Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:31:01
2018-08-18 13:37:54
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 14:46:46
2018-08-18 11:20:31
Małgorzata Sokołowicz KARTAGO
  • 2x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:19:22
2018-08-18 00:26:58
Łukasz Brzóska LIGHTING TG
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:19:29
2018-08-17 20:13:17
Aleksandra Szejner KARENINA
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:19:38
2018-08-17 15:14:25
Andrii Pozdniakov CORCOVADO L
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:19:46
2018-08-17 15:07:25
Andrii Pozdniakov CANTINORI S
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:26:59
2018-08-16 23:00:49
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:27:08
2018-08-16 22:54:37
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 2x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:27:24
2018-08-16 21:46:17
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:27:32
2018-08-16 21:44:50
Oliwia Jach ZANTOS HBC
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:27:40
2018-08-16 21:44:22
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:28:40
2018-08-16 21:44:02
Klaudiusz Jach PRINS HANS
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:00:27
2018-08-16 20:06:57
Agata Radeberg GAJA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:00:35
2018-08-16 20:06:26
Agata Radeberg FAVORITA
  • 2x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:00:43
2018-08-16 19:16:27
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:28:50
2018-08-16 17:29:34
Sławomir Andruchów LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 10:28:59
2018-08-16 17:29:18
Sławomir Andruchów INTI L
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:07
2018-08-16 16:54:40
Wojciech Dahlke EULVE
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:16
2018-08-16 16:54:27
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:24
2018-08-16 16:54:06
Wojciech Dahlke JULIO ENKEL
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:31
2018-08-16 15:31:21
Piotr Bąk FOR CANTO
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:39
2018-08-16 15:30:54
Piotr Bąk ERYK
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:47
2018-08-16 15:19:27
Piotr Bąk STEFANO
  • 2x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:01:55
2018-08-16 15:18:37
Julia Szymańska IMAR
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:02:04
2018-08-16 15:18:08
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 21:02:14
2018-08-16 14:45:55
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 14:08:43
2018-08-16 10:16:28
Sławomir Andruchów HATOKI
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 19:47:11
2018-08-15 15:04:36
Rozalia Ciołek HERKULES
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 14:24:09
2018-08-15 13:57:36
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:23
2018-08-15 00:15:31
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:30
2018-08-14 21:31:51
Alicja Maślana REBUS
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:37
2018-08-14 21:31:27
Alicja Maślana PREDATOR
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:43
2018-08-14 17:22:06
Jagoda Ciebiada GREVIOUS
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:51
2018-08-14 17:21:56
Julia Krupińska LANTANA
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:23:58
2018-08-14 15:02:40
Hubert Łaszcz BONIEK
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:24:06
2018-08-13 22:57:49
Aleksandra Gebler SIMON
  • 2x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-15 08:24:13
2018-08-13 22:57:25
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-08 08:25:49
2018-08-08 07:52:36
Joanna Wiśniewska SAVERIO SZ
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 14:53:36
2018-08-07 12:53:42
Artem Abaimov HASTOR
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 08:41:09
2018-08-07 06:10:19
Maciej Drygas NERON
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 07:51:11
2018-08-03 22:21:48
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-04 07:51:18
2018-08-03 13:27:56
Aleksandra Szypryt OMAR
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 12:08:11
2018-08-03 01:32:42
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 12:08:19
2018-08-03 01:32:09
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 1/LL/zwykły (towarzyski) - o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 12:08:26
2018-08-02 22:02:59
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
11 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 12:08:34
2018-08-02 22:02:40
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 12:08:42
2018-08-02 22:02:21
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 12:26:40
2018-08-02 09:31:34
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:46:45
2018-08-01 06:05:33
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
7 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:46:54
2018-08-01 06:04:04
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
6 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:47:12
2018-07-31 23:36:31
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
5 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 11:19:55
2018-07-31 23:36:16
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:47:31
2018-07-31 23:35:59
Łukasz Brzóska HEROS
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 12:47:39
2018-07-31 23:35:38
Łukasz Brzóska CARJONKER
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 13:13:50
2018-07-30 20:42:50
Julia Brand EURYDYKA
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 10:49:13
2018-07-28 22:34:28
Janusz Kiciński CUIDAMME
  • 1x 2/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 3/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
10147338
2. Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
S
O007000
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąkowska Kornelia KJ Profil Piła
2003 (JM.)
O041951
5. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
6. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
7. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
8. Ciebiada Jagoda KJ Korona Wałcz
2000 (J.)
brak
9. Ciołek Rozalia KJ w Dolinie Noteci R.K Kuźnica Czarnkowska
2001 (J.)
O042737
10. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
11. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
10178539
12. Drygas Maciej KJ Dilmar Kobylarnia
S
O012144
13. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
14. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
15. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
16. Górski Dariusz KJ Sokół Damasławek
S
O042986
17. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (MJ.)
O037943
18. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
19. Jach Sebastian
20. Kaczmarek Patryk St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
1998 (MJ.)
O034445
21. Kiciński Janusz KJ Profil Piła
S
O044133
22. Komarowski Eugeniusz
23. Kowal Stefan
24. Krupińska Julia KJ Korona Wałcz
2002 (J.)
brak
25. Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
S
O000334
26. Łaszcz Hubert KJ Profil Piła
S
O012040
27. Maślana Alicja St. KJ Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
28. Michaelis Janusz
29. Piechowiak Grzegorz
30. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
31. Pozdniakov Andrii KJ Dilmar Kobylarnia
S
O046228
32. Radeberg Agata KJ Grodno-Dwor
S
O024353
33. Radowski Jonasz BPK - WIE
2001 (J.)
O040781
34. Robakowski Jan Wielka Gala Dziembówko
35. Rogozińska Klaudia KJ Korona Wałcz
1998 (MJ.)
-
-
36. Sokołowicz Małgorzata KJ Sokół Damasławek
S
O045305
37. Stokłosa Henryk
38. Stokłosa Łukasz
39. Stokłosa Tomasz
40. Szejner Aleksandra bpk
2001 (J.)
brak
41. Szymańska Julia KJ Profil Piła
2005 (JM.)
O049366
42. Szypryt Aleksandra KJ Leśna Podkowa Rychlik
1999 (MJ.)
O051362
43. Wiśniewska Joanna KJ Michałówka
S
O013301
44. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

61

Artem Abaimov F:
M:
O:
B:
2.

52

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
3.

59

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
4.

33

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
5.

32

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
6.

49

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
7.

25

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
8.

27

BONIEK SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
O: -
B: -
-
9.

55

CANTINORI S Niem. Sportowa GER 2014 Wałach siwa/170 F: Cellestial / Cantus
M: Lorena / Levistano
O: Agrosad Konie Sportowe
B: Michael Franke
K025285 DE456560454714
10.

13

CARABINIER S SP POL 2011 Ogier siwa/165 F: Calvadow Z / Chellani Z
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
O: Miriam Łazarczyk
B: Stanisław Szurik
K024908 616009520030611 106BW68
11.

7

CARJONKER SP POL 2005 Ogier gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Carmen / Nurjev
O: Edward Suszek
B: Edward Suszek
K009471 POL009610094605
12.

2

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
13.

10

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/160 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
14.

45

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Concerto / Concetto
M: Wonder Girl / Wonderland
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
15.

56

CORCOVADO L Hannoveraner GER 2011 Wałach ciemnogniada/170 F: VAN GOGH
M: CARA MIA
O: AGROSAD SPORTHORSES
B: WILHELM BOLLHORST
LKPZJ/895/18 DE431316875711
16.

6

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/168 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
K015685 POL00961022710
17.

37

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
18.

40

ERYK BRAK POL 2014 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
19.

11

ESCHNAPUR HAN GER 2000 Wałach kara/167 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
20.

44

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
21.

1

EURYDYKA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Julia Brand
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
22.

12

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
23.

46

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata F: Farezzo B
M: Femme Fatale
O: Anna Piwonska
B: Anna Piwonska
Brak
24.

23

FIONA Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada/170cm F: GARON / RUBIN
M: FLIZA / BARBUR
O: Bartosz Wroński
B: Flejter Grzegorz
K025352
25.

41

FOR CANTO BRAK POL 2013 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
26.

47

GAJA HAN POL 2010 Klacz siwa F: Clinton I / Carolus
M: Grenzpilotin / Pilox
O: Agata Radeberg
B: Jarosław Sekula
K026009 DE418180165510
27.

29

GREVIOUS SP POL 2006 Wałach gniada F: Harnaś /
M: Godiwa /
O: Agnieszka Ciebiada
B: Elżbieta Olszewka
brak
28.

21

HASTOR SP POL 2008 Wałach gniada F: Howned /
M: Heja /
O: Krzysztof Seren
B: Ryszard Samson
K025509
29.

35

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
30.

34

HERKULES Małopolska POL 03.04.200 Wałach siwa/168 F: Eufrat
M: Harta
O: Rozalia Ciołek
B: Jacek Kozik
11711 11711
31.

8

HEROS SP POL 2007 Ogier gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Hipnoza / Cantanis
O: Edward Suszek
B: Paweł Stasiak
K011425 POL009610128007
32.

60

Hubert Łaszcz F:
M:
O:
B:
33.

38

IMAR SP POL 2007 Wałach gniada F: Lesotho / Landgraf I
M: Imara /
O: Andrzej Szymański
B:
K014668 POL009640034307
34.

4

INTI L HOL GER 2012 Klacz siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Urania XII / Quintero
O: Jerzy Cerba
B: Henrike Feldhaus
K021421 DE421000193112
35.

65

Joanna Krzyżostaniak F:
M:
O:
B:
36.

42

JULIO ENKEL KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Montender / Contender
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K024947 528003201400981
37.

57

KARENINA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/166 F: Bolshoi
M: Kolonia
O: Jakub Szejner
B: STADNINA KONI W DOBRZYNIEWIE SP. Z O.O.
brak
38.

58

KARTAGO SP POL 2011 Wałach kasztanowata/164 F: Top Gun /
M: Kariera /
O: Małgorzata Sokołowicz
B: Urszula i Kazimierz Kosakowscy
brak
39.

64

Klaudiusz Jach F:
M:
O:
B:
40.

51

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
41.

5

LA NOBLESSE VULKAN L SP POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
42.

14

LADY TDE SP POL 2009 Klacz siwa F: Goder / Oder
M: Limba / Castilio
O: Jerzy Ejma
B: Jerzy Ejma
K016253 POL009640011509
43.

36

LAMBORGHINI Niem. Sportowa POL 2010 Wałach gniada F: Abke / Acorado
M: Libra / West
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
K023340 DE456570236310
44.

28

LANTANA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Come On /
M: Losita /
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
brak
45.

3

LIGHTING TG SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Orient / Biskwit
M: Laurbina KG / Bambino Van't Zorgvliet
O: Wiktoria Borowiak
B: Tomasz Gogołek
K026180 616009610196112
46.

16

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/176 F: Heleris / Elektronas
M: Legumina / Hamlet GO
O: Dariusz Górski
B: SK Liski
K025712 616007600251310
47.

43

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos
M: Little Rose
O: Iwona Henzel
B: -
2993/18
48.

69

Łukasz Brzóska F:
M:
O:
B:
49.

20

NERON SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Czad
M: Newada
O: Lucjan Barczyński
B: Lucjan Barczyński
brak
50.

68

Oliwia Jach F:
M:
O:
B:
51.

18

OMAR Małopolska POL 2009 Wałach gniada/165 F: Figlarz
M: Orda Dahomanka
O: Aleksandra Szypryt
B: Nowak Ireneusz
brak
52.

66

Piotr Bąk F:
M:
O:
B:
53.

30

PREDATOR WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Piwonia /
O: Natalia Świda
B: Roman Siwek
K021289 61600764012208
54.

48

PRINS HANS OS GER 2009 Wałach gniada F: Chaccomo / Chacco-Blue
M: Nana de Bonneville / Galoubet A
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: Gestuet Lewitz
K026059 DE418180108109
55.

9

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
56.

31

REBUS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O: Anita Maślana
B: Jan Binkiewicz
K016308 616007610271809
57.

53

REWIA Wielkopolska POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino
M: Reakcja
O: Klaudia Rogozińska
B:
616 007 61 02048 14
58.

22

SAVERIO SZ SP POL 2007 Wałach gniada F: Tramal / Cabrol
M: Sabrina / Orlov
O:
B:
K025296 POL009610080407
59.

19

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
60.

26

SIMON SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Simone / Corland
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K025451 616009610130814
61.

62

Sławomir Andruchów F:
M:
O:
B:
62.

39

STEFANO SP POL 2014 Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Artur Toksidis
B: Brak
Brak Brak
63.

54

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
64.

15

URMEL 104 HOL GER 2005 Klacz gniada F: Capitol 3 / Capitano
M: Wega I / Landgraf I
O: Alisa Shtrevenskaya
B: Ingardia Serafino
K020488 DE421009000105
65.

17

WANILIA Wielkoposka POL 2012 Klacz siwa/169 F: Lew / Lwowiec
M: Wygrana / Orbis
O: Dariusz Górski
B: GA Lidia Wożniczka
K025711 616007610108412
66.

63

Wojciech Dahlke F:
M:
O:
B:
67.

50

ZANTOS HBC KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Kwando / Voltaire
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B: HBC
K011653 528003 04.00575
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
400
150
SUM:
550.00
Andruchów Sławomir KJ Profil Piła
1500
SUM:
1500.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
1000
100
800
400
1000
2500
SUM:
5800.00
Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
300
600
600
SUM:
1500.00
Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
300
SUM:
300.00
Krzyżostaniak Joanna KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
50
200
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-19
13
2018-08-19
4
400
2018-08-19
8
2018-08-19
HASTOR (21)
2018-08-19
3
150
2018-08-19
8
Andruchów Sławomir
KJ Profil Piła
INTI L (4)
2018-08-19
6
2018-08-19
21
2018-08-19
2018-08-19
23
HATOKI (35)
2018-08-19
14
2018-08-19
2
1500
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
EMPATIA (37)
2018-08-19
13
STEFANO (39)
2018-08-19
2018-08-19
ERYK (40)
2018-08-19
6
2018-08-19
18
2018-08-19
4
2018-08-19
4
Bąkowska Kornelia
KJ Profil Piła
2018-08-19
16
2018-08-19
18
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2018-08-19
2018-08-19
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-08-19
1
1000
2018-08-19
2018-08-19
4
100
2018-08-19
15
2018-08-19
2
800
2018-08-19
5
400
HEROS (8)
2018-08-19
20
2018-08-19
3
1000
2018-08-19
1
2500
BIG BEN (32)
2018-08-19
2
2018-08-19
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
FIONA (23)
2018-08-19
Ciebiada Jagoda
KJ Korona Wałcz
2018-08-19
9
2018-08-19
11
Ciołek Rozalia
KJ w Dolinie Noteci R.K Kuźnica Czarnkowska
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2018-08-19
8
2018-08-19
2018-08-19
14
2018-08-19
16
EULVE (44)
2018-08-19
9
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (19)
2018-08-19
15
2018-08-19
19
Drygas Maciej
KJ Dilmar Kobylarnia
NERON (20)
2018-08-19
2018-08-19
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (52)
2018-08-19
2018-08-19
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (12)
2018-08-19
17
2018-08-19
7
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (25)
2018-08-19
22
2018-08-19
11
SIMON (26)
2018-08-19
19
2018-08-19
Górski Dariusz
KJ Sokół Damasławek
LIPTON (16)
2018-08-19
7
2018-08-19
10
WANILIA (17)
2018-08-19
10
2018-08-19
14
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2018-08-19
5
300
2018-08-19
10
2018-08-19
3
600
2018-08-19
4
600
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2018-08-19
1
300
2018-08-19
9
KRESKA (51)
2018-08-19
1
2018-08-19
12
Kaczmarek Patryk
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
2018-08-19
15
2018-08-19
12
Kiciński Janusz
KJ Profil Piła
2018-08-19
7
2018-08-19
13
Krupińska Julia
KJ Korona Wałcz
LANTANA (28)
2018-08-19
2
2018-08-19
6
Krzyżostaniak Joanna
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
CHANTEL (10)
2018-08-19
16
2018-08-19
5
50
2018-08-19
2
200
2018-08-19
10
Łaszcz Hubert
KJ Profil Piła
BONIEK (27)
2018-08-19
9
2018-08-19
12
Maślana Alicja
St. KJ Leśna Podkowa
2018-08-19
17
2018-08-19
7
REBUS (31)
2018-08-19
5
2018-08-19
11
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-08-19
11
2018-08-19
Pozdniakov Andrii
KJ Dilmar Kobylarnia
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
6
2018-08-19
8
Radeberg Agata
KJ Grodno-Dwor
2018-08-19
8
2018-08-19
GAJA (47)
2018-08-19
9
2018-08-19
10
Radowski Jonasz
BPK - WIE
2018-08-19
1
2018-08-19
Rogozińska Klaudia
KJ Korona Wałcz
REWIA (53)
2018-08-19
5
2018-08-19
Sokołowicz Małgorzata
KJ Sokół Damasławek
KARTAGO (58)
2018-08-19
2018-08-19
Szejner Aleksandra
bpk
2018-08-19
11
2018-08-19
Szymańska Julia
KJ Profil Piła
IMAR (38)
2018-08-19
3
2018-08-19
Szypryt Aleksandra
KJ Leśna Podkowa Rychlik
OMAR (18)
2018-08-19
3
2018-08-19
Wiśniewska Joanna
KJ Michałówka
2018-08-19
2018-08-19
Żołądkiewicz Maciej
KJ Bonin
2018-08-19
7
2018-08-19
6

Number of Riders: 44

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 9 900.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl