Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:31:29
2018-04-05 10:04:37
Joanna Różewska ULI MADE
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:31:19
2018-04-05 09:58:55
Bartosz Różewski UNESSA DE PRIMA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:31
2018-04-04 16:07:19
Zenon Brzozowski ZEUS
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:32
2018-04-04 16:05:24
Zenon Brzozowski ZEFIR
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:04:01
2018-04-04 16:01:58
Sk Dobrzyniewo AWERS
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:04:10
2018-04-04 15:58:42
Dorota Lipińska NICK II
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:04:29
2018-04-04 15:54:41
Renata Wójcik-Matelska NASHVILLE S
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:04:38
2018-04-04 15:52:16
Gr-H Żydowo So Gniezno GALAPAGOS
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:04:45
2018-04-04 15:47:19
Anna Chojniak ŁOBUZ
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:04
2018-04-04 15:42:17
Jan Kałabun CELYNOS
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:11
2018-04-04 15:38:20
Mariusz Hein LEXTOR
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:18
2018-04-04 15:37:24
Ferdynand Szczepaniak CAISAR SM
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:25
2018-04-04 15:36:27
Piotr Trzciński FAVORINOS S
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:39
2018-04-04 14:23:59
Sabina Gibas ALEX
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:47
2018-04-04 14:17:51
Zbigniew Groszewski MIDOS
  • 1x 4/Og 2015/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2015
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:05:54
2018-04-04 13:59:46
Gracjana Domalska VALIANT LADY
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:02
2018-04-04 13:54:48
Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.o. SUŁTANKA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:08
2018-04-04 13:49:35
Anna Hadrysiak LABRIA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:16
2018-04-04 13:44:50
Rafał Putz VENUS
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:25
2018-04-04 13:40:13
Stanisław Janik TESSA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:33
2018-04-04 13:33:06
Aleksandra Antzoulatos ABIGAIL ASANTE
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:40
2018-04-04 13:28:40
Hubert Szurik DELECTA S
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:48
2018-04-04 13:25:22
Eliza Chylińska-Karpus DONNA NEVA S
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:06:55
2018-04-04 13:19:07
Andrzej Putinkowski CASA BLANCA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
34 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:02
2018-04-04 13:15:11
Piotr Trzciński CREOVILLA S
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:08
2018-04-04 13:11:03
Irena Napierała DAKSZA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:15
2018-04-04 13:02:25
Anna Skonieczna ALKANTARA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:24
2018-04-04 12:58:42
Ewa Gotowska PUMA BIS
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:41
2018-04-04 12:55:06
Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.o. KOLA
  • 1x 3/Kl 2015/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2015
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:48
2018-04-04 12:49:49
Michał Kłodawski ADENGO
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:07:56
2018-04-04 12:39:42
Zbigniew Piecuch ELVIS PRESLEY
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:03
2018-04-04 12:36:14
Renata Wójcik-Matelska SIR DIARADO
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:11
2018-04-04 12:31:24
Piotr Siębor KORDIAN
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:18
2018-04-04 12:24:51
Zygmunt Jendrzejczyk BACHUS N
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:26
2018-04-04 12:15:15
Małgorzata Jóźwik DIAMUNO STAR
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:32
2018-04-04 12:09:34
Karolina Góźdź PREGO VERY
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:41
2018-04-04 11:56:29
Hubert Szurik FIGHTING JACK S
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:48
2018-04-04 11:49:31
Jolanta Sztylka - Wiluś FARYS P
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:08:56
2018-04-04 11:45:18
Agnieszka Janus WHY NOT
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:04
2018-04-04 11:37:58
Małgorzata Różycka NEVER LET ME DOWN
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:12
2018-04-04 11:30:35
Marcin Ćwik NEWCASTLE
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:20
2018-04-04 11:25:12
Rajmund Łączny MARLON
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:29
2018-04-04 11:18:28
Monika Tadych GOLD RUSH
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:37
2018-04-04 11:07:46
Zenon Lewandowski MARCIANO
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:44
2018-04-04 10:59:31
Marcin Ćwik NOTABLE
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:09:53
2018-04-04 10:48:17
Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. Z O.o. ALCAPI
  • 1x 2/Og 2016/Czempionat Użytkowy - Ogiery rocznika 2016
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:01
2018-04-04 10:43:37
Zbigniew Piecuch GAMMA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:17
2018-04-04 10:38:09
Joanna Kępińska-Tomczuk CHANTILLY T
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:26
2018-04-04 10:32:30
Krzysztof Leszczyński LIBRESSA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:34
2018-04-04 10:25:34
Kazimierz Szyling WERONA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:43
2018-04-04 10:12:26
Hubert Szurik DONCRISTA S
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:51
2018-04-04 10:05:58
Stanisław Laskowski BETICA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:10:59
2018-04-04 10:00:03
Wiesław Gałązka REWENA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:11:09
2018-04-04 09:50:02
Bartosz Michałek ROXI
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:11:17
2018-04-04 09:43:32
Joanna Mielniczek CAPELLA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:11:25
2018-04-04 09:38:33
Stanisław Laskowski CORONA S
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:11:32
2018-04-04 09:34:39
Hubert Szurik GINEWRA
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-04 16:11:40
2018-04-04 09:25:39
Hubert Szurik NEVIKA S
  • 1x 1/Kl 2016/Czempionat Użytkowy - Klacze rocznika 2016
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antzoulatos Aleksandra KPZHK
S
brak
2. Brzozowski Zenon KPZHK
S
brak
3. Chojniak Anna MałopolskiZHK
S
brak
4. Chylińska-Karpus Eliza KPZHK
S
brak
5. Ćwik Marcin KPZHK
S
brak
6. Dobrzyniewo Sk KPZHK
brak
7. Dobrzyniewo Sp. Z O.o. Stadnina Koni ZHKWlkp
S
brak
8. Domalska Gracjana KPZHK
S
brak
9. Gałązka Wiesław KPZHK
S
brak
10. Gibas Sabina KPZHK
S
brak
11. Gotowska Ewa KPZHK
S
brak
12. Góźdź Karolina WZHK W-wa
S
brak
13. Groszewski Zbigniew KPZHK
S
brak
14. Hadrysiak Anna KPZHK
S
brak
15. Hein Mariusz KPZHK
S
brak
16. Janus Agnieszka KPZHK
S
brak
17. Jendrzejczyk Zygmunt KPZHK
S
brak
18. Józwik Małgorzata WZHK W-wa
S
brak
19. Kałabun Jan KPZHK
S
brak
20. Kępińska-Tomczuk Joanna KPZHK
S
brak
21. Kłodawski Michał WZHK W-wa
S
brak
22. Laskowski Stanisław ZHKWlkp
S
brak
23. Leszczyński Krzysztof KPZHK
S
brak
24. Lewandowski Zenon ZHKWlkp
S
brak
25. Lipińska Dorota KPZHK
S
brak
26. Łączny Rajmund KPZHK
S
brak
27. Michałek Bartosz KPZHK
S
brak
28. Mielniczek Joanna KPZHK
S
brak
29. Napierała Irena KPZHK
S
brak
30. Putz Rafał KPZHK
S
brak
31. Różewska Joanna ZHKWlkp
S
brak
32. Różewski Bartosz ZHKWlkp
S
brak
33. Siębor Piotr KPZHK
S
brak
34. Skonieczna Anna KPZHK
S
brak
35. So Gniezno Gr-H Żydowo ZHKWlkp
brak
36. Sztylka - Wiluś Jolanta KPZHK
S
brak
37. Szurik Hubert KPZHK
S
1
38. Szyling Kazimierz KPZHK
S
brak
39. Tadych Monika ZHKWlkp
S
brak
40. Trzciński Piotr KPZHK
S
brak
41. Wójcik-Matelska Renata KPZHK
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ABIGAIL ASANTE WLKP POL 2015 Klacz ciemnogniada F: BOLIWAR
M: ASTORIA-R po ANGELHEART
O: Aleksandra Antzoulatos
B: Aleksandra Antzoulatos
brak 616007520060415
2.

29

ADENGO SP POL 2016 Ogier gniada F: RASCH (REKRUT)
M: AURA N po TURBUD ALINO
O: Michał Kłodawski
B: Michał Kłodawski
brak 616009660212616
3.

14

ALCAPI SP POL 2016 Ogier siwa F: COUPE
M: ALZACJA po SO IN LOVE
O: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
brak 616009610114216
4.

47

ALEX WLKP POL 2015 Ogier kasztanowata F: ALEK
M: AQUINA po HALIF
O: Sabina Gibas
B: Sabina Gibas
brak 616007520036515
5.

34

ALKANTARA SP POL 2015 Klacz gniada F: KONKRET 2
M: ALABAMA po BAJOU DU ROUET
O: Anna Skonieczna
B: Anna Skonieczna
brak 616009520004915
6.

57

AWERS SP POL 2015 Ogier gniada F: TJUNGSKE
M: ALADA po VANDAMME
O: SK Dobrzyniewo
B: SK Dobrzyniewo
brak 616009610053415
7.

23

BACHUS N WLKP POL 2016 Ogier gniada F: LISSARO
M: BRETANIA N po CELEBES
O: Zygmunt Jendrzejczyk
B: Zygmunt Jendrzejczyk
brak 616007520063116
8.

13

BETICA SP POL 2016 Klacz ciemnogniada F: TANOS
M: BOJANA DE GUIDAM po GUIDAM DE HENRY
O: Stanisław Laskowski
B: Arleta Niewiadomska
brak 616009610169016
9.

9

CAPELLA SP POL 2016 Klacz gniada F: MJT NEVADOS S
M: CELYNA po LANDOR
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
brak 616009520048116
10.

52

CELYNOS WLKP POL 2015 Ogier kasztanowata F: MJT NEVADOS S
M: CELYNA po LANDOR
O: JanKałabun
B: Adam Mróz
brak 616007520005015
11.

5

CHANTILLY T SP POL 2016 Klacz gniada F: SERGIO L
M: CHARYZMA po MARAM
O: Joanna Kępińska-Tomczuk
B: Joanna Kępińska-Tomczuk
brak 616009520065316
12.

8

CORONA S SP POL 2016 Klacz siwa F: MJT NEVADOS S
M: C.RAVENNA Z po CHICAGO I Z
O: Stanisław Laskowski
B: Stanisław Szurik
brak 616009520057316
13.

36

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata F: LEOVILLE
M: C.RAVENNA Z
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
brak 616009520037415
14.

35

DAKSZA SP POL 2015 Klacz siwa F: KONKRET 2
M: DASILVA po SILVER DREAM
O: Zenon Brzozowski
B: Irena Napierała
brak 616009520015915
15.

39

DELECTA S SP POL 2015 Klacz gniada F: BLACK JACK
M: DIONE S po JOHNNY BOY II
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036915
16.

30

DIAMUNO STAR SP POL 2016 Ogier gniada F: TALENT CHARBONIERE
M: DOMINIQUE po NUMERO UNO
O: Małgorzata Jóźwik
B: Małgorzata Jóźwik
brak 616009660638216
17.

1

DONCRISTA S SP POL 2016 Klacz gniada F: CRISTALLO I
M: DONWELTA S po WELTSTEIN
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520057116
18.

38

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata F: MJT NEVADOS S
M: DONWELTA S po WELTSTEIN
O: Eliza Chylińska-Karpus
B: Stanisław Szurik
brak 616009520037315
19.

20

FARYS P SP POL 2016 Ogier gniada F: MJT NEVADOS S
M: FONICA S
O: Jolanta Sztylka - Wiluś
B: Stefan Wiluś
brak 616009520038716
20.

50

FAVORINOS S SP POL 2015 Ogier kasztanowata F: MJT NEVADOS S
M: FAWORYTKA S po JOHNNY BOY II
O: Piotr Trzciński
B: Stanisław Szurik
brak 616009520036715
21.

21

FIGHTING JACK S SP POL 2016 Ogier inna F: BLACK JACK
M: FEDERICA S po CONCERT
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520056916
22.

54

GALAPAGOS SP POL 2015 Ogier gniada F: LYJANERO
M: GARDENIA M po SO IN LOVE
O: GR-H Żydowo SO Gniezno
B: SK Dobrzyniewo
brak 616009610053615
23.

7

GINEWRA WLKP POL 2016 Klacz gniada F: CONNOR
M: GAJA po CARRY SON
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
brak 616007610083716
24.

17

GOLD RUSH WLKP POL 2016 Ogier gniada F: CORRERO
M: GREACE po LARRON
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
brak 616007610084016
25.

31

KOLA WLKP POL 2015 Klacz siwa F: COUPE
M: KOLINA po CALVADOS Z
O: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
brak 616007610052515
26.

26

KORDIAN WLKP POL 2016 Ogier inna F: DIARADO
M: KASANDRA po CARLOS DZ
O: Piotr Siębor
B: Piotr Siębor
brak 616007520034516
27.

43

LABRIA WLKP POL 2015 Klacz kasztanowata F: LISSARO
M: LIVIERA po LANDOR
O: Anna Hadrysiak
B: Krzysztof Leszczyński
brak 616007520004015
28.

51

LEXTOR WLKP POL 2015 Ogier gniada F: MJT NEVADOS S
M: LEGENDA po LANDOR
O: Mariusz Hein
B: Mariusz Hein
brak 616007520035415
29.

4

LIBRESSA WLKP POL 2016 Klacz gniada F: LISSARO
M: LIBRA po GRAND AMOUR
O: Krzysztof Leszczyński
B: Krzysztof Leszczyński
brak 616007520022616
30.

53

ŁOBUZ M POL 2016 Ogier gniada F: LANSJER
M: ŁĘCZYCA po BEN
O: Andrzej Rodak
B: Anna Chojniak
brak 616006570130515
31.

16

MARCIANO SP POL 2016 Ogier gniada F: DANCIANO
M: MARCHEN D po NURJEV
O: Zenon Lewandowski
B: Zenon Lewandowski
brak 616009610172116
32.

24

MARLON WLKP POL 2016 Ogier siwa F: CASTLE ROCK
M: MAFIA po PIGMALION
O: Rajmund Łączny
B: Rajmund Łączny
brak 616007520010616
33.

48

MIDOS SP POL 2015 Ogier siwa F: CALDERON
M: MADAME po RUBIN
O: Zbigniew Groszewski
B: Zbigniew Groszewski
brak 616009520101515
34.

12

NEVIKA S SP POL 2016 Klacz siwa F: COUPE
M: NEVADA S po CALVADOS Z
O: Hubert Szurik
B: Stanisław Szurik
brak 616009520057416
35.

25

NEWCASTLE SP POL 2016 Ogier siwa F: CASTLE ROCK
M: NANCY po CONCERT
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
Marcin Ćwik 616009520020816
36.

56

NICK II WLKP POL 2015 Ogier kasztanowata F: LIKWOR
M: NEBRASKA po KORTES
O: Dorota Lipińska
B: Andrzej Staniewicz
brak 616007530037715
37.

15

NOTABLE SP POL 2016 Ogier gniada F: IF DU REVERDY
M: NAOMI C po CORRADO BOY
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
brak 616009520020716
38.

22

PREGO VERY SP POL 2016 Ogier kara F: TALENT CHARBONIERE
M: PRIMAVERA po WERY GOOD
O: Karolina Góźdź
B: Karolina Góźdź
brak 616009660638016
39.

33

PUMA BIS SP POL 2015 Klacz siwa F: KONKRET 2
M: PUMARA po MARINO
O: Ewa Gotowska
B: Ewa Gotowska
brak 616009520030415
40.

11

REWENA WLKP POL 2016 Klacz kasztanowata F: TALENT CHARBONIERE
M: RULETA po PIKADOR
O: Wiesław Gałązka
B: Wiesław Gałązka
brak 616007520078216
41.

10

ROXI SP POL 2016 Klacz gniada F: TURBUD ALINO
M: RABKA po RYTM
O: Bartosz Michałek
B: Agnieszka Gackowska
brak 616009520066516
42.

27

SIR DIARADO SP POL 2016 Ogier inna F: DIARADO
M: SHARISMA po CHARISMA 115
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Andrzej Herrmann
brak 616009600064116
43.

44

SUŁTANKA SP POL 2015 Klacz gniada F: LYJANERO
M: SUMATRA po WIDAM
O: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp. z o.o.
brak 616009610052815
44.

32

ULI MADE SP POL 2015 Klacz kasztanowata F: DIARADO'S BOY
M: URIELLE po SILVIO I
O: Joanna Różewska
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak 616009610031315
45.

2

UNESSA DE PRIMA SP POL 2016 Klacz gniada F: NUMERO UNO
M: ULIWI po NABAB DE REVE
O: Bartosz Różewski
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
brak 616009610097916
46.

45

VALIANT LADY SP POL 2015 Klacz gniada F: TALENT CHARBONIERE
M: VENUS po GUIDAM DE HENRY
O: Gracjana Domalska
B: Hubert Domalski
brak 616009520005215
47.

42

VENUS SP POL 2015 Klacz gniada F: LISSARO
M: VANESSA po ROMUALDO
O: Rafał Putz
B: Rafał Putz
brak 616009520035215
48.

3

WERONA SP POL 2016 Klacz gniada F: LISSARO
M: W-QUENWW TOP po CANTANIS
O: Kazimierz Szyling
B: Kazimierz Szyling
brak 616009520056416
49.

19

WHY NOT WLKP POL 2016 Ogier siwa F: MJT NEVADOS S
M: WHISKEY po SOLARIS
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
brak 616007520047816
50.

46

ZEFIR SP POL 2015 Ogier gniada F: MIDAS
M: ZITTA po GUFFI
O: Zenon Brzozowski
B: Kamila Morawska
brak 616009520001815
51.

58

ZEUS SP POL 2015 Ogier gniada F: MIDAS
M: ZAGADKA po GRAND AMOUR
O: Zenon Brzozowski
B: Kamila Morawska
brak 616009520001915
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antzoulatos Aleksandra
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Brzozowski Zenon
KPZHK
DAKSZA (35)
2018-04-14
2018-04-14
ZEFIR (46)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
ZEUS (58)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Chojniak Anna
MałopolskiZHK
ŁOBUZ (53)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Chylińska-Karpus Eliza
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Ćwik Marcin
KPZHK
NOTABLE (15)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Dobrzyniewo Sk
KPZHK
AWERS (57)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Dobrzyniewo Sp. Z O.o. Stadnina Koni
ZHKWlkp
ALCAPI (14)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
KOLA (31)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Domalska Gracjana
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Gałązka Wiesław
KPZHK
REWENA (11)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Gibas Sabina
KPZHK
ALEX (47)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Gotowska Ewa
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Góźdź Karolina
WZHK W-wa
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Groszewski Zbigniew
KPZHK
MIDOS (48)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Hadrysiak Anna
KPZHK
LABRIA (43)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Hein Mariusz
KPZHK
LEXTOR (51)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Janus Agnieszka
KPZHK
WHY NOT (19)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Jendrzejczyk Zygmunt
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Józwik Małgorzata
WZHK W-wa
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Kałabun Jan
KPZHK
CELYNOS (52)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Kępińska-Tomczuk Joanna
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Kłodawski Michał
WZHK W-wa
ADENGO (29)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Laskowski Stanisław
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
BETICA (13)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Leszczyński Krzysztof
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Lewandowski Zenon
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Lipińska Dorota
KPZHK
NICK II (56)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Łączny Rajmund
KPZHK
MARLON (24)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Michałek Bartosz
KPZHK
ROXI (10)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Mielniczek Joanna
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Napierała Irena
KPZHK
DAKSZA (35)
2018-04-14
Putz Rafał
KPZHK
VENUS (42)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Różewska Joanna
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Różewski Bartosz
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Siębor Piotr
KPZHK
KORDIAN (26)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Skonieczna Anna
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
So Gniezno Gr-H Żydowo
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Sztylka - Wiluś Jolanta
KPZHK
FARYS P (20)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Szurik Hubert
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Szyling Kazimierz
KPZHK
WERONA (3)
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Tadych Monika
ZHKWlkp
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Trzciński Piotr
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14
Wójcik-Matelska Renata
KPZHK
2018-04-14
2018-04-14
2018-04-14

Number of Riders: 41

Number of Horses: 51

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl