Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Bąba Olimpia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
3. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
4. Barszczewska Laura BPK podkarpackie
2008 (JM.)
O055264
5. Batko Natasza KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O057788
6. Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
7. Bialik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
8. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
9. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
10. Błachnio Aleksandra KJK FABREX
S
O048544
11. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
12. Borowiec Aleksandra bpk
2004 (J.)
brak
13. Brańka-Borja Maria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2005 (J.)
O041924
14. Bucior Marek BPK
S
O040807
15. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
16. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
17. Cebulak Joanna KJ Jumping Team Wiercany
S
O003873
18. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
19. Chodak Izabela -
2003 (J.)
Brak
20. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
21. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
22. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
23. Data Zofia WLKS KRAKUS Swoszowice
2005 (J.)
O055238
24. Draus Mateusz Zaczarowane Wzgórze
2004 (J.)
brak
25. Drewniak Katarzyna brak
S
brak
26. Drzyźdżyk Marek bpk
S
O031917
27. Dubik Julia WLKS Krakus
28. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
29. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
30. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
31. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
32. Gajęcka Edyta KJ Facimiech
S
O013080
33. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O023589
34. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
35. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
36. Grabowska Marianna KJ Perrin Rudawa
2002 (MJ.)
O037368
37. Hajduk Stanisław Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2006 (JM.)
Brak
38. Hardek Julia WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
x
x
39. Hornik Jola Bpk
2006 (JM.)
Brak
40. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
41. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
42. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
43. Ilińska Michalina Assanya
44. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
45. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O048460
46. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O053033
Brak
47. Janus Sonia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
48. Jaszczurowska Dorota Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2006 (JM.)
O046997
49. Jaszczurowska Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O045927
50. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
51. Kajstura Zuzanna -
S
O011412
52. Kasperek Antonina Brak
2008 (JM.)
O063897
53. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
54. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
55. Kojder Paulina niezrzeszony
2004 (J.)
brak
56. Kokoszka Hanna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (J.)
Brak
57. Kolibska-Foremniak Aleksandra WLKS KRAKUS Swoszowice
S
Brak
58. Kołodziejczyk Ewa KJ Assanya
2004 (J.)
brak
59. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
60. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
61. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O024479
62. Kostarczyk Katarzyna KJ Facimiech
2001 (MJ.)
O024479
63. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
64. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
0044289
65. Kotas Zofia Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O046517
66. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
67. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
68. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
69. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
70. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
71. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
72. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
73. Krakowiak Natalia Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O045054
74. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
75. Kubać Anna KJ Facimiech
2004 (J.)
O052655
76. Kula Roma BPK
S
O001922
77. Kunicka Dominika Vanto Jumping Team
2003 (J.)
O041922
78. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
79. Kwolek Julia Ranczo Hucułek
80. Leśniak Aleksandra Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
O052359
81. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
82. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
83. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
84. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
S
-
85. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
86. Majewska Wiktoria Stajnia Lukrecja
S
O026915
87. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
88. Miazga Anna KJ Facimiech
2006 (JM.)
O049608
89. Mitka Maria Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2007 (JM.)
O050887
90. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
91. Nosal Julita KJ Łopuszna
2009 (JM.)
brak
92. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
93. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
616009610107813
94. Ogiegło Mateusz brak
2008 (JM.)
brak
95. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (J.)
6777/19 AB
96. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
97. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
98. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
99. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
100. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
O000941
101. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
102. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
103. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
104. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
105. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
brak
106. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
107. Pohl Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
108. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (MJ.)
O023461
109. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
110. Prochot Karolina Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
LZRWZJ/5040/21/B(w)
111. Profic Monika /
/
112. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
113. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
114. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
115. Reising Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
Brak
116. Rerutko Gabriela Stajnia Przylesie Borzęta
117. Roczniak Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
118. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
10241351
119. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
120. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
121. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
0042962
122. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
123. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
124. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (J.)
O034702
125. Skrok-Wolska Olimpia LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O038361
126. Słonina Hanna Assanya
127. Smalec Roksana Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
Brak
128. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
129. Socha Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
06271107268
130. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
131. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
132. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
O048236
133. Stanula Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O056177
134. Steć Maria Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
135. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
136. Steskal Maria KJ Łopuszna
2008 (JM.)
brak
137. Sukiennik Zuzanna Bpk
2006 (JM.)
Brak
138. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
139. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
140. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
141. Toporek Hanna Kielecki KJ
2003 (J.)
O039981
142. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
143. Turaj Kinga BPK
BRAK
144. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
145. Tyrka Emilia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
146. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
147. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
148. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
149. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
150. Wąsik Witold FKJK Zatoka
S
/
151. Więch Gabriela Kielecki KJ
2005 (J.)
O050505
152. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
153. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
154. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
155. Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM
2000 (MJ.)
O063880
156. Żaba Kamila Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2000 (MJ.)
Brak
157. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
158. Zakrzewska Agnieszka BPK
2000 (MJ.)
brak
159. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O062131
160. Zjawiona Zofia Klub Jeździecki Laredo
2008 (JM.)
O055231
161. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

98

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
K032470 A0009872S
2.

54

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

110

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I / Zapateado
K030266 616009550017315
4.

61

ADMIRAŁ TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach gniada/168 F: NN
M: NN
brak 616999570215412
5.

59

AGA MŁP POL 2010 klacz gniada/- F: Awans
M: Karla
- -
6.

191

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
7.

199

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
8.

114

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
9.

79

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
10.

55

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
11.

14

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
12.

121

AMARANT M. POL 2006 Wałach gniada F: Aspan
M: Ambrozja / Decoration
K020315 POL006580467706
13.

7

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
14.

182

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
15.

203

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
16.

149

ANAPON MOONLIGHT STAR KUC WALIJSKI POL 2016 wałach kara/kuc:118 F: Karlos II
M: Anapon Moonlight
. .
17.

74

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
18.

13

ARON WIELKOPOLSKA POL 2015 ogier siwa/173 F: Carlos DZ
M: Akcja
Brak 616007610115415
19.

46

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
20.

28

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
21.

180

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
22.

94

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
23.

134

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
24.

137

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
25.

95

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
26.

155

BAZYL TYP SZLACHETNY POL 2006 gelding white/165 F: nn
M: nn
brak 616999570287006
27.

220

BELINDA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
28.

135

BINGO TRK POL 2000 Wałach kara F: Horalas /
M: Brazilija / Elektronas
K006807 POL732010068200
29.

22

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
30.

51

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
31.

145

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
32.

148

BOND BEJ A POL 2008 wałach gniada/166 F: a
M: a
brak a
33.

200

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/170 F: Berlin Bej
M: Bara
K012108 K012108
34.

207

BOND BEJ M. POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
KO12108 POL006580307206
35.

157

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
36.

172

CALISTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Ravel
M: Charli Z
K031256 616009600209014
37.

97

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
38.

212

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
39.

156

CARL-OTTO IXES HANOWERSKA GER 2015 wałach gniada/175 F: Comte
M: Arosa
brak DE 431316005815
40.

133

CASABLANCA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Chelano's Boy
M: Cassandra
K014632
41.

36

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
42.

18

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
43.

210

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
44.

192

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
45.

62

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
46.

217

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 Wałach siwa/168 F: Clinton I
M: Pepsi
K015244 DE421000583209
47.

196

CON DE ROUET OS POL 2012 wałach kara// F: Con Spirit
M: Bijoux de Rouet / Baloubet du Rouet
/ DE418180217913
48.

160

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
49.

151

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
50.

201

CORNET L'AMOUR HANOWERSKA GER 2016 wałach siwa/163 F: Cornet Obolensky
M: Soraya x Stakkato
K031409 DE 431316855816
51.

152

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
52.

53

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
53.

169

CRISTIANO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach siwa/175 F: Idol
M: Caliope
K019222 616009610189509
54.

56

CYKADA W HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Classic velvet brown
brak 616009610164712
55.

1

CYPIS Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/168 F: Limit
M: Celna Dama
K019497 POL 009 67 00097 09
56.

197

CZACCO POTER / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
57.

67

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
58.

57

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
59.

37

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
60.

183

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
61.

112

DIORYT SP POL 2002 wałach siwa/162 F: Rubin
M: Dyplomacja
K010548 POL009520054502
62.

128

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
63.

167

DOLORES N SP POL 2010 klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
64.

221

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
65.

150

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
66.

90

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
67.

8

DOUBLE SURPRISE ROSE APPALOOSA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
Brak 000063680
68.

140

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
69.

88

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
70.

6

E-SABER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Sabat
M: Erka
Brak 616006570183215
71.

130

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
72.

27

ELBRA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz kara F: Bój
M: Elba
K019864
73.

159

ELIGARD Czysta Krew Arabska POL 2012.04.11 wałach gniada/mk:149/150 F: Alert
M: Esena
brak numeru PZJ konia 616POL12009339A
74.

161

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
75.

125

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
76.

60

ENIGMA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/165 F: Eternity's Breath
M: Euforia
K030672 6160076613662
77.

154

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
78.

102

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
79.

165

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
80.

80

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
81.

81

FAROL DO ZAMBUJAL LUSITANO POR 2010 wałach siwa/mk:mk: 153 F: Xisto Da Broa
M: Xenon II
brak 620001002412954
82.

12

FAROUGE MEKL. POL 2008 wałach siwa/163 F: Balou Du Rouet
M: Fontainebleau
brak DE427270693508
83.

126

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
84.

70

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
85.

31

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
brak 528003201010034
86.

163

FOKUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Lokaut
M: Fanfara
009570040306
87.

178

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
88.

139

G KWPN POL 2011 wałach gniada/165 F: Phin Phin
M: Tiedance
K028010 528003201107012
89.

115

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
90.

48

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
91.

219

GALERIA / POL / klacz inna// F: /
M: /
/ /
92.

20

GAMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz kasztanowata/kuc:145 F: NN
M: NN
K029695 616999660517214
93.

39

GEOLINIA TYP PRYMITYWNY POL 2007 klacz myszata/kuc:137 F: NN
M: NN
brak 616999661919707
94.

189

GINGER SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Cassilio
M: Gizela K
K026150 A
95.

107

GINGER DANCER AES POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Lenon L / Dream On
M: Matka: Galaxy Girl / Granikos
K031109 826002160877821
96.

208

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
97.

124

GWIAZDKA SP POL 2016 klacz gniada/- F: Karbit
M: Gorgia B
Brak 616009520047016
98.

171

HAPERNA KWPN POL 22.05.2012 klacz gniada/158 F: Nando
M: Zaperna
brak 528003201204424
99.

138

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
100.

214

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
K029167 -
101.

218

HELLFIRE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Koh i noor
M: Hewelia
Brak Brak
102.

141

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
103.

64

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
K031155 616009610107813
104.

35

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
Brak
105.

105

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
106.

40

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
107.

131

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
108.

69

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
109.

99

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
110.

63

IZIS MAŁPOLSKA POL 2008 klacz siwa/165 F: Czumen-K
M: Ilia
brak POL 007610116008
111.

116

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
112.

188

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker / Heartbreaker / Nimmerdor
M: D Livia RV
brak -
113.

209

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
114.

204

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
115.

153

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/mk:157 cm F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
116.

186

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/172 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
117.

10

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
118.

26

JIONDA KWPN POL 2014 klacz kara/156 F: DELVIRO HBC
M: FIONDA
Brak 528003201408170
119.

68

JORIS KWPN BEL 2014 wałach gniada/- F: Rascin
M: Zendiela
107JQ53 528003201407418
120.

202

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
121.

146

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
122.

185

KANSAS RV KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
K028862 -
123.

50

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
124.

25

KARMEN SP POL 2004 Klacz kara/155 F: Nn
M: Nn
brak
125.

106

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
126.

213

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
LKPZJ/12087/21 528003201506635
127.

24

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
128.

179

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
129.

29

KOLESTUS TYM SZLACHETNY POL 2015 wałach kasztanowata/163 F: Hipodrom
M: Koka
brak 616 999 61 00472 15
130.

49

KOLORADO MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/170 F: Karmel
M: Kobra
Brak 616006630020116
131.

73

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
132.

104

L-JANTAR SP POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Ever For Pleasure
M: Lawina / Lando
K015918 009590257008
133.

190

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Cassino / Cassini II
M: Lukrecja / Kontrast
K017021 POL009670111604
134.

66

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
135.

52

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
136.

101

LADY LUKRECJA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Tupet
M: Lady Peegy
K022439 6160130119410
137.

147

LARS SP POL 2003 Wałach gniada/174 F: Atylla
M: Licówka
brak
138.

34

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
139.

194

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
140.

96

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
141.

193

LEONARDO KWPN NED 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
K031217 .
142.

111

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
143.

71

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 107EL67
144.

100

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
145.

215

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
146.

211

MA BELLE DE MUZE BWP BEL 2012 klacz siwa/170 F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
K030755 056002W00303201
147.

33

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
148.

72

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
149.

205

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
150.

93

MEFISTOR KUC FELIŃSKI POL 2012 wałach srokata/kuc:146 F: Apatyt
M: Malta
K032652 616 013 63 00667 12
151.

166

MILLI TINKER POL 2009 klacz srokata/160 F: Nn
M: Nn
Brak 826048000067184
152.

43

MINAS VAN DE RANKHOEVE B.W.P BEL 2012 wałach gniada/170 F: Thunder van de Zuuthoeve
M: Ithaca
K032348 967000009434615
153.

75

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
154.

5

NADOBNA KUC POL 24.05.2014 klacz siwa/kuc:147 F: Macbeth
M: Narewka
- 616013520069214
155.

164

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
156.

91

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 ----
157.

122

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
158.

89

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz skarogniada/172 F: CHELLANO II
M: PASCALE VAN DE HELLE
brak 056002W00307532
159.

206

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
160.

103

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
161.

45

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
162.

41

ORKAN KONIK POLSKI POL 2003 wałach myszata/kuc:135 F: Makrus
M: Oksana
brak 616011570233203
163.

129

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
164.

30

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
165.

42

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
166.

21

PRIMA GOLD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Poker
M: Eza
brak 009570167207
167.

32

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly / Diamant de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
168.

47

PUMAR SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Maram
M: Purianka
Brak 009520018402
169.

16

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
170.

136

QUIMBLY HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/173 F: Qualitat
M: Donna Carina
brak DE 431316612314
171.

38

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
172.

184

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
173.

187

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
174.

216

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
175.

78

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
176.

87

REXONEA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz ciemnogniada/171 F: CONTENDRO
M: REBELLA
K019598 616009610239410
177.

65

RIPLEY WLKP POL 2014 klacz siwa/168 F: Ulco / Voltaire
M: Rivera / Fred
K027328 616009670040214
178.

44

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/168 F: Cheenok
M: Reingold
Brak 431316983704
179.

144

SAN ROMANCO WESTFALSKA POL 2007 wałach kasztanowata/170 F: Svarowski
M: Romantika
Brak 2764414114938084
180.

92

SARANNAH SP POL 2010 Klacz siwa/163 F: Ekwador
M: Sahara
K025324 616009570182710
181.

109

SAURON MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Dionizos
M: Sisley
brak 616006570050715
182.

175

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
brak 528019010002574
183.

174

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
184.

123

SIKLAWA ŚLĄSKA POL 2014 klacz gniada/183 F: Rewers
M: Shira
Brak 616008570119214
185.

195

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
186.

108

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
brak 616009610023814
187.

85

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
188.

113

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
189.

76

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
190.

158

TAJGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 klacz siwa/162cm F: Patryk
M: Toga
K010131 POL 009 57 00574 04
191.

77

TOWER Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Tewa
brak .
192.

132

VITUS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009670062608
193.

82

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
K025739 DE 418185050413
194.

84

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
195.

58

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
K025939 POL007530006901
196.

127

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
197.

198

WIFORD AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/169 F: Fodel
M: Wita
Brak 616006540103617
198.

83

WIKING KOŃ MAŁY POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Pentagram
M: Warta Ponysport
Brak 6160135701138
199.

86

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
200.

162

WIRON KUC POL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NNNN
M: NNNN
brak
201.

181

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Brańka-Borja Maria WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
SUM:
200.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
300
SUM:
300.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
800
100
SUM:
900.00
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
200
SUM:
300.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
300
2000
SUM:
2300.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
50
100
SUM:
150.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
300
400
400
200
SUM:
1300.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
50
SUM:
50.00
Piątkowski Paweł WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
200
100
SUM:
300.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus
1200
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (129)
2021-09-04
23
Bąba Olimpia
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-05
5
2021-09-05
2
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (113)
2021-09-03
28
2021-09-03
18
2021-09-04
7
2021-09-04
2021-09-05
13
2021-09-05
Barszczewska Laura
BPK podkarpackie
2021-09-03
10
2021-09-03
4
2021-09-04
7
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
Batko Natasza
KJK Szary Michałowice
TAJGA (158)
2021-09-04
30
2021-09-04
6
Batko Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (7)
2021-09-04
16
2021-09-04
27
Bialik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2021-09-03
1
2021-09-03
1
2021-09-04
20
2021-09-04
2021-09-05
7
2021-09-05
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (66)
2021-09-03
33
2021-09-03
2021-09-04
24
2021-09-04
2021-09-05
7
2021-09-05
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-09-03
14
2021-09-04
24
2021-09-04
2021-09-05
8
Błachnio Aleksandra
KJK FABREX
2021-09-04
21
2021-09-04
2021-09-03
12
2021-09-03
2021-09-05
3
Bober Amelia
brak
2021-09-04
11
2021-09-04
46
2021-09-05
10
2021-09-05
20
Borowiec Aleksandra
bpk
2021-09-05
17
2021-09-05
Brańka-Borja Maria
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-09-04
6
2021-09-05
2021-09-04
16
2021-09-05
2
200
Bucior Marek
BPK
VITUS (132)
2021-09-03
17
2021-09-03
2021-09-05
8
2021-09-05
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-03
8
2021-09-03
2021-09-04
14
2021-09-04
2021-09-05
10
2021-09-05
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-09-03
4
2021-09-03
2
2021-09-04
8
2021-09-05
GINGER (189)
2021-09-03
2021-09-04
17
2021-09-04
2021-09-05
21
Cebulak Joanna
KJ Jumping Team Wiercany
GINGER (189)
2021-09-03
32
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (84)
2021-09-03
25
2021-09-03
15
2021-09-04
31
2021-09-04
27
2021-09-05
2021-09-05
Chodak Izabela
-
2021-09-04
48
2021-09-04
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (42)
2021-09-04
22
2021-09-04
22
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-03
4
2021-09-03
2021-09-04
29
2021-09-04
2021-09-05
4
2021-09-05
13
2021-09-05
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (62)
2021-09-04
21
2021-09-04
14
2021-09-05
10
Data Zofia
WLKS KRAKUS Swoszowice
CLINTERO (217)
2021-09-04
2
2021-09-05
1
Draus Mateusz
Zaczarowane Wzgórze
SAURON (109)
2021-09-03
2021-09-03
26
2021-09-04
25
2021-09-04
38
2021-09-05
3
2021-09-05
8
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (108)
2021-09-04
11
2021-09-04
2021-09-05
6
2021-09-05
5
Drzyźdżyk Marek
bpk
ELBRA (27)
2021-09-04
10
2021-09-04
2021-09-05
3
Dubik Julia
WLKS Krakus
LA COSTA (190)
2021-09-03
1
2021-09-04
2021-09-05
AHLERT (199)
2021-09-04
8
2021-09-05
4
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
2021-09-03
32
2021-09-03
2021-09-04
17
2021-09-04
Fedorczak Vincent
BPK
2021-09-03
1
2021-09-03
27
2021-09-04
10
2021-09-04
19
2021-09-05
1
2021-09-05
11
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (78)
2021-09-04
25
2021-09-05
1
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (131)
2021-09-04
5
2021-09-05
9
2021-09-05
12
2021-09-03
37
2021-09-03
2021-09-04
18
Gajęcka Edyta
KJ Facimiech
LARS (147)
2021-09-03
27
2021-09-03
13
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (122)
2021-09-03
14
2021-09-04
27
2021-09-04
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (51)
2021-09-05
5
2021-09-05
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
FEMPIRE G (126)
2021-09-03
10
2021-09-03
4
2021-09-04
4
2021-09-05
5
Grabowska Marianna
KJ Perrin Rudawa
RIPLEY (65)
2021-09-04
2021-09-04
2
Hajduk Stanisław
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-09-04
6
Hardek Julia
WLKS Krakus Swoszowice
SENATOR-K (174)
2021-09-03
2021-09-03
1
2021-09-04
5
2021-09-04
23
2021-09-05
8
Hornik Jola
Bpk
PUMAR (47)
2021-09-04
3
2021-09-04
27
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
JASYR (153)
2021-09-03
33
2021-09-03
14
2021-09-04
2021-09-04
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (77)
2021-09-05
18
2021-09-04
44
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
2021-09-03
25
2021-09-03
24
2021-09-05
1
2021-09-05
2021-09-04
ESCADA R (102)
2021-09-03
23
2021-09-03
2021-09-05
1
2021-09-05
2021-09-04
2
2021-09-04
2
Ilińska Michalina
Assanya
WIRON (162)
2021-09-03
2021-09-03
2021-09-04
2021-09-04
1
2021-09-05
13
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (77)
2021-09-04
20
2021-09-05
16
Janas Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-03
18
2021-09-03
2021-09-04
1
2021-09-05
15
2021-09-05
ELVIRA S (161)
2021-09-04
43
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (50)
2021-09-04
2
2021-09-04
9
Janus Sonia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
QUIMBLY (136)
2021-09-03
35
2021-09-03
20
2021-09-04
2021-09-05
21
2021-09-04
18
2021-09-03
8
2021-09-03
5
2021-09-04
9
2021-09-05
WIFORD AA (198)
2021-09-03
2021-09-03
30
2021-09-04
30
2021-09-04
32
2021-09-05
11
Jaszczurowska Dorota
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
NIL (91)
2021-09-04
28
2021-09-04
2021-09-05
2
Jaszczurowska Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
DORADO (90)
2021-09-03
16
2021-09-03
36
2021-09-04
2021-09-04
26
2021-09-05
3
2021-09-05
11
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (180)
2021-09-03
9
2021-09-04
1
300
2021-09-05
5
ZORAN (181)
2021-09-03
11
2021-09-04
20
2021-09-05
19
Kajstura Zuzanna
-
2021-09-04
50
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
Kasperek Antonina
Brak
WAGNER (58)
2021-09-05
17
2021-09-05
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
WIENA (127)
2021-09-04
4
DOLLY (128)
2021-09-04
4
2021-09-04
12
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (52)
2021-09-03
2021-09-04
5
2021-09-05
3
800
2021-09-03
1
2021-09-05
3
100
2021-09-04
7
Kojder Paulina
niezrzeszony
FAROUGE (12)
2021-09-03
1
2021-09-03
17
2021-09-04
19
2021-09-04
2021-09-05
4
2021-09-05
Kokoszka Hanna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
2021-09-05
21
Kolibska-Foremniak Aleksandra
WLKS KRAKUS Swoszowice
CRISTIANO (169)
2021-09-03
26
2021-09-03
2021-09-04
4
2021-09-04
2021-09-03
2021-09-03
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
13
2021-09-05
Kołodziejczyk Ewa
KJ Assanya
2021-09-03
1
2021-09-03
20
2021-09-04
26
2021-09-04
31
2021-09-05
2021-09-05
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2021-09-04
13
2021-09-04
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (28)
2021-09-03
25
2021-09-03
15
2021-09-05
17
2021-09-05
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
2021-09-03
1
Kostarczyk Katarzyna
KJ Facimiech
GWIAZDKA (124)
2021-09-03
5
2021-09-03
2021-09-04
14
2021-09-04
2021-09-03
2021-09-05
18
2021-09-05
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
2021-09-04
15
2021-09-04
KELVIN (213)
2021-09-04
5
2021-09-04
22
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (94)
2021-09-03
6
2021-09-03
6
2021-09-04
3
100
2021-09-04
3
200
2021-09-05
2021-09-05
8
Kotas Zofia
Klub Jeździecki Laredo
ENIGMA (60)
2021-09-04
2
2021-09-04
2
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (115)
2021-09-03
2021-09-03
29
2021-09-04
18
2021-09-04
2021-09-05
2021-09-05
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
BOND BEJ (148)
2021-09-04
1
2021-09-03
2
2021-09-05
6
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (85)
2021-09-03
3
2021-09-03
1
2021-09-04
5
2021-09-04
2
300
2021-09-05
1
2000
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-09-03
7
2021-09-04
13
2021-09-05
7
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (193)
2021-09-03
12
2021-09-04
10
2021-09-05
13
LAXTON (194)
2021-09-03
6
2021-09-04
3
50
2021-09-05
2
100
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-09-04
9
2021-09-05
5
200
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (114)
2021-09-03
18
2021-09-03
1
2021-09-04
21
2021-09-04
34
2021-09-05
9
2021-09-05
6
Krakowiak Natalia
Klub Jeździecki Facimiech
DIORYT (112)
2021-09-03
2021-09-03
29
2021-09-04
9
2021-09-04
2021-09-05
1
2021-09-05
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (154)
2021-09-04
31
2021-09-04
21
2021-09-05
1
Kubać Anna
KJ Facimiech
ELIGARD (159)
2021-09-03
2021-09-03
Kula Roma
BPK
CASSEL (36)
2021-09-03
17
2021-09-03
11
2021-09-04
5
2021-09-04
7
2021-09-05
16
Kunicka Dominika
Vanto Jumping Team
2021-09-03
2021-09-03
4
2021-09-04
29
2021-09-04
2021-09-05
12
2021-09-05
BONGO (157)
2021-09-03
2021-09-03
6
2021-09-04
5
2021-09-04
2021-09-05
4
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (105)
2021-09-03
30
2021-09-03
2021-09-04
20
2021-09-04
2021-09-05
19
2021-09-05
Kwolek Julia
Ranczo Hucułek
BOND BEJ (207)
2021-09-04
6
2021-09-05
2
Leśniak Aleksandra
Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
ELVIRA S (161)
2021-09-03
2021-09-03
2021-09-04
22
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
FOR FUN 7 (178)
2021-09-03
22
2021-09-04
17
2021-09-03
5
2021-09-05
1
300
2021-09-04
1
400
2021-09-05
4
400
LUNA KG (215)
2021-09-04
24
2021-09-05
11
HELLFIRE (218)
2021-09-04
9
2021-09-05
1
200
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-09-05
4
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
JORIS (68)
2021-09-03
8
2021-09-03
2021-09-04
16
2021-09-04
2021-09-05
6
INTRYGA (69)
2021-09-03
9
2021-09-03
16
2021-09-04
2021-09-04
19
2021-09-05
6
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
AMOS (182)
2021-09-03
20
2021-09-03
2021-09-03
5
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (48)
2021-09-03
8
2021-09-04
6
2021-09-04
26
2021-09-05
17
2021-09-05
Majewska Wiktoria
Stajnia Lukrecja
2021-09-05
9
2021-09-05
24
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CHAMANII (192)
2021-09-03
31
2021-09-03
2021-09-04
26
2021-09-04
2021-09-05
9
Miazga Anna
KJ Facimiech
SORINNA (195)
2021-09-03
14
2021-09-04
11
2021-09-05
2
Mitka Maria
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CALISTA (172)
2021-09-03
1
2021-09-03
31
2021-09-04
29
2021-09-04
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (99)
2021-09-03
19
2021-09-03
2021-09-04
8
2021-09-04
2
2021-09-05
14
2021-09-05
Nosal Julita
KJ Łopuszna
2021-09-04
23
2021-09-04
41
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-09-05
7
2021-09-05
7
2021-09-04
8
2021-09-04
8
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (145)
2021-09-04
9
2021-09-04
2021-09-05
2
2021-09-05
17
Ogiegło Mateusz
brak
KENIA (24)
2021-09-05
7
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (152)
2021-09-04
12
2021-09-04
25
2021-09-03
23
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
AMFORA (7)
2021-09-03
18
2021-09-03
1
ARON (13)
2021-09-03
2021-09-03
28
2021-09-04
12
2021-09-04
24
2021-09-05
19
2021-09-05
19
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
2021-09-05
16
2021-09-05
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KALYAN L (146)
2021-09-05
2021-09-05
3
50
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (125)
2021-09-03
24
2021-09-03
24
2021-09-04
9
2021-09-04
2
2021-09-05
8
2021-09-05
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
EXICON (165)
2021-09-03
2
2021-09-03
8
2021-09-04
13
2021-09-04
2
200
2021-09-05
20
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
AHLERT (191)
2021-09-03
10
2021-09-04
12
2021-09-05
17
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (73)
2021-09-04
12
2021-09-05
14
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (73)
2021-09-03
2021-09-03
21
2021-09-04
2
2021-09-05
4
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
DOLORES N (167)
2021-09-03
13
2021-09-04
21
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
2021-09-03
12
2021-09-03
21
2021-09-04
33
2021-09-04
7
2021-09-05
12
KANSAS RV (185)
2021-09-03
15
2021-09-03
24
2021-09-04
14
2021-09-04
8
2021-09-05
2021-09-03
7
2021-09-03
7
2021-09-04
23
2021-09-05
9
REBELIANT (187)
2021-09-03
2
2021-09-04
10
2021-09-05
Płatos Zbigniew
KJ Galop Kozienice
2021-09-03
34
2021-09-03
2021-09-04
16
2021-09-04
2021-09-05
10
Pohl Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-09-04
26
2021-09-05
6
Policht Angelika
WLKS Krakus
GRANDIOS (208)
2021-09-04
11
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-05
4
Prochot Karolina
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
HAVANA (138)
2021-09-04
2021-09-05
6
2021-09-03
2021-09-03
2021-09-05
2021-09-04
Profic Monika
/
GALERIA (219)
2021-09-05
9
2021-09-05
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (220)
2021-09-05
18
2021-09-05
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-09-04
1
200
2021-09-04
5
2021-09-05
23
2021-09-05
3
2021-09-04
11
2021-09-04
10
2021-09-05
4
2021-09-05
6
2021-09-04
2
100
2021-09-04
8
2021-09-05
7
2021-09-05
6
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (116)
2021-09-03
19
2021-09-03
12
Reising Martyna
Bez Przynależności Klubowej
WIKING (83)
2021-09-03
2021-09-03
18
2021-09-04
2021-09-04
49
2021-09-05
22
2021-09-05
Rerutko Gabriela
Stajnia Przylesie Borzęta
FOKUS (163)
2021-09-04
2021-09-04
3
Roczniak Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (80)
2021-09-04
39
2021-09-05
3
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
2021-09-03
11
2021-09-04
2021-09-04
2021-09-05
11
2021-09-05
22
MARATON (72)
2021-09-04
23
2021-09-05
14
2021-09-05
2021-09-03
19
2021-09-03
6
2021-09-04
15
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (76)
2021-09-04
17
2021-09-04
35
2021-09-05
13
2021-09-05
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
DRACO (140)
2021-09-03
22
2021-09-03
2021-09-04
19
2021-09-04
HERA (141)
2021-09-03
17
2021-09-03
2021-09-04
1
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (95)
2021-09-03
24
2021-09-03
2021-09-04
37
2021-09-04
28
2021-09-05
9
2021-09-05
16
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (14)
2021-09-03
16
2021-09-03
18
2021-09-04
34
2021-09-04
15
2021-09-05
9
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-09-04
4
2021-09-05
11
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
QUINCY (38)
2021-09-03
3
2021-09-05
2
1200
Skrok-Wolska Olimpia
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
G (139)
2021-09-03
3
2021-09-03
3
2021-09-04
9
2021-09-05
8
Słonina Hanna
Assanya
AMARANT (121)
2021-09-03
1
2021-09-03
1
2021-09-04
36
2021-09-04
2021-09-05
13
Smalec Roksana
Bez Przynależności Klubowej
JIONDA (26)
2021-09-05
15
2021-09-05
Smoła Ewelina
BPK
2021-09-05
14
2021-09-05
20
2021-09-04
8
Socha Amelia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAZYL (155)
2021-09-04
32
2021-09-04
23
2021-09-05
21
2021-09-05
19
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (97)
2021-09-03
7
2021-09-04
3
2021-09-04
2021-09-05
12
2021-09-05
2021-09-03
11
2021-09-03
2021-09-04
16
2021-09-04
1
2021-09-05
13
2021-09-05
5
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (160)
2021-09-03
23
2021-09-04
15
2021-09-05
2021-09-05
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-09-03
21
2021-09-03
28
2021-09-05
5
2021-09-05
2021-09-04
7
2021-09-04
35
Stanula Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GAMA (20)
2021-09-05
2021-09-05
Steć Maria
Bez Przynależności Klubowej
2021-09-03
18
2021-09-05
13
2021-09-04
42
2021-09-04
14
2021-09-05
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-09-04
20
Steskal Maria
KJ Łopuszna
HAPERNA (171)
2021-09-04
25
2021-09-04
30
Sukiennik Zuzanna
Bpk
2021-09-05
16
2021-09-05
10
Szanser-Smagacz Joanna
Klub Jeździecki Facimiech
CZUMIZ (67)
2021-09-03
2021-09-03
1
2021-09-04
2021-09-05
5
2021-09-04
17
2021-09-05
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (78)
2021-09-04
33
2021-09-05
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (80)
2021-09-04
7
2021-09-05
7
Toporek Hanna
Kielecki KJ
ADEBAYOR (110)
2021-09-03
22
2021-09-03
2021-09-04
10
2021-09-04
2021-09-05
2
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-09-05
18
2021-09-05
18
Turaj Kinga
BPK
2021-09-05
8
2021-09-05
2021-09-04
18
Tylka Marzena
KJ Facimiech
2021-09-04
16
2021-09-04
11
Tyrka Emilia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-09-05
5
2021-09-04
22
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
NIL (91)
2021-09-03
1
2021-09-03
1
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
2021-09-03
7
2021-09-03
2021-09-03
4
2021-09-03
2021-09-04
19
2021-09-05
10
Walczak Natalia
BPK
KARMEN (25)
2021-09-04
21
2021-09-04
4
2021-09-05
4
2021-09-05
16
Walczak Nikola
bpk
KENIA (24)
2021-09-04
18
2021-09-04
45
2021-09-05
3
Wąsik Witold
FKJK Zatoka
2021-09-03
2
2021-09-03
14
2021-09-04
17
2021-09-04
6
2021-09-03
13
2021-09-03
2021-09-04
13
2021-09-04
Więch Gabriela
Kielecki KJ
L-JANTAR (104)
2021-09-03
2021-09-03
9
2021-09-04
12
2021-09-05
20
2021-09-04
25
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (31)
2021-09-03
1
2021-09-03
3
2021-09-04
13
2021-09-04
20
2021-09-05
12
2021-09-05
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2021-09-04
2021-09-04
15
2021-09-05
12
2021-09-05
2021-09-03
1
ASHANTI (46)
2021-09-04
24
2021-09-04
2021-09-05
2
2021-09-05
2021-09-03
1
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (37)
2021-09-03
13
2021-09-03
2021-09-04
13
2021-09-04
2021-09-05
7
Wróbel Zuzanna
KJK POD ŻUBREM
DRAKO (88)
2021-09-04
28
2021-09-04
22
2021-09-05
10
2021-09-05
15
Żaba Kamila
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-09-03
27
2021-09-03
26
2021-09-04
19
2021-09-04
47
2021-09-05
2021-09-05
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
2021-09-03
10
2021-09-04
14
2021-09-05
15
2021-09-04
18
Zakrzewska Agnieszka
BPK
2021-09-04
10
2021-09-04
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (64)
2021-09-04
15
2021-09-05
10
2021-09-05
2021-09-04
Zjawiona Zofia
Klub Jeździecki Laredo
2021-09-03
18
2021-09-03
18
2021-09-04
2021-09-04
40
2021-09-05
23
2021-09-05
Zontek Milena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-09-04
4
2021-09-04
3
2021-09-05
13
2021-09-05

Number of Riders: 161

Number of Horses: 201

The sum of prizes: 7 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl