Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:19:59
2017-06-19 20:01:55
Pauline Wieczorek CZARNINA
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:19:50
2017-06-19 19:50:15
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 3/P/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:19:36
2017-06-19 12:53:27
Emilia Hosa MAXIMUS
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:19:26
2017-06-19 12:53:04
Sandra Złakowska RE JULIAN
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:19:14
2017-06-19 12:52:30
Iga Adamek K-CAN
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 09:01:28
2017-06-18 19:05:07
Kamila Czapiewska HANIA
  • 1x 1/LL/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:23:36
2017-06-17 21:39:53
Michał Zakrzewski EDAM
  • 1x 1/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:23:22
2017-06-17 21:34:08
Michał Zakrzewski TANGES
  • 1x 2/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:23:08
2017-06-17 21:33:00
Michał Zakrzewski EŁZA
  • 1x 2/L/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:22:24
2017-06-17 17:06:49
Jakub Kreft JAGODA
  • 1x 2/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 11:38:35
2017-06-15 21:56:36
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 11:38:47
2017-06-15 20:13:52
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:57:22
2017-06-15 12:04:39
Zofia Łękowska ISLANDKA
  • 1x 1/LL/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:57:00
2017-06-15 11:56:43
Paweł Spisak DONAR
  • 1x 3/P/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:56:43
2017-06-15 11:56:18
Paweł Spisak CANTO AMICOR
  • 1x 3/P/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:23:12
2017-06-14 06:39:15
Żaneta Niczyporuk-Trela EMON M
  • 1x 3/P/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:22:55
2017-06-14 06:38:55
Żaneta Niczyporuk-Trela KRONOS
  • 1x 2/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:22:34
2017-06-13 20:09:36
Maria Gil BEN GUN
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:05:49
2017-06-12 23:31:01
Kaja Wyszyńska LOTOS
  • 1x 2/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:07:34
2017-06-12 23:02:25
Agata Żur ROSALIE
  • 1x 3/P/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:07:03
2017-06-12 22:58:51
Agata Żur ARGUS
  • 1x 3/P/
28 ENTRY CANCELED 2017-06-20 14:14:26
2017-06-12 21:08:38
Katarzyna Kokowska KASTRO -P
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:05:30
2017-06-12 21:07:51
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1/LL/
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 14:18:10
2017-06-12 21:07:23
Karolina Miś ROCK
  • 1x 1/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 14:17:19
2017-06-12 21:06:54
Wiktoria Klimczak EROIKA
  • 1x 1/LL/
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:01:26
2017-06-10 23:19:20
Polina Kharytonova AZJA
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 20:30:08
2017-06-10 11:04:32
Julia Skwierawska JOLLY
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 20:29:53
2017-06-10 11:04:15
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:42:48
2017-06-08 22:47:31
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 3/P/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:15:09
2017-06-08 10:47:44
Maria Świtalska RODEZJA
  • 1x 2/L/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:16:08
2017-06-08 00:07:05
Marek Gubernat VISCONTI
  • 1x 1/LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:15:38
2017-06-07 19:50:55
Aurelia Drywa SERAFIN
  • 1x 3/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:22:45
2017-06-06 12:59:49
Krzysztof Podraza INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:22:34
2017-06-06 12:43:03
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x 3/P/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:22:25
2017-06-06 11:53:06
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 3/P/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:22:09
2017-06-06 11:51:58
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 19:21:51
2017-06-06 09:09:58
Natalia Jakób MIKRON
  • 1x 3/P/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:35:30
2017-06-05 10:46:08
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 2/L/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 15:34:41
2017-06-05 02:37:34
Agata Depczyńska DYREKTOR
  • 1x 3/P/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:08:51
2017-06-03 23:05:47
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:08:44
2017-06-03 17:19:16
Natalia Jakób ALDERON
  • 1x 2/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:55:47
2017-06-01 00:12:57
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x 3/P/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:55:32
2017-05-30 20:33:31
Aleksandra Wicenciak V-PARADA
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:15:25
2017-05-26 17:43:07
Zuzanna Augustyniak GABON
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:55:05
2017-05-24 21:59:13
Alicja Gołębiowska JUNIOR
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
4 ENTRY CANCELED 2017-06-13 23:44:38
2017-05-24 09:45:15
Weronika Czarnecka HAGIRIA
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:54:24
2017-05-23 11:02:33
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 1x 2b/L/eliminacje OOM - Duże konie
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:54:10
2017-05-23 11:02:01
Gabriela Kozłowska TICET
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:53:51
2017-05-22 22:52:03
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 2a/L/eliminacje OOM - Kuce
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KS Drzonków
2004 (JM.)
O037766
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (JM.)
O035134
3. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
4. Czapiewska Kamila JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
brak
5. Depczyńska Agata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O001710
6. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand
2000 (J.)
brak
7. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (JM.)
812/16ABC
8. Gołębiowska Alicja JKS Jaroszówka
2002 (JM.)
O030829
9. Gubernat Marek WKJ Lublin
S
O045488
10. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
11. Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
2000 (J.)
brak
12. Kharytonova Polina bpk
2002 (JM.)
O038636
13. Klimczak Wiktoria UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O042380
14. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
15. Kreft Jakub LKS Dragon Nowielice
1997 (MJ.)
O014143
16. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (JM.)
O026512
17. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (JM.)
O033769
18. Lewandowska Zuzanna JKS DAKO GALANT SKIBNO
2003 (JM.)
LZPZJ/1524/17
19. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
brak
20. Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2006 (Mł.)
O042379
21. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (JM.)
O039254
22. Mycio Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O040933
23. Niczyporuk-Trela Żaneta JKS Dako-Galant Skibno
S
O022202
24. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (JM.)
O031639
25. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
-
26. Podraza Krzysztof JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O040230
27. Polonis Paulina bpk
1996 (MJ.)
O028553
28. Siudzińska Dominika LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O032998
29. Skwierawska Julia JKS DAKO GALANT SKIBNO
2004 (JM.)
BRAK
30. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
31. Spisak Paweł Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O000998
32. Świtalska Maria JKS Dako - Galant Skibno
2000 (J.)
O040289
33. Titova Irina KJ Kair Wrzosowo
S
O044985
10069183
34. Wicenciak Aleksandra OKJ OXER
2003 (JM.)
brak
35. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
36. Wyszyńska Kaja JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O034907
37. Zakrzewski Michał dako galant skibno
S
brak
38. Złakowska Sandra ZKS Drzonków
2002 (JM.)
O026983
39. Żur Agata UKJ Karmen Niekłonice
2001 (J.)
O034564
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

41

ALDERON Wielkopolska POL 2001 Wałach gniada F: Punkt
M: Alga
O: Aneta Wilczewska Jakób
B: Aneta Wilczewska Jakób
brak
2.

21

ARGUS MAŁ POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon
M: Arabia
O: Sławomir Dziubiński
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
K017768
3.

12

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
4.

25

AZJA KUC POL 2010 Klacz inna/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Zoltan Mariusz Polonis
B: Głodowski Krzysztof
K021959
5.

36

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
6.

18

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
7.

15

CANTO AMICOR SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: kjlkjnalsjfd
M: kjokdaosjd
O: Paweł Spisak
B: fgdgh
brak
8.

42

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
K013006 POL009640001707
9.

47

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
10.

1

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos /
M: Czurina /
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
11.

2

CZARNINA SP POL 2010 Klacz F: MADISON
M: CZURINa
O: elzbieta wieczorek
B: STADNINA KONI NOWIELICE
brak
12.

22

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
PZJ
13.

14

DONAR SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: uguyguyfg
M: yftfytf
O: fgtif
B: ytguygu
brak
14.

39

DYREKTOR Wielkopolska POL 06.02.2012 Ogier ciemnogniada/165cm F: Narvik
M: Dobrynka
O: Agata Depczyńska
B: Anna Tomaszewska
K021909 616007520029112
15.

7

EDAM Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Brak
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak Brak
16.

9

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: ŁOSKOT
M: EMISJA
O: PAWEŁ SPISAK
B: DALMATA ALEKSANDER
BRAK
17.

16

EMON M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Eneida
O: Zaneta Niczyporuk-Trela
B: SK Moszna
K012713
18.

24

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc: F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: I
PZJ
19.

29

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
20.

11

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
21.

28

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
22.

6

HANIA Mały Koń POL 2010 Klacz ciemnogniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
23.

33

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Very Top /
M: Joulla /
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
K020962 013640016707
24.

13

ISLANDKA KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Anetta Łękowska
B: Lilinanna Zięba
brak
25.

10

JAGODA SP POL 2005 Klacz siwa/172 F: Corde
M: Jastarnia
O: Andrzej Michalski
B: Mirosław Waszczak
K017588 POL009530046905
26.

34

JAROSZÓWKA Niem.sport. POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst
M: Jarama
O: -
B: -
K012417
27.

26

JOLLY Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach ciemnogniada F: quito mb
M: jamata
O: Zbigniew Stryjewski
B: zbigniew stryjewski
LPZJ2696/17
28.

44

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Red Rock
M: Jawa
O: Gołębiowski Ryszard
B: Gołebiowski Ryszard
K021265
29.

5

K-CAN SP POL 2005 Wałach gniada F: Cantanis / Cantus
M: Karioka / Unblest
O: PZPNow
B: Marcjanna Kalinowska
K015007 POL009680038605
30.

45

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
K011594 POL013670043205 105EB05
31.

17

KRONOS SP POL 2012 Wałach siwa F: hgui
M: ugiy
O: Wojciech Jasiński
B: SK Bielin
brak
32.

27

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
KO23288 DE 456570196912
33.

19

LOTOS SP POL 2000 Wałach gniada F: Landos
M: Wenecja
O: Agnieszka Podgórska
B: Leszek Szymański
K007622
34.

3

MAXIMUS SP POL 2000 Wałach siwa F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak
35.

37

MIKRON Mały Koń POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Mirabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
brak
36.

38

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia /
O: Irina Titova
B: Svechinskij
K023173 FEI104MM72 104MM72
37.

40

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
K021561 616013640063911
38.

35

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
K009215
39.

4

RE JULIAN BRAK ITA 2008 Wałach kasztanowata F: Last One x Heisman
M: Eridania x Erpa de Chenemont
O: Elżbieta Strzałkowska
B: ITA
K011727
40.

23

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
ZZJ
41.

30

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Regalia / Genius
O: Katarzyna Wojdylewska - Świtalska
B: Diter Staniek
K011760 616009540040705
42.

20

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B: -
K012275
43.

32

SERAFIN Małopolska POL 1998 Wałach gniada F: First des Termes
M: Sewilla
O: Adam Staszak
B: Stadnina Koni Ochaby
brak
44.

8

TANGES Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Tamaria
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak
45.

46

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
O: Gabriela Kozłowska
B: Teodor Gronet
KO21286 616013680092109
46.

43

V-PARADA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata F: Sanwan
M: Vivierroland Peche
O: Sebastian Wicenciak
B: PZJ
K021054
47.

31

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 08018
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KS Drzonków
K-CAN (5)
2017-06-24
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
GABON (29)
2017-06-24
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2017-06-24
Czapiewska Kamila
JKS Dako-Galant Skibno
HANIA (6)
2017-06-24
Depczyńska Agata
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-06-24
Drywa Aurelia
JKS Dako-Galand
SERAFIN (32)
2017-06-24
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (18)
2017-06-24
Gołębiowska Alicja
JKS Jaroszówka
JUNIOR (44)
2017-06-24
Gubernat Marek
WKJ Lublin
2017-06-24
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
2017-06-24
Jakób Natalia
Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
MIKRON (37)
2017-06-24
ALDERON (41)
2017-06-24
Kharytonova Polina
bpk
AZJA (25)
2017-06-24
Klimczak Wiktoria
UKJ Karmen Niekłonice
EROIKA (24)
2017-06-24
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
KORSYKA (45)
2017-06-24
TICET (46)
2017-06-24
Kreft Jakub
LKS Dragon Nowielice
JAGODA (10)
2017-06-24
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (12)
2017-06-24
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ORANIA (40)
2017-06-24
Lewandowska Zuzanna
JKS DAKO GALANT SKIBNO
2017-06-24
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2017-06-24
Miś Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
ROCK (23)
2017-06-24
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
2017-06-24
Mycio Oliwia
UKJ Karmen Niekłonice
DOKTOR (22)
2017-06-24
Niczyporuk-Trela Żaneta
JKS Dako-Galant Skibno
EMON M (16)
2017-06-24
KRONOS (17)
2017-06-24
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (36)
2017-06-24
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2017-06-24
Podraza Krzysztof
JKS Dako-Galant Skibno
2017-06-24
Polonis Paulina
bpk
CELESTA (42)
2017-06-24
Siudzińska Dominika
LKS Cwał Poznań
CINAMON (47)
2017-06-24
Skwierawska Julia
JKS DAKO GALANT SKIBNO
JOLLY (26)
2017-06-24
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (28)
2017-06-24
Spisak Paweł
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
DONAR (14)
2017-06-24
2017-06-24
Świtalska Maria
JKS Dako - Galant Skibno
RODEZJA (30)
2017-06-24
Titova Irina
KJ Kair Wrzosowo
2017-06-24
Wicenciak Aleksandra
OKJ OXER
2017-06-24
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (1)
2017-06-24
2017-06-24
Wyszyńska Kaja
JKS Dako-Galant Skibno
LOTOS (19)
2017-06-24
Zakrzewski Michał
dako galant skibno
EDAM (7)
2017-06-24
TANGES (8)
2017-06-24
EŁZA (9)
2017-06-24
Złakowska Sandra
ZKS Drzonków
2017-06-24
Żur Agata
UKJ Karmen Niekłonice
ROSALIE (20)
2017-06-24
ARGUS (21)
2017-06-24

Number of Riders: 39

Number of Horses: 47

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl