Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe w WKKW - CNC-P,CNC-L
Festiwal Jeździecki Baborówko 2017
Baborówko, 30.06-02.07.2017

No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Anopczenko Natalia POL
1999 (J.)
2. Bako Wiesław POL
S
3. Baran Antoni POL
2002 (JM.)
4. Bendak David CZE
S
5. Bronś Julia POL
1998 (MJ.)
6. Chmielińska Aleksandra POL
2000 (J.)
7. Chomicz Ewa POL
S
8. Czajka Maciej POL
S
9. Dahlke Agata POL
S
10. Dul Marcel POL
1998 (MJ.)
10117852
11. Dzięgielewska Karina POL
2004 (JM.)
12. Dziuba Filip POL
2000 (J.)
13. Fieducik Paulina POL
S
14. Glomb Victoria POL
2001 (J.)
15. Gołębiowska Alicja POL
2002 (JM.)
16. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
17. Gubernat Marek POL
S
18. Heitmann Kim DEU
S
10103746
19. Jachlewska Katarzyna POL
S
20. Jakób Natalia POL
2000 (J.)
21. Jóźwiak Arkadiusz POL
S
22. Kamiński Jan POL
S
23. Karpińska Anna POL
2000 (J.)
24. Knap Michał POL
S
10047003
25. Kociankowska Justyna POL
2003 (JM.)
26. Kopko Justyna POL
S
27. Korycka Małgorzata POL
S
28. Kostrzewska Klaudia POL
1997 (MJ.)
29. Kot Milena POL
2002 (JM.)
30. Kowalkowski Zbigniew POL
S
31. Kozłowska Gabriela POL
2004 (JM.)
32. Król Weronika POL
2004 (JM.)
33. Krukowski Jerzy POL
S
34. Kucharska Martyna POL
2002 (JM.)
35. Kvapilova Michaela CZE
S
36. Laskowska Weronika POL
1999 (J.)
37. Letal Lukas CZE
S
38. Markanicz Maja POL
1998 (MJ.)
39. Marzahl Nadine DEU
S
10005064
40. Mokrzycka Amelia POL
2002 (JM.)
41. Mossakowski Jan POL
S
10037074
42. Olszewski Tomasz POL
S
43. Orłowska Marta POL
S
44. Orłowski Marcin POL
S
45. Pakulski Marcin POL
S
46. Pastwa Tomasz POL
1997 (MJ.)
47. Pertkiewicz Laura POL
2004 (JM.)
48. Pieniaszek Diego POL
2003 (JM.)
49. Pieniaszek Dominik POL
1999 (J.)
50. Polonis Paulina POL
1996 (MJ.)
51. Przysada Anna POL
2001 (J.)
52. Rąbca Agnieszka POL
S
53. Rajnert Kamil POL
S
54. Rotter Alicja POL
2001 (J.)
55. Rozbiewska Weronika POL
2003 (JM.)
56. Rudziejewska Zuzanna POL
1998 (MJ.)
57. Rychlik Grzegorz POL
1997 (MJ.)
58. Rychlik Sylwia POL
2000 (J.)
59. Ślązak Karolina POL
2004 (JM.)
60. Śniegucki Ksawery POL
S
61. Sobańska Anna POL
S
62. Społowicz Artur POL
S
10003676
63. Sulowski Dariusz POL
S
64. Sypniewska Aleksandra POL
2000 (J.)
65. Szwajcowska Joanna POL
S
66. Tęcza Sara POL
2001 (J.)
67. Turczyńska Jagoda POL
S
68. Wendt Andrzej POL
S
69. Wilczewska Dagmara POL
S
70. Wostal Natasza POL
2003 (JM.)
71. Wygachiewicz Jarosław POL
S
72. Zdanowska Aurelia POL
2004 (JM.)
73. Ziomek Marek POL
S
10039749
74. Złakowska Sandra POL
2002 (JM.)
75. Zubko Patrycja POL
S
76. Zuchniak Agnieszka POL
1999 (J.)
77. Zwolak Zuzanna POL
2001 (J.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

261

AFISZ Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans
M: Astella
O: Magdalena Anopczenko
B: Sk janów podlaski
2.

279

ALDERON Wielkopolska POL 2001 Wałach gniada F: Punkt
M: Alga
O: Aneta Wilczewska Jakób
B: Aneta Wilczewska Jakób
3.

243

ALEX HOL POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto / Acorado
M: Haamoon / Leonid
O: Wechta Equestrian
B:
4.

227

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
5.

250

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
6.

257

ARABIKA Małopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/172 F: EFEKT
M: ARAGONA
O: ZBIGNIEW KOWALKOWSKI
B: STADNINA KONI JANÓW PODLASKI
7.

274

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
8.

245

ASHANTI Małopolska POL 2013 Klacz gniada F: Huzar
M: Arkadia/Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
9.

296

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Szwajcowska
B: Jarosław Pawlik
10.

229

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster / Czandor
M: Arieta / Trachit
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
11.

303

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
12.

278

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach kara/169 F: Awans
M: Baszkiria
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK janów Podlaski sp. z o.o.
13.

222

BLAZING DESERT JESTER Welsh Pony GBR 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Broomells Desert Monarch
M: Chelsea
O: Justyna Kopko
B: Susie Brooks
14.

290

BRAVE HEART S PKSP POL 2012 Wałach gniada/187 F: Sword xx/Glimmermann xx
M: Bonaqua/West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
15.

271

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
16.

52

CABALLO H Trakeńska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
17.

234

CALIMERO 4 Westfale CZE 2008 Wałach F: Cristallo
M: Mira
O: Ing. Marketa Kvapilova
B: Hubert Hermesmeyer
18.

233

CAMILLA 1 Czech Warmblood CZE 2002 Klacz F: Caletto 3
M: Izabela
O: ing. Marketa Kvapilova
B: Božena Koudelková
19.

294

CANVALENCIA Oldenburska POL 2011 Klacz gniada F: Verdi
M: Canberra
O: Beata Korycka
B: brak
20.

263

CAPOLIVERI Holsteiner GER 2011 Wałach kasztanowata/168 F: Cyrkon
M: Orchidee xx
O: Pferd-Total GmbH & Co.Kg
B: Jakob Arfsten
21.

236

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
22.

224

CARRY LADY Holsztynska POL 2011 Klacz ciemnogniada/161 F: Carry Son hol
M: Claudia hol
O: Justyna Kopko
B: Justyna Kopko
23.

264

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
24.

298

CHABER-WM Niem. Sport. GER 2009 Wałach gniada F: Frederick / Forrest
M: Chabrowska-WM / Sanhedryn
O: Dariusz Kamionka
B: Wojciech Majewski
25.

216

CHERUBIN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Silver / Sixtus
M: Czanda / Windwurf
O: Beata Rychlik
B: Sylwester Kosiński
26.

225

CHICO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Candillo Z /
M: L-Cora /
O: Andrzej Wendt
B: Andrzej Wendt
27.

297

CIALDINI SP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Che Guevara L / Cassini I
M: Costa Rica L / Wessex
O: Katarzyna Rozbiewska
B:
28.

230

COCO RICO CZEWB CZE 2011 Wałach F: Carpalo
M: Litera
O: Dr. Lukas Letal
B: Martina Novakova
29.

259

COLA LADY PKSP POL 2011 Klacz gniada/169 F: Palermo wurt./Paradiesfalter old.
M: Chaline han./Carbid han.
O: Maja Gronowska
B: Dariusz Wiórko
30.

223

CORALLE S Oldenburger Springpferd DEU 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Calato
M: Cohiba
O: Kim Heitmann
B: Burkhard Seibel
31.

267

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
32.

251

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
33.

252

CYNA Traken POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia / Pigmalion
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
34.

235

DARK DIAMOND XX POL 2010 Klacz gniada F: Grand Presidiwn
M: Dalata
O: Śniegucki Paweł
B: -
35.

284

DEMON DEL KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:140 F: NN
M: NN
O: Mariusz Piotr Pertkiewicz
B: brak
36.

217

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
37.

276

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
38.

232

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
39.

273

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: czynel
M: goplana I
O: x
B: PL
40.

282

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
41.

266

GO JACK Hannoveraner DEU 2011 Wałach kasztanowata F: Acord II
M: Antonia
O: Izabela Dul
B: Steffen Engfer
42.

283

GÓRALKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Kociankowska
B: Stadnina Koni Rzeczna
43.

275

GROM WLKP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Chef Supreme / Chiefs Crown
M: Grota / Niferak
O: Marek Ziomek
B: SK Racot
44.

249

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
45.

237

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: JUDDMONTE FARMS LTD
46.

241

HATTERIA II Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Hatta/ Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
47.

240

HUZAR II Małopolski POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Hortensja
O: Chomicz Ewa
B: Rysak Grzegorz
48.

238

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
49.

291

INSTYTUCJA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Montbard
M: Inwazja
O: Dagmara Wilczewska
B: SK Moszna Sp. z o.o.
50.

256

JAROSZÓWKA Niem.sport. POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst
M: Jarama
O: -
B: -
51.

244

JODŁA Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Juniperus
M: Jedlanka/Juni Bej
O: Bogusław Dąbrowski
B: Bogusław Dąbrowski
52.

280

JOS KUC POL 2002 Wałach siwa/kuc: F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
53.

295

JUNIOR KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Red Rock
M: Jawa
O: Gołębiowski Ryszard
B: Gołebiowski Ryszard
54.

286

KEMARA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
55.

287

KILIMANJARO TS TRK. POL 2011 Ogier F: Veloce de Favi
M: Kobrynia TS / Apogej
O:
B:
56.

292

KOMTESSA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz siwa/173 F: Levisto s Big Boy
M: Komediantka
O: Kamil Rajnert
B: SK Bielin
57.

288

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
58.

246

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
105EB05
59.

248

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
60.

305

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
61.

258

LITTLE PRINCESS Oldenburska POL 2012 Klacz gniada/161 F: La Calidad holst./Lancer II
M: Laikawurt./Limelight old.
O: Mariusz Janiszek
B: Mariusz Janiszek
62.

220

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
63.

289

ŁARENNE Małopolska POL 2013 Ogier ciemnogniada/167 F: EL BONILLO MŁP.
M: ŁUNA
O: MARTA MIROWSKA
B: MARTA MIROWSKA
64.

285

MAŁY KSIĄŻE KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:145 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Myra / Marsvogel
O: Sebastian Król
B: Paweł Binek
65.

304

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
66.

300

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
67.

242

MODENA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Szkrab
M: Mocca/Baryt
O: Denise Eglin
B: Aleksander Łój
68.

299

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
69.

302

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
70.

268

O-CARMEN WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/165 F: Czeladnik / Lombardo / Quidam De Revel
M: Orania / Gostyk
O: Filip Dziuba
B: Joanna Chrobak
71.

281

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
72.

260

PAN GRAND EWITA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Wałach gniada F: GRAND
M: POKUSA
O: Mokrzycka Ewelina
B: Apanasewicz Wiesław
10414
73.

219

PITAGORAS PKSPK POL 2010 Wałach siwa/165 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Krzysztof kuśpiel
74.

239

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
75.

293

PRIMAVERA OLD DEU 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel
M: Granstina
O: Aleksandra Sypniewska
B: Antonius Kessing
76.

221

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
77.

231

QUIDO 9 CZEWB CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Marry
O: Václav Žižka
B: SCHK-Kubista s.r.o.
78.

262

QUIRLY 7 Hannoveraner GER 2011 Klacz gniada/166 F: Quintender
M: Gräfin
O: Kirsten Kistermann
B: Andreas Schnackenberg
79.

247

RE JULIAN BRAK ITA 2008 Wałach kasztanowata F: Last One x Heisman
M: Eridania x Erpa de Chenemont
O: Elżbieta Strzałkowska
B: ITA
80.

226

RED DREAM PRINCES BAW. GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
81.

277

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: ATYLLA
M: SOJA
O: ALICJA CYBULSKA
B: SK JAROSZÓWKA
102UF12
82.

215

SOLANDRIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Insider / Inschallah
M: Paloma / Eskudo
O: Violetta Karpińska
B: Paweł Mazurek
83.

301

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
84.

228

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/ok 172cm F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
85.

253

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
86.

270

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
87.

255

VICTORIA 108 Hannover GER 2011 Klacz kasztanowata F: Valentino
M: Emilia
O: Matthias u Silke Stottmeister
B: Richard u Matthias Stottmeister
88.

254

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
89.

265

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys
M: Wizja
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
90.

272

WENDHETTA WLKP POL 2008 Klacz gniada/174 F: Malmo / Pigmalion
M: Werona / Baldram
O: Magdalena Rotte
B: Agnieszka Rąbca
91.

218

WIDAM KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Guidam
M: Ilottie
O: Wiesław Bako
B: Wiesław Bako
Rider Country
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Anopczenko Natalia
AFISZ (261)
2017-06-30
Bako Wiesław
WIDAM (218)
2017-06-30
Baran Antoni
2017-06-30
Bendak David
CAMILLA 1 (233)
2017-06-30
Bronś Julia
WENA (265)
2017-06-30
Chmielińska Aleksandra
2017-06-30
Chomicz Ewa
HUZAR II (240)
2017-06-30
Czajka Maciej
CAPRIS (236)
2017-06-30
Dahlke Agata
TYPIER (253)
2017-06-30
Dul Marcel
GO JACK (266)
2017-06-30
Dzięgielewska Karina
JOS (280)
2017-06-30
Dziuba Filip
CORMINTTA (267)
2017-06-30
O-CARMEN (268)
2017-06-30
Fieducik Paulina
MILANO (300)
2017-06-30
Glomb Victoria
SOJUZ (277)
2017-06-30
Gołębiowska Alicja
JUNIOR (295)
2017-06-30
Gontowiuk Katja
LEXUS (248)
2017-06-30
Gubernat Marek
VISCONTI (254)
2017-06-30
Heitmann Kim
CORALLE S (223)
2017-06-30
QUIRLY 7 (262)
2017-06-30
2017-06-30
Jachlewska Katarzyna
2017-06-30
Jakób Natalia
ALDERON (279)
2017-06-30
Jóźwiak Arkadiusz
JODŁA (244)
2017-06-30
ASHANTI (245)
2017-06-30
Kamiński Jan
2017-06-30
Karpińska Anna
SOLANDRIA (215)
2017-06-30
Knap Michał
2017-06-30
Kociankowska Justyna
GÓRALKA (283)
2017-06-30
Kopko Justyna
2017-06-30
Korycka Małgorzata
2017-06-30
Kostrzewska Klaudia
2017-06-30
Kot Milena
2017-06-30
Kowalkowski Zbigniew
ARABIKA (257)
2017-06-30
Kozłowska Gabriela
KORSYKA (246)
2017-06-30
Król Weronika
2017-06-30
KEMARA (286)
2017-06-30
Krukowski Jerzy
2017-06-30
Kucharska Martyna
ASCAN (274)
2017-06-30
Kvapilova Michaela
2017-06-30
Laskowska Weronika
HYDRON (238)
2017-06-30
Letal Lukas
COCO RICO (230)
2017-06-30
QUIDO 9 (231)
2017-06-30
Markanicz Maja
OLMAR (281)
2017-06-30
Marzahl Nadine
2017-06-30
Mokrzycka Amelia
2017-06-30
Mossakowski Jan
LOTOS (220)
2017-06-30
Olszewski Tomasz
2017-06-30
Orłowska Marta
2017-06-30
Orłowski Marcin
AMARETTO (227)
2017-06-30
Pakulski Marcin
HADRIAN (249)
2017-06-30
Pastwa Tomasz
AVENIDO (303)
2017-06-30
Pertkiewicz Laura
DEMON DEL (284)
2017-06-30
Pieniaszek Diego
2017-06-30
LINTON (305)
2017-06-30
Pieniaszek Dominik
2017-06-30
Polonis Paulina
CELESTA (264)
2017-06-30
Przysada Anna
NAWIS (299)
2017-06-30
Rąbca Agnieszka
CA IRAH (271)
2017-06-30
Rajnert Kamil
PITAGORAS (219)
2017-06-30
KOMTESSA (292)
2017-06-30
Rotter Alicja
WENDHETTA (272)
2017-06-30
Rozbiewska Weronika
CIALDINI (297)
2017-06-30
Rudziejewska Zuzanna
EMINOR (217)
2017-06-30
Rychlik Grzegorz
CHERUBIN (216)
2017-06-30
Rychlik Sylwia
2017-06-30
Ślązak Karolina
TORES-P (228)
2017-06-30
Śniegucki Ksawery
2017-06-30
2017-06-30
Sobańska Anna
2017-06-30
MODENA (242)
2017-06-30
ALEX (243)
2017-06-30
Społowicz Artur
BANKIER (278)
2017-06-30
Sulowski Dariusz
2017-06-30
COLA LADY (259)
2017-06-30
ŁARENNE (289)
2017-06-30
2017-06-30
Sypniewska Aleksandra
PRIMAVERA (293)
2017-06-30
Szwajcowska Joanna
2017-06-30
Tęcza Sara
CHABER-WM (298)
2017-06-30
Turczyńska Jagoda
KONTINA (288)
2017-06-30
Wendt Andrzej
CHICO Z (225)
2017-06-30
Wilczewska Dagmara
2017-06-30
Wostal Natasza
SZABLON (301)
2017-06-30
Wygachiewicz Jarosław
GALA (273)
2017-06-30
Zdanowska Aurelia
CYNA (252)
2017-06-30
Ziomek Marek
GROM (275)
2017-06-30
Złakowska Sandra
RE JULIAN (247)
2017-06-30
Zubko Patrycja
CYKLON (251)
2017-06-30
Zuchniak Agnieszka
ASTERA (229)
2017-06-30
Zwolak Zuzanna
2017-06-30

Number of Riders: 77

Number of Horses: 91

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl