Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

DNI POLSKIEGO KONIA SPORTOWEGO
JARUŻYN k. Bydgoszczy, 5-6.10.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:08:46
2019-09-24 20:08:46
Piotr Siębor GENEVA
  • 1x 9/Sprzedaż/PREZENTACJI KONI SPRZEDAŻOWYCH
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:06:45
2019-09-24 20:06:45
Stefan Wiluś FARFALLA VIL
  • 1x 9/Sprzedaż/PREZENTACJI KONI SPRZEDAŻOWYCH
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:05:14
2019-09-24 20:05:14
Piotr Siębor KETLING
  • 1x 9/Sprzedaż/PREZENTACJI KONI SPRZEDAŻOWYCH
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 20:02:36
2019-09-24 20:02:36
Artur Kiempa BUNY
  • 1x 9/Sprzedaż/PREZENTACJI KONI SPRZEDAŻOWYCH
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:59:26
2019-09-24 19:59:26
Anna Farysej CON AMORE
  • 1x 8/KL OG - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:55:51
2019-09-24 19:55:51
Stadnina Koni Dobrzyniewo ALCAPI
  • 1x 8/KL OG - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:53:31
2019-09-24 19:53:31
Daria Jeziórska DARSKY
  • 1x 8/KL OG - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:51:29
2019-09-24 19:51:29
Marek Wojciechowski AMARO
  • 1x 8/KL OG - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:49:21
2019-09-24 19:49:21
Ewelina Wasiak KASZMIR
  • 1x 8/KL OG - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:45:10
2019-09-24 19:45:10
Renata Wójcik NEGRESCO S
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:41:42
2019-09-24 19:41:42
Joanna Ciecholewska ROCK STAR
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:39:39
2019-09-24 19:39:39
Stadnina Koni Dobrzyniewo GRANDOS
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:34:30
2019-09-24 19:34:30
Eliza Chylińska - Karpus CHICAGO
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:31:11
2019-09-24 19:31:11
Ferdynand Szczepaniak CASINO WHITE SM
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:28:15
2019-09-24 19:28:15
Marek Detmer KOMFORT J
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:25:35
2019-09-24 19:25:35
Zenon Brzozowski AGUERO
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:23:55
2019-09-24 19:23:55
Lucjan Dechnik ANDROID
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:21:52
2019-09-24 19:21:52
Hubert Szurik COOLIO S
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:19:57
2019-09-24 19:19:57
Zygmunt Jendrzejczyk BRONSON
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:17:10
2019-09-24 19:17:10
Monika Laszuk LORETTO STAR
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:15:09
2019-09-24 19:15:09
Marek Wojciechowski APRILIS
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:12:21
2019-09-24 19:12:21
Michał Kuczera ELIOS
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:08:13
2019-09-24 19:08:13
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA TB
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 19:05:44
2019-09-24 19:05:44
Dorota Włodarska HARDI BOY
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:54:33
2019-09-24 18:54:33
Piotr Siębor KRÓL SOBIESKI
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:52:42
2019-09-24 18:52:42
Joanna Ciecholewska LORD CASTLE
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:50:02
2019-09-24 18:50:02
Sk Dobrzyniewo ALIQUANDO MAGNUM
  • 1x 7/KL OG - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2- letnie ogiery rasy polski koń szlachetny półkrwi
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:44:35
2019-09-24 18:44:35
Mariusz Głąb PRIMA VISTA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:41:50
2019-09-24 18:41:50
Stanisław Laskowski CORONA S
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:37:48
2019-09-24 18:37:48
Joanna Mielniczek CAPELLA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:34:19
2019-09-24 18:34:19
Krzysztof Leszczyński RODRIGESSA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:32:13
2019-09-24 18:32:13
Barbara Piechowiak AWESSA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:20:29
2019-09-24 18:20:29
Agnieszka Janus DAGA GR
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:16:33
2019-09-24 18:16:33
Justyna Kopko GWIAZDKA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:11:24
2019-09-24 18:11:24
Michał Stoiński GRAFINA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 18:08:48
2019-09-24 18:08:48
Mariusz Głąb BACCARA
  • 1x 6/KL SP - 3L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 3-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:50:58
2019-09-24 17:50:58
Adam Gałązka R-ROTIKA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:49:06
2019-09-24 17:49:06
Mirosława Wiśniewska WHAT'S UP
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:46:32
2019-09-24 17:46:32
Tomasz Goc VILLA ROCA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:44:13
2019-09-24 17:44:13
Agnieszka Skrzypczak CANOSSA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:41:01
2019-09-24 17:41:01
Joanna Rummel - Zubrycka DJ CZEJENKA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:37:59
2019-09-24 17:37:59
Oliwia Wnęk GENESIS
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:34:48
2019-09-24 17:34:48
Aleksandra Rakowska LEOKADIA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:31:10
2019-09-24 17:31:10
Renata Wójcik FERGIE S
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:28:35
2019-09-24 17:28:35
Tomasz Bagniewski LA CORNETTA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:26:04
2019-09-24 17:26:04
Piotr Siębor KRÓLOWA BONA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:24:13
2019-09-24 17:24:13
Zofia Krzeszewska LAGRAFIA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:21:19
2019-09-24 17:21:19
Daniel Mączka CELESTIA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:18:09
2019-09-24 17:18:09
Artur Kiempa BRUNETKA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:04:00
2019-09-24 17:04:00
Dorota Zielinska ELIPSA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 17:01:08
2019-09-24 17:01:08
Adam Gałązka RASZA
  • 1x 5/KL SP - 2L/OGÓLNOPOLSKI CZEMPIONAT - 2-letnie klacze rasy polski koń szlachetny półkrwi
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:57:43
2019-09-24 16:57:43
Stefan Wiluś DAISY VIL
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:22:56
2019-09-24 16:22:56
Monika Walczak AS GRAND
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:17:49
2019-09-24 16:17:49
Karolina Toczko-Borczuch LOCARNO KTB
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:15:27
2019-09-24 16:15:27
Małgorzata Różycka NADIR
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:12:57
2019-09-24 16:12:57
Anna Skonieczna ALCONTINUS
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
49 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:10:11
2019-09-24 16:10:11
Zuzanna Ciecholewska LE MANS
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:07:44
2019-09-24 16:07:44
Kazimierz Szyling DIAZ
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:05:42
2019-09-24 16:05:42
Ferdynand Szczepaniak CASSINIVADOS SM
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:03:50
2019-09-24 16:03:50
Robert Śliwiński KOBI BOY
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 16:01:15
2019-09-24 16:01:15
Hubert Szurik NEVERLAND S
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:58:41
2019-09-24 15:58:41
Wiktor Natan Duda DIACODELLO
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:56:49
2019-09-24 15:56:49
Wanda Fedec CHICAGO BLUE EYES
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:54:22
2019-09-24 15:54:22
Anna Tomaszewska DRIADA
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:51:29
2019-09-24 15:51:29
Waldemar Skonieczny ENDGAME
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:48:30
2019-09-24 15:48:30
Tomasz Bagniewski TOP SZEF L
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
39 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:46:12
2019-09-24 15:46:12
Rafał Putz VI-STAR
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:43:59
2019-09-24 15:43:59
Jarosław Kołodziej GIGANT
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:40:22
2019-09-24 15:40:22
Jan Pałys ARCHIE QUID
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:38:19
2019-09-24 15:38:19
Zuzanna Ciecholewska LA CORNET
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:34:53
2019-09-24 15:34:53
Anna Skonieczna GRACELAND
  • 1x 4/OG-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki skokowe rocznika 2019
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 15:32:15
2019-09-24 15:32:15
Stanisław Janik TIFFANY
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:55:58
2019-09-24 14:55:58
Agnieszka Janus WHITNEY HOUSTON
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 14:08:37
2019-09-24 14:08:37
Zbigniew Kruk LADY MAKBET
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:53:45
2019-09-24 13:53:45
Marcin Gerke ACODELLA G
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:51:53
2019-09-24 13:51:53
Monika Tadych GRAFINIA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:48:53
2019-09-24 13:48:53
Joanna Różewska ULILEY D
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:44:50
2019-09-24 13:44:50
Aleksandra Babiarz MON CHERI
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:39:16
2019-09-24 13:39:16
Tomasz Olszewski TEQUILA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:34:25
2019-09-24 13:34:25
Krzysztof Leszczyński LA REINA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:32:50
2019-09-24 13:32:50
Katarzyna Olszanowska FAITH HILL
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:28:21
2019-09-24 13:28:21
Ferdynand Szczepaniak ZANANA BLUE SM
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:23:57
2019-09-24 13:23:57
Andrzej Herrmann HEDONE
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
22 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:20:49
2019-09-24 13:20:49
Mikołaj Bajan SANTINE
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:16:01
2019-09-24 13:16:01
Wanda Fedec HELLO HAVANA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:13:43
2019-09-24 13:13:43
Piotr Siębor FATAMORGANA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:11:18
2019-09-24 13:11:18
Tomasz Goc VENA CONTINUS
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:07:48
2019-09-24 13:07:48
Andrzej Putinkowski KADIAVANTA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:05:07
2019-09-24 13:05:07
Jan Pałys KEEP COOL
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 13:01:57
2019-09-24 13:01:57
Rafał Putz PETIT SANTINA
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:31:20
2019-09-24 12:31:20
Stanisław Janik TORI AMOS
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
14 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 12:28:23
2019-09-24 12:28:23
Agnieszka Janus WHITE DOT
  • 1x 3/KL-B 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki skokowe rocznika 2019
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 11:01:54
2019-09-24 11:01:54
Zbigniew Kruk HERO
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:59:12
2019-09-24 10:59:12
Anna Nowakowska ESPRESSO
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:56:42
2019-09-24 10:56:42
Piotr Siębor CHROBRY
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:51:40
2019-09-24 10:51:40
Kinga Rzepka SALIERI
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:49:04
2019-09-24 10:49:04
Krzysztof Leszczyński LIBRO
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:47:18
2019-09-24 10:47:18
Zenon Brzozowski CYBER SHOT
  • 1x 2/OG-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Ogierki ujeżdżeniowe rocznika 2019
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:41:03
2019-09-24 10:41:03
Zbigniew Kruk FOUND DREAM
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:38:49
2019-09-24 10:38:49
Patrycja Szołdra ANNABELL
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
5 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:36:15
2019-09-24 10:36:15
Krzysztof Leszczyński LAGUNA
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:25:27
2019-09-24 10:25:27
Stanisław Janik CHANEL GOLDICA
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 10:21:31
2019-09-24 10:21:31
Zbigniew Kruk JACQUELINE
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
2 ENTRY ACCEPTED 2019-09-24 09:59:34
2019-09-24 09:59:34
Stefan Wiluś FRIGGA VIL
  • 1x 1/KL-A 2019/PREMIOWANIA ŹREBIĄT RAS SZLACHETNYCH - Klaczki ujeżdżeniowe rocznika 2019
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Babiarz Aleksandra KPZHK
2. Bagniewski Tomasz KPZHK
3. Brzozowski Zenon KPZHK
4. Chylińska - Karpus Eliza KPZHK
5. Ciecholewska Joanna KPZHK
6. Ciecholewska Zuzanna KPZHK
7. Dechnik Lucjan KPZHK
8. Detmer Marek KPZHK
9. Dobrzyniewo Sk ZHKWlkp
10. Dobrzyniewo Stadnina Koni ZHKWlkp
11. Duda Wiktor Natan KPZHK
2018 (Mł.)
brak
12. Farysej Anna ZZHK
13. Fedec Wanda KPZHK
14. Gałązka Adam KPZHK
15. Gardyjas Ryszard
16. Gerke Marcin KPZHK
2018 (Mł.)
brak
17. Głąb Mariusz KPZHK
18. Goc Tomasz KPZHK
2018 (Mł.)
brak
19. Herrmann Andrzej -
2018 (Mł.)
-
20. Janik Stanisław KPZHK
21. Janus Agnieszka KPZHK
22. Jędrzejewski Krzysztof
23. Jendrzejczyk Zygmunt KPZHK
24. Jeziórska Daria KPZHK
25. Kiempa Artur PomZHK
26. Kołodziej Jarosław -
2018 (Mł.)
-
27. Kopko Justyna KPZHK
28. Kruk Zbigniew OZHK Łódź
29. Krzeszewska Zofia ZHKWlkp
30. Kuczera Michał OZHK Kraków
31. Laskowski Stanisław ZHKWlkp
32. Laszuk Monika KPZHK
33. Leszczyński Krzysztof KPZHK
34. Mączka Daniel PomZhk
35. Mielniczek Joanna kpzhk
36. Nowakowska Anna KPZHK
37. Olszanowska Katarzyna KPZHK
38. Olszewski Tomasz KPZHK
39. Pałys Jan KPZHK
2018 (Mł.)
brak
40. Piechowiak Barbara ZHKWlkp
41. Putinkowski Andrzej KPZHK
42. Putz Rafał KPZHK
43. Rakowska Aleksandra KPZHK
44. Różewska Joanna ZHKWlkp
45. Różycka Małgorzata KPZHK
46. Rummel - Zubrycka Joanna KPZHK
47. Rzepka Kinga KPZHK
48. Siębor Piotr KPZHK
49. Skonieczna Anna KPZHK
50. Skonieczny Waldemar KPZHK
51. Skrzypczak Agnieszka ZHKWlkp
52. Śliwiński Robert -
2018 (Mł.)
-
53. Stoiński Michał KPZHK
54. Szczepaniak Ferdynand KPZHK
55. Szołdra Patrycja KPZHK
56. Szrejder Zbigniew KPZHK
57. Szurik Hubert KPZHK
58. Szyling Kazimierz KPZHK
59. Tadych Monika ZHKWlkp
60. Toczko-Borczuch Karolina KPZHK
2018 (Mł.)
brak
61. Tomaszewska Anna KPZHK
62. Walczak Monika KPZHK
2018 (Mł.)
brak
63. Wasiak Ewelina ZZHK
64. Wiluś Stefan KPZHK
2018 (Mł.)
brak
65. Wiśniewska Mirosława KPZHK
66. Włodarska Dorota PomZHK
67. Wnęk Oliwia KPZHK
68. Wojciechowski Marek KPZHK
69. Wójcik Renata KPZHK
70. Zielinska Dorota KPZHK
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

32

ACODELLA G SP POL 2019 Klacz gniada F: Cascadello/ Casall
M: Andoria/ Argentinus
616009520052019
2.

90

AGUERO SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Araguaja/ Domel
616009520044017
3.

100

ALCAPI SP POL 2016 Ogier siwa F: Coupie/ Coupe de Coeur
M: Alzacja/ So in Love
616009610114216
4.

50

ALCONTINUS SP POL 2019 Ogier siwa F: Diacontinus/ Diarado
M: Alkantara/ Konkret 2
616009520052419
5.

79

ALIQUANDO MAGNUM SP POL 2017 Ogier gniada F: Magnum vd Bisschop/ Elvis ter Putte
M: Alcara/ Widam
616009610098217
6.

98

AMARO SP POL 2016 Ogier srokata F: Bój/ Nordyk
M: Arta/ Veritas 6
616009520069916
7.

89

ANDROID SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Avena/ Grand de la Cour
616009520012017
8.

6

ANNABELL SP POL 2019 Klacz gniada F: Escamillo/ Escolar
M: Armenia N/ Landor
616009520051119
9.

85

APRILIS SP POL 2017 Ogier srokata F: Bój/ Nordyk
M: Arta/ Veritas 6
616009520102417
10.

38

ARCHIE QUID SP POL 2019 Ogier gniada F: Quidam de Revel II Z(CL)/ Jalisco B
M: Avena/ Grand de la Cour
616009520004419
11.

53

AS GRAND WLKP POL 2019 Ogier gniada F: Magnat/ Ajbek
M: Arnika/ Dżentelmen
616007520017519
12.

74

AWESSA SP POL 2016 Klacz gniada F: Lissaro/ Colox Cup
M: Awangarda/ Vittorio
616009520022416
13.

70

BACCARA SP POL 2016 Klacz siwa F: Correro/ Claudio
M: Bonita/ Silverstone
616009640049716
14.

87

BRONSON SP POL 2017 Ogier siwa F: Larius Star/ Solos Landtinus
M: Bretania N/ Celebes
616009520044517
15.

56

BRUNETKA SP POL 2017 Klacz gniada F: Corvallo/ Coriano
M: Bogini/ Marcus
616009530165517
16.

102

BUNY SP POL 2018 Ogier gniada F: Colinero/ Cola
M: Baby Jaga/ El Bonillo
616009530036818
17.

59

CANOSSA SP POL 2017 Klacz siwa F: Toulon/ Heartbreaker
M: Casinosa/ Casino
616009610108217
18.

76

CAPELLA SP POL 2016 Klacz gniada F: MJT Nevados S/ Calvados Z
M: Celyna/ Landor
616009520048116
19.

92

CASINO WHITE SM SP POL 2017 Ogier siwa F: Hickstead White/ Hickstead
M: Cantinera/ Cassini I
616009520061417
20.

47

CASSINIVADOS SM SP POL 2019 Ogier F: Fabregas S/ MJT Nevados S
M: Cantinera/ Cassini I
616009520037319
21.

57

CELESTIA SP POL 2017 Klacz kasztanowata F: Alczento/ Cento Sohn
M: Cassi/ Cascadello
616009530026617
22.

3

CHANEL GOLDICA SP POL 2019 Klacz siwa F: Goldberg/ Amazing Star
M: Cleine Queena/Cristallo I
616009520028319
23.

93

CHICAGO SP POL 2017 Ogier gniada F: Messenger/ Montender
M: Cayenne/ Comte
616009520117917
24.

43

CHICAGO BLUE EYES SP POL 2019 Ogier kara F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Chantal/ Caratello B
616009520050419
25.

12

CHROBRY SP POL 2019 Ogier gniada F: Escolar/ Estobar NRW
M: Capriosa-N/ Cancoon
616009520049819
26.

101

CON AMORE SP POL 2016 Ogier siwa F: Correro/ Claudio
M: Solaille/ Alcatraz
616009640053716
27.

88

COOLIO S SP POL 2017 Ogier gniada F: Comilfo Plus Z/ Comme il Faut
M: Calvada S/ Calvados Z
616009520048717
28.

77

CORONA S SP POL 2016 Klacz siwa F: MJT Nevados S/ Calvados Z
M: C.Ravenna Z/ Chicagi I Z
616009520057316
29.

9

CYBER SHOT SP POL 2019 Ogier kasztanowata F: Lenon L/ Dream On
M: Charyzma/ Dadaj
616009520048719
30.

73

DAGA GR SP POL 2016 Klacz skarogniada F: Salamon/ Darco
M: Dagana/ Literat
616009680034516
31.

7

DAISY VIL SP POL 2019 Klacz gniada F: For Emotion/ Foundation
M: Donwelta S/ Weltstein
616009520016019
32.

99

DARSKY SP POL 2016 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Dama/ Rubin
616009520021316
33.

44

DIACODELLO SP POL 2019 Ogier gniada F: Cascadello/ Casall
M: Diuna/ Romualdo
616009520051819
34.

48

DIAZ SP POL 2019 Ogier gniada F: Fabregas S/ MJT Nevados S
M: Delecta S/ Black Jack
616009520042819
35.

64

DJ CZEJENKA SP POL 2017 Klacz kasztanowata F: Von Chacco Ixe/ Chacco-Blue
M: Daj Money/ Maram
616009520049217
36.

5

DRIADA SP POL 2019 Klacz skarogniada F: Sir Europe/ Sir Donnerhall
M: Diamantina/ Rubin
616009520068019
37.

84

ELIOS SP POL 2017 Ogier gniada F: Böckman's Looping/ Lasino
M: Erisa/ Hindus
616009570119817
38.

55

ELIPSA SP POL 2017 Klacz kara F: Farezzo B/ Arezzo VDl
M: Evita - S/ Elvis
616009520056517
39.

42

ENDGAME SP POL 2019 Ogier gniada F: Stakkato Gold/ Stakkato
M: Enigma/ Cornettino ASK
616009520052619
40.

13

ESPRESSO SP POL 2019 Ogier skarogniada F: Heiline's Zanzier/ Blue Hors Zack
M: Esperanza/ Ekwador
616009520027919
41.

26

FAITH HILL SP POL 2019 Klacz gniada F: Chacco Nann/ Chacco-Blue
M: Figa/ Grand Amour
616009520015219
42.

104

FARFALLA VIL SP POL 2018 Klacz gniada F: MJT Nevados S/ Calvados Z
M: Fonica S/ Concert
616009520028018
43.

21

FATAMORGANA SP POL 2019 Klacz gniada F: Dallas VDL/ Douglas
M: Faworytka S/ Johnny Boy II
616009520050019
44.

61

FERGIE S SP POL 2017 Klacz gniada F: George Z/ Kannan
M: Federica S/ Concert
616009520048417
45.

8

FOUND DREAM SP POL 2019 Klacz kara F: Heiline's Zanzier/ Blue Hors Zack
M: Faviola/ Landzauber
616009590032719
46.

1

FRIGGA VIL SP POL 2019 Klacz F: Fürst Sav/ Foundation
M: Fonica S/ Concert
616009520016119
47.

63

GENESIS SP POL 2017 Klacz kara F: Lissaro/ Colox Cup
M: Gotika/ Czos
616009520012617
48.

105

GENEVA SP POL 2018 Klacz gniada F: MJT Nevados S/ Calvados Z
M: Gracenta/ Graf Grannus
616009520070018
49.

39

GIGANT SP POL 2019 Ogier gniada F: Magnum vd Bisschop/ Elvis ter Putte
M: Giga Star Lady F/ MIchael Angelo F
616009610041419
50.

67

GOJA J SP POL 2017 klacz siwa F: CASTLE ROCK/CLEARWAY
M: GRACE J./HELANIS
51.

36

GRACELAND SP POL 2019 Ogier gniada F: Torado 2/ It's Morado
M: Giselle/ Llandaff xx
616009520052519
52.

71

GRAFINA SP POL 2016 Klacz gniada F: Farezzo B/ Arezzo VDL
M: Galicja/ Harem
616009520076616
53.

31

GRAFINIA WLKP POL 2019 Klacz siwa F: Cristallo I/ Cornet Obolensky
M: Greace/ Larron
616007610022019
54.

94

GRANDOS SP POL 2017 Ogier siwa F: Coupie/ Coupe de Coeur
M: Gracja/ Calvados Z
616009610098217
55.

72

GWIAZDKA SP POL 2016 Klacz gniada F: Karbit/ Rubin
M: Gorgia B/ Weltino
616009520047016
56.

82

HARDI BOY SP POL 2017 Ogier kara F: Wolf's Panter/ Harald
M: Hortensja/ Halogen
616009680015217
57.

24

HEDONE SP POL 2019 Klacz F: Diarado/ Diamant de Semilly
M: Himera/ Contendro I
616009600084819
58.

22

HELLO HAVANA SP POL 2019 Klacz gniada F: Socrates/ Corrado I
M: Hera/ Domestos
616009520050519
59.

14

HERO SP POL 2019 Ogier kasztanowata F: Heiline's Zanzier/ Blue Hors Zack
M: Husaria/ Nabucho du Serein
616009590032919
60.

2

JACQUELINE SP POL 2019 Klacz F: Heiline's Zanzier/ Blue Hors Zack
M: Juka/ Hindus
616009590032819
61.

19

KADIAVANTA SP POL 2019 Klacz gniada F: Diacontinus/ Diarado
M: Kacavanta VTH/ Kannan
616009520037619
62.

97

KASZMIR SP POL 2016 Ogier gniada F: Correro/ Claudio
M: Karia/ Izyr
616009640066416
63.

18

KEEP COOL SP POL 2019 Klacz kasztanowata F: Quidam de Revel II Z (CL)/ Jalisco B
M: Korleone/ For Leo
616009520045019
64.

103

KETLING SP POL 2018 Ogier gniada F: Morricone/ Millennium 11
M: Kostaryka/ Sofix
616009520069918
65.

46

KOBI BOY SP POL 2019 Ogier gniada F: Fabregas S/ MJT Nevados S
M: Koblencja/ Lascadell
616007610071419
66.

91

KOMFORT J SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Kanada/ Maram
616009520048917
67.

81

KRÓL SOBIESKI SP POL 2017 Ogier gniada F: Balou du Rouet/ Baloubet du Rouet
M: Kostaryka/ Sofix
616009520030917
68.

65

KRÓLOWA BONA SP POL 2017 Klacz kara F: Diarado/ Diamant de Semilly
M: Kasandra/ Carlos DZ
616009520037917
69.

37

LA CORNET SP POL 2019 Ogier skarogniada F: Cornet de Semilly/ Cornet Obolensky
M: Lady Catoki/ Catoki
616009520048319
70.

60

LA CORNETTA SP POL 2017 Klacz gniada F: Cornet Obolensky/ Clinton
M: La Pezi/ Lord Pezi Junior
616009520056317
71.

27

LA REINA SP POL 2019 Klacz gniada F: Fabregas S/ MJT Nevados S
M: Liviera/ Landor
616009520037419
72.

33

LADY MAKBET SP POL 2019 Klacz gniada F: Neymar de Reve/ Nabab de Reve
M: Lila/ Imequyl
616009590010219
73.

58

LAGRAFIA SP POL 2017 Klacz gniada F: Arcygraf/ Graf Quidam
M: Laclima/ Socrates
616009610133617
74.

4

LAGUNA SP POL 2019 Klacz gniada F: Lenon L/ Dream On
M: Lena/ Bas
616009520004019
75.

49

LE MANS SP POL 2019 Ogier gniada F: Fabregas S/ MJT Nevados S
M: Lady Lissaro/ Lissaro
616009520048419
76.

62

LEOKADIA SP POL 2017 Klacz kasztanowata F: Lissaro/ Colox Cup
M: Libra/ Grand Amour
616009520018717
77.

10

LIBRO SP POL 2019 Ogier kasztanowata F: Lenon L/ Dream On
M: Libra/ Grand Amour
616009520003919
78.

52

LOCARNO KTB SP POL 2019 Ogier kasztanowata F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Laretta B/ MJT Nevados S
616009520042419
79.

80

LORD CASTLE SP POL 2017 Ogier siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Lady Catoki/ Catoki
616009520035217
80.

86

LORETTO STAR SP POL 2017 Ogier gniada F: Larius Star/ Solos Landtinus
M: Loretta/ Landor
616009520018617
81.

83

LUCKY ZUCCA TB SP POL 2017 Ogier gniada F: Zucca/ Padinus
M: La Cordessa/ Cordess
616009520017217
82.

29

MON CHERI SP POL 2019 Klacz gniada F: Karbon/ Landor S
M: Mirta xx/ Sorbie Tower xx
616009520061319
83.

51

NADIR SP POL 2019 Ogier kara F: Diarado/ Diamant de Semilly
M: Night Love/ Love Affair
616009520076619
84.

96

NEGRESCO S SP POL 2017 Ogier gniada F: Cornet Obolensky/ Clinton
M: Nevada S/ Calvados Z
616009520048617
85.

45

NEVERLAND S SP POL 2019 Ogier gniada F: Dallas VDL/ Douglas
M: Nevilla S/ Leoville
616009520043119
86.

17

PETIT SANTINA SP POL 2019 Klacz F: Santos/ Guidam
M: Penelope X/ Acorado
616009520071119
87.

78

PRIMA VISTA SP POL 2016 Klacz gniada F: Correro/ Claudio
M: Pretty Girl/ Cador
616009640049516
88.

69

R-ROTIKA SP POL 2017 Klacz siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Ruleta/ Pikador
616009520007617
89.

54

RASZA SP POL 2017 Klacz gniada F: Galerius/ Jape xx
M: Runa/ Narvik
616009520007517
90.

95

ROCK STAR SP POL 2017 Ogier gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Rialotta/ Stalypso
616009520035117
91.

75

RODRIGESSA SP POL 2016 Klacz gniada F: Lissaro/ Colox Cup
M: Renoma/ Poll
616009520055416
92.

11

SALIERI SP POL 2019 Ogier kasztanowata F: D'Egalite/ Don Juan de Hus
M: Sofa/ Berberys xx
616009520068619
93.

28

TEQUILA SP POL 2019 Klacz gniada F: Torado 2/ It's Morado
M: Toskania/ Cruzeiro L
616009520075919
94.

35

TIFFANY SP POL 2019 Klacz gniada F: Cashmere/ Cristallo I
M: Tessa/ Cordess
616009520028719
95.

41

TOP SZEF L SP POL 2019 Ogier gniada F: Vulkan L/ Vulkano
M: Tola Z/ Cartree Z
616009520015819
96.

16

TORI AMOS SP POL 2019 Klacz F: Santos/ Guidam
M: Toszka/ Leroy Emil
616009520028519
97.

30

ULILEY D SP POL 2019 Klacz gniada F: Cristallo I/ Cornet Obolensky
M: Uli Made/ Diarado's Boy
616009610129519
98.

20

VENA CONTINUS SP POL 2019 Klacz gniada F: Diacontinus/ Diarado
M: Venus/ Guidam de Henry
616009520039519
99.

40

VI-STAR SP POL 2019 Ogier gniada F: Larius Star/ Solos Landtinus
M: Venus/ Lissaro
616009520015319
100.

66

VILLA ROCA SP POL 2017 Klacz gniada F: Castle Rock/ Clearway
M: Venus/ Guidam de Henry
616009520019517
101.

68

WHAT'S UP SP POL 2017 Klacz siwa F: Castle Rock/ Clearway
M: Wizja/ Cedrus
616009520030817
102.

15

WHITE DOT SP POL 2019 Klacz kara F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Werisa/ Szewron
616009520051519
103.

34

WHITNEY HOUSTON SP POL 2019 Klacz kara F: Vigo Heywood H Z/ Vigo d'Arsouilles
M: Wizja/ Cedrus
616009520051419
104.

25

ZANANA BLUE SM SP POL 2019 Klacz gniada F: Chacco Nann/ Chacco-Blue
M: Zamorra/ Casall
616009520037219
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babiarz Aleksandra
KPZHK
2019-10-05
11
Bagniewski Tomasz
KPZHK
2019-10-05
2
2019-10-06
4
2019-10-06
26
2019-10-06
18
2019-10-06
7
Brzozowski Zenon
KPZHK
2019-10-05
5
AGUERO (90)
2019-10-06
4
2019-10-06
6
2019-10-06
6
2019-10-06
5
Chylińska - Karpus Eliza
KPZHK
CHICAGO (93)
2019-10-06
9
2019-10-06
2
2019-10-06
17
2019-10-06
12
Ciecholewska Joanna
KPZHK
2019-10-06
12
2019-10-06
15
2019-10-06
25
2019-10-06
15
2019-10-06
11
2019-10-06
14
2019-10-06
28
2019-10-06
14
Ciecholewska Zuzanna
KPZHK
2019-10-05
8
LE MANS (49)
2019-10-05
12
Dechnik Lucjan
KPZHK
ANDROID (89)
2019-10-06
6
2019-10-06
17
2019-10-06
7
2019-10-06
8
Detmer Marek
KPZHK
2019-10-06
14
2019-10-06
22
2019-10-06
34
2019-10-06
17
Dobrzyniewo Sk
ZHKWlkp
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Dobrzyniewo Stadnina Koni
ZHKWlkp
GRANDOS (94)
2019-10-06
15
2019-10-06
30
2019-10-06
41
2019-10-06
18
ALCAPI (100)
2019-10-06
2
2019-10-06
11
2019-10-06
20
2019-10-06
7
Duda Wiktor Natan
KPZHK
2019-10-05
5
Farysej Anna
ZZHK
CON AMORE (101)
2019-10-06
1
2019-10-06
5
2019-10-06
5
2019-10-06
4
Fedec Wanda
KPZHK
2019-10-05
16
2019-10-05
4
Gałązka Adam
KPZHK
RASZA (54)
2019-10-06
15
2019-10-06
43
2019-10-06
42
2019-10-06
23
2019-10-06
10
2019-10-06
35
2019-10-06
30
2019-10-06
15
Gardyjas Ryszard
DAGA GR (73)
2019-10-06
7
2019-10-06
17
2019-10-06
39
2019-10-06
18
Gerke Marcin
KPZHK
2019-10-05
8
Głąb Mariusz
KPZHK
BACCARA (70)
2019-10-06
6
2019-10-06
36
2019-10-06
32
2019-10-06
17
2019-10-06
8
2019-10-06
34
2019-10-06
34
2019-10-06
20
Goc Tomasz
KPZHK
2019-10-05
3
2019-10-06
3
2019-10-06
19
2019-10-06
24
2019-10-06
6
Herrmann Andrzej
-
HEDONE (24)
2019-10-05
1
Janik Stanisław
KPZHK
2019-10-05
6
2019-10-05
2
TIFFANY (35)
2019-10-05
14
Janus Agnieszka
KPZHK
2019-10-05
9
2019-10-05
6
Jędrzejewski Krzysztof
GOJA J (67)
2019-10-06
8
2019-10-06
24
2019-10-06
27
2019-10-06
13
Jendrzejczyk Zygmunt
KPZHK
BRONSON (87)
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
44
2019-10-06
Jeziórska Daria
KPZHK
DARSKY (99)
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Kiempa Artur
PomZHK
2019-10-06
13
2019-10-06
37
2019-10-06
37
2019-10-06
21
BUNY (102)
2019-10-06
Kołodziej Jarosław
-
GIGANT (39)
2019-10-05
6
Kopko Justyna
KPZHK
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
Kruk Zbigniew
OZHK Łódź
2019-10-05
7
2019-10-05
4
HERO (14)
2019-10-05
2
2019-10-05
15
Krzeszewska Zofia
ZHKWlkp
2019-10-06
12
2019-10-06
23
2019-10-06
33
2019-10-06
19
Kuczera Michał
OZHK Kraków
ELIOS (84)
2019-10-06
10
2019-10-06
12
2019-10-06
25
2019-10-06
13
Laskowski Stanisław
ZHKWlkp
2019-10-06
4
2019-10-06
40
2019-10-06
15
2019-10-06
10
Laszuk Monika
KPZHK
2019-10-06
5
2019-10-06
7
2019-10-06
16
2019-10-06
6
Leszczyński Krzysztof
KPZHK
LAGUNA (4)
2019-10-05
5
LIBRO (10)
2019-10-05
3
2019-10-05
18
2019-10-06
3
2019-10-06
4
2019-10-06
8
2019-10-06
5
Mączka Daniel
PomZhk
2019-10-06
9
2019-10-06
21
2019-10-06
36
2019-10-06
14
Mielniczek Joanna
kpzhk
CAPELLA (76)
2019-10-06
1
2019-10-06
25
2019-10-06
4
2019-10-06
1
Nowakowska Anna
KPZHK
2019-10-05
Olszanowska Katarzyna
KPZHK
2019-10-05
17
Olszewski Tomasz
KPZHK
TEQUILA (28)
2019-10-05
12
Pałys Jan
KPZHK
2019-10-05
20
2019-10-05
10
Piechowiak Barbara
ZHKWlkp
AWESSA (74)
2019-10-06
2
2019-10-06
9
2019-10-06
13
2019-10-06
2
Putinkowski Andrzej
KPZHK
2019-10-05
7
Putz Rafał
KPZHK
2019-10-05
5
VI-STAR (40)
2019-10-05
13
Rakowska Aleksandra
KPZHK
2019-10-06
7
2019-10-06
33
2019-10-06
23
2019-10-06
12
Różewska Joanna
ZHKWlkp
2019-10-05
13
Różycka Małgorzata
KPZHK
NADIR (51)
2019-10-05
3
Rummel - Zubrycka Joanna
KPZHK
2019-10-06
11
2019-10-06
31
2019-10-06
31
2019-10-06
16
Rzepka Kinga
KPZHK
SALIERI (11)
2019-10-05
4
Siębor Piotr
KPZHK
CHROBRY (12)
2019-10-05
1
2019-10-05
19
2019-10-06
2
2019-10-06
10
2019-10-06
14
2019-10-06
4
KETLING (103)
2019-10-06
GENEVA (105)
2019-10-06
Skonieczna Anna
KPZHK
2019-10-05
14
2019-10-05
Skonieczny Waldemar
KPZHK
ENDGAME (42)
2019-10-05
Skrzypczak Agnieszka
ZHKWlkp
CANOSSA (59)
2019-10-06
5
2019-10-06
39
2019-10-06
11
2019-10-06
8
Śliwiński Robert
-
2019-10-05
9
Stoiński Michał
KPZHK
GRAFINA (71)
2019-10-06
5
2019-10-06
28
2019-10-06
28
2019-10-06
11
Szczepaniak Ferdynand
KPZHK
2019-10-05
10
2019-10-05
1
2019-10-06
2
2019-10-06
3
2019-10-06
3
2019-10-06
2
Szołdra Patrycja
KPZHK
2019-10-05
2
Szrejder Zbigniew
KPZHK
2019-10-06
8
2019-10-06
27
2019-10-06
10
2019-10-06
10
Szurik Hubert
KPZHK
2019-10-05
2019-10-06
3
2019-10-06
7
2019-10-06
2
2019-10-06
3
Szyling Kazimierz
KPZHK
DIAZ (48)
2019-10-05
7
Tadych Monika
ZHKWlkp
2019-10-05
4
Toczko-Borczuch Karolina
KPZHK
2019-10-05
Tomaszewska Anna
KPZHK
DRIADA (5)
2019-10-05
1
Walczak Monika
KPZHK
2019-10-05
11
Wasiak Ewelina
ZZHK
KASZMIR (97)
2019-10-06
3
2019-10-06
16
2019-10-06
19
2019-10-06
11
Wiluś Stefan
KPZHK
2019-10-05
8
2019-10-05
3
2019-10-06
Wiśniewska Mirosława
KPZHK
2019-10-06
1
2019-10-06
20
2019-10-06
12
2019-10-06
3
Włodarska Dorota
PomZHK
2019-10-06
13
2019-10-06
32
2019-10-06
22
2019-10-06
16
Wnęk Oliwia
KPZHK
GENESIS (63)
2019-10-06
14
2019-10-06
29
2019-10-06
38
2019-10-06
22
Wojciechowski Marek
KPZHK
APRILIS (85)
2019-10-06
16
2019-10-06
38
2019-10-06
40
2019-10-06
19
AMARO (98)
2019-10-06
4
2019-10-06
41
2019-10-06
43
2019-10-06
20
Wójcik Renata
KPZHK
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
2019-10-06
7
2019-10-06
13
2019-10-06
9
2019-10-06
9
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
2019-10-06
1
Zielinska Dorota
KPZHK
ELIPSA (55)
2019-10-06
6
2019-10-06
42
2019-10-06
21
2019-10-06
9

Number of Riders: 70

Number of Horses: 104

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl