Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Arendt Agata LKJ Ochaby
S
O026809
10121010
2. Bambynek Justyna Bez Przynależności Klubowej
2000 (MJ.)
brak
3. Bartusek Helena KJ Zbroslawice
2008 (JM.)
O050703
4. Bednarska Oliwia Klub Jeździecki J&D Apollo
2001 (MJ.)
O058052
5. Białas Julia Brak
2002 (J.)
Brak
6. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
7. Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
1999 (MJ.)
O049461
8. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
9. Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
2004 (J.)
O037390
10. Brzyska Nadia LZJ Drama Zbrosławice
2009 (Mł.)
O055281
11. Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O007486
12. Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033821
13. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
14. Burzyńska Ewa Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
15. Burzyński Tomasz KJ Trachy
2004 (J.)
O048239
16. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
17. Chmiel Agata Klub Jeździecki Zbrosławice
2005 (JM.)
Regionalna: A(w) B(III) - LZ
18. Chruszcz Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
brak
19. Cieśla Milena LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (JM.)
O052896
20. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
O013663
21. Ćwiok Zofia SKJ Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
/
22. Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O035669
23. Czartoryska Kamila PIAFF EQUESTRIAN
2005 (JM.)
O052829
24. Czekaj Przemysław PIAFF EQUESTRIAN
2002 (J.)
O034268
25. Danak Klaudia Klub Jeździecki Pro Horses
2004 (J.)
O051126
26. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (J.)
O032599
27. Drewniany Kinga Brak
2007 (JM.)
O051070
28. Duda Monika LKJ Ochaby
S
O009183
29. Dziemba Olivia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2009 (Mł.)
O047713
30. Dziwińska Weronika Klub Jeździecki J&D Apollo
2006 (JM.)
brak
31. Feliks Daria LZJ DRAMA Zbrosławice
2005 (JM.)
O045333
32. Frania Wioletta Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O052483
33. Głusek Zuzanna Klub Jeździecki J&D Apollo
2006 (JM.)
Brak
34. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
35. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (JM.)
O052013
36. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
37. Grabos Olga KJ Lando
2006 (JM.)
O045335
38. Grey Ines Klub Jeździecki J&D Apollo
2005 (JM.)
O060121
39. Grzybek Maja Brak
2008 (JM.)
Brak
40. Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O042448
41. Haberstroh Wiktoria KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O046029
42. Hernik Anna LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2003 (J.)
O047375
43. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
44. Janulek Martyna Brak
2007 (JM.)
Brak
45. Janus Sonia KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O041054
46. Jędruch Jakub KJ Zbrosławice
S
O026599
47. Jońca Maria Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O051283
48. Jońca Maria LZJ Drama Zbrosławice
2006 (JM.)
O051283
49. Jóźwiak Alicja KJK Romico
2006 (JM.)
Brak
50. Justyńska Jagoda BPK
2007 (JM.)
123
51. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
Brak
52. Kałuża Magdalena Brak
2006 (JM.)
Brak
53. Kaprzyk Maria Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O044736
54. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
55. Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O046739
56. Kobylec Karolina Bez Przynależności Klubowej
S
O025708
57. Kocot Małgorzata Bpk
2006 (JM.)
brak
58. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
59. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
S
O023108
60. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
61. Kościańska Patrycja KJ Vena
2002 (J.)
brak
62. Kosmol Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (Mł.)
O053605
63. Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O033419
64. Kostrzewa Adrian Klub Jeździecki J&D Apollo
S
O000275
65. Kot Natalia bpk
2002 (J.)
O044046
66. Kotas Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
67. Kowalik Julita Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
68. Kowalska Magdalena KJ Trachy Sośnicowice
S
O001612
69. Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
S
O001772
70. Koza Paulina Vanto Jumping Team
2004 (J.)
O048386
71. Kozik Karolina KJ Zbroslawice
S
O044082
72. Kozioł Grażyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O045016
73. Kozioł Piotr St. KJ Preria Wilkowice
S
O047680
74. Kraka Lena Bp
2005 (JM.)
O056934
75. Kramarz Julia KJ Zbrosławice
2003 (J.)
O035672
76. Krechowicz Adam Bez Przynależności Klubowej
2006 (JM.)
Brak
77. Kruczek Anna KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O041657
78. Krywult Barbara Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
2003 (J.)
O036409
79. Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec
S
O002015
80. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O039762
81. Kubica Dagmara Klub Jeździecki J&D Apollo
2003 (J.)
O060122
82. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (J.)
O046571
83. Kulawik Anna Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2005 (JM.)
O048752
84. Kurczek Kinga Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O047135
85. Leda Alexander Brak
2003 (J.)
O057738
86. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
87. Lepich Patrycja Brak
2003 (J.)
Brak
88. Leśniak Nadia Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2002 (J.)
O058412
89. Lubelska-Sazanów Małgorzata KS Vanto Jumping Team
S
O019494
90. Lubicz Julia Bpk
2005 (JM.)
brak
91. Łakota Martyna Bez Przynależności Klubowej
2001 (MJ.)
O024143
92. Łukasik Ewa BPK
2003 (J.)
O042349
93. Maciejewska Julia BPK
1999 (MJ.)
brak
94. Martinez Vanessa Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O031672
95. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (JM.)
3147/20
96. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
brak
97. Mrugała Mateusz Lkj Moszna
S
brak
98. Mundziakiewicz Julia PIAFF EQUESTRIAN
2003 (J.)
O049753
99. Nepora Oliwia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2002 (J.)
O030717
100. Nielsen Emma -
2006 (JM.)
O055751
101. Nowak Emilia KJ Trachy Sośnicowice
2003 (J.)
O044083
102. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
103. Oliwia Kempa LZJ Drama Zbrosławice
2004 (J.)
O045392
104. Olszowski Marcin Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O039683
105. Organ Aleksandra Klub jeździecki J&D Apollo
S
O036703
106. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
107. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
1999 (MJ.)
O029145
108. Pinocy Magdalena JKS Desant Mikołów
S
O006459
109. Połap Barbara Vanto Jumping Team
2000 (MJ.)
O029142
110. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
brak
111. Prażuch Maria BPK
2008 (JM.)
BRAK
112. Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
S
O000539
113. Respondek Monika KJ Zbrosławice
2000 (MJ.)
O027304
114. Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O009056
115. Rudy Lena Bpk
2004 (J.)
Brak
116. Rybka Zuzanna brak przynależności klubowej
2005 (JM.)
brak
117. Sajkowska Joanna LKJ Ochaby
2005 (JM.)
O045712
118. Skrok-Wolska Olimpia Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O038361
119. Ślązak Julia LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
.
.
120. Soboń Magdalena BPK
S
brak
121. Srokosz Jarosław WLKS Krakus Kr. Swoszowice
S
O032222
122. Stopa Maciej KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
S
O000886
123. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
Brak
124. Szadach Weronika Lkj Ostroga
2006 (JM.)
O055103
125. Szotek Dominika Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2000 (MJ.)
O035256
126. Sztaba Julia KJ Vena Rogoźnik
2006 (JM.)
brak
127. Sztabińska Natalia BPK
2007 (JM.)
O059173
128. Szymańska Kinga Lkj Ostroga
2003 (J.)
O045131
129. Szynkler Natalia LKJ Ostroga
S
O014203
130. Szynkolewska Agnieszka AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
S
O007617
131. Wacławek Justyna BPK - SLA
S
O025900
132. Wieczorek Antonina brak
S
O033450
133. Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik
S
O002918
134. Wiesner Wacław LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O041084
135. Wirek Aleksandra KJ Zbrosławice
S
O033414
136. Wodka Ewelina BPK
S
BRAK
137. Wójcik Magdalena bpk
1999 (MJ.)
brak
138. Zamczewska Malwina PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
139. Zamczewska Martyna PIAFF EQUESTRIAN
2007 (JM.)
Brak
140. Zwolińska Adrianna LZJ Drama Zbrosławice
2002 (J.)
O041911
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

98

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

24

ADRIANO SP POL 2006 wałach gniada/164 F: Adrian
M: Anawa
brak 616009540118506
3.

119

AKTIW WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/172 F: Lider
M: Austria
K011715 11624 104XU38
4.

66

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
K020732 POL006540045706
5.

53

ALMQUIST SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef
M: Albuferia
K018542 616009510353811
6.

171

ALTAR ŚLĄSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Basza
M: Arabella
Brak POL 008690059409
7.

46

ANTARES SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Quality / Quinar
M: Almera / Landor S
K020407 616009610133610
8.

151

ARAK TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak 616999530279111
9.

163

ARES V'T ELZENHOF Z Z POL 2009 Wałach ciemnogniada/174 F: Alex
M: Ramira Van't Geutje
K029132 056015Z55821109
10.

58

ARKADIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/163 F: Roland
M: Algeria
brak POL009540036209
11.

106

AWANGARDA W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/180 F: Desant / Lando
M: Alexandria ex Turbud Aria / Carenzo
K023124 616009540089312
12.

110

AWANTAŻ MAŁOPOLSKA POL 25.0 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
K020799 616006550027110
13.

184

B.Z.N. KWPN POL 2006 wałach gniada/162 F: Cantos
M: KWPN
5280030610268 HBR960351*96
14.

149

BELLA Szlachetna Półkrew POL 2015 klacz skarogniada/164 F: Arriba Z
M: Boria
K028585 616009580235715
15.

156

BETULA S POL 2015 klacz kasztanowata/168 F: Bayard d'Elle
M: D
Brak .
16.

9

BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
1 1
17.

75

BIJOU BE OS POL 2006 Ogier kasztanowata/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Caroso / Canabis
K010512 DE418180151606
18.

115

BINGO SP POL 2008 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K015801 616999540191508
19.

143

BŁAWATEK SP POL 2014 Wałach kasztanowata/152 F: Sir Luron
M: Bajdurka
K026360 616999592005414
20.

95

BOLS WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Białynia
K019105
21.

34

BONATA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/164 F: C
M: C
Brak Brak
22.

164

BONGO WLKP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Bogota / Elmero
K011755 POL007610099306
23.

125

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
24.

145

BREGO TYP POGRUBIONY POL 2007 Wałach gniada/160 F: Bik
M: Baska
K028940 999540082807
25.

32

BRENDI S NN POL 2010 klacz gniada/166 F: nn
M: nn
K019973 616999690048710
26.

105

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2006 Klacz skarogniada/169 F: Cytrus
M: Brema
K023222 POL006570175506
27.

13

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2011 Klacz kasztanowata F: Berlin Bej
M: Bella
brak
28.

148

BURZANNA DI TRAKEŃSKA POL 2004 Klacz kasztanowata/160 F: Dinar
M: Burka XXOO
K026817
29.

56

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Catillia / Eurocommerce Berlin (Caspar)
K018547 616009510354011
30.

155

CALLIE WESTFALSKA GER 2016 klacz gniada/170 F: Cotton Club
M: /Lancer III
. .
31.

129

CANASTER BAWARSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B
M: Walaen
K015189 DE481810267106
32.

74

CANNON SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Imequyl
M: Chmura
K026383 616007600155013
33.

89

CANSYDNEY HANOWERSKA POL 2005 klacz skarogniada/172 F: xx
M: xx
brak 123
34.

72

CARGO HANOWERSKA POL 2005 Wałach gniada/176 F: Cashman / Contender
M: Glasnost / Gletscher
K009544 DE431316567405
35.

77

CARO'S ELS KWPN POL 2007 klacz siwa/170 F: Carolus II
M: Calvali Z
K018342 528003000706428
36.

120

CASINO ROYAL SP POL 21.03.2009 Wałach gniada/mk:157 F: Caliro/CALATO
M: Casandra/CORIOLAN
K015540 616009530066609
37.

173

CATALAYA HOL GER 2011 Klacz gniada/- F: Connor/Casall
M: Viorita/Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
38.

40

CENTESSA HAN POL 2007 Klacz kara/163 F: C-Indoctro
M: Sally
K014088 DE 431319889507
39.

60

CERTINA 2 OS POL 2015 Klacz gniada/168 F: Bijou Be
M: Cynara xx
K028217 DE418182522215
40.

150

CHAMAN SP POL 2014 Wałach gniada/178 F: Coriano's Ass
M: Coco Calida
K024489
41.

81

CHAMANTE Czeski Gorącokrwisty POL 31.03.2014 Klacz siwa/170 F: Cannavaro
M: Chanel
K027061 Brak
42.

131

CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2012 klacz ciemnogniada/175 cm F: Liberado
M: Celebres
brak 616 009 54 01010 12
43.

35

CHILLY WILLY ELIZAR KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: C
M: C
Brak Brak
44.

45

CLARISSA 169 HOL GER 2012 Klacz siwa/166 F: Clarimo
M: Iris IX
K029020 DE421000095412
45.

101

COCO BOMB WESTF POL 2015 klacz gniada/163 F: Cottonclub /
M: Lady Ship /Lancer III
K029417 DE 441411214315
46.

174

COCORRADO OLD GER 2007 Wałach siwa/- F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Cina Z / Caretano Z
K012175 DE418181424407
47.

64

COLANDRO HOL GER 2010 Wałach skarogniada/172 F: Com Air /Contender
M: K-Lina / Leandro
K024044 DE421000281610
48.

154

COLIN HOL. POL 2013 Wałach kasztanowata/160 F: Contendro II
M: Marena
brak .
49.

87

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/172 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro -Retto / Colandro
K022587 616009510342712
50.

109

CONNER HOLSZTYŃSKA POL 2005 wałach gniada/170 F: Contender
M: Perfectlady
K009678 DE421000027605
51.

108

CONNORCA HOL GER 2011 Klacz kara F: Connor / Casall
M: Viance / Carbano
K022288 DE421000213411
52.

57

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy/ Contendro l
M: Margo/ Oder
K029131 431436935114
53.

172

COUPI K OLDENBURSKA POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Coupe de Coeur
M: Cosanostra K
Brak DE 433330664512
54.

124

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
55.

37

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/167 F: Diacontinus
M: Cinderella
Brak De 431312302515
56.

123

DAKAR Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach gniada/175 F: Rumianek
M: Donata
PZJ-K030117 POL009660106205
57.

179

DANTE ALIGHIERI WIELKOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/164 F: Casillio
M: Demeter
K022194 .
58.

135

DARMA SP POL 2010 Klacz siwa/---- F: BAJOU DU ROUET
M: DANIA
K018929 616009670113910
59.

183

DIALOG MST SP POL 2015 wałach kasztanowata/. F: Dinken
M: Andiamo Girl
K029510 .
60.

54

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata/167 F: Mag
M: Dolce Vita
K020280 6160066900085011
61.

43

DON CALMA WIELKOPOLSKI POL 2012 Wałach skarogniada/170 F: Con Calma
M: Dywizja/Nameless
K022714 616007610185512
62.

31

DON CLAVIUS SP POL 2013 Wałach gniada/173 F: Clavius
M: Dama Bankietowa
K023371
63.

178

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Vitalis / Imequyl
M: Dalia Z / Duch Capitol
K023883 616009530092613
64.

142

DONNA DORADA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Barnaba
M: Doga
K016676
65.

90

DRIADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/161 F: Dakar Z
M: Doria
K020396 616007590061510
66.

190

EMBASSY F:
M:
67.

191

EMBASSY HANOVER POL 2016 ogier jasnokasztanowata/166 F: Escudo I
M: Romina Rose
Brak DE431322319016
68.

113

EMBASSY BASSY HANOWER GER 2011 Wałach kasztanowata/184 F: Embassy I
M: Dornocella
K021475 DE431311414811
69.

47

ENCORE MB Z Z POL 2014 Wałach gniada/162 F: Emerald van’t Ruytershof
M: Faminka MB
brak Brak
70.

137

ENIGMA WIELKOPOLSKA POL 2013 Klacz skarogniada/165 F: Eternity's Breath
M: Euforia
brak 6160076613662
71.

70

EROS NN POL 2001 Wałach gniada/mk:145 F: NN
M: NN
999 54 00411 01 tak
72.

103

FABIA TYP MAŁY KOŃ POL 2009 klacz kasztanowata/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610330909
73.

5

FEREUSA KWPN POL 2010 Klacz gniada/169 F: Vincenzo/Numero Uno
M: Bereusa/ Vittorio
K027055 528003201003825
74.

63

FLASH KWPN POL 2010 wałach kara/175 F: Indoctro
M: Sunshine
K019941 528003201005726
75.

159

FLEURE D'ELLE OLDENBURG POL 2016 Klacz gniada/160 F: Fibonacci S /
M: Dirty Dancing /
brak brak
76.

157

FLINTSTONE UTOPIA KWPN NED 2010 Wałach gniada/172 F: PIERROT
M: HALMETA
K017996 528003201007892
77.

134

FOR CANDY WESTFALSKA POL 2008 Wałach gniada/165 F: For Pleasure
M: Candy
K027387 DE441411756408
78.

71

GARUS SP POL 2009 wałach ciemnogniada/165 F: Guffi
M: Gracja
K018033 616009670150809
79.

49

GEMINI 2 GORĄCOKRWISTA AUT 2004 wałach kasztanowata/162 F: Goethe
M: Candy
K025193 181032604
80.

80

GODNY PAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/167 F: Puillac De Meia Lua
M: Gospel
Brak 616 009 54 00178 10
81.

138

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
K020842 616616690044810
82.

92

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
83.

83

GOSPELLA Szlachetna Półkrew POL 28.02.2015 klacz ciemnogniada/165 F: BÖCKMAN’S LOOPING
M: GOSPEL
K028588 616009540026615
84.

147

GRAND KUC FELIŃSKI POL 2004 Wałach bułana/kuc:128 F: MATRIX
M: GRANA
Brak 013580107804
85.

7

HAHI'YA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Heliana / Cabrol
K026461 616009640078113
86.

67

HAMADA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/165 F: HETMAN
M: HAŃCZA
K027158 POL009540052009
87.

52

HANCOR TRAKEŃSKA POL 2010 Wałach kara/173 F: Napar
M: Helmainte
K016548 POL732010045410
88.

188

HEIDI KWPN NED 2012 Mare Bay F: QUASIMODO VAN DE MOLENDREEF
M: /
K025813 528003201210618 106RB18
89.

44

HEIDI KWPN NED 2012 Klacz gniada/163 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: LOBERLINA
K025813 528003201210618
90.

165

HELIKA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Heliana
K021692 Pol009640028509
91.

114

HOLIK SP POL 2010 wałach gniada/164 F: Harwest
M: Hola
brak 616009610074810
92.

127

HOLZ-SPORT BURZA KM POL 2001 klacz siwa/mk:156 F: Holz-Sport Kartel
M: Holz-Sport Bestia
brak POL013550088901
93.

30

HOT SPOT GG Deutsches Reitpony POL 2005 Ogier kara/kuc:149 F: Hattrick
M: Crown ikone
K027183 124
94.

78

HRABINA Czerniejewskie Przedsiębiorstw POL 2004 klacz kasztanowata/175 F: Mer
M: Harmonia
K029612 007611136804
95.

55

HUAN TWANG R KWPN POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: E.T. Cryozootech
M: Bulisina R.
K026667 brak
96.

86

I LOVE YOU PA-BO-MA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Bijou Be
M: Inez-Pro
K026821 616009540022714
97.

146

ILLAPA L SP POL 2012 klacz gniada/168 F: Che Guevara L
M: Cyganka
K 0214223 616009610064512
98.

8

ILONA SP POL 2008 Klacz gniada F: Regal
M: Iza
K014138
99.

161

INDOCORDES PLUS-S DSP POL 2016 Ogier siwa/170 F: Cordes
M: Incelka
K029251 DE455879180216
100.

144

INFINITY SP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Conus B
M: Izera
Brak
101.

61

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
102.

116

JACHRANKA TRAKEŃSKA POL 2006 Klacz skarogniada/170 F: Texas
M: Jawajka
K012405 POL 732 01 00233 06
103.

128

JOHNY WALKER SP POL 2004 Wałach ciemnogniada/176cm F: Roland
M: Juta
K009618 10658
104.

162

KADERMIE JDV KWPN POL 2015 Wałach gniada/170 F: Don Diablo HX
M: V. Adermie
K029250 528003201503506
105.

59

KASAFI SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Guffi / Grandeur
M: Kasandra / Pro Savage
K022153 616009670088809
106.

62

KINGSTON HIPPICA OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Kannan / Voltaire
M: Qua / Quidam De Revel
K022323 DE418180173811
107.

82

KON’AMIE Estoński Koń Sportowy POL 2014 Klacz gniada/180 F: Kontador v.d. Doorndonkhoeve C / Nabab De Reve
M: Titanic S / Marlon
K026439 23300114A128111
108.

91

L-QUICK JUMP NIEM. SPORT. POL 2013 Klacz gniada/- F: Quality
M: La Greta
K022842 DE455879010213
109.

41

LA BELLE SP POL 2007 Klacz gniada/162 F: Kurdesz/ Kartacz
M: Lozanna/Lemnos
brak POL009540086207
110.

141

LADY COCO Deutsches Sportpferd POL 2012 klacz gniada/170 F: Levisonn
M: Contiga
K029783 DE 455-8703102-12
111.

170

LAMPAS SP POL 2006 wałach siwa/158 F: Cisoń
M: Lama
K022080 616009590242306
112.

102

LANOS TYP SZŁACHETNY POL 2010 wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
K029892 616999590044210
113.

85

LARIOS HERO SP POL 2012 Wałach siwa/172 F: Chaltaire Z
M: Laguna
K025182 616009640033012
114.

4

LOCANA OLD POL 2006 klacz ciemnogniada/174 F: Cola
M: Lolita
K029691 Brak
115.

68

LONTAR SP POL 2005 wałach gniada/167 F: Desant
M: Lady First
brak POL 009 54 00541 05
116.

158

LORDON TS POL 2008 Wałach gniada/164 F: Ordon / Biskwit
M: Liwia / Arcus
K018239 616999540119008
117.

136

LUCARDIA Małopolska Xxoo POL 2013 klacz kasztanowata/168 F: Ramadan
M: Luczia
K026889 616006690058413
118.

84

LUCKY M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/170 F: De Quidams
M: Layla
K023229 616 009 54 00993 13
119.

69

MALAQUANDO SP POL 2010 wałach gniada/167 F: Genius
M: Mantyla
K007902 009660387800
120.

153

MALIBU SP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Böckmann's Looping
M: Korys Meduza
K021658 00
121.

88

MATEO Słowacki Kuc Sportowy POL 2013 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monty
M: Kréta
K027060 brak
122.

111

MERCURY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Merquria
K023687
123.

121

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
124.

51

MILORD SP POL 2007 Wałach kara/170 F: Corleone Z
M: Marsylia
K 016610 009670088207
125.

6

MISIA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:140cm F: Nz
M: Nz
O060083 Brak
126.

79

MON CHERRY DRP CZE 1996 Wałach gniada/mk:148 F: Xxx
M: Xxx
Brak
127.

20

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
128.

42

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/163 F: IMEQUYL
M: NEQUA
K024804 616 009 69 00573 13
129.

39

NIHET KOŃ MAŁY POL 2005 Klacz kasztanowata/mk:142 F: NICO-K
M: DAGA II
K017602 616013570175205
130.

26

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
K020616 01370146K
131.

100

NIKOS DE KALECH BWP NED 2013 wałach ciemnogniada/172 F: Farfelu De Muze
M: Wassafras De rialfo/ Nabab De Reve
K024926 056-002-W00304819
132.

65

NIWAR SP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme
M: Nimfa
K025037 616 009 61 01238 11
133.

176

OLMAR Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach jasnokasztanowata/168cm F: Maram
M: Olivia
K018220 xx
134.

166

ORIGI AEG Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 ogier ciemnogniada/168 F: Kannan
M: Devina
K028076 05600200307386
135.

133

ORION TRAK POL 2008 Wałach kara F: LORD ODER I
M: ORAWKA
K012147
136.

48

OSKAR BLUE OLD GER 2009 Wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403
137.

186

PLEBISCYT MAŁOPOLSKA POL 2013 Wałach gniada F: Sentender
M: Pilawa
brak 616 006 55 00163 13
138.

132

POWIEW TRAK POL 2013 Ogier kara F: Czar
M: Prowansja
K024107
139.

19

POZEW WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach kasztanowata/169 F: Caretino C
M: Pola
K015524
140.

11

PRIMA TYP SZLACHETNY POL 2014 Klacz siwa F: Corrado boy
M: Pamella
K028825
141.

10

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
142.

97

QUATTRO HIPPICA OS POL 2011 wałach gniada/171 F: Quidam's Rubin / Quidam de Revel
M: Hippica / Heartbreaker
K020970 DE418182536311
143.

99

QUILOTTA BWP POL 2016 klacz gniada/172 F: Echo
M: Pialotta
brak brak
144.

140

REPLAY R SP POL 2012 Ogier kara/175 F: Landino hol./ Langraf I
M: Romica R sp/ Campari M old.
K021677 616009540120912
145.

112

RITUS HANOWERSKA POL 1997 wałach gniada/165 F: Ritual
M: Granessa
Brak DE316965097
146.

167

ROBIN B WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Elekt
M: Ramona
None 616007610026111
147.

168

ROBIN B WIELKOPOLSKA POL 2011 Wałach gniada/165 F: Elekt
M: Ramona
Brak 616007610026111
148.

94

ROWITTO SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Rosita / Top Gun
K016387
149.

182

RÓŻA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
K022760 616007540033610
150.

76

RYOKO SP POL 2006 klacz gniada/- F: Diatos / Five Star Camp
M: Reseda / Ravallo
K016259 616009540155106
151.

96

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
brak
152.

23

SALAMON DON DARCO Węgierski Koń Sportowy POL 09.04.2010 Wałach gniada/175 F: Salamon
M: Széplak XI Szépség
K021765 HUNMTA100050000
153.

175

SALVATOR M SP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Sokrates
M: Samarkanda
K009584 10644
154.

107

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 Klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
Brak
155.

130

SCIARA HS HANOWERSKA POL 2007 klacz jasnokasztanowata/170 F: Salito
M: Electra
K024185 DE 431311331307
156.

118

SELIM TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
brak 616999670105513
157.

126

SENIM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach ciemnogniada/167 F: Imequyl
M: Seniora
Brak 616009690057914
158.

17

SFERA S Deutsches Sportpferd GER 2012 Mare darkbay/170 F: Quaterback
M: Sobota
K025304
159.

152

SHAMANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Calido I / Cantus
M: Sony / Chavtajm 3 / Chovtajm
K016729 616009570139909
160.

36

SIBILLA C POL 2013 klacz gniada/167 F: C
M: C
K022579 Brak
161.

50

SISI SZA SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
162.

29

SKYPE OLD GER 2009 Wałach kara/170 F: Sandro Boy
M: Chelsea
12 DE418180168309
163.

73

SLIK WELSH PONY POL 1.5.2012 Wałach siwa/kuc:130 F: Apasjonata saganek
M: Balbinka
Brak . .
164.

187

SOLERO'S FAIRYTALE K BAYER POL 2010 wałach skarogniada/- F: Samorano
M: Lady Rubma
K029777 DE 481810190910
165.

93

SUPER HERO HAN POL 2015 Ogier skarogniada/170 F: -
M: -
brak -
166.

104

SYLVIAN RK OLDEMBURG GER 2013 Ogier kasztanowata/172 F: Swarovski
M: ST.PR.St
brak DE489-944-13
167.

169

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada F: Chicago I Z
M: Szalona Queen
Brak
168.

122

TABASCO WIELKOPOLSKA POL 2006 wałach kara/175 F: DEMUT
M: TAMATAWA
Brak POL007610051806
169.

38

TAKSI WIELKOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/163 F: Cruzeiro L
M: Tara
brak brak
170.

3

TRITOP 2 KWPN POL 2007 Klacz kasztanowata/160 F: Triomphe De Muze / Chin Chin
M: Pia / Holand
K017146 528003000701752
171.

15

ULANA S SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/168 F: Wiliam
M: Ulana
K015055 POL009540087604
172.

189

VALITO HANOWERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: NN
M: NN
Brak 00
173.

177

VIDAR M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/164 F: Cassilio
M: Vitara
K027038 616009690068114
174.

160

WATERLO SP POL 2010 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Lou Reed
M: Wenecja
K027091 616009670108610
175.

185

WESOŁA GRAFKA SP POL 2009 Klacz gniada/- F: Graf Quidam /
M: Wenus / Szron
K025488 616009540117209
176.

33

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata/175 F: So in Love
M: Wersja/Pluspunkt
K019820 616009690079111
177.

117

YOUNG LADY HOLSZTYŃSKA POL 2000 klacz siwa/169 F: Cambridge
M: G-Christine
K027685 POL009611181600
178.

27

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Arendt Agata LKJ Ochaby
40
SUM:
40.00
Bomba Bartosz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
50
SUM:
50.00
Borowczak Agata KJ Zbrosławice
70
SUM:
70.00
Bromboszcz Maja JKS Desant Mikołów
50
SUM:
50.00
Bugla Julia St. KS KJK Szary Michałowice
180
160
200
200
SUM:
740.00
Bule Oliwer St. KJ Preria Wilkowice
160
SUM:
160.00
Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
100
100
100
SUM:
300.00
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
100
SUM:
100.00
Cymbryłowicz Magdalena Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
40
SUM:
40.00
Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
100
80
SUM:
180.00
Drewniany Kinga Brak
60
80
SUM:
140.00
Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
70
50
SUM:
120.00
Haberstroh Larysa KJ Zbrosławice
80
SUM:
80.00
Kluska Natalia St. KJ Preria Wilkowice
140
SUM:
140.00
Kobylec Karolina Bez Przynależności Klubowej
180
SUM:
180.00
Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
60
SUM:
60.00
Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
60
SUM:
60.00
Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
120
120
SUM:
240.00
Kosmol Oliwia St. KJ Preria Wilkowice
70
70
70
SUM:
210.00
Kot Natalia bpk
120
140
100
SUM:
360.00
Koza Łukasz KJ Trachy Sośnicowice
200
70
SUM:
270.00
Kramarz Julia KJ Zbrosławice
40
SUM:
40.00
Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
180
100
SUM:
280.00
Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
200
250
250
SUM:
700.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
160
SUM:
160.00
Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ Avanti Opole
120
100
SUM:
220.00
Romanko Katarzyna WLKS Krakus Kr. Swoszowice
140
250
90
SUM:
480.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arendt Agata
LKJ Ochaby
2020-09-04
17
2020-09-04
5
40
2020-09-05
33
2020-09-05
8
2020-09-06
8
Bambynek Justyna
Bez Przynależności Klubowej
SELIM (118)
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Bartusek Helena
KJ Zbroslawice
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Bednarska Oliwia
Klub Jeździecki J&D Apollo
RÓŻA (182)
2020-09-05
7
Białas Julia
Brak
2020-09-04
1
2020-09-04
1
2020-09-05
1
2020-09-05
1
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-04
Bomba Bartosz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-09-06
2020-09-06
PRINCE (10)
2020-09-04
19
2020-09-04
5
50
PRIMA (11)
2020-09-04
22
2020-09-04
8
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2020-09-06
4
70
2020-09-06
8
Bromboszcz Maja
JKS Desant Mikołów
2020-09-04
30
2020-09-04
12
2020-09-05
26
2020-09-05
21
2020-09-06
5
50
Brzyska Nadia
LZJ Drama Zbrosławice
2020-09-05
1
2020-09-05
35
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Bugla Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
BINGO (115)
2020-09-04
1
180
2020-09-04
4
2020-09-05
2
160
2020-09-05
2
200
2020-09-06
2
200
Bule Oliwer
St. KJ Preria Wilkowice
2020-09-05
2020-09-06
14
2020-09-06
6
C BAS (56)
2020-09-05
3
160
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2020-09-05
3
100
2020-09-05
11
2020-09-06
3
100
2020-09-06
4
100
2020-09-05
18
2020-09-05
36
2020-09-06
16
2020-09-06
15
Burzyńska Ewa
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
CARGO (72)
2020-09-06
13
2020-09-06
6
Burzyński Tomasz
KJ Trachy
CARGO (72)
2020-09-04
9
2020-09-05
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2020-09-04
3
100
2020-09-05
2020-09-06
14
Chmiel Agata
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-09-04
19
2020-09-04
36
2020-09-05
41
2020-09-05
34
Chruszcz Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
TABASCO (122)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
SENIM (126)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
Cieśla Milena
LZJ DRAMA Zbrosławice
HRABINA (78)
2020-09-04
28
2020-09-04
2020-09-05
44
2020-09-05
2020-09-06
10
2020-09-06
7
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
2020-09-04
12
2020-09-04
33
Ćwiok Zofia
SKJ Preria Wilkowice
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
Cymbryłowicz Magdalena
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
MILORD (51)
2020-09-04
27
2020-09-04
6
2020-09-05
16
2020-09-06
5
40
Czartoryska Kamila
PIAFF EQUESTRIAN
2020-09-05
2
2020-09-05
35
2020-09-06
16
2020-09-06
17
Czekaj Przemysław
PIAFF EQUESTRIAN
2020-09-05
3
2020-09-05
Danak Klaudia
Klub Jeździecki Pro Horses
2020-09-06
8
2020-09-06
1
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (66)
2020-09-04
16
2020-09-04
17
2020-09-05
1
2020-09-05
2
100
2020-09-06
15
HAMADA (67)
2020-09-04
4
2020-09-04
25
2020-09-05
3
80
2020-09-05
6
2020-09-06
Drewniany Kinga
Brak
2020-09-04
4
60
2020-09-06
7
2020-09-05
16
CANASTER (129)
2020-09-04
1
2020-09-04
37
2020-09-06
3
80
2020-09-05
25
Duda Monika
LKJ Ochaby
2020-09-04
12
2020-09-04
9
2020-09-05
25
2020-09-05
14
Dziemba Olivia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
SKYPE (29)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-05
Dziwińska Weronika
Klub Jeździecki J&D Apollo
LAMPAS (170)
2020-09-05
1
2020-09-05
21
Feliks Daria
LZJ DRAMA Zbrosławice
2020-09-06
2020-09-06
Frania Wioletta
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
SCIARA HS (130)
2020-09-06
4
2020-09-06
Głusek Zuzanna
Klub Jeździecki J&D Apollo
OLMAR (176)
2020-09-05
1
2020-09-05
21
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2020-09-04
18
2020-09-04
4
70
2020-09-05
5
50
2020-09-06
9
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
CONNER (109)
2020-09-05
1
2020-09-05
29
2020-09-06
9
2020-09-06
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
DARMA (135)
2020-09-05
1
2020-09-05
12
2020-09-06
14
2020-09-06
Grabos Olga
KJ Lando
POZEW (19)
2020-09-04
1
2020-09-04
2020-09-06
18
2020-09-06
18
Grey Ines
Klub Jeździecki J&D Apollo
ROBIN B (167)
2020-09-05
Grzybek Maja
Brak
SLIK (73)
2020-09-04
Haberstroh Larysa
KJ Zbrosławice
2020-09-04
3
80
2020-09-04
7
2020-09-05
15
2020-09-05
13
2020-09-06
6
Haberstroh Wiktoria
KJ Zbrosławice
RYOKO (76)
2020-09-04
15
2020-09-04
32
2020-09-05
5
2020-09-05
2020-09-06
1
Hernik Anna
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
2020-09-04
14
2020-09-04
26
2020-09-05
14
2020-09-05
17
2020-09-06
2020-09-04
25
2020-09-04
33
2020-09-05
13
2020-09-05
2020-09-06
3
Hilla Martyna
KJ Okoły
INFINITY (144)
2020-09-05
32
2020-09-05
27
Janulek Martyna
Brak
SLIK (73)
2020-09-04
Janus Sonia
KJ Trachy Sośnicowice
2020-09-05
14
2020-09-05
23
Jędruch Jakub
KJ Zbrosławice
ROWITTO (94)
2020-09-05
18
2020-09-05
13
2020-09-06
17
2020-09-06
10
Jońca Maria
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
VALITO (189)
2020-09-04
2020-09-04
Jońca Maria
LZJ Drama Zbrosławice
VALITO (189)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Jóźwiak Alicja
KJK Romico
EMBASSY (191)
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-06
12
Justyńska Jagoda
BPK
ILONA (8)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Kachel Weronika
Klub Jeździecki Zbrosławice
2020-09-06
9
2020-09-06
1
Kałuża Magdalena
Brak
LADY COCO (141)
2020-09-05
18
2020-09-05
18
2020-09-06
1
2020-09-06
Kaprzyk Maria
Vanto Jumping Team
COUPI K (172)
2020-09-05
22
2020-09-05
13
Klaassen Isabela
KJ Trachy Sośnicowice
SFERA S (17)
2020-09-04
23
2020-09-04
22
2020-09-05
15
2020-09-06
20
Kluska Natalia
St. KJ Preria Wilkowice
2020-09-05
9
2020-09-05
2
140
2020-09-06
9
2020-09-06
11
Kobylec Karolina
Bez Przynależności Klubowej
LONTAR (68)
2020-09-05
31
2020-09-05
31
GARUS (71)
2020-09-05
1
180
2020-09-05
7
Kocot Małgorzata
Bpk
HANCOR (52)
2020-09-05
1
2020-09-05
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
2020-09-04
27
2020-09-04
8
2020-09-06
7
2020-09-05
10
2020-09-05
14
BRANDO (125)
2020-09-04
9
2020-09-05
39
2020-09-06
4
60
2020-09-04
21
2020-09-05
10
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (158)
2020-09-04
11
2020-09-04
7
2020-09-05
23
2020-09-05
4
60
2020-09-06
13
Korzeczek Wojciech
KJ GLOBAL
AKTIW (119)
2020-09-05
6
2020-09-05
1
120
2020-09-06
1
120
Kościańska Patrycja
KJ Vena
BRYZA (13)
2020-09-04
7
2020-09-04
13
Kosmol Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
NIHET (39)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-04
2
2020-09-04
34
2020-09-05
34
2020-09-05
2020-09-06
5
Kosmol Oliwia
St. KJ Preria Wilkowice
2020-09-05
6
2020-09-05
4
70
LOCANA (4)
2020-09-05
5
70
2020-09-05
5
70
2020-09-05
6
2020-09-06
Kostrzewa Adrian
Klub Jeździecki J&D Apollo
HELIKA (165)
2020-09-05
24
2020-09-05
ORIGI AEG (166)
2020-09-05
2020-09-05
43
Kot Natalia
bpk
2020-09-04
1
120
2020-09-04
14
2020-09-05
23
2020-09-05
7
2020-09-06
2
140
AWANTAŻ (110)
2020-09-04
3
2020-09-04
21
2020-09-05
21
2020-09-05
24
2020-09-06
2
100
Kotas Zofia
Bpk
ENIGMA (137)
2020-09-05
1
2020-09-05
21
Kowalik Julita
Bez Przynależności Klubowej
ARKADIA (58)
2020-09-06
19
2020-09-06
Kowalska Magdalena
KJ Trachy Sośnicowice
2020-09-04
2020-09-04
Koza Łukasz
KJ Trachy Sośnicowice
DON VITO (178)
2020-09-04
6
2020-09-04
2
200
2020-09-05
10
2020-09-05
9
2020-09-06
5
70
Koza Paulina
Vanto Jumping Team
2020-09-04
2020-09-05
39
2020-09-05
Kozik Karolina
KJ Zbroslawice
MERCURY (111)
2020-09-05
16
2020-09-05
29
2020-09-06
23
Kozioł Grażyna
St. KJ Preria Wilkowice
KASAFI (59)
2020-09-04
1
2020-09-04
1
2020-09-05
35
2020-09-05
1
2020-09-06
31
Kozioł Piotr
St. KJ Preria Wilkowice
2020-09-04
24
2020-09-04
10
2020-09-05
40
2020-09-05
37
2020-09-06
6
Kraka Lena
Bp
2020-09-05
28
2020-09-05
Kramarz Julia
KJ Zbrosławice
2020-09-05
15
2020-09-05
41
2020-09-05
5
40
2020-09-05
11
Krechowicz Adam
Bez Przynależności Klubowej
ARAK (151)
2020-09-05
21
2020-09-05
21
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Kruczek Anna
KJK Romico Żywiec
CANNON (74)
2020-09-05
12
2020-09-06
21
2020-09-06
8
2020-09-05
9
Krywult Barbara
Stowarzyszenie KJ Preria Wilkowice
FLASH (63)
2020-09-04
11
2020-09-04
5
2020-09-05
12
2020-09-05
12
2020-09-06
9
2020-09-04
11
2020-09-04
13
2020-09-05
10
2020-09-05
11
2020-09-06
13
Krzanowska Adrianna
KJK Romico Żywiec
REPLAY R (140)
2020-09-05
11
2020-09-06
10
2020-09-06
7
Ksiądz Patrycja
St. KJ Preria Wilkowice
HEIDI (44)
2020-09-04
15
2020-09-06
1
180
ANTARES (46)
2020-09-04
13
2020-09-05
19
2020-09-06
18
HEIDI (188)
2020-09-04
2
100
Kubica Dagmara
Klub Jeździecki J&D Apollo
ROBIN B (168)
2020-09-05
33
Kubik Natalia
KJ Trachy Sośnicowice
CATALAYA (173)
2020-09-05
1
200
2020-09-05
1
250
2020-09-06
1
250
COCORRADO (174)
2020-09-05
8
2020-09-05
8
2020-09-06
16
Kulawik Anna
Klub Jeździecki Vena Rogoźnik
2020-09-04
13
2020-09-05
12
2020-09-06
25
Kurczek Kinga
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
DAKAR (123)
2020-09-04
13
2020-09-04
1
2020-09-05
1
2020-09-05
42
2020-09-06
Leda Alexander
Brak
LUCKY M (84)
2020-09-04
7
2020-09-04
7
2020-09-05
21
2020-09-05
2020-09-06
29
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (20)
2020-09-05
22
2020-09-05
Lepich Patrycja
Brak
ALTAR (171)
2020-09-04
12
2020-09-04
7
2020-09-05
2020-09-06
31
2020-09-05
21
Leśniak Nadia
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
BREGO (145)
2020-09-04
10
2020-09-04
1
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
Lubelska-Sazanów Małgorzata
KS Vanto Jumping Team
2020-09-04
2020-09-04
30
2020-09-05
45
2020-09-05
Lubicz Julia
Bpk
2020-09-05
2020-09-05
1
2020-09-06
26
2020-09-06
1
Łakota Martyna
Bez Przynależności Klubowej
JACHRANKA (116)
2020-09-05
9
2020-09-05
32
Łukasik Ewa
BPK
2020-09-05
17
2020-09-05
Maciejewska Julia
BPK
PLEBISCYT (186)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Martinez Vanessa
Klub Jeździecki Zbrosławice
S-RUBIN (96)
2020-09-05
26
Mnich Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MISIA (6)
2020-09-04
1
2020-09-04
1
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2020-09-05
2020-09-05
Mrugała Mateusz
Lkj Moszna
HOLIK (114)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
Mundziakiewicz Julia
PIAFF EQUESTRIAN
2020-09-05
3
2020-09-05
30
2020-09-06
10
2020-09-06
22
Nepora Oliwia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2020-09-06
11
Nielsen Emma
-
ILLAPA L (146)
2020-09-05
1
2020-09-05
38
2020-09-06
1
2020-09-06
8
GRAND (147)
2020-09-05
21
2020-09-05
1
2020-09-06
16
2020-09-06
16
Nowak Emilia
KJ Trachy Sośnicowice
2020-09-04
7
2020-09-04
24
2020-09-05
17
2020-09-05
7
2020-09-06
Nowak Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
MATEO (88)
2020-09-04
15
2020-09-04
7
2020-09-05
21
2020-09-05
1
2020-09-06
25
Oliwia Kempa
LZJ Drama Zbrosławice
BŁAWATEK (143)
2020-09-06
4
Olszowski Marcin
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
POWIEW (132)
2020-09-04
28
2020-09-04
2020-09-05
28
2020-09-05
19
2020-09-06
17
ORION (133)
2020-09-04
32
2020-09-04
16
2020-09-05
40
2020-09-05
22
2020-09-06
19
Organ Aleksandra
Klub jeździecki J&D Apollo
2020-09-05
20
2020-09-05
33
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
30
2020-09-05
2020-09-06
13
2020-09-04
3
2020-09-05
8
2020-09-06
3
160
COCO BOMB (101)
2020-09-04
16
2020-09-04
10
2020-09-05
9
2020-09-06
12
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (96)
2020-09-05
20
Pinocy Magdalena
JKS Desant Mikołów
MIDOS (121)
2020-09-05
37
2020-09-05
Połap Barbara
Vanto Jumping Team
2020-09-04
26
2020-09-04
31
2020-09-05
25
2020-09-05
10
Popiół Małgorzata
LKJ Drama Zbrosławice
B.Z.N. (184)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Prażuch Maria
BPK
NEQUIMA (42)
2020-09-04
1
2020-09-04
1
2020-09-05
21
2020-09-05
1
2020-09-06
1
Rajtar-Wojciechowska Klaudia
KJ Avanti Opole
2020-09-05
3
120
2020-09-05
4
100
CHAMAN (150)
2020-09-05
20
2020-09-05
6
Respondek Monika
KJ Zbrosławice
2020-09-04
35
2020-09-04
29
2020-09-05
27
2020-09-05
2020-09-06
7
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
SHAMANKA (152)
2020-09-04
2
140
2020-09-04
1
250
2020-09-05
7
2020-09-05
4
90
Rudy Lena
Bpk
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Rybka Zuzanna
brak przynależności klubowej
EROS (70)
2020-09-05
1
2020-09-05
33
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Sajkowska Joanna
LKJ Ochaby
CHANEL (131)
2020-09-04
1
2020-09-04
1
2020-09-05
1
2020-09-05
21
2020-09-06
26
Skrok-Wolska Olimpia
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
FOR CANDY (134)
2020-09-04
10
2020-09-05
35
2020-09-06
11
Ślązak Julia
LZJ Drama Zbrosławice
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
Soboń Magdalena
BPK
SANGRITA (107)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
CONNORCA (108)
2020-09-04
17
2020-09-05
26
2020-09-06
Stopa Maciej
KJ Impuls Dąbrowa Górnicza
2020-09-04
14
2020-09-04
20
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
RITUS (112)
2020-09-06
11
2020-09-06
3
Szadach Weronika
Lkj Ostroga
FABIA (103)
2020-09-05
18
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Szotek Dominika
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2020-09-04
29
2020-09-04
2020-09-05
18
2020-09-05
2020-09-06
20
Sztaba Julia
KJ Vena Rogoźnik
TAKSI (38)
2020-09-04
5
2020-09-05
8
2020-09-06
2
Sztabińska Natalia
BPK
2020-09-06
12
2020-09-06
4
Szymańska Kinga
Lkj Ostroga
LANOS (102)
2020-09-05
1
2020-09-05
21
2020-09-06
1
2020-09-06
18
Szynkler Natalia
LKJ Ostroga
BELLA (149)
2020-09-05
2020-09-05
36
Szynkolewska Agnieszka
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2020-09-04
2020-09-04
20
2020-09-05
19
2020-09-05
2020-09-06
15
Wacławek Justyna
BPK - SLA
MALIBU (153)
2020-09-04
23
2020-09-04
COLIN (154)
2020-09-04
2020-09-04
18
CALLIE (155)
2020-09-04
2020-09-04
BETULA (156)
2020-09-04
2020-09-04
Wieczorek Antonina
brak
BOLS (95)
2020-09-06
24
2020-09-06
18
Wielgórska-Zdebel Paulina
KJ Vena Rogoźnik
BONATA (34)
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-05
2020-09-05
2020-09-06
2020-09-04
2020-09-04
2020-09-06
SIBILLA (36)
2020-09-04
6
2020-09-04
31
2020-09-05
38
2020-09-05
21
2020-09-06
19
2020-09-04
2020-09-04
Wiesner Wacław
LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach
LUCARDIA (136)
2020-09-04
8
2020-09-04
15
2020-09-05
11
2020-09-05
24
Wirek Aleksandra
KJ Zbrosławice
BRYZA (105)
2020-09-06
12
2020-09-06
6
Wodka Ewelina
BPK
2020-09-04
1
2020-09-04
9
2020-09-05
1
2020-09-05
1
Wójcik Magdalena
bpk
2020-09-06
1
Zamczewska Malwina
PIAFF EQUESTRIAN
ZULUS (27)
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Zamczewska Martyna
PIAFF EQUESTRIAN
2020-09-05
1
2020-09-05
1
2020-09-06
1
2020-09-06
28
Zwolińska Adrianna
LZJ Drama Zbrosławice
WATERLO (160)
2020-09-05
1
2020-09-05
21
2020-09-06
18
2020-09-06
29

Number of Riders: 140

Number of Horses: 178

The sum of prizes: 5 470.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-122016-1, Katarzyna Korfanty)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl