Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:18:47
2018-10-05 15:18:47
Renata Wójcik-Matelska NASHVILLE S
  • 1x 6/Og 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 3-letnie
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:17:38
2018-10-05 15:17:38
Piotr Trzciński FAVORINOS S
  • 1x 6/Og 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 3-letnie
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:16:40
2018-10-05 15:16:40
Robert Śliwiński ERAGON
  • 1x 6/Og 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 3-letnie
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:13:21
2018-10-05 15:13:21
Anna Piwońska FAVOURITE ONE
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:11:06
2018-10-05 15:11:06
Marcin Ćwik NOTABLE
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:10:14
2018-10-05 15:10:14
Hubert Szurik FIGHTING JACK S
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:09:18
2018-10-05 15:09:18
Sławomir Miąsko SILVANO-G
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:06:19
2018-10-05 15:06:19
Małgorzata Jóźwik DIAMUNO STAR
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:05:30
2018-10-05 15:05:30
Renata Wójcik-Matelska SIR DIARADO
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:04:33
2018-10-05 15:04:33
Zbigniew Piecuch ELVIS PRESLEY
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:03:25
2018-10-05 15:03:25
Anna Piwońska MOONLIGHT FAREZZO
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 15:00:54
2018-10-05 15:00:54
Marcin Ćwik NEWCASTLE
  • 1x 4/Og 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- ogiery 2-letnie
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:59:45
2018-10-05 14:59:45
Jarosław Kołodziej GIGA STAR THE LADY F
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:56:42
2018-10-05 14:56:42
Krzysztof Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:55:09
2018-10-05 14:55:09
Nowirol Sp. Zo.o. Roztoki Kuj-Pom KORTINA
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:51:41
2018-10-05 14:51:41
Zenon Brzozowski DEAR CONTINA
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:49:30
2018-10-05 14:49:30
Eliza Chylińska-Karpus DONNA NEVA S
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:47:59
2018-10-05 14:47:59
Rafał Putz VENUS
  • 1x 5/Kl 2015/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 3-letnie
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:46:37
2018-10-05 14:46:37
Joanna Nowak WISTARIA
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:44:07
2018-10-05 14:44:07
Andrzej Herrmann DIADEMA
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:41:18
2018-10-05 14:41:18
Wiesław Maciejewski CECORA M
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:36:20
2018-10-05 14:36:20
Monika Tadych KAROTTA
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:33:56
2018-10-05 14:33:56
Zbigniew Piecuch GAMMA
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:32:26
2018-10-05 14:32:26
Hubert Szurik NEVIKA S
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:31:00
2018-10-05 14:31:00
Joanna Kępińska-Tomczuk CHANTILLY T
  • 1x 3/Kl 2016/Ogólnopolski Czempionat rasy Polski Koń Szlachetny Półkrwi- klacze 2-letnie
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:08:43
2018-10-05 14:08:43
Agnieszka Janus WONDER BOY
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:07:23
2018-10-05 14:07:23
Klaudia Trzebiatowska BENTLEY
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:05:29
2018-10-05 14:05:29
Julia Rzążewska KORTEZ
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:03:03
2018-10-05 14:03:03
Cezary Eugeniusz Smoliński KUSZNIK
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:01:39
2018-10-05 14:01:39
Hubert Szurik NOTTINGHAM S
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 14:00:23
2018-10-05 14:00:23
Michał Tomczuk CHARISMA T
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:59:03
2018-10-05 13:59:03
Patrycja Nowakowska ENJOY
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:57:43
2018-10-05 13:57:43
Zbigniew Piecuch GERSON
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
39 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:56:01
2018-10-05 13:56:01
Aleksandra Antzoulatos SILVIO ASANTE
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:54:06
2018-10-05 13:54:06
Hubert Szurik NEW JERSEY S
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:52:44
2018-10-05 13:52:44
Krzysztof Kulpa KASELLI
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:50:53
2018-10-05 13:50:53
Monika Tadych C'MON HONEY
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:49:26
2018-10-05 13:49:26
Marcin Gerke SEGREGATTO G
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:47:38
2018-10-05 13:47:38
Tomasz Goc VA BENE
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:45:33
2018-10-05 13:45:33
Jan Pałys AQUINO
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:44:03
2018-10-05 13:44:03
Krzysztof Jedrzejewski KANQUIDAM J
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:42:33
2018-10-05 13:42:33
Marcin Piperek CAMARO MPIK
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:39:01
2018-10-05 13:39:01
Wiesław Gałązka REAL UNIQUE
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:37:43
2018-10-05 13:37:43
Joanna Kruk ALL DELUXE
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:36:04
2018-10-05 13:36:04
Monika Walczak ATTENTION L
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:30:56
2018-10-05 13:30:56
Marcin Fąk NINTENDO
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:20:06
2018-10-05 13:20:06
Piotr Siębor KETLING
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:17:03
2018-10-05 13:17:03
Wojciech Laskowski GOLDEN FOX
  • 1x 2/Og 2018/Premiowanie źrebiąt - ogierki rocznika 2018
24 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:15:28
2018-10-05 13:15:28
Caritas Diecezji Bydgoskiej RIBERA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
23 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:13:35
2018-10-05 13:13:35
Krzysztof Leszczyński LORISS GRACE
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
22 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:12:00
2018-10-05 13:12:00
Monika Supeł AQUA STAR
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:09:54
2018-10-05 13:09:54
Zenon Brzozowski ZŁOTOWŁOSA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
20 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:07:37
2018-10-05 13:07:37
Stanisław Janik TIGRA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
19 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:06:18
2018-10-05 13:06:18
Agnieszka Paszkiet BACARA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
18 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:04:49
2018-10-05 13:04:49
Wiesław, Weselski TINA TURNER
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
17 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:03:00
2018-10-05 13:03:00
Marcin Ćwik NEW STAR C
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
16 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:01:40
2018-10-05 13:01:40
Karolina Toczko-Borczuch LAVINIA KTB
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
15 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 13:00:20
2018-10-05 13:00:20
Krzysztof Jedrzejewski GUERNIQUA J
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
14 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:57:47
2018-10-05 12:57:47
Jan Pałys KORQUIDA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:55:56
2018-10-05 12:55:56
Piotr Siębor GENEVA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
12 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:54:34
2018-10-05 12:54:34
Stefan Wiluś FARFALLA VIL
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
11 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:52:43
2018-10-05 12:52:43
Karolina Toczko-Borczuch LAMBADA KTB
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
10 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:50:40
2018-10-05 12:50:40
Aleksandra Antzoulatos APRIL ASANTE
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
9 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:48:50
2018-10-05 12:48:50
Paweł Gaszka CHOCOLATE WHITE "G"
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
7 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:45:15
2018-10-05 12:45:15
Wiktor Natan Duda DONATELLA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
6 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:41:15
2018-10-05 12:41:15
Agnieszka Janus WAKE UP
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
5 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:39:33
2018-10-05 12:39:33
Stanisław Janik CALMIRA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
4 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:37:51
2018-10-05 12:37:51
Cezary Zawiślak BELLA ROSA II
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
3 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:34:43
2018-10-05 12:34:43
Daria Skrzypczyńska KAMELIA DS.
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
2 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:31:00
2018-10-05 12:31:00
Krzysztof Górski CEDRINIA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
1 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 12:07:47
2018-10-05 12:07:47
Zenon Brzozowski ALSASUA
  • 1x 1/Kl 2018/Premiowanie źrebiąt - klaczki rocznika 2018
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antzoulatos Aleksandra KPZHK
S
brak
2. Antzoulatos Aleksandra KPZHK
brak
3. Babiarz Krzysztof -
-
4. Brzozowski Zenon KPZHK
S
brak
5. Bydgoskiej Caritas Diecezji KPZHK
brak
6. Chylińska-Karpus Eliza KPZHK
S
brak
7. Ćwik Marcin KPZHK
S
brak
8. Duda Wiktor Natan KPZHK
brak
9. Fąk Marcin KPZHK
brak
10. Farysej Urszula ZZHK
11. Gałązka Wiesław KPZHK
S
brak
12. Gaszka Paweł BPK
S
-----
13. Gerke Marcin KPZHK
brak
14. Goc Tomasz KPZHK
brak
15. Górski Krzysztof KPZHK
brak
16. Herrmann Andrzej -
-
17. Janik Stanisław KPZHK
S
brak
18. Janus Agnieszka KPZHK
S
brak
19. Jedrzejewski Krzysztof KPZHK
brak
20. Józwik Małgorzata WZHK W-wa
2000 (J.)
brak
21. Kępińska-Tomczuk Joanna KPZHK
S
brak
22. Kołodziej Jarosław -
-
23. Kruk Joanna KPZHK
brak
24. Laskowski Wojciech GKJ Bogucin
S
O004185
25. Leszczyński Krzysztof KPZHK
S
brak
26. Maciejewski Wiesław -
-
27. Miąsko Sławomir -
-
28. Nowak Joanna bez przynależności
S
brak
29. Nowakowska Patrycja KJ Dilmar
S
O011246
30. Nowirol Sp. Zo.o. Roztoki Kuj-Pom -
-
31. Pałys Jan KPZHK
brak
32. Paszkiet Agnieszka BPK
S
brak
33. Piecuch Zbigniew KPZHK
S
brak
34. Piperek Marcin KPZHK
brak
35. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
36. Putz Rafał KPZHK
S
brak
37. Rzążewska Julia KPZHK
brak
38. Siębor Piotr KPZHK
S
brak
39. Skrzypczyńska Daria Kujawsko-Pomorski KJ
1998 (MJ.)
O031134
40. Śliwiński Robert -
-
41. Supeł Monika JKS Rywal
S
brak
42. Szurik Hubert KPZHK
S
1
43. Tadych Monika ZHKWlkp
S
brak
44. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
45. Trzciński Piotr KPZHK
S
brak
46. Trzebiatowska Klaudia KPZHK
brak
47. Walczak Monika KPZHK
brak
48. Weselski Wiesław, KPZHK
brak
49. Wiluś Stefan KPZHK
brak
50. Wójcik-Matelska Renata KPZHK
S
brak
51. Zawiślak Cezary KPZHK
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

30

ALL DELUXE SP POL 2018 Ogier gniada/- F: DON DELUXE
M: ARGENTYNA/ROMANTIKER
O: Kruk Joanna, Toruń, kuj-pom
B: Kruk Joanna, Toruń, kuj-pom
brak 616009520031118
2.

74

ALPACHINO sp POL 2015 gniada F: Alcatraz hol/ Acord II hol
M: Esperanta sp/ Carry Sonn hol
O: Urszula Farysej
B: Urszula Farysej
616009640035615
3.

3

ALSASUA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: LARIUS STAR
M: ARAGUAJA/ DOMEL
O: Brzozowski Zenon, Stary Jarużyn, kuj-pom
B: Brzozowski Zenon, Stary Jarużyn, kuj-pom
- 616009520054018
4.

11

APRIL ASANTE SP POL 2018 Klacz gniada/- F: MAGNUM VD BISSCHOP
M: ASTORIA-R/ANGELHEART
O: Antzoulatos Aleksandra, Leszyce, kuj-pom
B: Antzoulatos Aleksandra, Leszyce, kuj-pom
brak 616009520035718
5.

23

AQUA STAR SP POL 2018 Klacz gniada/- F: LARIUS STAR
M: AQUA WELT/WILIAM
O: Supeł Monika, Rożno Parcele, kuj-pom
B: Supeł Monika, Rożno Parcele, kuj-pom
brak 616009520020218
6.

34

AQUINO SP POL 2018 Ogier gniada/- F: QUIDAM DE REVEL II Z
M: AVENA/GRAND DE LA COUR
O: Pałys Jan, Cieleszyn, kuj-pom
B: Pałys Jan, Cieleszyn, kuj-pom
brak 616009520009718
7.

29

ATTENTION L SP POL 2018 Ogier gniada/- F: LENON L
M: ARNIKA/DŻENTELMEN
O: Walczak Monika, Płazowo, kuj-pom
B: Walczak Monika, Płazowo, kuj-pom
brak 616009520015818
8.

20

BACARA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: TALENT CHARBONIERE
M: BAJKA/LAUFER
O: Paszkiet Agnieszka, Tonin, kuj-pom
B: Paszkiet Agnieszka, Tonin, kuj-pom
brak 616009520027818
9.

6

BELLA ROSA II SP POL 2018 Klacz gniada/- F: CLIPPER
M: BRANDY/ROTMISTRZ
O: Zawiślak Cezary, Serock, kuj-pom
B: Zawiślak Cezary, Serock, kuj-pom
brak 616009520053118
10.

47

BENTLEY SP POL 2018 Ogier gniada/- F: CZARDASZ
M: BASHIRA/BOLERO DE RAVEL
O: Trzebiatowska Klaudia, Czarne Błoto, kuj-pom
B: Trzebiatowska Klaudia, Czarne Błoto, kuj-pom
brak 616009520070318
11.

37

C'MON HONEY SP POL 2018 Ogier gniada/- F: LARRON
M: CAŁKA/CORRERO
O: Tadych Monika, Kruszki, wielkop.
B: Tadych Monika, Kruszki, wielkop.
brak 616009610102218
12.

7

CALMIRA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: COLINERO
M: CLEINE QUEENA/CRISTALLO I
O: Janik Stanisław, Grudziądz, kuj-pom
B: Janik Stanisław, Grudziądz, kuj-pom
brak 616009520033518
13.

32

CAMARO MPIK SP POL 2018 Ogier gniada/- F: REGON
M: CLARIN/CANTANIS
O: Piperek Marcin, Prądocin, kuj-pom
B: Piperek Marcin, Prądocin, kuj-pom
brak 616009520071318
14.

53

CECORA M SP POL 2016 Klacz gniada/- F: LE MISTRAL
M: CHANEL M/ BISKWIT
O: Maciejewski Wiesław, Sokolniki Gwiazdowskie, wlkp
B: Maciejewski Wiesław, Sokolniki Gwiazdowskie, wlkp
- 616009610161916
15.

4

CEDRINIA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: AREZZO VDL
M: COPACABANA S/CALVADOS Z
O: Górski Krzysztof, Wudzyn, kuj-pom
B: Górski Krzysztof, Wudzyn, kuj-pom
brak 616009520048218
16.

49

CHANTILLY T SP POL 2016 Klacz gniada F: SERGIO L
M: CHARYZMA po MARAM
O: Joanna Kępińska-Tomczuk
B: Joanna Kępińska-Tomczuk
brak 616009520065316
17.

43

CHARISMA T SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: CHARYZMA/MARAM
O: Tomczuk Michał, Sąsieczno, kuj-pom
B: Tomczuk Michał, Sąsieczno, kuj-pom
brak 616009520031518
18.

10

CHOCOLATE WHITE G SP POL 2018 Klacz gniada/- F: HICKSTEAD WHITE
M: CARIANA/CALICO 8
O: Gaszka Paweł, Rybnik, śląskie
B: Gaszka Paweł, Rybnik, śląskie
brak 616009540035718
19.

60

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata F: LEOVILLE
M: C.RAVENNA Z
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
brak 616009520037415
20.

58

DEAR CONTINA SP POL 2015 Klacz gniada/- F: CONTENDER SON
M: DUMA/ GRAF QUIDAM
O: Brzozowski Zenon, Stary Jarużyn, kuj-pom
B: Hauer Ewa, Drwęck, warm-maz
- 616009600252615
21.

54

DIADEMA SP POL 2016 Klacz gniada/- F: CONTENDRO I
M: DIARADA/ DIARADO
O: Herrmann Andrzej, Kronowo, warm-maz
B: Herrmann Andrzej, Kronowo, warm-maz
- 616009600053516
22.

66

DIAMUNO STAR SP POL 2016 Ogier gniada F: TALENT CHARBONIERE
M: DOMINIQUE po NUMERO UNO
O: Małgorzata Józwik
B: Małgorzata Józwik
brak 616009660638216
23.

9

DONATELLA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: DINKEN
M: DIUNA/ROMUALDO
O: Duda Wiktor Natan, Toruń, kuj-pom
B: Duda Piotr, Jarużyn, kuj-pom
brak 616009520056018
24.

57

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata F: MJT NEVADOS S
M: DONWELTA S po WELTSTEIN
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Stanisław Szurik
brak 616009520037315
25.

64

ELVIS PRESLEY SP POL 2016 Ogier gniada F: FOR LEO
M: ESTIMA po SPECIAL POWER
O: Zbigniew Piecuch
B: Zbigniew Piecuch
brak 616009520034816
26.

42

ENJOY SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: ELLEN/EMBASSY I
O: Nowakowska Patrycja, Olimpin, kuj-pom
B: Nowakowska Patrycja, Olimpin, kuj-pom
brak 616009520038718
27.

71

ERAGON SP POL 2015 Ogier gniada/- F: WINSTON
M: ENTORIA/ WINNER
O: Śliwiński Robert, Kwidzyn, pom.
B: Śliwiński Robert, Kwidzyn, pom.
- 616009530067715
28.

13

FARFALLA VIL SP POL 2018 Klacz gniada/- F: MJT NEVADOS S
M: FONICA S/CONCERT
O: Wiluś Stefan, Koronowo, kuj-pom
B: Wiluś Stefan, Koronowo, kuj-pom
brak 616009520028018
29.

72

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata F: MJT NEVADOS S
M: FAWORYTKA S po JOHNNY BOY II
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036715
30.

70

FAVOURITE ONE SP POL 2016 Ogier gniada/- F: FAREZZO B
M: FEMME FATALE/ FRAPPANT
O: Piwońska Anna, Paruszka, wlkp
B: Piwońska Anna, Paruszka, wlkp
- 616009610097716
31.

68

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Ogier inna F: BLACK JACK
M: FEDERICA S po CONCERT
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520056916
32.

51

GAMMA SP POL 2016 Klacz gniada F: FOR LEO
M: GALA po NIMROY B
O: Zbigniew Piecuch
B: Zbigniew Piecuch
brak 616009520034916
33.

14

GENEVA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: MJT NEVADOS S
M: GRACENTA/GRAF GRANNUS
O: Siębor Piotr. Bruki Unisławskie, kuj-pom
B: Siębor Piotr. Bruki Unisławskie, kuj-pom
brak 616009520070018
34.

41

GERSON SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: GALA/NIMROY B
O: Piecuch Zbigniew, Gutowo, kuj-pom
B: Piecuch Zbigniew, Gutowo, kuj-pom
brak 616009520053218
35.

61

GIGA STAR THE LADY F SP POL 2015 Klacz gniada/- F: MICHAEL ANGELO F
M: GRAND LADY/ LAMBADA
O: Kołodziej Jarosław, Kobylec, wlkp
B: Fimmel Marek, Komorniki, wlkp
- 616009610114315
36.

26

GOLDEN FOX SP POL 2018 Ogier gniada/- F: QUANTUM OF SOLANCE
M: GRACJA/GROSZ
O: Laskowski Wojciech, Bogucin, kuj-pom
B: Laskowski Wojciech, Bogucin, kuj-pom
brak 616009520026918
37.

16

GUERNIQUA J SP POL 2018 Klacz gniada/- F: QUIDAM DE REVEL II Z
M: GRACE J./HELANIS
O: Jedrzejewski Krzysztof, Wielkie Radowiska, kuj-pom
B: Jedrzejewski Krzysztof, Wielkie Radowiska, kuj-pom
brak 616009520063418
38.

75

KAMBER sp POL 2015 gniada F: Larron hol/ Lancer II hol
M: Kamberra sp/ Cantanis hol
O: Urszula Farysej
B: Urszula Farysej
616009640021415
39.

5

KAMELIA DS. SP POL 2018 Klacz gniada/- F: CHACCO NANN
M: KARMELIA/CARRY SON
O: Skrzypczyńska Daria, Łobżenica, wlkp
B: Skrzypczyńska Daria, Łobżenica, wlkp
brak -
40.

33

KANQUIDAM J SP POL 2018 Ogier gniada/- F: QUIDAM DE REVEL II Z
M: KANADA/MARAM
O: Jędrzejewski Krzysztof, Wielkie Radowiska, kuj-pom
B: Jędrzejewski Krzysztof, Wielkie Radowiska, kuj-pom
brak 616009520063318
41.

52

KAROTTA SP POL 2016 Klacz gniada/- F: Larron
M: KRETA/ MARAM
O: Tadych Monika, Kruszki, wlkp
B: Tadych Monika, Kruszki, wlkp
- 616009610083916
42.

15

KORQUIDA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: QUIDAM DE REVEL II Z
M: KORLEONE/ FOR LEO
O: Pałys Jan, Cieleszyn, kuj-pom
B: Pałys Jan, Cieleszyn, kuj-pom
brak 616009520042218
43.

46

KORTEZ WLKP POL 2018 Ogier gniada/- F: FAREZZO B
M: KOBLENCJA/LASCADELL
O: Rzążewska Julia, Kurów, lubelskie
B: Śliwiński Robert, Grudziądz, kuj-pom
brak 616007610032118
44.

59

KORTINA SP POL 2015 Klacz gniada/- F: ZUCCA
M: KASKADA/ DRUH
O: NOWIROL Sp. z o.o., Roztoki, kuj-pom
B: NOWIROL Sp. z o.o., Roztoki, kuj-pom
- 616009520009015
45.

24

LORISS GRACE SP POL 2018 Klacz gniada/- F: LENON L
M: LORETTA/LANDOR
O: Leszczyński Krzysztof, Pyszczyn, kuj-pom
B: Leszczyński Krzysztof, Pyszczyn, kuj-pom
brak 616009520028518
46.

63

MOONLIGHT FAREZZO SP POL 2016 Ogier gniada/- F: FAREZZO B
M: MARA 153/ LORENTIN I
O: Piwońska Anna, Paruszka, wlkp
B: Piwońska Anna, Paruszka, wlkp
- 616009610097816
47.

73

NASHVILLE S SP POL 2015 Ogier kasztanowata F: LEOVILLE
M: NEVADS S po CALVADOS Z
O: Renata Wójcik - Matelska
B: Stanisław Szurik
brak 616009520037215
48.

50

NEVIKA S SP POL 2016 Klacz siwa F: COUPE
M: NEVADA S po CALVADOS Z
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520057416
49.

39

NEW JERSEY S SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: NISTRIA S/GRAND DE LA COUR
O: Szurik Hubert, Matyldzin, kuj-pom
B: Szurik Hubert, Matyldzin, kuj-pom
brak 616009520056518
50.

62

NEWCASTLE SP POL 2016 Ogier siwa F: CASTLE ROCK
M: NANCY po CONCERT
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
Marcin Ćwik 616009520020816
51.

28

NINTENDO SP POL 2018 Ogier gniada/- F: DIMAGICO
M: NAOMI/GUFFI
O: Fąk Marcin, Bydgoszcz, kuj-pom
B: Fąk Marcin, Bydgoszcz, kuj-pom
brak 616009520070718
52.

69

NOTABLE SP POL 2016 Ogier gniada F: IF DU REVERDY
M: NAOMI C po CORRADO BOY
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
brak 616009520020716
53.

44

NOTTINGHAM S SP POL 2018 Ogier gniada/- F: GLASGOW-W VH MERELSNEST
M: NESTIA S/ROMUALDO
O: Szurik Hubert, Matyldzin, kuj-pom
B: Szurik Hubert, Matyldzin, kuj-pom
brak 616009520056218
54.

31

REAL UNIQUE SP POL 2018 Ogier gniada/- F: TALENT CHARBONIERE
M: RUNA/NARVIK
O: Gałązka Wiesław, Mokre, kuj-pom
B: Gałązka Wiesław, Mokre, kuj-pom
brak 616009520014118
55.

25

RIBERA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: QUANTUM OF SOLANCE
M: REWOLTA/DILMAR
O: Caritas Diecezji Bydgoskiej, Bydgoszcz, kuj-pom
B: Caritas Diecezji Bydgoskiej, Bydgoszcz, kuj-pom
brak QUANTUM OF SOLANCE
56.

36

SEGREGATTO G SP POL 2018 Ogier gniada/- F: LISSARO
M: SEGOWIA/PIGMALION
O: Gerke Marcin, Branica, kuj-pom
B: Gerke Marcin, Branica, kuj-pom
brak 616009520023618
57.

67

SILVANO-G SP POL 2016 Ogier gniada/- F: CHEPETTANO
M: SIMONA/ CANTANIS
O: Miąsko Sławomir, Wygiełdów, opol.
B: Gmyrek Karol, Prusice, dolnosl.
- 616009670064216
58.

40

SILVIO ASANTE SP POL 2018 Ogier gniada/- F: JOYRIDE
M: SAPHIRE/LIKUS
O: Antzoulatos Aleksandra, Leszyce, kuj-pom
B: Antzoulatos Aleksandra, Leszyce, kuj-pom
brak 616009520035618
59.

65

SIR DIARADO SP POL 2016 Ogier inna F: DIARADO
M: SHARISMA po CHARISMA 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Herrmann
brak 616009600064116
60.

21

TIGRA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: CORDESS
M: TOPOLA/SANTIEGO
O: Janik Stanisław, Grudziądz, kuj-pom
B: Janik Stanisław, Grudziądz, kuj-pom
brak 616009520033418
61.

19

TINA TURNER SP POL 2018 Klacz gniada/- F: VON CHACCO IXE
M: TUNDRA/JAKOBIN
O: Weselski Wiesław, Potulice, kuj-pom
B: Weselski Wiesław, Potulice, kuj-pom
brak 616009520071718
62.

35

VA BENE SP POL 2018 Ogier gniada/- F: MAGNUM VD BISSCHOP
M: VENUS/QUIDAM DE HENRY
O: Goc Tomasz, Sarbinowo, kuj-pom
B: Goc Tomasz, Sarbinowo, kuj-pom
brak 616009520037318
63.

56

VENUS SP POL 2015 Klacz gniada F: LISSARO
M: VANESSA po ROMUALDO
O: Rafał Putz
B: Rafał Putz
brak 616009520035215
64.

8

WAKE UP SP POL 2018 Klacz gniada/- F: COLINERO
M: WERISA/SZEWRON
O: Janus Agnieszka, Gołoty, kuj-pom
B: Janus Agnieszka, Gołoty, kuj-pom
brak 616009520053518
65.

55

WISTARIA SP POL 2016 Klacz gniada/- F: CORDE STAR
M: WIDŻAWA/ DŻAHIL
O: Nowak Joanna, Radzyń Chełm., kuj-pom
B: Gotowała Ewa, Opalenie, pom.
- 616009530070016
66.

22

ZŁOTOWŁOSA SP POL 2018 Klacz gniada/- F: LARIUS STAR
M: ZAGADKA/GRAND AMOUR
O: Brzozowski Zenon, Stary Jarużyn, kuj-pom
B: Brzozowski Zenon, Stary Jarużyn, kuj-pom
brak 616009520053918
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antzoulatos Aleksandra
KPZHK
2018-10-06
Antzoulatos Aleksandra
KPZHK
2018-10-06
Babiarz Krzysztof
-
2018-10-07
2018-10-07
Brzozowski Zenon
KPZHK
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Bydgoskiej Caritas Diecezji
KPZHK
RIBERA (25)
2018-10-06
Chylińska-Karpus Eliza
KPZHK
2018-10-07
2018-10-07
450+450
Ćwik Marcin
KPZHK
2018-10-07
2018-10-07
NOTABLE (69)
2018-10-07
2018-10-07
400+400
Duda Wiktor Natan
KPZHK
2018-10-06
Fąk Marcin
KPZHK
2018-10-06
Farysej Urszula
ZZHK
2018-10-07
2018-10-07
KAMBER (75)
2018-10-07
2018-10-07
Gałązka Wiesław
KPZHK
2018-10-06
Gaszka Paweł
BPK
2018-10-06
Gerke Marcin
KPZHK
2018-10-06
Goc Tomasz
KPZHK
VA BENE (35)
2018-10-06
Górski Krzysztof
KPZHK
2018-10-06
Herrmann Andrzej
-
DIADEMA (54)
2018-10-07
2018-10-07
500+500
Janik Stanisław
KPZHK
2018-10-06
TIGRA (21)
2018-10-06
Janus Agnieszka
KPZHK
2018-10-06
Jedrzejewski Krzysztof
KPZHK
2018-10-06
2018-10-06
Józwik Małgorzata
WZHK W-wa
2018-10-07
2018-10-07
350+350
Kępińska-Tomczuk Joanna
KPZHK
2018-10-07
2018-10-07
Kołodziej Jarosław
-
2018-10-07
2018-10-07
Kruk Joanna
KPZHK
2018-10-06
Laskowski Wojciech
GKJ Bogucin
2018-10-06
Leszczyński Krzysztof
KPZHK
2018-10-06
Maciejewski Wiesław
-
2018-10-07
2018-10-07
Miąsko Sławomir
-
2018-10-07
2018-10-07
450+450
Nowak Joanna
bez przynależności
2018-10-07
2018-10-07
Nowakowska Patrycja
KJ Dilmar
ENJOY (42)
2018-10-06
Nowirol Sp. Zo.o. Roztoki Kuj-Pom
-
KORTINA (59)
2018-10-07
2018-10-07
Pałys Jan
KPZHK
2018-10-06
AQUINO (34)
2018-10-06
Paszkiet Agnieszka
BPK
BACARA (20)
2018-10-06
Piecuch Zbigniew
KPZHK
GERSON (41)
2018-10-06
GAMMA (51)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Piperek Marcin
KPZHK
2018-10-06
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Putz Rafał
KPZHK
VENUS (56)
2018-10-07
2018-10-07
350+350
Rzążewska Julia
KPZHK
KORTEZ (46)
2018-10-06
Siębor Piotr
KPZHK
GENEVA (14)
2018-10-06
Skrzypczyńska Daria
Kujawsko-Pomorski KJ
2018-10-06
Śliwiński Robert
-
ERAGON (71)
2018-10-07
2018-10-07
Supeł Monika
JKS Rywal
2018-10-06
Szurik Hubert
KPZHK
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
400+400
2018-10-07
2018-10-07
Tadych Monika
ZHKWlkp
2018-10-06
KAROTTA (52)
2018-10-07
2018-10-07
Tomczuk Michał
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-10-06
Trzciński Piotr
KPZHK
2018-10-07
2018-10-07
500+500
Trzebiatowska Klaudia
KPZHK
BENTLEY (47)
2018-10-06
Walczak Monika
KPZHK
2018-10-06
Weselski Wiesław,
KPZHK
2018-10-06
Wiluś Stefan
KPZHK
2018-10-06
Wójcik-Matelska Renata
KPZHK
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Zawiślak Cezary
KPZHK
2018-10-06

Number of Riders: 51

Number of Horses: 66

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl