Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
2. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
3. Bambynek Justyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O042550
4. Barczyk Martyna Bpk
S
O011531
5. Barszczak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej S L A
S
O033091
6. Bartczak Natalia Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
O063724
7. Bednarek Marta SKJ Omega
S
O009845
8. Bekus Natalia Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O047642
9. Białas Julia Brak
2002 (MJ.)
O053582
10. Białas Pola Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
O050704
11. Bieniek Julia BPK
2006 (JM.)
Brak
12. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
13. Bromboszcz Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064319
14. Bromboszcz Maja KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O037390
15. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
16. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
17. Ciaś Martyna LZJ drama zbrosławice
O049037
18. Cieśla Milena LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (J.)
O052896
19. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
S
O034437
20. Ciszek Maria BPK (sla)
2011 (Mł.)
O059973
21. Ćwiok Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (JM.)
O060579
22. Czarnota Izabela BPK
2002 (MJ.)
O040310
23. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
24. Dębiak Dominika KJ Global
2006 (JM.)
O059369
25. Dej Kamila Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
S
O052954
26. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O047521
27. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
28. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
29. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
30. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
31. Ficek Iwona PLKJ Plessówka
S
O051463
32. Gadzalińska Zofia Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2007 (JM.)
O061734
33. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
34. Głusek Zuzanna Klub Jeździecki J&D Apollo
2006 (JM.)
Brak
35. Górska Natalia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
brak
36. Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
2004 (J.)
O048673
37. Grąbczewska Paulina Klub Jeździecki Fart Gliwice Łabędy
2002 (MJ.)
brak
38. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
O045335
39. Grobelny Martyna LKJ przy SK w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
40. Grutza Małgorzata KJ Zbrosławice
S
O006981
41. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
42. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
43. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
44. Hytra Estela Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2007 (JM.)
O061197
45. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O012347
46. Jaworska Marta Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
S
Brak
47. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
O051283
48. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
49. Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
50. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team Mikołów
2004 (J.)
O044736
51. Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O021293
52. Kisiel Karolina AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
S
O036222
53. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
54. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
55. Klimczyk Aleksandra KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O025685
56. Kobylec Karolina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O025708
57. Kolasa Emilia BPK
2008 (JM.)
O062557
58. Kołodziej Hanna Kj Impuls Dąbrowa Górnicza
2009 (JM.)
brak
59. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
60. Konewecka Aleksandra AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2008 (JM.)
O062252
61. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
62. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
63. Kot Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O044046
64. Kowalczyk Zofia Bez Przynależności Klubowej S L A
2007 (JM.)
O051975
65. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
66. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
67. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
68. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
69. Krawczyk Antonina BPK
2008 (JM.)
O064213
70. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (JM.)
O053122
71. Kubica Marta Brak
S
Brak
Brak
72. Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
73. Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
S
O014312
74. Kucias Angelika St. KJ Preria Wilkowice
S
O014312
75. Kurasz Dominika Klub Jeździecki Global
2007 (JM.)
O052199
76. Larkowski Wiktor LKJ Moszna
S
O002876
77. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O049459
78. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
79. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O058412
80. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (J.)
O055495
81. Marciniak Joanna KJ Metpol
S
O006281
82. Materlik Monika Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
S
O028995
83. Mazur Emilia BPK
2007 (JM.)
O046621
84. Mierzwa Tomasz Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
S
O000417
85. Mike Patryk KJ Global
S
O024499
86. Mikołajczyk Alina Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
S
O019284
87. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (JM.)
O062257
88. Mniszek Ewa BPK
S
O006874
89. Musiał Robert LZJ Drama Zbrosławice
S
O056570
90. Musiolik Roksana PLKJ PLESSÓWKA
2006 (JM.)
O051462
91. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O050969
92. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O057419
93. Nowak Emilia KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O044083
94. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
95. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
96. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (J.)
O045392
97. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
98. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O040344
99. Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
2001 (MJ.)
O038967
100. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
101. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
102. Pasoń Klaudia Klub Jeździecki Lando
2005 (J.)
O062269
103. Pazera Hanna LZJ Drama Zbroslawice
2009 (JM.)
LZRWZJ/2137/21
104. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
105. Piela Katarzyna JKS Czanki
2000 (MJ.)
O039461
106. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
107. Pierchała Natalia KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
brak
108. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
109. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
110. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
111. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
112. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O060580
113. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
114. Pruś Maria KJK Solka Międzyrzecze
2010 (Mł.)
O055749
115. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
116. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
117. Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
118. Puczyńska Zuzanna Klub Jeździecki J&D Apollo
2004 (J.)
O042698
119. Puto Zuzanna
120. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
121. Pytka Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
122. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
123. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
124. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
125. Rzepa Marta Bpk
S
brak
126. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (J.)
O045712
127. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
128. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
129. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
130. Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
131. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
0007598
132. Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O054310
133. Słupik Ewelina SKJ OMEGA
S
Brak
134. Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O039122
135. Soboń Magdalena BPK
S
O036054
136. Sodel Maciej KLUB SPORTOWY TRACHY
2007 (JM.)
O053462
137. Sołtys Karolina KJ Zbrosławice
2004 (J.)
O046516
138. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
139. Stanek Szymon Klub Jeździecki Global
S
O064408
140. Starak Małgorzata KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O052482
141. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
1148/21
142. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
143. Święcicka Natalia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2005 (J.)
O065262
144. Synowiec Sylwia LKJ Ochaby
2001 (MJ.)
O033429
145. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
146. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
147. Sztabińska Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2003 (J.)
O059173
148. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
149. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
150. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (J.)
O053686
151. Tokarska Weronika LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O045396
152. Tomanek Olga KS Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O033895
153. Tyczyński Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2007 (JM.)
O060975
154. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
155. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
O052485
156. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
157. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
158. Wilk Beata KJ Nostro
2006 (JM.)
O052581
159. Wilk Emilia LKJ Apollo Borowe
2011 (Mł.)
-
160. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
161. Zajdel Emilia KJK Solka
2002 (MJ.)
4642/21
162. Zakałużna Anna KJ Zbrosławice
S
O024508
163. Zasucha Aleksandra BPK
2002 (MJ.)
brak
164. Zawadzka Emilia Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2005 (J.)
O056942
165. Zawalska-Furtak Katarzyna KJK Solka Międzyrzecze
S
O005736
166. Zdziebko Zofia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2007 (JM.)
O062251
167. Zgłobica Alicja KJK Solka Międzyrzecze
2004 (J.)
O054550
168. Zienkiewicz Weronika Klub Jeździecki Lando
2000 (MJ.)
O039577
169. Zjawiona Zofia Klub Jeździecki Laredo
2008 (JM.)
O055231
170. Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O022673
171. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

105

AC/DC SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

201

AGNES-Z Czeska Gorącokrwista CZE 2008 klacz kasztanowata/170 F: CATANGO Z
M: HAFERA / ROSARIO
203009226706708 203009226706708
3.

64

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
4.

215

ALARM SP POL 2003 wałach skarogniada/164 F: Ormuz
M: Alabama
K023303 616009610104913
5.

209

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Analog
M: Alberina
K021541 616009540057011
6.

72

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
7.

268

AMAT M PZHK POL 2014 Male Bay F: CASSILIO
M: AMFORA M/FAUST Z
K027428 616009690068214 106NN48
8.

226

AMELKA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz siwa/171 F: Dyskobol
M: Arka
brak
9.

267

ARAMIS SP POL 2011 Wałach gniada F: Ladykracher 8
M: Aronia
K020211
10.

274

ARTEM F:
M:
11.

190

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
12.

138

ATAMAN TYP POGRUBIANY POL 2012 Wałach gniada/mk: F: AUDYTOR
M: PIRANIA
K025168
13.

230

AWANGARDA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
14.

145

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 2010 Wałach gniada/165 F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
15.

186

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
16.

210

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
K011418 HBR960351*96
17.

163

BALOU CARETINO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/165 F: Bijou Be
M: Whoopee
K027250 616009580305915
18.

173

BAMAKO PA-BO-MA OLDENBURG POL 2015 wałach gniada/173 F: Bamako de Muze
M: Malta-Pro
K027845 DE 418182529615
19.

69

BARTINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl
M: Balena
Brak 616009592152317
20.

79

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: Solaris
M: Barkarola
K031310 616999999914
21.

32

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
22.

231

BLACK LITTLE COFFE NN POL 2009 klacz kara/156 F: Nn
M: Nn
Nn 1111
23.

22

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
K031360 POL009540007809
24.

235

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
K026360 616999592005414
25.

264

BOHUN TYP SZLACHETNY POL 2012 wałach ciemnogniada/160cm F: Wig
M: Bohemian Rhapsody
K030058 616999550129312
26.

236

BREGO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Ron William
M: Bella
K026623 616009540053714
27.

257

BREGO TYP POGRUBIONY POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
K028940 999540082807
28.

167

BRIANCE HOLSZTYN POL 2009 Klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 000
29.

100

CALANDRIA OLD POL 2011 klacz siwa/166 F: Cebulon Blanc/Carthago
M: Majola /Just Spectacular
K019773 DE4181800005911
30.

75

CALIA M SP POL 2012 klacz gniada/170 F: So in Love
M: Calma M
K023034 616009690071612
31.

247

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
K032136 123
32.

85

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
33.

161

CASABLANCA L SP POL 2011 klacz gniada/170 F: CHE GUEVARA L
M: Colina L
K018968 616009610105411
34.

135

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
35.

185

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
36.

164

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
K025313 616 009 54 01010 12
37.

68

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
38.

23

CHAPLAIN HOLSZTYN POL 2012 wałach siwa/178 F: Clearway
M: Kaluga
K022916 DE42100005312
39.

97

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
K019681 DE431316832411
40.

244

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
brak POL009670006207
41.

184

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
42.

59

CLINTESSA PRO OLD POL 2013 mare bay/166 F: Clinton I
M: Askania/Athlet Z
K024059 /
43.

191

COFFEE 23 HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899
44.

109

CON CHIRA German Sport Horse GER 2009 Mare darkbay/168 F: Convoi/contender
M: Saphira/sacoor
K016118 K016118 DE456570094109
45.

101

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
46.

98

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
47.

188

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
K030244 DE 421000166305
48.

96

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
K030718 DE 433330664512
49.

273

CURLEY SEU P 2014 Klacz kasztan. F:
M:
50.

166

CURLEY SUE HOLST POL 2002 klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak Pol
51.

29

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
52.

238

CYTRUS SP POL 2010 wałach ciemnogniada/162 F: CZORT
M: CYTRA
K025952 616999540133310
53.

248

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Demeter
K022194 616007540058412
54.

218

DANTES Czeski Kuc Sportowy POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Fain
M: Melisa
K028777 203001937066314
55.

174

DARK PEARL M SP POL 2015 klacz kara/165 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Destiny / Qumball
K027494 616009690020315
56.

37

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
57.

122

DECYBEL FIRST MŁP. POL 2015 Wałach siwa/166 F: Decybel I
M: Dina
K029852 brak
58.

192

DELTA I SP POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Dera
K026204 616009640062511
59.

62

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
60.

93

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
61.

189

DESPERADOS NN POL 2010 Wałach skarogniada/162 F: Adorator
M: Dialektyka
K030881 616999540151010
62.

110

DIE KLEINE LADY NN POL 2009 klacz biała/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 328001092440220
63.

258

DOMARE G SP POL 2009 wałach gniada/- F: Campari M
M: Dabelia / Bonaparte
K017993 -
64.

116

DOMINACJA SP POL 2010 Klacz inna F: Desant
M: Denisa
brak
65.

221

DON HETMAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach siwa F: Hetman
M: Dula
brak
66.

211

DONQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester
M: Dobra Pani
K029758 616009540025915
67.

175

DOUBLE DIAMOND ''M SP POL 2015 wałach gniada/164 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Dolores / Elvis
K027500 616009690020215
68.

263

DRAGON SP POL 2009 wałach kara/180 F: Nn
M: Nn
Brak 616999540197409
69.

262

DRAKO SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Delavita / Chicago I Z
K021627 616009670014912
70.

123

DRIADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/161 F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
71.

162

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
72.

50

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair /
M: Dolores
K022459 616009660414010
73.

232

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
74.

208

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
K027113 616013590265610
75.

126

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
76.

213

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
77.

153

ESTRELLA NOOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/166 F: Hipicca Koh-I-Noor
M: Era
Brak 616009540059717
78.

176

ETER MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: Bonaparte
M: Egipcja
Brak 616 006 57 01365 10
79.

269

ETIUDA M PZHK POL 2013 Mare Bay F: VULKAN L
M: ELEGANCJA M/FAUST Z
K027081 616009690055313 106NN38
80.

165

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
81.

156

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
82.

133

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
83.

229

FOR FEELING STAR HANOWERSKA POL 2004 wałach kasztanowata/173 F: For Feeling/For Pleasure
M: Zepa/Zacharias
K028399 DE431314504804
84.

63

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
85.

12

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/mk:156 F: Nn
M: Nn
3451/21 616 999 54 01223 12
86.

66

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
87.

240

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
88.

139

GINGER DANCER AES POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Lenon L / Dream On
M: Matka: Galaxy Girl / Granikos
K031109 826002160877821
89.

119

GOLDEN STAR KUC POL 2010 wałach kara/kuc:- F: -
M: -
brak 616 616 69 00448 10
90.

113

GRAND MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach gniada/160 F: Grajcar
M: Mikra
K031913 POL 006 54 00917 04
91.

197

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
92.

216

GRANULKA MŁP. POL 2005 Klacz gniada F: Czarownik xx
M: Granula xo
K013903 POL006540053205
93.

206

GWINET Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz ciemnogniada/165 F: Vandamme
M: Graconvia
K032482 6160095220106915
94.

92

HALZEBERG'S KRISTOFFERSON . POL 2015 wałach gniada/170 F: .
M: .
. .
95.

71

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
96.

155

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
97.

137

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 POL 732 01 00622 12
98.

239

IMBIR SP POL 2012 wałach skarogniada/167 F: CZORT
M: IDEA
K030250 616999540101912
99.

223

INDIA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Goethe
M: Sp
K032438 ..
100.

276

INDIGO KWPN 2013 wałach gn F: Charisma/Stakkato
M: Arsina/Larino
101.

254

INSYGNIA WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: Barbur
M: Intara
K025016 616007610129209
102.

234

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/148 F: Brummerhoeve's Levi H.
M: Burghoeve's Ellise
K026378 528018020132081
103.

277

IVANO F:
M:
104.

278

IVANO KWPN POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Grandino CSG
M: N.N.
K022995 528003201302866
105.

70

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
106.

158

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
107.

90

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
108.

136

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 Wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
109.

177

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/mk:157 cm F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
110.

249

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Caretino K
M: Juna
K028867 616009670050514
111.

227

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
112.

81

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165cm F: Hindus
M: Juka
K027173 616 006 57 00317 15
113.

67

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
114.

224

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
Brak POL 009640016205
115.

87

KANKARA PROGRES Z . POL 2017 klacz skarogniada/kuc:148 F: .
M: .
K031551 .
116.

233

KAROLINA KUC POL 2006 klacz srokata/141 F: Dirti Man
M: Kalifornia
Brak 013640046906
117.

198

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
118.

78

KATANA V/H ELZENHOF BELGIJSKA POL 2010 klacz kasztanowata/175 F: Zidane
M: Ramira Van't Geutje
K031636 967000009220994
119.

24

KIEŁBIK MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/163 cm F: Ester
M: nn
brak POL 006 59 01387 05
120.

219

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
121.

112

KOFEINA PA-BO-MA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/172 F: Hippica Koh-i-noor
M: V-Quetta
K031728 056015Z55728116
122.

73

KON'AMIE EST. SPORT. EST 2014 klacz gniada/172 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
123.

115

KORYNT WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/165 F: Grandioso
M: Kwerenda
K020557 616007610168410
124.

275

KORYNT WLKP POL 2010 gelding dark bay/164 cm F: Grandioso
M: Kwerenda
Regionalna LKRWZJ/3878/20 616007610168410
125.

266

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
126.

86

KUBA . POL 2009 wałach siwa/kuc:130 F: Morelos
M: Karina
brak .
127.

168

KULLINA Z ZANGERSCHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
K029491 056015Z55696315
128.

124

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
129.

252

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
130.

243

LA' CAROUSEL WESTFALSKA GER 2010 klacz ciemnogniada/170 F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Lotta / Lordship
K016605 DE441411623610
131.

212

LADY LUKRECJA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Tupet
M: Lady Peegy
K022439 6160130119410
132.

149

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
133.

270

Larry ponySport F:
M:
134.

271

LARRY PONYSPORT F:
M:
135.

36

LAUFER SP POL 2013 Wałach gniada F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
136.

132

LAURENCJA OLDENBURSKA POL 13.01.2007 klacz kasztanowata/169 F: Stalon/Sandro
M: Nn/Nn
K016707 DE 433331562007
137.

94

LAZART AK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/168 F: Azart
M: Lizbona
K030409 616009610128016
138.

171

LE DUC SP POL 2009 wałach inna/170 F: Lider
M: Justin
K016389 616009610189309
139.

225

LEDANA S SP POL 2009 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarna
K027664 616009540163109
140.

91

LEGATO GOLD MST SP POL 2017 ogier gniada/. F: Stakkato Gold
M: Layla
K032421 .
141.

117

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
142.

17

LOLIPOP SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Landos II
M: LUNA
K021225 616009530095310
143.

222

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
144.

51

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
145.

95

LUCABOO HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus
M: Copita
brak DE 431310361413
146.

214

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
147.

193

LUCJANO-W SP POL 2013 wałach gniada/173 F: Stillios
M: Luna
K027758 616 009 580 248 913
148.

89

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
149.

237

LUNA ŚLĄZKA POL 2011 klacz gniada/174 F: Posejdon
M: Lotta
K031149 616008540049211
150.

272

MACHO F:
M:
151.

152

MADRYT-P SP POL 2003 wałach ciemnogniada/161 F: Corleone Z
M: Mafia
K012349 616009670131403
152.

150

MAGIA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: MAGNOLIA-P
BRAK 616 009 67 00275 13
153.

207

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja / Dante
K018799 013 61 02020 07
154.

180

MALLMORE PADDY KUC CONNAMERA POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn
M: nn
790/21 -
155.

41

MARTAGON Koń Pełnej Krwi Angielskiej CZE 2012 Wałach gniada/- F: Suteki Shinsukekun / Danzig
M: Memory Of Longing / Glenstal
brak -
156.

134

MASSIMO ENDORPHINO SP POL 2017 wałach gniada/. F: Etoulon VDL
M: Miss Montana
K031404 616009540040417
157.

256

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
158.

187

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
159.

21

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
160.

179

METAXA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz gniada/170 F: Darko
M: Mikra
K031451 616009540066911
161.

80

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
162.

253

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
163.

99

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
164.

53

MIRAGE DRP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Madison B
M: Wilkina
LKRWZJ/1688/19 LKRWZJ/1688/19
165.

170

MISS AGENT SP POL 2015 Klacz bułana/166 F: Baksik wlkp
M: Misterka śl/ Mindanao xx
K026753 616009540009415
166.

151

MISTRELA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 klacz bułana/brak F: Baksik
M: Misterka
brak brak
167.

245

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
168.

220

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
169.

48

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
170.

121

NASHVILLE WESTFALSKA POL 2010 wałach kasztanowata/169 F: C
M: C
Brak Brak
171.

46

NASHVILLE OLD POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: c
M: c
K019885 brak
172.

182

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Maram
M: Newis
K014653 616009690135409
173.

55

NICEFOR ZK SP POL 2013 wałach gniada/167 cm F: Nice Boy / Lancer II
M: Miss Magic / Hokus Pokus
K028356 616009590013813
174.

204

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
175.

77

OFELIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/157 F: Statut
M: Okazja
brak POL 007580653507
176.

246

ORCHID*S ALIAN NEW FOREST PONY NED 2011 wałach gniada/mk:153 F: X
M: X
BRAK XXX
177.

142

ORINA TYP PIERW POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K020486 616 999 57 03473 08
178.

265

PAMELA Polski Kuc Wierzchowy POL 2015 klacz siwa/160 F: Rolex
M: Paloma/Pentagon
brak brak
179.

260

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
K030568 -
180.

111

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
181.

52

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
182.

148

POLA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz kasztanowata/mk:147 F: nn
M: nn
K031559 616999580610911
183.

250

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
184.

242

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
K015524
185.

31

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
186.

65

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
187.

279

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
188.

27

QUINTA S4 HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/166 F: QUINTERO
M: ZAKIRA I
K028662 DE421000016412
189.

19

QUINTELLO HOLSZTYŃSKA POL 2016 wałach gniada/168 F: Cardino
M: D-Quintera
K032468 DE421000714016
190.

157

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
191.

183

RAMZES 21 KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
- POL0135802361
192.

20

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
193.

74

ROXY Czeska Gorącokrw. CZE 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Rock'n Roll / Rasso
M: Cita / Doven
K017426 203009224901907
194.

172

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
195.

200

RUMIA SP POL 2014 klacz gniada/164cm F: Rulon
M: Czara
K032483 616009610208514
196.

241

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
197.

118

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
198.

199

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
K030922 616006550078212
199.

141

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030432 616009540103417
200.

147

SELIM TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K031830 616999670105513
201.

140

SETNA SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/- F: Lando / Landadel
M: Setia / Empik
K008290 616009540048704
202.

60

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: Sobota
K025304 DE 456570261312
203.

10

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
K023051 DE431319616713
204.

58

SIENA M SP POL klacz gniada/172 F: Corrado Boy/Corrado I
M: Sofia/Le Voltaire
K020913 616009690072112
205.

61

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
206.

205

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
brak 616009590057115
207.

228

SIMI MŁP POL 2011 Wałach skarogniada/163 F: Minaret
M: SISLEY
K019347 616006570191111
208.

88

SONNY BOY M OLD GER 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
K018678 DE433330462909
209.

159

SONORA II SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Palermo
M: Sonora
K027439 616 009 63 01513 14
210.

259

STAR LADY HAN GER 2015 klacz kara/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
211.

125

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
K024205 Brak
212.

39

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
213.

194

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
214.

8

SUZAN KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K030146 52801131772
215.

255

SZALIM SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Szalona Queen
K026994 616009690059614
216.

26

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/176 F: Demut
M: Tamatawa
K016873 007610051806
217.

169

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
218.

76

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
219.

160

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
220.

202

TIORE KWPN NED 2000 klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
221.

251

TULIPAN G SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Czumak
M: Tradycja
Brak 616009610049311
222.

146

URANA MELODY KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: MORS
M: URANIA MELODY
K030943 616013670100711
223.

40

USARIO SP POL 2001 wałach gniada/brak F: Rabiat II Turbud Z
M: Ultigra
brak brak
224.

261

UTOPIA BS OS POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov / Achill-Libero H
M: H-Lord Like / Lord
K025829 DE418186633312
225.

178

VALITO HAN. POL 2007 wałach kasztanowata/162 F: Valentino
M: Nn
Brak 00
226.

25

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
227.

42

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
228.

217

VIOLETTA Deutsches Reitpony GER 2011 klacz gniada/kuc:140 F: Viscount
M: Pretty Woman
K032540 DE441411410211
229.

120

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K030688 LTU008860012011
230.

114

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203 616 007 61 01171 14
231.

13

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
232.

154

WINNIE M POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Bre Gun
M: Wiza
K023824 616006540098712
233.

131

WIVO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/161 F: Veloce de favi
M: Wiquerra
K029070 616006690064615
234.

181

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Martyna Bpk
30
SUM:
30.00
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
120
40
SUM:
160.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
50
120
SUM:
170.00
Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
90
SUM:
90.00
Duda Monika LKJ Ochaby
100
200
SUM:
300.00
Gierek Klara Vanto Jumping Team
50
SUM:
50.00
Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
30
SUM:
30.00
Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
70
90
90
SUM:
250.00
Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
150
50
SUM:
200.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
50
SUM:
50.00
Kamińska Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
150
50
SUM:
200.00
Karpisz Michaela Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
250
250
60
350
SUM:
910.00
Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
200
SUM:
200.00
Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
90
SUM:
90.00
Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
50
40
SUM:
90.00
Kramarz Julia KJ Zbrosławice
90
SUM:
90.00
Kucias Angelika Klub Jeździecki Global
100
SUM:
100.00
Larkowski Wiktor LKJ Moszna
60
350
SUM:
410.00
Marciniak Joanna KJ Metpol
60
200
200
250
SUM:
710.00
Materlik Monika Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
30
SUM:
30.00
Paliszkiewicz Natalia Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
150
SUM:
150.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
350
SUM:
350.00
Piela Katarzyna JKS Czanki
30
SUM:
30.00
Piszczek Marta KJK Elizar
30
120
120
150
40
70
SUM:
530.00
Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
90
150
90
150
150
SUM:
630.00
Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
90
120
SUM:
210.00
Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
30
70
SUM:
100.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
70
120
SUM:
190.00
Słodczyk Dominik St. KJ Preria Wilkowice
120
250
200
200
100
250
250
SUM:
1370.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
70
SUM:
70.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Słoniec Paulina KJ Trachy Sośnicowice
70
50
SUM:
120.00
Sobczyk Weronika KJ Zbrosławice
120
90
SUM:
210.00
Wojda Magdalena JKS CZANKI
50
SUM:
50.00
Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
120
SUM:
120.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2021-07-16
30
2021-07-16
8
2021-07-17
10
2021-07-17
18
2021-07-18
27
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (250)
2021-07-18
29
Bambynek Justyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SELIM (147)
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-18
1
2021-07-18
13
Barczyk Martyna
Bpk
ALBERJIM (209)
2021-07-18
6
30
2021-07-18
7
Barszczak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej S L A
METAXA (179)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
59
2021-07-17
34
Bartczak Natalia
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
FADO (165)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Bednarek Marta
SKJ Omega
ATAMAN (138)
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
36
Bekus Natalia
Klub Jeździecki Laredo
2021-07-16
48
2021-07-16
1
2021-07-17
44
2021-07-17
34
2021-07-18
1
Białas Julia
Brak
ETER (176)
2021-07-16
41
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
34
2021-07-18
1
Białas Pola
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
KORYNT (115)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-18
17
Bieniek Julia
BPK
TULIPAN G (251)
2021-07-17
37
2021-07-17
62
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (31)
2021-07-17
13
2021-07-17
4
150
2021-07-18
18
2021-07-18
9
BIG RED (32)
2021-07-17
38
2021-07-17
47
2021-07-18
25
2021-07-18
31
Bromboszcz Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-16
1
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
56
2021-07-18
11
Bromboszcz Maja
KJ Trachy Sośnicowice
AWANGARDA (230)
2021-07-16
7
2021-07-16
20
2021-07-17
2021-07-17
22
2021-07-18
26
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-07-16
15
2021-07-16
2021-07-17
23
2021-07-17
2021-07-18
30
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-17
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-16
9
2021-07-17
Ciaś Martyna
LZJ drama zbrosławice
LUNA (237)
2021-07-18
2021-07-18
35
Cieśla Milena
LZJ DRAMA Zbrosławice
SONORA II (159)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (118)
2021-07-16
1
120
2021-07-16
48
2021-07-17
35
2021-07-17
49
2021-07-18
5
40
Ciszek Maria
BPK (sla)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
33
Ćwiok Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Czarnota Izabela
BPK
RUMIA (200)
2021-07-16
2021-07-16
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2021-07-18
4
50
2021-07-18
2
120
Dębiak Dominika
KJ Global
WIVO (131)
2021-07-17
1
2021-07-17
53
Dej Kamila
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2021-07-16
1
2021-07-16
26
2021-07-17
1
2021-07-18
20
2021-07-18
32
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (26)
2021-07-17
34
2021-07-18
20
2021-07-17
45
2021-07-18
24
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAMADA (71)
2021-07-16
30
2021-07-16
9
2021-07-17
11
2021-07-18
3
90
ALIBI (72)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
10
2021-07-17
2021-07-18
23
Drewniany Kinga
Brak
2021-07-18
31
2021-07-18
12
Duda Monika
LKJ Ochaby
2021-07-16
19
2021-07-17
16
2021-07-17
5
100
2021-07-18
3
200
SEKWANA (141)
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (204)
2021-07-16
50
2021-07-16
2021-07-17
40
Ficek Iwona
PLKJ Plessówka
2021-07-18
1
2021-07-18
32
Gadzalińska Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
RAMZES 21 (183)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
42
2021-07-18
1
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2021-07-16
18
2021-07-16
6
50
Głusek Zuzanna
Klub Jeździecki J&D Apollo
DRAGON (263)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
49
2021-07-17
1
2021-07-18
Górska Natalia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DOMINACJA (116)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Gozdal Nadia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (172)
2021-07-16
6
30
2021-07-17
24
2021-07-18
12
Grąbczewska Paulina
Klub Jeździecki Fart Gliwice Łabędy
MISTRELA (151)
2021-07-17
1
2021-07-17
34
2021-07-18
1
2021-07-16
1
2021-07-16
1
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (242)
2021-07-16
1
2021-07-16
45
2021-07-18
2021-07-18
Grobelny Martyna
LKJ przy SK w Ochabach
MAKS (207)
2021-07-17
1
2021-07-17
34
2021-07-18
1
2021-07-18
1
2021-07-17
1
2021-07-17
37
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Grutza Małgorzata
KJ Zbrosławice
KULLINA Z (168)
2021-07-16
22
2021-07-16
21
2021-07-18
18
2021-07-18
25
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-07-16
19
2021-07-16
7
2021-07-17
12
2021-07-17
17
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
JASYR (177)
2021-07-18
33
2021-07-17
2021-07-17
33
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
2021-07-16
1
2021-07-16
18
2021-07-18
20
2021-07-17
1
2021-07-17
34
ESCADA R (213)
2021-07-16
2021-07-16
3
70
2021-07-17
2
90
2021-07-17
2021-07-18
2
90
Hytra Estela
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NASHVILLE (121)
2021-07-17
37
2021-07-17
2021-07-18
30
2021-07-18
1
Janasik Dobrosława
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2021-07-17
26
2021-07-18
3
150
2021-07-18
6
50
LAUFER (36)
2021-07-17
31
2021-07-18
10
2021-07-18
10
Jaworska Marta
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BARTINA (69)
2021-07-16
2021-07-16
37
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (178)
2021-07-16
41
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
20
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (62)
2021-07-16
5
50
2021-07-16
17
2021-07-17
44
2021-07-17
11
Kamińska Magda
Stow. KJ Preria Wilkowice
2021-07-16
11
2021-07-16
4
150
2021-07-17
25
2021-07-17
2021-07-18
12
KORYNT (115)
2021-07-17
14
2021-07-17
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-18
2021-07-17
LE DUC (171)
2021-07-17
4
50
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team Mikołów
LUCABOO (95)
2021-07-16
23
2021-07-17
2021-07-17
29
2021-07-18
14
2021-07-16
COUPI K (96)
2021-07-16
20
2021-07-16
13
2021-07-17
20
2021-07-18
7
Karpisz Michaela
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
BRIANCE (167)
2021-07-16
1
250
2021-07-16
2
250
2021-07-17
6
60
2021-07-17
1
350
2021-07-18
16
Kisiel Karolina
AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
BREGO (236)
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (133)
2021-07-16
32
2021-07-16
29
2021-07-17
9
2021-07-17
2
200
2021-07-18
14
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (60)
2021-07-16
48
2021-07-16
36
2021-07-17
2021-07-17
50
2021-07-18
40
SILESIA (61)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
Klimczyk Aleksandra
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
SETNA (140)
2021-07-16
8
2021-07-16
31
2021-07-17
22
2021-07-17
8
2021-07-18
27
Kobylec Karolina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
GARUS (66)
2021-07-16
35
2021-07-16
53
2021-07-17
46
2021-07-18
35
2021-07-18
31
Kolasa Emilia
BPK
CYNARA (29)
2021-07-17
34
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
20
Kołodziej Hanna
Kj Impuls Dąbrowa Górnicza
KUBA (86)
2021-07-16
2021-07-16
37
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
2021-07-16
2021-07-16
HELERINA (137)
2021-07-16
10
2021-07-16
15
2021-07-17
25
2021-07-17
24
2021-07-18
9
Konewecka Aleksandra
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
LOLIPOP (17)
2021-07-17
52
2021-07-17
34
2021-07-18
37
2021-07-18
32
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (222)
2021-07-16
44
2021-07-16
16
2021-07-17
52
2021-07-17
19
2021-07-18
15
INDIA (223)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
31
2021-07-17
2021-07-18
30
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
FREDORA (63)
2021-07-16
18
2021-07-16
27
2021-07-17
24
2021-07-18
22
AKTIW (64)
2021-07-16
12
2021-07-18
5
90
2021-07-17
23
Kot Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
AWANTAŻ (145)
2021-07-16
40
2021-07-16
28
2021-07-17
35
2021-07-18
37
Kowalczyk Zofia
Bez Przynależności Klubowej S L A
JOLI (81)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
24
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (79)
2021-07-16
2021-07-16
Kozioł Grażyna
St. KJ Preria Wilkowice
KASAFI (198)
2021-07-17
34
2021-07-17
34
2021-07-18
1
2021-07-16
1
2021-07-16
1
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
SIENA M (58)
2021-07-16
4
50
2021-07-16
47
2021-07-17
5
40
2021-07-17
23
2021-07-18
14
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
DRIADA ZK (123)
2021-07-16
8
2021-07-16
31
2021-07-17
7
2021-07-17
7
2021-07-16
3
90
2021-07-16
26
2021-07-17
17
2021-07-17
12
Krawczyk Antonina
BPK
LEDANA S (225)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2021-07-16
37
2021-07-16
2021-07-17
42
2021-07-17
1
2021-07-18
1
NESMA (182)
2021-07-16
48
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
37
2021-07-18
1
Kubica Marta
Brak
KAMARO (224)
2021-07-16
1
2021-07-16
27
2021-07-17
1
2021-07-17
59
Kuc Hanna
Klub Jeździecki Zbrosławice
VIOLETTA (217)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-18
1
DANTES (218)
2021-07-16
1
2021-07-16
46
2021-07-17
34
2021-07-17
56
2021-07-18
1
2021-07-16
1
2021-07-17
52
2021-07-18
1
2021-07-16
1
2021-07-17
49
Kucias Angelika
Klub Jeździecki Global
UTOPIA BS (261)
2021-07-16
7
2021-07-18
5
100
Kucias Angelika
St. KJ Preria Wilkowice
INDIGO (276)
2021-07-17
15
2021-07-18
26
Kurasz Dominika
Klub Jeździecki Global
DELTA I (192)
2021-07-16
17
2021-07-16
2021-07-17
12
2021-07-17
2021-07-18
29
Larkowski Wiktor
LKJ Moszna
AMAT M (268)
2021-07-18
6
60
2021-07-18
7
ETIUDA M (269)
2021-07-18
11
2021-07-18
1
350
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-07-17
49
2021-07-17
55
2021-07-18
2021-07-18
27
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (10)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
30
2021-07-17
2021-07-18
34
Leśniak Nadia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BREGO (257)
2021-07-16
2021-07-16
1
2021-07-18
30
2021-07-17
2021-07-17
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (114)
2021-07-16
47
2021-07-16
2021-07-17
19
2021-07-17
2021-07-18
20
Marciniak Joanna
KJ Metpol
2021-07-16
13
2021-07-16
6
60
2021-07-17
27
2021-07-18
8
2021-07-17
2021-07-16
12
2021-07-16
3
200
2021-07-17
9
2021-07-17
3
200
2021-07-18
2
250
Materlik Monika
Sportowy Klub Jeździecki OMEGA
2021-07-16
12
2021-07-17
6
30
2021-07-18
8
2021-07-17
41
Mazur Emilia
BPK
LE DUC (171)
2021-07-16
2021-07-17
38
2021-07-18
10
2021-07-18
28
Mierzwa Tomasz
Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
CYTRUS (238)
2021-07-17
41
2021-07-17
IMBIR (239)
2021-07-16
45
2021-07-18
23
Mike Patryk
KJ Global
TIORE (202)
2021-07-18
19
2021-07-18
Mikołajczyk Alina
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jeździecki Lider Radzionków
ALARM (215)
2021-07-17
39
2021-07-17
2021-07-18
32
Miszka Paulina
KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
GAMETA (12)
2021-07-16
41
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
34
2021-07-18
34
Mniszek Ewa
BPK
MAGIA-P (150)
2021-07-17
52
2021-07-17
1
2021-07-18
20
2021-07-18
26
Musiał Robert
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-16
51
2021-07-16
18
Musiolik Roksana
PLKJ PLESSÓWKA
SIMI (228)
2021-07-16
2021-07-16
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
32
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-07-17
48
2021-07-17
27
Nowak Emilia
KJ Trachy Sośnicowice
CHAMANTE (185)
2021-07-16
26
2021-07-16
40
2021-07-17
51
2021-07-17
36
2021-07-18
19
Nowak Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
MATEO (256)
2021-07-16
18
2021-07-16
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
20
Nowak Gabriela
LKJ Ochaby
2021-07-16
2021-07-16
27
2021-07-17
16
2021-07-17
2021-07-18
28
Oliwia Kempa
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (235)
2021-07-16
37
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (250)
2021-07-16
49
2021-07-16
2021-07-17
34
2021-07-17
34
Paczyna Agata
LZJ Drama Zbrosławice
DONQUEST (211)
2021-07-16
1
2021-07-17
47
2021-07-17
2021-07-18
37
2021-07-16
1
Paliszkiewicz Natalia
Klub Sportowy A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
INSYGNIA (254)
2021-07-16
41
2021-07-16
3
150
2021-07-17
18
2021-07-17
15
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
2021-07-16
2021-07-16
38
2021-07-17
2021-07-17
7
2021-07-18
21
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
DENIRO (62)
2021-07-18
29
2021-07-16
10
2021-07-17
10
2021-07-16
1
350
2021-07-18
8
Pasoń Klaudia
Klub Jeździecki Lando
OFELIA (77)
2021-07-16
37
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-18
20
2021-07-17
1
Pazera Hanna
LZJ Drama Zbroslawice
KAROLINA (233)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
36
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
CANSYDNEY (247)
2021-07-16
2021-07-16
42
2021-07-17
2021-07-17
18
Piela Katarzyna
JKS Czanki
2021-07-16
31
2021-07-16
17
2021-07-17
15
2021-07-17
30
2021-07-18
6
30
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-07-17
2021-07-17
Pierchała Natalia
KJK Elizar Jejkowice
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (80)
2021-07-16
13
2021-07-16
44
2021-07-17
11
2021-07-17
2021-07-18
38
Piszczek Marta
KJK Elizar
AŻUR (186)
2021-07-16
11
2021-07-16
6
30
2021-07-17
1
120
2021-07-17
2
120
2021-07-18
1
150
MAVANDER (187)
2021-07-16
5
40
2021-07-16
25
2021-07-17
3
70
2021-07-17
26
2021-07-18
25
Płaza Milena
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
ZINA (181)
2021-07-16
54
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-16
39
2021-07-16
9
Popiel Weronika
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
ORINA (142)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
1
2021-07-17
44
2021-07-18
23
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
TIM TAM (160)
2021-07-16
52
2021-07-16
1
2021-07-17
37
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Pruś Maria
KJK Solka Międzyrzecze
JASIEK (136)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
Przybyła Julia
Bpk SLA
AC/DC (105)
2021-07-16
19
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
28
Pszowski Kamil
KJK Elizar
DUX (50)
2021-07-16
24
2021-07-16
10
2021-07-17
45
2021-07-18
36
2021-07-16
7
2021-07-16
26
2021-07-17
39
2021-07-18
34
Pszowski Kevin
Jumping Team Brynica
2021-07-16
52
2021-07-16
22
2021-07-17
2021-07-17
5
90
2021-07-18
24
2021-07-16
1
150
2021-07-16
5
90
2021-07-17
1
150
2021-07-17
3
150
2021-07-18
13
Puczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki J&D Apollo
2021-07-16
1
2021-07-16
39
2021-07-17
34
2021-07-17
43
2021-07-18
9
Puto Zuzanna
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
SUZAN (8)
2021-07-16
2021-07-16
36
2021-07-17
2021-07-17
42
2021-07-18
18
2021-07-16
2
90
2021-07-16
29
2021-07-17
9
2021-07-17
43
2021-07-18
1
120
Pytka Natalia
BPK
2021-07-16
2021-07-16
24
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2021-07-16
14
2021-07-16
24
2021-07-17
6
30
2021-07-18
17
2021-07-18
4
70
IVANO (278)
2021-07-17
40
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
Rozpondek Antonina
BPK
MEBORA (21)
2021-07-17
1
2021-07-17
33
BLANKA (22)
2021-07-17
52
2021-07-17
1
Rzepa Marta
Bpk
AMELKA (226)
2021-07-16
41
2021-07-16
18
Sajkowska Joanna
LKJ Ochaby
CHANEL (164)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-18
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (120)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
34
2021-07-18
1
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
WIVO (131)
2021-07-16
24
2021-07-16
16
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
SONORA II (159)
2021-07-18
3
70
JASYR (177)
2021-07-16
34
2021-07-16
2
120
VIOLETTA (217)
2021-07-17
2021-07-17
Słodczyk Dominik
St. KJ Preria Wilkowice
DOMARE G (258)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
21
STAR LADY (259)
2021-07-17
4
120
2021-07-17
2
250
2021-07-18
2
200
2021-07-16
2
200
2021-07-16
5
100
2021-07-17
1
250
2021-07-17
2021-07-18
1
250
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PAMELA (265)
2021-07-16
2021-07-16
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
MACHO (272)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-16
27
2021-07-17
8
2021-07-17
4
70
2021-07-18
21
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
2021-07-18
4
150
Słoniec Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-16
4
70
2021-07-16
28
2021-07-17
5
50
2021-07-17
14
2021-07-18
15
Słupik Ewelina
SKJ OMEGA
ATAMAN (138)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Sobczyk Weronika
KJ Zbrosławice
DUNKA (162)
2021-07-16
11
2021-07-16
4
120
2021-07-17
3
90
2021-07-17
29
2021-07-18
20
Soboń Magdalena
BPK
SANGRITA (199)
2021-07-18
20
2021-07-18
1
Sodel Maciej
KLUB SPORTOWY TRACHY
2021-07-16
2021-07-16
23
2021-07-17
51
2021-07-17
1
2021-07-18
38
Sołtys Karolina
KJ Zbrosławice
GWINET (206)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
26
2021-07-18
38
Stachura Zuzanna
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (245)
2021-07-17
44
2021-07-17
20
2021-07-18
22
2021-07-18
39
Stanek Szymon
Klub Jeździecki Global
AGNES-Z (201)
2021-07-18
1
2021-07-18
1
Starak Małgorzata
KJ Trachy Sośnicowice
2021-07-16
41
2021-07-16
48
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
34
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
ISABELLA (234)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
20
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (76)
2021-07-16
43
2021-07-17
50
2021-07-17
33
2021-07-18
2021-07-16
Święcicka Natalia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
POLA (148)
2021-07-16
1
2021-07-16
41
2021-07-17
1
2021-07-17
46
2021-07-18
1
Synowiec Sylwia
LKJ Ochaby
2021-07-16
29
2021-07-16
37
2021-07-17
48
2021-07-17
30
2021-07-18
23
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-18
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (169)
2021-07-17
31
2021-07-18
20
2021-07-18
2021-07-17
17
Sztabińska Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-07-16
33
2021-07-16
2021-07-17
37
2021-07-17
2021-07-18
36
Szynkolewska Agnieszka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
WIKI (13)
2021-07-16
23
2021-07-16
14
2021-07-17
42
2021-07-17
32
2021-07-18
16
2021-07-16
51
2021-07-16
23
2021-07-17
22
2021-07-17
29
2021-07-18
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-16
25
2021-07-16
43
2021-07-17
34
2021-07-17
21
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
PHOEBE (52)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
56
2021-07-18
1
MIRAGE (53)
2021-07-16
41
2021-07-16
1
2021-07-17
46
2021-07-17
1
2021-07-18
25
Tokarska Weronika
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-16
41
2021-07-16
2021-07-17
27
2021-07-17
2021-07-18
22
Tomanek Olga
KS Vanto Jumping Team
WINNIE (154)
2021-07-16
2021-07-16
16
Tyczyński Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (172)
2021-07-16
2021-07-17
1
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-07-16
18
2021-07-16
35
2021-07-17
49
2021-07-17
28
2021-07-18
8
Weiss Iga
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2021-07-17
20
2021-07-17
32
2021-07-18
2021-07-18
10
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
2021-07-16
15
2021-07-17
2021-07-18
9
2021-07-18
11
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
LUCARDIA (214)
2021-07-17
37
2021-07-17
28
2021-07-18
17
2021-07-18
19
Wilk Beata
KJ Nostro
BOHUN (264)
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
2021-07-18
Wilk Emilia
LKJ Apollo Borowe
CILENA (184)
2021-07-16
1
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
1
2021-07-18
1
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2021-07-16
21
2021-07-17
8
2021-07-18
7
CALANDRIA (100)
2021-07-16
22
2021-07-16
38
2021-07-17
13
2021-07-17
14
2021-07-18
5
50
CORNET MW (101)
2021-07-16
21
2021-07-16
30
2021-07-17
16
2021-07-17
21
2021-07-18
13
Zajdel Emilia
KJK Solka
MADRYT-P (152)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
2021-07-18
Zakałużna Anna
KJ Zbrosławice
ARAMIS (267)
2021-07-18
28
2021-07-18
21
Zasucha Aleksandra
BPK
2021-07-17
1
2021-07-17
2021-07-18
34
Zawadzka Emilia
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-07-16
28
2021-07-16
46
2021-07-17
33
2021-07-17
2021-07-18
24
Zawalska-Furtak Katarzyna
KJK Solka Międzyrzecze
FADO (165)
2021-07-16
14
2021-07-16
34
Zdziebko Zofia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
USARIO (40)
2021-07-16
52
2021-07-16
1
2021-07-17
1
2021-07-17
46
2021-07-18
1
Zgłobica Alicja
KJK Solka Międzyrzecze
LUCJANO-W (193)
2021-07-16
42
2021-07-16
25
2021-07-17
13
2021-07-17
2021-07-18
30
Zienkiewicz Weronika
Klub Jeździecki Lando
GRAND (113)
2021-07-16
18
2021-07-16
24
2021-07-17
61
2021-07-17
1
Zjawiona Zofia
Klub Jeździecki Laredo
2021-07-16
55
2021-07-17
2021-07-17
50
2021-07-18
1
2021-07-18
22
Zmorek Damian
KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-07-16
20
2021-07-16
33
2021-07-17
25
2021-07-17
19
2021-07-18
4
120
ARTEM (274)
2021-07-16
2021-07-16
2021-07-17
2021-07-17
54
2021-07-18
16
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2021-07-16
32
2021-07-16
2021-07-17
46
2021-07-17
2021-07-18
15

Number of Riders: 171

Number of Horses: 234

The sum of prizes: 8 590.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl