Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:19:55
2018-07-27 12:35:19
Justyna Rewers H-NEGRA
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:20:02
2018-07-27 12:33:28
Alicja Sędłak NESSA
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 1x 2b/KUCE/gr C,D -70 cm - dwufazowy - towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:20:10
2018-07-27 12:31:20
Aleksandra Jankowska RAFANTA
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/towarzyski - dwufazowy
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 14:20:28
2018-07-27 12:18:00
Katarzyna Rekowska HARMONY WAY
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:18:50
2018-07-26 22:08:01
Aleksandra Dąbrowska CYKLADA
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 2x 2b/KUCE/gr C,D -70 cm - dwufazowy - towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:18:58
2018-07-26 22:06:17
Adam Czyżnielewski BAYARD M
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 2x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:06
2018-07-26 17:27:57
Natalia Ziółkowska KACPER
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:14
2018-07-26 16:57:36
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/towarzyski - dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:20
2018-07-26 15:55:08
Mateusz Sieraczkiewicz FABER
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/towarzyski - dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:27
2018-07-26 13:34:39
Agata Zientkiewicz PETITE FLEUR
  • 2x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:34
2018-07-26 13:34:11
Alicja Murakowska ZIRUSA H
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:42
2018-07-26 13:33:52
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:50
2018-07-26 13:33:36
Alicja Murakowska COMMA M.
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:19:58
2018-07-26 01:03:57
Zofia Łapka HENRY
  • 1x 2b/KUCE/gr C,D -70 cm - dwufazowy - towarzyski
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:30:25
2018-07-25 23:01:54
Zuzanna Trocikowska RUBENS
  • 2x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:30:32
2018-07-25 21:08:49
Filip Józwiak LADRETTE Z
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/towarzyski - dwufazowy
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 10:30:39
2018-07-25 21:08:42
Krzysztof Kulpa DILMAR
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 22:10:53
2018-07-23 17:40:07
Agata Ziemniarska POLARIS R
  • 1x 1/mini LL/towarzyski - dokładności
  • 1x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/towarzyski - dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 22:11:00
2018-07-22 15:52:11
Dominika Osińska DIACENT
  • 2x 3/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/towarzyski - dwufazowy
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-16 20:52:16
2018-07-15 10:33:43
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 22:47:09
2018-07-14 20:58:45
Zofia Teper EMIR
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-14 22:47:18
2018-07-14 20:56:51
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem - PUCHAR STAROSTY WŁOCŁAWSKIEGO
  • 1x 7/N/zwykły z rozgrywką - PUCHAR WÓJTA GMINY FABIANKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bonieckia Wiktoria bpk
2003 (JM.)
brak
2. Czyżnielewski Adam Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2003 (JM.)
brak
3. Dąbrowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2003 (JM.)
brak
4. Jankowska Aleksandra brak
1999 (MJ.)
brak
5. Józwiak Filip JKSR Michelin
2001 (J.)
O042932
6. Kulpa Krzysztof Ciechociński KJ Bonanza
2000 (J.)
O023486
7. Łapka Zofia Bpk
2005 (JM.)
Brak
8. Murakowska Alicja Pałucki KJ Górki Zagajne
1998 (MJ.)
O039805
9. Osińska Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
10. Rekowska Katarzyna KJ Floret
S
brak
11. Rewers Justyna KJ Floret
S
brak
12. Sędłak Alicja KJ Floret
2005 (JM.)
brak
13. Sieraczkiewicz Mateusz JKSR Michelin
2003 (JM.)
3844/17
14. Teper Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
15. Trocikowska Zuzanna Niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
16. Ziemniarska Agata KJ Mustang Kochowo
2003 (JM.)
O042318
17. Zientkiewicz Agata Stajnia Radziejów
2003 (JM.)
brak
18. Ziółkowska Natalia bpk
2004 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
2.

17

BAYARD M SP POL 2011 Wałach siwa F: Calderon
M: Bajka
O: Gawroński Tomasz
B: Gawroński Leon
616009520058711
3.

4

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
4.

10

COMMA M. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vleut / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
O:
B:
K012183 528003000702162
5.

18

CYKLADA Huculska POL 2009 Klacz srokata F: Jehudi
M: Czacza
O: Tomasz Gawroński
B: Zych Tadeusz
616012540101209
6.

5

DIACENT WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Hiacynt
M: Diana
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Zubel Natalia
K024704 616007530018014
7.

7

DILMAR SP POL 2003 Ogier gniada F: Maram / Aram
M: Dilejt / Sofix
O: Renata Wójcik
B:
K008077 POL009530041603
8.

3

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
9.

14

FABER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/168 F: Sorbie Tower
M: Farina
O: Karolina Sieraczkiewicz
B: Stadnina Koni Nowielice
K021102 616009640008112
10.

11

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song / Elmero
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
11.

22

H-NEGRA PKSP POL 2010 Klacz kara F: Herbur
M: Nevada
O: Stanisław Rewers
B: Eugenusz Lala
brak
12.

19

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
13.

1

HENRY DRP DEU 1995 Wałach siwa/kuc: F: Hasko
M: Susi
O: Klaudia Sykuła
B: Nieznany/Niemcy
Brak
14.

15

IDOL Koń Mały POL 2009 Wałach siwa F: Poligon /
M: Ina /
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
15.

16

KACPER SP POL 2005 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Joanna Ziółkowska
B: Joanna Ziółkowska
brak
16.

8

LADRETTE Z Zangersheide NED 2003 Klacz gniada F: LAGRAIN
M: DURETTE Z
O: Rasiewicz Tomasz
B: BONSEL, STOETERIJ
K015729 Z-664103
17.

21

NESSA Huculska POL 2012 Klacz gniada/mk: F: Playboy
M: Odessa
O: Michał Sędłak
B: Blacha Renata
brak
18.

13

PETITE FLEUR HAN POL 2000 Klacz gniada F: -
M: -
O: Siekierski Łukasz
B: brak
brak
19.

6

POLARIS R SP POL 2009 Wałach gniada F: Goofi R / Campari M
M: Persefona R / Landino
O: Ryszarda Ziemniarska
B: Romuald Hałabuda
K019302 616009540172409
20.

20

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
O: Karolina Rogowska
B: Stanisław Pałczyński
brak
21.

9

RUBENS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/mk: F: Bockman's Looping
M: Rodezja
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Jowik-Kurzeja Beata
Brak
22.

12

ZIRUSA H KWPN POL 2004 Klacz kasztanowata F: Indoctro / Capitol I
M: Irusa / Nimmerdor
O:
B:
K014081 5280030404485
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bonieckia Wiktoria
bpk
IDOL (15)
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Czyżnielewski Adam
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Dąbrowska Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin
CYKLADA (18)
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Jankowska Aleksandra
brak
RAFANTA (20)
2018-07-29
2018-07-29
Józwiak Filip
JKSR Michelin
2018-07-29
2018-07-29
Kulpa Krzysztof
Ciechociński KJ Bonanza
DILMAR (7)
2018-07-29
2018-07-29
Łapka Zofia
Bpk
HENRY (1)
2018-07-29
2018-07-29
Murakowska Alicja
Pałucki KJ Górki Zagajne
2018-07-29
2018-07-29
FALLA (11)
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Osińska Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Rekowska Katarzyna
KJ Floret
2018-07-29
2018-07-29
Rewers Justyna
KJ Floret
H-NEGRA (22)
2018-07-29
2018-07-29
Sędłak Alicja
KJ Floret
NESSA (21)
2018-07-29
2018-07-29
Sieraczkiewicz Mateusz
JKSR Michelin
FABER (14)
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Teper Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (3)
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Trocikowska Zuzanna
Niezrzeszona
RUBENS (9)
2018-07-29
2018-07-29
Ziemniarska Agata
KJ Mustang Kochowo
2018-07-29
2018-07-29
2018-07-29
Zientkiewicz Agata
Stajnia Radziejów
2018-07-29
2018-07-29
Ziółkowska Natalia
bpk
KACPER (16)
2018-07-29

Number of Riders: 18

Number of Horses: 22

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl