Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Balialina Oleksandra WLKS Krakus
2002 (MJ.)
Brak
2. Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
3. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
4. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
Brak
5. Błachnio Aleksandra KJK FABREX
S
O048544
6. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
7. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (JM.)
O045656
8. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
9. Bucior Marek BPK
S
O040807
10. Buczek Weronika KJ Facimiech
2010 (Mł.)
O056691
11. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
LZRWZJ/3413/21
12. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
13. Cielecka Aleksandra Krakowska Akademia Sportu
2003 (J.)
Brak
14. Ciura Wiktoria Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O039271
15. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
16. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
17. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
18. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
19. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
20. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
21. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
22. Data Zofia WLKS KRAKUS Swoszowice
2005 (J.)
O055238
23. Dratwińska Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
24. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
25. Dzida Klaudia nie zrzeszona
S
O039571
26. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
27. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
28. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
29. Fikas Selena bpk
2003 (J.)
O057645
30. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
31. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
32. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
33. Gębska Weronika brak przynależności klubowej
2000 (MJ.)
brak
34. Gniadek Kornelia Klub Sportowy Faruk
S
O043007
35. Golec Agata Brak
S
Brak
36. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
37. Gregorarz Magdalena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O021244
38. Gronuś Alicja KJ Facimiech
2000 (MJ.)
O034714
39. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
40. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
41. Hardek Julia WLKS
2008 (JM.)
42. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O055462
43. Hornik Jola Bpk
2006 (JM.)
Brak
44. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
45. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
46. Janas Amelia Fundacja Dowolnie na Koń
2006 (JM.)
O048460
47. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
48. Jaszczurowska Dorota Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2006 (JM.)
O046997
49. Jaszczurowska Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O045927
50. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
51. Józefczyk Natalia brak
2004 (J.)
brak
52. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
brak
53. Kądziołka Anna bpk
2006 (JM.)
brak
54. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
K030489
55. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (J.)
Brak
56. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
57. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
58. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
59. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
60. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
61. Kowalczewska Karolina KJ Facimiech
S
LZRWZJ/1705/21
62. Kowalska Katarzyna KJ Perrin
2002 (MJ.)
O047128
63. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
64. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
65. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
66. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
67. Kozubek Kinga Brak
2003 (J.)
brak
68. Krzanowska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O058709
69. Kula Roma BPK
S
O001922
70. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (J.)
O044772
71. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
72. Leśniak Aleksandra Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2006 (JM.)
O052359
73. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
74. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (J.)
O035885
75. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
76. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
77. Matuła Aleksandra WLKS Krakus
2007 (JM.)
Brak
78. Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
O031661
79. Meller Gabriela brak
2008 (JM.)
O058809
80. Michalec Martyna Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
Brak
81. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
82. Mrówka Martyna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O058957
83. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
84. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
2000 (MJ.)
O028637
85. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
86. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
616009610107813
87. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
88. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
89. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
90. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
91. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
92. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
93. Pietrzniak Michalina Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
94. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
95. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
96. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
97. Prochot Karolina Bpk
S
brak
98. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
99. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
100. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
101. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
102. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
103. Rozlachowska Julia BPK
2006 (JM.)
O044768
104. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (JM.)
O052576
105. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
106. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
107. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
108. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
109. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
110. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O058830
111. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
112. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
113. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
114. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
LZRWZJ/1168/21
115. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
116. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
117. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
0044049
118. Sukiennik Zuzanna Bpk
2006 (JM.)
Brak
119. Świderska Annamaria Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
120. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
121. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
122. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
123. Szostak Maja Assanya
2001 (MJ.)
brak
124. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
125. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (JM.)
O054718
126. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
127. Turaj Kinga BPK
BRAK
128. Twardosz Wiktoria BPK
2004 (J.)
O054124
129. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
130. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
0007732
131. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
132. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
133. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
134. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
135. Witta Patrycja KJ Facimiech
S
O015107
136. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
137. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
X
X
138. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O062131
139. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

186

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

83

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/160 F: Szewron
M: Amanda
K027914 616007520155407
3.

46

AGA MŁP POL 2010 klacz gniada/- F: Awans
M: Karla
- -
4.

181

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
5.

192

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
6.

80

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
7.

122

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
8.

129

ALBUMINA Wielkopolska Poch. Trakeńskie POL 2011 klacz gniada/170 F: Czarczaf
M: Aluzja
K028556 616 007 60 02689 11
9.

197

ALEBASTR UKRAIŃSKA UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Boryspol
M: Alleya
None 804098100042500 UKR
10.

3

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
11.

86

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
12.

118

ALLEGRO SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
13.

158

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
14.

70

ALWARO POLSMAK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2005 wałach siwa/161 F: Prince Polsmak
M: Amazonka Polsmak
K013649 POL 009 57 01693 05
15.

198

AMOS SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Biju Be
M: April-Polsmak
K027636 616009570145813
16.

63

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
17.

93

ANDZIA TYP POGRUBIONY POL 2013 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
Brak 616999540109813
18.

168

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
19.

166

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
20.

77

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
21.

142

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
22.

12

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
23.

75

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
24.

114

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
25.

78

BALLINACLOUGH WHITE ROSA CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Crosskeys Rebel
M: Mo Cailin Ban
brak M3-372004000027148
26.

105

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
27.

115

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
28.

94

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
29.

97

BOLERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: TALENT
M: BALANGA
12058 12O58
30.

150

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
31.

55

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
32.

182

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/170 F: Berlin Bej
M: Bara
K012108 K012108
33.

193

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
34.

53

CAN TABILE MK OLDENBURGER GER 2012 klacz kasztanowata/171 F: Cartoon
M: Cozette Z
K022098 DE 418 185 003 112
35.

13

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
36.

179

CARINTENDER OS POL 2010 Wałach siwa/166 F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
37.

104

CASSEL NIEM SPORT POL 2012 wałach gniada/167 F: candiavolo
M: sina
K029415 DE455871118512
38.

201

CHAGANO - POL - wałach siwa/- F: -
M: -
- -
39.

180

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
40.

43

CHUPA CHUPS BS WESTF GER 2013 wałach gniada F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Championesse BS / Contendro I
K024220 DE441410733913
41.

191

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
42.

202

CONNORCA / POL 0000 Klacz ciemnogniada F: /
M: /
/
43.

68

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
44.

152

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
45.

185

COSTANTINO AD HOL POL 2012 wałach siwa/. F: CLARIMO ASK
M: GALATEA
K031374 DE421000073612
46.

47

CYKADA W HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Classic velvet brown
brak 616009610164712
47.

4

DAMAR WLKP POL 2012 wałach kasztanowata/X F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
K022059 616007000221812
48.

67

DIESEL Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
brak .
49.

190

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
50.

44

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
51.

138

DONNA QUENYA HW SP POL 2017 klacz gniada/168 F: Arctic
M: Donna Rivendell
K030432 616009570042117
52.

151

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
53.

107

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
54.

66

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
55.

124

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
LKRWZJ/335/21 528003000808076
56.

39

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
57.

6

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz skarogniada/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
58.

90

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
59.

169

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
60.

172

EMILE DU FRELUT SELLE FRANSAIS FRA 2014 wałach kara/181 F: Flying Morgenstern
M: Valerie du Frelut
Brak .
61.

106

EPSILON KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:147 F: Elektron
M: Mgiełka
K022272 616999580317810
62.

54

ERBAS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach kasztanowata/160 F: Sentender
M: Erka
Brak 616006570190613
63.

56

EVERT KWPN POL 2009 wałach skarogniada/172 F: Douglas
M: Laurette
K016728 528003200907276
64.

140

EXICON KWPN POL 2009 Wałach siwa/170 F: E
M: A
BRAK BRAK
65.

42

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
K020756 528003201008676 105DA94
66.

19

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
67.

153

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
68.

100

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
69.

176

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: SANTHAGO
M: GRAMOON
K031873 DE418184060211
70.

147

FOR FUN 7 OS POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: Chacco Star / Chacco-Blue
K032169 -
71.

41

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
72.

119

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
73.

69

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
74.

116

GANDINI SP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Corde Star
M: Gejsza
brak brak
75.

130

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
K023265
76.

131

GNIEWKO MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
K025646
77.

52

GORDITA TYP KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:136 F: Nieznany
M: Nieznany
brak 616999570306709
78.

48

GRABINA HUCULSKA POL 2006 klacz ciemnogniada/kuc:143 F: Fryderyko
M: Gotka-Goral XIX-16
brak 012570014606
79.

183

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
80.

87

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
81.

15

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
82.

148

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
brak -
83.

200

HELLFIRE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Koh i noor
M: Hewelia
Brak Brak
84.

123

HERA Szlachetna Półkrew POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
85.

141

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
86.

51

HIRALI MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/161 F: Emaks
M: Hopsanka
brak 616006580294911
87.

89

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
88.

101

HITCH KWPN POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
brak 528003201208965
89.

133

HONEY N WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Carlos DZ
M: Hajka
K025298 6160076101080
90.

81

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
91.

58

I-MARUŚKA WLKP POL 2014 klacz siwa/173 F: OPAL
M: ISKRA
- 616007592002914
92.

132

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
93.

1

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: Extase / Casall
M: Antara / Roven
K030390 528003201305911
94.

159

INSPIRATION DE QUID SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: GUFFI
M: IGRASZKA
K030948 B0121410S
95.

11

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
96.

110

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
97.

95

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
K029677 056-002-W00293652
98.

196

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
99.

61

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
100.

156

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/mk:157 cm F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
101.

146

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Douglas / Darco
M: First Price G / Azteca VDL
K028452 528003201406911
102.

50

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
103.

22

JOLIE SP POL 2013 Klacz kasztanowata/164 F: Bijou Be
M: Jenny
616099570194413 616009570194413
104.

21

JORDAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Łan
M: Jazda
K031153 POL 006 57 00048 06
105.

59

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
106.

20

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
K031008 616008660914810
107.

162

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
108.

113

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
109.

79

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
110.

72

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
111.

155

KENIUS RV KWPN NED 2015 wałach gniada/167 F: GENIUS
M: DIAMOND BLUE RV
Brak 528003201507058
112.

145

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
113.

139

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
114.

82

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
115.

102

L'AMOUR RHLD GER 2010 wałach gniada/170 F: Louis le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE 443430530410
116.

126

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Cassino / Cassini II
M: Lukrecja / Kontrast
K017021 POL009670111604
117.

175

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
118.

10

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
119.

184

LACARO MEKL POL 2010 Wałach siwa/. F: Levisson
M: Cheyenne S / Cero
K025738 .
120.

188

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
K021560 DE421000108011
121.

178

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
122.

177

LEONARDO KWPN HND 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
. .
123.

163

LOCARNO Szlachetna Półkrew POL 2014 wałach ciemnogniada/165 cm F: Rammstein
M: Liberta
Brak ...
124.

103

LOTAR TYP SZLACHETNY POL 2004 wałach kasztanowata/mk:150 F: NN
M: Lolita
brak 999570409804
125.

149

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
126.

195

MA BELLE DE MUZE BWP 2012 Klacz siwa F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
127.

88

MAXI Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/158 F: In Camera
M: Muriel
brak 9/2012
128.

60

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
129.

171

MIDAS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/160 F: NN
M: NN
Brak .
130.

14

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
131.

49

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
132.

187

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
Brak /
133.

108

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 ----
134.

165

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
135.

85

NUMBER ONE KUC POL 2002 wałach siwa/kuc:147 F: Nico-k
M: Nikotyna
K021369 POL013570179302
136.

64

ODYS SP POL 2008 wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: Olympia
K027247 009 68 00567 08
137.

62

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
138.

109

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
139.

127

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
140.

71

ORKAN KONIK POLSKI POL 2003 wałach myszata/mk:135 F: Markus
M: Oksana
brak 616011570233203
141.

96

P-MANUKA TYP SZLACHETNY POL 2015 klacz izabelowata/162 F: Ezir
M: Palona
Brak 616999570196415
142.

167

PEGGY SP POL 2009 klacz kasztanowata/166 F: Imequyl
M: Pestka
1297/21 616 009 54 01317 09
143.

91

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
144.

170

PRINCESA SP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Sokrates
M: Pensacola
. .
145.

16

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
146.

73

PUMAR SP POL 2002 wałach gniada/165 F: Maram
M: Purianka
Brak 009520018402
147.

40

QUATERIMO HANNOVER POL 2013 Wałach kara/175 F: Quaterhall
M: Roschana
Brak DE 431314503413
148.

161

RADKA WIELKOPOLSKA POL 2006 klacz ciemnogniada/163 F: Fatim / Ekwador
M: Rudna / Sandos
K027872 007540047006
149.

84

RAFAELLO SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Ormuz
M: Rafa
K029671 616009610110615
150.

194

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
151.

65

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
152.

154

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
153.

125

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL 013 61 00397 07
154.

74

ROXANNE 154 HANOWERSKA POL 2004 klacz kara/168 F: Cheenok
M: Reingold
Brak 431316983704
155.

160

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
156.

117

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
157.

144

SILVIA OLD POL 2010 klacz gniada/- F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna De Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE418184091310
158.

199

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
159.

92

STARCO VAN’T FRIEDEN HAFLINGER NED 2013 ogier izabelowata/mk:155 F: Stakkato
M: Tarina van De Parel
Brak .
160.

111

SUZAN KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K030146 52801131772
161.

128

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
162.

17

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
163.

121

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
164.

157

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
165.

189

TOWER Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Tewa
brak .
166.

98

TROJA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Fart
M: Twcza
brak .....
167.

164

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
168.

76

VITUS Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Egzotyk
M: Vega
K023119 POL 009670062608
169.

18

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
170.

120

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
171.

57

WHAT A CASH K Z KWPN POL 2009 klacz gniada/160 F: What a kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
172.

112

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
173.

99

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
174.

143

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
Brak 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Balialina Oleksandra WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
400
SUM:
400.00
Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
200
SUM:
200.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
100
SUM:
100.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
50
300
SUM:
350.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
100
300
200
SUM:
600.00
Kurleto Kornelia WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
100
200
300
400
SUM:
1000.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
50
SUM:
50.00
Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
100
SUM:
100.00
Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balialina Oleksandra
WLKS Krakus
ALEBASTR (197)
2021-07-10
8
2021-07-11
2
300
Batko Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (157)
2021-07-09
2021-07-09
1
2021-07-10
2021-07-11
8
2021-07-11
2021-07-10
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (10)
2021-07-09
16
2021-07-09
2021-07-10
21
2021-07-11
6
2021-07-11
2021-07-10
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-07-09
19
2021-07-10
15
2021-07-09
6
2021-07-11
3
Błachnio Aleksandra
KJK FABREX
2021-07-09
4
2021-07-09
36
2021-07-10
9
2021-07-10
4
2021-07-11
7
2021-07-11
Bober Amelia
brak
2021-07-09
1
2021-07-09
13
2021-07-10
7
2021-07-11
3
2021-07-10
5
2021-07-11
14
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2021-07-09
16
2021-07-10
10
2021-07-10
4
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-07-10
1
400
Bucior Marek
BPK
VITUS (76)
2021-07-10
10
2021-07-10
2021-07-11
4
2021-07-11
Buczek Weronika
KJ Facimiech
2021-07-10
4
2021-07-10
8
2021-07-11
6
2021-07-11
13
2021-07-09
1
2021-07-11
10
2021-07-11
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-09
20
2021-07-09
2021-07-10
25
2021-07-10
2021-07-11
9
2021-07-11
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (120)
2021-07-09
2021-07-09
18
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
20
2021-07-11
Cielecka Aleksandra
Krakowska Akademia Sportu
AGA (46)
2021-07-09
2021-07-09
15
2021-07-10
17
2021-07-10
Ciura Wiktoria
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GLOB-KOM (130)
2021-07-09
39
2021-07-10
2021-07-09
GNIEWKO (131)
2021-07-09
13
2021-07-09
37
2021-07-10
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (91)
2021-07-10
8
2021-07-09
7
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-10
17
2021-07-11
8
2021-07-10
4
2021-07-11
1
Czuczeło Julia
KJ VIP Kraków
2021-07-09
1
2021-07-09
25
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (175)
2021-07-09
19
2021-07-09
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (166)
2021-07-11
2021-07-10
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-07-10
3
2021-07-10
2021-07-11
16
2021-07-11
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (180)
2021-07-10
2
2021-07-10
11
2021-07-11
8
Data Zofia
WLKS KRAKUS Swoszowice
CLINTERO (191)
2021-07-10
5
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
9
Dratwińska Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ALIBI (86)
2021-07-09
8
2021-07-09
HAMADA (87)
2021-07-09
32
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-07-10
9
2021-07-10
13
2021-07-11
13
2021-07-11
Fabisz Julia
Brak
2021-07-10
28
2021-07-10
23
2021-07-11
10
2021-07-11
14
Fedorczak Vincent
BPK
2021-07-09
13
2021-07-09
22
2021-07-10
9
2021-07-10
10
2021-07-11
7
2021-07-11
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (165)
2021-07-10
1
200
2021-07-10
12
2021-07-11
9
Fikas Selena
bpk
MAXI (88)
2021-07-10
3
2021-07-10
23
2021-07-11
5
2021-07-11
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (65)
2021-07-10
16
2021-07-11
10
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (132)
2021-07-10
4
2021-07-10
3
2021-07-11
11
2021-07-11
4
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
KARMEN AA (113)
2021-07-09
14
2021-07-09
26
2021-07-10
16
2021-07-10
2021-07-11
24
2021-07-11
Gębska Weronika
brak przynależności klubowej
TROJA (98)
2021-07-10
26
2021-07-10
21
2021-07-11
8
2021-07-11
2
Gniadek Kornelia
Klub Sportowy Faruk
JOLIE (22)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-11
9
2021-07-11
2021-07-10
29
2021-07-10
Golec Agata
Brak
2021-07-10
9
2021-07-10
24
2021-07-11
6
2021-07-11
13
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (150)
2021-07-10
8
2021-07-10
Gregorarz Magdalena
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
HONEY N (133)
2021-07-09
3
2021-07-09
2021-07-10
16
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
5
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (75)
2021-07-10
21
2021-07-10
2021-07-11
21
2021-07-11
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (109)
2021-07-09
2
2021-07-10
9
2021-07-10
12
2021-07-11
22
2021-07-11
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
2021-07-11
6
Hardek Julia
WLKS
SENATOR-K (160)
2021-07-10
10
2021-07-11
7
2021-07-11
2021-07-10
31
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (20)
2021-07-10
6
2021-07-10
2021-07-11
11
2021-07-11
2
Hornik Jola
Bpk
PUMAR (73)
2021-07-10
2021-07-10
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
JASYR (156)
2021-07-09
20
2021-07-10
1
2021-07-10
18
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (189)
2021-07-10
13
2021-07-10
2021-07-11
9
2021-07-11
14
Janas Amelia
Fundacja Dowolnie na Koń
2021-07-09
2021-07-09
27
2021-07-10
6
2021-07-10
11
2021-07-11
10
2021-07-11
Jarczewska Irena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-07-09
1
2021-07-09
23
Jaszczurowska Dorota
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
NIL (108)
2021-07-09
2021-07-09
12
2021-07-10
7
2021-07-10
2021-07-11
23
2021-07-11
Jaszczurowska Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
DORADO (107)
2021-07-09
5
2021-07-09
2021-07-10
24
2021-07-10
2021-07-11
9
2021-07-11
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (142)
2021-07-10
10
2021-07-11
2
100
ZORAN (143)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
23
2021-07-10
16
2021-07-11
5
Józefczyk Natalia
brak
ORKAN (71)
2021-07-10
2021-07-10
Juszkiewicz Zofia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GANDINI (116)
2021-07-10
33
2021-07-10
2021-07-09
12
2021-07-09
1
2021-07-11
4
2021-07-11
Kądziołka Anna
bpk
GRABINA (48)
2021-07-09
20
2021-07-09
19
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (124)
2021-07-09
9
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
11
2021-07-11
Kapusta Anna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
SHADOW (117)
2021-07-09
13
2021-07-09
1
2021-07-10
15
2021-07-10
2021-07-11
8
2021-07-11
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (184)
2021-07-11
5
2021-07-10
3
50
2021-07-11
1
300
2021-07-10
10
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (50)
2021-07-09
1
2021-07-10
1
2021-07-10
1
NAIROBI (187)
2021-07-09
30
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (77)
2021-07-10
7
2021-07-10
6
2021-07-11
2021-07-11
4
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (114)
2021-07-10
3
2021-07-10
3
2021-07-11
6
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (119)
2021-07-09
5
2021-07-10
1
2021-07-11
19
2021-07-11
Kowalczewska Karolina
KJ Facimiech
EVERT (56)
2021-07-10
20
2021-07-10
Kowalska Katarzyna
KJ Perrin
2021-07-11
2021-07-11
15
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2021-07-10
19
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
2021-07-10
10
2021-07-10
8
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (177)
2021-07-10
25
2021-07-11
LAXTON (178)
2021-07-10
9
2021-07-11
7
2021-07-10
4
2021-07-11
3
100
2021-07-10
1
300
2021-07-11
3
200
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (80)
2021-07-09
1
2021-07-09
13
Kozubek Kinga
Brak
2021-07-10
11
2021-07-10
18
Krzanowska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
EPSILON (106)
2021-07-09
1
2021-07-09
17
2021-07-10
17
2021-07-10
2021-07-11
5
Kula Roma
BPK
CASSEL (104)
2021-07-09
12
2021-07-11
6
2021-07-10
20
2021-07-10
15
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2021-07-10
3
200
2021-07-11
4
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (81)
2021-07-10
2021-07-10
11
2021-07-11
9
2021-07-11
Leśniak Aleksandra
Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2021-07-09
11
2021-07-09
34
2021-07-10
2021-07-10
2021-07-11
9
2021-07-11
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-10
3
100
2021-07-11
2
200
JEDI G (146)
2021-07-10
4
FOR FUN 7 (147)
2021-07-09
13
2021-07-11
4
LUNA KG (149)
2021-07-09
22
2021-07-10
23
FINE LINE (176)
2021-07-10
21
SILVIA (199)
2021-07-10
2
300
2021-07-11
1
400
HELLFIRE (200)
2021-07-10
11
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (11)
2021-07-10
11
2021-07-10
9
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (154)
2021-07-10
5
2021-07-10
5
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (69)
2021-07-09
38
2021-07-09
2021-07-10
5
2021-07-10
2021-07-11
15
2021-07-11
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus
GRANDIOS (183)
2021-07-09
6
2021-07-09
2021-07-10
3
2021-07-10
2021-07-11
1
Matusiak Hanna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
LA COSTA (126)
2021-07-10
3
2021-07-10
3
2021-07-11
5
Meller Gabriela
brak
LOTAR (103)
2021-07-09
2021-07-10
12
2021-07-10
Michalec Martyna
Bez Przynależności Klubowej
ANDZIA (93)
2021-07-10
14
2021-07-11
5
2021-07-11
2021-07-10
19
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (14)
2021-07-09
24
2021-07-09
2021-07-10
15
2021-07-10
Mrówka Martyna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ALBUMINA (129)
2021-07-09
25
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
10
2021-07-11
8
2021-07-11
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
FUKS (41)
2021-07-10
7
2021-07-10
7
2021-07-10
6
2021-07-11
5
2021-07-10
16
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-07-09
31
2021-07-09
2021-07-10
11
2021-07-10
19
2021-07-11
7
2021-07-11
10
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
BONANZA (55)
2021-07-11
2
2021-07-11
1
2021-07-10
7
2021-07-10
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (19)
2021-07-09
8
2021-07-10
6
2021-07-11
12
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
2021-07-10
24
2021-07-10
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
ELVIS (90)
2021-07-10
2
2021-07-10
2021-07-11
7
2021-07-11
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
AHLERT (192)
2021-07-10
1
2021-07-11
1
BOND BEJ (193)
2021-07-10
4
2021-07-11
1
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (82)
2021-07-10
24
2021-07-11
7
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (82)
2021-07-10
13
2021-07-11
1
Pietrzniak Michalina
Bez Przynależności Klubowej
GORDITA (52)
2021-07-09
2021-07-09
20
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
WIKTORIUS (112)
2021-07-09
7
2021-07-09
2021-07-10
8
2021-07-10
2021-07-11
12
2021-07-11
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-09
28
2021-07-09
2021-07-10
17
2021-07-11
17
2021-07-11
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
2021-07-10
2
Prochot Karolina
Bpk
HAVANA (15)
2021-07-09
1
2021-07-09
2021-07-11
6
2021-07-11
2021-07-10
14
2021-07-10
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-07-10
2021-07-11
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
2021-07-09
23
2021-07-10
11
2021-07-10
4
2021-07-11
2
2021-07-11
SUZAN (111)
2021-07-09
33
2021-07-11
7
2021-07-11
5
2021-07-09
2021-07-10
3
2021-07-10
2
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-07-11
14
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-07-10
13
2021-07-10
5
2021-07-11
1
200
2021-07-11
6
2021-07-10
6
2021-07-11
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (95)
2021-07-11
3
50
2021-07-09
15
2021-07-10
15
2021-07-10
14
2021-07-11
9
Rozlachowska Julia
BPK
FINE LINE (176)
2021-07-09
40
Rzepecka Wiktoria
KJ Facimiech
ODYS (64)
2021-07-10
9
2021-07-10
7
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (121)
2021-07-10
11
2021-07-10
19
2021-07-11
2021-07-11
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
DRACO (66)
2021-07-10
22
2021-07-10
22
2021-07-11
6
2021-07-11
DIESEL (67)
2021-07-09
13
2021-07-09
22
HERA (123)
2021-07-09
29
2021-07-10
6
2021-07-10
2
100
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (115)
2021-07-09
24
2021-07-09
2021-07-10
22
2021-07-10
2021-07-11
2021-07-11
11
Sanokowska Kaja
KJ Facimiech
ALLUBET (158)
2021-07-09
2021-07-09
2021-07-10
20
2021-07-10
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ERBAS (54)
2021-07-10
2021-07-10
Skowron Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
SYNAJ (17)
2021-07-09
14
2021-07-09
2021-07-10
3
2021-07-10
8
2021-07-11
12
2021-07-11
Śliwa Paulina
Bez Przynależności Klubowej
KARDAN (162)
2021-07-10
32
2021-07-10
LOCARNO (163)
2021-07-10
30
2021-07-10
Smoła Ewelina
BPK
2021-07-10
1
2021-07-11
8
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-07-11
CONNORCA (202)
2021-07-10
2
200
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-07-10
12
2021-07-11
4
2021-07-11
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
FINE LINE (176)
2021-07-09
10
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-10
1
2021-07-10
8
2021-07-11
7
Strama Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
RADKA (161)
2021-07-09
2021-07-09
10
2021-07-10
2
2021-07-10
2021-07-11
13
2021-07-11
Sukiennik Zuzanna
Bpk
2021-07-10
18
2021-07-10
7
Świderska Annamaria
Bez Przynależności Klubowej
HIRALI (51)
2021-07-09
2021-07-09
13
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (65)
2021-07-10
2021-07-11
2
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-07-09
2
2021-07-10
2021-07-10
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (19)
2021-07-09
1
2021-07-10
6
2021-07-11
5
Szostak Maja
Assanya
BOLERO (97)
2021-07-09
18
2021-07-09
2021-07-10
2021-07-10
18
2021-07-11
2021-07-11
3
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (12)
2021-07-10
3
2021-07-10
Szurman Mikołaj
KJ Facimiech
HITCH (101)
2021-07-09
9
2021-07-09
2021-07-10
5
2021-07-10
2021-07-11
2
2021-07-11
L'AMOUR (102)
2021-07-10
1
2021-07-10
3
2021-07-11
8
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-07-10
9
2021-07-11
10
2021-07-10
12
Turaj Kinga
BPK
2021-07-10
27
2021-07-11
3
2021-07-11
Twardosz Wiktoria
BPK
2021-07-09
21
2021-07-09
35
2021-07-10
12
2021-07-10
6
2021-07-11
4
2021-07-11
Wacławek Justyna
BPK - SLA
PRINCESA (170)
2021-07-09
4
2021-07-10
4
2021-07-10
7
MIDAS (171)
2021-07-10
1
2021-07-10
10
2021-07-11
3
2021-07-09
11
2021-07-10
22
2021-07-10
6
2021-07-11
4
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-07-09
17
ALLEGRO (118)
2021-07-09
3
2021-07-09
2021-07-10
2
2021-07-10
14
2021-07-11
2021-07-11
18
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
AMOS (198)
2021-07-10
14
2021-07-10
13
Walczak Natalia
BPK
KENIA (72)
2021-07-10
2
2021-07-11
2
Walczak Nikola
bpk
KENIA (72)
2021-07-10
8
2021-07-11
4
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
KENIUS RV (155)
2021-07-09
21
2021-07-09
2021-07-10
1
2021-07-10
4
Wolf Paulina
KS Faruk
2021-07-09
2021-07-09
26
2021-07-10
20
2021-07-10
2021-07-11
12
2021-07-11
Woźniak Anna
WLKS Krakus
DAMAR (4)
2021-07-09
1
2021-07-11
3
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
JORDAN (21)
2021-07-10
12
2021-07-10
2021-07-11
1
2021-07-11
8
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (139)
2021-07-11
3
2021-07-11

Number of Riders: 139

Number of Horses: 174

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl