Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
2. Badura Anna KJ Profit
S
O024424
3. Bambynek Justyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O042550
4. Banaszczyk Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O059391
5. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
6. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
7. Bednarska Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2001 (MJ.)
O058052
8. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2008 (JM.)
O047712
9. Bijan Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2006 (JM.)
O053688
10. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
11. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O057920
12. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O049461
13. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (J.)
O039208
10229964
14. Bromboszcz Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064319
15. Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O055281
16. Bujak Patrycja PLKJ Plessówka
S
O041669
17. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
18. Bula Szymon KJ Profit
S
O031734
19. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
20. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
21. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
22. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
23. Chlipała Barbara JKS BCH Międzyrzecze Dolne
S
O011417
24. Chmiel Agata Klub Jeździecki Zbrosławice
2005 (J.)
O046034
25. Cieśla Milena LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (J.)
O052896
26. Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
S
O034437
27. Ćwik Konstancja KJ Profit
2008 (JM.)
?
28. Ćwiok Zofia SKJ Preria Wilkowice
2009 (JM.)
/
29. Cymbryłowicz Szymon Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O063734
30. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (J.)
O052829
31. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (MJ.)
O034268
32. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
33. Dobrowolska Kinga Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2003 (J.)
O047521
34. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
35. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
36. Dzierbanowicz Malwina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2008 (JM.)
O058129
37. Gadzalińska Zofia Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2007 (JM.)
O061734
38. Gawron Roksana Łebski Klub Jeździecki
2005 (J.)
O038218
39. Gierszewska Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O033451
40. Gocyk Hanna KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O043629
41. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
42. Gozdal Nadia Klub Jeździecki J&D Apollo
2004 (J.)
O048673
43. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
O045335
44. Grodska Iga KJ Profit Orzesze
2010 (Mł.)
3818/21
45. Grutza Małgorzata KJ Zbrosławice
S
O006981
46. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
47. Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O050177
48. Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O047375
49. Hübner Agata Klub Jeździecki Laredo
2005 (J.)
O049297
50. Huras Hanna Klub Jeździecki Laredo
2009 (JM.)
O059708
51. Hytra Estela Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2007 (JM.)
O061197
52. Jakubiec Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O046923
53. Janasik Dobrosława AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O012347
54. Jarzębowska Julia JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
O049565
55. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O051283
56. Kałuża Magdalena Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
2006 (JM.)
O056678
57. Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
S
O058571
58. Kapala Justyna PLKJ PLESSóWKA
S
3773/21
59. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
60. Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
S
O021293
61. Kempa Oliwia LZJ Drama Zbrosławice
62. Kisiel Karolina AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
S
O036222
63. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
64. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
65. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
66. Kolasa Emilia BPK
2008 (JM.)
O062557
67. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
68. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
69. Kołodziej Monika KJ Profit Orzesze
S
O018605
70. Konewecka Aleksandra AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2008 (JM.)
O062252
71. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
72. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
73. Kopczyńska Oliwia Klub Jeździecki Global
2006 (JM.)
O053105
74. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
75. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
76. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
77. Kowalska-Kliś Anna SKJ PROFIT Orzesze
S
O008788
78. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
79. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
80. Kozołup Patrycja bpk
S
O051944
81. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
82. Krause Judyta BPK
2009 (JM.)
O056915
83. Krawczyk Antonina BPK
2008 (JM.)
O064213
84. Krawczyk Antonina BPK
2008 (JM.)
O064213
85. Krygier Maja Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2009 (JM.)
O053122
86. Krywult Amelia Kj Infernal Team
2020 (Mł.)
O036779
87. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
88. Krywult Katarzyna LKJ Solec w Bieruniu
2008 (JM.)
O053072
89. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
90. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
91. Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
92. Kucharska Maja LKJ Deresz Siemianowice
2010 (Mł.)
brak
93. Kulej Oliwia KJ Avanti Opole
2002 (MJ.)
O026123
94. Kurasz Dominika Klub Jeździecki Global
2007 (JM.)
O052199
95. Kuśnierz Katarzyna BPK
S
O042442
96. Lazar Anna KJ Profit
S
O028830
97. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
98. Leniarska Pola JKS Czanki
2007 (JM.)
O032108
99. Lenik Dorota JKS Equi Verso
S
O020157
100. Lenik Dorota Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O020157
101. Majer Beata Kj Profit Orzesze
S
O003580
102. Manowska Michalina Kj Nostro
2007 (JM.)
O059101
103. Marchewka Izabela JKS Equi Verso
S
O021934
104. Marcisz Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
brak
105. Matla Łukasz KJ Global
S
O001389
106. Mazalik Zuzanna Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O063119
107. Michalik Angelika KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O039681
108. Migdalska Oliwia AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2005 (J.)
O062256
109. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (JM.)
O062257
110. Mniszek Ewa BPK
S
O006874
111. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
112. Mrugała Mateusz KJ Vena Rogoźnik
S
O001949
113. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
114. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O030717
115. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
116. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O057419
117. Nowak Emilia KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O044083
118. Nowak Gabriela Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O055748
119. Nowrot Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2007 (JM.)
O061847
120. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (J.)
O045392
121. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
122. Ostałowska Maria BPK
2004 (J.)
O048750
123. Oswald Małgorzata KJ Profit Orzesze
2004 (J.)
O049462
124. Paczyna Agata LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O040344
125. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
126. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
127. Pasoń Klaudia bpk
2005 (J.)
brak
128. Piech Monika PLKJ Pless?wka
S
J/3684/21
129. Piela Katarzyna JKS Czanki
2000 (MJ.)
O039461
130. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
131. Piksa Magdalena Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O047809
132. Pilarska Anna Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O022416
133. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
134. Pluta Maja JKS BCH Międzyrzecze Dolne
2014 (Mł.)
O048377
135. Płaza Milena Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2004 (J.)
O039763
136. Pochłopień Szymon PLKJ PLESSÓWKA
2003 (J.)
O046216
137. Ponicka Maja KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O058136
138. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
139. Potrzebka Dorota KS Vanto Jumping Team
S
O039218
140. Prażuch Anna KJ Zbrosławice
2006 (JM.)
O047213
141. Prażuch Maria Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
Brak
142. Prażuch Maria KJ Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O049755
143. Przybyła Julia Bpk SLA
2005 (J.)
O048669
144. Pszowski Kamil KJK Elizar
2001 (MJ.)
O045612
145. Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
2008 (JM.)
O047502
146. Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
2008 (JM.)
O057475
147. Pytka Natalia BPK
2007 (JM.)
brak
148. Raczkowska Dominika St. KJ Preria Wilkowice
S
O024300
149. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI
S
O000539
150. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
151. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
0007598
152. Rozpondek Antonina BPK
2008 (JM.)
O053514
153. Rozpondek Julia BPK
2001 (MJ.)
O034302
154. Rusinowska Hanna KJ Profit
2005 (J.)
O054552
155. Sack Kinga BPK
2001 (MJ.)
O031244
156. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (J.)
O045712
157. Samborska Nikola Kj Vena Rogoźnik
2009 (JM.)
O054232
158. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
159. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
160. Skorek Emilia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O045812
161. Skrzyńska Nina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2010 (Mł.)
O054253
162. Skupień Kamil BPK
S
O033468
163. Ślązak Julia LZJ Drama Zbrosławice
S
O020690
.
164. Śliż Kinga KJ Profit Orzesze
2001 (MJ.)
O035799
165. Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
0007598
166. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
167. Słonina Magdalena Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2008 (JM.)
O063225
168. Sługa Martyna BPK
169. Soboń Magdalena BPK
S
O036054
170. Sodel Maciej KLUB SPORTOWY TRACHY
2007 (JM.)
O053462
171. Sokalska Nina St. KJ Profit Orzesze
2007 (JM.)
O043628
172. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
173. Stachura Anna Klub Jeździecki Laredo
S
O002597
174. Stachura Zuzanna LKS Cwał Poznań
S
O013739
175. Starak Małgorzata KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O052482
176. Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls
S
O000886
177. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
178. Święty Kinga KJ Profit
179. Szczypa Martyna LZJ DRAMA Zbrosławice
S
O018920
180. Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
2003 (J.)
O035796
181. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
182. Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2004 (J.)
O044565
183. Szymańska Agnieszka Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055232
616006550074813
184. Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O007617
185. Telepko Julia LZJ Drama Zbrosławice
2005 (J.)
O053686
186. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
187. Wach Izabela Klub jeździecki Royal
S
O024776
188. Waleryszek Vanessa LZJ Drama Zbroslawice
2004 (J.)
O044064
189. Waliczek Agnieszka PLKJ Plessówka
S
O023896
190. Wawszczyk Julia Brak
2007 (JM.)
O059102
191. Wędzińska Zuzanna brak przynależności
2008 (JM.)
O059473
192. Weiss Iga AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2004 (J.)
O052485
193. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
194. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
195. Wodka Ewelina Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O058020
196. Wójcik Magdalena bpk
S
brak
197. Wyrwoł Maja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O060593
198. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
199. Zasucha Aleksandra KJ Profit Orzesze
2002 (MJ.)
brak
200. Zawadzka Emilia Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2005 (J.)
O056942
201. Żelazkiewicz Iga BPK SLA
2009 (JM.)
O054257
202. Zienkiewicz Weronika Klub Jeździecki Lando
2000 (MJ.)
O039577
203. Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O022673
204. Zoń Małgorzata JKS Czanki
2002 (MJ.)
O047316
205. Żuradzka Maja KJ Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O064054
206. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O041526
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

111

AC/DC SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Adrian
M: Astarte
K012466 POL009540018405
2.

131

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
3.

117

AQUARTA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Davinci
M: Awatra Ex Watra
K025613 616006660905814
4.

217

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
5.

188

AZAR STE HERMELLE SELLE FRANCAIS FRA 2010 wałach siwa/170 F: Duc De La Lande II
M: Gzara De Saint Hermelle
K030767 10 714 150 J
6.

288

B LADY LOOPING . POL 2016 klacz gniada/165 F: Böckmann's Looping
M: Borówka
K029706 .
7.

143

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
5280030610268 HBR960351*96
8.

212

BACARDI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica koh-i-noor
M: Batalia
Pol xxx Pol xxx
9.

203

BAWARIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/163 F: Aspan
M: Batuta
K030905 POL006580077708
10.

179

BEATRYCZE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz kara/158 F: Emetyt
M: Birma
K026365 616006592006314
11.

174

BEAU BALOU HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Balou du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Silvetta / Silvio I
K022629 DE431310396811 DE431310396811
12.

145

BELLISSIMA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: Dżihad
M: Bianka
K031912 brak
13.

182

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
14.

297

BLANKA PKSP POL 2009 klacz kasztanowata/161 F: WANTOZ
M: BROŃ 11
Brak POL009540007809
15.

289

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
K026360 616999592005414
16.

130

BOGDANOV Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 wałach gniada/180 F: DE QUIDEMS
M: BRAZYLIA
K031120 6160982200111342
17.

252

BRAWADA KUC FELIŃSKI POL 2006 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Mandaryn
M: Bajka
K025548 POL0135801953
18.

168

BREGO SP POL 2014 wałach ciemnogniada/162 F: Ron William
M: Bella
K026623 616009540053714
19.

189

BRIANCE HOLSZTYN GER 2009 klacz siwa/168 F: Cassin
M: Sita
K022938 DE421000143408
20.

90

BURZA KM POL 2001 klacz siwa/mk:156 F: Holz-Sport Kartel
M: Holz-Sport Bestia
brak POL013550088901
21.

77

C - QUATTRO PS OLD. GER 2017 ogier siwa/174 F: Chacoon-Blue
M: Ave Maria
- -
22.

176

CALIDA R HANOWERSKA POL 2008 klacz siwa/167 F: Chalet/Calido
M: Guste/Gotthardsen
? ?
23.

287

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 wałach gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
K029663 .
24.

100

CALOONA S HANOWERSKA POL 2014 klacz siwa/168 F: Calido
M: Doreen
K031264 DE431310755514
25.

240

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
26.

84

CANTANIS WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Barros / Riverman
M: Centka / Caretino K
K022029 616007610053912
27.

169

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
28.

109

CARO'S ELS KWPN NED 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
29.

191

CASALL DE REVEL-L HOLSZTYN GER 2016 wałach gniada/167 F: Casall
M: Dr.Eva Sofia
Brak DE421000191816
30.

245

CASALLCENTO PS HAN. POL 2016 ogier gniada/- F: Cassalco hol.
M: Gecenta old. (OS) / Cento hol.
- DE 421310785416
31.

80

CATALAYA HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
32.

254

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
33.

243

CECILE VD WITHOEVE ZVE ZANGERSHIDE BEL 2016 klacz siwa/167 F: Casillas Van De Helle
M: Isabeau Vd Withoeve
K031421 -
34.

73

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
35.

128

CESSY WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/176 F: CAPISTRANO
M: PERLE
LKPZJ/11424/21 DE441411324911
36.

284

CEUS KUC POL 2014 wałach kara/kuc:142 F: Nn
M: Nn
Brak 616999640080314
37.

233

CEVITA WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/nn F: Vulkan L
M: Cyganka
K026761 616007610025013
38.

187

CHALLENGER WĘG.PÓŁKREW HUN 2012 wałach siwa/172 F: Agropoint Cassiloc / Cassini I
M: Lady / Szeplak x-117
K022322 348001122420110
39.

105

CHAMAN SP POL 2014 wałach gniada/178 F: Coriano's ass
M: Coco Calida
K024489 616009610120314
40.

253

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
41.

146

CHAMPERELLE M OLD POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Canto
M: Havima
--- ---
42.

118

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
K025313 616 009 54 01010 12
43.

36

CHANEL-N Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado
M: Capri
K030477 616009610064915
44.

2

CHARLOTTE Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada/173 F: Le Voltaire
M: Fontana
K019661 616009690058710
45.

267

CHELBY HOL POL 2012 klacz ciemnogniada/167 F: Casparino/ Carpaccio
M: Irina VII/ Alcatraz
K024928 DE421000190212
46.

177

CHERSONISSOS WESTPHALIAN GER 2009 gelding bay/163 cm F: Chin Quin/Chin Chin
M: Lala/Lamoureux I
K031701 276441411526709
47.

124

CICHY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 wałach ciemnogniada/175 F: Savage
M: Cicha Toń
K012645 009540040106
48.

75

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
49.

85

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo
M: Zarin III
Brak DE421000115715
50.

10

CLARISSA 169 HOL GER 2012 Klacz siwa/166 F: Clarimo
M: Iris IX
K029020 DE421000095412
51.

71

CLINTESSA PRO OLD POL 2013 mare bay/166 F: Clinton I
M: Askania/Athlet Z
K024059 /
52.

79

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
53.

61

COINTREAU FIZZ OS POL 2016 wałach ciemnogniada/162 F: Consens
M: Bolonia
K029636 DE418180332216
54.

83

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
55.

305

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy / Contendro I
M: Margo / Oder
K029131 DE431436935114
56.

41

CORNET’S BAMBINO MZ Z ZAN POL 2016 wałach siwa/164 F: Cornet Obolensky
M: W- quinett
Brak Brak
57.

262

COSIDO HOLSZTYŃSKA POL 2005 ogier siwa/168 F: Cosimo
M: Kantate II
K030244 DE 421000166305
58.

138

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
K030718 DE 433330664512
59.

81

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
60.

213

CUBUS SP GER 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Canto
M: Hanterka
K018703 K018703
61.

225

CYNARA XX POL 2007 klacz gniada/164 F: Special Power
M: Cudna
K024907 070000005081
62.

95

CZIKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
63.

220

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
64.

298

DAMA F:
M:
65.

144

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/163 F: Cassilio
M: Demeter
616007540058412 616007540058412
66.

64

DANTES Czeski Kuc Sportowy POL 2014 wałach siwa/kuc:146 F: Fain
M: Melisa
K028777 203001937066314
67.

241

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
68.

60

DE VOLTAIRE SP POL 2014 wałach skarogniada/168 F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Dolores M / Le Voltaire
K024903 616009610076914
69.

92

DELLA ROSA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Cannavaros / Cassini I
M: Sien Lady / Comics
K018512 DE421000147011
70.

56

DELTA I SP POL 2011 klacz ciemnogniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Dera
K026204 616009640062511
71.

285

DELVA FARADENZA RG HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
72.

190

DENERIS SP POL 2017 klacz srokata/170 F: Egzemus
M: Dosia
Brak 616 009 54 00611 17
73.

28

DENIRO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K025375 616009570146314
74.

156

DESAND X POL x wałach kara/x F: x
M: x
x x
75.

255

DINDEPENDENT Z ZANG NED 2013 Gelding Grey F: DALLAS
M: NOERIEN/JULIO MARINER XX
056015Z55615213 106RE64
76.

302

DOLMET MILlY F:
M:
77.

306

DOMARE G SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Campari M
M: Dabelia
brak
78.

141

DON CALMA WIELKOPOLSKI POL 2012 wałach skarogniada/170 F: Con Calma
M: Dywizja/Nameless
K022714 616007610185512
79.

70

DON CLAVIUS SP POL 2013 wałach gniada/179 F: CLAVIUS
M: DAMA BANKIETOWA
K023371 616009610022813
80.

294

DONQUEST SP POL 2015 wałach gniada/169 F: Qulester
M: Dobra Pani
Regionalna- LKRWZJ/1676/21 616009540025915
81.

202

DRAGO SP POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Duran Duran / Czarownik
M: Izii / nn
K018708 616007540138410
82.

91

DRAGON SP POL 2017 wałach gniada/158 F: ...
M: ...
Brak .
83.

126

DRIADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/161 F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
84.

276

DUNKA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/172 F: Ordon / Biskwit
M: Diomeda / Akant
K021987 616999540119208
85.

101

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love Affair /
M: Dolores
K022459 616009660414010
86.

59

EAGAN BLUE KWPN POL 2009 wałach siwa/165 F: Mr. Blue
M: Hayla
K017789 528003200909309
87.

134

EAST WOOD KWPN POL 2009 Wałach gniada/173 F: Lordanos
M: Lorite
K026668 528003200907591
88.

204

EL UNICO Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: E-STAR
M: ZICORA h
K031195 056015Z55598418
89.

237

EMAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Ema / Fanimo
K014527 POL009690089108
90.

24

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
91.

295

ENTRUST 'M SP 2017 Ogier gn. F: Quvee Prestige / Quidam de Revel
M: Entropia M / In Camera
92.

99

ERAZM MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/- F: Bre Gun
M: Enigma
K025342 616006570147214
93.

214

ESCADA R Niemiecki Koń Sportowy POL 2012 klacz gniada/168 F: Artego/Acord II
M: Evidence/Baloubino B
K023361 DE455879200612
94.

198

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
95.

87

FALBANA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Bon
M: Fidżi
Brak 616006660093716
96.

72

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
97.

244

FERRALINE HES POL 2013 klacz gniada/166 F: Cormint /Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
98.

173

FIORA SUNRISE HOL POL 2014 klacz gniada/165 F: For Fashion / For Pleasure
M: Zuriance / Con Air
K030658 DE421000050414
99.

135

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
100.

260

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
K028971 brak
101.

301

FOKUS F:
M:
102.

256

FOR FEELING STAR HANOWERSKA POL 2004 wałach kasztanowata/173 F: For Feeling/For Pleasure
M: Zepa/Zacharias
K028399 DE431314504804
103.

116

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
104.

167

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/mk:156 F: Nn
M: Nn
3451/21 616 999 54 01223 12
105.

139

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
106.

148

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
K020842 616616690044810
107.

180

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
108.

112

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
109.

147

GRAND MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach gniada/160 F: Grajcar
M: Mikra
K031913 POL 006 54 00917 04
110.

106

GRANDESSA GOLD SP POL 2007 klacz skarogniada/163 F: Donzini
M: Gotiwa
K011720 POL009570167407
111.

123

GRANULKA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz gniada/163 F: Czarownik
M: Granula
K013903 616006540053205
112.

235

H-PASADENA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz skarogniada/mk:153 F: Paszkwil
M: Hiena
K030990 616 013 58 06599 10
113.

1

HAHI'YA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
K026461 616009640078113
114.

157

HAZELBERG'S KRISTOFFERSON X POL 2015 wałach gniada/x F: x
M: x
x x
115.

9

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
116.

246

HELERINA TRAKEŃSKA POL 2012 klacz kara/167 F: Heliopolis
M: Helmainte
K022537 POL 732 01 00622 12
117.

242

HIPIKA SP POL 2016 klacz gniada/165 F: Salazar
M: Hipnoza
616098200213323 616009540099116
118.

151

HIPOLIT MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/163 F: -
M: -
00 00
119.

93

HOT CHERRY LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz gniada/175 F: CHERRY CORDIAL
M: HURYSA
K024632 616009530075014
120.

133

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 gelding dark bay/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 528003201200598
121.

209

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
122.

291

INDIA SP POL 2016 klacz siwa/160 F: Goethe
M: Sp
.. ..
123.

224

INDOCORDES PLUS-S DSP POL 2016 Ogier siwa/170 F: Cordes
M: Incelka
K029251 DE455879180216
124.

39

IXELLE DE FREMIS SBS POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/164 F: Marius Claudius
M: Fleur De Fremis
K027490 056007000I55513
125.

273

JACKPOT SP POL 2012 Wałach siwa/171 F: Golden Aviator / Aviano
M: Jasmina N / Jasperado
K024677 616009610140612
126.

102

JACOBSON L KWPN NED 2014 Wałach siwa/159 F: Durango VDL
M: Platina / Caretino
K026052 528003201404931
127.

149

JASYR MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach siwa/mk:157 cm F: Horest
M: Japa
K026643 616006550145309
128.

120

JEGER MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Top Gun
M: Jeżówka
K031186 616006550096115
129.

119

JIGO Angielska Pełna Krew POL 2011 Wałach gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: Junosza
K024123 616POL11007392T
130.

197

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
131.

172

JUMPING JACK FLASH Z Z BEL 2014 wałach gniada/180 F: jilbert van't ruytershof
M: amona z
brak 056015Z55726314
132.

82

JUNISZA M. POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab / Arcus
M: Junida / Divisor
K023049 616006590016912
133.

96

KALINKA WLKP POL 2005 klacz gniada/165 F: Piast
M: Katanga
K026480 616007600125405
134.

35

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528210004122343
135.

155

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
136.

195

KARINA MALOPOLSKA POL 2017 klacz gniada/170 F: Erazm
M: Karmela
Brak 616 006 58 03925 17
137.

26

KARINA PAINT POL 2011 klacz gniada/mk:163 F: Dantes Blue Mount
M: Kirka
3853/21 616013540117611
138.

232

KEBIR KWPN POL 2015 gelding dark bay/173 F: Eldorado van de zeshoek
M: Tess
brak brak
139.

200

KIEŁBIK MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/163 cm F: Ester
M: nn
brak POL 006 59 01387 05
140.

20

KILER NN POL 2010 wałach siwa/157 F: NN
M: NN
LKRWZJ/882/21 616999540141210
141.

250

KOEKOEKSHOF ROSALYN KUC WALIJSKI POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Casperhof's Freddy
M: Koekoekshof Charmant
K024525 528017200900161
142.

239

KOFEINA PA-BO-MA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/172 F: Hippica Koh-i-noor
M: V-Quetta
K031728 056015Z55728116
143.

154

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Morelos
M: Karina
K021564
144.

270

KULLINA Z ZANGERSCHEIDE POL 2015 klacz kasztanowata/165 F: KOH-I-NOOR
M: DEMETER
K029491 056015Z55696315
145.

127

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
146.

210

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
147.

218

LAURENCJA OLDENBURSKA POL 13.01.2007 klacz kasztanowata/169 F: Stalon/Sandro
M: Nn/Nn
LKRWZJ/1421/21 DE 433331562007
148.

132

LAZINO Holsteiner Warmblut POL 2011 stallion seal brown/172 F: Lasino
M: R-Castellina
K019375 DE 421000580411
149.

215

LEDANA S SP POL 2009 klacz siwa/164 F: Desant
M: Lukarna
K027664 616009540163109
150.

76

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
151.

226

LEMOND Słowacki Gorącokrwisty POL 2016 wałach gniada/170 F: Landini ZH
M: Dakota II
K030363 703002082134316
152.

108

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
153.

3

LILLY LE HANOWERSKA POL 2011 Klacz gniada/Brak F: Landstreicher
M: Dorina
K028945 DE 431316917911
154.

74

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/Brak F: Cola
M: Lolita
K029691 DE 433331504006
155.

234

LOLIPOP SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Landos II
M: LUNA
K021225 616009530095310
156.

227

LORD MARCO Oldenburger Springpferd GER 2016 wałach kasztanowata/167 F: Lord Argentinus
M: W-Cocoslittle
K028984 DE 418183345616
157.

290

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
158.

137

LUCABOO HANOWERSKA POL 2013 wałach gniada/172 F: Lord Argentinus
M: Copita
brak DE 431310361413
159.

86

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
160.

42

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
161.

103

LUISSOME DESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Lissome / Topas
K015943 616009570342508 104HA04
162.

222

MAFIA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz kasztanowata/- F: Banita
M: Miranda
K012454 -
163.

281

MAGIA-P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz skarogniada/170 F: RON WILLIAM
M: MAGNOLIA-P
BRAK 616 009 67 00275 13
164.

25

MAGMA SP POL 2011 klacz gniada/168 F: POSEJDON
M: MAGIA
K031017 616009540095411
165.

113

MALIBU SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Bockmann's Looping
M: Korys Meduza
. 616009540054812
166.

160

MALLMORE PADDY KUC CONNAMERA POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn
M: nn
790/21 -
167.

275

MANIANA P SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Corleone Z
M: Matnia
K016215
168.

125

MAR-BIT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/155 F: Mar Bej
M: Biedronka
O046216 006580616106
169.

49

MARCEPAN MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kara/173 F: Huzar
M: Mocca
K021574 616006580182312
170.

279

MARTAGON Koń Pełnej Krwi Angielskiej CZE 2012 Wałach gniada/- F: Suteki Shinsukekun / Danzig
M: Memory Of Longing / Glenstal
brak -
171.

136

MARYON DM II NN POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:133 F: NN
M: NN
K019870 528015120090147
172.

293

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
K019048 POL007610203208
173.

98

MELODY CZEWB CZE 2013 Klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
174.

266

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
175.

63

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K016610 009670088207
176.

58

MIRAGE DRP POL 2009 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Madison B
M: Wilkina
LKRWZJ/1688/19 LKRWZJ/1688/19
177.

97

MISTRZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach siwa/172 F: Alabaster
M: Marsylia
K014414 POL009611036704
178.

292

MUNIEK KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:118 F: Nion
M: Halfweg Milou
K031806 616013690091409
179.

43

MY LITTLE PEPSI Czeski Gorącokrwisty CZE 2015 klacz srokata/mk:150 F: Pepsi Skippin Scotch
M: Dunka
Brak 203 011 996718415
180.

186

NASHVILLE WESTFALSKA POL 2010 wałach kasztanowata/169 F: C
M: C
Brak Brak
181.

228

NATUREL DE LA DANSE-H SP POL 2016 klacz gniada/167 F: Accuse
M: Nirvana
K031816 616009670052916
182.

251

NEMEZIS SP POL 2017 klacz kara/170 F: IF DU REVERDY/ LE TOT DE SEMILLY
M: NORINA/ TURBUD QUIRINUS
K030474 616009540107417
183.

140

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
184.

161

NESMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: Maram
M: Newis
K014653 616009690135409
185.

110

NIHET MALY KON POL 2005 klacz kasztanowata/mk:145 F: Nico-k
M: DagaII
Brak 616013570175205
186.

249

NIRWANA SP POL 2006 klacz kara/165 F: OLIVER
M: NIGERIA
K012282 616009540157706
187.

196

ODER WIN Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kara/161 F: Winer
M: Ozana W
K031911 616009540013816
188.

30

OFELIA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kara/157 F: Statut
M: Okazja
brak POL 007580653507
189.

5

OLEK NN POL 2015 wałach kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: NN
K030874 616999540122815
190.

152

OLYMPIA VAN PRINSEVELD Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 03/0 klacz kasztanowata/165 F: ARKO
M: DIDA
K030357 981100004072376
191.

129

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
192.

62

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
193.

199

P’CONTIFAX SP POL 2011 wałach ciemnogniada/162 F: Rotmistrz
M: Paloma
K021555 616 009 61 01688 11
194.

29

PABLO SP POL 1999 Wałach siwa F: ELVIS / LE MEXICO
M: PILICA / ELECTRIC CHARGER
K018901
195.

300

PANAMERA 13 - POL 2008 Klacz gniada/- F: -
M: -
- -
196.

104

PEGASUS SON SP POL 2007 Wałach gniada F: Pegasus HB
M: Pretty Woman
K024245
197.

57

PHOEBE SVKWB POL 2015 klacz siwa/165 F: Russel II
M: Palta
K029712 SZJ2-753/K/2020
198.

303

PIGMENT SP POL 2010 Wałach gniada/169 F: Goffi R
M: Pawanka
K019266 616009540070110
199.

223

PIXI BH - POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:130 F: -
M: -
K028466
200.

158

POLA TYP SZLACHETNY POL 2001 klacz kasztanowata/mk:147 F: nn
M: nn
K031559 616999580610911
201.

185

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
202.

207

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
K015524
203.

236

PRETTY BOY OLDENBURGER POL 2011 wałach gniada/170 F: PRINZENADEL
M: GRANSIA
KO21540 DE 433330606411
204.

40

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado boy/ Corrado I
M: Pamella/ Pamir av Rabbelugn
K028825 616999690006514
205.

181

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
206.

170

Q7 (Q SIEBEN) HANOWERSKA POL 2012 wałach skarogniada/178 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Elka / Embassy I
K023903 DE 431311437012
207.

221

QINGHAI V DV POL 2005 wałach kara/165 F: Quebec
M: Chess V
K024819 208333200507392
208.

258

QUALITO Z ZANG POL 2011 wałach gniada/176 F: Quinar Z / Quidam De Revel
M: Characolle Z / Cassini II
K022816 056015Z55605811
209.

78

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
210.

248

QUICK NICK Czeska Gorącokrwista POL 2009 wałach gniada/171 F: Quick Lauro Z
M: Laguna
K027481 203011990198409
211.

299

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
212.

115

QUINTA S4 HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/166 F: QUINTERO
M: ZAKIRA I
K028662 DE421000016412
213.

263

QUINTUS 93 HOL POL 2006 Ogier siwa/170 F: Quinar / Quidam De Revel
M: Grande Nation / Capitol I
K012237 DE421000114906
214.

183

QUITY HAN GER 2006 klacz gniada/163 F: Quidam’s Rubin
M: Fergie
K010990 123
215.

259

RAMZES 21 KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:128 F: -
M: -
- POL0135802361
216.

274

RITUS HAN GER 1997 Wałach gniada F: Ritual
M: Granessa
K005384 DE316965097
217.

153

ROMEO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K025148 616999540094411
218.

271

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
219.

66

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
220.

280

SABRA XX POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Silver Whistle
M: Scandinavia
K026163
221.

4

SADIS 2 HANOWERSKA POL 2009 wałach skarogniada/Brak F: Stakkato
M: Samira/ Stolzenberg
K030763 DE 431312005709
222.

178

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
K030922 616006550078212
223.

238

SCARTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach kara/165 F: Palermo
M: Synteza
Brak 616009580552410
224.

23

SEKWANA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada/164 F: Hippice-Koh-I-Noor
M: Salzinia
K030432 616009540103417
225.

278

SELIM SP POL 2016 wałach kara/160 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
226.

88

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 mare dark bay/170 F: Quaterback
M: Sobota
K025304 DE 456570261312
227.

7

SHATTI HAN. POL 2013 wałach gniada/166 F: Sir Shutterfly
M: Walburga
brak DE431319616713
228.

89

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Sadynka
K031633 DE456560386115
229.

184

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
230.

22

SONATA M Szlachetna Półkrew POL 2016 klacz gniada/168 F: Rhodesian Winner
M: Sonia M
K031055 A0004556S
231.

194

SONORA II SP POL 2014 klacz gniada/163 F: Palermo
M: Sonora
K027439 616 009 63 01513 14
232.

296

SONY BOY M F:
M:
233.

268

SORENTO SP POL 2016 wałach kara/165 F: Sir Luron
M: Sarina
K031218 616009590081216
234.

175

STACUDO BAW GER 2010 Wałach gniada F: Stalypso/Stakkate
M: Medici/Florestine
K019997 DE4818102058
235.

307

STAR LADY HAN GER 2015 klacz kara/- F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Cara / Calypso II
K028716 DE431310200115
236.

122

STARCORNET OLD POL 2010 wałach gniada/169 F: Stakkato gold
M: Columbia
Brak Brak
237.

94

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
K018785 DE433331663110
238.

142

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
239.

211

SZALIM SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Szalona Queen
616009690059614 616009690059614
240.

121

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/176 F: Demut
M: Tamatawa
K016873 007610051806
241.

6

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
242.

171

TIORE KWPN NED 2000 Klacz gniada/167 F: Numero Uno /Libero H
M: Odior / Habsburg
K026072 BSJA244731
243.

159

TOP BIJOU OS POL 2014 wałach gniada/172 F: Bijou Be
M: TOPSYTURVY D
K027171 DE 418182533214
244.

304

UTOPIA BS - POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Ustinov
M: H-Lord Like
K025829 DE418186633312
245.

269

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
246.

257

VALITO HANOWERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak 00
247.

107

VALKIRIA SP POL 2012 klacz siwa/170 F: Aroland PG
M: Valeria
K023453 616 009 53 00021 12
248.

283

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
249.

201

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
250.

150

VYŠNIA NN LTU 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
K030688 LTU008860012011
251.

261

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
252.

216

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
253.

208

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Landino
M: Whoopy
K016796 POL009540055508
254.

114

WIQUELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: EULAMAR
M: WIQUESTA
K028003 616009690065215
255.

162

ZINA KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:147 F: Nn
M: Nn
K027017 616098200257106
256.

282

ZIPPY AR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/164 F: Arpeggio II L
M: Zasługa
K032081 616009540096416
Rider Club
Competition
Prize
Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
105
SUM:
105.00
Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
250
150
120
90
SUM:
610.00
Brzyska Nadia Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
30
SUM:
30.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
50
50
SUM:
100.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
100
SUM:
100.00
Cieślińska Katarzyna SKJ OMEGA
70
SUM:
70.00
Cymbryłowicz Szymon Bez Przynależności Klubowej
40
SUM:
40.00
Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
120
50
SUM:
170.00
Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
60
250
150
SUM:
460.00
Drewniany Kinga Brak
30
120
SUM:
150.00
Gierszewska Agnieszka PLKJ Plessówka
40
SUM:
40.00
Handzlik Maciej SKJ Preria Wilkowice
120
SUM:
120.00
Hernik Anna KJ Preria Wilkowice
30
SUM:
30.00
Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
105
30
90
SUM:
225.00
Karpisz Michaela St. KJ Preria Wilkowice
90
250
200
250
250
SUM:
1040.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
150
150
SUM:
300.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
70
SUM:
70.00
Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
70
60
120
50
SUM:
300.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
150
SUM:
150.00
Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
120
100
SUM:
220.00
Kramarz Julia KJ Zbrosławice
70
50
90
150
90
SUM:
450.00
Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
350
SUM:
350.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
200
200
50
SUM:
450.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
350
150
200
100
SUM:
800.00
Matla Łukasz KJ Global
150
SUM:
150.00
Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
120
90
90
SUM:
300.00
Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
30
120
200
SUM:
350.00
Pinocy Magdalena BPK
40
SUM:
40.00
Pluta Maja JKS BCH Międzyrzecze Dolne
30
SUM:
30.00
Pszowski Kevin Jumping Team Brynica
70
70
150
SUM:
290.00
Pypłacz Adrianna Klub Jeździecki LAREDO
50
50
SUM:
100.00
Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
90
SUM:
90.00
Słodczyk Dominik Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
250
350
200
SUM:
800.00
Szojda Emilia KJ Profit Orzesze
60
SUM:
60.00
Sztuka Michalina Jeździecki Klub Sportowy Czanki
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2021-05-28
7
2021-05-28
40
2021-05-29
51
2021-05-29
43
2021-05-30
Badura Anna
KJ Profit
2021-05-28
33
2021-05-28
11
2021-05-29
7
2021-05-29
10
2021-05-30
24
Bambynek Justyna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SELIM (278)
2021-05-30
1
2021-05-30
40
Banaszczyk Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-05-28
32
2021-05-28
1
2021-05-29
25
2021-05-29
23
2021-05-30
17
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (98)
2021-05-28
2
105
2021-05-28
28
2021-05-29
26
2021-05-30
33
2021-05-29
17
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2021-05-29
14
2021-05-29
2021-05-30
47
2021-05-30
Bednarska Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (271)
2021-05-28
53
2021-05-30
23
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Bijan Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-05-28
2021-05-28
20
2021-05-29
66
2021-05-29
2021-05-30
38
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (184)
2021-05-28
13
2021-05-28
1
250
2021-05-29
1
150
2021-05-29
4
120
2021-05-30
5
90
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
CZIKO (95)
2021-05-28
48
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
27
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (181)
2021-05-28
8
2021-05-29
11
BIG RED (182)
2021-05-28
28
2021-05-29
25
2021-05-28
2021-05-29
48
2021-05-30
28
QUITY (183)
2021-05-28
10
2021-05-29
9
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
GEMINI 2 (139)
2021-05-30
8
2021-05-30
11
Bromboszcz Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-05-28
47
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
Brzyska Nadia
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2021-05-28
22
2021-05-28
11
2021-05-29
1
2021-05-29
6
30
2021-05-30
13
Bujak Patrycja
PLKJ Plessówka
HIPIKA (242)
2021-05-28
2021-05-28
Bula Katarzyna
KJ Profit
ERAZM (99)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Bula Szymon
KJ Profit
CALOONA S (100)
2021-05-28
37
2021-05-28
9
2021-05-29
20
2021-05-29
41
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
LAZINO (132)
2021-05-28
6
50
2021-05-29
6
50
EAST WOOD (134)
2021-05-28
11
2021-05-29
9
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
ALMQUIST (131)
2021-05-28
9
2021-05-29
5
100
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CARGO (169)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
2021-05-28
26
2021-05-28
27
2021-05-29
20
2021-05-29
38
2021-05-30
Chlipała Barbara
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
HIPOLIT (151)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Chmiel Agata
Klub Jeździecki Zbrosławice
DON CALMA (141)
2021-05-28
54
2021-05-28
49
2021-05-29
28
2021-05-29
Cieśla Milena
LZJ DRAMA Zbrosławice
SONORA II (194)
2021-05-29
23
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
21
Cieślińska Katarzyna
SKJ OMEGA
SABRA (280)
2021-05-28
34
2021-05-28
36
2021-05-29
7
2021-05-29
33
2021-05-30
3
70
Ćwik Konstancja
KJ Profit
CALIDA R (176)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
27
2021-05-30
1
Ćwiok Zofia
SKJ Preria Wilkowice
2021-05-28
37
2021-05-28
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Cymbryłowicz Szymon
Bez Przynależności Klubowej
MILORD (63)
2021-05-28
8
2021-05-28
2021-05-30
5
40
2021-05-30
2021-05-28
2021-05-28
51
2021-05-30
9
2021-05-30
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2021-05-30
1
120
2021-05-30
5
50
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
COSIDO (262)
2021-05-30
6
60
2021-05-30
2
250
2021-05-30
3
150
2021-05-30
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2021-05-28
16
2021-05-28
46
2021-05-29
42
2021-05-29
2021-05-30
33
Dobrowolska Kinga
Akademicki Związek Sportowy Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (121)
2021-05-28
30
2021-05-28
1
2021-05-29
35
2021-05-29
55
2021-05-30
1
Drewniany Kinga
Brak
2021-05-28
6
30
2021-05-28
51
2021-05-29
1
120
2021-05-29
2021-05-30
18
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Duda Monika
LKJ Ochaby
SEKWANA (23)
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
2021-05-28
16
2021-05-28
29
2021-05-29
30
2021-05-30
21
Dzierbanowicz Malwina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
KILER (20)
2021-05-28
1
2021-05-28
34
2021-05-29
35
2021-05-29
27
2021-05-30
21
Gadzalińska Zofia
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
RAMZES 21 (259)
2021-05-28
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Gawron Roksana
Łebski Klub Jeździecki
JEGER (120)
2021-05-29
52
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
1
Gierszewska Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-05-28
22
2021-05-28
50
2021-05-29
1
2021-05-29
5
40
2021-05-30
Gocyk Hanna
KJ Profit Orzesze
CEVITA (233)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
39
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
QINGHAI V (221)
2021-05-28
61
2021-05-28
2021-05-29
57
2021-05-29
17
2021-05-30
34
Gozdal Nadia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (271)
2021-05-28
23
2021-05-29
10
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (207)
2021-05-28
2021-05-28
30
Grodska Iga
KJ Profit Orzesze
MAFIA (222)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
PIXI BH (223)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Grutza Małgorzata
KJ Zbrosławice
KULLINA Z (270)
2021-05-28
42
2021-05-28
30
2021-05-30
14
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2021-05-28
48
2021-05-28
36
2021-05-29
41
2021-05-30
26
Handzlik Maciej
SKJ Preria Wilkowice
2021-05-29
37
2021-05-29
18
2021-05-30
2021-05-30
15
PIGMENT (303)
2021-05-29
32
2021-05-29
10
2021-05-30
20
2021-05-30
2
120
Hernik Anna
KJ Preria Wilkowice
GOSPELLA (112)
2021-05-28
7
2021-05-28
11
2021-05-29
43
2021-05-29
42
2021-05-30
6
30
Hübner Agata
Klub Jeździecki Laredo
JASYR (149)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
Huras Hanna
Klub Jeździecki Laredo
ESCADA R (214)
2021-05-28
1
2021-05-28
49
2021-05-29
12
2021-05-30
21
2021-05-30
8
Hytra Estela
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
NASHVILLE (186)
2021-05-28
1
2021-05-28
50
2021-05-29
1
2021-05-29
40
2021-05-30
Jakubiec Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
KALINKA (96)
2021-05-28
32
2021-05-28
35
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Janasik Dobrosława
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
QUINTA S4 (115)
2021-05-28
15
2021-05-28
7
2021-05-29
31
2021-05-29
8
2021-05-30
8
Jarzębowska Julia
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-05-28
2021-05-30
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (257)
2021-05-28
1
2021-05-28
22
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
Kałuża Magdalena
Stowarzyszenie Akademia Sportowa Gliwice
CHAMAN (105)
2021-05-28
40
2021-05-28
25
2021-05-29
11
2021-05-29
2021-05-30
29
Kałwa Kamila
Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu
DENIRO (28)
2021-05-28
2
105
2021-05-28
24
2021-05-29
6
30
2021-05-29
5
90
2021-05-30
18
Kapala Justyna
PLKJ PLESSóWKA
DENERIS (190)
2021-05-28
2021-05-28
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
LUCABOO (137)
2021-05-28
20
2021-05-29
45
2021-05-30
10
COUPI K (138)
2021-05-28
19
2021-05-29
23
2021-05-30
14
Karpisz Michaela
St. KJ Preria Wilkowice
BRIANCE (189)
2021-05-28
5
90
2021-05-28
2
250
2021-05-29
2
200
2021-05-29
2
250
2021-05-30
1
250
Kempa Oliwia
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (289)
2021-05-29
63
2021-05-29
Kisiel Karolina
AZS KŚ Politechniki Śląskiej OJ Lukasyna
BREGO (168)
2021-05-30
30
2021-05-30
1
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (301)
2021-05-29
12
2021-05-29
20
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (88)
2021-05-28
46
2021-05-28
37
2021-05-29
17
2021-05-29
13
2021-05-30
21
SILESIA (89)
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
JUNISZA (82)
2021-05-28
36
2021-05-28
2021-05-29
36
2021-05-29
54
2021-05-30
11
2021-05-28
13
2021-05-28
2021-05-29
17
2021-05-29
15
2021-05-28
3
150
2021-05-28
10
2021-05-29
4
150
2021-05-30
7
Kolasa Emilia
BPK
CYNARA (225)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
27
2021-05-30
1
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2021-05-29
55
2021-05-28
15
2021-05-28
38
2021-05-29
18
2021-05-30
4
70
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (154)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Kołodziej Monika
KJ Profit Orzesze
HELERINA (246)
2021-05-28
22
2021-05-29
9
2021-05-29
14
2021-05-30
25
2021-05-28
25
Konewecka Aleksandra
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
LOLIPOP (234)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
INDIA (291)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
DAMA (298)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Kopczyńska Oliwia
Klub Jeździecki Global
LAURENCJA (218)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
64
2021-05-30
31
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
FREDORA (116)
2021-05-28
44
2021-05-28
9
2021-05-29
9
2021-05-29
22
2021-05-30
19
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
FEREUSA (72)
2021-05-28
4
70
2021-05-28
6
60
2021-05-29
2
120
2021-05-29
24
2021-05-30
12
2021-05-28
35
2021-05-28
47
2021-05-29
5
50
2021-05-30
16
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2021-05-28
16
2021-05-28
2021-05-29
44
2021-05-30
27
2021-05-29
13
2021-05-30
LOCANA (74)
2021-05-28
4
150
2021-05-30
Kowalska-Kliś Anna
SKJ PROFIT Orzesze
2021-05-28
2021-05-28
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2021-05-30
18
Koza Łukasz
KJ Trachy Gliwice
2021-05-28
2021-05-29
51
2021-05-30
25
2021-05-28
33
2021-05-29
TOP BIJOU (159)
2021-05-28
27
2021-05-28
31
2021-05-29
27
2021-05-30
4
120
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-28
2021-05-29
FERRALINE (244)
2021-05-28
21
2021-05-28
5
100
2021-05-29
15
2021-05-29
10
2021-05-30
10
2021-05-28
31
2021-05-28
32
2021-05-29
45
2021-05-29
36
2021-05-30
13
Sodel Maciej
KLUB SPORTOWY TRACHY
2021-05-30
20
Kozołup Patrycja
bpk
BAWARIA (203)
2021-05-29
50
2021-05-29
1
2021-05-30
2021-05-30
29
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
DRIADA ZK (126)
2021-05-28
3
70
2021-05-28
5
50
2021-05-29
30
2021-05-30
3
90
2021-05-28
1
150
2021-05-28
23
2021-05-29
3
90
2021-05-29
2021-05-30
38
Krause Judyta
BPK
BEATRYCZE (179)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
48
2021-05-30
20
Krawczyk Antonina
BPK
ODER WIN (196)
2021-05-30
2021-05-30
1
Krawczyk Antonina
BPK
LEDANA S (215)
2021-05-30
2021-05-30
1
Krygier Maja
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
2021-05-28
52
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
NESMA (161)
2021-05-28
53
2021-05-28
37
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
20
Krywult Amelia
Kj Infernal Team
QUALITO Z (258)
2021-05-28
30
2021-05-29
42
2021-05-30
7
Krywult Barbara
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
FLASH (135)
2021-05-28
8
2021-05-29
11
2021-05-30
1
350
Krywult Katarzyna
LKJ Solec w Bieruniu
2021-05-28
1
2021-05-28
32
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
HEIDI (9)
2021-05-28
2
200
2021-05-29
2021-05-30
17
2021-05-28
3
200
2021-05-28
34
2021-05-29
18
2021-05-29
12
2021-05-30
6
50
2021-05-28
2021-05-28
26
2021-05-29
34
2021-05-29
26
2021-05-30
31
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
2021-05-28
41
2021-05-28
12
2021-05-29
40
2021-05-29
16
2021-05-30
30
2021-05-28
35
2021-05-28
1
350
2021-05-29
3
150
2021-05-29
3
200
2021-05-30
5
100
Kuc Hanna
Klub Jeździecki Zbrosławice
DANTES (64)
2021-05-28
32
2021-05-28
37
2021-05-29
1
2021-05-29
27
2021-05-30
27
2021-05-28
1
2021-05-28
37
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Kucharska Maja
LKJ Deresz Siemianowice
MUNIEK (292)
2021-05-30
2021-05-30
1
Kulej Oliwia
KJ Avanti Opole
STACUDO (175)
2021-05-28
48
2021-05-28
24
2021-05-29
32
2021-05-29
2021-05-30
30
Kurasz Dominika
Klub Jeździecki Global
DELTA I (56)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
31
2021-05-29
2021-05-30
43
Kuśnierz Katarzyna
BPK
JIGO (119)
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
50
2021-05-30
44
2021-05-28
Lazar Anna
KJ Profit
OLEK (5)
2021-05-30
DRAGON (91)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (42)
2021-05-28
63
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Leniarska Pola
JKS Czanki
SHATTI (7)
2021-05-28
32
2021-05-28
60
2021-05-29
2021-05-29
16
2021-05-30
30
Lenik Dorota
JKS Equi Verso
2021-05-28
2021-05-29
23
2021-05-30
32
Lenik Dorota
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-05-28
2021-05-29
25
Majer Beata
Kj Profit Orzesze
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
LEMOND (226)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
36
Manowska Michalina
Kj Nostro
BOGDANOV (130)
2021-05-29
62
2021-05-29
2021-05-30
35
2021-05-28
38
2021-05-28
55
Marchewka Izabela
JKS Equi Verso
VALEA (269)
2021-05-30
2021-05-30
10
Marcisz Dominika
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (129)
2021-05-29
1
2021-05-30
27
2021-05-30
1
2021-05-29
1
Matla Łukasz
KJ Global
2021-05-29
27
2021-05-29
34
2021-05-30
16
2021-05-30
4
150
Mazalik Zuzanna
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-28
37
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Michalik Angelika
KJ Profit Orzesze
CESSY (128)
2021-05-28
45
2021-05-28
2021-05-29
24
2021-05-29
2021-05-30
29
Migdalska Oliwia
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
MAGMA (25)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Miszka Paulina
KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
GAMETA (167)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
51
2021-05-29
48
2021-05-30
20
Mniszek Ewa
BPK
MAGIA-P (281)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
27
Morgała Konrad
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
RITUS (274)
2021-05-28
37
2021-05-28
37
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Mrugała Mateusz
KJ Vena Rogoźnik
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-29
Mundziakiewicz Julia
PIAFF EQUESTRIAN
2021-05-30
41
2021-05-30
26
Nepora Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-05-28
43
2021-05-28
12
2021-05-30
9
Nielsen Emma
-
ILLAPA L (209)
2021-05-28
27
2021-05-28
2021-05-29
19
2021-05-29
40
2021-05-30
7
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-05-28
2021-05-28
32
2021-05-29
53
2021-05-29
46
Nowak Emilia
KJ Trachy Sośnicowice
CHAMANTE (253)
2021-05-28
12
2021-05-28
52
2021-05-29
13
2021-05-29
2021-05-30
12
Nowak Gabriela
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
33
2021-05-29
2021-05-30
24
Nowrot Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
OLEK (5)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Oliwia Kempa
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (289)
2021-05-28
25
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (185)
2021-05-28
22
2021-05-28
38
2021-05-29
53
2021-05-29
46
2021-05-30
28
Ostałowska Maria
BPK
2021-05-28
1
2021-05-28
22
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
45
Oswald Małgorzata
KJ Profit Orzesze
ZIPPY AR (282)
2021-05-29
1
2021-05-29
53
2021-05-30
1
Paczyna Agata
LZJ Drama Zbrosławice
DONQUEST (294)
2021-05-30
21
2021-05-30
1
Pandel Anna
Jurajski LKJ w Udorzu
2021-05-28
1
2021-05-28
1
120
2021-05-29
1
2021-05-29
2
90
2021-05-30
2
90
Pandel Jerzy
Jurajski LKJ w Udorzu
2021-05-28
6
30
2021-05-28
4
120
2021-05-29
8
2021-05-29
7
2021-05-30
2
200
Pasoń Klaudia
bpk
OFELIA (30)
2021-05-28
1
2021-05-28
48
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
20
Piech Monika
PLKJ Pless?wka
KARINA (195)
2021-05-28
40
2021-05-28
39
Piela Katarzyna
JKS Czanki
2021-05-28
2021-05-28
13
2021-05-29
47
2021-05-29
29
2021-05-30
27
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (66)
2021-05-28
14
2021-05-28
12
2021-05-30
35
2021-05-30
25
Piksa Magdalena
Vanto Jumping Team
2021-05-28
15
2021-05-28
20
2021-05-29
33
2021-05-29
14
2021-05-30
9
2021-05-28
18
2021-05-28
26
2021-05-29
15
2021-05-29
20
2021-05-30
13
Pilarska Anna
Klub Jeździecki Profit Orzesze
SORENTO (268)
2021-05-28
2021-05-28
ZIPPY AR (282)
2021-05-28
2021-05-28
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (266)
2021-05-28
2021-05-28
5
40
2021-05-29
54
2021-05-29
37
2021-05-30
28
Pluta Maja
JKS BCH Międzyrzecze Dolne
AQUARTA (117)
2021-05-28
14
2021-05-28
50
2021-05-29
47
2021-05-29
2021-05-30
6
30
Płaza Milena
Ludowy Klub Jeździecki Apollo Borowe
ZINA (162)
2021-05-28
34
2021-05-28
34
2021-05-29
2021-05-29
27
Pochłopień Szymon
PLKJ PLESSÓWKA
MAR-BIT (125)
2021-05-28
2021-05-28
Ponicka Maja
KJ Trachy Sośnicowice
2021-05-28
44
2021-05-28
2021-05-29
38
2021-05-29
2021-05-30
14
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (143)
2021-05-28
29
2021-05-28
2021-05-29
44
2021-05-29
2021-05-30
23
Potrzebka Dorota
KS Vanto Jumping Team
PABLO (29)
2021-05-28
2021-05-28
10
2021-05-29
47
2021-05-30
2021-05-29
Prażuch Anna
KJ Zbrosławice
CEUS (284)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
2021-05-30
Prażuch Maria
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-05-28
2021-05-28
Prażuch Maria
KJ Preria Wilkowice
NEQUIMA (140)
2021-05-28
1
2021-05-28
9
2021-05-29
14
2021-05-30
11
2021-05-29
Przybyła Julia
Bpk SLA
AC/DC (111)
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Pszowski Kamil
KJK Elizar
2021-05-28
34
2021-05-28
30
2021-05-29
36
2021-05-30
36
Pszowski Kevin
Jumping Team Brynica
2021-05-29
3
70
2021-05-28
32
2021-05-28
17
2021-05-29
4
70
2021-05-30
1
150
2021-05-28
33
2021-05-28
39
2021-05-30
2021-05-29
35
Pypłacz Adrianna
Klub Jeździecki LAREDO
2021-05-28
22
2021-05-28
4
50
2021-05-29
67
2021-05-30
21
2021-05-30
4
50
Pytka Natalia
BPK
KIEŁBIK (200)
2021-05-28
1
2021-05-28
51
2021-05-29
1
2021-05-29
27
2021-05-30
Raczkowska Dominika
St. KJ Preria Wilkowice
2021-05-28
8
2021-05-28
18
2021-05-29
16
2021-05-29
14
2021-05-30
11
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ AVANTI
2021-05-28
17
2021-05-29
8
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
DRAGO (202)
2021-05-28
47
2021-05-28
45
2021-05-29
44
2021-05-30
22
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
DRAGO (202)
2021-05-30
12
Rozpondek Antonina
BPK
MEBORA (293)
2021-05-28
1
2021-05-28
22
2021-05-29
39
2021-05-29
Rozpondek Julia
BPK
BLANKA (297)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Rusinowska Hanna
KJ Profit
2021-05-28
41
2021-05-28
Sack Kinga
BPK
MALIBU (113)
2021-05-29
58
2021-05-29
Sajkowska Joanna
LKJ Ochaby
CHANEL (118)
2021-05-28
1
2021-05-28
2
90
2021-05-29
35
2021-05-29
41
2021-05-30
7
Samborska Nikola
Kj Vena Rogoźnik
VYŠNIA (150)
2021-05-28
1
2021-05-28
46
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Sas Eliza
Klub Jeździecki Global
DAFNE (220)
2021-05-28
39
2021-05-28
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (216)
2021-05-30
10
Skorek Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-05-28
22
2021-05-28
1
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Skrzyńska Nina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2021-05-28
1
2021-05-28
40
2021-05-29
60
2021-05-30
26
2021-05-29
Skupień Kamil
BPK
CALLIE (287)
2021-05-29
2021-05-30
15
2021-05-29
56
2021-05-30
2021-05-29
2021-05-30
19
2021-05-29
2021-05-30
Ślązak Julia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-05-29
46
2021-05-29
49
2021-05-30
2021-05-30
Śliż Kinga
KJ Profit Orzesze
KEBIR (232)
2021-05-28
38
2021-05-28
2021-05-29
25
2021-05-29
35
2021-05-30
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
ERAZM (99)
2021-05-30
34
DRAGO (202)
2021-05-29
12
2021-05-29
1
250
UTOPIA BS (304)
2021-05-29
1
350
Słodczyk Dominik
KJ Preria Wilkowice
DOMARE G (306)
2021-05-30
32
2021-05-30
22
STAR LADY (307)
2021-05-30
22
Słodczyk Dominik
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
STAR LADY (307)
2021-05-30
3
200
Słonina Magdalena
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
POLA (158)
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-28
35
Sługa Martyna
BPK
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
20
2021-05-30
26
Soboń Magdalena
BPK
SANGRITA (178)
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Sodel Maciej
KLUB SPORTOWY TRACHY
2021-05-28
22
2021-05-28
41
2021-05-29
2021-05-29
35
Sokalska Nina
St. KJ Profit Orzesze
NIRWANA (249)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
65
2021-05-29
2021-05-30
46
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2021-05-28
2021-05-28
52
2021-05-29
27
2021-05-29
2021-05-30
16
Stachura Anna
Klub Jeździecki Laredo
2021-05-30
2021-05-30
JASYR (149)
2021-05-29
Stachura Zuzanna
LKS Cwał Poznań
MISTRZ (97)
2021-05-29
11
2021-05-29
35
2021-05-30
27
2021-05-30
39
Starak Małgorzata
KJ Trachy Sośnicowice
2021-05-28
1
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
1
2021-05-30
1
2021-05-30
1
Stopa Maciej
Klub Jeździecki Impuls
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
DESAND (156)
2021-05-28
37
2021-05-28
2021-05-29
16
2021-05-29
18
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
40
2021-05-29
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2021-05-28
21
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
Święty Kinga
KJ Profit
SORENTO (268)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
28
Szczypa Martyna
LZJ DRAMA Zbrosławice
2021-05-28
2021-05-28
Szojda Emilia
KJ Profit Orzesze
2021-05-28
10
2021-05-28
7
2021-05-29
6
60
2021-05-29
7
2021-05-30
DARKLIGHT (241)
2021-05-29
21
2021-05-29
2021-05-28
53
2021-05-28
35
2021-05-30
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2021-05-28
42
2021-05-28
39
2021-05-29
47
2021-05-29
13
2021-05-30
32
Sztuka Michalina
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-05-28
62
2021-05-29
38
2021-05-30
20
2021-05-28
2021-05-29
4
50
ROMEO (153)
2021-05-28
2021-05-29
61
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-30
42
Szymańska Agnieszka
Bez Przynależności Klubowej
EMAR (237)
2021-05-28
37
2021-05-28
37
Szynkolewska Agnieszka
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2021-05-28
58
2021-05-28
43
2021-05-29
26
2021-05-29
23
2021-05-30
33
WIKI (208)
2021-05-28
21
2021-05-28
17
2021-05-29
32
2021-05-29
25
2021-05-30
Telepko Julia
LZJ Drama Zbrosławice
PHOEBE (57)
2021-05-29
1
2021-05-29
2021-05-30
20
2021-05-30
1
MIRAGE (58)
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
2021-05-30
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
GRANULKA (123)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Wach Izabela
Klub jeździecki Royal
2021-05-30
2021-05-30
Waleryszek Vanessa
LZJ Drama Zbroslawice
MANIANA P (275)
2021-05-29
45
2021-05-29
50
2021-05-30
21
2021-05-30
37
Waliczek Agnieszka
PLKJ Plessówka
2021-05-28
2021-05-28
18
2021-05-29
39
2021-05-29
22
2021-05-30
29
Wawszczyk Julia
Brak
SCARTO (238)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
Wędzińska Zuzanna
brak przynależności
CICHY (124)
2021-05-28
1
2021-05-28
37
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Weiss Iga
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
VALKIRIA (107)
2021-05-28
56
2021-05-28
23
2021-05-29
8
2021-05-29
43
2021-05-30
32
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
2021-05-28
29
2021-05-28
22
2021-05-29
29
2021-05-30
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2021-05-29
24
2021-05-29
28
2021-05-30
15
2021-05-30
23
FALBANA (87)
2021-05-29
2021-05-29
30
Wodka Ewelina
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-05-29
37
2021-05-29
Wójcik Magdalena
bpk
BURZA (90)
2021-05-28
1
Wyrwoł Maja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PRIMA (40)
2021-05-28
1
2021-05-29
27
2021-05-30
1
2021-05-28
1
2021-05-29
27
Zalega Monika
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2021-05-28
19
2021-05-28
13
2021-05-29
52
2021-05-29
19
2021-05-30
9
Zasucha Aleksandra
KJ Profit Orzesze
MARTAGON (279)
2021-05-30
2021-05-30
Zawadzka Emilia
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-05-28
31
2021-05-28
2021-05-29
19
2021-05-30
17
2021-05-29
21
Żelazkiewicz Iga
BPK SLA
KARINA (26)
2021-05-28
1
2021-05-28
2021-05-29
1
2021-05-29
1
Zienkiewicz Weronika
Klub Jeździecki Lando
GRAND (147)
2021-05-29
52
2021-05-29
41
2021-05-30
30
2021-05-30
21
Zmorek Damian
KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-05-28
19
2021-05-28
2021-05-29
27
2021-05-29
56
2021-05-30
19
BACARDI (212)
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
59
2021-05-30
37
CUBUS (213)
2021-05-28
59
2021-05-28
28
2021-05-29
34
2021-05-29
39
2021-05-30
31
2021-05-28
2021-05-28
2021-05-29
2021-05-29
2021-05-30
Zoń Małgorzata
JKS Czanki
WIQUELLA (114)
2021-05-28
24
2021-05-28
41
2021-05-29
22
2021-05-29
31
2021-05-30
24
Żuradzka Maja
KJ Preria Wilkowice
NIHET (110)
2021-05-28
1
2021-05-28
1
2021-05-29
1
2021-05-29
1
2021-05-30
1
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2021-05-28
57
2021-05-29
29
2021-05-29
39
2021-05-30
8
2021-05-28

Number of Riders: 206

Number of Horses: 256

The sum of prizes: 8 640.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl