Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Małopolski oraz ZR i ZT
KJK Szary Michałowice, 24-26.09.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
3. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
4. Batko Natasza KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
5. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
6. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
7. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
8. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
O059676
9. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
10. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
11. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
12. Buczek Weronika KJ Facimiech
2010 (Mł.)
O056691
13. Bugaj Roksana RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O056360
14. Bulanda Nikola LKJ Ochaby
2004 (J.)
O058740
15. Burda Katarzyna BPK
2005 (J.)
O049076
16. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
17. Bzdok Joanna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O039462
18. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
19. Chyc-Spyrkowska Aleksandra Klub Sportowy Konsul
2008 (JM.)
brak
20. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
21. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
22. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
23. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
24. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
25. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (Mł.)
brak
26. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
27. Dymek Ksawery St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O040404
28. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
29. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
30. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
31. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
32. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
33. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
34. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
35. Gielata Emilia RC Riding Center Sosnowice
2005 (J.)
O062851
36. Góralska Gabriela Ośrodek Jeździecki Bilcza
2004 (J.)
O057241
37. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
38. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
39. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
40. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
41. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
42. Hankus Zofia KJ Chrobry Warszawa
2007 (JM.)
O049703
43. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O033426
44. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
45. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O053033
Brak
46. Jankowska Anna Klub Jeździecki Chrobry
2008 (JM.)
O062172
47. Jędras Aleksandra St. KS KJK Szary Michałowice
S
O027190
48. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
49. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
50. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
51. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
52. Kawa Dariusz KJK Szary Michałowice
S
O012327
53. Kawa Julia KJK Szary Michałowice
2006 (JM.)
O061151
54. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
55. Kiewrel Agnieszka RC Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O029172
56. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
57. Kiluk Jagoda BPK
2007 (JM.)
brak
58. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
59. Klimek Patrycja BPK
2005 (J.)
O045238
60. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
61. Korek Dorota Stow. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
62. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
63. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
64. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
65. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
66. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
67. Kowalczyk Hubert KJ Chrobry Warszawa
2009 (JM.)
O048645
68. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
69. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O025795
70. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
71. Krauze Anna Kjk Szary
S
O001614
72. Krauze Filip Kjk Szary Michałowice
2005 (J.)
O059257
73. Kuc Zuzanna BP
2005 (J.)
O047616
10187969
74. Kucia Wiktoria KJ Facimiech
2004 (J.)
O038701
75. Kula Maja Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
2006 (JM.)
O056721
76. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (J.)
O043178
77. Kuliga Liliana Klub Sportowy Konsul
2013 (Mł.)
LZPZJ/2056/21
78. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
O050344
79. Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
80. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
81. Lewandowska Izabela KJ Chrobry Warszawa
S
O002143
82. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
83. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
84. Łukaszewska Dominika Klub Jeździecki Chrobry
2005 (J.)
O050099
85. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O025831
10140182
86. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
87. Majewska Helena St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
0061154
88. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
89. Markewicz Katarzyna bpk
2005 (J.)
brak
90. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
91. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
92. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
93. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
94. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
95. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
96. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O048722
97. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
98. Parzych Lena Klub Jeździecki Chrobry
2006 (JM.)
O057506
99. Pęciak Anna LKJ Ochaby
S
O021301
100. Piętka Dagmara St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003424
101. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
102. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
103. Pietruszka Anna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062301
104. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
105. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
106. Prochot Karolina Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
LZRWZJ/5040/21/B(w)
107. Reinfuss Julia KJK SZARY
108. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
109. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
10241351
110. Rusinowska Hanna KJ Profit
2005 (J.)
O054552
111. Ryt Aleksandra LKJ Ochaby
S
O003310
112. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
113. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
114. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
115. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
116. Skrzypiec Agata St. KS Sentio Equestrian
2001 (MJ.)
O027059
10141798
117. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
10231041
118. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
119. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
10229478
120. Sowińska Natalia Klub Jeździecki Łopuszna
S
O044809
121. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
122. Starzycka Barbara Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O050126
123. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
124. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
125. Suwalska Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
S
O003797
126. Szary Ziebicka Anna POL
S
10032902
127. Szary-Ziębicka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
S
O003606
128. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
129. Szostak Maja Klub Jeździecki ASSANYA
2001 (MJ.)
O052228
130. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
131. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
132. Szwarc Barbara Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O059154
133. Turaj Kinga BPK
BRAK
134. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
135. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
136. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
137. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
138. Weigel Matylda KJ Chrobry Warszawa
S
O053189
139. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
140. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
141. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
142. Woziwodzka Kaja Klub Jeździecki Chrobry
2010 (Mł.)
O063910
143. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
144. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
145. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
146. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
147. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
148. Ziębicki Michał SKS KJK Szary Michałowice
S
O002368
149. Ziębicki Mikołaj KJK Szary
2011 (Mł.)
brak
150. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

209

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

110

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

180

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:- F: Hamlet Go
M: Alkowa / Awer
brak 007660485006
4.

128

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
5.

56

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
6.

164

ALL IN MY HEART ZW Z WARMBLOOD POL 2015 mare chestnut/167 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
K028923 056015Z55693615
7.

85

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
8.

20

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz gniada/165 F: Imequil
M: Azalia/ po Emetyt
K024969
9.

215

AMETYS Czeska Gorącokrwista POL 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
10.

63

AMIGO SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Grand Slam VDL
M: Amarita
K030440 616009510152816
11.

203

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
12.

115

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
13.

66

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
brak K028095
14.

154

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
15.

222

ARONN DU TALUS SELLE FRANCAIS POL 2010 wałach gniada/. F: ORLANDO
M: Sonora du Talus / Mr. Blue
K018679 25000110385275G
16.

123

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
17.

162

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
Brak 016009590248511
18.

49

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
19.

80

AUTOMATIX DSP GER 2016 wałach gniada/163 F: All Music
M: Nyikita
K032028 DE 456560525016
20.

19

B CATILLIA KWPN POL 2007 klacz gniada/167 F: Berlin/ Cassini I
M: Pattillia/ Indoctro
K020875 528003000709725
21.

129

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
22.

36

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
23.

113

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
24.

183

BALLINACLOUGH WHITE ROSA CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Ban
brak M3-372004000027148
25.

210

BALOU'S BATMAN OS GER 2014 wałach kara F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Melody / Landcapitol
K030319 DE418180737914
26.

87

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
27.

105

BERLINA KWPN NED 2006 klacz kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Carolina Z / Calvaro Z
K022751 5280030607214 103YZ70
28.

176

BIMBER BOY HOL POL 2016 ogier gniada/168 F: Barcley / Baloubet du Rouet
M: Donner Sofia / Casall
K029839 DE421000059016
29.

135

BLOODY MARY CZEWB CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Colato R / Carthago Z
M: Blanka / Ballast
K018848 203009225472210
30.

84

BOLERO SP POL 2006 wałach kasztanowata/180 F: TALENT
M: BALANGA
K014950 POL009670098706
31.

94

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
32.

217

BRAVADO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Koh I Noor/Kannan
M: Banga
0 0
33.

136

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz skarogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
34.

137

CADEAU DU DESTIN HOL GER 2008 Ogier gniada F: Calato / Capitol I
M: Odessa IX / Leandro
K015528 DE421000406308
35.

104

CALIDA R HAN POL 2008 klacz siwa/167 F: Chalet/Calido
M: Guste/Gotthardsen
K026356 -
36.

193

CALIFORNIA HIPPICA OS POL 2011 Klacz gniada/172 F: Conthargos
M: Loubette
K023063 DE418182536211
37.

196

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
38.

46

CAPRIOLE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/mk:156 F: Candiavolo
M: Gazelle
K020568 616009690171209
39.

111

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
40.

35

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
41.

71

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA GER 2004 wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
42.

70

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
43.

58

CARTOUCHE H Norwegian Warmblood POL 2013 wałach siwa/175 F: Chandler/ Casall
M: Ursula/ Democraat
brak 578011020134603
44.

130

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
K014632
45.

131

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
46.

161

CASCALIDO OLDENBURG POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cascadello I/ Casall
M: Prestige II/ Calido
DE 418180234613
47.

166

CASTEL WESTF POL 2014 wałach gniada/167 F: Castelan II
M: Compromatik
K025174 DE441410826214
48.

205

CATANIA FORTIS Słowacki Koń Gorącokrwisty SVK 2015 klacz siwa/174 F: Cannavaro
M: Rimini
brak 703002192110615
49.

31

CENTOO SWB POL 2005 wałach gniada/165 F: Cardento
M: Aqua/Aram
K022594 103EO35
50.

97

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
51.

26

CHACCO Z HOLSZTYŃSKA POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: Toskana IV
K024931 DE 421000120513
52.

65

CHAGAL KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Very Top
M: Chanel
K011834 POL013640015705
53.

82

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
54.

29

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
55.

191

CHATROULETTE M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/175 F: Bijou Be
M: Copacabana K
K026526 616009690099814
56.

42

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
57.

96

CHERSONISSOS WESTPHALIAN GER 2009 gelding bay/163 cm F: Chin Quin/Chin Chin
M: Lala/Lamoureux I
K031701 276441411526709
58.

52

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
59.

186

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
60.

145

CLARK SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Kannan / Voltaire
M: Clarima SR / Clarimo
K026845 616009510238214
61.

122

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
62.

194

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
63.

185

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
64.

208

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
65.

51

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
66.

98

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
67.

90

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
68.

163

DELONG STAR RUBY SP POL 2015 klacz ciemnogniada/160 F: Hippica Koh-I-Noor
M: D-Calipsa/ Correro
K027070 616009670078915
69.

171

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
70.

69

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
71.

141

DEXTER SP POL 2016 wałach gniada/167 F: Kohinoor
M: Dewiza de Revel
K030599 0000000000
72.

24

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
73.

39

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
74.

184

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
75.

4

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
K030489 528003000808076
76.

140

EFLIM SP POL 2014 wałach kasztanowata/165 F: Imequyl
M: Echefella
K025762 616009690058514
77.

2

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
78.

68

EKWADOR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
79.

149

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
80.

91

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
81.

30

FERRO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa/170 F: Placido
M: Fatma
K015127 616009630198709
82.

119

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
83.

199

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 Klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
brak brak
84.

86

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
85.

187

FUKS SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Imequyl
M: Finlandia
brak 616009591054713
86.

134

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
87.

225

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
brak
88.

108

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
89.

73

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
90.

102

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K029695 616999660517214
91.

62

GARLAND SP POL 2009 wałach gniada/175 F: D'Cin Cin PG
M: Granada PG / Calderon
K017960 616009661129409
92.

221

GENIE VAN PRINSENVELD HOL GER 2014 Klacz ciemnogniada/165 F: Cormint /
M: Victoria VA / Ephebe F.Ever
brak DE421000554114
93.

132

GENTELMAN KWPN POL 2011 wałach gniada/178 F: Nabab de Reve
M: Cariosa
K023620 528003201105487
94.

114

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
95.

138

GOLDY R KWPN NED 2011 Klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Wendelien R / Lupicor
K028861 528003201100033
96.

148

GOOGLE -K - POL 2015 wałach gniada/176 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
- -
97.

174

GUIDAM KWPN NED 2011 Gelding Bay/- F:
M: /
K023214 528003201104098 105NE08
98.

92

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
99.

67

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
100.

169

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
101.

48

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
102.

40

HARRY WLKP POL 2003 ogier ciemnogniada/170 F: Noel
M: Hańcza
K008253 POL007510020703
103.

206

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
104.

43

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
105.

226

HELIOS VAN DE NOORDHEVEL BWP BEL 2007 Ogier gniada/- F: HEARTBREAKER
M: LARUNA/LAROME
K016755 BELW262478BWP
106.

95

HEYE-FIVE VDP KWPN NED 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
107.

112

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
LKRWZJ/5889/21 528003201208965
108.

153

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
brak 528003201305895
109.

83

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
110.

211

IGOR E KWPN NED 2013 Gelding Bay F:
M: /
528003201302165 106MR01
111.

189

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
112.

198

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
113.

79

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
114.

159

JACQUART DU SEIGNEUR SBS POL 2015 ogier gniada/163 F: Boy friend Du Seigneur
M: Cibelle Du Seigneur / OGANNO SITTE
K026891 056007000J56389
115.

34

JAGUAR KWPN NED 2014 wałach gniada/165 F: Carrera VDL / Cardento
M: Walzing Patty / Radisson
K027111 528003201400378
116.

227

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
117.

142

JOY RIDE B SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Brak
M: Brak
K029535 1123567
118.

223

JULIEN SP POL 2003 Ogier kara/173 F: Landino hol
M: Josephine sp
brak 09507
119.

229

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
120.

156

JUMP DE GOGO KWPN POL 2014 wałach gniada/177 F: Flying Dream/Zapatero VDL
M: De Gogo/ Numero Uno
K029352 0
121.

139

KAISER PROGRES KWPN POL 2015 wałach siwa/165 F: Indorado
M: Froukje
K029023 528003201500018
122.

99

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
123.

88

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
124.

41

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
125.

3

KENIUS RV KWPN NED 2015 wałach gniada/167 F: GENIUS
M: DIAMOND BLUE RV
Brak 528003201507058
126.

160

KILIMAN SITTE SBS POL 2016 ogier siwa/173 F: Comme Il Fault
M: Honolulu Sitte / Button Site (E.T.)
K029460 056007000K57704
127.

45

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
128.

124

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
129.

109

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
130.

192

KOSSAK HIPPICA OS POL 2012 Ogier kara/172 F: Kannan
M: Con Chita Hippica
K023065 DE418182528212
131.

172

L'AMOUR RHLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Louis le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE 443430530410
132.

190

L’ESPOIR S KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Harley VDL
M: Baradette S / Contendro I
K029811 52801002309
133.

120

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
134.

170

LA MANZA B Polski Koń Sportowy POL 2016 klacz gniada/170 F: Almanzor L
M: Lennie B
K030873 616 009 61 01059 16
135.

207

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
136.

144

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
137.

78

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
138.

47

LAVINA HOL GER 2012 klacz gniada/170 F: Lantino / Landos
M: Havina / Carthago
K026547 DE421000533212
139.

177

LIGHTNING KWPN POL 2016 kara/168 F: action breaker
M: indoctro
brak brak
140.

200

LILEK KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wolf's Funke
M: Tyrcanol Lizz
brak
141.

201

LOLEK TYP SZLACHETNY POL 2006 Wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K024226 616 999 57 02968 06
142.

118

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
143.

116

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
144.

21

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
145.

50

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
146.

175

LUCIANO OS POL 2011 Gelding Chestnut F: LAITH
M: ANGELA/ALOUBET Z
DE418182535811 105KR90
147.

60

MAGNAT KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:138 F: Trzy Po Trzy
M: Montana
K031919 A0021840S
148.

77

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
149.

117

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
150.

53

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
151.

214

MATRIX V/D BROWNSTABLES KWPN POL 2017 wałach gniada/176 F: GLENFIDDICH VDL / BACARDI VDL
M: I AM GOING FOR GOLD / BUBALU VDL
K030804
152.

202

MELLOW KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: s
M: s
brak 00
153.

107

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
154.

121

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
K032348 967000009434615
155.

157

MJT ARONN DU TALUS SF POL 2011 wałach gniada/168 F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora du Talus / Mr Blue
brak 000
156.

167

MOKKA XX POL 2015 Klacz ciemnogniada/162 F: Ecosse
M: Madera
K027274 POL0802345587653
157.

143

MY FUNNY VALENTINE WLKP POL 2012 klacz gniada/175 F: Dilmar/Maram
M: Carmen/Karbit
K021285 616007520056712
158.

146

NERON WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: COTTONCLUB
M: NAWA IV
K023347 POL 007 64 00442 05
159.

212

O'LORD DB BWP BEL 2014 wałach siwa F: Der Senaat 111 / President
M: Gloria / Canturo
K030800 056002W00306684
160.

152

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
161.

181

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
162.

165

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
163.

37

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
164.

27

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
165.

64

ORCHIDEA WLKP POL 2005 klacz gniada/mk:152 F: Regiel
M: Okapi
K011103 POL007590007405
166.

59

ORKAN SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Cicave du Talus
M: Orchidea / Regiel
K030439 B0122279S
167.

195

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
168.

76

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
169.

188

PANAMERA 13 HANOWERSKA GER 2008 klacz gniada/168 F: Perigueux / Perpignon
M: Scampolo / Stakkato
K030568 DE431311325608
170.

204

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
K032117 203009229000213
171.

38

POLYDETTO WESTFALSKA GER 2006 wałach gniada/170 F: Polytraum
M: Cavallo-Cora
K023300 DE441411812006
172.

81

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly / Diamant de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
173.

213

QUADIR VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2016 wałach gniada F: Guidam Sohn
M: Ti Amore
K030802 UELN 056-002-W00313460
174.

147

QUICK LADY DE WINGHE - POL 2016 klacz gniada/165 F: -
M: -
- -
175.

155

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
176.

93

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
177.

101

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
178.

216

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
Brak 981100004448082
179.

158

ROGER GARCIA R POL 2009 Klacz gniada F: Q
M: Q
11111111
180.

57

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
181.

197

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
182.

55

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
183.

178

ROYALE VAN DE NOORDHEUVEL BWP BEL 2017 wałach gniada/170 F: grandorado tn
M: Heartbreaker
brak brak
184.

22

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc:ku F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
185.

151

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
186.

150

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
187.

168

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
188.

28

SIKLAWA ŚLĄSKA POL 2014 klacz gniada/183 F: Rewers
M: Shira
Brak 616008570119214
189.

44

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
190.

33

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
191.

182

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
192.

224

SUMMER DREAM F:
M:
193.

228

SUMMER DREAM AES POL 2017 wałach skarogniada/170 F: kooh i nor
M: saragossa
brak brak
194.

133

SUPREMO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hippika Koh I Noor
M: Soplica
Brak 616009570145316
195.

54

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
196.

125

SVADILFARI NIWM. SPORT. POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro / Contender
M: Salsa / Palmares
K030550 DE455559602917
197.

100

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
198.

75

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
K031793 616999570159216
199.

89

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/162cm F: Patryk
M: Toga
K010131 POL 009 57 00574 04
200.

23

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
K009998 10872
201.

61

TOTU KUC POL 2003 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Domingo
M: Twenty
K011315 616013640015403
202.

32

TROK K SP POL 2007 wałach gniada/165 F: Caretino k
M: Titina/Biskwit
K011424 104WG93
203.

103

VITUS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009 67 00626 08
204.

106

VIVIANO HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Uccello / Now Or Never M
M: La Belle / Laptop
K020591 DE431314007611
205.

74

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
206.

173

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
207.

25

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
208.

72

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
209.

219

ŻACZEK SP POL 2010 Wałach siwa F: x
M: x
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (195)
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (54)
2021-09-24
2021-09-25
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-09-24
8
2021-09-24
13
2021-09-25
2021-09-25
Batko Natasza
KJK Szary Michałowice
TAJGA (89)
2021-09-24
12
2021-09-24
14
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (120)
2021-09-24
3
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-26
Biel Zofia
KJ Leńcze
D'APRIL (51)
2021-09-24
2
2021-09-25
2
2021-09-24
3
2021-09-25
3
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-09-24
10
2021-09-25
8
2021-09-26
Bigaj Alicja
KS FARUK
SAMBOR (22)
2021-09-24
6
2021-09-25
7
2021-09-26
Bigaj Irena
KS FARUK
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-24
5
2021-09-25
4
2021-09-26
LOTOS (21)
2021-09-24
3
2021-09-25
3
Bober Amelia
brak
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2021-09-24
2
2021-09-25
14
2021-09-26
Buczek Weronika
KJ Facimiech
2021-09-24
11
2021-09-25
12
2021-09-26
2021-09-24
5
2021-09-25
5
2021-09-26
Bugaj Roksana
RC Riding Center Sosnowice
2021-09-24
13
2021-09-25
2
2021-09-26
Bulanda Nikola
LKJ Ochaby
FRITS (86)
2021-09-24
3
2021-09-24
2021-09-25
15
2021-09-25
Burda Katarzyna
BPK
EKWADOR (68)
2021-09-24
16
2021-09-25
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-24
4
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
Bzdok Joanna
St. KS KJK Szary Michałowice
GOLDY R (138)
2021-09-24
9
2021-09-24
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
2
2021-09-25
2021-09-24
5
2021-09-24
2021-09-26
2021-09-25
2021-09-25
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (74)
2021-09-24
20
2021-09-25
23
Chyc-Spyrkowska Aleksandra
Klub Sportowy Konsul
LOLEK (201)
2021-09-24
2
2021-09-25
8
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-24
15
2021-09-25
4
2021-09-24
3
2021-09-25
13
Czuczeło Julia
KJ VIP Kraków
CONRAD 98 (122)
2021-09-24
14
2021-09-25
2021-09-26
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (42)
2021-09-24
12
2021-09-25
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (169)
2021-09-24
11
2021-09-24
5
2021-09-25
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-09-24
2021-09-25
7
Drwota Matylda
KJ Leńcze
MELLOW (202)
2021-09-24
7
2021-09-25
11
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
2021-09-24
7
2021-09-25
7
2021-09-26
Dymek Ksawery
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
11
2021-09-25
2021-09-26
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2021-09-24
10
2021-09-25
JAGUAR (34)
2021-09-24
4
2021-09-24
12
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
1
2021-09-25
Fedorczak Vincent
BPK
2021-09-24
4
2021-09-25
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (198)
2021-09-24
8
2021-09-25
12
2021-09-26
2021-09-26
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (225)
2021-09-24
2
2021-09-24
2021-09-25
2
2021-09-25
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-09-24
8
2021-09-25
2021-09-26
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-09-24
18
2021-09-25
10
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2021-09-24
12
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
21
2021-09-24
1
2021-09-25
17
2021-09-25
2021-09-26
Gielata Emilia
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (194)
2021-09-24
15
2021-09-25
2021-09-26
Góralska Gabriela
Ośrodek Jeździecki Bilcza
2021-09-24
4
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (129)
2021-09-24
20
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
2021-09-24
7
2021-09-25
11
2021-09-25
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (37)
2021-09-24
1
2021-09-24
12
2021-09-25
1
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-09-24
2021-09-25
9
2021-09-26
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-09-24
3
2021-09-24
5
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
MARGOT (53)
2021-09-24
25
2021-09-24
19
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Hankus Zofia
KJ Chrobry Warszawa
GARLAND (62)
2021-09-24
6
2021-09-24
2021-09-25
14
2021-09-25
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
17
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
7
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2021-09-24
13
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (99)
2021-09-24
16
2021-09-25
17
2021-09-26
2021-09-26
Jankowska Anna
Klub Jeździecki Chrobry
MAGNAT (60)
2021-09-24
2
2021-09-24
2021-09-25
4
2021-09-25
Jędras Aleksandra
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-25
2021-09-26
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (113)
2021-09-24
7
2021-09-25
2021-09-26
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
2021-09-24
13
2021-09-25
6
2021-09-26
2021-09-26
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (69)
2021-09-24
11
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-25
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
DOLLY (24)
2021-09-24
19
2021-09-25
2021-09-26
WIENA (25)
2021-09-24
1
2021-09-25
2021-09-25
OSTIANA (195)
2021-09-25
Kawa Dariusz
KJK Szary Michałowice
2021-09-25
2021-09-25
4
2021-09-26
Kawa Julia
KJK Szary Michałowice
2021-09-26
2021-09-25
6
2021-09-25
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2021-09-24
13
2021-09-24
6
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
19
2021-09-24
10
2021-09-25
2021-09-25
BRAVADO (217)
2021-09-24
20
2021-09-24
2021-09-25
6
2021-09-24
18
2021-09-24
9
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-24
5
2021-09-24
4
2021-09-25
Kiewrel Agnieszka
RC Riding Center Sosnowice
CENTOO (31)
2021-09-24
3
2021-09-25
2021-09-26
TROK K (32)
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-26
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (207)
2021-09-24
11
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
6
2021-09-25
2021-09-26
Kiluk Jagoda
BPK
SORINNA (44)
2021-09-24
3
2021-09-24
2021-09-25
1
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (189)
2021-09-24
8
2021-09-25
9
2021-09-26
Klimek Patrycja
BPK
VITUS (103)
2021-09-24
6
2021-09-25
9
2021-09-26
2021-09-26
Kliś Maja
Profit Orzesze
BOLONIA (94)
2021-09-24
14
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-25
Korek Dorota
Stow. KS KJK Szary Michałowice
LARUM (144)
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
CLARK (145)
2021-09-24
5
2021-09-25
2021-09-26
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (77)
2021-09-24
1
2021-09-25
2
LASEK (78)
2021-09-24
2
2021-09-25
1
2021-09-26
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (123)
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-24
2021-09-25
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (36)
2021-09-24
8
2021-09-25
2021-09-26
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (73)
2021-09-24
17
2021-09-25
24
Kowalczyk Hubert
KJ Chrobry Warszawa
HARRY (40)
2021-09-24
9
2021-09-24
7
2021-09-25
2021-09-25
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (182)
2021-09-24
9
2021-09-25
2021-09-26
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2021-09-24
3
2021-09-25
2021-09-26
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-09-24
22
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-24
2021-09-24
6
2021-09-25
2021-09-26
Krauze Anna
Kjk Szary
2021-09-24
10
2021-09-25
2021-09-26
Krauze Filip
Kjk Szary Michałowice
EFLIM (140)
2021-09-24
2
2021-09-25
1
2021-09-26
Kuc Zuzanna
BP
GENTELMAN (132)
2021-09-24
5
2021-09-25
Kucia Wiktoria
KJ Facimiech
2021-09-24
4
2021-09-24
3
2021-09-25
10
2021-09-25
2021-09-26
Kula Maja
Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
NERON (146)
2021-09-24
9
2021-09-25
2021-09-26
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2021-09-24
13
2021-09-25
2021-09-26
Kuliga Liliana
Klub Sportowy Konsul
LILEK (200)
2021-09-24
9
2021-09-25
4
2021-09-26
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (43)
2021-09-24
5
2021-09-25
5
2021-09-26
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
1
2021-09-25
2021-09-26
ARMANI (154)
2021-09-24
9
2021-09-25
2021-09-26
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-09-24
16
2021-09-24
2021-09-25
12
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Lewandowska Izabela
KJ Chrobry Warszawa
AMIGO (63)
2021-09-24
1
2021-09-24
2021-09-25
9
2021-09-25
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (165)
2021-09-24
7
2021-09-25
2
CASTEL (166)
2021-09-24
14
2021-09-25
8
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (57)
2021-09-24
15
2021-09-24
16
2021-09-25
18
2021-09-25
2021-09-26
Łukaszewska Dominika
Klub Jeździecki Chrobry
2021-09-24
8
2021-09-24
2021-09-25
9
2021-09-25
Łyś Karolina
R.C.Riding Center Sosnowice
IDANCA (83)
2021-09-25
2021-09-25
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (108)
2021-09-24
2021-09-25
20
Majewska Helena
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
5
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-24
10
2021-09-25
2021-09-25
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
AGITACJA (110)
2021-09-24
18
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Markewicz Katarzyna
bpk
ARBOREA (66)
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-24
1
2021-09-25
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-24
6
2021-09-25
12
2021-09-26
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (79)
2021-09-24
21
2021-09-25
16
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-26
FUKS (187)
2021-09-24
7
2021-09-25
2021-09-26
Nowak Anna
KJ Facimiech
2021-09-24
21
2021-09-26
2021-09-25
19
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-09-24
11
2021-09-25
22
2021-09-26
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (151)
2021-09-24
12
2021-09-25
11
2021-09-26
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (180)
2021-09-24
8
2021-09-25
5
2021-09-26
2021-09-26
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
2021-09-24
11
2021-09-24
2
2021-09-25
20
2021-09-25
Parzych Lena
Klub Jeździecki Chrobry
CHAGAL (65)
2021-09-24
15
2021-09-24
2021-09-25
22
2021-09-25
Pęciak Anna
LKJ Ochaby
LAVINA (47)
2021-09-24
10
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Piętka Dagmara
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
5
2021-09-25
2021-09-26
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (109)
2021-09-25
2021-09-25
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (109)
2021-09-24
3
Pietruszka Anna
KJ Facimiech
2021-09-26
JULIEN (223)
2021-09-24
2021-09-25
2
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-09-24
6
2021-09-25
3
2021-09-26
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Prochot Karolina
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
HAVANA (206)
2021-09-24
24
2021-09-25
3
2021-09-26
2021-09-26
Reinfuss Julia
KJK SZARY
2021-09-24
17
2021-09-24
Przybycień Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-25
8
2021-09-25
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-09-24
3
2021-09-25
1
2021-09-26
2021-09-24
2021-09-25
2021-09-25
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
2021-09-24
9
2021-09-25
11
2021-09-26
MARATON (117)
2021-09-24
22
2021-09-25
21
2021-09-26
Rusinowska Hanna
KJ Profit
2021-09-24
11
2021-09-24
2021-09-25
13
2021-09-25
2021-09-26
Ryt Aleksandra
LKJ Ochaby
2021-09-24
14
2021-09-24
10
2021-09-25
21
2021-09-26
2021-09-25
GOOGLE -K (148)
2021-09-24
24
2021-09-24
2
2021-09-25
3
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
17
2021-09-24
7
2021-09-25
5
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
9
2021-09-24
20
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (152)
2021-09-24
11
2021-09-25
10
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-24
10
2021-09-25
7
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (100)
2021-09-24
10
2021-09-25
3
2021-09-26
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (85)
2021-09-24
18
2021-09-24
15
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Satoła Julia
KJ Facimiech
2021-09-24
8
2021-09-25
2021-09-26
Skrzypiec Agata
St. KS Sentio Equestrian
2021-09-24
4
2021-09-24
16
2021-09-25
7
2021-09-25
2021-09-26
BERLINA (105)
2021-09-24
13
2021-09-25
2021-09-26
VIVIANO (106)
2021-09-24
9
2021-09-25
2021-09-26
MESSI (107)
2021-09-24
6
2021-09-24
2021-09-25
4
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
7
2021-09-25
2021-09-26
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2021-09-24
4
2021-09-25
2
2021-09-26
2021-09-26
Sondej Zofia
KJ Facimiech
LORGAN S (118)
2021-09-24
10
2021-09-25
2021-09-26
Sowińska Natalia
Klub Jeździecki Łopuszna
SIKLAWA (28)
2021-09-24
23
2021-09-25
18
2021-09-26
Stanula Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GAMA (102)
2021-09-24
1
2021-09-25
1
2021-09-26
Starzycka Barbara
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MOKKA (167)
2021-09-24
5
2021-09-25
6
2021-09-26
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-24
4
2021-09-25
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ROXY (55)
2021-09-24
12
2021-09-25
14
Suwalska Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus Swoszowice
FERRO (30)
2021-09-24
4
2021-09-25
2021-09-26
Szary Ziebicka Anna
POL
GUIDAM (174)
2021-09-24
12
2021-09-25
LUCIANO (175)
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-24
8
2021-09-24
6
2021-09-25
LIGHTNING (177)
2021-09-24
26
2021-09-24
2021-09-25
8
2021-09-25
2021-09-24
5
2021-09-24
2021-09-25
2
2021-09-25
Szary-Ziębicka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
3
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (101)
2021-09-24
1
2021-09-25
3
2021-09-26
Szostak Maja
Klub Jeździecki ASSANYA
BOLERO (84)
2021-09-24
14
2021-09-25
6
2021-09-26
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (49)
2021-09-24
1
2021-09-25
2021-09-26
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (112)
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
3
L'AMOUR (172)
2021-09-26
2021-09-24
2021-09-25
Szwarc Barbara
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
SCYTIA (168)
2021-09-24
2021-09-24
12
2021-09-25
2021-09-25
1
Turaj Kinga
BPK
2021-09-25
3
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-26
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2021-09-24
6
2021-09-25
2021-09-25
2021-09-26
Voigt Liliana
KJ Leńcze
2021-09-24
4
2021-09-25
13
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-24
7
2021-09-25
19
2021-09-26
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
2021-09-26
2021-09-26
2021-09-24
4
2021-09-25
15
Weigel Matylda
KJ Chrobry Warszawa
ORKAN (59)
2021-09-24
13
2021-09-24
2021-09-25
10
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (75)
2021-09-24
3
2021-09-25
8
Wójcikiewicz Milena
RC Riding Center Sosnowice
AMETYS (215)
2021-09-24
2
2021-09-25
4
2021-09-26
Wolf Paulina
KS Faruk
2021-09-24
19
2021-09-25
25
Woziwodzka Kaja
Klub Jeździecki Chrobry
TOTU (61)
2021-09-24
1
2021-09-24
2021-09-25
3
2021-09-25
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (90)
2021-09-24
1
2021-09-25
4
2021-09-26
2021-09-26
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-09-24
11
2021-09-25
2021-09-26
2021-09-24
2
2021-09-25
2021-09-26
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
SARANNAH (150)
2021-09-24
17
2021-09-25
2021-09-26
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (45)
2021-09-24
8
2021-09-25
10
2021-09-26
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2021-09-25
16
2021-09-25
Ziębicki Michał
SKS KJK Szary Michałowice
2021-09-24
7
2021-09-25
2021-09-26
IGOR E (211)
2021-09-24
4
2021-09-25
O'LORD DB (212)
2021-09-24
1
2021-09-24
6
2021-09-24
4
2021-09-25
2021-09-24
23
2021-09-24
2021-09-25
7
2021-09-25
Ziębicki Mikołaj
KJK Szary
2021-09-24
12
2021-09-25
9
Zontek Milena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-09-24
2021-09-25
5

Number of Riders: 150

Number of Horses: 209

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl