Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
145 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:18:13
2019-06-18 13:19:43
Hubert Ludwiczak CALGARY BGM Z
  • 2x 2R/L/zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:18:12
2019-06-18 13:18:50
Hubert Ludwiczak CABONA
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 20/Fin SEN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów- dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. C/C )
143 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:08
2019-06-17 23:32:21
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:14
2019-06-17 22:00:04
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:18
2019-06-17 21:36:58
Gniewko Jachimowicz MOSSA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
140 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:22
2019-06-17 21:36:19
Gniewko Jachimowicz TUNIS
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
139 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:26
2019-06-17 21:36:00
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
138 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:30
2019-06-17 21:35:46
Natalia Głowacz SZAMAN
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:37
2019-06-17 21:35:01
Maria Chwałczyńska MONIQUE
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:44
2019-06-17 21:33:40
Julia Bohdan GARCIA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:49
2019-06-17 20:19:37
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
134 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:53
2019-06-17 19:47:41
Klaudiusz Jach NOBEL VAN DORPERHEIDE
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
133 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:22:57
2019-06-17 19:46:27
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
132 ENTRY ACCEPTED 2019-06-18 10:23:01
2019-06-17 19:43:08
Oliwia Jach MALAWAL
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2019-06-20 08:44:42
2019-06-17 19:42:27
Oliwia Jach MONTANA P
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 17:46:24
2019-06-17 14:44:17
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
129 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:45:41
2019-06-17 12:02:25
Vesna Wojtaszek NEKTON PLUS
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
128 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:45:43
2019-06-17 11:22:34
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 1x 2R/L/zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:45:44
2019-06-17 11:14:32
Maria Darul GRACENTO S
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
126 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 12:45:46
2019-06-17 11:13:57
Maria Darul PALEGRO
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 2x 15R/L/zwykły
125 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:54:39
2019-06-17 08:23:28
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
124 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:54:42
2019-06-17 08:22:51
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
123 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:54:45
2019-06-17 08:15:20
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
122 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 10:54:47
2019-06-17 08:14:27
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
121 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:26
2019-06-16 23:53:05
Karolina Porzuckowiak NEVER MIND 22
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
120 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:30
2019-06-16 21:42:53
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
119 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:34
2019-06-16 21:26:21
Aleksandra Robak CONQUEST
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
118 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:38
2019-06-16 21:25:14
Olga Tuliszkiewicz FUNNY BOY
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
117 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:42
2019-06-16 21:24:33
Dominika Henzel ROSANNA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
116 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:46
2019-06-16 21:24:09
Dominika Henzel QUENTCHEN GLUCK 5
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
115 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:49
2019-06-16 21:23:39
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
114 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:54
2019-06-16 21:23:13
Agata Dahlke IELVE
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
113 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:29:57
2019-06-16 20:02:14
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:01
2019-06-16 20:01:45
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
111 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:06
2019-06-16 20:01:15
Katarzyna Paradowska CZORT
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:10
2019-06-16 20:00:15
Marek Juszczak JANKES
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
109 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:14
2019-06-16 19:59:46
Julia Janiak MONA F
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
108 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:18
2019-06-16 18:18:52
Marcelina Jackowiak EROZJA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:22
2019-06-16 17:53:11
Katarzyna Witkowska SANTUS
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
106 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:26
2019-06-16 17:52:47
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
105 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:30
2019-06-16 17:52:23
Renata Trynka GOOFY
  • 2x 2R/L/zwykły
104 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:34
2019-06-16 17:51:53
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:39
2019-06-16 17:51:16
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x 2R/L/zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:43
2019-06-16 17:49:55
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
101 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:48
2019-06-16 17:49:22
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
100 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:52
2019-06-16 16:52:57
Eliza Starczak SZAFIRA
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:30:56
2019-06-16 12:50:42
Aleksandra Trojanowicz ZAWRAT
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
98 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:04
2019-06-15 23:34:32
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
97 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:08
2019-06-15 23:33:47
Aleksandra Gebler CUIDAMME
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
96 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:12
2019-06-15 15:20:04
Karolina Heydel KONKORD
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
95 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:16
2019-06-15 14:36:24
Julia Szymańska IMAR
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
94 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:20
2019-06-15 10:46:25
Marianna Stawicka MARIT
  • 2x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:25
2019-06-14 13:32:23
Julianna Bajońska JOLY'S HOUSTON
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
92 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:29
2019-06-14 13:16:45
Berenika Biela PYSIA
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
91 ENTRY ACCEPTED 2019-06-17 01:31:33
2019-06-14 13:03:12
Berenika Biela DENIS
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
90 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:54:31
2019-06-14 08:01:36
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-06-14 08:54:34
2019-06-13 21:21:36
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
88 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:14:44
2019-06-13 20:06:19
Oliwia Krysztofowicz ILUZION
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 21:14:46
2019-06-13 19:12:07
Aleksandra Łapińska BIJOU QUEEN
  • 1x 16R/P/zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:06
2019-06-13 17:32:02
Jan Kurek ALLEGRA S
  • 2x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
85 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:08
2019-06-13 17:30:06
Jan Kurek PTYŚ
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 20/Fin SEN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów- dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. C/C )
84 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:09
2019-06-13 17:29:06
Lena Kołacka ZEUS
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
83 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:11
2019-06-13 17:28:07
Lena Kołacka JAŚMIN
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:12
2019-06-13 17:25:29
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 17:58:14
2019-06-13 17:24:22
Marianna Kołacka JUNIOR 152
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
80 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 16:26:30
2019-06-13 15:33:23
Adam Kucia DANTE
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
79 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:04:05
2019-06-12 20:06:14
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 16R/P/zwykły
78 ENTRY ACCEPTED 2019-06-12 21:04:45
2019-06-12 09:35:52
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:11:56
2019-06-11 16:36:21
Kornelia Bąkowska MARIOT
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:11:59
2019-06-11 16:35:43
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:02
2019-06-11 14:10:49
Julia Trześniewska CHEKKER ’’W’’
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:05
2019-06-10 21:52:40
Eryk Urbaniak UCELLO'S UNIKAT
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 3R/P/zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:07
2019-06-10 21:51:48
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
72 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:10
2019-06-10 21:50:41
Anna Korzeniewska GASKONIA
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
71 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:13
2019-06-10 16:49:20
Remigiusz Adamski FIGARO
  • 2x 15R/L/zwykły
70 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:15
2019-06-10 16:35:54
Natalia Sydow RASZKA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
69 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:18
2019-06-10 16:35:28
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
68 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:21
2019-06-10 16:34:57
Martyna Kamińska FOREST
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:24
2019-06-10 16:34:27
Amelia Stawińska QUINTUS 67
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
66 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:26
2019-06-10 16:33:55
Amelia Stawińska BULWAR
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
65 ENTRY ACCEPTED 2019-06-11 22:12:29
2019-06-10 16:33:23
Zuzanna Nowakowska CAROLINA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
64 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:50:32
2019-06-09 21:29:17
Jolanta Kóska ROYAL
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:50:34
2019-06-09 18:29:34
Marianna Kultys PASJONATA AMIGO
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:50:35
2019-06-09 18:23:08
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 2x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
61 ENTRY ACCEPTED 2019-06-10 12:50:37
2019-06-09 18:08:33
Oliwia Pleśnierowicz PASJA
  • 2x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 2x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
60 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 19:04:12
2019-06-08 14:00:23
Mikołaj Bajan MACHO
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
59 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 19:04:17
2019-06-08 12:10:37
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
58 ENTRY ACCEPTED 2019-06-08 19:04:18
2019-06-08 12:09:10
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
57 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:14:18
2019-06-07 20:17:22
Zuzanna Augustyniak KORSON
  • 2x 9R/L/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
56 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:14:19
2019-06-07 20:16:21
Tomasz Gogołek KORSON
  • 2x 2R/L/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 23:14:21
2019-06-07 17:25:25
Hanna Maciejewska ISCO RJT
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 13:56:25
2019-06-07 08:57:00
Martyna Maciejuk GALILEO
  • 2x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
53 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 07:15:30
2019-06-06 23:21:02
Filip Wysoczański KNOCKMA MARIO
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
52 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 07:15:32
2019-06-06 15:15:06
Wiktoria Budnik PASJONATA RAMZES
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
51 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 07:15:35
2019-06-06 15:11:59
Olga Patecka SNOOPY
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
50 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:18:04
2019-06-05 22:51:29
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:17:59
2019-06-05 22:47:20
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 23:08:21
2019-06-05 20:12:48
Mikołaj Bajan SOLARIS M
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
47 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 21:34:47
2019-06-05 13:53:46
Tomasz Gogołek CONFUA
  • 2x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:27:00
2019-06-05 12:07:43
Antoni Śliwiński APLA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
45 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:27:01
2019-06-05 12:06:55
Antoni Śliwiński SZOGUN
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 10:24:44
2019-06-04 14:02:05
Vanessa Nowaczyk ERUDYTA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
43 ENTRY ACCEPTED 2019-06-13 11:15:23
2019-06-04 14:01:15
Vanessa Nowaczyk U TERNA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
42 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:31:59
2019-06-03 23:21:00
Gabriela Maciaszek BERNADINE LAN
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
41 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:32:02
2019-06-03 22:33:00
Judyta Perek TAZINA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-06-04 09:32:03
2019-06-03 22:32:20
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:53:47
2019-06-03 10:19:57
Matylda Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:53:51
2019-06-03 10:19:21
Matylda Wrzosek WILIANA
  • 2x 2R/L/zwykły
  • 1x 9R/L/zwykły
  • 1x 15R/L/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:53:54
2019-06-03 10:12:45
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 2x 2R/L/zwykły
36 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:53:58
2019-06-03 10:09:06
Michał Przybecki VOLONTAIR 3
  • 1x 3R/P/zwykły
35 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:04
2019-06-03 10:05:57
Michał Przybecki OSADKOWSKI DARPOL
  • 1x 2R/L/zwykły
34 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:09
2019-06-03 10:05:07
Zuzanna Buszczak SONATA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:12
2019-06-03 10:04:26
Zuzanna Buszczak RIWIERA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:14
2019-06-03 10:03:09
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 10R/P/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
31 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:17
2019-06-03 10:02:14
Tomasz Gogołek SANTORINI
  • 1x 3R/P/zwykły
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 14/II półfinał SEN/II Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
  • 1x 20/Fin SEN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Seniorów- dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. C/C )
30 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:27:05
2019-06-03 08:33:10
Agata Maćkowska MONTGOMERIE EX MAY DREAM
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:24
2019-06-03 08:17:23
Kornelia Jurasz BATOR
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:28
2019-06-03 08:16:44
Amelia Lewkowicz ANTONY HOPKINS
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:31
2019-06-03 08:16:17
Amelia Lewkowicz SOFIA
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:34
2019-06-03 08:15:46
Karolina Kwiatkowska LEON
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
25 ENTRY ACCEPTED 2019-06-03 12:54:37
2019-06-03 08:15:15
Karolina Kwiatkowska GLORY
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2019-06-05 13:27:06
2019-06-03 08:14:31
Agata Maćkowska GABON
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:24:01
2019-06-02 19:21:30
Zuzanna Szeszuła BRAVE HEART 8
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:24:03
2019-06-02 19:21:05
Nel Skotarczak WIKING PP
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2019-06-02 20:24:05
2019-06-02 19:20:34
Nel Skotarczak FRANKENHOEH`S MYLORD
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
20 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:17:54
2019-05-31 12:33:35
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2019-06-19 08:17:48
2019-05-31 12:29:31
Zuzanna Grygier INNOCENTY
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 19:38:51
2019-05-30 13:29:12
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-31 19:38:53
2019-05-30 13:27:52
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x 5/I półfinał SEN/I Półfinał Juniorów ( N- 125cm) - szybkości art. 239
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:48
2019-05-29 15:50:24
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 15R/L/zwykły
  • 1x 16R/P/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:51
2019-05-29 04:57:54
Olaf Rynowiecki EFRON
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:52
2019-05-29 04:56:39
Olaf Rynowiecki DORIS DAY
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:54
2019-05-29 04:55:27
Pola Rynowiecka GARGAMEL GB
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:55
2019-05-29 04:53:55
Pola Rynowiecka FERRARI
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:57
2019-05-28 20:03:50
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:17:58
2019-05-28 20:02:23
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:18:00
2019-05-28 13:02:30
Natalia Przybyła TIFI
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-29 16:18:01
2019-05-28 07:29:51
Maja Szczepańska PASJONATA POKER
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 13:56:27
2019-05-28 07:28:07
Julia Ganowska NANDINA
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2019-06-07 13:56:30
2019-05-28 07:26:40
Julia Ganowska PASJONATA PARYS
  • 1x 7/I półfinał KUC 2/I Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 12/II półfinał KUC 2/II Półfinał Kuców (85 cm) -Wiek zawodnika 12 -16 - zwykły art. 238.2.1
  • 1x 18/Fin KUC 2/Finał Kuców( 85 cm ) - Wiek zawodnika 12 - 16 lat –konkurs art. 238. 2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-26 13:01:14
2019-05-26 13:01:14
Zofia Budzyńska FABIA
  • 1x 4/I półfinał JUN/I Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - szybkości art. 239
  • 1x 13/II półfinał JUN/II Półfinał Juniorów ( P - 110cm) - zwykły art.238.2.1
  • 1x 19/Fin JUN/ Finał Mistrzostw Wielkopolski Juniorów - dwunawrotowy art. 273.2.2.3.2.4.1 (kl. N/N )
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 09:31:45
2019-05-23 21:18:35
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 1R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2R/L/zwykły
  • 1x 8R/LL/ z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9R/L/zwykły
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:08:49
2019-05-22 11:21:30
Nell Sówka S-PIORUN
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:08:54
2019-05-22 11:16:08
Nell Sówka FIGARO
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 13:08:57
2019-05-22 11:13:35
Natalia Przybyła APASJONATA CON AMORE
  • 1x 6/I półfinał KUC 1/I Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11/II półfinał KUC 1/II Półfinał Kuców ( 60 cm) -Wiek zawodnika 9-12 lat– zwykły art. 238.2.1
  • 1x 17/Fin KUC 1/Finał Kuców ( 70 cm) - Wiek zawodnika 9 - 12 lat - konkurs art. 238. 2.2
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamski Remigiusz St. Interhorse
S
O054787
2. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
3. Bajan Mikołaj KJ Sokół Damasławek
S
O043637
4. Bajońska Julianna KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2006 (JM.)
O049890
5. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (J.)
O041951
6. Biela Berenika KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2008 (JM.)
O049200
7. Bohdan Julia KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
O048933
8. Budnik Wiktoria LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O031825
9. Budzyńska Zofia St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
10. Budzyńska Zofia SKJ Gronówka
2002 (J.)
O028408
11. Buszczak Zuzanna KJ Michałówka
2007 (JM.)
O051021
12. Chwałczyńska Maria KJ Liljówka Stęszewko
2007 (JM.)
brak
13. Dahlke Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Darul Maria KJ w Zagórowie
2003 (J.)
O042919
16. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (J.)
O038656
17. Ganowska Julia KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O044125
18. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
19. Głowacz Natalia KJ Liljówka Stęszewko
2008 (JM.)
O041435
20. Gogołek Tomasz St. ks Jumping Events
S
O013202
21. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
22. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
23. Henzel Dominika KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O032572
24. Heydel Karolina Rio Grande Krosinko
2003 (J.)
O039348
25. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
26. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (J.)
O037935
27. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka Stęszewko
2002 (J.)
O021493
10109428
28. Jackowiak Marcelina St. KJ Gronówka
2007 (JM.)
O039011
29. Janiak Julia UKS Trójka
2002 (J.)
O044611
30. Jurasz Kornelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O051819
31. Juszczak Marek UKS Trójka
S
O014526
32. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
33. Kamińska Martyna SKJ Gronówka
2010 (Mł.)
O053657
34. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
S
O009716
35. Kołacka Lena KJ Sokół Damasławek
2007 (JM.)
O040167
36. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
37. Korzeniewska Anna St. Interhorse
2005 (JM.)
O040031
38. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (JM.)
O043296
39. Krysztofowicz Oliwia KJRoka
2005 (JM.)
O050157
40. Kucia Adam UKS Trójka
S
O045688
41. Kultys Marianna KJ Ranczo Kołata
2009 (Mł.)
O052837
42. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
43. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
44. Kwiatkowska Karolina KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053642
45. Lewkowicz Amelia KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O053641
46. Ludwiczak Hubert KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2019 (Mł.)
O001944
47. Łapińska Aleksandra JKS Tornado Szczecin
S
O007929
48. Maciaszek Gabriela Koniński KJ Sawanna
2002 (J.)
O023727
49. Maciejewska Hanna LKS Cwał Poznań
2006 (JM.)
O052855
50. Maciejewska Hanna Cwał Poznań
2006 (JM.)
brak
51. Maciejuk Martyna KJ Ranczo Kołata
2001 (MJ.)
O045909
52. Maćkowska Agata KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O047067
53. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
S
O022133
54. Matławski Piotr bpk
S
O004153
55. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
56. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (J.)
O035386
57. Nowaczyk Vanessa St. Interhorse Dobra Nadzieja
2002 (J.)
O026451
58. Nowak Wiktoria Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2000 (MJ.)
O043618
59. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
60. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (J.)
O038379
61. Padowska Inez KJ Wiecanowo
S
O021552
62. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
63. Patecka Olga LKS Cwał Poznań
2008 (JM.)
O052854
64. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
65. Pleśnierowicz Oliwia Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
66. Porzuckowiak Karolina bpk
2000 (MJ.)
O026215
67. Przybecki Michał KJ Michałówka
S
O027682
68. Przybyła Natalia KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O052034
69. Raczyńska Marcelina Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2000 (MJ.)
O022122
70. Robak Aleksandra bpk
S
O044627
71. Rynowiecka Pola KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2008 (JM.)
O044812
72. Rynowiecki Olaf KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2006 (JM.)
O041140
73. Sawicka Paulina St. J Baborówko
2007 (JM.)
O045419
74. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
75. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
O035330
76. Skotarczak Nel KJ Podkowa Gruszczyn
2009 (Mł.)
O049131
77. Śliwiński Antoni KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O044813
78. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
79. Sówka Nell KJ Podkowa Gruszczyn
2008 (JM.)
O049296
80. Starczak Eliza KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O022121
81. Stawicka Marianna KJ Fimmel Team
2006 (JM.)
O047671
82. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (J.)
O038260
83. Stelmaszak Natalia UKS Trójka
2000 (MJ.)
O036141
84. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
85. Szczepańska Maja KJ Ranczo Kołata
2008 (JM.)
O052847
86. Szeszuła Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O045198
87. Szymańska Julia KJ Sokół Damasławek
2005 (JM.)
O049366
88. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
S
O025981
89. Trojanowicz Borys KJ Zagórów
2006 (JM.)
O041562
90. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
91. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
92. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (JM.)
O037941
93. Urbaniak Eryk UKS Trójka
S
O027552
94. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (J.)
O044554
95. Witkowska Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O004587
96. Wojtaszek Vesna KS Jumping Events
2004 (J.)
O042477
97. Wrzosek Matylda Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2003 (J.)
.
98. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
99. Ziemniarska Agata JUKS CZEKAN GŁODOWO
2003 (J.)
O042318
100. Zieniewicz Dominika KJ Wiki
2004 (J.)
O037404
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

96

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
2.

47

ALPHA NOBLE OLD AUT 2005 Klacz skarogniada/170 F: Argentinus
M: Escada
. .
3.

57

ANTONY HOPKINS DRP POL 2000 Wałach ciemnogniada/kuc:149 F: Apslau / Kaiseradler
M: Candy / Heros
K006417 DE435350274200
4.

30

APASJONATA CON AMORE KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach gniada/kuc:128 F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
K020178 POL013610175508
5.

64

APLA KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:137 F: nn / nn
M: nn / nn
K009670 POL999660778204
6.

149

ARA SP POL 2010 Klacz siwa/175 F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
K018209 616009610159410
7.

94

ARES KUC CONNEMARA POL 2000 Ogier gniada/kuc:145 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
K021942 POL013670000900
8.

4

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
9.

56

BATOR KUC HUN 2004 Wałach kara/kuc:127 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
10.

61

BERNADINE LAN KWPN NED 2006 Klacz gniada/- F: Landlord / Landgraf I
M: Verina L.N. / Indoctor
K025056 5280030608757
11.

80

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
K015901 POL009610141608
12.

103

BIJOU QUEEN WESTF POL 2012 Klacz kasztanowata/- F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Goldora / Drossan
K022945 DE441411080912
13.

155

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy / Contendro I
M: Celira / Rouletto
K020863 DE433330564108
14.

125

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
K025872 616007610048711
15.

130

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
K021056 616009610026511
16.

44

BRAVE HEART 8 DRP POL 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 F: Benneton Boy / Benetton S
M: Rosa Fee / Mac Geyver N
K020456 DE422220042208
17.

90

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
K021979 616007600242711
18.

157

CABONA WESTF GER 2005 Klacz F: Calido I
M: /Landstreicher
brak
19.

42

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
K018899 616009610140610
20.

158

CALGARY BGM Z Z BEL 2013 Wałach siwa F: Cumano
M: /
K024935
21.

91

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
K019124 DE421000203510
22.

39

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Stolzenberg
M: Caletta
K026968 61609640055913
23.

127

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
K019608 DE433330946909
24.

81

CHEKKER ’’W’’ SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Grandie / Garantie
M: Chałtura / Jurand
K010381 616009680027505
25.

83

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada/174 F: Alcatraz / Acord II
M: Cinderella / Cherubin
K018660 616009610079110
26.

43

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
K010806 POL009610009906
27.

66

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: contact me
M: riga II
, .
28.

109

CONQUEST HAN GER 2010 Wałach gniada/168 F: Carrico / Catoki
M: Lady Jane / Laptop
K027418 DE431316678310
29.

146

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
K022531 DE441410837009
30.

131

CUIDAMME / POL / Wałach ciemnogniada// F: /
M: /
/ /
31.

38

CZINGIS CHAN WLKP POL 2007 Wałach gniada/kuc:149 F: Hufiec / Pick Wick
M: Czuła / Kurant
K017841 POL007610239307 105GH68
32.

117

CZORT TS POL 2013 Wałach gniada/165 F: Bój / Nordyk
M: Czacza / Czandor
K027212 616999520042313
33.

95

DANTE ŚL POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Drwina / Evento
K017624 POL008610082808
34.

136

DENIS KUC POL 2005 Wałach kasztanowata/kuc:123 F: Santana Danny's Boy
M: Pamina
K018170 POL013660381205
35.

140

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
36.

35

DORIS DAY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Dilmar / Maram
M: Doris / Elpar
K019041 POL007520079208
37.

34

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
K011964 POL009611116304
38.

14

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
K027706 528003200914089
39.

120

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
K012795 POL013680042705
40.

11

ERUDYTA SP POL 2006 Wałach siwa/173 F: Erebus / Contender
M: Equesta Chariee SJ / Kwartet
K017219 POL009540017406
41.

1

FABIA MECKL GER 2009 Klacz gniada/157 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
42.

32

FABIA MECKL POL 2009 Klacz ciemnogniada/160 F: Fabrico / Unkensee
M: Wellenkind / Wellenreiter
K022536 DE427270656109
43.

37

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata F: nn / nn
M: nn / nn
K007293 528009041111799
44.

126

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
K025543 DE431314204810
45.

63

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/131 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
K023156 616013610193213
46.

29

FIGARO KUC FELIŃSKI POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
K020430 POL013610260906
47.

85

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/- F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
K013733 POL009590242606
48.

33

FIKUS WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Iphino / Greiton
M: Frotka / Hamlet Go
K021141 616007600249610
49.

88

FOREST WELSH PONY DEN 2005 Wałach gniada/kuc:114 F: Chablis Pip / Trefaes
M: Tanggards Freja / Springbourne
K013174 208333WE0506431
50.

46

FRANKENHOEH`S MYLORD KUC WALIJSKI GER 2004 Ogier kasztanowata/kuc:130 F: Den Bramels Baye / Rowols Poko
M: Ayubowans Imke / Steenhorst Juan
K009870
51.

110

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K022353 616013520045812
52.

8

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/141 F: Bonetto-D / Benetton S
M: Gamza / Split
K020485 POL013610197007
53.

70

GALILEO KUC POL 2013 Wałach gniada/150 F: Amadeo PP / Duero PP
M: Greeny / Winner W
K023854 6160136610354
54.

152

GARCIA HAFLINGER GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: Baumeister /
M: Gismo /
brak
55.

36

GARGAMEL GB KUC POL 1998 Wałach kara/kuc:139 F: Witalis / Fawor
M: Gawra / Gracjan
K005725 POL013580098098
56.

84

GASKONIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Gafa / Faust Z
K023431 616009510253813
57.

122

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
K021983 616009640058712
58.

60

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/138 F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
K011908 POL013610169106
59.

116

GOLIAT WLKP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Czumen K
M: Gabi
K017567 POL007610064908
60.

123

GOOFY OLD GER 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
K027617 DE473730564013
61.

143

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada/178 F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf
K016388 POL009520050408
62.

139

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
63.

142

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
K013128 POL999520057800
64.

124

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
K023184 616009610017609
65.

114

IELVE KWPN POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
66.

102

ILUZION Czeska Krew Gorącokrwoista POL 2005 Wałach skarogniada/166 F: Dantes
M: Idyla
K007906 09574
67.

133

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada/168 F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara / Alfaro
K014668 POL009640034307
68.

31

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
K019177 528003201000219
69.

5

INNOCENTY KUC WALIJSKI POL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Imka / Varpullan Wieroch
K025137 616013520046814
70.

72

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Ismar / Ismael
M: Lenny / Condor
K026595 518008090096609
71.

78

ISCO RJT NRPS POL 2009 Wałach gniada/148 F: Ismar
M: Lenny
brak K026595
72.

87

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
73.

118

JANKES SP POL 2014 Wałach siwa/162 F: Czumen K / Ariados
M: Jaksa / Junus
K027213 616009610064314
74.

99

JAŚMIN KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc:- F: nn / nn
M: nn / nn
K021920 616999600217912
75.

106

JOLY'S HOUSTON KUC NEW FOREST BEL 2010 Wałach gniada/kuc:138 F: Dusty
M: Joly's Rasha
K022358 056011020100145
76.

101

JUNIOR 152 OLD GER 2012 Klacz ciemnogniada F: Junior De Pommes / Jus De Pomme
M: Lady Ginette / Lord Pezi
K026340 DE433331607212
77.

67

KNOCKMA MARIO KUC CONNEMARA IRL 2014 Wałach siwa/kuc:147 F: Castleside Tique / Gorteen Boy
M: Hollbrook Ash / High Peak
K024795 372004100015899
78.

132

KONKORD Ukraiński Koń Wierzchowy UKR 2010 Wałach skarogniada/166 F: Kalambur
M: Karmen
K026886 UA320000754 702236
79.

71

KORSON SP POL 2011 Wałach siwa/165 F: Carry Son /
M: Kropka / Harper
K026840 616009640012611
80.

15

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/146 F: nn / nn
M: nn / nn
K022256 372003006828190
81.

59

LEON KUC POL 2005 Wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K019289 616999610260905
82.

153

LESTE D'EMMA Belgisch Warmbloedpaard BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado van de Zeshoek
M: Ali-Hallo van het Riethof
brak brak
83.

138

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
K026157 DE418180227212
84.

73

MACHO SP POL 2015 Wałach gniada/161 F: Tjungske / Carthago Z
M: Morena / Carry Son
K027147 616009610053515
85.

137

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
K023127 056002W00302472
86.

156

MALAWAL SP POL 2014 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Maja / Placido
K026849 61600961019314
87.

79

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Rotmistrz / Ramirado
M: Mila Mar / Mister
- -
88.

134

MARIT KUC WALIJSKI NED 2007 Klacz kasztanowata/141 F: Anmiklage's Sandor / Casperhof's Freddy
M: Gruthuis Daphne / Den Bramel's Baye
K024414 5280170700777
89.

145

MARY GLENN NIEM. SPORT. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
K011991 DE457-0001078-04
90.

104

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/130 F: Ewrin / Eukaliptus
M: Migotka / King-Size
K023341 POL013611043903
91.

119

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada/168 F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
K013989 POL009611090402
92.

151

MONIQUE HAF NED 1999 Klacz kasztanowata/kuc:142 F: staros van de bosrand
M: stefanie van de tippe
brak
93.

159

MONTANA P SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
K024032 616009610047812
94.

7

MONTGOMERIE EX MAY DREAM DRP GER 2007 Wałach gniada/kuc:147 F: Monet
M: Nora
K024683 DE455870168007
95.

147

MOSSA SP POL 2012 Klacz siwa/169 F: Cassilio / Cassini I
M: Modelka / Cavallo
K020996 616009680045012
96.

93

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
K023473 616009590177712
97.

2

NANDINA KUC POL 2014 Klacz skarogniada/kuc:143 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / NN
K026584 616013520102614
98.

141

NEKTON PLUS REŃSKA POL 2005 Wałach gniada/167 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Amona / Aristo
K015169 DE443438505005
99.

107

NEVER MIND 22 KWPN NED 2004 Wałach gniada/168 F: Numero Uno / Libero H
M: Chantana / Legaat
K018835 528210000586473
100.

154

NOBEL VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2013 Wałach gniada/165 F: Jamal VD Heffinck / Kalaska De Semilly
M: Jolien Van Dorperheide / Winningmood Van De Arenberg
K026852 056002w00306243
101.

54

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/172 F: Chellano II
M: Pascella van de helle
K027077 .
102.

51

OSADKOWSKI DARPOL SP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Caprioland / Caprisio
M: Damy Sobie Radę / Danish Fort
K011693 POL009580324505 104EZ03
103.

144

PALEGRO SP POL 2014 Wałach gniada/168 F: Rumianek / Orkisz
M: Plotka / Fatim
K027151 616009590133914
104.

6

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/149 F: Szron
M: Persja
brak
105.

77

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
106.

3

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
107.

41

PASJONATA POKER KUC WALIJSKI POL 2013 Wałach siwa/kuc:128 F: Tijd Vlijt s Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K025043 616013610121713
108.

68

PASJONATA RAMZES KUC WALIJSKI POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Rondo's Matador / Wolling's Dante
M: Zwaantjes Rozalien / Steehorst Pavarotti
K027021 616013610016311
109.

108

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi "R" / Campari "M"
M: Persefona "R" / Landino
K019302 616009540172409
110.

75

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
K021289 61600764012208
111.

115

PROGNOSTYK SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/175 F: Guffi / Grandeur
M: Progis / Grand Amour
K027191 616009520051811
112.

97

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata/- F: Song / Elmero
M: Plamka /
K020845 POL009530160006
113.

135

PYSIA KUC POL 1997 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
K004906 POL999610031997
114.

112

QUENTCHEN GLUCK 5 WESTF POL 2005 Wałach kasztanowata F: Quo Vados I / Quidam De Revel
M: Grace / Gracioso
K026602 DE441410781005
115.

89

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada/168 F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
K022915 DE421000022103
116.

86

RASZKA Ukraińska Wierzchowa UKR 2001 Klacz siwa F: Rubin / Renommee
M: Galicja / Harem
K009701 POL014540092401
117.

74

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
K016308 616007610271809
118.

53

RIWIERA KUC POL 2011 Klacz gniada/136 F: Fikus
M: Robir |ady
K026431 616013680020311
119.

111

ROSANNA DRP GER 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: Tizian / Elphicks Facade
M: Rosenna K / Losander
K020033 DE435350022308
120.

76

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
K009244 POL999690102898
121.

28

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 Wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
122.

55

SANTORINI OLD POL 2009 Wałach gniada F: Stalypso / Stakatto
M: Pilgrim Star / Aquamarin
K024428 DE433331041609
123.

121

SANTUS OLD GER 2010 Wałach kasztanowata/- F: Sandro Boy / Sandro
M: Gold Patch / Padarco Van Het Hertsfeld
K027616 DE418184088310
124.

69

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
K020877 616013610299008
125.

58

SOFIA KUC POL 2008 Klacz izabelowata/kuc:140 F: Boris
M: Sonja
K014194 POL013640083408
126.

13

SOLARIS M SP POL 2012 Wałach ciemnogniada/. F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M / Qulester
K026320 616009610063112
127.

52

SONATA KUC POL 2006 Klacz kasztanowata/- F: Strayer;s Samson /
M: Sinfonie / Silvertop's Ricco
K017023 POL013670066806
128.

128

SZAFIRA SP POL 2011 Klacz kara F: Cascall / Catoki
M: Selena / Landjonker S
K020266 616009610220311
129.

150

SZAMAN KUC POL 2005 Wałach siwa/kuc:127 F: Billy / nn
M: Shira / nn
K009671 POL999610247005
130.

65

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
131.

92

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
K025260 DE418180259413
132.

100

TAMBURYNEK DRP POL 2004 Wałach gniada/kuc: F: Bolero / Life And Liberty
M: Tina / Nando
K010453 POL013640007904 103FX32
133.

62

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
K017257 616013680114308
134.

40

TIFI KM POL 2005 klacz gniada/124 F: Granit / Folkert
M: Three-B-Springlight / Twyford Seal
K023869 POL013530073105
135.

148

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
K015133 POL009520038907
136.

113

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
K011627 POL013610177607
137.

12

U TERNA HOL GER 2004 Klacz gniada/170 F: Askari / Acord II
M: Maria / Concerto II
K027569 DE421000062704
138.

82

UCELLO'S UNIKAT HAN GER 2009 Wałach kasztanowata/166 F: Ucello / Nou Or Never
M: Espania / Espri
K026659 DE431314500809
139.

50

VOLONTAIR 3 KWPN NED 2002 Wałach siwa F: Germus R / Joost
M: Onnamorka / Nimmerdor
K008557 0200654
140.

45

WIKING PP DRP POL 2006 Wałach gniada/kuc:141 F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
K010983 POL013670112006
141.

48

WILIANA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Landor
M: Wizia
. .
142.

49

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Micheal Angelo F / Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wolta / Kingsten
K022618 616009610014513
143.

105

ZAFIRA WLKP POL 2004 Klacz siwa F: Harwest / Indoctro
M: Zuzanna / Lew
K021060 POL007611060204
144.

129

ZAWRAT SP POL 2013 Wałach gniada F: Canabis Z /
M: Z Evette Ex Evette / Zavall VDL
K022604 616009510252813
145.

98

ZEUS MK POL 2013 Wałach kasztanowata/- F: nn / nn
M: nn / nn
K025572 616999630181113
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Remigiusz
St. Interhorse
FIGARO (85)
2019-06-23
2019-06-23
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
KORSON (71)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Bajan Mikołaj
KJ Sokół Damasławek
2019-06-21
2019-06-22
MACHO (73)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Bajońska Julianna
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
MARIOT (79)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
Biela Berenika
KJ Centrum Hipiki Jaszkowo
PYSIA (135)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
DENIS (136)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Bohdan Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (152)
2019-06-21
Budnik Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Budzyńska Zofia
St. KJ Gronówka
FABIA (1)
2019-06-21
Budzyńska Zofia
SKJ Gronówka
FABIA (32)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Buszczak Zuzanna
KJ Michałówka
SONATA (52)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
RIWIERA (53)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Chwałczyńska Maria
KJ Liljówka Stęszewko
MONIQUE (151)
2019-06-21
Dahlke Agata
KJ Sokół Damasławek
TYPIER (113)
2019-06-21
IELVE (114)
2019-06-21
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-06-21
2019-06-21
Darul Maria
KJ w Zagórowie
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
PALEGRO (144)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (105)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Ganowska Julia
KJ Ranczo Kołata
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (130)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
CUIDAMME (131)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Głowacz Natalia
KJ Liljówka Stęszewko
SZAMAN (150)
2019-06-21
Gogołek Tomasz
St. ks Jumping Events
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
CONFUA (66)
2019-06-21
2019-06-21
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
KORSON (71)
2019-06-21
2019-06-21
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Henzel Dominika
KJ Sokół Damasławek
ROSANNA (111)
2019-06-21
2019-06-21
Heydel Karolina
Rio Grande Krosinko
KONKORD (132)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
MALAWAL (156)
2019-06-21
2019-06-22
MONTANA P (159)
2019-06-21
2019-06-22
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka Stęszewko
MOSSA (147)
2019-06-21
TUNIS (148)
2019-06-21
Jackowiak Marcelina
St. KJ Gronówka
EROZJA (120)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Janiak Julia
UKS Trójka
MONA F (119)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Jurasz Kornelia
KJ Podkowa Gruszczyn
BATOR (56)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Juszczak Marek
UKS Trójka
JANKES (118)
2019-06-22
2019-06-22
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
2019-06-21
2019-06-21
Kamińska Martyna
SKJ Gronówka
FOREST (88)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Kaniewska Maja
St. Kraju Jumping Team
FIDELIO (126)
2019-06-21
CASARO (127)
2019-06-21
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasławek
ZEUS (98)
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
JAŚMIN (99)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Korzeniewska Anna
St. Interhorse
2019-06-21
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (76)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Krysztofowicz Oliwia
KJRoka
ILUZION (102)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-23
Kucia Adam
UKS Trójka
DANTE (95)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Kultys Marianna
KJ Ranczo Kołata
2019-06-21
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
PTYŚ (97)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2019-06-21
2019-06-21
Kwiatkowska Karolina
KJ Podkowa Gruszczyn
LEON (59)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
GLORY (60)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Lewkowicz Amelia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
SOFIA (58)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Ludwiczak Hubert
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
CABONA (157)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-21
Łapińska Aleksandra
JKS Tornado Szczecin
2019-06-23
Maciaszek Gabriela
Koniński KJ Sawanna
2019-06-21
Maciejewska Hanna
LKS Cwał Poznań
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Maciejewska Hanna
Cwał Poznań
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Maciejuk Martyna
KJ Ranczo Kołata
GALILEO (70)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-21
Maćkowska Agata
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
GABON (8)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
REBUS (74)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
Matławski Piotr
bpk
2019-06-21
2019-06-23
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
IN TIME (31)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2019-06-21
2019-06-21
Nowaczyk Vanessa
St. Interhorse Dobra Nadzieja
ERUDYTA (11)
2019-06-21
U TERNA (12)
2019-06-21
Nowak Wiktoria
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2019-06-21
2019-06-21
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
ENJOY (14)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (33)
2019-06-23
2019-06-23
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT (116)
2019-06-21
2019-06-22
CZORT (117)
2019-06-22
2019-06-22
Patecka Olga
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (69)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Perek Judyta
Posadowskie TJ
TAZINA (62)
2019-06-21
2019-06-22
FIDŻI (63)
2019-06-21
2019-06-22
Pleśnierowicz Oliwia
Cwał Poznań
PASJA (6)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
Porzuckowiak Karolina
bpk
2019-06-21
Przybecki Michał
KJ Michałówka
2019-06-21
2019-06-21
Przybyła Natalia
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
TIFI (40)
2019-06-21
2019-06-22
Raczyńska Marcelina
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
CINDY (83)
2019-06-21
Robak Aleksandra
bpk
CONQUEST (109)
2019-06-21
2019-06-21
Rynowiecka Pola
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
2019-06-21
2019-06-22
FERRARI (37)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Rynowiecki Olaf
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
EFRON (34)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-21
2019-06-22
Sawicka Paulina
St. J Baborówko
MILUNIA (104)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Siennicka Maria
St. Kraju Jumping Team
HORTENCJA (124)
2019-06-21
2019-06-21
Siennicka Zofia
St. Kraju Jumping Team
BOLIWIA (125)
2019-06-21
2019-06-21
Skotarczak Nel
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Śliwiński Antoni
KJ Podkowa Gruszczyn
APLA (64)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
SZOGUN (65)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Sówka Nell
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
FIGARO (29)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Starczak Eliza
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
SZAFIRA (128)
2019-06-22
2019-06-22
2019-06-23
2019-06-23
Stawicka Marianna
KJ Fimmel Team
MARIT (134)
2019-06-21
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
2019-06-21
BULWAR (90)
2019-06-21
Stelmaszak Natalia
UKS Trójka
2019-06-22
2019-06-22
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
RASZKA (86)
2019-06-21
ISTI (87)
2019-06-21
Szczepańska Maja
KJ Ranczo Kołata
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Szeszuła Zuzanna
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Szymańska Julia
KJ Sokół Damasławek
IMAR (133)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
ZAWRAT (129)
2019-06-21
2019-06-21
Trojanowicz Borys
KJ Zagórów
HERA TS (142)
2019-06-21
Trynka Renata
St. Kraju Jumping Team
GOOFY (123)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-21
Trześniewska Julia
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
FUNNY BOY (110)
2019-06-21
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
2019-06-21
2019-06-21
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ARA (149)
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Witkowska Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
SANTUS (121)
2019-06-21
GIRARD (122)
2019-06-21
Wojtaszek Vesna
KS Jumping Events
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Wrzosek Matylda
Klub Jeździecki BSI Sport Zamysłowo
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
WILIANA (48)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-23
ARES (94)
2019-06-21
2019-06-21
Ziemniarska Agata
JUKS CZEKAN GŁODOWO
POLARIS R (108)
2019-06-21
2019-06-21
2019-06-22
2019-06-22
Zieniewicz Dominika
KJ Wiki
2019-06-23
2019-06-23

Number of Riders: 100

Number of Horses: 145

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl