Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
65 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:52:25
2019-04-25 19:23:07
Joachim Włoch LUKAS
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
64 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 19:52:34
2019-04-25 19:22:05
January Włoch BOROMIR
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
63 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:06:28
2019-04-25 16:06:07
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
62 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 16:05:31
2019-04-25 16:04:44
Anna Piwońska FAVORITA
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
61 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 14:38:34
2019-04-25 13:15:04
Eliza Janowiak LITTLE TANZER
  • 2x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
60 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 14:38:36
2019-04-25 11:15:50
Piotr Bąk BRANSON
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
59 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:32
2019-04-24 23:38:42
Bogdan Fręśko CEJLON
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
58 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:35
2019-04-24 23:17:02
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
57 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:37
2019-04-24 23:10:28
Zofia Krzeszewska CAYENNE
  • 2x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
56 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:39
2019-04-24 22:58:20
Barbara Jasińska BESAR
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
55 ENTRY ACCEPTED 2019-04-25 08:45:40
2019-04-24 22:54:54
Anna Paulus FILIP
  • 2x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
54 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:00
2019-04-24 20:32:20
Katarzyna Jarzyńska MAJA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
53 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:04
2019-04-24 20:04:46
Weronika Kaminska KARA
  • 2x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
52 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:07
2019-04-24 19:48:11
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
51 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:10
2019-04-24 19:47:37
Marta Bronnenberg AKT
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
50 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:14
2019-04-24 19:47:02
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
49 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:16
2019-04-24 19:46:14
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
48 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:20
2019-04-24 19:39:52
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
47 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:24
2019-04-24 19:38:37
Sandra Pawlak ALDO
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
46 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:26
2019-04-24 19:37:48
Angelika Teska ALDO
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
45 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:29
2019-04-24 19:36:49
Kornelia Gornicka COSTA SERENA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
44 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:32
2019-04-24 19:35:30
Aleksander Lauk COSMO
  • 2x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
43 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:35
2019-04-24 19:33:52
Krzysztof Schubert BALATON
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
42 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:38
2019-04-24 19:33:51
Aleksander Lauk CARROSSO
  • 2x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
41 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:41
2019-04-24 19:27:20
Angelika Pawlak CALASIA
  • 2x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
40 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:43
2019-04-24 19:24:54
Jagienka Łukomska SHARAN
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 2x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
39 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:46
2019-04-24 19:24:41
Kornelia Gornicka BUCEFAL
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
38 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:49
2019-04-24 19:22:51
Amelia Górnicka LUCEK
  • 2x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
37 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:52
2019-04-24 19:20:00
Anna Kępa JUBEL
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
36 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:55
2019-04-24 19:18:51
Kaminska Anna KUCYNKA
  • 1x 1// Pierwszy start - oprowadzany
35 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:27:58
2019-04-24 19:17:08
Ian Bronnenberg BELL
  • 1x 1// Pierwszy start - oprowadzany
34 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:28:01
2019-04-24 19:05:58
Jerzy Lauk BELL
  • 1x 1// Pierwszy start - oprowadzany
33 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:28:04
2019-04-24 19:03:19
Julia Bronnenberg KUCYNKA
  • 1x 1// Pierwszy start - oprowadzany
32 ENTRY ACCEPTED 2019-04-24 21:28:07
2019-04-24 17:54:35
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
31 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:18
2019-04-23 21:45:50
Karol Jarosz K-TAURYN
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
30 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:20
2019-04-23 21:29:18
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
29 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:23
2019-04-23 18:55:39
Wiktoria Wesołowska BAL
  • 2x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
28 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:25
2019-04-23 18:52:27
Bogdan Przybyla CYRYL
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
27 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:26
2019-04-23 18:51:49
Kacper Stefaniak CZARINA
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
26 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:33
2019-04-23 18:05:36
Emilia Sopot OLIWKA
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
25 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:34
2019-04-23 17:05:19
Nikola Majorczyk ASTRID
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
24 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 22:58:36
2019-04-23 17:04:41
Jagoda Majorczyk CZORT
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
23 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 16:06:59
2019-04-23 11:54:51
Julia Wiśniewska BLUEBERRY
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
22 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 16:07:01
2019-04-23 11:53:45
Magdalena Smak BOHUN
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
21 ENTRY ACCEPTED 2019-04-23 16:07:02
2019-04-23 01:48:08
Rafał Pisarek TALBOT
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
19 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:39
2019-04-22 14:44:09
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
18 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:40
2019-04-21 20:40:43
Maciej Ceglarski CHARYZMA
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
17 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:42
2019-04-21 20:39:33
Karolina Umerle CHARYZMA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
16 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:43
2019-04-21 20:17:01
Maciej Ceglarski KRYZA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
15 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:44
2019-04-21 07:15:44
Bielawska Martyna FILON
  • 2x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
14 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:46
2019-04-21 07:11:28
Nikola Basta GUARIBA
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
13 ENTRY ACCEPTED 2019-04-22 22:11:47
2019-04-21 07:10:34
Aleksandra Krzyżaniak MIGOTKA
  • 2x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
11 ENTRY ACCEPTED 2019-04-20 14:07:23
2019-04-20 12:05:25
Julia Walorczyk WICHEREK
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
10 ENTRY ACCEPTED 2019-04-18 19:42:27
2019-04-18 15:31:54
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
9 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:22:40
2019-04-17 14:19:47
Aleksandra Dubiał DESPERADO
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
8 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:22:43
2019-04-17 14:13:02
Natalia Dzudzewicz RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
7 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:22:45
2019-04-17 14:12:39
Natalia Dzudzewicz DESPERADO
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
6 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:22:47
2019-04-17 14:12:00
Amelia Salbach RAGGIO DI SPERANZA
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
5 ENTRY ACCEPTED 2019-04-17 20:22:48
2019-04-17 14:11:28
Amelia Salbach DESPERADO
  • 1x 2/miniminiLL/dokładności bez rozgrywki - 60cm
4 ENTRY ACCEPTED 2019-04-16 21:31:23
2019-04-16 18:15:03
Barbara Wichniarek ARA
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
3 ENTRY ACCEPTED 2019-04-15 22:33:01
2019-04-14 11:24:23
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
  • 1x 6/L/zwykły - specjalny z elementami - O Nagrodę Firmy THULE
2 ENTRY ACCEPTED 2019-04-08 19:13:22
2019-04-08 16:03:33
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 3/miniLL/zwykły - O Nagrodę Prezesa Klubu Sportowego „Kłos” Budzyń
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
1 ENTRY ACCEPTED 2019-03-28 12:16:40
2019-03-28 08:20:59
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 1x 4/LL/dwufazowy - O Nagrodę Prezesa Firmy BROMARGO
  • 1x 5/L/zwykły z rozgrywką - O Nagrodę Burmistrza gminy MARGONIN
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl