Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Halowe Zawody Ogólnopolskie DiM; HZR-B
WOLICA/KALISZ, 25-27.11.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
69 ACCEPTED 2022-11-22 22:03:14
2022-11-22 21:31:51
Justyna Wacławek BARAQUE
  • 1x 22R/ZR C/C - 130 cm - zwykły
68 ACCEPTED 2022-11-22 22:03:16
2022-11-22 21:31:23
Justyna Wacławek FLORES
  • 1x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
  • 1x 20R/ZR P/P - 110 cm - dwufazowy
67 ACCEPTED 2022-11-22 22:03:18
2022-11-22 21:30:51
Łukasz Stodolny BARAQUE
  • 1x 21R/ZR N/N - 120 cm - zwykły
66 ACCEPTED 2022-11-22 22:03:21
2022-11-22 21:30:10
Łukasz Stodolny ADAGIO ORIGINAL COR
  • 1x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
  • 1x 20R/ZR P/P - 110 cm - dwufazowy
65 ACCEPTED 2022-11-22 20:40:01
2022-11-22 20:34:43
Kinga Łąkowska WITTARA HORSE CONCURE
  • 2x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-11-22 20:40:04
2022-11-22 20:20:21
Marek Strzyż DROPSY-0
  • 1x 11R/L/L- 100cm - zwykły
  • 1x 13R/P/ P - 110 cm - zwykły
63 ACCEPTED 2022-11-22 08:17:09
2022-11-22 08:00:37
Marcelina Łazik DIGISPORT QUATTRO
  • 1x 18/N/Duże Konie 120cm - Dwufazowy
  • 1x 39/Fin Jun/Mł/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - 130/135 cm Zwykły z rozgrywką
62 ACCEPTED 2022-11-22 08:17:03
2022-11-22 07:58:42
Szymon Stasiak MACAN TURBO W
  • 2x 4R/L/L - 100 cm - zwykły
  • 2x 11R/L/L- 100cm - zwykły
  • 2x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
61 ACCEPTED 2022-11-22 08:17:01
2022-11-22 07:57:54
Zofia Marciniak BACARDI
  • 1x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10T/LL/LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 18T/LL/ LL - 90 cm - zwykły
60 ACCEPTED 2022-11-22 08:16:53
2022-11-22 07:56:55
Wiktor Janczak OKAVANGO VAN DE NOTELAER
  • 1x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10T/LL/LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 18T/LL/ LL - 90 cm - zwykły
59 ACCEPTED 2022-11-23 13:28:41
2022-11-22 00:57:46
Helena Michalak WINCENTY
  • 2x 1/50/Kuce 50 cm - Dokładności
  • 2x 21/50/Kuce 50 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 31/Fin A0/Finał gr. A-0 - 50 cm Dwufazowy specjalny
58 ACCEPTED 2022-11-21 22:15:06
2022-11-21 21:47:56
Zofia Konieczna VAND HELSING
  • 2x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-11-21 21:02:38
2022-11-21 20:30:48
Maja Durska ANTONIE
  • 2x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
56 ACCEPTED 2022-11-21 19:48:13
2022-11-21 19:39:40
Maja Handke FENIKS
  • 1x 2/60/Kuce 60 cm - Dokładności
  • 1x 3/70/Kuce 70 cm - Dokładności
  • 1x 22/60/Kuce 60 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 23/70/Kuce 70 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 32/Fin A1/Finał gr. A-1 - 70 cm Dwufazowy specjalny
55 ACCEPTED 2022-11-21 19:01:33
2022-11-21 18:39:16
Olga Leonhard MAKS
  • 1x 1/50/Kuce 50 cm - Dokładności
  • 1x 2/60/Kuce 60 cm - Dokładności
  • 1x 31/Fin A0/Finał gr. A-0 - 50 cm Dwufazowy specjalny
54 ACCEPTED 2022-11-21 19:01:31
2022-11-21 18:38:47
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 4/80/Kuce 80 cm - Zwykły
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie 90 cm - Zwykły
  • 1x 33/Fin A2/Finał gr. A-2 - 85 cm Dwufazowy specjalny
53 ACCEPTED 2022-11-21 14:53:43
2022-11-21 14:50:44
Dagmara Paterek BONDUELA
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 2x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
52 ACCEPTED 2022-11-21 13:36:45
2022-11-21 13:32:00
Lena Kraska OFELIA
  • 2x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
51 ACCEPTED 2022-11-21 13:36:42
2022-11-21 13:29:55
Kinga Łąkowska LIZAK
  • 2x 14/ZAB/Konkurs zabawowy do 50 cm - Dokładności
50 ACCEPTED 2022-11-21 13:36:41
2022-11-21 13:29:19
Monika Łasicka PANAMKA
  • 2x 2T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-11-21 13:36:37
2022-11-21 13:28:51
Amelia Statkiewicz WITTARA HORSE CONCURE
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
48 ACCEPTED 2022-11-21 13:36:35
2022-11-21 13:27:30
Oliwia Kosedowska PANAMKA
  • 2x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
47 ACCEPTED 2022-11-21 11:32:35
2022-11-21 11:25:25
Antonina Kucharska STUBBENHOFS CORTADO
  • 1x 12/N/Duże Konie 120cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/Duże Konie 130cm - Dwufazowy
  • 1x 39/Fin Jun/Mł/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - 130/135 cm Zwykły z rozgrywką
46 ACCEPTED 2022-11-21 11:32:34
2022-11-21 11:24:41
Antonina Kucharska CHICHA MINT
  • 1x 12/N/Duże Konie 120cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 18/N/Duże Konie 120cm - Dwufazowy
  • 1x 38/Fin Dzieci/Grand Prix Dziec - 125cm Zwykły z rozgrywką
45 ACCEPTED 2022-11-21 09:13:02
2022-11-21 08:38:06
Adrian Urbaniak ORLANDO
  • 1x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
  • 1x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-11-21 09:13:00
2022-11-21 08:36:13
Olimpia Dymna CAVIARI V
  • 2x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-11-20 20:47:20
2022-11-20 20:47:04
Katarzyna Płóciennik CZACZA
  • 1x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
42 ACCEPTED 2022-11-20 19:46:46
2022-11-20 19:37:38
Maria Darul CONVERTUS
  • 1x 20R/ZR P/P - 110 cm - dwufazowy
  • 1x 21R/ZR N/N - 120 cm - zwykły
41 ACCEPTED 2022-11-20 19:46:44
2022-11-20 19:37:04
Angelika Buchali RAFCONIA
  • 2x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
40 ACCEPTED 2022-11-20 19:46:42
2022-11-20 19:36:32
Angelika Buchali LANITA ROSE
  • 1x 20R/ZR P/P - 110 cm - dwufazowy
  • 1x 21R/ZR N/N - 120 cm - zwykły
39 ACCEPTED 2022-11-20 18:38:36
2022-11-20 18:32:28
Oliwia Tietz LEKSYKON
  • 1x 18T/LL/ LL - 90 cm - zwykły
38 ACCEPTED 2022-11-20 18:38:33
2022-11-20 18:31:34
Lech Studniewski KARAT - S
  • 1x 18T/LL/ LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
37 ACCEPTED 2022-11-20 17:32:54
2022-11-20 17:18:57
Jakub Przewdzięk MAJOR
  • 1x 21R/ZR N/N - 120 cm - zwykły
36 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:19
2022-11-20 14:37:30
Łucja Przybylska GALILO
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
35 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:18
2022-11-20 14:35:06
Zofia Stedler APASJONATA FLOWER LOVE
  • 2x 23/70/Kuce 70 cm - Na styl jeźdźca
34 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:17
2022-11-20 14:34:23
Zofia Stedler FOREVER YOUNG
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
33 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:16
2022-11-20 14:33:24
Zuzanna Jarus NADAR
  • 2x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:15
2022-11-20 14:32:43
Hanna Wojciechowska SIR CORNETTO W Z
  • 2x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:14
2022-11-20 14:32:05
Anna Kubisiak BRANDO
  • 2x 9/LL/Duże Konie 90cm - Na styl jeźdźca
30 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:12
2022-11-20 14:31:26
Hanna Łuczyńska HIRKOR
  • 2x 21/50/Kuce 50 cm - Na styl jeźdźca
29 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:11
2022-11-20 14:30:43
Anna Leń ROSI
  • 2x 2T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:10
2022-11-20 14:30:14
Barbara Jarus MASZA
  • 2x 20/ZAB/Konkurs zabawowy do 50 cm - Dokładności
27 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:09
2022-11-20 14:29:36
Henryk Broniarczyk APASJONATA FLOWER LOVE
  • 1x 1/50/Kuce 50 cm - Dokładności
  • 1x 2/60/Kuce 60 cm - Dokładności
26 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:07
2022-11-20 14:28:51
Henryk Broniarczyk MAGIA
  • 2x 3/70/Kuce 70 cm - Dokładności
25 ACCEPTED 2022-11-20 11:20:17
2022-11-19 21:09:57
Natalia Klusak SEMI
  • 1x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
24 ACCEPTED 2022-11-20 11:20:13
2022-11-19 17:45:06
Amelia Janecka ISKRA
  • 2x 1/50/Kuce 50 cm - Dokładności
23 ACCEPTED 2022-11-20 11:20:09
2022-11-19 17:27:33
Wiktoria Foint CZACZA
  • 1x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
22 ACCEPTED 2022-11-19 15:02:50
2022-11-19 11:46:36
Olga Rezler KEWIN
  • 1x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
21 ACCEPTED 2022-11-19 15:02:54
2022-11-19 11:40:09
Angelika Troneczek SENTYMENT
  • 1x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
20 ACCEPTED 2022-11-19 15:02:57
2022-11-18 23:49:42
Julia Wieruszewska OLIMPIA
  • 1x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
  • 1x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-11-19 15:03:09
2022-11-18 18:29:02
Wiktoria Foint CYTRA
  • 1x 17T/mini LL-80/ mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-11-18 12:22:16
2022-11-18 12:15:32
Julia Kalinowska ADAGIO-GL
  • 1x 2T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3T/LL/LL - 90 cm - zwykły
17 ACCEPTED 2022-11-15 12:11:06
2022-11-15 12:00:11
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 12/N/Duże Konie 120cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 19/C/Duże Konie 130cm - Dwufazowy
  • 1x 39/Fin Jun/Mł/Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - 130/135 cm Zwykły z rozgrywką
16 ACCEPTED 2022-11-11 23:27:46
2022-11-11 11:20:00
Zofia Malecha CSILLA
  • 1x 10T/LL/LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 11R/L/L- 100cm - zwykły
15 ACCEPTED 2022-11-11 23:27:48
2022-11-11 00:31:38
Zofia Hart Dyke MISSISSIPI
  • 1x 6/100/Kuce i Małe Konie 100 cm - Zwykły
  • 1x 7/110/Kuce i Małe Konie 110 cm - Zwykły
  • 2x 26/100/Kuce i Małe Konie100 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 35/Fin D-bis/Finał gr. D-bis - 105 cm Zwykły z rozgrywką
14 ACCEPTED 2022-11-11 23:27:50
2022-11-11 00:31:06
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 6/100/Kuce i Małe Konie 100 cm - Zwykły
  • 2x 27/110/Kucei Małe Konie 110 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 35/Fin D-bis/Finał gr. D-bis - 105 cm Zwykły z rozgrywką
13 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:05
2022-11-09 19:45:16
Julia Pawłowska MIKO
  • 1x 2/60/Kuce 60 cm - Dokładności
  • 1x 3/70/Kuce 70 cm - Dokładności
12 ACCEPTED 2022-11-20 17:33:03
2022-11-09 19:44:08
Julia Pawłowska TINA MILLER LADY
  • 1x 3/70/Kuce 70 cm - Dokładności
  • 1x 4/80/Kuce 80 cm - Zwykły
11 ACCEPTED 2022-11-06 22:14:06
2022-11-06 22:08:58
Klaudia Kanicka LADY PANK
  • 1x 2T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/LL/LL - 90 cm - zwykły
10 ACCEPTED 2022-11-16 08:15:52
2022-11-04 09:12:32
Patrycja Świderska DAKINI
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 2x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 2x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
9 ACCEPTED 2022-10-30 01:25:41
2022-10-29 10:57:11
Agata Stróżyńska HEABISCUIT N
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie 90 cm - Zwykły
  • 1x 6/100/Kuce i Małe Konie 100 cm - Zwykły
8 ACCEPTED 2022-10-27 12:08:23
2022-10-25 20:11:51
Maria Wierucka CYKOR
  • 2x 23/70/Kuce 70 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 32/Fin A1/Finał gr. A-1 - 70 cm Dwufazowy specjalny
7 ACCEPTED 2022-10-27 12:08:22
2022-10-25 20:02:15
Zofia Wierucka LUNA
  • 1x 24/80/Kuce 80 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 25/90/Kuce i Małe Konie 90 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 33/Fin A2/Finał gr. A-2 - 85 cm Dwufazowy specjalny
6 ACCEPTED 2022-10-27 12:08:20
2022-10-25 20:01:53
Maria Wierucka SANTA
  • 2x 21/50/Kuce 50 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 31/Fin A0/Finał gr. A-0 - 50 cm Dwufazowy specjalny
5 ACCEPTED 2022-11-14 20:32:01
2022-10-25 18:43:16
Antoni Wlekliński PASŁĘK
  • 2x 1T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 2x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 2x 16T/mini LL-60/ mini LL - 60 cm - dokładności
4 ACCEPTED 2022-10-23 15:46:59
2022-10-16 09:08:05
Natalia Maraszek OBISPO
  • 1x 8T/mini LL-60/mini LL - 60 cm - dokładnośc
  • 1x 9T/mini LL-80/mini LL - 80 cm - z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-11-09 13:38:58
2022-10-13 20:20:12
Anna Korzeniewska DIALEKTYKA
  • 2x 10T/LL/LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 18T/LL/ LL - 90 cm - zwykły
  • 1x 19R/ZR L/L - 100 cm - dwufazowy
2 ACCEPTED 2022-10-24 16:59:27
2022-10-04 10:09:44
Urszula Rosa URWIS
  • 2x 3/70/Kuce 70 cm - Dokładności
  • 2x 23/70/Kuce 70 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 32/Fin A1/Finał gr. A-1 - 70 cm Dwufazowy specjalny
1 ACCEPTED 2022-11-22 13:56:03
2022-10-04 10:09:09
Aleksandra Lara APIS
  • 1x 4/80/Kuce 80 cm - Zwykły
  • 1x 5/90/Kuce i Małe Konie 90 cm - Zwykły
  • 1x 24/80/Kuce 80 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 25/90/Kuce i Małe Konie 90 cm - Na styl jeźdźca
  • 1x 33/Fin A2/Finał gr. A-2 - 85 cm Dwufazowy specjalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Broniarczyk Henryk Klub Jeździecki Wolica
2014 (Mł.)
O068739
2. Buchali Angelika BPK
S
O020743
3. Darul Maria bpk
2003 (MJ.)
O042919
4. Durska Maja KJ Kaja Ceków
2006 (J.)
Brak
5. Dymna Olimpia Brak
Brak
6. Foint Wiktoria stajnia cytra
2004 (J.)
O062916
7. Handke Maja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2012 (Mł.)
O067406
8. Hart Dyke Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O059845
9. Janczak Wiktor Bpk
2005 (J.)
Brak
10. Janecka Amelia bzpk
2009 (JM.)
brak
11. Jarus Barbara Klub Jeździecki Wolica
2014 (Mł.)
Brak
12. Jarus Zuzanna Klub Jeździecki Wolica
2008 (JM.)
O061504
13. Kalinowska Julia -
2001 (MJ.)
-
14. Kanicka Klaudia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2002 (MJ.)
O042822
15. Klusak Natalia brak
S
Brak
16. Konieczna Zofia Bpk
2009 (JM.)
Brak
17. Korzeniewska Anna Stow. Interhorse Dobra Nadzieja
2005 (J.)
O040031
18. Kosedowska Oliwia Bkp
2006 (J.)
Brak
19. Kraska Lena Stajnia Antonin
2009 (JM.)
BRAK
20. Kubisiak Anna Klub Jeździecki Wolica
2009 (JM.)
O068741
21. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
22. Lara Aleksandra JUKS Abakus Kaczyna
2010 (JM.)
O058545
23. Leń Anna Klub Jeździecki Wolica
2007 (JM.)
Brak
24. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
25. Leonhard Olga KJ Hufnal
2012 (Mł.)
O084902
26. Łąkowska Kinga Bpk
2008 (JM.)
Brak
27. Łasicka Monika bpk
2006 (J.)
brak
28. Łazik Marcelina Kj Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2010 (JM.)
O063609
29. Łuczyńska Hanna Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
O070564
30. Malecha Zofia WTK Hermanów
2006 (J.)
O051311
31. Maraszek Natalia Klub Jeździecki Wolica
S
O036347
32. Marciniak Zofia Bpk
2012 (Mł.)
O063608
33. Michalak Helena Klub Jeździecki Jolly Jumper
2014 (Mł.)
O068497
34. Paterek Dagmara BPK
2010 (JM.)
-
35. Pawłowska Julia RIO GRANDE Krosinko
2012 (Mł.)
O063460
36. Płóciennik Katarzyna Stajnia Cytra
2001 (MJ.)
Brak
37. Przewdzięk Jakub OSK Michalscy Trzebnica
2005 (J.)
O050863
38. Przybylska Łucja Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O062915
39. Rezler Olga Stajnia Karpata
S
Brak
40. Rosa Urszula JUKS Abakus Kaczyna
2012 (Mł.)
O068493
41. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
42. Statkiewicz Amelia Bpk
S
Brak
43. Stedler Zofia Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O061506
44. Stodolny Łukasz KJ Jan Kosicki
S
O007979
45. Stróżyńska Agata St. J Baborówko
2003 (MJ.)
O044632
46. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
47. Studniewski Lech BPK (WIE)
S
O006364
48. Świderska Patrycja Stowarzyszenie Interhorse
2002 (MJ.)
O040003
49. Tietz Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
Brak
50. Troneczek Angelika Stajnia Karpata
S
Brak
51. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
52. Urbaniak Adrian Brak
S
Brak
53. Wacławek Justyna KJ Jan Kosicki
S
O025900
54. Wierucka Maria Rio Grande Krosinko
2012 (Mł.)
O059330
55. Wierucka Zofia Rio Grande Krosinko
2011 (Mł.)
O057409
56. Wieruszewska Julia Stowarzyszenie Interhorse
2001 (MJ.)
Brak
57. Wlekliński Antoni Stowarzyszenie Interhorse
2005 (J.)
Brak
58. Wojciechowska Hanna Klub Jeździecki Wolica
2009 (JM.)
O06502
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ADAGIO ORIGINAL COR HOL POL 2017 ogier gniada/173 F: Adagio De Talm / Lamm De Fetan
M: Cesena / Cardino
K032110 DE421000751017
2.

ADAGIO-GL SP POL 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Vulkan L
M: Amira
brak 616009610078415
3.

ANTONIE KWPN NED 2005 wałach gniada/168 F: Olivi
M: Sunrise
Brak 5280030506506
4.

APASJONATA FLOWER LOVE KUC WALIJSKI POL 2014 klacz izabelowata/123 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: ANABEL
K033687 616013610203114
5.

APIS M. POL 2006 wałach siwa/146 F: Mors / Kumys
M: Antalya Border I / O'Brien Du Chesnay
D/A2 K023102 POL 013 67 00223 06
6.

BACARDI SP POL 2018 wałach siwa/171 F: Cristallo l
M: ,
. .
7.

BARAQUE HOL. GER 2013 ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet du Rouet
M: Valetta II / Ephebe for Ever s.f.
K024829 DE421000612113
8.

BONDUELA KUC POL 2006 klacz siwa/130 F: Krotosz
M: Banitka I
brak 616013610294206
9.

BRANDO WLKP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: POLDER
M: BRAZYLIA
K034986 616007520058911
10.

CAVIARI V Duński Koń Gorącokrwisty POL 2013 ogier gniada/163 F: Come Back II
M: Rocita Skovbo
Brak Brak
11.

CHICHA MINT BR.D POL 2015 klacz gniada/171 F: nn
M: nn
K029302 498815221815
12.

CONVERTUS HOL POL 2014 ogier kasztanowata/182 F: Colman / Carthago
M: Colman / Carthago
K027150 DE421000042514
13.

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
14.

CSILLA SP POL 2009 klacz kasztanowata/167 F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Czarowna / Elmero
K019227 616009610220109
15.

CYKOR KUC POL 2009 wałach siwa/130 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Plamka / Borysław
A1 K020057 POL013600071409
16.

CYTRA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Harper
M: Cargo
Brak 616009600286009
17.

CZACZA KUC POL 2014 klacz gniada/152 F: NN
M: NN
Brak 616999600263514
18.

DAKINI WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz ciemnogniada/166cm F: POLDER
M: DUMKA
brak 616 007 61 01750 09
19.

DIALEKTYKA SP POL 2014 klacz kara/159 F: Phin Phin
M: D E.FEU D'HIVER
- 616 009 51 02383 14
20.

DIGISPORT QUATTRO HOL POL 2015 wałach siwa/170 F: Quvee Prestige / Quidam De Revel
M: Zanetta I / Calato
K033086 DE421000169915
21.

DROPSY-0 SP POL 2015 wałach gniada/175 F: Diamant De Se Semilly
M: Ex Libris
K034661 DE410100557515
22.

FENIKS BRAK POL 2007 wałach gniada/131 F: Very top
M: Frida
K029061 013640016607
23.

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/134 F: NN
M: NN
A2 K026259 616999610263910
24.

FLORES HOL GER 2013 klacz siwa/168 F: Quick Star / Galoubet A
M: Biscaya / Calido I
K027234 DE421000601513
25.

FOREVER YOUNG KUC POL 2018 ogier srokata/125 F: Tajfun
M: Fabryka Marzeń
Brak 00000
26.

GALILO KUC POL 2016 wałach bułana/146 F: Gran Chacco
M: Galicja
0 0
27.

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz jelenia/146 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
28.

HEABISCUIT N WLKP POL 2014 gelding bay/153 F: Lapis / Lagaro
M: H'Lotka / Magnet
E K025206 616007610105214
29.

HIRKOR KONIK POLSKI POL 1998 wałach kara/130 F: Jaszyk
M: Hera
K005942 0000000000000
30.

ISKRA NN POL 2007 klacz tarantowata/145 F: NN
M: NN
D K030629 999570268702
31.

KARAT - S SP POL 2002 wałach gniada/168 F: Sanskryt / Wbrator
M: Korta / Kanion III
K016221 POL009611002902
32.

KEWIN TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach tarantowata/166 F: AS Trefl
M: Konwalia
Brak 616999590001711
33.

LADY PANK Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Klacz gniada/165 F: Taternik
M: Lady Brown
K025717 POL009610051906
34.

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Ulanka-Rose / Democraat
K033043 528003201603411
35.

LEKSYKON WIELKOPOLSKA POL 2004 wałach kasztanowata/165 F: Ikarus
M: Lazura
Brak 616007611016204
36.

LIZAK KUC POL 2018 wałach kara/110 F: Śpioch
M: Lisa
Brak 616013610028718
37.

LUNA DRP POL 2010 klacz gniada/140 F: nn /
M: nn /
C K026657 528009101178093
38.

MACAN TURBO W KWPN POL 2017 wałach kasztanowata/166 F: Carrera VDL
M: Upsala W
/ 528003201707852
39.

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/124 F: nn
M: nn
K028578 616999520119913
40.

MAJOR SP POL 2017 wałach kara/166 F: Tanos /
M: Maja / Euento
K032207 POL006660035607
41.

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/115 F: NN
M: NN
K031749 616999610239712
42.

MASZA KUC POL 2015 klacz siwa/103 F: Nn
M: Nn
K033822 616999610234815
43.

MIKO KON MAŁY POL 2012 wałach kasztanowata/131 F: Martini
M: Hipsy
A1 K029946 616016390028412
44.

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
D K021250 616013661246212
45.

NADAR WLKP POL 2018 wałach siwa/165 F: Colestus
M: Niobe
Brak 616007610101518
46.

OBISPO CRUZADO POL 2015 wałach cremello/159 F: nn
M: nn
KO036347 724901000055248
47.

OFELIA KOŃ MAŁY POL 2011 klacz srokata/140 F: OLAF
M: KATRINA
BRAK 616013590089511
48.

OKAVANGO VAN DE NOTELAER Belgisch Warmbloedpaard POL 2014 wałach gniada/167 F: Peppermill
M: Dame de laubry/ skippy ll
/ 056002W00306852
49.

OLIMPIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Lescibard L
M: Orawa
Brak 616009610072013
50.

ORLANDO KUC WALIJSKI POL 2018 wałach siwa/140 F: Nn
M: Nn
Brak 197860893443
51.

PANAMKA WLKP POL 2008 klacz kasztanowata/165 F: Eger
M: Paszka
Brak -
52.

PASŁĘK Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Poker
M: Pasja
brak 616008610102614
53.

RAFCONIA WLKP POL 2015 klacz ciemnogniada/180 F: Contendus / Contender
M: Rafa R / Vandamme
K034246 616007610160415
54.

ROSI HANOWERSKA POL 2011 klacz kara/170 F: Dressage Royal
M: Anushka
Brak DE431316758812
55.

SANTA KUC POL 2011 klacz gniada/117 F: Prezes /
M: Sindi /
A0 K024725 616013610038911
56.

SEMI HAFLINGER POL 2008 klacz kasztanowata/139 F: Srebrny Rumak
M: Selina
Brak POL 013 61 01758 08
57.

SENTYMENT SP POL 2002 wałach siwa/170 F: Lambado
M: Sekwana
Brak POL 009611090100
58.

SIR CORNETTO W Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Sir Obolensky Z
M: Calgary
Brak 056015Z55337017
59.

STUBBENHOFS CORTADO HOLSZTYN GER 2010 wałach siwa/170 F: Corregio2
M: Ulinna/Consens
10237523 DE410103212510
60.

TINA MILLER LADY CONNEMARA IRL 2012 klacz siwa/146 F: Tynagh Miller / Ashfield Miller
M: Fodagoul Queen / Fiona's Man
D K033096 372004000027864
61.

URWIS KUC POL 2012 wałach gniada/112 F: Elvis / Apollo
M: Uniqua/ Kawior
A0 K028506 616013610096412
62.

VAND HELSING UKR POL 2012 wałach gniada/170 F: -
M: -
Brak -
63.

WINCENTY KUC POL 2008 wałach srokata/120 F: nn
M: nn
K030644 616999662046608
64.

WITTARA HORSE CONCURE WLKP POL 2004 klacz gniada F: Liman /
M: Wolta / Tycjan
K015900 POL007530127204
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 58

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl