Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
70 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:07:42
2019-10-16 17:07:42
Michał Hycki EMPORIO
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
69 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:05:12
2019-10-16 16:27:46
Łukasz Sikorski DEWOCJA
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
67 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:11:46
2019-10-14 12:11:46
Michał Zakrzewski BON TON
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
66 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:09:46
2019-10-14 12:09:46
Michał Zakrzewski IN GOMERA L
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
65 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:07:42
2019-10-13 13:05:05
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
64 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:07:15
2019-10-13 13:01:45
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
63 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:06:56
2019-10-12 20:04:02
Łukasz Kuzawiński JAMAJKA
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
62 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:06:36
2019-10-12 20:01:37
Anna Głuszkiewicz LAGUNA R
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
61 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:05:36
2019-10-12 14:09:46
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
60 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:00:18
2019-10-12 14:08:48
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
59 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:58:46
2019-10-12 14:07:27
Oliwia Mycio NAHARM
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
58 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:57:49
2019-10-12 14:06:28
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
57 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:56:57
2019-10-12 14:01:43
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
56 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 09:40:21
2019-10-12 08:32:00
Wiktoria Spisak STRONA II
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
55 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:43:40
2019-10-12 08:31:28
Michał Hycki WERNISAŻ
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
54 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:54:28
2019-10-11 19:40:27
Michał Odzioba DOREMI
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
53 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:52:20
2019-10-10 23:56:01
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
52 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 09:38:50
2019-10-10 16:50:02
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
51 ENTRY ACCEPTED 2019-10-12 09:38:24
2019-10-10 16:49:28
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
50 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:39:42
2019-10-08 08:48:42
Sebastian Stasiak TURAN
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
48 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:51:22
2019-10-07 20:56:17
Agnieszka Eliks DOLMEN
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
47 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:48:04
2019-10-06 22:38:48
Magdalena Wilkowska ORINOKO
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
46 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 15:26:18
2019-10-06 15:25:31
Jarosław Pawłowski PŁATEK
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
45 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 15:24:15
2019-10-06 15:23:54
Jarosław Pawłowski MILA FLY
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
44 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 12:49:45
2019-10-06 11:08:22
Adam Prajwocki GLADIATOR
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
43 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 15:22:28
2019-10-04 00:18:38
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
42 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:05:01
2019-10-03 22:58:48
Julianna Fabijaniak J'02 GOUDELOUP
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
41 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 15:19:33
2019-10-03 19:33:04
Zofia Polanek NESTOR S
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
40 ENTRY ACCEPTED 2019-10-08 15:18:07
2019-10-03 19:23:46
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
39 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:24:05
2019-10-03 15:43:20
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
38 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:23:19
2019-10-03 15:42:43
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
37 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:45:08
2019-10-02 21:07:24
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
36 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:44:53
2019-10-02 21:07:02
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
35 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:44:33
2019-10-02 20:59:12
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
34 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 17:22:26
2019-10-02 20:29:58
Lesław Gerlaczyński GREJSI
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
31 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:43:30
2019-10-01 20:38:22
Agata Kurek AL PACINO J
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
28 ENTRY ACCEPTED 2019-10-16 17:08:55
2019-10-01 10:13:20
Łukasz Sikorski ARAMIS KP
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
25 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:42:13
2019-10-01 10:04:03
Antonina Popiel M'06 ZAPOLATA GR. D
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
24 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:41:43
2019-10-01 10:03:37
Zofia Pogodzińska Mj'99 CHIPS
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
23 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:41:25
2019-10-01 10:03:10
Hanna Pogodzińska J'01 SENEGAL M
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
22 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:40:54
2019-10-01 10:02:40
Hanna Pogodzińska J'01 RAJTAR
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
21 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:40:24
2019-10-01 10:01:01
Weronika Kruze M'06 DAHAR
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
20 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:16:15
2019-09-30 14:00:35
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
19 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:39:47
2019-09-30 12:29:56
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
18 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:39:27
2019-09-30 12:13:01
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
17 ENTRY ACCEPTED 2019-10-14 11:13:49
2019-09-30 11:42:15
Karolina Miś ACAPULCO
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
16 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:38:46
2019-09-30 08:46:41
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
14 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:37:26
2019-09-29 22:06:26
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x 4/2*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
12 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:36:27
2019-09-29 20:44:44
Anna Titova AL NAOUWEE
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
11 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:36:11
2019-09-29 20:21:26
Irina Titova OLEANDER
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
10 ENTRY ACCEPTED 2019-10-03 14:33:51
2019-09-29 19:14:50
Kalina Kasak Jm'05 KASZMIR
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:05:57
2019-09-27 11:11:26
Martyna Kowalska E- SYLWIA
  • 1x 1/LL-85/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-27 15:06:00
2019-09-27 09:33:46
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:31
2019-09-26 22:56:59
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:33
2019-09-26 22:56:30
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 2/L/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-26 23:12:34
2019-09-26 22:55:49
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/1*/wyniki po ujeżdżeniu i skokach
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Czuchaj Nikolina KJ Aromer Józefin
2003 (J.)
O043868
10192998
2. Eliks Agnieszka Klub jezdziecki Arpav
S
O006607
3. Fabijaniak Julianna KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O032393
4. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
5. Hycki Michał KJ SZARŻA Bolęcin
S
O012756
6. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
7. Kasak Kalina KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O053329
8. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
9. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
10. Kowalska Martyna Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
S
O003534
11. Kruze Weronika UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O053631
12. Kurek Agata SCSJ Coval Pogórze
1999 (MJ.)
O023953
13. Kuzawiński Łukasz WKJ Lublin
S
O029342
14. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
15. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O045784
16. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
17. Michalska Marianna KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (JM.)
O051143
18. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
19. Miś Karolina Kj Koko Brzezniki
2006 (JM.)
O042379
20. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
21. Odzioba Michał Kj Aromer
2005 (JM.)
O045078
Brak
22. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
23. Pawłowski Jarosław Kj Walor
S
O000485
24. Podpora Anna Pomorska Liga Jeździecka
S
O024236
25. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
2001 (J.)
O013515
26. Pogodzińska Zofia UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
1999 (MJ.)
O013514
27. Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
O037296
28. Popiel Antonina UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2006 (JM.)
O045278
29. Prajwocki Adam bpk
S
O040432
30. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
31. Rodź Natalia KJ Aromer
2005 (JM.)
O047927
32. Rychlik Grzegorz Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O025902
33. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
34. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
35. Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O042322
36. Stasiak Sebastian JKS Dako-Galant
S
O051180
37. Titova Anna Bpk
S
Brak
38. Titova Irina Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
S
O044985
10069183
39. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
O047456
40. Wilkowska Magdalena Sopocki Klub Jeździecki
S
O025462
41. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ACAPULCO SP POL 2009 Wałach gniada/167 F: CONCERT
M: AGUAJA
O: PAULA MAŃCZAK
B: 0
K013743 616009520060409
2.

26

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodz
B: Janów Podlaski
K009296 10470 104BS29
3.

25

AL NAOUWEE Amerikan Stud Book USA 2007 Wałach gniada/171 F: Forest camp
M: Dancehall Deelites
O: Titova Anna
B: B. Wayne Hughes
Brak USA07022724
4.

37

AL PACINO J WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Olivier
M: Agnew
O: Jerzy Joskowski
B: Jerzy Joskowski
K025201
5.

42

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
6.

9

AMBROZIO J TRAK POL 2008 Ogier kara F: CZARCZAF
M: AMBROZJA
O: JERZY JOSKOWSKI
B: JERZY JOSKOWSKI
K012711
7.

8

ARAMIS KP HUN HUN 2011 Wałach gniada F: Condor
M: Amanda
O: W Cuglach s.c.
B: Real-Szall Bt.
K021780
8.

67

BON TON Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
O: xxx
B: sk Racot
12345 616007610106213
9.

35

CHIPS SP POL 2013 Wałach gniada F: Ormuz xx / Special Power
M: Csilla / Czarownik
O: Dorota Śmiechowska
B: SK Racot
K026177 616009610105313
10.

30

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
11.

32

DAHAR MLP POL 2005 Wałach gniada/165 F: Halogen
M: Daria
O: K. Lechowska
B: E. Kania
K013660 616006550021205
12.

68

DEWOCJA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
O: W cuglach s.c.
B: SK Racot
Brak 616009610111915
13.

53

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
14.

20

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
O: -
B: -
K024779 616009600163213
15.

55

DOLMEN XO POL 2014 Wałach gniada/167 F: Huzar
M: Dolina
O: Agnieszka Eliks
B: Sk Walewice
K027640 Brak
16.

57

DOREMI SP POL 2012-07-13 Wałach skarogniada/165 F: Cassilio
M: Dekadencja
O: Sikorski Łukasz
B: Sikorski Łukasz
Brak
17.

19

E- SYLWIA Typ Kuc POL 2013 Klacz gniada/mk:- F: England Rules
M: Missy
O: Adam Zamoyski
B: Adam Zamoyski
K028339 616999580417713
18.

69

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos old.
M: Eminencja m / Szał xxoo
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Janów Podlaski
K025729 123456787
19.

43

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
K026847 Xxxx
20.

17

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
21.

14

GLADIATOR SP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Cottonclub
M: Gloria
O: Katarzyna Szymków
B: -
K017441 616009640092407
22.

13

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach skarogniada/172 F: Riant
M: Ornate
O: Grzegorz Fabijaniak
B: J. Gloudemans
K021281 528003201101721
23.

41

GREJSI SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Piorun
M: Gloriosa
O: Hehryk Boroń
B: Henryk Boroń
K028442 616009640082610
24.

60

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
K011992 xx
25.

59

H-Nahar ZK POL 2013 Wałach skarogniada/165 F: Huzar / Jalienny
M: Hexa / Arcus
O:
B:
K024682 616006591027413
26.

65

HORATA Angloarab POL 2012 Klacz siwa/170 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: SK Walewice
K022130 616006590203012
27.

64

ICARA KWPN POL 2013 Klacz gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
O: DANIEL REIMANN
B: WOJCIECH FABIŃSKI
K026697 528003201302126
28.

66

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/1166 F: Vulkan L
M: Inwencja
O: Małgorzata Garus
B: Helena Beym
K022798 xxx
29.

63

JAMAJKA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Hindus
M: -
O: Marcin Podpora
B: -
brak
30.

23

KASZMIR Typ Szlachetny POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Bohun
M: Kasandra
O: Piotr Kasak
B: Ewa Trąbczyńska
K017251 POL999670169606
31.

62

LAGUNA R SP POL 2012 Klacz gniada F: As Trefl
M: Luna
O: Marcin Podpora
B: Jarosław Badowski
brak
32.

46

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
33.

58

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
34.

47

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/157,5 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Sławomir Polikowski
K023659 616009640036312
35.

61

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
36.

45

NESTOR S SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Black Jack
M: Nisteria S
O: Małgorzata Polanek
B: Szurik Stanisław
K025580 616009520042114
37.

24

OLEANDER HOL RUS 2009 Wałach ciemnogniada F: Legioner /
M: Olimpia VOV /
O: Irina Titova
B: Svechinskij
K023173 FEI104MM72 104MM72
38.

54

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
39.

38

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
40.

48

PŁATEK Małopolska POL 2010 Wałach gniada/165 F: Sadam
M: Płataria
O: Marcin Malucha
B: Palkowski Bogdan
K023827 616006580515610
41.

44

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
K027362
42.

33

RAJTAR SP POL 2015 Wałach kasztanowata/164 F: Viscount
M: Ratafia
O: Jarosław Pogodziński
B: Sk racot
K028221 616009610111115
43.

34

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869 616009690066909
44.

15

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
K020954 616009610164911
45.

29

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada/160 F: HUZAR
M: SIMENA
O: xxx
B: Frosik Sławomir
616006570034013 616006570034013
46.

52

STRONA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Cajero /
M: Strzała /
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
K011747
47.

31

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
O: Katarzyna Drews
B: -
K027368 372100400006150
48.

56

TRIK CZEWB POL 2012 Wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
O: Krzysztof Czuchaj
B: Cipra Jiri, JS Pastviny
brak 203009224928112 106BT71
49.

49

TURAN Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada/170 F: Honwed
M: Tulonia
O: Stasiak Sebastian
B: Mirosław Mielniczuk
K026337 616009540105710
50.

12

WERNISAŻ SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Wera
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Moszna
brak
51.

36

ZAPOLATA GR. D KUC IRL 2012 Wałach siwa/kuc:149 F: NN
M: NN
O: Rafał Popiel
B: Irlandia
K025929 826608200170234
Rider Club
Competition
Prize
Hycki Michał KJ SZARŻA Bolęcin
500
SUM:
500.00
Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
150
300
SUM:
450.00
Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
200
SUM:
200.00
Miś Karolina Kj Koko Brzezniki
250
SUM:
250.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
150
SUM:
150.00
Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
300
SUM:
300.00
Polanek Zofia JKS Dako-Galant Skibno
200
SUM:
200.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
200
500
SUM:
700.00
Rodź Natalia KJ Aromer
600
SUM:
600.00
Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
400
SUM:
400.00
Spisak Wiktoria JKS Dako-Galant Skibno
800
SUM:
800.00
Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Czuchaj Nikolina
KJ Aromer Józefin
TRIK (56)
2019-10-18
5
2019-10-19
9
Eliks Agnieszka
Klub jezdziecki Arpav
DOLMEN (55)
2019-10-18
15
2019-10-19
11
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer Józefin
2019-10-18
4
2019-10-19
2
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GREJSI (41)
2019-10-18
14
2019-10-19
10
Hycki Michał
KJ SZARŻA Bolęcin
2019-10-18
1
2019-10-19
3
500
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMPORIO (69)
2019-10-18
8
2019-10-19
8
Kasak Kalina
KJ Aromer Józefin
KASZMIR (23)
2019-10-18
13
2019-10-19
12
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (46)
2019-10-18
2
2019-10-19
1
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
2019-10-18
1
2019-10-19
15
GROM (60)
2019-10-18
7
2019-10-19
5
150
NAGATO (61)
2019-10-18
1
2019-10-19
1
300
Kowalska Martyna
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2019-10-18
6
2019-10-19
4
Kruze Weronika
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
DAHAR (32)
2019-10-18
8
2019-10-19
5
Kurek Agata
SCSJ Coval Pogórze
2019-10-18
9
2019-10-19
7
2019-10-18
7
2019-10-19
13
Kuzawiński Łukasz
WKJ Lublin
JAMAJKA (63)
2019-10-18
10
2019-10-19
14
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (38)
2019-10-18
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
RABATA (44)
2019-10-18
9
2019-10-19
10
Michalec-Kamyk Joanna
Sopocki KJ
DOLMAN (20)
2019-10-18
6
2019-10-19
5
100
Michalska Marianna
KJ BSI Sport Zamysłowo
2019-10-18
10
2019-10-19
6
Mikołajczak Weronika
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (30)
2019-10-18
2
2019-10-19
5
200
Miś Karolina
Kj Koko Brzezniki
2019-10-18
2
2019-10-19
2
250
2019-10-18
14
2019-10-19
8
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (53)
2019-10-18
2019-10-19
Odzioba Michał
Kj Aromer
DOREMI (57)
2019-10-18
13
2019-10-19
7
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2019-10-18
4
2019-10-19
4
150
FIGA (43)
2019-10-18
2019-10-19
Pawłowski Jarosław
Kj Walor
2019-10-18
6
2019-10-19
7
PŁATEK (48)
2019-10-18
5
2019-10-19
3
Podpora Anna
Pomorska Liga Jeździecka
2019-10-18
3
2019-10-19
10
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
RAJTAR (33)
2019-10-18
12
2019-10-19
9
2019-10-18
5
2019-10-19
4
300
Pogodzińska Zofia
UKS Akademia Jeźdzectwa Dąbrowica
CHIPS (35)
2019-10-18
10
2019-10-19
11
Polanek Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
2019-10-18
3
2019-10-19
4
200
Popiel Antonina
UKS Akademia Jeździectwa Dąbrowica
2019-10-18
12
2019-10-19
Prajwocki Adam
bpk
2019-10-18
11
2019-10-19
13
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ICARA (64)
2019-10-18
3
2019-10-19
3
200
HORATA (65)
2019-10-18
1
2019-10-19
1
500
Rodź Natalia
KJ Aromer
2019-10-18
4
2019-10-19
2
600
Rychlik Grzegorz
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
SOFIA (15)
2019-10-18
11
2019-10-19
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-10-18
5
2019-10-19
2
400
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2019-10-18
15
2019-10-19
DEWOCJA (68)
2019-10-18
7
2019-10-19
6
Spisak Wiktoria
JKS Dako-Galant Skibno
2019-10-18
3
2019-10-19
1
800
Stasiak Sebastian
JKS Dako-Galant
TURAN (49)
2019-10-18
12
2019-10-19
Titova Anna
Bpk
2019-10-18
9
2019-10-19
11
Titova Irina
Fundacja Bocianie Gniazdo w Runowie
2019-10-18
11
2019-10-19
6
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (58)
2019-10-18
16
2019-10-19
12
Wilkowska Magdalena
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (54)
2019-10-18
8
2019-10-19
8
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
2019-10-18
4
2019-10-19
3
300
BON TON (67)
2019-10-18
2
2019-10-19
9

Number of Riders: 41

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 4 950.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl