Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZO-1* oraz HZR w skokach przez przeszkody
KJK Szary Michałowice, 19-21.11.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (MJ.)
O036880
2. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (J.)
O036795
3. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
4. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
6. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
7. Behen Michalina AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
brak
8. Bertoldi Maja Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2006 (JM.)
brak
9. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
10. Bochenek Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
S
O037110
11. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
12. Bodden Maya Klub Jeździecki Global
2006 (JM.)
O060787
13. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
10255143
14. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
15. Bulanda Nikola Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O058740
16. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
17. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
18. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
19. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
20. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
21. Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
S
O007314
10068161
22. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
23. Chodurski Marcin BPK (SWK)
S
O006273
24. Cholewa Kornelia WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O051037
25. Chwała Maria Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O056541
26. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
27. Cytowska Iga Klub Jeździecki Golden Dream
2008 (JM.)
brak
28. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
29. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O038322
30. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
31. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
32. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
33. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
34. Frąckowiak Martyna bpk
2003 (J.)
O035367
35. Frąk Patrycja Klub Jeździecki Morgan Balczewo
S
O002514
36. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
37. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
38. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
39. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
40. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
41. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
42. Glonek Maria Stow.J. Napoleońska Zagroda
2009 (JM.)
O062986
43. Głusek Gabriel Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
S
O003919
44. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
45. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
46. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
47. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2004 (J.)
O039732
48. Gotner Bartosz WKJ Lublin
2009 (JM.)
O056137
49. Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz
S
0001078
50. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
51. Grzela Zuzanna BPK (SWK)
2003 (J.)
O058810
52. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
53. Gwóźdź Alicja BPK (SWK)
2007 (JM.)
O064643
54. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
55. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
56. Hałoń Klaudia KJ Picador
S
O033287
57. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O047375
58. Jakubowska Oliwia CJK DAKAR Sarnów
2004 (J.)
O039121
59. Janas Amelia Fundacja Dowolnie na Koń
2006 (JM.)
O048460
60. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O012347
61. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (MJ.)
O034025
62. Jendrośka Adrianna KJ Partynice
2000 (MJ.)
O028521
63. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
64. Kajstura Zuzanna -
S
O065635
65. Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
2006 (JM.)
O056678
66. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
67. Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O021293
68. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
69. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
70. Kicińska Karolina Stow. SKJ Bobrowy Staw
S
O043139
71. Kieljan-Mączka Katarzyna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026874
72. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O029172
73. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
74. Kopczyńska Oliwia Klub Jeździecki Global
2006 (JM.)
O053105
75. Kościelniak Natalia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O022514
10120766
76. Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
77. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
78. Kostrzewski Hubert KJ Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O002339
79. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
80. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
81. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
82. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
83. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
84. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
85. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
86. Kozioł Grażyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O045016
76080203185
87. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
88. Krakowiak Jordan Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
2004 (J.)
O059925
89. Krywult Amelia KJ Infernal Team
2004 (J.)
O036779
90. Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
91. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
92. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
93. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
94. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
95. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (JM.)
O056721
96. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
O050344
97. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
98. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
99. Kut Łukasz UKJ Lalin
S
O003872
100. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
101. Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
102. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
103. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
104. Leśniak Aleksandra Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
O052359
105. Lizak Maria Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2007 (JM.)
O056576
106. Ludwikowska Anna KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O031670
107. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
108. Machno Karolina Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
Brak
-
109. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
110. Majchrzak Maria Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O056585
111. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
112. Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O026247
113. Matla Łukasz KJ Global
S
O001389
114. Miałszygrosz Amelia Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2006 (JM.)
O054291
10215442
115. Miazga Agata WKJ Lublin / SJ Piker
2003 (J.)
O041392
116. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
117. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
118. Molenda Oliwia Kielecki KJ
2005 (J.)
O052904
119. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
120. Moskwik Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
Brak
121. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
2007 (JM.)
-
122. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
123. Niewiadomska Jagoda WKJ Lublin
S
O022705
124. Niewiadomski Kacper WKJ Lublin
2002 (MJ.)
O029332
125. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
126. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
127. Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
S
O009229
128. Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2006 (JM.)
O052862
129. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O048722
130. Pawlik Berenika BPK
S
O010178
131. Pawłowska Julia -
2000 (MJ.)
O050858
132. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
133. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
134. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
135. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
136. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
137. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (MJ.)
O027023
138. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
139. Pojmaj Blanka WKJ Lublin / SJ Piker
2005 (J.)
O047724
140. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
141. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
142. Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
S
O001821
10025825
143. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
144. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
145. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
10241351
146. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
147. Rudzka Paulina Kielecki KJ
2000 (MJ.)
O026694
148. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
149. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
150. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
151. Sęk Oliwia Bpk
2002 (MJ.)
O043331
152. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
O059389
153. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O045812
154. Skotniczna-Zięba Karolina KS Team Rancho Pcim
S
O023503
155. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
156. Ślazińska Malwina KS Garo
2007 (JM.)
O060770
157. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
158. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
159. Słowik Roksana OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058841
160. Smolich Julia Konecki KJ Fullmet
2006 (JM.)
O041975
161. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
162. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
10229478
163. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
164. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
165. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
166. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
167. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
168. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
169. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
170. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
171. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
172. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
173. Szwarc Barbara Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O059154
174. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
175. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
176. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
O039981
177. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
178. Turaj Kinga BPK
BRAK
179. Tutaj Michalina Ośrodek Jeździecki Bilcza
2008 (JM.)
O058782
180. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
181. Tyszko Magdalena TKJ Garbówek
S
O003541
182. Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
S
O003577
183. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
184. Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2005 (J.)
O040968
185. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
186. Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2007 (JM.)
O050219
187. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
188. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
189. Waśko Monika BPK
S
O053170
190. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (J.)
O039971
10160775
191. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
O052485
192. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
193. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
194. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
195. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
196. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
197. Wyrwoł Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O060593
198. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
199. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
200. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
O019611
201. Ziebicki Michal POL
S
10013394
202. Ziebicki Michal POL
S
10013394
203. Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
S
O002368
204. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
205. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
206. Zielińska Natalia BPK
2005 (J.)
O060440
207. Ziętal Emilia Stow.J. Napoleońska Zagroda
2010 (Mł.)
O062985
208. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
209. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
brak
210. Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

387

F:
M:
2.

68

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I / Zapateado
K030266 616009550017315
3.

48

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
4.

281

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:- F: Hamlet Go
M: Alkowa / Awer
brak 007660485006
5.

207

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
6.

103

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
7.

188

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
8.

369

ALI -I-NOOR 2016 F: KOH i Noor
M: Celt
9.

218

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
10.

62

AMERIGO SP POL 2015 ogier kasztanowata/174 F: Weltstein / Weltmeyer
M: Alfa / Love Affair
K028648 616009660852015
11.

67

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
12.

257

ANARION D’OZ SF FRA 2010 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Tiwele D’Oz / Calvaro
K019753 25000110424492E
13.

84

ARBI ANGLOARABSKA POL 2014 Ogier kasztanowata F: Biegacz
M: Aranżacja
brak
14.

123

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/186 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
15.

263

ARONN DU TALUS SF POL 2011 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
brak 000
16.

205

AUTOMATIX DSP GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
17.

97

AZAR STE HERMELLE SF FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II / Qredo De Paulstra
M: Gzara De Ste Hermelle / Bayac De Ste Hermelle
K030767 10714150J
18.

375

BACARDI COLA Z ZOERSEL 2014 KLACZ SIWA F: BACARDI RHUM DE MUZE
M: FITES VAN'T OVERWIJS
056015Z55667314
19.

87

BALOU DU CHATEU OLD GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Helle Des Hautes / Ulak Du Chatea
K019326 DE418184002810
20.

380

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 wałach kara F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Melody / Landcapitol
K030319 DE418180737914
21.

296

BANOVEY KWPN POL 2004 wałach siwa/163 F: Sydney/Goodtimes
M: Janova/Casanova
K015378 5280030606048
22.

69

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
23.

307

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
24.

376

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
25.

11

BENGRAF WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/175 F: Tjungske
M: Benneta
brak 616007610059110
26.

116

BERENIKA SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Imequyl / Luron
M: Bella / Lord Liberator
K032045 616009590118815
27.

302

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
28.

171

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Barcley / Baloubet du Rouet
M: Donner Sofia / Casall
K029839 DE421000059016
29.

51

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
30.

60

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
31.

109

BORUSSIA ZK SP POL 2014 klacz siwa/163 F: Landino / Landgraf I
M: Bryza / Palant
K025276 616009591005314
32.

100

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
33.

40

BUNGEE WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
K032247 DE 441410034515
34.

318

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
35.

261

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
36.

158

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
37.

287

CALISIA SP POL 2015 klacz siwa/170 F: F-one USA
M: Caldera
B B
38.

16

CALLETO Z Z /zangersheide/ POL 2015 wałach gniada/174 F: Calais Z
M: Tsarina
K033152 056015Z55556415
39.

300

CAMPARI KWPN POL 2007 wałach kasztanowata/175 F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
K017985 528003000702846 104ZU01
40.

312

CAMPARI TC CZE 2008 klacz skarogniada/173 F: Cambel
M: Karmen
K031289 000050905
41.

310

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
42.

308

CANSIN OLD GER 2008 klacz kasztanowata/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Wadi El Hasa / Furst Heinrich
K022652 DE43333619208
43.

233

CANTANIS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
44.

366

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
45.

160

CAPPUCCINO HIPPICA OS POL 2010 Ogier siwa/172 F: Cancara
M: Carnute
K017303 K017303
46.

41

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
47.

6

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
48.

225

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
49.

202

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
50.

183

CASINA 20 OLD GER 2012 klacz siwa/168 F: Casino Berlin / Caspar (Eurocommerce Berlin)
M: Furstin Quinta O / Quintender
K024897 DE418180206612
51.

384

CASLLAR DELA PIERRE 13 HOL GER 2011 wałach gniada/166 F: Casall / Caretino,
M: Wespe II / Dollar De La Pierre
K025022 DE421000183111 106LU17
52.

335

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
53.

249

CASTELLO BRANCO OLD. POL 2008 wałach gniada/168 cm F: Cassin / Cassini I
M: Politese d`Ete / Italic des Salines
K014299 DE418181202208
54.

192

CATANIA FORTIS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2015 klacz siwa/174 F: Cannavaro
M: Rimini
brak 703002192110615
55.

161

CATHALEYA HIPPICA OS POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: cassini II
M: qua
K022324 DE418181685010
56.

272

CATOKI SON HAN GER 2010 wałach gniada/- F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
K022647 DE431316679210
57.

314

CBR FIREBLADE HAN POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
58.

305

CENTOO SWB POL 2005 wałach gniada/165 F: Cardento
M: Aqua/Aram
K022594 103EO35
59.

19

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
60.

201

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
61.

96

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
62.

80

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Coco Calida / Calido I
K024489 616009610120314
63.

254

CHAMUEL SP POL 2015 wałach gniada/171 F: Viscount / Pythagoras
M: Chmura / Landos
K032493 616009640001115
64.

363

CHAVIVA SR HOLSZ. POL 2016 klacz siwa// F: /
M: /
/ DE421000157816
65.

197

CHELSEA-BLUE OLD GER 2005 klacz kasztanowata/166 F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
K010510 DE418180138905
66.

88

CHERUBIN Slovensky Sportowy Pony POL 2015 wałach siwa/mk:146 F: Tibet
M: Zula
brak 000000000000000
67.

224

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
68.

195

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
69.

39

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
70.

38

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
71.

364

CLASSINA 2 HAN POL 2011 klacz ciemnogniada// F: /
M: /
/ DE 431310300511
72.

214

CLEARWATER PP Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 klacz gniada/ brak F: Clearway
M: Caline
K031694 107FR15
73.

334

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
74.

294

CLINT PLEASURE HOLST POL 2008 klacz siwa/158 F: Clinton
M: United Pleasure
K020754 DE421000134709
75.

76

CLINTESSA PRO OLD GER 2013 klacz gniada/166 F: Clinton I / Carolus
M: Askania / Athlet Z
K024059 DE418180196413
76.

148

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG BEL 2012 klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 056015Z55757912
77.

81

COLANI 70 HOL POL 2011 wałach siwa/170 F: Cosido/Cosimo
M: Fanthasie/Liostro
K032612 DE421000240611
78.

234

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
79.

181

COMMING STAR Z ZANGERSHEIDE NED 2015 wałach gniada/166 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Carthana Z / Carthago
K030650 056015Z55582815
80.

222

CONIKA Z ZANGERSHEIDE POL 2007 klacz siwa/162 F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
K012170 Z694107
81.

89

CONLOU OLD GER 2011 ogier kara/172 F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
82.

269

CONTAR OS GER 2014 ogier gniada/166 F: Conthargos / Converter
M: Quidoxa / Quick Star
K030642 DE418185004014
83.

212

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
84.

151

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
85.

139

CORNET L'AMOUR HANOWERSKA GER 2016 wałach siwa/163 F: Cornet Obolensky
M: Soraya x Stakkato
K031409 DE 431316855816
86.

251

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
Brak DE421000601713
87.

273

COSA CHE Austr. Gorącokrwista AUT 2006 klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
K019202 040018710006506
88.

259

COSTA RICA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Casall
M: Sky/Quick Star
brak 056015Z55726415
89.

227

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa/163 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
K011805 POL007610028307
90.

229

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
91.

107

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
92.

242

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
93.

49

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Empire
M: Diamantina
K020906 616009661132009
94.

311

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
95.

244

DAVINCI SP POL 2015 wałach siwa/172 F: Correro/Claudio
M: Devion/Cantanis
K027880 616009640039615
96.

329

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
97.

74

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
98.

124

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
99.

85

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
100.

268

DEMUR HAN GER 2012 klacz gniada/162 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Lamur / Lordanos
K030196 DE431316937212
101.

220

DENIM MOON SP POL 2017 wałach siwa/176 F: Castrle Rock hol
M: Dragonia wlkp
K032478 -
102.

240

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
103.

122

DHAHA KWPN NED 2008 wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
104.

115

DIAMENT SP POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: Landos II / Lord
M: Doltella / Elvis
K022773 616009592048813
105.

162

DIMPLE OLD POL 2009 ogier gniada/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
K015243 DE418180155809 104WI94
106.

117

DOBROSTAN SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Qulester / Quinar
M: Demeter / Cantanis
K029029 616009590024315
107.

196

DROBINKA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/165 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
K021566 616009510343712
108.

59

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
K030489 528003000808076
109.

328

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
110.

336

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
111.

143

ELITE KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Pessoa vdl
M: A
1 A
112.

208

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
113.

114

ENDLESS LOVE KWPN NED 2009 Wałach ciemnogniada F: Warrant / Numero Uno
M: Ajelsinaa / Burggraaf
K018683 528003200905392 104TO53
114.

165

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
115.

292

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
116.

293

ERYSTYKA SP POL 2012 klacz gniada/176 F: Quality Time / Quantum
M: Erotyka / Pelegro
K024612 616009510342312
117.

260

ESKOBAR SP POL 2014 wałach skarogniada/170 F: Messenger / Montender
M: Espina / Vis Versa
K027665 616009580271214
118.

150

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
119.

50

FAMATA-B KWPN POL 2010 klacz siwa/164 F: Lucky Boy
M: Tamata
K018950 528003201011753
120.

226

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
121.

144

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
122.

280

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
123.

216

FEREUSA KWPN NED 2010 klacz gniada/169 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Bereusa / Vittorio
K027055 528003201003825
124.

119

FERRY NIEM. SPORT. GER 2017 klacz kasztanowata/165 F: Grande /
M: Fiona /
brak DE456560524417
125.

317

FIGHTER DK Z Z NED 27.04.2016 mare chestnut/172 F: For Pleasure
M: Ogano Girl Z
107HJ27 056015Z55824516
126.

206

FLASH KWPN NED 2010 wałach kara/175 F: Indoctro / Capitol
M: Indoctro / Capitol
K019941 528003201005726
127.

194

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
K024986 528003201008609
128.

200

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 wałach gniada/169 F: Cardento / Capitol I
M: Anouk Van Het Pangaardenhof / Kashmir Van Schuttershof
K016311 BEL-W-239690-BWP
129.

241

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
130.

228

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
131.

320

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
132.

377

GAIRE TARKEN LTU 2014 klacz gniada/156 F: Ice Age /
M: Galuota / Luitas
K031461 LTU002520277614
133.

65

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
134.

136

GANDALF Deutsches Sportpferd GER 2015 wałach kara/168 F: Grand Pilot I
M: Graphitti S x L'Ami
x DE 456560166015
135.

367

GENEZA M SP POL 2009 klacz kasztanowata/178 F: So In Love
M: Generacja
K018816 1234
136.

132

GENIE VAN PRINSENVELD HOLSZTYŃSKA POL 2014 klacz kara/170 F: Cormint
M: Victoria VA x Ephebe For Ever
K029682 DE421000554114
137.

163

GI-GI STAR SP POL 2015 klacz kasztanowata/164 F: E-Star / Big Star
M: Gejsza L / Quidamo
K030765 616009540072615
138.

187

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
139.

210

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
140.

108

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
141.

168

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay F: DIAMANT DE SEMILLY
M: CIRETTO/QUIDAM DE REVEL
528003201104098 105NE08
142.

322

HABANEIRO SF POL 2017 wałach kara/170 F: Connor
M: Vic st denis
- -
143.

255

HAGADIR DE L’EPINETTE SBS BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dayton Sitte / Ogano Sitte
M: Amarula les Hauts / Rexar du Houssoit
K029601 BEL007000H54741
144.

203

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
145.

267

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
Brak 203009229152317
146.

386

HARPAGAN Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach c.gniada F: Salazar, Hipnoza
M:
616 009 54 00634 13
147.

12

HASSAN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/mk:165 F: Jurand
M: Habibi
K029714 616006660220911
148.

245

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
149.

301

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
150.

37

HEIDI KWPN NED 2012 klacz gniada/163 F: Quasimodo vd Molendreef / Heartbreaker
M: Loberlina / Libero H
K025813 528003201210618
151.

170

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Male Bay/- F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
K016755 07718 103TE66
152.

359

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
153.

66

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
154.

146

HICKSTEAD DARK OLDEN POL 2016 wałach gniada/170 F: Hickstead white
M: Xxx
K031368 111
155.

78

HIGHFLYER HICKSTEAD OLD GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White / Hickstead
M: La Corunja / Last Man's Hope
K031246 DE418181028517
156.

54

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
157.

236

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
158.

306

HOT CHERRY LADY SP POL 2014 klacz gniada/175 F: Cherry Cordial
M: Hurysa
K024632 616009530075014
159.

64

HUESO MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/164 F: Jurand
M: Honda
brak POL006580112308
160.

219

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
161.

385

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
brak 528003201305895
162.

382

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
163.

230

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
164.

61

ILBIA MŁP POL 2014 klacz gniada/mk:163 F: Biegacz
M: Ilemia / Emetyt
K027314 .
165.

94

ILLUSION SP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: BOCKMAN'S LOOPING
M: ISPERIA
brak 616009540107412
166.

309

ILOVE YOU DU BEAUMONT BWP BEL 2008 klacz kasztanowata/170 F: Domino De Moyon / Jalisco B
M: Ti Fany Du Beaumont / Skippy II
K015620 056002W00270308
167.

337

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
168.

127

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
169.

70

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
170.

365

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
171.

56

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
172.

383

J'T ADORE VON DE ZUIDHOEK BWP POL 2009 Wałach gniada/178 F: Ferro
M: ---
------
173.

265

JACQUART DU SEIGNEUR SBS POL 2015 ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur / OGANNO SITTE
K026891 056007000J56389
174.

140

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Action Breaker / Heartbreaker
M: D-Livia RV / Clinton
K025969 528003201407651
175.

166

JANNEMAN KWPN NED 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Indoctro / Capitol I
K026241 528003201405544
176.

58

JARREMEIN L.A.T KWPN NED 2014 klacz jasnokasztanowata/170 F: AREZZO VDL
M: POMEIN
Brak 528003201408084
177.

153

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/174 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 -
178.

198

JERDI KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Wusiena B / Manhattan
K032231 528003201401638
179.

133

JOHNNY REP KWPN NED 2014 ogier gniada/170 F: Harley VDL
M: Wies Avanta x Nassau
K025455 528003201400222
180.

71

JORIS KWPN BEL 2014 wałach gniada/- F: Rascin
M: Zendiela
107JQ53 528003201407418
181.

72

JUNIRRA MŁP POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: Irches
M: Junida
K026904 616098100080132
182.

101

JUST AN HERO BWP BEL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: Erco Van't Roosakker / Darco
M: Nimfe De La Pomme / For Pleasure
K020479 056002W00293327
183.

252

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
184.

186

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
185.

111

KALANI EQUITES KWPN NED 2015 wałach siwa/175 F: Cardento / Capitol I
M: --- / Canstakko
K030984 528003201508962
186.

83

KANDY PROGRES KWPN POL 2015 ogier ciemnogniada/168 F: Zapatero VDL
M: Zufrieda
K027772 528003201508971
187.

155

KANSAS RV KWPN POL 2015 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
- -
188.

13

KAPSONES W KWPN POL 2015 ogier siwa/178 F: Cornet Obolensky
M: EVANORELLA
K027235 107CD11
189.

278

KARMEL SP POL 2006 wałach gniada/168 F: OLIVER
M: KLAUDIA
K010224 POL 009 61 00428 06
190.

209

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
191.

120

KAROLA BS WESTF. GER 2014 klacz kasztanowata/166 F: Kannan KWPN / Voltaire
M: Daylight westf. / Dinard L westf.
K028342 DE441410362314
192.

321

KASAFI SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Guffi
M: Kasandra
K022153 616009670088809
193.

63

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
194.

141

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
195.

174

KATSUMI B KWPN NED 2015 klacz ciemnogniada/161 F: Contendro I
M: Big Star BZ
Brak 528003201509129
196.

135

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
LKPZJ/12087/21 528003201506635
197.

130

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL
M: Diana-Nita x Lanlord
K031406 528003201503515
198.

77

KIDANTE KWPN POL 2005 klacz gniada/171 F: Canabis Z/Contender
M: Emigrante/Padinus
528210004167819
199.

264

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
200.

221

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
201.

82

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
202.

147

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
203.

327

KOKAINA HIPPICA OLDBG POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Kannan / Voltaire
M: La Silla / Lord Sinclair I
K027005 DE418180093914
204.

91

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
205.

55

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
206.

159

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
207.

86

KÖVESPATAKA REZGO WĘG.GOR. HUN 2016 wałach kasztanowata/173 F: nn
M: nn
K032039 348199QC062HS17
208.

102

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
209.

46

LANDORO Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada/170 F: Landor
M: Luna
K024579 616009520048413
210.

378

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
211.

92

LAURENCJA OLDENBURSKA POL 13.01.2007 klacz kasztanowata/169 F: Stalon/Sandro
M: Nn/Nn
K016707 DE 433331562007
212.

360

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
213.

319

LAZINO HOL GER 2011 ogier skarogniada/172 F: Lasino / Landgraf I
M: R-Castellina / Castellini
K019375 DE421000580411
214.

333

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
215.

275

LECOMTE KWPN NED 2016 wałach gniada/171 F: Copain
M: Diante P
K032775 528003201604037
216.

106

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
- -
217.

118

LERTANA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/174 F: Baltic VDL /
M: B-Ertana /
K033011 528003201601332
218.

368

LEWY MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/---- F: Sex
M: ----
Brak -------
219.

112

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest / Nabab De Reve
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
220.

154

LINDE KG SP POL 2017 wałach siwa/172 F: Number One
M: Law Baja KG
K031469 -
221.

324

LIROCCA BLUE OSPA KWPN POL 2016 klacz siwa/173 F: Zirocco Blue VDL SF
M: Ospa Clever Girl westf./Clayton Boy westf.
K028720 52801006592
222.

258

LOLA WESTF GER 2011 klacz gniada/172 F: Last Man's Hope / Last Man Standing
M: Pilot in the Air / Pilot Pur
K028593 DE441410935711
223.

299

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
224.

113

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/168 F: Global Express / Orient Express
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
225.

289

LORENZO OLD POL 2008 wałach gniada/178 F: Linton
M: Gwencora
Brak 418181322808
226.

47

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
227.

388

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Hippica Koh-I-Noon
M: Lawenda
K028781 616009570167415
228.

44

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
229.

370

LOTUS TREN KWPN POL 2016 wałach gniada/166 F: Baltic VDL
M: Enance van den sonnenweide
K029633 528003201609185
230.

73

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
231.

53

LOVE PICOBELLO Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 wałach gniada/165 F: Levisto Z
M: Catana Z
brak 60052771Y
232.

213

LOVELY GIRL SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Long Star
M: Long Star
K026300 616009630060014
233.

169

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut/- F: LAITH
M: ANGELA/ALOUBET Z
brak DE418182535811 105KR90
234.

199

LUKATO HAN GER 2006 wałach gniada/175 F: Ludwig von Bayern / Landor S
M: Extasy / Espri
K020885 DE431310539406
235.

182

LYJANEIRO Z ZANG POL 2013 Wałach gniada/. F: Lyjanero / Landos
M: Safari / Aloube Z
K022939 056015Z55826913
236.

373

MACHO RK KWPN NED 2017 Ogier Siwa F: Durango VDL/ Ziorcco Blue VDL
M: Farella/ Harley VDL
K030761 528003201705198
237.

250

MAGMA SP POL 2011 klacz gniada/165 F: Posejdon
M: Magia
K031017 616009540095411
238.

42

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
239.

313

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
240.

270

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
241.

315

MAXIMUS SP POL 2013 wałach ciemnogniada/168 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dream Girl / Rhytmus
K024723 616009660670013
242.

57

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
243.

353

MESSI S Detsches Sportpferd POL 2013 wałach gniada/- F: Messenger
M: Sobota
K023064 DE456570175713
244.

323

MIRACLE KWPN POL 2017 klacz gniada/170 F: Idextro
M: Eternity / Clinton
K031829 52801044790
245.

247

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
246.

297

MY BLUE KW KWPN NED 2017 wałach gniada/169 F: Great Blue / / Plot Blue
M: Bodea KW / Indoctro
K031229 528003201703039
247.

173

MY LADY HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz siwa/166 F: Mylord Corthago
M: Tschita I
K022833 276421000555211
248.

110

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: Eurocommerce Napels / Carthago Z
M: Sunny / Zadok
K030723 826002140873463
249.

316

NELKE VAN HET ZONNEHOF BWP BEL 06.05.2013 mare bay/166 F: Cayenne Van De Heffinck
M: Wynette
106ZX26 056002W00305167
250.

164

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
251.

145

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze / Quel Hero De Muze
M: Wassafras De Rialfo / Nabab De Reve
K024926 056002W00304819
252.

379

NINNICA BORMES BWP BEL 2013 Klacz Gniada F: Elvis Ter Putte
M: Vinnica Bormes
253.

338

NORWICH WLKP POL 2013 wałach siwa/163 F: Corrado boy
M: Niagara / Gaidar
K023436 616007520028413
254.

381

O'LORD DB BWP BEL 2014 Male Grey F: DER SENAAT 111
M: GLORIA/CANTURO
056-002-W00306684 106OT65
255.

138

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz kara/173 F: Chellano II
M: Pascale Van De Helle
Xxx 056002W00307532
256.

243

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 klacz gniada/168 F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
K018730 616007680003111
257.

98

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
258.

134

ORIDA M Czeski Koń Sportowy POL 2009 klacz gniada/173 F: Aristo Z
M: Orkana M / Le Patron
K028444 Xxx
259.

253

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
260.

295

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
261.

193

OZZY SP POL 2010 wałach gniada/--- F: Quaide Cassini / Cassini I
M: Olibobik / Louis
KO25234 616009690127910
262.

274

PACO VOM VELLBERG WARMBLUT SUI 2012 wałach gniada/161 F: Plot - Blue /
M: Tanorah - W / Tanael du Serein
K032921 62AA155
263.

185

PANAMERA Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2013 klacz skarogniada/167 F: Pan Am VDL
M: Emanuela
Brak UA680000250
264.

330

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
K032117 203009229000213
265.

279

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
266.

282

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
267.

204

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Pamella / Pamir Av Rabbelugn
K028825 616999690006514
268.

99

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly / Diamant de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
269.

271

QADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 Gelding Bay F: GUIDAM SOHN
M: TI AMORE/HEARTBREAKER
056002W00313460 107LW63
270.

93

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
271.

354

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
272.

126

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
273.

149

QUINCY BWP POL 2016 wałach siwa/- F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie du Coeur des Collines Z / Verdi
K030100 -
274.

157

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
275.

374

RAINBOW DE ROULARD BEL BELGIA 2017 KLACZ siwa F: Untouchable
M: Canja
UELN 056-002-W00317095
276.

156

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 -
277.

121

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
278.

325

REMI VH KLUIZEBOS BWP POL 2017 wałach skarogniada/167 F: Nic Nac Quality
M: Nina Vh Kluizebos / Cooper Heffinc
K032360 056002W00317888
279.

52

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
280.

45

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
K032246 981100004448082
281.

142

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento Lano /
M: Reballa /
brak -
282.

298

RINGO VAN HET MOLENHOF BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Canturano / Canturo
M: Donka A / Emilion
K031230 056002W00315959
283.

262

ROGER GARCIA R POL 2009 Klacz gniada F: Q
M: Q
11111111
284.

211

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
285.

15

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
286.

172

ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: grandorado tn
M: Heartbreaker
brak brak
287.

215

S-DIARADA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/165 F: Diarado
M: Santana
brak DE421000137412
288.

372

SADIS 2 HANOWERSKA POL 2009 wałach skarogniada/Brak F: Stakkato
M: Samira/ Stolzenberg
K030763 DE 431312005709
289.

129

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
290.

283

SANDRO OF CHIN Holsteiner Warmblut POL 2016 wałach gniada/175 F: Sandro Boy
M: Emilia Of Chin
K029261 DE421000157716
291.

256

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
292.

104

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
K012809 POL 009 54 01122 07
293.

180

SELLINO SP POL 2015 ogier siwa/175 F: Castellino Van De Helle hol.
M: Selena 12 hol./ Corrado I hol.
K029473 616009540072715
294.

75

SIENA M SP POL 2012 klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
295.

266

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
Brak 11210
296.

128

STAR LADY HAN GER 2015 klacz kara/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
297.

231

STAR LADY HANOWERSKA GER 2015 klacz skarogniada/brak F: Stakkato Gold
M: Cara/Calypso
K028716 DE431310200115
298.

232

STUBBORN RK OLD GER 2016 klacz ciemnogniada/169 F: Stakkato Gold/Stakkato
M: Locana/Cola
brak DE418181031516
299.

14

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
300.

90

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
301.

79

SYCYLIA BALOU SP POL 2013 ogier kasztanowata/167 F: Bijou Be
M: Sycylia po Wantoz(Budionnowski)
K029751 616009540029613
302.

326

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
303.

371

THARON SELLA ITALIANO POL 2016 wałach kara F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: ODIARA / QUIDAM DE REVEL
153547 153547
304.

152

THAT’S A LADY E Q Z ZANG POL 2016 klacz gniada/- F: Toulon / Heartbreaker
M: Superlady / Lux Z
K032419 056015Z55733816
305.

43

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
306.

95

TOP BIJOU OS POL 2014 Wałach gniada/172 F: BIJOU BE
M: TOPSYTURVY D
K027171
307.

304

TROK K SP POL 2007 wałach gniada/165 F: Caretino k
M: Titina/Biskwit
K011424 104WG93
308.

238

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Ironia
K023355 616009670123711
309.

248

ULISSES SP POL 2008 wałach gniada/170 F: Rammstein / Rheinsberg
M: Urabelle / Germus R
K012028 POL00958033378
310.

125

UTOPIA BS OS POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
311.

131

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
K031410 DE 410101610416
312.

239

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
313.

137

VASHICA SP POL 2015 klacz jasnokasztanowata/168 F: Zinedine
M: Wiktoriax Rytm
K032984 B0132814S
314.

246

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 A0013005S
315.

217

VIVE LE ROI SP POL 2009 wałach gniada/169 F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
316.

303

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
317.

332

WAKAT MŁP POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
318.

167

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
319.

237

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
320.

235

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
321.

184

ZIROCCO AIR HOL NED 2011 ogier gniada/169 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Zalza / Con Air
K018528 DE421000564711
322.

105

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
323.

288

ZUMICO KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:131 F: El-Willow Michael
M: Zagadka / Apasjonata Rubikon
K030807 616013592079317
Rider Club
Competition
Prize
Badura Anna KJ Profit
22
200
SUM:
222.00
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
22
400
SUM:
422.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
15
100
SUM:
115.00
Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
15
SUM:
15.00
Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
100
100
300
100
SUM:
600.00
Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec
500
200
SUM:
700.00
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
800
300
SUM:
1100.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
22
SUM:
22.00
Frąckowiak Martyna bpk
50
SUM:
50.00
Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
15
50
SUM:
65.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
300
1100
207
300
350
SUM:
2257.00
Gotner Bartosz WKJ Lublin
15
SUM:
15.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
300
SUM:
300.00
Jendrośka Adrianna KJ Partynice
100
700
SUM:
800.00
Kałuża Magdalena St. Akademia Sportowa Gliwice
22
15
SUM:
37.00
Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
107
100
SUM:
207.00
Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
100
SUM:
100.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
107
700
100
SUM:
907.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kosmol Alicja St. KJ Preria Wilkowice
150
107
50
SUM:
307.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
22
200
100
SUM:
322.00
Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
300
SUM:
300.00
Krywult Barbara St. KJ Preria Wilkowice
500
SUM:
500.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
307
SUM:
307.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
1500
SUM:
1700.00
Kut Ewa UKJ Lalin
15
SUM:
15.00
Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
15
SUM:
15.00
Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
400
300
100
SUM:
800.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
1300
200
3000
407
500
SUM:
5407.00
Ostrowska Adrianna St. J Napoleońska Zagroda
15
SUM:
15.00
Ostrowska Oliwia Stow.J. Napoleońska Zagroda
22
100
100
100
SUM:
322.00
Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
22
157
400
SUM:
579.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
22
SUM:
22.00
Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ
107
100
50
800
100
500
SUM:
1657.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
22
15
SUM:
37.00
Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
400
SUM:
400.00
Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
100
700
SUM:
800.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Szary Ziebicka Anna POL
400
50
SUM:
450.00
Szary Ziebicka Anna POL
100
SUM:
100.00
Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
100
200
SUM:
300.00
Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
22
15
SUM:
37.00
Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
22
SUM:
22.00
Tyszko Mateusz Tuszyński KJ Garbówek
650
650
200
100
1100
1300
200
400
300
2200
SUM:
7100.00
Uchwat Marika JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
22
SUM:
22.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
100
SUM:
100.00
Urbańska Natalia Stow.J. Napoleońska Zagroda
15
SUM:
15.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
22
SUM:
22.00
Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
150
SUM:
150.00
Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
100
200
100
150
50
SUM:
600.00
Żyglicka Pola Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o.
22
200
50
SUM:
272.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
LUKATO (199)
2021-11-19
70
2021-11-20
67
2021-11-21
56
2021-11-19
13
2021-11-20
2021-11-21
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2021-11-19
34
2021-11-20
14
2021-11-21
25
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (14)
2021-11-19
11
2021-11-19
19
2021-11-20
24
2021-11-20
2021-11-21
23
Badura Anna
KJ Profit
2021-11-19
16
22
2021-11-20
63
2021-11-21
4
200
2021-11-19
10
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
4
2021-11-21
15
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (57)
2021-11-19
14
22
2021-11-19
51
2021-11-20
1
400
2021-11-21
27
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2021-11-18
12
2021-11-19
34
2021-11-18
2021-11-20
95
2021-11-21
17
Behen Michalina
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
MAGMA (250)
2021-11-20
30
2021-11-21
22
2021-11-19
10
2021-11-19
2021-11-20
5
Bertoldi Maja
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BENGRAF (11)
2021-11-19
45
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
10
2021-11-21
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (102)
2021-11-19
2021-11-19
5
2021-11-20
35
2021-11-20
2021-11-21
16
Bochenek Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
GENEZA M (367)
2021-11-18
57
2021-11-18
2021-11-21
4
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
CZEDAN (227)
2021-11-18
6
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-21
3
2021-11-20
27
Bodden Maya
Klub Jeździecki Global
IKAR (230)
2021-11-18
61
2021-11-18
62
2021-11-19
52
2021-11-20
61
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-11-18
54
2021-11-18
34
2021-11-19
39
2021-11-21
26
Bula Katarzyna
KJ Profit
LENNART (106)
2021-11-19
6
2021-11-19
2021-11-20
23
2021-11-20
2021-11-21
6
Bulanda Nikola
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
FRITS (241)
2021-11-19
2021-11-19
29
2021-11-20
73
2021-11-20
2021-11-21
39
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2021-11-18
79
2021-11-18
28
2021-11-19
20
2021-11-20
40
C BAS (318)
2021-11-19
21
2021-11-20
13
15
2021-11-21
5
100
LAZINO (319)
2021-11-19
22
2021-11-20
18
2021-11-20
14
2021-11-21
13
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-11-18
2021-11-18
26
2021-11-20
2021-11-21
11
2021-11-20
19
GOLDY R (187)
2021-11-18
74
2021-11-18
2021-11-19
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
2021-11-20
11
2021-11-20
29
2021-11-21
16
QUINCY (149)
2021-11-19
18
2021-11-20
12
15
2021-11-21
37
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-11-19
7
100
2021-11-20
6
100
2021-11-21
4
300
2021-11-19
38
2021-11-20
49
2021-11-20
31
2021-11-21
8
100
2021-11-19
2021-11-19
18
2021-11-20
78
2021-11-20
2021-11-21
53
ELITE (143)
2021-11-18
48
2021-11-18
30
2021-11-19
80
2021-11-20
33
2021-11-21
20
WAKAT (332)
2021-11-19
8
Cecuga Agnieszka
KJ Metpol Grodziec
2021-11-18
44
2021-11-18
32
2021-11-20
56
2021-11-19
62
2021-11-20
2021-11-19
3
500
2021-11-20
12
2021-11-21
8
200
2021-11-19
17
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
ALBATROS (103)
2021-11-18
2021-11-18
75
2021-11-20
90
2021-11-20
15
2021-11-21
13
Chodurski Marcin
BPK (SWK)
JUNIRRA (72)
2021-11-18
88
ARBI (84)
2021-11-18
59
2021-11-20
84
2021-11-19
55
2021-11-21
22
HARPAGAN (386)
2021-11-19
42
2021-11-19
Cholewa Kornelia
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-11-19
27
2021-11-19
2021-11-21
41
2021-11-20
60
2021-11-20
Chwała Maria
Klub Jeździecki Leśna Wola
2021-11-18
16
2021-11-18
2021-11-20
35
2021-11-20
2021-11-21
18
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2021-11-19
23
2021-11-19
26
2021-11-20
23
2021-11-21
19
2021-11-19
17
2021-11-20
2
800
2021-11-21
17
2021-11-19
61
2021-11-19
22
2021-11-20
3
300
2021-11-21
17
Cytowska Iga
Klub Jeździecki Golden Dream
2021-11-19
3
2021-11-19
21
2021-11-21
10
2021-11-20
12
2021-11-20
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (282)
2021-11-18
43
2021-11-19
29
2021-11-21
39
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-11-19
31
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
6
2021-11-21
20
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-11-19
17
2021-11-19
2021-11-20
9
2021-11-20
83
2021-11-21
45
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2021-11-19
59
2021-11-20
53
2021-11-21
51
CLEMENS (334)
2021-11-19
37
2021-11-19
2021-11-20
34
2021-11-21
26
Fedorczak Vincent
BPK
WIQUIRRA (235)
2021-11-19
5
2021-11-19
16
2021-11-20
7
2021-11-20
2021-11-21
18
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (246)
2021-11-20
58
2021-11-21
46
2021-11-19
65
MISTERIA (247)
2021-11-19
21
22
2021-11-20
47
2021-11-21
55
Frąckowiak Martyna
bpk
OZZY (193)
2021-11-19
79
2021-11-19
2021-11-20
76
2021-11-20
2021-11-19
41
2021-11-19
18
2021-11-20
2021-11-21
14
50
Frąk Patrycja
Klub Jeździecki Morgan Balczewo
2021-11-19
40
2021-11-20
31
2021-11-20
2021-11-19
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (337)
2021-11-19
9
2021-11-19
2021-11-21
33
2021-11-20
87
2021-11-20
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (320)
2021-11-20
2021-11-20
20
2021-11-21
49
2021-11-18
9
2021-11-18
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-11-19
35
2021-11-20
18
15
2021-11-21
12
50
2021-11-18
4
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARMEN AA (209)
2021-11-19
8
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
61
2021-11-21
24
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (105)
2021-11-19
27
2021-11-20
34
2021-11-21
41
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2021-11-19
11
2021-11-20
17
Glonek Maria
Stow.J. Napoleońska Zagroda
GAIRE (377)
2021-11-20
93
2021-11-19
25
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-21
12
Głusek Gabriel
Stow. Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2021-11-19
69
2021-11-21
57
2021-11-20
70
JANNEMAN (166)
2021-11-19
62
2021-11-20
50
2021-11-21
43
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2021-11-19
6
300
2021-11-20
13
2021-11-21
4
1100
COSA CHE (273)
2021-11-19
3
207
2021-11-20
2
300
2021-11-21
3
350
2021-11-18
30
2021-11-18
60
2021-11-19
43
2021-11-20
24
2021-11-21
18
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2021-11-18
11
2021-11-19
13
2021-11-20
8
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2021-11-19
30
2021-11-20
47
2021-11-20
2021-11-21
5
2021-11-19
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
CONLOU (89)
2021-11-18
73
2021-11-18
2021-11-19
14
2021-11-20
25
2021-11-21
15
Gotner Bartosz
WKJ Lublin
ULISSES (248)
2021-11-19
53
2021-11-19
57
2021-11-20
14
15
2021-11-21
36
2021-11-19
11
2021-11-19
72
2021-11-20
71
2021-11-21
29
Gozdek Krzysztof
Klub Sportowy Adamietz
2021-11-20
40
2021-11-20
28
2021-11-21
12
2021-11-19
37
2021-11-19
32
JERDI (198)
2021-11-19
12
2021-11-20
37
2021-11-21
52
2021-11-18
18
2021-11-19
50
2021-11-18
84
2021-11-20
80
2021-11-21
33
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (365)
2021-11-20
15
2021-11-19
3
300
2021-11-21
20
Grzela Zuzanna
BPK (SWK)
NORWICH (338)
2021-11-18
1
2021-11-18
8
2021-11-19
2
2021-11-20
2
2021-11-21
35
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
CARRERA (225)
2021-11-19
2021-11-19
24
2021-11-20
46
2021-11-20
KARMEL (278)
2021-11-18
69
2021-11-18
2021-11-19
30
2021-11-20
44
2021-11-20
Gwóźdź Alicja
BPK (SWK)
JUNIRRA (72)
2021-11-19
15
2021-11-20
28
2021-11-20
2021-11-21
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-11-19
64
2021-11-19
2021-11-20
64
2021-11-21
53
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (308)
2021-11-19
55
2021-11-20
48
2021-11-21
39
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
GOSPELLA (108)
2021-11-18
5
2021-11-19
63
2021-11-18
5
2021-11-20
5
2021-11-20
Jakubowska Oliwia
CJK DAKAR Sarnów
CONIKA Z (222)
2021-11-20
58
2021-11-20
2021-11-21
2
Janas Amelia
Fundacja Dowolnie na Koń
2021-11-18
77
2021-11-18
2021-11-19
61
2021-11-20
70
2021-11-21
31
Janasik Dobrosława
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2021-11-19
13
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
32
2021-11-21
21
2021-11-18
56
2021-11-18
35
2021-11-20
42
2021-11-19
2021-11-20
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
2021-11-18
29
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
92
Jendrośka Adrianna
KJ Partynice
2021-11-19
6
100
2021-11-20
32
2021-11-21
2
700
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
2021-11-19
34
2021-11-19
2021-11-20
34
2021-11-21
3
2021-11-20
DUSHI W (59)
2021-11-19
38
2021-11-21
15
2021-11-20
2021-11-20
Kajstura Zuzanna
-
2021-11-19
48
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
16
2021-11-21
Kałuża Magdalena
St. Akademia Sportowa Gliwice
CHAMAN (80)
2021-11-19
17
22
2021-11-20
16
15
2021-11-21
24
2021-11-18
44
2021-11-19
54
2021-11-19
27
2021-11-20
39
2021-11-18
19
2021-11-21
17
Karpisz Michaela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BRIANCE (100)
2021-11-19
6
107
2021-11-19
21
2021-11-20
36
2021-11-21
7
100
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2021-11-18
85
2021-11-18
51
2021-11-19
50
2021-11-20
39
2021-11-18
54
2021-11-19
43
2021-11-19
33
2021-11-20
21
2021-11-20
5
100
THARON (371)
2021-11-18
71
2021-11-18
29
2021-11-19
66
2021-11-20
55
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
2021-11-19
5
107
2021-11-19
19
2021-11-20
24
2021-11-21
1
700
2021-11-19
7
2021-11-20
30
2021-11-19
19
2021-11-20
22
2021-11-21
6
100
Kicińska Karolina
Stow. SKJ Bobrowy Staw
ERYSTYKA (293)
2021-11-18
90
2021-11-18
49
2021-11-19
42
2021-11-21
2021-11-20
91
Kieljan-Mączka Katarzyna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-11-18
2021-11-18
24
2021-11-20
2021-11-20
28
2021-11-21
1
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
TROK K (304)
2021-11-19
32
2021-11-20
59
2021-11-21
35
CENTOO (305)
2021-11-19
23
2021-11-20
2021-11-21
11
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2021-11-18
2021-11-18
47
2021-11-20
33
2021-11-20
2021-11-21
12
2021-11-18
9
2021-11-19
36
2021-11-20
42
2021-11-21
11
50
Kopczyńska Oliwia
Klub Jeździecki Global
2021-11-18
3
2021-11-18
38
2021-11-20
11
2021-11-19
8
2021-11-21
4
Kościelniak Natalia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-11-20
43
2021-11-20
2021-11-21
43
Kosmol Alicja
St. KJ Preria Wilkowice
2021-11-19
31
2021-11-18
16
2021-11-20
4
150
2021-11-21
38
FEREUSA (216)
2021-11-19
8
107
2021-11-20
60
2021-11-21
10
50
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
STAR LADY (231)
2021-11-18
20
2021-11-18
39
2021-11-19
10
2021-11-21
8
2021-11-19
7
2021-11-19
2021-11-20
74
2021-11-20
2
2021-11-21
19
2021-11-19
39
2021-11-20
27
2021-11-21
13
50
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2021-11-19
9
22
2021-11-20
4
200
2021-11-21
13
2021-11-19
34
2021-11-19
9
100
2021-11-20
13
2021-11-21
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
ORIDA M (134)
2021-11-19
20
KELVIN (135)
2021-11-18
72
2021-11-18
63
2021-11-19
58
2021-11-20
72
2021-11-21
16
GANDALF (136)
2021-11-18
2021-11-18
66
2021-11-20
2021-11-20
89
2021-11-21
37
VASHICA (137)
2021-11-18
47
2021-11-19
44
2021-11-20
79
2021-11-21
2021-11-18
34
2021-11-18
2021-11-20
50
2021-11-20
2021-11-21
27
2021-11-18
68
2021-11-18
2021-11-19
17
2021-11-21
30
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (65)
2021-11-19
46
2021-11-19
2021-11-20
5
2021-11-20
62
2021-11-21
10
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
TIK TAK (43)
2021-11-19
23
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2021-11-18
63
2021-11-18
55
2021-11-19
1
2021-11-21
32
MESSI S (353)
2021-11-19
23
2021-11-19
5
300
2021-11-20
19
2021-11-20
16
2021-11-21
14
2021-11-19
26
2021-11-19
35
2021-11-20
26
2021-11-21
58
2021-11-18
23
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (307)
2021-11-18
21
2021-11-18
2021-11-19
33
2021-11-21
22
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (207)
2021-11-19
1
2021-11-19
38
2021-11-20
2021-11-20
29
2021-11-21
14
Kozioł Grażyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KASAFI (321)
2021-11-18
4
2021-11-18
2021-11-20
66
2021-11-20
2021-11-21
7
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
SIENA M (75)
2021-11-18
64
2021-11-19
6
2021-11-20
2021-11-21
23
2021-11-19
56
Krakowiak Jordan
Klub Jeździecki Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku
BANOVEY (296)
2021-11-18
2021-11-18
76
2021-11-20
16
2021-11-20
2021-11-21
6
Krywult Amelia
KJ Infernal Team
2021-11-19
42
2021-11-20
21
2021-11-21
Krywult Barbara
St. KJ Preria Wilkowice
FLASH (206)
2021-11-19
12
2021-11-19
21
2021-11-20
3
500
2021-11-21
12
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (292)
2021-11-20
2021-11-21
48
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
14
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
HEIDI (37)
2021-11-19
2
307
2021-11-20
41
2021-11-20
20
2021-11-18
20
2021-11-19
45
2021-11-20
69
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
AUTOMATIX (205)
2021-11-18
10
2021-11-18
2021-11-19
56
2021-11-21
44
Kucias Angelika
Klub Jeździecki Global
INDIGO (127)
2021-11-19
2021-11-19
25
2021-11-20
65
2021-11-20
35
2021-11-21
15
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (164)
2021-11-18
53
2021-11-20
7
2021-11-20
2021-11-21
43
2021-11-18
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (301)
2021-11-18
15
2021-11-18
58
2021-11-19
15
2021-11-20
6
2021-11-21
3
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
HEVANTOS (359)
2021-11-20
26
2021-11-20
2021-11-21
21
2021-11-20
7
200
2021-11-21
3
1500
Kut Ewa
UKJ Lalin
2021-11-19
71
2021-11-19
2021-11-20
15
15
2021-11-21
31
KOLIBRA (91)
2021-11-19
63
2021-11-19
16
2021-11-20
12
2021-11-21
22
Kut Łukasz
UKJ Lalin
2021-11-19
36
2021-11-21
2021-11-19
9
2021-11-19
2021-11-20
6
2021-11-20
2021-11-21
3
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (123)
2021-11-20
38
2021-11-20
23
2021-11-21
23
Leda Karolina
Klub Jeździecki Global
SZTORM (326)
2021-11-18
58
2021-11-18
42
2021-11-19
57
2021-11-20
4
2021-11-21
24
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-11-19
3
2021-11-19
2021-11-20
94
2021-11-20
2021-11-21
42
Leśniak Aleksandra
Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
ELVIRA S (208)
2021-11-19
43
2021-11-19
2021-11-20
27
2021-11-20
2021-11-21
7
Lizak Maria
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
HASSAN (12)
2021-11-19
2
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
33
2021-11-21
19
Ludwikowska Anna
KKJK Krakowski Klub Jazdy Konnej
PANAMERA (185)
2021-11-18
89
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
75
2021-11-21
59
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (70)
2021-11-19
30
2021-11-20
19
15
2021-11-21
18
JORIS (71)
2021-11-18
43
2021-11-18
2021-11-20
32
2021-11-20
2021-11-21
26
Machno Karolina
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2021-11-19
6
2021-11-19
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
24
Majchrzak Maria
Stow. Warszawski KJ
DAVINCI (244)
2021-11-18
7
2021-11-18
12
2021-11-19
40
2021-11-21
9
2021-11-20
17
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-11-18
46
2021-11-19
81
2021-11-19
47
2021-11-20
66
2021-11-21
10
Marszałek Karolina
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
AMERIGO (62)
2021-11-18
23
2021-11-18
10
2021-11-19
25
2021-11-21
29
Matla Łukasz
KJ Global
2021-11-21
38
Miałszygrosz Amelia
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2021-11-19
48
2021-11-19
CONTAR (269)
2021-11-19
29
2021-11-20
57
2021-11-21
33
Miazga Agata
WKJ Lublin / SJ Piker
2021-11-19
27
2021-11-20
12
2021-11-20
2021-11-21
31
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CESSY (201)
2021-11-18
25
2021-11-18
6
2021-11-20
22
2021-11-20
2021-11-21
27
Molenda Oliwia
Kielecki KJ
2021-11-19
2021-11-19
2
2021-11-20
103
2021-11-21
32
2021-11-20
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (56)
2021-11-18
86
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
85
2021-11-21
29
Moskwik Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HUESO (64)
2021-11-19
44
2021-11-19
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
8
Moszczak Maja
KJ Leśna Wola
WAKAT (332)
2021-11-19
4
2021-11-20
17
2021-11-20
2021-11-21
17
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2021-11-19
2
400
2021-11-20
5
300
2021-11-21
11
FUKS (228)
2021-11-19
2021-11-20
11
100
2021-11-21
2021-11-20
36
Niewiadomska Jagoda
WKJ Lublin
2021-11-18
42
2021-11-18
2021-11-20
37
2021-11-20
2021-11-21
25
Niewiadomski Kacper
WKJ Lublin
HABANEIRO (322)
2021-11-18
27
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
51
2021-11-21
38
MIRACLE (323)
2021-11-18
31
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
49
2021-11-21
22
2021-11-18
28
2021-11-18
2
2021-11-20
38
2021-11-21
19
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (129)
2021-11-18
7
2021-11-19
9
2021-11-21
7
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
FELINE (144)
2021-11-20
1
1300
2021-11-21
9
2021-11-19
7
200
2021-11-20
9
2021-11-21
1
3000
2021-11-19
67
2021-11-20
68
2021-11-21
49
2021-11-19
1
407
2021-11-19
10
2021-11-20
30
2021-11-21
2
500
Ostrowska Adrianna
St. J Napoleońska Zagroda
KAROLA BS (120)
2021-11-19
33
2021-11-20
11
15
2021-11-21
20
2021-11-19
33
2021-11-19
2021-11-20
81
2021-11-20
2021-11-21
46
2021-11-18
39
2021-11-18
40
2021-11-19
24
2021-11-21
45
Ostrowska Oliwia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
2021-11-19
11
22
2021-11-19
10
100
2021-11-18
3
2021-11-20
8
100
2021-11-20
7
100
DIAMENT (115)
2021-11-19
57
2021-11-19
20
2021-11-20
51
2021-11-20
40
2021-11-21
BELLA (376)
2021-11-18
91
2021-11-18
2021-11-19
3
2021-11-20
2021-11-20
86
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (281)
2021-11-18
2021-11-18
2021-11-20
101
2021-11-20
8
2021-11-21
4
Pawlik Berenika
BPK
LEWY (368)
2021-11-18
82
2021-11-18
2021-11-20
98
2021-11-21
54
2021-11-20
Pawłowska Julia
-
MY LADY (173)
2021-11-20
18
2021-11-21
47
2021-11-20
KATSUMI B (174)
2021-11-19
1
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
20
2021-11-21
11
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-11-19
14
2021-11-20
16
2021-11-21
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (55)
2021-11-19
36
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (55)
2021-11-20
10
2021-11-21
1
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-11-19
13
22
2021-11-20
31
2021-11-20
17
2021-11-21
27
2021-11-19
4
157
2021-11-19
15
2021-11-20
2
400
2021-11-21
10
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-11-18
32
2021-11-20
2021-11-20
52
2021-11-21
57
2021-11-18
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
2021-11-18
40
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
45
2021-11-21
28
2021-11-18
2021-11-18
80
2021-11-20
97
2021-11-20
2021-11-21
44
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2021-11-18
27
2021-11-19
28
2021-11-21
42
LINDE KG (154)
2021-11-19
12
2021-11-19
2021-11-20
77
2021-11-20
2021-11-21
KANSAS RV (155)
2021-11-18
2021-11-18
2021-11-19
31
2021-11-20
34
2021-11-21
37
REBELIANT (156)
2021-11-18
12
2021-11-19
19
22
2021-11-21
21
2021-11-18
70
2021-11-18
2021-11-19
59
2021-11-20
53
Pojmaj Blanka
WKJ Lublin / SJ Piker
CAMPARI (300)
2021-11-19
32
2021-11-20
3
2021-11-20
2021-11-21
28
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
HAUST M (245)
2021-11-19
11
2021-11-19
2021-11-20
29
2021-11-20
2021-11-21
52
Przedpełski Stanisław
St. Warszawski KJ
2021-11-19
6
107
2021-11-20
7
100
2021-11-21
9
50
LOLA (258)
2021-11-19
2
800
2021-11-20
21
2021-11-21
15
2021-11-18
33
2021-11-18
14
2021-11-19
4
2021-11-21
14
ESKOBAR (260)
2021-11-19
30
2021-11-20
9
100
2021-11-21
3
500
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2021-11-18
37
2021-11-19
47
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ AVANTI
2021-11-19
15
22
2021-11-20
10
15
2021-11-21
22
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (42)
2021-11-18
67
2021-11-18
2021-11-20
26
2021-11-21
50
2021-11-18
22
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-19
22
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2021-11-19
68
2021-11-20
35
2021-11-21
28
Rudzka Paulina
Kielecki KJ
2021-11-19
40
2021-11-20
25
2021-11-21
16
Ryt Aleksandra
LKJ OCHABY
2021-11-18
17
2021-11-19
48
2021-11-20
23
2021-11-21
13
2021-11-18
17
2021-11-18
2021-11-20
14
2021-11-19
28
2021-11-21
36
2021-11-18
25
2021-11-19
60
2021-11-20
56
2021-11-21
26
2021-11-18
2021-11-18
35
2021-11-19
49
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
2021-11-19
37
2021-11-20
29
2021-11-21
22
Sas Eliza
Klub Jeździecki Global
DAFNE (107)
2021-11-18
2
2021-11-18
36
2021-11-20
59
2021-11-19
24
2021-11-21
21
Sęk Oliwia
Bpk
CASSINIA (335)
2021-11-18
38
2021-11-18
48
2021-11-19
2021-11-21
Skorek Dorota
KJ Profit Orzesze
CAMPARI (312)
2021-11-19
2021-11-19
22
2021-11-20
2021-11-20
11
2021-11-21
2
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-11-18
2021-11-18
51
2021-11-20
36
2021-11-20
2021-11-21
21
Skotniczna-Zięba Karolina
KS Team Rancho Pcim
BUNGEE (40)
2021-11-18
8
2021-11-18
24
2021-11-19
48
2021-11-21
25
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
BERLINA (302)
2021-11-19
14
2021-11-20
20
2021-11-21
16
VIVIANO (303)
2021-11-19
13
2021-11-20
19
2021-11-21
6
400
Ślazińska Malwina
KS Garo
2021-11-18
78
2021-11-20
65
2021-11-21
35
2021-11-18
2021-11-19
14
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-11-20
46
2021-11-21
47
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
2021-11-19
29
2021-11-20
8
100
2021-11-19
18
2021-11-20
18
2021-11-21
5
700
SADIS 2 (372)
2021-11-18
1
2021-11-19
MACHO RK (373)
2021-11-18
64
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
48
2021-11-21
40
Słowik Roksana
OJK Barcice
LORENZO (289)
2021-11-18
2021-11-18
87
2021-11-20
41
2021-11-20
2021-11-21
56
Smolich Julia
Konecki KJ Fullmet
ILBIA (61)
2021-11-19
35
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
64
2021-11-21
8
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2021-11-19
78
2021-11-21
50
AMARU L (218)
2021-11-19
28
2021-11-20
22
2021-11-21
5
200
Sondej Zofia
KJ Facimiech
2021-11-19
31
2021-11-20
22
2021-11-21
18
2021-11-19
12
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (15)
2021-11-20
25
2021-11-19
47
2021-11-19
2021-11-20
88
2021-11-21
55
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CORNO (251)
2021-11-20
55
2021-11-18
45
2021-11-18
21
2021-11-19
26
2021-11-21
11
2021-11-21
36
2021-11-18
83
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
99
OSKAR (253)
2021-11-18
57
2021-11-19
76
2021-11-20
43
2021-11-21
54
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (43)
2021-11-20
9
2021-11-20
2021-11-21
5
Szary Ziebicka Anna
POL
GUIDAM (168)
2021-11-19
16
2021-11-20
4
400
2021-11-21
10
LUCIANO (169)
2021-11-19
8
50
2021-11-20
27
2021-11-21
24
Szary Ziebicka Anna
POL
2021-11-20
8
100
Szary Ziebicka Anna
POL
2021-11-19
53
2021-11-20
20
2021-11-21
30
2021-11-18
31
2021-11-19
41
2021-11-19
2021-11-20
26
2021-11-20
Szary Ziebicka Anna
POL
2021-11-19
7
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
19
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-11-18
41
2021-11-19
2021-11-20
21
2021-11-20
2021-11-21
6
DARKLIGHT (311)
2021-11-18
53
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
15
2021-11-21
Szotek Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-11-19
75
2021-11-19
24
2021-11-20
6
100
2021-11-20
37
2021-11-21
6
200
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-11-19
18
22
2021-11-20
9
15
2021-11-21
32
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (54)
2021-11-19
25
2021-11-21
25
2021-11-20
24
Szwarc Barbara
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
SCYTIA (256)
2021-11-19
4
2021-11-19
2021-11-20
71
2021-11-20
2021-11-21
51
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-11-18
26
2021-11-18
49
2021-11-19
60
2021-11-21
34
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
WINNIE (237)
2021-11-18
81
2021-11-18
2021-11-19
54
2021-11-21
42
TURBUD IQ (238)
2021-11-19
10
22
2021-11-18
15
2021-11-20
2021-11-20
13
Toporek Hanna
Kielecki KJ
2021-11-19
2021-11-19
36
2021-11-20
102
2021-11-21
2021-11-20
Trelińska Amelia
Kielecki KJ
BOLIVIA (60)
2021-11-18
55
2021-11-18
33
2021-11-20
57
2021-11-19
35
2021-11-21
2
Turaj Kinga
BPK
2021-11-20
2021-11-20
21
2021-11-21
1
2021-11-19
2021-11-19
32
Tutaj Michalina
Ośrodek Jeździecki Bilcza
HARPAGAN (386)
2021-11-20
13
2021-11-20
31
2021-11-21
9
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (229)
2021-11-19
46
2021-11-20
52
2021-11-21
40
Tyszko Magdalena
TKJ Garbówek
SELLINO (180)
2021-11-19
44
2021-11-18
11
2021-11-20
28
2021-11-21
44
Tyszko Mateusz
Tuszyński KJ Garbówek
2021-11-19
1
650
2021-11-20
1
650
2021-11-21
14
2021-11-19
4
200
2021-11-20
10
100
2021-11-21
1
1100
CASINA 20 (183)
2021-11-19
1
1300
2021-11-20
2021-11-21
7
200
2021-11-19
4
400
2021-11-20
6
300
2021-11-21
2
2200
Uchwat Katarzyna
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-11-18
45
2021-11-19
74
2021-11-20
62
Uchwat Marika
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
NADOK (110)
2021-11-18
52
2021-11-19
22
22
2021-11-19
2021-11-20
44
2021-11-20
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
SEKRET (104)
2021-11-18
19
LIBONACCI (112)
2021-11-18
59
2021-11-19
52
2021-11-18
37
2021-11-20
54
2021-11-18
50
2021-11-19
5
2021-11-19
73
2021-11-20
5
100
Urbańska Natalia
Stow.J. Napoleońska Zagroda
CALISIA (287)
2021-11-18
65
2021-11-18
2021-11-19
41
2021-11-20
17
15
2021-11-21
48
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-11-18
52
2021-11-18
56
2021-11-19
46
2021-11-20
67
2021-11-21
16
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2021-11-18
50
Waśko Monika
BPK
SEKRET (104)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
2021-11-20
3
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
DIMPLE (162)
2021-11-19
19
2021-11-20
2021-11-21
2021-11-18
22
2021-11-19
12
22
2021-11-21
33
2021-11-20
45
Weiss Iga
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
VALKIRIA (239)
2021-11-18
14
2021-11-18
2021-11-19
2021-11-20
96
2021-11-20
Wieczorek Emilia
KJ Royal Opole
LECOMTE (275)
2021-11-18
2021-11-18
41
2021-11-21
13
2021-11-20
2021-11-20
100
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (67)
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-21
12
2021-11-20
2021-11-20
3
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (242)
2021-11-19
26
2021-11-19
2021-11-20
18
2021-11-20
30
2021-11-21
Wygas Marcin
Vanto Jumping Team
2021-11-19
20
2021-11-19
2021-11-20
82
2021-11-20
2021-11-21
58
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-11-19
77
2021-11-20
32
2021-11-21
19
Wyrwoł Maja
KJ Trachy Sośnicowice
PRIMA (204)
2021-11-18
13
2021-11-18
2021-11-20
63
2021-11-20
2021-11-21
29
Zalega Monika
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
CISCO 241 (195)
2021-11-19
11
2021-11-19
15
2021-11-20
33
2021-11-21
8
150
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2021-11-18
36
2021-11-18
2021-11-20
2021-11-20
39
2021-11-21
41
LANDORO (46)
2021-11-18
18
2021-11-18
2021-11-20
68
2021-11-20
2021-11-21
20
Ziebicki Michal
POL
2021-11-18
2021-11-18
61
2021-11-20
54
2021-11-19
51
2021-11-18
62
2021-11-20
Ziebicki Michal
POL
LARUM (378)
2021-11-18
2021-11-18
2021-11-19
45
2021-11-20
23
2021-11-20
Ziębicki Michał
SKS KJK Szary Michałowice
2021-11-19
8
100
2021-11-20
15
2021-11-21
7
200
O'LORD DB (381)
2021-11-19
5
100
2021-11-20
25
2021-11-21
9
150
IGOR E (382)
2021-11-19
8
50
2021-11-20
10
2021-11-21
18
Ziebicki Mikolaj
Kjk szary michalowice
2021-11-19
2021-11-19
2021-11-20
4
2021-11-20
2021-11-21
2
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2021-11-19
23
2021-11-19
2021-11-20
1
2021-11-20
2021-11-21
14
Zielińska Natalia
BPK
CHAMUEL (254)
2021-11-18
60
2021-11-19
28