Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
392 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Tobias Joergensen PRIOR'S CABBO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
391 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sandra Gustafsson KOORDINAT
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
390 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sandra Gustafsson KVADRAT
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
389 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Niklas Lindbäck FOCUS FILIOCUS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
388 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Andrea Cincinnati NZB CASCADE
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
387 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Sara Algotsson Ostholt ARPERTINA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
386 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Felix Vogg ARCHIE ROCKS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
385 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Hans Bauer PRAESTEGAARDENS LEOPOLD
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
384 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Mattia Luciani FURNEAUX
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
383 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Katrin Khoddam - Hazrati COSMA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
382 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Vivan Mary Ryslinge DIVA DE VISION
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
381 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Esteban Benitez Valle MILANA 23
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
380 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kevin Mcnab WILLUNGA
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
379 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kevin Mcnab SCUDERIA 1918 DON QUIDAM
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
378 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Tim Lips BAYRO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
377 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Rebecca Gerold SHANNON QUEEN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
376 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Malin Hansen - Hotopp MONSIEUR SCHNABEL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
375 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Rebecca-Juana Gerken SCIPIO S
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
374 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Nadine Marzahl VALENTINE 18
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
373 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Ben Leuwer CLEVER LOUIS
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
372 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Josephine Schnaufer PASADENA 217
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
371 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Jade Schlichting TIRS LUCKYSON
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
370 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Eirin Losvik DAFFODIL'S FLAMENCO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
369 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Nicolai Aldinger NEWELL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
368 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Hanna Knüppel CARISMO 22
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
367 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kris Vervaecke GUANTANAMO VAN ALSINGEN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
366 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Kris Vervaecke HOPPER TEN HUNSEL
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
365 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Elmo Jankari SORAYA 243
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
364 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Martina Valilà BARNADOWN WHOS WHO
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
363 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Marco Biasia JUNCO CP
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
362 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Daniel Dunst LORIOT F
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
361 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:10
2019-05-01 00:22:10
Daniel Dunst QUEEN SALLY
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
360 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Pietro Roman CASTLEWOODS JAKE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
359 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lorenza Trombini VENUS DE BORDENAVE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
358 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Francesca Afruni CATHERYN
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
357 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Giulio Guglielmi CARAMIO 4
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
356 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Giulio Guglielmi UHLAN DE L'EPINE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
355 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mattia Gatti FERNHILL TELL TALE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
354 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Filippo Gregoroni LOUGHEHOE LEGEND
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
353 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mattia Luciani GOOD LUCK
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
352 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Ginevra Maffezzoli DUNRATH CAPITAL
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
351 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Luciani SAM B
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
350 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Luciani BEAUCATCHER
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
349 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aistis Vitkauskas COMMANDER VG
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
348 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Saga Suovanen NUELLER ALDRIE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
347 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Christoffer Forsberg BARONESS 374
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
346 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Amanda Berglund WICKY 214
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
345 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Felix Vogg CAYENNE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
344 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Emilie Lindgren Laumann HEINSGAARDENS CHILLO
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
343 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg TARGA D
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
342 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg BRYJAMOLGA VH MARIENSHOF Z
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
341 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sofia Sjoborg COOLEY COSMOPOLITAN DIAMOND
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
340 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Mariusz Kleniuk SZACH MAT
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
339 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Huadong Sun LADY CHIN V'T MOERVEN Z
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
338 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Yingfeng Bao TESEO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
337 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Pawel Spisak PACO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
336 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Victoria Haugen BALLADEER DISCORD
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
335 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Tobias Joergensen BON CHEVAL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
334 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Erica Domeij KISS QBS
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
333 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Hanna Gryme TENCY
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
332 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sandra Gustafsson CALIBER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
331 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Amanda Sternberg EL SAMUEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
330 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Christoffer Forsberg WATERMILL HEEJAN
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
329 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Carolina Silvestri DUTCHDALEO Z
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
328 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aistis Vitkauskas CAFFE E LATTE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
327 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Andrea Cincinnati PRIMERA 48
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
326 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Andrea Cincinnati LAPIROXX HB
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
325 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sara Bech Strøm DICTE ALDRUP
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
324 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Kaire Kalm CAVALIER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
323 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Katrin Khoddam - Hazrati PIPPA 2
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
322 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Katrin Khoddam - Hazrati ABRAMOWITSCH
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
321 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Kevin Mcnab SCUDERIA 1918 A BEST FRIEND
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
320 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Aleksandra Chmielinska HUZAR
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
319 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Eliška Orctová BONUS 1
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
318 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Philipp Riedesel CHACON 3
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
317 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Nadine Marzahl VALLY K
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
316 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Nadine Marzahl VICTORIA 108
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
315 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Marco Krüger ESTELLE 60
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
314 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lisa Hopster CAPTAINS CLOVER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
313 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Caroline Walan Brekke ODT GHAREEB
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
312 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Alice Andersen LAVENDEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
311 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Jon Andersen FREDDIE MERCURY
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
310 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Lina Forsberg CALOJ
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
309 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Paavo Huttunen EBONY ANGEL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
308 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Paavo Huttunen MAYDAY II
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
307 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas SILVER MINNIE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
306 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas WATERLILY XI
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
305 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Veera Peltokangas CANDY GIRL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
304 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Tuija Rosenqvist FF PACEMAKER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
303 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Steve Van Winkel GLENKEERAN CASANOVA
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
302 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Sami Siltakorpi LUCKY ACCORD
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
301 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
300 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Senne Vervaecke JENO
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
299 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Anna Hassö POYNSTOWN CLOVER
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
298 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Anna Hassö FLIP ONE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
297 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Marco Biasia TRESOR DE LA LOGE
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
296 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Jasmine Nielsen HOLY GRAIL
  • 1x /CCI-3*-S/Results after dressage
295 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:09
2019-05-01 00:22:09
Cecilie Eriksen CALVIN
  • 1x /CCI-4*-L/Results after Dressage
294 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Kevin Mcnab GLOBAL VICTORY
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
293 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Eliska Opravilova DUNKAS A
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
292 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Robert Pokorny FLOOR
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
291 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veera Manninen COLIBRI
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
290 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Malin Hansen - Hotopp CALLFIELD
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
289 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Rebecca-Juana Gerken SEXTA Z
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
288 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Philipp Riedesel CHARISMO 13
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
287 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Ben Leuwer AVATAR 28
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
286 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Josephine Schnaufer SINGAPURE
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
285 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Josephine Schnaufer RONALDO
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
284 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Martina Reemtsma BETTER LUCK
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
283 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Carlo Lucheschi SPORTSFIELD SEABEAR
  • 1x /CCI-3*-L/Results after Dressage
282 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aistis Vitkauskas FIREFLY
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
281 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Eline Kjos Nilsen TROLDHOEJS BLINKI
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
280 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Vilde Aamodt BJORNLUNDS LUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
279 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aleksandra Chmielinska JAROSZOWKA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
278 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Christoffer Forsberg CUSTOM PB
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
277 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Enar Tollig LORANGA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
276 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Therese Lindqvist LUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
275 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Stefanie Huber ANDORA 49
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
274 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Rebecca Gerold PEPERONI RED
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
273 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Lærke Jonsson HOT SHOT
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
272 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Louise Dyhr Andreasen ORKIDE
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
271 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Anni Liis Hoop ZINGA ZANGA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
270 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Kati Sõer A MARINA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
269 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veiko Uuk BEITON
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
268 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Erkki Hoim ASPIRIN
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
267 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Luise Vevers RUUDI
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
266 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Veera Manninen SIR GREG
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
265 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Emmi Tapio ONE WIND
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
264 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Hedwig Wikström CHIARA'S CHARM
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
263 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Andreas Brandt ESRA BS
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
262 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Andreas Brandt GEMMY K
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
261 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Mattia Luciani BINGO
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
260 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Aistis Vitkauskas WINDSER SKOVBO
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
259 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Mathilde Sanders CARFINA 3
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
258 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Marthe Hagen Haugen CARAMELLE
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
257 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Marthe Hagen Haugen BALLYMURPHY JILL
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
256 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Heidi Bratlie Larsen SR LONESTAR MY HUNTER
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
255 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Amanda Andersson JERSEY
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
254 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Amanda Andersson KOKOS
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
253 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Judit Engelsson KAMINSKIJ
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
252 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Judit Engelsson BOB
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
251 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elvira Rosenberg AVALON
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
250 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elvira Rosenberg GUY
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
249 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Sandra Uhrberg CRAVALL
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
248 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Alice Andersen EUPHORIA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
247 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elsa Carlsson LAICA
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
246 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:08
2019-05-01 00:22:08
Elin Bjurfors SAMMY DELUXE 6
  • 1x /CCI-2*-L/Results after dressage
245 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Almut Wawrik GWENDOLYN
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
244 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Steve Van Winkel VAINQUER Z
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
243 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Helena Graungaard COCAINE DE LA BAILLE ROUGE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
242 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Helena Graungaard FLORIN EMPIRE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
241 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Hanne Wind Ramsgaard AMEQU TORINO (RAWA'S TORINO)
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
240 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Mette Rise Christiansen CHARISMA DE VISION
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
239 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Dagmar Ainsoo FORTUNA
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
238 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
237 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Kristiina Honko GILBERT
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
236 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Nina Steiner WALLENBERG LEMONADE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
235 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Monica Van Assendelft CHUPITO M
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
234 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Sami Siltakorpi BOFEY BRIDGE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
233 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Susanne Orelma-Törmänen GUARDIANI
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
232 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Susanne Orelma-Törmänen DORIA II
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
231 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Marco Krüger LITTLE LAURIES
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
230 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Hanna Knüppel CALESCO 3
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
229 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Martina Reemtsma ARCARDIA 4
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
228 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Martina Reemtsma SEVEN UP 47
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
227 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Beatrice Maggi SVICOLONE
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
226 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Ludovica Bolaffio ASTON 17
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
225 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Ludovica Bolaffio MASTER CAVALIER
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
224 ENTRY ACCEPTED 2019-05-01 00:22:07
2019-05-01 00:22:07
Filippo Gregoroni UNNAMED
  • 1x /CCI-2*-S/Results after dressage
223 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:19:18
2019-04-29 16:19:18
Jasmine Nielsen PORTOS
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
222 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:18:35
2019-04-29 16:18:35
Jasmine Nielsen HOLLY GRAIL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
221 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:15:02
2019-04-29 16:15:02
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
220 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:14:18
2019-04-29 16:14:18
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
219 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:13:16
2019-04-29 16:13:16
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
218 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:21:57
2019-04-24 13:03:35
Agnieszka Kopka Sikorska EMMA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
217 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:21:59
2019-04-24 12:47:58
Ewa Lewandowska RAMZES
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
216 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:22:03
2019-04-23 22:49:24
Izabela Krajewska KONTRA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
215 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:22:05
2019-04-23 20:22:02
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
214 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:20:23
2019-04-23 15:38:54
Marcel Ważyński MIRADOR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
213 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 17:20:25
2019-04-23 15:36:47
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
210 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:10:27
2019-04-22 16:53:54
Julia Zambrzycka DOLMEN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
209 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:10:25
2019-04-20 17:47:56
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
207 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:10:25
2019-04-18 12:02:57
Nikolina Czuchaj BENEFIS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
204 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:14:07
2019-04-17 17:39:10
Ben Leuwer CASSOVIA DESPAGNE
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
203 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 11:14:04
2019-04-17 17:37:37
Ben Leuwer A CUT ABOVE
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
202 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 08:51:21
2019-04-17 13:38:36
Joanna Michalec-Kamyk DOLMAN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
201 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 14:26:16
2019-04-17 11:06:28
Róża Wiraszka KORUPCJA
200 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 14:33:54
2019-04-17 08:44:00
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
199 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 10:40:16
2019-04-16 11:34:30
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
198 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:19
2019-04-16 08:18:31
Jan Kamiński WELUR
197 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:18
2019-04-16 07:55:48
Aleksa Karlińska REMIKS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
196 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:17
2019-04-16 07:54:47
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
195 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:15
2019-04-16 06:29:10
Robert Pokorný CONNOR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
194 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:13
2019-04-15 22:03:11
Zuzanna Zwolak CABALLO H
193 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:11
2019-04-15 21:43:45
Monika Binerowska CHIRON
190 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:06
2019-04-15 21:05:58
Elmo Jankari BLACK FRIDAY 3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 08:21:05
2019-04-15 21:00:55
Elmo Jankari HARLE STAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
188 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 20:41:53
2019-04-15 17:01:41
Aleksandra Gierz ŁARENNE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
187 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 14:32:46
2019-04-15 14:11:52
Katarzyna Żuchowicka ARON
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
186 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 13:26:57
2019-04-15 12:56:44
Natalia Klebba CASSI
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
185 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 22:01:13
2019-04-15 10:55:01
Maria Gil WERNISAŻ M
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
184 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 20:31:49
2019-04-14 23:24:06
Katarzyna Kostarczyk FIONA
183 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:31
2019-04-14 22:44:44
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
182 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:26
2019-04-14 22:44:15
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
181 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:22
2019-04-14 22:43:46
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
180 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:20
2019-04-14 22:10:28
Karolina Miś SOKRATES
179 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:15
2019-04-14 22:06:17
Pauline Wieczorek CAMPINO
178 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:13
2019-04-14 19:35:03
Line Bergmann MARCO
177 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:09
2019-04-14 18:56:28
Konstancja Wasilewska KAMERUN
176 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:04
2019-04-14 16:03:17
Paulina Kaczmarz-Chojnacka CHEEROKE
173 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:23
2019-04-13 20:38:32
Monica Van Assendelft MINI MAGIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
172 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:22
2019-04-13 20:29:50
Monica Van Assendelft CHUPITO M
171 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:19
2019-04-13 19:02:39
Eliška Opravilová CORRATINO
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
170 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:17
2019-04-13 18:35:58
Mikołaj Charpin DANCE BOY
169 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:52
2019-04-13 09:45:58
Zofia Łękowska RABATA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
168 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:50
2019-04-13 09:29:39
Philippa Magnusson AMAZING STEEL
167 ENTRY ACCEPTED 2019-04-13 17:40:48
2019-04-12 21:54:49
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
166 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 13:22:18
2019-04-12 12:13:56
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
165 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 08:03:37
2019-04-12 12:08:19
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
164 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 11:30:57
2019-04-12 11:25:49
Iga Szostak PIANOLA
163 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:28:24
2019-04-12 09:06:31
Paavo Huttunen AAVICII
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
162 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:28:50
2019-04-12 09:00:23
Kirsi Oksanen FREDERICIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
161 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:29:17
2019-04-12 08:57:36
Kirsi Oksanen CAMPARI SB Z
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
160 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 22:29:55
2019-04-12 08:51:31
Kirsi Oksanen THUNDER OF LOVE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
159 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 09:14:14
2019-04-11 22:50:52
Mateusz Kiempa PITAGORAS
158 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:14:51
2019-04-11 20:35:13
Kamil Rajnert AKROPOL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
157 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 21:15:15
2019-04-11 20:32:28
Kamil Rajnert ICARA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
156 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 20:54:58
2019-04-11 17:15:09
Karolina Ślązak GANGES
155 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:19:15
2019-04-11 13:35:05
Julia Składanowska DOLAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
154 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:50:14
2019-04-11 12:36:48
Maris Kangur AL PACINO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
153 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:50:10
2019-04-11 12:29:06
Christoffer Forsberg CON CLASSIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
152 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:24
2019-04-11 08:44:35
Mateusz Kiempa DIARAL PKZ
151 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:21
2019-04-11 07:59:24
Paulina Kiempa TEDDINGTON
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
150 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 10:14:17
2019-04-10 23:11:46
Miloslav Příhoda WAKAT
149 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:33:47
2019-04-10 21:20:48
Mateusz Kiempa ABIGAIL
147 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 22:33:41
2019-04-10 19:19:02
Michał Zakrzewski RODEZJA
146 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:56
2019-04-10 10:41:08
Hanna Kristin Ojaveer FELLIER
145 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:10:19
2019-04-10 08:59:24
Paulina Polonis CELESTA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
144 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:52
2019-04-10 08:38:05
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
143 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:23:51
2019-04-10 08:37:27
Julia Kałużyńska KALMA
142 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:25
2019-04-09 21:34:33
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
141 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:27
2019-04-09 21:33:03
Victoria Glomb DREAMER
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
140 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:29
2019-04-09 21:32:03
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
139 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 07:43:30
2019-04-09 21:30:52
Artur Społowicz DOLCE BIE
138 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:44:00
2019-04-09 21:04:43
Kaja Pruszkowska JAREMA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
137 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 20:19:09
2019-04-09 14:32:06
Oliwia Rapa EX LADY
135 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:24
2019-04-09 11:54:07
Michał Zakrzewski RABATA
134 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:22
2019-04-09 10:04:42
Michał Zakrzewski ZELT
133 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:56:59
2019-04-09 09:45:58
Weronika Rozbiewska SZENILA
132 ENTRY ACCEPTED 2019-04-09 12:57:19
2019-04-09 09:05:02
Hanna Turunen LEXICA
131 ENTRY ACCEPTED 2019-04-10 11:29:53
2019-04-09 08:49:00
Elina Jääskeläinen LANCETA
129 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:00
2019-04-08 21:15:36
Małgorzata Kuś ORANIA
128 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:23
2019-04-08 21:07:15
Małgorzata Kuś TAMARYSZEK
126 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:14
2019-04-08 17:15:23
Wiktoria Spisak STRONA II
125 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:16
2019-04-08 17:13:45
Michał Zakrzewski WERNISAŻ "M"
123 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 22:37:19
2019-04-08 17:02:15
Paweł Spisak I-MARK W
121 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:05
2019-04-08 08:58:24
Małgorzata Świderek-Baran ERUDYCJA
120 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:07
2019-04-08 08:31:19
Jaagup Kallas OLLI ROYAL
119 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 09:57:09
2019-04-08 08:30:25
Sigrid Lain INSAR
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
118 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:56:39
2019-04-07 22:26:52
Katarzyna Stąpor ROSVEEL
116 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 14:21:49
2019-04-07 22:25:07
Agata Piskadło GOYA EWITA
115 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 07:54:08
2019-04-07 22:18:40
Dominika Mączyńska AVENIDO
114 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 07:56:23
2019-04-07 22:16:35
Jakub Wiraszka DAVINCI
113 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:36
2019-04-07 19:40:10
Marek Wajda LARKIN
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
112 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:33
2019-04-07 19:39:47
Marek Wajda DIAMANT BOY
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
111 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:24
2019-04-07 17:33:43
Maria Adamek FIGA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
110 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:21
2019-04-07 17:29:55
Maria Adamek GRUBIANIN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
109 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:18
2019-04-06 19:50:39
Anna Hassö POYNSTOWN PORSCH
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
108 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:14
2019-04-06 18:42:44
Ellen Skogström CAR DIOR
107 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 21:18:00
2019-04-06 17:50:21
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
106 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:51:27
2019-04-06 13:57:05
Natasza Wostal SZABLON
105 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:51:25
2019-04-06 13:55:13
Natasza Wostal MOEL
104 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 12:03:06
2019-04-06 10:06:32
Natalia Anopczenko AFISZ
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
103 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 13:53:47
2019-04-06 10:06:27
Veera Pitkänen LINAS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
102 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:34
2019-04-06 08:32:33
Wiktoria Okupny LOGOS
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
101 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:32
2019-04-06 08:28:51
Wiktoria Okupny DIELEILA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
100 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:31
2019-04-05 10:58:41
Britt Getter Astover HULTAJKA
97 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:24
2019-04-05 10:48:08
Veiko Uuk BEITON
96 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:21
2019-04-05 10:46:42
Sofya Tsyrulnikova ALI BEY
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
95 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:18
2019-04-05 10:45:48
Erkki Hõim ROLEKS
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
94 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:16
2019-04-05 10:44:39
Anni Liis Hoop ZINGA ZANGA
93 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 16:50:13
2019-04-05 10:31:27
Dagmar Ainsoo FORTUNA
92 ENTRY ACCEPTED 2019-04-05 10:18:36
2019-04-05 08:59:46
Aleksander Kadłubowski SAGENHAFT 5
90 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 17:46:18
2019-04-04 13:07:59
Jagoda Tomaszewska NEVADA
89 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:38:02
2019-04-03 22:25:11
Mariusz Kleniuk BRODWAY
88 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 22:37:58
2019-04-03 21:05:25
Ewelina Falkowska JUSIS
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
87 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 07:18:55
2019-04-03 20:48:24
Natalia Rodź ADMIRAŁ
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
85 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 13:36:54
2019-04-03 10:26:01
Dorota Formella WINCI
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
84 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:25
2019-04-02 13:52:07
Almut Wawrik LITTLE LOLITA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
83 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:27
2019-04-01 22:04:20
Hanna Szeliga DONNA EWITA
82 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:29
2019-04-01 22:01:42
Wirginia Dąbrowska MG POLACO
81 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:31
2019-04-01 21:59:18
Wirginia Dąbrowska IZONIA M
80 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:59:12
2019-04-01 18:37:20
Wojciech Piasecki ACAPULCO
79 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:56:44
2019-04-01 18:35:47
Marta Zawada CANTO AMICOR
77 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:58:51
2019-04-01 18:31:43
Zofia Złotnicka MALIVIA
76 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 10:43:58
2019-04-01 18:30:59
Zofia Złotnicka NORMA
75 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:57
2019-04-01 18:30:22
Zofia Palczewska GOBLIN
74 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:41
2019-04-01 18:29:06
Karolina Jabłońska PIELGRZYM
73 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 18:57:23
2019-04-01 18:26:58
Klara Krasnodębska CONTINA
72 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:46
2019-04-01 17:21:25
Camilla Eriksen UNION JACK Z
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
71 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:48
2019-04-01 16:10:06
Jan Kamiński NANCY
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
70 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:49
2019-04-01 16:09:04
Jan Kamiński ESCULAP
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
69 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:51
2019-04-01 16:08:06
Jan Kamiński PRIMAVERA
  • 2x /ZK-1*/Results after Dressage
68 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:53
2019-04-01 15:11:32
Hedwig Wikström CVR SHAKIRO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
67 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:55
2019-04-01 15:10:23
Hedwig Wikström PIN ROCK'S FADE TO BLACK
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
66 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:32:58
2019-04-01 15:07:48
Hedwig Wikström LAWESTA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:00
2019-04-01 11:36:48
Julianna Wojtal WIRGINIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:02
2019-04-01 11:25:32
Sebastian Stasiak TURAN
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:24
2019-03-31 14:30:31
Aurelia Drywa IWAN
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:47
2019-03-31 11:08:33
Amelia Kupczyk MONITO
  • 2x /ZK-L/Results after dressage and jumping
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 20:54:51
2019-03-31 08:54:30
Zofia Polanek NESTOR S
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:18:06
2019-03-30 20:24:12
Katarzyna Żuchowicka DESERT GENERAL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:17:35
2019-03-30 20:23:22
Katarzyna Żuchowicka CHOPIN
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 12:17:05
2019-03-30 20:21:55
Anna Królikowska ROMINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:09
2019-03-30 20:20:41
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:11
2019-03-30 20:19:35
Piotr Piasecki BANITKA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:29:04
2019-03-29 18:47:49
Anselmi Laiho EWAN STONE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:58
2019-03-29 18:47:15
Anselmi Laiho CANDYMAN JOE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:13
2019-03-29 16:29:58
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:14
2019-03-29 14:19:20
Alina Mikołajczyk ALARM
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 21:27:24
2019-03-29 09:28:03
Heli Ihamäki ESCUDO ROJO
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:16
2019-03-29 07:57:43
Antonina Popiel ZAPOLATA
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:18
2019-03-29 07:56:50
Zofia Pogodzińska SONAR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:20
2019-03-29 07:55:27
Zofia Pogodzińska CHIPS
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:24
2019-03-29 07:09:22
Łukasz Sikorski BACARDI MK
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:26
2019-03-29 07:08:43
Agnieszka Kopka Sikorska BAZYLIA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:28
2019-03-28 21:51:31
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:30
2019-03-28 21:50:01
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:31
2019-03-28 19:31:41
Julia Nikkanen WILBERT LL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-01 07:28:27
2019-03-28 19:02:17
Aki Karhapää DUCHESS DIAMOND
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:32
2019-03-28 09:20:41
Tomasz Olszewski DAVISHILL
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:34
2019-03-28 09:19:46
Tomasz Olszewski SZMULA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:36
2019-03-28 09:18:48
Laura Pertkiewicz LIBERACE
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 13:22:15
2019-03-28 09:18:02
Laura Pertkiewicz HORSEHEATH DIAMOND LAD
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:44
2019-03-28 09:14:12
Pola Waśniewska EMPEROR'S HILL
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:46
2019-03-27 21:34:43
Maura Reszuta BRANDO GRAND
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:49
2019-03-26 20:47:47
Weronika Król LISMAKEEGAN CHESTER
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:50
2019-03-26 20:46:42
Weronika Król KEMARA
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 15:33:42
2019-03-26 16:19:31
Katharina Frahm LIBERTY AND INDEPENDENCE
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:52
2019-03-26 15:42:51
Karina Dzięgielewska PLOTER
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:54
2019-03-26 15:41:33
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:56
2019-03-26 15:40:53
Jakub Sosnowski JEDYNKA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:33:58
2019-03-26 15:40:18
Marta Perquy ARMADA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-03 08:34:01
2019-03-26 15:39:31
Natalia Rapacka-Zimny GREASE LIGHTNING
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
22 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 11:03:55
2019-03-26 09:35:34
Patricia Schultze-Petzold MERLIN
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:15:45
2019-03-25 15:55:46
Susanne Orelma-Törmänen ERB-QUIDAM
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 10:15:59
2019-03-25 15:53:03
Susanne Orelma-Törmänen DORIA II
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
18 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 07:30:00
2019-03-25 14:42:40
Elmo Laiho KROGÅRDENS TENOR
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
17 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 07:30:06
2019-03-25 12:38:09
Lisa Hopster ROUSSEAUS MADMOISELLE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
16 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:50
2019-03-25 10:56:11
Jagoda Turczyńska KONTINA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:49
2019-03-25 10:54:30
Joanna Mandecka-Turczyńska EROTYK
14 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 11:30:47
2019-03-25 10:44:45
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-11 12:00:45
2019-03-25 10:16:28
Weronika Krzyśpiak ENIGMA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 07:19:08
2019-03-24 22:42:02
Engla Westerberg GORTGLAS ECLIPSE
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
10 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:13
2019-03-24 20:32:44
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
9 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:15
2019-03-24 20:31:37
Sylwia Rychlik UDINE
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
8 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:17
2019-03-24 20:30:42
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 1x /ZK-L/Results after dressage and jumping
7 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:18
2019-03-24 16:50:41
Dominika Dymińska GWIAZDA BOGUSŁAWIC
  • 1x /ZK-1*/Results after Dressage
6 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:20
2019-03-24 11:44:01
Alicja Tropiło EREZ M
5 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:21
2019-03-23 17:06:01
Krzysztof Zareba CZINGIS
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-19 07:41:41
2019-03-23 16:05:40
Wiktoria Redek ABSTYNENCJA M
2 ENTRY ACCEPTED 2019-03-25 07:40:25
2019-03-23 07:06:19
Marta Dziak-Gierlicz IMPECABLE M
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-26 13:09:13
2019-03-23 07:05:45
Marta Dziak-Gierlicz COSTANZA
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aamodt Vilde NOR
2002 (J.)
10159589
2. Adamek Maria POL
2003 (J.)
3. Afruni Francesca ITA
1998 (MJ.)
10166855
4. Ainsoo Dagmar EST
S
10089304
5. Aldinger Nicolai GER
S
10012367
6. Algotsson Ostholt Sara SWE
S
10000201
7. Andersen Alice SWE
2001 (J.)
10125918
8. Andersen Jon SWE
S
10017464
9. Andersson Amanda SWE
2002 (J.)
10174367
10. Andreasen Louise Dyhr DEN
2001 (J.)
10143926
11. Anopczenko Natalia POL
1999 (MJ.)
12. Bao Yingfeng CHN
S
10081490
13. Bauer Hans NOR
S
10045656
14. Bech Strom Sara DEN
2000 (MJ.)
10141918
15. Benitez Valle Esteban ESP
S
10032860
16. Berglund Amanda SWE
2000 (MJ.)
10119014
17. Biasia Marco ITA
S
10000259
18. Bjurfors Elin SWE
2001 (J.)
10192523
19. Bolaffio Ludovica ITA
S
10077909
20. Brandt Andreas GER
S
10020629
21. Brekke Caroline Walan NOR
1999 (MJ.)
10101236
22. Burzyńska Agnieszka POL
S
23. Carlsson Elsa SWE
1998 (MJ.)
10181138
24. Chmielinska Aleksandra POL
2000 (MJ.)
10118836
25. Christiansen Mette Rise DEN
S
10088780
26. Cincinnati Andrea ITA
S
10020631
27. Czuchaj Nikolina POL
2003 (J.)
10192998
28. Domeij Erica SWE
S
10163606
29. Dunst Daniel AUT
S
10003950
30. Dymińska Dominika POL
S
31. Dzięgielewska Karina POL
2004 (JM.)
32. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
33. Dziuba Filip POL
2000 (MJ.)
10174621
34. Engelsson Judit SWE
2001 (J.)
10163874
35. Eriksen Camilla DEN
S
36. Eriksen Cecilie DEN
S
10098773
37. Falkowska Ewelina POL
2005 (JM.)
38. Formella Dorota POL
S
39. Forsberg Christoffer SWE
S
10016082
40. Forsberg Christoffer SWE
S
10016082
41. Forsberg Lina SWE
1999 (MJ.)
10119545
42. Gąsiorek Julia POL
2004 (JM.)
43. Gatti Mattia ITA
1998 (MJ.)
10119715
44. Gerken Rebecca-Juana GER
S
10075951
45. Gerlaczyński Lesław POL
S
nie pamiętam
46. Gerold Rebecca AUT
S
10071119
47. Gierz Aleksandra POL
2002 (J.)
48. Gil Maria POL
2002 (J.)
49. Glomb Victoria POL
2001 (J.)
50. Graungaard Helena DEN
S
10096170
51. Gregoroni Filippo ITA
1998 (MJ.)
10077713
52. Gryme Hanna SWE
S
10096570
53. Guglielmi Giulio ITA
S
10067717
54. Gustafsson Sandra SWE
S
10019091
55. Hansen - Hotopp Malin GER
S
10004873
56. Hassö Anna SWE
2018 (Mł.)
57. Hassö Anna SWE
S
10000267
58. Haugen Marthe Hagen NOR
1999 (MJ.)
10117100
59. Haugen Victoria NOR
S
10106310
60. Hoim Erkki EST
S
10004103
61. Hoim Erkki EST
S
10004103
62. Honko Kristiina FIN
S
10069593
63. Hoop Anni Liis EST
2001 (J.)
10176949
64. Hopster Lisa GER
10078763
65. Hopster Lisa GER
S
10078763
66. Huber Stefanie AUT
S
10158818
67. Huttunen Paavo FIN
S
10005156
68. Huttunen Paavo FIN
S
10005156
69. Ihamäki Heli FIN
S
70. Jankari Elmo FIN
S
10056166
71. Jankari Elmo FIN
S
10056166
72. Joergensen Tobias DEN
S
10088841
73. Jonsson Laerke DEN
1999 (MJ.)
10174203
74. Kallas Jaagup EST
S
10142669
75. Kalm Kaire EST
S
10171785
76. Kamiński Jan POL
S
77. Kaminski Jan POL
S
10046688
78. Kangur Maris EST
2000 (MJ.)
79. Karhapää Aki FIN
S
10045961
80. Karlińska Aleksa POL
S
10085658
81. Khoddam - Hazrati Katrin AUT
S
10011591
82. Kiempa Paulina POL
2006 (JM.)
83. Klebba Natalia POL
1999 (MJ.)
84. Knüppel Hanna GER
S
10093242
85. Kopka Sikorska Agnieszka POL
S
86. Kotyra Natalia POL
2003 (J.)
87. Kowalik Wojciech POL
2004 (JM.)
88. Kowalska Magdalena POL
S
89. Kozon Kamila POL
1999 (MJ.)
90. Krajewska Izabela POL
S
91. Król Weronika POL
2004 (JM.)
92. Królikowska Anna POL
S
93. Krüger Marco GER
S
10012131
94. Kupczyk Amelia POL
2004 (JM.)
95. Laiho Anselmi FIN
2005 (JM.)
96. Laiho Elmo FIN
S
97. Lain Sigrid EST
2001 (J.)
98. Larsen Heidi Bratlie NOR
S
10109261
99. Laumann Emilie Lindgren NOR
2000 (MJ.)
10130483
100. Leuwer Ben GER
S
101. Leuwer Ben GER
S
10023977
102. Lewandowska Ewa POL
S
103. Lindbäck Niklas SWE
S
10005121
104. Lindqvist Therese SWE
S
10193551
105. Lips Tim NED
S
10002940
106. Losvik Eirin FIN
1998 (MJ.)
10097984
107. Lucheschi Carlo ITA
1998 (MJ.)
10095722
108. Luciani Alice ITA
1998 (MJ.)
10096849
109. Luciani Mattia ITA
S
10024773
110. Łazorczyk Marta POL
S
111. Łękowska Zofia POL
2004 (JM.)
112. Maffezzoli Ginevra ITA
1999 (MJ.)
10116815
113. Maggi Beatrice ITA
S
10117212
114. Manninen Veera FIN
2000 (MJ.)
10128294
115. Marzahl Nadine GER
S
10005064
116. Mcnab Kevin AUS
S
10004707
117. Michalec Joanna POL
2018 (Mł.)
118. Nielsen Jasmine SWE
1998 (MJ.)
10101232
119. Nielsen Jasmine SWE
1998 (MJ.)
10101232
120. Nikkanen Julia FIN
2005 (JM.)
121. Nilsen Eline Kjos NOR
1998 (MJ.)
10175715
122. Oksanen Kirsi FIN
S
10070559
123. Okupny Wiktoria POL
2004 (JM.)
124. Olszewski Tomasz POL
S
125. Opravilová Eliška CZE
S
126. Orctová Eliška CZE
S
10075300
127. Orelma-Törmänen Susanne FIN
S
10134027
128. Orelma-Törmänen Susanne FIN
S
10134027
129. Orłowska Marta POL
S
130. Orłowski Marcin POL
S
131. Peltokangas Veera FIN
S
10070560
132. Pertkiewicz Laura POL
2004 (JM.)
133. Piasecki Piotr POL
S
134. Pitkänen Veera FIN
1999 (MJ.)
10190581
135. Pokorný Robert CZE
S
136. Pokorny Robert CZE
S
10060211
137. Polonis Paulina POL
S
138. Pruszkowska Kaja POL
2001 (J.)
139. Rajnert Kamil POL
S
140. Ramsgaard Hanne Wind DEN
S
10066977
141. Rapacka-Zimny Natalia POL
2002 (J.)
142. Reemtsma Martina GER
S
10016676
143. Riedesel Carlotta GER
2004 (JM.)
144. Riedesel Philipp GER
S
10110094
145. Rodź Natalia POL
2005 (JM.)
146. Roman Pietro ITA
S
10013117
147. Rosenberg Elvira SWE
2001 (J.)
10150839
148. Rosenqvist Tuija FIN
S
10058405
149. Rychlik Grzegorz POL
S
150. Rychlik Sylwia POL
2000 (MJ.)
151. Ryslinge Vivan Mary DEN
S
10127395
152. Sanders Mathilde NOR
2001 (J.)
10144366
153. Schlichting Jade DEN
1999 (MJ.)
10100928
154. Schnaufer Josephine GER
S
10046128
155. Sikorski Łukasz POL
S
10107608
156. Siltakorpi Sami FIN
2001 (J.)
10151440
157. Silvestri Carolina ITA
2000 (MJ.)
10098801
158. Sjoborg Sofia SWE
1998 (MJ.)
10105783
159. Składanowska Julia POL
2001 (J.)
160. Soer Kati EST
2001 (J.)
10171141
161. Sosnowski Jakub POL
2002 (J.)
162. Spisak Pawel POL
S
10005195
163. Spolowicz Artur POL
S
10003676
164. Steiner Nina FIN
S
10156506
165. Sternberg Amanda SWE
2001 (J.)
10119067
166. Sun Huadong CHN
S
10107525
167. Suovanen Saga SWE
1999 (MJ.)
10112557
168. Tapio Emmi FIN
2001 (J.)
10178160
169. Tollig Enar SWE
S
10007594
170. Trombini Lorenza ITA
1999 (MJ.)
10096845
171. Tsyrulnikova Sofya EST
S
172. Uhrberg Sandra SWE
2001 (J.)
10167631
173. Uuk Veiko EST
S
10171139
174. Valila Martina ITA
S
10067952
175. Van Assendelft Monica FIN
2000 (MJ.)
176. Van Assendelft Monica FIN
2000 (MJ.)
10177715
177. Van Winkel Steve BEL
S
10005522
178. Vervaecke Kris BEL
S
10004731
179. Vervaecke Senne BEL
S
10097040
180. Vevers Luise EST
2001 (J.)
10176864
181. Vitkauskas Aistis LTU
S
10007111
182. Vogg Felix SUI
S
10010431
183. Wajda Marek POL
S
184. Wajda Marek POL
S
10004905
185. Waśniewska Pola POL
2005 (JM.)
186. Wawrik Almut AUT
S
187. Wawrik Almut AUT
S
10080818
188. Ważyński Marcel POL
S
189. Westerberg Engla SWE
2002 (J.)
10153061
190. Wikström Hedwig FIN
2002 (J.)
191. Wikström Hedwig FIN
2002 (J.)
10155416
192. Wojtal Julianna POL
2004 (JM.)
10185778
193. Wyżykowski Maurycy POL
2003 (J.)
194. Zambrzycka Julia POL
2004 (JM.)
195. Żuchowicka Katarzyna POL
2007 (JM.)
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

148

A CUT ABOVE XX GER Xxxx Wałach gniada/Xxx F: Xxxxx
M: Xxxxx
O: Xxxxx
B: Xxxxxxx
2.

256

A MARINA ESHB 2012 Mare Grey F: AGROVORM'S AMERIGO
M: LA SCALA/LARKIN
O: Mepfire OÜ, Kati S?ER
B:
106AO54
3.

137

AAVICII SWB FIN 2013 Mare bay/165 F: Chin Top
M: Aathena
O: Henrik Wickström
B: AB Svetfux
4.

318

ABRAMOWITSCH HOLST GER 2006 Gelding Bay F: ACOLINO 4
M: SUEDWIND/QUEBEC
O: Nina Aichbichler
B: HELL LUDWIG, SEESTERMUEHE (GER)
104UE45
5.

44

ADMIRAŁ Małopolska POL 2004 Wałach gniada/170 F: Vis Versa
M: Aragona
O: Artur Rodz
B: Janów Podlaski
104BS29
6.

126

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
7.

34

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada/168 F: kulester
M: xx
O: malgorzata garus
B: ostrowska
8.

133

AL PACINO Estonian Sport Horse EST 2012 Gleiding chestnut/175 F: Automatic Pilot
M: Onitsha
O: Tondi RSK
B: OÜ Rannaküla Tall
9.

124

ALI BEY Estonian Sport Horse EST 2011 Gleiding bay/175,5 F: Agrovorm's Amerigo
M: Ubach Alanna
O: OÜ Rannaküla Tall
B: Rannaküla Tall OÜ
10.

51

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
11.

205

AMEQU TORINO (RAWA'S TORINO) DWB DEN 2012 Male Bay F: TOULOUSE
M: STAUGAARD'S FLYING COLOURS/COSMEO
O: Hanne Wind RAMSGAARD
B: Hanne Wind Ramsgaard
106DJ55
12.

251

ANDORA 49 KWPN NED 2005 Mare Bay F: MONTREUX
M: TATJANA/LAURISTON
O: Stefanie Huber
B: O.Boonstra
103UZ93
13.

4

ANTONINA OLD POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: M. i T.Siergiej
14.

217

ARCARDIA 4 HOLST GER 2011 Mare Other F: ARAGORN W
M: P-COMTESSE/CONTENDER
O: Martina REEMTSMA
B: Gutsverwaltung Breitenburg
106IO52
15.

408

ARCHIE ROCKS USA 2008 Gelding Bay F: LE MONDE
M: UNBRIDLED DIVA/UNBRIDLED JET
O: Felix VOGG, Jürgen VOGG
B: SHARON SMITH
105HG24
16.

41

ARON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Imequyl
M: Aronia
O: Jakub Żuchowicki
B: -
17.

407

ARPERTINA WESTF GER 2009 Mare Bay F: ARPEGGIO
M: PERTINA/POTSDAM NRW
O: Göhner, Dr. Reinhard
B: Göhner, Karl
105PK96
18.

258

ASPIRIN ESHB EST 2011 Gelding Grey F: AGROVORM'S AMERIGO
M: CHA-CHA/CAVALIER (MISTER)
O: OÜ Rannaküla Tall, Heli VARIK
B: Rannaküla Stable Ltd
105TH49
19.

220

ASTON 17 GER 2012 Gelding Bay F: ARMAND
M: ZARIN VIII/
O: BOLAFFIO LUDOVICA
B:
106GD87
20.

275

AVALON SWB SWE 2004 Stallion Other F: AKRIBORI
M: SHERRY/SHAFTESBURY
O: Anna ROSENBERG
B: Family Hans Wallemyr
106CM82
21.

372

AVATAR 28 TRAK POL 2010 Stallion Other F: AJBEK
M: ALANA/AGAR
O: Zieglwalner, Sybil
B: Monika Machlowicz
105FC69
22.

116

BACARDI MK SP POL 2009 Klacz kasztanowata/166 F: Nabucho du Serein
M: Bonita V (ex. Bonita)
O: W Cuglach s.c.
B: MK Stadnina Koni Filice
23.

304

BALLADEER DISCORD ISH IRL 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Haugen Family v/ Jorunn and Victoria Haugen
B:
104XI71
24.

269

BALLYMURPHY JILL IRL 2011 Mare Other F: NIGRASINE
M: BALLYMURPHY JUNE/MARKET SQUARE
O: Liv Jorunn HAUGEN, Marthe Hagen HAUGEN
B:
106DC01
25.

13

BANITKA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/170 F: Banita
M: Bretania N
O: Piotr Piasecki
B: Zygmunt Jendrzejczyk
26.

503

BANKIER PZHK POL 2011 Male Bay F:
M: /
O: Trening Koni Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
106BM03
27.

430

BARNADOWN WHOS WHO ISH IRL 2008 Gelding Bay F: RICARDO Z
M: SAILAYA/CATALDI
O: VALILA' MARTINA
B:
104RC14
28.

366

BARONESS 374 OLDBG GER 2009 Mare Chestnut F:
M: /
O: Mike Kleene
B: M. & B. Brandt
105OW74
29.

416

BAYRO KWPN NED 2006 Gelding Grey F: CASANTOS
M: VANYA/CORLAND
O: Lips Stables,H.Meulendijks,C.v. Ham,N. v. Splunder,W.Holvoet
B: H.W.J. VAN DEN BOSCH, BEST (NED)
103SN51
30.

117

BAZYLIA SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Nobody
M: Bretania
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: P. Strzechowski
31.

353

BEAUCATCHER 2006 Male Bay F: PROSPECTOR JOHN
M: BEAUCATCHER (IRE)/LAST TYCOON
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B: Laurie Fogarty
104CW02
32.

257

BEITON ESHB 2011 Gelding Grey F: BISON
M: PRINCESE/PAEZANO
O: U&V Company OÜ
B:
106AC61
33.

153

BENEFIS Wielkopolska POL 2002 Wałach gniada/160 F: Czumak
M: Bengalia
O: Nikolina Czuchaj
B: Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kotlin
34.

375

BETTER LUCK PZHK POL 2008 Gelding Bay F: TOP GUN
M: BAJDA/DZIELZAN
O: Reemtsma, Dr. Martina
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
104IA33
35.

265

BINGO WESTF GER 2008 Gelding Bay F: FLORUBIN
M: BRITNEY/BORMIO
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B:
105DS50
36.

225

BJORNLUNDS LUNA DWB DEN 2007 Mare Black F: BLUE HORS ROMANCIER
M: WINNIE HOJRIMMEN/MIDT-WEST IBI-LIGHT
O: Lars AAMODT, Vilde AAMODT
B: LINE BJORNLUND, AALBORG (DEN)
104GW05
37.

436

BLACK FRIDAY 3 Irish Sport Horse IRL 2013 Gleiding black/160 F: Simba
M: Right Place Right Time
O: Sanna Siltakorpi
B: Sharon Halvey
38.

274

BOB OLDBG GER 2011 Male Bay F: BAILAMOS BIOLLEY
M: NOBLESS XI/CHAGALLO
O: Stefan ENGELSSON
B: Werner Stahr
106GW21
39.

212

BOFEY BRIDGE SWB SWE 2005 Gelding Bay F: BIGGLES
M: BALLYBOFEY XX/DISTINCTLY NORTH XX
O: Teija Siltakorpi
B: ELISABETH PERSSON, KLIPPAN (SWE)
103MJ35
40.

305

BON CHEVAL DWB DEN 2011 Stallion Chestnut F:
M: /
O: TOBIAS JOERGENSEN
B:
105SE51
41.

321

BONUS 1 CZEWB CZE 2005 Gelding Grey F: JASMIN
M: BETA/BELENDEK (HUN)
O: Eliska Orctova
B:
103IS52
42.

351

BRYJAMOLGA VH MARIENSHOF Z ZANG BEL 2011 Mare Bay F: BAMAKO DE MUZE
M: /
O: Juliet Sjöborg & Sofia Sjöborg
B: Marienshof Stal
105OR33
43.

312

CAFFE E LATTE DWB DEN 2008 Mare Bay F: BUTLER
M: HOEJAGERGAARDS CANDIS/CASCADEUR
O: Aistis Vitkauskas
B: AISTIS VITKAUSKAS, GLAMSBJERG (DEN)
104GM72
44.

216

CALESCO 3 HANN GER 2009 Gelding Other F: CANSTAKKO
M: ANTARES/AMOROSO
O: Knüppel, Hanna
B: HAACK, NILS (GER)
104YQ97
45.

308

CALIBER CZE 2011 Male Chestnut F: CALIDO I
M: MONROE D'HERBOURG/EYKEN DES FONTENIS
O: Sandra GUSTAFSSON
B: Klimova Katerina
106FM32
46.

359

CALLFIELD HANN GER 2011 Gelding Bay F: CANSTAKKO
M: BUTTS ALGARVE/HERALDIK XX
O: Hansen-Hotopp, Malin
B: Hacker, Doja
105RK84
47.

330

CALOJ SWE 2007 Gelding Bay F: UNKNOWN
M: UNKNOWN/
O: Marie Forsberg
B: Lars-Ove Johansson
105ME66
48.

401

CALVIN KWPN NED 2007 Gelding Chestnut F: CALYPSO
M: MIA/ALCHIMIST
O: CECILIE ERIKSEN
B: B.J. KLEINLUGTEBELD, DALMSHOLTE (NED)
104AI94
49.

136

CAMPARI SB Z Zangersheide FIN 2006 Mare bay/165 F: Casino
M: Knick knack xx
O: Kirsi Oksanen
B: Stal Bessemeind B.V.
50.

335

CANDY GIRL HOLST GER 2009 Mare Grey F: C-TRENTON Z
M: FAGATA/LANGATA EXPRESS XX
O: Vesa Peltokangas
B: Meyer Udo
105OB14
51.

107

CANDYMAN JOE Finnish Riding Pony FIN 2011 Gleiding bay/kuc:143 F: Pionier's Sjoerd NLD 2 RP
M: Lollipop IV
O: Katariina Laiho
B: Laura Kumpulainen
52.

326

CAPTAINS CLOVER ISH IRL 2010 Gelding Bay F: LOUGHEHOE GUY
M: CAPTAINS CLOVALIER TOUCH/CAPTAIN CLOVER
O: Hopster, Martin
B: Cummins, Michael
104FV39
53.

268

CARAMELLE DWB DEN 2006 Mare Bay F: CARSON ASK
M: MELIWIND/TEMPLE WIND XX
O: Liv Jorunn HAUGEN, Marthe Hagen HAUGEN
B: LENE SCHLICHTKRULL, KOEBENHAVN K (DEN)
103MV05
54.

352

CARAMIO 4 HOLST GER 2010 Gelding Other F: CANTURO
M: KROKUS/GUARDUS LIMBUS
O: Giulio GUGLIELMI
B: Sporn, Adelbert
105ST21
55.

267

CARFINA 3 WESTF GER 2011 Mare Grey F: CHIRIVELL
M: OROFINA /GENERAL ASSEMBLY XX
O: Ine SANDERS, Owe SANDERS
B: Heinrich Bergendahl
106DR74
56.

426

CARISMO 22 HOLST GER 2004 Gelding Bay F: CON AIR 7
M: PANTANIA T/EXKURS
O: Knüppel, Hanna
B: THEDENS VOLKER, LIETH (GER)
103VF78
57.

40

CASSI HAN POL 2013 Klacz gniada/166 F: Cascadello I
M: Warena
O: Natalia Klebba
B: Marek Lesner
58.

149

CASSOVIA DESPAGNE XXXX GER Cxx Wałach gniada/Xxx F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
59.

376

CASTLEWOODS JAKE ISH IRL 2004 Gelding Bay F: RICARDO Z
M: TARA ELEGANCE/SENANG HATI
O: LUCA ROMAN / GIACINTA DELLA CHIESA
B:
103EL52
60.

377

CATHERYN HOLST GER 2007 Mare Grey F: CARTANI 4
M: F-LYSELLE/LANDGRAF I
O: Ellie Guy
B: GESTUET CHARLOTTENHOF, GOMADINGEN (GER)
103VJ43
61.

316

CAVALIER ESHB 2011 Gelding Bay F: CAYMAN
M: WELTFRAU/ALGOR
O: Kaire KALM
B: Kaire Kalm
106AV33
62.

362

CAYENNE SWB SWE 2009 Mare Other F: CAREFUL
M: BARONESS/BAYRON
O: Felix VOGG, Jürgen VOGG
B: PETER JAHRL (SWE)
104XK57
63.

152

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada/159 F: Cejlon / Genius
M: Zuza / nn
O: Paulina Polonis
B: Stanisław Alksnin
64.

322

CHACON 3 MECKL GER 2007 Gelding Other F: CHANDON
M: CAROLA-CONTANA/CONTINUE
O: Riedesel, Philipp
B: Prehl, Ulrich
104LM74
65.

505

CHACOS CRACK F:
M:
O:
B:
106JI64
66.

206

CHARISMA DE VISION DWB DEN 2010 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: /
O: METTE RISE CHRISTIANSEN
B:
105RJ61
67.

371

CHARISMO 13 MECKL GER 2009 Gelding Other F: CALINO TARNKO
M: USHUAIA/USSURI XX
O: Riedesel, Philipp
B: Riedesel, Philipp
105GH32
68.

262

CHIARA'S CHARM HOLST GER 2009 Mare Grey F: CAYADO 3
M: OSALIA/ALASCA
O: Bettina Janine VON RENTELN-WIKSTRÖM, Hedwig WIKSTRÖM
B: Mme Tanja CHRISTIANSEN 99 (FRA)
105RX14
69.

50

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
70.

11

CHOPIN DRP GER 1998 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Churchill / Tetworth Crimsin Lake
M: Wlona / Werbenfunk
O: Jakub Żuchowicki
B: -
71.

211

CHUPITO M FWB FIN 2007 Male Bay F: CARISMO
M: ALICE/ADELMANN
O: Michaela VAN ASSENDELFT
B: Ilona Palin-Mustajoki
106DS58
72.

421

CLEVER LOUIS HOLST GER 2010 Gelding Other F: CYRKON
M: LATIFA 6/COR DE LA BRYERE
O: Mertens, Sabrina
B: Louis Sellier
105FJ21
73.

203

COCAINE DE LA BAILLE ROUGE SBS BEL 2008 Mare Grey F: CARDENTO
M: KIONA/ALCANAR
O: Caulier - Jacques & Anne-Marie
B: Jacques Caulier
104VQ66
74.

373

COLIBRI EST 2003 Mare Chestnut F: CASANOVA
M: PREILI/PREMIUM
O: Päivi Manninen
B:
102RB54
75.

369

COMMANDER VG DWB DEN 2011 Gelding Bay F: VIEGAARD'S COME BACK II
M: NIONE FORTUNA/ABANTOS NRA STB 83 4
O: M. And B. Kloeve-Mogensen M. AND B. KLOEVE-MOGENSEN
B: M. and B. Kloeve-Mogensen
105VR97
76.

132

CON CLASSIC Hannoveraner GER 2013 Gleiding bay/172 F: Concours Complet
M: Conntess
O: Mike Kleene
B: Uwe Reibock
77.

43

CONNOR Czech Warmblod CZE 2014 Gleiding darkbay/165 F: Clin d Or
M: Fidji K
O: Adela Svobodova
B: Vančura Petr
78.

367

COOLEY COSMOPOLITAN DIAMOND ISH IRL 2011 Male Bay F: CANTURO
M: BM BARBIE DOLL/SERPENT PRINCESS
O: Juliet SJOBORG, Sofia SJOBORG
B: Katy Murphy
104VF45
79.

339

CORMINTTA HOLST GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Hans Georg BAASCH
B: Dora Meifort
106CB88
80.

38

CORRATINO DWB CZE 2006 Gleiding bay/170 F: Corratus
M: Chanel
O: Eliška Opravilová
B: Iben Norgard
81.

411

COSMA DSP GER 2009 Mare Chestnut F: CANTERBURY
M: FARAH/FERMAN
O: Katrin Khoddam-Hazrati
B: Kalbsrieth Agrarprodukt u. Handels-GmbH.
104MX60
82.

277

CRAVALL SWB SWE 2004 Gelding Other F: CRELIDO
M: FELICITA/FELICIANO 823
O: Jan UHRBERG, Marie UHRBERG
B: ULRIKA LICHTENBERG (SWE)
103MX77
83.

227

CUSTOM PB SWB SWE 2009 Gelding Grey F: CAMARO M
M: FIDJI/MARATON 600
O: Marie Carlerbäck
B: PIA BRINK (SWE)
104XK95
84.

112

CVR SHAKIRO FWB FIN 2008 Wałach ciemnogniada/162 F: Calato
M: Saponia ox
O: Hedwig Wikström
B: Von Renteln
85.

424

DAFFODIL'S FLAMENCO FIN 2005 Gelding Bay F: CAMIELL-FLAMINGO Z
M: ROBINA/ROBIN Z
O: Maria Losvik
B: Nina Wallden
103EQ18
86.

119

DAVISHILL Irish Sport Horse IRL 2010 Wałach kara/170 F: Nigrasine
M: Flagmount Shelly
O: Tomasz Olszewski
B: Andrew Deegan
87.

10

DESERT GENERAL XX GBR 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Bahamian Bounty
M: Desert Flower / Green Desert
O: Jakub Żuchowicki
B: GBR
88.

129

DIAMANT BOY Westf. GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado's Boy / Diarado
M: Loreana / Lamoureux I
O: Bogusław Kondek
B: Martina Wirtz
89.

315

DICTE ALDRUP DWB DEN 2010 Mare Grey F: DIAMANT DE REVEL
M: PITTEG?RDENS CAROLA/CORRATUS
O: STINE HOLK OESTERGAARD NIELSEN
B:
105GR76
90.

25

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax / Calido I
M: D Nadia / Liberado
O: Małgorzata Okupny
B: Diter Staniek
91.

412

DIVA DE VISION DWB DEN 2009 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: IRISH VISION XX/MINER'S LAMP XX
O: Vivian Ryslinge
B: KEN MOERK & VIVIAN RYSLINGE, STROEBY (DEN)
104XP96
92.

37

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada/- F: Placido KWPN
M: Dębogóra xx
O: Paweł Spisak i Marek Tłuszczak
B: brak
93.

504

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
94.

45

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: x
M: x
O: x
B: x
95.

48

DOLMEN Małopolska POL 2014 Wałach gniada/170 F: HUZAR
M: DOLINA
O: Agnieszka Eliks
B: Stadnina koni Walewice
96.

214

DORIA II HOLST GER 2011 Mare Other F: CLARIMO
M: ESPRIT V/ROMINO
O: Susanne ORELMA-TÖRMÄNEN
B: Peter Burmeister
106LF32
97.

104

DORIA II HOL DEU 2011 Klacz ciemnogniada F: Clarimo
M: Esprit V
O: Susanne Orelma-Törmänen
B: Peter Burmeister
98.

31

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa/166 F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
99.

106

DUCHESS DIAMOND Oldenburg FIN 2012 Mare black/170 F: Duke of hearts
M: Jillaroo
O: Ratsuniitty oy
B: Tuija Rosenqvist
100.

379

DUNKAS A BWP BEL 2003 Gelding Grey F: PHARAON XX
M: UNKA A II/FANTASTIQUE
O: Eliska OPRAVILOVA
B: KAREL AERTS, HOOGSTRATEN (BEL)
102PS38
101.

364

DUNRATH CAPITAL ISH IRL 2009 Gelding Bay F: NIGRASINE
M: LESKINFERE LADY/CAVALIER ROYALE
O: Pietro MAFFEZZOLI
B: John Walsh
104WF84
102.

311

DUTCHDALEO Z ZANG BEL 2005 Gelding Chestnut F: DUTCH CAPITOL
M: GEOLEA/JASPER
O: IALI MATTEO
B:
105CF17
103.

331

EBONY ANGEL HANN GER 2006 Mare Black F: EARL
M: AMARILLA/
O: Kirsi Oksanen
B: Annegret Mueller
105OC03
104.

309

EL SAMUEL FWB FIN 2006 Stallion Chestnut F: KÖNIGIN'S SOHN KS 69
M: ROMITA G BRD 1550/RAMIRO'S SON I
O: Camilla Sternberg
B: Kivipelto Ann-Lis
104SV04
105.

506

ELSA'S ISABELLE HOLST GER 2009 Mare Bay F:
M: /
O: Katariina LAIHO
B: Jochen Heins
105ZT84
106.

139

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Emina / Divisor
O: Agnieszka Rudziejewska
B: SK Janów Podlaski
107.

55

EMMA SP POL 2010 Klacz skarogniada/172 F: Etos
M: Etolia
O: Agnieszka Kopka Sikorska
B: SK Filice
108.

18

EMPEROR'S HILL XX IRL 2012 Wałach gniada/168 F: Scorpion / Montjeu
M: Watermelon / Beckett
O: Agata Korpanty-Waśniewska
B: Irlandia
109.

507

EMPORIO SP POL Brak Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Paweł spisak
B: Brak
110.

147

ESCUDO ROJO Hannover FIN 2005 Gleiding chestnut/170 F: Embassy
M: Pepper Ann
O: Heli Ihamäki
B: Susanne Hauschild
111.

8

ESCULAP Małopolak POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Stilios
M: Elba po Narcyz
O: Dziubiński Sławomir
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
112.

263

ESRA BS HANN GER 2012 Mare Bay F: EMBASSY I
M: FIENCHEN/FEDERWEISSER
O: Andreas BRANDT, Jürgen STUHTMANN
B: Cohrs, Klaus
105WX43
113.

325

ESTELLE 60 HANN GER 2008 Mare Black F: EMBASSY I
M: QUIENE/QUASI ROI
O: BG Estelle
B: Claus Cohrs
104FK59
114.

278

EUPHORIA OLDBG GER 2012 Mare Bay F: STAKKATOL
M: CHIARITA/CHARITY
O: Ingrid ANDERSEN
B: Gestüt Lewitz
106LH58
115.

108

EWAN STONE Finnish Riding Pony FIN 2009 Gleiding grey/148 F: Lunnalyckans Artist SWE
M: TM Adriane ox
O: Katariina Laiho
B: Kaisa Kiviniitty
116.

145

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
117.

370

FERNHILL TELL TALE WSI IRL 2006 Male Chestnut F: TEL QUEL
M: MY BALLIN LASS VII/NOT RECORDED
O: GATTI MARIO
B: Vahe Bogossian
103SJ36
118.

336

FF PACEMAKER HANN FIN 2010 Stallion Other F: PIUS PACCELLI
M: MARRAKESH/METTERNICH
O: Leppälä, Minna
B: Pia Karhu
105FW68
119.

28

FIGA Małopolska POL 2009 Klacz kasztanowata F: DAM-DAM
M: FINKA
O: KATARZYNA ADAMEK
B: JAROSŁAW KAWALEC
120.

52

FIGA YY LTU 2013 Klacz kasztanowata/170 F: X
M: X
O: M Orlowski
B: X
121.

223

FIREFLY DEN 2009 Mare Bay F: FLYINFACT XX (FRA)
M: HOEJAGERGAARDS CANDIS/CASCADEUR
O: Aistis Vitkauskas
B: Aistis Vitkauskas
104PY78
122.

342

FLIP ONE HANN GER 2011 Mare Chestnut F: FEUERSPIEL
M: WHICH ONE/WATTENKIEKER
O: Bostallet AB, Manjo Equestrian
B: Holger Beckmann
105RI54
123.

363

FLOOR KWPN NED 2010 Mare Bay F: BOSS
M: SHE'S S LADY VDL/AHORN
O: Jezdecky klub NH CAR, Ltd.
B:
105FY87
124.

1

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Sylwia Rychlik
B: Henryk Święcicki
125.

204

FLORIN EMPIRE KWPN NED 2010 Stallion Chestnut F: CARTHINO Z
M: ZARINA/CANTOS
O: Helena GRAUNGAARD
B: A. Floryn
106FH34
126.

405

FOCUS FILIOCUS SWB 2007 Gelding Bay F: FELICIANO 823
M: BLUE BELLS/BE MY CHIEF
O: Tun Albertson
B: TUN ALBERTSON, TRELLEBORG (SWE)
104JW90
127.

207

FORTUNA LHBAT LAT 2011 Mare Bay F: FLAMENKO
M: ANKARA/AGROVORM'S AMERIGO
O: Merle Kollom
B: Burtnieku Zirgaudzetava
105TP03
128.

329

FREDDIE MERCURY OLDBG GER 2010 Gelding Other F: BORDEAUX 28
M: HOLINA/BLUE HORS HOTLINE
O: Ingrid Andersen
B: Gestuet Lewitz
105RF15
129.

35

FREDERICIA FWB FIN 2014 Mare chestnut/178 F: Don Frederic
M: Roulette II
O: Raisa Francis
B: Raisa Francis
130.

410

FURNEAUX BHHS GBR 2007 Gelding Grey F: FONTAINEBLEAU
M: GINA/GIBRALTAR
O: COCCHI MONICA
B: Amanda Coleshill
104SF06
131.

14

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
132.

264

GEMMY K HANN GER 2012 Gelding Other F: GEM OF INDIA
M: HAZEL/HERALDIK XX
O: Henryk BRANDT
B: Kietzmann, Axel
105WT99
133.

209

GILBERT WESTF GER 2007 Gelding Bay F:
M: /
O: Kristiina Honko & Samuli Järvinen
B: Josef Börnemann
105TD84
134.

150

GLADIATOR M. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein / Ryon d'Anzex xo
M: Gladiola / First Des Termes
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
135.

337

GLENKEERAN CASANOVA ISH IRL 2012 Gelding Grey F: WOMANIZER
M: GLENKEERAN ANNIE/CRUISE ON
O: Lieven TSJOEN
B: Maria Melvin
105ZP99
136.

378

GLOBAL VICTORY AUS 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Mr And Mrs Richard WATSON
B:
105OX30
137.

374

GOOD LUCK HANN GER 2010 Gelding Bay F: GRANTURO
M: WONDERGIRL/
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B:
105ZV81
138.

434

GOOGLE VAN ALSINGEN KWPN NED 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: BVBA Alsingen
B: Tinne Magnus
105PP18
139.

146

GORTGLAS ECLIPSE Irish Sporthorse SWE 2007 Mare bay/163 F: Kings Master
M: Gortglas Sparrow
O: Lars Christensson
B: Miss Sian Carlson
140.

23

GREASE LIGHTNING KWPN POL 2011 Klacz inna F: Chalord / Chalan
M: Tristian Utica / Graan Corrado
O: Barbara Rapacka-Zimny
B: Holandia
141.

27

GRUBIANIN Małopolska POL 21.04.2005 Wałach gniada/167 F: Banita
M: Graffa
O: Katarzyna Adamek
B: Stadnina koni Ochaby
142.

427

GUANTANAMO VAN ALSINGEN BWP BEL 2006 Gelding Bay F: WANDOR VAN DE MISPELAERE
M: TINE VAN STEENKERKE/PAUILLAC DE MEIA LUA
O: BVBA Alsingen
B: VERVAECKE KRIS, LENNIK (BEL)
103TC40
143.

276

GUY KWPN NED 2011 Gelding Bay F: CARAMBOLE
M: NN/ACOLORD
O: Anna ROSENBERG
B: H. Olthof
106KY51
144.

201

GWENDOLYN WESTF GER 2008 Mare Bay F: CARLUCCI
M: GILINA/POCALINO
O: Rainer Wawrik
B: Gestüt Sprehe
105RU95
145.

101

GWIAZDA BOGUSŁAWIC SP POL 2012 Klacz kara F: Emetyt / Kwartet
M: Galaxia / Qulester
O: Dominika Dymińska
B: SO Bogusławice
146.

42

HARLE STAR Irish Sport Horse IRL 2012 Mare bay/- F: Harlequin Du Carel
M: Ghareebs Star
O: BG Siltakorpi-Jankari
B: Michael Byrne
147.

365

HEINSGAARDENS CHILLO DWB DEN 2007 Gelding Bay F: CANDILLO
M: HEINSGARDENS CHICA/SOLOS LANDTINUS
O: David Lindgren and Emilie Laumann
B: HENNING HEIN, RIBE (DEN)
104UL13
148.

344

HOLY GRAIL SWB SWE 2003 Male Bay F: BOLD IRISH XX
M: ASTERIA (55)/TAMBURIN
O: Jasmine Nielsen
B: Erik Löwenhamn
105ER02
149.

428

HOPPER TEN HUNSEL BWP BEL 2007 Gelding Bay F: CARTIER VAN DE HEFFINCK
M: TOPPER TEN HUNSEL/HAND IN GLOVE XX
O: BVBA Alsingen
B: VAN DER BEKEN
104ID21
150.

134

HORSEHEATH DIAMOND LAD ISH IRL 2009 Wałach gniada F: Carric Diamond Lad
M: Ballacraine
O: Piotr Pertkiewicz
B: Irlandia
151.

253

HOT SHOT DWB DEN 2008 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Susanne JONSSON
B: Unknown
106BY22
152.

320

HUZAR PZHK POL 2004 Stallion Bay F: JALIENNY
M: HUANITA/TOLEDO
O: Iwona CHMIELINSKA
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
102XJ54
153.

33

ICARA KWPN POL 2013 Wałach gniada/171 F: STARPOWER PO CORRADO I
M: WHOOPY PO STAKKATO
O: DANIEL REIMANN
B: WOJCIECH FABIŃSKI
154.

29

INSAR WB EST 2000 Gleiding bay/168 F: Ishor
M: Avesta
O: Artur Ilmjärv
B: Akmenlauki Z.S. Ludzas raj.
155.

20

INTERIA M. POL 2008 Klacz gniada F: Irak / Hippies
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: Paweł Nurkowski
156.

154

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama / Royall Court
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
157.

141

JAREMA SP POL 2008 Wałach gniada F: Maram / Aram
M: Jarmila / Luron
O: Beata Brandebura-Pruszkowska
B: SK Prudnik
158.

226

JAROSZÓWKA POL 2007 Mare Bay F: WANDERFURST
M: JARAMA/DOLUS
O: Iwona CHMIELINSKA
B: Piotr Krzyzanowski
104UA19
159.

21

JEDYNKA WLKP POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B: SK Kadyny
160.

340

JENO BWP BEL 2009 Gelding Black F: SIR DONNERHALL
M: AIDA VAN KOEKELBERG/HAPPY WIND H
O: Buyens Dirk
B: DIRK BUYENS
104VT37
161.

271

JERSEY SWB SWE 2010 Mare Chestnut F: QUATERBACK
M: JERIKO/CORTUS
O: Rebecka ANDERSSON
B: Rebecka Andersson
106FE94
162.

431

JUNCO CP ESP 2004 Gelding Bay F: EBENE DE MONTAGNE
M: DUNABELL/NILGAUT A
O: CAMPEAGRO SAT
B:
102YM91
163.

24

JUSIS SP POL 2006 Klacz siwa/167cm F: Spartakus
M: Juta
O: Agnieszka Falkowska
B: Remigiusz Makowski
164.

273

KAMINSKIJ SWB SWE 2002 Gelding Bay F: AERLINE H
M: KANEL/HERTIGEN
O: Stefan ENGELSSON
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
SWE40790
165.

122

KEMARA SP POL 2003 Klacz kasztanowata/160 F: Maram / Aram
M: Keti / Pigmalion
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Henryka Kapinos
106HG53
166.

306

KISS QBS SWB 2010 Mare Bay F: TORNESCH 1042
M: CLEO MENA/IRCO MENA
O: Erica DOMEIJ
B: Stuteri QBS/ Aktiv Redovisning HB
105WU39
167.

272

KOKOS SWB SWE 2011 Mare Bay F: FLORENCIO I
M: KOKETTE/MIDT-WEST IBI-LIGHT
O: Rebecka ANDERSSON
B: Rebecka Andersson
106FE92
168.

57

KONTRA Wielkopolska POL 2013 Klacz gniada/165 F: Concord
M: Kleo
O: Izabela Krajewska
B: Mikołajewski Jarosław
169.

403

KOORDINAT SWB SWE 2007 Gelding Chestnut F: LAPTOP
M: KANDELA (F.1)/ROBIN Z
O: Sandra Gustafsson
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
103WE95
170.

102

KROGARDENS TENOR Danish Warmblood DEN 2013 Gleiding bay/168cm F: Ludwigs Concept
M: Krogardens Favorit
O: Katariina Laiho
B: Michael Pedersen
171.

404

KVADRAT SWB SWE 2009 Gelding Bay F: HIP HOP
M: KANDELA (F.1)/ROBIN Z
O: Sandra Gustafsson
B: BIRGIT JÖNSSON, LINDOME (SWE)
104VB86
172.

301

LADY CHIN V'T MOERVEN Z ZANG BEL 2010 Mare Bay F: LORD CHIN
M: PAOLA/MATCHERO
O: Jiangsu Heilan international Equestrian Club co.ltd
B: Meeusen M
105EG02
173.

279

LAICA HANN GER 2011 Mare Chestnut F: LAITH
M: CARIENA/CHEENOOK
O: Elsa CARLSSON, Magnus CARLSSON
B: Mike Wiegmann
106FI63
174.

314

LAPIROXX HB BAVAR GER 2009 Gelding Bay F: LAROXX
M: HAVANE DU GALETAY/
O: CINCINNATI ANDREA
B:
104ZL71
175.

130

LARKIN HOL. GER 2011 Ogier gniada F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin
O: Bogusław Kondek
B: Roma Kosicka
176.

114

LAWESTA Polski Kon FIN 2012 Mare darkbay/168 F: Stilios
M: La-Cruza
O: Bettina von Renteln-Wikström Nd Hedwig Wikström
B: ?
177.

17

LIBERACE Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach skarogniada/168 F: Catherston Liberator
M: Lucky Lily
O: Piotr Pertkiewicz
B: J Chapman
178.

125

LINAS Trakehner LTU 2010 Gleiding bay/mk:173 F: Vikis
M: Literatura
O: Sami Pitkänen
B: UAB 'Nemuno Zirgynas'
179.

121

LISMAKEEGAN CHESTER ISH IRL 2008 Wałach kasztanowata/167 F: Mohill Treble C / Mohill Cavalier Clover
M: Lismakeegan Pressure / Legal Pressure
O: Katarzyna Witaszewska - Król
B: Luke O'Connor
106HG00
180.

215

LITTLE LAURIES HANN GER 2011 Gelding Bay F: LAURIES CRUSADOR XX
M: RUBY TUESDAY C/ROSENTAU
O: Gerhard FRÖHLICH
B: Henryk Czeszak
106DE70
181.

109

LITTLE LOLITA Österreichisches Warmblut AUT 2013 Klacz kara F: Hirtentanz
M: Lady Jennifer
O: Rainer Wawrik
B: Andrea Pistolnig
182.

26

LOGOS SP POL 2002 Wałach skarogniada/mk:156 F: Saganek / Sajan
M: Lepta / Lafet
O: Małgorzata Okupny
B: Agata Jasińska
183.

228

LORANGA SWE 2010 Mare Other F: LOJTNANTSHJARTA
M: BRANCAMENTA/GRANT'S
O: Enar TOLLIG
B: Anna Nordenfelt
106KV18
184.

432

LORIOT F BRAND GER 2009 Gelding Chestnut F: LEO VON FAELZ
M: KIM/KOLIBRI
O: Peter Pichler
B: Kai-Uwe Fricke
105ZY40
185.

368

LOUGHEHOE LEGEND ISH IRL 2008 Gelding Grey F: LOUGHEHOE GUY
M: LEGANANNY LADY/CRUISING
O: AZIENDA AGRICOLA MARGHETITA CARAFA IACOBINI
B:
104ZL36
186.

338

LUCKY ACCORD SWB SWE 1999 Gelding Bay F: ACACIO
M: LUCKY ELEKTRA/ELECTRO 778
O: Jenni & Sanna Siltakorpi
B: HANS-?KE M?NSSON, LUND (SWE)
FIN01364
187.

229

LUNA OLDBG GER 2007 Mare Bay F: LAZIO
M: WINDIS/WEINBERG
O: Therese LINDQVIST
B: Johannes Landwehr
106II22
188.

142

ŁARENNE M. POL 2013 Wałach ciemnogniada F: El Bonillo / Berlin Bej
M: Łuna / Brando
O: Katarzyna Gierz
B: Marta Mirowska
189.

16

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
190.

221

MASTER CAVALIER ISH IRL 2001 Male Bay F: CAVALIER ROYALE
M: BALLYWARD NORAH/
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B: Patrick Murphy
103PL74
191.

332

MAYDAY II SWB SWE 2006 Mare Grey F: BOCELLI
M: MIDSUMMER/LAURIN
O: Eläinlääkäri Leena Oksanen Oy
B: PAULSEN-WALLENIUS VERONICA & JAN (SWE)
104UO97
192.

413

MILANA 23 BWBS GBR 2004 Mare Bay F: MEDOC
M: MORKA/FLEMMINGH
O: Esteban BENITEZ VALLE, José CA?EDO ANGOSO
B: Walker, V.
103RQ64
193.

140

MINI MAGIC Finnish Warmblood FIN 2012 Gleiding darkbay/167 F: Mighty Magic
M: Perughia W
O: Michaela van Assendelf, Stallfi
B: Niina Okkonen
194.

49

MIRADOR Małopolska POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Huzar
M: Miranda
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
195.

6

MONITO Anglo-Arabska POL 2012 Wałach siwa F: San Louis
M: Moldau III
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Janów Podlaski
196.

418

MONSIEUR SCHNABEL TRAK GER 2008 Gelding Bay F: GRAFENSTOLZ
M: MILKA/HERALDIK XX
O: Hansen-Hotopp, Malin
B: Günter Schnabel GbR
104PX18
197.

7

NANCY SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Czamal / Fetysz
M: Nagietka
O: Adam Borowski/ Marcin Kamiński
B: Adam Borowski
198.

15

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
199.

47

NAVARRA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
200.

425

NEWELL HANN GER 2008 Gelding Grey F: NEWCOMER
M: FRH SERVE WELL/SHERLOCK HOLMES
O: Dieter ALDINGER, Nicolai ALDINGER, Beate HOHNFELDT
B: Beate Hohnfeldt
104NE78
201.

508

NIKLAS F:
M:
O:
B:
202.

358

NUELLER ALDRIE SWB SWE 2007 Mare Bay F: CARLAND
M: BABUSKA/BILLION XX
O: Ulrika F?hraeus Suovanen
B: TORD WESTERGREN (SWE)
104BO37
203.

406

NZB CASCADE ISH IRL 2004 Male Bay F: CASCALETTO ST GHYVAN Z
M: MARGE/ST GHYVAN
O: berardini maria pia
B:
103HB56
204.

327

ODT GHAREEB ISH IRL 2004 Gelding Other F: GHAREEB
M: CELESTIAL ROSE/TULLA FLIGHT
O: Caroline Walan BREKKE, Svein Ove BREKKE
B: Sean Grier
103FQ99
205.

208

OLLI ROYAL EST 2013 Gelding Other F: OPAAL
M: CANBERRA/CASANOVA
O: Kealan FINN
B: Kealan Finn
106LD86
206.

261

ONE WIND EST 2006 Male Chestnut F:
M: /
O: Iso-Hongon Talli
B:
106DT75
207.

138

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
208.

254

ORKIDE DEN 2009 Mare Bay F: CAPO
M: /
O: Helene Dyhr ANDREASEN
B: Johan Iversen
106LF60
209.

303

PACO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: PALOMA/ESKUDO
O: Anna Karpinska
B: Marek Pietka
105IR43
210.

127

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
211.

422

PASADENA 217 WESTF GER 2007 Mare Bay F: PRIMEUR'S AS
M: L'AMERICANE XX/KAMIROS II XX
O: Schnaufer, Josephine & Annette
B: Beisenkötter, Angelika
103VD30
212.

252

PEPERONI RED TRAK GER 2013 Gelding Chestnut F: SKY DANCER
M: PEPPERNOSE/FRAGONARD XX
O: Arnulf Gerold
B: Elke Bösch
106HP11
213.

115

PEREZ M. POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej / Elsing
M: Palestra / Modern
O: Katarzyna Witaszewska-Król
B: Roman Miedziak
214.

113

PIN ROCK'S FADE TO BLACK FWB FIN 2012 Mare black/mk:162 F: Pin Rocks Black Velvet
M: Electra van der Breek
O: Niccolina Oscarsson
B: Tiina Ristimäki
215.

317

PIPPA 2 DSP GER 2010 Mare Bay F: SHAMAL XX
M: PIA/CORALLO
O: Marion Khodam-Hazrati
B: Miriam Bray
105BR24
216.

19

PLOTER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kara/165 F: Nergo
M: Pokusa
O: Anna Dzięgielewska
B: Mazurek Paweł
217.

54

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: -
B: -
218.

341

POYNSTOWN CLOVER ISH IRL 2011 Mare Bay F: CLOVER BRIGADE
M: POYNSTOWN AMY/CHILLOUT
O: Anna Hassö, Kicki Odell & Sune Tjernström
B: Paula Widger
105RH63
219.

128

POYNSTOWN PORSCH Irish Sporthorse SWE 2013 Gleiding bay/165 F: Porsch
M: Laughton's Diamond Imp
O: Anna Hassö
B: Mr Norman Walsh
220.

409

PRAESTEGAARDENS LEOPOLD DWB DEN 2006 Gelding Chestnut F: LONDONDERRY
M: PRAESTEGAARDENS ATHENE/TEMPLE WIND XX
O: Hans Bauer
B: KURTH CARLSSON, GRENAA (DEN)
103QL24
221.

111

PRIMAVERA OLD POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Prinzenadel/Peking
M: Granstina/Zatinus
O: Agnieszka Zelent-Kociankowska
B: Antonius Kessing
222.

313

PRIMERA 48 WESTF GER 2007 Mare Bay F: PRIMEUR'S AS
M: FAMOS/FOXILAND
O: cincinnati enrico
B:
104BC00
223.

402

PRIOR'S CABBO DWB DEN 2003 Gelding Bay F: VIEGAARD'S COME BACK II
M: REGINA PORSB?L/LAGANO
O: TOBIAS J?RGENSEN
B: LINDA OG JOHANNES ORBESEN, NOERRE ASMINDRUP (DEN)
104LG02
224.

433

QUEEN SALLY AUT 2008 Mare Grey F: ACORDELLI
M: PRINCESS MELLY/ASKARI
O: Mag. Anita MEITZ
B: Harald Ambros
105BZ86
225.

36

RABATA Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/164 cm F: Coriano’s Ass
M: Robertina
O: Anetta Łękowska
B: Brak
226.

56

RAMZES Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Lord Star
M: Rącza
O: Tomasz Styn
B: Tomasz Styn
227.

144

REMIKS Małopolska POL 2008 Wałach kara F: Dounba
M: Rafa
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Janów Podlaski
104NM41
228.

123

ROLEKS Estonian Sport Horse EST 2013 Gleiding black/165 F: Rotspon
M: Priimula
O: Kairi Lints
B: Klaire Rannametsa Väimela tall
229.

12

ROMINA SP POL 2009 Klacz kara F: Landino / Landgraf I
M: Rewelacja / Emetyt
O: Anna Królikowska
B: Ireneusz Skowroński
230.

382

RONALDO CZEWB CZE 2010 Gelding Bay F: RADEGAST
M: DAYTONA/JAGUAR
O: Schnaufer, Josephine & Annette
B:
105FS46
231.

30

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
232.

103

ROUSSEAUS MADMOISELLE Westfälisches Reitpferd GER 2013 Mare seal brown/172 F: Rousseau
M: Ursa-Minor
O: Martin Hopster
B: Gerd Wüst
233.

259

RUUDI ESHB EST 2010 Gelding Other F: NEW HILL ROSSELLINI
M: AMANTE/AGROVORM'S AMERIGO
O: Kedli TUULING
B:
106DJ13
234.

151

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: X
M: X
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
235.

381

SAM B HANN GER 2005 Gelding Other F: STAKKATO
M: CALYPSO AS/CALYPSO II
O: SILVER OAK REAL ESTATE COMPANY
B: Braeuer, Georg
103PW83
236.

280

SAMMY DELUXE 6 TRAK GER 2006 Gelding Grey F: KEY WEST
M: SHEZARMIE/GHAZZIR
O: Annica DE JONG
B: Wildung, Herbert
103ZE05
237.

419

SCIPIO S HANN GER 2002 Gelding Bay F: SUNLIGHT XX
M: GOLDA/GOLDFINGER
O: Gerken, Rebecca-Juana
B: Sentker, Herma
102QZ41
238.

319

SCUDERIA 1918 A BEST FRIEND OLDBG GER 2010 Gelding Other F: ALBARAN XX
M: PITARIA/PINOCCHIO
O: Scuderia 1918
B: Klugmann, Harry
105IV32
239.

415

SCUDERIA 1918 DON QUIDAM NED 2008 Gelding Bay F: QUIDAM
M: NAIROBY/AMETHIST_______
O: Scuderia 1918
B:
105EI33
240.

218

SEVEN UP 47 MECKL GER 2012 Gelding Bay F: STYLIST
M: SANDRINA/SANDRO STAR
O: Martina REEMTSMA
B: Drogi, Klaus-Dieter
106IO43
241.

355

SEXTA Z TRAK GER 2009 Mare Other F: GRAFENSTOLZ
M: SINA IV/SIXTUS
O: Zimmermann, Christoph
B: Zimmermann, Christof
104YR01
242.

417

SHANNON QUEEN TRAK GER 2010 Mare Other F: COURACIUS
M: SHANNON SUITE/HABICHT
O: Arnulf Gerold
B: Gestuet Hoerstein GmbH & Co.KG
105CH30
243.

333

SILVER MINNIE FIN 2009 Mare Grey F: CHECK IN
M: APRIS ETYDI X STS/ZINNTALER BRD XX STS
O: Veera Peltokangas
B:
104UE68
244.

354

SINGAPURE PZHK POL 2010 Mare Bay F: VANDAMME (KWPN)
M: SIMONE (KWPN)/CORLAND
O: Gestüt Im Engels/Annette Schnaufer & Josephine Schnaufer
B: Antoni Dahlke
105DC34
245.

260

SIR GREG OLDBG GER 2010 Gelding Bay F: SIR GREGORY
M: RAFFINESSE/ROYAL DIAMOND
O: Equisport Tolmu Team & Nuuttila Pia & Tolmunen Petri
B: Regina Wriggers
104RK62
246.

3

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Antoni Dahlke
247.

32

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
102UF12
248.

429

SORAYA 243 OLDBG GER 2008 Mare Bay F: SEIGNEUR D'ALLERAY XX
M: CAIPIRINHIA/CORDALME
O: Nina Sibelius & Sauli Jankari
B: Boeckmann, Roger
104HF75
249.

360

SPORTSFIELD SEABEAR ISH IRL 2009 Gelding Bay F: SHANNONDALE SARCO ST GHYVAN
M: DAISY FLOWER/CLOVER CLON VII
O: LUCHESCHI GIACOMO
B:
104WK89
250.

270

SR LONESTAR MY HUNTER IRL 2008 Gelding Black F: VDL ARKANSAS
M: LONESTAR MY JESSIE/CRUISE ON
O: Marianne Borge SOLVAM
B: Mary Coyle
106JN64
251.

219

SVICOLONE ITA 2009 Gelding Chestnut F: DOCKSIDER
M: SWEET LAHIB/
O: Beatrice MAGGI
B: benedetti carlo luigi
104YL78
252.

143

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: Tomasz Karliński
B: SK Moszna
253.

120

SZMULA SP POL 2013 Klacz tarantowata/168 F: Telco
M: Samira
O: Tomasz Olszewski
B: Józef Wiśniewski
254.

383

TARGA D IRL 2010 Mare Bay F: LUIDAM
M: MISS D II/
O: Tiny Clapham
B:
105SI35
255.

131

TEDDINGTON SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: CASSILIO
M: TERA QUICK
O: Paula Mańczak
B: Artur Mańczak
256.

307

TENCY NRPS NED 2006 Mare Bay F: TRIPLE
M: SENCY/NARCOS II
O: Hanna Gryme
B: Maatschap van Esch
103YG98
257.

302

TESEO CDE 2006 Gelding Chestnut F: NICOLO
M: KURDA 66/HELIO
O: Jiangsu Heilan international Equestrian Club co.ltd
B: PEDRO BECA (ESP)
103OV89
258.

135

THUNDER OF LOVE FWB FIN 2014 Mare bay/178 F: Stenograph
M: Secret Forever
O: Kirsi Oksanen
B: Ira Hyttinen
259.

423

TIRS LUCKYSON DWB DEN 2007 Male Bay F: KANUDOS XX
M: TIRSVAELDS QUITE LUCKY/QUITE EASY
O: JADE SCHLICHTING
B:
105HO35
260.

343

TRESOR DE LA LOGE SF FRA 2007 Gelding Other F: KANNAN
M: IMAGE DE LA LOGE/DOLLAR DU MURIER
O: Monsieur JONATHAN CISTERNAS
B: S.C.E.A. ELEVAGE DE LA LOGE, COUFFE (FRA)
103WJ22
261.

224

TROLDHOEJS BLINKI DWB DEN 2008 Mare Bay F:
M: /
O: Wenche KJOS
B:
105GQ71
262.

2

UDINE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada/164 F: Bolshoi
M: Ulinela
O: Sylwia Rychlik
B: Antoni Dahlke
263.

380

UHLAN DE L'EPINE SF FRA 2008 Gelding Bay F: DAUPHIN DE SAVINIA
M: GAZELLE DU PLESSIS/HURLEVENT
O: M. Xavier TRAISNEL
B: E.a.r.l. DE LA VIEILLE EPINE 36200 LE MENOUX (FRA)
105FS78
264.

110

UNION JACK Z Zangersheide BEL 2013 Gleiding chestnut/174 F: Ulove des Charmes
M: Sally xx
O: Camilla Eriksen
B: Louise Nielsen
265.

222

UNNAMED IRL 2013 Gelding Bay F: RICARDO Z
M: CAVALIER CLASSIC/HIGH ROLLER
O: GREGORONI FILIPPO
B: SIOBHAN MCGUINNESS
106JY91
266.

202

VAINQUER Z ZANG BEL 2013 Gelding Black F: VIGO D'ARSOUILLES
M: BOMBAY BINNY/FIRST TRUMP
O: Lieven TSJOEN
B: Tsjoen Lieven
106JG10
267.

420

VALENTINE 18 HANN GER 2007 Mare Chestnut F: VALENTINO
M: VIENNA/VARUS
O: Kikuth, Heike
B: Paulus, Martina
103UY86
268.

323

VALLY K HANN GER 2009 Mare Other F: VALENTINO
M: FREIA/FREIHERR
O: MMag. Dr. Susanna Kleindienst
B: MMag. Dr. Susanna Kleindienst, c/o Joachim Künecke
104QZ44
269.

361

VENUS DE BORDENAVE AA FRA 2009 Mare Bay F: GRAFENSTOLZ
M: MILADY DE BORDENAVE/DAGUET DU ROCHAU
O: Gilles PONS
B: M. GILLES PONS, SAMES (FRA)
104XV54
270.

324

VICTORIA 108 HANN GER 2011 Mare Other F: VALENTINO 240
M: EMILIA/EARL
O: Stottmeister, Matthias u.Silke
B: Richard und Matthias Stottmeister
105UE27
271.

210

WALLENBERG LEMONADE FWB FIN 2006 Mare Bay F:
M: /
O: Nina Steiner
B: Annastiina Valli
105SE34
272.

334

WATERLILY XI GBR 2011 Mare Black F: WATERMILL SWATCH
M: HARTHILL PARIS/PARIS LIGHTS
O: Veera Peltokangas
B:
106AJ63
273.

310

WATERMILL HEEJAN KWPN NED 2012 Gelding Bay F: BOSS
M: DONNY/CELANO
O: Jan GREVE
B: J.A. Wijnveen
106CG45
274.

39

WERNISAŻ M SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Contendor
M: Wersja M
O: Katarzyna Gil
B: SK Moszna
275.

357

WICKY 214 DSP GER 2004 Mare Bay F: KORSAR II
M: /
O: Ulrika GILLERFORS BERGLUND
B: Ursula Schmucker
103SG22
276.

5

WILBERT LL Estonian Sporthorse FIN 2010 Gleiding chestnut/kuc:147 F: Wiltons suprise
M: Linda van camstra
O: Ratsuniitty oy
B: Kalda Jaak
277.

414

WILLUNGA ISH IRL 2007 Gelding Other F: OLYMPIC LUX
M: RINGMOYLAN BEAUTY/COEVERS DIAMOND BOY
O: Samia Murgian Hedger
B: CHRISTOPHER O'SULLIVAN
104DA16
278.

46

WINCI SP POL 2013 Wałach gniada F: Winston
M: Wiagra
O: J.J.Darboven sp. z o.o.
B: Krzysztof Gąsiorowski
279.

266

WINDSER SKOVBO DWB DEN 2012 Gelding Bay F: WILKENS
M: SHE'S MAGIC XX/CAJUN CADET XX
O: Aistis VITKAUSKAS
B: Stald S.V. Skovbo
106AB58
280.

9

WIRGINIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: CON CALMA
M: WITARA
O: ARKADIUSZ WOJTAL
B: GRABOWSKI MARIUSZ
281.

255

ZINGA ZANGA EST 2007 Mare Bay F: CARUSO
M: MARY-LU/ALJANO
O: Andres HOOP, Anni Liis HOOP
B: Tiina Orover
103ZW16
Rider Country
Competition
Prize
Ainsoo Dagmar
300
SUM:
300.00
Aldinger Nicolai
350
SUM:
350.00
Andersen Alice
20
SUM:
20.00
Andersson Amanda
200
SUM:
200.00
Bao Yingfeng
20
SUM:
20.00
Bech Strom Sara
20
SUM:
20.00
Biasia Marco
500
SUM:
500.00
Brandt Andreas
150
SUM:
150.00
Cincinnati Andrea
300
SUM:
300.00
Engelsson Judit
100
SUM:
100.00
Forsberg Lina
20
SUM:
20.00
Gerken Rebecca-Juana
25
SUM:
25.00
Graungaard Helena
400
SUM:
400.00
Gustafsson Sandra
650
SUM:
650.00
Hansen - Hotopp Malin
300
SUM:
300.00
Hassö Anna
20
SUM:
20.00
Haugen Marthe Hagen
20
20
SUM:
40.00
Hoim Erkki
20
SUM:
20.00
Honko Kristiina
100
SUM:
100.00
Jankari Elmo
25
SUM:
25.00
Kallas Jaagup
200
SUM:
200.00
Knüppel Hanna
35
SUM:
35.00
Laiho Elmo
35
SUM:
35.00
Larsen Heidi Bratlie
20
SUM:
20.00
Laumann Emilie Lindgren
500
SUM:
500.00
Lindbäck Niklas
25
SUM:
25.00
Lips Tim
850
SUM:
850.00
Losvik Eirin
500
SUM:
500.00
Luciani Mattia
400
SUM:
400.00
Maggi Beatrice
150
SUM:
150.00
Manninen Veera
20
SUM:
20.00
Marzahl Nadine
350
200
25
SUM:
575.00
Mcnab Kevin
250
25
SUM:
275.00
Orctová Eliška
20
SUM:
20.00
Peltokangas Veera
20
SUM:
20.00
Ramsgaard Hanne Wind
35
SUM:
35.00
Roman Pietro
350
SUM:
350.00
Schnaufer Josephine
200
SUM:
200.00
Sjoborg Sofia
25
25
25
SUM:
75.00
Vervaecke Senne
150
SUM:
150.00
Vogg Felix
150
SUM:
150.00
Wikström Hedwig
300
SUM:
300.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aamodt Vilde
2019-05-04
Adamek Maria
2019-05-05
23
FIGA (28)
2019-05-05
21
Afruni Francesca
CATHERYN (377)
2019-05-05
20
Ainsoo Dagmar
FORTUNA (207)
2019-05-04
2
300
Aldinger Nicolai
NEWELL (425)
2019-05-05
4
350
Algotsson Ostholt Sara
ARPERTINA (407)
2019-05-05
13
2019-05-04
22
Andersen Alice
EUPHORIA (278)
2019-05-05
6
20
Andersen Jon
2019-05-04
17
Andersson Amanda
JERSEY (271)
2019-05-05
3
200
KOKOS (272)
2019-05-05
15
Andreasen Louise Dyhr
ORKIDE (254)
2019-05-05
Anopczenko Natalia
AFISZ (126)
2019-05-05
29
Bao Yingfeng
TESEO (302)
2019-05-04
8
20
Bauer Hans
2019-05-05
25
Bech Strom Sara
2019-05-04
10
20
Benitez Valle Esteban
MILANA 23 (413)
2019-05-05
14
Berglund Amanda
WICKY 214 (357)
2019-05-05
23
Biasia Marco
2019-05-04
1
500
JUNCO CP (431)
2019-05-05
16
Bjurfors Elin
2019-05-05
Bolaffio Ludovica
ASTON 17 (220)
2019-05-04
2019-05-04
9
Brandt Andreas
ESRA BS (263)
2019-05-05
GEMMY K (264)
2019-05-05
4
150
Brekke Caroline Walan
2019-05-04
22
Burzyńska Agnieszka
NAVARRA (47)
2019-05-05
25
Carlsson Elsa
LAICA (279)
2019-05-05
21
Chmielinska Aleksandra
2019-05-05
17
HUZAR (320)
2019-05-04
25
Christiansen Mette Rise
2019-05-04
Cincinnati Andrea
2019-05-04
3
300
2019-05-04
15
2019-05-05
23
Czuchaj Nikolina
BENEFIS (153)
2019-05-05
38
Domeij Erica
KISS QBS (306)
2019-05-04
Dunst Daniel
LORIOT F (432)
2019-05-05
26
2019-05-05
12
Dymińska Dominika
2019-05-05
32
Dzięgielewska Karina
PLOTER (19)
2019-05-05
14
Dziuba Filip
SAFARI (151)
2019-05-05
Dziuba Filip
CORMINTTA (339)
2019-05-04
Engelsson Judit
KAMINSKIJ (273)
2019-05-05
5
100
BOB (274)
2019-05-05
14
Eriksen Camilla
2019-05-05
16
Eriksen Cecilie
CALVIN (401)
2019-05-05
10
Falkowska Ewelina
JUSIS (24)
2019-05-05
19
Formella Dorota
WINCI (46)
2019-05-05
22
Forsberg Christoffer
2019-05-05
33
Forsberg Christoffer
CUSTOM PB (227)
2019-05-04
20
2019-05-05
10
2019-05-04
26
Forsberg Lina
CALOJ (330)
2019-05-04
6
20
Gąsiorek Julia
INTERIA (20)
2019-05-05
2
Gatti Mattia
2019-05-05
22
Gerken Rebecca-Juana
SEXTA Z (355)
2019-05-05
8
25
SCIPIO S (419)
2019-05-05
19
Gerlaczyński Lesław
GAZA (14)
2019-05-05
39
Gerold Rebecca
2019-05-05
2019-05-05
Gierz Aleksandra
ŁARENNE (142)
2019-05-05
Gil Maria
2019-05-05
Glomb Victoria
ROSSIR (30)
2019-05-05
33
DREAMER (31)
2019-05-05
SOJUZ (32)
2019-05-05
18
Graungaard Helena
2019-05-04
1
400
2019-05-04
Gregoroni Filippo
UNNAMED (222)
2019-05-04
14
2019-05-05
18
Gryme Hanna
TENCY (307)
2019-05-04
31
Guglielmi Giulio
CARAMIO 4 (352)
2019-05-05
14
2019-05-05
24
Gustafsson Sandra
CALIBER (308)
2019-05-04
28
KOORDINAT (403)
2019-05-05
2
650
KVADRAT (404)
2019-05-05
Hansen - Hotopp Malin
CALLFIELD (359)
2019-05-05
3
300
2019-05-05
17
Hassö Anna
2019-05-05
Hassö Anna
2019-05-04
9
20
FLIP ONE (342)
2019-05-04
29
Haugen Marthe Hagen
CARAMELLE (268)
2019-05-05
10
20
2019-05-05
7
20
Haugen Victoria
2019-05-04
21
Hoim Erkki
ROLEKS (123)
2019-05-05
5
Hoim Erkki
ASPIRIN (258)
2019-05-05
11
20
Honko Kristiina
GILBERT (209)
2019-05-04
5
100
Hoop Anni Liis
2019-05-05
Hopster Lisa
2019-05-04
Hopster Lisa
2019-05-04
10
Huber Stefanie
ANDORA 49 (251)
2019-05-05
Huttunen Paavo
AAVICII (137)
2019-05-05
Huttunen Paavo
2019-05-04
MAYDAY II (332)
2019-05-04
Ihamäki Heli
2019-05-05
Jankari Elmo
2019-05-05
34
Jankari Elmo
2019-05-05
7
25
Jankari Elmo
2019-05-04
25
Joergensen Tobias
2019-05-04
24
2019-05-05
Jonsson Laerke
HOT SHOT (253)
2019-05-05
20
Kallas Jaagup
2019-05-04
3
200
Kalm Kaire
CAVALIER (316)
2019-05-04
13
Kamiński Jan
NANCY (7)
2019-05-05
2019-05-05
41
PRIMAVERA (111)
2019-05-05
3
Kaminski Jan
EMINOR (139)
2019-05-05
25
Kangur Maris
AL PACINO (133)
2019-05-05
Karhapää Aki
2019-05-05
13
Karlińska Aleksa
2019-05-05
2
REMIKS (144)
2019-05-05
17
Khoddam - Hazrati Katrin
PIPPA 2 (317)
2019-05-04
14
2019-05-04
19
COSMA (411)
2019-05-05
15
Klebba Natalia
CASSI (40)
2019-05-05
48
Knüppel Hanna
CALESCO 3 (216)
2019-05-04
7
35
2019-05-05
18
Kopka Sikorska Agnieszka
BAZYLIA (117)
2019-05-05
27
Kotyra Natalia
MADRYT (16)
2019-05-05
37
Kowalik Wojciech
PAKIET (127)
2019-05-05
12
Kowalska Magdalena
2019-05-05
32
Kozon Kamila
FALLEN (145)
2019-05-05
Krajewska Izabela
KONTRA (57)
2019-05-05
46
Król Weronika
2019-05-05
9
KEMARA (122)
2019-05-05
11
Królikowska Anna
ROMINA (12)
2019-05-05
9
Krüger Marco
2019-05-04
15
2019-05-04
12
Laiho Anselmi
2019-05-05
29
2019-05-05
1
2019-05-05
28
2019-05-05
1
Laiho Elmo
2019-05-05
21
2019-05-04
6
35
Lain Sigrid
INSAR (29)
2019-05-05
11
Larsen Heidi Bratlie
2019-05-05
9
20
Laumann Emilie Lindgren
2019-05-05
1
500
Leuwer Ben
2019-05-05
15
2019-05-05
1
Leuwer Ben
AVATAR 28 (372)
2019-05-05
19
2019-05-05
11
Lewandowska Ewa
RAMZES (56)
2019-05-05
16
Lindbäck Niklas
2019-05-05
6
25
Lips Tim
BAYRO (416)
2019-05-05
1
850
Losvik Eirin
2019-05-05
3
500
Lucheschi Carlo
2019-05-05
Luciani Alice
SAM B (381)
2019-05-05
26
2019-05-05
21
Luciani Mattia
BINGO (265)
2019-05-05
1
400
GOOD LUCK (374)
2019-05-05
FURNEAUX (410)
2019-05-05
24
Łazorczyk Marta
ORION (138)
2019-05-05
2019-05-05
10
Łękowska Zofia
RABATA (36)
2019-05-05
Maffezzoli Ginevra
2019-05-05
30
Maggi Beatrice
SVICOLONE (219)
2019-05-04
4
150
Manninen Veera
SIR GREG (260)
2019-05-05
8
20
COLIBRI (373)
2019-05-05
17
Marzahl Nadine
VALLY K (323)
2019-05-04
2
350
2019-05-04
4
200
2019-05-05
9
25
Mcnab Kevin
2019-05-05
31
2019-05-04
WILLUNGA (414)
2019-05-05
5
250
2019-05-05
8
25
Michalec Joanna
DOLMAN (45)
2019-05-05
Nielsen Jasmine
PORTOS (54)
2019-05-05
20
Nielsen Jasmine
2019-05-04
Nikkanen Julia
2019-05-05
30
2019-05-05
2
Nilsen Eline Kjos
2019-05-04
11
Oksanen Kirsi
2019-05-05
30
2019-05-05
2019-05-05
38
Okupny Wiktoria
2019-05-05
LOGOS (26)
2019-05-05
35
Olszewski Tomasz
DAVISHILL (119)
2019-05-05
35
SZMULA (120)
2019-05-05
15
Opravilová Eliška
2019-05-05
12
DUNKAS A (379)
2019-05-05
29
Orctová Eliška
BONUS 1 (321)
2019-05-04
7
20
Orelma-Törmänen Susanne
DORIA II (214)
2019-05-04
17
Orłowska Marta
2019-05-05
5
Orłowski Marcin
2019-05-05
FIGA (52)
2019-05-05
17
Peltokangas Veera
2019-05-04
27
2019-05-04
2019-05-04
11
20
Pertkiewicz Laura
2019-05-05
34
2019-05-05
44
Piasecki Piotr
PEREZ (115)
2019-05-05
23
BANITKA (13)
2019-05-05
8
Pitkänen Veera
LINAS (125)
2019-05-05
36
Pokorný Robert
CONNOR (43)
2019-05-05
13
Pokorny Robert
FLOOR (363)
2019-05-05
12
Polonis Paulina
CELESTA (152)
2019-05-05
19
Pruszkowska Kaja
JAREMA (141)
2019-05-05
37
Rajnert Kamil
ICARA (33)
2019-05-05
28
AKROPOL (34)
2019-05-05
1
Ramsgaard Hanne Wind
2019-05-04
8
35
Rapacka-Zimny Natalia
2019-05-05
45
Reemtsma Martina
2019-05-04
19
2019-05-04
2019-05-05
15
Riedesel Carlotta
NIKLAS (508)
2019-05-05
4
Riedesel Philipp
2019-05-05
28
CHACON 3 (322)
2019-05-04
20
Rodź Natalia
2019-05-05
6
Roman Pietro
2019-05-05
2
350
Rosenberg Elvira
AVALON (275)
2019-05-05
GUY (276)
2019-05-05
Rosenqvist Tuija
2019-05-04
23
Rychlik Grzegorz
SOFIA (3)
2019-05-05
24
Rychlik Sylwia
2019-05-05
3
UDINE (2)
2019-05-05
26
Ryslinge Vivan Mary
2019-05-05
21
Sanders Mathilde
CARFINA 3 (267)
2019-05-05
19
Schlichting Jade
2019-05-05
Schnaufer Josephine
SINGAPURE (354)
2019-05-05
4
200
RONALDO (382)
2019-05-05
16
2019-05-05
Sikorski Łukasz
2019-05-05
18
Siltakorpi Sami
2019-05-04
13
2019-05-04
Silvestri Carolina
2019-05-04
16
Sjoborg Sofia
TARGA D (383)
2019-05-05
6
25
2019-05-05
7
25
2019-05-05
9
25
Składanowska Julia
DOLAR (37)
2019-05-05
36
Soer Kati
A MARINA (256)
2019-05-05
18
Sosnowski Jakub
JEDYNKA (21)
2019-05-05
43
Spisak Pawel
PACO (303)
2019-05-04
EMPORIO (507)
2019-05-05
7
Spolowicz Artur
BANKIER (503)
2019-05-05
11
DOLCE BIE (504)
2019-05-05
24
Steiner Nina
2019-05-04
24
Sternberg Amanda
EL SAMUEL (309)
2019-05-04
18
Sun Huadong
2019-05-04
30
Suovanen Saga
2019-05-05
25
Tapio Emmi
ONE WIND (261)
2019-05-05
16
Tollig Enar
LORANGA (228)
2019-05-04
Trombini Lorenza
2019-05-05
13
Tsyrulnikova Sofya
ALI BEY (124)
2019-05-05
26
Uhrberg Sandra
CRAVALL (277)
2019-05-05
23
Uuk Veiko
BEITON (257)
2019-05-05
22
Valila Martina
2019-05-05
Van Assendelft Monica
2019-05-05
10
Van Assendelft Monica
CHUPITO M (211)
2019-05-04
16
Van Winkel Steve
2019-05-04
23
2019-05-04
Vervaecke Kris
2019-05-05
20
2019-05-05
22
Vervaecke Senne
JENO (340)
2019-05-04
5
150
2019-05-04
Vevers Luise
RUUDI (259)
2019-05-05
12
Vitkauskas Aistis
FIREFLY (223)
2019-05-04
21
2019-05-05
13
2019-05-05
27
2019-05-04
Vogg Felix
CAYENNE (362)
2019-05-05
5
150
2019-05-05
Wajda Marek
LARKIN (130)
2019-05-05
22
2019-05-05
27
Wajda Marek
MEQINI (506)
2019-05-04
18
Waśniewska Pola
2019-05-05
42
Wawrik Almut
2019-05-05
4
Wawrik Almut
GWENDOLYN (201)
2019-05-04
12
Ważyński Marcel
MIRADOR (49)
2019-05-05
47
GLADIATOR (150)
2019-05-05
31
Westerberg Engla
2019-05-05
6
Wikström Hedwig
2019-05-05
7
2019-05-05
14
LAWESTA (114)
2019-05-05
8
Wikström Hedwig
2019-05-05
2
300
Wojtal Julianna
2019-05-05
Wyżykowski Maurycy
2019-05-05
20
Zambrzycka Julia
DOLMEN (48)
2019-05-05
Żuchowicka Katarzyna
2019-05-05
31
CHOPIN (11)
2019-05-05
40
2019-05-05
3
ARON (41)
2019-05-05

Number of Riders: 195

Number of Horses: 281

The sum of prizes: 8 445.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl