Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
130 ACCEPTED 2021-04-27 20:58:24
2021-04-27 20:41:16
Sławomir Uchwat KARDINA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
129 ACCEPTED 2021-04-27 15:03:28
2021-04-27 11:27:28
Agnieszka Wisz MOONLIGHT
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
128 ACCEPTED 2021-04-27 07:32:45
2021-04-26 22:21:47
Adriana Owczorz MERIDA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
127 ACCEPTED 2021-04-26 21:49:45
2021-04-26 21:44:53
Damian Zmorek CUBUS
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
126 ACCEPTED 2021-04-26 21:49:50
2021-04-26 21:32:14
Yelyzaveta Chub(Czub) JASMON
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
125 ACCEPTED 2021-04-26 21:16:48
2021-04-26 21:08:37
Alicja Gunia CARRERA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
124 ACCEPTED 2021-04-26 21:16:34
2021-04-26 21:03:11
Joanna Cebulak RINGO STAR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
123 ACCEPTED 2021-04-26 21:16:43
2021-04-26 21:01:35
Joanna Cebulak CLINTON JP
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
122 ACCEPTED 2021-04-26 21:16:37
2021-04-26 20:59:28
Joanna Cebulak UCCELLA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
121 ACCEPTED 2021-04-26 21:16:40
2021-04-26 20:58:42
Joanna Cebulak KENSINGTON RV
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
120 ACCEPTED 2021-04-27 07:32:48
2021-04-26 20:21:53
Agata Zaciera JUWENALIA
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
119 ACCEPTED 2021-04-26 18:22:52
2021-04-26 17:31:15
Robert Uchwat ANTONIO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
118 ACCEPTED 2021-04-26 15:46:03
2021-04-26 15:24:55
Elżbieta Jodłowska CALISTO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
117 ACCEPTED 2021-04-26 15:46:09
2021-04-26 13:51:48
Julia Pomiankowska BACO
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
116 ACCEPTED 2021-04-26 13:06:46
2021-04-26 13:05:48
Joanna Cebulak KANSAS RV
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
115 ACCEPTED 2021-04-26 13:06:48
2021-04-26 13:03:23
Joanna Cebulak MAESTRO VAN 'T KLAVERTJE VIER
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
114 ACCEPTED 2021-04-26 13:06:53
2021-04-26 13:02:40
Joanna Cebulak COCO BOMB
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
113 ACCEPTED 2021-04-26 13:06:55
2021-04-26 13:02:11
Joanna Cebulak CHACCO Z
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
112 ACCEPTED 2021-04-26 13:06:57
2021-04-26 13:01:44
Ewa Walas BONIEK
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
111 ACCEPTED 2021-04-26 13:07:00
2021-04-26 13:01:06
Ewa Walas REBELIANT
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
110 ACCEPTED 2021-04-26 13:07:02
2021-04-26 13:00:37
Maria Chwała DANZA II
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
109 ACCEPTED 2021-04-26 13:07:04
2021-04-26 12:57:37
Wiktoria Hojda RAINBOW DASH
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
108 ACCEPTED 2021-04-26 13:07:06
2021-04-26 12:57:09
Wiktoria Hojda EDEN
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
107 ACCEPTED 2021-04-26 12:43:07
2021-04-26 11:52:27
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
106 ACCEPTED 2021-04-26 12:43:04
2021-04-26 11:52:02
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
105 ACCEPTED 2021-04-26 12:43:02
2021-04-26 11:51:23
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
104 ACCEPTED 2021-04-26 11:23:04
2021-04-26 09:08:35
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
103 ACCEPTED 2021-04-26 11:23:06
2021-04-26 08:58:59
Sławomir Szlachta LORD BLUE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
102 ACCEPTED 2021-04-26 11:23:10
2021-04-26 08:57:58
Sławomir Szlachta LARLEY-TREN
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
101 ACCEPTED 2021-04-26 11:23:14
2021-04-26 08:57:21
Sławomir Szlachta KARMA BS
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
100 ACCEPTED 2021-04-26 08:42:28
2021-04-26 08:37:23
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
99 ACCEPTED 2021-04-26 08:42:31
2021-04-26 08:36:51
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
98 ACCEPTED 2021-04-26 07:17:53
2021-04-26 05:46:37
Gabriela Ponurski CAPRIOLE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
97 ACCEPTED 2021-04-26 21:50:09
2021-04-25 22:17:29
Olga Janas SENQUEST
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
96 ACCEPTED 2021-04-26 07:17:44
2021-04-25 22:11:35
Olga Janas EL NINO
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
95 ACCEPTED 2021-04-26 07:17:39
2021-04-25 20:04:14
Julia Gumulak CANTO AMICOR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
94 ACCEPTED 2021-04-26 07:17:35
2021-04-25 19:34:29
Zofia Litwin VIOLETTA P
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
93 ACCEPTED 2021-04-26 07:17:21
2021-04-25 17:31:07
Małgorzata Jemioło FAMATA-B
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
92 ACCEPTED 2021-04-25 13:16:53
2021-04-25 13:16:32
Julia Prasoł CALL ME 7
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
91 ACCEPTED 2021-04-26 15:05:24
2021-04-25 12:59:01
Hanna Pis PARIS D'OR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
90 ACCEPTED 2021-04-25 13:17:01
2021-04-25 12:53:02
Zuzanna Kolańczyk RAMIDO
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
89 ACCEPTED 2021-04-25 10:57:37
2021-04-25 09:10:53
Sławomir Uchwat MANCHESTER
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
88 ACCEPTED 2021-04-25 10:57:43
2021-04-25 09:08:05
Sławomir Uchwat LUGANO
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
87 ACCEPTED 2021-04-27 20:58:33
2021-04-25 09:07:34
Sławomir Uchwat LIBONACCI
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
86 ACCEPTED 2021-04-25 10:57:47
2021-04-25 09:05:43
Sławomir Uchwat IT`S TOULON VE
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
85 ACCEPTED 2021-04-27 20:58:36
2021-04-25 09:05:04
Sławomir Uchwat LORELEY EXPRESS J.P.P.
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
84 ACCEPTED 2021-04-25 08:57:59
2021-04-25 05:53:56
Julia Koźbiał GULLIT H
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
83 ACCEPTED 2021-04-25 08:58:03
2021-04-25 05:53:36
Julia Koźbiał ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
82 ACCEPTED 2021-04-24 20:22:40
2021-04-24 19:11:59
Monika Gierlach KENDRA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
81 ACCEPTED 2021-04-24 20:22:45
2021-04-24 15:23:28
Martyna Wodyk ZAMĘT
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
80 ACCEPTED 2021-04-25 16:38:27
2021-04-24 09:26:39
Nikola Furgał KATY PERRY
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
79 ACCEPTED 2021-04-24 10:35:48
2021-04-24 08:35:46
Małgorzata Jaroszyńska RED WHITE
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
78 ACCEPTED 2021-04-24 10:35:43
2021-04-24 08:35:21
Małgorzata Jaroszyńska BERRY N
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
77 ACCEPTED 2021-04-25 08:58:09
2021-04-24 00:09:33
Katarzyna Darłak COLINS PG
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
76 ACCEPTED 2021-04-25 08:58:12
2021-04-24 00:09:04
Katarzyna Darłak JAMIE
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
75 ACCEPTED 2021-04-25 16:00:47
2021-04-23 23:22:37
Kinga Mirosław KAFAR
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
74 ACCEPTED 2021-04-23 18:02:24
2021-04-23 17:04:27
Damian Zmorek LA PETITE GURRIERE
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
73 ACCEPTED 2021-04-23 18:02:28
2021-04-23 16:24:23
Oliwia Aleksandra Stankiewicz COENTRAO A
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
72 ACCEPTED 2021-04-23 18:02:32
2021-04-23 16:22:46
Ewa Mirosław FARYS P
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
71 ACCEPTED 2021-04-23 18:02:35
2021-04-23 16:19:24
Ewa Mirosław ERYTREA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
70 ACCEPTED 2021-04-23 11:38:26
2021-04-22 23:37:33
Kinga Przybek AWANS
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
69 ACCEPTED 2021-04-23 11:38:42
2021-04-22 21:53:05
Petra Masárová ANITA Z
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
68 ACCEPTED 2021-04-23 11:38:47
2021-04-22 21:41:29
Petra Masárová LOLA 6
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
67 ACCEPTED 2021-04-23 11:38:51
2021-04-22 21:36:45
Petra Masárová QUIC SEF
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
66 ACCEPTED 2021-04-23 11:38:56
2021-04-22 21:35:33
Ladislav Masár CASCADEUR B
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/C/Konkurs nr 12. C/C1 - 130/135 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
65 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:01
2021-04-22 21:22:03
Damian Zmorek SZALIM
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
64 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:06
2021-04-22 21:21:33
Damian Zmorek BACARDI
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
63 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:11
2021-04-22 19:42:47
Paulina Koza BAVERA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
62 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:16
2021-04-22 19:42:21
Barbara Połap HAUST M
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
61 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:22
2021-04-22 19:41:46
Janina Zielińska HANKEE DOODLE
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
60 ACCEPTED 2021-04-23 11:39:27
2021-04-22 19:41:10
Marcin Wygas I LOVE YOU PA-BO-MA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
59 ACCEPTED 2021-04-22 15:50:35
2021-04-22 10:37:17
Pamela Rozalska LA BAMBA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
58 ACCEPTED 2021-04-22 15:50:41
2021-04-22 09:16:32
Piotr Mroczka ALEGRA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
57 ACCEPTED 2021-04-22 15:50:38
2021-04-22 09:09:31
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
56 ACCEPTED 2021-04-22 07:02:17
2021-04-21 21:23:44
Gabriela Zatorska ARIZONA
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
55 ACCEPTED 2021-04-21 18:32:40
2021-04-21 18:06:01
Tomasz Wójtowicz CORNETTO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
54 ACCEPTED 2021-04-21 18:32:36
2021-04-21 18:05:15
Tomasz Wójtowicz CALIGO Z
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
53 ACCEPTED 2021-04-21 18:32:43
2021-04-21 18:04:30
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/C/Konkurs nr 12. C/C1 - 130/135 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
52 ACCEPTED 2021-04-21 13:58:22
2021-04-21 12:40:23
Maja Wyrwoł PRIMA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
51 ACCEPTED 2021-04-21 13:58:25
2021-04-21 12:39:06
Emilia Zawadzka ARTEMIDA BH
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
50 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:23
2021-04-20 21:51:07
Aleksandra Sobocka VIVE LE ROI
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
49 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:27
2021-04-20 21:50:47
Aleksandra Sobocka LANCELOTTO L
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
48 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:30
2021-04-20 19:36:22
Elżbieta Jodłowska ORCHIDEA KG
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
47 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:33
2021-04-20 19:35:56
Elżbieta Jodłowska RUBIN
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
46 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:35
2021-04-20 19:13:52
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
45 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:38
2021-04-20 19:13:06
Kamil Dubiel CON CASALLTAGHO
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
44 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:41
2021-04-20 19:11:43
Kamil Dubiel BABY JAGA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
43 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:45
2021-04-20 19:11:00
Gabriela Kopeć NICEA
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
42 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:48
2021-04-20 19:10:02
Klaudia Pawlak MR.BOJANGLES
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
41 ACCEPTED 2021-04-21 07:36:50
2021-04-20 19:09:21
Maja Bodden IKAR
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
40 ACCEPTED 2021-04-26 11:37:11
2021-04-20 17:15:17
Mateusz Chojnowski C'EST PETITE ANNI
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
39 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:28
2021-04-20 17:14:45
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/C/Konkurs nr 12. C/C1 - 130/135 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
38 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:31
2021-04-20 17:14:01
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 6/C/Konkurs nr 6. C - 130 cm dwufazowy specjalny art. 274.2.5 - regionalny
  • 1x 12/C/Konkurs nr 12. C - 130 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 18/C/Konkurs nr 12. C/C1 - 130/135 cm zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - regionalny
37 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:34
2021-04-20 17:12:20
Aneta Chojnowska LITTLE HICKSTESD'S LOVE
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
36 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:37
2021-04-20 17:11:11
Aneta Chojnowska DIARADA DE SEMILLY
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
35 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:40
2021-04-20 17:10:14
Aneta Chojnowska COSTAKO
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
34 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:43
2021-04-20 16:51:33
Justyna Maciejko DALIA
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
33 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:46
2021-04-20 13:48:41
Karolina Sulowska BALLINACLOUGH ORPHEUS
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
32 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:51
2021-04-20 13:48:16
Oktawia Bartoszek DON CARLOS
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
31 ACCEPTED 2021-04-20 18:16:54
2021-04-20 13:47:43
Oliwia Bartoszek KIKIMORA BH
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
30 ACCEPTED 2021-04-20 13:41:57
2021-04-20 10:39:01
Magdalena Erd SEPTEMBER HIT
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
29 ACCEPTED 2021-04-20 13:43:19
2021-04-20 10:38:40
Amelia Madej UNI-HAPPY DU PACHIS
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
28 ACCEPTED 2021-04-20 13:43:02
2021-04-20 10:35:27
Szymon Weremczuk LU FRANCISKA VDL
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
27 ACCEPTED 2021-04-20 13:43:06
2021-04-20 10:35:06
Szymon Weremczuk CORIANO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
26 ACCEPTED 2021-04-20 13:43:09
2021-04-20 10:34:25
Wiktoria Kurzyp GROM
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
25 ACCEPTED 2021-04-27 07:32:54
2021-04-19 18:59:51
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
24 ACCEPTED 2021-04-19 13:48:05
2021-04-19 13:00:19
Julia Szypiło LARISA
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
23 ACCEPTED 2021-04-19 13:48:09
2021-04-19 11:37:03
Natalia Gołąb PIESZCZOTA-O
  • 1x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
22 ACCEPTED 2021-04-19 13:48:13
2021-04-19 10:36:22
Paulina Gąbka OLIMPIADA-J
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
21 ACCEPTED 2021-04-19 10:25:57
2021-04-18 19:49:16
Grzegorz Faber STACORRADO
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
20 ACCEPTED 2021-04-19 10:25:49
2021-04-18 19:48:51
Grzegorz Faber CARAMELLA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
19 ACCEPTED 2021-04-19 10:25:53
2021-04-18 11:29:27
Amelia Zięba GILEA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
18 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:03
2021-04-17 19:48:03
Anna Pietruszka SORINNA
  • 2x 1/LL 60/Konkurs nr 1. LL 60 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
17 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:08
2021-04-17 19:47:24
Klaudia Kownacka JULIEN
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
16 ACCEPTED 2021-04-29 16:30:09
2021-04-17 19:46:17
Katarzyna Jesionka ORBIS
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
15 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:22
2021-04-17 19:11:23
Anna Nowak SINGULORD SAPHIR
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
14 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:32
2021-04-17 18:51:03
Kinga Nasiadka PAN KONKRET
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
13 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:37
2021-04-17 17:41:49
Józef Pekaniec JUVENA
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
12 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:43
2021-04-17 17:40:07
Józef Pekaniec JINETTE VB
  • 2x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
11 ACCEPTED 2021-04-26 17:29:16
2021-04-17 17:39:10
Oliwia Bieda ANTONIO
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
10 ACCEPTED 2021-04-19 10:26:53
2021-04-17 15:58:32
Olga Pawłowska ORCHID'S RILEY RJT
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
9 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:48
2021-04-17 15:56:39
Olga Pawłowska LADY VON BAYERN
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
8 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:01
2021-04-17 15:01:35
Joanna Gardulska POLYDETTO
  • 1x 2/LL 80/Konkurs nr 2. LL 80 cm - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
7 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:11
2021-04-17 12:34:09
Sylwia Mazur RIHANA
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
6 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:14
2021-04-17 11:22:03
Bartosz Weigel CADORO
  • 2x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
5 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:19
2021-04-17 08:28:41
Monika Waśko SEKRET
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 2x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 2x 15/L/Konkurs nr 15. L - 100 cm zwykły art. 238.2.1 - towarzyski
4 ACCEPTED 2021-04-27 19:07:22
2021-04-17 07:41:32
Julia Kudła JASIEK
  • 1x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 8/LL 80/Konkurs nr 8. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 14/LL 80/Konkurs nr 14. LL - 80 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
3 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:31
2021-04-16 23:22:44
Katarzyna Łopatka BEAU DU SANCY
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 5/N/Konkurs nr 5. N - 120 cm dwufazowy specjalny art 274.2.5 - regionalny
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 11/N/Konkurs nr 11. N - 120 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
  • 1x 17/N/Konkurs nr 17. N - 120 cm - zwykły art. 238.2.1 - regionalny
2 ACCEPTED 2021-04-19 10:27:36
2021-04-16 23:21:12
Katarzyna Łopatka ROMANIA
  • 1x 3/L/Konkurs nr 3. L - 100 cm zwykły, art. 238.2.1 - towarzyski
  • 1x 4/P/Konkurs nr 4. P - 110 cm zwykły, art. 238.2.1. - regionalny
  • 1x 9/L/Konkurs nr 9. L - 100 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - towarzyski
  • 1x 10/P/Konkurs nr 10. P - 110 cm dwufazowy, art. 274.1.5.3 - regionalny
  • 1x 16/P/Konkurs nr 16. P - 110 cm zwykły art. 238.2.1 - regionalny
1 ACCEPTED 2021-04-20 06:56:30
2021-04-16 23:04:02
Adrianna Szczygielska ELEGANCE PRZEDŚWIT
  • 2x 7/LL 60/Konkurs nr 7. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
  • 1x 13/LL 60/Konkurs nr 13. LL - 60 cm dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 - towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
2000 (MJ.)
O039151
2. Bartoszek Oktawia WKJ Lublin Sj KARINO
2007 (JM.)
O053029
3. Bartoszek Oliwia WKJ Lublin / SJ Karino
2007 (JM.)
O052577
4. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
0059719
5. Bodden Maja bpk
2006 (JM.)
brak
6. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
2000 (MJ.)
O021799
7. Cebulak Agnieszka KS Jumping team Wiercany
2000 (MJ.)
brak
8. Cebulak Joanna KJ Jumping Team Wiercany
S
O003873
9. Cebulak Joanna Ks Jumping Team Wiercany
S
O003873
10. Chojnowska Aneta Klub Jeździecki Equireno
S
O041501
11. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
12. Chub Yelyzaveta Klub Jeździecki Equireno
2003 (J.)
brak
13. Chwała Maria KJ Leśna Wola
2005 (J.)
O056541
14. Ćwikła Michał Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O047234
15. Darłak Katarzyna KJ Leśna Wola
S
O006731
16. Dubiel Kamil BPK
S
O004974
17. Duszkiewicz Gabriela BPK
18. Duszkiewicz Hubert BPK
2007 (JM.)
O042590
19. Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
S
O002545
20. Erd Magdalena WKJ Lublin
2007 (JM.)
O053559
21. Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
S
O006090
22. Furgał Nikola JKS Pogórze
2007 (JM.)
O056623
23. Gąbka Paulina Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
36746/18
24. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
25. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
26. Gołąb Natalia KJ Equireno
2009 (JM.)
brak (w trakcie realizacji)
27. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
Brak
28. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
29. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
30. Hojda Wiktoria KJ Leśna Wola
2001 (MJ.)
O034202
31. Janas Olga Klub Jeździecki Leśna Wola
2004 (J.)
O047476
32. Jaroszyńska Małgorzata WKJ Lublin
S
O005102
33. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (MJ.)
O034025
34. Jesionka Katarzyna BPK
S
O054092
35. Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
2002 (MJ.)
O038072
36. Kolańczyk Zuzanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
Brak
37. Kopeć Gabriela BPK
S
brak
38. Kownacka Klaudia KJ Facimiech
2005 (J.)
O038083
39. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
40. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (J.)
O048290
41. Kudła Julia bpk
2008 (JM.)
brak
42. Kurzyp Wiktoria WKJ Lublin
S
O023317
43. Litwin Zofia JKS Pogórze
2006 (JM.)
3086/20
44. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
45. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
brak
46. Madej Amelia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2007 (JM.)
O055854
47. Masár Ladislav Spolek JK Caballero
S
brak
48. Masárová Natalie
49. Masárová Petra Spolek JK Caballero
S
brak
50. Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
S
O014017
51. Mirosław Ewa WKJ Lublin
S
O002836
52. Mirosław Kinga WKJ Lublin / SJ Aleksander Elizówka
2004 (J.)
O039583
53. Moszczak Maja KJ Leśna Wola
54. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
55. Nasiadka Kinga Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2001 (MJ.)
O040204
56. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
57. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
58. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
Brak
59. Pawłowska Olga KJ Equireno
2006 (JM.)
O055510
60. Pekaniec Józef BPK - MAL
S
O014599
61. Pietruszka Anna KJ Facimiech
2009 (JM.)
O062301
62. Pis Hanna OJK Barcice
2010 (Mł.)
O054946
63. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
64. Pomiankowska Julia KS Jumping Team Wiercany
2010 (Mł.)
O057728
65. Ponurski Gabriela Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
O057821
LZRWZJ/1238/21 A(w) B(w) C(w)
66. Prasoł Julia KJ Leśna Wola
2004 (J.)
O049968
67. Przybek Kinga KS Jumping Team
S
O039157
68. Rozalska Pamela WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
S
O041740
69. Śmiechowska Sara JKS POGÓRZE
2008 (JM.)
O048422
70. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
71. Stankiewicz Oliwia Aleksandra WKJ Lublin
2005 (J.)
O043841
72. Sulowska Karolina WKJ Lublin SJ KARINO
2006 (JM.)
O058391
73. Szczygielska Adrianna bpk
S
O034836
74. Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
S
O001889
75. Szypiło Julia Klub Jeździecki Equireno
2002 (MJ.)
O049555
76. Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
77. Uchwat Marika JKS POGÓRZE
2005 (J.)
O040968
78. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
79. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
80. Walas Ewa KJ Leśna Wola
S
O017426
81. Waśko Monika BPK
S
O053170
82. Weigel Bartosz KJ Facimiech
S
O052737
83. Weremczuk Szymon WKJ Lublin
2000 (MJ.)
O024273
84. Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O052120
85. Wisz Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O021534
86. Wodyk Martyna WKJ Lublin / SJ Aleksander
2005 (J.)
O048327
87. Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin
S
O000830
88. Wołkanowska Aleksandra Kj Global
89. Wygas Marcin Vanto Jumping Team
S
O006866
90. Wyrwoł Maja Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O060593
91. Zaciera Agata Eqireno
2008 (JM.)
brak
92. Zatorska Gabriela KS JUMPING TEAM
2000 (MJ.)
O063546
93. Zawadzka Emilia Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2005 (J.)
O056942
94. Zięba Amelia RC SOSNOWICE
2008 (JM.)
O058832
95. Zielińska Janina Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O053607
96. Zmorek Damian KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
S
O022673
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

87

ALEGRA OLDENBURSKA POL 2011 Klacz gniada/174 F: Clinton II
M: Aschley
K029303 DE433334059911
2.

29

AMARETTO SBK Z Z POL 2015 wałach siwa/171 F: Atomic Z
M: /Colman
K030775 056015Z55634315
3.

169

ANITA Z CZEWB CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Volonter T
M: Alita
KJ0S2A
4.

89

ANITA Z CT POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Volonter
M: Alita
chybí -
5.

109

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
6.

2

ANTONIO HANOWERSKA GER 2014 wałach siwa/174 F: Action Breaker/Heartbreaker
M: Agonara/ Cento
K028498 DE431319615814
7.

84

ARIZONA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz tarantowata/162 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630019715
8.

80

ARTEMIDA BH WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/165 F: Elf
M: Afrodyta BH
K023615 616007661402210
9.

88

AWANS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach tarantowata/165 F: Lord
M: Amanda
brak 616009630078517
10.

75

BABY JAGA SP POL 2014 klacz ciemnogniada/166 F: El Bonillo
M: Bogini
Brak Brak
11.

94

BACARDI SP POL 2017 wałach kasztanowata/172 F: Hippica koh-i-noor
M: Batalia
Pol xxx Pol xxx
12.

140

BACO KWPN NED 2006 wałach kasztanowata/171 F: Tangelo Van Du Zuuthoeve / Narcos II
M: Lababe Van Hamme / Nabab De Reve
K026277 5280030607377
13.

66

BALLINACLOUGH ORPHEUS KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/kuc:144 F: Builders Delight
M: Osmara Schueracher
K029659 brak
14.

83

BALOUSSINIA OLD POL 2011 Klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
15.

95

BAVERA SP POL 2014 klacz gniada/171 F: ...
M: ...
brak 616999999914
16.

49

BEAU DU SANCY OLDENBURSKA POL 2010 Wałach kasztanowata/167 F: Burberry
M: Newada
K018025 DE433331655510 105CD73
17.

61

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
18.

104

BERRY N HOL GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassin
M: Katja XV / Cor De La Bryere
K020206 DE421000549009
19.

134

BONIEK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/168 F: Landacord L
M: Boni M / Lando
K020889
20.

153

BUSTINOV SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
brak
21.

11

C'EST PETITE ANNI WESTFALSKA POL 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Coco Jambo
M: Anatevka
K024204 DE441411274011
22.

47

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
23.

81

CALIGO Z ZANG. POL 2016 ogier gniada/170 F: Chellsini Z / Chellano Z
M: Walburga han./ Werther han.
K029196 056015Z55520916
24.

139

CALISTA KUC CONNEMARA POL 2013 klacz inna/mk:. F: .
M: .
.. ..
25.

113

CALL ME 7 HOL GER 2009 Klacz siwa/172 F: Contact Me /
M: Fire Girl /
K018310 DE421000214009
26.

118

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
27.

120

CAPRIOLE PZHK (SP) POL 2009 mare bay/mk:mk:mk:m F: CANDIAVOLO
M: GAZELLE
K020568 616009690171209
28.

33

CARAMELLA WESTF GER 2013 Klacz siwa/- F: Cathanos / Carthago
M: Andorra / Piano II
K024772 DE441410393413
29.

146

CARRERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz gniada/166 F: HIPPICA-KOH-I-NOOR
M: CARMEN DU ROUET
brak 616 009 63 00763 16
30.

92

CASCADEUR B CT CZE 2012 Wałach dereszowata F: Cacavello
M: Deisy
brak
31.

133

CHACCO Z HOL POL 2013 ogier gniada/172 F: Centurion
M: ToskanaIV
-- --
32.

128

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
33.

144

CLINTON JP SP POL 2017 wałach gniada/167 F: Etoulon VDL
M: D
A A
34.

132

COCO BOMB OS POL 2015 klacz gniada/164 F: Cotton Club
M: -
K029417 Brak
35.

166

COCO CHANEL DE LAUBRY Z BWP BEL 2012 Klacz gniada/. F: Cornet Obolensky
M: Pastel Hof Ter Galeyck / Azur De Paulstra
K024586 -
36.

100

COENTRAO A HOL. POL 2010 wałach gniada/168 F: Carentan
M: Walanda / Landos
K019565 DE421000089710
37.

22

COLINS PG SP POL 2002 Wałach inna F: Calderon
M: Dorine
K007055
38.

74

CON CASALLTAGHO HOLSZTYN GER 2014 wałach gniada/172 F: Con Capitol
M: Urzona
brak DE 421000614814
39.

57

CORIANO OS GER 2016 ogier ciemnogniada/165 F: Coupe D'Or / Coupe De Coeur
M: Cariana / Calico
K029377 DE418180180816
40.

82

CORNETTO OLD POL 2015 Wałach kara/170 F: Corlani / Cassini II
M: Walburga / Werther
K027475 -
41.

64

COSTAKO SP POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Sandokan 290
M: Costa Brava L
Brak 616009610075815
42.

147

CUBUS SP GER 2009 wałach ciemnogniada/168 F: Canto
M: Hanterka
K018703 K018703
43.

123

D’ARTAGNAN HAN POL - wałach siwa/166 F: Diacontinus
M: Cinderella
- -
44.

65

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
brak 616-999-63-02600-06
45.

136

DANZA II SP POL 2009 klacz siwa/170 F: Empire / Embassy I
M: Diamantina / Rhytmus S
K020906 616009661132009
46.

156

DARKNESS WHITE OLD POL 2016 Klacz siwa/170 F: Hickstead White
M: Conny H
47.

63

DIARADA DE SEMILLY Deutsches Sportpferd POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: Diego de Semilly
M: Lavera
K028685 brak
48.

67

DON CARLOS WLKP. POL 2007 Wałach kasztanowata F: Powój
M: Damulka / Miami Springs
K015283
49.

138

EDEN SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Casino L
M: Etna
--- ----
50.

159

EHROS KWPN NED 2009 Wałach gn F: Zahros R
M: Zatinka
51.

119

EL NINO KWPN POL 2009 wałach gniada/166 F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana
K024160 52800320091284
52.

4

ELEGANCE PRZEDŚWIT AES POL 2017 klacz gniada/168 F: Emita
M: Egreta
K031366 826002170880122
53.

129

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
54.

102

ERYTREA SP POL 2017 klacz gniada/174 F: Carrera VDL
M: Erystyka / Quality Time
K031219 616009510182117
55.

116

FAMATA-B KWPN POL 2010 klacz siwa/164 F: Lucky Boy
M: Tamata
K018950 528003201011753
56.

101

FARYS P SP POL 2016 ogier gniada/172 F: MJT Nevados S sp / Calvados
M: Fonica S sp/ Concert old.
K029270 616009520038716
57.

34

GILEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints L 1198
K016884 POL009680006806
58.

58

GROM SP POL 2014 wałach gniada/176 F: Karbit
M: Giorgia B
K025760 616009520101814
59.

108

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
60.

97

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
61.

96

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
62.

98

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
63.

161

IBERIA WLKP POL 2007 klacz siwa/175 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Izolda / Mangan
K016299 616007610167607
64.

78

IKAR SP POL 2008 wałach siwa/173 F: .
M: .
brak brak
65.

112

IT`S TOULON VE KWPN NED 2013 wałach gniada/170 F: Toulon
M: Tilla/lux
K024397 528003201300196
66.

165

JACTION BREAKER RV KWPN NED 2014 Wałach gniada/165 F: Action Breaker /
M: D Livia RV /
K025969 -
67.

23

JAMIE KWPN NED 2014 Ogier gniada/174 F: Verdi
M: Symphonie/Concorde
K026647
68.

3

JASIEK TYP PRYMITYWNY POL nn wałach srokata/kuc:136 F: NN
M: NN
BRAK POL 999660268601
69.

148

JASMON PKSP POL 2012 wałach ciemnogniada/170 F: Marino
M: Jara/Revel
brak 61600960011521
70.

60

JAVALLI HDH KWPN POL 2014 Wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 -
71.

42

JINETTE VB KWPN POL 2014 klacz gniada/168 F: Cidane
M: Vinette
brak 528003201405338
72.

86

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 wałach gniada/169 F: AREZZO VDL
M: BODENA
K027575 528003201402435
73.

168

JORNIAN BLUE F KWPN NED 2014 wałach siwa/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Eriana-F / Canturano
K028572 528003201400251
74.

37

JULIEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Ogier kara/170 F: Landino
M: Josephine
K007813 POL009540077503
75.

41

JUVENA MLP POL 2002 klacz gniada/165 F: Grey
M: Jura
Brak 006 63 00791 02
76.

25

JUWENALIA TYP SZLACHETNY POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Exaltation
M: Jutrznia
K016246 616999670155909
77.

103

KAFAR MŁP POL 2011 Wałach siwa/173 F: Frazes
M: Kleopatra
K020028
78.

130

KANSAS RV KWPN POL 2014 wałach gniada/165 F: Kannan
M: Der Senat 111
- -
79.

151

KARDINA KWPN NED 2015 klacz kara/168 F: No Limit
M: Sydney V / Kigali
K031375 528003201506354
80.

126

KARMA BS - POL 2014 Klacz kasztanowata/- F: -
M: -
K028412 - -
81.

24

KATY PERRY SP POL 2014 klacz ciemnokasztanowata/166 F: Stilios
M: Korupcja
K030882 616009580068214
82.

106

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
O048430 528003201504980
83.

163

KENIUS RV KWPN 2015 F:
M:
84.

143

KENSINGTON RV KWPN POL 2015 Wałach gniada/A F: Vigo d Arsullie
M: A
K030083 A
85.

68

KIKIMORA BH SP POL 2011 klacz kara/169 F: Elf
M: Kaliopea BH
Brak 616009661444411
86.

167

KOBE DE LEAU LUKS.GORAC. 2012 Ogier siwa F: Kannan / Voltaire
M: Quinte de Leau / Mister Blue
K030066
87.

85

LA BAMBA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz ciemnogniada/170 F: Hippica Koh-J-Noor
M: La Paloma L
K030909 A00018113S
88.

99

LA PETITE GURRIERE WESTFALSKA GER 2013 klacz skarogniada/168 F: Legendario Listo
M: Alina
K026862 De 441410658713
89.

5

LADY DI CALCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II
K030223 616009640077315
90.

51

LADY VON BAYERN OLD POL 2007 klacz gniada/165 F: Ludwig von Bayern
M: Petite II
K012422 DE418181520207
91.

70

LANCELOTTO L SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Vulkan Lwestf ./ Vulkano
M: Lanzarote L sp / Che Gevara L hol.
K025026 616009610020214
92.

52

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Laureatka L
K025404 616009661273813
93.

125

LARLEY-TREN KWPN POL 2016 wałach gniada/168 F: Harley VDL/ Heartbreaker
M: Anna C/ Cornet Obolensky
K031271 5280032011609181
94.

73

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
Brak
95.

164

LEONARDO DA VINCI JPP KWPN 2016 Ogier kasztanowata F: Classe HS
M: Holisca J.P.P.
96.

145

LEXUS SP POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Alvarez 17
M: A
A A
97.

26

LIBONACCI KWPN POL 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow VDL
M: Parusa/ Corland
K031272 528003201608847
98.

162

LINDE KG WLKP 2017 wałach siwa F: Number One / Numero Uno
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
99.

62

LITTLE HICKSTESD'S LOVE Oldenburger Springpferd POL 2016 klacz siwa/166 F: Hickstead White
M: Little Lady
brak DE 418182599316
100.

90

LOLA 6 CT POL 2015 klacz siwa/170 F: Ligoreto
M: Carbido
chybi -
101.

124

LORD BLUE KWPN POL 2016 wałach gniada/167 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Nourwies / Indoctro
K031268 528003201604515
102.

27

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN POL 2016 wałach kasztanowata/168 F: GLOBAL EXPRESS
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
103.

56

LU FRANCISKA VDL KWPN NED 2016 klacz gniada/172 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Franciska Van Het Bevrijdthof / Cardento
K029376 528003201601779
104.

111

LUGANO KWPN NED 2016 wałach gniada/168 F: Carrera VDL / Cardento
M: Lugana / Goodwill
K031269 528003201607516
105.

131

MAESTRO VAN 'T KLAVERTJE VIER BWP POL 2012 wałach gniada/167 F: Vigo D'Arsouilles
M: Sucre D'Amour
K030732 )56-002-W00301299
106.

110

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
Brak Brak
107.

45

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/164 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
108.

149

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
Brak 616 006 63 00188 17
109.

150

MOONLIGHT WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/169 F: Corragio
M: Mercedes
K031532 A0021700S
110.

77

MR.BOJANGLES SP POL 2009 wałach ciemnogniada/161 F: -
M: -
Brak Brak
111.

160

NADOK AES POL 2014 wałach kara/165 F: EUROCOMMERCE NAPELS
M: SUNNY/ ZADOK
BRAK 826002140873463
112.

76

NICEA SP POL 2006 klacz ciemnogniada/170 F: -
M: -
K010606 -
113.

54

OLIMPIADA-J Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2011 klacz siwa/159 F: CANCOON
M: OLIMPIA
brak 616 009 61 11050
114.

155

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
brak 616 009 53 02822 07
115.

38

ORBIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/168 F: Vulkan L
M: NN
K031097 ...
116.

43

ORCHID'S RILEY RJT NEW FOREST PONY POL 2011 wałach bułana/kuc:kuc:ku F: ORCHID'S CESTANII
M: ORCHID'S ANGELICA
K024424 528018520111471
117.

71

ORCHIDEA KG SP POL 2011 klacz gniada/.. F: Concreto
M: Orlika Baja KG
K026002 ..
118.

40

PAN KONKRET SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Konkret 2
M: Pumara
K030749 616009520020316
119.

114

PARIS D'OR Czeski Gorącokrwisty POL 13.04.2013 klacz siwa/166 F: COUPE D'OR
M: PESETA
Brak 203009229000213
120.

53

PIESZCZOTA-O HUCULSKA POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Ważniak
M: Platynka
brak (w trakcie realizacji) 956000000824163
121.

44

POLYDETTO WESTFALSKA GER 2006 wałach gniada/170 F: Polytraum
M: Cavallo-Cora
K023300 DE441411812006
122.

79

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz siwa/170 F: Corrado boy/ Corrado I
M: Pamella/ Pamir av Rabbelugn
K028825 616999690006514
123.

91

QUIC SEF CT CZE 2013 Wałach gniada F: Quick Lauro Z
M: Jersey
brak
124.

122

QUILOTTA BWP POL 2016 klacz gniada/172 F: Echo
M: Pialotta
K030101 brak
125.

121

QUINCY B POL 2016 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
126.

137

RAINBOW DASH SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Kannan
M: Reballa
K029643 -
127.

115

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
brak
128.

135

REBELIANT SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Van Gogh
M: Reballa
K027007 brak
129.

105

RED WHITE SP POL 2006 Wałach gniada/168 F: Cajero
M: Rakuza
K014248 616009610284606
130.

46

RIHANA SP POL 2010 klacz gniada/180 F: Stakkatol
M: Rodezja
K017357 616009540098510
131.

141

RINGO STAR AES POL 2017 wałach gniada/169 F: Cento lano
M: Reballa
A A
132.

50

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
133.

72

RUBIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/168 F: Imequyl
M: Rudzianka
K013348 POL009590099408
134.

48

SEKRET Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: Louis
M: Sanda
K012809 POL 009 54 01122 07
135.

154

SELF-TIMER WAŁACH 2014 gniada F: Hippika Hoh-I-Noor OS
M: Symphonie BWP
136.

31

SENQUEST SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Qulester
M: Seniora
K028408 616009690063615
137.

127

SEPIA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Salazar / Elmero
M: Liza / NN
K024958 -
138.

55

SEPTEMBER HIT OLDENBURSKA POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Sadomant
M: Hulanka
K029280 DE433330897615
139.

39

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
140.

36

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:mk:mk:m F: Nobody
M: Sorbona
K010752 POL009670053000
141.

35

STACORRADO HOL GER 2013 Wałach gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Rainbow II / Corrado I
K024809 DE421000188013
142.

93

SZALIM SP POL 2014 wałach gniada/167 F: Imequyl
M: Szalona Queen
616009690059614 616009690059614
143.

142

UCCELLA HAN POL 2012 klacz gniada/1,65 F: Uccello
M: Stalypso
A A
144.

59

UNI-HAPPY DU PACHIS BWP BEL 2004 Klacz kasztanowata F: Organo Sitte
M: Operette Du Pachis
K023693
145.

157

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
146.

158

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
147.

117

VIOLETTA P SP POL 2006 klacz ciemnogniada/165 F: Landjonker
M: Vanessa P
Brak 141-1183-06
148.

69

VIVE LE ROI SP POL 2009 wałach gniada/169 F: Vandamme / Guidam
M: Vamelia HBC / Placido
K018439 616009670139509
149.

152

WAKAT MŁP POL 2007 Wałach gniada/- F: Kamp
M: Wakaya / Berlin Bej
K019238
150.

107

ZAMĘT PKSP POL 2008 wałach gniada/170 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Zaduma / Autokrata
K015089 POL009580395108
Rider Club
Competition
Prize
Cebulak Joanna Ks Jumping Team Wiercany
600
SUM:
600.00
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
100
100
100
SUM:
300.00
Duszkiewicz Marek KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Faber Grzegorz KJK Fabrex Stanisław Dolny
100
400
100
SUM:
600.00
Jodłowska Elżbieta Kj Facimiech
50
150
200
SUM:
400.00
Koźbiał Julia KJ Facimiech
150
SUM:
150.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
50
100
100
SUM:
250.00
Masár Ladislav Spolek JK Caballero
150
SUM:
150.00
Masárová Petra Spolek JK Caballero
200
SUM:
200.00
Mazur Sylwia Sportowy Klub Jeździecki MPPM
150
SUM:
150.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
1000
SUM:
1000.00
Pawłowska Olga KJ Equireno
100
SUM:
100.00
Prasoł Julia KJ Leśna Wola
150
SUM:
150.00
Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
200
150
200
SUM:
550.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
150
200
SUM:
350.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (127)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-02
22
Bartoszek Oktawia
WKJ Lublin Sj KARINO
2021-04-30
1
2021-04-30
48
2021-05-01
57
2021-05-01
Bartoszek Oliwia
WKJ Lublin / SJ Karino
2021-04-30
1
2021-04-30
9
2021-05-01
36
2021-05-01
67
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
2021-05-01
1
2021-05-01
34
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Bodden Maja
bpk
IKAR (78)
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
15
2021-05-02
2021-05-02
17
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (121)
2021-05-01
23
2021-05-01
26
Cebulak Agnieszka
KS Jumping team Wiercany
2021-05-02
5
Cebulak Joanna
KJ Jumping Team Wiercany
KANSAS RV (130)
2021-04-30
2021-04-30
22
2021-05-01
56
2021-05-01
2021-04-30
30
2021-04-30
22
2021-05-01
2021-05-01
19
2021-05-02
9
2021-05-02
8
COCO BOMB (132)
2021-04-30
2
2021-04-30
2021-05-01
28
2021-05-02
15
CHACCO Z (133)
2021-04-30
24
2021-04-30
26
2021-05-02
11
Cebulak Joanna
Ks Jumping Team Wiercany
2021-04-30
53
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
34
UCCELLA (142)
2021-04-30
2021-05-01
2021-04-30
34
2021-04-30
2021-05-01
26
2021-05-02
10
LINDE KG (162)
2021-05-01
1
2021-05-01
34
2021-05-02
23
2021-05-02
23
KENIUS RV (163)
2021-05-01
8
2021-05-02
2
600
Chojnowska Aneta
Klub Jeździecki Equireno
2021-04-30
1
2021-04-30
2021-05-01
2021-05-02
35
2021-05-01
1
2021-05-02
23
2021-04-30
8
2021-04-30
10
2021-05-01
25
2021-05-02
7
2021-05-01
COSTAKO (64)
2021-04-30
1
2021-04-30
38
2021-05-01
44
2021-05-01
76
2021-05-02
25
2021-05-02
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
5
2021-05-02
2
2021-05-01
79
2021-05-02
2021-04-30
3
100
2021-04-30
4
2021-05-01
4
2021-05-02
3
100
BERETTA (61)
2021-04-30
3
100
2021-05-01
8
2021-05-02
6
Chub Yelyzaveta
Klub Jeździecki Equireno
JASMON (148)
2021-04-30
9
2021-04-30
16
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-01
1
2021-05-02
23
Chwała Maria
KJ Leśna Wola
DANZA II (136)
2021-04-30
2021-04-30
11
2021-05-01
19
2021-05-01
14
2021-05-02
9
Ćwikła Michał
Klub Jeździecki Equireno
2021-04-30
9
2021-04-30
40
2021-05-01
34
2021-05-02
2021-05-02
23
2021-05-01
34
Darłak Katarzyna
KJ Leśna Wola
2021-04-30
4
2021-05-01
6
2021-05-02
JAMIE (23)
2021-04-30
21
2021-05-01
18
2021-05-02
13
Dubiel Kamil
BPK
2021-04-30
44
2021-04-30
2021-05-01
30
2021-05-01
71
2021-05-02
2021-05-02
13
2021-04-30
47
2021-04-30
ONTARIO (155)
2021-04-30
40
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
34
2021-04-30
6
2021-04-30
2021-05-01
63
2021-05-01
34
2021-05-02
5
2021-05-02
Duszkiewicz Gabriela
BPK
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-02
30
2021-05-02
1
Duszkiewicz Hubert
BPK
USTIN (157)
2021-05-01
54
2021-05-01
35
Duszkiewicz Marek
KJ Leśna Wola
BUSTINOV (153)
2021-04-30
1
2021-04-30
50
2021-05-02
27
2021-05-02
1
VERNON (158)
2021-05-01
9
2021-05-01
1
150
Erd Magdalena
WKJ Lublin
2021-04-30
1
2021-04-30
4
2021-05-01
8
2021-05-01
65
Faber Grzegorz
KJK Fabrex Stanisław Dolny
2021-04-30
12
2021-04-30
12
2021-05-01
3
100
2021-05-01
4
2021-05-02
3
400
2021-04-30
17
2021-04-30
13
2021-05-01
15
2021-05-01
3
100
2021-05-02
4
Furgał Nikola
JKS Pogórze
2021-04-30
50
2021-04-30
45
2021-05-01
50
2021-05-01
2021-05-02
26
2021-05-02
Gąbka Paulina
Klub Jeździecki Equireno
2021-04-30
1
2021-04-30
13
2021-05-01
13
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-02
23
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2021-04-30
1
2021-04-30
46
2021-05-01
41
2021-05-01
72
2021-05-02
7
2021-05-02
5
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (106)
2021-04-30
42
2021-04-30
2021-05-01
13
2021-05-01
62
2021-05-02
6
2021-05-02
Gołąb Natalia
KJ Equireno
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-02
23
2021-04-30
40
2021-05-01
50
2021-05-02
35
Gumulak Julia
OJK Barcice
2021-04-30
34
2021-04-30
34
2021-05-01
34
2021-05-02
19
2021-05-02
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
CARRERA (146)
2021-04-30
50
2021-04-30
40
2021-05-02
1
2021-05-02
23
EHROS (159)
2021-05-01
10
2021-05-01
6
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
2021-04-30
1
2021-05-01
33
2021-05-01
EDEN (138)
2021-04-30
40
2021-04-30
12
2021-05-01
21
Hojda Wiktoria
KJ Leśna Wola
IBERIA (161)
2021-05-01
47
2021-05-01
2021-05-02
8
Janas Olga
Klub Jeździecki Leśna Wola
2021-05-01
1
2021-05-01
32
2021-05-02
21
2021-05-02
21
EL NINO (119)
2021-04-30
18
2021-04-30
18
2021-05-01
2021-05-01
81
Jaroszyńska Małgorzata
WKJ Lublin
BERRY N (104)
2021-04-30
14
2021-04-30
24
2021-05-01
4
2021-05-01
14
2021-05-02
12
RED WHITE (105)
2021-04-30
13
2021-04-30
14
2021-05-01
26
2021-05-02
8
2021-05-01
5
2021-05-02
9
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
FAMATA-B (116)
2021-04-30
7
2021-04-30
2021-05-01
55
2021-05-01
73
2021-05-02
29
2021-05-02
Jesionka Katarzyna
BPK
ORBIS (38)
2021-04-30
40
2021-04-30
54
2021-05-01
1
2021-05-01
34
2021-05-02
23
Jodłowska Elżbieta
Kj Facimiech
2021-05-01
28
2021-05-02
3
50
2021-04-30
15
2021-04-30
8
RUBIN (72)
2021-04-30
2
150
2021-05-01
2021-04-30
1
200
2021-05-02
CALISTA (139)
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
10
Kolańczyk Zuzanna
OJK Barcice
RAMIDO (115)
2021-04-30
2021-04-30
1
2021-05-01
2021-05-01
12
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Kopeć Gabriela
BPK
NICEA (76)
2021-04-30
34
2021-04-30
36
2021-05-01
1
2021-05-01
25
2021-05-02
20
2021-05-02
Kownacka Klaudia
KJ Facimiech
JULIEN (37)
2021-04-30
18
2021-05-01
12
2021-05-02
6
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
BAVERA (95)
2021-04-30
54
2021-04-30
1
2021-05-01
34
2021-05-01
34
2021-05-02
23
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
GULLIT H (108)
2021-04-30
2021-05-01
10
2021-05-02
14
2021-04-30
17
2021-05-01
21
2021-05-02
2
150
Kudła Julia
bpk
JASIEK (3)
2021-05-01
1
2021-05-01
49
2021-05-02
5
2021-05-02
37
Kurzyp Wiktoria
WKJ Lublin
GROM (58)
2021-04-30
19
2021-04-30
23
2021-05-01
3
2021-05-01
9
Litwin Zofia
JKS Pogórze
2021-04-30
2021-04-30
2021-05-01
1
2021-05-02
34
2021-05-02
1
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
2021-04-30
19
2021-04-30
19
2021-05-01
3
50
2021-05-01
13
2021-05-02
16
ROMANIA (50)
2021-04-30
2
100
2021-05-01
17
2021-05-02
2
100
2021-05-01
16
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (65)
2021-05-01
34
2021-05-01
34
Madej Amelia
Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2021-04-30
1
2021-04-30
24
2021-05-01
4
2021-05-01
61
Masár Ladislav
Spolek JK Caballero
2021-04-30
6
2021-04-30
2
150
2021-05-01
25
2021-05-01
6
Masárová Natalie
ANITA Z (169)
2021-05-02
1
Masárová Petra
Spolek JK Caballero
ANITA Z (89)
2021-04-30
40
2021-04-30
23
2021-05-01
20
2021-05-01
19
LOLA 6 (90)
2021-04-30
17
2021-04-30
15
2021-05-01
51
2021-05-01
11
2021-05-02
4
2021-04-30
5
2021-04-30
11
2021-05-01
11
2021-05-01
1
200
Mazur Sylwia
Sportowy Klub Jeździecki MPPM
RIHANA (46)
2021-04-30
7
2021-04-30
9
2021-05-01
5
2021-05-01
2
150
Mirosław Ewa
WKJ Lublin
FARYS P (101)
2021-04-30
27
2021-04-30
16
2021-05-01
16
2021-05-02
16
ERYTREA (102)
2021-04-30
1
2021-04-30
40
2021-05-01
48
2021-05-01
2021-05-02
14
2021-05-02
Mirosław Kinga
WKJ Lublin / SJ Aleksander Elizówka
KAFAR (103)
2021-04-30
13
2021-04-30
29
2021-05-01
43
2021-05-01
30
2021-05-02
14
Moszczak Maja
KJ Leśna Wola
WAKAT (152)
2021-04-30
14
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Mroczka Piotr
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
ALEGRA (87)
2021-04-30
31
2021-04-30
4
2021-05-01
5
2021-05-01
20
2021-05-02
4
Nasiadka Kinga
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2021-04-30
2021-04-30
35
2021-05-01
1
2021-05-01
37
Nowak Anna
KJ Facimiech
2021-04-30
5
2021-05-01
18
2021-05-02
8
2021-05-02
9
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2021-05-01
16
QUILOTTA (122)
2021-05-01
32
2021-05-01
27
2021-05-02
1
1000
Owczorz Adriana
Brak
MERIDA (149)
2021-04-30
1
2021-04-30
9
2021-05-01
1
2021-05-01
13
Pawłowska Olga
KJ Equireno
2021-04-30
41
2021-04-30
2021-05-01
52
2021-05-01
33
2021-05-02
15
2021-04-30
32
2021-04-30
22
2021-05-01
2
100
2021-05-02
13
Pekaniec Józef
BPK - MAL
2021-05-01
17
2021-05-01
9
2021-05-01
60
Pietruszka Anna
KJ Facimiech
SORINNA (36)
2021-05-01
1
2021-04-30
2021-05-01
2021-05-02
Pis Hanna
OJK Barcice
2021-04-30
1
2021-04-30
40
2021-05-01
1
2021-05-02
24
2021-05-02
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
HAUST M (96)
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
34
Pomiankowska Julia
KS Jumping Team Wiercany
BACO (140)
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
53
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Ponurski Gabriela
Klub Jeździecki Facimiech
CAPRIOLE (120)
2021-04-30
50
2021-04-30
6
2021-05-01
14
2021-05-01
12
2021-05-02
12
2021-05-02
3
Prasoł Julia
KJ Leśna Wola
CALL ME 7 (113)
2021-04-30
15
2021-04-30
27
2021-05-01
2
2021-05-01
22
2021-05-02
1
150
Przybek Kinga
KS Jumping Team
AWANS (88)
2021-05-01
1
2021-05-01
13
Rozalska Pamela
WKJ Lublin / SJ Zawieprzyce
2021-04-30
12
2021-04-30
14
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
23
Śmiechowska Sara
JKS POGÓRZE
2021-04-30
16
2021-04-30
2021-05-01
24
2021-05-01
70
2021-05-02
12
2021-05-02
Sobocka Aleksandra
KJ Agro-Handel Śrem
2021-04-30
5
2021-04-30
5
2021-05-01
1
200
2021-05-01
2021-05-02
5
2021-04-30
9
2021-04-30
20
2021-05-01
10
2021-05-01
2
150
2021-05-02
1
200
Stankiewicz Oliwia Aleksandra
WKJ Lublin
2021-04-30
26
2021-04-30
8
2021-05-01
7
2021-05-02
15
Sulowska Karolina
WKJ Lublin SJ KARINO
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-04-30
1
2021-05-01
13
Szczygielska Adrianna
bpk
2021-05-01
1
2021-05-02
1
Szlachta Sławomir
JKS Pogórze Glinnik Zaborowski
2021-04-30
34
2021-04-30
1
2021-05-01
38
2021-05-01
LORD BLUE (124)
2021-04-30
30
2021-04-30
2021-05-01
27
2021-05-01
13
2021-04-30
39
2021-04-30
2021-05-01
15
2021-05-01
29
KARMA BS (126)
2021-04-30
1
150
2021-04-30
1
200
2021-05-01
Szypiło Julia
Klub Jeździecki Equireno
LARISA (52)
2021-04-30
2021-04-30
2021-05-01
6
2021-05-01
34
2021-05-02
20
Tokarz Amelia
Klub Jeździecki Leśna Wola
CHACITOL (128)
2021-04-30
40
2021-04-30
2021-05-01
18
2021-05-01
77
Uchwat Marika
JKS POGÓRZE
NADOK (160)
2021-05-01
8
Uchwat Robert
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2021-04-30
2021-04-30
14
2021-05-01
1
Uchwat Sławomir
JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2021-05-01
29
2021-05-01
24
2021-05-02
19
2021-05-02
10
2021-04-30
3
50
2021-04-30
7
2021-05-01
23
2021-05-01
7
2021-04-30
34
2021-04-30
1
2021-05-01
58
2021-05-01
LUGANO (111)
2021-04-30
49
2021-04-30
2021-05-01
12
2021-05-01
24
2021-04-30
20
2021-04-30
16
2021-05-01
22
KARDINA (151)
2021-04-30
29
2021-04-30
2021-05-01
42
2021-05-01
80
2021-05-02
28
2021-05-02
2021-05-02
7
Walas Ewa
KJ Leśna Wola
BONIEK (134)
2021-04-30
31
2021-04-30
23
2021-05-01
17
2021-05-02
7
REBELIANT (135)
2021-04-30
25
2021-04-30
28
2021-05-01
20
Waśko Monika
BPK
SEKRET (48)
2021-05-01
33
2021-05-01
39
2021-05-02
18
2021-05-02
Weigel Bartosz
KJ Facimiech
CADORO (47)
2021-04-30
2021-04-30
33
2021-05-01
40
2021-05-01
66
2021-05-02
4
Weremczuk Szymon
WKJ Lublin
2021-04-30
28
2021-04-30
2021-05-01
28
2021-05-01
74
CORIANO (57)
2021-04-30
21
2021-04-30
2021-05-01
44
2021-05-01
78
Wilczyńska Agnieszka
KJ Leśna Wola
ELIOT (129)
2021-05-01
1
2021-05-01
59
2021-05-02
21
2021-05-02
Wisz Agnieszka
KJ Leśna Wola
MOONLIGHT (150)
2021-04-30
57
2021-04-30
1
2021-05-01
34
2021-05-01
46
2021-05-02
23
Wodyk Martyna
WKJ Lublin / SJ Aleksander
ZAMĘT (107)
2021-04-30
3
2021-04-30
21
2021-05-01
11
2021-05-01
21
2021-05-02
21
Wójtowicz Tomasz
WKJ Lublin
2021-04-30
10
2021-04-30
11
2021-05-01
7
2021-05-02
18
2021-04-30
25
2021-04-30
25
2021-05-01
2021-05-02
22
2021-04-30
10
2021-05-01
2021-05-02
11
Wołkanowska Aleksandra
Kj Global
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Wygas Marcin
Vanto Jumping Team
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
35
2021-05-01
69
2021-05-02
1
Wyrwoł Maja
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
PRIMA (79)
2021-04-30
1
2021-04-30
1
2021-05-01
1
2021-05-01
34
2021-05-02
1
Zaciera Agata
Eqireno
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Zatorska Gabriela
KS JUMPING TEAM
ARIZONA (84)
2021-05-01
1
2021-05-01
1
Zawadzka Emilia
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2021-04-30
43
2021-04-30
2021-05-01
22
2021-05-01
31
2021-05-02
6
Zięba Amelia
RC SOSNOWICE
GILEA (34)
2021-04-30
1
2021-05-01
7
2021-05-02
1
Zielińska Janina
Vanto Jumping Team
2021-04-30
1
2021-04-30
34
2021-05-01
23
2021-05-01
68
2021-05-02
11
Zmorek Damian
KJ Nostro Dąbie Chrobakowe
SZALIM (93)
2021-04-30
20
2021-04-30
2021-05-01
49
2021-05-01
75
2021-05-02
2021-05-02
BACARDI (94)
2021-04-30
54
2021-04-30
40
2021-05-01
1
2021-05-01
1
2021-05-02
1
2021-04-30
37
2021-04-30
2021-05-01
64
2021-05-01
31
2021-05-02
16
CUBUS (147)
2021-04-30
26
2021-04-30
2021-05-01
32
2021-05-01
27
2021-05-02
17

Number of Riders: 96

Number of Horses: 150

The sum of prizes: 5 150.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl