Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
86 ACCEPTED 2021-10-08 10:40:29
2021-10-08 10:40:29
Amelia Pawelec FIONA
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
85 ACCEPTED 2021-10-08 09:20:02
2021-10-08 09:20:02
Hanna Wrona NEON
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
84 ACCEPTED 2021-10-08 09:20:22
2021-10-08 09:19:32
Hanna Wrona HETMAN
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
83 ACCEPTED 2021-10-08 09:18:26
2021-10-08 09:18:26
Blanka Kołodziej HETMAN
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
82 ACCEPTED 2021-10-08 09:17:52
2021-10-08 09:17:52
Blanka Kołodziej PARYS
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
81 ACCEPTED 2021-10-08 09:09:59
2021-10-08 09:09:59
Anastazja De Ville IZA
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
80 ACCEPTED 2021-10-08 09:07:30
2021-10-08 09:07:30
Anastazja De Ville PARYS
  • 1x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
79 ACCEPTED 2021-10-08 09:06:38
2021-10-08 09:06:38
Nikola Wójcik JEDLICZKA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
78 ACCEPTED 2021-10-08 09:05:47
2021-10-08 09:05:47
Konstancja Radwańska ARWENA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
77 ACCEPTED 2021-10-08 09:05:18
2021-10-08 09:05:18
Konstancja Radwańska HELAROSE
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
76 ACCEPTED 2021-10-08 09:04:31
2021-10-08 09:04:31
Zofia Lenk HELAROSE
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
75 ACCEPTED 2021-10-08 09:03:46
2021-10-08 09:03:46
Gabrysia Zielińska JEDLICZKA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
74 ACCEPTED 2021-10-08 09:03:22
2021-10-08 09:03:22
Gabrysia Zielińska IZA
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
73 ACCEPTED 2021-10-08 09:02:15
2021-10-08 09:02:15
Lidia Korczyńska LOVE ME R
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
72 ACCEPTED 2021-10-08 09:01:29
2021-10-08 09:01:29
Anastazja De Ville NEON
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
71 ACCEPTED 2021-10-08 09:00:29
2021-10-08 09:00:29
Natalia Tylek LOVE ME R
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
70 ACCEPTED 2021-10-08 08:59:41
2021-10-08 08:59:41
Paulina Tylek DAKOTA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
69 ACCEPTED 2021-10-08 08:59:02
2021-10-08 08:59:02
Paulina Tylek HELAROSE
  • 1x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
68 ACCEPTED 2021-10-08 08:57:48
2021-10-08 08:57:48
Monika Steć ARWENA
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
67 ACCEPTED 2021-10-08 08:57:20
2021-10-08 08:57:20
Agnieszka Steć NEON
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
66 ACCEPTED 2021-10-08 08:57:00
2021-10-08 08:57:00
Agnieszka Steć PARYS
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
65 ACCEPTED 2021-10-08 08:56:27
2021-10-08 08:56:27
Weronika Tomczyk PARYS
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
64 ACCEPTED 2021-10-08 08:55:07
2021-10-08 08:55:07
Daria Seremak ARWENA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
63 ACCEPTED 2021-10-08 08:54:29
2021-10-08 08:54:29
Daria Seremak LOVE ME R
  • 1x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
62 ACCEPTED 2021-10-08 08:53:32
2021-10-08 08:53:32
Sonia Lasoń JEDLICZKA
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
61 ACCEPTED 2021-10-08 08:53:10
2021-10-08 08:53:10
Sonia Lasoń NEON
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
60 ACCEPTED 2021-10-08 08:52:37
2021-10-08 08:52:37
Olga Sobiech PARYS
  • 1x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
59 ACCEPTED 2021-10-08 08:51:53
2021-10-08 08:51:53
Helena Lysakowski DAKOTA
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
58 ACCEPTED 2021-10-08 08:25:57
2021-10-07 22:33:16
Kinga Turaj EGIPCJANIN
  • 2x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
57 ACCEPTED 2021-10-08 00:29:03
2021-10-07 22:32:42
Ewelina Smoła QUATERIMO
  • 2x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
56 ACCEPTED 2021-10-08 00:28:51
2021-10-07 22:32:07
Grzegorz Gaczorek IMBIR W
  • 2x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
  • 2x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
55 ACCEPTED 2021-10-07 10:35:44
2021-10-07 10:35:44
Ada Marchewka KAMIS
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
54 ACCEPTED 2021-10-07 10:33:53
2021-10-07 10:33:53
Marcelina Kosowska JORDAN
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
53 ACCEPTED 2021-10-07 10:33:07
2021-10-07 10:33:07
Daria Seremak JEDLICZKA
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
52 ACCEPTED 2021-10-07 10:31:40
2021-10-07 10:31:40
Sonia Kica MADOKS GT
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
51 ACCEPTED 2021-10-07 10:31:14
2021-10-07 10:30:59
Patrycja Gajkowska MADOKS GT
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
50 ACCEPTED 2021-10-07 10:30:09
2021-10-07 10:30:09
Natalia Żurakowska MADOKS GT
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
49 ACCEPTED 2021-10-07 10:29:36
2021-10-07 10:29:36
Nadia Kocierz IHS DIAMONTE
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
48 ACCEPTED 2021-10-07 10:29:00
2021-10-07 10:29:00
Ida Ilmer MADOKS GT
  • 1x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
47 ACCEPTED 2021-10-07 10:28:26
2021-10-07 10:28:26
Jakub Kwiatek DEZA
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
46 ACCEPTED 2021-10-07 10:27:43
2021-10-07 10:27:43
Patrycja Gajkowska JESSICA
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
45 ACCEPTED 2021-10-07 10:24:36
2021-10-07 10:24:16
Zofia Dula IHS KATIE
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
44 ACCEPTED 2021-10-05 20:00:38
2021-10-05 20:00:38
Emma Czapla SŁOŃ DOMINIK
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
43 ACCEPTED 2021-10-05 20:00:01
2021-10-05 20:00:01
Zofia Stanula SŁOŃ DOMINIK
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
42 ACCEPTED 2021-10-05 19:59:16
2021-10-05 19:59:16
Urszula Maj SŁOŃ DOMINIK
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
41 ACCEPTED 2021-10-05 20:01:49
2021-10-05 19:57:56
Laura Czapla LINDO
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
40 ACCEPTED 2021-10-05 20:02:14
2021-10-05 19:57:13
Małgorzata Gala DANIO (DYZIO)
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
39 ACCEPTED 2021-10-05 20:02:01
2021-10-05 19:56:35
Kinga Jaroń LOTOS
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
38 ACCEPTED 2021-10-05 20:01:30
2021-10-05 19:54:19
Stefania Gruszka DIAMENT
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
37 ACCEPTED 2021-10-05 19:53:50
2021-10-05 19:53:50
Emma Czapla LUK
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
36 ACCEPTED 2021-10-05 19:52:38
2021-10-05 19:52:38
Zofia Stanula LUK
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
35 ACCEPTED 2021-10-05 19:50:36
2021-10-05 19:50:36
Urszula Maj LUK
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
34 ACCEPTED 2021-10-05 19:47:11
2021-10-05 19:47:11
Ilona Kliś LANCELLOT
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
33 ACCEPTED 2021-10-05 19:45:28
2021-10-05 19:45:28
Wiktoria Wandor NEYMAR
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
32 ACCEPTED 2021-10-05 19:44:55
2021-10-05 19:44:55
Julia Gondek SIOUX
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
31 ACCEPTED 2021-10-05 11:11:54
2021-10-05 10:07:30
Kinga Gancarz RACJO
  • 2x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
30 ACCEPTED 2021-10-05 11:11:58
2021-10-05 09:05:17
Angelika Natanek JOINT
  • 2x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
29 ACCEPTED 2021-10-05 11:12:03
2021-10-04 22:02:41
Maya Jahan WISEACRE PEARL
  • 2x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
28 ACCEPTED 2021-10-05 11:12:06
2021-10-04 20:21:19
Martyna Bugaj LAMELKA
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
27 ACCEPTED 2021-10-02 14:14:59
2021-10-01 14:22:09
Nikola Woźniak MARKIZA
  • 2x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 2x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
26 ACCEPTED 2021-10-01 14:09:56
2021-10-01 10:37:19
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
25 ACCEPTED 2021-10-01 14:09:53
2021-10-01 10:36:59
Marta Kopczyńska SYMEON M
  • 2x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
24 ACCEPTED 2021-09-28 08:55:49
2021-09-28 08:55:49
Wiktoria Galos ODYLLA
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
23 ACCEPTED 2021-09-27 18:51:49
2021-09-27 18:51:49
Patrycja Kierczak Jekiełek FART
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
22 ACCEPTED 2021-09-27 18:50:47
2021-09-27 18:49:48
Maja Dudek SZAMAN
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
21 ACCEPTED 2021-09-22 13:54:38
2021-09-19 23:52:25
Paulina Wolf SVADILFARI
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 2x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
20 ACCEPTED 2021-09-22 13:55:00
2021-09-19 23:51:13
Magdalena Kasprzyk DEMOLKA
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 2x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
19 ACCEPTED 2021-09-22 13:55:15
2021-09-19 11:23:34
Aleksandra Kalukin KORAL
  • 2x 3/do 30cm/KONKURS ZABAWOWY DLA DZIECI
18 ACCEPTED 2021-09-18 11:31:55
2021-09-17 17:43:44
Agata Boroń FINAŁ
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 2x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
17 ACCEPTED 2021-09-18 11:32:35
2021-09-15 21:45:23
Julia Dudek B-KAMEA
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 2x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
16 ACCEPTED 2021-09-18 11:32:15
2021-09-14 21:35:58
Julia Mazanek WINERIN
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
15 ACCEPTED 2021-09-18 11:32:41
2021-09-13 22:19:52
Aneta Janowiak WINERIN
  • 2x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
14 ACCEPTED 2021-09-18 11:32:18
2021-09-13 22:19:33
Julia Pilarczyk DEMODEX
  • 2x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
13 ACCEPTED 2021-09-18 11:32:50
2021-09-13 15:12:22
Magdalena Woźniak AKIOZAUR MAMUT
  • 1x 1a/LL 50/Parkur szkoleniowy nr 1a - LL 50 cm - zwykły bez rozgrywki
12 ACCEPTED 2021-09-18 11:33:19
2021-09-13 15:04:10
Wiktoria Majewska FLOREK
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
11 ACCEPTED 2021-09-18 11:33:22
2021-09-13 15:00:29
Wiktoria Majewska GEOLINIA
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
10 ACCEPTED 2021-10-07 10:32:35
2021-09-11 16:47:11
Emilia Flanek SHAKIRA PONY SPORT
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
  • 1x 1b/LL 70/Parkur szkoleniowy nr 1b - LL 70 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
9 ACCEPTED 2021-09-11 17:11:00
2021-09-11 08:32:49
Julia Fabisz EMANUEL WAN
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
  • 1x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
  • 1x 1c/LL 80/Parkur szkoleniowy nr 1c - LL 80 cm - zwykły bez rozgrywki
  • 1x 1d/LL 90/95/Parkur szkoleniowy nr 1d - LL 90/95 cm - zwykły z rozgrywką
  • 1x 2/Jocker/Hubertusowy JOCKER od 60 do 95cm (Konkurs skoków z wyboru przeszkód)
8 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:23
2021-09-10 10:26:31
Wojciech Wróbel CEKIN
  • 2x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
7 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:27
2021-09-10 10:26:09
Julia Chowaniec JEŻYNKA
  • 2x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
6 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:35
2021-09-10 10:25:29
Magdalena Zaręba KING
  • 2x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
5 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:39
2021-09-10 10:25:07
Oliwia Dobrosielska OONAGH
  • 1x 2/LL 80/Cross nr 2 - do 80 cm (próba terenowa)
4 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:45
2021-09-10 10:24:42
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 2x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
3 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:51
2021-09-10 10:24:27
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 2x 3/LL 90/Cross nr 3 - do 90 cm (próba terenowa)
2 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:55
2021-09-10 10:24:06
Aleksandra Ślusarska H'BACCARD
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
1 ACCEPTED 2021-09-11 16:37:58
2021-09-10 10:23:49
Karolina Orawiec PROMIL
  • 1x 1/LL 60/Cross nr 1 - do 60 cm (próba terenowa)
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Boroń Agata Szkółka Jeździecka Niwa
S
Brak
2. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
3. Bugaj Martyna BPK
2005 (J.)
Brak
4. Chowaniec Julia KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O058754
5. Czapla Emma Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
/
6. Czapla Laura Brak
2007 (JM.)
None
7. De Ville Anastazja Stajnia Młynka
/
8. Dobrosielska Oliwia KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O062441
9. Dudek Julia Brak
2004 (J.)
O056572 Dudek Julia
10. Dudek Maja Stajnia Młynka
2010 (Mł.)
11. Dula Zofia KJ Perrin
2020 (Mł.)
/
12. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
13. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
14. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
15. Gajkowska Patrycja Klub Jeździecki Perrin
2007 (JM.)
/
16. Gala Małgorzata Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
2005 (J.)
O059557
17. Galos Wiktoria Pensjonat koni w Czułowie
S
brak
18. Gancarz Kinga Brzezinka
S
Brak
19. Gondek Julia Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
20. Gruszka Stefania Stajnia Nawojowa Góra
2009 (JM.)
/
21. Ilmer Ida KJ Perrin Rudawa
2000 (MJ.)
O031063
22. Jahan Maya Klub Sportowy Bór
2008 (JM.)
0056757
23. Janowiak Aneta Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
24. Jaroń Kinga Stajnia Nawojowa Góra
2007 (JM.)
brak
25. Kalukin Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
brak
26. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
27. Kica Sonia KJ Perrin
2006 (JM.)
/
28. Kierczak Jekiełek Patrycja KJ Black Mustang
S
Brak
29. Kliś Ilona /
S
/
30. Kocierz Nadia KJ Perrin
2009 (JM.)
brak
31. Kołodziej Blanka stajnia Młynka
2008 (JM.)
/
32. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
33. Kopczyńska Marta KJ Perrin Rudawa
2001 (MJ.)
O042728
34. Korczyńska Lidia Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
35. Kosowska Marcelina Stowarzyszenie KJ Horse&Fun
2009 (JM.)
brak
36. Kwiatek Jakub KJ Perrin Rudawa
2006 (JM.)
Brak
37. Lasoń Sonia Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
38. Lenk Zofia Stajnia Młynka
,
39. Lysakowski Helena Stajnia Młynka
2002 (MJ.)
/
40. Maj Urszula Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
/
41. Majewska Wiktoria Stajnia Lukrecja
S
O026915
42. Marchewka Ada Stowarzyszenie KJ Horse&Fun
2006 (JM.)
brak
43. Mazanek Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2006 (JM.)
.
44. Natanek Angelika Brak
S
Brak
45. Orawiec Karolina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2000 (MJ.)
brak
46. Pawelec Amelia Stajnia Nawojowa Góra
47. Pilarczyk Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
48. Radwańska Konstancja Stajnia Młynka
/
49. Seremak Daria Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
50. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
51. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
52. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
53. Sobiech Olga Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
54. Stanula Zofia Stajnia Nawojowa Góra
2009 (JM.)
/
55. Steć Agnieszka Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
56. Steć Monika Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
57. Tomczyk Weronika Stajnia Młynka
,
58. Turaj Kinga BPK
BRAK
59. Tylek Natalia Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
60. Tylek Paulina Stajnia Młynka
2006 (JM.)
/
61. Wandor Wiktoria brak
2004 (J.)
brak
62. Wójcik Nikola Stajnia Młynka
2002 (MJ.)
63. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
64. Woźniak Magdalena Stajnia Lukrecja
2008 (JM.)
brak
65. Woźniak Nikola Santos
2009 (JM.)
616999630181913
616999630181913
66. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
67. Wrona Hanna Stajnia Młynka
68. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
69. Zielińska Gabrysia Stajnia Młynka
2007 (JM.)
/
70. Żurakowska Natalia KJ Perrin
2007 (JM.)
/
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

31

AKIOZAUR MAMUT KUC POL 2009 wałach jasnokasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 0
2.

63

ARWENA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
3.

30

B-KAMEA KOŃ MAŁY POL 2009 klacz siwa/mk:165 F: Bakszysz
M: Karina TT
K031872 B-kamea 616013590127609
4.

18

CEKIN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Dalet
M: Czenna
K029136 pzhk
5.

22

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
6.

59

DAKOTA , POL , klacz inna/, F: ,
M: ,
, ,
7.

14

DANIO (DYZIO) Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach izabelowata/170 F: SAMAR
M: DIANA
brak A0019898S
8.

29

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
9.

35

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
10.

51

DEZA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz kara/166 F: Grom
M: Dosia
K029959 616 006 57 01483 15
11.

12

DIAMENT / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
12.

16

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
13.

1

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
14.

37

FART MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/160 F: Dybicz
M: Finezja
Brak 616006550191009
15.

26

FINAŁ HUCUŁ POL 2013 ogier gniada/mk:140 F: Wieśniak
M: Fifka
Brak 616012630157113
16.

67

FIONA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: X
M: X
K025352 X
17.

32

FLOREK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach kasztanowata/mk:156 F: NN
M: NN
brak 616999570261610
18.

33

GEOLINIA TYP PRYMITYWNY POL 2007 klacz myszata/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999661919707
19.

24

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
20.

64

HELAROSE , POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
21.

66

HETMAN SP. POL 2010 Wałach inna F: Jasny Poranek
M: Hulanka/Plaste
none
22.

53

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
K032571 39054
23.

49

IHS KATIE TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:145 F: NN
M: NN
K028267 372003006854549
24.

57

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
25.

65

IZA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
26.

54

JEDLICZKA / POL / Klacz inna// F: /
M: /
/ /
27.

50

JESSICA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
28.

19

JEŻYNKA XX POL 2007 klacz gniada/171 F: Siam
M: Jeżyna
K020225 POL07000005390
29.

41

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 wałach gniada/160 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
30.

55

JORDAN // POL 0000 Wałach inna F: //
M: //
none
31.

56

KAMIS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc:114 F: NN
M: NN
BRAK
32.

20

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
33.

36

KORAL KUC FELIŃSKI POL 2003 wałach ciemnogniada/kuc:134 F: Roletto
M: Kolistyna
brak POL -013580316603
34.

43

LAMELKA HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:139 F: Piaf
M: Lawenda
Brak 616 012 57 00118 10
35.

46

LANCELLOT / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
36.

15

LINDO SP POL 2016 gelding bay/167cm F: Sir Robin
M: Lira
None 616009570061216
37.

13

LOTOS SP POL 2017 wałach ciemnogniada/164 F: Łyskacz
M: Łendi
brak 616 009 54 00515 17
38.

62

LOVE ME R Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz ciemnogniada/168 F: Goofi
M: Lacerta
K027987
39.

47

LUK / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
40.

52

MADOKS GT PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
41.

39

MARKIZA KUC ISLANDZKI POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/mk:mk:mk:m F: Nieznany
M: Nieznany
brak 6169996301819
42.

61

NEON / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
43.

45

NEYMAR MAŁOPOLSKA POL 12.05.2014 wałach skarogniada/163 F: Kamp
M: Nigra
brak 616098200128098
44.

38

ODYLLA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/mk:135 F: Fant
M: Nadia
brak 616012570100210
45.

21

OONAGH TINKER POL 2016 klacz kara/kuc:134 F: NN
M: NN
K031152 826073001853498
46.

60

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Celebes
M: Parma
none
47.

25

PROMIL MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/162 F: .
M: .
brak ...
48.

58

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 ogier kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
49.

40

RACJO SP POL 2015 wałach gniada/163 F: Rox
M: Racja
Brak 57785433667885577
50.

23

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
51.

6

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
52.

44

SIOUX / POL / Wałach inna// F: /
M: /
/ /
53.

48

SŁOŃ DOMINIK / POL / wałach inna F: /
M: /
/ /
54.

34

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
55.

7

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
56.

11

SZAMAN SP POL 2005 Wałach inna F: Caprioland
M: -
-
57.

28

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
58.

42

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Broadley Owen 76144
M: Emeraldisle Rebecca
brak 826046020164361
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bugaj Martyna
BPK
LAMELKA (43)
2021-10-10
1
2021-10-10
2
Chowaniec Julia
KJ Czarny Dunajec
2021-10-09
2
2021-10-09
Czapla Emma
Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
LINDO (15)
2021-10-09
3
LUK (47)
2021-10-10
18
Czapla Laura
Brak
LINDO (15)
2021-10-09
11
2021-10-10
10
2021-10-10
6
2021-10-10
8
De Ville Anastazja
Stajnia Młynka
PARYS (60)
2021-10-10
1
NEON (61)
2021-10-10
13
IZA (65)
2021-10-10
4
Dobrosielska Oliwia
KJ Czarny Dunajec
OONAGH (21)
2021-10-09
2021-10-09
Dudek Julia
Brak
B-KAMEA (30)
2021-10-10
7
2021-10-10
5
Dudek Maja
Stajnia Młynka
SZAMAN (11)
2021-10-10
14
Dula Zofia
KJ Perrin
2021-10-09
7
2021-10-10
13
Fabisz Julia
Brak
2021-10-09
2021-10-10
9
2021-10-10
7
2021-10-10
7
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
2021-10-09
1
2021-10-10
4
2021-10-10
5
2021-10-10
6
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (57)
2021-10-10
4
2021-10-10
2
2021-10-10
1
Gajkowska Patrycja
Klub Jeździecki Perrin
JESSICA (50)
2021-10-09
2021-10-10
15
Gala Małgorzata
Stajnia Terenowo-Rajdowa Nawojowa Góra
2021-10-09
9
2021-10-10
5
2021-10-09
2021-10-10
19
Galos Wiktoria
Pensjonat koni w Czułowie
ODYLLA (38)
2021-10-09
6
2021-10-10
7
Gondek Julia
Bez Przynależności Klubowej
SIOUX (44)
2021-10-10
2
2021-10-10
5
2021-10-10
8
Gruszka Stefania
Stajnia Nawojowa Góra
DIAMENT (12)
2021-10-09
5
2021-10-10
1
2021-10-10
3
2021-10-10
6
Ilmer Ida
KJ Perrin Rudawa
2021-10-09
2
Jahan Maya
Klub Sportowy Bór
2021-10-09
2021-10-09
Janowiak Aneta
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (28)
2021-10-09
Jaroń Kinga
Stajnia Nawojowa Góra
LOTOS (13)
2021-10-09
Kalukin Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
KORAL (36)
2021-10-10
6
2021-10-10
Kica Sonia
KJ Perrin
2021-10-10
11
Kierczak Jekiełek Patrycja
KJ Black Mustang
FART (37)
2021-10-10
12
Kliś Ilona
/
2021-10-10
12
2021-10-10
Kocierz Nadia
KJ Perrin
2021-10-09
Kołodziej Blanka
stajnia Młynka
PARYS (60)
2021-10-10
2
HETMAN (66)
2021-10-10
5
Kopczyńska Marta
KJ Perrin Rudawa
2021-10-10
2021-10-10
Korczyńska Lidia
Stajnia Młynka
2021-10-10
6
Kosowska Marcelina
Stowarzyszenie KJ Horse&Fun
JORDAN (55)
2021-10-10
3
2021-10-10
5
2021-10-10
Kwiatek Jakub
KJ Perrin Rudawa
DEZA (51)
2021-10-09
Lasoń Sonia
Stajnia Młynka
2021-10-10
8
NEON (61)
2021-10-10
10
Lenk Zofia
Stajnia Młynka
2021-10-10
Lysakowski Helena
Stajnia Młynka
DAKOTA (59)
2021-10-10
16
2021-10-10
9
Maj Urszula
Stajnia Rajdowo Terenowa Nawojowa Góra
LUK (47)
2021-10-10
9
2021-10-09
Majewska Wiktoria
Stajnia Lukrecja
FLOREK (32)
2021-10-09
8
2021-10-10
21
2021-10-09
3
2021-10-10
10
2021-10-10
8
Marchewka Ada
Stowarzyszenie KJ Horse&Fun
KAMIS (56)
2021-10-10
4
2021-10-10
7
2021-10-10
Mazanek Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (28)
2021-10-09
10
Natanek Angelika
Brak
JOINT (41)
2021-10-10
4
2021-10-10
2021-10-10
2021-10-10
10
2021-10-10
8
Orawiec Karolina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
PROMIL (25)
2021-10-09
2021-10-09
Pawelec Amelia
Stajnia Nawojowa Góra
FIONA (67)
2021-10-09
1
Pilarczyk Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (29)
2021-10-09
2021-10-09
Radwańska Konstancja
Stajnia Młynka
ARWENA (63)
2021-10-10
11
2021-10-10
1
Seremak Daria
Stajnia Młynka
2021-10-09
3
2021-10-10
2
ARWENA (63)
2021-10-10
2
2021-10-10
16
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2021-10-09
2021-10-09
Smoła Ewelina
BPK
2021-10-10
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
D'OCYNK (22)
2021-10-09
2021-10-09
Sobiech Olga
Stajnia Młynka
PARYS (60)
2021-10-10
1
Stanula Zofia
Stajnia Nawojowa Góra
LUK (47)
2021-10-10
6
2021-10-09
1
Steć Agnieszka
Stajnia Młynka
PARYS (60)
2021-10-10
2021-10-10
NEON (61)
2021-10-10
20
Tomczyk Weronika
Stajnia Młynka
PARYS (60)
2021-10-10
Turaj Kinga
BPK
2021-10-10
3
2021-10-10
2021-10-10
3
2021-10-10
4
Tylek Natalia
Stajnia Młynka
2021-10-10
11
Tylek Paulina
Stajnia Młynka
DAKOTA (59)
2021-10-10
22
2021-10-10
3
Wandor Wiktoria
brak
NEYMAR (45)
2021-10-10
17
2021-10-10
Wójcik Nikola
Stajnia Młynka
2021-10-10
18
Woźniak Magdalena
Stajnia Lukrecja
2021-10-10
Woźniak Nikola
Santos
MARKIZA (39)
2021-10-09
2021-10-09
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
CEKIN (18)
2021-10-09
1
Wrona Hanna
Stajnia Młynka
NEON (61)
2021-10-10
7
HETMAN (66)
2021-10-10
3
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (20)
2021-10-09
2021-10-09
Zielińska Gabrysia
Stajnia Młynka
2021-10-10
17
IZA (65)
2021-10-10
15
2021-10-10
8
2021-10-10
Żurakowska Natalia
KJ Perrin
2021-10-10
14

Number of Riders: 70

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl