Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 13:05:54
2019-08-29 13:05:54
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 13:05:58
2019-08-28 13:04:12
Łukasz Sikorski WHISKY
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:55:21
2019-08-28 11:55:21
Yaraslau Vitkousky RLG RIVANA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:53:58
2019-08-28 11:53:58
Yaraslau Vitkousky BACIAR WM
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 12:48:37
2019-08-27 12:48:37
Mariusz Kleniuk TAFIA MASINI
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 12:45:07
2019-08-27 10:36:47
Michał Zakrzewski LILIENTHAL
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 12:44:53
2019-08-27 10:34:53
Michał Zakrzewski ZELT
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:53:50
2019-08-27 10:22:38
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-28 11:56:17
2019-08-27 10:05:39
Łukasz Sikorski DEWOCJA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:05:45
2019-08-26 15:05:45
Witold Nowakowski TAHIT
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 13:00:51
2019-08-26 13:00:51
Małgorzata Pogonowska LEMINUS
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 12:56:45
2019-08-26 12:56:45
Ida Wybieralska REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:07:52
2019-08-25 22:45:19
Michał Hycki WERNISAŻ "M"
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:07:49
2019-08-25 22:36:58
Michał Zakrzewski EMPORIO
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:07:45
2019-08-25 22:36:40
Michał Zakrzewski BON TON
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
129 ENTRY ACCEPTED 2019-08-26 15:07:37
2019-08-25 21:51:14
Daria Kobiernik PLOTER
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 20:42:47
2019-08-25 19:24:38
Joanna Pawlak ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 20:42:52
2019-08-25 18:39:58
Joanna Pawlak DORRYT
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 20:42:55
2019-08-25 17:44:48
Katarzyna Stąpor IN GOMERA L
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:55:19
2019-08-25 12:03:17
Marta Zawada CANTO AMICOR
  • 2x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:55:27
2019-08-25 08:29:58
Mariusz Kleniuk BOLONIA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
122 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:55:29
2019-08-24 11:52:38
Michał Nowacki DASSILIA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
121 ENTRY ACCEPTED 2019-08-25 13:55:32
2019-08-24 10:07:50
Ksawery Śniegucki QUINTUS JUNIOR
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
120 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:27:55
2019-08-22 23:04:49
Izabela Krajewska LANCIANO
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:27:56
2019-08-22 23:03:59
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 23:27:58
2019-08-22 09:14:15
Katarzyna Kokowska NAGATO
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-22 07:53:08
2019-08-21 21:51:39
Katarzyna Stąpor NOVEMBER RAIN
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:52:14
2019-08-21 10:29:08
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:26:33
2019-08-20 23:57:13
Paweł Warszawski GREEN LIGHT M
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:26:36
2019-08-20 23:56:43
Paweł Warszawski SYMBELLA M
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:26:39
2019-08-20 23:56:18
Paweł Warszawski SMUGA M
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
111 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:26:41
2019-08-20 23:55:49
Paweł Warszawski ODESSA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:39
2019-08-20 21:42:49
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:41
2019-08-20 21:42:21
Katarzyna Bekiesz MIA ALEXANDRIA
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:43
2019-08-20 21:40:36
Świec Konstancja MOHITO
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:45
2019-08-20 21:24:19
Wiktoria Klimczak ROSALIE
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:47
2019-08-20 21:23:43
Emilia Tousty LUBAR
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:51
2019-08-20 21:23:21
Katarzyna Kokowska GROM
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:27:54
2019-08-20 21:06:08
Katarzyna Stąpor BACHUS
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:28:02
2019-08-20 21:04:55
Katarzyna Stąpor ODWAR
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 22:28:04
2019-08-20 21:03:37
Katarzyna Stąpor KURIER
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:03
2019-08-20 20:09:11
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:06
2019-08-20 19:53:40
Anna Krukowska WALIA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:09
2019-08-20 19:53:15
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:15
2019-08-20 19:52:54
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:18
2019-08-20 17:14:14
Ksawery Śniegucki GOUVERNEUR
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:21
2019-08-20 17:13:35
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:23
2019-08-20 17:12:55
Ksawery Śniegucki KAPSONES W
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:26
2019-08-20 16:46:15
Aleksandra Gierz J'02 ŁARENNE
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:29
2019-08-20 16:27:20
Artur Karczmarek DRAKA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:32
2019-08-20 16:26:38
Małgorzata Keister LEXUS
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:34
2019-08-20 16:26:30
Artur Karczmarek KALABRIA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:39
2019-08-20 16:25:32
Jarosław Sulowski ESKADA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:44
2019-08-20 16:24:34
Dariusz Sulowski JUNO
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 20:47:48
2019-08-20 16:23:05
Dariusz Sulowski BON JOVI
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:02
2019-08-20 12:07:32
Paulina Maciejewska CALIDRI
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:13
2019-08-20 11:09:11
Zbigniew Kowalkowski JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:16
2019-08-20 11:01:07
Zbigniew Kowalkowski MIRAH
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:18
2019-08-20 10:23:48
Zbigniew Witczak FLAMA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:21
2019-08-20 10:09:02
Aleksandra Pilatowicz LUKRECJA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:26
2019-08-20 10:08:11
Aleksandra Pilatowicz HEBA
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 14:18:29
2019-08-20 10:07:01
Aleksandra Pilatowicz DIGESTA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:25:35
2019-08-20 07:22:56
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-20 08:32:54
2019-08-19 23:34:39
Sylwester Januszewski CHARIOT
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
74 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 22:08:11
2019-08-19 22:00:48
Natalia Minko TROCZEK
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
73 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:00:49
2019-08-19 16:01:34
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 21:00:52
2019-08-19 15:10:03
Maja Łoś ODYSEUSZ
  • 2x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:50:57
2019-08-19 13:01:30
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
70 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:50:58
2019-08-19 09:53:02
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
69 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:51:06
2019-08-19 07:15:05
Šárka Votavová ZYLO
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
68 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 13:51:09
2019-08-19 07:12:12
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:04:58
2019-08-18 20:11:35
Weronika Mikołajczak CZANOS
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
66 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:04:59
2019-08-18 19:10:18
Jan Mossakowski VIEDŹMIN
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
65 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:05:00
2019-08-18 19:09:48
Jan Mossakowski LASCAR
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
64 ENTRY ACCEPTED 2019-08-27 10:26:16
2019-08-18 18:41:58
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:05:03
2019-08-18 14:43:34
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 2x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:05:04
2019-08-18 12:35:39
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:05:06
2019-08-18 12:35:26
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
60 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 07:05:07
2019-08-17 22:27:45
Marianna Michalska THE DOCTOR
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
56 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:43:39
2019-08-16 15:42:02
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
55 ENTRY ACCEPTED 2019-08-17 21:43:44
2019-08-16 15:40:57
Agata Gil MONARIO
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
52 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 09:26:44
2019-08-15 22:26:28
Artur Społowicz WYBIEG
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
51 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:07:44
2019-08-15 22:25:07
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:07:52
2019-08-15 22:24:46
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
49 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:08:22
2019-08-15 22:24:14
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
48 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:08:27
2019-08-15 22:23:52
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
47 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:08:37
2019-08-15 22:23:29
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-16 10:08:46
2019-08-15 22:22:46
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
45 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:27:47
2019-08-15 16:10:23
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
44 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:27:48
2019-08-15 16:08:56
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
43 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:27:50
2019-08-15 16:08:04
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
42 ENTRY ACCEPTED 2019-08-19 15:33:03
2019-08-15 16:07:30
Helena Gibowska JANTAR
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:00
2019-08-15 00:26:55
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
38 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:03
2019-08-15 00:25:27
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
37 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:06
2019-08-15 00:24:56
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
36 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:09
2019-08-15 00:24:27
Daria Kobiernik HICORA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
35 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:12
2019-08-15 00:23:51
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
34 ENTRY ACCEPTED 2019-08-21 19:52:18
2019-08-14 23:41:30
Anna Maciejczak JOKER
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
33 ENTRY ACCEPTED 2019-08-15 16:28:19
2019-08-14 22:46:21
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
32 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:16:53
2019-08-14 21:16:15
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
31 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:16:55
2019-08-14 15:31:36
Justyna Kociankowska J'03 PRIMAVERA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
30 ENTRY ACCEPTED 2019-08-14 21:16:57
2019-08-14 09:26:37
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
28 ENTRY ACCEPTED 2019-08-29 16:44:11
2019-08-13 23:49:00
Ksawery Śniegucki SKOVGAARDENS LIONHEART
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
26 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:13:35
2019-08-13 16:24:14
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
25 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:12:58
2019-08-13 16:23:55
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
24 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:12:21
2019-08-13 15:47:50
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
23 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:11:36
2019-08-13 15:47:27
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
21 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:09:22
2019-08-13 15:46:36
Dorota Winograd LEXUS
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
20 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 20:08:16
2019-08-13 15:46:17
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:47:54
2019-08-13 15:45:01
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
18 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:47:04
2019-08-13 11:44:33
Dagmara Wilczewska DULANA
  • 1x 1/LL-85/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
17 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:46:22
2019-08-13 11:44:05
Dagmara Wilczewska LARGO
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
16 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:45:27
2019-08-13 11:36:34
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
15 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:44:54
2019-08-13 08:32:35
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:44:20
2019-08-13 04:30:23
Aleksandra Czyż TANGANIKA
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:43:39
2019-08-13 04:29:41
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
12 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:42:55
2019-08-12 23:10:11
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
11 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:41:37
2019-08-12 22:13:41
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
10 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:41:04
2019-08-12 22:13:18
Anna Przysada CEROUSINA
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
8 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:39:56
2019-08-12 19:53:18
Miriam Záveská PINARELLO
  • 1x 2/L/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
7 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:39:36
2019-08-12 19:52:57
Miriam Záveská EXPECTANCY LUCY
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
6 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:39:14
2019-08-12 15:12:54
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:38:41
2019-08-12 15:11:14
Jarosław Pawłowski SZABLON
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:37:58
2019-08-12 14:45:36
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:36:49
2019-08-12 13:59:56
Gabriela Slavíková ROYAL BEAUTY
  • 1x 4/2*/WYNIKI KOŃCOWE
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 18:35:30
2019-08-12 13:59:35
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 3/1*/WYNIKI PO UJEŻDŻENIU I SKOKACH
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Bekiesz Katarzyna WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O018524
2. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
0037996
3. Charpin Mikołaj Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2002 (J.)
O033574
4. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
5. Czyż Aleksandra brak
2000 (MJ.)
O032311
6. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
7. Gibowska Helena Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O042806
8. Gierz J'02 Aleksandra KJ Aromer Józefin
2002 (J.)
O028780
9. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
10. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
11. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
12. Hudziak Hanna KJ KOKO Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
13. Hycki Michał KJ SZARŻA Bolęcin
S
Brak
14. Januszewski Sylwester TKJ Garbówek
S
O001126
15. Karczmarek Artur LKS Białka
S
O002482
16. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (J.)
O043469
17. Keister Małgorzata Bez Przynależności Klubowej
S
O040042
18. Kleniuk Mariusz LKJ Hipologia Strzegom
S
O000856
19. Kleniuk Mariusz KJ Hippologia Strzegom
O000856
20. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
21. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
22. Kociankowska J'03 Justyna Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (J.)
O038517
23. Kokowska Katarzyna KJ Koko Brzeźniki
S
O001603
24. Kopka Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
25. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
26. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
27. Krajewska Izabela Pomorska Liga Jeździecka
S
O007622
28. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
O040284
29. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
30. Łoś Maja Bpk
2006 (JM.)
Brak
31. Maciejczak Anna 'Olimp' Prudnik
S
O023418
32. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
33. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O021668
34. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
Brak
10130670
35. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
S
O035408
36. Michalska Marianna KJ BSI Sport Zamysłowo
2004 (JM.)
brak
37. Mikołajczak Weronika Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
1999 (MJ.)
O030553
38. Minko Natalia bpk
2000 (MJ.)
Brak
39. Mokrzycka Amelia LKJ Hipologia STRZEGOM
2002 (J.)
O039254
40. Mossakowski Jan KJ Stajnia z Kopytem
S
O003414
41. Musiałek Marta WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
S
O041703
42. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
43. Nowakowski Witold Racocki KJ
2018 (Mł.)
O051018
44. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
45. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
46. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
47. Pawłowski Jarosław Klub Jeździecki Walor Sp. z o.o.
S
O000485
48. Pilatowicz Aleksandra LKJ Gabon Walewice
S
O018692
49. Pogonowska Małgorzata Pony Jumping Team
2005 (JM.)
Brak
50. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
51. Rychlik Sylwia Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2000 (MJ.)
O025903
52. Sergiel Hanna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
O047012
53. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
54. Slavíková Gabriela JK FLAMENCO Sloupno
S
C0337
55. Ślązak Karolina LZJDramaZbrosławice
2004 (JM.)
O026120
56. Śniegucki Ksawery KS Gillmaier
S
O003263
57. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
58. Śniegucki Ksawery KS Gillmajer
S
Brak
59. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
60. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
61. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
62. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
63. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
64. Sulowski Dariusz LKS Białka
S
O000605
65. Sulowski Jarosław LKS Białka
S
O003802
66. Świec Konstancja Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
Zzj
67. Tomaszewska Jagoda JKS Rywal Grudziądz
2003 (J.)
O029190
68. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
69. Tousty Emilia KJ KOKO Brzeźniki
2006 (JM.)
brak
70. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
71. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
72. Vitkousky Yaraslau KS Gillmaier
S
O054598
73. Votavová Šárka J+J Votava
S
F2846
10085155
74. Warszawski Paweł St. Jeździeckie Baborówko
S
O001113
75. Wicenciak Aleksandra Racocki KJ
2003 (J.)
O040246
76. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
77. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
78. Witczak Zbigniew LKJ Gabon Walewice
S
O006571
79. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
80. Wybieralska Ida Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team
2006 (JM.)
O047878
81. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
82. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
brak
83. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O003917
84. Záveská Miriam JK Železnice
S
F1579
85. Zawada Marta Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2002 (J.)
O033204
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

131

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Horbacz Michał
Brak 616007670038513
2.

113

BACHUS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/171 F: Moravia
M: Babilonia xx
O: Małgorzata Garus
B: Roman Drabiński
Brak
3.

143

BACIAR WM Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/164 F: NN
M: Buena WM
O: Krzysztof Frankiewicz
B: Wojciech Majewski
2659/19 DE 498-8717063-12
4.

61

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
5.

72

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: P. Strzechowski
K020076 616009590286109
6.

128

BOLONIA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Lanvester L
M: Babilonia
O: Amelia Mokrzycka
B: Roman Drabiński
Brak 616009670038015
7.

106

BON JOVI SP POL 2014 Ogier gniada/- F: Stilios han. / Sandro Hit old.
M: Bonaqua sp / West han.
O: Dariusz Sulowski
B: Dariusz Sulowski
K024775 616009580068314
8.

138

BON TON Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada/167 F: Bolshoi
M: Bona Fide
O: xxx
B: sk Racot
12345 616007610106213
9.

77

BUBLE BOY Irlandzki Koń Sportowy POL 2007 Wałach gniada/165 F: Dromllown Rolex from Eas
M: Idol Fok'D Peg / Enterprise Boy
O: Joanna Hudziak
B: xx
K020426 xx
10.

86

CALIDRI Niemiecki Koń Sportowy POL 2014 Wałach siwa/169 F: Calidrio
M: Lacrima
O: Rafał Kierlikowski
B: Andreas Krentz
Brak DE 456560305114
11.

126

CANTO AMICOR OS POL 2011 Wałach gniada/165 F: Conthargos / Converter
M: Cenny / Cento
O: Jadwiga Zawada
B: ww
K018705 DE418184029011
12.

44

CASSJO HOL. GER 2011 Wałach gniada/0 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Karolina Czajkowska
B: GER
K024140 DE42100505611
13.

32

CEROUSINA Meklenburska POL 2012 Klacz siwa/166 F: Cerousi
M: Maxima
O: Agnieszka Przysada
B: Helga Bruemmer
K026702 DE 427270261212
14.

85

CHARIOT XX POL 2013 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Czeneka / Winds of Light
O: Sylwester Januszewski
B: SK Krasne
K023636 616POL13007994T
15.

74

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
16.

59

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
17.

41

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
18.

45

CONSTANTINO HOL. GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
O: Ukasz Uziębło
B: GER
K025341 DE421000141214
19.

50

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
20.

127

CORNERO SP POL 2007 Wałach siwa F: CARRY SON
M: CAMEA
O: Mokrzycka Ewelina
B: Andrzej Kreft
K014528 616009640109407
21.

96

CRAFTY BUSINESS Pełna Krew Angielska IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiewicz
B: Thomas Cahalan & Sophie Hayley
K023873
22.

69

CZANOS SP POL 17.02.2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Weronika Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
23.

34

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
O: Krzysztof Zareba
B: SK Dobrzyniewo
K010923 11342
24.

73

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
25.

129

DASSILIA SP POL 2015 Klacz kasztanowata/171 F: Cassilio
M: Dama
O: Aleksandra Malicka
B: Paweł Malicki
- -
26.

145

DEWOCJA SP POL 2015 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Dedykacja
O: W cuglach s.c.
B: SK Racot
Brak 616009610111915
27.

92

DIGESTA MŁP POL 2015 Klacz ciemnogniada/164 F: Efekt
M: Diversa
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027893 606006590101015
28.

81

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
29.

62

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
K025622 616006690058314
30.

132

DORRYT SP POL 2014 Ogier gniada F: Moravia
M: Down Girl
O: Joanna Pawlak
B: Elżbieta Czepkowska-Pawlak
K025794
31.

101

DRAKA XO/M. POL 2014 Klacz ciemnogniada/- F: Huzar / Jalienny
M: Diversa / Vis Versa
O: SK Białka
B: SK Walewice
K024728 616006590035214
32.

40

DULANA Hanowerska POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Hot Shot xx
M: Hauptstuthbuch Delight
O: Contra Sp. z o.o.
B: Hans Chr. Brodersen
K017307 DE431316692111
33.

35

EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur /
M: Burundi /
O: Aleksandra Czyż
B: J. A.Van Hout
K021480 528270002692896
34.

84

EMMA SP POL 2010 Klacz skarogniada/172 F: Etos
M: Etolia
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: SK Filice
LKRWZJ/2522/19 616007600308510
35.

139

EMPORIO SP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Conthargos
M: Emeralda
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Janów Podlaski
K025729 123456787
36.

66

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
37.

104

ESKADA XO/M. POL 2014 Klacz kara/- F: Baryt / Decoration
M: Esencja / Jalienny
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025248 616006580271814
38.

30

EXPECTANCY LUCY Czech Warmblood POL 2010 Klacz F: Lord Caletto
M: Expectation Ren
O: Petr Vančura
B: /
KF4973
39.

33

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata/168 F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092 528003201003476 105TC24
40.

89

FLAMA MŁP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Huzar
M: Flawia
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
brak 616 006 59 00541 14
41.

46

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
42.

51

GIGOLO M POL 2013 Wałach skarogniada/163 F: Davinci
M: Goldika
O: Kamila Stępniak
B: Marek Modelewski
K026362 616006680002813
43.

98

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
K025460
44.

75

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
45.

147

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
46.

97

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Sir Scandic
M: Samberina
O: Julia Gillmaier
B: J.W.Greve
brak NL 528003201105042
47.

25

GRANT Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo
M: Clea
O: Gabriela Slavíková
B: Claustra s.r.o.
KJ0V4A
48.

116

GREEN LIGHT M SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Casillio
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak 616009690057615
49.

112

GROM SP POL 2008 Wałach gniada/xx F: Chef Supreme
M: Grota
O: Jakub Dorynek i Marek Ziomek
B: xx
xx xx
50.

27

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
51.

95

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiewicz
B: Juddomonte Farms Ltd
K023872
52.

91

HEBA MŁP POL 2013 Klacz skarogniada/163 F: Huzar
M: Hebrajka
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027889 616006591044613
53.

58

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada/- F: Contendor / Contendro
M: Herbia / Silver
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
K025303 616009680038210
54.

133

IN GOMERA L SP POL 2013 Klacz kasztanowata/166 F: Wulkan L
M: Inwencja
O: Małgorzata Garus
B: brak
K022798 616007610072813
55.

60

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
O: Sebastian Wicenciak
B: -
K019038 616007610114011
56.

52

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
11064
57.

78

JANGCY L Westfalska POL 2009 Klacz gniada F: Pontifex
M: Ponita
O: Maciejewska Olimpia
B: Ludwiczak
K013832
58.

54

JANTAR SP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Markies V
M: Jeżyca
O: Sławomir Gibowski
B: Stado Ogierów Starogard Gdański z o.o.
K027549 616009600164213
59.

87

JOIN BREAKER SW Z Zangersheide POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
O: Zbigniew Kowalowski
B: Holandia
K025946 056015Z55558714
60.

9

JOKER SP POL 2007 Wałach gniada/162 F: Corofini / Corofino I
M: Jagoda / Jowisz
O: Anna Maciejczak
B: Zenon Koziorzębski
K017448 -12754
61.

105

JUNO XO/M. POL 2014 Klacz kara/- F: Huzar / Jalienny
M: Julita / Divisor xx
O: SK Białka
B: SK Walewice
K025249 616006590035414
62.

103

KALABRIA XO/M. POL 2014 Klacz gniada/- F: Efekt / Veritas 6
M: Karoca / Divisov xx
O: SK Białka
B: SK Janów Podlaski
K025250 616006580272014
63.

99

KAPSONES W KWPN POL 2015 Ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky
M: Evanorella
O: Franziska Gillmaier
B: Greve
brak 528002101500685
64.

38

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/163 F: Honwed / Nirkan
M: Kastra / Karkas
O: Hubert Kaliński
B: Dominik Radke
K026214 POL007610114606
65.

124

KONTRA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
O: Izabela Krajewska
B: Mikołajewski Jarosław
K027408 616 007 53 00839 13
66.

115

KURIER WLKP POL 2015 Wałach siwa/170 F: Tjungske
M: Kostaryka
O: Małgorzata Garus
B: SK Dobrzyniewo
Brak
67.

123

LANCIANO SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/165 F: Campari M
M: Lady Garden
O: Izabela Krajewska
B: Diter Staniek
K020940
68.

39

LARGO Wielkopolska Poch. Trk POL 2002 Wałach gniada/170 F: Ignam
M: Linka
O: Contra Sp. z o.o.
B: Romanowski Marek
K010996 11386
69.

71

LASCAR Małopolska POL 2014 Ogier siwa F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
K025996
70.

135

LEMINUS NRPS POL 2008 Wałach izabelowata/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B: -
brak -
71.

102

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
72.

43

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
73.

23

LILIENTHAL SP POL 2012 Wałach gniada/169 F: Limasol
M: Kolchida
O: Kamilla lewandowska
B: Stadnina koni bielin
K023288 Brak
74.

111

LUBAR XX POL xx Wałach inna/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xx
xx xx
75.

90

LUKRECJA MŁP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Efekt
M: Lawenda
O: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o.o.
K027890 616006590125015
76.

100

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
K023040 616006630023113
77.

108

MIA ALEXANDRIA PKSP POL 2010 Klacz gniada/167 F: Love Affair
M: Markiza / Romartiker
O: Katarzyna Bekiesz
B: Justyna Kaniewska
K018555 616009660387610
78.

48

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/157,5 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Sławomir Polikowski
K023659 616009640036312
79.

88

MIRAH Małopolska POL 2013 Wałach gniada/172 F: Huzar
M: Miranda
O: Zbigniew Kowalkowski
B: SK Walewice
KO23909 616006591045213
80.

29

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
81.

109

MOHITO MŁP POL 2014 Wałach gniada F: Sex
M: xxx
O: xxx
B: xxx
xxx
82.

68

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario
M: Mona Jenilou
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617
83.

93

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:140 F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena, Jacek Borkowscy
B: Zawadzka Ewa
K016405 616013680076009
84.

125

NAGATO XX POL xx Wałach kara/xx F: xx
M: xx
O: xx
B: xxx
xx xx
85.

141

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley / Lesotho
M: Niwka / In Camera
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
K008900 POL009520059903
86.

122

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Wałach gniada/BRAK F: Lenon L
M: Novocaina
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
87.

119

ODESSA SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Lanvester L
M: Olivia Plus S
O: Iwona Chmielińska
B: i
brak 616009670038115
88.

114

ODWAR WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada/174 F: Eloquent trk
M: Odkówka
O: Małgorzata Garus
B: SKLiski
K025655 616007600218414
89.

82

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach skarogniada/170 F: Campari M
M: Oklahoma
O: --
B: --
K028365 --
90.

42

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B:
K018002 616009610205310
91.

31

PINARELLO Czech Warmblood CZE 2014 Wałach kasztanowata F: Puerto Rico
M: Debie
O: Miriam Záveská
B: Miriam Záveská
KJ0V52
92.

137

PLOTER SP POL 2012 Ogier kara F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
93.

56

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551
94.

49

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
95.

130

QUINTUS JUNIOR Holsztynska GER 2014 Wałach kasztanowata/169 F: Quidam De Revel
M: Nanett I
O: Katarzyna Szuń i Borys Kramer
B: Niemcy
Brak Brak
96.

134

REBELS STARGIRL ROSALIE Hackney Pony POL 2011 Klacz gniada/kuc:134 F: Nobel Rebel
M: Hessellers Kimberly Stargirl
O: Klaudia Olejniczak
B: Klaudia Olejniczak
brak brak
97.

144

RLG RIVANA BAW GER 2013 Klacz kasztanowata F: Chambretto GT / Concetto
M: Rivalina / Carenzo
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022844 DE481810293513
98.

107

ROMINA SP POL 2003 Klacz gniada/- F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
K015259 POL009580103003
99.

110

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Klimczak
B: Xx
K012275 DE433331649308
100.

64

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
101.

26

ROYAL BEAUTY Czech Warmblood CZE 2013 Klacz gniada F: Quick Lauro Z
M: Ramona
O: Jana Plecháčová
B: Karel Školka
KJ0T5J
102.

121

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
103.

55

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
104.

4

SKOVGAARDENS LIONHEART OLD. POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lionell
M: Esmeralda
O: Ryszard Gołębiowski
B: -
K025302
105.

118

SMUGA M SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Casillio
M: Selene M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak 616009690057815
106.

63

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
K008098 POL009670013103 102UF12
107.

53

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
O: Baeta Maciejewska
B: KJ Racot
K024080 616009610116611
108.

117

SYMBELLA M SP POL 2015 Klacz gniada/170 F: Rhodesian Winner
M: SYMONA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak 616009690057515
109.

28

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
110.

142

TAFIA MASINI Szlachetna Półkrew POL 2014 Klacz gniada/163 F: Masini
M: Tiffany
O: Edyta Bauer
B: SK Liski
K027737 616000960011931
111.

136

TAHIT SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Ormuz / Special Power
M: Thais / Elmero
O: SK Racot
B: Sk Racot
K026974 616009610075114
112.

36

TANGANIKA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Arak I /
M: Tosca /
O: Dagna Mikołajczak
B: Alina Kwiatkowska
K015925 POL009611090604
113.

57

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
114.

76

THE DOCTOR Kuc Connemara IRL 2008 Wałach skarogniada/kuc:- F: Fairyhill Hawk / Moy Hazy cove
M: Anner Banana Boots / Ashfield Miller
O: Katarzyna Drews
B: -
K027368 372100400006150
115.

37

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
K016997
116.

83

TROCZEK Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Nando
M: Tabakierka
O: Natalia Minko
B: Dominik Gronet
Brak POL616013640076711
117.

47

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
K026776 616009610161913
118.

70

VIEDŹMIN SP POL 2015 Wałach kara/168 F: Ulco
M: Victoria
O: Dobrochna Bugajna-Bielecka
B: Dobrochna Bugajna-Bielecka
K028069 .616009610182315
119.

94

WALIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/162 F: Markies V
M: Wacława
O: Dagmara Omieczyńska-Nastaj
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K022897 Hodowlany
120.

140

WERNISAŻ M SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Wersja M
O: Wędrowski Mieszko
B: SK Moszna
brak
121.

146

WHISKY SP POL 2015 Wałach ciemnogniada/170 F: Carter
M: Wula
O: W Cuglaca.c.c.
B: Wojciech Szeszycki
K028226 616009610107215
122.

65

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
123.

120

WYBIEG MŁP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Biegacz
M: Wygrana
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K026940 616006690059714
124.

22

ZELT SP POL 2015 Wałach gniada/165 F: Lasko
M: Zmyłka
O: Zakrzewski Michał
B: Anna winiecka
K027515 Brak
125.

79

ZYLO Anglický Plnokrevník POL 2010 Wałach gniada F: Rhodesian winner ( GER)
M: Zitta
O: Šárka Votavová
B: S.K. Moszna Spolka z.o.o.
KJ0P5J
Rider Club
Competition
Prize
Kleniuk Mariusz KJ Hippologia Strzegom
250
SUM:
250.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
600
700
SUM:
1300.00
Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
350
SUM:
350.00
Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
500
SUM:
500.00
Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
250
SUM:
250.00
Społowicz Artur KJ Jaroszówka
350
SUM:
350.00
Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
150
SUM:
150.00
Záveská Miriam JK Železnice
900
SUM:
900.00
Zawada Marta Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
450
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bekiesz Katarzyna
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
2019-08-31
24
2019-09-01
15
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (93)
2019-08-31
14
2019-09-01
16
2019-09-01
5
Charpin Mikołaj
Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse
2019-09-01
12
2019-08-31
17
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (44)
2019-08-31
21
2019-09-01
Czyż Aleksandra
brak
2019-08-31
34
2019-09-01
20
2019-08-31
16
2019-09-01
11
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
2019-08-31
34
2019-09-01
GOLDIKA (75)
2019-08-31
23
2019-09-01
Gibowska Helena
Klub Sportowy Centaurus
JANTAR (54)
2019-08-31
7
2019-09-01
18
Gierz J'02 Aleksandra
KJ Aromer Józefin
ŁARENNE (100)
2019-09-01
2019-08-31
Gil Agata
JKS Gostchorze
MONARIO (68)
2019-09-01
17
2019-08-31
15
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (63)
2019-09-01
2019-08-31
23
ROSSIR (64)
2019-08-31
2019-09-01
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
2019-09-01
11
2019-08-31
16
ORDYNAT (42)
2019-08-31
2019-09-01
15
2019-08-31
21
Hudziak Hanna
KJ KOKO Brzeźniki
2019-08-31
31
2019-09-01
30
Hycki Michał
KJ SZARŻA Bolęcin
2019-09-01
8
2019-08-31
2
Januszewski Sylwester
TKJ Garbówek
CHARIOT (85)
2019-09-01
13
2019-08-31
18
Karczmarek Artur
LKS Białka
DRAKA (101)
2019-08-31
29
2019-09-01
20
KALABRIA (103)
2019-08-31
32
2019-09-01
18
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2019-08-31
22
2019-09-01
28
Keister Małgorzata
Bez Przynależności Klubowej
LEXUS (102)
2019-08-31
3
2019-09-01
2
Kleniuk Mariusz
LKJ Hipologia Strzegom
2019-08-31
6
2019-09-01
BOLONIA (128)
2019-08-31
27
2019-09-01
19
Kleniuk Mariusz
KJ Hippologia Strzegom
2019-08-31
8
2019-09-01
4
250
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ROSALIE (110)
2019-08-31
12
2019-09-01
7
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-31
1
2019-09-01
1
TANGER (57)
2019-08-31
1
2019-09-01
1
600
HICORA (58)
2019-08-31
29
2019-09-01
21
CHODÓW (59)
2019-09-01
2
700
2019-08-31
4
PLOTER (137)
2019-08-31
24
2019-09-01
29
Kociankowska J'03 Justyna
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2019-08-31
8
2019-09-01
6
Kokowska Katarzyna
KJ Koko Brzeźniki
GROM (112)
2019-08-31
22
2019-09-01
NAGATO (125)
2019-08-31
2
2019-09-01
Kopka Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
BAZYLIA (72)
2019-09-01
20
2019-08-31
13
EMMA (84)
2019-08-31
20
2019-09-01
15
Kowalkowski Zbigniew
Klub Jeździeckim Jaroszówka
2019-08-31
17
2019-09-01
10
MIRAH (88)
2019-08-31
26
2019-09-01
18
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
2019-09-01
4
350
2019-08-31
7
Krajewska Izabela
Pomorska Liga Jeździecka
LANCIANO (123)
2019-08-31
24
2019-09-01
21
KONTRA (124)
2019-08-31
30
2019-09-01
23
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
WALIA (94)
2019-08-31
27
2019-09-01
16
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2019-09-01
18
2019-08-31
20
2019-09-01
2019-08-31
10
Łoś Maja
Bpk
2019-08-31
9
2019-09-01
Maciejczak Anna
'Olimp' Prudnik
JOKER (9)
2019-08-31
13
2019-09-01
9
Maciejewska Alicja
Klub Sportowy Centaurus
SONG (53)
2019-08-31
15
2019-09-01
31
Maciejewska Paulina
ZKS Drzonków
2019-09-01
3
500
2019-08-31
5
Maciejewska Paulina
ZKS Drzonków
CALIDRI (86)
2019-08-31
2019-09-01
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz - Stajnia Kalińscy
KOBI (38)
2019-08-31
33
2019-09-01
29
Michalska Marianna
KJ BSI Sport Zamysłowo
2019-08-31
8
2019-09-01
6
2019-09-01
2
Mikołajczak Weronika
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
CZANOS (69)
2019-08-31
16
2019-09-01
12
Minko Natalia
bpk
TROCZEK (83)
2019-08-31
12
2019-09-01
2019-09-01
Mossakowski Jan
KJ Stajnia z Kopytem
2019-08-31
18
2019-09-01
13
LASCAR (71)
2019-08-31
21
2019-09-01
14
Musiałek Marta
WKJ Lublin / SJ Stajnia Dębina
ROMINA (107)
2019-08-31
30
2019-09-01
22
Nowacki Michał
KJ BSI Sport Zamysłowo
DASSILIA (129)
2019-08-31
14
2019-09-01
10
2019-08-31
32
2019-09-01
24
Nowakowski Witold
Racocki KJ
TAHIT (136)
2019-08-31
21
2019-09-01
12
Pakulski Marcin
ZKS Drzonków
HADRIAN (27)
2019-08-31
2019-08-31
11
2019-09-01
7
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (121)
2019-08-31
35
2019-09-01
30
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2019-08-31
16
2019-09-01
9
DORRYT (132)
2019-08-31
7
2019-09-01
8
Pawłowski Jarosław
Klub Jeździecki Walor Sp. z o.o.
SZABLON (28)
2019-09-01
16
2019-08-31
22
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Gabon Walewice
2019-08-31
31
2019-09-01
23
HEBA (91)
2019-08-31
20
2019-09-01
13
DIGESTA (92)
2019-08-31
36
2019-09-01
26
Pogonowska Małgorzata
Pony Jumping Team
LEMINUS (135)
2019-08-31
18
2019-09-01
11
2019-09-01
4
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2019-09-01
5
250
2019-08-31
9
2019-09-01
10
2019-08-31
14
Rychlik Sylwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2019-08-31
14
2019-09-01
10
UDINE (47)
2019-08-31
5
2019-09-01
3
Sergiel Hanna
Klub Sportowy Centaurus
INEZA W (52)
2019-08-31
23
2019-09-01
14
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
DEWOCJA (145)
2019-08-31
28
2019-09-01
WHISKY (146)
2019-08-31
11
2019-09-01
8
Slavíková Gabriela
JK FLAMENCO Sloupno
GRANT (25)
2019-08-31
2
2019-09-01
2019-09-01
6
2019-08-31
8
Ślązak Karolina
LZJDramaZbrosławice
TORES-P (37)
2019-08-31
7
2019-09-01
24
Śniegucki Ksawery
KS Gillmaier
2019-08-31
3
2019-09-01
22
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2019-09-01
2019-08-31
1
2019-08-31
2019-09-01
2019-08-31
1
2019-09-01
25
Śniegucki Ksawery
KS Gillmajer
2019-08-31
19
2019-09-01
14
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (61)
2019-09-01
14
2019-08-31
6
2019-08-31
5
2019-09-01
3
350
WYBIEG (120)
2019-08-31
17
2019-09-01
11
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2019-08-31
5
2019-09-01
4
2019-09-01
1
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BACHUS (113)
2019-08-31
11
2019-09-01
6
ODWAR (114)
2019-08-31
26
2019-09-01
27
KURIER (115)
2019-08-31
17
2019-09-01
12
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
2019-09-01
7
2019-08-31
11
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
2019-09-01
19
2019-08-31
19
Stępniak Martyna
Klub Sportowy Centaurus
GIGOLO (51)
2019-08-31
10
2019-09-01
5
Sulowski Dariusz
LKS Białka
JUNO (105)
2019-08-31
10
2019-09-01
8
BON JOVI (106)
2019-08-31
18
2019-09-01
13
Sulowski Jarosław
LKS Białka
ESKADA (104)
2019-08-31
20
2019-09-01
26
Świec Konstancja
Kj Koko Brzeźniki
MOHITO (109)
2019-08-31
23
2019-09-01
16
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-31
2
2019-09-01
17
Tousty Emilia
KJ KOKO Brzeźniki
LUBAR (111)
2019-08-31
4
2019-09-01
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (66)
2019-08-31
13
2019-09-01
7
2019-09-01
3
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2019-08-31
19
2019-09-01
Vitkousky Yaraslau
KS Gillmaier
BACIAR WM (143)
2019-08-31
33
2019-09-01
19
2019-08-31
12
2019-09-01
27
Votavová Šárka
J+J Votava
ZYLO (79)
2019-09-01
9
2019-08-31
12
Warszawski Paweł
St. Jeździeckie Baborówko
2019-08-31
6
2019-09-01
2
2019-08-31
25
2019-09-01
17
SMUGA M (118)
2019-08-31
4
2019-09-01
ODESSA (119)
2019-08-31
13
2019-09-01
9
Wicenciak Aleksandra
Racocki KJ
2019-08-31
3
2019-09-01
1
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
LARGO (39)
2019-09-01
2019-08-31
DULANA (40)
2019-08-31
6
2019-09-01
3
Winograd Dorota
ZKS Drzonków
LEXUS (43)
2019-08-31
15
2019-09-01
19
Witczak Zbigniew
LKJ Gabon Walewice
FLAMA (89)
2019-08-31
35
2019-09-01
25
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
MOEL (29)
2019-08-31
25
2019-09-01
15
Wybieralska Ida
Liliana Olejniczak SANDERS Pony Jumping Team
2019-08-31
22
2019-09-01
2019-09-01
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
ZELT (22)
2019-08-31
10
2019-09-01
5
2019-08-31
19
2019-09-01
17
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
BON TON (138)
2019-08-31
15
2019-09-01
28
EMPORIO (139)
2019-08-31
9
2019-09-01
5
150
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (34)
2019-08-31
28
2019-09-01
Záveská Miriam
JK Železnice
2019-09-01
1
900
2019-08-31
3
2019-08-31
9
2019-09-01
4
Zawada Marta
Sportowy Klub Jeździecki WJ Piaseccy Equestrian
2019-08-31
2019-08-31
2019-08-31
4
2019-09-01
2
450

Number of Riders: 85

Number of Horses: 125

The sum of prizes: 4 500.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl