Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:56
2018-08-30 22:07:28
Marcin Frandzelski POKER
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:56
2018-08-30 20:44:18
Natalia Stelmaszak PROGNOSTYK
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:59
2018-08-30 20:41:19
Nicole Pawlak LAVELLO STAR
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:54
2018-08-30 20:38:19
Oliwia Krzysztofowicz JASKÓŁKA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:52
2018-08-30 20:37:27
Oliwia Krzysztofowicz DYNASTIA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:52
2018-08-30 20:35:44
Maria Darul UGRIAN
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:51
2018-08-30 20:33:54
Maria Darul PARYS
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:50
2018-08-30 20:32:04
Ewa Rojek JASKÓŁKA
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:49
2018-08-30 20:19:18
Gabriela Durczyńska DYNASTIA
  • 1x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:48
2018-08-30 20:16:52
Maciej Roszak NIGRA
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:48
2018-08-30 20:05:32
Marta Woźniak SAINT AVANTE
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:47
2018-08-30 19:57:43
Marta Woźniak TAJGA - S
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:45
2018-08-30 19:55:02
Marta Kasprzak LUSI
  • 1x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:45
2018-08-30 19:52:31
Weronika Mierzejewska LEGA
  • 1x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-31 07:45:44
2018-08-30 19:46:02
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:38:03
2018-08-30 17:50:27
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:38:02
2018-08-30 17:48:40
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:38:01
2018-08-30 17:44:26
Dominika Ziemiańska ADMIRAŁ
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 19:38:00
2018-08-30 17:38:05
Agata Arciszewska DYGNITARZ
  • 2x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:45
2018-08-29 21:01:02
Andrzej Marchlewicz JOHNY
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:44
2018-08-29 20:52:33
Andrzej Marchlewicz AMBROZJA
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:43
2018-08-29 19:32:07
Julia Matuszczak MARS
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:42
2018-08-29 19:31:44
Aleksandra Kocioruba SEXMISJA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:41
2018-08-29 19:31:14
Ramsha Khan MARLON BRANDO LP
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:41
2018-08-29 19:30:50
Julia Janiak SAWANA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:40
2018-08-29 19:08:47
Kaja Pokojowczyk KEWIN
  • 1x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-30 15:17:40
2018-08-29 09:21:18
Nicole Pawlak LAVALLO-STAR
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:26:08
2018-08-28 22:59:48
Oliwia Chlasta TAJFUN
  • 1x 2/60cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Drukarni Dagraf - Dariusza Bejm
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:26:07
2018-08-28 22:59:15
Oliwia Chlasta BRANDON
  • 1x 1/50cm/dokładności - O Nagrodę Stowarzyszenia Kolanie
  • 2x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-29 08:26:06
2018-08-28 19:03:18
Barbara Wichniarek ZAMIRA
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-28 18:03:59
2018-08-28 15:06:52
Magdalena Murawska IN TIME
  • 1x 3/80cm/z trafieniem w normę czasu - O Puchar Wice Burmistrza Miasta Koła - Elżbiety Modrzejewskiej
  • 1x 4/90cm/dwufazowy - O Puchar Starosty Powiatu Kolskiego Wieńczysława Oblizajka
  • 1x 5/100cm/zwykły - O Puchar Posła na sejm RP Leszka Galemby
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Arciszewska Agata Stadnina Koni Czołowo
S
brak
2. Chlasta Oliwia klub jeździecki Kapada Wiry
2004 (JM.)
brak
3. Darul Maria KJ Roka
brak
4. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
brak
5. Durczyńska Gabriela KJ Roka
brak
6. Frandzelski Marcin Bez przynależności klubowej
S
Brak
7. Gronowaldzka Nina Stajnia K. Sobczaka
8. Janiak Julia UKS Trójka
2003 (JM.)
O044611
9. Kasprzak Marta Ranczo Podkowa
brak
10. Khan Ramsha UKS Trójka
2002 (J.)
O044670
11. Kocioruba Aleksandra UKS Trójka
2006 (JM.)
O044626
12. Krzysztofowicz Oliwia KJ Roka
brak
13. Marchlewicz Andrzej Agroturystyka U Michaliny
S
brak
14. Matuszczak Julia UKS Trójka
2005 (JM.)
O044671
15. Mierzejewska Weronika Ranczo Podkowa
brak
16. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
17. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (MJ.)
O030846
18. Pawlak Nicole Ranczo Poznań
brak
19. Pokojowczyk Kaja Stajnia piegonisko pustkowie
2004 (JM.)
Brak
20. Rojek Ewa KJ Roka
brak
21. Roszak Maciej Ranczo Podkowa
brak
22. Stelmaszak Natalia Konin
brak
23. Szczepańska Emilia Kleczew
brak
24. Wichniarek Barbara KJ Michałówka
2004 (JM.)
brak
25. Woźniak Marta Ranczo Podkowa
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ADMIRAŁ ... POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
2.

11

AMBROZJA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Polder /
M: Afrodyta /
O: Michalina Jarzyńska
B: Kazimierz Jarzyński
brak
3.

3

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn
M: nn
O: -
B: -
K020442
4.

31

Counquest F:
M:
O:
B:
5.

13

DYGNITARZ WLKP POL 2006 Wałach tarantowata F: Likwor
M: Domena
O: SKC
B:
brak
6.

23

DYNASTIA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
7.

1

IN TIME KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Indorado / Corrado I
M: Waludine / Goodtimes
O: Magdalena Murawska
B:
K019177 528003201000219
8.

24

JASKÓŁKA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
9.

12

JOHNY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2009 Wałach kasztanowata F: Bonaparte
M: Janatea
O: Michalina Jarzyńska
B: Kazimierz Jarzyński
brak
10.

6

KEWIN SP POL 2011 Wałach tarantowata F: Brak
M: Brak
O: Kaja Pokojowczyk
B: Brak
Brak
11.

29

LAVELLO STAR . POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
12.

18

LEGA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
13.

19

LUSI . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
14.

17

MARCO . POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
15.

8

MARLON BRANDO LP SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Dragon- B / Power Prince
M: Milly La Foret / Turbud Alino
O: Marek Juszczak
B: Paweł Drobnik
K011691 POL009610287106
16.

10

MARS TS POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marek Juszczak
B:
K019521 616999610310407
17.

22

NIGRA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
18.

15

ORKA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
19.

25

PARYS . POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
20.

28

POKER SP POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: //
M: //
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308 K014101
21.

27

PROGNOSTYK . POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
22.

7

SAWANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Windsor
M: Salamanka
O: Kinga Jach-Skrzypczak
B: Remigiusz Malach
K024316
23.

9

SEXMISJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Corde /
M: Sexicola / Wolver Heights
O: Szymon Kocioruba
B:
K013520 POL009590093105
24.

4

TAJFUN Mały Koń POL 2013 Wałach gniada/mk: F: nn
M: nn
O: Oliwia Chlasta
B: nn
brak
25.

20

TAJGA - S . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
26.

26

UGRIAN . POL 0000 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
27.

16

ZAFIRA . POL 0000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
28.

2

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar /
M: Zorza /
O: Dagmara Dolińska
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Arciszewska Agata
Stadnina Koni Czołowo
2018-09-01
2018-09-01
4
2018-09-01
Chlasta Oliwia
klub jeździecki Kapada Wiry
2018-09-01
1
2018-09-01
2018-09-01
11
TAJFUN (4)
2018-09-01
4
2018-09-01
3
Darul Maria
KJ Roka
PARYS (25)
2018-09-01
2
2018-09-01
11
2018-09-01
9
UGRIAN (26)
2018-09-01
14
2018-09-01
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ORKA (15)
2018-09-01
10
2018-09-01
9
ZAFIRA (16)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Durczyńska Gabriela
KJ Roka
2018-09-01
3
2018-09-01
5
Frandzelski Marcin
Bez przynależności klubowej
POKER (28)
2018-09-01
2018-09-01
Gronowaldzka Nina
Stajnia K. Sobczaka
2018-09-01
2018-09-01
7
2018-09-01
6
Janiak Julia
UKS Trójka
SAWANA (7)
2018-09-01
10
2018-09-01
12
2018-09-01
4
Kasprzak Marta
Ranczo Podkowa
LUSI (19)
2018-09-01
2018-09-01
8
Khan Ramsha
UKS Trójka
2018-09-01
12
2018-09-01
12
2018-09-01
2018-09-01
Kocioruba Aleksandra
UKS Trójka
2018-09-01
14
2018-09-01
8
2018-09-01
8
Krzysztofowicz Oliwia
KJ Roka
2018-09-01
9
2018-09-01
13
2018-09-01
14
Marchlewicz Andrzej
Agroturystyka U Michaliny
2018-09-01
2
2018-09-01
5
JOHNY (12)
2018-09-01
1
2018-09-01
1
Matuszczak Julia
UKS Trójka
MARS (10)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Mierzejewska Weronika
Ranczo Podkowa
LEGA (18)
2018-09-01
2
2018-09-01
6
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2018-09-01
6
2018-09-01
4
2018-09-01
3
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
2018-09-01
3
2018-09-01
2
Pawlak Nicole
Ranczo Poznań
2018-09-01
5
2018-09-01
16
2018-09-01
2018-09-01
Pokojowczyk Kaja
Stajnia piegonisko pustkowie
KEWIN (6)
2018-09-01
2018-09-01
2018-09-01
Rojek Ewa
KJ Roka
2018-09-01
7
Roszak Maciej
Ranczo Podkowa
NIGRA (22)
2018-09-01
2018-09-01
Stelmaszak Natalia
Konin
2018-09-01
7
2018-09-01
6
2018-09-01
10
Szczepańska Emilia
Kleczew
MARCO (17)
2018-09-01
3
2018-09-01
1
Wichniarek Barbara
KJ Michałówka
ZAMIRA (2)
2018-09-01
4
2018-09-01
17
2018-09-01
7
Woźniak Marta
Ranczo Podkowa
2018-09-01
5
2018-09-01
2018-09-01
8

Number of Riders: 25

Number of Horses: 28

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl