Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 7-9.05.2021

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
brak
3. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
O063834
4. Biś Jagoda BPK
2005 (J.)
O053301
5. Bisaga Justyna KJ Facimiech
S
O027121
6. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (J.)
O041924
7. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
Brak
8. Caban Aleksandra bpk
S
brak
9. Chełmecka Aleksandra Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (MJ.)
O051354
10. Ciołczyk Piotr Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
S
O023918
11. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
12. Ćwiękała Paulina Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
brak
13. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
14. Czarnek Oliwia WLKS Krakus Swoszowice
2004 (J.)
O048235
15. Czuczeło Julia KJ VIP Kraków
2001 (MJ.)
O045219
16. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
17. Dołowy Anna -
S
brak
18. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
19. Drożdż Olga BPK
2005 (J.)
brak
20. Fedorczak Vincent Krakowski Klub Jazdy Konnej
2010 (Mł.)
brak
21. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
22. Flanek Emilia Stajnia Młynka
2008 (JM.)
BRAK
23. Flanek Wojciech Stajnia Młynka
S
brak
24. Fuła Nadia Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O048339
25. Gaczorek Grzegorz BPK
S
Brak
26. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (MJ.)
O023589
27. Galewska Marcelina KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2005 (J.)
.
28. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
brak
29. Gębicka Joanna KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O058165
30. Gielata Emilia RC Riding Center Sosnowice
2005 (J.)
Brak
31. Góra Zuzanna -
2001 (MJ.)
-
32. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
33. Górska Natalia KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2007 (JM.)
brak
34. Grobelny Martyna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2010 (Mł.)
O050095
35. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
36. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
37. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
2001 (MJ.)
O031692
38. Heydel Joanna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O055462
39. Hojka Dawid Wlks Krakus
S
Brak
40. Huntemann Oliwia Klub Sportowy LASER TEAM
2005 (J.)
O053059
41. Imioło Julia KJ Facimiech
S
O028245
42. Iwan Aniela Kjk pod żubrem
2004 (J.)
O038842
43. Jahan Maya Klub Sportowy Bór
2008 (JM.)
0056757
44. Jahan Olivia Klub Sportowy Bór
2005 (J.)
0050756
45. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
Brak
Brak
46. Jankiewicz Łucja Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O061215
47. Jaroszek Wioletta Bez Przynależności Klubowej
S
O027054
48. Jaszczurowska Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O045927
49. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
50. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskie
2003 (J.)
Brak
51. Kasprzyk Magdalena Ks Faruk
S
Brak
52. Kawa Aleksandra OJK Barcice
2001 (MJ.)
O033387
53. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (J.)
O042158
54. Kisielowska Izabella KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O027312
55. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
56. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
57. Kobylec Karolina Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O025708
58. Kokoszka Hanna Krakowski Klub Jazdy Konnej
2004 (J.)
O045113
59. Kołodziej Hanna Klub Jeździecki Impuls
2009 (JM.)
O057466
60. Kopacz- Layer Izabella KJ Facimiech
S
O013324
61. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
62. Korek Dorota St. KS KJK Szary Michałowice
2004 (J.)
O037355
63. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (J.)
O045654
64. Kosowski Witold Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2008 (JM.)
O058991
65. Koszucka Małgorzata KS Verso La Natura
S
O009341
66. Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (JM.)
O044289
67. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
68. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
brak
69. Kowalska Olga brak
2008 (JM.)
brak
70. Kowynia Julita WLKS Krakus
S
O040428
71. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
72. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
O056734
73. Krzanowska Kamila Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (J.)
O059938
74. Kulpa Emilia KJ Assanya
2004 (J.)
brak
75. Kurek Oksana Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
76. Kurzak Julia brak
2002 (MJ.)
brak
77. Layer Marek K.J.Facimiech
2011 (Mł.)
O054570
78. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
79. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
80. Leśniak Krzysztof Wlks krakus Swoszowice
S
O000877
81. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
82. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
83. Maciejczyk-Cień Oliwia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2004 (J.)
O053034
84. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (J.)
O045665
85. Marcisz Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2007 (JM.)
brak
86. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
87. Matusiak Hanna OJK Pod Dębami Inwałd
2003 (J.)
0031661
88. Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2003 (J.)
O031661
89. Michalik Anna Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
Brak
90. Michałek Marcin KJ Facimiech
2018 (Mł.)
/
91. Mika Anita Klub Sportowy LASER TEAM
2008 (JM.)
O057807
92. Morawski Robert Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O019029
93. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (JM.)
O046343
94. Natanek Angelika KJK Eximus
S
Brak
95. Nowak Gabriela Klub Jeździecki Lavender
S
O055748
96. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
97. Nowak Wiktoria KS Faruk
2001 (MJ.)
O040555
98. Nowińska Kinga Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O047851
99. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
100. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
brak
101. Pacwa Aleksandra Cisówka Imielin
S
O026607
102. Pękala Oliwia KJK Pod Żubrem
2006 (JM.)
O059679
103. Pierz Barbara JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2001 (MJ.)
O048543
104. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
105. Pięta Olaf WLKS Krakus
2008 (JM.)
O056722
106. Piętka Amelia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2007 (JM.)
brak
107. Pietrus Helena WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O045229
108. Pietrus Sylwia WLKS Krakus Swoszowice
S
O045229
109. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
110. Płatos Zbigniew Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
S
O000513
111. Połeć Paulina WLKS Krakus Swoszowice
S
O034843
112. Prochot Karolina Bpk
S
brak
113. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
114. Pyrek Filip WLKS Krakus
2004 (J.)
O033434
115. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
116. Radwańska Julia Bez Przynależności Klubowej
S
O047813
117. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
2000 (MJ.)
O038734
118. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
119. Rozlachowska Julia bpk
2006 (JM.)
O044768
120. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
121. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
122. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O042962
123. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (J.)
O045712
124. Salwińska Karolina
125. Sas Maja Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
2008 (JM.)
LZRWZJ/2499/21
126. Skotniczna Karolina KS Team Rancho Pcim
S
brak
127. Skrobacz Olga WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2003 (J.)
O034702
128. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
129. Ślązak Julia LZJ Drama Zbrosławice
S
.
.
130. Ślęzak Jagoda St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O054199
131. Sławecka Lidia Kj Mszana Górna
2006 (JM.)
Brak
132. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
133. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
134. Stalony-Dobrzańska Olga Brak
2006 (JM.)
Brak
135. Stańska Aleksandra KJ PonySport
2000 (MJ.)
O012725
10118361
136. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
137. Stępień Aleksandra Brak
2001 (MJ.)
Brak
138. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
139. Stopa Maciej Klub Jeździecki Impuls
S
x
140. Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O020106
141. Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
0036415
142. Studencka- Wójcik Agata Kj Facimiech Wielkie Drogi
S
O009705
143. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (Mł.)
O061221
144. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
brak
145. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
146. Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029147
brak
147. Szurman Mikołaj Kj Facimiech
2006 (JM.)
O054718
148. Szymula Izabela WLKS
/
149. Tabor Nina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O042718
150. Toporek Hanna Kielecki Klub Jeździecki
2003 (J.)
O039981
151. Trelińska Amelia Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
O040528
152. Trelińska Sandra Kielecki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O055373
153. Trojanowska Maja WKLS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
brak
154. Trzcińska Franciszka KJK Elizar
2001 (MJ.)
O031906
155. Turaj Kinga BPK
BRAK
156. Twardosz Wiktoria BPK
2004 (J.)
O054124
157. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
158. Walczak Natalia BPK
2003 (J.)
brak
159. Walczak Nikola bpk
2008 (JM.)
brak
160. Wałach Magdalena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2006 (JM.)
brak
161. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
162. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
163. Więch Gabriela Kielecki Klub Jeździecki
2005 (J.)
O050505
164. Wierucki Maciej Kielecki Klub Jeździecki
2007 (JM.)
brak
165. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (J.)
O036701
166. Wójcik Krzysztof KJK Facimiech
O000706
167. Wolf Paulina KS Faruk
S
O007990
168. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
169. Woźniak Nikola Santos
2009 (JM.)
616999630181913
616999630181913
170. Woźnica Maja KJ Mszana Górna
2008 (JM.)
/
171. Woźnica Marta brak
2004 (J.)
brak
172. Woźnica Wiktoria KJ Maszana Górna
2008 (JM.)
/
173. Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM
2000 (MJ.)
brak
174. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
175. Zając Amelia bpk
2005 (J.)
brak
176. Zalewski Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
2003 (J.)
O062131
177. Załubska Paulina WLKS Krakus
S
O045098
10194353
178. Ziarnik Julia brak
S
brak
179. Zięba Józef KS Team Rancho Pcim
S
brak
180. Zielińska Maria Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
O055461
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

206

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

140

ADEBAYOR SP POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: Donzini
M: Aky I
brak 616009550017315
3.

120

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
4.

215

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
5.

125

AKCENT WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Hamlet Go
M: Alkowa
brak 007660485006
6.

52

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
7.

149

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
8.

87

ALASKA TYP SZLACHETNY POL 2006 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
brak 616 999 57 03021 06
9.

70

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus
M: Albufeira
K021490 616009510342112
10.

116

ALLEGRO SP POL 2012 wałach siwa/166 F: Ustionov / Libero H
M: Adelina / Aloube Z
K020890 616009630173312
11.

151

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
12.

33

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 Klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
13.

77

APRIL DAY V Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/165 F: Fair Play Coundreau
M: Ava
K025880 6169995400394
14.

154

ARBOREA WESTFALSKA POL 2014 klacz gniada/- F: Almanzor L
M: Baśniowa Pani
brak K028095
15.

159

ARTUS SP POL 2009 Wałach skarogniada/167 F: Zagon
M: Arogancja
K018967
16.

164

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
Brak 6160065802208
17.

44

ATLANTO HAN GER 2009 Wałach gniada/172 F: Adlantus As / Argentinus
M: Little Lady / Landkoenig
K021916 DE431316584509
18.

196

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata/mk:165 F: Bijou Be
M: Amazonka- Polsmak
K025877 616 009 57 01456 13
19.

49

AUGUST KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lupicor
M: Paulien
K011423 528210000677576
20.

148

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
21.

101

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
K020517
22.

38

BARWA M POL 1998 klacz gniada/160 F: Bawarczyk / Judex
M: Bajda / Bajkał
LKRWZJ/4195/20 POL006570173398
23.

138

BASALINO FS OLDENBURSKA GER 2010 Wałach gniada/175 F: Black jack
M: Salanda FS
K024959 DE 456-5702183-10
24.

102

BASCADO SP POL 2008 Wałach gniada F: Lascado
M: Bonanza
K025903
25.

212

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903
26.

141

BOLIVIA SP POL 2009 Klacz gniada/163 F: Placido / Animo
M: Bajka / Louis
K013781 616009540075409
27.

26

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
Brak POL 006 57 00925 06
28.

214

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/167 F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
29.

37

BOND BEJ A POL 2008 wałach gniada/166 F: a
M: a
brak a
30.

176

BONITA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz srokata/kuc:130 F: WALOR
M: BRYZA
BRAK 616999550014617
31.

25

BUENA VISTA B SP POL 2016 klacz gniada/161 F: Vermont
M: Betina
brak 616009570170516
32.

51

BUNGEE 18 WESTFALSKA NED 2015 klacz gniada/162 F: Blockbuster
M: Chocolate
Brak DE 441410034515
33.

230

CAMILLA 139 HOL GER 2010 Klacz gniada/174 F: Caretino / Caletto II
M: Rioletta / Coronado
K026983 DE421000155210
34.

147

CANTANERO-P SP POL 2007 wałach siwa/175 F: Cantanis
M: Calippa
K018268 12621
35.

182

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
36.

226

CARINTENDER OS POL 2010 Wałach siwa/166 F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
K019953 DE418184009810
37.

145

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
38.

191

CHAGANO POL F:
M:
39.

132

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
K025313 616 009 54 01010 12
40.

50

CHENET HOLSZTYŃSKA POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender
M: Pepsi III
K014155 DE421000318808
41.

36

CICHA WODA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/170cm F: Iterb
M: Co to
brak POL009670006207
42.

224

CLINTERO HOL POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I
M: Pepsi
brak
43.

69

CLINTERO HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach siwa/164 F: Clinton 1
M: Pepsi III
K015244 DE421000583209
44.

216

COLOURFUL LADY TYP KUC POL 2009 klacz bułana/kuc:142 F: nn
M: nn
Brak 616999580820109
45.

81

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
46.

95

CONRAD 98 HOL GER 2007 wałach ciemnogniada/- F: CASSINI II
M: WEGA IV
K014623 DE421000139607
47.

198

CONTENTO WESTFALE POL 2010 wałach kasztanowata/168 F: Calido
M: Jung Laissez Faire
K018339 DE441411589710
48.

55

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
Brak 431310211708
49.

189

CONTHAGO L POL F:
M:
50.

203

CORNET / POL / wałach inna// F: /
M: /
/ /
51.

131

CORNET BLANCHE Z ZANGERSHEIDE BEL 2015 wałach siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Dame Blanche van overis Z
K028782 056015Z55772515
52.

75

CORNET L'AMOUR HANOWERSKA GER 2016 wałach siwa/163 F: Cornet Obolensky
M: Soraya x Stakkato
x DE 431316855816
53.

207

COSTANTINO AD HOL POL 2012 siwa F: CLARIMO ASK / CLEARWAY
M: GALATEA / LATOURO N
54.

47

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
55.

68

CYKADA W HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Classic velvet brown
brak 616009610164712
56.

144

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
57.

43

DAMIANA ANGIELSKA POL 2002 klacz kasztanowata/165 F: Royal Court
M: Dynamika
Brak -
58.

74

DEMOLKA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Trefl / Cabrol
M: Donna Welt / Weltstein
K026826 616009580192814
59.

183

DESAND SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Desant / Lando
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K017300 616009570101609
60.

210

DIARADOS 7 OLDENBURG POL 2012 Wałach gniada/170 F: Diarado
M: Chella Girll
K025388 DE418185063412
61.

112

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/- F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
62.

67

DOLORES N SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/173 F: Liberatto P / Corofini
M: Donna Louisa P / Louis
K019558 616009610061810
63.

184

DOMINACJA SP POL 2010 Klacz inna F: Desant
M: Denisa
brak
64.

15

DOMINET Czysta Krew Arabska POL 2006 ogier siwa/155 F: Elmen
M: Diagnoza
brak POL060000004580
65.

73

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
66.

54

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
67.

109

DORADO SP POL 2009 wałach gniada/165 F: Cancoon / Colman
M: Diablica / Lais
K018574 616009640073809
68.

89

DRACO SP POL 2015 wałach gniada/160 F: Quirin
M: Dolinka
K030598 616999570185715
69.

53

DUCHIN KWPN USA 2008 Wałach gniada F: Chin Chin
M: Sataja Verte
K021401
70.

64

DUSHI W KWPN POL 2008 klacz gniada/164 F: Verdi
M: Promesse
Brak Brak
71.

165

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
Brak POL 006570007008
72.

72

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/kuc:kuc:ku F: Willow Tree Twice
M: Eclizja Michael
K027113 616013590265610
73.

150

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
K022107
74.

107

EMPIRE S SP POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Lou Reed
M: Elnema
K029598 616009690015514
75.

97

ENJOY ME Z Z POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Newada
. 056015Z55826813
76.

227

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
K019002 616009610116511
77.

178

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
78.

80

FANTACO Słowacka Gorącokrwista SVK 2007 klacz kasztanowata/165 cm F: Barón (Nick Finance)
M: Fantagiro
LKRWZJ/1820/21 703001682115107
79.

170

FART MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/170 F: nn
M: nn
brak 616999550109317
80.

45

FEANOR MAGIC MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach ciemnogniada/mk:* F: Mighty Magic hol
M: Fabia m/ Judym m
K025876 616006570117914
81.

223

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa/- F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
K023270 528003201001259
82.

162

FIKUS- TABUN HUCULSKA POL 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
Brak Brak
83.

30

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
brak DE418184060211
84.

113

FOKUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Calato Kama / Calato
M: Feola / Lavendel
K018645 616009640024810
85.

194

FOR FUN POL F:
M:
86.

48

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole
M: Rozarina
K018749 528003201008527
87.

160

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
88.

115

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
89.

61

GALA MŁP POL 2015 klacz gniada/168 F: Dionizos / Frazes
M: Grobla II / Armand
K028936 616006570076915
90.

90

GALA X POL x klacz skarogniada/x F: x
M: x
x x
91.

173

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
92.

96

GEPARD MŁP POL 2009 wałach gniada/168 F: Ghana
M: Jagoda
KO18814 616006550100309
93.

58

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
K021069
94.

200

GOTYK SP POL 2016 ogier gniada/177 F: Hippica Koh-J-Noor
M: Gobi
K030490 616009540071016
95.

2

HAVANA SP POL 2014 klacz kara/174 F: Salazar
M: Herezja
LKRWZJ/2911/20 616009570199914
96.

135

HAZELBERG'S KRISTOFFERSON X POL 2015 wałach gniada/x F: x
M: x
x x
97.

117

HAZENA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/165 F: Clear to Jump St Gyvan Z
M: Hawela
K016805 POL009540067208
98.

190

HELLFIRE SP POL 2015 Wałach gniada/mk:- F: Hippica Koh-J-Noor
M: Hewelia
brak -
99.

231

HELLFIRE SP POL 2015 wałach gniada/168 F: Koh i noor
M: Hewelia
Brak Brak
100.

88

HERA SP POL 2005 klacz skarogniada/mk:155 F: Mar Bej
M: Haja
K023191 Pol009580328205
101.

6

HERBA Polski Koń Szlachenty Półkrwi POL 2013 klacz gniada/162 F: Herold
M: Baśka
K031155 616009610107813
102.

152

HEREZJA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/167 F: Drop
M: Hipnoza
brak 616006540090605
103.

188

HERLINE BLUE POL F:
M:
104.

23

HIS ROYAL OLD POL 2006 wałach gniada/169 F: Abke / Acorado
M: Hauptstutbuch Anne / Lifestyle
- -
105.

187

I SEE FIRE TRAKEN POL 2015 wałach kasztanowata/160 F: Heliopolis
M: Imola
brak brak
106.

13

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
107.

166

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
Brak 616009610011613
108.

197

INADIA UD POL F:
M:
109.

156

INCREDIBLE KWPN NED 2013 Wałach kasztanowata/170 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
110.

42

INDOCORDES PLUS-S DSP POL 2016 Ogier siwa/170 F: Cordes
M: Incelka
K029251 DE455879180216
111.

143

INSPIRATION DE QUID SP POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: GUFFI
M: IGRASZKA
K030948 B0121410S
112.

123

IWAN WLKP POL 2008 wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
113.

110

JACKSON Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2009 wałach gniada/175 F: DIAMANT DE SEMILLY
M: LIZZY
brak 056-002-W00293652
114.

229

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/Brak F: ETOULON VDL
M: PHEMINKA
K025376 528003201402318
115.

99

JAMBOREE KWPN POL 2014 Ogier gniada/. F: Etoulon VDL
M: Pheminka
K025376 .
116.

225

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
117.

31

JASTINELLA ANPI SP POL 2003 Klacz kasztanowata/166 F: TINTOR W / LANDETTO hol.
M: JASPA / DAMON xx
K020757 12615
118.

192

JEDI G KWPN POL 2014 wałach siwa/170 F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
119.

213

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/kuc:kuc:ku F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
120.

179

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
121.

21

JOINT MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/160 F: Barnaba
M: Jurga
brak 616 006 58 00761 13
122.

234

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 Wałach gniada/159 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
123.

82

JORDAN MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Łan
M: Jazda
K031153 POL 006 57 00048 06
124.

32

JULIETTA ANPI SP POL 2013 klacz gniada/166 F: CONTENDOR
M: JASTINELLA ANPI
brak 616 009 57 0191313
125.

155

JULISSI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 27.06.2008 klacz gniada/168 F: Landino
M: Junona
brak POL 009 57 01084 08
126.

169

JUVENALIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz skarogniada/158 F: Drwick
M: Jagoda
brak 12694
127.

34

JUVENALIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kara/158 F: Driwck
M: Jagoda
Brak 12694
128.

236

JUWENALIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation
M: Jutrznia
K016246 616999670155909
129.

172

KALANDRA Polski Koń Szlachetnej Pół Krw POL 2013 klacz gniada/155 F: narvik
M: kolombina
brak 616009520023413
130.

83

KAMIS ŚLĄSKA POL 2010 wałach ciemnogniada/160 F: Delegat
M: Kama
K031008 616008660914810
131.

133

KANKARA PROGRES Z Z POL 2017 klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Hippica Koh i Noor
M: Pola
K031551 056015Z55768817
132.

100

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Arnold
M: Kapirinia
brak 616006670106912
133.

233

KARAT MŁP POL 2012 wałach kasztanowata/- F: Arnold
M: Kapirinia
- -
134.

5

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
brak 616009670027713
135.

98

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
brak 616006550036116
136.

78

KENIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz srokata/155 F: Krzyk
M: Karmen
brak 616009570100712
137.

209

KENZO V/D ZWINKHOEVE KWPN GER 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf
M: Charissa Ikaria W / Viento Uno W
brak 826002150874714
138.

119

KING OF POP TS POL 2011 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: Kamelia / Mars
K019071 616999680060111
139.

16

KLAUDIA SP POL 2004 klacz gniada/170 cm F: Romulado / Kojak
M: Kaliope / Czubarykt
K009640 10671
140.

127

KOPE HUNWB HUN 2010 Wałach gniada/164 F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
K019906 348199BK1006200
141.

134

KUBA KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Morelos
M: Karina
K021564
142.

108

L-JANTAR SP POL 2008 wałach kasztanowata/178 F: Ever for pleasure
M: Lawina
Brak 009590257008
143.

60

L'ANDIAMO PONYSPORT SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Hippica Andiamo
M: Lena
K029228 616009570112715
144.

122

LA COSTA SP POL 2004 klacz siwa/170 F: Cassino
M: Lukrecja
K017021 POL009670111604
145.

228

LA COSTE F:
M:
146.

208

LA LUNA POL F:
M:
K031640
147.

92

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
148.

163

LAMOUR KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Louis de Bon
M: Sardoryke
Brak DE443430530410
149.

114

LARUM SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
K022577 616009510254013
150.

220

LAXTON KWPN 2016 Wałach gn. F: Gaspahr / Berlin
M: Altijd Liefhebber / Colino
151.

221

LEONARDO F:
M:
152.

62

LEVISIONN CONTANGA E.W.P OLDENBURSKA GER 2011 klacz siwa/168 F: Levisionn
M: Hauptstutbuch Gitanga
K020860 DE 433330209411
153.

161

LIMONCELLO EB KWPN POL 2016 wałach gniada/169 F: Lucky Boy
M: Whoopy
brak brak
154.

29

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
brak brak
155.

35

LORD II W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/165 F: Desant
M: Lukarna
brak POL 009540138508
156.

59

LORD SOMERSBY SP POL 2014 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Sielanka
K025649
157.

84

LORETTO MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/160 F: Biegacz
M: Laguna
K016011 006550099107
158.

193

LUNA KG POL F:
M:
159.

222

MA BELLE DE MUZE BWP 2012 Klacz siwa F: Bamako de Muze / Darco
M: Geneve de Muze / Vigo D'Arsouilles
160.

71

MAKS KUC POL 2007 wałach siwa/kuc:kuc:ku F: Frankenhoeh's Vitalise
M: Maja
12542 013 61 02020 07
161.

158

MAŁA MI W KUC POL 2009 klacz srokata/kuc:kuc:ku F: Alibaba
M: Marysia
brak 616013610052209
162.

7

MANGALIA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Minaret
M: Morfina
K031006 616006570028814
163.

130

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/164 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
164.

3

MARKIZA KUC ISLANDZKI POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/mk:mk:mk:m F: Nieznany
M: Nieznany
brak 6169996301819
165.

27

MEDEA SP POL 2009 Klacz gniada F: ARCYGRAF / GRAF QUIDAM
M: MIKA / MECENAS
K025323 616 007 61 02416 09
166.

174

MINOR SP POL 2011 wałach siwa/- F: Kerson
M: Mimikra
- -
167.

103

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K hes.
M: Misi sp/Barros KWPN
K029137 616009610013616
168.

4

MONTENEGRO HANOVER POL 2014 wałach ciemnogniada/174 F: Messenger
M: —-
169.

218

NEFRETETTE . POL . klacz kasztanowata/. F: ..
M: .
. .
170.

217

NIMFA WLKP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Cajero
M: Nadia
brak
171.

46

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928
172.

28

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
173.

118

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
KO23863 DE433330406210
174.

111

OLIVIA Szlachetna Półkrew POL 2008 klacz gniada/mk:156 F: OLIVIER
M: DONA
K022214 POL009690002808
175.

142

OLMAR SP POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Elvis
M: Olivia
K018220 616009690136109
176.

104

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
177.

139

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender son
M: Oseina
brak 616009600252413
178.

211

ORIDA-M Czeska Gorącokrwista CZE 2009 klacz gniada/175 F: Aristo Z
M: Orkana-M
K028444 .
179.

121

ORION TRAK POL 2008 wałach kara/176 F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147 POL732010035908
180.

181

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
Brak 203009229000213
181.

56

PLEASE FITTA XXOO FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus Du Maury / Quatar De Plape
M: Ambre De Fitta / Vulcain
K011671 03128313J
182.

63

POKER MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
K012758 POL 006 58 04534 06
183.

40

POLARNI BOURE Angielski Pełnej Krwi POL 2008 klacz kasztanowata/xxx F: Rainbows for life
M: Polarni Hvezda
xxxx 203CZE000178080
184.

202

POWAGA POL F:
M:
185.

124

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
186.

180

PUERTO RICO SP POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Roland
M: Platyna
Brak 616009592146917
187.

128

PUŁASKI SP POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Kalaska de Semilly
M: Pumara / Marino
K026640 616009520046012
188.

219

QUICK AMIGO Węgierski Koń Sportowy POL 2016 wałach gniada/165 F: Quatro
M: Anzsi
Brak Brak
189.

24

RAMIRADO 0002 HOL POL 2000 wałach gniada/178 F: Ramirado
M: Delore
brak 08406
190.

57

RAPSODIA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
K019854
191.

137

REBELL'S CIDRE DEUTSCHES PFERD GER 2013 wałach kasztanowata/175 F: Rebell Junior / Rebel Z
M: Phantasia / Phantom
K028269 DE410100134313
192.

85

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
193.

66

RICO VD BISSCHOP HOLSZTYŃSKA BEL 2017 wałach gniada/165 F: Di Cantero
M: Mintou vd Bisschop
Brak 981100004448082
194.

185

RINGO KUC POL 2005 Wałach srokata/kuc:kuc:ku F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 brak
195.

157

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
196.

153

ROLEX WIELKOPLSKI POL 2006 wałach skarogniada/167 F: Himen
M: Rita
brak 616007520162906
197.

205

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/174 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
198.

65

SABART AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/172 F: Dionizos
M: Sabatina
brak 616006540039616
199.

105

SHADOW TYP KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:145 F: NN
M: NN
K029227 616999570222212
200.

232

SHADOW KUC POL 2012 Klacz siwa/kuc:146 F: Nn
M: Nn
Brak
201.

175

SHAKIRA PONY SPORT SP POL 2011 Klacz inna F: DONZINI
M: SELENA
brak
202.

79

SILVIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
203.

136

STEP MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/168 F: Aspan
M: Sawana
K028922 616006690036815
204.

91

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
K029095 -
205.

93

SURINAM MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach kasztanowata/162 F: Mag
M: Sugestia
K019852 616006690084911
206.

146

SVADILFARI DSP POL 2017 ogier ciemnogniada/165 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE455559602917
207.

41

SYMEON M Szlachetna Półkrew POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner
M: Symona M
K029915 616009690054216
208.

86

SZANTA MAŁY KOŃ POL 2013 Klacz gniada/mk:143 F: Wezyr
M: Szanka
brak Pol616013540003513
209.

22

TYNPORTH JACK OF DIAMONDS WELSH PONY POL 2012 wałach bułana/kuc:125 F: Celton Jester 70806
M: 118313 Ardgrang Nannette (GBR)
K029240 826046010094910
210.

126

UNIQUE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 ogier gniada/171 F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
K016797 POL009670130607
211.

177

USHUAIA DE JARSAY POL 2008 klacz F:
M:
212.

201

VAGABOND , POL , wałach inna/, F: ,
M: ,
, ,
213.

76

VAGABOND DE LUX Deutsches Sportpferd GER 2016 wałach skarogniada/167 F: Vagabond de la Pomme
M: Candy De Luve x Carlos De Luxe
x DE 410101610416
214.

39

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
215.

106

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir
M: Valciria
brak A0013005S
216.

168

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant vs Heffinck
M: Startina
DE 418185050413 DE 418185050413
217.

94

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
218.

129

WIQUIRRA MAŁOPOLSKIA POL 2013 klacz kasztanowata/157 F: Irches
M: Wiquerra
brak 616006690058513
219.

235

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Broadley Owen 76144
M: Emeraldisle Rebecca
brak 826046020164361
220.

186

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:kuc:ku F: Nico-K
M: Werwa
K018269 POL013570055706
221.

171

WSEACRE PEARL POL F:
M:
222.

195

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
Brak 616 010 61 00836 16
Rider Club
Competition
Prize
Brańka Borja Maria WLKS Krakus
300
200
SUM:
500.00
Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Kotarba Filip Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
100
SUM:
100.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
400
300
400
SUM:
1100.00
Matusiak Hanna Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
50
50
SUM:
100.00
Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
100
200
SUM:
300.00
Strojny Izabela WLKS Krakus Kr. Swoszowice
300
SUM:
300.00
Szulakowski Mikołaj Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
300
SUM:
300.00
Tylka Marzena KJ Facimiech
200
100
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2021-05-07
13
2021-05-07
19
2021-05-08
28
2021-05-08
21
2021-05-09
5
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SURINAM (93)
2021-05-07
27
2021-05-07
1
2021-05-08
21
2021-05-08
2021-05-09
25
2021-05-09
19
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (92)
2021-05-07
26
2021-05-08
6
2021-05-08
2021-05-09
11
2021-05-09
Biś Jagoda
BPK
2021-05-08
38
2021-05-08
2021-05-07
1
2021-05-07
40
2021-05-09
16
2021-05-09
Bisaga Justyna
KJ Facimiech
ARTUS (159)
2021-05-07
2021-05-07
46
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
5
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2021-05-07
1
2021-05-09
2
300
2021-05-08
3
200
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-07
2021-05-07
49
2021-05-08
22
2021-05-08
2021-05-09
23
2021-05-09
17
Caban Aleksandra
bpk
2021-05-08
30
2021-05-08
39
2021-05-09
13
2021-05-09
21
Chełmecka Aleksandra
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WACZAFA (94)
2021-05-08
31
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Ciołczyk Piotr
Ośrodek Sportów Konnych Michalscy
2021-05-07
17
2021-05-07
30
2021-05-08
26
2021-05-08
2021-05-07
39
2021-05-07
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2021-05-08
26
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
1
2021-05-08
9
2021-05-08
1
2021-05-09
2
Ćwiękała Paulina
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
ALLEGRO (116)
2021-05-07
26
2021-05-07
2021-05-08
5
2021-05-08
29
2021-05-09
15
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (63)
2021-05-07
9
2021-05-07
40
2021-05-08
27
2021-05-08
10
Czarnek Oliwia
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-07
51
2021-05-08
10
2021-05-07
2021-05-09
14
2021-05-07
8
2021-05-07
2021-05-08
39
2021-05-08
2021-05-09
4
Czuczeło Julia
KJ VIP Kraków
2021-05-07
43
2021-05-07
7
2021-05-08
5
2021-05-09
3
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (50)
2021-05-07
23
2021-05-07
61
2021-05-08
22
2021-05-08
35
2021-05-09
15
Dołowy Anna
-
2021-05-07
18
2021-05-07
Drewniany Kinga
Brak
2021-05-07
48
2021-05-07
2021-05-08
37
2021-05-08
2021-05-09
13
2021-05-09
2021-05-07
65
2021-05-07
32
2021-05-08
41
2021-05-08
2021-05-09
3
2021-05-09
21
Drożdż Olga
BPK
WACZAFA (94)
2021-05-07
25
2021-05-07
Fedorczak Vincent
Krakowski Klub Jazdy Konnej
WIQUIRRA (129)
2021-05-07
18
2021-05-07
39
2021-05-08
1
2021-05-08
11
2021-05-09
4
2021-05-09
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
MISTERIA (103)
2021-05-07
45
2021-05-07
60
2021-05-08
32
2021-05-08
33
2021-05-09
9
VIGGO (106)
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-08
7
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
23
Flanek Emilia
Stajnia Młynka
BONITA (176)
2021-05-07
1
2021-05-07
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
10
2021-05-09
Flanek Wojciech
Stajnia Młynka
2021-05-07
10
2021-05-08
18
2021-05-08
31
2021-05-07
2021-05-09
2
2021-05-09
11
Fuła Nadia
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (85)
2021-05-08
25
2021-05-09
1
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (166)
2021-05-07
2021-05-07
36
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
22
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (46)
2021-05-07
18
2021-05-08
17
2021-05-08
2021-05-09
26
2021-05-09
Galewska Marcelina
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2021-05-07
1
2021-05-07
28
2021-05-08
2021-05-08
29
2021-05-09
9
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2021-05-07
32
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
7
2021-05-09
12
Gębicka Joanna
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
JAMBOREE (229)
2021-05-08
24
2021-05-08
2021-05-09
14
Gielata Emilia
RC Riding Center Sosnowice
CONTENTO (198)
2021-05-08
10
2021-05-08
8
Góra Zuzanna
-
KARAT (233)
2021-05-08
15
2021-05-08
2021-05-09
18
2021-05-09
22
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (26)
2021-05-08
26
2021-05-08
13
Górska Natalia
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DOMINACJA (184)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-09
5
Grobelny Martyna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
MAKS (71)
2021-05-08
27
2021-05-08
2021-05-08
11
2021-05-08
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
BACIO (148)
2021-05-07
9
2021-05-07
17
2021-05-08
2021-05-08
23
AKTEUR B (149)
2021-05-07
20
2021-05-07
44
2021-05-08
36
2021-05-08
30
2021-05-09
16
Grzywna Bernard
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
ONIL (104)
2021-05-07
5
2021-05-08
4
2021-05-09
2021-05-09
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
2021-05-08
1
2021-05-09
2
Heydel Joanna
Bez Przynależności Klubowej
KAMIS (83)
2021-05-08
3
2021-05-09
5
2021-05-09
5
2021-05-08
20
Hojka Dawid
Wlks Krakus
HELLFIRE (231)
2021-05-08
15
2021-05-09
4
Huntemann Oliwia
Klub Sportowy LASER TEAM
ALASKA (87)
2021-05-08
12
2021-05-09
18
Imioło Julia
KJ Facimiech
GOTYK (200)
2021-05-07
37
2021-05-07
2021-05-08
45
2021-05-08
2021-05-09
6
Iwan Aniela
Kjk pod żubrem
EMPIRE S (107)
2021-05-07
21
2021-05-07
2021-05-08
12
2021-05-08
2021-05-09
16
Jahan Maya
Klub Sportowy Bór
2021-05-09
2021-05-09
Jahan Olivia
Klub Sportowy Bór
KALANDRA (172)
2021-05-09
17
2021-05-09
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
2021-05-07
7
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
30
2021-05-09
13
2021-05-09
24
Jankiewicz Łucja
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (86)
2021-05-08
2021-05-09
9
Jaroszek Wioletta
Bez Przynależności Klubowej
2021-05-08
32
2021-05-08
34
2021-05-09
19
2021-05-09
20
Jaszczurowska Maria
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
DORADO (109)
2021-05-07
33
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
33
2021-05-09
8
2021-05-09
8
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ZORAN (195)
2021-05-07
44
2021-05-07
43
2021-05-08
18
2021-05-09
23
ATOS (196)
2021-05-07
21
2021-05-08
16
2021-05-09
2
200
Kapusta Anna
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskie
SHADOW (232)
2021-05-08
31
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
12
Kasprzyk Magdalena
Ks Faruk
2021-05-07
38
2021-05-07
2021-05-08
25
2021-05-09
13
2021-05-09
2021-05-08
16
Kawa Aleksandra
OJK Barcice
DOLLY (112)
2021-05-07
54
2021-05-07
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2021-05-07
10
2021-05-07
38
2021-05-08
5
2021-05-09
1
200
2021-05-07
16
2021-05-08
19
2021-05-09
12
Kisielowska Izabella
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
FOKUS (113)
2021-05-07
23
2021-05-07
10
2021-05-08
31
2021-05-08
2021-05-09
Klimczyk Weronika
KJK Pod Żubrem
IKAR (13)
2021-05-07
1
2021-05-07
41
2021-05-08
4
2021-05-08
12
2021-05-09
26
2021-05-09
15
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (213)
2021-05-07
5
2021-05-07
55
2021-05-09
2
Kobylec Karolina
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
GARUS (173)
2021-05-07
4
2021-05-07
7
2021-05-08
18
2021-05-08
6
2021-05-09
16
2021-05-09
6
Kokoszka Hanna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HEREZJA (152)
2021-05-07
45
2021-05-08
14
2021-05-08
2021-05-09
4
2021-05-09
22
Kołodziej Hanna
Klub Jeździecki Impuls
KUBA (134)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
33
2021-05-08
2021-05-09
15
Kopacz- Layer Izabella
KJ Facimiech
2021-05-09
21
2021-05-09
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2021-05-09
20
2021-05-09
2021-05-09
12
2021-05-09
Korek Dorota
St. KS KJK Szary Michałowice
LARUM (114)
2021-05-07
36
2021-05-08
14
2021-05-08
12
2021-05-07
12
2021-05-09
5
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
ATLANTO (44)
2021-05-08
8
2021-05-08
25
2021-05-09
Kosowski Witold
Stowarzeszenie Klub Jazdy Konnej Eximius
2021-05-08
2
2021-05-09
8
Koszucka Małgorzata
KS Verso La Natura
2021-05-07
4
2021-05-07
2021-05-07
59
2021-05-07
19
Kotarba Filip
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BAJER (101)
2021-05-07
15
2021-05-07
26
2021-05-08
9
2021-05-08
17
2021-05-09
3
100
SHADOW (105)
2021-05-07
24
2021-05-07
BASCADO (212)
2021-05-07
34
2021-05-07
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (115)
2021-05-07
2021-05-07
30
2021-05-08
16
2021-05-08
43
2021-05-09
6
2021-05-09
25
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-07
29
2021-05-08
3
2021-05-09
3
2021-05-09
22
Kowalska Olga
brak
2021-05-09
8
2021-05-09
27
Kowynia Julita
WLKS Krakus
INADIA UD (197)
2021-05-07
29
2021-05-08
32
2021-05-09
2021-05-09
28
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
LAXTON (220)
2021-05-07
13
2021-05-07
25
2021-05-08
23
2021-05-09
4
LEONARDO (221)
2021-05-07
42
2021-05-07
63
2021-05-08
38
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
20
2021-05-08
1
400
2021-05-08
2
300
2021-05-09
1
400
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (52)
2021-05-07
20
2021-05-07
20
2021-05-09
7
2021-05-09
13
Krzanowska Kamila
Klub Jeździecki ASSANYA
AMARANT (151)
2021-05-07
15
2021-05-07
2021-05-08
18
2021-05-08
2021-05-09
14
2021-05-09
Kulpa Emilia
KJ Assanya
HAZENA (117)
2021-05-07
13
2021-05-07
25
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-09
24
Kurek Oksana
Bez Przynależności Klubowej
LORETTO (84)
2021-05-08
27
2021-05-09
Kurzak Julia
brak
2021-05-07
2021-05-07
Layer Marek
K.J.Facimiech
RINGO (185)
2021-05-09
10
2021-05-09
2021-05-09
9
2021-05-09
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2021-05-07
23
2021-05-07
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-05-07
8
Leśniak Krzysztof
Wlks krakus Swoszowice
HELLFIRE (190)
2021-05-07
20
2021-05-08
24
CHAGANO (191)
2021-05-07
42
2021-05-08
20
JEDI G (192)
2021-05-07
7
2021-05-07
3
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
LUNA KG (193)
2021-05-07
42
2021-05-08
29
FOR FUN (194)
2021-05-07
46
2021-05-07
2021-05-08
22
2021-05-08
Likus Maja
St. KS KJK Szary Michałowice
OLIMPIA (118)
2021-05-07
35
2021-05-07
2021-05-08
21
2021-05-08
14
2021-05-09
2021-05-07
64
2021-05-07
11
2021-05-08
24
2021-05-08
2021-05-09
9
Maciejczyk-Cień Oliwia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
GALA (61)
2021-05-07
49
2021-05-07
58
2021-05-08
3
2021-05-09
7
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
AGITACJA (120)
2021-05-07
17
2021-05-07
28
2021-05-08
1
2021-05-09
8
2021-05-09
Marcisz Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
ORION (121)
2021-05-07
20
2021-05-07
2021-05-08
20
2021-05-08
2021-05-09
9
2021-05-09
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-07
14
2021-05-08
2
2021-05-09
5
Matusiak Hanna
OJK Pod Dębami Inwałd
KARAT (100)
2021-05-07
2021-05-07
37
Matusiak Hanna
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
LA COSTA (122)
2021-05-07
28
2021-05-07
5
2021-05-08
3
50
2021-05-08
18
2021-05-09
2021-05-09
3
50
Michalik Anna
Krakowska Akademia Sportu
MINOR (174)
2021-05-07
28
2021-05-07
34
2021-05-08
23
2021-05-08
44
2021-05-09
10
2021-05-09
Michałek Marcin
KJ Facimiech
EROTYK (227)
2021-05-08
9
Mika Anita
Klub Sportowy LASER TEAM
ALASKA (87)
2021-05-08
3
2021-05-09
7
Morawski Robert
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
IWAN (123)
2021-05-07
2021-05-07
8
2021-05-08
19
2021-05-08
28
2021-05-09
17
2021-05-09
21
Najdzionek Maja
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (160)
2021-05-07
52
2021-05-07
32
2021-05-08
15
2021-05-09
11
2021-05-08
13
Natanek Angelika
KJK Eximus
JOINT (234)
2021-05-09
12
Nowak Gabriela
Klub Jeździecki Lavender
2021-05-08
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2021-05-08
2
2021-05-09
13
Nowak Wiktoria
KS Faruk
2021-05-08
6
2021-05-08
22
Nowińska Kinga
Bez Przynależności Klubowej
HERBA (6)
2021-05-08
6
2021-05-08
2
2021-05-09
3
2021-05-09
6
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (124)
2021-05-07
31
2021-05-07
16
2021-05-08
37
2021-05-08
15
2021-05-09
12
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem
AKCENT (125)
2021-05-07
14
2021-05-07
37
2021-05-08
6
2021-05-09
3
2021-05-09
7
Pacwa Aleksandra
Cisówka Imielin
2021-05-08
36
Pękala Oliwia
KJK Pod Żubrem
UNIQUE (126)
2021-05-07
48
2021-05-07
56
2021-05-08
26
2021-05-08
38
2021-05-09
11
2021-05-09
Pierz Barbara
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-05-07
14
2021-05-07
11
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2021-05-07
5
2021-05-08
10
2021-05-07
2021-05-08
6
2021-05-09
8
Pięta Olaf
WLKS Krakus
2021-05-07
43
2021-05-07
57
2021-05-08
8
2021-05-08
6
2021-05-09
12
Piętka Amelia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
AHLERT (215)
2021-05-07
1
2021-05-08
1
2021-05-09
3
Pietrus Helena
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (127)
2021-05-07
26
2021-05-07
29
Pietrus Sylwia
WLKS Krakus Swoszowice
KOPE (127)
2021-05-08
17
2021-05-08
9
2021-05-09
1
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
2021-05-07
24
Płatos Zbigniew
Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
OPIUM (139)
2021-05-07
11
2021-05-07
13
2021-05-08
5
2021-05-09
6
Połeć Paulina
WLKS Krakus Swoszowice
PUŁASKI (128)
2021-05-07
15
2021-05-08
30
2021-05-08
Prochot Karolina
Bpk
HAVANA (2)
2021-05-07
2021-05-07
47
2021-05-08
9
2021-05-08
2021-05-09
7
2021-05-09
Profic Robert
WLKS Krakus
2021-05-07
18
2021-05-08
27
Pyrek Filip
WLKS Krakus
2021-05-07
2
2021-05-07
35
2021-05-07
2021-05-07
53
2021-05-09
19
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
MEDEA (27)
2021-05-07
15
2021-05-07
15
2021-05-08
7
2021-05-08
26
2021-05-09
9
2021-05-09
6
2021-05-07
8
2021-05-07
2
2021-05-08
8
2021-05-08
3
100
2021-05-07
9
2021-05-07
10
2021-05-08
2021-05-09
1
Radwańska Julia
Bez Przynależności Klubowej
JACKSON (110)
2021-05-07
41
2021-05-07
37
2021-05-08
29
2021-05-09
8
2021-05-08
22
2021-05-09
11
OLIVIA (111)
2021-05-07
35
2021-05-07
39
2021-05-08
7
2021-05-08
2021-05-09
22
2021-05-09
Rogalska Jadwiga
OJK pod Dębami Inwałd
MARATON (130)
2021-05-07
3
2021-05-08
25
2021-05-08
11
2021-05-09
10
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
PUŁASKI (128)
2021-05-09
2021-05-07
19
2021-05-07
8
2021-05-08
7
2021-05-09
4
Rozlachowska Julia
bpk
2021-05-08
2021-05-08
39
2021-05-09
28
2021-05-09
31
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (86)
2021-05-08
10
2021-05-09
2
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
HERA (88)
2021-05-08
34
2021-05-08
4
DRACO (89)
2021-05-08
37
2021-05-08
27
2021-05-09
11
2021-05-09
24
Sadzik Gabriela
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BASCADO (102)
2021-05-08
2021-05-08
14
2021-05-09
7
2021-05-09
24
Sajkowska Joanna
LKJ Ochaby
CHANEL (132)
2021-05-07
21
2021-05-07
6
2021-05-08
35
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
Salwińska Karolina
POWAGA (202)
2021-05-07
22
2021-05-07
22
2021-05-08
28
2021-05-08
2021-05-09
8
Sas Maja
Stowarzyszenie Klub Jazdy Konnej EXIMIUS
JOINT (21)
2021-05-09
8
2021-05-08
4
2021-05-09
4
Skotniczna Karolina
KS Team Rancho Pcim
2021-05-09
2
2021-05-09
23
Skrobacz Olga
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-05-07
18
2021-05-08
17
2021-05-07
14
2021-05-08
ORIDA-M (211)
2021-05-07
2
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
2021-05-08
42
2021-05-08
Ślązak Julia
LZJ Drama Zbrosławice
2021-05-08
20
2021-05-08
16
Ślęzak Jagoda
St. KS KJK Szary Michałowice
2021-05-07
22
2021-05-09
7
2021-05-08
25
Sławecka Lidia
Kj Mszana Górna
2021-05-09
30
2021-05-09
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
NIMFA (217)
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-09
10
2021-05-09
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2021-05-07
20
2021-05-08
11
2021-05-09
10
2021-05-07
Stalony-Dobrzańska Olga
Brak
2021-05-09
9
2021-05-09
Stańska Aleksandra
KJ PonySport
GEVIN (58)
2021-05-09
13
2021-05-09
21
2021-05-08
23
2021-05-08
2021-05-08
33
2021-05-08
2021-05-09
18
2021-05-09
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
LA COSTE (228)
2021-05-08
2021-05-08
11
2021-05-09
5
Stępień Aleksandra
Brak
2021-05-09
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2021-05-07
2
2021-05-07
3
Stopa Maciej
Klub Jeździecki Impuls
2021-05-07
1
2021-05-07
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
6
2021-05-07
2021-05-07
2
2021-05-08
24
2021-05-08
2021-05-09
17
2021-05-09
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
DESAND (183)
2021-05-07
33
2021-05-07
3
2021-05-08
2
100
2021-05-08
2
200
2021-05-09
7
Strojny Izabela
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SILVIA (79)
2021-05-07
4
2021-05-07
1
2021-05-08
4
2021-05-09
1
300
Strzałka Anna
St. KS KJK Szary Michałowice
RUDBEKIA (205)
2021-05-07
17
2021-05-07
6
Studencka- Wójcik Agata
Kj Facimiech Wielkie Drogi
2021-05-07
40
2021-05-07
27
2021-05-08
37
2021-05-08
34
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (85)
2021-05-08
7
2021-05-09
6
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
2021-05-08
2021-05-09
16
2021-05-09
Szuba Maria
KJ Facimiech
AUGUST (49)
2021-05-08
2
Szulakowski Mikołaj
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
STEP (136)
2021-05-07
31
2021-05-07
1
2021-05-08
19
2021-05-08
1
300
Szurman Mikołaj
Kj Facimiech
LAMOUR (163)
2021-05-07
1
2021-05-07
34
2021-05-08
2
2021-05-08
24
2021-05-09
10
Szymula Izabela
WLKS
BOND BEJ (214)
2021-05-07
12
2021-05-08
34
Tabor Nina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2021-05-07
12
2021-05-07
12
2021-05-08
40
2021-05-08
2021-05-09
27
Toporek Hanna
Kielecki Klub Jeździecki
ADEBAYOR (140)
2021-05-07
11
2021-05-07
50
2021-05-08
28
2021-05-08
19
2021-05-09
15
Trelińska Amelia
Kielecki Klub Jeździecki
BOLIVIA (141)
2021-05-07
47
2021-05-07
24
2021-05-08
39
2021-05-09
2021-05-08
15
Trelińska Sandra
Kielecki Klub Jeździecki
OLMAR (142)
2021-05-07
1
2021-05-07
27
2021-05-08
8
2021-05-08
35
2021-05-09
18
2021-05-09
18
Trojanowska Maja
WKLS SWOSZOWICE
CLINTERO (224)
2021-05-08
46
2021-05-09
19
Trzcińska Franciszka
KJK Elizar
2021-05-07
2021-05-07
21
2021-05-08
13
2021-05-09
14
Turaj Kinga
BPK
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-08
23
2021-05-08
2021-05-09
2021-05-09
12
Twardosz Wiktoria
BPK
2021-05-07
22
2021-05-07
2021-05-08
7
2021-05-08
8
2021-05-09
2
2021-05-09
25
Tylka Marzena
KJ Facimiech
DAARISIE (144)
2021-05-07
6
2021-05-07
4
2021-05-08
1
200
2021-05-08
8
2021-05-09
2
100
Walczak Natalia
BPK
KENIA (78)
2021-05-08
6
2021-05-09
Walczak Nikola
bpk
KENIA (78)
2021-05-08
8
2021-05-09
5
Wałach Magdalena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2021-05-07
3
2021-05-08
17
2021-05-08
13
2021-05-09
1
2021-05-09
15
Wałęga Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
KLAUDIA (16)
2021-05-07
19
2021-05-07
27
2021-05-08
14
Wdaniec Joanna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
CASQUERA (145)
2021-05-07
62
2021-05-07
33
2021-05-08
40
2021-05-08
36
2021-05-09
17
2021-05-09
Więch Gabriela
Kielecki Klub Jeździecki
L-JANTAR (108)
2021-05-07
6
2021-05-07
2021-05-09
3
2021-05-08
21
2021-05-08
2021-05-09
23
Wierucki Maciej
Kielecki Klub Jeździecki
ROLEX (153)
2021-05-07
2021-05-07
2021-05-08
2
2021-05-08
4
2021-05-09
11
2021-05-09
19
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (150)
2021-05-07
30
2021-05-07
41
2021-05-08
21
2021-05-08
20
Wójcik Krzysztof
KJK Facimiech
2021-05-07
66
2021-05-07
22
Wolf Paulina
KS Faruk
DEMOLKA (74)
2021-05-09
1
2021-05-09
20
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
ASHANTI (164)
2021-05-07
1
2021-05-07
1
2021-05-08
5
2021-05-08
2021-05-09
1
Woźniak Nikola
Santos
2021-05-09
2021-05-09
11
Woźnica Maja
KJ Mszana Górna
2021-05-07
18
Woźnica Marta
brak
JUVENALIA (169)
2021-05-07
1
2021-05-07
35
2021-05-08
35
2021-05-08
Woźnica Wiktoria
KJ Maszana Górna
2021-05-07
Wróbel Zuzanna
KJK POD ŻUBREM
DOMINET (15)
2021-05-07
22
2021-05-07
31
2021-05-08
16
2021-05-08
32
2021-05-09
24
2021-05-09
14
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
LA LUNA (208)
2021-05-07
1
Zając Amelia
bpk
FANTACO (80)
2021-05-07
16
2021-05-07
2021-05-08
10
2021-05-08
2021-05-09
4
Zalewski Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
JORDAN (82)
2021-05-08
19
2021-05-08
38
2021-05-09
6
2021-05-09
11
Załubska Paulina
WLKS Krakus
FEMPIRE G (223)
2021-05-08
12
2021-05-08
Ziarnik Julia
brak
2021-05-09
2021-05-09
FART (170)
2021-05-07
25
2021-05-07
44
2021-05-08
36
2021-05-08
2021-05-09
29
2021-05-09
JUWENALIA (236)
2021-05-09
14
Zięba Józef
KS Team Rancho Pcim
2021-05-09
4
2021-05-09
15
Zielińska Maria
Bez Przynależności Klubowej
LORETTO (84)
2021-05-08
13
2021-05-09
20

Number of Riders: 180

Number of Horses: 222

The sum of prizes: 3 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl