Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 16:42:16
2019-04-30 16:23:13
Anna Maciejak GINGER GIRL
  • 2x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:47:30
2019-04-29 21:02:31
Jacek Bobik CARA 199
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:00:40
2019-04-29 21:00:40
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 7/C/zwykły- o puchar Burmistrza Gminy Goleniów- art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 20:59:48
2019-04-29 20:59:48
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 7/C/zwykły- o puchar Burmistrza Gminy Goleniów- art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:34:27
2019-04-29 19:34:27
Nina Czerniawska CRUELLA DE MON
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:33:51
2019-04-29 19:33:51
Nina Czerniawska FRANCESCO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 16:55:19
2019-04-29 19:33:04
Blanka Jarecka MAGIA
  • 1x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:32:14
2019-04-29 19:32:14
Natalia Stankiewicz MAGIA
  • 1x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:31:10
2019-04-29 19:31:10
Anna Kwiatkowska FRANCESCO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:30:20
2019-04-29 19:30:20
Agata Górecka CRUELLA DE MON
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:29:50
2019-04-29 19:29:50
Agata Górecka BLANKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:28:42
2019-04-29 19:28:42
Karolina Chreptowicz BLANKA
  • 1x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:28:10
2019-04-29 19:28:10
Karolina Chreptowicz POKAZ J
  • 1x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:34:24
2019-04-29 19:27:43
Maria Laskowska VENDETTA
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 18:25:55
2019-04-29 19:20:33
Karolina Gąsiorowska POKAZ J
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:19:25
2019-04-29 19:19:25
Martyna Krawiec BLANKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:18:49
2019-04-29 19:18:49
Martyna Krawiec CRUELLA DE MON
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 19:19:06
2019-04-29 19:15:33
Maciej Żołądkiewicz QUINTA II G
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 18:02:35
2019-04-29 17:36:52
Anna Czerewaty LORINO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:04:57
2019-04-29 15:57:07
Małgorzata Keister LEXUS
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:00
2019-04-29 15:31:12
Joanna Chruściewicz LARRON'S SON
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
  • 1x 7/C/zwykły- o puchar Burmistrza Gminy Goleniów- art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:03
2019-04-29 15:30:21
Joanna Chruściewicz TELCO
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:23
2019-04-29 15:29:44
Joanna Chruściewicz RIKI-MITA
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:27
2019-04-29 15:29:08
Joanna Chruściewicz URICELLO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:30
2019-04-29 15:28:20
Ewelina Wasiak CASSAL'S BOY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 16:05:33
2019-04-29 15:27:08
Wiktoria Antoniewska CORRERO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 12:02:43
2019-04-29 11:54:21
Aleksandra Fabisiak SILVIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 11:15:16
2019-04-29 11:13:27
Aleksandra Nowak HERA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 08:56:54
2019-04-28 23:51:57
Martyna Głuszek KALAHARI
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:01:50
2019-04-28 20:48:57
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 21:01:53
2019-04-28 20:26:16
Sandra Kordus ONTARIO
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:15:40
2019-04-28 20:06:25
Natalia Łożewska SANCHO Z. JASKÓŁKA
  • 2x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 20:15:43
2019-04-28 20:05:41
Michał Cwajda ODESSA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 17:54:49
2019-04-28 16:04:36
Maja Gniazdowska CRUMBLE MG
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:07:43
2019-04-28 10:13:20
Maciej Sobótka OCEANIA W
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:07:57
2019-04-28 10:12:30
Maciej Sobótka ELDAR
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:08:03
2019-04-28 08:51:32
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 21:52:04
2019-04-27 21:03:57
Kornelia Misztela L-CAPRI
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
21 ENTRY PRE-APPROVED 2019-04-27 16:29:16
2019-04-27 15:58:26
Aleksandra Lewszyk NEGRA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 4/L-lic/L- licencyjny, art. 6 reg. B
20 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 16:42:42
2019-04-27 15:43:49
Andrzej Pasek 2
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 22:03:40
2019-04-26 22:03:05
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
  • 1x 7/C/zwykły- o puchar Burmistrza Gminy Goleniów- art. 238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 22:03:36
2019-04-26 22:01:21
Anna Kopeć HIOYALINE
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-26 17:16:48
2019-04-26 17:16:48
Aleksandra Szycko CASTOR
  • 2x 4/L-lic/L- licencyjny, art. 6 reg. B
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:04
2019-04-25 08:08:56
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:07
2019-04-25 08:08:09
Laura Maciejkiewicz SUMMER CRUISE II
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 17:35:42
2019-04-24 16:51:54
Maria Lembas CHERITY LADY
  • 1x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-27 09:52:15
2019-04-22 12:32:12
Nikola Mielniczek CHASTROVIA SZ
  • 2x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 21:50:28
2019-04-22 12:29:00
Julia Chanaj FUKS
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 12:27:54
2019-04-22 12:27:54
Zuzanna Wiśniewiecka GALAHAD
  • 2x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-14 22:38:01
2019-04-14 18:45:06
Anna Maciejak LAWENDA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-12 20:05:36
2019-04-12 11:33:13
Katarzyna Buiłek SHADOW
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-07 15:38:47
2019-04-07 08:07:25
Katarzyna Gaj ESTERA
  • 2x 1/miniLL/dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1- towarzyski
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 21:52:22
2019-04-06 17:05:38
Alicja Wolańska AGOSTINO J
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-06 21:52:25
2019-04-06 17:03:18
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 5/P/P- dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art. 239
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-29 22:22:42
2019-04-06 16:58:47
Marek Łatosz RIVERA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-04 14:19:28
2019-04-04 12:06:38
Elżbieta Wachuda CHICAGO
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu, dod. S1-towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-30 12:09:54
2019-04-01 22:44:11
Milena Sawicka VIWA
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
1 ENTRY ACCEPTED 2019-04-28 14:08:21
2019-04-01 19:34:11
Maja Stępień FIONA
  • 2x 3/L/zwykły art. 238.2.1-towarzyski
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antoniewska Wiktoria KJ Cavallo Szczecin
2005 (JM.)
O043658
2. Berdowska Aleksandra LKS DRAGON NOWIELICE
2001 (J.)
O029291
3. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
4. Buiłek Katarzyna JKS Elcon Szczecin
S
O018603
5. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
6. Chreptowicz Karolina KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
7. Chruściewicz Joanna KJ Cavallo Szczecin
S
O002774
8. Cwajda Michał JKS Tornado Szczecin
S
O002691
9. Czerewaty Anna Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
O046887
10. Czerniawska Nina Klub Sportowy Verso La Natura
2005 (JM.)
O052108
11. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
12. Fabisiak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O014429
13. Gaj Katarzyna brak
S
brak
14. Gąsiorowska Karolina KS Verso La Natura
2003 (J.)
O042052
15. Głuszek Martyna KJ POLONEZ Damnica
2001 (J.)
O039038
16. Gniazdowska Maja JKS Tornado Szczecin
1999 (MJ.)
O025049
17. Górecka Agata KS Verso La Natura
2013 (Mł.)
O043660
18. Jarecka Blanka KS Verso La Natura
2008 (Mł.)
brak
19. Keister Małgorzata bpk
S
O040042
20. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
21. Kordus Sandra bpk
S
O007922
22. Kozłowski Henryk KJ POLONEZ Damnica
S
O032557
23. Krawiec Martyna KS Verso La Natura
2002 (J.)
O041317
24. Kwiatkowska Anna KS Verso La Natura
2001 (J.)
brak
25. Laskowska Maria JKS FOLWARK PODKOWA
2005 (JM.)
O037282
26. Lembas Maria BRAK
2006 (JM.)
BRAK
27. Lewszyk Aleksandra KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
S
O033323
28. Łatosz Marek BPK-ZACHODNIOPOMORSKIE
S
O046979
29. Łożewska Natalia JKS Tornado
S
brak
30. Maciejak Anna bpk
S
O014106
31. Maciejkiewicz Laura JKS Robir Chwalęcice
S
O036622
32. Mielniczek Nikola JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
brak
33. Misztela Kornelia JKS Tornado Szczecin
1998 (MJ.)
O028558
34. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
35. Pasek Andrzej Dragon nowielice
S
O000478
36. Sawicka Milena bpk
2002 (J.)
O037277
37. Sobótka Maciej Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
S
O025060
38. Stankiewicz Natalia KS Verso La Natura
2005 (JM.)
brak
39. Stępień Maja KJ Caris Kamień Pomorski
2002 (J.)
O043062
40. Szycko Aleksandra JKS Elcon Szczecin
S
O037276
41. Wachuda Elżbieta KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O045786
42. Wasiak Ewelina KJ Cavallo Szczecin
S
O028554
43. Wiśniewiecka Zuzanna JKS Elcon Szczecin
2007 (JM.)
brak
44. Wolańska Alicja KJ POLONEZ Damnica
2003 (J.)
O037303
45. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
46. Żołądkiewicz Maciej Kj. Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

7

AGOSTINO J Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach siwa/165 F: OSJAN
M: AMBROZJA
O: Wolańska Alicja
B: Joskowski Jerzy
K018810 616 007 53 02486 10
2.

44

BLANKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landor
M: NN
O: Natalia Czernik
B: NN
K019761
3.

29

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
4.

51

CARA 199 Niem.sport. POL 2014 Klacz gniada/170 F: Chap II
M: Celina
O: -
B: -
K026730 DE45660493614
5.

50

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach gniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O: Jacek Bobik
B: SK Nowielice
K021019 616009640003311
6.

39

CASSAL'S BOY HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Cassall /
M: Anna-To / Cassini I
O: Anna Farysej
B:
K025500 421000183812
7.

17

CASTOR HOL GER 2006 Wałach gniada/172 F: Concerto / Contender
M: Keley / Leonid
O: Leszek Pawlak
B: Frank Bensemer
K011970 DE421000273906
8.

5

CHASTROVIA SZ WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada/162 F: Kevin
M: Chardona
O: Radosław Szopiński
B: Edward Szuk
brak 616007610112309
9.

14

CHERITY LADY US DEN 2014 Klacz gniada/175 F: S J's CAVIAR* (US)
M: GLOBAL LADY ( S)
O: MARIA LEMBAS
B: LEMBAS
BRAK 208334201400273
10.

6

CHICAGO Hanowerska POL 2009 Wałach gniada/164 F: Chalet
M: Pippi Lotta
O: Joanna Wachuda
B: Joanna Wachuda
brak
11.

40

CORRERO HOL POL 1996 Ogier siwa F: Claudio / Carthago
M: Finja X I I I / Contender
O: Urszula Farysej
B: Uwe Meyer
K003715 POL009640010896
12.

42

CRUELLA DE MON HOL POL 2006 Klacz gniada F: Cristo /
M: Romina II /
O: Natalia Czernik
B: Brodersen Hans Asmus
K011151
13.

26

CRUMBLE MG Meklemburska GER 2012 Klacz ciemnogniada/173 F: Cumberland
M: Quo Vadis
O: Olga Szyroki-Lichota
B: Marianne Henning
K025425
14.

25

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Bolero de Ravel
M: Cyklamena
O: Maria Berdowska
B: Grzybowski Mariusz
K022933 616009640102108
15.

24

ELDAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho /
M: El Alia /
O: Maciej Sobótka
B: Majątek Malechowo
K020772 6169996400939
16.

1

FIONA SP POL 2011 Klacz gniada/170 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak X
17.

46

FRANCESCO SP POL 2008 Wałach siwa F: Landor /
M: Finezja /
O: Natalia Czernik
B: Ireneusz Ćwik
K017102
18.

4

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama
M: Fulda
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
19.

13

GALAHAD KUC POL 2012 Wałach bułana/kuc: F: Trzy po trzy
M: Gracja
O: Leszek Pawlak
B: Krzysztof Tyburczy
brak
20.

53

GINGER GIRL Holsteiner Warmblut POL 2014 Klacz gniada/160 F: Cascadello II
M: Oksana II
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Mortensen Thies
brak DE421000046614
21.

32

HERA HAN GER 2014 Klacz siwa/164 F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak Brak
22.

18

HIOYALINE KWPN GER 2012 Klacz gniada/163 F: Pacyfic
M: Ioyaline
O: Jan Kopeć
B: Mosman Rohe
Brak 528003201210482
23.

31

KALAHARI Małopolska POL 2008 Klacz gniada/174 F: KALIPSO
M: DROP
O: Marek Głuszek
B: Karol Zychowicz
BRAK 616 066 55 00334 08
24.

54

Kasandra F:
M:
O:
B:
25.

22

L-CAPRI SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Libia / Dem
O: Wioletta Misztela
B: Kazimierz Dmiterczuk
K017444 616009682000404
26.

35

LARRON'S SON SP POL 2012 Ogier siwa F: Larron / Lancer II
M: Gaja / Carry Son
O: Joanna Chruściewicz
B: Monika Tadych
K025843 616009640037712
27.

11

LAWENDA WLKP POL 2011 Klacz izabelowata/160 F: Widam
M: Leliwa
O: Bartosiewicz Katarzyna
B: Bartosiewicz Katarzyna
brak 616007681020702
28.

21

Lektor 2 POL 2000 Wałach ciemnogniada F: 2
M: 2
O: 2
B: 2
2
29.

34

LEXUS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Leika / Einklang
O: Małgorzata Keister
B: Grudziński
K019535 POL009610043609
30.

41

LORINO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada/171 F: Cotton club
M: Loretta P
O: Anna Czerewaty
B: Tomasz Misiowiec
Brak 982000167788981
31.

47

MAGIA SP POL 2009 Klacz dereszowata F: Hiacynt /
M: Mewa /
O: Natalia Czernik
B:
K014736
32.

20

NEGRA Typ Pogrubiony POL 20.09.2009 Klacz siwa/165 F: Eldorado
M: Nastazja
O: Aleksandra Lewszyk
B: Roman Mazurek
brak 616999640095809
33.

23

OCEANIA W WLKP POL 2012 Klacz siwa/171 F: Carlos DZ/
M: Osaka/
O: Maciej Sobótka
B: Stajnia Jastrzębniki
K025062
34.

28

ODESSA SP POL 2014 Klacz gniada/173 F: Salamon
M: Oriona
O: Marta cwajda
B: Antoni cwajda
Brak 616009640051514
35.

49

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
36.

30

ONTARIO TRK POL 2012 Wałach kara/160 F: Connery /
M: Oliwia Life /
O: Sandra Kordus
B: Wojciech Suś
K023114 POL732010069412
37.

45

POKAZ J SP POL 2010 Wałach dereszowata F: Karbon /
M: Pegi /
O: Natalia Czernik
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
brak
38.

43

QUINTA II G SP POL 2009 Klacz gniada/170 F: Turbud Quirinus
M: Cantus
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Artur Gołaś
Brak .
39.

37

RIKI-MITA SP POL 2011 Klacz siwa F: Carry Son / Carry
M: Replika / Lascadell
O: Joanna Chruściewicz
B:
K025502 616007640061911
40.

3

RIVERA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: FRED
M: ROMA
O: Marek Łatosz
B: Jezior Jerzy
K022858 POL 009 67 00371 04
41.

27

SANCHO Z. JASKÓŁKA Tinker NLD 2007 Wałach srokata/mk: F: nn
M: nn
O: Natalia Łożewska
B: R.B. den Burger
brak
42.

10

SHADOW SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Carry Son / Carry
M: Shirra / Rabiates Turbud Z
O: Justyna Buiłek
B: Stajnia Komarowo
K017678 POL616007610053212
43.

33

SILVIA Szlachetna Półkrew POL 2015 Klacz gniada/- F: Larron
M: Skarbnica
O: -
B: -
Brak 616009640068415
44.

19

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
45.

16

SUMMER CRUISE II Irlandzki Koń Sportowy IRL 1999 Wałach siwa/162 F: Crusing /
M: nn / nn
O: Magdalena Świstel
B: Catriona Pinington
K018444 826067PHS030074
46.

36

TELCO SP POL 2006 Ogier gniada F: Carry Son / Carry
M: Tanita / Calettos Son
O: Urszula Farysej
B: SK Racot
K010635 POL009610101206
47.

15

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
48.

38

URICELLO HOL GER 2015 Ogier gniada/170 F: Uriko
M: Carpaccio
O: Anna Farysej
B: Henningsen Carsten
K027390 Brak
49.

48

VENDETTA SP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Diarado
M: V-Mandola
O: Wielowski Sp. J.
B: Wielowski Sp. J.
K025061 616009640042813
50.

56

VINO 26 HAN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Valentino/Now Or Never
M: Freya/For Feeling
O: Henryk Kozłowski
B: Bierstedt Jun
K024096 DE431312011408
51.

2

VIWA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Love Affair /
M: Valencia / Compliment
O: Monika Sawicka
B: Henryk Cieśla
K024019 616009664000381
52.

55

ZARA R Mały Koń POL 2011 Klacz gniada/mk:158 F: Cittboy R
M: Zazula
O: Roksana oczki
B: Gapiński Marek
Brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniewska Wiktoria
KJ Cavallo Szczecin
CORRERO (40)
2019-05-01
2019-05-01
1
2019-05-01
4
50
Berdowska Aleksandra
LKS DRAGON NOWIELICE
CYRANKA (25)
2019-05-01
2019-05-01
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2019-05-01
1
500
2019-05-01
2
400
2019-05-01
8
2019-05-01
1
300
Buiłek Katarzyna
JKS Elcon Szczecin
SHADOW (10)
2019-05-01
2019-05-01
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (4)
2019-05-01
10
2019-05-01
Chreptowicz Karolina
KS Verso La Natura
BLANKA (44)
2019-05-01
1
POKAZ J (45)
2019-05-01
12
Chruściewicz Joanna
KJ Cavallo Szczecin
2019-05-01
3
150
2019-05-01
3
300
TELCO (36)
2019-05-01
2
150
2019-05-01
2
200
2019-05-01
12
2019-05-01
1
200
2019-05-01
2019-05-01
6
2019-05-01
8
Cwajda Michał
JKS Tornado Szczecin
ODESSA (28)
2019-05-01
17
2019-05-01
13
Czerewaty Anna
Bez przynależności klubowej
LORINO (41)
2019-05-01
15
2019-05-01
22
Czerniawska Nina
Klub Sportowy Verso La Natura
2019-05-01
4
2019-05-01
5
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2019-05-01
2019-05-01
Fabisiak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
SILVIA (33)
2019-05-01
19
2019-05-01
20
Gaj Katarzyna
brak
2019-05-01
9
2019-05-01
2019-05-01
Gąsiorowska Karolina
KS Verso La Natura
POKAZ J (45)
2019-05-01
2019-05-01
11
2019-05-01
Głuszek Martyna
KJ POLONEZ Damnica
2019-05-01
9
2019-05-01
3
70
Gniazdowska Maja
JKS Tornado Szczecin
2019-05-01
2
100
2019-05-01
9
Górecka Agata
KS Verso La Natura
2019-05-01
13
BLANKA (44)
2019-05-01
14
Jarecka Blanka
KS Verso La Natura
MAGIA (47)
2019-05-01
11
2019-05-01
2
Keister Małgorzata
bpk
LEXUS (34)
2019-05-01
9
2019-05-01
2019-05-01
Kopeć Anna
KJ Bonin
2019-05-01
2019-05-01
SPARTAN (19)
2019-05-01
2019-05-01
Kordus Sandra
bpk
ONTARIO (30)
2019-05-01
2019-05-01
Kozłowski Henryk
KJ POLONEZ Damnica
VINO 26 (56)
2019-05-01
4
70
2019-05-01
4
100
Krawiec Martyna
KS Verso La Natura
2019-05-01
6
20
BLANKA (44)
2019-05-01
3
Kwiatkowska Anna
KS Verso La Natura
2019-05-01
7
2019-05-01
7
20
Laskowska Maria
JKS FOLWARK PODKOWA
2019-05-01
17
2019-05-01
6
Lembas Maria
BRAK
2019-05-01
1
2019-05-01
21
Lewszyk Aleksandra
KJ Akademicki Ośrodek Jeździecki ZUT w Szczecinie
NEGRA (20)
2019-05-01
18
2019-05-01
2
Łatosz Marek
BPK-ZACHODNIOPOMORSKIE
RIVERA (3)
2019-05-01
Łożewska Natalia
JKS Tornado
2019-05-01
2019-05-01
Maciejak Anna
bpk
LAWENDA (11)
2019-05-01
12
2019-05-01
19
2019-05-01
7
2019-05-01
7
Maciejkiewicz Laura
JKS Robir Chwalęcice
TICANOS (15)
2019-05-01
5
50
2019-05-01
7
2019-05-01
16
2019-05-01
Mielniczek Nikola
JKS Elcon Szczecin
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Misztela Kornelia
JKS Tornado Szczecin
L-CAPRI (22)
2019-05-01
18
2019-05-01
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
HERA (32)
2019-05-01
16
2019-05-01
20
2019-05-01
Pasek Andrzej
Dragon nowielice
Lektor (21)
2019-05-01
11
2019-05-01
6
Sawicka Milena
bpk
VIWA (2)
2019-05-01
21
2019-05-01
Sobótka Maciej
Jeździecki Klub Sportowy Dobre Siodła
2019-05-01
23
2019-05-01
5
50
ELDAR (24)
2019-05-01
3
100
2019-05-01
5
50
Stankiewicz Natalia
KS Verso La Natura
MAGIA (47)
2019-05-01
10
Stępień Maja
KJ Caris Kamień Pomorski
FIONA (1)
2019-05-01
2019-05-01
Szycko Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
CASTOR (17)
2019-05-01
2019-05-01
1
Wachuda Elżbieta
KJ Polonez Damnica
2019-05-01
8
2019-05-01
Wasiak Ewelina
KJ Cavallo Szczecin
2019-05-01
2019-05-01
10
2019-05-01
11
Wiśniewiecka Zuzanna
JKS Elcon Szczecin
GALAHAD (13)
2019-05-01
1
2019-05-01
1
Wolańska Alicja
KJ POLONEZ Damnica
2019-05-01
1
150
2019-05-01
10
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2019-05-01
2019-05-01
15
2019-05-01
Żołądkiewicz Maciej
Kj. Bonin
ZARA R (55)
2019-05-01
14
2019-05-01

Number of Riders: 46

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 3 030.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl