Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
215 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:24:03
2017-05-25 10:23:31
Przemysław Olejnik GUSTIQUE
  • 1x 2/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 7/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 12/6L/Finał RMK 6l - dwufazowy
214 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:35:44
2017-05-25 09:29:49
Tomasz Miśkiewicz BELLA DONNA
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
213 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:34:29
2017-05-25 09:24:37
Tomasz Miśkiewicz ARGENTIK
  • 2x 4R/P/dwufazowy
212 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:33:41
2017-05-25 09:18:05
Violetta Kaczmarek CORLEONE GRANDE
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
211 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 10:21:20
2017-05-25 09:07:54
Leoni Retzlaff BELLA BELLISIMA
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
210 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:35:06
2017-05-25 08:54:48
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
209 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:39:24
2017-05-24 22:36:42
Jarosław Pawłowski MILA FLY
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
208 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:39:10
2017-05-24 22:19:32
Zuzanna Golicka HORN W
  • 2x 3R/L/zwykły
207 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:38:33
2017-05-24 22:06:38
Agata Depczyńska FALLANDA
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
206 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:38:17
2017-05-24 21:46:40
Agata Depczyńska DYREKTOR
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
205 ENTRY CANCELED 2017-05-24 21:38:45
2017-05-24 18:53:53
Natalia Jakób ALDERON
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
204 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 18:58:04
2017-05-24 18:36:56
Kacper Szatkowski PASJA
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
203 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:27:30
2017-05-24 15:25:28
Natalia Jakób MIKRON
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
202 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:40:30
2017-05-24 13:16:24
Karolina Staroniewicz COTTON
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
201 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:40:16
2017-05-24 13:00:34
Aleksandra Kozłowska G'MEDYK
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
200 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:51:35
2017-05-24 09:08:25
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
199 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:51:59
2017-05-24 09:07:51
Anna Piwońska INVORIO
  • 2x 8R/L/zwykły
198 ENTRY CANCELED 2017-05-25 00:32:33
2017-05-23 20:17:49
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
197 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:32:44
2017-05-23 19:53:57
Dariusz Figas ZORA
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
196 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:32:34
2017-05-23 19:31:58
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 2x 8R/L/zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:27:55
2017-05-23 19:25:37
Iga Szostak RADON
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
194 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:22:21
2017-05-23 19:22:01
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 15R/N1/zwykły
193 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:49:44
2017-05-23 18:26:07
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
192 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:49:27
2017-05-23 18:14:28
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 2/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 7/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 12/6L/Finał RMK 6l - dwufazowy
191 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:31:39
2017-05-23 14:15:01
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
190 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:16:39
2017-05-23 13:34:34
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
189 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:17:18
2017-05-23 13:34:05
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
188 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:15:48
2017-05-23 12:02:52
Monika Reimann GOLD SHINE
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
187 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 12:30:52
2017-05-22 22:47:43
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 4R/P/dwufazowy
186 ENTRY CANCELED 2017-05-24 22:21:35
2017-05-22 22:47:13
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
185 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:36:51
2017-05-22 21:01:55
Wiktoria Sawicka REMUS
  • 1x 1R/miniLL/dokladności
  • 2x 6R/miniLL/dokładności
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:43:15
2017-05-22 21:00:40
Piotr Sawicki BOURBON
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
183 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:43:42
2017-05-22 20:59:59
Piotr Sawicki CASSIUS 76
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
182 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:43:55
2017-05-22 20:57:00
Karolina Rybarczyk KORBA
  • 1x 1R/miniLL/dokladności
181 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:44:09
2017-05-22 20:56:28
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 2x 6R/miniLL/dokładności
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/miniLL/Z racji małej ilości osób ten konurs w niedzielę się nie odbędzie
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
180 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:44:26
2017-05-22 20:55:10
Aleksandra Grela KORBA
  • 1x 1R/miniLL/dokladności
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
179 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:41:22
2017-05-22 19:32:55
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:40:57
2017-05-22 17:29:32
Maja Stolarska MONTEZUMA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
177 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 16:13:46
2017-05-22 15:44:02
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 16:13:28
2017-05-22 15:28:29
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3R/L/zwykły
175 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 16:13:21
2017-05-22 15:28:08
Zuzanna Twardowska CORVUS Z
  • 1x 9R/P/dwufazowy
174 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:16:16
2017-05-22 15:15:01
Błażej Gila CHERRY GOLD
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 9/ŚR/zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:15:49
2017-05-22 15:13:17
Błażej Gila CHARIVARI
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
172 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 15:15:37
2017-05-22 15:07:21
Błażej Gila CALESTO
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
171 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:54:43
2017-05-22 14:49:12
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 9R/P/dwufazowy
170 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:54:22
2017-05-22 14:46:58
Jacek Flisiak CANTELLA
  • 2x 3R/L/zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:53:46
2017-05-22 14:44:41
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x 2/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 7/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 12/6L/Finał RMK 6l - dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:52:56
2017-05-22 14:42:21
Jakub Podgórny TULLAMORE DEW
  • 1x 2/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 7/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 12/6L/Finał RMK 6l - dwufazowy
167 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:52:34
2017-05-22 14:35:17
Jakub Podgórny DALET GP Z
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 6/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 11/5L/Finał RMK 5l. z oceną stylu konia
166 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 17:16:10
2017-05-22 14:32:20
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:51:35
2017-05-22 14:31:15
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x 5/DR/szybkości
  • 1x 10/DR/dwufazowy
  • 1x 15/GP/Finał DR - zwykły z rozgrywką
164 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:51:03
2017-05-22 14:27:36
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 6/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 11/5L/Finał RMK 5l. z oceną stylu konia
163 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:50:27
2017-05-22 14:24:28
Angeliki Podgórna NAHALA GP Z
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
162 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:13:47
2017-05-22 14:12:56
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
161 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 14:14:03
2017-05-22 14:10:53
Grzegorz Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
160 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 13:48:27
2017-05-22 13:46:48
Wiktoria Budczenkow BURGLEY POKI SON
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 8R/L/zwykły
159 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 12:40:47
2017-05-22 12:13:34
Aleksandra Lusina-Gołaś CORSA
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
158 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 12:42:44
2017-05-22 12:12:41
Aleksandra Lusina-Gołaś MOULIN ROUGE G
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 21:11:41
2017-05-20 16:49:27
Anna Hadrysiak CZAKO
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
156 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:19:32
2017-05-20 16:39:21
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 2x 3R/L/zwykły
155 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:19:11
2017-05-20 12:43:06
Patrycja Skrzypek LUBOMIR
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
154 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:18:39
2017-05-20 12:34:32
Paulina Schulz WITALIA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:18:19
2017-05-20 10:57:48
Aleksandra Lusina-Gołaś CASTELLO
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 18:52:43
2017-05-20 10:55:51
Maciej Gużkowski CHROMEO
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
151 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:17:32
2017-05-20 10:51:28
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:17:07
2017-05-20 10:50:22
Aleksandra Lusina-Gołaś BE BALOU
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
149 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:16:44
2017-05-20 10:49:40
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:16:22
2017-05-20 09:30:49
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
147 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:36:10
2017-05-19 22:18:23
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:36:23
2017-05-19 22:17:21
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
145 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:15:56
2017-05-19 21:55:02
Paulina Frankiewicz LOTA
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:14:26
2017-05-19 21:53:04
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:14:09
2017-05-19 21:51:49
Jan Kałabun SENATOR CASSINI N
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 6/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 11/5L/Finał RMK 5l. z oceną stylu konia
142 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:15:34
2017-05-19 17:43:48
Weronika Wilska VANILLA NIGHT
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:15:06
2017-05-19 17:43:07
Weronika Wilska TRIONFO
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:14:46
2017-05-19 17:42:38
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 3/MR/zwykły
139 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:14:22
2017-05-19 17:41:37
Weronika Wilska IN SPIRIT
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
138 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:13:57
2017-05-19 16:43:49
Szymon Tęcza SORAYA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
137 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:13:33
2017-05-19 16:43:17
Szymon Tęcza CLOUD 27
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:13:06
2017-05-19 16:42:43
Szymon Tęcza ULANOS
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:12:12
2017-05-19 16:42:00
Szymon Tęcza INTELIGO
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:11:51
2017-05-19 12:22:54
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
133 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:40:07
2017-05-19 12:22:14
Renata Wójcik-Matelska DILMAR
  • 1x 3/MR/zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:09:04
2017-05-19 12:19:14
Renata Wójcik-Matelska LE COU COU
  • 1x 5/DR/szybkości
131 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:08:43
2017-05-19 12:18:15
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 3R/L/zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:08:07
2017-05-19 12:16:48
Marcin Matelski MONTANA
  • 2x 3R/L/zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:07:47
2017-05-19 10:11:25
Milena Sikorska FOTIK
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:07:27
2017-05-19 10:00:22
Sławomir Polikowski KANCLERZ
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
127 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:07:08
2017-05-19 09:59:30
Sławomir Polikowski QUINLEEN
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
126 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:06:44
2017-05-19 09:58:18
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
125 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:06:17
2017-05-19 09:46:52
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
124 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:05:53
2017-05-19 09:45:53
Jacek Polikowski BRIONI
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
123 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:12:27
2017-05-18 22:13:13
Julia Jakubek TAFLA
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
122 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:05:18
2017-05-18 15:57:35
Justyna Majewska JASKIER
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
121 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 13:23:44
2017-05-18 11:55:15
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
120 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 18:34:29
2017-05-18 09:55:41
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:28:45
2017-05-18 09:54:38
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
118 ENTRY CANCELED 2017-05-22 17:16:18
2017-05-18 09:53:18
Martyna Gerke BERSANTA
117 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 13:28:13
2017-05-18 09:03:34
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
116 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 13:28:50
2017-05-18 09:02:48
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
115 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:47:57
2017-05-17 22:58:39
Aleksandra Kończak ŚNIEŻKA
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
114 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:38:45
2017-05-17 22:57:55
Aleksandra Kończak S.HASANA
  • 1x 1R/miniLL/dokladności
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
113 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:04:03
2017-05-17 21:56:57
Paulina Fieducik MILANO
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 00:31:26
2017-05-17 18:39:24
Maria Buzala CHOOPER'S CREEK
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
111 ENTRY CANCELED 2017-05-24 13:16:54
2017-05-17 17:41:13
Aleksandra Felska ATENA
110 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:36:56
2017-05-17 16:20:07
Paulina Kiempa CHRISTINA
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
109 ENTRY CANCELED 2017-05-18 11:50:03
2017-05-17 14:10:04
Grzegorz Andrzej Kubiak DALANDA Z
108 ENTRY CANCELED 2017-05-18 11:50:15
2017-05-17 14:03:10
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
107 ENTRY CANCELED 2017-05-18 11:50:30
2017-05-17 14:02:43
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
106 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:35:48
2017-05-17 13:51:58
Roman Meger WESTA
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
105 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:35:20
2017-05-17 13:40:05
Zbigniew Szrejder LET'S MAKE MONEY
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:34:43
2017-05-17 13:39:25
Zbigniew Szrejder JOGI GOZDAWA
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:34:06
2017-05-17 13:21:27
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:33:25
2017-05-17 13:20:55
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
101 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 13:29:48
2017-05-17 13:20:23
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 15R/N1/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:09:33
2017-05-17 11:24:41
Dawid Czarnecki JASKIER
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
99 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:09:12
2017-05-17 11:23:41
Dawid Czarnecki CHIN CHAMPER
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 16:08:45
2017-05-17 11:22:43
Dawid Czarnecki BELLISA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:52:08
2017-05-17 11:20:31
Tomasz Miśkiewicz HIANTI
  • 2x 3R/L/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:53:45
2017-05-17 11:18:24
Tomasz Miśkiewicz SOPHIA
  • 1x 4/ŚR/zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:54:26
2017-05-17 11:17:40
Tomasz Miśkiewicz HAJDA
  • 1x 5/DR/szybkości
94 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:55:32
2017-05-17 11:16:45
Tomasz Miśkiewicz FOR VITO
  • 1x 5/DR/szybkości
93 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 13:52:50
2017-05-17 11:15:58
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
92 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:10:53
2017-05-17 11:15:10
Tomasz Miśkiewicz CHOCOLATE BLUE
  • 1x 5/DR/szybkości
91 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 19:10:13
2017-05-17 11:14:16
Tomasz Miśkiewicz CAYENNE
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:27:10
2017-05-17 10:43:15
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
89 ENTRY CANCELED 2017-05-23 13:56:38
2017-05-17 09:05:33
Krzysztof Pudełek MAXIMUS G
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 22:03:12
2017-05-17 09:03:29
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
87 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:27:47
2017-05-17 09:02:03
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 23:26:56
2017-05-17 07:22:02
Zofia Polanek FALA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 00:06:28
2017-05-17 00:33:01
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 6/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 11/5L/Finał RMK 5l. z oceną stylu konia
84 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 00:06:25
2017-05-17 00:31:31
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
83 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 23:56:53
2017-05-16 23:20:42
Roksana Smolarska JULIUSZ CEZAR
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
82 ENTRY CANCELED 2017-05-16 23:19:01
2017-05-16 23:18:32
Paulina Klimczak JULIUSZ CEZAR
81 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:16:36
2017-05-16 20:46:19
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
80 ENTRY CANCELED 2017-05-22 22:39:31
2017-05-16 15:52:55
Łucja Marzec FLOTYLLA
79 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:14:53
2017-05-16 14:02:55
Olga Sorokina HAPPY BOY M
  • 2x 3R/L/zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:14:06
2017-05-16 14:02:17
Olga Sorokina SAN REMO ZK
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:13:26
2017-05-16 14:01:46
Olga Sorokina FARGITA
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:11:35
2017-05-16 14:00:55
Olga Sorokina CORINA
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 5/DR/szybkości
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:10:34
2017-05-16 14:00:13
Andrei Shalohin REWIZJON
  • 1x 5/DR/szybkości
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:10:09
2017-05-16 13:50:45
Andrei Shalohin CHOCO LADY
  • 1x 4/ŚR/zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:09:11
2017-05-16 13:50:07
Andrei Shalohin EPOKA
  • 1x 4/ŚR/zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 21:08:42
2017-05-16 06:10:06
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:55:03
2017-05-15 15:38:59
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:57:14
2017-05-15 15:37:30
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:53:33
2017-05-15 15:36:16
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 10/DR/dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:52:37
2017-05-15 15:33:21
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:44:23
2017-05-15 14:49:43
Agata Piastowska COSIMA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:43:35
2017-05-15 14:46:16
Agata Piastowska SUNSHINE
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 07:44:40
2017-05-15 14:23:53
Marta Gapska CADILLAC
  • 1x 1/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 6/5L/Eliminacje MPMK 5l.- z oceną stylu konia
  • 1x 11/5L/Finał RMK 5l. z oceną stylu konia
64 ENTRY CANCELED 2017-05-20 08:53:10
2017-05-15 11:35:09
Filip Babiak COMPASS
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 23:57:17
2017-05-15 11:34:21
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 15R/N1/zwykły
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 23:56:17
2017-05-15 11:29:13
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:15:38
2017-05-15 10:51:29
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:14:56
2017-05-15 10:49:57
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:14:25
2017-05-15 10:46:53
Laura Lewandowska-Bachoń LOLIPOP
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:13:42
2017-05-15 09:12:14
Maja Markanicz OLMAR
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
57 ENTRY CANCELED 2017-05-24 18:43:47
2017-05-14 21:00:22
Bartosz Gauza CREOVILLE S
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:11:57
2017-05-14 20:55:39
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:11:16
2017-05-14 20:53:36
Bartosz Gauza HORALEK
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:10:49
2017-05-14 20:53:04
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:10:28
2017-05-14 20:52:08
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 7/6L/Eliminacje MPMK 6l.- z oceną stylu konia
  • 1x 12/6L/Finał RMK 6l - dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:37:58
2017-05-13 22:02:42
Aleksander Lewandowski WRÓŻBITA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:37:00
2017-05-13 22:02:00
Aleksander Lewandowski ANDROMEDA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:09:19
2017-05-13 19:36:51
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 17:41:45
2017-05-13 14:07:33
Kamil Rajnert BROOKLYN
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 17:42:00
2017-05-13 14:00:16
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 17:42:13
2017-05-13 13:59:09
Kamil Rajnert KOMTESSA
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 17:42:28
2017-05-13 13:58:04
Kamil Rajnert K-CAMEL TROPHY
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
45 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:26:31
2017-05-13 13:57:19
Kamil Rajnert CARDIF Z
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
44 ENTRY CANCELED 2017-05-22 11:47:00
2017-05-13 11:55:15
Zofia Suwała ZUZIA
43 ENTRY CANCELED 2017-05-23 08:05:48
2017-05-13 11:42:35
Natalia Kaczorowska KOKAINA
42 ENTRY CANCELED 2017-05-15 14:48:09
2017-05-13 11:40:47
Anna Kurpska CALIDA
41 ENTRY CANCELED 2017-05-22 11:47:13
2017-05-13 11:37:26
Aleksandra Halama ARNIKA
40 ENTRY CANCELED 2017-05-16 21:14:10
2017-05-13 10:08:46
Wiktoria Aszyk GALIRO
39 ENTRY CANCELED 2017-05-16 21:14:21
2017-05-13 10:06:59
Wiktoria Aszyk CASINO
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 11:08:38
2017-05-13 10:02:23
Monika Masłowska-Szudrowicz OSKAR
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
37 ENTRY CANCELED 2017-05-16 11:56:42
2017-05-12 19:54:23
Ida Twerdochlib CADIARA
36 ENTRY CANCELED 2017-05-22 20:53:53
2017-05-12 12:21:09
Agata Stachewicz REMUS
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 11:30:43
2017-05-12 10:35:36
Angelika Tessmer DOMENICK
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
34 ENTRY CANCELED 2017-05-24 12:31:50
2017-05-12 10:35:02
Klaudia Reinert ANDORA
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 11:29:50
2017-05-12 10:33:15
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
32 ENTRY CANCELED 2017-05-20 12:14:27
2017-05-12 09:50:08
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
31 ENTRY CANCELED 2017-05-23 15:08:49
2017-05-12 09:05:45
Piotr Tauba AL PACINO J
30 ENTRY CANCELED 2017-05-23 15:16:59
2017-05-12 09:02:09
Piotr Tauba AMBROZIO J
29 ENTRY CANCELED 2017-05-23 15:12:30
2017-05-12 08:58:16
Mateusz Kiempa JALANDAHAR
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-13 11:27:39
2017-05-11 20:16:30
Lesław Gerlaczyński HAMAN
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
27 ENTRY CANCELED 2017-05-18 23:01:53
2017-05-11 20:07:30
Katarzyna Szymków GLADIATOR
26 ENTRY CANCELED 2017-05-18 23:02:06
2017-05-11 20:06:32
Katarzyna Szymków CHAMPION CHACCO BLUE
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 19:50:07
2017-05-11 12:48:59
Aleksandra Grela REMUS
  • 1x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 21:33:47
2017-05-11 12:48:18
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
23 ENTRY CANCELED 2017-05-20 21:48:02
2017-05-11 08:53:25
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
22 ENTRY CANCELED 2017-05-16 21:36:30
2017-05-11 08:52:11
Joanna Jagoda BOLOGNA
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:24:58
2017-05-10 12:23:58
Izabela Szczełuszczenko AMBRA
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:24:39
2017-05-10 12:07:53
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
19 ENTRY CANCELED 2017-05-16 12:47:04
2017-05-10 11:18:06
Karolina Agaciak FORTUNA
18 ENTRY CANCELED 2017-05-16 20:38:27
2017-05-09 23:10:01
Hanna Padalak WATAŻKA
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:37:43
2017-05-09 23:08:24
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 1R/miniLL/dokladności
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY CANCELED 2017-05-23 13:57:18
2017-05-09 22:51:56
Weronika Czarnecka HAGIRIA
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
  • 1x 15R/N1/zwykły
15 ENTRY CANCELED 2017-05-23 13:57:50
2017-05-09 22:50:50
Weronika Czarnecka FUNNY KG
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 8R/L/zwykły
  • 2x 13R/L1/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 15:16:26
2017-05-09 22:10:00
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:21:34
2017-05-09 22:09:07
Aleksandra Halama ARNIKA
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
12 ENTRY CANCELED 2017-05-22 13:33:55
2017-05-09 22:08:01
Patrycja Andrzejewska-Hołub ARGENTA
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 13R/L1/dwufazowy
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 22:37:35
2017-05-09 21:43:11
Hanna Padalak HERMIONA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 18:06:08
2017-05-09 21:43:00
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:17:53
2017-05-09 21:42:18
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 2x 2R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8R/L/zwykły
  • 1x 12R/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 18:05:20
2017-05-09 21:41:24
Dominik Pieniaszek AVALANCHE
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 10R/N/szybkości
  • 1x 14R/P1/dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 17:18:25
2017-05-09 21:06:29
Marcin Joppek SID
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/dwufazowy
  • 1x 9R/P/dwufazowy
  • 1x 10R/N/szybkości
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:16:57
2017-05-09 19:15:40
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 8/MR/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:16:39
2017-05-05 21:42:12
Dominika Bach LION
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:16:16
2017-05-05 21:41:44
Dominika Bach CANION
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 5/DR/szybkości
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 12:47:07
2017-05-05 12:40:10
Ida Twerdochlib LUPINO 17
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 10/DR/dwufazowy
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-11 09:15:18
2017-05-04 23:35:43
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 3/MR/zwykły
  • 1x 8/MR/zwykły
  • 1x 13/MR/Finał MR - dwufazowy
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-20 15:15:12
2017-05-04 21:17:56
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 4/ŚR/zwykły
  • 1x 9/ŚR/zwykły
  • 1x 14/ŚR/Finał ŚR - zwykły z rozgrywką
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
2. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
5. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Budczenkow Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
brak
8. Burakowski Marcin klub
S
brak
9. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
10. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
11. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
O032825
12. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
13. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
14. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
15. Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
S
O003411
16. Depczyńska Agata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O001710
17. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
18. Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
S
O004990
19. Figas Dariusz Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
LZRWZJ/4500/17
20. Flisiak Jacek Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O006713
21. Frankiewicz Paulina Atrium Swarzędz
S
O041602
22. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ
1996 (MJ.)
O025871
23. Gauza Bartosz PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
S
O006704
24. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
25. Gerlaczyński Lesław UKS Neksiko Karlino
S
nie pamietam
26. Gila Błażej klub
S
brak
27. Gilla Błażej Pomorska LJ
S
O008576
10054168
28. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
29. Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
S
O010132
30. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
31. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
32. Gużkowski Maciej Klub Jeździecki Bonin
S
O004178
33. Gużkowski Maciej kj Bonin
S
O004178
34. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
35. Halama Aleksandra UKJ Neksico Karlino
S
O024362
36. Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
2000 (J.)
O033181
37. Jakubek Julia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O042312
38. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
39. Kaczmarek Violetta klub
S
brak
40. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
41. Kaproń Irmina KSPSK
42. Kasprzyk Vanesa KSPPK KWIEKI
43. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (Mł.)
O037859
44. Kokowska Katarzyna SKJ Sopot
S
O001603
10010128
45. Kończak Aleksandra KASZUBSKIE STOWARZYSZENIE PROMOWANIA SPORTÓW KONNYCH
S
O007633
46. Kostecki Kacper Bez przynależności klubowej
S
0003146
47. Kozłowska Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O035523
48. Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024984
10113471
49. Krupska Anna UKJ Neksico Karlino
S
O003240
50. Laskowska Emilia SKJ Sopot
1999 (J.)
O024995
51. Lemańczyk Agnieszka Brak
2000 (J.)
Brak
52. Lewandowska-Bachoń Laura LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O032776
53. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
54. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
55. Majewska Justyna PLJ
O015043
56. Markanicz Maja Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
1998 (MJ.)
brak
57. Masłowska-Szudrowicz Monika Pomorska LJ w Dziemianach
S
O028321
58. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
59. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
60. Narloch Wiktoria PLJ
1996 (MJ.)
O021043
61. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
brak
62. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
63. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
64. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
nie pamiętam
65. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
66. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun
2006 (Mł.)
O041037
67. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
68. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
69. Pawłowski Jarosław KJ WALOR
S
O000485
70. Piastowska Agata PLJ
S
O008330
71. Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
1999 (J.)
O037005
72. Piotrowska Martyna JKS Agro-Pol Trzebiatów
1996 (MJ.)
O011296
73. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
74. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
75. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
76. Polanek Zofia HKS Lotna Słupsk - Redzikowo
2004 (JM.)
Brak
77. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
Z002497
78. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
79. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
80. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
81. Ramczyk Emilia JKS Senny
2002 (JM.)
O037293
82. Reglińska Anna Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
brak
83. Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
2000 (J.)
O034383
84. Reimann Monika UKJ Neksico Karlino
S
O025197
85. Retzlaff Leoni klub
S
brak
86. Rogalewska Oliwia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O036305
87. Rybarczyk Karolina Brak
1999 (J.)
Brak
88. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (JM.)
Brak
89. Sawicki Piotr KJ Okoły
S
O000559
90. Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O002595
91. Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
S
O021942
10055652
92. Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
1996 (MJ.)
O034626
93. Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1999 (J.)
0040179
94. Smolarek Anna Klub Jeździecki Nad StropnA
S
O027200
95. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
96. Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
S
O026608
10055654
97. Sorokina Olga
98. Staroniewicz Karolina Pomorska Liga Jeździecka
S
brak
99. Stolarska Maja PLJ
2001 (J.)
O039626
100. Szatkowski Kacper KJ Stado Ogierów Starogard Gd
2003 (JM.)
O041256
101. Szczełuszczenko Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O034201
102. Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O029098
103. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
S
O004337
104. Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
S
O003977
10093877
105. Tessmer Angelika BPK
1998 (MJ.)
O036687
106. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
107. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
108. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
109. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
110. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
111. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (J.)
O013447
112. Woźniak Izabela Neksico Karlino
S
O013999
113. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
114. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
115. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
116. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
117. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
118. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

57

NAHALA GP Z RASA POL 2000 Klacz inna F: ojciec
M: matka
O: właściciel
B: hodowca
brak
2.

56

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
3.

187

ALDO SP POL 1997 Wałach gniada F: Eskudo / Dido
M: Alga / Alert
O:
B:
K003968 616999610183097
4.

164

AMBRA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/mk:157 F: CASTILLO
M: ARIADNA
O: IZABELA SZCZEŁUSZCZENKO
B: STANISŁAW PRZYBYLSKI
K022300 POL007600230806
5.

148

ANDROMEDA SP POL 2004 Klacz kara F: Palegro
M: Anais
O: Sławomira Lewandowska
B: Fabińska Ewa
K008833
6.

19

ANTARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier gniada F: Action-Breaker
M: Antiqua
O: .
B: Stadnina koni nad Wigrami
K023018 616009510252013
7.

177

ARGENTIK II RASA POL 2013 Wałach inna F: Ojciec
M: Matka
O: Właściciel
B: Hodowca
pzj
8.

77

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
9.

166

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 cm F: Alcatraz
M: NN
O: Aleksandra Halama
B: Halama
K016803 616009640089503
10.

39

AVALANCHE MEKL GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As /
M: Acorda / Acordplus
O: Marcin Pieniaszek
B: Jurgen Ogermann
K021513 DE427275511611
11.

45

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
12.

32

BARBÓR Małopolska POL 7.11.2005 Wałach ciemnogniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
Brak 006590198605
13.

179

BELLA BELLISIMA RASA POL 2014 Klacz inna F: Ojciec
M: Matka
O: Właściciel
B: Hodowca
brak
14.

176

BELLA DONNA Westfalska POL 2008 Klacz gniada/166 F: baldini
M: paranoja
O: sk galiny
B: sk galiny
brak
15.

103

BELLISA SP POL 2011 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
16.

180

BLUEGREY RASA POL 2014 Wałach inna F: Ojciec
M: Matka
O: Właściciel
B: Hodowca
brak
17.

140

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110
18.

28

BOURBON Eesti Sporthobune BEL 2007 Wałach gniada F: A Big Boi Esh 24 / Kannan
M: Statuetka / Erot
O: Beata Czuba
B:
K017203 23300107184111 103ZF30
19.

102

BRIONI Oldenburska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Burberry
M: Ceason Z
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
DE 433330706810
20.

157

BROOKLYN Westfalska POL 2013 Ogier ciemnogniada/167 F: Baldini II
M: Cayenne
O: Małgorzata Zdunek
B: Marek Romanowski
brak
21.

61

BURGLEY POKI SON RASA POL 2000 Klacz inna F: ojciec
M: matka
O: Właściciel
B: Hodowca
brak
22.

147

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
K022195
23.

162

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
24.

50

CALESTO RASA POL 2005 Wałach inna F: ojciec
M: matka
O: właściciel
B: hodowca
brak
25.

82

CALIDA Hanover POL 2010 Klacz gniada/161 cm F: Catoki
M: Snow Bite
O: Anna Krupska
B: Klaus Below
K019373 DE 431316772110
26.

76

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
27.

74

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
28.

170

CANION SP POL 2008 Ogier gniada F: Baldini II / Bachus
M: Chelsea / Quel Charmeur
O: Mirosław Bach
B: Pawluczuk
K012389 POL009600321808 104JV55
29.

52

CANTELLA HOL POL 2010 Klacz siwa F: CANCARA
M: D-CAPITA
O: FLISIAK JACEK
B: MAŁGORZATA SIERGIEJ
BRAK
30.

44

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
31.

18

CASINO ROYAL Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach gniada F: Caliro
M: Casandra
O: Andrzej Regliński
B: Szymański Leszek
K015540 616 009 53 00666 09
32.

108

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
33.

29

CASSIUS 76 ZANG GER 2006 Wałach gniada F: Concorde / Voltaire
M: Ginella / Grannus
O:
B:
K011365 Z567106 103KK79
34.

70

CASTELLO SP POL 2013 Wałach siwa F: falbrus
M: ---
O: ----
B: -----
-----
35.

101

CATINA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen I
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
36.

196

CAUTNER hol 2011 wałach F: Cahas
M: Ravenna II
O: Adam Nicpoń
B: Małgorzata Siergiej
37.

126

CAYENNE SP POL 2010 Wałach kara F: Desant
M: A
O: A
B: A
A
38.

100

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado
M: Narina
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
brak
39.

43

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
40.

37

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
41.

111

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
42.

49

CHARIVARI RASA POL 2005 Wałach inna F: ojciec
M: matka
O: włściciel
B: hodowca
brak
43.

195

CHARIVARI Holsteiner GER 2008 Klacz siwa F: Calido I
M: K-Anastasia
O: Błażej Gilla
B: Franz Becker
K022422 DE 421000527809
44.

112

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
45.

48

CHERRY GOLD RASA POL 2005 Wałach inna F: ojciec
M: matka
O: właściciel
B: hodowca
brak
46.

104

CHIN CHAMPER HOL GER 2011 Ogier gniada/165 F: Chin Champ / Chin Chin
M: E-Lanetta / Leuthen I
O: Anna Garapuczyk
B:
K019756 DE421000074511
47.

20

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
48.

125

CHOCOLATE BLUE OS GER 2010 Klacz gniada/168 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Carusa/ Carinue
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestut Lewitz
K020110 DE418184073010
49.

25

CHOOPER'S CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
50.

114

CHRISTINA Westfale GER 2009 Klacz gniada F: christiano
M: calotta
O: Łukasz skowronski
B: christian oskamp
de441410785309
51.

71

CHROMEO HOL. POL 2012 Ogier gniada F: caretino
M: ----
O: ----
B: -----
kklkk
52.

51

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach F: CRISTO
M: TABBI
O: FLISIAK JACEK
B: NIEMCY
K014826
53.

58

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: CLARIMO
M: RAJA II
O: ANGELIKI PODGÓRNA
B: NIEMCY
BRAK
54.

88

CLOUD 27 HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cayado/
M: Casall Ask/
O: Stanisłał Marek Jóźwiakowski
B:
K023054
55.

124

COLINERO OLD POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Cola /
M: El Vita / Escudo I
O: Dariusz Miśkiewicz
B:
K021311 DE433330855812
56.

53

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: CASSAL
M: VALERIE II
O: OLGA MARTINCZAK
B: NIEMCY
BRAK
57.

33

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
58.

92

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
59.

72

CONI I G SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
60.

135

CORINA WESTF GER 2008 Klacz gniada F: Cosmo-Pilot / Co-Pilot
M: La Donna / Lancer III
O: Zbigniew Kruk
B: Franz Jozef Gilsbah
K018379 DE441410650408 104QY47
61.

178

CORLEONE GRANDE RASA POL 2013 Wałach inna F: Ojciec
M: Matka
O: Właściciel
B: Hodowca
brak
62.

62

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: -----
M: ------
O: -------
B: ------
------
63.

144

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G
M: CAF PIPPI LOTTA
O: monika pasik
B: Henryk Bisztyga
brak
64.

47

CORVUS Z ZANG BEL 2000 Ogier gniada F: Caretano Z / Caretino
M: Ada / Acord II
O: Anna Twardowska
B: Uwe Hampe
K006025 Z559300
65.

145

COSIMA Oldenburska GER 2004 Klacz gniada F: Contifax
M: Quinesse
O: Agata Piastowska
B: Sprehe
K014442
66.

1

COTTON WLKP POL 2009 Wałach gniada/160 F: COTTON CLUB
M: WIKARTA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KERNER GRZEGORZ
KO23529 616007640083909
67.

66

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
O: Jan Kałabun
B: Kaziemierz Szyling
K016433 616009520059810
68.

55

DALET GP Z RASA POL 2012 Wałach inna F: ojciec
M: matka
O: Właściciel
B: Hodowca
brak
69.

131

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
70.

189

DARAVELL SP POL 2007 Wałach gniada F: ARAVEL II
M: DURETTE Z
O: JANUSZ PELLOWSKI
B: ROMAN BARLIK
BRAK POL 009 61 01901 07
71.

186

DENDY KWPN 2008 Wałach kaszt. F: Wallenberg
M: Zinca / Silverstar
O:
B:
K022196
72.

143

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
73.

161

DOMENICK SP POL 2008 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
K017289 208333200810467
74.

142

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
75.

165

DONHUAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Noe D'Isle / Ryon D'Anzex
M: Dracena / Avanti
O: Małgorzata Jachnicka-Ramczyk
B: SK Kadyny
K018620 POL009600011908
76.

154

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'Inzeo
M: Quality Girl
O: Zofia Połczyńska
B: Niemcy
Brak
77.

8

DYREKTOR Wielkopolska POL 06.02.2012 Ogier ciemnogniada/165cm F: Narvik
M: Dobrynka
O: Agata Depczyńska
B: Anna Tomaszewska
K021909 616007520029112
78.

67

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
79.

138

EPOKA WLKP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Diades / Le Voltaire
M: Epika / Blask
O: Zbigniew Kruk
B: RSP Kotlin
K010883 POL007611016303 103NZ45
80.

128

FALA Szlachetny Polkrwi Sp POL 2007 Klacz kasztanowata/mk:154 F: Dżahil
M: Fantazja
O: Malgorzata Polanek
B: Janta Maria
Brak POL 009530006307
81.

5

FALLANDA SP POL 15.10.2010 Klacz gniada/167 F: Kingsten
M: Finlandia
O: Krzysztof Sren
B: Krzysztof Sren
K023644 616009610220810
82.

12

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
83.

134

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
O: Zbigniew Kruk
B: Hendrix Stal
K018380 528003201011252
84.

127

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
85.

109

FOCUS OS POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidjy of Colors
M: Nanette
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995
86.

141

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
87.

40

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
K021969 DE421000092912
88.

123

FOR VITO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Pleasure / Furioso II
M: Gracyona D'Amain / Papillon Rouge
O: Marcin Plitt
B:
K017522 DE431316839910
89.

97

FOTIK KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Opan/Peter Pan
M: Zara/Corland
O: Milena Sikorska
B: B J. BRANDSMA
K020712
90.

2

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
91.

118

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
92.

184

GERONIMO KWPN NED 2011 Wałach gniada F: numero uno
M: pożeczka
O: A. Gołas
B: ąssdd
k.88888
93.

24

GOLD SHINE SP POL 2010 Wałach gniada F: Star Turn / Stedinger
M: Gwatemala / Ekwador
O: Daniel Reimann
B: Katarzyna Milczarek
K019835 616009640104210
94.

38

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
brak
95.

46

GREY NIMROYA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: NIMROY B
M: GREY STAR
O: STADNINA KONI NOWA WIOSKA
B: STADNINA KONI NOWA WIOSKA
K023057
96.

175

GUSTIQUE KWP POL 2011 Klacz siwa F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450
97.

122

HAJDA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Harda Dusza / Czuwaj
O: Sławomir Orbaczewski
B: Sławomir Orbaczewski
K017180 616009520002710
98.

163

HAMAN SP POL 2000 Wałach gniada F: Halicz
M: NN
O: Krzysztof Kazimierkiewicz
B: Trzęsacz
nie pamiętam 10850
99.

132

HAPPY BOY M KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Charisma /
M: Kalibra / Ulster
O: Zbigniew Kruk
B: J.H Mittendorff Hoofdweg 149 7782 DE KRIM
K023262 528003201205110
100.

174

Hastati F:
M:
O:
B:
101.

6

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
102.

167

HERMUS PP KWPN POL 2012 Wałach gniada F: EMERALD VAN 'T RUYTERSHOF
M: WADERMIE
O: MARCIN PIENIASZEK
B: Netherlands
K022396
103.

59

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Nurjev
M: Hiszpanka
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
k009484 POL 009 60 01864 03 10589
104.

36

HORALEK WLKP POL 2012 Klacz gniada F: LARRON
M: HAWANA
O: xxx
B: xxx
brak
105.

4

HORN W SP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Turbus Elwis 1
M: Harfa
O: Kapuscinska Renata
B: Kiecon Rinaldo
K010845
106.

110

I-KATAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Izyda
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
Brak
107.

172

ILLOUCHIN NH F:
M:
O:
B:
108.

86

IN SPIRIT SP. POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Night Carry
M: Illusion III
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K018533
109.

90

INTELIGO WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Ines / Voltaire
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016877 616007610092610 105CF36
110.

13

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon (Voltaire)
M: Pescara ( Lennard)
O: Anna Piwonska
B: B.J Pier
brak
111.

95

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
112.

106

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
113.

105

JASKIER WLKP POL 2007 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
114.

117

JOGI GOZDAWA SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Qumball / Kimball
M: Jamajka / Jankes
O: Zbigniew Szrejder
B: Katarzyna Kinstler-Korban
K010873 POL009670056106
115.

129

JULIUSZ CEZAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/168 F: CONTENDOR
M: JORDANKA
O: Beata Smolarska
B: Klamecka Aleksandra
brak
116.

160

K-CAMEL TROPHY SP POL 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Elf
M: Kama
O: Wiktoria Budczenkow
B: Małgorzata Zdunek
K021701 616009530284711
117.

42

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
118.

98

KANCLERZ SP POL 2000 Wałach F: Eskudo
M: Kalifornia
O: Sławomir Polikowski
B: Wacław Maciuszonek
K005956
119.

139

KARIKA Maly Kon POL 2005 Klacz gniada/mk:152 F: Dobry
M: Karina
O: Artur Kiempa
B: Artur Kiempa
K016321 POL 013 52 00054 05
120.

191

KASTRO P F:
M:
O:
B:
121.

171

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
122.

159

KOMTESSA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz siwa/173 F: Levisto s Big Boy
M: Komediantka
O: Kamil Rajnert
B: SK Bielin
K023528 DE 456570207413
123.

31

KORBA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 26.03.2006 Klacz siwa F: Wicher
M: Kora
O: Karolina Rybarczyk
B: Peplińska Monika Maria
Brak 009530043208
124.

168

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
125.

151

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
126.

79

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
127.

94

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K018361 DE418182092009
128.

21

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: brak
K014433 DE421000261506
129.

116

LET'S MAKE MONEY Oldenburska POL 2007 Klacz gniada F: Ludwigs As
M: Annabella/Aircraft
O: Zbigniew Szrejder
B: Ralf Peters
K022727
130.

169

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
O: Mirosław Bach
B: Andrzej Felski
K012386 POL009600357307 104JV58
131.

152

LOLIPOP SP POL 2010 Wałach gniada F: Landos II
M: Luna/Landgold
O: Laura Lewandowska-Bachoń
B: -
K021225
132.

78

LOTA kuc POL 2008 Klacz kasztanowata F: Kubuś
M: Liza
O: Przydanek Patrycja
B: Witt Hubert
K022742
133.

68

LUBOMIR Wielkopolak POL 2008 Wałach kara F: Agar
M: Liryka
O: Przemysław Skrzypek
B: Tadeusz Syroga
POL 007530240408
134.

150

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
135.

11

LUPINO 17 OLD GER 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Lupicor / Lux
M: Pironja / Argentinus
O: Ida Twerdochlib
B: Hans Jurgen-Witte
K013534 DE433330685105 103WT85
136.

60

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
POL 006 67 00371 01
137.

194

MAGNUM sp 2002 G bay F: Graf Quidam sp/Quidam De Revel
M: Migracja m/Arnold m
O: Błażej Gilla
B:
K009225
138.

10

MIKRON KM POL 2007 Wałach F: Stato King
M: Mikrabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
KO17743
139.

3

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/163 F: CHACCO-FLY
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
K023659 616009640036312
140.

65

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
141.

96

MONTANA SP POL 2008 Klacz siwa F: Mariot
M: .
O: Zofia Kowalska
B: .
Brak
142.

41

MONTEZUMA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz gniada F: Roulette (GB)
M: Mythical Spree
O: Arkadiusz Stolarski
B: Arkadiusz Stolarski
K020582 416/2011
143.

85

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
144.

35

NAOMI II C Szlachetny Koń Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: CORRADO BOY
M: Nancy
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852
145.

119

NAVARRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
146.

181

NEVILLE S F:
M:
O:
B:
147.

130

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
148.

193

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O: 1
B: 1
K020812 616009640052711 1
149.

153

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
brak
150.

22

ORBITAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Qurinus
M: Oriola
O: Woźniak
B: Woźniak
K017563
151.

155

OSKAR WLKP POL 2008 Wałach srokata F: Rewir I /
M: Ormianka / Olten
O: Monika Masłowska-Szudrowicz
B: Monika Masłowska-Szudrowicz
K015931 POL007530243108
152.

156

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
153.

64

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
154.

9

PASJA Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2005 Klacz kara F: Song
M: Passa
O: Roland Szatkowski
B: Jakub Lewandowski
K022837
155.

91

PERSJA D WLKP POL 2006 Klacz kara/167 F: Sheridan / Sherlock Holmes
M: Perta / Rumb
O: Jarosław Krawczyk
B: Dariusz Badaszko
K016003 POL007530137106 104OY33
156.

188

PICO F:
M:
O:
B:
157.

26

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
158.

158

PITAGORAS PKSPK POL 2010 Wałach siwa/165 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Krzysztof kuśpiel
LKRWZJ/1367/17 616 009 60 02 540 10
159.

30

PRIMERA SP POL 25.03.3002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Grela Krzysztof
B: Joanna Jagoda
K013777
160.

185

QINTA G F:
M:
O:
B:
161.

192

QUARDO F:
M:
O:
B:
162.

99

QUINLEEN Holsztyńska GER 2006 Klacz gniada F: Quantum
M: Eline
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
163.

17

RADON SP POL 2001 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Statkiewicz
B:
K007066 POL999611113501
164.

27

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Aleksandra Grela
K018753 616999530164910
165.

136

REWIZJON SP POL 2007 Ogier srokata F: Wizjoner / Rytm
M: Rozeta / Limaryn
O: Zbigniew Kruk
B: Jan Krzyżoszczak
K011200 POL009610099507 104AH98
166.

23

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
167.

113

S.HASANA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Celebes
M: Solina
O: Aleksandra Kończak
B: Prondzynski Mariusz
K023623
168.

173

SAN REMO WLKP POL 2009 Wałach kara F: NN
M: NN
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
brak
169.

133

SAN REMO ZK SP POL 2012 Wałach gniada F: Nice Boy /
M: Sayonara / Donald
O: Kruk Zbigniew
B: Kruk Zbigniew
K021585 616009590071112
170.

80

SENATOR CASSINI N SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Sonata N / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
171.

107

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
172.

14

ŚNIEŻKA Typ Szlachetny POL 0000 Klacz siwa/mk: F: NN
M: NN
O: KAMIL KASZUBOWSKI
B: NN
K021700
173.

121

SOPHIA GER GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso
M: Ramona/Lamb
O: J.Ciecholewska
B: Ger
Brak
174.

87

SORAYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Carambole / Cassini I
M: Sokorya / Le Voltaire
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K020631 616009610092810
175.

75

SPARTAKUS L Holsztyńska GER 2010 Wałach siwa F: Calido I
M: Irina VI/Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935
176.

146

SUNSHINE Westfalska POL 2010 Klacz kara F: Saganek
M: O-Carola
O: Marek Romanowski
B: Marek Romanowski
K020716
177.

81

TAFLA SP POL 2006 Klacz gniada F: Fajf
M: Tara
O: Julia Jakubek
B: Kozakiewicz Krzysztof
K022552 POL009600013406
178.

7

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
179.

84

TRIONFO SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Carpediem
M: Thomasa
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
180.

54

TULLAMORE DEW OLD GER 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Foria / Faust Z
O: Jakub Podgórny
B: Małgorzata Siergiej
K019496 DE418180224911
181.

89

ULANOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Urielle / Silvio I
O: Stanisław Marek Jóźwiakowski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K016876 616009610092710
182.

16

VALENTINO RED WINE Oldenburska POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond de la Pomme
M: Fatima
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
DE418180227113 DE418180227113
183.

83

VANILLA NIGHT SP POL 2010 Klacz gniada F: Night Carry
M: Victoria
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
184.

34

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
185.

69

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Stawicka Irena
K016357 616009530047508
186.

149

WRÓŻBITA SP POL 2011 Wałach gniada F: Nimroj D
M: Wróżbitka
O: Sławomira Lewandowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K020755
187.

15

ZORA Oldenburska POL 2013 Klacz siwa/168 cm F: Zacharov
M: Angie
O: Magdalena Krempeć
B: Ludger Arkenau
LKRWZJ/2825/17
Rider Club
Competition
Prize
Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
400
30
100
SUM:
530.00
Bach Dominika Sopocki KJ
500
200
100
1350
SUM:
2150.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
100
25
400
SUM:
525.00
Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
30
SUM:
30.00
Budczenkow Wiktoria Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
30
SUM:
30.00
Burakowski Marcin klub
100
SUM:
100.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
100
400
SUM:
500.00
Buzala Maria KJ Dilmar
60
70
70
300
SUM:
500.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
30
100
300
SUM:
430.00
Czarnecki Dawid KJ SO Starogard Gdański
250
40
SUM:
290.00
Depczyńska Agata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
30
SUM:
30.00
Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
200
SUM:
200.00
Flisiak Jacek Jeździecki Klub Sportowy Tornado
30
SUM:
30.00
Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
30
SUM:
30.00
Gerlaczyński Lesław UKS Neksiko Karlino
30
50
SUM:
80.00
Gila Błażej klub
60
SUM:
60.00
Gilla Błażej Pomorska LJ
30
SUM:
30.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
300
50
SUM:
350.00
Gołek Karolina UKJ Neksico Karlino
200
80
150
SUM:
430.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
400
SUM:
400.00
Gużkowski Maciej Klub Jeździecki Bonin
30
30
SUM:
60.00
Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
30
SUM:
30.00
Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
400
150
SUM:
550.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
100
100
SUM:
200.00
Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
50
100
40
SUM:
190.00
Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
200
400
200
50
200
SUM:
1050.00
Krawczyk Julia Sopocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Krupska Anna UKJ Neksico Karlino
30
SUM:
30.00
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
30
SUM:
30.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
250
350
200
50
50
100
230
100
275
100
100
SUM:
1805.00
Markanicz Maja Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
70
40
SUM:
110.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
30
40
300
SUM:
370.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
400
50
300
300
100
300
400
900
200
300
300
SUM:
3750.00
Narloch Wiktoria PLJ
40
SUM:
40.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
200
100
SUM:
300.00
Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
100
SUM:
100.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
300
100
50
400
500
100
100
500
700
700
SUM:
3450.00
Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
30
40
SUM:
70.00
Piastowska Agata PLJ
30
40
40
SUM:
110.00
Pieniaszek Dominik KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
50
200
80
SUM:
330.00
Piotrowska Martyna JKS Agro-Pol Trzebiatów
50
SUM:
50.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
30
SUM:
30.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
400
SUM:
400.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
100
100
400
275
230
100
SUM:
1205.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
150
SUM:
150.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
50
40
SUM:
90.00
Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
30
SUM:
30.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
70
SUM:
70.00
Ramczyk Emilia JKS Senny
50
80
SUM:
130.00
Reglińska Anna Pomorska LJ w Dziemianach
25
SUM:
25.00
Retzlaff Leoni klub
100
SUM:
100.00
Sawicki Piotr KJ Okoły
150
50
200
500
SUM:
900.00
Schulz Paulina Pomorska Liga Jeździecka
30
50
SUM:
80.00
Shalohin Andrei FKJ Zbyszko Więczyń Dolny
50
500
SUM:
550.00
Sikorska Milena KJ Pegaz Reda
30
SUM:
30.00
Skrzypek Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
30
100
SUM:
130.00
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
30
30
SUM:
60.00
Sorokina Olga FKJ Zbyszko Wiączyń Dolny
30
400
100
50
400
700
SUM:
1680.00
Stolarska Maja PLJ
80
100
SUM:
180.00
Szostak Iga KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
150
150
SUM:
300.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
150
200
SUM:
350.00
Tęcza Szymon KJ Sokół Damasławek
300
100
100
150
SUM:
650.00
Twerdochlib Ida Sopocki KJ
50
SUM:
50.00
Wilska Weronika Sopocki KJ
100
100
SUM:
200.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
40
150
100
100
50
200
SUM:
640.00
Wołodkowicz Olimpia bpk
150
230
150
SUM:
530.00
Woźniak Izabela Neksico Karlino
300
30
70
SUM:
400.00
Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
300
200
SUM:
500.00
Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
30
SUM:
30.00
Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
200
80
30
300
300
50
SUM:
960.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
70
400
500
SUM:
970.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
BORN FREE (140)
2017-05-28
1
400
2017-05-27
14
30
2017-05-27
5
100
Bach Dominika
Sopocki KJ
LION (169)
2017-05-26
19
2017-05-27
15
2017-05-28
15
2017-05-26
13
CANION (170)
2017-05-26
1
500
2017-05-26
5
200
2017-05-27
6
100
2017-05-28
1
1350
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
OLIMP FLY (193)
2017-05-26
4
100
2017-05-26
8
25
2017-05-27
2
400
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-05-26
3
2017-05-26
11
30
2017-05-27
3
2017-05-27
29
2017-05-28
26
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (59)
2017-05-26
26
2017-05-26
15
2017-05-27
60
2017-05-27
23
2017-05-28
8
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
LAJERO KG (168)
2017-05-27
Budczenkow Wiktoria
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-05-26
6
2017-05-26
16
30
2017-05-27
2017-05-28
17
Burakowski Marcin
klub
BLUEGREY (180)
2017-05-26
11
2017-05-28
5
100
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (119)
2017-05-27
42
2017-05-27
52
2017-05-28
18
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (112)
2017-05-26
4
100
2017-05-27
2
400
2017-05-28
4
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-05-26
7
60
2017-05-26
4