Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
60 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 00:17:55
2020-01-24 23:05:12
Jakub Kubiak VELCO SITTE
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 00:17:52
2020-01-24 22:56:55
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
58 ENTRY ACCEPTED 2020-01-24 13:43:30
2020-01-24 12:02:01
Bogusława Rutana - Zalewska KORYNT
  • 2x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
57 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:19:48
2020-01-23 21:17:49
Michał Kubiak BABILONIA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9B/C/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:18:18
2020-01-23 21:16:10
Michał Kubiak HIGH BOOTS D'IVE Z
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:18:50
2020-01-23 21:15:32
Michał Kubiak FLORYDA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
54 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:19:59
2020-01-23 21:15:06
Grzegorz Kubiak ARAFAT
  • 1x 9B/C/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:19:49
2020-01-23 21:14:35
Grzegorz Kubiak ANTYLYA
  • 1x 8/N/zwykły
52 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 15:24:40
2020-01-23 11:23:14
Gabriela Ratajska KIND REGARDS DE SPAN
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 15:24:45
2020-01-23 10:03:57
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:59:43
2020-01-22 22:05:48
Magdalena Pituch ZICO
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:59:48
2020-01-22 22:01:39
Anna Mizerska MÓJ RUCH
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:59:52
2020-01-22 21:55:43
Monika Wścisły SALZBURG
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
47 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:59:56
2020-01-22 21:55:19
Julia Kostrzewska SALZBURG
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 22:59:59
2020-01-22 21:01:50
Zuzanna Jóźwik TRYNIDAD
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:03
2020-01-22 19:58:00
Wiktoria Kubisiak KASTOR
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
44 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:07
2020-01-22 19:11:29
Joanna Paszyńska WETO LIBERUM
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:11
2020-01-22 14:19:20
Amelia Jończyk ARABESKA
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
42 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:15
2020-01-22 13:44:56
Nadia Cieplińska TENERIFE L
  • 2x 5/L/dwufazowy
41 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:20
2020-01-22 13:22:26
Agata Wójcińska MAŁA M
  • 1x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
40 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 23:00:23
2020-01-22 12:36:26
Kamila Wejner CAOMA
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:46
2020-01-22 09:04:09
Zuzanna Jóźwik COCA SZUMAWA
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:49
2020-01-22 08:41:07
Nina Oleszkiewicz DERBY DE BREKKA
  • 1x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
37 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:52
2020-01-21 22:48:35
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:54
2020-01-21 22:16:22
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 2x 15/L/Egzamin Licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:07:57
2020-01-21 22:15:50
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:00
2020-01-21 22:15:40
Olga Basińska PRISCILLA
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:03
2020-01-21 22:13:55
Olga Basińska BLACK MAGIC
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
32 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:05
2020-01-21 21:38:51
Adam Stasiak COLORADO
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
31 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:08
2020-01-21 21:37:58
Magdalena Szablewska GOLDERINE
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
30 ENTRY ACCEPTED 2020-01-25 00:17:49
2020-01-21 21:37:29
Dominika Soplak PASO DOBLE
  • 1x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:13
2020-01-21 21:27:47
Aleksandra Zaręba FARGITA
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 9/N1/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2020-01-22 09:08:15
2020-01-21 21:27:33
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
27 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 16:30:20
2020-01-20 20:24:31
Julia Gorsiak MARKIZ
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2020-01-23 21:07:13
2020-01-18 18:40:20
Olga Wodzyńska CASTELLANO
  • 2x 5/L/dwufazowy
25 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 09:08:51
2020-01-15 20:41:55
Aleksandra Machniewicz EQUEENPASSION LAVITA
  • 2x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 2x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 09:08:53
2020-01-15 20:41:09
Ewa Machniewicz FARAMIR
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 09:08:59
2020-01-14 14:36:47
Juliana Suska TOKAJER 8
  • 1x /CC/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 09:09:01
2020-01-14 14:36:17
Juliana Suska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 9B/C/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2020-01-18 09:09:04
2020-01-14 14:35:32
Juliana Suska CHARLIE BOY
  • 1x 8/N/zwykły
20 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 17:14:46
2020-01-13 14:29:46
Lena Janiszewska ANRI MARIELLA
  • 2x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 17:14:51
2020-01-13 14:29:06
Lena Janiszewska REPLAY 31
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/L/dwufazowy
18 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 17:14:54
2020-01-13 14:28:35
Gabriela Janiszewska EPSON MK
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 14/L/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 17:14:56
2020-01-13 14:27:32
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:24
2020-01-09 23:33:27
Amelia Dobies MAŁA STOKROTKA
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:28
2020-01-09 23:29:20
Roksana Ryszkowska MAGALA
  • 1x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:31
2020-01-09 23:19:26
Oliwia Żuchewicz KIRMANA
  • 2x 6/L/Egzamin Licencyjny
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 15/L/Egzamin Licencyjny
13 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:34
2020-01-09 23:18:08
Oliwia Żuchewicz DAKOTA
  • 1x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/90 cm/towarzyski - dwufazowy
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:38
2020-01-09 23:17:28
Martyna Rosiak CEDRA
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
11 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:42
2020-01-09 23:16:52
Jakub Malinowski PEARL OF THE OCEAN
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
10 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:46
2020-01-09 23:15:57
Jakub Malinowski ILONUS
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
9 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:49
2020-01-09 17:32:40
Maja Szara NERON
  • 2x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok- wys.40cm
  • 2x /Pierwszy Krok/Pierwszy krok - wys. 40 cm
8 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:15:59
2020-01-08 14:32:23
Jakub Kołodziejek P’ QUATRO
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 2x 14/L/dwufazowy
7 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:16:03
2020-01-08 10:45:57
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 5/L/dwufazowy
  • 2x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
6 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:16:07
2020-01-07 19:55:42
Martyna Trzaska TEQUILA
  • 2x 3/80 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/80 cm/towarzyski - dwufazowy specjalny
  • 1x 13/90 cm/towarzyski - z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:16:11
2020-01-06 21:37:42
Katarzyna Dobrowolska KASZMIR
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 8/N/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
  • 1x 17/N/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:16:22
2020-01-01 23:10:15
Maria Majchrzak CONTADORRE
  • 2x 2/70 cm/towarzyski - dokładności
  • 2x 11/70 cm/towarzyski - dokładności
3 ENTRY ACCEPTED 2020-01-13 01:16:32
2020-01-01 22:52:05
Michał Kubiak JAVALL - TWIGGY BB
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
2 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 10:03:42
2020-01-01 22:51:28
Michał Kubiak JACK DANIELS S
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
1 ENTRY ACCEPTED 2020-01-21 10:03:45
2020-01-01 22:50:31
Jacek Gałkowski BRANDO
  • 1x 5/L/dwufazowy
  • 1x 7/P/zwykły
  • 1x 14/L/dwufazowy
  • 1x 16/P/o wzrastającym stopniu trudności
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
2. Basińska Olga JKS OLSZA
2008 (JM.)
O056249
3. Bedliński Andrzej Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
S
0002239
4. Cieplińska Nadia KJ SO Łąck
2003 (J.)
O047989
5. Dobies Amelia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2005 (JM.)
Brak
6. Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O004961
7. Gałkowski Jacek KS AZS AWF Warszawa
S
O031355
8. Gorsiak Julia -
2004 (J.)
Brak
9. Janiszewska Gabriela ŁKJ
2003 (J.)
0039284
10. Janiszewska Lena ŁKJ
2009 (Mł.)
0049333
11. Jończyk Amelia bpk
2004 (J.)
brak
12. Jóźwik Zuzanna Klub Jeździecki Szumawa
2004 (J.)
O038570
13. Kołodziejek Jakub BPK (MAZ)
2004 (J.)
O055375
14. Kostrzewska Julia Klub Jeździecki Bingo
2003 (J.)
0053987
15. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (MJ.)
O024984
10113471
16. Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
S
O000283
17. Kubiak Jakub KJ SO Łąck
2000 (MJ.)
O026764
10165106
18. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
19. Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002631
20. Kubisiak Wiktoria KJ Łąck
2003 (J.)
O037236
21. Machniewicz Aleksandra Łódzki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
Brak
22. Machniewicz Ewa Łódzki Klub Jeździecki
2004 (J.)
Brak
23. Majchrzak Maria KS AZS AWF Warszawa
2002 (J.)
brak
24. Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2007 (JM.)
O054129
25. Mizerska Anna Ranczo Zico
2004 (J.)
Brak
26. Oleszkiewicz Nina KJ Aldragho Józefosław
2003 (J.)
O039837
27. Paszyńska Joanna BPK
S
Brak
28. Pituch Magdalena Klub Jeździecki Bingo
2003 (J.)
0057887
29. Ratajska Gabriela KJ Strzała Krubiczew
2005 (JM.)
O036019
30. Rosiak Martyna Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
O051654
31. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
32. Rutana - Zalewska Bogusława bpk
2009 (Mł.)
brak
33. Ryszkowska Roksana Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2003 (J.)
Brak
34. Soplak Dominika KJ CAVALIER
2008 (JM.)
brak
35. Stasiak Adam Kj Cavalier
2003 (J.)
O047481
36. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
37. Suska Juliana KS Euro Holding Warszawa
2003 (J.)
O036369
38. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
39. Szara Maja NZ
2011 (Mł.)
Brak
40. Trzaska Martyna bpk
2001 (MJ.)
brak
41. Waśniewska Pola JKS Olsza
2005 (JM.)
O043918
42. Wejner Kamila BPK
2007 (JM.)
brak
43. Wodzyńska Olga LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (J.)
O047107
44. Wójcińska Agata Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2006 (JM.)
Brak
45. Wścisły Monika Klub Jeździecki Bingo
2004 (J.)
0045369
46. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (J.)
O040535
47. Żuchewicz Oliwia Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2001 (MJ.)
O054130
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ANRI MARIELLA KUC WALIJSKI GBR 2009 Klacz kasztanowata/kuc:135 cm F: Boston Braveheart
M: Anri Cariad / Carwed Charmer
K025128 826046020155322
2.

67

ANTYLYA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab / Arcus
M: Akustyka / Jung
K024088 616006580220913
3.

58

ARABESKA PKSP POL 2009 Klacz gniada/168 F: Wieland
M: Ascona
brak
4.

68

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata/170 F: Turbud Quirinus / Pavarotti vd Helle
M: Arabeska / Czynel
K022376 616007610116011
5.

66

BABILONIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Bischof L / Bachus
M: Brendy / Liverpool
K019544 616009580503811
6.

43

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013720 616999530249005
7.

47

BLACK MAGIC KUC GBR 2006 Wałach kara/kuc:148 F: X
M: X
K026677
8.

7

BRANDO SP POL 2006 Wałach gniada/180 F: Leo / Lennon
M: Barinella / Barinello
K011876 POL009610072506 104PY81
9.

61

CAOMA WIELKOPOLSKA POL 2011 Klacz gniada F: Czarczaf
M: Cajamarka
brak
10.

16

CASTELLANO HOL GER 2011 Wałach gniada/185 F: CACHAS
M: WAJONA/COLMAN
K027012 DE421000078111
11.

22

CEDRA SP POL 28.04.2004 Klacz gniada F: Good Luck /
M: Cezarea /
K026550 616007520044704
12.

39

CHARLIE BOY ANGLO EUROPEAN CHE 2010 Wałach siwa/- F: Irco Miro Gii / Irco Mena
M: Quella S / Quick Star
K026991 826002100024725
13.

35

CIA MALICA HOLSZTYŃSKA GER 2009 Klacz ciemnogniada/. F: Caretino/Caletto II
M: Vivien IV / Cristo
K016875 DE421000423009 106HG54
14.

41

COCA SZUMAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz ciemnogniada/169 F: Cola
M: Lotte
K019784 616009670142910
15.

48

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel / Newton
M: Cyrkówka / Efez
K016053 POL009640047306
16.

30

CONTADORRE SP POL 2007 Wałach gniada/165 F: Correro
M: Verona
K021124 .
17.

21

DAKOTA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Tanos
M: Derka
Brak Brak
18.

42

DERBY DE BREKKA SELLE FRANCAIS FRA 2013 Wałach gniada/170 F: Salto de L'Isle
M: Licorne des Parts
K028257 13415968A
19.

44

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
K025845 372IRE45198525T
20.

51

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
K018994 528003200911549
21.

34

EPSON MK . POL 2014 Wałach gniada/. F: Marino
M: Electra MK / Avero
K026814 616009600086214
22.

36

EQUEENPASSION LAVITA KUC WALIJSKI POL 2012 Klacz izabelowata/kuc:130 F: Carrwood Sunbird 75372
M: Millcroft Lyra
K025127 826046020168643
23.

14

FARAMIR TRAKEŃSKA POL 2009 Wałach gniada/166 F: Aktyw
M: Falka
K016959 POL732010048009
24.

50

FARGITA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Afellay / Guidam
M: Urgita / Pierrot
K018380 528003201011252
25.

63

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
K024788
26.

65

FLORYDA SP POL 2014 Klacz kasztanowata/170 F: Zinedine / Guidam
M: Febrina / Casmir Z
K028196 616009670080914
27.

49

GOLDERINE MECKLENBURG POL 2012 Klacz kasztanowata/159 F: Reiter-Traum
M: Gitana
K021163 brak
28.

38

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 Wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 W261184BWP
29.

64

HIGH BOOTS D'IVE Z Z BEL 2015 Ogier kasztanowata/163 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Delilah d'Ive Z / Darco
K028197 056015Z55762715
30.

45

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
K024646 030619
31.

24

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada/174 F: Turbud Quirinus
M: Ilona
K009692 POL009640019504 105AZ43
32.

6

JACK DANIELS S KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Inshallah De Muze/ Nabab De Reve
M: Bandette S/ Orlando BWP
K027797
33.

27

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
K025518 528003201402918
34.

31

JAVALL - TWIGGY BB KWPN NED 2014 Ogier gniada/180 F: Zavall VDL / Casall
M: Origgi / Burggraaf
K027795
35.

56

KASTOR SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Epos/
M: Karniola/
brak
36.

29

KASZMIR WLKP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Cajero / Caretino
M: Kalifornia / Dżamir
K013435 POL007610013807
37.

62

KIND REGARDS DE SPAN KWPN POL 2015 Wałach gniada/mk:156 F: Durango VDL
M: Gouvernante De Span
brak 528003201508978
38.

20

KIRMANA SP POL 2015 Klacz gniada/177 F: Larron
M: Kira
K028261 616009530126015
39.

69

KORYNT MŁP POL 2009 Wałach gniada F: Estończyk /
M: Koryntia /
brak
40.

19

MAGALA AA ESP 2004 Klacz siwa F: Borneo /
M: Trinidad /
brak 190201004501111
41.

60

MAŁA M NN/KUC POL 2003 Klacz gniada/mk:140 F: Nn
M: Nn
Brak
42.

18

MAŁA STOKROTKA MAŁY KOŃ POL 2009 Klacz tarantowata/kuc:141 F: nn / nn
M: nn / nn
K027223
43.

40

MARKIZ Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach siwa/167 F: Cajero
M: Mylady
- 616009640116807
44.

53

MÓJ RUCH XX POL 2007 Wałach kasztanowata/158 F: Cumbrales
M: Moja
Brak Brak
45.

73

MORPHEUS SP POL 2012 Ogier gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Mariotta / Aviano
K025550 616009610071812
46.

25

NERON HUCULSKA POL 2003 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Puszkar
M: Nela
Brak
47.

26

P’ QUATRO SP POL 2010 Wałach gniada/164 F: Qulester
M: Putyfara / Louis
K020886 616009661404011
48.

17

PASO DOBLE KUC POL 2009 Wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
K027463
49.

23

PEARL OF THE OCEAN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 08.05.2012 Klacz gniada/161 F: Opar
M: Piwonia
K027214
50.

46

PRISCILLA SP POL 1999 Wałach gniada/165 F: Jankes
M: Brak
Brak
51.

72

PUŁASKI SP POL 2012 Wałach kasztanowata/164 F: Kalaska De Semilly / Diamant De Semilly
M: Pumara /
brak 616009520046012
52.

70

QUILIBET HOL GER 2003 Wałach ciemnogniada F: Quinar / Quidam De Revel
M: Najade II / Leandro
K014795 DE421000369903
53.

33

REPLAY 31 Deutsches Reitpony GER 2008 Wałach gniada/kuc:148 cm F: Rikado
M: Mon Cherie
K028515 DE 435350177508 DE 435350177508
54.

54

SALZBURG XX POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: X
M: X
K028772
55.

59

TENERIFE L SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Gayall / Luron
M: Tola Z / Cartree Z
K016418 616009610036509
56.

28

TEQUILA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Santiego /
M: Tradycja /
brak 616007520008610
57.

37

TOKAJER 8 OLD GER 2008 Klacz gniada F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Axina / Acord II
K016742 DE418180171608 104ZT81
58.

55

TRYNIDAD SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/169 F: Markies V
M: Tiffany
K025358 616009600164113
59.

71

VELCO SITTE SBS POL 2005 Wałach gniada/165 F: Parco
M: Insel sitte
Brak Paszport
60.

57

WETO LIBERUM SP POL 2016 Wałach gniada/160 F: Lissaro
M: Wena
brak 616009520001716
61.

52

ZICO XX POL 2006 Wałach kasztanowata/170 F: Ecosse
M: Zarita
K013684
Rider Club
Competition
Prize
Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Dobrowolska Katarzyna BPK (MAZ)
300
SUM:
300.00
Janiszewska Gabriela ŁKJ
150
400
SUM:
550.00
Kubiak Grzegorz KJ SO Łąck
300
SUM:
300.00
Kubiak Jakub KJ SO Łąck
900
400
400
SUM:
1700.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
SUM:
50.00
Kubiak Michał Sobieski Jumping Team Gdańsk
150
300
SUM:
450.00
Malinowski Jakub Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
100
SUM:
100.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
200
SUM:
200.00
Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (45)
2020-01-25
11
2020-01-25
1
200
Basińska Olga
JKS OLSZA
2020-01-25
6
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-25
3
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Bedliński Andrzej
Ośrodek Sportów Konnych Nowy Ciechocinek
2020-01-25
12
2020-01-25
10
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
14
2020-01-25
16
Cieplińska Nadia
KJ SO Łąck
2020-01-25
6
2020-01-25
2020-01-26
8
2020-01-26
Dobies Amelia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2020-01-25
1
2020-01-25
12
Dobrowolska Katarzyna
BPK (MAZ)
KASZMIR (29)
2020-01-25
15
2020-01-25
6
2020-01-26
1
300
2020-01-26
2020-01-26
2
Gałkowski Jacek
KS AZS AWF Warszawa
BRANDO (7)
2020-01-25
2
2020-01-25
2020-01-26
2
2020-01-26
Gorsiak Julia
-
MARKIZ (40)
2020-01-25
1
2020-01-25
10
2020-01-26
3
2020-01-26
2020-01-26
5
Janiszewska Gabriela
ŁKJ
2020-01-25
7
2020-01-25
14
2020-01-25
2020-01-26
4
2020-01-26
12
2020-01-26
2020-01-25
2
150
2020-01-25
4
2020-01-26
3
2020-01-26
2
400
Janiszewska Lena
ŁKJ
2020-01-25
1
2020-01-25
2020-01-26
6
2020-01-26
3
2020-01-25
3
2020-01-26
5
2020-01-25
2
2020-01-26
1
2020-01-26
11
2020-01-26
2020-01-25
5
2020-01-25
Jończyk Amelia
bpk
2020-01-25
1
2020-01-25
1
Jóźwik Zuzanna
Klub Jeździecki Szumawa
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-25
2020-01-26
7
2020-01-26
4
2020-01-26
1
2020-01-25
4
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2
2020-01-26
Kołodziejek Jakub
BPK (MAZ)
2020-01-25
17
2020-01-25
2020-01-26
4
2020-01-26
Kostrzewska Julia
Klub Jeździecki Bingo
2020-01-25
18
2020-01-25
1
2020-01-25
2
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-26
Kubiak Grzegorz
KJ SO Łąck
ANTYLYA (67)
2020-01-25
1
300
2020-01-26
6
ARAFAT (68)
2020-01-25
1
2020-01-26
5
2020-01-26
2
Kubiak Jakub
KJ SO Łąck
2020-01-26
2020-01-26
1
900
2020-01-25
1
400
2020-01-25
9
2020-01-25
2020-01-26
1
400
2020-01-26
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-01-25
5
2020-01-25
4
50
2020-01-26
4
2020-01-25
1
2020-01-25
5
2020-01-26
5
Kubiak Michał
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2020-01-25
9
2020-01-25
7
2020-01-26
3
150
FLORYDA (65)
2020-01-25
8
2020-01-25
7
2020-01-26
2
300
2020-01-25
3
2020-01-25
2
2020-01-26
6
Kubisiak Wiktoria
KJ Łąck
KASTOR (56)
2020-01-25
1
2020-01-26
2020-01-26
4
Machniewicz Ewa
Łódzki Klub Jeździecki
FARAMIR (14)
2020-01-25
6
2020-01-25
5
2020-01-25
2020-01-26
2
2020-01-26
10
2020-01-26
Majchrzak Maria
KS AZS AWF Warszawa
2020-01-25
15
2020-01-25
1
2020-01-26
6
2020-01-26
Malinowski Jakub
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
2020-01-25
4
2020-01-25
17
2020-01-26
9
2020-01-26
ILONUS (24)
2020-01-25
19
2020-01-25
3
100
2020-01-26
6
2020-01-26
4
Mizerska Anna
Ranczo Zico
2020-01-25
1
2020-01-25
11
2020-01-25
Oleszkiewicz Nina
KJ Aldragho Józefosław
2020-01-25
11
2020-01-26
2020-01-25
3
2020-01-26
3
Paszyńska Joanna
BPK
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
2020-01-26
Pituch Magdalena
Klub Jeździecki Bingo
ZICO (52)
2020-01-25
4
2020-01-25
15
2020-01-25
2020-01-26
5
2020-01-26
1
2020-01-26
Ratajska Gabriela
KJ Strzała Krubiczew
2020-01-25
2
2020-01-25
2020-01-26
2020-01-26
Rosiak Martyna
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
CEDRA (22)
2020-01-25
13
2020-01-25
13
2020-01-26
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FESTO (63)
2020-01-25
8
2020-01-25
Rutana - Zalewska Bogusława
bpk
KORYNT (69)
2020-01-25
Ryszkowska Roksana
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
MAGALA (19)
2020-01-25
1
2020-01-25
7
Soplak Dominika
KJ CAVALIER
2020-01-25
2020-01-25
Stasiak Adam
Kj Cavalier
2020-01-25
12
2020-01-26
1
2020-01-26
5
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (43)
2020-01-25
2
200
2020-01-25
2
Suska Juliana
KS Euro Holding Warszawa
2020-01-26
1
2020-01-25
2020-01-26
7
2020-01-26
3
2020-01-25
2020-01-26
4
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
2020-01-25
1
2020-01-25
13
Szara Maja
NZ
NERON (25)
2020-01-26
2
2020-01-26
1
Trzaska Martyna
bpk
TEQUILA (28)
2020-01-25
8
2020-01-25
9
2020-01-26
1
2020-01-26
8
Waśniewska Pola
JKS Olsza
2020-01-25
3
2020-01-25
4
2020-01-26
2020-01-26
Wejner Kamila
BPK
CAOMA (61)
2020-01-25
1
2020-01-25
1
2020-01-25
13
Wodzyńska Olga
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2020-01-25
10
2020-01-25
2020-01-25
16
2020-01-26
13
2020-01-26
Wójcińska Agata
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
MAŁA M (60)
2020-01-25
14
Wścisły Monika
Klub Jeździecki Bingo
2020-01-26
7
2020-01-26
1
2020-01-26
Zaręba Aleksandra
KJ SO Łąck
FARGITA (50)
2020-01-25
5
2020-01-25
3
ENRICO (51)
2020-01-25
7
2020-01-25
6
2020-01-26
2
200
Żuchewicz Oliwia
Stowarzyszenie Pomagaj Pomagać Różaland
KIRMANA (20)
2020-01-25
6
2020-01-25
5
2020-01-26
6
2020-01-26
5
DAKOTA (21)
2020-01-25
15
2020-01-25
2020-01-25
14
2020-01-26
2020-01-26

Number of Riders: 47

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 4 050.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl