Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 12:53:24
2018-05-24 12:52:06
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 3R/L/zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 12:25:16
2018-05-24 12:21:47
Monika Mrozińska CADY
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:25:19
2018-05-24 10:09:10
Dominik Pieniaszek MISTERIO
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
168 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:24:17
2018-05-24 09:49:58
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:25:06
2018-05-24 09:14:09
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:25:31
2018-05-23 22:57:48
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
164 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:25:43
2018-05-23 22:56:27
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:25:54
2018-05-23 22:55:53
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 1x 17R/L/zwykły
162 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:26:05
2018-05-23 22:55:23
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
161 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:26:17
2018-05-23 22:54:59
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
160 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 09:26:48
2018-05-23 22:54:31
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 2x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
159 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 18:26:15
2018-05-23 18:20:31
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
158 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 17:39:41
2018-05-23 17:37:44
Marcin Joppek CADILLAC
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:25:30
2018-05-23 16:23:24
Tomasz Miśkiewicz BELLA DONNA 106
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5R/N/zwykły
156 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:24:54
2018-05-23 16:20:58
Tomasz Miśkiewicz ICE GIRL
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:59:02
2018-05-23 15:49:33
Marcin Burakowski BLUEGREY
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5R/N/zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:57:13
2018-05-23 15:42:26
Tomasz Miśkiewicz FILARKA
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 15:52:45
2018-05-23 15:39:28
Violetta Kaczmarek CORLEONE GRANDE
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 14:20:35
2018-05-23 14:14:29
Natalia Anduła DEPAS CORRINUS P
  • 1x 1R/Kuce/Kuce
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:31:41
2018-05-23 11:05:28
Katarzyna Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:49:04
2018-05-22 12:38:55
Tomasz Miśkiewicz ANKA LAZAR
  • 1x 5/CC/DR
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:48:29
2018-05-22 12:35:52
Tomasz Miśkiewicz WESTA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:47:48
2018-05-22 12:30:10
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
  • 1x 2/N1/RMK - 6 letnie
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:51:30
2018-05-22 12:28:02
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:45:12
2018-05-22 12:25:12
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 2x 3R/L/zwykły
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 12:44:13
2018-05-22 12:21:34
Tomasz Miśkiewicz VELVET LAZAR
  • 2x 3R/L/zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:47:37
2018-05-20 23:36:33
Marta Kropidłowska KARINO
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:46:53
2018-05-20 21:28:12
Dawid Rakoczy MARIOT
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 10/CC/DR
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:46:14
2018-05-20 21:27:24
Dawid Rakoczy JUWENTUS
  • 1x 7/N1/RMK - 6 letnie
  • 1x 8/N/MR
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:45:54
2018-05-20 21:26:40
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 9/C/SR
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:08:08
2018-05-20 19:37:39
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:44:41
2018-05-20 11:10:16
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 13:18:44
2018-05-20 11:09:45
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:27:42
2018-05-20 11:08:49
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:26:27
2018-05-20 11:08:09
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:42:41
2018-05-20 10:51:11
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 2x 17R/L/zwykły
132 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:42:06
2018-05-20 10:40:09
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:41:07
2018-05-20 10:38:44
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:25:10
2018-05-20 07:56:56
Danuta Bielska CLEVER BOY
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:39:41
2018-05-19 20:22:11
Wiktoria Sawicka REMUS
  • 2x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:23:35
2018-05-19 17:19:35
Monika Pasik DON ESPADRON
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:22:13
2018-05-19 17:17:40
Monika Pasik DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5/CC/DR
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:21:02
2018-05-19 17:16:57
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:19:27
2018-05-19 17:15:07
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 2/N1/RMK - 6 letnie
  • 1x 4R/P/zwykły
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:17:57
2018-05-19 15:08:54
Wiktoria Waszczak PENETOSA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:38:32
2018-05-19 14:19:03
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:37:54
2018-05-19 14:13:54
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 11/N/RMK 5 - letnie
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:21:11
2018-05-18 21:18:58
Iga Szostak PIANOLA
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/L/dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:00:15
2018-05-18 21:18:06
Iga Szostak RADON
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 21:08:45
2018-05-18 21:01:16
Iga Szostak NIL
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:16:13
2018-05-18 19:54:54
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 14/C1/Finał SR
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 20:02:11
2018-05-18 17:49:09
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 20:01:43
2018-05-18 16:31:30
Monika Gurazda O'KEY
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 11/N/RMK 5 - letnie
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 20:00:44
2018-05-17 21:30:25
Weronika Jaruga ANGELA DE LA CRUZ
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:59:36
2018-05-17 20:28:14
Iga Wiśniewska TESS NEWA
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:12:51
2018-05-17 20:21:49
Tomasz Olszewski LUNA P
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:06:04
2018-05-17 20:17:45
Tomasz Olszewski LORD FABIA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:03:39
2018-05-17 20:15:12
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 5/CC/DR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 15/CC/Grand Prix
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:01:43
2018-05-17 15:42:50
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:36:16
2018-05-17 08:43:14
Julia Frydel RUSŁAN
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:38:12
2018-05-16 23:19:41
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:57:31
2018-05-16 20:22:53
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:27:10
2018-05-16 17:25:25
Piotr Sawicki LARIDOR
  • 1x 3R/L/zwykły
102 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:26:47
2018-05-16 17:24:08
Piotr Sawicki SHARWARI
  • 1x 3/N/MR
101 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:55:50
2018-05-16 17:23:03
Piotr Sawicki ANDROMEDA
  • 1x 4R/P/zwykły
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:55:19
2018-05-16 17:06:15
Piotr Sawicki BOURBON
  • 1x 3/N/MR
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:54:44
2018-05-16 15:50:03
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 13:28:52
2018-05-16 14:54:17
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:52:53
2018-05-16 14:53:17
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:57:59
2018-05-16 13:55:15
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:52:25
2018-05-16 10:09:36
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:52:09
2018-05-16 10:07:46
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 19R/N/zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:50:49
2018-05-15 20:40:42
Natasza Wostal AVENIDO
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:49:11
2018-05-15 20:40:08
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:48:23
2018-05-15 20:39:33
Tomasz Pastwa MOEL
  • 2x 11R/L/dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:47:41
2018-05-15 16:59:15
Julia Okoniewska SZAŁWIA
  • 2x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 20:55:17
2018-05-15 16:31:21
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:46:47
2018-05-15 14:09:12
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:46:19
2018-05-15 14:08:31
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:45:38
2018-05-15 14:07:58
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:44:48
2018-05-15 11:55:11
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:35:02
2018-05-15 11:26:19
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 17R/L/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:43:41
2018-05-14 21:27:58
Agata Gietka CERRANA S
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 13/N1/Finał MR
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:07:29
2018-05-14 11:11:10
Lena Kobierowska MAXYMA
  • 2x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 13:07:09
2018-05-14 11:08:51
Kornelia Drewek ARWENA
  • 2x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:45:30
2018-05-14 09:07:20
Martyna Górska CLIPPER
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:44:19
2018-05-14 08:56:46
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 18R/P/dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:42:47
2018-05-14 07:09:21
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:38:14
2018-05-13 19:04:42
Zofia Miąskowska I CAN
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 17:38:09
2018-05-13 14:06:26
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 17:46:18
2018-05-13 09:00:43
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 11:32:50
2018-05-13 07:44:34
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 11R/L/dwufazowy
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:41:42
2018-05-12 22:53:10
Zofia Teper CALYPSO
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 18R/P/dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 20:27:07
2018-05-12 22:50:19
Zofia Teper EMIR
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 20:25:57
2018-05-12 22:42:15
Dominika Osińska ARGENTINA
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:39:22
2018-05-12 20:58:43
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 17:34:01
2018-05-12 19:42:25
Agata Tejchman-Konarzewska LEGENDA
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 18R/P/dwufazowy
  • 1x 19R/N/zwykły
63 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:27:47
2018-05-12 19:36:04
Aleksandra Pobłocka BANDON
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:25:06
2018-05-12 19:33:36
Dominik Pieniaszek HERMUS PP
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:23:43
2018-05-12 13:20:09
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x 3/N/MR
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:20:16
2018-05-12 13:18:32
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x 4/C/SR
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-22 15:34:02
2018-05-11 19:39:17
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:12:44
2018-05-11 16:34:55
Piotr Zielonka ARAK
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:10:46
2018-05-11 16:33:40
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 13/N1/Finał MR
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:05:19
2018-05-11 16:32:12
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5/CC/DR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 15/CC/Grand Prix
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:15:10
2018-05-11 16:32:03
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:14:01
2018-05-11 12:39:41
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:07:24
2018-05-10 22:45:20
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:06:08
2018-05-10 22:43:00
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:05:09
2018-05-10 22:41:57
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 19:37:48
2018-05-10 22:00:30
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-11 09:49:47
2018-05-10 20:17:11
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:03:44
2018-05-10 08:45:44
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5/CC/DR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 15/CC/Grand Prix
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:35:24
2018-05-09 21:15:36
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:34:44
2018-05-09 21:14:31
Viktoria Drewka BILKA
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:34:05
2018-05-09 21:12:10
Katarzyna Ostapiuk WISTERIA LANE
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:33:31
2018-05-09 21:10:26
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 15:32:57
2018-05-09 21:09:00
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 5R/N/zwykły
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:57:36
2018-05-09 12:44:15
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 17:33:49
2018-05-09 12:40:19
Kaja Pietrzak CHEYENNE
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 17:57:53
2018-05-09 11:40:31
Julia Wojtaś PRINCESS MATHILDA
  • 1x 1R/Kuce/Kuce
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:52:38
2018-05-08 17:03:25
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 1R/Kuce/Kuce
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:52:07
2018-05-08 10:41:35
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 14/C1/Finał SR
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:51:34
2018-05-08 10:40:51
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 14/C1/Finał SR
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 20:26:28
2018-05-08 07:29:59
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:46:02
2018-05-08 07:29:08
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 16:12:14
2018-05-07 20:18:55
Karina Ludwicka KORUND
  • 2x 1R/Kuce/Kuce
  • 2x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 15:48:40
2018-05-07 19:45:58
Iga Biegalska CARDHU
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:41:56
2018-05-07 15:30:50
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 17R/L/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:23:04
2018-05-07 09:24:47
Kamil Rajnert KOMTESSA
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 17R/L/zwykły
  • 1x 18R/P/dwufazowy
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:19:49
2018-05-07 09:20:27
Kamil Rajnert DIARADO'S DREAM
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 11/N/RMK 5 - letnie
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 12:17:16
2018-05-07 09:19:44
Kamil Rajnert ALMAR
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:37:14
2018-05-06 21:12:38
Matylda Iglikowska - Cichosz PIKOTKA
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5/CC/DR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 14/C1/Finał SR
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:36:20
2018-05-06 21:10:45
Matylda Iglikowska - Cichosz SERWUS
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 13/N1/Finał MR
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:35:39
2018-05-06 20:50:46
Maggie Misztal ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 1R/Kuce/Kuce
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 10:22:12
2018-05-06 20:40:00
Justyna Majewska JASKIER
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 17R/L/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:31:51
2018-05-06 16:58:28
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:30:18
2018-05-06 16:57:14
Zofia Ciecholewska CIVIS
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:28:32
2018-05-06 16:48:47
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:01:44
2018-05-06 02:10:58
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 17R/L/zwykły
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 16:00:23
2018-05-06 02:09:18
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 1x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 1x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 15:59:03
2018-05-06 02:08:25
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 7R/Duże konie/Duże konie I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 9R/Duże konie/Duże konie II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15R/Duże konie/Duże konie FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. (el.OOM)
  • 1x 15aR/Duże konie/Duże konie FINAŁ II nawrót
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 15:55:49
2018-05-05 22:20:02
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 2x 17R/L/zwykły
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:16:05
2018-05-05 22:18:07
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 13/N1/Finał MR
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:11:41
2018-05-05 22:16:33
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 3R/L/zwykły
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 2x 17R/L/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 15:46:29
2018-05-05 21:21:28
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 8/N/MR
  • 1x 13/N1/Finał MR
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:26:58
2018-05-05 20:22:24
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 2x 1R/Kuce/Kuce
  • 2x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 17:16:16
2018-05-05 20:17:06
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 1R/Kuce/Kuce
  • 2x 6R/Kuce/kuce I półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 8R/Kuce/Kuce II półfinał Mistrzostw Makroregionu Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14R/Kuce/Kuce FINAŁ - Mistrzostw Makroregionu I Juniorów Mł. na Kucach (el.OOM)
  • 2x 14aR/Kuce/Kuce FINAŁ II nawrót
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:17:10
2018-05-05 15:19:49
Bartłomiej Włodarski NIRGUN S
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 18R/P/dwufazowy
  • 1x 19R/N/zwykły
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:16:31
2018-05-05 15:19:18
Bartłomiej Włodarski GRANTALA S
  • 1x 4R/P/zwykły
  • 1x 5R/N/zwykły
  • 1x 12R/P/zwykły
  • 1x 13R/N/dwufazowy
  • 1x 18R/P/dwufazowy
  • 1x 19R/N/zwykły
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:14:26
2018-05-04 19:00:25
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 1/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 6/P1/RMK - 5 letnie
  • 1x 11/N/RMK 5 - letnie
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 11:46:33
2018-05-04 10:19:58
Bartłomiej Włodarski CAPTAIN JACK S
  • 2x 2R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3R/L/zwykły
  • 1x 10R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11R/L/dwufazowy
  • 1x 16R/LL/Gry konne - z trafieniem w normę czasu
  • 2x 17R/L/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 21:12:27
2018-05-04 10:19:27
Bartłomiej Włodarski CEVILLA S
  • 1x 4/C/SR
  • 1x 5/CC/DR
  • 1x 9/C/SR
  • 1x 10/CC/DR
  • 1x 15/CC/Grand Prix
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 20:08:36
2018-05-04 10:01:38
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 3/N/MR
  • 1x 4/C/SR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
S
O041142
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Anduła 09.01.2006 Natalia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2006 (JM.)
O041866
4. Arkuszewska 10.04.2006 Daria KJ Stajnia Jarużyn
2006 (JM.)
O038210
5. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
6. Biegalska 23.05.2006 Iga Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O036672
7. Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
S
O014550
8. Bieńkowska 18.04.2005 Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
O041488
9. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
10. Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O007804
11. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
12. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
13. Chebotar 27.09.2004 Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
14. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
15. Ciecholewska 20.07.2004 Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
16. Czub 21.05.2006 Zuzanna PLJ Dziemiany
2006 (JM.)
brak
17. Drewek Kornelia Stajnia JEŹDZIEC
2003 (JM.)
Brak
18. Drewka 05.02.2004 Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2004 (JM.)
O035154
19. Falkiewicz Katarzyna Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O004332
20. Figas Dariusz Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
S
LZRWZJ/4500/17
21. Forlini Samanta Fundacja KJ Zbyszko
1999 (MJ.)
O024587
22. Frydel Julia JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O035020
23. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
24. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
25. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
26. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
27. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
28. Gerke 29.12.2003 Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
29. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
30. Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
S
O000252
31. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
32. Górska Martyna Rywal
S
Brak
33. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (J.)
O034583
34. Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O014347
35. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
36. Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
S
O002447
37. Jagoda Joanna VitaSport Brachlewo
S
O019056
38. Jaruga Weronika St. VitaSport Brachlewo
2001 (J.)
O034165
39. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
40. Kaczmarek Violetta Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O045689
41. Kaczorowska 10.09.2004 Julia GoldenHorse
2004 (JM.)
Brak
42. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (JM.)
brak
43. Kaszubowska Oliwia bpk
2004 (JM.)
O044754
44. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
45. Klimkiewicz 16.10.2004 Oliwia KJ Cavallino Brzoza
2004 (JM.)
O033535
46. Kobierowska Lena Stajnia JEŹDZIEC
2006 (JM.)
Brak
47. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
48. Kościelska 25.03.2004 Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
49. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (MJ.)
O031702
50. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
51. Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O025770
52. Krzyżyńska 10.02.2005 Michalina KJ Skok AgroFood Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
53. Kulawińska Julia BPK
2003 (JM.)
O039339
54. Laskowska Emilia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
55. Lenckowska 06.01.2006 Anna Pomorska Liga Jezdziecka
2006 (JM.)
O039471
56. Lewandowski 14.10.2003 Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
57. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
58. Ludwicka 22.05.2006 Karina JKS U Robsonów
2006 (JM.)
O044637
59. Łobocka Emilia SPSK w Kwiekach
60. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
61. Maruszak 14.04.2003 Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
62. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
63. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
64. Miśkiewicz Tomasz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
Z004670
65. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
66. Miśkiewicz Tomasz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O007198
67. Misztal 13.09.2006 Maggie KJ Pegaz Reda
2006 (JM.)
O035341
68. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
69. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
70. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
71. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
72. Okoniewska Julia brak
1998 (MJ.)
brak
73. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
74. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
75. Osińska 22.03.2003 Dominika JKSR Michelin Włocławek
2003 (JM.)
O034676
76. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
77. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (J.)
O037295
78. Padalak 11.10.2006 Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
79. Padalak 26.06.2003 Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
80. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
81. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
82. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
83. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
84. Pieniaszek Dominik Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
1999 (MJ.)
O037005
85. Pieniaszek 07.10.2003 Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003 (JM.)
O039628
86. Pietrzak 17.02.2005 Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
87. Pobłocka Aleksandra Bpk
2004 (JM.)
brak
88. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
89. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (J.)
O034383
90. Reinert Klaudia JKS EWRO MAŁOSZYCE
1999 (MJ.)
O028505
91. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (JM.)
Brak
92. Sawicki Piotr Stadnina koni Dębno
S
11
93. Szostak 05.07.2003 Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
94. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
95. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
96. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O037535
97. Tejchman-Konarzewska 14.04.200 Joanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O036686
98. Teper 15.01.2005 Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
O040299
99. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
100. Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
2002 (J.)
O035152
101. Wiśniewska Iga Brak
1998 (MJ.)
brak
102. Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
S
O001618
103. Wojtaś 23.01.2005 Julia Klub Jeździecki Młyńska Struga
2005 (JM.)
O039112
104. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (JM.)
O035505
105. Wostal 16.01.2003 Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O035505
106. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
107. Zielonka Piotr JKS EWRO
S
O022288
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

100

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
2.

139

ALMAR Westfalisches Reitpferd POL 2014 Wałach kasztanowata/165 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: Marzena Falarz
B: Stadnina koni Galiny
. DE441411424214
3.

58

ANAPON MOONLIGHT DANCER Kuc Walijski POL 2012 Ogier kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore
M: Jula Musical Mystery
O: Marek Lesner
B: Marek Malinowski
K022823 616013640032412
4.

71

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Ireneusz Gębski
K020379
5.

97

ANDROMEDA -- POL ---- Klacz gniada F: --
M: --
O: --
B: --
--
6.

103

ANGELA DE LA CRUZ KWPN NED 2005 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Zandoria / Zandor
O: Jolanta Jaruga
B: W.C. Van Dam
K010311 5280030506451
7.

136

ANKA LAZAR HOL DEU 2011 Ogier siwa F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: n
B: n
K020205
8.

35

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
9.

161

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
10.

131

ARAK SP POL nnnn Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Henryk Eron
B: Henryk Eron
K021246
11.

24

ARGENTINA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Cento Sohn / Cento
M: Alfara / Alfaro
O: Rajmund Osiński
B: Jerzy Wysoczański
K022637 616009530197811
12.

20

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
13.

23

AVANKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Denetor
M: Aleja
O: Robert Nagórski
B: Marek Lesner
K014446
14.

93

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
15.

77

BANDON . POL 2004 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
. 99960166504
16.

155

BELLA DONNA 106 HOL POL 2009 Klacz gniada F: Diarado / Diamant D. SE.
M: Udina I / Nekton
O: n
B: n
K015275
17.

69

BILKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Ilko F / Ilko
M: Biesi / Billi II
O: Magdalena Drewka
B: Jolanta Bryll
K022203 013610058305
18.

153

BLUEGREY HOL POL 2009 Klacz siwa F: Calido I / Cantus
M: Kyra XXII / Lord Calando
O: n
B: n
K015272
19.

48

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa/170 F: Corrado Boy old/Corrado I hols
M: Bogini sp/ Landor Old
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
20.

160

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
21.

67

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
22.

157

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Marcin Joppek / Partners Sp. z o. o.
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
23.

129

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada F: Aviano / Avero
M: Colibria / Cassis
O: Henryk Eron
B:
K015537 616009530290607
24.

166

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
25.

36

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
26.

173

CALESTO 5 HOL GER 2010 Wałach ciemnogniada/175 F: Cormint / Calido I
M: Riola / Carry
O: Błażej Golla
B: Johann Peter Lass
K021978 DE421000245210
27.

26

CALYPSO SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Caretino K /
M: Caliope / Leo
O: Emillia Teper
B: Łukasz Haryk
K024463 616009610134312
28.

145

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
29.

172

Camel Castro F:
M:
O:
B:
30.

138

CAPTAIN JACK S Westf. POL 2013 Wałach gniada F: Black Jack /
M: C. Fabrinia Z / Crown Z
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
brak
31.

174

Carabinier S F:
M:
O:
B:
32.

14

CARDHU OS DEU 2010 Klacz kara F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Castina / Carinue
O: Artur Biegalski
B: Gestuet Lewitz
K017099 DE418184084910 104TK58
33.

75

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
34.

34

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
35.

62

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
36.

88

CENAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lando
M: Celika
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731
37.

85

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or OS/ Coupe De Coeur
M: Fanama hann/ Freedom hann
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Alma Saul
K022487 DE433332179312
38.

47

CEVILLA S SP POL 2009 Klacz gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Centina S / Grand De La Cour
O: Bartłomiej Włodarski
B: Stanisław Szurik
K018082 616009520043209
39.

70

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/165 F: Aplauz / Azarro
M: Cytryna / Gordon I
O: Maciej Iżycki
B: Mieczysław Nowak
K019445 POL009520093501
40.

98

CHARIVARI HOL POL 2010 Klacz siwa F: Calido
M: --
O: --
B: --
--
41.

123

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
42.

156

CHEYENNE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Etos
M: Cegura
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: Mićko Jerzy
K025055 616009600047411
43.

56

CIVIS Fulblut POL 2001 Wałach gniada F: Jape
M: Cisza
O: Dariusz Miśkiewicz
B: SK Stubno
K007140
44.

41

CLEVER BOY SP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Cytia
O: Danuta Bielska
B: Gerke Marcin
K016637 POL009520039409
45.

83

CLIPPER Holsztyńska POL 2013 Ogier gniada F: Connor
M: Bella Rose
O: Martyna Górska
B: Roma Kosicka
Brak
46.

113

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko old/ Argentinus han
M: MONTANA DU PAS SF/ Quick Star
O: MACIEJ PIETRAS
B: M. Richard Levallois
K022968 25000112273645F
47.

74

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
48.

134

COLINERO OLD GER 2012 Ogier gniada F: Cola old/ Contender hol
M: Elvita old / Escudo I han
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Witold Pietrzyk
K021311 DE433330855812
49.

130

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air / Contender
M: Verona M / Voltaire
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738 528003000712412
50.

79

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
51.

133

CORDELLI WESTF GER 2013 Wałach siwa F: Cordess
M: Winzerin As / Weinberg
O: n
B: n
K025211
52.

151

CORLEONE GRANDE HOL POL 2010 Ogier gniada F: Carlo Grande / Carlos DZ
M: Tatanka / Lancer II
O: n
B: n
K018576
53.

3

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711 105EA74
54.

5

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
55.

4

CULUMBUS Westfalska POL 2010 Wałach gniada F: Fusain du Defey
M: Chmura
O: Wiesław Hartman
B: Marek Romanowski
K018227
56.

169

CYCERA old GER 2013 KLACZ gn F: Cador Old/ Catoki holst
M: Laviva Old/ Quality holst
O: Magdalena Krępeć
B: Horst Schlusselburg
DE418180248713
57.

114

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 sp/ Boreas KWPN
M: Dosia sp / Marino KWPN
O: Monika Pasik
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
58.

86

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
59.

150

DEPAS CORRINUS P NL POL 2011 Ogier kasztanowata F: Verona' S BO-GI
M: Siepke' S Evita / Orchard Boginov
O: N
B: N
K020943
60.

55

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
61.

140

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Ogier gniada/172 F: Diarado's Boy Old/ Diarado hol
M: Stakkara OS/Stakkatol OS
O: Marzena Falarz
B: Gestut Lewitz
K024644 DE418185040313
62.

164

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
63.

107

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
64.

115

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
O: Anetta Kucharska
B: Monty Sp. z o. o.
K012277 DE441411221808 104OZ48
65.

116

DON ESPADRON TRAK POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Lord Oder I / Oder
M: Danija / Esaul
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K014785 POL732010038709 104PX96
66.

137

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis sp/ Imequyl sp
M: Dalia Z / Duch Capitol hol
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Dariusz Miśkiewicz
K023883 616009530092613
67.

21

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. Ewita / Visconti
M: Dalli / Don Carlos
O: Agnieszka natalia Klimkoewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K017093 POL013670148308
68.

179

DUKAT 2008 G F: Rumianek
M:
O:
B:
69.

89

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
70.

25

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
71.

45

ENZO KWPN NLD 2009 Wałach kara/167 F: Diarado
M: Sefine
O: Małgorzata Tejchman
B: Hubert Kierznowski
K016512
72.

72

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
73.

152

FILARKA SP POL 2011 Klacz gniada F: Filar / Kartacz
M: Fine Fine / Florestan I
O: n
B: n
K025797
74.

165

FORTUNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada/160 F: Glückespilz / Glücksstern
M: Falanga / Antokol
O: Katarzyna Falkiewcz
B: x
K009439 POL007611152804 103UU54
75.

57

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
K022353
76.

167

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
77.

121

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
78.

78

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
79.

65

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
80.

118

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
81.

49

GRANTALA S SP POL 2012 Klacz gniada F: Talent Charboniere / Diamant De Semilly
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K023351 616009520098612
82.

53

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
83.

9

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
84.

176

HASTOR SP POL 2008 Klacz gniada F: Honwed
M: Heja
O: Krzysztof Seren
B: Krzysztof Seren
brak
85.

120

HELIOS 155 OLD GER 2002 Wałach ciemnogniada F: HERALDIK xx
M: RENI II
O: MAŁGORZATA GOETEL
B: RIEKE LEMBERG
K010619 DE 433 330431302
86.

142

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
87.

76

HERMUS PP KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Emerald van't Ruytershof /
M: Wadermie / Clinton
O: Marcin Pieniaszek
B:
K022396 528003201205088
88.

171

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
89.

87

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
90.

81

I CAN KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
brak 528003201305552
91.

154

ICE GIRL N POL 2014 Klacz gniada F: Cabrillo
M: Itaka / Corsar
O: n
B: n
brak
92.

54

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
93.

12

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
94.

80

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
95.

124

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
96.

82

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis / Cantanis
M: Kanada / Maram
O: Marcin Gerke
B: Krzysztof Jędrzejewski
K018912 POL009520053506
97.

128

KARINO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Dakron
M: Kasztanka
O: Piotr Kropidłowska
B:
K015264
98.

148

KONTENDRO WESTF GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Kaloe / Spartakus
O: Samanta Forlini
B: Andrzej Herrmann
K014782 DE441411900208 104ZU72
99.

15

KORUND Kuc Feliński POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Mandaryn
M: Korona
O: Anna Ludwicka
B: *******
K019253 616013580270509
100.

99

LARIDOR HOL DEU 2012 Wałach gniada F: Larimo
M: --
O: --
B: --
--
101.

44

LEGENDA HOL GER 2010 Klacz gniada/163 F: For Ever Jump
M: Kathleen I
O: Gerken Kai
B: Dominium
K016463 DE421000414710
102.

111

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
103.

28

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
104.

146

LORD FABIA OLD GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Leinanie / Landgold
O: Adam Olszewski
B: Marita Niehaus
K024510 418180040510
105.

66

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
106.

147

LUNA P Niem. Sportowa GER 2008 Klacz kasztanowata F: Ludwigs As / Ludwig Von Bayern
M: Bailey P / Barnaul
O: Adam Olszewski
B:
K016348 DE456570276408 104WZ40
107.

43

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
108.

33

MAXYMA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/170 F: Lord Pit
M: Mara
O: Paulina Rutkowska
B: Paulina Rutkowska
Brak 007520003204
109.

144

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
110.

158

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata/kuc: F: Pour Amour
M: Alanya
O: Patrycja Kaczorowska
B: Heidi i Brian Petersen
brak
111.

27

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/159 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Sławomir Polikowski
brak
112.

22

MISTERIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Angelheart / Akribori
M: Milena / Jarabub
O: Piotr Pobłocki
B:
K015290 POL009610102105
113.

91

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
114.

61

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: Rzeczna
Brak 616009600117814
115.

159

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
116.

119

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
117.

122

NAVARRA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Nevada / Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K022400 DE455870168007
118.

40

NIL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Ogier gniada/167cm F: Le Voltaire
M: Newada
O: Iga Szostak
B: Stadnina Skarbu Państwa Kadyny
K010249 009 60 01 611 05
119.

50

NIRGUN S SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun Semilly / Quincy
M: Nistria S / Gran De La Cour
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
K021021 616009520028412
120.

105

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 sp/ Boreas KWPN
M: Osama sp / Marino KWPN
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
121.

64

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław / Probat
M: Orzechówka / Nacios
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
K019435 POL013600096105
122.

63

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
123.

106

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
124.

110

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
125.

112

PENETOSA WLKP POL 2009 Klacz kara F: Etos /
M: Penelopa / Poll
O: Ewa Waszczak
B: Remigiusz Wojciechowski
K019628 616007600298909
126.

109

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
127.

60

PIKOTKA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: Lavendel / Ramiro Z
M: Persona / Elf
O: Alicja Iglikowska
B: Pałyska
K008694 POL009600096701 104FG59
128.

1

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
129.

94

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
130.

170

PITAGORAS SP POL 2010 Wałach siwa/165 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Krzysztof Kuśpiel
LKRWZJ/1367/17 616 009 60 02 540 10
131.

149

PŁENTA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Chery Cordial
M: Parada
O: Katarzyna Falkiewcz
B: Filip Falkiewicz
K023549
132.

84

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
133.

17

PRINCESS MATHILDA Hackney-Pony DEU 2013 Klacz kara/kuc: F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
O: Marzena Kamińska
B: Lang Georg
K024722
134.

162

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
K023797
135.

108

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
136.

95

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio hol/ Cassini I hol
M: Romantic Princess sp/ Denetor
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
K024013 616009530094813
137.

117

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Renata Kotarska
K018753 616999530164910
138.

39

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Gołąbek
K020736
139.

7

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421
140.

59

SERWUS SP POL 2008 Wałach siwa/172 F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
O: Katarzyna Arasimowicz
B: Romanowski
K016286 POL007600156506
141.

163

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
142.

92

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
143.

90

SZAŁWIA Wielkopolska POL 1994 Klacz kasztanowata F: Anonim
M: Szansa
O: Piotr Chustak
B: Kensik Michał
brak
144.

73

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: Karolina Bieńkowska, Marcin Bieńkowski
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
K016587
145.

38

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
146.

102

TESS NEWA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: New World
M: Tessa
O: Anetta Wiśniewska
B: Romuald Surmacz
brak
147.

143

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
148.

52

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
149.

37

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
150.

175

Urmel 104 F:
M:
O:
B:
151.

132

VELVET LAZAR OLD POL 2013 Klacz gniada F: Verdi / Quidam de Revel
M: Angela de la Cruz / Numero Uno
O: n
B: n
K025188
152.

51

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
KO 25108 POL 013 66 11210 08
153.

135

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Waldemar Bąk
B: Adrian Burzych
K020686
154.

8

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
155.

68

WISTERIA LANE SP POL 2012 Klacz kasztanowata/169 F: Etos
M: Winona/Rabiatos Z
O: Monika Ostapiuk
B: Marek Romanowski
K020632 616009600095112
156.

168

ZORA Old GER 2013 Klacz siwa/168 cm F: Zacharov KWPN/ Clinton holst
M: Angie Old/ Landgold Old
O: Magdalena Krempeć
B: Ludger Arkenau
LKRWZJ/2825/17 DE433330283113
Rider Club
Competition
Prize
Abaimov Artem KJ Agro-Handel Śrem
40
SUM:
40.00
Bielska Danuta K.J. J.J.DARBOVEN
90
100
SUM:
190.00
Burakowski Marcin Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
100
SUM:
100.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
70
140
SUM:
210.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
120
SUM:
120.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
150
50
50
400
300
300
300
250
350
SUM:
2150.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
30
SUM:
30.00
Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
300
SUM:
300.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
100
50
100
150
150
SUM:
550.00
Goetel Małgorzata GTH GDYNIA
50
SUM:
50.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
80
250
400
200
SUM:
930.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
300
240
SUM:
540.00
Hartman Karolina LKS Nadwiślanin Kwidzyn
150
200
SUM:
350.00
Iglikowska - Cichosz Matylda OSK Lipce
50
200
200
450
SUM:
900.00
Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
120
SUM:
120.00
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
60
SUM:
60.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
400
150
SUM:
550.00
Kropidłowska Marta Pomorska Liga Jeździecka
330
SUM:
330.00
Kulawińska Julia BPK
120
SUM:
120.00
Laskowska Emilia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
150
SUM:
150.00
Lewandowski 14.10.2003 Aleksander OSK Lipce
150
100
300
250
250
SUM:
1050.00
Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
200
300
SUM:
500.00
Maruszak 14.04.2003 Lena KS AZS UWM Olsztyn
230
180
260
150
360
80
SUM:
1260.00
Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
80
SUM:
80.00
Miśkiewicz Tomasz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
350
200
100
450
300
300
700
100
450
SUM:
2950.00
Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
90
SUM:
90.00
Narloch Wiktoria PLJ
90
180
SUM:
270.00
Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
100
400
SUM:
500.00
Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
120
SUM:
120.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
700
700
1500
200
400
500
100
SUM:
4100.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200
350
100
400
100
450
500
400
1000
SUM:
3500.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
230
150
SUM:
380.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
150
30
SUM:
180.00
Pieniaszek 07.10.2003 Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
30
SUM:
30.00
Pietrzak 17.02.2005 Kaja KJ J.J. DARBOVEN
200
SUM:
200.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
70
140
100
SUM:
310.00
Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
50
SUM:
50.00
Sawicki Piotr Stadnina koni Dębno
40
250
90
50
160
SUM:
590.00
Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
40
30
SUM:
70.00
Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki Klub Jeździecki
120
130
SUM:
250.00
Teper 15.01.2005 Zofia JKSR Michelin Włocławek
210
SUM:
210.00
Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
70
100
50
SUM:
220.00
Waszczak Wiktoria LKJ Gałkowo
110
170
50
260
SUM:
590.00
Włodarski Bartłomiej KJ Młyńska Struga
500
500
160
350
140
300
160
SUM:
2110.00
Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
40
SUM:
40.00
Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
100
100
SUM:
200.00
Zielonka Piotr JKS EWRO
100
200
300
200
50
200
100
50
SUM:
1200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-27
7
Urmel 104 (175)
2018-05-27
6
HASTOR (176)
2018-05-27
5
40
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (165)
2018-05-25
2018-05-25
Anduła 09.01.2006 Natalia
Klub Jeździecki Pegaz Reda
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-26
11
2018-05-27
8
Arkuszewska 10.04.2006 Daria
KJ Stajnia Jarużyn
OLIWKA (64)
2018-05-25
1
2018-05-26
10
2018-05-26
2
2018-05-27
9
Bach Dominika
Sopocki KJ
2018-05-25
9
2018-05-26
2
2018-05-27
4
O'KEY (105)
2018-05-25
2
2018-05-26
4
2018-05-27
5
Biegalska 23.05.2006 Iga
Sopocki Klub Jeździecki
CARDHU (14)
2018-05-26
4
2018-05-26
5
2018-05-27
1
Bielska Danuta
K.J. J.J.DARBOVEN
2018-05-26
6
90
2018-05-26
2018-05-27
3
100
Bieńkowska 18.04.2005 Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (73)
2018-05-26
5
2018-05-26
1
2018-05-27
3
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (159)
2018-05-27
5
Burakowski Marcin
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BLUEGREY (153)
2018-05-25
16
2018-05-25
22
2018-05-26
17
2018-05-27
6
100
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (122)
2018-05-25
21
2018-05-25
2018-05-25
2018-05-26
31
2018-05-26
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (123)
2018-05-25
2018-05-25
7
2018-05-26
13
KALAHARI (124)
2018-05-25
6
70
2018-05-25
13
2018-05-26
4
140
2018-05-26
Chebotar 27.09.2004 Valeriia
KJ AS Dream
2018-05-26
3
2018-05-26
4
2018-05-27
16
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
GEJSZA (121)
2018-05-25
3
120
2018-05-25
14
2018-05-26
8
2018-05-26
10
Ciecholewska 20.07.2004 Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
CIVIS (56)
2018-05-26
9
2018-05-26
8
2018-05-27
4
2018-05-26
5
2018-05-26
4
2018-05-27
1
Czub 21.05.2006 Zuzanna
PLJ Dziemiany
WENUS (51)
2018-05-25
2018-05-26
2018-05-26
Drewek Kornelia
Stajnia JEŹDZIEC
MAXYMA (33)
2018-05-26
Drewka 05.02.2004 Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
BILKA (69)
2018-05-26
2018-05-26
9
2018-05-27
-
CEZAR (70)
2018-05-26
8
2018-05-26
14
2018-05-27
12
Falkiewicz Katarzyna
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
PŁENTA (149)
2018-05-26
2018-05-26
8
2018-05-27
18
Figas Dariusz
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
ZORA (168)
2018-05-25
Forlini Samanta
Fundacja KJ Zbyszko
KONTENDRO (148)
2018-05-25
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-27
Frydel Julia
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (39)
2018-05-25
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
HURYSSA (87)
2018-05-25
6
150
2018-05-25
7
50
2018-05-26
9
2018-05-27
7
50
CENAR (88)
2018-05-25
1
400
2018-05-25
3
300
2018-05-26
3
300
2018-05-27
3
300
ELITA (89)
2018-05-25
21
2018-05-25
2
250
2018-05-26
11
2018-05-26
1
350
2018-05-27
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
GABURA (167)
2018-05-25
2018-05-25
2018-05-26
10
30
2018-05-26
Garbacz Natalia
St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
EXPERT (72)
2018-05-25
9
2018-05-25
19
2018-05-26
2
300
2018-05-26
19
2018-05-27
10
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-05-26
32
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-27
17
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
DUKAT (179)
2018-05-27
Gerke 29.12.2003 Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2018-05-26
15
2018-05-26
5
2018-05-27
7
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2018-05-25
10
2018-05-25
6
100
2018-05-26
11
2018-05-26
7
50
2018-05-27
8
100
2018-05-25
3
150
2018-05-25
18
2018-05-26
3
150
2018-05-26
9
2018-05-27
9
Goetel Małgorzata
GTH GDYNIA
2018-05-25
7
50
2018-05-25
2018-05-26
18
2018-05-26
2018-05-27
20
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (38)
2018-05-25
20
2018-05-25
2018-05-26
7
80
2018-05-26
2018-05-27
PIPIN (94)
2018-05-25
3
250
2018-05-25
15
2018-05-26
2
400
2018-05-27
4
200
Górska Martyna
Rywal
CLIPPER (83)
2018-05-25
2
2018-05-25
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
PRIMERA (84)
2018-05-25
1
300
2018-05-26
16
2018-05-26
8
2018-05-27
2
240
Hartman Karolina
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-05-25
5
150
2018-05-25
12
2018-05-26
12
2018-05-27
4
200
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
BUBLE BOY (160)
2018-05-27
10
Iglikowska - Cichosz Matylda
OSK Lipce
SERWUS (59)
2018-05-25
11
2018-05-25
9
2018-05-26
13
2018-05-26
9
2018-05-27
8
50
PIKOTKA (60)
2018-05-25
16
2018-05-25
5
200
2018-05-26
5
200
2018-05-27
4
450
Jagoda Joanna
VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (48)
2018-05-25
3
2018-05-26
2
Jaruga Weronika
St. VitaSport Brachlewo
2018-05-25
16
2018-05-26
13
2018-05-26
7
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
CADILLAC (157)
2018-05-26
5
120
2018-05-26
22
Kaczmarek Violetta
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-05-25
3
2018-05-25
13
2018-05-26
2018-05-26
7
2018-05-26
15
2018-05-27
10
Kaczorowska 10.09.2004 Julia
GoldenHorse
2018-05-26
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2018-05-25
2018-05-25
2018-05-26
8
60
2018-05-26
Kaszubowska Oliwia
bpk
2018-05-25
14
2018-05-25
2018-05-26
16
2018-05-26
2018-05-27
8
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
ARAGONIT (161)
2018-05-27
6
Klimkiewicz 16.10.2004 Oliwia
KJ Cavallino Brzoza
2018-05-26
4
2018-05-26
10
2018-05-27
7
Kobierowska Lena
Stajnia JEŹDZIEC
MAXYMA (33)
2018-05-26
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
QUADRO M (162)
2018-05-27
6
Kościelska 25.03.2004 Barbara
KJ AS Dream
2018-05-26
8
2018-05-26
3
2018-05-27
4
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (100)
2018-05-26
3
2018-05-26
21
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (118)
2018-05-25
10
2018-05-26
1
400
2018-05-27
5
150
2018-05-26
9
NABAB (119)
2018-05-25
2018-05-25
Kropidłowska Marta
Pomorska Liga Jeździecka
KARINO (128)
2018-05-25
11
2018-05-25
17
2018-05-26
20
2018-05-26
25
2018-05-27
1
330
Krzyżyńska 10.02.2005 Michalina
KJ Skok AgroFood Grabowiec
2018-05-25
23
2018-05-26
5
2018-05-26
9
2018-05-27
3
Kulawińska Julia
BPK
CASCH (34)
2018-05-26
1
2018-05-26
19
2018-05-27
2
120
Laskowska Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
PAVAROTTI (110)
2018-05-25
7
2018-05-26
8
2018-05-27
11
LEONARDO (111)
2018-05-25
13
2018-05-26
6
150
2018-05-27
11
Lenckowska 06.01.2006 Anna
Pomorska Liga Jezdziecka
TOPAZ (52)
2018-05-25
1
2018-05-26
2018-05-26
Lewandowski 14.10.2003 Aleksander
OSK Lipce
2018-05-26
2018-05-26
5
150
2018-05-27
7
100
2018-05-25
24
2018-05-25
2
300
2018-05-26
5
2018-05-26
7
2018-05-27
6
2018-05-25
12
2018-05-26
3
250
2018-05-27
3
250
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2018-05-25
14
2018-05-26
4
200
2018-05-26
2018-05-27
6
300
Ludwicka 22.05.2006 Karina
JKS U Robsonów
KORUND (15)
2018-05-25
1
2018-05-26
3
2018-05-26
4
2018-05-27
10
Łobocka Emilia
SPSK w Kwiekach
2018-05-25
2018-05-25
12
2018-05-26
16
2018-05-26
2018-05-27
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
JASKIER (12)
2018-05-27
Maruszak 14.04.2003 Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-05-25
2
230
2018-05-25
3
180
2018-05-26
1
260
2018-05-26
4
150
2018-05-27
1
360
2018-05-25
5
80
2018-05-26
1
2018-05-26
9
2018-05-27
10
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I CAN (81)
2018-05-26
15
2018-05-26
22
2018-05-27
4
80
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
SOKRATES (163)
2018-05-27
13
Miśkiewicz Tomasz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
JASKIER (12)
2018-05-26
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (12)
2018-05-26
25
2018-05-27
Miśkiewicz Tomasz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2018-05-25
9
2018-05-25
2018-05-26
17
2018-05-26
2018-05-27
12
CORDELLI (133)
2018-05-25
2018-05-25
15
2018-05-26
2018-05-26
33
2018-05-27
9
COLINERO (134)
2018-05-25
1
350
2018-05-26
2
200
2018-05-27
1
WESTA (135)
2018-05-25
15
2018-05-25
20
2018-05-26
6
100
2018-05-27
1
450
2018-05-25
4
300
2018-05-26
4
300
2018-05-27
3
700
DON VITO (137)
2018-05-25
3
2018-05-26
5
2018-05-27
3
FILARKA (152)
2018-05-25
8
2018-05-25
2018-05-26
13
2018-05-26
2018-05-27
8
ICE GIRL (154)
2018-05-25
4
2018-05-25
2018-05-26
5
2018-05-26
2018-05-27
1
2018-05-25
19
2018-05-25
13
2018-05-26
5
100
2018-05-27
1
450
Misztal 13.09.2006 Maggie
KJ Pegaz Reda
2018-05-25
1
2018-05-26
7
2018-05-26
6
2018-05-27
5
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (166)
2018-05-26
6
90
2018-05-26
10
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (164)
2018-05-27
2
Narloch Wiktoria
PLJ
MORWA (61)
2018-05-25
6
2018-05-25
19
2018-05-26
24
2018-05-26
2018-05-27
19
DANTE (86)
2018-05-25
4
90
2018-05-25
2018-05-26
2
180
2018-05-26
9
2018-05-27
10
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2018-05-25
23
2018-05-26
8
100
2018-05-27
1
400
Okoniewska Julia
brak
2018-05-26
11
2018-05-26
2018-05-27
9
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (106)
2018-05-26
14
2018-05-26
5
120
2018-05-27
9
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2018-05-25
1
700
2018-05-26
1
700
2018-05-27
1
1500
2018-05-25
14
2018-05-25
18
2018-05-26
15
2018-05-27
LUNA P (147)
2018-05-25
4
200
2018-05-25
2
400
2018-05-26
1
500
2018-05-27
5
100
Osińska 22.03.2003 Dominika
JKSR Michelin Włocławek
2018-05-26
9
2018-05-26
9
2018-05-27
8
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-05-25
10
2018-05-25
20
2018-05-26
12
2018-05-26
34
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2018-05-25
1
2018-05-25
2018-05-26
10
2018-05-26
23
2018-05-27
3
Padalak 11.10.2006 Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (143)
2018-05-26
2
2018-05-26
8
2018-05-27
2
Padalak 26.06.2003 Hanna
Otomiński KJ Tabun
HERMIONA (142)
2018-05-26
2
2018-05-26
2
2018-05-27
2
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2018-05-25
2
200
2018-05-26
1
350
2018-05-27
2
2018-05-25
DAAB STEP (114)
2018-05-25
8
2018-05-26
5
2018-05-27
1
2018-05-25
5
100
2018-05-25
3
400
2018-05-26
14
2018-05-26
6
100
2018-05-27
4
450
2018-05-25
21
2018-05-25
1
500
2018-05-26
16
2018-05-26
3
400
2018-05-27
2
1000
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
MOEL (91)
2018-05-26
29
2018-05-26
SZABLON (92)
2018-05-26
27
2018-05-26
24
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-05-25
17
2018-05-26
1
230
2018-05-26
17
2018-05-27
1
150
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-05-25
20
2018-05-26
10
2018-05-27
6
150
2018-05-25
2018-05-25
3
2018-05-26
2018-05-26
12
30
2018-05-27
7
Pieniaszek Dominik
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2018-05-25
2018-05-25
10
2018-05-25
9
2018-05-26
12
2018-05-27
4
Pieniaszek 07.10.2003 Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LINTON (28)
2018-05-25
12
2018-05-26
5
2018-05-26
3
2018-05-27
5
2018-05-25
8
30
2018-05-26
14
2018-05-27
Pietrzak 17.02.2005 Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
GOPLANA (65)
2018-05-25
10
2018-05-26
16
2018-05-26
12
2018-05-27
14
CHEYENNE (156)
2018-05-25
1
200
2018-05-25
19
2018-05-26
26
2018-05-26
23
2018-05-27
15
Pobłocka Aleksandra
Bpk
BANDON (77)
2018-05-25
7
2018-05-25
2018-05-26
2
2018-05-26
2018-05-27
12
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
ALMAR (139)
2018-05-25
9
2018-05-25
2018-05-26
4
2018-05-26
2018-05-27
7
2018-05-25
1
2018-05-26
1
2018-05-27
2
PITAGORAS (170)
2018-05-25
6
70
2018-05-26
19
2018-05-26
12
2018-05-27
5
HORATA (171)
2018-05-25
2
140
2018-05-25
11
2018-05-26
6
100
2018-05-26
17
2018-05-27
7
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2018-05-25
21
2018-05-26
18
PANCHO (63)
2018-05-25
11
2018-05-26
7
50
2018-05-27
Reinert Klaudia
JKS EWRO MAŁOSZYCE
ANDORA (71)
2018-05-26
13
2018-05-27
14
Sawicka Wiktoria
Brak
REMUS (117)
2018-05-26
6
2018-05-26
Sawicki Piotr
Stadnina koni Dębno
2018-05-25
7
40
2018-05-26
3
250
2018-05-27
4
90
2018-05-25
17
2018-05-26
8
50
2018-05-27
LARIDOR (99)
2018-05-25
16
2018-05-26
3
160
2018-05-27
13
CALESTO 5 (173)
2018-05-26
21
2018-05-27
8
Szostak 05.07.2003 Iga
Kociewski KJ Polar
NIL (40)
2018-05-26
13
2018-05-26
1
2018-05-27
9
RADON (108)
2018-05-25
PIANOLA (109)
2018-05-26
14
2018-05-26
28
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (5)
2018-05-25
8
40
2018-05-25
2018-05-26
11
30
2018-05-26
14
Tauba Piotr
Jks Barłomino
ZORA (168)
2018-05-25
2018-05-26
CYCERA (169)
2018-05-25
3
2018-05-26
7
2018-05-27
2018-05-27
16
Tejchman-Konarzewska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
LEGENDA (44)
2018-05-26
15
2018-05-26
5
120
2018-05-27
3
130
Tejchman-Konarzewska 14.04.200 Joanna
Sopocki Klub Jeździecki
ENZO (45)
2018-05-26
14
2018-05-26
13
2018-05-27
15
Teper 15.01.2005 Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (25)
2018-05-26
11
2018-05-26
16
2018-05-27
11
CALYPSO (26)
2018-05-27
2018-05-25
18
2018-05-25
4
2018-05-26
2
210
2018-05-26
16
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-05-25
5
70
2018-05-25
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-25
8
100
2018-05-25
8
50
2018-05-26
12
2018-05-27
12
Waszczak Wiktoria
LKJ Gałkowo
PENETOSA (112)
2018-05-25
4
110
2018-05-25
5
2018-05-26
3
170
2018-05-26
6
50
2018-05-27
2
260
Wiśniewska Iga
Brak
TESS NEWA (102)
2018-05-25
11
2018-05-25
2018-05-26
9
2018-05-26
2018-05-27
4
Włodarski Bartłomiej
KJ Młyńska Struga
2018-05-25
17
2018-05-25
2
500
2018-05-26
10
2018-05-26
2
500
2018-05-27
9
2018-05-25
3
160
2018-05-25
1
350
2018-05-26
4
140
2018-05-26
2
300
2018-05-27
6
2018-05-25
15
2018-05-25
6
2018-05-26
18
2018-05-26
11
2018-05-27
3
160
2018-05-25
2018-05-25
5
2018-05-25
12
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-27
11
Wojtaś 23.01.2005 Julia
Klub Jeździecki Młyńska Struga
2018-05-25
1
2018-05-26
9
2018-05-26
7
2018-05-27
6
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
AVENIDO (93)
2018-05-26
9
40
2018-05-26
20
Wostal 16.01.2003 Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-26
12
2018-05-26
15
2018-05-27
13
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-05-25
24
2018-05-25
6
100
2018-05-26
11
2018-05-26
2018-05-27
8
100
Zielonka Piotr
JKS EWRO
AVANKA (23)
2018-05-25
7
100
2018-05-25
2018-05-26
4
200
2018-05-27
2
300
CADORO (129)
2018-05-25
4
200
2018-05-25
2018-05-26
8
50
2018-05-27
7
200
2018-05-25
22
2018-05-25
2018-05-26
7
100
2018-05-27
2018-05-26
15
ARAK (131)
2018-05-25
18
2018-05-25
22
2018-05-26
30
2018-05-26
2018-05-26
2018-05-27
5
50

Number of Riders: 107

Number of Horses: 156

The sum of prizes: 28 840.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl