Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
118 ACCEPTED 2021-06-12 18:52:38
2021-06-12 18:52:38
Michał Kaźmierczak JAMESON
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
117 ACCEPTED 2021-06-12 18:49:53
2021-06-12 18:49:53
Michał Kaźmierczak LONDON BLUE PS
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
116 ACCEPTED 2021-06-12 18:48:51
2021-06-12 18:48:51
Michał Kaźmierczak JULIUS
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
115 ACCEPTED 2021-06-11 18:21:17
2021-06-11 18:21:17
Józef Pekaniec LEONARDO DA VINCI JPP
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
114 ACCEPTED 2021-06-11 18:20:47
2021-06-11 18:20:47
Józef Pekaniec JINETTE VB
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
113 ACCEPTED 2021-06-11 18:19:50
2021-06-11 18:19:50
Małgorzata Koszucka VAGABOND DE LUX
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
112 ACCEPTED 2021-06-11 09:02:52
2021-06-11 09:02:52
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
111 ACCEPTED 2021-06-11 08:59:45
2021-06-11 08:59:45
Sławomir Uchwat JORNIAN BLUE F
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
110 ACCEPTED 2021-06-11 08:59:07
2021-06-11 08:59:07
Sławomir Uchwat AMARETTO SBK Z
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
109 ACCEPTED 2021-06-11 08:58:04
2021-06-11 08:58:04
Sławomir Uchwat LUGANO
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
108 ACCEPTED 2021-06-11 08:57:03
2021-06-11 08:57:03
Sławomir Uchwat LIBONACCI
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
107 ACCEPTED 2021-06-12 18:47:38
2021-06-10 14:45:22
Małgorzata Koszucka INOUT W
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
106 ACCEPTED 2021-06-10 11:54:01
2021-06-10 11:54:01
Karolina Biernat A'CONTENDRA AZ
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
105 ACCEPTED 2021-06-10 11:53:02
2021-06-10 11:53:02
Aniela Kilian CONSTANTINO AD
  • 1x 13/N/Konkurs N - zwykły 238.2.1- regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
104 ACCEPTED 2021-06-10 06:03:01
2021-06-10 06:02:33
Annamaria Świderska HIRALI
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
103 ACCEPTED 2021-06-10 05:58:06
2021-06-10 05:58:06
Michalina Pietrzniak GORDITA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
102 ACCEPTED 2021-06-10 19:53:07
2021-06-07 18:47:40
Berenika Pawlik DARA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
101 ACCEPTED 2021-06-10 16:53:13
2021-06-07 18:43:46
Justyna Piwowarczyk AQUA XIMA-NOOR
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
100 ACCEPTED 2021-06-07 11:35:57
2021-06-06 23:28:27
Liliana Skrzypczak BROWNIE
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
99 ACCEPTED 2021-06-07 14:04:44
2021-06-06 22:35:41
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
98 ACCEPTED 2021-06-07 14:04:50
2021-06-06 22:35:02
Sławomir Szlachta LIPYRUSO H
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
97 ACCEPTED 2021-06-07 14:04:59
2021-06-06 22:34:36
Sławomir Szlachta LARLEY-TREN
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
96 ACCEPTED 2021-06-07 14:05:05
2021-06-06 22:34:12
Sławomir Szlachta LANCASTEN VDL
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
95 ACCEPTED 2021-06-09 14:13:34
2021-06-06 22:20:49
Julita Kowynia INADJA UD
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
94 ACCEPTED 2021-06-07 14:05:46
2021-06-06 21:54:16
Robert Profic DON PEDRO ZW
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
93 ACCEPTED 2021-06-07 11:36:35
2021-06-06 21:31:33
Alicja Mielcarek KLEOPATRA PROGRES
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
92 ACCEPTED 2021-06-07 11:36:39
2021-06-06 21:23:16
Alicja Mielcarek KLARISKA PROGRES
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
91 ACCEPTED 2021-06-07 05:53:53
2021-06-06 21:09:40
Witold Kosowski TYNPORTH JACK OF DIAMONDS
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
90 ACCEPTED 2021-06-07 05:53:25
2021-06-06 21:09:10
Anna Kosowska PERLITA
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
89 ACCEPTED 2021-06-06 21:07:59
2021-06-06 20:57:00
Filip Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
88 ACCEPTED 2021-06-09 06:57:58
2021-06-06 19:42:50
Julia Rozlachowska FINE LINE
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
87 ACCEPTED 2021-06-12 17:36:46
2021-06-06 11:45:02
Krzysztof Pyrek MEDEA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
86 ACCEPTED 2021-06-12 17:37:38
2021-06-06 11:44:06
Krzysztof Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
85 ACCEPTED 2021-06-06 12:18:19
2021-06-06 11:43:11
Krzysztof Pyrek ANABELLA (ALPAGA)
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
84 ACCEPTED 2021-06-06 11:11:19
2021-06-06 11:05:15
Weronika Klimczyk IKAR
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
83 ACCEPTED 2021-06-07 14:05:56
2021-06-06 07:41:47
Maja Sas BROWNIE
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
82 ACCEPTED 2021-06-06 10:57:54
2021-06-06 07:21:11
Berenika Pawlik DIE DAME ROSA
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
81 ACCEPTED 2021-06-06 10:58:02
2021-06-06 07:18:56
Berenika Pawlik LEWY
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
80 ACCEPTED 2021-06-07 13:33:15
2021-06-05 16:11:55
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
79 ACCEPTED 2021-06-07 13:32:39
2021-06-05 16:10:22
Lena Ciszek RAMINA
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
78 ACCEPTED 2021-06-05 14:15:11
2021-06-05 13:48:25
Kamila Malik AGITACJA
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
77 ACCEPTED 2021-06-07 14:06:19
2021-06-05 12:24:10
Julia Nowak ROSSA NOVA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
76 ACCEPTED 2021-06-07 14:06:25
2021-06-05 00:36:28
Antonina Rosa DOREMI
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
75 ACCEPTED 2021-06-07 05:57:18
2021-06-04 11:54:55
Aleksandra Stańska LORD SOMERSBY
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
74 ACCEPTED 2021-06-07 05:57:36
2021-06-04 11:54:26
Aleksandra Stańska L'ANDIAMO PONYSPORT
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
73 ACCEPTED 2021-06-07 13:51:21
2021-06-03 22:48:44
Barbara Jeleń DENIS
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
72 ACCEPTED 2021-06-07 13:50:58
2021-06-03 22:47:15
Zofia Kuśmierczyk PRAWA WM
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
71 ACCEPTED 2021-06-07 13:50:43
2021-06-03 22:46:27
Marcelina Łukaszek HIKI
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
70 ACCEPTED 2021-06-07 14:21:33
2021-06-03 22:45:09
Krzysztof Widzyk KENZO
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
69 ACCEPTED 2021-06-07 13:34:49
2021-06-03 12:16:19
Jagoda Brożek SAMBA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
68 ACCEPTED 2021-06-05 13:20:34
2021-06-03 10:57:19
Patrycja Dadał LA LANA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
67 ACCEPTED 2021-06-05 08:57:54
2021-06-02 22:43:39
Agata Skrzypiec VIVIANO
  • 1x 13/N/Konkurs N - zwykły 238.2.1- regionalny
66 ACCEPTED 2021-06-05 08:58:00
2021-06-02 22:43:04
Agata Skrzypiec MESSI
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
65 ACCEPTED 2021-06-05 08:58:27
2021-06-02 22:18:29
Patrycja Świerczyńska HAWANA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
64 ACCEPTED 2021-06-09 14:19:59
2021-06-02 11:07:37
Karolina Pindur-Antosz DOLORES N
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
63 ACCEPTED 2021-06-02 11:21:43
2021-06-01 23:24:36
Natalia Bartkowska PATISON
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2021-06-03 08:46:50
2021-06-01 23:23:23
Gabriela Bucka PATISON
  • 2x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-06-02 12:07:14
2021-06-01 23:22:19
Paulina Meres PORANEK
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
60 ACCEPTED 2021-06-07 13:46:48
2021-06-01 21:32:14
Rafał Walaszek ALLEGRO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
59 ACCEPTED 2021-06-05 13:59:15
2021-06-01 21:27:34
Maria Jaszczurowska DORADO
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-06-07 14:06:44
2021-06-01 08:28:41
Jagoda- Jędrusińska SABIR
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
57 ACCEPTED 2021-06-07 14:06:52
2021-06-01 08:28:15
Nadia Harazim ARMANDO L
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-06-07 11:29:21
2021-06-01 08:27:10
Julia Karolczyk FLIP
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-06-07 11:28:53
2021-06-01 08:26:06
Jagoda Guzek CARYNKA Z SADYBY
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
54 ACCEPTED 2021-06-07 11:28:27
2021-06-01 08:25:45
Martyna Barczyk ALBERJIM
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
53 ACCEPTED 2021-06-02 18:35:43
2021-05-31 17:52:42
Katarzyna Burda EKWADOR
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
52 ACCEPTED 2021-05-31 12:45:59
2021-05-31 10:47:01
Wiktoria Koza SUMIRA
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
51 ACCEPTED 2021-05-31 20:40:42
2021-05-31 06:35:40
Robert Morawski IWAN
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
50 ACCEPTED 2021-06-07 14:06:57
2021-05-30 22:27:16
Paulina Ćwiękała ALLEGRO
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
49 ACCEPTED 2021-06-05 08:59:03
2021-05-30 22:26:48
Agata Kotynia GALA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
48 ACCEPTED 2021-06-05 13:59:42
2021-05-30 22:26:09
Marta Galos KARMEN AA
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
47 ACCEPTED 2021-06-05 08:58:18
2021-05-30 22:25:41
Agata Drewiczewska KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
46 ACCEPTED 2021-06-02 18:35:31
2021-05-30 22:25:15
Laura Bachniak SURINAM
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
45 ACCEPTED 2021-06-07 14:07:05
2021-05-30 21:35:46
Liwia Pietrucha DŻINGIEL
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
44 ACCEPTED 2021-05-31 13:31:10
2021-05-30 21:27:54
Wiktoria Czyż BARWA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
43 ACCEPTED 2021-05-30 12:29:56
2021-05-30 10:15:38
Joanna Korabik BAFRA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
42 ACCEPTED 2021-06-10 14:55:04
2021-05-29 10:43:13
Maciej Stopa MASIMO ENDORFIN
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
41 ACCEPTED 2021-05-31 20:41:31
2021-05-29 10:37:12
Maciej Stopa HAZELBERG'S KRISTOFFERSON
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
40 ACCEPTED 2021-05-31 20:41:34
2021-05-29 10:34:49
Maciej Stopa DESAND
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
39 ACCEPTED 2021-05-31 20:41:39
2021-05-29 10:34:16
Maciej Stopa KANKARA PROGRES Z
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
38 ACCEPTED 2021-05-31 20:41:10
2021-05-29 10:33:43
Marcelina Galewska ENJOY
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
37 ACCEPTED 2021-05-31 13:32:41
2021-05-29 10:32:20
Dominika Grabowska DOMINACJA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-05-29 09:56:31
2021-05-29 08:27:21
Aniela Iwan EMPIRE S
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
35 ACCEPTED 2021-06-02 18:35:20
2021-05-29 00:41:20
Grzesiek Nowak SUPREMO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
34 ACCEPTED 2021-06-07 11:32:29
2021-05-28 17:46:08
Mila Gomulec LORD
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
33 ACCEPTED 2021-06-02 14:07:44
2021-05-28 15:57:24
Aleksandra Sobocka LANCELOTTO L
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
32 ACCEPTED 2021-06-02 14:07:47
2021-05-28 15:57:04
Aleksandra Sobocka DALISTO
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
31 ACCEPTED 2021-05-29 09:57:03
2021-05-28 13:45:39
Przemysław Trawiński CHACCO-BOY
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
30 ACCEPTED 2021-05-31 13:32:08
2021-05-28 07:55:14
Wiktoria Sewiło CELPAR
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
29 ACCEPTED 2021-05-28 08:29:09
2021-05-28 00:05:37
Natalia Ozga AKCENT
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
28 ACCEPTED 2021-06-08 10:51:57
2021-05-27 22:25:27
Marta Dobrowolska DANCER
  • 1x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-06-08 10:51:42
2021-05-27 20:25:36
Zofia Tatara CUTE AS HELL
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-06-08 10:51:29
2021-05-27 20:23:21
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
25 ACCEPTED 2021-06-04 11:56:12
2021-05-27 13:35:37
Gabriela Więch L-JANTAR
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
24 ACCEPTED 2021-06-06 18:47:56
2021-05-27 13:35:05
Maciej Wierucki ROLEX
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-06-10 19:15:31
2021-05-27 13:34:36
Hanna Toporek JAGIEŁKA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-06-05 08:58:40
2021-05-27 13:33:55
Zbigniew Płatos OPIUM
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
21 ACCEPTED 2021-06-07 13:40:56
2021-05-27 07:46:28
Ewelina Żołna ACHA
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
20 ACCEPTED 2021-06-07 13:40:47
2021-05-27 07:45:51
Ewelina Żołna KALIMINI
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-06-03 13:15:34
2021-05-26 20:00:34
Jadwiga Rogalska MARATON
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
18 ACCEPTED 2021-05-31 20:41:51
2021-05-26 10:03:04
Hanna Kołodziej KUBA
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-05-27 15:13:29
2021-05-25 14:55:17
Anna Stasińska GEPARD
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 9/LL 80/Konkurs LL 80 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/LL 85/Konkurs LL 85 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
16 ACCEPTED 2021-06-07 15:27:12
2021-05-25 13:19:14
Magdalena Kaim BAKŁAJ
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/N/Konkurs N - zwykły 238.2.1- regionalny
  • 1x 14/C/Konkurs C - zwykły 238.2.1- regionalny
  • 1x 19/N1/Konkurs N1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
15 ACCEPTED 2021-06-07 13:38:32
2021-05-25 11:34:54
Martyna Budzyńska-Calik EVIVA L'ARTE
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
14 ACCEPTED 2021-05-24 16:14:51
2021-05-24 15:32:37
Joanna Szyndler MILADY
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
13 ACCEPTED 2021-05-31 18:19:57
2021-05-24 12:01:03
Aleksandra Biedziak LA LUNA
  • 1x 1/LL 50/Konkurs LL 50 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
  • 2x 8/LL 60/Konkurs LL 60 - dokładności 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 15/LL 65/Konkurs LL 65 - dwufazowy 274.1.5.3 - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-05-24 11:41:20
2021-05-24 10:16:48
Nina Tabor BASALINO FS
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
11 ACCEPTED 2021-06-07 14:07:24
2021-05-23 21:54:59
Marcelina Lech ARMANI
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
10 ACCEPTED 2021-06-07 14:07:30
2021-05-23 21:54:03
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
9 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:34
2021-05-23 20:34:46
Kamila Piórkowska WIKTORIUS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
8 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:28
2021-05-23 17:36:33
Joanna Wdaniec CASQUERA
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
7 ACCEPTED 2021-06-09 19:53:51
2021-05-23 14:43:23
Aleksandra Chmiela ALBATROS
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
6 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:21
2021-05-23 08:38:32
Wiktoria Soswa A MANUKA W
  • 2x 2/LL 70/Konkurs LL 70 - specjalny z trafieniem w normę czasu - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:17
2021-05-23 08:37:51
Wiktoria Soswa CAMEL
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
4 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:13
2021-05-22 22:04:50
Marta Wypiór CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z
  • 1x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
3 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:10
2021-05-22 22:03:26
Marta Wypiór GINA ROYALTY
  • 1x 7/C/Konkurs C - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 20/C1/Konkurs C1 - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
2 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:06
2021-05-22 21:48:28
Victoria Styś OSKAR
  • 1x 5/P/Konkurs P - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 11/P/Konkurs P - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 12/N/Konkurs N - dwufazowy 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 18/P1/Konkurs P1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
1 ACCEPTED 2021-05-24 09:59:03
2021-05-22 21:48:07
Victoria Styś JUST NOTHING
  • 2x 4/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 10/L/Konkurs L - zwykły 238.2.1 - regionalny
  • 2x 17/L1/Konkurs L1 - zwykły 238.2.1 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
brak
2. Barczyk Martyna Bpk
S
-
3. Bartkowska Natalia Bez przynależności klubowej
S
O059682
4. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
5. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
Brak
6. Brożek Jagoda Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
2002 (MJ.)
O040919
7. Bucka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
8. Budzyńska-Calik Martyna bpk
S
O006478
9. Burda Katarzyna BPK
2005 (J.)
O049076
10. Chmiela Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (JM.)
O056699
11. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
12. Ćwiękała Paulina Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
brak
13. Czyż Wiktoria bpk
2000 (MJ.)
Brak
14. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
15. Dobrowolska Marta OJK Lawenda
S
Brak
16. Drewiczewska Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O037597
17. Galewska Marcelina Klub Jeździecki Impuls
2005 (J.)
brak
18. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
19. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058634
20. Grabowska Dominika Klub Jeździecki Impuls
2002 (MJ.)
brak
21. Guzek Jagoda bpk
2010 (Mł.)
-
22. Harazim Nadia BPK
2007 (JM.)
-
23. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
O038842
24. Jędrusińska Jagoda- bpk
2009 (JM.)
-
25. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
O053249
26. Kaim Magdalena KJK pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
27. Karolczyk Julia -
2010 (Mł.)
-
28. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
29. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
30. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
31. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
32. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
33. Kosowska Anna Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
S
O007468
34. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
35. Koszucka Małgorzata Klub Sportowy Verso La Natura
S
O009341
36. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
37. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
38. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
39. Kuśmierczyk Zofia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O050375
40. Lech Marcelina St. KS KJK Szary Michałowice
2003 (J.)
O036264
10153280
41. Łukaszek Marcelina JKS Kasztanka
2003 (J.)
O050190
42. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
43. Meres Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
O058838
44. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
45. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
46. Nowak Grzesiek Fundacja Kjk Zatoka
S
1234456
47. Nowak Julia BPK
2002 (MJ.)
brak
48. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
49. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
50. Pawlik Berenika BPK
S
O010178
51. Pekaniec Józef BPK - MAL
S
O014599
52. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
53. Pietrucha Liwia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2002 (MJ.)
brak
54. Pietrzniak Michalina bpk
brak
55. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
56. Piwowarczyk Justyna bpk
brak
57. Płatos Zbigniew Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
S
O000513
58. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
59. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
60. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
61. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
62. Rosa Antonina SK konik klub
2007 (JM.)
Brak
63. Rozlachowska Julia BPK
2006 (JM.)
O044768
64. Sas Maja Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2008 (JM.)
O052653
65. Sewiło Wiktoria brak
2004 (J.)
O038763
66. Skrzypczak Liliana BPK
Brak
67. Skrzypiec Agata Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2001 (MJ.)
O027059
10141798
68. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
69. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
70. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
71. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
72. Stasińska Anna KKJ
S
O020802
73. Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls
S
O000886
74. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
75. Świderska Annamaria bpk
brak
76. Świerczyńska Patrycja BPK
2002 (MJ.)
brak
77. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
78. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
79. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
80. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (Mł.)
Brak
81. Toporek Hanna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O039981
82. Trawiński Przemysław Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O033411
83. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
84. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
85. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
0007732
86. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
87. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
88. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050505
89. Wierucki Maciej Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
90. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
91. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

12

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
Brak 616 009 54 01083 16
2.

119

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

87

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
4.

53

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I
brak 616009550017315
5.

57

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
6.

20

AKCENT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Hamlet Go
M: Alkowa
brak 007660485006
7.

13

ALBATROS SP POL 2008 wałach siwa/175cm F: Cantanis
M: Ambrozja
K016678 616009580806108
8.

76

ALBERJIM SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Analog
M: Alberina
K021541 616009540057011
9.

89

ALLEGRO SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
10.

125

AMARETTO SBK Z Z BLZ 2015 wałach siwa/171 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z55634315
11.

64

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
12.

112

AQUA XIMA-NOOR PKS POL 2016 klacz kasztanowata/173 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Auforta
brak 616009540078616
13.

105

ARMANDO L - POL 2016 wałach gniada/- F: Lasko
M: -
- -
14.

109

ARMANI HAN GER 2011 wałach kasztanowata/183 F: Allround / Argentinus
M: Winona Chiara / Weltmeyer
K023302 DE431316669811
15.

23

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
16.

1

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap De B`Neville / Starter
M: Bigoteria / Islam
K016505 POL007610181607
17.

25

BARWA MAŁOPOLSKA POL 1998 Klacz gniada F: Bawarczyk
M: Bajda
K012531
18.

16

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
19.

58

BROWNIE TYP KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999570302206
20.

110

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 klacz skarogniada/167 F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
K022229 A0005153S
21.

11

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
22.

10

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG POL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
23.

131

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
24.

77

CARYNKA Z SADYBY HUCULSKA POL 2005 klacz skarogniada/kuc:130 F: -
M: -
- -
25.

14

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
26.

26

CELPAR WIELKOPOLSKA POL 2002 wałach kasztanowata/165 F: Elpar
M: Cerla
KO11743 007 53 01359 02
27.

22

CHACCO-BOY MEKLEMBURSKA GER 2009 wałach gniada/170 F: Chacco-Boy
M: Piorella
K026270 DE 427270537609
28.

118

CONSTANTINO AD POL F:
M:
29.

107

CUTE AS HELL TYP KUC POL 2017 wałach kara/kuc:120cm F: Karlos II
M: Cyganka
Brak 616013610216517
30.

93

D’ARTAGNAN HAN POL - wałach siwa/166 F: Diacontinus
M: Cinderella
- -
31.

40

DALISTO KWPN NED 2008 wałach gniada/170 F: Quasimodo Z / Quidam De Revel
M: Pattini / Lancelot
K026655 528003000806839
32.

29

DANCER Szlachetna Półkrew POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Pasquinel
M: Dormida
brak
33.

114

DARA LUCITANO POL 2008 klacz siwa/153 F: Piton
M: Zara d'Angeja
brak 620001.00230008.4
34.

92

DENIS MAŁOPOLSKA POL 1.05.2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
35.

34

DESAND X POL x wałach kara/x F: x
M: x
x x
36.

59

DIE DAME ROSA ---- POL --- klacz gniada/---- F: ----
M: --
Brak -----
37.

41

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
38.

27

DOMINACJA X POL x klacz ciemnogniada/x F: x
M: x
x x
39.

98

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
40.

56

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
41.

102

DOREMI PKS POL 2014 klacz tarantowata/165 F: Poker
M: Dumna
Brak 616999570177614
42.

106

DŻINGIEL Pełna Krew Angielska POL 2010 wałach gniada/165 F: Tioman Island
M: Dżordżia
brak 332/2011
43.

28

EKWADOR SP POL 2007 wałach gniada/175 F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
K016485 POL009610114707
44.

21

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
45.

31

ENJOY X POL x klacz gniada/x F: x
M: x
x x
46.

85

EVIVA L'ARTE WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz jasnokasztanowata/180 F: Midas
M: Etna
K031714 616007530232012
47.

70

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: SANTHAGO
M: GRAMOON
K031873 DE418184060211
48.

78

FLIP Czysta Krew Arabska POL 2011 wałach siwa/kuc:146 F: -
M: -
- -
49.

54

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
50.

19

GEPARD MŁP POL 2009 wałach gniada/168 F: Ghana
M: Jagoda
K018814 616006550100309
51.

9

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
52.

116

GORDITA KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:136 F: nn
M: nn
brak 616 999 57 03067 09
53.

51

HAWANA MAŁOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/165 F: Drink
M: Hajnówka
brak 616006580014717
54.

33

HAZELBERG'S KRISTOFFERSON X POL 2015 wałach gniada/x F: x
M: x
x x
55.

90

HIKI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Antek
M: Harfa
K025767 616007590176411
56.

117

HIRALI MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/161 F: Emaks
M: Hopsanka
brak 616 006 58 02949 11
57.

61

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
58.

97

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: EXTASE
M: ANTARA
K030390 528003201305911
59.

127

INCREDIBLE KWPN POL 2013 wałach kasztanowata/169 F: Etoulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
60.

120

INOUT W KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
61.

30

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
62.

122

JAGIEŁKA SP POL 2009 Klacz skarogniada/170 F: Stalypso
M: Jej Mość
brak P
63.

32

JAMBOREE X POL x wałach gniada/x F: x
M: x
x x
64.

135

JAMESON KWPN NED 2014 wałach kasztanowata/168 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Dutch Diva / VDL Cardento
K025454 528003201403819
65.

132

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
66.

129

JINETTE VB KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Cidane
M: Vinette
brak 528003201405338
67.

126

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
68.

133

JULIUS KWPN NED 2014 wałach gniada/169 F: CIDANE
M: ELLE-FOMIA
x 528003201407776
69.

103

JUMPING JACK FLASH Z Z BEL 2014 wałach gniada/180 F: jilbert van't ruytershof
M: amona z
brak 056015Z55726314
70.

7

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
71.

86

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
K029574 616009640082212
72.

35

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
73.

3

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
74.

50

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
75.

111

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
76.

80

KLARISKA PROGRES KWPN POL 2015 klacz gniada/172 F: Dexter R/ Namelus R
M: Riska/ Silvio II
K031369 528003201505902
77.

79

KLEOPATRA PROGRES KWPN POL 2015 Klacz gniada/172 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Geldorane/ Eldorado van de Zeshoek
K027702 528003201508162
78.

36

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Morelos
M: Karina
K021564
79.

45

L-JANTAR SP POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Ever for pleasure
M: Lawina
Brak 009590257008
80.

75

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
81.

55

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
82.

2

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
83.

96

LANCASTEN VDL KWPN POL 2016 wałach gniada/- F: Etoulon VDL / Toulon
M: Gouvernante VDL / Bacardi VDL
K031265 528003201606756
84.

39

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Vulkan Lwestf ./ Vulkano
M: Lanzarote L sp / Che Gevara L hol.
K025026 616009610020214
85.

95

LARLEY-TREN KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Harley VDL/ Heartbreaker
M: Anna C/ Cornet Obolensky
K031271 5280032011609181
86.

130

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN POL 2016 ogier kasztanowata/165 F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
K029902 528003201608855
87.

60

LEWY MALOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/---- F: Sex
M: ----
Brak -------
88.

123

LIBONACCI KWPN NED 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest / Nabab De Reve
M: Parusa / Corland
K031272 528003201608847
89.

94

LIPYRUSO H KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Corland / Cor de la Bryere
M: Pyrusa H / Indoctro
K031266 5280032016055169
90.

134

LONDON BLUE PS OS POL 2015 ogier gniada/170 F: Carembar De Muze
M: Chacervia/ Chacco Blue
LKPZJ/132/21 DE418180137915
91.

5

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
031376 000000731
92.

74

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
K025649
93.

99

LOTUS TREN KWPN POL 2016 wałach gniada/166 F: Baltic VDL
M: Enance van den sonnenweide
K029633 528003201609185
94.

124

LUGANO KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Carrera VDL / Cardento
M: Lugana / Goodwill
K031269 528003201607516
95.

18

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
96.

121

MASIMO ENDORFIN / POL / ogier // F: /
M:
/ /
97.

62

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
98.

49

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico
M: /Orthos
brak 52800
99.

17

MILADY SP POL 2008 klacz kasztanowata/169 F: Ildago
M: Mirabel
K014290 11955
100.

42

NIL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Minaret
M: Niwa/Armand
K024709 ----
101.

63

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
102.

52

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender son
M: Oseina
brak 616009600252413
103.

8

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
104.

37

PATISON TYP SZLACHETNY POL 1997 wałach gniada/mk:155 F: NN
M: NN
Brak POL 9995700300
105.

72

PERLITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/158 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Petra
K031373 616 009 57 01612 16
106.

115

PIGMENT SP POL 2010 wałach gniada/169 F: Goofi R / Campari M
M: Pawanka / Pawiment
K019266 616009540070110 K019266
107.

83

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
brak *178/08*
108.

38

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
BRAK POL 009570028500
109.

91

PRAWA WM SP POL 6.05.2010 klacz gniada/160 F: Wanderfurst
M: Leyenda WM
K029494 DE455-8703505-10
110.

82

RAMINA KUC POL 2013 klacz kara/kuc:kuc:ku F: xxx
M: Gwiazdka
k 029810 70300200476247/3
111.

108

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
112.

68

ROLEX WIELKOPLSKI POL 2006 wałach skarogniada/167 F: Himen
M: Rita
brak 616007520162906
113.

101

ROSSA NOVA SP POL 2006 klacz gniada/170 F: Bahrain
M: Rossa Cara
brak POL 009 54 00953 06
114.

104

SABIR MŁP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Szkrab
M: Sabatina
brak
115.

84

SAMBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada F: Bujak
M: Sułtanka
POL 009 61 101 76 04
116.

24

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
117.

43

SUPREMO SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Hippika Koh I Noor
M: Soplica
Brak 616009570145316
118.

44

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag/Empik
M: Sugestia/Elsing
K019852 616006690084911
119.

73

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
120.

128

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
x DE 410101610416
121.

100

VIVANT Oldenburger Springpferd POL 2016 wałach gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Saitana
000000000 DE 418185065216
122.

48

VIVIANO HANOWERSKI POL 2011 Wałach gniada/175 F: Uccello
M: La Belle
K020591 DE431314007611
123.

15

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (44)
2021-06-11
12
2021-06-12
9
2021-06-12
9
2021-06-13
4
2021-06-13
9
Barczyk Martyna
Bpk
2021-06-13
8
2021-06-13
Bartkowska Natalia
Bez przynależności klubowej
PATISON (37)
2021-06-12
1
2021-06-13
1
2021-06-13
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-11
2021-06-12
25
2021-06-12
1
2021-06-13
7
2021-06-13
2021-06-11
10
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-06-12
29
2021-06-12
2021-06-13
12
2021-06-13
Brożek Jagoda
Jeździeckie Towarzystwo Sportowe Stanica
SAMBA (84)
2021-06-11
2021-06-11
15
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
2
Bucka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
PATISON (37)
2021-06-11
6
2021-06-11
1
2021-06-12
1
Budzyńska-Calik Martyna
bpk
2021-06-12
31
2021-06-11
2021-06-11
11
2021-06-12
6
2021-06-13
19
Burda Katarzyna
BPK
EKWADOR (28)
2021-06-11
5
2021-06-11
4
2021-06-12
18
2021-06-13
9
Chmiela Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
2021-06-11
2
2021-06-12
21
2021-06-12
2021-06-13
28
2021-06-13
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
RAMINA (82)
2021-06-12
11
2021-06-12
4
2021-06-13
3
2021-06-13
24
2021-06-12
22
2021-06-13
1
Ćwiękała Paulina
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ALLEGRO (89)
2021-06-12
2
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
26
Czyż Wiktoria
bpk
BARWA (25)
2021-06-11
1
2021-06-11
8
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (55)
2021-06-11
22
2021-06-11
2021-06-12
14
2021-06-12
Dobrowolska Marta
OJK Lawenda
DANCER (29)
2021-06-12
1
2021-06-12
28
Drewiczewska Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-06-11
13
2021-06-11
5
2021-06-12
7
2021-06-12
8
2021-06-13
11
2021-06-13
Galewska Marcelina
Klub Jeździecki Impuls
ENJOY (31)
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-12
20
2021-06-12
2021-06-13
15
2021-06-13
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-06-11
3
2021-06-11
7
2021-06-12
26
2021-06-12
2021-06-13
7
2021-06-13
20
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
LORD (5)
2021-06-12
23
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
21
Grabowska Dominika
Klub Jeździecki Impuls
2021-06-11
2021-06-11
10
2021-06-12
11
2021-06-12
2021-06-13
23
2021-06-13
Guzek Jagoda
bpk
2021-06-12
14
2021-06-12
1
Harazim Nadia
BPK
ARMANDO L (105)
2021-06-12
8
2021-06-12
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
2021-06-11
16
2021-06-11
17
2021-06-12
12
2021-06-12
2021-06-13
21
Jędrusińska Jagoda-
bpk
SABIR (104)
2021-06-12
18
2021-06-12
27
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (92)
2021-06-11
16
2021-06-11
2021-06-12
19
2021-06-12
19
2021-06-13
13
2021-06-13
Kaim Magdalena
KJK pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
1
2021-06-11
3
2021-06-12
2
2021-06-12
2
2021-06-13
8
2021-06-13
7
Karolczyk Julia
-
FLIP (78)
2021-06-12
2021-06-12
11
Kaźmierczak Michał
RC Riding Center Sosnowice
JULIUS (133)
2021-06-13
2021-06-13
7
2021-06-13
12
2021-06-13
6
JAMESON (135)
2021-06-13
1
700
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2021-06-12
9
2021-06-13
14
2021-06-13
7
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (61)
2021-06-11
7
2021-06-11
2021-06-12
5
2021-06-12
2021-06-13
6
2021-06-13
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (36)
2021-06-11
2021-06-11
2
2021-06-12
2021-06-12
19
2021-06-13
13
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (23)
2021-06-11
3
2021-06-12
2
2021-06-13
2
300
2021-06-11
3
2021-06-12
4
Kosowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
PERLITA (72)
2021-06-12
9
2021-06-12
25
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2021-06-12
19
2021-06-12
15
Koszucka Małgorzata
Klub Sportowy Verso La Natura
INOUT W (120)
2021-06-11
2
2021-06-11
1
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-13
4
2021-06-12
25
2021-06-12
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (54)
2021-06-11
4
2021-06-11
15
2021-06-12
2021-06-12
19
Kowynia Julita
WLKS Krakus
2021-06-13
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (24)
2021-06-11
8
2021-06-11
2
2021-06-13
3
600
2021-06-13
5
Kuśmierczyk Zofia
JKS Kasztanka
2021-06-11
2021-06-11
4
2021-06-12
2021-06-12
1
2021-06-13
30
2021-06-13
Lech Marcelina
St. KS KJK Szary Michałowice
ARMANI (109)
2021-06-12
7
2021-06-12
Łukaszek Marcelina
JKS Kasztanka
HIKI (90)
2021-06-11
19
2021-06-11
2021-06-12
18
2021-06-12
28
2021-06-13
18
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-06-11
17
2021-06-11
6
2021-06-12
9
2021-06-12
9
2021-06-13
10
2021-06-13
6
Meres Paulina
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (38)
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-13
5
Mielcarek Alicja
BPK
2021-06-11
8
2021-06-11
11
2021-06-12
7
2021-06-12
23
2021-06-13
8
2021-06-11
2021-06-12
3
2021-06-13
18
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (30)
2021-06-12
14
2021-06-12
5
2021-06-13
16
2021-06-13
Nowak Grzesiek
Fundacja Kjk Zatoka
SUPREMO (43)
2021-06-11
17
2021-06-11
2021-06-12
33
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
Nowak Julia
BPK
2021-06-11
18
2021-06-11
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem
AKCENT (20)
2021-06-11
13
2021-06-11
22
2021-06-12
35
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-13
Pawlik Berenika
Bpk
2021-06-11
5
2021-06-11
6
2021-06-12
25
2021-06-12
1
2021-06-13
11
LEWY (60)
2021-06-11
9
2021-06-11
14
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
20
Pawlik Berenika
BPK
DARA (114)
2021-06-11
11
2021-06-11
20
2021-06-12
13
2021-06-12
2021-06-13
25
Pekaniec Józef
BPK - MAL
2021-06-12
29
2021-06-12
2021-06-12
17
2021-06-12
17
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-06-13
11
2021-06-13
13
Pietrucha Liwia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
DŻINGIEL (106)
2021-06-11
16
2021-06-11
Pietrzniak Michalina
bpk
GORDITA (116)
2021-06-11
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
19
2021-06-11
2021-06-12
30
2021-06-12
2021-06-13
14
Piwowarczyk Justyna
bpk
2021-06-11
8
2021-06-11
1
2021-06-12
16
2021-06-12
11
2021-06-13
8
2021-06-13
Płatos Zbigniew
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
OPIUM (52)
2021-06-11
5
2021-06-12
5
2021-06-13
11
2021-06-12
1
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-06-11
6
2021-06-13
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-06-11
2
2021-06-12
2
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (62)
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-11
2021-06-11
10
2021-06-12
6
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (18)
2021-06-11
20
2021-06-11
16
2021-06-12
18
2021-06-12
4
2021-06-13
2021-06-13
Rosa Antonina
SK konik klub
DOREMI (102)
2021-06-11
17
2021-06-11
Rozlachowska Julia
BPK
2021-06-12
16
2021-06-12
13
Sas Maja
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
BROWNIE (58)
2021-06-11
1
2021-06-12
19
Sewiło Wiktoria
brak
CELPAR (26)
2021-06-11
10
2021-06-12
30
2021-06-12
27
2021-06-13
4
2021-06-11
2021-06-13
Skrzypczak Liliana
BPK
BROWNIE (58)
2021-06-11
9
2021-06-12
1
2021-06-13
10
Skrzypiec Agata
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
VIVIANO (48)
2021-06-12
4
2021-06-12
3
2021-06-13
16
2021-06-13
6
MESSI (49)
2021-06-13
22
2021-06-13
2021-06-12
19
2021-06-12
24
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (108)
2021-06-13
12
2021-06-12
14
2021-06-12
1
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2021-06-11
4
2021-06-12
3
2021-06-13
2
500
DALISTO (40)
2021-06-11
10
2021-06-12
6
2021-06-13
13
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (11)
2021-06-11
18
2021-06-12
20
2021-06-12
2021-06-13
2
2021-06-11
2021-06-11
6
2021-06-12
2021-06-12
26
2021-06-13
10
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
2021-06-12
10
2021-06-12
2021-06-13
7
2021-06-13
11
2021-06-12
6
2021-06-12
15
2021-06-13
13
2021-06-13
17
Stasińska Anna
KKJ
GEPARD (19)
2021-06-11
14
2021-06-11
12
2021-06-12
15
2021-06-12
32
2021-06-13
8
Stopa Maciej
Klub Jeździecki Impuls
2021-06-11
1
2021-06-11
9
2021-06-12
7
2021-06-12
2021-06-13
4
DESAND (34)
2021-06-11
2
2021-06-11
9
2021-06-12
1
2021-06-12
1
2021-06-13
3
200
2021-06-13
4
2021-06-11
2021-06-11
5
2021-06-12
25
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
29
2021-06-11
8
2021-06-11
2021-06-12
17
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
17
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
4
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-12
2021-06-13
2021-06-13
OSKAR (8)
2021-06-11
8
2021-06-11
11
2021-06-12
12
2021-06-12
8
2021-06-13
10
2021-06-13
15
Świderska Annamaria
bpk
HIRALI (117)
2021-06-11
10
2021-06-11
1
2021-06-12
1
2021-06-12
2021-06-13
5
2021-06-13
Świerczyńska Patrycja
BPK
HAWANA (51)
2021-06-11
15
2021-06-11
2021-06-12
31
2021-06-12
2021-06-13
27
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2021-06-11
12
2021-06-11
7
2021-06-12
15
2021-06-12
3
2021-06-13
4
2021-06-11
10
2021-06-11
5
2021-06-12
21
2021-06-12
8
2021-06-13
17
2021-06-11
3
2021-06-11
2021-06-12
22
2021-06-12
2021-06-13
3
2021-06-11
11
2021-06-11
14
2021-06-12
11
2021-06-12
13
2021-06-13
14
Szyndler Joanna
KJK Pod Żubrem Niepołomice
MILADY (17)
2021-06-11
3
2021-06-13
1
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
12
2021-06-11
12
2021-06-12
7
2021-06-12
8
2021-06-13
15
Tatara Zofia
OJK Lawenda
2021-06-12
2021-06-12
19
2021-06-13
9
2021-06-13
Toporek Hanna
Kielecki Klub Jeździecki
JAGIEŁKA (122)
2021-06-11
14
2021-06-11
2021-06-12
32
2021-06-12
34
2021-06-13
14
Trawiński Przemysław
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
2021-06-11
13
2021-06-11
13
2021-06-12
6
2021-06-12
5
2021-06-13
18
2021-06-13
9
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
LIBONACCI (123)
2021-06-13
19
2021-06-13
LUGANO (124)
2021-06-13
5
2021-06-13
19
2021-06-13
10
2021-06-13
5
2021-06-13
1
1100
Walaszek Rafał
OJK Pod Dębami Inwałd
SURINAM (44)
2021-06-11
2021-06-11
9
Walaszek Rafał
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ALLEGRO (89)
2021-06-11
6
2021-06-11
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-06-11
2021-06-11
21
2021-06-12
16
2021-06-12
10
2021-06-13
6
2021-06-13
5
GORDITA (116)
2021-06-11
2021-06-12
2021-06-12
17
2021-06-13
12
2021-06-13
Widzyk Krzysztof
JKS Kasztanka
KENZO (111)
2021-06-11
7
2021-06-12
1
2021-06-13
3
300
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
2021-06-11
21
2021-06-11
7
2021-06-12
24
2021-06-12
2021-06-13
9
Wierucki Maciej
Kielecki Klub Jeździecki
ROLEX (68)
2021-06-11
23
2021-06-12
12
2021-06-13
16
2021-06-11
12
2021-06-12
2021-06-13
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-11
4
2021-06-13
2
800
2021-06-11
1
2021-06-11
9
2021-06-12
5
2021-06-12
2
2021-06-13
1
500
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
2021-06-11
6
2021-06-11
1
2021-06-12
4
2021-06-12
16
2021-06-13
12
ACHA (87)
2021-06-11
13
2021-06-11
15
2021-06-12
3
2021-06-12
11
2021-06-13

Number of Riders: 91

Number of Horses: 123

The sum of prizes: 5 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl