Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
144 ACCEPTED 2021-07-23 19:08:25
2021-07-23 19:08:25
Marek Duszkiewicz BUSTINOV
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
143 ACCEPTED 2021-07-22 17:04:40
2021-07-22 17:04:40
Kornelia Gniadek JOLIE
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
142 ACCEPTED 2021-07-22 15:39:52
2021-07-22 15:39:52
Maja Ciosek CAPUCCINO
  • 1x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
141 ACCEPTED 2021-07-19 19:52:18
2021-07-19 19:27:36
Lila Kmietowicz KOFFI
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
140 ACCEPTED 2021-07-18 22:26:51
2021-07-18 22:11:58
Dominika Klimek NAIROBI
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
139 ACCEPTED 2021-07-18 22:26:31
2021-07-18 22:00:34
Weronika Klimczyk IKAR
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
138 ACCEPTED 2021-07-18 22:26:46
2021-07-18 21:51:45
Karolina Osmańska-Jelonek AMFORA
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
137 ACCEPTED 2021-07-18 22:26:40
2021-07-18 21:41:24
Julia Szewczyk FAKIR
  • 1x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
136 ACCEPTED 2021-07-18 20:07:32
2021-07-18 20:06:53
Emilia Krzywosz GEDI
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
135 ACCEPTED 2021-07-18 19:24:20
2021-07-18 19:23:56
Aleksandra Caban USHUAIA DE JARSAY
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
134 ACCEPTED 2021-07-18 19:23:27
2021-07-18 19:21:59
Anna Pandel CHANEL-N
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
133 ACCEPTED 2021-07-18 19:23:31
2021-07-18 19:21:09
Jerzy Pandel DENIRO
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
132 ACCEPTED 2021-07-18 19:23:36
2021-07-18 19:20:03
Jerzy Pandel KALYAN L
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
131 ACCEPTED 2021-07-18 18:49:11
2021-07-18 18:48:46
Aleksandra Stańska LORD SOMERSBY
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
130 ACCEPTED 2021-07-18 18:49:16
2021-07-18 18:48:24
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
129 ACCEPTED 2021-07-18 18:49:21
2021-07-18 18:47:54
Aleksandra Stańska LEKTER
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
128 ACCEPTED 2021-07-18 18:49:25
2021-07-18 18:47:36
Aleksandra Stańska MERCEDES
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
127 ACCEPTED 2021-07-18 17:45:16
2021-07-18 17:34:32
Joanna Cebulak RINGO STAR
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
126 ACCEPTED 2021-07-18 17:45:27
2021-07-18 17:34:08
Joanna Cebulak KATINKA RV
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
125 ACCEPTED 2021-07-18 17:45:35
2021-07-18 17:33:37
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
124 ACCEPTED 2021-07-18 17:45:44
2021-07-18 17:32:29
Tomasz Plewa RAINBOW DASH
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
123 ACCEPTED 2021-07-18 17:45:52
2021-07-18 17:32:05
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
122 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:00
2021-07-18 17:31:29
Tomasz Plewa CHACCO Z
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
121 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:13
2021-07-18 17:10:28
Karolina Twardosz PRIMERO
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
120 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:20
2021-07-18 14:44:19
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
119 ACCEPTED 2021-07-18 15:20:32
2021-07-18 14:44:16
Martyna Kubala BE PERFEKT M
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
118 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:27
2021-07-18 14:43:48
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
117 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:35
2021-07-18 14:43:25
Gabriela Duszkiewicz SELF-TIMER
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
116 ACCEPTED 2021-07-18 17:46:42
2021-07-18 14:43:03
Marek Duszkiewicz VERNON
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
115 ACCEPTED 2021-07-18 12:16:27
2021-07-18 12:10:11
Julia Rozlachowska FINE LINE
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
114 ACCEPTED 2021-07-19 13:11:24
2021-07-18 12:03:46
Mila Gomulec LORD
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
113 ACCEPTED 2021-07-19 13:11:41
2021-07-18 12:03:20
Mila Gomulec FELICJA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
112 ACCEPTED 2021-07-18 22:27:07
2021-07-18 10:25:23
Amelia Bober OPAR Z BRZEZIA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
111 ACCEPTED 2021-07-18 06:33:22
2021-07-17 21:37:27
Julia Karolczyk FLIP
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
110 ACCEPTED 2021-07-18 06:33:17
2021-07-17 21:37:03
Jagoda Guzek CARYNKA Z SADYBY
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
109 ACCEPTED 2021-07-18 06:33:12
2021-07-17 21:35:51
Nadia Harazim ARMANDO L
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
108 ACCEPTED 2021-07-18 06:33:07
2021-07-17 21:34:27
Emilia Gardeła ALWARO AA
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
107 ACCEPTED 2021-07-17 21:06:45
2021-07-17 21:05:15
Karolina Stanowska FINE LINE
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
106 ACCEPTED 2021-07-17 21:06:51
2021-07-17 20:17:03
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
105 ACCEPTED 2021-07-17 21:06:56
2021-07-17 20:16:44
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
104 ACCEPTED 2021-07-17 21:07:04
2021-07-17 19:57:32
Natalia Paliszkiewicz INSYGNIA
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
103 ACCEPTED 2021-07-17 17:56:26
2021-07-17 17:55:26
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
102 ACCEPTED 2021-07-17 17:57:11
2021-07-17 17:45:16
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
101 ACCEPTED 2021-07-17 17:57:07
2021-07-17 17:43:52
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
100 ACCEPTED 2021-07-17 10:50:56
2021-07-17 10:28:43
Karolina Prochot HAVANA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
99 ACCEPTED 2021-07-16 18:13:52
2021-07-16 17:44:55
Wojciech Skowron SYNAJ
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
98 ACCEPTED 2021-07-16 11:48:38
2021-07-16 11:38:51
Szymon Najdzionek CHUPA CHUPS BS
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
97 ACCEPTED 2021-07-16 18:13:55
2021-07-16 00:37:45
Wiktoria Żymła LOTO-Z
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
96 ACCEPTED 2021-07-16 18:13:57
2021-07-15 22:10:46
Paweł Piątkowski EXICON
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
95 ACCEPTED 2021-07-16 09:31:32
2021-07-15 21:55:33
Justyna Piwowarczyk AQUA XIMA-NOOR
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
94 ACCEPTED 2021-07-16 09:30:18
2021-07-15 21:47:58
Justyna Pałkowska DERRICK
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
93 ACCEPTED 2021-07-15 20:10:52
2021-07-15 19:48:43
Monika Jaskierny CYGANKA
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
92 ACCEPTED 2021-07-16 10:41:47
2021-07-15 17:40:46
Wiktoria Haberstroh MARGOT
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
91 ACCEPTED 2021-07-16 09:30:53
2021-07-15 15:42:06
Anna Stasińska GEPARD
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
90 ACCEPTED 2021-07-16 09:29:44
2021-07-15 14:50:45
Paulina Meres PORANEK
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
89 ACCEPTED 2021-07-16 11:59:36
2021-07-15 14:50:00
Natalia Bartkowska PATISON
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
88 ACCEPTED 2021-07-15 15:21:14
2021-07-15 11:36:54
Marta Wypiór LA LUNA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
87 ACCEPTED 2021-07-18 21:12:50
2021-07-14 22:26:45
Aleksandra Kolibska-Foremniak CRISTIANO
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
86 ACCEPTED 2021-07-16 18:13:59
2021-07-14 19:50:48
Matylda Szrajer ANAKONDA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
85 ACCEPTED 2021-07-16 18:14:03
2021-07-14 19:49:57
Natalia Maj ROSARIO
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
84 ACCEPTED 2021-07-16 18:14:08
2021-07-14 16:32:48
Magdalena Wójcik BURZA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
83 ACCEPTED 2021-07-14 11:16:59
2021-07-14 11:05:40
Berenika Pawlik JASS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
82 ACCEPTED 2021-07-16 18:14:12
2021-07-14 10:29:23
Selena Fikas MAXI
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
81 ACCEPTED 2021-07-14 05:49:22
2021-07-13 21:58:06
Karolina Salwińska EVITA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
80 ACCEPTED 2021-07-13 18:18:58
2021-07-13 17:59:40
Berenika Pawlik LEWY
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
79 ACCEPTED 2021-07-13 15:28:56
2021-07-13 15:24:23
Krzysztof Pyrek HESTIA
  • 1x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-07-13 15:24:44
2021-07-13 15:22:40
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
77 ACCEPTED 2021-07-13 15:24:41
2021-07-13 15:21:27
Krzysztof Pyrek JASTINELLA ANPI
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
76 ACCEPTED 2021-07-13 15:24:38
2021-07-13 15:18:55
Krzysztof Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
75 ACCEPTED 2021-07-13 15:24:35
2021-07-13 15:18:22
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
74 ACCEPTED 2021-07-13 15:24:32
2021-07-13 15:17:26
Olga Kozioł JULIETTA ANPI
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
73 ACCEPTED 2021-07-13 14:07:42
2021-07-13 14:03:20
Gabriela Sadzik BASCADO
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
72 ACCEPTED 2021-07-13 14:02:10
2021-07-13 14:02:02
Bernard Grzywna ONIL
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
71 ACCEPTED 2021-07-13 14:01:15
2021-07-13 13:59:48
Iwona Feliksiewicz VIGGO
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
70 ACCEPTED 2021-07-13 14:01:27
2021-07-13 13:53:55
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
69 ACCEPTED 2021-07-13 12:23:57
2021-07-13 11:21:58
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
68 ACCEPTED 2021-07-13 21:39:04
2021-07-13 09:54:57
Aleksandra Dolińska PERFECT ONE
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
67 ACCEPTED 2021-07-16 08:16:07
2021-07-12 20:45:14
Wiktoria Samek JAKUZA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
66 ACCEPTED 2021-07-12 19:50:07
2021-07-12 18:39:50
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
65 ACCEPTED 2021-07-11 20:51:10
2021-07-11 20:46:48
Liliana Skrzypczak BROWNIE
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
64 ACCEPTED 2021-07-11 19:50:54
2021-07-11 19:13:03
Zofia Biel CHIPPENDALE
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
63 ACCEPTED 2021-07-11 19:50:57
2021-07-11 19:11:58
Zofia Biel D'APRIL
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2021-07-11 19:51:00
2021-07-11 19:11:18
Lena Wilk TAJGA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-07-11 14:29:35
2021-07-11 13:42:59
Maja Najdzionek FUKS
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
60 ACCEPTED 2021-07-11 11:47:35
2021-07-11 11:41:23
Anna Woźniak DAMAR
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
59 ACCEPTED 2021-07-11 06:14:01
2021-07-10 23:14:18
Zofia Tatara CUTE AS HELL
  • 1x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-07-18 21:13:03
2021-07-10 20:09:05
Julia Hyla CRISTIANO
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
57 ACCEPTED 2021-07-20 21:05:41
2021-07-10 07:58:01
Aneta Kuźniak HORDA
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
56 ACCEPTED 2021-07-10 07:05:54
2021-07-09 22:15:58
Kinga Górny CHARM
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-07-09 17:07:14
2021-07-09 16:57:21
Paulina Wolf SVADILFARI
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
54 ACCEPTED 2021-07-09 11:20:44
2021-07-09 09:22:31
Wiktoria Kozera DRAMA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
53 ACCEPTED 2021-07-08 18:54:40
2021-07-08 14:08:08
Annamaria Świderska HIRALI
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
52 ACCEPTED 2021-07-08 18:54:35
2021-07-08 14:07:46
Michalina Pietrzniak GORDITA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 16/LL 55/Konkurs LL 55 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
51 ACCEPTED 2021-07-08 12:14:29
2021-07-08 11:15:27
Izabela Foksińska DONNA ARUENA
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
50 ACCEPTED 2021-07-08 05:25:19
2021-07-08 00:19:37
Barbara Jeleń DENIS
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
49 ACCEPTED 2021-07-08 05:25:14
2021-07-08 00:17:29
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
48 ACCEPTED 2021-07-08 05:25:08
2021-07-08 00:17:00
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
47 ACCEPTED 2021-07-07 16:24:01
2021-07-07 16:18:39
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
46 ACCEPTED 2021-07-07 07:30:07
2021-07-07 07:16:56
Piotr Spendel LEEVANORELLA W
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
45 ACCEPTED 2021-07-09 12:24:19
2021-07-06 19:19:50
Wiktoria Sajak BIRMA
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
44 ACCEPTED 2021-07-09 12:24:24
2021-07-06 18:55:31
Natalia Kuma DRAMA
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
43 ACCEPTED 2021-07-06 19:53:28
2021-07-06 18:52:59
Kinga Karoń BIRMA
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
42 ACCEPTED 2021-07-06 13:57:02
2021-07-06 12:32:39
Monika Grundkowska IPHONE
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
41 ACCEPTED 2021-07-06 11:58:26
2021-07-06 11:54:24
Zofia Sondej LORGAN S
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
40 ACCEPTED 2021-07-06 11:47:27
2021-07-06 11:15:39
Michalina Manowska BOGDANOV
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
39 ACCEPTED 2021-07-17 06:48:11
2021-07-06 09:14:14
Agata Jarosz ELDORADO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
38 ACCEPTED 2021-07-06 08:13:19
2021-07-05 22:11:14
Kinga Śliż KEBIR
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
37 ACCEPTED 2021-07-06 08:13:08
2021-07-05 21:23:38
Karolina Danak ARMIA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-07-05 16:38:45
2021-07-05 15:54:01
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
35 ACCEPTED 2021-07-05 16:38:37
2021-07-05 15:53:16
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
34 ACCEPTED 2021-07-05 10:40:09
2021-07-05 10:12:25
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
33 ACCEPTED 2021-07-05 10:40:12
2021-07-05 10:12:10
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
32 ACCEPTED 2021-07-15 19:59:25
2021-07-05 10:05:36
Katarzyna Bula ERAZM
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
31 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:22
2021-07-04 18:29:29
Dominika Polko NICKLEBY
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
30 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:26
2021-07-04 15:43:39
Anna Lazar LORD MARCO
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/LL 80/Konkurs LL 80 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
29 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:31
2021-07-04 14:17:05
Oliwia Banaszczyk P’CONTIFAX
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
28 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:35
2021-07-04 13:53:43
Oliwia Nowrot OLEK
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-07-14 22:58:06
2021-07-04 13:35:04
Maja Kliś BOLONIA
  • 2x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 2x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
26 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:44
2021-07-04 13:31:42
Anna Lazar DRAGON
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
25 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:47
2021-07-04 13:31:18
Anna Lazar CLIF
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
24 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:51
2021-07-04 13:12:52
Nina Sokalska NIRWANA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
23 ACCEPTED 2021-07-05 06:44:56
2021-07-04 12:17:44
Otylia Barczyk MELODY
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
22 ACCEPTED 2021-07-11 21:05:16
2021-07-04 12:08:18
Dorota Lenik CASALL DE REVEL-L
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
21 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:05
2021-07-04 11:34:23
Hanna Gocyk CEVITA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
20 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:09
2021-07-04 11:30:03
Kamila Malik AGITACJA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-07-21 14:12:12
2021-07-04 11:27:57
Angelika Michalik CESSY
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
18 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:24
2021-07-04 11:26:27
Aleksandra Ryt GOOGLE -K
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
17 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:32
2021-07-04 11:25:44
Aleksandra Ryt EXPENSIVE THOUGHT
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
16 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:37
2021-07-04 11:25:14
Aleksandra Ryt CORNET BLUE
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
15 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:42
2021-07-04 11:24:43
Aleksandra Ryt KELIOR
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
14 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:48
2021-07-04 11:24:20
Aleksandra Ryt THAT’S A LADY E Q Z
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
13 ACCEPTED 2021-07-05 06:45:52
2021-07-04 11:23:34
Aleksandra Ryt HIGHFLYER HICKSTEAD
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
12 ACCEPTED 2021-07-05 06:46:01
2021-07-03 21:30:34
Maja Sas BROWNIE
  • 1x 9/LL 60/Konkurs LL 60 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 17/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
11 ACCEPTED 2021-07-02 08:15:05
2021-07-01 18:50:26
Joanna Wdaniec CASQUERA
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
10 ACCEPTED 2021-07-02 08:15:08
2021-07-01 16:30:27
Kamila Piórkowska WIKTORIUS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-07-02 08:15:11
2021-07-01 15:32:14
Natalia Ozga AKCENT
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
8 ACCEPTED 2021-07-02 09:10:59
2021-07-01 14:22:48
Oliwia Maciejczyk-Cień GALA
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
7 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:35
2021-06-30 17:53:30
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 85/Konkurs LL 85 - zwykły 238.2.1 - towarzyski
6 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:31
2021-06-30 15:07:02
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:27
2021-06-30 15:04:08
Wiktoria Soswa CAMEL
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
4 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:22
2021-06-30 14:55:57
Victoria Styś OSKAR
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 12/P/Konkurs P - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
3 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:17
2021-06-30 14:55:38
Victoria Styś JUST NOTHING
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 19/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
2 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:13
2021-06-30 14:53:42
Nina Tabor BASALINO FS
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 20/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
1 ACCEPTED 2021-06-30 20:22:07
2021-06-30 14:51:44
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.2.- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.2. - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - szybkości 239 Tabela C - SPEED&MUSIC - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - szybkości 239 Tabela C - regionalny
  • 1x 21/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 22/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
3. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
4. Bartkowska Natalia Bez przynależności klubowej
S
O059682
5. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
6. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
7. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
8. Caban Aleksandra bpk
S
brak
9. Cebulak Joanna KJ Lesna Wola Glogow Mlp
S
O003873
10. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
11. Ciosek Maja BPK
12. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
13. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O038322
14. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
15. Duszkiewicz Andrzej BPK
S
O008809
16. Duszkiewicz Gabriela BPK
S
O007692
17. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
O042590
18. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
19. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
20. Fikas Selena bpk
2003 (J.)
O057645
21. Foksińska Izabela brak
2002 (MJ.)
O054722
22. Gardeła Emilia Bpk
2007 (JM.)
-
23. Gniadek Kornelia Klub Sportowy Faruk
S
O043007
24. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O043629
25. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058634
26. Górny Kinga JKS Kasztanka
2006 (JM.)
O053250
27. Górny Magda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
6537
28. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
29. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
30. Guzek Jagoda bpk
2010 (Mł.)
-
31. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O046029
32. Harazim Nadia BPK
2007 (JM.)
-
33. Hyla Julia bpk
2002 (MJ.)
brak
34. Jarosz Agata KJ NOSTRO
O058385
35. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
O053249
36. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
37. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
38. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
39. Karolczyk Julia -
2010 (Mł.)
-
40. Karoń Kinga OJK Zordina
2000 (MJ.)
brak
41. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
42. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
43. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
44. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
45. Kmietowicz Lila osada konna Assanya
2010 (Mł.)
46. Kolibska-Foremniak Aleksandra Bpk
S
Brak
47. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
48. Kozera Wiktoria OJK Zordina
S
Brak
49. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
50. Kozioł Olga bpk
2003 (J.)
O038324
51. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
52. Kubala Martyna KJK Pod Żubrem
2000 (MJ.)
O035287
53. Kuma Natalia OJK Zordina
2007 (JM.)
none
54. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
55. Lazar Anna KJ Profit Orzesze
S
O028830
56. Lazar Anna KJ Profit
S
O028830
57. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
58. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
59. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
60. Maj Natalia KJ Fullmet
O064745
61. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
62. Manowska Michalina Kj Nostro
2007 (JM.)
O059101
63. Meres Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O058838
64. Metryka Patrycja KJK pod żubrem
S
Brak
65. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
66. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
67. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
68. Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
O061847
69. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
70. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O048722
71. Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2001 (MJ.)
O038967
72. Pałkowska Justyna Bpk
S
Brak
73. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
74. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
75. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
76. Piątkowski Paweł WLKS Krakus
S
O000941
77. Pietrzniak Michalina Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
78. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
79. Piwowarczyk Justyna bpk
S
brak
80. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola
S
O013203
81. Polko Dominika KJ Profit Orzesze
2008 (JM.)
O055119
82. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
83. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
84. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
85. Rozlachowska Julia bpk
2006 (JM.)
O044768
86. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
87. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
88. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
89. Sajak Wiktoria OJK Zordina
2006 (JM.)
none
90. Salwińska Karolina Brak
S
Brak
91. Samek Wiktoria Towarzystwo 8 pułku ułanów księcia Józefa Poniatowskiego
2005 (J.)
brak
92. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O058830
93. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
94. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
95. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
96. Sondej Zofia KJ Facimiech
2005 (J.)
O041620
10229478
97. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
98. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
99. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
100. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
101. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
102. Stasińska Anna Kielecki KJ
S
O020802
103. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
104. Świderska Annamaria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
105. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
106. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
107. Szrajer Matylda Kielecki KJ
2008 (JM.)
O040972
108. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
109. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (Mł.)
Brak
110. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
111. Twardosz Karolina BPK
2006 (JM.)
O054125
112. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
113. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
114. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
115. Wójcik Magdalena bpk
S
brak
116. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
117. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
118. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
119. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
0032101
120. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O047085
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

35

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
K032470 A0009872S
2.

52

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

39

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:- F: Hamlet Go
M: Alkowa / Awer
brak 007660485006
4.

36

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
5.

123

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
6.

125

ALWARO AA ANGLOARABSKA POL 2016 wałach gniada/165 F: Barnaba
M: Armenia
- -
7.

152

AMFORA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Salwiusz
M: Ancza
Brak A0019982S
8.

95

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
9.

113

ANAKONDA Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Nicpoń PP / Halifax
M: Amore / Atlantico
K029277 616013540064013
10.

106

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Auforta
brak 616 009 54 00786 16
11.

126

ARMANDO L - POL 2016 wałach gniada/- F: Lasko
M: -
- -
12.

120

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
13.

64

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
14.

158

ARON F:
M:
15.

30

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
16.

31

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
17.

93

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
18.

129

BE PERFEKT M WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/180 F: Le Voltaire
M: Ballada
K032025 616007681002614
19.

11

BIRMA SP POL 2008 klacz skarogniada/mk:155 F: Krotoszyn
M: Benita
none none
20.

69

BIRMA . POL . klacz skarogniada/. F: .
M: .
brak .
21.

66

BOGDANOV Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach gniada/180 F: DE QUIDEMS
M: BRAZYLIA
K031120 6160982200111342
22.

45

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
23.

5

BROWNIE TYP KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999570302206
24.

119

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz skarogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
25.

115

BURZA KM POL 2001 klacz siwa/mk:156 F: Holz-Sport Kartel
M: Holz-Sport Bestia
brak POL013550088901
26.

160

BUSTINOV SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
brak
27.

34

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
28.

61

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
29.

63

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
30.

155

CAPUCCINO TYP PRYMITYWNY POL Nieznana wałach inna/mk:148 F: NN
M: NN
Brak 999570232402
31.

127

CARYNKA Z SADYBY HUCULSKA POL 2005 klacz skarogniada/kuc:130 F: -
M: -
- -
32.

50

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
33.

37

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
34.

3

CESSY WESTFALSKA GER 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO/CORNET OBOLENSKY
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
35.

51

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
36.

135

CHACCO Z HOL POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: ToskanaIV
K024931 --
37.

91

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Boy
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
38.

145

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
39.

78

CHARM WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kara/174 F: Cedrus
M: Cherry
K030224 616007600225614
40.

82

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
41.

108

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
42.

47

CLIF CZ POL 2015 wałach kasztanowata/176 F: Nn
M: Nn
Brak 203011998914015
43.

132

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: D
A A
44.

118

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
45.

55

CORNET BLUE OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/170 F: Corydon
M: Sunshine’s Botox
K029812 DE 418180195415
46.

20

CRISTIANO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach siwa/175 F: Idol
M: Caliope
K019222 616009610189509
47.

79

CUTE AS HELL TYP KUC POL 2017 wałach kara/kuc:120cm F: Karlos II
M: Cyganka
Brak 616013610216517
48.

102

CYGANKA NN POL 2011 klacz ciemnogniada/mk:158 F: NN
M: NN
Brak 616098100100182
49.

83

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
50.

80

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
51.

161

DANTER-GR Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach inna/mk: F: Alamos
M: DEKORA-GR
K020451
52.

60

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
53.

165

DEKORA GR wałach F:
M:
54.

146

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: STAKKATO TOP
M: DEWIZA DE REVEL
K025375 616009570146314
55.

74

DENIS MAŁOPOLSKA POL 1.05.2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
56.

104

DERRICK KWPN POL 2008 wałach gniada/165 F: Victory
M: Illitta
Brak 528003000812646
57.

75

DONNA ARUENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/166 F: Irak
M: Damara I
K016675 616099200000172
58.

46

DRAGON SP POL 2017 wałach gniada/158 F: ...
M: ...
K032181 .
59.

12

DRAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 mare chestnut/164 F: x
M: x
OJK Zordina x
60.

76

DRAMA WIELKOPOLSKA POL 2003 klacz kasztanowata/164 F: Toledo
M: Diana
x X
61.

9

ELDORADO MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/165 F: EUFRAT
M: DAKOTA
K029495 POL006580297708
62.

59

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
63.

99

EVITA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz siwa/170 F: Karino
M: Elida
Brak 616006580458712
64.

112

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
K017389 BRAK
65.

54

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
66.

151

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
67.

28

FELICJA KUC FELIŃSKI POL 2016 klacz gniada/kuc:136 F: Emos
M: Fantazja
K030868 616013570121716
68.

121

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
69.

128

FLIP Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: -
M: -
- -
70.

81

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
71.

40

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
72.

149

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
73.

105

GEPARD MŁP POL 2009 wałach gniada/168 F: Ghana
M: Jagoda
K018814 616006550100309
74.

62

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
75.

53

GOOGLE -K - POL 2015 wałach gniada/176 F: Glasgow van’t Merelsnest
M: Baloubetty
- -
76.

16

GORDITA TYP KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:136 F: Nieznany
M: Nieznany
brak 616999570306709
77.

122

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
78.

117

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
79.

24

HESTIA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:127 F: Semen
M: Hunnenhek’s Nikky / Zonneweide’s Nico
K019159 POL013570166507
80.

58

HIGHFLYER HICKSTEAD OLDENBURSKA GER 2017 wałach siwa/169 F: Hickstead White
M: La Corunja
K031246 DE418181028517
81.

72

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
82.

17

HIRALI MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/161 F: Emaks
M: Hopsanka
brak 616006580294911
83.

18

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
84.

150

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
85.

124

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Barbur
M: Intara
K025016 616007610129209
86.

68

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
87.

87

IZIS MAŁPOLSKA POL 2008 klacz siwa/165 F: Czumen-K
M: Ilia
brak POL 007610116008
88.

88

JAKUZA TYP SZLACHETNY POL 2005 wałach gniada/168 F: nn
M: Jamajka
brak 616999690110805
89.

100

JASS SP POL 2011 wałach kasztanowata/----- F: ---
M: ---
------ -------
90.

96

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
91.

159

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
616099570194413 616009570194413
92.

94

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
93.

32

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
94.

147

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
95.

131

KATINKA RV KWPN NED 2015 klacz kasztanowata/169 F: Genius / Baloubet Du Rouet
M: Fantastique RV / Mr. Blue
K030492 528003201507060
96.

65

KEBIR KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/180 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
K029212 brak
97.

56

KELIOR SP POL 2017 ogier gniada/- F: Hippica Koh–I–Noor
M: Kleo
K030452 -
98.

73

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
99.

154

KOFFI NN POL 14.07.2014 klacz kara/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999580256414
100.

156

KRETA 2009 klacz siwa F: Statut
M: Kwinta
101.

142

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
102.

101

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Ordon
M: Liwia
K031640 616999540161309
103.

21

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
104.

85

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
105.

70

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
106.

143

LEKTER MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach skarogniada/- F: Jasny Poranek
M: Latynoska
Brak 616006590070512
107.

164

LEONARDO KWPN HND 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
. .
108.

98

LEWY MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/---- F: Sex
M: ----
Brak -------
109.

27

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
031376 000000731
110.

42

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach gniada/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
111.

141

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
K025649
112.

67

LORGAN S Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky G
M: Luthien
K022155 616009640116509
113.

111

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
114.

86

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
115.

107

MARGOT Słowacki Gorącokrwisty CZE 2014 klacz kasztanowata/165 F: Gin Fizz IV
M: Marion
K030627 203010237940014
116.

116

MAXI Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: In Camera
M: Muriel
brak 9/2012
117.

157

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
118.

49

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
119.

144

MERCEDES MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Huzar
M: Marsylia
brak
120.

153

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
K028451 /
121.

41

NICKLEBY WESTFALE POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: Nabab de Reve
M: Seetje
K031196 DE 441411388413
122.

48

NIRWANA SP POL 2006 klacz kara/165 F: OLIVER
M: NIGERIA
K012282 616009540157706
123.

97

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
124.

44

OLEK NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K030874 616999540122815
125.

92

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
126.

26

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
127.

33

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
128.

163

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
129.

43

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/164 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
130.

109

PATISON TYP SZLACHETNY POL 1997 wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
Brak POL 9995700300
131.

22

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
132.

103

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
BRAK POL 009570028500
133.

136

PRIMERO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/170 F: Bibigar
M: Pamela
Brak 616098200149766
134.

133

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
135.

134

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
136.

71

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
137.

130

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento lano
M: Reballa
- -
138.

114

ROSARIO KUC WALIJSKI POL 2013 wałach izabelowata/kuc:120 F: Zefir
M: Pasjonata Roksana
K032341 616013610034513
139.

139

SELF-TIMER SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie BWP
brak brak
140.

137

STRADIVARIUS SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron KWPN
M: Symphonie BWP / Heartbreaker KWPN
K023247
141.

89

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
142.

77

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
143.

110

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
144.

84

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:kuc:?? F: -
M: -
K031793 616999570159216
145.

57

THAT’S A LADY E Q Z - POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
146.

148

USHUAIA DE JARSAY SELLE FRANCAIS POL 2008 klacz gniada/165 F: Cardero
M: Kerlis du ter
brak 08 055 733 S
147.

138

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
148.

140

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
149.

90

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir
M: Valciria
K029139 A0013005S
150.

162

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
151.

38

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (163)
2021-07-25
3
200
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-07-23
13
2021-07-23
2021-07-24
12
2021-07-24
2021-07-25
21
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (49)
2021-07-23
14
2021-07-23
2021-07-24
10
2021-07-24
7
2021-07-25
3
300
Bartkowska Natalia
Bez przynależności klubowej
PATISON (109)
2021-07-23
1
2021-07-23
8
2021-07-24
7
2021-07-24
5
2021-07-25
1
2021-07-25
15
Biel Zofia
KJ Leńcze
2021-07-23
8
2021-07-23
4
2021-07-24
28
2021-07-24
22
2021-07-25
5
D'APRIL (83)
2021-07-23
11
2021-07-24
2
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-23
Bober Amelia
brak
2021-07-23
15
2021-07-23
2021-07-24
13
2021-07-24
2021-07-25
8
2021-07-25
Bula Katarzyna
KJ Profit
ERAZM (59)
2021-07-23
3
2021-07-23
1
2021-07-24
12
2021-07-25
2021-07-24
5
Caban Aleksandra
bpk
2021-07-24
11
2021-07-24
2021-07-25
6
2021-07-25
Cebulak Joanna
KJ Lesna Wola Glogow Mlp
2021-07-23
35
2021-07-23
2021-07-23
8
2021-07-23
8
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
16
2021-07-24
9
2021-07-25
17
2021-07-25
Ciosek Maja
BPK
CAPUCCINO (155)
2021-07-24
2021-07-24
17
2021-07-25
3
2021-07-25
15
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (64)
2021-07-23
16
2021-07-23
2021-07-24
1
2021-07-24
2021-07-25
16
2021-07-25
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-25
2021-07-25
2
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (122)
2021-07-24
21
2021-07-24
11
ALIBI (123)
2021-07-24
33
2021-07-24
20
Duszkiewicz Andrzej
BPK
2021-07-24
23
2021-07-24
15
2021-07-25
8
2021-07-25
6
Duszkiewicz Gabriela
BPK
2021-07-24
26
2021-07-24
2021-07-25
24
Duszkiewicz Hubert
BPK
USTIN (138)
2021-07-24
15
2021-07-24
2021-07-25
5
2021-07-25
18
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
VERNON (140)
2021-07-24
6
2021-07-24
3
2021-07-25
6
BUSTINOV (160)
2021-07-24
28
2021-07-24
17
2021-07-25
13
2021-07-25
13
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VIGGO (90)
2021-07-23
6
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
12
Fikas Selena
bpk
MAXI (116)
2021-07-23
1
2021-07-23
3
2021-07-24
1
2021-07-24
4
2021-07-25
2
2021-07-25
16
Foksińska Izabela
brak
2021-07-23
36
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
32
2021-07-25
5
Gardeła Emilia
Bpk
ALWARO AA (125)
2021-07-24
2021-07-24
Gniadek Kornelia
Klub Sportowy Faruk
JOLIE (159)
2021-07-24
33
2021-07-24
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
CEVITA (51)
2021-07-23
40
2021-07-23
2021-07-24
40
2021-07-24
5
2021-07-25
5
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
LORD (27)
2021-07-23
10
2021-07-23
27
FELICJA (28)
2021-07-23
4
2021-07-23
25
Górny Kinga
JKS Kasztanka
CHARM (78)
2021-07-23
16
2021-07-23
Górny Magda
Bez Przynależności Klubowej
CHARM (78)
2021-07-24
7
2021-07-24
6
2021-07-25
17
2021-07-25
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
IPHONE (68)
2021-07-24
5
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (92)
2021-07-23
20
2021-07-23
12
2021-07-24
3
2021-07-24
19
2021-07-25
2021-07-25
32
Guzek Jagoda
bpk
2021-07-24
14
2021-07-24
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
MARGOT (107)
2021-07-24
25
2021-07-24
35
2021-07-25
26
2021-07-25
Harazim Nadia
BPK
KRETA (156)
2021-07-24
37
2021-07-24
Hyla Julia
bpk
2021-07-23
23
2021-07-25
2021-07-25
17
Jarosz Agata
KJ NOSTRO
2021-07-23
2021-07-23
5
2021-07-24
16
2021-07-25
28
2021-07-24
46
2021-07-25
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (74)
2021-07-23
18
2021-07-23
30
2021-07-24
36
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
27
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (30)
2021-07-23
2
2021-07-23
4
2021-07-24
4
2021-07-24
6
2021-07-25
4
2021-07-25
4
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (146)
2021-07-25
10
2021-07-25
7
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (72)
2021-07-23
24
2021-07-23
2021-07-24
13
2021-07-24
8
2021-07-25
37
Karolczyk Julia
-
FLIP (128)
2021-07-24
2
2021-07-24
Karoń Kinga
OJK Zordina
BIRMA (69)
2021-07-24
10
2021-07-25
26
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
WIENA (162)
2021-07-25
4
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (150)
2021-07-23
6
2021-07-23
10
2021-07-24
8
2021-07-24
2021-07-25
25
2021-07-25
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
NAIROBI (153)
2021-07-24
29
2021-07-24
16
2021-07-25
11
Kliś Maja
Profit Orzesze
BOLONIA (45)
2021-07-23
17
2021-07-23
16
2021-07-25
17
2021-07-24
9
Kmietowicz Lila
osada konna Assanya
KOFFI (154)
2021-07-24
11
2021-07-24
2021-07-25
14
2021-07-25
Kolibska-Foremniak Aleksandra
Bpk
2021-07-23
38
2021-07-24
36
2021-07-24
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (89)
2021-07-23
4
2021-07-23
1
2021-07-24
6
2021-07-24
2
2021-07-25
2
800
2021-07-25
5
Kozera Wiktoria
OJK Zordina
DRAMA (76)
2021-07-23
19
2021-07-23
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (164)
2021-07-25
23
2021-07-25
Kozioł Olga
bpk
2021-07-23
1
2021-07-23
13
2021-07-24
7
2021-07-24
32
2021-07-25
3
2021-07-25
9
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (149)
2021-07-25
10
2021-07-25
7
Kubala Martyna
KJK Pod Żubrem
2021-07-25
33
2021-07-25
Kuma Natalia
OJK Zordina
DRAMA (12)
2021-07-24
34
2021-07-24
2021-07-25
19
2021-07-25
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (18)
2021-07-25
2021-07-25
36
Lazar Anna
KJ Profit Orzesze
2021-07-23
6
2021-07-23
22
2021-07-24
14
2021-07-24
6
2021-07-25
19
Lazar Anna
KJ Profit
DRAGON (46)
2021-07-23
18
2021-07-23
2021-07-24
17
2021-07-24
2021-07-25
21
CLIF (47)
2021-07-23
26
2021-07-24
31
2021-07-24
25
2021-07-25
31
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-07-25
2
300
ARMANI (120)
2021-07-23
5
2021-07-23
5
2021-07-25
5
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-07-23
14
2021-07-23
30
2021-07-24
43
2021-07-24
2021-07-25
35
2021-07-25
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (40)
2021-07-23
2021-07-23
32
2021-07-24
41
2021-07-24
7
2021-07-25
20
2021-07-25
Maj Natalia
KJ Fullmet
ROSARIO (114)
2021-07-23
14
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-24
3
2021-07-25
5
2021-07-25
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-07-23
25
2021-07-23
16
2021-07-24
19
2021-07-24
13
2021-07-25
7
2021-07-25
14
Manowska Michalina
Kj Nostro
2021-07-23
33
2021-07-23
2021-07-24
23
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
22
Meres Paulina
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (103)
2021-07-23
9
2021-07-23
15
2021-07-24
5
2021-07-24
4
2021-07-25
11
2021-07-25
1
Metryka Patrycja
KJK pod żubrem
DANTER-GR (161)
2021-07-25
2021-07-25
20
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CESSY (3)
2021-07-23
14
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-25
11
2021-07-24
38
2021-07-25
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (81)
2021-07-23
3
2021-07-24
3
2021-07-24
1
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2021-07-23
10
2021-07-24
4
2021-07-25
1
1100
Nowrot Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
OLEK (44)
2021-07-23
1
2021-07-23
11
2021-07-24
9
2021-07-24
19
2021-07-25
34
2021-07-25
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ARON (158)
2021-07-24
24
2021-07-24
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
AKCENT (39)
2021-07-23
22
2021-07-23
39
2021-07-24
18
2021-07-24
2021-07-25
14
2021-07-25
Paliszkiewicz Natalia
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
INSYGNIA (124)
2021-07-24
2
2021-07-24
3
Pałkowska Justyna
Bpk
DERRICK (104)
2021-07-23
14
2021-07-23
29
2021-07-25
31
2021-07-24
12
2021-07-24
35
2021-07-25
7
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (145)
2021-07-25
16
2021-07-25
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
KALYAN L (147)
2021-07-25
1
700
Pawlik Berenika
Bpk
LEWY (98)
2021-07-23
9
2021-07-23
31
2021-07-24
30
2021-07-24
29
2021-07-25
10
2021-07-25
JASS (100)
2021-07-23
12
2021-07-23
12
2021-07-24
13
2021-07-24
10
2021-07-25
30
Piątkowski Paweł
WLKS Krakus
EXICON (112)
2021-07-23
14
2021-07-23
6
2021-07-24
14
2021-07-24
8
Pietrzniak Michalina
Bez Przynależności Klubowej
GORDITA (16)
2021-07-23
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
2021-07-23
28
2021-07-24
32
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
Piwowarczyk Justyna
bpk
2021-07-23
1
2021-07-23
12
2021-07-24
10
2021-07-24
20
2021-07-25
6
2021-07-25
11
Plewa Tomasz
KJ Leśna Wola
REBELIANT (134)
2021-07-23
9
2021-07-23
12
CHACCO Z (135)
2021-07-23
20
2021-07-23
13
Polko Dominika
KJ Profit Orzesze
2021-07-23
21
2021-07-23
2021-07-24
30
2021-07-25
12
2021-07-25
Pyrek Filip
WLKS Krakus
MEDEA (157)
2021-07-23
5
2021-07-23
2021-07-24
14
2021-07-24
21
2021-07-25
1
2021-07-25
8
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-07-25
10
2021-07-25
12
2021-07-23
13
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-23
2
2021-07-23
11
2021-07-24
2021-07-24
2021-07-25
Rozlachowska Julia
bpk
FINE LINE (121)
2021-07-25
24
2021-07-25
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-23
4
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
39
2021-07-25
33
2021-07-25
2021-07-24
27
2021-07-24
2021-07-25
25
2021-07-23
1
2021-07-23
17
2021-07-23
18
2021-07-24
6
2021-07-25
6
2021-07-23
7
2021-07-24
7
KELIOR (56)
2021-07-23
2021-07-23
29
2021-07-24
24
2021-07-25
14
2021-07-23
2021-07-23
28
2021-07-24
8
2021-07-25
15
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-23
26
2021-07-23
2021-07-24
37
2021-07-24
2021-07-25
34
2021-07-25
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (93)
2021-07-23
17
2021-07-23
2021-07-24
2021-07-24
12
2021-07-25
30
2021-07-25
Sajak Wiktoria
OJK Zordina
BIRMA (11)
2021-07-24
6
2021-07-25
Salwińska Karolina
Brak
EVITA (99)
2021-07-23
1
2021-07-23
20
2021-07-24
15
2021-07-24
21
2021-07-25
29
Samek Wiktoria
Towarzystwo 8 pułku ułanów księcia Józefa Poniatowskiego
JAKUZA (88)
2021-07-23
7
2021-07-23
20
2021-07-24
18
2021-07-25
18
2021-07-25
Skowron Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
SYNAJ (110)
2021-07-23
24
2021-07-23
2021-07-24
42
2021-07-24
2021-07-25
29
2021-07-25
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
KEBIR (65)
2021-07-23
10
2021-07-23
15
2021-07-24
22
2021-07-24
9
2021-07-25
7
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (71)
2021-07-24
26
2021-07-24
2021-07-25
15
2021-07-25
1
500
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
NIRWANA (48)
2021-07-23
34
2021-07-23
2021-07-24
7
2021-07-24
2021-07-25
27
2021-07-25
Sondej Zofia
KJ Facimiech
2021-07-23
9
2021-07-24
4
2021-07-24
7
2021-07-25
2
500
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (34)
2021-07-23
9
2021-07-24
31
2021-07-24
2021-07-25
2
2021-07-23
13
2021-07-23
19
2021-07-24
27
2021-07-24
2021-07-25
22
2021-07-25
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2021-07-23
2021-07-23
37
2021-07-24
16
2021-07-24
18
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (118)
2021-07-23
1
2021-07-24
1
2021-07-24
8
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
FINE LINE (121)
2021-07-23
21
2021-07-23
11
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2021-07-24
2
2021-07-24
3
2021-07-24
11
2021-07-24
17
LEKTER (143)
2021-07-23
18
2021-07-23
11
MERCEDES (144)
2021-07-23
7
2021-07-23
19
Stasińska Anna
Kielecki KJ
GEPARD (105)
2021-07-23
8
2021-07-24
3
2021-07-24
4
2021-07-25
4
2021-07-23
21
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
7
2021-07-24
34
2021-07-24
2021-07-25
8
OSKAR (33)
2021-07-23
19
2021-07-23
15
2021-07-24
4
2021-07-24
8
2021-07-25
28
2021-07-25
9
Świderska Annamaria
Bez Przynależności Klubowej
HIRALI (17)
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-24
6
2021-07-24
2021-07-25
13
2021-07-25
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (151)
2021-07-24
1
2021-07-24
19
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-07-23
2
2021-07-23
10
2021-07-24
15
2021-07-24
9
2021-07-25
13
2021-07-23
6
2021-07-23
3
2021-07-24
2
2021-07-24
1
2021-07-25
Szrajer Matylda
Kielecki KJ
ANAKONDA (113)
2021-07-23
17
2021-07-23
4
2021-07-24
1
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
2021-07-23
2021-07-24
10
2021-07-24
Tatara Zofia
OJK Lawenda
2021-07-24
1
2021-07-24
16
2021-07-25
4
2021-07-25
9
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-07-24
10
2021-07-24
5
2021-07-25
16
2021-07-25
Twardosz Karolina
BPK
PRIMERO (136)
2021-07-23
2
2021-07-24
2021-07-25
23
2021-07-23
2021-07-24
9
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-07-23
15
2021-07-23
5
2021-07-24
5
2021-07-24
23
2021-07-25
3
2021-07-25
18
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (73)
2021-07-23
3
2021-07-24
1
2021-07-25
Wilk Lena
KJ Leńcze
TAJGA (84)
2021-07-23
1
2021-07-23
1
2021-07-24
5
2021-07-25
1
2021-07-24
1
2021-07-25
4
Wójcik Magdalena
bpk
BURZA (115)
2021-07-23
1
2021-07-24
8
2021-07-25
12
Wolf Paulina
KS Faruk
2021-07-23
3
2021-07-23
23
2021-07-24
45
2021-07-24
2021-07-25
2021-07-25
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (80)
2021-07-24
18
2021-07-24
2021-07-25
3
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-23
2
2021-07-25
3
600
2021-07-23
1
2021-07-23
7
2021-07-24
2
2021-07-24
2021-07-25
19
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
LA LUNA (101)
2021-07-23
2
2021-07-23
27
2021-07-24
20
2021-07-25
4
Żymła Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LOTO-Z (111)
2021-07-23
5
2021-07-23
31
2021-07-24
22
2021-07-25
9
2021-07-24
44

Number of Riders: 120

Number of Horses: 151

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl