Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Bartkowska Natalia Bez przynależności klubowej
S
O059682
3. Bialik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
4. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
5. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
6. Bucior Marek BPK
S
O040807
7. Bucka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
8. Bukowska Magdalena BPK
2005 (J.)
Brak
9. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
10. Ciosek Maja OJK Lawenda
2010 (Mł.)
Brak
11. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
12. Czaderska Michalina Brak
2007 (JM.)
Brak
13. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
14. Dobrowolska Marta OJK Lawenda
S
Brak
15. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
16. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (Mł.)
brak
17. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (Mł.)
brak
18. Dudzińska Helena Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2008 (JM.)
brak
9811
19. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058634
20. Górny Magda Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
2008 (JM.)
O065012
21. Hyla Julia bpk
2002 (MJ.)
O045232
22. Iwan Aniela Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2004 (J.)
O038842
23. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
24. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
25. Kamińska Sylwia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
brak
26. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
27. Kolibska-Foremniak Aleksandra WLKS KRAKUS Swoszowice
S
Brak
28. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
29. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
30. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
31. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
O050344
32. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
33. Lech Marcelina KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
34. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
35. Markewicz Katarzyna bpk
2005 (J.)
brak
36. Meres Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O058838
37. Michalska Ewa brak
2000 (MJ.)
O061217
38. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
39. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
40. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
41. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O048722
42. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
43. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
44. Pawlik Berenika BPK
S
O010178
45. Piasecka Agnieszka OJK Lawenda
2008 (JM.)
brak
46. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
47. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
48. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
49. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
50. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
51. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
52. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
53. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
54. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (J.)
O048900
55. Rozlachowska Julia BPK
2006 (JM.)
O044768
56. Rudzka Paulina Kielecki KJ
2000 (MJ.)
O026694
57. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
58. Salwińska Karolina Brak
S
Brak
59. Sewiło Wiktoria brak
2004 (J.)
O038763
60. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
61. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
10229478
62. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
63. Stasińska Anna Kielecki KJ
S
O020802
64. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
65. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
66. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
67. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (Mł.)
Brak
68. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
69. Trelińska Amelia Kielecki KJ
2007 (JM.)
O040528
70. Urbanek Paweł KJK Pod Żubrem
S
O032616
71. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
72. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
73. Wąsik Witold FKJK Zatoka
S
/
74. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
75. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
76. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
77. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
78. Zachara Elżbieta Dolina Koni Lukowe
S
brak
79. Załoga Ewa BPK
2011 (Mł.)
brak
80. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

23

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
K032470 A0009872S
2.

88

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I / Zapateado
K030266 616009550017315
3.

61

ADRIAN II Szlachetna Półkrew POL 2014 Ogier gniada/165 F: Bijou Be
M: April-Polsmark
K027110 616009570115114
4.

18

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
5.

101

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:- F: Hamlet Go
M: Alkowa / Awer
brak 007660485006
6.

17

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
7.

32

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
8.

117

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
9.

80

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
10.

69

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
brak K028095
11.

50

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
12.

81

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 ogier siwa/173 F: Carlos DZ
M: Akcja
Brak 616007610115415
13.

62

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
14.

73

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
15.

92

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
16.

16

BARWA M POL 1998 klacz gniada/160 F: Bawarczyk / Judex
M: Bajda / Bajkał
K012531 POL006570173398
17.

38

BE BALOU HANOWERSKA GER 2006 klacz gniada/178 F: Balou Du Douet
M: Wonderwall
brak 431310022406
18.

76

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/160 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ QdeR
brak brak9
19.

65

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
20.

51

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz skarogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
21.

22

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
22.

37

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
23.

43

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
24.

47

CAPUCCINO TYP PRYMITYWNY POL Nieznana wałach inna/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 999570232402
25.

52

CARTOUCHE H Norwegian Warmblood POL 2013 wałach siwa/175 F: Chandler/ Casall
M: Ursula/ Democraat
brak 578011020134603
26.

26

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
27.

21

CELPAR WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Elpar
M: Cerla
KO11743 007 53 01359 02
28.

67

CEYTI SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Liberatto P
M: Corina / Lumpi
K031978 616098200157508
29.

8

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
30.

25

CHARM WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kara/174 F: Cedrus
M: Cherry
K030224 616007600225614
31.

59

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
32.

115

CON DE ROUET OS POL 2012 wałach kara// F: Con Spirit
M: Bijoux de Rouet / Baloubet du Rouet
/ DE418180217913
33.

49

CRISTIANO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach siwa/175 F: Idol
M: Caliope
K019222 616009610189509
34.

6

CUTE AS HELL TYP KUC POL 2017 wałach kara/kuc:120cm F: Karlos II
M: Cyganka
Brak 616013610216517
35.

116

CZACCO POTER / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
36.

41

DAKOTA SP POL 2007 klacz ciemnogniada/163 F: Salazar
M: Debra
K015388 POL009590032607
37.

40

DANCER Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel
M: Dormida
brak
38.

96

DANTON BWP POL 2003 wałach kasztanowata/170 F: Stew Boy
M: Jenny
Brak BEL-W-220390-BWP
39.

33

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
40.

90

DIE DAME ROSA ---- POL --- klacz gniada/---- F: ----
M: --
Brak -----
41.

44

DOLORES N SP POL 2010 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
42.

64

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
43.

112

DUMKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/158 F: Nn
M: Nn
Brak 616999570298206
44.

103

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
45.

72

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
46.

9

FADINA PP KWPN NED 2010 klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
47.

82

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
48.

104

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: SANTHAGO
M: GRAMOON
K031873 DE418184060211
49.

60

FINEZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/162 F: Emerson
M: Fantazja
brak 616006570125213
50.

11

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
51.

120

FRANK / POL / wałach gniada F: /
M: /
/ /
52.

70

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
53.

77

GALERIA SP POL 2005 klacz gniada/157 F: Louis
M: /Lwow
brak brak
54.

39

GEPARD MŁP POL 2009 wałach gniada/168 F: Ghana
M: Jagoda
K018814 616006550100309
55.

42

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
56.

56

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
Brak 616009570166215
57.

31

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
58.

36

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
59.

58

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
60.

46

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
61.

113

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
62.

100

IMPERIO SR Z ZANG POL 2008 wałach skarogniada/172 F: Roma
M: Indoktro
Brak 056015Z55645708
63.

118

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
64.

85

JIONDA KWPN POL 2014 klacz kara/156 F: DELVIRO HBC
M: FIONDA
Brak 528003201408170
65.

105

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
66.

97

JULISSI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 27.06.2008 klacz gniada/168 F: Landino
M: Junona
brak POL 009 57 01084 08
67.

54

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
68.

30

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
K029574 616009640082212
69.

74

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
70.

15

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:140 F: Wezyr
M: Kolia
0 616013580742109
71.

95

KASPARON -- POL --- wałach siwa/---- F: ---
M: ---
---- ----
72.

108

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
73.

24

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
74.

89

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
75.

20

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
76.

122

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
77.

57

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
78.

35

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
79.

91

LEWY MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/---- F: Sex
M: ----
Brak -------
80.

66

LITTLE WINNER Polski Koń Sportowy POL 2015 wałach gniada/168 F: Vermont
M: Lotna
Brak 616009570147415
81.

110

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
82.

109

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
83.

98

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
84.

107

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
85.

12

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
86.

114

MADZIK ŚLĄSKA POL 2004 wałach gniada/164 F: Dzielzan
M: Mlwa
brak xxxx
87.

71

MELLOW KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: s
M: s
brak 00
88.

99

MENTOR MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/174 F: Maciek
M: Tekla
brak 616999610301407
89.

86

MERCEDES KUC BELGIJSKI POL 2010 klacz ciemnogniada/148 F: Huzar
M: Marsylia
K027031 616006660588510
90.

111

MILLI TINKER POL 2009 klacz srokata/160 F: Nn
M: Nn
Brak 826048000067184
91.

55

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz skarogniada/172 F: CHELLANO II
M: PASCALE VAN DE HELLE
brak 056002W00307532
92.

3

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
93.

7

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: Oseina / Lombardo
K029214 616009600252413
94.

53

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
95.

48

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
96.

45

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
97.

28

PATISON TYP SZLACHETNY POL 1997 wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
Brak POL 9995700300
98.

1

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
99.

87

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
100.

27

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
BRAK POL 009570028500
101.

4

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/163 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
102.

29

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly / Diamant de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
103.

119

QUINNTOX KWPN POL 2008 wałach gniada/176 F: Quidam de Revel SF
M: Jule I
xxx 528003000808229
104.

78

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
105.

5

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
106.

93

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
107.

68

ROSARIO KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:121 F: Zefir / Wolling's Dante
M: Pasjonata Roksana / Wolling's Lion King
K032341 616013610034513
108.

106

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
109.

63

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
110.

2

SAMIRO KA WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/158 F: X
M: X
Brak X
111.

121

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
brak 528019010002574
112.

34

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
113.

79

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
114.

75

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
K031793 616999570159216
115.

102

VITUS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009670062608
116.

19

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
117.

94

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
118.

10

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Bartkowska Natalia Bez przynależności klubowej
rzeczowa wart. 1000
Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
rzeczowa wart. 800
Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowa wart. 500
Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
rzeczowa wart. 800
Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
1000
SUM:
1000.00
Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
1200
SUM:
1200.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
3000
SUM:
3000.00
Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
rzeczowa wart. 1000
Pyrek Filip WLKS Krakus
rzeczowa wart. 1000
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
600
SUM:
600.00
Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
rzeczowa wart. 800
Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
rzeczowa wart. 500
Tatara Zofia OJK Lawenda
rzeczowa wart. 500
Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
800
SUM:
800.00
Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
1500
SUM:
1500.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2500
SUM:
2500.00
Żołna Ewelina KJ Facimiech
900
SUM:
900.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (48)
2021-09-18
6
2021-09-19
5
2021-09-16
5
Bartkowska Natalia
Bez przynależności klubowej
PATISON (28)
2021-09-17
1
2021-09-18
1
2021-09-19
1
2021-09-16
1
rzeczowa wart. 1000
Bialik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-18
16
2021-09-18
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (20)
2021-09-17
2
2021-09-17
2021-09-18
2
2021-09-18
2021-09-19
4
2021-09-19
2021-09-16
2
rzeczowa wart. 800
Bober Amelia
brak
2021-09-18
2021-09-18
Bucior Marek
BPK
VITUS (102)
2021-09-18
15
2021-09-18
2021-09-19
10
2021-09-19
Bucka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
PATISON (28)
2021-09-17
7
2021-09-18
3
2021-09-19
8
Bukowska Magdalena
BPK
DANTON (96)
2021-09-17
9
2021-09-18
5
2021-09-19
4
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-09-17
4
2021-09-18
3
2021-09-19
3
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-16
3
rzeczowa wart. 500
Ciosek Maja
OJK Lawenda
2021-09-18
12
2021-09-19
14
2021-09-18
2021-09-19
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2021-09-17
2021-09-17
2
2021-09-18
2
2021-09-19
8
2021-09-16
2
rzeczowa wart. 800
2021-09-19
12
Czaderska Michalina
Brak
2021-09-17
5
2021-09-17
2021-09-18
6
2021-09-18
2021-09-19
9
2021-09-19
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-18
2
2021-09-18
2
2021-09-19
1
2021-09-19
2021-09-17
1
Dobrowolska Marta
OJK Lawenda
DANCER (40)
2021-09-19
9
2021-09-19
4
Drwota Matylda
KJ Leńcze
MELLOW (71)
2021-09-18
4
2021-09-18
2021-09-19
5
2021-09-19
Dudkowska Lena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (105)
2021-09-17
2021-09-17
10
2021-09-19
7
2021-09-18
11
2021-09-18
2021-09-19
Dudzińska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
MENTOR (99)
2021-09-17
2021-09-18
8
2021-09-17
2021-09-19
15
2021-09-19
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
LORD (110)
2021-09-18
1
2021-09-18
12
Górny Magda
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
CHARM (25)
2021-09-17
8
2021-09-17
2021-09-18
14
2021-09-18
Hyla Julia
bpk
2021-09-18
10
2021-09-18
2021-09-19
5
Iwan Aniela
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
EMPIRE S (103)
2021-09-18
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (92)
2021-09-18
2
2021-09-19
2
2021-09-16
2
1000
Kamińska Sylwia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FINEZJA (60)
2021-09-18
13
2021-09-18
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (113)
2021-09-17
3
2021-09-17
2021-09-18
5
2021-09-18
2021-09-19
4
2021-09-19
2021-09-16
5
Kolibska-Foremniak Aleksandra
WLKS KRAKUS Swoszowice
2021-09-17
4
2021-09-17
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (73)
2021-09-18
1
2021-09-18
4
2021-09-19
1
2021-09-16
1
1200
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MILLI (111)
2021-09-19
13
2021-09-19
LASEK (122)
2021-09-19
1
2021-09-19
2
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (34)
2021-09-18
2
2021-09-19
1
2021-09-18
3
2021-09-16
1
3000
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (36)
2021-09-18
2
2021-09-18
2021-09-19
3
2021-09-19
3
2021-09-17
4
2021-09-16
5
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (93)
2021-09-19
10
2021-09-19
2021-09-19
6
2021-09-19
Lech Marcelina
KS KJK Szary Michałowice
2021-09-18
2021-09-19
2021-09-16
7
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-09-18
12
2021-09-18
5
2021-09-19
2
2021-09-19
4
2021-09-16
5
Markewicz Katarzyna
bpk
ARBOREA (69)
2021-09-17
2021-09-17
1
2021-09-18
13
2021-09-19
6
2021-09-19
2021-09-18
11
Meres Paulina
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (27)
2021-09-17
2
2021-09-17
6
2021-09-18
7
2021-09-18
2021-09-19
2
2021-09-19
6
2021-09-16
4
Michalska Ewa
brak
JULISSI (97)
2021-09-17
4
2021-09-17
4
2021-09-18
7
2021-09-18
2021-09-19
3
Mielcarek Alicja
BPK
2021-09-17
5
2021-09-17
2021-09-18
2
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2021-09-18
3
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ARON (81)
2021-09-18
9
2021-09-18
13
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (101)
2021-09-17
2021-09-17
1
2021-09-18
1
2021-09-18
5
2021-09-19
1
2021-09-16
1
rzeczowa wart. 1000
Pawlik Berenika
Bpk
2021-09-17
6
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-18
15
2021-09-19
12
2021-09-19
LEWY (91)
2021-09-17
8
2021-09-17
2021-09-18
8
2021-09-18
7
2021-09-19
5
2021-09-16
8
2021-09-17
2021-09-17
5
2021-09-18
6
2021-09-18
14
2021-09-19
5
Pawlik Berenika
BPK
QUINNTOX (119)
2021-09-17
2021-09-18
8
2021-09-19
6
2021-09-19
Piasecka Agnieszka
OJK Lawenda
DANCER (40)
2021-09-18
9
2021-09-18
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-09-18
9
2021-09-19
7
2021-09-18
7
2021-09-16
10
Piwowarczyk Justyna
KJK Pod Żubrem
2021-09-17
5
2021-09-17
2021-09-18
10
2021-09-18
2021-09-19
9
2021-09-19
2021-09-16
9
Profic Robert
WLKS Krakus
GALERIA (77)
2021-09-17
8
Profic Monika
/
GALERIA (77)
2021-09-18
2
2021-09-18
2021-09-19
11
2021-09-19
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-09-18
3
2021-09-18
2021-09-19
1
2021-09-19
BELINDA (76)
2021-09-17
6
2021-09-17
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-09-17
2
2021-09-18
1
2021-09-19
1
2021-09-16
1
rzeczowa wart. 1000
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-09-18
3
2021-09-19
3
2021-09-17
2
2021-09-16
3
600
Rajca Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-18
17
2021-09-18
Rozlachowska Julia
BPK
FINE LINE (104)
2021-09-18
11
2021-09-18
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (79)
2021-09-17
1
2021-09-17
Salwińska Karolina
Brak
DANTON (96)
2021-09-17
3
2021-09-18
3
2021-09-19
1
Sewiło Wiktoria
brak
CELPAR (21)
2021-09-17
7
2021-09-18
6
2021-09-19
2
2021-09-17
2021-09-18
2021-09-16
6
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (5)
2021-09-17
1
2021-09-18
4
2021-09-18
1
2021-09-19
2
2021-09-19
2
2021-09-16
2
rzeczowa wart. 800
Sondej Zofia
KJ Facimiech
LORGAN S (109)
2021-09-18
3
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (22)
2021-09-17
3
2021-09-18
5
2021-09-19
5
2021-09-16
3
rzeczowa wart. 500
2021-09-17
2
2021-09-18
2021-09-18
5
2021-09-19
7
2021-09-19
Stasińska Anna
Kielecki KJ
GEPARD (39)
2021-09-18
4
2021-09-19
2021-09-16
7
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (53)
2021-09-18
1
2021-09-19
6
2021-09-16
4
2021-09-18
6
2021-09-19
4
2021-09-19
2021-09-18
3
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (78)
2021-09-17
9
2021-09-17
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (82)
2021-09-18
10
2021-09-18
1
Tatara Zofia
OJK Lawenda
2021-09-17
3
2021-09-17
2021-09-18
3
2021-09-18
2021-09-19
2
2021-09-19
2021-09-16
3
rzeczowa wart. 500
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-09-18
4
2021-09-19
2021-09-18
2021-09-16
3
800
Urbanek Paweł
KJK Pod Żubrem
2021-09-18
2021-09-19
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-18
9
2021-09-18
10
Wąsik Witold
FKJK Zatoka
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-18
4
2021-09-18
4
2021-09-19
3
2021-09-19
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-09-17
5
2021-09-18
3
2021-09-19
4
2021-09-16
4
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (24)
2021-09-18
1
2021-09-19
1
2021-09-16
1
1500
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (75)
2021-09-18
4
2021-09-18
2021-09-19
3
2021-09-19
2021-09-16
4
2021-09-18
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-09-18
1
2021-09-19
2
2021-09-18
5
2021-09-18
4
2021-09-19
2021-09-16
2
2500
Zachara Elżbieta
Dolina Koni Lukowe
MADZIK (114)
2021-09-17
3
2021-09-18
2
2021-09-19
11
2021-09-17
7
2021-09-18
4
2021-09-19
8
Załoga Ewa
BPK
KARMEN (15)
2021-09-18
2021-09-19
3
2021-09-18
2021-09-19
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
2021-09-17
3
2021-09-18
8
2021-09-18
2
2021-09-19
2
2021-09-16
2
900

Number of Riders: 80

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 11 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl