Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 12:28:35
2018-05-10 12:28:15
Krzysztof Podraza TAMARYSZEK
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:39:19
2018-05-09 13:39:02
Małgorzata Lewandowska TAWRA
  • 1x 1/LL/
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:33:01
2018-05-08 11:58:20
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x 3/P/
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:32:43
2018-05-08 11:58:02
Natasza Wostal AVENIDO
  • 1x 2/L/
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 13:31:17
2018-05-08 11:39:07
Jacek Gałczyński PROMESA
  • 1x 3/P/
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:20:31
2018-05-08 10:31:08
Paweł Brzezicki TIN-ROKO
  • 1x 2/L/
139 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:05:03
2018-05-08 00:53:47
Paweł Warszawski ALEX
  • 1x 4/1*/
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:59:22
2018-05-07 20:49:01
Michał Zakrzewski WERNISAŻ M
  • 1x 2/L/
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:58:07
2018-05-07 20:37:37
Michał Zakrzewski NESTOR
  • 1x 1/LL/
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:56:56
2018-05-07 20:36:56
Michał Zakrzewski EMPORIO
  • 1x 1/LL/
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:56:10
2018-05-07 20:36:13
Paweł Spisak ROBINIA
  • 1x 2/L/
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:55:35
2018-05-07 20:35:29
Paweł Spisak I'MARK
  • 1x 3/P/
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:42:06
2018-05-07 15:40:48
Maria Gil BEN GUN
  • 1x 3/P/
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:41:44
2018-05-07 15:11:10
Anna Karpińska PACO
  • 1x 3/P/
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:40:57
2018-05-07 14:50:27
Zofia Łękowska SERAFIN
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:38:37
2018-05-07 14:50:00
Zofia Łękowska ISLANDKA
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
126 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 11:08:25
2018-05-07 11:00:47
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 4/1*/
125 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-04 22:55:11
2018-05-04 21:30:32
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 2/L/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 22:53:06
2018-05-04 21:29:59
Agata Gil MONARIO
  • 1x 3/P/
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:40:15
2018-05-04 17:34:52
Klaudia Kostrzewska HALNY
  • 1x 1a/LL - Kuce/
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:39:21
2018-05-04 17:34:27
Klaudia Kostrzewska ARABIAN-ATIN-RO
  • 1x 1a/LL - Kuce/
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 11:04:07
2018-05-04 14:28:57
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 22:52:32
2018-05-04 14:28:17
Amelia Mokrzycka CORRNERO
  • 1x 3/P/
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:37:09
2018-05-04 14:27:30
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 1x 3/P/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:36:19
2018-05-04 14:26:38
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 2/L/
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 20:35:29
2018-05-04 14:25:44
Jakub Wiraszka DAVINCI
  • 1x 2/L/
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 07:20:33
2018-05-02 22:27:34
Klaudia Smaza EL NINO EWITA
  • 1x 1/LL/
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:45:39
2018-05-02 21:15:10
Martyna Kucharska DREAMER
  • 1x 1/LL/
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:45:19
2018-05-02 20:45:37
Wirginia Dąbrowska EL DJAZAIR
  • 1x 1a/LL - Kuce/
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:45:00
2018-05-02 20:07:26
Marta Orłowska NAOMI II C
  • 1x 2/L/
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:44:43
2018-05-02 20:06:55
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 4/1*/
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:44:26
2018-05-02 14:52:48
Tadeusz Kozakiewicz ARABELLA
  • 1x 2/L/
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:42:27
2018-05-02 14:51:03
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 2/L/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:30:42
2018-05-02 11:12:42
Paweł Warszawski HUMMER
  • 1x 4/1*/
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:30:15
2018-05-02 11:12:18
Paweł Warszawski HATTERIA II
  • 1x 3/P/
101 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 21:28:08
2018-05-02 11:11:22
Paweł Warszawski ATLANTA
  • 1x 2/L/
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:27:16
2018-05-02 09:08:30
Weronika Mikołajczak KHARISMA
  • 1x 2/L/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:27:01
2018-05-02 00:43:03
Wiktoria Glomb AFISZ
  • 1x 2/L/
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:26:48
2018-05-02 00:14:59
Sara Śnioch GRENADA
  • 1x 4/1*/
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:26:12
2018-05-01 22:17:51
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 3/P/
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:07:18
2018-05-01 22:14:02
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 3/P/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:05:03
2018-05-01 22:05:11
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 2/L/
94 ENTRY PRE-APPROVED 2018-05-02 20:01:56
2018-05-01 21:54:41
Anna Krukowska APOKALIPSA M
  • 1x 3/P/
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:59:23
2018-05-01 21:21:37
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 4/1*/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:58:58
2018-05-01 21:15:29
Jarosław Wygachiewicz SION II
  • 1x 4/1*/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:24:05
2018-05-01 21:13:26
Jarosław Wygachiewicz GALA
  • 1x 4/1*/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:23:02
2018-05-01 18:07:56
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 1/LL/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:25:04
2018-05-01 16:46:41
Artur Społowicz ROSSIR
  • 1x 1/LL/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:32:20
2018-05-01 16:44:57
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 4/1*/
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 21:23:56
2018-05-01 16:44:23
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 1x 1/LL/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:30:57
2018-05-01 16:43:46
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 1a/LL - Kuce/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:30:44
2018-05-01 12:51:59
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x 2/L/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:29:02
2018-05-01 11:04:08
Michał Knap VALANDO
  • 1x 4/1*/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:28:31
2018-05-01 11:03:41
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 3/P/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:28:11
2018-04-30 20:10:04
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:27:36
2018-04-30 20:09:33
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 1x 1/LL/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:27:08
2018-04-30 14:28:19
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 3/P/
79 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:26:36
2018-04-30 14:28:05
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 3/P/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:26:05
2018-04-30 12:42:41
Anna Przysada FERDINAND
  • 1x 4/1*/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:25:13
2018-04-30 12:14:55
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 1x 1/LL/
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:24:55
2018-04-29 23:07:49
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 4/1*/
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:24:24
2018-04-29 23:07:03
Zofia Zawadzińska IZOLACJA M
  • 1x 2/L/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:24:05
2018-04-29 23:05:55
Michał Hycki SUMMER M
  • 1x 1/LL/
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:23:44
2018-04-29 23:04:27
Michał Hycki MOONSHINE
  • 1x 4/1*/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 19:51:54
2018-04-29 23:03:04
Magdalena Paraszczuk KESR
  • 1x 2/L/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:21:32
2018-04-29 23:02:01
Hanna Szeliga DONNA EWITA
  • 1x 1a/LL - Kuce/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:21:12
2018-04-29 23:00:57
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x 2/L/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:20:47
2018-04-29 22:31:50
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:20:24
2018-04-29 16:57:14
Joanna Witosińska SAHARA
  • 1x 4/1*/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:20:00
2018-04-29 16:56:47
Joanna Witosińska NIMBUS
  • 1x 2/L/
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:18:34
2018-04-29 14:18:09
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x 2/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:18:19
2018-04-29 12:46:44
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:47:53
2018-04-27 21:56:47
Šárka Douchová ARIZONA
  • 1x 4/1*/
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:46:17
2018-04-27 08:02:02
Zuzanna Polcyn KALISTO
  • 1x 1/LL/
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 21:45:51
2018-04-27 08:01:01
Zuzanna Polcyn CUBA
  • 1x 1/LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-27 07:36:49
2018-04-27 07:16:18
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:23:08
2018-04-26 23:18:10
Agata Weigt JASKIERNIK
  • 1x 1/LL/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:22:44
2018-04-26 23:05:35
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:17:07
2018-04-26 16:04:14
Zuzanna Augustyniak JASYR
  • 1x 2/L/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:15:56
2018-04-25 22:06:16
Julia Skwierawska INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 22:15:21
2018-04-25 10:43:31
Martyna Życzkowska DIZZY
  • 1x 1/LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:48:12
2018-04-24 14:17:10
Aleksandra Malicka-Nowacka SIMON
  • 1x 1/LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:48:02
2018-04-24 14:16:38
Aleksandra Malicka-Nowacka SOFKA
  • 1x 3/P/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:47:52
2018-04-24 14:16:13
Aleksandra Malicka-Nowacka CZANOS
  • 1x 2/L/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:47:20
2018-04-24 11:05:33
Joanna Skibińska IRTYSZ
  • 1x 3/P/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:47:10
2018-04-24 10:42:26
Gabriela Klimkowicz MAJOR
  • 1x 4/1*/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:47:01
2018-04-24 10:42:05
Magdalena Kowalska RAMADAN
  • 1x 3/P/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:46:52
2018-04-24 10:41:36
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x 3/P/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:46:20
2018-04-24 08:04:38
Gabriela Slavíková GRANT
  • 1x 1/LL/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:46:08
2018-04-24 08:02:14
Gabriela Slavíková ROYAL BEAUTY
  • 1x 2/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:45:59
2018-04-24 08:01:53
Gabriela Slavíková EXPECTATION CHRISTIE
  • 1x 2/L/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 01:45:49
2018-04-23 21:37:08
Aleksandra Czyż EARTHQUAKE V.D. SCHIMMELSTAL
  • 1x 2/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:50:39
2018-04-22 18:05:30
Zuzanna Borkowska MROCZEK
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:50:16
2018-04-22 18:03:41
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:49:58
2018-04-22 18:03:11
Karolina Miś SOKRATES
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:49:20
2018-04-22 18:02:46
Karolina Miś ROCK
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:49:06
2018-04-22 18:02:15
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 4/1*/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 07:15:39
2018-04-22 18:01:45
Katarzyna Kokowska QUADRO M
  • 1x 2/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:48:22
2018-04-22 18:01:08
Wiktoria Klimczak ARAGONIT
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:48:06
2018-04-22 18:00:47
Hanna Hudziak BUBLE BOY
  • 1x 1/LL/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:22:26
2018-04-22 17:38:59
Gabriela Kozłowska KORSYKA
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 19:21:21
2018-04-22 17:38:39
Gabriela Kozłowska DININ CHOSEN
  • 1x 3/P/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:04:55
2018-04-22 17:38:18
Gabriela Kozłowska TICET
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 17:16:37
2018-04-21 20:20:59
Adéla Faltusová LIBERTY SON
  • 1x 4/1*/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:51:06
2018-04-20 01:07:57
Tomasz Pastwa MOEL
  • 1x 2/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:50:39
2018-04-19 19:45:37
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 2/L/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 10:50:14
2018-04-17 22:19:45
Jacek Kowerski CASSJO
  • 1x 2/L/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-17 19:51:38
2018-04-17 19:17:42
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 4/1*/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 13:17:59
2018-04-15 09:15:28
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 3/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-15 13:18:07
2018-04-14 22:25:17
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 1b/LL - Kuce- eliminacje OOM/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 21:41:22
2018-04-13 20:17:30
Ewa Chomicz HUZAR II
  • 1x 2/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 17:14:15
2018-04-13 18:19:31
Joanna Gardulska ASHANTI SOLIER
  • 1x 2/L/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:50:00
2018-04-11 20:37:52
Šárka Douchová COFI
  • 1x 4/1*/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:50:07
2018-04-11 18:09:50
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x 2a/L- eliminacje OOM/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 11:46:12
2018-04-11 11:51:33
Natalia Paprocka EASTWOOD
  • 1x 1/LL/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:37:52
2018-04-10 22:14:18
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 4/1*/
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 11:46:20
2018-04-10 22:14:00
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 3/P/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:38:07
2018-04-10 11:46:54
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 1x 3/P/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:38:18
2018-04-10 11:46:34
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 4/1*/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 16:04:25
2018-04-09 22:04:15
Małgorzata Kuś ORANIA
  • 1x 3/P/
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:38:31
2018-04-09 13:07:46
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 1x 2/L/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:38:40
2018-04-09 12:25:53
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 2/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:30:57
2018-04-07 19:56:17
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 4/1*/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:30:48
2018-04-07 19:56:05
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 4/1*/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (J.)
O035134
2. Borkowska Zuzanna Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O037996
3. Brzezicki Paweł bpk
S
O025069
4. Chomicz Ewa St. J Baborówko
S
O034710
5. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
6. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
7. Czyż Aleksandra brak
2000 (J.)
O032311
8. Dąbrowska Wirginia KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2006 (JM.)
O040326
9. Douchová Šárka JK Ždírec
1997 (MJ.)
V0504
10115791
10. Dymińska Dominika LKJ Gabon Walewice
S
O003531
11. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
12. Faltusová Adéla Jezdecký klub Zámecký vrch
S
F3920
13. Gałczyński Jacek Racocki Klub Jeździecki
S
O000137
14. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
15. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
16. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (J.)
O039066
17. Glomb Wiktoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
18. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
19. Hudziak Hanna Kj Koko Brzeźniki
2002 (J.)
O036076
20. Hycki Michał Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O012756
10085657
21. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (J.)
O024900
22. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
23. Karpińska Anna JKS Dako-Galant Skibno
2000 (J.)
O024365
24. Klimczak Wiktoria Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O042380
25. Klimkowicz Gabriela KJ Facimiech
2000 (J.)
O022183
10112272
26. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
27. Kokowska Katarzyna Sopocki KJ
S
O001603
28. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
1997 (MJ.)
O020885
29. Kowalska Magdalena KJ Facimiech
S
O13326
30. Kowerski Jacek JKS Dako Galant Skibno
S
O000288
31. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
32. Kozłowska Gabriela St. J Baborówko
2004 (JM.)
O027413
33. Krukowska Anna KJ Rakowiec-Kwidzyn
2002 (J.)
Brak
34. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec-Kwidzyn
S
O000895
35. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
36. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
37. Kuś Małgorzata St. J Baborówko
2003 (JM.)
O033769
38. Lewandowska Małgorzata Racocki Klub Jeździecki
S
O042101
39. Lewandowska Zuzanna JKS Dako-Galant Skibno
2003 (JM.)
O030658
40. Łękowska Zofia JKS Dako-Galant Skibno
2004 (JM.)
0045784
41. Malicka-Nowacka Aleksandra Racocki KJ
S
O008624
42. Mikołajczak Weronika Racocki KJ
1999 (MJ.)
O030553
43. Miś Karolina Kj Koko Brzeźniki
2006 (JM.)
O042379
44. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
45. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
46. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
47. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
48. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
49. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
50. Pastuszek Patrycja LKJ Hippologia Strzegom
S
O009687
51. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
52. Pieniaszek Diego Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2003 (JM.)
O039628
53. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (JM.)
O042155
54. Podraza Krzysztof JKS Dako-Galant
2004 (JM.)
brak
55. Polcyn Zuzanna Racocki KJ
2003 (JM.)
O041166
56. Przysada Anna Racocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O023278
57. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
58. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
59. Siudzińska Dominika JUKS Abakus Kaczyna
2003 (JM.)
O032998
60. Skibińska Joanna ZKS Drzonków
S
O009423
61. Skwierawska Julia JKS Skibno
2004 (JM.)
O035017
62. Slavíková Gabriela JŠ Valdštejnská Obora
S
C0337
63. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
64. Śnioch Sara JKS Dako-Galant Skibno
S
O011940
65. Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
S
O000998
66. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
67. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
68. Stąpor Katarzyna LKS Stragona w Strzegomiu
S
O003881
69. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
70. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
71. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
72. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
73. Weigt Agata Racocki KJ
1998 (MJ.)
O023367
74. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
O040246
75. Wiraszka Jakub LKS Stragona w Strzegomiu
2002 (J.)
O045579
76. Witosińska Joanna KJ Hipodrom Five Oaks
2000 (J.)
O026722
77. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (J.)
O045858
78. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (JM.)
O035505
79. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O035505
80. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
81. Zakrzewski Michał JKS Dako-Galant Skibno
S
O013655
82. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
0003917
83. Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O005735
84. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
85. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
86. Żuk Kaja KJ Picador Dziuplina
2005 (JM.)
O042800
87. Życzkowska Martyna KJ Stajnia z Kopytem
S
O013621
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

103

AFISZ MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Awans /
M: Astella / Veritas G
O: Magdalena Anopczenko
B: SK Janów Podlaski
K021354 616006580309811
2.

136

ALEX HOL POL 2011 Ogier gniada F: Acodetto / Acorado
M: Haamoon / Leonid
O: Wechta Equestrian
B:
K019095 DE421000097011
3.

98

APOKALIPSA M SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Paradys
M: Amhara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K008607
4.

111

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
O: Malec Mirosław
B: Berdowski Zdzisław
K025231
5.

121

ARABIAN-ATIN-RO Kuc Walijski POL 2012 Ogier izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Apasjonata Viva Viva / Carmana's Neptun
O: Iveco Truck Partner
B:
K022186 616013610122112
6.

44

ARAGONIT MŁP POL 2005 Wałach kasztanowata/mk:156 F: Regiel
M: Argentyna
O: Katarzyna Klimczak
B: xxx
K010464 POL006590007205
7.

71

ARIZONA ČT CZE 2008 Klacz gniada F: Al Campo
M: Daytona
O: Šárka Douchová
B: Vančura Petr
KJ0HUC
8.

97

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
9.

5

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Gardulska
B: Jarosław Pawlik
K022334
10.

105

ATLANTA MŁP POL 2014 Klacz kara F: Huzar / Jalienny
M: Amira / Jurand
O: Aleksander Łój
B: Aleksander Łój
brak 616006580158914
11.

7

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
12.

36

BANDITA MŁP POL 2008 Wałach kara F: Awans / Vis Versa
M: Błyskawica / Dietmar
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306 POL006510587008
13.

93

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
14.

129

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
15.

65

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
16.

119

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon /
M: Babilonia / Jape
O:
B:
K022651 616009670029813
17.

43

BUBLE BOY Irlandzja IRL 2007 Wałach gniada F: Xx
M: Xx
O: Xx
B: Xx
K020426
18.

38

CASSJO HOL POL 2011 Wałach gniada/167 F: Cassilano / Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Beata Majchrzak
B: SK Bielin
K024140 DE42100505611
19.

35

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
20.

33

COFI ČT CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Cartouche
M: Fidji - K
O: Šárka Douchová
B: Petr Vančura
KJ0LJ5
21.

31

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
22.

120

CORRNERO PZHK POL 2007 Klacz siwa F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
O: Andrzej Kreft
B: MARIUSZ GRZYBOWSKI, KOBYLANKA (POL)
K014528 616009640109407 104KO09
23.

101

CRAFTY BUSINESS Pełna Krew Angielska IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartosiewicz
B: Thomas Cahalan & Sophie Hayley
K023873
24.

68

CUBA SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Literat
M: Call Girl
O: Marcin Polcyn
B: Ryszard Gardyjas
K024055 616009680025913
25.

29

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
26.

39

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
27.

60

CZANOS SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Iwona Mikołajczak
B: SK Nowielice
K022787 616009640002911
28.

28

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
O: Krzysztof Zareba
B: SK Dobrzyniewo
KO 10923 11342
29.

117

DAVINCI MŁP POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
K010693 616006540070305
30.

8

DININ CHOSEN Irish Sport Horse IRL 2007 Wałach siwa F: Well Chosen
M: Tea Time Silver
O: Mieczysław Mróz
B: John Nulty
K024152 104XE77
31.

63

DIZZY Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Be My Chief /
M: Delsona /
O: Martyna Życzkowska
B: Andrzej Pietrzak
brak
32.

99

DO WE LIKE HIM Pełna Krew Angielska IRL 2010 Wałach ciemnogniada F: Beneficial
M: Pattern Queen
O: Monika Bartosiewicz
B: Owen Hickey
K023871
33.

48

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada F: Nando
M: Dumka
O: Adam Mycio
B: xxx
K015364 POL01364006030712576
34.

17

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
K025622 616006690058314
35.

37

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
36.

78

DONNA EWITA Kuc Drp POL 2006 Klacz gniada/kuc:145 F: VIP Ewita
M: Dally
O: Hanna Szeliga
B: Wiesław Apanasewicz
K019279 POL013670111306
37.

115

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
2056/18 DE 455879110513
38.

50

EARTHQUAKE V.D.SCIMMELSTAL NRPS NED 2011 Wałach siwa/165 F: Epris d'Azur
M: Burundi
O: Aleksandra Czyż
B: J.A.VAn HOUT
K021480 528270002692896
39.

114

EL DJAZAIR OO POL 2000 Ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Fawor
M: Ematina
O: Mikołaj Rey
B: SK Michałów
K007937 09600
40.

116

EL NINO EWITA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada F: No Limit 7
M: Eksplozja
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K023584 DE455878308213
41.

133

EMPORIO SP POL Brak Wałach ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Paweł spisak
B: Brak
Brak
42.

51

EXPECTATION CHRISTIE Czech Warmblood CZE 2013 Klacz ciemnogniada F: Christon
M: Expectation Ren
O: /
B: /
KJ0TMQ
43.

84

FERDINAND KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: ARTHOS R
M: RISETTE
O: Agnieszka Przysada
B: H. Brinkman
K025092
44.

87

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
45.

27

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
46.

95

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: czynel
M: goplana I
O: x
B: PL
K016019
47.

112

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
48.

23

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
49.

53

GRANT Czech Warmblood CZE 2014 Wałach gniada F: Aristo
M: Clea
O: Gabriela Slavíková
B: Claustra s.r.o.
KJ0V4A
50.

102

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
K022119 61600964008908
51.

122

HALNY Kuc Walijski POL 2012 Ogier gniada/kuc: F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
O: Iveco Truck Partner
B:
K021205 616013610071212
52.

100

HARRISTOWN Pełna Krew Angielska GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: New Abbey
O: Monika Bartosiewicz
B: Juddomonte Farms Ltd
K023872
53.

106

HATTERIA II MŁP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar / Jalienny
M: Hatta II / Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K023985 616006580415613
54.

88

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
55.

86

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
56.

107

HUMMER Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Efekt
M: Hatta II/Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K021497
57.

34

HUZAR II MŁP POL 2012 Wałach kara F: Huzar / Jalienny
M: Hortensja /
O: Ewa Chomicz
B: Grzeforz Rysak
K022180 616006580471212
58.

131

I'MARK SP NLD Brak Ogier ciemnogniada F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
K022673
59.

72

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
60.

64

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc:kuc F: Very Top
M: Idylla
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
K020962 013640016707
61.

57

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różński
K009036 10296 102XR98
62.

126

ISLANDKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NW
M: NW
O: Anetta Łękowska
B: Lilianna Zięba
brak
63.

81

IZOLACJA M XX POL 2012 Klacz gniada/162 F: Rhodesian Winner
M: Isola Bene
O: SK Moszna sp. z o.o.
B: SK Moszna sp. z o. o.
K024221 616POL12007850T
64.

66

JASKIERNIK MŁP POL 2012 Wałach gniada F: Frazes /
M: Jasna Zorza /
O: Agata Weigt
B: SK Walewice
K021728
65.

14

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Lagrain / Landgraf I
M: Jacquelien / Zuidhorn
O: Paweł Augustyniak
B: Małgorzata Balcerzak
K010048 POL009590050004
66.

76

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
67.

69

KALISTO SP POL 2013 Wałach siwa/164 F: CASSILIO
M: KOLINA
O: Marcin Polcyn
B: Joanna Łuczaj
K024053 616009670063813
68.

124

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Kora
O: Magdalena Jerczynska
B: MIECZYSŁAW CZARNY
Brak
69.

130

KESR Czeski Gorącokrwisty CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Porter
M: Kelar
O: Magdalena Bobrek Paraszczuk
B: Karel Rozicka Czechy
K018358 000054939
70.

104

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kariatyda / Teksas
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
K011546 POL009670044305
71.

54

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
K016481 616009680104309
72.

9

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
K011594 POL013670043205 105EB05
73.

118

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Kofeina / Welstein
O:
B:
K018644 616009580652610
74.

110

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
75.

41

LIBERTY SON Thoroughbred FRA 2009 Wałach gniada F: Miesque´s son
M: Liberte de penser
O: Zámecký vrch, zemědělská spol. s.r.o.
B: Daniel Coose
KJ0P8I
76.

32

LILIENTHAL Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada F: Limasol
M: Kolchida
O: kamilla lewandowska
B: STADNINA KONI BIELIN
KO23288 DE 456570196912
77.

25

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
78.

30

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Lili / Lennon
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
K023104 616009610190913
79.

56

MAJOR Małopolska POL 2007 Wałach gniada/164 F: Frazes
M: Marsylia
O: Roman Klimkowicz
B: Iwona Kotyra
K011006 11392
80.

24

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
81.

40

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
82.

123

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario
M: Mona Jenilou
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617
83.

79

MOONSHINE XX POL 2010 Wałach kara F: Fly to The Stars
M: Madera
O: Mikołaj Rey
B: Janusz Szweycer
K017725 12637
84.

49

MROCZEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Santara Danny's Boy
M: Mona
O: Magdalena , Jacek Borkowscy
B: xxx
K016405 616013680076009
85.

113

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: M. Orłowski
B: M. Ćwik
K024898 616009520026612
86.

82

NEJRAN XX POL 2011 Ogier gniada F: Sorbie Tower
M: Nowela
O: Zofia Zawadzińska
B: Iwno
K021028
87.

134

NESTOR SP POL Brak Wałach gniada F: Brak
M: Brak
O: Daniel Podraza
B: Brak
Brak
88.

74

NIMBUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada F: Marino
M: Nasada
O: Zbigniew Witosiński
B: Stado Ogierów Starogard Gdański
K021770
89.

1

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
K021561 616013640063911
90.

128

PACO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Ojciec: Contendor / Contendro
M: Matka: Paloma / Eskudo
O: ANNA KARPIŃSKA
B: MAREK PIĘTKA
K018450 616007680038310
91.

77

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 POL01357027900712266
92.

94

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
93.

85

PITAGORAS Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach siwa/172 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Kuśpiel Krzysztof
K022903 616 009 60 02 540 10
94.

73

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
95.

89

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
96.

138

PROMESA WLPK POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Parada / Czynel
O: N
B: N
K011342
97.

10

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
K023797
98.

55

RAMADAN SP POL 2004 Wałach gniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
K011714
99.

132

ROBINIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Qulester /
M: Raola / Campari M
O: Paweł Spisak
B:
K022248 616009610184711
100.

46

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Raichel V.D Landen
O: Anna Dogadalska
B: Anna Dogadalska
K022446
101.

45

ROSALIE OLD GER 2008 Klacz gniada/170 F: Rush-Hour / Rubicon
M: Cantate / Cassius Clay
O: Katarzyna Kokowska
B:
K012275 DE433331649308
102.

18

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
K025621 616006690058013
103.

52

ROYAL BEAUTY Czech Warmblood CZE 2013 Klacz gniada F: Quick Lauro Z
M: Ramona
O: Jana Plecháčová
B: Karel Školka
KJ0T5J
104.

2

SAFARI TS POL 2012 Klacz ciemnogniada/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
105.

75

SAHARA Małopolska POL 2005 Klacz gniada F: Mar Bej
M: Semida
O: Zbigniew Witosiński
B: Kazimierz Chotkowski
K013632 12717
106.

83

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
107.

127

SERAFIN BRAK POL 1998 Wałach gniada F: brak
M: brak
O: brak
B: brak
K011831
108.

96

SION II HAN GER 2010 Wałach gniada F: Sion / Sultan
M: Uta H / Sandro Hit
O: Agata Blaszczuk
B: Hainrich Hoffer
K018093 DE431316938910
109.

61

SOFKA SP POL 2013 Klacz gniada F: Ormuz / Special Power
M: Sofia / Quamiro
O: Jolanta Malicka
B: SK Racot
K023281 616009610105513
110.

47

SOKRATES Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Huzar
M: Simena
O: Katarzyna Kliczkowska
B: Frosik Sławomir
K023084
111.

80

SUMMER M SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Casillo
M: Soleil M
O: SK Moszna Sp. z o. o.
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K025493
112.

91

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024352
113.

139

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
114.

141

TAMARYSZEK KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: n
M: n
O: n
B: n
brak
115.

140

TAWRA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Czarownik / Freedom's Choice
M: Tawerna / Atlas Bavaria
O: n
B: SK Racot
K025688
116.

42

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero / Life And Liberty
M: Totu / Domingo
O: Gabriela Kozłowska
B: Teodor Gronet
K021286 616013680092109
117.

137

TIN-ROKO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/166 F: Telco
M: Rapsodia
O: Zdanowicz Paulina
B: Danisz Lesław
K025581 616007640023713
118.

90

VALANDO Hanover DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
O: Michał Knap
B:
K020786 DE431312309810
119.

135

WERNISAŻ M Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach gniada F: Contendor
M: Wersja M
O: Mieszko Wędrowski
B: Moszna
K024641
120.

67

WITO CORLEONE SP POL 2013 Wałach gniada F: Michael Angelo F
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jacek Maria
K022618 616009610014513
121.

92

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
Rider Club
Competition
Prize
Gałczyński Jacek Racocki Klub Jeździecki
200
SUM:
200.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
300
250
SUM:
550.00
Spisak Paweł JKS Dako-Galant Skibno
600
SUM:
600.00
Warszawski Paweł St. J Baborówko
450
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
JASYR (14)
2018-05-13
Borkowska Zuzanna
Kj Koko Brzeźniki
MROCZEK (49)
2018-05-13
6
Brzezicki Paweł
bpk
TIN-ROKO (137)
2018-05-13
Chomicz Ewa
St. J Baborówko
2018-05-13
8
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-05-13
1
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
POKER (73)
2018-05-13
14
Czyż Aleksandra
brak
2018-05-13
21
Dąbrowska Wirginia
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów ks. J. Poniatowskiego
2018-05-13
2
Douchová Šárka
JK Ždírec
COFI (33)
2018-05-13
15
ARIZONA (71)
2018-05-13
5
Dymińska Dominika
LKJ Gabon Walewice
BANDITA (36)
2018-05-13
14
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (2)
2018-05-13
2018-05-13
7
Faltusová Adéla
Jezdecký klub Zámecký vrch
2018-05-13
Gałczyński Jacek
Racocki Klub Jeździecki
PROMESA (138)
2018-05-13
5
200
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2018-05-13
25
Gil Agata
JKS Gostchorze
MONARIO (123)
2018-05-13
11
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (129)
2018-05-13
16
Glomb Wiktoria
KJ Jaroszówka
AFISZ (103)
2018-05-13
7
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (88)
2018-05-13
5
Hudziak Hanna
Kj Koko Brzeźniki
2018-05-13
8
Hycki Michał
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-05-13
10
2018-05-13
10
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (124)
2018-05-13
29
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
2018-05-13
6
Karpińska Anna
JKS Dako-Galant Skibno
PACO (128)
2018-05-13
10
Klimczak Wiktoria
Kj Koko Brzeźniki
2018-05-13
Klimkowicz Gabriela
KJ Facimiech
MAJOR (56)
2018-05-13
11
Knap Michał
ZKS Drzonków
2018-05-13
8
VALANDO (90)
2018-05-13
2
Kokowska Katarzyna
Sopocki KJ
2018-05-13
26
ROSALIE (45)
2018-05-13
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2018-05-13
1
HALNY (122)
2018-05-13
5
2018-05-13
Kowalska Magdalena
KJ Facimiech
RAMADAN (55)
2018-05-13
13
Kowerski Jacek
JKS Dako Galant Skibno
CASSJO (38)
2018-05-13
5
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (110)
2018-05-13
12
ARABELLA (111)
2018-05-13
22
Kozłowska Gabriela
St. J Baborówko
2018-05-13
7
2018-05-13
3
TICET (42)
2018-05-13
1
Krukowska Anna
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2018-05-13
12
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec-Kwidzyn
2018-05-13
2018-05-13
6
2018-05-13
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (97)
2018-05-13
17
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
DREAMER (115)
2018-05-13
Kuś Małgorzata
St. J Baborówko
ORANIA (1)
2018-05-13
15
Lewandowska Małgorzata
Racocki Klub Jeździecki
TAWRA (140)
2018-05-13
14
Lewandowska Zuzanna
JKS Dako-Galant Skibno
2018-05-13
6
Łękowska Zofia
JKS Dako-Galant Skibno
ISLANDKA (126)
2018-05-13
8
SERAFIN (127)
2018-05-13
4
Malicka-Nowacka Aleksandra
Racocki KJ
CZANOS (60)
2018-05-13
1
SOFKA (61)
2018-05-13
28
Mikołajczak Weronika
Racocki KJ
KHARISMA (104)
2018-05-13
27
Miś Karolina
Kj Koko Brzeźniki
ROCK (46)
2018-05-13
2
2018-05-13
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
CORRNERO (120)
2018-05-13
17
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
DOKTOR (48)
2018-05-13
4
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2018-05-13
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2018-05-13
16
2018-05-13
30
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-05-13
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
KESR (130)
2018-05-13
23
Pastuszek Patrycja
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (83)
2018-05-13
12
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
MOEL (40)
2018-05-13
15
SZABLON (139)
2018-05-13
19
Pieniaszek Diego
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
2018-05-13
6
LINTON (25)
2018-05-13
9
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2018-05-13
Podraza Krzysztof
JKS Dako-Galant
2018-05-13
7
Polcyn Zuzanna
Racocki KJ
CUBA (68)
2018-05-13
13
KALISTO (69)
2018-05-13
9
Przysada Anna
Racocki Klub Jeździecki
2018-05-13
9
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2018-05-13
3
300
HORATA (86)
2018-05-13
4
250
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-05-13
9
Siudzińska Dominika
JUKS Abakus Kaczyna
CINAMON (35)
2018-05-13
3
Skibińska Joanna
ZKS Drzonków
IRTYSZ (57)
2018-05-13
Skwierawska Julia
JKS Skibno
2018-05-13
5
Slavíková Gabriela
JŠ Valdštejnská Obora
2018-05-13
16
2018-05-13
10
GRANT (53)
2018-05-13
4
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2018-05-13
7
Śnioch Sara
JKS Dako-Galant Skibno
GRENADA (102)
2018-05-13
12
Spisak Paweł
JKS Dako-Galant Skibno
I'MARK (131)
2018-05-13
1
600
ROBINIA (132)
2018-05-13
2
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2018-05-13
11
ROSSIR (18)
2018-05-13
5
BANKIER (93)
2018-05-13
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-05-13
4
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona w Strzegomiu
BRODWAY (119)
2018-05-13
18
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-05-13
3
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (54)
2018-05-13
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-05-13
15
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
ATLANTA (105)
2018-05-13
11
2018-05-13
2
450
HUMMER (107)
2018-05-13
4
ALEX (136)
2018-05-13
3
Weigt Agata
Racocki KJ
2018-05-13
2
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2018-05-13
2
Wiraszka Jakub
LKS Stragona w Strzegomiu
DAVINCI (117)
2018-05-13
19
KORUPCJA (118)
2018-05-13
24
Witosińska Joanna
KJ Hipodrom Five Oaks
NIMBUS (74)
2018-05-13
3
SAHARA (75)
2018-05-13
13
Wołyńska Klaudia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (94)
2018-05-13
1
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
2018-05-13
17
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-13
Wygachiewicz Jarosław
Strzała Krubiczew
GALA (95)
2018-05-13
14
SION II (96)
2018-05-13
1
Zakrzewski Michał
JKS Dako-Galant Skibno
EMPORIO (133)
2018-05-13
3
NESTOR (134)
2018-05-13
16
2018-05-13
4
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (28)
2018-05-13
13
Zawadzińska Zofia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2018-05-13
18
NEJRAN (82)
2018-05-13
8
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (39)
2018-05-13
20
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
CYKLON (29)
2018-05-13
18
2018-05-13
Żuk Kaja
KJ Picador Dziuplina
BLUSTAR (65)
2018-05-13
Życzkowska Martyna
KJ Stajnia z Kopytem
DIZZY (63)
2018-05-13
6

Number of Riders: 87

Number of Horses: 121

The sum of prizes: 1 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl