Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 18:35:08
2017-06-20 17:34:20
Klaudia Gawdzik GAROU DU ECLAT
  • 1x 1/mini LL/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 18:35:19
2017-06-19 16:50:37
Dominika Rak BENEFIS
  • 1x 2/LL/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 18:35:38
2017-06-19 08:57:25
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 3/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:21:21
2017-06-17 15:14:58
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 3/L/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 17:20:38
2017-06-17 15:14:12
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 3/L/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 17:08:04
2017-06-15 17:04:07
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
  • 1x 2/LL/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 17:03:36
2017-06-15 16:58:46
Jarosław Wygachiewicz HIDALGO CXI
  • 1x 2/LL/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 17:01:14
2017-06-15 16:58:00
Jarosław Wygachiewicz GALA
  • 1x 4/P/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:54:15
2017-06-15 15:46:56
Marta Krzemińska BACCARDI MK
  • 1x 2/LL/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 16:54:45
2017-06-15 09:41:13
Nikolina Czuchaj KORA
  • 1x 1/mini LL/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:41:57
2017-06-14 22:36:35
Sławomir Frosik JASNY ELSING
  • 1x 2/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:42:17
2017-06-14 21:43:37
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 1x 2/LL/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:42:27
2017-06-14 19:31:19
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x 4/P/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:42:37
2017-06-14 19:29:40
Michał Bekiesz HAWANA
  • 1x 4/P/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:42:46
2017-06-14 14:11:51
Julia Sopińska ASZANTI
  • 1x 3/L/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:42:55
2017-06-14 10:38:50
Weronika Lewandowska BIRMA
  • 1x 2/LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:43:03
2017-06-14 10:33:05
Ada Waszczuk FAWOREK
  • 1x 2/LL/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:43:11
2017-06-14 10:32:29
Dominika Tomkel PROTON
  • 1x 2/LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:43:20
2017-06-14 10:31:51
Antonina Popiel SPINWAY MEMENTO
  • 1x 2/LL/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:43:29
2017-06-14 10:31:16
Weronika Lewandowska BENIAMIN
  • 1x 1/mini LL/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:43:40
2017-06-14 10:30:28
Magdalena Adamska MERIDO
  • 1x 3/L/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:27:30
2017-06-14 00:41:13
Aleksandra Gierz LIVELLO
  • 1x 2/LL/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:26:37
2017-06-13 21:49:39
Aniela Konieczna KURHAN
  • 1x 1/mini LL/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:26:14
2017-06-13 19:39:49
Jarosław Obórka LOTOS
  • 1x 3/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:25:59
2017-06-13 17:08:45
Zbigniew Kowalkowski ARABIKA
  • 1x 3/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:24:32
2017-06-13 16:29:21
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 2/LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:24:17
2017-06-13 16:05:11
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x 4/P/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 10:23:53
2017-06-13 16:04:45
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 4/P/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:12:49
2017-06-13 14:12:18
Hubert Suchta DEBRA
  • 1x 2/LL/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:12:15
2017-06-13 10:36:18
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/LL/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:11:30
2017-06-13 07:27:34
Grażyna Niezgoda DONOWAN
  • 1x 3/L/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:11:08
2017-06-12 19:33:27
Łukasz Sikorski DO-RE-MI
  • 1x 3/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:10:52
2017-06-12 19:31:45
Ewelina Falkowska KASZMIR
  • 1x 1/mini LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:10:39
2017-06-12 16:12:12
Agnieszka Kopka EMMA
  • 1x 3/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:10:09
2017-06-12 16:11:50
Agnieszka Kopka MADERA
  • 1x 5/1*/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:09:38
2017-06-12 15:20:44
Jolanta Tarczyńska ŻABKA
  • 1x 3/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:09:25
2017-06-12 15:19:58
Jolanta Tarczyńska TANGER
  • 1x 5/1*/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:08:46
2017-06-12 15:19:22
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 3/L/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 15:08:29
2017-06-12 14:04:14
Sandra Miszta NONA D
  • 1x 3/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:02:53
2017-06-12 09:57:45
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/P/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:03:11
2017-06-12 09:57:26
Magdalena Zajcew ŁOTR
  • 1x 3/L/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:03:52
2017-06-11 22:18:05
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 2/LL/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 14:02:04
2017-06-11 22:10:08
Antoni Baran VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 3/L/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:44:18
2017-06-09 21:37:00
Marek Wajda LARKIN
  • 1x 4/P/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:44:08
2017-06-09 20:49:31
Zbigniew Witczak MIRAH
  • 1x 2/LL/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:43:52
2017-06-09 17:01:49
Ewa Kasińska ELVIS
  • 1x 3/L/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:43:41
2017-06-08 20:24:25
Natalia Wieczorek BARON
  • 1x 2/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 21:43:31
2017-06-08 20:23:41
Monika Jankowska ANAKIN
  • 1x 3/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:11:47
2017-06-07 13:00:40
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 2/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 16:11:32
2017-06-07 12:55:39
Anna Kuligowska BŁYSK
  • 1x 2/LL/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 08:41:47
2017-06-05 22:19:37
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 2/LL/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 17:35:31
2017-06-05 17:32:08
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 4/P/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 18:34:57
2017-06-04 20:27:19
Wiktoria Redek TOSCA
  • 1x 2/LL/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:10:37
2017-06-04 20:25:46
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 1x 1/mini LL/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:10:29
2017-06-04 20:24:34
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 1/mini LL/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:10:21
2017-06-04 20:22:46
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 3/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:10:06
2017-06-04 20:21:37
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 3/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-04 21:09:56
2017-06-04 20:20:22
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 3/L/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:16:31
2017-06-04 20:16:46
Marek Wajda KAMPARI
  • 1x 3/L/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:56:10
2017-05-31 22:31:52
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 2/LL/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:57:47
2017-05-30 22:58:31
Oliwia Niwinska LADY DIABLOTKA
  • 1x 1/mini LL/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:58:13
2017-05-30 22:57:46
Sylwester Januszewski SONGO BAIO
  • 1x 3/L/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:58:47
2017-05-30 22:54:16
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 3/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:59:23
2017-05-30 22:51:26
Sylwester Januszewski EXODUS-W
  • 1x 4/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:00:02
2017-05-30 20:05:07
Alicja Tropiło EX LADY
  • 1x 3/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:00:55
2017-05-30 09:19:58
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
  • 1x 3/L/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:01:24
2017-05-30 09:19:10
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 4/P/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:01:37
2017-05-29 17:08:07
Agnieszka Kowalska HAGANA
  • 1x 3/L/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:01:56
2017-05-25 11:43:07
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 3/L/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:02:12
2017-05-25 11:01:04
Marek Wajda GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x 3/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:02:36
2017-05-25 10:56:11
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 5/1*/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 16:02:49
2017-05-24 22:24:39
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 4/P/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (JM.)
O036225
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O025129
3. Bekiesz Michał WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018523
4. Czuchaj Nikolina Aromer
2003 (JM.)
brak
5. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
6. Dymińska Dominika Szwadron Jazdy RP
S
O003531
7. Dziak-Gierlicz Marta KJ Janów Podlaski
S
O002140
8. Falkowska Ewelina KJ Aromer
2005 (JM.)
O041596
9. Frosik Sławomir Klub Jeździecki Facimiech
S
O032615
10. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (Mł.)
0044546
11. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (JM.)
O028780
12. Grzejdziak Wiktoria Bogusławicki Klub Jeździecki
O041393
13. Jankowska Monika UKS MILITARY
S
O002384
14. Januszewski Sylwester BKJ BOGUSŁAWICE
S
O001126
15. Jaroszewska Marta KJ Bingo
S
O003611
16. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
17. Konieczna Aniela Kj Aromer
2004 (JM.)
Brak
18. Kopka Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
19. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
20. Kowalska Agnieszka WKJ Lublin
S
O018466
21. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O000895
22. Krzemińska Marta KJ Aromer
1997 (MJ.)
O027474
23. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
24. Kuligowska Anna KJ Bingo
S
O020277
25. Lewandowska Weronika Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2005 (JM.)
O038650
26. Mirosz Magda SKJ Beckersport
S
O008241
27. Miszta Sandra Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O023611
28. Musiałek Marta WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O041703
29. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
30. Obórka Jarosław LKJ Gabon Walewice
S
O001114
31. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (JM.)
O037401
32. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa
2006 (Mł.)
brak
33. Praga Julia JKS Equita
2002 (JM.)
O035142
34. Rak Dominika KJ Aromer Józefin
1999 (J.)
Brak
35. Redek Wiktoria Stowarzyszenie SKJ Grobice
2004 (JM.)
O031764
36. Schweitzer Wojcieszek Ewa UKS Military Kąck
S
O003034
LZPZJ/2146/16
37. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
38. Skoneczna Zuzanna Aromer
2003 (JM.)
O042934
39. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
40. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (J.)
O013680
41. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037425
42. Suchta Hubert KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
brak
43. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
44. Szwarc Martyna nz
S
brak
45. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (J.)
O026417
46. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
47. Tomkel Dominika Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2002 (JM.)
O027920
48. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
49. Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
S
O002116
50. Wajda Marek JKS Karolina
S
O002116
51. Waszczuk Adrianna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O034584
52. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
53. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
54. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
55. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
56. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
57. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ANAKIN WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Marino/Zeoliet
M: Akina/Kirpan xx
O: Monika Jankowska
B: Paweł Strzechowski
K011186
2.

17

ASZANTI Małopolska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Efekt
M:
O: Asyria
B: SK Janów Podlaski
Brak
3.

54

ATALANTA WLKP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme
M: Arba
O: Ewa Schweitzer Wojcieszek
B: SK Racot
K011862
4.

11

BACCARDI MK SP POL 2009 Klacz kaszt. F: Nabucho du Serein/Ryon d'Anzex
M: Bonita/ Dantes
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
5.

71

BANDITA M POL 2008 Wałach kara F: Awans
M: Błyskawica
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306
6.

37

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka
B: brak
K020076
7.

69

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 09154
8.

3

BENEFIS WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Czumak
M: Bengalia
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
Brak
9.

22

BENIAMIN KUC POL 2002 Wałach F: nn
M: nn
O: Edyta Lewandowska
B: polka
brak
10.

18

BIRMA KUC POL 2007 Klacz gniada/137 F: Durello Top
M: Banitka
O: Edyta Lewandowska
B: Tomasz Kowala
K016340 12162
11.

53

BŁYSK SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Leksykon
M: Babolna
O: Barbara Matysiak
B: Agata Tarasek
K019456
12.

63

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: SORBIE TOWER
M: CZENEKA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: SK KRASNE
K023636
13.

7

COSTANZA Włoska Gorącokrwista ITA 2013 Klacz gniada/165 F: caskarii
M: Introversa delle Roane / Maigueside
O: marta dziak-gierlicz
B: chiara fabiani
K023695 380007000150083
14.

59

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl
M: Dekada
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698
15.

31

DEBRA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Dorada
O: -
B: SK Rzeczna
Brak 616009600115412 Brak
16.

34

DO-RE-MI SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Cassilio
M: Dekadencja
O: Łukasz Sikorski
B: Łukasz Sikorski
brak
17.

33

DONOWAN MŁP POL 2008 Wałach siwa F: Cisoń
M: Doris Day
O: Grażyna Niezgoda
B: SK Walewice
K014052 POL006590154808
18.

67

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
19.

48

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965
20.

36

EMMA WLKP POL 2010 Klacz sk.gn. F: Etos/Santiego
M: Etolia/Burgund
O: Marek Kucharski
B: Cezary Sendrowski
brak
21.

66

ENIGMA SP POL 2012 Klacz siwa F: CASSILIO
M: EPONA
O: MIANOWSKI HENRYK
B: MIANOWSKI HENRYK
K020771 616009661085412
22.

32

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
12766 POL 009590176206
23.

65

EX LADY SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Jakub Tropiło
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
24.

64

EXODUS-W SP POL 2003 Ogier siwa/174 F: GLUCKSPILZ
M: ENDYWIA
O: SYLWESTER JANUSZEWSKI
B: WOS
K018719
25.

19

FAWOREK KUC POL 1997 Wałach F: nn
M: nn
O: Jarosław Pogodziński
B: Krzysztof Jaworski
K005318
26.

28

FIDŻI SP POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa / Ozarro
O: Marek Pawłowski
B: SK Walewice
K013398 009590155908
27.

9

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Czynel xx/ Club House
M: Goplana I/ Pergamon
O: Adrianna Owczarska-Lach
B: Adrianna Owczarska-Lach
K016019
28.

1

GAROU DU ECLAT KUC POL 01012011 Wałach ciemnogniada/kuc:144 F: NN
M: NN
O: Monika Gawdzik
B: Zuchora Janusz
K022063 616999590274011
29.

42

GLADIATOR MŁP. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein
M: Gladiola
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748
30.

70

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz kara F: Emetyt
M: Galaxia
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
K021591
31.

68

HAGANA Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Matador
M: Hellada
O: Beata Kowalska
B: Leszek Brzeziński
K012038
32.

5

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: JUDDMONTE FARMS LTD
K023872
33.

40

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ/ Cantus
M: Hellana / Liban
O: J. W. Jendzio
B: Jolanta Jarecka
K021746 616009640083312
34.

16

HAWANA SP POL 2004 Klacz siwa F: Czempion
M: Hetera
O: Katarzyna Bekiesz
B: Jerzy Thiede
K015258 POL009580068104
35.

8

HIDALGO CXI Andaluz. ESP 2013 Wałach siwa F: Marinero LVIII
M: GOLETA VIII
O: Sonia Szulc
B: Jose Merino Ortiz
brak
36.

57

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681
37.

10

JASNY ELSING Małopolska POL 2013 Ogier kasztanowata F: El Bonillo
M: Jasna Gwiazda
O: Jan Zuber
B: Jan Zuber
K023930
38.

73

JURTA M xx POL 2007 M bay F: Montbard
M: Judema
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K014211 104MK14
39.

51

KAMPARI SP POL 2006 Klacz gniada/164 F: Rhytmus S
M: Kutia
O: Piotr Dąbrowski
B: Mirosław Marczak
K022763
40.

35

KASZMIR SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Bohun
M: Kasanga / NN
O: W Cuglach s.c.
B: Ewa Trąbczyńska
K017251
41.

12

KORA KOŃ POL 2003 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: W Cuglach s.c.
B: Anna Kania
Brak Brak
42.

25

KURHAN Małopolska POL 2003 Wałach kasztanowata F: Dzielżan
M: Kurzawa
O: Łukasz Sikorski
B: SK Walewice
brak
43.

46

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran
M: Miss Condina
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
K020989 DE421000691411
44.

13

LAVER MŁP POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Heron / Zoon
M: Lawa / Awans
O: Dorota Mirosz
B: Marzena Sadowska-Tomaśko
K016947 616006690025110
45.

24

LIVELLO Haflinger POL 21.0 Wałach kasztanowata/kuc: F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
K019025
46.

26

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Diokles
M: Lawenda
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
K023828
47.

43

ŁOTR MŁP. POL 2009 Ogier gniada F: Diabełek
M: Łysica
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
K021868
48.

58

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl/Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638
49.

14

MARINA SP POL 2003 Klacz gniada/170 F: Harnaś
M: Montana
O: Wolniewicz Jadwiga
B: Janas Zbigniew
K009470
50.

55

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes/For Avril
M: Batuta/Berberys
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
51.

23

MERIDO WLKP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666
52.

56

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
53.

47

MIRAH Małopolska POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Huzar
M: Miranda
O: SK Walewice
B: SK Walewice
K023909
54.

60

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
brak
55.

41

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
O: Sandra Miszta
B: Nieznany
K022134
56.

20

PROTON SP POL 2007 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Aneta Tomkiel
B: Polska
brak
57.

72

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
58.

15

ROMINA SP POL 2003 Klacz gniada F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
K015259
59.

52

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword/ Glimmerman
M: Rosita/Top Gun
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271
60.

62

SONGO BAIO S.I. ITA 2011 Wałach gniada F: CONCORAL
M: GOLDEN LADU
O: WIKTORIA GRZEJDZIAK
B: CARBONI GAVINO
K021727
61.

21

SPINWAY MEMENTO Conemara GBR 1998 Ogier F: Spinway Keepsake
M: Majestic Queen
O: Igor Prowotorow
B: Anglia
K004793
62.

39

TANGER Małopolska POL 2010 Wałach gniada F: Awans
M: Tanganika JP
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951
63.

2

TOSCA KM POL 2004 Klacz kasztanowata/mk: F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
O: Reko-Klima Agnieszka Redek
B: Katarzyna Kowalczewska
K009324 POL01366084610
64.

45

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K011881 POL009660250007
65.

44

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Bajou du Rouet
M: Wedeta
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
66.

38

ŻABKA ŚL POL 2010 Klacz gniada F: Jordan
M: Żenada
O: Anna Malinga
B: Anna Malinga
K017906
Rider Club
Competition
Prize
Bekiesz Michał WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
350
SUM:
350.00
Dymińska Dominika Szwadron Jazdy RP
350
SUM:
350.00
Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
600
SUM:
600.00
Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
450
SUM:
450.00
Wajda Marek KJ Dworek Okuniew
500
SUM:
500.00
Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
150
SUM:
150.00
Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
MERIDO (23)
2017-06-25
17
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
VERSUS (44)
2017-06-25
8
2017-06-25
13
Bekiesz Michał
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
HAWANA (16)
2017-06-25
2
350
Czuchaj Nikolina
Aromer
KORA (12)
2017-06-25
5
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-06-25
12
Dymińska Dominika
Szwadron Jazdy RP
BANDITA (71)
2017-06-25
3
350
Dziak-Gierlicz Marta
KJ Janów Podlaski
2017-06-25
19
Falkowska Ewelina
KJ Aromer
KASZMIR (35)
2017-06-25
3
Frosik Sławomir
Klub Jeździecki Facimiech
2017-06-25
22
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
2017-06-25
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
LIVELLO (24)
2017-06-25
23
Grzejdziak Wiktoria
Bogusławicki Klub Jeździecki
2017-06-25
6
Jankowska Monika
UKS MILITARY
ANAKIN (50)
2017-06-25
5
Januszewski Sylwester
BKJ BOGUSŁAWICE
CHARIOT (63)
2017-06-25
16
2017-06-25
Jaroszewska Marta
KJ Bingo
ROSITAS (52)
2017-06-25
16
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (48)
2017-06-25
15
Konieczna Aniela
Kj Aromer
KURHAN (25)
2017-06-25
4
Kopka Agnieszka
KJ Aromer Józefin
EMMA (36)
2017-06-25
BAZYLIA (37)
2017-06-25
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (58)
2017-06-25
4
Kowalska Agnieszka
WKJ Lublin
HAGANA (68)
2017-06-25
14
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-06-25
2
JURTA M (73)
2017-06-25
Krzemińska Marta
KJ Aromer
2017-06-25
12
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ENIGMA (66)
2017-06-25
ELITA (67)
2017-06-25
1
600
Kuligowska Anna
KJ Bingo
BŁYSK (53)
2017-06-25
18
Lewandowska Weronika
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
BIRMA (18)
2017-06-25
21
2017-06-25
6
Mirosz Magda
SKJ Beckersport
LAVER (13)
2017-06-25
1
Miszta Sandra
Stowarzyszenie SKJ Grobice
NONA D (41)
2017-06-25
19
Musiałek Marta
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
ROMINA (15)
2017-06-25
6
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
DONOWAN (33)
2017-06-25
3
Obórka Jarosław
LKJ Gabon Walewice
LOTOS (26)
2017-06-25
6
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (28)
2017-06-25
7
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa
2017-06-25
11
Praga Julia
JKS Equita
BEN-HUR (69)
2017-06-25
18
Rak Dominika
KJ Aromer Józefin
2017-06-25
4
Redek Wiktoria
Stowarzyszenie SKJ Grobice
TOSCA (2)
2017-06-25
5
Schweitzer Wojcieszek Ewa
UKS Military Kąck
2017-06-25
5
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2017-06-25
Skoneczna Zuzanna
Aromer
MARINA (14)
2017-06-25
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-06-25
10
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
ASZANTI (17)
2017-06-25
9
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (56)
2017-06-25
2
Suchta Hubert
KJ Aromer Józefin
DEBRA (31)
2017-06-25
20
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-06-25
1
Szwarc Martyna
nz
NATAN (60)
2017-06-25
9
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2017-06-25
10
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
ŻABKA (38)
2017-06-25
2
TANGER (39)
2017-06-25
2
450
Tomkel Dominika
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
PROTON (20)
2017-06-25
14
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
EX LADY (65)
2017-06-25
11
Wajda Marek
KJ Dworek Okuniew
LARKIN (46)
2017-06-25
1
500
KAMPARI (51)
2017-06-25
3
Wajda Marek
JKS Karolina
2017-06-25
8
Waszczuk Adrianna
UKS Akademia Jeździectwa
FAWOREK (19)
2017-06-25
17
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2017-06-25
4
150
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
MIRAH (47)
2017-06-25
15
Wygachiewicz Jarosław
Strzała Krubiczew
2017-06-25
13
GALA (9)
2017-06-25
3
200
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-06-25
7
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
ŁOTR (43)
2017-06-25
1
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (72)
2017-06-25
7

Number of Riders: 57

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 2 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl