Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Weronika OJK Barcice
2001 (MJ.)
O045721
2. Balialina Oleksandra WLKS Krakus
2002 (MJ.)
Brak
3. Batko Paulina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
Brak
4. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
5. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
Brak
6. Bober Amelia brak
2006 (JM.)
O056736
7. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
8. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
LZRWZJ/3413/21
9. Cieślik Łukasz BPK
2002 (MJ.)
O051251
10. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
11. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
12. Data Zofia WLKS KRAKUS Swoszowice
2005 (J.)
O055238
13. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
14. Dubik Julia WLKS Krakus
15. Dziduszko Hanna Klub Jeździecki Vip-Kraków
2004 (J.)
O046503
16. Fedorczak Vincent BPK
2010 (Mł.)
brak
17. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
18. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
19. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
20. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
21. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
22. Gardeła Karolina Bpk
S
O019011
23. Garwol Kamila OHIJ Tara
2003 (J.)
32139/17
24. Gielata Emilia RC Riding Center Sosnowice
2005 (J.)
Brak
25. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
26. Gracjas Wiktoria Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
27. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
28. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
29. Hardek Julia WLKS
2008 (JM.)
30. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O055462
31. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
32. Ilmer Ida KJ Perrin Rudawa
2000 (MJ.)
O031063
33. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
O038842
34. Jagoda Weronika St. KJ Apacz Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
35. Jahan Maya Klub Sportowy Bór
2008 (JM.)
0056757
36. Jahan Olivia Klub Sportowy Bór
2005 (J.)
0050756
37. Jakubowska Oliwia CJK DAKAR Sarnów
2004 (J.)
O039121
38. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
39. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
40. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
brak
41. Kaczmarczyk Natalia KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2014 (Mł.)
brak
42. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
43. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
44. Kasprzyk Magdalena KJ FARUK
S
O005153
45. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
46. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
47. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
48. Klimek Weronika Krakowska Akademia Sportu
S
brak
49. Kocemba Patrycja OHiJ Tara
S
Brak
50. Kokoszka Hanna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (J.)
O045113
51. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
52. Korus Anna Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
53. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
54. Kosowska Anna Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
S
O007468
55. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
56. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
57. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
58. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
59. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (J.)
O034818
60. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
61. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
62. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
63. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
64. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
65. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
O050344
66. Kurleto Kornelia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O044772
67. Kusińska Zofia KJ Perrin
2008 (JM.)
brak
68. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
69. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
70. Lenart Izabela Klub Jeździecki Global
S
brak
71. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice
S
O000877
72. Łuczak Julia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
brak
73. Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
2002 (MJ.)
O025831
10140182
74. Maciaszek Natalia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2020 (Mł.)
brak
75. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
76. Majewska Helena St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
0061154
77. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
78. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
79. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
80. Mitka Maria Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2007 (JM.)
O050887
81. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
82. Nasiadka Kinga Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (MJ.)
O040204
83. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
84. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
85. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047851
86. Oleksy Aleksandra Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2005 (J.)
6777/19 AB
87. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
LZRWZJ/5128/17
88. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
89. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
90. Pączkowska Iga Brak przynależności
2005 (J.)
brak
91. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
92. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
93. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
94. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
95. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
96. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
97. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
98. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
99. Pohl Maria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
100. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
101. Poznańska Emilia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
Brak
102. Prochot Karolina Bpk
S
brak
103. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
104. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
105. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
106. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
107. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
108. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
109. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
110. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
111. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
112. Sas Maja Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2008 (JM.)
O052653
113. Seweryn Magdalena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
114. Siatka Oliwia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2008 (JM.)
Brak
115. Skowron Wojciech Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
O058830
116. Skrobacz Olga Wlks Krakus
2003 (J.)
O034702
117. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
118. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
0057507
119. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
120. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
LZRWZJ/1168/21
121. Stanowska Karolina bpk
2005 (J.)
O044153
122. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
123. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
124. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
125. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
126. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
127. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
128. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
129. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
130. Trojanowska Maja WKLS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
brak
131. Turaj Kinga BPK
BRAK
132. Twardowska Daria KKJK
2006 (JM.)
brak
133. Walczak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2005 (J.)
Brak
134. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
135. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
136. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
137. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
138. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
139. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
140. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O062131
141. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
142. Zięba Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2004 (J.)
O036243
143. Ziemianin Nikola Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2010 (Mł.)
Brak
144. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

81

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/170 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBO ARIA
Brak 616 009 54 01083 16
2.

158

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
3.

128

ACHA MAŁOPOLSKA POL 2013 Klacz gniada/170 F: Minaret
M: Anes
K027348 616006570046913
4.

69

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
5.

170

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/160 F: Acorado I
M: Rheingold
brak Brak
6.

139

AKCENT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Hamlet Go
M: Alkowa
brak 007660485006
7.

70

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
8.

42

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
9.

159

ALEBASTR UKRAIŃSKA UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Boryspol
M: Alleya
None 804098100042500 UKR
10.

120

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Albufeira
K021490 616009510342112
11.

36

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
12.

119

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
13.

166

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
14.

12

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
Brak 016009590248511
15.

123

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
16.

71

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
17.

72

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
18.

77

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
19.

73

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
20.

134

BELLA KOŃ WĘGIERSKI POL 2011 klacz skarogniada/170 F: -
M: -
brak -
21.

124

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
22.

78

BONANZA KUC POL 2005 klacz srokata/mk:152 F: Wiek
M: Broszka
K025254 POL013570102905
23.

45

BOND BEJ A POL 2008 wałach gniada/166 F: a
M: a
brak a
24.

54

BONITA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz srokata/kuc:130 F: WALOR
M: BRYZA
BRAK 616999550014617
25.

64

BROWNIE TYP KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:140 F: nn
M: nn
brak 616999570302206
26.

79

CALISTA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 klacz siwa/170 F: Bolero De Ravel
M: Charli Z
K031256 616009600209014
27.

80

CAMEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach siwa/164 F: Monastyr
M: Corsa
KO13616 POL 009 61 10754 03
28.

174

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
29.

9

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
30.

177

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
31.

26

CARLOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/167 F: Bankiet
M: Carmen
Brak 616009610028113
32.

82

CATALAYA HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
33.

163

CHAGANO - POL - wałach siwa/- F: -
M: -
- -
34.

138

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
35.

130

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
36.

115

CHENET HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender
M: Pepsi III
K014155 DE421000318808
37.

58

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
38.

83

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
39.

84

CONIKA Z ZANGERSHEIDE POL 2007 klacz siwa/162 F: Contefino / Contender
M: Noika Rouge / Papillon Rouge
K012170 Z694107
40.

68

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
41.

145

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
42.

132

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
43.

34

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
44.

85

CORTADO DSPF POL 2012 Wałach kara/178 F: Calme
M: Wikatelle
K024810 DE 456370031112
45.

143

COSTANTINO AD HOL POL 2012 wałach siwa/. F: CLARIMO ASK
M: GALATEA
K031374 DE421000073612
46.

56

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
47.

137

CYKADA W HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Classic velvet brown
brak 616009610164712
48.

3

CYRUS SP POL 2008 wałach siwa/173 F: Ogar
M: Ceta
brak 616009600459608
49.

103

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
50.

146

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
51.

60

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella girl
K0253388 DE418185063412
52.

7

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
53.

135

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
54.

133

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
55.

55

DOUBLE SURPRISE ROSE APPALOOSA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
Brak 000063680
56.

111

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
57.

86

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
58.

87

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
59.

141

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
60.

59

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
Brak 616098200014730
61.

167

FIKUS Pełna Krew Angielska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Sorbie Tower
M: Fairy Tale
brak POL090000006218
62.

31

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
63.

109

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
brak DE418184060211
64.

150

FOKUS SP POL 2006 Wałach siwa F: Lokaut
M: Fanfara
009570040306
65.

162

FOR FUN 7 - POL - wałach kasztanowata/- F: For Pleasure
M: -
- -
66.

51

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
67.

48

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
68.

47

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
69.

74

GANDINI SP POL 2011 wałach ciemnogniada/173 F: Corde Star
M: Gejsza
brak brak
70.

114

GAUCHO S SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Concert
M: Galia S
Brak 009520050608
71.

125

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
brak POL013540130807
72.

63

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
73.

148

GOLIAT TYP KUC POL 2010 wałach jasnokasztanowata/kuc:145 F: NN
M: NN
Brak 616999610262910
74.

121

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo / Cantus
M: Gariba / Garibaldi
K020840 616009690138811
75.

11

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
76.

88

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
77.

153

HELLFIRE SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Hippice Koh-J-Noor
M: Hewelia
brak 616009570167515
78.

41

HERA SP POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
79.

30

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
K031155 616009610107813
80.

65

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
brak 616006540090605
81.

66

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
brak 616006540090605
82.

168

HEVANTOS KWPN NED 2012 wałach siwa/- F: Levantos II / Liostro
M: Dentana E.B. / Lucky Boy
K030394 528003201209202
83.

154

HIS ROYAL OLD GER 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
K027748 DE433331091206
84.

50

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
85.

155

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
86.

99

IDANCA KWPN NED 2013 Wałach kara/170 F: D
M: B
K025848
87.

49

IHS DIAMONTE TINKER POL 2011 klacz srokata/129 F: -
M: -
brak 39054
88.

151

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
89.

112

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
90.

107

INADJA UD KWPN NED 2013 klacz gniada/162 F: EXTASE
M: ANTARA
K030390 528003201305911
91.

106

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
92.

176

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
93.

39

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
94.

175

JEDI G KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
95.

113

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
96.

142

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123 616POL11007392T
97.

140

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
98.

29

JORDAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Łan
M: Jazda
K031153 POL 006 57 00048 06
99.

94

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
100.

126

KALANDRA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 klacz gniada/155 F: narvik
M: kolombina
brak 616009520023413
101.

127

KALIMINI SP POL 2012 wałach gniada/175 F: Raport
M: Kalahari
K029574 616009640082212
102.

28

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
K031008 616008660914810
103.

89

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
104.

144

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
105.

164

KENZO V/D ZWINKHOEVE KWPM POL 2015 wałach gniada/165 F: Farmgraaf
M: Charissa Ikaria W
K029166 826002150874714
106.

27

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
107.

5

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
108.

117

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030216 61699961020813
109.

169

LAUSANNE 65 HOL GER 2011 klacz gniada// F: Larimar / Lavall II
M: S-Catania / Caretino
K021560 DE421000108011
110.

172

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
111.

171

LEONARDO KWPN HND 2016 wałach gniada/175 F: A Big Boy
M: Hinka's Girl
. .
112.

18

LORETTO MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
K016011 006550099107
113.

161

LUNA KG - POL - klacz gniada/- F: -
M: -
K031470 -
114.

173

MA BELLE DE MUZE BWP 2012 Klacz siwa F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
115.

131

MADOKS GT PKSP POL 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Azart
M: Marihuana P
K020864 POL009520020409
116.

90

MAGIA J SP POL 2005 klacz gniada/174 F: Hokus Pokus
M: Magnolia
- -
117.

19

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Minaret
M: Morfina
K031006 616006570028814
118.

116

MARAT MAŁY KOŃ POL 2006 Wałach gniada/mk:mk:mk:m F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
119.

32

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
120.

38

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
121.

98

MEGI SP POL 2004 Klacz kara/162 F: N
M: N
K015130 POL999611201504
122.

91

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
123.

75

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K hes.
M: Misi sp/Barros KWPN
K029137 616009610013616
124.

108

NAIROBI SP POL 2014 Klacz siwa/163 F: Lotos
M: Nowanta
Brak /
125.

33

NEKNES KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:125 F: Di Caprio PP
M: Nanda
brak POL 013 68 00096 05
126.

92

NIGHT OF DREAMS MZ Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/- F: Number One 28
M: Woopie
brak 056015Z55613317
127.

37

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
128.

76

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
129.

35

OPAR Z BRZEZIA HUCUŁ POL 2008 wałach ciemnogniada/kuc:140 cm F: Baca
M: Olszynka
K027356 POL 012 57 00804 08
130.

149

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
131.

61

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz gniada/175 F: Aristo Z
M: Orkana-M
K028444 .
132.

93

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
133.

122

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
K019191 616009640025810 105IC19
134.

62

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Konkret 2
M: Pumara
K030749 616009520020316
135.

95

PERLITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz siwa/158 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Petra
K031373 616 009 57 01612 16
136.

96

PILOT WLKP POL 2017 wałach kara/165 F: Egerro
M: Pasja
brak 616007610109517
137.

118

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
138.

110

QUINCY HAN GER 2011 wałach gniada/175 F: Quaid
M: Rapahela / Raphael
K026658 DE431316200111
139.

46

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 Wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi/ Sanson
K024474 703001752123104
140.

43

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
141.

157

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
142.

97

SANDORIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Aron
M: Sinez
K023527 616009540041113
143.

147

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 Wałach siwa/kuc:115 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
brak 528019010002574
144.

160

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
K016668
145.

53

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
146.

57

SHANTI ŚLĄSKA POL 2015 klacz kara/162 F: Aromat
M: Sabrina
Brak 616098200148612
147.

152

SOPHIE PKZ POL 2014 klacz kasztanowata/155 F: HEXSON
M: SIGMA
Brak 616010540108514
148.

100

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
149.

101

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
150.

6

SUZAN KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K030146 52801131772
151.

102

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
152.

25

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
153.

40

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
154.

104

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
155.

52

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
156.

44

TOWER Pełna Krew Angielska POL 2008 wałach gniada/165 F: In Camera
M: Tewa
brak .
157.

67

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
158.

178

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir
M: Valciria
brak A0013005S
159.

10

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
160.

136

WIENA HOLSZTYŃSKA GER 2011 Klacz siwa/170 F: Clarimo
M: Wachtel
K021948 DE421000045611 105TE66
161.

17

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
162.

105

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
163.

129

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Broadley Owen 76144
M: Emeraldisle Rebecca
brak 826046020164361
164.

156

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
165.

165

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
Brak 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Drewniany Kinga Brak
100
SUM:
100.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
200
300
SUM:
500.00
Kasprzyk Magdalena KJ FARUK
50
SUM:
50.00
Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
100
400
SUM:
500.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
200
300
300
SUM:
800.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
300
400
SUM:
700.00
Łyś Karolina R.C.Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Skrobacz Olga Wlks Krakus
100
SUM:
100.00
Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
200
200
SUM:
400.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
100
50
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Apanasewicz Weronika
OJK Barcice
OSTIANA (122)
2021-06-05
15
2021-06-05
16
2021-06-06
Balialina Oleksandra
WLKS Krakus
ALEBASTR (159)
2021-06-05
13
2021-06-06
4
Batko Paulina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
TITHANA (52)
2021-06-04
29
2021-06-04
31
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
10
2021-06-06
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2021-06-04
31
2021-06-04
1
2021-06-05
17
2021-06-05
9
2021-06-06
9
2021-06-06
22
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2021-06-04
1
2021-06-05
18
2021-06-05
2021-06-06
4
Bober Amelia
brak
2021-06-04
29
2021-06-04
1
2021-06-05
10
2021-06-06
14
2021-06-06
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-06-04
1
2021-06-06
4
2021-06-04
3
2021-06-06
3
200
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-04
2021-06-04
25
2021-06-05
13
2021-06-05
2021-06-06
1
Cieślik Łukasz
BPK
2021-06-05
5
2021-06-04
17
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-04
31
2021-06-05
5
2021-06-06
2
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (115)
2021-06-04
20
2021-06-04
7
2021-06-05
10
2021-06-06
11
2021-06-05
8
Data Zofia
WLKS KRAKUS Swoszowice
GRANDIOS (121)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
7
2021-06-05
2021-06-06
13
2021-06-06
24
Drewniany Kinga
Brak
2021-06-04
22
2021-06-05
20
2021-06-06
2
100
2021-06-05
17
2021-06-04
2021-06-04
17
2021-06-05
2021-06-05
11
2021-06-06
13
2021-06-06
Dubik Julia
WLKS Krakus
AHLERT (170)
2021-06-04
1
2021-06-05
5
2021-06-06
8
Dziduszko Hanna
Klub Jeździecki Vip-Kraków
BONANZA (78)
2021-06-04
2021-06-04
15
2021-06-05
2021-06-05
30
2021-06-06
3
2021-06-06
Fedorczak Vincent
BPK
WIQUIRRA (105)
2021-06-04
1
2021-06-04
22
2021-06-05
8
2021-06-05
14
2021-06-06
2
2021-06-06
15
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GANDINI (74)
2021-06-04
27
2021-06-04
2021-06-04
43
2021-06-04
13
2021-06-05
10
2021-06-05
8
2021-06-06
9
VIGGO (178)
2021-06-06
2021-06-06
9
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
BONITA (54)
2021-06-04
23
2021-06-04
23
2021-06-05
11
2021-06-05
16
2021-06-06
15
2021-06-06
14
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2021-06-04
2021-06-04
13
2021-06-05
10
2021-06-05
12
2021-06-06
9
2021-06-06
7
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (43)
2021-06-05
7
2021-06-06
8
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (112)
2021-06-04
2021-06-04
16
2021-06-05
22
2021-06-05
2021-06-06
9
2021-06-06
13
Gardeła Karolina
Bpk
2021-06-05
5
Garwol Kamila
OHIJ Tara
CARLOS (26)
2021-06-04
4
Gielata Emilia
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (145)
2021-06-04
22
2021-06-04
2021-06-05
8
2021-06-05
1
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (124)
2021-06-04
2021-06-04
9
Gracjas Wiktoria
Bez Przynależności Klubowej
SOPHIE (152)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (76)
2021-06-04
2021-06-04
28
2021-06-05
28
2021-06-05
2021-06-06
12
2021-06-06
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2021-06-05
5
Hardek Julia
WLKS
SENATOR-K (160)
2021-06-05
12
2021-06-05
2021-06-06
17
2021-06-06
20
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (28)
2021-06-05
2021-06-05
2
2021-06-06
15
2021-06-06
3
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
ALASKA (42)
2021-06-05
15
2021-06-06
2021-06-05
2021-06-06
3
Ilmer Ida
KJ Perrin Rudawa
MADOKS GT (131)
2021-06-04
17
2021-06-04
12
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
2021-06-04
45
2021-06-04
26
2021-06-05
23
2021-06-05
17
2021-06-06
15
Jagoda Weronika
St. KJ Apacz Mszana Górna
2021-06-04
23
2021-06-04
4
2021-06-05
8
2021-06-05
17
2021-06-06
6
Jahan Maya
Klub Sportowy Bór
2021-06-05
24
2021-06-05
Jahan Olivia
Klub Sportowy Bór
KALANDRA (126)
2021-06-05
13
2021-06-05
Jakubowska Oliwia
CJK DAKAR Sarnów
2021-06-04
2
2021-06-04
4
2021-06-05
6
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
TOWER (44)
2021-06-04
23
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ZORAN (165)
2021-06-04
2021-06-04
46
2021-06-06
16
ATOS (166)
2021-06-04
2021-06-05
2
200
2021-06-06
1
300
Juszkiewicz Zofia
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
GANDINI (74)
2021-06-05
2021-06-05
21
2021-06-06
12
2021-06-06
23
Kaczmarczyk Natalia
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
FIKUS (167)
2021-06-06
2021-06-06
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (146)
2021-06-05
12
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
2021-06-04
14
2021-06-04
16
2021-06-05
10
2021-06-05
16
2021-06-06
1
2021-06-06
5
Kasprzyk Magdalena
KJ FARUK
DEMOLKA (103)
2021-06-05
3
50
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
DOLLY (7)
2021-06-06
7
WIENA (136)
2021-06-05
2
2021-06-05
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2021-06-04
3
2021-06-05
2021-06-06
12
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
NAIROBI (108)
2021-06-04
40
2021-06-04
2021-06-05
14
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
JESSY (113)
2021-06-04
6
2021-06-04
34
2021-06-05
1
2021-06-05
1
2021-06-06
2
Klimek Weronika
Krakowska Akademia Sportu
MAGIA J (90)
2021-06-04
21
2021-06-04
13
2021-06-05
31
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
10
Kocemba Patrycja
OHiJ Tara
GAUCHO S (114)
2021-06-04
10
2021-06-04
Kokoszka Hanna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HEREZJA (66)
2021-06-04
12
2021-06-05
11
2021-06-05
10
2021-06-06
6
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-06-06
18
2021-06-06
19
Korus Anna
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
MARAT (116)
2021-06-06
11
2021-06-06
7
LASEK (117)
2021-06-04
1
2021-06-04
23
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (119)
2021-06-04
25
2021-06-04
25
2021-06-05
24
2021-06-05
14
2021-06-06
21
2021-06-06
Kosowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
PERLITA (95)
2021-06-04
2021-06-04
20
2021-06-05
20
2021-06-05
6
2021-06-06
3
2021-06-06
8
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
18
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (72)
2021-06-04
15
2021-06-05
3
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-04
2021-06-04
11
2021-06-05
1
2021-06-06
14
2021-06-06
5
Kowynia Julita
WLKS Krakus
INADJA UD (107)
2021-06-04
36
2021-06-04
2021-06-05
17
2021-06-06
8
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (101)
2021-06-04
5
2021-06-04
5
2021-06-05
3
100
2021-06-06
1
400
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-06-04
19
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LEONARDO (171)
2021-06-04
27
2021-06-05
12
2021-06-06
8
LAXTON (172)
2021-06-04
12
2021-06-05
4
2021-06-06
4
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2021-06-05
3
200
2021-06-06
2
300
2021-06-05
2
300
2021-06-06
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (70)
2021-06-04
1
2021-06-04
1
2021-06-05
6
2021-06-05
2021-06-06
6
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (125)
2021-06-06
2
2021-06-06
4
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-06-04
2
2021-06-05
1
300
2021-06-05
1
400
2021-06-06
2021-06-04
2021-06-05
7
2021-06-06
12
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (88)
2021-06-04
24
2021-06-04
11
2021-06-05
26
2021-06-05
2021-06-06
5
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus Swoszowice
HEVANTOS (168)
2021-06-04
6
2021-06-04
2
Kusińska Zofia
KJ Perrin
2021-06-04
23
2021-06-04
28
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (142)
2021-06-04
2021-06-04
41
2021-06-05
2021-06-05
14
Layer Marek
K.J.Facimiech
2021-06-06
6
2021-06-06
7
RINGO (157)
2021-06-06
4
2021-06-06
9
Lenart Izabela
Klub Jeździecki Global
PILOT (96)
2021-06-04
21
2021-06-04
28
2021-06-05
12
2021-06-05
2021-06-06
7
2021-06-06
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus Swoszowice
LUNA KG (161)
2021-06-04
38
2021-06-04
2021-06-05
25
FOR FUN 7 (162)
2021-06-04
18
2021-06-04
2021-06-05
27
2021-06-05
CHAGANO (163)
2021-06-04
20
2021-06-05
19
2021-06-04
11
2021-06-05
14
ZORAN (165)
2021-06-05
16
JEDI G (175)
2021-06-05
5
Łuczak Julia
Bez Przynależności Klubowej
CYRUS (3)
2021-06-05
11
2021-06-05
6
2021-06-06
16
2021-06-06
Łyś Karolina
R.C.Riding Center Sosnowice
MEGI (98)
2021-06-05
4
2021-06-06
6
IDANCA (99)
2021-06-05
7
2021-06-06
2
200
Maciaszek Natalia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
HELLFIRE (153)
2021-06-04
32
2021-06-04
2021-06-06
17
2021-06-05
7
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (47)
2021-06-04
5
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
13
Majewska Helena
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-06-04
24
2021-06-04
2021-06-05
8
2021-06-06
2021-06-06
2021-06-05
20
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2021-06-04
18
2021-06-04
2021-06-05
19
2021-06-05
2021-06-06
19
2021-06-06
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
CHAMANII (138)
2021-06-04
44
2021-06-04
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (91)
2021-06-04
37
2021-06-04
2021-06-05
3
2021-06-05
7
2021-06-06
2021-06-06
Mitka Maria
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CALISTA (79)
2021-06-05
18
2021-06-05
2021-06-06
3
2021-06-06
21
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (48)
2021-06-05
4
2021-06-05
2
Nasiadka Kinga
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-06-04
19
2021-06-04
Nielsen Emma
-
ILLAPA L (151)
2021-06-04
8
2021-06-05
4
2021-06-05
1
2021-06-04
26
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (120)
2021-06-04
42
2021-06-04
2021-06-05
22
2021-06-06
14
2021-06-05
9
2021-06-06
1
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (30)
2021-06-05
21
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-06
16
Oleksy Aleksandra
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
CORTADO (85)
2021-06-04
15
2021-06-04
2021-06-05
7
2021-06-06
2
2021-06-06
2
2021-06-05
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (59)
2021-06-05
3
2021-06-06
10
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem
AKCENT (139)
2021-06-04
2021-06-04
47
2021-06-05
15
2021-06-05
2021-06-06
11
2021-06-06
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
CYKADA W (137)
2021-06-04
33
2021-06-04
Pączkowska Iga
Brak przynależności
SYNAJ (25)
2021-06-06
10
2021-06-06
4
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
CHANEL-N (130)
2021-06-05
3
2021-06-05
9
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
DENIRO (146)
2021-06-05
5
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2021-06-04
9
2021-06-04
4
2021-06-05
6
2021-06-05
10
2021-06-06
7
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2021-06-04
8
2021-06-05
21
2021-06-05
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
AHLERT (170)
2021-06-04
1
2021-06-05
2
2021-06-06
2
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (27)
2021-06-04
14
2021-06-04
24
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (27)
2021-06-05
4
2021-06-05
4
2021-06-06
4
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-04
2021-06-04
9
2021-06-05
5
2021-06-05
11
2021-06-06
8
2021-06-06
Pohl Maria
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-06-05
9
2021-06-06
16
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
2021-06-05
22
2021-06-05
13
Poznańska Emilia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
FOKUS (150)
2021-06-04
2021-06-04
Prochot Karolina
Bpk
HAVANA (11)
2021-06-04
2021-06-04
5
2021-06-05
3
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-06
9
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-06-04
9
2021-06-06
10
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
SUZAN (6)
2021-06-04
1
2021-06-04
19
2021-06-05
4
2021-06-05
4
2021-06-06
1
2021-06-06
12
2021-06-04
12
2021-06-04
2021-06-05
2
2021-06-06
6
2021-06-06
10
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-06-04
6
2021-06-06
22
2021-06-04
3
2021-06-05
12
2021-06-06
7
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2021-06-04
2021-06-05
10
2021-06-05
13
2021-06-06
2021-06-04
14
2021-06-04
21
2021-06-05
13
2021-06-05
6
2021-06-06
10
2021-06-06
11
MEDEA (38)
2021-06-04
5
2021-06-04
13
2021-06-05
11
2021-06-05
11
2021-06-06
5
2021-06-06
4
2021-06-04
10
2021-06-06
3
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (32)
2021-06-04
29
2021-06-04
18
2021-06-05
23
2021-06-05
18
2021-06-06
9
2021-06-06
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2021-06-04
19
2021-06-04
4
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (40)
2021-06-05
8
2021-06-05
23
2021-06-06
2021-06-06
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (41)
2021-06-04
39
2021-06-04
23
2021-06-05
17
2021-06-05
10
TOWER (44)
2021-06-04
1
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (73)
2021-06-04
8
2021-06-04
2021-06-05
2021-06-05
20
2021-06-06
11
2021-06-06
Sas Maja
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
BROWNIE (64)
2021-06-05
13
2021-06-05
19
2021-06-06
19
Seweryn Magdalena
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2021-06-05
16
2021-06-06
7
Siatka Oliwia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
GOLIAT (148)
2021-06-04
2021-06-04
Skowron Wojciech
Bez Przynależności Klubowej
SYNAJ (25)
2021-06-04
2021-06-04
10
2021-06-05
18
2021-06-05
Skrobacz Olga
Wlks Krakus
2021-06-04
16
2021-06-05
8
2021-06-06
3
100
ORIDA-M (61)
2021-06-05
QUINCY (110)
2021-06-05
4
Sordyl Łukasz
RC Riding Center Sosnowice
2021-06-04
21
2021-06-04
10
2021-06-05
13
2021-06-05
9
2021-06-06
13
Soswa Wiktoria
KJK Pod Żubrem
CAMEL (80)
2021-06-04
35
2021-06-04
2021-06-05
9
2021-06-06
20
2021-06-06
2021-06-04
1
2021-06-04
7
2021-06-05
5
2021-06-05
2021-06-06
5
2021-06-06
3
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-06-04
8
2021-06-04
1
2021-06-05
9
2021-06-06
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-06-05
1
2021-06-05
2021-06-06
5
2021-06-06
8
Stanowska Karolina
bpk
FINE LINE (109)
2021-06-04
1
2021-06-04
20
2021-06-05
2
2021-06-05
2021-06-06
8
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-06-04
14
2021-06-05
1
2021-06-05
3
2021-06-06
9
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (93)
2021-06-04
7
2021-06-04
17
2021-06-05
20
2021-06-05
17
2021-06-06
11
2021-06-06
1
2021-06-04
2021-06-04
30
2021-06-05
3
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (43)
2021-06-05
14
2021-06-06
4
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
HIS ROYAL (154)
2021-06-04
2021-06-04
2021-06-05
14
2021-06-06
2021-06-06
Szewczyk Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
FAKIR (59)
2021-06-04
1
2021-06-05
1
2021-06-06
11
2021-06-04
1
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (123)
2021-06-05
13
2021-06-05
20
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (100)
2021-06-04
1
2021-06-04
16
2021-06-05
1
200
2021-06-05
15
2021-06-06
1
200
2021-06-06
8
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-06-04
21
2021-06-04
22
2021-06-05
1
2021-06-06
14
Trojanowska Maja
WKLS SWOSZOWICE
2021-06-04
20
2021-06-05
8
2021-06-06
18
2021-06-06
Turaj Kinga
BPK
2021-06-04
26
2021-06-04
2021-06-05
25
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Twardowska Daria
KKJK
HEREZJA (65)
2021-06-04
3
2021-06-06
5
Walczak Julia
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
SHANTI (57)
2021-06-05
2021-06-05
2021-06-06
2021-06-06
Walczak Natalia
BPK
KENIA (144)
2021-06-05
2021-06-06
17
Walczak Nikola
bpk
KENIA (144)
2021-06-05
3
2021-06-06
5
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (86)
2021-06-04
2
2021-06-04
6
2021-06-05
13
2021-06-05
18
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (103)
2021-06-04
3
2021-06-04
2021-06-05
29
2021-06-06
1
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
OPIUM II (149)
2021-06-05
15
2021-06-05
2021-06-06
1
Żachowska Patrycja
KJ Global Świętoszowice
TITAN 12 (104)
2021-06-04
1
2021-06-04
18
2021-06-05
2
100
2021-06-05
6
2021-06-06
3
50
2021-06-06
5
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
JORDAN (29)
2021-06-05
2021-06-06
7
2021-06-06
12
2021-06-05
Zięba Amelia
RC SOSNOWICE
GILEA (63)
2021-06-05
6
2021-06-05
10
Zięba Oliwia
Klub Jeździecki ASSANYA
2021-06-04
22
2021-06-05
17
2021-06-05
2021-06-06
6
2021-06-04
1
Ziemianin Nikola
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2021-06-04
31
2021-06-04
1
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
KALIMINI (127)
2021-06-04
11
2021-06-04
15
ACHA (128)
2021-06-04
7
2021-06-04
2

Number of Riders: 144

Number of Horses: 165

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl