Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
183 ACCEPTED 2021-06-16 17:51:40
2021-06-16 16:05:16
Agata Arendt WIFORD AA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
182 ACCEPTED 2021-06-15 20:15:33
2021-06-15 18:58:50
Wojciech Suwała LIBERATOR
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
181 ACCEPTED 2021-06-15 14:15:13
2021-06-15 13:31:54
Paulina Kłóska DON BIJOU ZW
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
180 ACCEPTED 2021-06-15 14:34:29
2021-06-15 10:15:02
Magda Górny MORS
  • 2x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
179 ACCEPTED 2021-06-15 18:23:07
2021-06-15 09:35:00
Zuzanna Kamińska HIPIS
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
178 ACCEPTED 2021-06-15 18:23:15
2021-06-15 09:34:30
Kinga Górny CHARM
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
177 ACCEPTED 2021-06-15 18:23:21
2021-06-15 09:34:09
Barbara Jeleń DENIS
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
176 ACCEPTED 2021-06-15 18:23:25
2021-06-15 09:33:45
Julia Góra AREST
  • 2x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
175 ACCEPTED 2021-06-15 08:23:08
2021-06-15 08:22:38
Damian Zmorek LA PETITE GURRIERE
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
174 ACCEPTED 2021-06-15 18:22:55
2021-06-15 08:18:01
Paulina Wirska GABON
  • 2x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
173 ACCEPTED 2021-06-15 20:32:20
2021-06-14 23:32:27
Sonia Gaj BENGRAF
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
172 ACCEPTED 2021-06-15 20:32:34
2021-06-14 23:31:40
Adam Kaźmierczak ROGER GARCIA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
171 ACCEPTED 2021-06-15 20:32:46
2021-06-14 23:30:51
Adam Kaźmierczak BRAVADO
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
170 ACCEPTED 2021-06-15 20:32:57
2021-06-14 23:30:13
Adam Kaźmierczak ROI
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
169 ACCEPTED 2021-06-15 20:33:08
2021-06-14 23:29:20
Adam Kaźmierczak JUMP DE GOGO
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
168 ACCEPTED 2021-06-15 18:22:18
2021-06-14 23:27:35
Julia Gicala KORAL
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
167 ACCEPTED 2021-06-15 08:23:32
2021-06-14 23:21:37
Julia Przybyła AC/DC
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
166 ACCEPTED 2021-06-15 08:23:40
2021-06-14 23:19:08
Angelika Klos WALENTYNA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
165 ACCEPTED 2021-06-15 08:24:22
2021-06-14 23:13:41
Paulina Kłóska JOVELANA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 2x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
164 PRE-APPROVED 2021-06-15 08:23:50
2021-06-14 21:27:19
Izabela Pełka LALA "R"
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
163 ACCEPTED 2021-06-14 19:46:22
2021-06-14 15:08:52
Szymon Cymbryłowicz MILORD
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
162 ACCEPTED 2021-06-15 18:22:42
2021-06-14 14:57:03
Mikołaj Szulakowski STEP
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
161 ACCEPTED 2021-06-14 13:42:36
2021-06-14 12:41:24
Joanna Sajkowska CHANEL
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
160 ACCEPTED 2021-06-14 09:56:13
2021-06-14 08:05:50
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 2x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
159 ACCEPTED 2021-06-14 07:48:54
2021-06-14 07:01:33
Łukasz Cywiński CASSINO GOLD
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
158 ACCEPTED 2021-06-14 11:52:54
2021-06-13 21:50:04
Polnická Marie MAZÁNEK
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
157 ACCEPTED 2021-06-15 20:35:57
2021-06-13 21:29:04
Tomasz Burzyński Q7 (Q SIEBEN)
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
156 ACCEPTED 2021-06-13 23:09:44
2021-06-13 18:28:31
Barbara Szwarc SCYTIA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
155 ACCEPTED 2021-06-14 07:49:36
2021-06-13 16:10:47
Janina Zielińska HANKEE DOODLE
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
154 ACCEPTED 2021-06-15 18:23:33
2021-06-13 12:17:45
Kinga Piecha DOLMET MILLY LAFORET
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
153 ACCEPTED 2021-06-13 08:55:13
2021-06-12 22:06:38
Ewa Burzyńska CARGO
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
152 ACCEPTED 2021-06-13 08:55:05
2021-06-12 12:15:40
Nikola Bulanda FRITS
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
151 ACCEPTED 2021-06-12 11:13:21
2021-06-12 10:51:08
Monika Piech HIPIKA
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
150 ACCEPTED 2021-06-12 11:13:18
2021-06-12 09:54:20
Małgorzata Popiół B.Z.N.
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
149 ACCEPTED 2021-06-14 07:49:12
2021-06-12 05:57:50
Wiktoria Żymła LOTO-Z
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
148 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:53
2021-06-11 22:08:28
Katarzyna Siwiec ETNA -B
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
147 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:47
2021-06-11 22:06:38
Estera Stec ETNA -B
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
146 PRE-APPROVED 2021-06-12 09:44:43
2021-06-11 22:05:43
Katarzyna Palka ESKA
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
145 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:42
2021-06-11 22:05:11
Klaudia Adamek BONITA-MG
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
144 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:39
2021-06-11 22:04:28
Patrycja Gacek ESKA
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
143 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:36
2021-06-11 21:57:19
Karel Lamich Ml. COFFEE
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
142 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:32
2021-06-11 20:37:44
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
141 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:29
2021-06-11 20:09:52
Waldemar Wojtyczka OPIUM W
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
140 ACCEPTED 2021-06-13 14:24:38
2021-06-11 18:49:02
Nikola Samborska VYŠNIA
  • 2x 5a/LL 90 -kuce/Konkurs LL 90 - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca kuce
139 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:25
2021-06-11 18:37:27
Konrad Morgała KNOCKASH GIRL
  • 1x 5a/LL 90 -kuce/Konkurs LL 90 - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca kuce
  • 1x 5b/L -kuce/Konkurs L - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca kuce
138 ACCEPTED 2021-06-15 20:34:45
2021-06-11 17:37:20
Julia Sztaba TAKSI
  • 1x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
  • 1x 5d/N -DK/Konkurs N -kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
137 ACCEPTED 2021-06-11 17:41:21
2021-06-11 16:51:59
Weronika Gębska TROJA
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
136 ACCEPTED 2021-06-13 14:24:47
2021-06-11 16:23:44
Alicja Surówka TIK TAK
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
135 ACCEPTED 2021-06-11 17:41:02
2021-06-11 16:17:51
Paulina Śliwa KARDAN
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
134 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:59
2021-06-11 15:49:53
Sonia Janus QUIMBLY
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
133 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:55
2021-06-11 15:48:34
Sonia Janus BALOU BALOU
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 8/C/Konkurs C - 130 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
132 ACCEPTED 2021-06-14 19:44:04
2021-06-11 14:59:43
Emma Nielsen ILLAPA L
  • 2x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
131 ACCEPTED 2021-06-11 12:14:53
2021-06-11 11:49:11
Nadia Leśniak BREGO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
130 ACCEPTED 2021-06-13 23:11:11
2021-06-11 11:05:56
Agnieszka Kopiec ROMICA R
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
129 ACCEPTED 2021-06-14 18:54:30
2021-06-11 10:38:38
Aleksandra Ryt KELIOR
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
128 ACCEPTED 2021-06-11 12:14:43
2021-06-11 10:37:46
Aleksandra Ryt THAT’S A LADY E Q Z
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
127 ACCEPTED 2021-06-11 10:09:39
2021-06-11 09:46:46
Maja Sznurkowska COLIN
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
126 ACCEPTED 2021-06-11 10:09:34
2021-06-11 09:15:54
Maja Sznurkowska BAFUSAINI
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
125 ACCEPTED 2021-06-11 00:20:11
2021-06-10 22:32:14
Anna Lazar DRAGON
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
124 ACCEPTED 2021-06-11 00:20:09
2021-06-10 22:26:21
Veronika Orlikova E-BLUE
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
123 ACCEPTED 2021-06-13 23:11:16
2021-06-10 22:22:35
Karel Lamich PELE DE KALVARIE
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
122 ACCEPTED 2021-06-11 00:19:55
2021-06-10 22:08:28
Victoria Rajda INIDA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
121 ACCEPTED 2021-06-11 00:19:52
2021-06-10 22:06:33
Agata Golec STARCO VAN’T FRIEDEN
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
120 ACCEPTED 2021-06-14 11:26:31
2021-06-10 21:46:49
Karel Lamich POLYDOOR VAN DEN DRIES
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
119 ACCEPTED 2021-06-16 17:51:47
2021-06-10 21:45:43
Justyna Wacławek PRINCESA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
118 ACCEPTED 2021-06-14 11:26:34
2021-06-10 21:44:06
Karel Lamich CHACCOSTAR
  • 1x 8/C/Konkurs C - 130 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 15/C/Konkurs C - 130 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 22/C/Konkurs C - 130 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
117 ACCEPTED 2021-06-11 00:19:38
2021-06-10 21:42:54
Justyna Wacławek EMILE DU FRELUT
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
116 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:39
2021-06-10 21:37:28
Justyna Wacławek MIDAS
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
115 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:24
2021-06-10 15:57:38
Maria Prażuch NEQUIMA
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
114 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:29
2021-06-10 13:17:21
Oliwia Skwierczyńska PROXIMA-NOOR
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
113 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:33
2021-06-10 13:16:59
Oliwia Skwierczyńska CALIPSO
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
112 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:39
2021-06-10 08:53:20
Martyna Grobelny MAKS
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
111 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:42
2021-06-10 08:52:35
Martyna Grobelny EL-WILLOW MICHAEL
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
110 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:45
2021-06-10 08:26:05
Zuzanna Wędzińska CICHY
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
109 ACCEPTED 2021-06-10 07:22:44
2021-06-09 22:26:03
Magdalena Wojda CORNET MW
  • 2x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
  • 2x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
108 ACCEPTED 2021-06-13 23:11:25
2021-06-09 22:23:48
Magdalena Wojda CALANDRIA
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
107 ACCEPTED 2021-06-10 07:22:39
2021-06-09 22:22:24
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
106 ACCEPTED 2021-06-11 09:56:52
2021-06-09 21:42:04
Natalia Bęcała ATUT
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
105 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:53
2021-06-09 21:40:24
Klaudia Dzida RAFAELLO
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
104 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:45
2021-06-09 21:38:55
Beata Góra ARMANI MPM
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
103 ACCEPTED 2021-06-10 11:25:42
2021-06-09 21:36:22
Natalia Kamińska JAGNA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
102 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:36
2021-06-09 21:30:01
Emilia Piasek SACRAMENTO
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
101 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:34
2021-06-09 21:28:59
Helena Liberacka SACRAMENTO
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
100 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:30
2021-06-09 21:26:45
Anna Szendzielorz KLAIRON AA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
99 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:26
2021-06-09 21:24:00
Tatiana Pyrek TORI
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:23
2021-06-09 21:18:57
Julia Sojka HORKA
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
97 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:18
2021-06-09 21:05:31
Wiktoria Sadowska PINIO S AA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
96 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:14
2021-06-09 18:29:36
Ewelina Wodka HAHI'YA
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
95 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:10
2021-06-09 16:11:32
Joanna Baron BERBERYS
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
94 ACCEPTED 2021-06-09 14:39:15
2021-06-09 11:42:43
Marcin Olszowski HYPNODANCER
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
93 ACCEPTED 2021-06-09 14:39:11
2021-06-09 07:55:34
Olga Seredyńska BRAWADA
  • 1x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
92 ACCEPTED 2021-06-09 14:39:08
2021-06-09 07:55:02
Maja Pluta AQUARTA
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
91 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:45
2021-06-08 14:26:48
Aleksandra Boroniec CZIKO
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
90 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:41
2021-06-08 14:25:53
Wiktoria Jakubiec KALINKA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
89 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:37
2021-06-08 13:16:32
Natalia Pierchała CURLEY SUE
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
88 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:33
2021-06-08 13:06:58
Patrycja Ksiądz CLARA MIA
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
87 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:28
2021-06-08 11:46:57
Marta Liszka PERSON
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
86 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:24
2021-06-08 11:46:26
Emilia Mura HARDY
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 5a/LL 90 -kuce/Konkurs LL 90 - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca kuce
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
85 ACCEPTED 2021-06-08 18:26:20
2021-06-08 11:25:57
Marcin Olszowski POWIEW
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
84 ACCEPTED 2021-06-08 10:16:49
2021-06-08 10:03:27
Natalia Babicka LIBIA
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
83 ACCEPTED 2021-06-07 21:43:00
2021-06-07 21:28:27
Magdalena Pawlas SELAVI
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
82 ACCEPTED 2021-06-07 21:42:58
2021-06-07 21:26:47
Paulina Zerzoń TOSCA
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
81 ACCEPTED 2021-06-07 21:42:53
2021-06-07 21:25:48
Martyna Kot KORONEA
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
80 PRE-APPROVED 2021-06-07 21:42:49
2021-06-07 21:25:10
Natalia Leśniewska DAMIANA
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
79 ACCEPTED 2021-06-14 11:18:15
2021-06-07 20:53:14
Paulina Wielgórska-Zdebel NASHVILLE
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
78 ACCEPTED 2021-06-07 21:42:40
2021-06-07 19:18:23
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 2x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
77 ACCEPTED 2021-06-07 13:35:36
2021-06-07 11:52:46
Oliwia Kołodziejczyk PLATINUS
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
76 ACCEPTED 2021-06-06 20:05:49
2021-06-06 19:29:37
Nina Skrzyńska GRANDESSA GOLD
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
75 ACCEPTED 2021-06-13 23:11:45
2021-06-06 19:12:21
Magdalena Kosman DARCO
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
74 ACCEPTED 2021-06-07 21:42:35
2021-06-06 19:01:47
Wacław Wiesner LUCARDIA
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
73 ACCEPTED 2021-06-06 20:05:40
2021-06-06 19:01:10
Wacław Wiesner FALBANA
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
72 ACCEPTED 2021-06-06 01:43:28
2021-06-05 14:45:08
Martyna Zaporowska HIPPICA CONCEPTION
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
71 ACCEPTED 2021-06-06 01:43:25
2021-06-05 12:25:42
Zuzanna Nabagło CHAPLAIN
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
70 ACCEPTED 2021-06-16 20:30:29
2021-06-04 19:18:01
Julia Bromboszcz FOR FEELING STAR
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
69 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:17
2021-06-04 13:06:56
Julia Białas ETER
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
68 ACCEPTED 2021-06-04 17:53:31
2021-06-04 13:05:00
Oliwia Białas ETER
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
67 ACCEPTED 2021-06-04 17:53:29
2021-06-04 10:20:21
Pola Leniarska SHATTI
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
66 ACCEPTED 2021-06-04 07:50:19
2021-06-04 07:39:15
Agata Trudzińska GRANULKA
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
65 ACCEPTED 2021-06-12 17:02:02
2021-06-03 15:32:11
Kinga Dobrowolska TABASCO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
64 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:52
2021-06-03 08:47:39
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
63 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:41
2021-06-02 18:43:23
Tomasz Mierzwa IMBIR
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
62 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:35
2021-06-02 17:53:22
Marlena Rogosz LACONIEK Z
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
61 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:33
2021-06-02 16:06:48
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
60 ACCEPTED 2021-06-15 20:15:54
2021-06-02 15:17:30
Dominika Marcisz ORION
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
59 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:25
2021-06-02 13:03:01
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
58 ACCEPTED 2021-06-03 14:52:21
2021-06-02 13:02:09
Martyna Kaźmierczak COOL COMICS
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
57 ACCEPTED 2021-06-02 11:43:43
2021-06-02 08:55:29
Natalia Czaplicka CALIPTO
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
56 ACCEPTED 2021-06-02 11:43:48
2021-06-02 08:53:45
Lena Pricop TIM TAM
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
55 ACCEPTED 2021-06-02 11:43:26
2021-06-02 08:53:05
Oliwia Mołdrzyk BARBORKA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2021-06-01 13:29:10
2021-06-01 09:26:36
Monika Zalega CISCO 241
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
53 ACCEPTED 2021-06-01 06:41:35
2021-06-01 00:59:24
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
52 ACCEPTED 2021-05-31 22:02:40
2021-05-31 20:49:41
Oliwia Banaszczyk P’CONTIFAX
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
51 ACCEPTED 2021-05-31 22:02:37
2021-05-31 16:44:33
Julia Kremer STOLLBERG
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
50 ACCEPTED 2021-05-31 22:02:35
2021-05-31 12:12:11
Emilia Skorek CAMPARI
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
49 ACCEPTED 2021-05-31 07:35:49
2021-05-30 22:53:45
Agnieszka Waliczek PEGASUS SON
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
48 ACCEPTED 2021-06-13 23:12:00
2021-05-30 18:30:50
Aleksandra Ryt EXPENSIVE THOUGHT
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
47 ACCEPTED 2021-06-11 12:14:41
2021-05-30 18:29:03
Aleksandra Ryt L’ESPOIR S
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
46 ACCEPTED 2021-06-13 23:12:06
2021-05-30 15:26:10
Katarzyna Kuśnierz JIGO
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
45 ACCEPTED 2021-05-30 19:05:26
2021-05-30 11:09:29
Dorota Skorek CAMPARI
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
44 ACCEPTED 2021-05-31 22:02:32
2021-05-30 11:08:38
Anna Lazar LORD MARCO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
43 ACCEPTED 2021-06-11 00:19:28
2021-05-30 10:15:26
Stefania Sowa BRANDO
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
42 ACCEPTED 2021-06-13 23:22:29
2021-05-28 22:52:49
Wiktoria Wilk NOORDERROT ORPHA
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2021-06-13 23:18:15
2021-05-28 22:52:14
Jan Wilk NOORDERROT ORPHA
  • 1x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ACCEPTED 2021-05-29 08:31:10
2021-05-28 22:47:39
Wiktoria Wilk VIZIR PONYSPORT
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
39 ACCEPTED 2021-05-29 08:31:45
2021-05-28 22:47:05
Jan Wilk VIZIR PONYSPORT
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
38 ACCEPTED 2021-05-29 08:30:56
2021-05-28 22:44:52
Wiktoria Wilk MARCO
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
37 ACCEPTED 2021-05-29 08:30:46
2021-05-28 22:43:42
Jan Wilk MARCO
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2021-05-29 08:30:41
2021-05-28 22:04:00
Amelia Ćmiel SAKWA Z IZB
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 16T/LL 55/Konkurs LL 55 cm Tow. dwufazowy art. 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2021-06-16 15:17:38
2021-05-27 12:27:37
Magdalena Piechówka EUFORIA
  • 2x 9T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
34 ACCEPTED 2021-06-14 12:01:35
2021-05-27 09:31:14
Julia Żuławska QAIRO M
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
33 ACCEPTED 2021-06-13 23:12:21
2021-05-27 09:20:48
Jennifer Lewandowska FREE STAR
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
32 ACCEPTED 2021-05-27 07:30:03
2021-05-26 20:57:42
Katarzyna Jachowicz FLICKA
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
31 ACCEPTED 2021-05-27 07:29:59
2021-05-26 20:18:32
Julia Maciejewska PLEBISCYT
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 2x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
30 ACCEPTED 2021-06-13 23:12:27
2021-05-25 12:52:21
Aleksandra Borowczak KSENA
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
29 ACCEPTED 2021-05-25 21:46:47
2021-05-25 07:19:51
Agata Arendt SUPER HERO
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
28 ACCEPTED 2021-06-12 09:44:13
2021-05-22 11:06:03
Maja Kliś BOLONIA
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5c/P -DK/Konkurs P - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca DUŻE KONIE
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
27 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:21
2021-05-21 11:12:30
Weronika Poliwoda AKBAR ANGEL
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
26 ACCEPTED 2021-06-11 17:40:37
2021-05-21 11:09:17
Dominika Poliwoda CHIANTO
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
25 ACCEPTED 2021-05-24 21:02:13
2021-05-21 10:43:20
Klaudia Danak VIDAR "M"
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
24 ACCEPTED 2021-06-08 21:43:15
2021-05-21 10:42:34
Karolina Danak ARMIA
  • 2x 5a/LL 90 -kuce/Konkurs LL 90 - kwalifikacja do OOM na styl jeźdźca kuce
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
23 ACCEPTED 2021-05-24 21:02:04
2021-05-21 09:12:43
Roxana Gajdzik DELVA FARADENZA RG
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
22 ACCEPTED 2021-05-24 21:01:53
2021-05-20 15:13:41
Malwina Dzierbanowicz KILER
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
21 ACCEPTED 2021-06-06 15:13:08
2021-05-19 23:12:33
Martyna Witoszek HAVANA
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
20 ACCEPTED 2021-06-09 22:09:02
2021-05-19 17:08:09
Zuzanna Marugi NEJRAN
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-05-19 07:40:46
2021-05-18 23:45:20
Zofia Iveljić DON KARLOS
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
18 ACCEPTED 2021-05-18 22:47:54
2021-05-18 21:37:00
Amelia Koło MISTER GREY
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
17 ACCEPTED 2021-05-18 22:47:45
2021-05-18 20:49:32
Oliwia Nowrot OLEK
  • 2x 1T/LL 50/Konkurs LL 50 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 2x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
16 ACCEPTED 2021-05-19 13:31:11
2021-05-18 14:02:50
Julia Ganiek CHALANDRA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
15 ACCEPTED 2021-06-11 00:19:25
2021-05-17 23:15:30
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
14 ACCEPTED 2021-06-10 16:03:51
2021-05-17 20:52:17
Zuzanna Sztangret IRIANE
  • 2x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 10T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17T/LL 75/Konkurs LL 75 cm Tow. dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
13 ACCEPTED 2021-06-06 20:05:18
2021-05-17 20:21:37
Monika Duda SEKWANA
  • 1x 2T/LL 70/Konkurs LL 70 cm - Tow. specjalny - z trafieniem w normę czasu (zał. S1 Regulaminu B)
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
12 ACCEPTED 2021-06-06 20:05:13
2021-05-17 20:20:39
Monika Duda EMBASSY BASSY
  • 1x 7/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art.238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
11 ACCEPTED 2021-05-17 21:40:22
2021-05-17 19:19:08
Nadia Gajdzik GADIA
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 2x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
10 ACCEPTED 2021-06-02 11:43:24
2021-05-17 15:56:47
Gabriela Nowak LEVISIONN CONTANGA E.W.P
  • 2x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
9 PRE-APPROVED 2021-06-14 07:49:23
2021-05-17 15:12:42
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 21/N/Konkurs N - 120 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
8 ACCEPTED 2021-06-15 09:21:54
2021-05-17 11:46:29
Dorota Lenik CASALL DE REVEL-L
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 11/LL 90/Konkurs LL 90 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 2x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 2x 18/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
7 ACCEPTED 2021-06-14 10:49:22
2021-05-16 16:39:25
Agnieszka Rak EL NINO M
  • 1x 5/L egz./Konkurs L - 100 cm - Licencyjny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
6 ACCEPTED 2021-05-16 21:15:00
2021-05-16 16:07:04
Justyna Kapala DENERIS
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
5 ACCEPTED 2021-05-16 21:14:57
2021-05-16 16:06:46
Justyna Kapala ALEGRO
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 14/N/Konkurs N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
4 ACCEPTED 2021-05-16 21:14:50
2021-05-16 15:57:55
Szymon Pochłopień MAR-BIT
  • 2x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
3 ACCEPTED 2021-05-16 21:14:43
2021-05-16 15:42:08
Monika Piech KARINA
  • 1x 3/LL 90/Konkurs LL 90 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
2 ACCEPTED 2021-06-06 11:16:22
2021-05-16 09:40:01
Marta Piszczek MAVANDER
  • 1x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 6/P/Konkurs P - 110 cm - o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art.269.5 - regionalny
  • 1x 12/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3- regionalny
  • 1x 13/P/Konkurs P - 110 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 19/L/Konkurs L - 100 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 20/P/Konkurs P - 110 cm - dwufazowy art. 274.1.5.3 - regionalny
1 ACCEPTED 2021-06-15 11:34:38
2021-05-16 09:39:39
Marta Piszczek AŻUR
  • 2x 4/L/Konkurs L - 100 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Klaudia niezrzeszona
S
brak
2. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
3. Babicka Natalia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O049368
4. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
5. Bęcała Natalia Bpk
2007 (JM.)
O053873
6. Białas Julia Brak
2002 (MJ.)
O053582
7. Białas Oliwia Brak
2006 (JM.)
Brak
8. Boroniec Aleksandra Klub Jeździecki Lavender
2006 (JM.)
O059953
9. Borowczak Aleksandra KJ Zbrosławice
2010 (Mł.)
O050822
10. Bromboszcz Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064319
11. Bulanda Nikola BPK
O058740
12. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
13. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
14. Ćmiel Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
15. Cymbryłowicz Szymon Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O063734
16. Cywiński Łukasz LKJ Ochaby
S
O046581
17. Czaplicka Natalia Kjk ELIZAR
2006 (JM.)
Brak
18. Danak Karolina Klub Jeździecki Pro Horses
2008 (JM.)
O060041
19. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
20. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O047521
21. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
22. Dzida Klaudia nie zrzeszona
S
O039571
23. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O058129
24. Gacek Patrycja Niezrzeszona
2003 (J.)
Brak
25. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
26. Gajdzik Nadia JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2006 (JM.)
O061930
27. Gajdzik Roxana JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2001 (MJ.)
O037352
28. Ganiek Julia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O042420
29. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (MJ.)
O033416
30. Gębska Weronika brak przynależności klubowej
2000 (MJ.)
brak
31. Gicala Julia LKJ Ochaby
2006 (JM.)
0
32. Golec Agata Brak
S
Brak
33. Góra Beata nie zrzeszona
S
O021441
34. Górny Julia JKS Kasztanka
2007 (JM.)
O063740
35. Górny Kinga JKS Kasztanka
2006 (JM.)
O053250
36. Górny Magda Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
6537
37. Grobelny Martyna LKJ przy SK w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
38. Iveljić Zofia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O055128
-
39. Jachowicz Katarzyna Brak przynależności klubowej
S
4344/21
40. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (JM.)
O045952
41. Jakubiec Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O046923
42. Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2004 (J.)
O041054
43. Jeleń Barbara JKS Kasztanka
2003 (J.)
O053249
44. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
45. Kamińska Natalia Bpk
2005 (J.)
O053876
46. Kamińska Zuzanna JKS Kasztanka
2005 (J.)
O044984
47. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
S
O025744
48. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
49. Kaźmierczak Martyna LJKS ELDORADO Świerklany
S
O028097
50. Kliś Maja Profit Orzesze
2009 (JM.)
O050260
51. Klos Angelika Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
52. Kłóska Paulina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O015101
53. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
54. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
55. Kołodziejczyk Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O037387
56. Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O041180
57. Kosman Magdalena Niezrzeszony
S
brak
58. Kot Martyna LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O057922
59. Kremer Julia BPK
2007 (JM.)
O047814
60. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
61. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
62. Lamich Karel JK Opava
S
H0174
63. Lamich Ml. Karel JK Opava
2012 (Mł.)
J11UG
64. Lazar Anna KJ Profit Orzesze
S
O028830
65. Lazar Anna KJ Profit
S
O028830
66. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
67. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
68. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O058412
69. Leśniewska Natalia LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
O058130
70. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2002 (MJ.)
O041049
71. Liberacka Helena Bpk
2007 (JM.)
Brak
72. Liszka Marta JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O064668
73. Maciejewska Julia BPK
S
O033832
74. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O064382
75. Marie Polnická Jezdci.cz
S
A3053
76. Marugi Zuzanna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (J.)
O039702
77. Mierzwa Tomasz Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
S
O000417
78. Mołdrzyk Oliwia Bpk
2006 (JM.)
O051953
79. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
80. Mura Emilia JKS Equi Verso
2007 (JM.)
O042522
81. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (JM.)
O050969
82. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
83. Nowak Gabriela LKJ Ochaby
S
O055748
84. Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
O061847
85. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
86. Orlikova Veronika JK Opava
S
H4163
87. Palka Katarzyna niezrzeszona
S
brak
88. Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
2006 (JM.)
O047796
89. Pełka Izabela JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (J.)
O048887
90. Piasek Emilia Bpk
2005 (J.)
Brak
91. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
O015104
92. Piecha Kinga BPK
2004 (J.)
Brak
93. Piechówka Magdalena SK Folwark Chudów
2005 (J.)
brak
94. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
95. Pierchała Natalia KJK Elizar Jejkowice
2004 (J.)
brak
96. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
97. Piszczek Marta KJK Elizar
2008 (JM.)
O052121
98. Pluta Maja JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2014 (Mł.)
O048377
99. Pochłopień Szymon PLKJ PLESSÓWKA
2003 (J.)
O046216
100. Poliwoda Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029239
101. Poliwoda Weronika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O029240
102. Polnicka Marie
103. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
104. Prażuch Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O049755
105. Pricop Lena Bpk
2008 (JM.)
O056018
106. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
107. Pyrek Tatiana Bpk
2008 (JM.)
O063094
108. Rajda Victoria brak
brak
109. Rak Agnieszka Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (MJ.)
O024927
110. Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O039200
111. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
112. Ryt Aleksandra JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O003310
113. Sadowska Wiktoria Bpk
2006 (JM.)
O062610
114. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (J.)
O045712
115. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
116. Seredyńska Olga JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2008 (JM.)
O055115
117. Siwiec Katarzyna JKSKasztanka Żywiec
S
O009743
118. Skorek Dorota KJ Profit Orzesze
2020 (Mł.)
O059389
119. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O045812
120. Skorupa Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2003 (J.)
O044731
121. Skrzyńska Nina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O054253
122. Skwierczyńska Oliwia Bpk
S
O059372
123. Śliwa Paulina Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
124. Sojka Julia Bpk
2011 (Mł.)
O057928
125. Sowa Stefania -
2006 (JM.)
O041658
126. Stebel Joanna LKJ Ochaby
S
brak
127. Stec Estera Niezrzeszona
2004 (J.)
Brak
128. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
129. Szendzielorz Anna Bpk
S
Brak
130. Sznurkowska Maja brak
2008 (JM.)
brak
131. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
O048470
132. Sztangret Zuzanna LKJ Ochaby
2002 (MJ.)
O043930
133. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
134. Szwarc Barbara Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2007 (JM.)
O059154
135. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
136. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
137. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
138. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
139. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
140. Wilk Jan BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2010 (Mł.)
O059394
141. Wilk Wiktoria BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2008 (JM.)
O059393
142. Wirska Paulina brak
S
brak
143. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
144. Witoszek Martyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2005 (J.)
O049455
145. Wodka Ewelina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O058020
146. Wojda Magdalena JKS CZANKI
2006 (JM.)
O040766
147. Wojtyczka Waldemar JKS Desant
S
O003120
148. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
149. Zaporowska Martyna BPK
2003 (J.)
O046494
150. Zerzoń Paulina LJKS Eldorado Świerklany
2005 (J.)
O057933
151. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
152. Żuławska Julia KJK ROMICO
2006 (JM.)
O057637
153. Żymła Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O047085
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

187

AC/DC SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

26

AKBAR ANGEL SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: GUFFI
M: ARLIN
K015857 616009670088109
3.

81

ALEGRO M POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Grey
M: Auforta
K022522
4.

57

ANTONIO OLDENBURSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Alvaro
M: Shania
Brak DE433331708511
5.

134

AQUARTA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Davinci
M: Awatra Ex Watra
K025613 616006660905814
6.

199

AREST MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach kasztanowata/174 F: Bre Gun
M: Armia
K031725 616006570147414
7.

145

ARMANI MPM WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Cruzeiro L
M: Astoria
0 616007610027315
8.

24

ARMIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Trank
M: Aliszka
K030212 616013510305511
9.

147

ATUT WLKP POL 2015 wałach tarantowata/160 F: Szaman
M: Alfa
K032315 616007600012115
10.

191

AŻUR SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Candiavolo/Cantus
M: Alma/Garibaldi 9
K021640 616009690142110
11.

175

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
K011418 HBR960351*96
12.

182

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
13.

161

BAFUSAINI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/170 F: Fusain Du Defey
M: Bakwarta
brak 616006540104113
14.

170

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
15.

164

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
16.

104

BARBORKA NN POL 2010 klacz siwa/mk:151 F: Nn
M: Nn
K031126 73002006185709
17.

73

BENGRAF WLKP POL 2010 Wałach siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Benneta / Quamiro
K017910 616007610059110
18.

138

BERBERYS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Viscount
M: B
brak 1
19.

27

BOLONIA OLDENBURG POL 2005 klacz kara/165 F: PALEGRO
M: BAKALIA
K012682 DE418181110705
20.

173

BONITA-MG MŁP POL 2013 klacz ciemnogniada/160 F: Boston
M: Bolidka
brak 616006570046313
21.

38

BRANDO SP POL 2008 wałach gniada/173 F: Candiavolo
M: Bellinda
brak 616009690190108
22.

74

BRAVADO SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: Koh I Noor/Kannan
M: Banga
0 0
23.

135

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
24.

163

BREGO TYP POGRUBIONY POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
K028940 999540082807
25.

58

CALANDRIA OLD POL 2011 klacz siwa/166 F: Cebulon Blanc/Carthago
M: Majola /Just Spectacular
K019773 DE4181800005911
26.

152

CALIPSO SP POL 2007 wałach gniada/172 F: Aviano
M: Carola
K023413 009640073807
27.

105

CALIPTO HAFL POL 2011 Wałach izabelowata/mk:mk:mk:m F: Nero
M: Calita von nijhorst
Brak 616013610118511
28.

98

CAMPARI TC CZE 2008 klacz gniada/173 F: Cambel
M: Karmen
K031289 000050905
29.

177

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
30.

7

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
K031637 DE421000191816
31.

180

CASSINO GOLD OLDENBURSKA POL 2011 wałach siwa/164 F: cassini gold
M: bonula n
K032115 DE418182521911
32.

60

CHACCOSTAR KWPN NED 2009 Ogier ciemnogniada F: Chacco Blue /
M: Quick /
KD2877
33.

18

CHALANDRA WIRTEMBERSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Ciacomo/Cor de la Bryere
M: Salandra/Sandro Z
K023886 DE473730687711
34.

184

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
K025313 616 009 54 01010 12
35.

115

CHAPLAIN HOLSZTYN POL 2012 wałach siwa/178 F: Clearway
M: Kaluga
K022916 DE42100005312
36.

197

CHARM WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach kara/174 F: Cedrus
M: Cherry
K030224 616007600225614
37.

25

CHIANTO SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Hippica Koh-I-Nor
M: Cassiopea
K030538 A0023495S
38.

155

CICHY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/175 F: Savage
M: Cicha Toń
K012645 009540040106
39.

103

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
40.

130

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo
M: Zarin III
K031785 DE421000115715
41.

171

COFFEE PONY CZE 2010 wałach kasztanowata/mk:132 F: Verdy
M: Amalka
KJ0KHP Chybi
42.

162

COLIN WESTFALSKA POL 2013 wałach kasztanowata/mk:153 F: Contendro 2
M: Marena
Brak 441410041113
43.

107

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
K017919
44.

149

CORNET MW WAŁACH POL 2014 Wałach kasztanowata/168 F: Ojciec: Coupie / Coupe de Coeur
M: Hauptstutbuch Elvita / Eskudo I
K026867 DE433330558114
45.

121

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
46.

131

CURLEY SUE HOLST POL 2002 klacz ciemnogniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak Pol
47.

133

CZIKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
48.

122

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
49.

56

DARCO TRAKEŃSKA POL 2007 Wałach gniada/mk: F: Machandel
M: Dumka
brak
50.

88

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
51.

82

DENERIS SP POL 2017 klacz srokata/170 F: Egzemus
M: Dosia
Brak 616 009 54 00611 17
52.

198

DENIS MAŁOPOLSKA POL 1.05.2014 wałach kasztanowata/162 F: Justus
M: Diona
K031413 616006630052014
53.

200

DOLMET MILLY LAFORET Szlachetna Półkrew POL 2006 klacz kasztanowata/0 F: Louis
M: Korys Meduza
Brak POL009540129806
54.

192

DON BIJOU ZW Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: Bijou be
M: Drobnostka
Brak 616009540020313
55.

86

DON KARLOS WIELKOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/172 F: Bischof L / Bachus
M: Delicja / Drużba
K027926 616007540101913
56.

160

DRAGON SP POL 2017 wałach gniada/158 F: ...
M: ...
K032181 .
57.

108

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
58.

159

E-BLUE KWP NED 2010 Wałach ciemnogniada F: Zirocco Blue
M: OZELLA
None
59.

4

EL NINO M SP POL 2015 wałach gniada/170 F: Coriano's ass
M: Elegancja M
brak 616 009 69 00579 15
60.

154

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:129 F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
K027113 616013590265610
61.

14

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
62.

17

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
63.

156

EMILE DU FRELUT SELLE FRANSAIS FRA 2014 wałach kara/181 F: Flying Morgenstern
M: Valerie du Frelut
Brak .
64.

172

ESKA MŁP POL 2012 klacz gniada/mk:150 F: Paszkwil
M: Epoka
brak 616006570046313
65.

51

ETER MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach siwa/165 F: Bonaparte
M: Egipcja
Brak 616 006 57 01365 10
66.

174

ETNA -B WLKP POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Izopren
M: Estrada
Brak 616007610150316
67.

35

EUFORIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/162-187-20 F: Eden II
M: Elita
brak 616006570068408
68.

42

EXPENSIVE THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Xx
Brak Xx
69.

117

FALBANA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Bon
M: Fidżi
K031789 616006660093716
70.

92

FLICKA Polski Koń Sportowy POL 2011 klacz kara/167 F: Alvarez 17
M: Fiona
brak 616009670095311
71.

52

FOR FEELING STAR HANOWERSKA POL 2004 wałach kasztanowata/173 F: For Feeling/For Pleasure
M: Zepa/Zacharias
K028399 DE431314504804
72.

34

FREE STAR SP POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Nintender / Namelus R
M: Farina / Donzini
K024481 616009540098310
73.

71

FRITS KWPN POL 2010 wałach gniada/167 F: Opan
M: Vysokova
K029165 528003201009914
74.

195

GABON WIELKOPOLAK POL 2017 wałach siwa/168 F: Felini
M: Granulka
brak 616007610024017
75.

206

GADIA CZEWB POL 2007 Klacz gniada F: GRAND STEP KOLACEK
M: COLETTE
brak
76.

83

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
77.

118

GRANDESSA GOLD SP POL 2007 klacz skarogniada/163 F: Donzini
M: Gotiwa
K011720 POL009570167407
78.

113

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
79.

139

HAHI'YA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
K026461 616009640078113
80.

181

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
81.

128

HARDY KUC POL 2000 wałach gniada/kuc:134 F: NN
M: NN
K025035 616999540171910
82.

21

HAVANA SP POL 2010 klacz gniada/170 cm F: Califax
M: Hrabina
K025768 616009540098110
83.

176

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Salazar
M: Hipnoza
K029784 616009540099116
84.

196

HIPIS MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/168 F: Dereń / Belcanto
M: Hańcza / Lap Bej
K012474 POL006540056605
85.

116

HIPPICA CONCEPTION OLD POL 2004 wałach ciemnogniada/180 F: Coverter
M: Etoile Rouge
K008865 00
86.

141

HORKA KUC POL 2014 klacz tarantowata/kuc:132 F: Irokez
M: Haga
K031052 616098200157037
87.

136

HYPNODANCER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.02.2016 wałach gniada/183 F: Quinar
M: Gilette
brak 616 009 59 00226 16
88.

68

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
89.

111

IMBIR SP POL 2012 wałach skarogniada/167 F: CZORT
M: IDEA
K030250 616999540101912
90.

158

INIDA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/178 F: Landor
M: Inira
brak 616007610112215
91.

16

IRIANE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata/158 F: Vittorio
M: Tessa
3687/18 AB 528003201308180
92.

144

JAGNA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/170 F: Ekoton
M: Janda
K032296 616006550091415
93.

40

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123 616POL11007392T
94.

190

JOVELANA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Limak
M: Jowita
K032248 616006580231515
95.

75

JUMP DE GOGO KWPN POL 2014 wałach gniada/177 F: Flying Dream/Zapatero VDL
M: De Gogo/ Numero Uno
K029352 0
96.

132

KALINKA WLKP POL 2005 klacz gniada/165 F: Piast
M: Katanga
K026480 616007600125405
97.

166

KARDAN WIELKOPOLSKI POL 2013 wałach srokata/167 cm F: Romeo
M: Karafka
Brak ...
98.

79

KARINA MALOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Erazm
M: Karmela
Brak 616 006 58 03925 17
99.

66

KEJLOR SP POL 2017 ogier gniada/- F: -
M: -
- -
100.

87

KILER NN POL 2010 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
LKRWZJ/882/21 616999540141210
101.

137

KLAIRON AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Sword
M: Kaberlina
Brak 616006630077517
102.

168

KNOCKASH GIRL KUC CONN. POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: Nn
M: Nn
K024793 372003000121178
103.

194

KORAL SP POL 2000 Wałach kara F: Nobody / Indoctro
M: Komedia / Dukat
K005182 POL009540005400
104.

123

KORONEA XX POL 2001 klacz skarogniada/165 F: Don Corleone
M: Koronis
K029624 --
105.

32

KSENA KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K020866 616999540132809
106.

41

L’ESPOIR S KWPN POL 2016 wałach gniada/173 F: Harley VDL
M: Baradette S
Brak 52801002309
107.

186

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
108.

110

LACONIEK Z ZANGERSHEIDE GER 2011 Wałach gniada/174 F: LAWITO
M: SARASTRA STERN
K021864 056015Z55733811
109.

189

LALA R SP POL . klacz kara/165 F: Campari M
M: Lalique
K005993 POL009540069500
110.

11

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
111.

13

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
112.

201

LIBERATOR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/166 F: Caliro
M: Lara Croft
K027460 616009530238211
113.

126

LIBIA SP POL 2007 Klacz gniada/158 F: Machmuthr Nur
M: Linda
K011759
114.

39

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach kasztanowata/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
115.

70

LOTO-Z CZEWB POL 2014 Wałach kasztanowata/183 F: Ludwig von bayern
M: Agnes-Z
Brak 000081784
116.

55

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
117.

153

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja / Dante
K018799 013 61 02020 07
118.

80

MAR-BIT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/155 F: Mar Bej
M: Biedronka
O046216 006580616106
119.

96

MARCO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 wałach kasztanowata/mk:156 F: QUITO MB
M: MARTA
K008527 POL 009 61 11742 02
120.

2

MAVANDER SP POL 2011 wałach gniada/165 F: Vandamme/Guidam
M: Makabi/Maram
K023275 616009530150911
121.

183

MAZÁNEK A1/1 CZE 2009 wałach gniada/163 F: Rosenturm
M: Medlyn
KJ0SEK Chybi
122.

59

MIDAS TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach siwa/160 F: NN
M: NN
Brak .
123.

109

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
124.

148

MILAGROSS TYP. SZLACHETNY POL 2011 Klacz gniada/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K023004 616999600286011
125.

185

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K016610 009670088207
126.

85

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
127.

193

MORS MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/mk:170 F: Psalm
M: Magia
2588/K/2019 POL006570299904
128.

54

NASHVILLE OLD POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: c
M: c
K019885 brak
129.

20

NEJRAN Pełna Krew Angielska POL 2011 wałach gniada/162 F: Sorbie Tower (IRE)
M: Nowela
K021028 12718
130.

150

NEQUIMA SP POL 2013 klacz gniada/175 F: Imequyl
M: Nequa
K024804 6160090057313
131.

94

NOORDERROT ORPHA KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:126 CM F: GLANSEVIN GRAFFITI
M: ROMY
K030913 528210000546532
132.

84

OLEK NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K030874 616999540122815
133.

169

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 616009540042713
134.

47

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
135.

101

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/162 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
136.

120

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
K018901
137.

99

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
138.

64

PELE DE KALVARIE BWP CZE 2015 wałach gniada/165 F: Don't Touch Tiji Hero
M: Quanta Adelaide Z
KJ0YQY Chybi
139.

129

PERSON HUCUŁ POL 2000 Wałach gniada/mk:145 F: Gryf
M: Pliska
brak 616012540007210
140.

140

PINIO S AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/168 F: Dionizos
M: Polonia
K031053 616006540035316
141.

119

PLATINUS SP POL 2007 Wałach gniada/178 F: Leandro / Lenz
M: Plantacja / Burgund
K020924 12713
142.

91

PLEBISCYT MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada/165 F: Sentender
M: Pilawa
K028640 616 006 55 00163 13
143.

62

POLYDOOR VAN DEN DRIES BWP CZE 2015 wałach gniada/173 F: Comme il faut
M: Lůna sun van den dries
Chybi KJ0X6D
144.

127

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
145.

61

PRINCESA SP POL 2016 klacz kasztanowata/168 F: Sokrates
M: Pensacola
. .
146.

151

PROXIMA-NOOR SP POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Hippica Kooh-J-Noor
M: Pokusa
K026083 616009540101014
147.

78

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
148.

93

QAIRO M SLOW.GORAC. POL 2016 wałach gniada/175 F: Quick Lauro Z
M: Cascada M
K030430 703002782114416
149.

165

QUIMBLY HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/173 F: Qualitat
M: Donna Carina
brak DE 431316612314
150.

146

RAFAELLO SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Ormuz
M: Rafa
K029671 616009610110615
151.

77

ROGER GARCIA R POL 2009 Klacz gniada F: Q
M: Q
11111111
152.

76

ROI BWP POL 2017 wałach kara/166 F: Come Il Faut
M: Kannan
brak brak
153.

67

ROMICA R SP POL 2004 klacz ciemnogniada/166 F: Campari M
M: Romana
K015912 POL009540171404
154.

102

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
155.

143

SACRAMENTO Słowacka Gorącokrwista POL 2009 wałach gniada/mk:153 F: Senator Scampolo
M: Samura
Brak 10385
156.

95

SAKWA Z IZB HUCULSKA POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:134 F: .
M: .
. ..
157.

179

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
158.

15

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030432 616009540103417
159.

125

SELAVI SP POL 2006 klacz siwa/175 F: Louis
M: Sasanka
K012553 --
160.

114

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
K023051 DE431319616713
161.

112

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
K021797 056015Z55644611
162.

205

SHIROCCO DES CHAINES SF POL 2006 ogier siwa/171 F: CassiniII
M: Iola des chaines
K029002 06224835Z
163.

157

STARCO VAN’T FRIEDEN HAFLINGER NED 2013 ogier izabelowata/mk:155 F: Stakkato
M: Tarina van De Parel
Brak .
164.

31

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
165.

100

STOLLBERG HANNOVER POL 2006 Wałach skarogniada/162 F: Stolzenberg
M: Dalia 2
K026887 431312023306
166.

90

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
167.

50

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/176 F: Demut
M: Tamatawa
K016873 007610051806
168.

33

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
K020734 brak
169.

43

THAT’S A LADY E Q Z - POL 2016 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
170.

69

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
171.

106

TIM TAM WELSH POL 1999 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Shagya XXVI
M: TIMA
K017761 703001404620199
172.

142

TORI MAŁY KOŃ POL 2017 klacz bułana/mk:145 F: Don Mateo
M: Tara
brak 616013690055317
173.

124

TOSCA SP POL 2007 Klacz gniada F: NN
M: Troska
K012166
174.

167

TROJA SP POL 2008 klacz siwa/167 F: Fart
M: Twcza
brak .....
175.

89

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
176.

97

VIZIR PONYSPORT KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:138 CM F: WITALIS
M: VIVA PONYSPORT
K012741 POL 013 57 00562 05
177.

178

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K030688 LTU008860012011
178.

188

WALENTYNA KUC POL 2003 klacz siwa/kuc:137 F: Wesal
M: Wiktoria
Brak 013540025303
179.

204

WIFORD AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/169 F: Fodel
M: Wita
Brak 616006540103617
Rider Club
Competition
Prize
Arendt Agata LKJ Ochaby
200
SUM:
200.00
Burzyński Tomasz KJ Trachy
150
SUM:
150.00
Duda Monika LKJ Ochaby
150
150
SUM:
300.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
200
250
SUM:
450.00
Janus Sonia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
300
SUM:
300.00
Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
200
300
SUM:
500.00
Lamich Karel JK Opava
300
450
100
200
SUM:
1050.00
Pawlas Magdalena LJKS Eldorado Świerklany
100
SUM:
100.00
Pinocy Magdalena BPK
200
100
SUM:
300.00
Piszczek Marta KJK Elizar
150
200
150
300
SUM:
800.00
Poliwoda Weronika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
350
SUM:
350.00
Rogosz Marlena JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Skwierczyńska Oliwia Bpk
100
SUM:
100.00
Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
SUM:
250.00
Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
100
SUM:
100.00
Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
200
SUM:
200.00
Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Klaudia
niezrzeszona
BONITA-MG (173)
2021-06-19
12
2021-06-19
20
2021-06-20
3
2021-06-20
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2021-06-18
15
2021-06-18
8
2021-06-19
22
2021-06-19
2021-06-20
2
200
WIFORD AA (204)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-19
Babicka Natalia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LIBIA (126)
2021-06-20
6
2021-06-20
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-06-18
5
2021-06-19
18
2021-06-19
2021-06-20
22
2021-06-20
Bęcała Natalia
Bpk
ATUT (147)
2021-06-18
13
2021-06-18
23
2021-06-19
29
2021-06-19
2021-06-20
15
2021-06-20
Białas Julia
Brak
ETER (51)
2021-06-18
6
2021-06-19
16
2021-06-20
27
2021-06-20
Białas Oliwia
Brak
ETER (51)
2021-06-18
2
2021-06-19
5
Boroniec Aleksandra
Klub Jeździecki Lavender
CZIKO (133)
2021-06-18
17
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
14
2021-06-20
Borowczak Aleksandra
KJ Zbrosławice
KSENA (32)
2021-06-20
5
2021-06-20
Bromboszcz Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-06-18
1
Bulanda Nikola
BPK
FRITS (71)
2021-06-18
4
2021-06-18
18
2021-06-19
5
2021-06-19
2021-06-20
13
2021-06-20
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CARGO (177)
2021-06-18
14
2021-06-18
10
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2021-06-18
4
2021-06-18
3
150
Ćmiel Amelia
Bpk
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Cymbryłowicz Szymon
Bez Przynależności Klubowej
MILORD (185)
2021-06-18
2021-06-18
11
Cywiński Łukasz
LKJ Ochaby
2021-06-18
2021-06-18
20
2021-06-19
8
2021-06-19
2021-06-20
17
2021-06-20
Czaplicka Natalia
Kjk ELIZAR
CALIPTO (105)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Danak Karolina
Klub Jeździecki Pro Horses
ARMIA (24)
2021-06-19
1
2021-06-19
2021-06-20
22
2021-06-20
2021-06-18
1
2021-06-18
3
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-06-18
10
2021-06-18
2021-06-19
31
2021-06-20
20
2021-06-19
2021-06-20
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (50)
2021-06-18
2
2021-06-18
2021-06-19
18
2021-06-20
26
2021-06-19
Duda Monika
LKJ Ochaby
2021-06-18
6
2021-06-19
3
150
2021-06-20
3
150
SEKWANA (15)
2021-06-18
2021-06-18
9
2021-06-19
12
2021-06-20
8
Dzida Klaudia
nie zrzeszona
RAFAELLO (146)
2021-06-18
23
2021-06-18
12
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KILER (87)
2021-06-18
8
2021-06-18
19
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
12
2021-06-20
22
Gacek Patrycja
Niezrzeszona
ESKA (172)
2021-06-19
2
2021-06-19
15
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
BENGRAF (73)
2021-06-18
19
2021-06-18
Gajdzik Nadia
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
GADIA (83)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Gajdzik Roxana
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2021-06-18
7
2021-06-18
10
2021-06-20
6
2021-06-19
12
2021-06-19
8
Ganiek Julia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-06-18
1
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
24
2021-06-20
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2021-06-18
1
200
2021-06-18
1
250
Gębska Weronika
brak przynależności klubowej
TROJA (167)
2021-06-19
2021-06-19
22
Gicala Julia
LKJ Ochaby
KORAL (194)
2021-06-18
3
2021-06-18
2021-06-19
3
2021-06-19
2021-06-20
8
2021-06-20
Golec Agata
Brak
2021-06-18
19
2021-06-18
Góra Beata
nie zrzeszona
2021-06-18
2021-06-18
Górny Julia
JKS Kasztanka
AREST (199)
2021-06-20
9
2021-06-20
Górny Kinga
JKS Kasztanka
CHARM (197)
2021-06-20
10
2021-06-20
12
Górny Magda
Bez Przynależności Klubowej
MORS (193)
2021-06-20
2021-06-20
Grobelny Martyna
LKJ przy SK w Ochabach
MAKS (153)
2021-06-19
2
2021-06-19
2021-06-20
1
2021-06-19
2
2021-06-19
2021-06-20
21
Iveljić Zofia
LKJ Ochaby
2021-06-18
2021-06-19
30
Jachowicz Katarzyna
Brak przynależności klubowej
FLICKA (92)
2021-06-18
10
2021-06-18
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
BACARDIA (182)
2021-06-18
1
2021-06-18
8
Jakubiec Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
KALINKA (132)
2021-06-18
9
2021-06-18
2021-06-19
11
2021-06-19
2021-06-20
8
2021-06-20
Janus Sonia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-18
4
2021-06-20
2021-06-19
1
300
QUIMBLY (165)
2021-06-18
18
2021-06-18
14
2021-06-19
20
2021-06-19
14
Jeleń Barbara
JKS Kasztanka
DENIS (198)
2021-06-20
4
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2021-06-19
4
2021-06-19
1
200
2021-06-20
1
300
Kamińska Natalia
Bpk
JAGNA (144)
2021-06-18
21
2021-06-18
22
2021-06-19
28
2021-06-20
12
2021-06-19
2021-06-20
Kamińska Zuzanna
JKS Kasztanka
HIPIS (196)
2021-06-20
4
2021-06-20
23
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
ALEGRO (81)
2021-06-19
6
2021-06-19
DENERIS (82)
2021-06-18
10
2021-06-18
28
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
BRAVADO (74)
2021-06-18
26
2021-06-18
2021-06-19
16
2021-06-19
2021-06-18
8
2021-06-19
12
ROI (76)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
20
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
Kaźmierczak Martyna
LJKS ELDORADO Świerklany
2021-06-20
3
2021-06-20
17
Kliś Maja
Profit Orzesze
BOLONIA (27)
2021-06-18
6
2021-06-18
5
Klos Angelika
Bez Przynależności Klubowej
WALENTYNA (188)
2021-06-18
2
2021-06-18
11
2021-06-19
4
2021-06-19
17
2021-06-20
11
2021-06-20
9
Kłóska Paulina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
JOVELANA (190)
2021-06-18
30
2021-06-18
2021-06-19
21
2021-06-20
27
2021-06-19
2021-06-20
17
2021-06-18
13
2021-06-18
9
2021-06-19
23
2021-06-19
9
2021-06-20
13
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2021-06-18
2021-06-18
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
9
2021-06-20
Kołodziejczyk Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
PLATINUS (119)
2021-06-18
17
2021-06-18
2021-06-19
38
2021-06-19
25
2021-06-20
19
Kopiec Agnieszka
Klub Jeździecki Zbrosławice
2021-06-19
11
2021-06-19
11
Kosman Magdalena
Niezrzeszony
DARCO (56)
2021-06-20
19
Kot Martyna
LJKS Eldorado Świerklany
KORONEA (123)
2021-06-20
2
2021-06-20
16
Kremer Julia
BPK
STOLLBERG (100)
2021-06-18
22
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
CLARA MIA (130)
2021-06-18
13
2021-06-18
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (40)
2021-06-18
1
2021-06-18
1
Lamich Karel
JK Opava
2021-06-18
1
300
2021-06-19
2
2021-06-20
1
450
2021-06-18
3
100
2021-06-19
2
200
2021-06-20
9
2021-06-19
10
2021-06-18
11
Lamich Ml. Karel
JK Opava
COFFEE (171)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Lazar Anna
KJ Profit Orzesze
2021-06-18
7
2021-06-20
2021-06-18
30
2021-06-19
2021-06-19
Lazar Anna
KJ Profit
DRAGON (160)
2021-06-19
2021-06-19
22
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (114)
2021-06-18
28
2021-06-18
22
2021-06-19
32
2021-06-19
2021-06-20
21
2021-06-20
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-06-18
11
2021-06-18
2021-06-19
27
2021-06-19
Leśniak Nadia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BREGO (163)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
14
2021-06-20
Leśniewska Natalia
LJKS Eldorado Świerklany
DAMIANA (122)
2021-06-20
11
2021-06-20
28
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2021-06-19
2021-06-19
Liberacka Helena
Bpk
2021-06-18
7
2021-06-19
24
2021-06-20
20
Liszka Marta
JKS Equi Verso
PERSON (129)
2021-06-19
11
2021-06-19
14
Maciejewska Julia
BPK
2021-06-18
5
2021-06-20
23
2021-06-20
Marcisz Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (47)
2021-06-18
8
2021-06-19
17
2021-06-19
24
2021-06-20
18
2021-06-18
14
2021-06-20
25
Marie Polnická
Jezdci.cz
MAZÁNEK (183)
2021-06-18
29
2021-06-20
2021-06-20
27
Marugi Zuzanna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
NEJRAN (20)
2021-06-19
17
2021-06-19
Mierzwa Tomasz
Klub Jeździecki Fart - Gliwice Łabędy
IMBIR (111)
2021-06-18
19
2021-06-19
24
2021-06-20
12
Mołdrzyk Oliwia
Bpk
BARBORKA (104)
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-06-18
2021-06-18
1
Mura Emilia
JKS Equi Verso
HARDY (128)
2021-06-18
16
2021-06-19
15
2021-06-19
22
2021-06-18
1
Nabagło Zuzanna
LKJ Ochaby
CHAPLAIN (115)
2021-06-18
5
2021-06-18
29
2021-06-19
15
2021-06-19
37
Nielsen Emma
-
2021-06-18
1
2021-06-18
9
Nowak Gabriela
LKJ Ochaby
2021-06-18
11
2021-06-18
5
2021-06-19
23
2021-06-19
2021-06-20
18
2021-06-20
Nowrot Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
OLEK (84)
2021-06-18
8
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
2021-06-20
6
2021-06-20
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (127)
2021-06-18
16
2021-06-18
5
2021-06-19
15
2021-06-19
6
2021-06-20
11
2021-06-20
7
2021-06-18
2021-06-20
19
2021-06-19
10
2021-06-19
7
2021-06-18
6
2021-06-20
9
Orlikova Veronika
JK Opava
2021-06-20
4
2021-06-20
E-BLUE (159)
2021-06-18
24
Palka Katarzyna
niezrzeszona
ESKA (172)
2021-06-20
7
2021-06-20
23
Pawlas Magdalena
LJKS Eldorado Świerklany
SELAVI (125)
2021-06-20
21
2021-06-20
3
100
Pełka Izabela
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
LALA R (189)
2021-06-18
8
Piasek Emilia
Bpk
2021-06-18
15
2021-06-19
2021-06-20
26
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
KARINA (79)
2021-06-18
24
2021-06-18
31
HIPIKA (176)
2021-06-19
29
2021-06-19
Piecha Kinga
BPK
2021-06-18
2021-06-18
16
Piechówka Magdalena
SK Folwark Chudów
EUFORIA (35)
2021-06-19
2021-06-19
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (102)
2021-06-18
5
2021-06-18
Pierchała Natalia
KJK Elizar Jejkowice
2021-06-19
1
2021-06-19
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (109)
2021-06-18
5
2021-06-19
7
2021-06-19
21
2021-06-20
2
200
2021-06-20
3
100
2021-06-18
Piszczek Marta
KJK Elizar
2021-06-18
2
2021-06-18
2
150
2021-06-19
1
200
2021-06-19
20
2021-06-20
10
2021-06-20
AŻUR (191)
2021-06-18
8
2021-06-18
2021-06-19
2
150
2021-06-19
35
2021-06-20
1
300
2021-06-20
Pluta Maja
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
AQUARTA (134)
2021-06-18
3
2021-06-19
26
2021-06-19
17
2021-06-20
8
2021-06-20
10
2021-06-18
4
Pochłopień Szymon
PLKJ PLESSÓWKA
MAR-BIT (80)
2021-06-18
2021-06-18
26
Poliwoda Dominika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
CHIANTO (25)
2021-06-19
14
2021-06-19
34
2021-06-20
7
2021-06-20
Poliwoda Weronika
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-18
6
2021-06-18
2021-06-19
7
2021-06-19
7
2021-06-20
1
350
Polnicka Marie
MAZÁNEK (183)
2021-06-19
19
2021-06-19
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (175)
2021-06-18
2021-06-18
Prażuch Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
NEQUIMA (150)
2021-06-18
8
2021-06-18
11
Pricop Lena
Bpk
TIM TAM (106)
2021-06-18
3
2021-06-18
2021-06-19
16
2021-06-19
2021-06-20
16
2021-06-20
Przybyła Julia
Bpk SLA
AC/DC (187)
2021-06-18
20
2021-06-18
21
Pyrek Tatiana
Bpk
TORI (142)
2021-06-18
1
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
1
2021-06-20
2
2021-06-20
Rajda Victoria
brak
INIDA (158)
2021-06-18
1
2021-06-18
16
Rak Agnieszka
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-18
2021-06-19
33
2021-06-20
13
2021-06-18
16
2021-06-19
9
2021-06-20
Rogosz Marlena
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-06-18
9
2021-06-18
7
2021-06-19
9
2021-06-19
1
250
2021-06-20
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-06-18
27
2021-06-18
2021-06-19
5
2021-06-19
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
28
2021-06-19
2021-06-20
13
2021-06-18
2021-06-18
17
2021-06-19
25
2021-06-19
KEJLOR (66)
2021-06-18
13
2021-06-18
2021-06-19
27
2021-06-19
Ryt Aleksandra
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
GADIA (206)
2021-06-20
10
2021-06-20
Sadowska Wiktoria
Bpk
2021-06-18
25
2021-06-18
21
2021-06-19
2021-06-20
14
2021-06-19
6
2021-06-20
Sajkowska Joanna
LKJ Ochaby
CHANEL (184)
2021-06-18
27
2021-06-18
2021-06-19
23
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (178)
2021-06-18
2021-06-18
Seredyńska Olga
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
BRAWADA (135)
2021-06-18
7
2021-06-20
1
2021-06-18
2021-06-19
7
2021-06-19
2021-06-20
Siwiec Katarzyna
JKSKasztanka Żywiec
ETNA -B (174)
2021-06-19
2021-06-20
Skorek Dorota
KJ Profit Orzesze
CAMPARI (98)
2021-06-19
5
2021-06-19
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
CAMPARI (98)
2021-06-18
19
2021-06-18
1
2021-06-20
2021-06-20
Skorupa Wiktoria
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
BAKKOMA (170)
2021-06-18
2021-06-19
19
2021-06-19
4
2021-06-18
16
Skrzyńska Nina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-06-18
2021-06-18
Skwierczyńska Oliwia
Bpk
2021-06-18
12
2021-06-18
17
2021-06-19
3
100
2021-06-19
18
2021-06-20
15
CALIPSO (152)
2021-06-18
7
2021-06-18
18
2021-06-19
8
2021-06-19
2021-06-20
4
Śliwa Paulina
Bez Przynależności Klubowej
KARDAN (166)
2021-06-19
10
2021-06-19
Sojka Julia
Bpk
HORKA (141)
2021-06-18
2021-06-18
6
2021-06-19
8
2021-06-19
2021-06-20
5
2021-06-20
Sowa Stefania
-
BRANDO (38)
2021-06-18
18
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
21
2021-06-20
5
Stebel Joanna
LKJ Ochaby
BERBERYS (138)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
10
2021-06-19
2021-06-20
20
2021-06-20
Stec Estera
Niezrzeszona
ETNA -B (174)
2021-06-19
21
2021-06-20
7
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (69)
2021-06-18
15
2021-06-18
Szendzielorz Anna
Bpk
2021-06-18
5
2021-06-18
14
2021-06-19
23
2021-06-19
2021-06-20
25
2021-06-20
Sznurkowska Maja
brak
BAFUSAINI (161)
2021-06-19
6
2021-06-19
12
2021-06-20
14
2021-06-20
COLIN (162)
2021-06-19
5
2021-06-19
18
2021-06-20
10
2021-06-20
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (33)
2021-06-18
2021-06-18
10
Sztangret Zuzanna
LKJ Ochaby
IRIANE (16)
2021-06-18
4
2021-06-18
2021-06-19
4
2021-06-19
13
2021-06-20
11
2021-06-20
6
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (31)
2021-06-19
5
2021-06-19
2021-06-20
7
2021-06-20
2
250
Szwarc Barbara
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
SCYTIA (179)
2021-06-18
12
2021-06-18
2021-06-19
24
2021-06-19
2021-06-20
24
2021-06-20
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
GRANULKA (113)
2021-06-18
15
2021-06-18
2021-06-20
16
2021-06-19
3
2021-06-19
Wacławek Justyna
BPK - SLA
MIDAS (59)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-18
12
2021-06-18
6
2021-06-18
14
2021-06-18
25
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-06-18
9
2021-06-18
11
2021-06-19
12
2021-06-19
3
100
2021-06-20
6
2021-06-20
5
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-06-18
4
2021-06-18
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-06-18
10
2021-06-18
2
200
2021-06-19
8
2021-06-19
5
2021-06-20
5
FALBANA (117)
2021-06-19
8
2021-06-19
14
Wilk Jan
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2021-06-19
9
2021-06-20
13
MARCO (96)
2021-06-19
9
2021-06-20
2
2021-06-19
19
2021-06-20
15
Wilk Wiktoria
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2021-06-19
10
2021-06-20
12
MARCO (96)
2021-06-19
7
2021-06-20
3
2021-06-19
13
2021-06-20
1
Wirska Paulina
brak
GABON (195)
2021-06-19
2021-06-19
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (17)
2021-06-19
19
2021-06-19
2021-06-20
2021-06-20
Witoszek Martyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
HAVANA (21)
2021-06-18
20
2021-06-18
2021-06-19
2021-06-19
36
2021-06-20
24
2021-06-20
Wodka Ewelina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
HAHI'YA (139)
2021-06-18
2021-06-18
19
Wojda Magdalena
JKS CZANKI
2021-06-18
14
2021-06-19
13
2021-06-19
16
2021-06-20
11
MILAGROSS (148)
2021-06-18
2021-06-18
CORNET MW (149)
2021-06-18
6
2021-06-18
1
2021-06-19
11
2021-06-20
6
Wojtyczka Waldemar
JKS Desant
OPIUM W (169)
2021-06-18
2021-06-18
2021-06-19
9
2021-06-19
2021-06-20
8
Zalega Monika
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
CISCO 241 (103)
2021-06-19
2
150
2021-06-19
4
2021-06-20
4
2021-06-20
4
Zaporowska Martyna
BPK
2021-06-18
5
2021-06-18
2021-06-19
3
2021-06-20
18
2021-06-19
2021-06-20
Zerzoń Paulina
LJKS Eldorado Świerklany
TOSCA (124)
2021-06-20
25
2021-06-20
26
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2021-06-18
16
2021-06-18
1
Żuławska Julia
KJK ROMICO
QAIRO M (93)
2021-06-18
4
2021-06-18
2021-06-19
6
2021-06-20
7
2021-06-20
Żymła Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LOTO-Z (70)
2021-06-18
21
2021-06-18
3
2021-06-19
26
2021-06-20
2021-06-19
2021-06-20
5

Number of Riders: 153

Number of Horses: 179

The sum of prizes: 5 550.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl