Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

XL MISTRZOSTWA POLSKI POŁUDNIOWEJ
KJK Romico Żywiec, 30.09-3.10.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
146 ACCEPTED 2021-09-29 21:13:37
2021-09-29 20:22:28
Nicola Gąsior KONOR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
145 ACCEPTED 2021-09-29 20:17:22
2021-09-29 20:12:05
Martyna Sosna KALIBRA WONA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
144 ACCEPTED 2021-09-29 14:24:11
2021-09-29 12:01:00
Nicola Gąsior BALANDO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
143 ACCEPTED 2021-09-29 14:45:16
2021-09-28 11:42:47
Łukasz Matla GAJA
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
  • 1x 14/SENIORZY/Konkurs Nr 14 C - SENIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/FINAŁ SENIORZY/Konkurs Nr 15 SENIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy C1/C1 art. 273.3.3.2
142 ACCEPTED 2021-09-28 09:37:28
2021-09-28 08:53:53
Maja Sznurkowska BAFUSAINI
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
141 ACCEPTED 2021-09-26 17:30:37
2021-09-26 17:30:37
Stefania Szczepek HIROSHI
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
140 ACCEPTED 2021-09-21 19:16:41
2021-09-20 22:08:15
Justyna Szczepanska GAUDI
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
139 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:42
2021-09-20 15:28:40
Adrianna Pypłacz SUZAN
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
138 ACCEPTED 2021-09-22 16:04:50
2021-09-19 23:34:41
Sandra Sołtys LUKAS
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 2x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
137 ACCEPTED 2021-09-29 15:57:39
2021-09-19 21:48:52
Maria Pruś JASIEK
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
136 ACCEPTED 2021-09-21 19:19:06
2021-09-19 21:27:58
Julia Błażusiak FALCO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
135 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:12
2021-09-19 19:57:03
Karolina Kozyra INDIA
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
134 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:12
2021-09-19 19:54:33
Patrycja Konieczny INDIA
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
133 ACCEPTED 2021-09-20 10:04:38
2021-09-18 21:19:41
Martyna Grobelny MAKS
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
132 ACCEPTED 2021-09-20 10:04:47
2021-09-18 21:19:09
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
131 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:13
2021-09-18 21:17:51
Marta Kubica KAMARO
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
130 ACCEPTED 2021-09-20 10:04:58
2021-09-18 20:42:16
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
129 ACCEPTED 2021-09-20 10:05:12
2021-09-18 20:41:36
Julia Serafin LEDANAJA W
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
128 ACCEPTED 2021-09-20 10:05:21
2021-09-18 20:41:09
Olimpia Wojtyczka MADAM W
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
127 ACCEPTED 2021-09-21 19:16:01
2021-09-18 19:05:52
Kinga Drewniany BEAU DU SANCY
  • 2x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
126 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:15
2021-09-18 10:28:19
Emilia Krzywosz GEDI
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
125 ACCEPTED 2021-09-18 13:23:42
2021-09-17 22:28:10
Kinga Drewniany JOHNY WALKER
  • 2x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
124 ACCEPTED 2021-09-18 13:23:54
2021-09-17 22:27:31
Kinga Drewniany EXCELLENT CHOICE
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
123 ACCEPTED 2021-09-18 13:23:44
2021-09-17 18:48:20
Emilia Zaręba KARMEL
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
122 ACCEPTED 2021-09-20 10:05:36
2021-09-17 13:43:18
Maria Kanior-Schott SAHARA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
121 ACCEPTED 2021-09-18 13:24:11
2021-09-17 10:24:19
Adrianna Pypłacz IXELLE DE FREMIS
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
120 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:29
2021-09-16 17:41:33
Maja Rosińska MON CHERRY
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
119 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:17
2021-09-16 17:40:40
Lena Hajduczek COCO CHANEL
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
118 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:29
2021-09-16 16:52:26
Sylwia Pierkiel PARYS
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
117 ACCEPTED 2021-09-18 13:21:21
2021-09-16 16:40:39
Robert Musiał MISS AGENT
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
116 ACCEPTED 2021-09-18 13:21:26
2021-09-16 16:39:25
Alicja Musiał MR. MORGAN
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
115 ACCEPTED 2021-09-21 19:13:05
2021-09-16 14:09:00
Vanessa Skotnicka KASZMIR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
114 ACCEPTED 2021-09-18 13:20:54
2021-09-14 19:13:25
Jolanta Tarczyńska MIGHTY MAN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
113 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:39
2021-09-14 09:21:17
Agnieszka Lasko NICEFOR ZK
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
112 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:41
2021-09-13 20:49:53
Zuzanna Kurasz LAUR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
111 ACCEPTED 2021-09-21 19:36:27
2021-09-13 20:25:52
Zofia Kowalczyk JOLI
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
110 ACCEPTED 2021-09-21 19:08:00
2021-09-13 15:45:57
Monika Kołodziej HELERINA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
109 ACCEPTED 2021-09-16 13:33:08
2021-09-12 10:57:09
Antonina Kasperek WAGNER
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
108 ACCEPTED 2021-09-21 19:04:14
2021-09-12 09:51:15
Lena Marciniak LADY EWITA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
107 ACCEPTED 2021-09-28 18:43:37
2021-09-11 12:33:02
Zofia Gadzalińska ISKRA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
106 ACCEPTED 2021-09-21 19:11:56
2021-09-11 12:32:44
Maja Krygier NESMA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
105 ACCEPTED 2021-09-21 19:11:41
2021-09-11 12:32:24
Emilia Wilk CILENA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
104 ACCEPTED 2021-09-21 19:36:20
2021-09-10 19:41:52
Wiktoria Żymła LOTO-Z
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
103 ACCEPTED 2021-09-16 13:36:08
2021-09-10 12:21:59
Maciej Czarnik NIKITA
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
102 ACCEPTED 2021-09-28 10:53:45
2021-09-09 19:33:05
Julia Maciejewska PLEBISCYT
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
101 ACCEPTED 2021-09-16 13:42:23
2021-09-09 18:05:19
Izabela Lenart PILOT
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
100 ACCEPTED 2021-09-16 13:42:20
2021-09-09 18:03:21
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
99 ACCEPTED 2021-09-16 13:42:11
2021-09-09 18:02:33
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2021-09-16 13:52:13
2021-09-09 17:27:43
Paulina Poniewierska LADY LIMA
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
97 ACCEPTED 2021-09-18 13:19:09
2021-09-09 08:51:30
Oliwia Mołdrzyk BARBORKA
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
96 ACCEPTED 2021-09-18 13:21:47
2021-09-07 12:29:40
Iga Grodska PIXI BH
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
95 ACCEPTED 2021-09-18 13:21:51
2021-09-07 12:28:47
Iga Grodska MAFIA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
94 ACCEPTED 2021-09-21 19:36:18
2021-09-07 11:13:46
Marcelina Dusza ROCKY
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
93 ACCEPTED 2021-09-18 13:25:24
2021-09-07 10:25:08
Alicja Perna DESANT Z
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
92 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:43
2021-09-06 20:47:01
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
91 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:41
2021-09-06 20:46:30
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
90 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:49
2021-09-06 20:46:05
Barbara Jeleń DENIS
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
89 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:46
2021-09-06 20:43:10
Zofia Kuśmierczyk PRAWA WM
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
88 ACCEPTED 2021-09-16 13:35:06
2021-09-06 13:14:31
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
87 ACCEPTED 2021-09-27 19:27:16
2021-09-06 10:42:16
Anna Korus MARAT
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
86 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:55
2021-09-06 10:41:50
Anna Korus LASEK
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
85 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:56
2021-09-05 16:25:18
Ewelina Smoła EGIPCJANIN
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
84 ACCEPTED 2021-09-21 19:33:20
2021-09-05 16:22:15
Grzegorz Gaczorek IMBIR W
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
83 ACCEPTED 2021-09-18 13:22:43
2021-09-04 19:55:21
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/JUNIORZY/Konkurs Nr 13 N - JUNIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/FINAŁ JUNIORZY/Konkurs Nr 16 JUNIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy N/N1 art.273.3.3.2
82 ACCEPTED 2021-09-16 13:32:45
2021-09-04 18:05:27
Hanna Huras ESCADA R
  • 2x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
81 ACCEPTED 2021-09-16 13:32:49
2021-09-04 18:03:30
Hanna Huras LADY LUKRECJA EWITA
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
80 ACCEPTED 2021-09-16 13:36:26
2021-09-03 22:38:53
Kamila Malik AGITACJA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
79 ACCEPTED 2021-09-16 13:34:29
2021-09-03 21:16:30
Oliwia Nowrot OLEK
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
78 ACCEPTED 2021-09-21 19:13:21
2021-09-03 10:14:22
Tomasz Stachowiak DANTE ALIGHIERI
  • 2x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
77 ACCEPTED 2021-09-21 19:13:43
2021-09-03 10:13:57
Nadia Brzyska JOHNY BRAVO
  • 2x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
76 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:25
2021-09-02 21:24:47
Łukasz Matla JUMPING JACK FLASH Z
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - SENIORZY
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
  • 1x 14/SENIORZY/Konkurs Nr 14 C - SENIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/FINAŁ SENIORZY/Konkurs Nr 15 SENIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy C1/C1 art. 273.3.3.2
75 ACCEPTED 2021-09-28 21:53:36
2021-09-02 21:03:11
Martyna Drabczyk KALINKA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
74 ACCEPTED 2021-09-21 19:15:11
2021-09-01 22:31:12
Julia Pilarczyk DEMODEX
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
73 ACCEPTED 2021-09-21 19:15:33
2021-09-01 22:29:03
Aneta Janowiak WINERIN
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
72 ACCEPTED 2021-09-28 16:10:19
2021-09-01 16:09:03
Katarzyna Krywult MARYON DM II
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
71 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:18
2021-08-31 23:57:25
Anna Kruczek BINGO 192
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
70 ACCEPTED 2021-09-16 13:35:48
2021-08-31 18:30:35
Maria Ciszek URANA MELODY
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
69 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:12
2021-08-31 09:49:46
Maja Fajfur WILD BOY
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
68 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:10
2021-08-31 09:49:23
Maja Fajfur LUCILLA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
67 ACCEPTED 2021-09-18 13:26:49
2021-08-29 13:32:33
Wiktoria Legierska GLORJA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
66 ACCEPTED 2021-09-16 13:41:03
2021-08-29 10:49:56
Alicja Jóźwiak EMBASSY RA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
65 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:59
2021-08-29 10:46:29
Kaja Langer BIQUEEN
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - SENIORZY
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
  • 1x 14/SENIORZY/Konkurs Nr 14 C - SENIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/FINAŁ SENIORZY/Konkurs Nr 15 SENIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy C1/C1 art. 273.3.3.2
64 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:57
2021-08-29 10:46:21
Kaja Pietraszko JEWEL
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/JUNIORZY/Konkurs Nr 13 N - JUNIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/FINAŁ JUNIORZY/Konkurs Nr 16 JUNIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy N/N1 art.273.3.3.2
63 ACCEPTED 2021-09-21 19:05:36
2021-08-29 07:48:14
Maciej Sodel CBR FIREBLADE
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
62 ACCEPTED 2021-09-16 13:33:24
2021-08-28 22:20:18
Lena Pricop TIM TAM
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
61 ACCEPTED 2021-09-21 19:32:23
2021-08-28 19:41:29
Hanna Pazera KAROLINA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
60 ACCEPTED 2021-09-21 19:13:28
2021-08-28 19:38:25
Alex Stępień ISABELLA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
59 ACCEPTED 2021-09-21 19:32:25
2021-08-28 19:37:12
Julia Telepko MIRAGE
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
58 ACCEPTED 2021-09-21 19:32:16
2021-08-28 19:33:30
Julia Telepko PHOEBE
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
57 ACCEPTED 2021-09-16 13:51:20
2021-08-27 23:32:21
Dominika Polko NICKLEBY
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:41
2021-08-27 20:23:58
Julia Jarzębowska SONATA M
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
55 ACCEPTED 2021-09-16 13:51:04
2021-08-27 09:36:53
Dorota Skorek CAMPARI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
54 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:31
2021-08-26 18:34:34
Anna Michalska LAVITA-L
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 2x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
53 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:41
2021-08-26 18:31:36
Dominika Pawlik LECHITA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
52 ACCEPTED 2021-09-21 19:27:13
2021-08-26 14:19:54
Nadia Gajdzik GADIA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
51 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:36
2021-08-26 12:01:50
Julia Kramarz DRIADA ZK
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:35
2021-08-26 12:01:35
Julia Kramarz L-QUICK JUMP
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2021-09-21 19:07:11
2021-08-25 17:21:29
Dominika Skórska POEZJA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
48 ACCEPTED 2021-09-21 19:04:57
2021-08-25 09:55:58
Julia Pudło LORENTO
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
47 ACCEPTED 2021-09-27 18:52:58
2021-08-25 08:29:30
Konrad Morgała KNOCKASH GIRL
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
46 ACCEPTED 2021-09-21 19:09:10
2021-08-24 20:01:43
Zuzanna Klak CARTOGRANS’ STAR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
45 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:26
2021-08-24 12:00:02
Simona Waś LEAP STAR
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
44 ACCEPTED 2021-09-16 13:40:24
2021-08-24 11:56:12
Lena Gruca CONCORD F
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/JUNIORZY/Konkurs Nr 13 N - JUNIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/FINAŁ JUNIORZY/Konkurs Nr 16 JUNIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy N/N1 art.273.3.3.2
43 ACCEPTED 2021-09-16 13:35:33
2021-08-24 09:47:11
Antonina Rozpondek MEBORA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
42 ACCEPTED 2021-09-16 13:35:31
2021-08-24 09:45:35
Antonina Rozpondek BLANKA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
41 ACCEPTED 2021-09-21 19:15:24
2021-08-24 08:50:06
Wojciech Wróbel CEKIN
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
40 ACCEPTED 2021-09-21 19:15:04
2021-08-24 08:47:57
Przemysław Sobczyk D'OCYNK
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 2x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 2x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
39 ACCEPTED 2021-09-21 19:14:50
2021-08-24 08:46:50
Magdalena Zaręba KING
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 2x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
38 ACCEPTED 2021-09-21 19:14:31
2021-08-24 08:45:12
Jagna Bryniarska SENCHA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
37 ACCEPTED 2021-09-21 19:15:42
2021-08-24 08:44:25
Aleksandra Ślusarska H'BACCARD
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
36 ACCEPTED 2021-09-18 13:20:38
2021-08-24 00:42:12
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/JUNIORZY/Konkurs Nr 13 N - JUNIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/FINAŁ JUNIORZY/Konkurs Nr 16 JUNIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy N/N1 art.273.3.3.2
35 ACCEPTED 2021-09-18 13:18:12
2021-08-23 12:18:39
Sara Maksymiuk MATEO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
34 ACCEPTED 2021-09-18 13:17:25
2021-08-22 22:20:54
Malwina Dzierbanowicz KILER
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
33 ACCEPTED 2021-09-27 18:55:45
2021-08-22 22:13:38
Natalia Bartczak FADO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
32 ACCEPTED 2021-09-21 19:06:35
2021-08-22 22:11:47
Aleksandra Urbaniec L.S.CANALETTO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
31 ACCEPTED 2021-09-21 19:12:42
2021-08-22 22:11:04
Weronika Popiel ORINA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
30 ACCEPTED 2021-09-21 19:12:28
2021-08-22 22:09:50
Martyna Obrocka PIKARD
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
29 ACCEPTED 2021-09-21 19:05:22
2021-08-22 22:09:14
Emilia Maciąg WANESSA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
28 ACCEPTED 2021-09-21 19:10:44
2021-08-22 22:08:32
Weronika Borkowska PINA COLADA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
27 ACCEPTED 2021-09-18 13:18:45
2021-08-22 21:43:50
Nikola Samborska VYŠNIA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
26 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:45
2021-08-22 21:34:57
Paulina Wielgórska-Zdebel STARCORNET
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - SENIORZY
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
  • 1x 14/SENIORZY/Konkurs Nr 14 C - SENIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 15/FINAŁ SENIORZY/Konkurs Nr 15 SENIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy C1/C1 art. 273.3.3.2
25 ACCEPTED 2021-09-16 13:31:38
2021-08-21 10:41:35
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
24 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:41
2021-08-21 08:59:49
Milena Wróbel ELASTYNA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
23 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:37
2021-08-21 08:58:45
Nadia Mlynska KARINO K
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
22 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:35
2021-08-21 08:58:09
Nadia Mlynska CANTORA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
21 ACCEPTED 2021-09-20 10:10:11
2021-08-21 08:57:20
Maja Kliś WALKIRIA AK
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
20 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:28
2021-08-21 08:56:33
Amelia Grzybowska ALEHANDRA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - AMATORZY
  • 1x 3/AMATORZY/Konkurs Nr 3 LL 90 cm - AMATORZY - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 10/AMATORZY/Konkurs Nr 10 LL 90 cm - AMATORZY - II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 19/FINAŁ AMATORZY/Konkurs Nr 19 AMATORZY Konkurs dwunawrotowy - 95/L art. 273.3.3.2 Reg. OOM 2021
19 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:23
2021-08-21 08:55:25
Sandra Jarco KELLENDRIA STAR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
18 ACCEPTED 2021-09-16 13:39:20
2021-08-21 08:54:35
Sandra Jarco GRAJCAR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 1x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
17 ACCEPTED 2021-09-18 13:19:39
2021-08-20 20:10:22
Maja Kucharska MUNIEK
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
16 ACCEPTED 2021-09-18 13:20:23
2021-08-20 19:48:20
Alicja Surówka TIK TAK
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
15 ACCEPTED 2021-09-21 19:07:43
2021-08-20 09:34:17
Ewa Burzyńska CON CASALLTAGHO
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY MŁODSI
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
14 ACCEPTED 2021-09-21 19:06:00
2021-08-20 09:33:10
Tomasz Burzyński Q7 (Q SIEBEN)
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - JUNIORZY
  • 1x 6/JUNIORZY/Konkurs Nr 6 N - JUNIORZY - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 13/JUNIORZY/Konkurs Nr 13 N - JUNIORZY - II półfinał - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 16/FINAŁ JUNIORZY/Konkurs Nr 16 JUNIORZY FINAŁ Konkurs dwunawrotowy N/N1 art.273.3.3.2
13 ACCEPTED 2021-09-23 15:47:36
2021-08-19 13:46:50
Martyna Drabczyk HARRY
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - KUCE
  • 1x 1/KUCE/Konkurs Nr 1 60 cm - KUCE - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 8/KUCE/Konkurs Nr 8 60 cm - KUCE - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 21/FINAŁ KUCE/Konkurs Nr 21 KUCE Konkurs 70 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
12 ACCEPTED 2021-09-18 13:20:10
2021-08-18 14:37:41
Marzena Ferdyn NIWAR
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
11 ACCEPTED 2021-09-21 19:08:27
2021-08-18 09:22:22
Hanna Gocyk CEVITA
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
10 ACCEPTED 2021-09-21 19:20:08
2021-08-17 16:14:42
Agnieszka Ciurzyńska MORIS
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
9 ACCEPTED 2021-09-21 19:19:59
2021-08-17 12:04:34
Oliwia Czarnek DONNA RIVENDELL
  • 2x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
8 ACCEPTED 2021-09-21 19:19:56
2021-08-17 12:04:14
Oliwia Czarnek CONTESSA II
  • 2x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
7 ACCEPTED 2021-09-16 13:36:59
2021-08-14 22:28:15
Marta Piszczek MAVANDER
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
6 ACCEPTED 2021-09-16 13:36:57
2021-08-14 22:27:22
Marta Piszczek AŻUR
  • 1x 4/JM/Konkurs Nr 4 L1 - JUNIORZY MŁODSI - I półfinał - z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 11/JM/Konkurs Nr 11P - JUNIORZY MŁODSI-II półfinał z oceną stylu jeźdźca
  • 1x 17/FINAŁ JM/Konkurs Nr 17 JUNIORZY MŁODSI Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art.273.3.3.2 Reg. OOM 2021
5 ACCEPTED 2021-09-16 13:38:15
2021-08-14 21:47:11
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
4 ACCEPTED 2021-09-16 13:38:10
2021-08-14 18:19:15
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
3 ACCEPTED 2021-09-16 13:38:05
2021-08-14 18:19:04
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 7/SENIORZY/Konkurs Nr 7 C - SENIORZY - I półfinał szybkości Art. 239
2 ACCEPTED 2021-09-16 13:37:52
2021-08-12 20:58:15
Julia Fejdych SEUL „M”
  • 1x 0/WARM UP/WARM UP - OPEN
  • 1x 5/OPEN/Konkurs Nr 5 P - OPEN - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 12/OPEN/Konkurs Nr 12 P - OPEN - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 18/FINAŁ OPEN/Konkurs Nr 18 OPEN Konkurs dwunawrotowy P1/P1 art. 273.3.3.2
1 ACCEPTED 2021-09-16 13:36:43
2021-08-12 20:16:07
Aleksandra Biedziak LA LUNA
  • 2x 0/WARM UP/WARM UP - DZIECI
  • 2x 2/DZIECI/Konkurs Nr 2 80 cm - DZIECI - I półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 9/DZIECI/Konkurs Nr 9 80 cm - DZIECI - II półfinał zwykły Art. 238.2.1
  • 2x 20/FINAŁ DZIECI/Konkurs Nr 20 DZIECI Konkurs 90 cm zwykły z rozgrywką art. 238 2.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bartczak Natalia Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2007 (JM.)
O063724
2. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
3. Błażusiak Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
Brak
4. Borkowska Weronika KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2008 (JM.)
O055747
5. Bryniarska Jagna KJ Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O062734
6. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
7. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
8. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
9. Ciszek Maria BPK (sla)
2011 (Mł.)
O059973
10. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
11. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
12. Czarnik Maciej Bez Przynależności Klubowej Ośrodek Jeździecki Ciężkowice Jaworzno
2007 (JM.)
O057527
13. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
14. Drabczyk Martyna Klub Jeździecki Pro Horses
2009 (JM.)
O059247
15. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
16. Dusza Marcelina LKJ OCHABY
2009 (JM.)
O058128
17. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O058129
18. Fajfur Maja Klub Jazdy Konnej Romico
2001 (MJ.)
O051218
19. Fejdych Julia KJK Romico
S
O034821
20. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
2000 (MJ.)
O058543
21. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
22. Gadzalińska Zofia Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2007 (JM.)
O061734
23. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
24. Gąsior Nicola BPK
2007 (JM.)
O066705
25. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O043629
26. Grobelny Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
O050095
27. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
3818/21
28. Gruca Lena JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O043496
29. Grzybowska Amelia Klub Jazdy Konnej Romico
2003 (J.)
O047122
30. Hajduczek Lena bpk
2011 (Mł.)
brak
31. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
32. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
33. Janowiak Aneta Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
34. Jarco Sandra Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O063249
35. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O049565
36. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
O053249
37. Jóźwiak Alicja Klub Jazdy Konnej Romico
2006 (JM.)
O041055
38. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
39. Kanior-Schott Maria LKJ Plessówka
S
O045819
40. Kasperek Antonina Brak
2008 (JM.)
O063897
41. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (J.)
O053700
42. Kliś Maja Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
Brak
43. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
44. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
45. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
46. Kowalczyk Zofia Klub Jeździecki Pro Horses
2007 (JM.)
O051975
47. Kozyra Karolina ..
2007 (JM.)
..
48. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
49. Kruczek Anna Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2005 (J.)
O041657
50. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (JM.)
O053122
51. Krywult Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O053072
52. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
53. Kubica Marta Brak
S
Brak
Brak
54. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
55. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (Mł.)
O060729
56. Kurasz Zuzanna PLKJ PLESSÓWKA
2000 (MJ.)
O042352
57. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O050375
58. Langer Kaja Brak
2005 (J.)
brak
59. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O049459
60. Legierska Wiktoria KJK ROMICO
2004 (J.)
O053118
61. Lenart Izabela Klub Jeździecki Global
S
brak
62. Maciąg Emilia KjkSolka Międzyrzecze
2005 (J.)
O055495
63. Maciejewska Julia BPK
S
O033832
64. Maksymiuk Sara Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2010 (Mł.)
3208/21
65. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
66. Marciniak Lena -
2011 (Mł.)
Brak
67. Matla Łukasz KJ Global
S
O001389
68. Matla Łukasz Klub jezezdziecki global
S
O001389
69. Michalska Anna Tuszyński KJ Garbówek
2007 (JM.)
O048675
70. Mlynska Nadia Bpk
2000 (MJ.)
Brak
71. Mołdrzyk Oliwia Bpk
2006 (JM.)
O051953
72. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
73. Musiał Alicja Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O051279
74. Musiał Robert LZJ Drama Zbrosławice
S
O056570
75. Nielsen Emma BPK - SLA
2006 (JM.)
O055751
76. Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
O061847
77. Obrocka Martyna KJK Solka Międzyrzecze
2009 (JM.)
O055493
78. Pawlik Dominika Klub Jazdy Konnej Romico
2007 (JM.)
O049566
79. Pazera Hanna LZJ Drama Zbroslawice
2009 (JM.)
LZRWZJ/2137/21
80. Perna Alicja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
Brak
81. Pierkiel Sylwia Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
S
O049417
82. Pietraszko Kaja Klub Jazdy Konnej Romico
2005 (J.)
0045818
83. Pilarczyk Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
brak
84. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
85. Polko Dominika KJ Profit Orzesze
2008 (JM.)
O055119
86. Poniewierska Paulina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
2009 (JM.)
LZPZJ/668/21
87. Popiel Weronika Kjk Solka Międzyrzecze Górne
2009 (JM.)
O060580
88. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
89. Pruś Maria Klub jeździecki Levander
2010 (Mł.)
o055749
90. Pudło Julia PLKJ Plessówka
2002 (MJ.)
23882/15
91. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
92. Rosińska Maja Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2010 (Mł.)
O057368
93. Rostek Martyna JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O044271
94. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
95. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
96. Serafin Julia JKS Desant
2006 (JM.)
brak
97. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
O059389
98. Skórska Dominika JKS Equi Verso
2004 (J.)
O065328
99. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O059370
100. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
101. Smoła Ewelina BPK
S
Brak
102. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
103. Sodel Maciej KLUB SPORTOWY TRACHY
2007 (JM.)
O053462
104. Sołtys Sandra WLKS Krakus
S
O003760
105. Sosna Martyna Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O037031
106. Stachowiak Tomasz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O000593
107. Stępień Alex LZJ Drama Zbroslawice
2011 (Mł.)
1148/21
108. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
109. Szczepanska Justyna Bez Przynależności Klubowej
Brak
110. Szczepek Stefania -
2012 (Mł.)
-
111. Sznurkowska Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
112. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
113. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
114. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (J.)
O053686
115. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
116. Urbaniec Aleksandra KJK SOLKA Miedzyrzecze
S
O026210
117. Waś Simona Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O055867
118. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
119. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
120. Wilk Emilia LKJ Apollo Borowe
2011 (Mł.)
-
121. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
122. Wojtyczka Waldemar Jeździecki Klub Sportowy Desant
S
O003120
123. Wróbel Milena Klub Jazdy Konnej Romico
2008 (JM.)
Brak
124. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
125. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
126. Zaręba Emilia KJ Global
2011 (Mł.)
Brak
127. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
128. Żuławska Julia KJK ROMICO
Brak
129. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O047085
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

71

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
2.

81

ALEHANDRA SP POL 2011 klacz gniada/167 F: Analog
M: Anawa
K028434 616 009 54 0109611
3.

73

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
4.

103

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
5.

41

BAFUSAINI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/170 F: Fusain Du Defey
M: Bakwarta
brak 616006540104113
6.

208

BALANDO SP POL 2009 wałach gniada/170 F: Wenecco
M: Balladyna / Balisco II
K019074 -
7.

118

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
8.

175

BEAU DU SANCY OLD POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Newada / Dido
K018025 DE433331655510
9.

96

BINGO 192 HAN POL 2010 wałach kasztanowata/175 F: Balou du Rouet
M: Continue
K033026 DE431310597810
10.

92

BIQUEEN HOLSZTYŃSKA POL 2009 klacz siwa/168 F: Quirado
M: Pretty Woman
K024276 DE421000119209
11.

67

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
K031360 POL009540007809
12.

122

BRAVEHEART SP POL 2010 klacz gniada/168 F: CANDIAVOLO / CANTUS
M: BANDOLA / NIMMERDOR I
K020788 6160096901285
13.

105

CAMPARI TC CZE 2008 klacz skarogniada/173 F: Cambel
M: Karmen
K031289 000050905
14.

214

CANNON WLKP POL 2013 wałach gniada/175 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
15.

82

CANTORA HOLSZTYŃSKA POL 2010 Klacz siwa/167 F: Canto
M: Córka III
Brak DE421000083810
16.

157

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
17.

76

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
18.

149

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
19.

172

CEKIN MAŁOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/165 F: Dalet
M: Czenna
K029136 pzhk
20.

156

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
21.

66

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco Blue
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
22.

160

CILENA Duński Kuc Sportowy DEN 1998 Klacz siwa/kuc:136cm F: MACON
M: CINDIA
K020229
23.

185

COCO CHANEL WURTTEMBERGER GER 2010 klacz gniada/170 F: xxx
M: xxx
gdo3730 de2789470310
24.

154

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
25.

86

CONCORD F SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Contendor
M: Carmen
K024715 616009610117211
26.

178

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
27.

170

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
28.

165

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Demeter
K022194 616007540058412
29.

171

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
30.

101

DENIS MAŁOPOLSKA POL 1.05.2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
31.

50

DESANT Z ZANGERSHEIDE BEL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dutch Capitol
M: Fazeta
K012472 Z-626402
32.

179

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
33.

89

DRIADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/161 F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
34.

193

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
35.

134

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
K027113 616013590265610
36.

84

ELASTYNA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz izabelowata/165 F: Kurhan
M: Ebora
Brak 616006580325917
37.

93

EMBASSY RA HANOWERSKA POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Escudo I
M: Romina Rosse
brak DE431312319016
38.

62

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
39.

130

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
40.

30

FADO MŁP POL 2015 Wałach kasztanowata/162 F: Nuisain/Fusain Du Defey
M: Fargola / Kanion
K028174 616006580385115
41.

177

FALCO KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak 703002004903713
42.

182

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
43.

206

GAJA . POL 2010 klacz inna/, F: Clinton I/Carolus
M: Grenzpilotin/Pilox
K026009 DE418180165510
44.

176

GAUDI Reński Koń Sportowy POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: Darshan
M: Galina M
Brak DE431430168015
45.

184

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
LKRWZJ/5667/21 POL013540130807
46.

11

GLORJA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/172 F: Almanzor L
M: Goja
K031412 616007600196216
47.

79

GRAJCAR MALOPOLAK POL 2013 wałach gniada/163 F: POLDER
M: GRACJA
K025593 616006580360413
48.

174

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
49.

203

HARRY KUC CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: nn
M: nn
K030901 826048000064586
50.

155

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 POL 732 01 00622 12
51.

98

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
52.

204

HIROSHI - POL - wałach kasztanowata/kuc:- F: -
M: -
- 0
53.

2

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Cyganka / Cajero
K021423 616009610064512
54.

198

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
55.

181

INDIA SP POL 2015 klacz siwa/160 F: Goethe
M: Sp
K032438 ..
56.

218

INDIANA SP 2017 KLACZ kasztan. F: Tjungske
M: Ira-J
57.

166

ISABELLA NEW FOREST PONY POL 2013 klacz kasztanowata/148 F: Brummerhoeve's Levi H.
M: Burghoeve's Ellise
K026378 528018020132081
58.

205

ISKRA SP 2007 Klacz Gniada F: Lord
M: Iza/
59.

207

ISKRA KUC POL 2011 klacz bułana// F: NN
M: NN
616999580594911
60.

131

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
61.

78

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
62.

153

JASIEK KUC WALIJSKI POL 2006 wałach gniada/kuc:136 F: Strayers Samson
M: Abberthomes Judith
K011010 POL013670008006
63.

91

JEWEL KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Envoy/Numero Uno
M: Danieta/Zirocco Blue VDL
K028634 528003201406450
64.

167

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/164 F: Caretino K
M: Juna
K028867 616009670050514
65.

128

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
66.

201

JOLI MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/165cm F: Hindus
M: Juka
K027173 616 006 57 00317 15
67.

97

JUMPING JACK FLASH Z Z BEL 2014 wałach gniada/180 F: jilbert van't ruytershof
M: amona z
brak 056015Z55726314
68.

210

KALIBRA WONA MAŁOPOLSKA POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Bolivar
M: Karina
K020150 POL 006670080104
69.

28

KALINKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:134 F: Karmel
M: Karmela
K029484 616 013 58 05940 10
70.

183

KAMARO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/168 F: Lapis
M: Kaleta
Brak POL 009640016205
71.

211

KANTOR KOŃ MAŁY POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Paw
M: Kanada
Brak
72.

83

KARINO K SP POL 2017 wałach siwa/164 F: Nn
M: Nn
Brak Xxx
73.

129

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
K013611 POL007520018403
74.

195

KAROLINA KUC POL 2006 klacz srokata/141 F: Dirti Man
M: Kalifornia
Brak 013640046906
75.

164

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/- F: Aron
M: Kaskada
K012886 POL009540099108
76.

80

KELLENDRIA STAR SP POL 2014 klacz kasztanowata/167 F: Nn
M: Nn
Brak Xuz
77.

99

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
78.

116

KILER NN POL 2010 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
LKRWZJ/882/21 616999540141210
79.

169

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
80.

5

KNOCKASH GIRL KUC CONN. POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K024793 372003000121178
81.

212

KONOR KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:115 F: Wicher
M: Kora II
BRAK 616013592051813
82.

88

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
83.

151

L.S.CANALETTO HAN POL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Long star
M: Capri zen
K027129 616 009 63 00601 14
84.

72

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
85.

213

LA PETITE GUERRIERE WESTF GER 2013 Klacz gniada/167 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 brak
86.

217

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
87.

146

LADY EWITA DRP POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:138 F: V.I.P.
M: Lady Peggy
K025441 POL013670164707
88.

107

LADY LIMA SP POL 2006 klacz gniada/164 F: Grand Amour
M: Lima
K012637 009540039706
89.

63

LADY LUKRECJA EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: Tupet
M: Lady Peegy
K022439 6160130119410
90.

192

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
91.

190

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 wałach gniada/167 F: Professional
M: Lady in heaven
3982/21 388/2010
92.

188

LAVITA-L SP POL 2010 Klacz gniada/168 F: Alvarez 17
M: Lawa
K018953 616009670071810
93.

87

LEAP STAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 stycz wałach kasztanowata/176 F: Long Star
M: Zofia
K012642 POL 009 63 01323 03
94.

90

LECHITA SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Folio
M: Lalka
K029654 616009600197511
95.

136

LEDANAJA W SP POL 2005 klacz siwa/168 F: Desant
M: Lukarna
brak 11039
96.

147

LORENTO Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: -
M: -
K027940 616999540122015
97.

200

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
98.

94

LUCILLA WIELKOPOLAK POL 2006 Klacz siwa/163 F: Lwówek
M: Lakonia
K016024 007520003706
99.

202

LUKAS SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Czort „R”
M: Luka
Brak
100.

216

LUKAS SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Czort
M: Luka
K019707 616009540144510
101.

137

MADAM W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 klacz siwa/160 F: Desant
M: Mesalinka
brak 009540020802
102.

127

MAFIA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/- F: Banita
M: Miranda
K012454 -
103.

133

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Maja / Dante
K018799 POL013610202007
104.

35

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
105.

38

MARYON DM II NN POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:133 F: NN
M: NN
K019870 528015120090147
106.

43

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 703002344218313
107.

74

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
108.

68

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
109.

123

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
110.

196

MIRAGE DRP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Madison B
M: Wilkina
LKRWZJ/1688/19 LKRWZJ/1688/19
111.

124

MISS AGENT SP POL 2015 klacz bułana/172 F: Baksik
M: Misterka
K026753 616009540009415
112.

186

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
113.

180

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
114.

125

MR. MORGAN KUC WAL. POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Leuns Veld's Lord
M: Marissa
K030422 528017201600512
115.

119

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
116.

161

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Maram
M: Newis
K014653 616009690135409
117.

189

NICEFOR ZK SP POL 2013 wałach gniada/167 cm F: Nice Boy / Lancer II
M: Miss Magic / Hokus Pokus
K028356 616009590013813
118.

106

NICKLEBY WESTFALE POL 2013 wałach kasztanowata/172 F: Nabab de Reve
M: Seetje
K031196 DE 441411388413
119.

70

NIKITA KUC POL 2015 klacz myszata/kuc:132 F: Camana's Neptun
M: Nokia
Brak 616013600048815
120.

120

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
121.

65

OLEK NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K030874 616999540122815
122.

135

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 K024600
123.

163

ORINA TYP PIERW POL 2008 klacz ciemnogniada/kuc:kuc:ku F: Nn
M: Nn
K020486 616 999 57 03473 08
124.

187

PARYS WIELKOPOLAK POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: Armin
M: Paprotka
K032538 616007610141915
125.

194

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
126.

162

PIKARD KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:135 F: NN
M: Another Star
K029053 203011996747810
127.

104

PILOT WLKP POL 2017 wałach kara/165 F: Egerro
M: Pasja
brak 616007610109517
128.

159

PINA COLADA SP POL 2015 klacz kara/mk:150 F: Rakoczy
M: Prima
Brak 616999600256015
129.

126

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
130.

16

PLEBISCYT MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Sentender
M: Pilawa
K028640 616 006 55 00163 13
131.

152

POEZJA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz siwa/166 F: Audytor
M: Pastela
K032598 616006630127013
132.

100

PRAWA WM SP POL 6.05.2010 klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
K029494 DE455-8703505-10
133.

150

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
134.

215

QUAIRO M ZCHR SVK 2016 wałach gniada/172 F: Xxx
M: Xxx
Brak 00?000000000
135.

21

RAMZES 21 KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
- POL0135802361
136.

199

ROCKY TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach ciemnogniada/mk:157 F: NN
M: NN
K032625 B0119106S
137.

138

SAHARA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Mar Bej
M: Semida
K013632 A
138.

168

SENCHA TRK POL 2010 klacz gniada/166 F: Komfortas / Fordas
M: Szabla / Pergamon
K023842 POL732010081110
139.

75

SEUL „M” SP POL 2011 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Sofia / Le Voltaire
K021914 616009690078411
140.

191

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
141.

40

SOPRAN KUC WALIJSKI POL 2017 wałach siwa/kuc:. F: GALANT
M: SARNAU SERENDIPITY
brak 616013592025617
142.

85

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
K024205 Brak
143.

61

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
144.

158

SUZAN KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K030146 52801131772
145.

121

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
146.

64

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
147.

102

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
148.

69

URANA MELODY KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: MORS
M: URANIA MELODY
K030943 616013670100711
149.

117

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K030688 LTU008860012011
150.

42

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
K025939 POL007530006901
151.

9

WALKIRIA AK SP POL 2013 klacz gniada/165 F: nn
M: Nn
Brak Xyz
152.

148

WANESSA WLKP POL 2014 klacz tarantowata/162 F: Tabasko
M: Wełtawa
K029203 616 007 61 01171 14
153.

95

WILD BOY SP POL 2011 wałach kasztanowata/166 F: Le Voltaire
M: Wild Shadow
K028363 616 009 68 0068 11
154.

173

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
K022895
155.

77

ZINE BLUE OLD GER 2014 klacz ciemnogniada/170 F: Zinedine / Guidam (de Dartay)
M: Cher Ingrid / Chacco-Blue
K032628 DE233330396214
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartczak Natalia
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
FADO (30)
2021-10-01
7
2021-10-02
8
2021-10-03
7
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (72)
2021-10-01
23
2021-10-02
29
2021-10-03
9
Błażusiak Julia
KJ Trachy Sośnicowice
FALCO (177)
2021-10-01
13
2021-10-02
17
2021-10-03
13
Borkowska Weronika
KJK Solka MiędzyrzeczeGórne
2021-10-01
14
2021-10-02
6
2021-10-03
8
Bryniarska Jagna
KJ Czarny Dunajec
SENCHA (168)
2021-10-01
36
2021-10-02
35
2021-10-03
31
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-10-01
1
2021-10-02
7
2021-10-03
4
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-10-01
7
2021-10-02
8
2021-10-03
6
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2021-10-01
5
2021-10-02
4
2021-10-03
2
1300
Ciszek Maria
BPK (sla)
2021-10-01
5
2021-10-02
2
2021-10-03
1
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2021-10-03
4
MORIS (180)
2021-10-01
10
2021-10-02
8
2021-10-03
8
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-10-01
14
2021-10-02
2
2021-10-03
6
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
7
Czarnik Maciej
Bez Przynależności Klubowej Ośrodek Jeździecki Ciężkowice Jaworzno
NIKITA (70)
2021-10-01
10
2021-10-02
8
2021-10-03
7
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
JAMIE (78)
2021-10-01
6
2021-10-02
4
2021-10-03
5
Drabczyk Martyna
Klub Jeździecki Pro Horses
KALINKA (28)
2021-10-01
3
2021-10-02
5
2021-10-03
5
HARRY (203)
2021-10-01
8
2021-10-02
13
Drewniany Kinga
Brak
2021-10-01
6
2021-10-02
3
2021-10-03
5
2021-10-01
17
2021-10-02
17
2021-10-03
18
2021-10-01
10
2021-10-02
10
Dusza Marcelina
LKJ OCHABY
ROCKY (199)
2021-10-01
29
2021-10-02
27
2021-10-03
28
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KILER (116)
2021-10-01
25
2021-10-02
22
2021-10-03
19
Fajfur Maja
Klub Jazdy Konnej Romico
LUCILLA (94)
2021-10-01
2
2021-10-02
13
2021-10-03
3
2021-10-01
13
2021-10-02
10
Fejdych Julia
KJK Romico
2021-10-01
19
2021-10-02
2021-10-03
1
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
NIWAR (120)
2021-10-01
9
2021-10-02
11
2021-10-03
7
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (198)
2021-10-01
18
2021-10-02
5
2021-10-03
Gadzalińska Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2021-10-01
6
2021-10-02
14
2021-10-03
Gąsior Nicola
BPK
BALANDO (208)
2021-10-01
33
2021-10-02
1
2021-10-03
17
KONOR (212)
2021-10-01
4
2021-10-02
6
2021-10-03
2
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
CEVITA (156)
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
9
Grobelny Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
MAKS (133)
2021-10-01
8
2021-10-02
3
2021-10-03
2
2021-10-01
14
2021-10-02
4
2021-10-03
1
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
PIXI BH (126)
2021-10-01
9
2021-10-02
9
2021-10-03
4
MAFIA (127)
2021-10-01
15
2021-10-02
21
2021-10-03
4
Gruca Lena
JKS equi verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-01
2021-10-02
Grzybowska Amelia
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
8
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
2021-10-01
2
2021-10-02
4
2021-10-03
12
2021-10-01
11
2021-10-02
5
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
BACARDIA (103)
2021-10-01
11
2021-10-02
3
2021-10-03
2
Janowiak Aneta
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
WINERIN (173)
2021-10-01
28
2021-10-02
28
2021-10-03
Jarco Sandra
Klub Jazdy Konnej Romico
GRAJCAR (79)
2021-10-01
21
2021-10-02
25
2021-10-03
13
2021-10-01
22
2021-10-02
31
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso
SONATA M (191)
2021-10-01
29
2021-10-02
2021-10-03
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (101)
2021-10-01
27
2021-10-02
27
2021-10-03
22
Jóźwiak Alicja
Klub Jazdy Konnej Romico
CANNON (214)
2021-10-01
5
2021-10-02
12
2021-10-03
8
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (98)
2021-10-01
22
2021-10-02
16
2021-10-03
17
Kanior-Schott Maria
LKJ Plessówka
SAHARA (138)
2021-10-01
20
2021-10-02
25
2021-10-03
15
Kasperek Antonina
Brak
WAGNER (42)
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
5
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2021-10-01
3
2021-10-02
3
2021-10-03
Kliś Maja
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-10-01
23
2021-10-02
6
2021-10-03
14
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
HELERINA (155)
2021-10-01
5
2021-10-02
12
2021-10-03
4
INDIANA (218)
2021-10-03
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (35)
2021-10-01
24
2021-10-02
10
2021-10-03
23
LASEK (192)
2021-10-01
1
2021-10-02
16
2021-10-03
12
Kowalczyk Zofia
Klub Jeździecki Pro Horses
JOLI (201)
2021-10-01
32
2021-10-02
28
2021-10-03
26
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
2021-10-01
1
2021-10-02
1
2021-10-03
2021-10-01
4
2021-10-02
Kruczek Anna
Klub Jazdy Konnej Romico Żywiec
2021-10-01
18
2021-10-02
2021-10-03
16
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
NESMA (161)
2021-10-01
13
2021-10-02
14
2021-10-03
11
Krywult Katarzyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-10-01
2
2021-10-02
2
2021-10-03
3
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (184)
2021-10-01
8
2021-10-02
16
2021-10-03
22
Kubica Marta
Brak
KAMARO (183)
2021-10-01
26
2021-10-02
2021-10-03
25
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-10-01
1
2021-10-02
2021-10-01
4
2021-10-02
3
2021-10-03
1
3000
Kucharska Maja
LKJ Deresz Siemianowice
MUNIEK (119)
2021-10-01
2021-10-02
18
2021-10-03
Kurasz Zuzanna
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (190)
2021-10-01
12
2021-10-02
11
2021-10-03
9
Kuśmierczyk Zofia
JKS Kasztanka
PRAWA WM (100)
2021-10-01
2
2021-10-02
1
2021-10-03
2
Langer Kaja
Brak
BIQUEEN (92)
2021-10-01
2021-10-02
6
2021-10-03
5
400
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-10-01
7
2021-10-02
15
2021-10-03
10
Legierska Wiktoria
KJK ROMICO
GLORJA (11)
2021-10-01
2021-10-02
10
2021-10-03
23
Lenart Izabela
Klub Jeździecki Global
PILOT (104)
2021-10-01
2021-10-02
13
2021-10-03
Maciąg Emilia
KjkSolka Międzyrzecze
WANESSA (148)
2021-10-01
4
2021-10-02
4
2021-10-03
4
Maciejewska Julia
BPK
2021-10-01
17
2021-10-02
14
2021-10-03
12
Maksymiuk Sara
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
MATEO (43)
2021-10-01
28
2021-10-02
30
2021-10-03
24
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-10-01
4
2021-10-02
9
2021-10-03
1
Marciniak Lena
-
2021-10-01
Matla Łukasz
KJ Global
GAJA (206)
2021-10-01
5
2021-10-02
4
2021-10-03
3
1500
Matla Łukasz
Klub jezezdziecki global
2021-10-01
3
2021-10-02
2
Michalska Anna
Tuszyński KJ Garbówek
LAVITA-L (188)
2021-10-01
8
2021-10-02
10
2021-10-03
Mlynska Nadia
Bpk
CANTORA (82)
2021-10-01
1
2021-10-02
2
2021-10-03
1
2021-10-01
17
2021-10-02
18
Mołdrzyk Oliwia
Bpk
BARBORKA (118)
2021-10-01
2021-10-02
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-10-01
20
2021-10-02
20
2021-10-03
16
Musiał Alicja
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-10-01
34
2021-10-02
36
2021-10-03
32
Musiał Robert
LZJ Drama Zbrosławice
2021-10-01
11
2021-10-02
6
2021-10-03
5
Nielsen Emma
BPK - SLA
2021-10-01
3
2021-10-02
5
2021-10-03
4
500
Nowrot Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
OLEK (65)
2021-10-01
26
2021-10-02
33
2021-10-03
Obrocka Martyna
KJK Solka Międzyrzecze
PIKARD (162)
2021-10-01
12
2021-10-02
3
2021-10-03
8
Pawlik Dominika
Klub Jazdy Konnej Romico
LECHITA (90)
2021-10-01
4
2021-10-02
6
2021-10-03
7
Pazera Hanna
LZJ Drama Zbroslawice
KAROLINA (195)
2021-10-01
5
2021-10-02
1
2021-10-03
6
Perna Alicja
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-01
16
2021-10-02
19
2021-10-03
10
Pierkiel Sylwia
Jeździecki Klub Sportowy Kasztanka
PARYS (187)
2021-10-01
21
2021-10-02
18
2021-10-03
19
Pietraszko Kaja
Klub Jazdy Konnej Romico
JEWEL (91)
2021-10-01
6
2021-10-02
3
2021-10-03
3
700
Pilarczyk Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (171)
2021-10-01
15
2021-10-02
23
2021-10-03
20
Piszczek Marta
KJK Elizar
AŻUR (73)
2021-10-01
12
2021-10-02
1
2021-10-03
1
2021-10-01
8
2021-10-02
2
Polko Dominika
KJ Profit Orzesze
NICKLEBY (106)
2021-10-01
27
2021-10-02
37
2021-10-03
33
Poniewierska Paulina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit Orzesze
LADY LIMA (107)
2021-10-01
38
2021-10-02
2021-10-03
34
Popiel Weronika
Kjk Solka Międzyrzecze Górne
ORINA (163)
2021-10-01
16
2021-10-02
11
2021-10-03
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
TIM TAM (64)
2021-10-01
30
2021-10-02
34
2021-10-03
29
Pruś Maria
Klub jeździecki Levander
JASIEK (153)
2021-10-01
15
2021-10-02
15
2021-10-03
9
Pudło Julia
PLKJ Plessówka
LORENTO (147)
2021-10-01
10
2021-10-02
24
2021-10-03
13
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
2021-10-01
2
2021-10-02
3
2021-10-03
3
SUZAN (158)
2021-10-01
4
2021-10-02
7
2021-10-03
6
Rosińska Maja
Jks Equiverso Jastrzębie Zdroj
2021-10-01
12
2021-10-02
23
2021-10-03
21
2021-10-01
31
2021-10-02
24
Rostek Martyna
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-10-01
2
2021-10-02
2
2021-10-03
1
2000
Rozpondek Antonina
BPK
BLANKA (67)
2021-10-01
6
2021-10-02
18
2021-10-03
15
MEBORA (68)
2021-10-01
2021-10-02
30
2021-10-03
24
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (117)
2021-10-01
1
2021-10-02
11
2021-10-03
14
Serafin Julia
JKS Desant
2021-10-01
16
2021-10-02
17
2021-10-03
Skorek Dorota
KJ Profit Orzesze
CAMPARI (105)
2021-10-01
2021-10-02
26
2021-10-03
30
Skórska Dominika
JKS Equi Verso
POEZJA (152)
2021-10-01
18
2021-10-02
21
2021-10-03
15
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
KASZMIR (164)
2021-10-01
6
2021-10-02
3
2021-10-03
6
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
H'BACCARD (174)
2021-10-01
10
2021-10-02
15
2021-10-03
5
Smoła Ewelina
BPK
2021-10-01
13
2021-10-02
26
2021-10-03
18
Sobczyk Przemysław
KJ Czarny Dunajec
D'OCYNK (170)
2021-10-01
9
2021-10-02
20
2021-10-03
12
Sodel Maciej
KLUB SPORTOWY TRACHY
2021-10-01
8
2021-10-02
21
2021-10-03
11
Sołtys Sandra
WLKS Krakus
LUKAS (202)
2021-10-01
15
2021-10-02
15
LUKAS (216)
2021-10-03
13
Sosna Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-10-01
1
2021-10-02
1
2021-10-03
2
Stachowiak Tomasz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2021-10-01
11
2021-10-02
16
2021-10-03
14
Stępień Alex
LZJ Drama Zbroslawice
ISABELLA (166)
2021-10-01
3
2021-10-02
8
2021-10-03
3
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (121)
2021-10-01
2
2021-10-02
9
2021-10-03
Szczepanska Justyna
Bez Przynależności Klubowej
GAUDI (176)
2021-10-03
2021-10-02
13
2021-10-01
2021-10-03
6
Szczepek Stefania
-
HIROSHI (204)
2021-10-01
17
2021-10-02
12
2021-10-03
14
Sznurkowska Maja
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-01
19
2021-10-02
12
2021-10-03
20
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (61)
2021-10-01
7
2021-10-02
6
2021-10-03
9
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2021-10-01
12
2021-10-02
5
2021-10-03
11
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
PHOEBE (194)
2021-10-01
24
2021-10-02
8
2021-10-03
8
MIRAGE (196)
2021-10-01
13
2021-10-02
31
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-10-01
16
2021-10-02
17
2021-10-03
15
Urbaniec Aleksandra
KJK SOLKA Miedzyrzecze
2021-10-01
2021-10-02
2021-10-03
2
Waś Simona
Bez Przynależności Klubowej
2021-10-01
18
2021-10-02
13
2021-10-03
25
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (99)
2021-10-01
2
2021-10-02
1
2021-10-03
2
2300
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-10-01
6
2021-10-02
5
2021-10-03
4
700
Wilk Emilia
LKJ Apollo Borowe
CILENA (160)
2021-10-01
7
2021-10-02
10
2021-10-03
10
Wojtyczka Olimpia
JKS Desant
MADAM W (137)
2021-10-01
25
2021-10-02
9
2021-10-03
21
Wróbel Milena
Klub Jazdy Konnej Romico
2021-10-01
37
2021-10-02
32
2021-10-03
27
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
CEKIN (172)
2021-10-01
5
2021-10-02
12
2021-10-03
3
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (102)
2021-10-01
8
2021-10-02
7
2021-10-03
10
Zaręba Emilia
KJ Global
KARMEL (129)
2021-10-01
35
2021-10-02
2021-10-03
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (169)
2021-10-01
11
2021-10-02
7
2021-10-03
11
Żuławska Julia
KJK ROMICO
QUAIRO M (215)
2021-10-03
3
Żymła Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LOTO-Z (200)
2021-10-01
2
2021-10-02
29
2021-10-03
7

Number of Riders: 129

Number of Horses: 155

The sum of prizes: 12 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl