Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Baborówko Horse Sale Show; Finał Pucharu Polski WKKW
Baborówko Horse Sale Show
Baborówko, 29-01.10.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
69 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Johanna Pohjonen CONNER K
  • 1x 2/CIC**/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Tuike Laaksonen WANAD
  • 1x 2/CIC**/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Moritz Sponagel WESTWINDS JACK OF HEARTS
  • 1x 2/CIC**/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Stephanie Böhe CLASSIC ROYETTA
  • 1x 2/CIC**/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Stephanie Böhe GEKE EQUIGRIP'S SIMPLE SMILE
  • 1x 2/CIC**/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Malgorzata Cybulska CHENARO 2
  • 1x 2/CIC**/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Johanna Pohjonen CLANED CAYENNE
  • 1x 1/CIC*/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Stephanie Böhe AMAZING PRINCE
  • 1x 1/CIC*/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x 1/CIC*/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Milena Jarowicz IN PERSONA
  • 1x 1/CIC*/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 15:26:45
2017-09-27 15:26:45
Zofia Pogodzinska NAOMI
  • 1x 1/CIC*/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Marcel Dul AL GIEREK II WM
  • 1x 2/CIC**/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Pawel Spisak ADMIRAL
  • 1x 2/CIC**/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Szymon Nachotko UKLON
  • 1x 2/CIC**/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Jan Kaminski SENIOR
  • 1x 2/CIC**/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Jan Kaminski JARD
  • 1x 2/CIC**/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Petr Veselovsky LANNDIS
  • 1x 1/CIC*/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Sanna Siltakorpi LAPDANCE
  • 1x 1/CIC*/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Sanna Siltakorpi JAGIELLO
  • 1x 1/CIC*/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Moritz Sponagel C'EST LA VIE 94
  • 1x 1/CIC*/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Leoni Leuwer ESORAYA M
  • 1x 1/CIC*/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Leoni Leuwer LUCCHINO 3
  • 1x 1/CIC*/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Nicolai Aldinger QUEENY 88
  • 1x 1/CIC*/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Nicolai Aldinger LUDWIG 257
  • 1x 1/CIC*/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Marta Orlowska MARCO
  • 1x 1/CIC*/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 1/CIC*/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Anna Karpinska SOLANDRIA
  • 1x 1/CIC*/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Anna Karpinska PACO
  • 1x 1/CIC*/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Malgorzata Korycka CANVALENCIA
  • 1x 1/CIC*/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Roksana Fortuniak GEA S
  • 1x 1/CIC*/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Julia Slazak GANGES
  • 1x 1/CIC*/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Jakub Kreft CORRNERO
  • 1x 1/CIC*/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x 1/CIC*/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Wiktoria Knap QUINTUS 134
  • 1x 1/CIC*/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Piotr Piasecki DESERT GENERAL
  • 1x 1/CIC*/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Piotr Piasecki ORDA II
  • 1x 1/CIC*/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Ksawery Sniegucki GOUVERNEUR
  • 1x 1/CIC*/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Ksawery Sniegucki DARK DIAMOND
  • 1x 1/CIC*/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Pawel Warszawski ARISTO A-Z
  • 1x 1/CIC*/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 1/CIC*/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Leslaw Gerlaczynski HAMAN
  • 1x 1/CIC*/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Michalina Prowotorow FLEETING S
  • 1x 1/CIC*/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Anna Sobanska CASSENS COCO VALENTINA
  • 1x 1/CIC*/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Helena Zagala CONTENDRO LADY
  • 1x 1/CIC*/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Pawel Spisak SZEJK
  • 1x 1/CIC*/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Agnieszka Rabca CA IRAH
  • 1x 1/CIC*/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Ebba Christensson IBERON CP 22
  • 1x 1/CIC*/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:33
2017-09-26 21:47:33
Ebba Christensson MONIQUE
  • 1x 1/CIC*/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Rikke Nyboe Andersen ROXANNA
  • 1x 2/CIC**/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Noora Cederberg TILDA V
  • 1x 2/CIC**/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Lisa Hemmer TSF KARAT B
  • 1x 2/CIC**/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Lisa Hemmer FORSTMEISTER 17
  • 1x 2/CIC**/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Veronique Zimmer IRISH CHOICE
  • 1x 2/CIC**/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Nicolai Aldinger KARINA D
  • 1x 2/CIC**/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Mateusz Kiempa JAK CHEF
  • 1x 2/CIC**/
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Mateusz Kiempa LASSBAN RADOVIX
  • 1x 2/CIC**/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Malgorzata Swiderek-Baran EPIKUR
  • 1x 2/CIC**/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x 2/CIC**/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 2/CIC**/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Malgorzata Korycka POLA
  • 1x 2/CIC**/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Mariusz Kleniuk LORETTA
  • 1x 2/CIC**/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Mariusz Kleniuk JUSIS
  • 1x 2/CIC**/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 2/CIC**/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Artur Spolowicz POKER
  • 1x 2/CIC**/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Artur Spolowicz GRUBIANIN
  • 1x 2/CIC**/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Ksawery Sniegucki RARASHEK
  • 1x 2/CIC**/
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Ksawery Sniegucki SHY BOY
  • 1x 2/CIC**/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Pawel Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x 2/CIC**/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-26 21:47:32
2017-09-26 21:47:32
Pawel Warszawski FRONTIERA
  • 1x 2/CIC**/
No. Rider Country
Year of birth
FEI ID
1. Aldinger Nicolai GER
S
10012367
2. Andersen Rikke Nyboe DEN
1999 (J.)
10088860
3. Böhe Stephanie GER
S
10061837
4. Cederberg Noora FIN
1997 (MJ.)
10109669
5. Christensson Ebba SWE
2000 (J.)
10140755
6. Dul Marcel POL
1998 (MJ.)
10117852
7. Fortuniak Roksana POL
1997 (MJ.)
10153390
8. Gerlaczynski Leslaw POL
S
10069650
9. Gontowiuk Katja POL
2001 (J.)
10154290
10. Kaminski Jan POL
S
10046688
11. Karpinska Anna POL
2000 (J.)
10143856
12. Kiempa Mateusz POL
S
10063864
13. Klebba Natalia POL
1999 (J.)
10141342
14. Kleniuk Mariusz POL
S
10025829
15. Knap Wiktoria POL
1999 (J.)
10093859
16. Kobiernik Daria POL
S
10003472
17. Kokowska Katarzyna POL
S
10010128
18. Korycka Malgorzata POL
S
10046902
19. Kreft Jakub POL
1997 (MJ.)
10109222
20. Leuwer Leoni GER
1997 (MJ.)
10073438
21. Maciejewska Paulina POL
1998 (MJ.)
10130670
22. Nachotko Szymon POL
S
10066186
23. Orlowska Marta POL
S
10085829
24. Pawlak Joanna POL
S
10044098
25. Piasecki Piotr POL
S
10005248
26. Prowotorow Michalina POL
2001 (J.)
10139606
27. Rabca Agnieszka POL
S
10158556
28. Siltakorpi Sanna FIN
S
10009498
29. Slazak Julia POL
1999 (J.)
10140280
30. Sniegucki Ksawery POL
S
10028843
31. Sobanska Anna POL
S
10157785
32. Spisak Pawel POL
S
10005195
33. Spolowicz Artur POL
S
10003676
34. Sponagel Moritz GER
S
10047248
35. Swiderek-Baran Malgorzata POL
S
10013008
36. Warszawski Pawel POL
S
10005196
37. Zimmer Veronique GER
1996 (MJ.)
10080937
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder FEI Passport
1.

220

ADMIRAL PZHK POL 2004 Gelding Bay F: VIS VERSA XO
M: ARAGONA M/SZAL XXOO
O: Mieszko Wedrowski
B: SK Janow Podlaski Sp z o.o.
104BS29
2.

534

AGITANIA SP POL 2011 Klacz gniada/175 F: Analog
M: Astma
O: Jarosław Pogodziński
B: Bogusław Sobczyński
3.

204

AL GIEREK II WM DSP POL 2008 Gelding Bay F: WANDERFURST
M: ASYGNATA WM (WLKP)/ADRAR (XX)
O: Izabela Dul
B: Wojciech Majewski
104TD74
4.

313

AMALIA Ned-Knhs NLD 2005 Klacz ciemnogniada F: Cantos
M: Millia
O: Gabriele Leuwer
B: M. Meijer
5.

529

AMARETTO INNA DEU 2007 Wałach kasztanowata F: Azti Frizzante
M: Golden Girl
O: Marcin Orłowski
B: Niemcy
6.

132

AMAZING PRINCE TRAK GER 2011 Gelding Other F: PRINCE PATMOS
M: AYSHEGYL/HERALDIK XX
O: Philipp GbR, Klaus Dieter,Karen u.Gerd
B: Philipp GbR
105OA70
7.

554

ARGUS MAŁ POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon
M: Arabia
O: Sławomir Dziubiński
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
8.

110

ARIANA PZHK 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Ewelina Zolna
B: SK Janów Podlaski
105RK80
9.

131

ARISTO A-Z PZHK POL 2010 Gelding Bay F: LORDANOS
M: ARTEMIDA/REVAL
O: Zuzanna Burkert
B: Andrzej Zdzieblo
105IG72
10.

614

ARSEN TS POL 2009 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz PonySport
11.

607

ASHANTI SOLIER Małopolska POL 2012 Klacz siwa F: Lubań
M: Alkaida
O: Joanna Szwajcowska
B: Jarosław Pawlik
12.

335

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
13.

532

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
14.

404

BACKET XX POL 2006 Wałach gniada F: Great Lakes
M: Batalistka
O: -
B: -
15.

601

BALADE Z ZANG GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Balougran Z / Baloubet Du Rouet / Galoubet
M: Carla / Cardos / Carprilli
O: Łukasz Borysow
B:
16.

402

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach kara/169 F: Awans
M: Baszkiria
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK janów Podlaski sp. z o.o.
17.

405

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
18.

401

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
19.

535

BONITA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Rulon
M: bielica
O: malgorzata reszuta
B: Jacek Wilczyński
20.

322

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
21.

129

C'EST LA VIE 94 HANN GER 2010 Mare Bay F: CLONEY
M: MAMA MIA/MARKUS DEAK XX
O: Sponagel, Moritz Dr.
B: Schmidt, Hans-Heinrich
105IA75
22.

121

CA IRAH PZHK POL 2010 Mare Chestnut F:
M: /
O: Agnieszka RABCA
B: Agnieszka Kokocha
105UV76
23.

553

CABALLO H Wielkopolska / Poch. Trakeński POL 2011 Ogier kasztanowata F: Likwor
M: Centuria
O: Iwona Zwolak
B: Agnieszka Rąbca
24.

608

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
25.

346

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
26.

551

CANTO AMICOR SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: kjlkjnalsjfd
M: kjokdaosjd
O: Paweł Spisak
B: fgdgh
27.

113

CANVALENCIA OLDBG GER 2011 Mare Bay F: VERDI TN
M: CANBERRA/CONTENDER
O: Korycka, Beata
B: Schulte-Suedhoff, Antonius
105SM36
28.

337

CARRY LADY sp POL 2011 Klacz gniada F: Carry Son
M: Claudia
O: Justyna Kopko
B: Farysej Urszula
29.

127

CASSENS COCO VALENTINA HANN GER 2010 Mare Bay F:
M: /
O: Anna SOBANSKA
B: Marion und Carsten Voss
105UL93
30.

319

CELESTA SP POL 2007 Klacz gniada F: Cejlon /
M: Zuza /
O: Zoltan Polonis
B: Stanisław Alksnin
31.

542

CHABER-WM Niem. Sport. GER 2009 Wałach gniada F: Frederick / Forrest
M: Chabrowska-WM / Sanhedryn
O: Dariusz Kamionka
B: Wojciech Majewski
32.

513

CHEEROKE TRK. POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Gluosnis
M: Charyzma / Ignam
O: Iwona Kaczmarz
B: Marek Romanowski
33.

620

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc: F: Cocky Man/ Cocky Dundee
M: Dorina/Durello
O: Eliza Witkowska
B: Niemcy
34.

332

CHICO Z ZANG POL 2010 Wałach gniada F: Candillo Z /
M: L-Cora /
O: Andrzej Wendt
B: Andrzej Wendt
35.

543

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
36.

538

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
37.

227

CLASSIC ROYETTA HANN GER 2010 Mare Other F: ROYAL CLASSIC
M: FEINE/FLORESTAN I
O: Vanni, Alex
B: de Vries, Gerhard
105GA07
38.

502

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
39.

303

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
40.

114

CORRNERO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
O: Andrzej Kreft
B: MARIUSZ GRZYBOWSKI, KOBYLANKA (POL)
104KO09
41.

334

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
42.

622

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
43.

408

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
44.

507

CZUMIZ SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Literat
M: Czumiza
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
45.

504

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
46.

125

DARK DIAMOND 2010 Male Bay F:
M: /
O: Pawel SNIEGUCKI
B: Bogdan Marek Tomaszwski
105UG96
47.

510

DARMA Śląska POL 2007 Klacz gniada F: Butanol
M: Derkana
O: Ewa Gonczarek
B: Joanna Olszewska
48.

321

DEBIUT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Burgund
M: Dializa
O: Adam Malita
B: Polska
49.

333

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
50.

118

DESERT GENERAL GBR 2008 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Wojciech Jusza
B: The National Stud
105RI47
51.

616

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
52.

541

DOLAR SP POL 2009 Wałach gniada F: Placido
M: Uzupełnię
O: Paweł Spisak
B: SK Iwno
53.

409

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
54.

223

EPIKUR PZHK POL 2004 Gelding Bay F: REVEL KWPN
M: EPOKA SP/OGAR WLKP
O: Boguslaw Kondek
B: HENRYK MIANOWSKI, WOLA REBOWSKA (POL)
103GT79
55.

315

EROTYK SP POL 2011 Ogier siwa/169 F: Tjungske / Carthago Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Racot
56.

115

ESORAYA M KWPN NED 2009 Mare Chestnut F: JAGUAR MAIL
M: SORAYA M/AHORN Z
O: Schrade, Dirk
B: VEEHANDEL MUSTERD B.V., HOOGE ZWALUWE (NED)
104UL25
57.

217

FANTASTIC FRIEDA HANN GER 2009 Mare Bay F: FOR EDITION
M: PIROLA/PINKUS
O: Joanna Pawlak
B: Sonja & Klaus Jungclaus
105GO36
58.

120

FLEETING S PZHK POL 2001 Mare Chestnut F: POWER PRINCE (WESTF)
M: FOG DRIFT (XX)/COMPLIANCE (XX)
O: Stanisz Miroslaw SK Durok
B: STANISZ MIROSLAW, DUROK (POL)
102YS53
59.

537

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
60.

318

FOR FUTURE HOL GER 2012 Wałach gniada F: For Ever Jump /
M: Fagina / Athlet Z
O: Marcin Pieniaszek
B: Rita Siebke-Baasch
61.

323

FORESTERS CLARA F WESTF GER 2009 Klacz siwa F: PR. H. CRISTALLO
M: STUTBUCH 1 SALLY/SIR CHAMBERLAIN
O: Ann-Niina Kiviniitty
B: Walter Förster
104XU28
62.

224

FRONTIERA PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: PILET
M: FERRARA/OZARRO
O: Pawel Warszawski
B: STADNINA KONI WALEWICE SP. Z O.O., WALEWICE (POL)
104YI93
63.

325

FUCONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
64.

501

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
65.

124

GANGES PZHK 2006 Gelding Chestnut F: CARETINO K
M: GABI/ELVIS
O: Beata Slazak
B:
105FS58
66.

105

GEA S PZHK 2003 Mare Bay F:
M: /
O: Cezary Fortuniak
B: Miroslaw Stanisz
105RL38
67.

228

GEKE EQUIGRIP'S SIMPLE SMILE HANN GER 2008 Mare Bay F: STALYPSO
M: COCO CHANEL/CALYPSO II
O: GEKE Equitec GmbH & Böhe, Stephanie
B: Allwörden, Manfred von
104UH25
68.

317

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
69.

524

GIGI WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Cantanis / Cantus
O: Agata Wolf-Kaczmarek
B: SK Racot
70.

331

GLADIATOR MŁP. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein
M: Gladiola
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
71.

302

GO JACK Hannoveraner DEU 2011 Wałach kasztanowata F: Acord II
M: Antonia
O: Izabela Dul
B: Steffen Engfer
72.

518

GÓRALKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Kociankowska
B: Stadnina Koni Rzeczna
73.

126

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Julia Gillmaier
B: M. Kleinsman & J.W. Greve
105NM19
74.

530

GRACIA - HUN 2011 Klacz gniada F: -
M: -
O: -
B: -
75.

328

GRENADA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Ekwador /
M: Grammy /
O: Sara Śnioch
B: Katarzyna Milczarek
76.

221

GRUBIANIN PZHK POL 2005 Gelding Bay F: BANITA (M)
M: GRAFFA (XO)/FIRST DES TERMES (XO)
O: Artur Spolowicz
B: STADNINA KONI OCHABY SP. Z O.O., OCHABY WIELKIE (POL)
103FS33
77.

106

HAMAN PZHK POL 2000 Gelding Bay F: HALICZ
M: UNKNOWN/UNKNOWN
O: Krzysztof Kazmierkiewicz
B: ZESPOL PALACOWO-HOTELARSKI W TRZESACZU, TRZESACZ (POL)
102XV84
78.

515

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
79.

603

HUZAR II Małopolski POL 2012 Wałach kara F: Huzar
M: Hortensja
O: Chomicz Ewa
B: Rysak Grzegorz
80.

523

HYDRON SP POL 2010 Wałach gniada F: Colox cup
M: Higiena
O: Małgorzata Laskowska
B: Stadnina koni Rzeczna
81.

103

IBERON CP 22 ESP 2003 Stallion Black F: OBERON DU MULIN
M: AUUTARDA CP/
O: Czech Equestrian Team, a.s.
B:
102RL95
82.

112

IDEAL GIRL PZHK 2009 Mare Bay F: CONTENDOR
M: ILUZJA/CISON
O: Daria Kobiernik
B: DARIA KOBIERNIK
105HF35
83.

306

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
O: Zielonogórski KJ
B: SK Racot
84.

617

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Very Top /
M: Joulla /
O: Anna Wyszkowska
B: Lilianna Gajdzińska
85.

226

IRISH CHOICE ISH IRL 2006 Gelding Bay F: SUMMER AT SARATOGA
M: HY BRAZIL LASS/INTO THE WEST
O: Zimmer, Veronique
B: Morgan, Ralph
104CT45
86.

540

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różński
102XR98
87.

122

JAGIELLO TRAK GER 2009 Gelding Chestnut F: CZAR
M: JASIOLKA/AJBEK
O: Siltakorpi, Sanna
B: Majurin, Pirjo
105PL95
88.

209

JAK CHEF PZHK POL 2005 Gelding Bay F: CHEF SUPREME XX
M: JUKA (M)/BONAPARTE (M)
O: Anna Manczak
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
103DZ51
89.

215

JANGCY L WESTF GER 2009 Mare Bay F: PONTIFEX
M: PONITA/PLUSPUNKT
O: Olimpia Maciejewska
B: Theo Lohmann
104YH11
90.

207

JARD PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Marcin Kaminski
B: SK Rzeczna
105JT77
91.

609

JODŁA Małopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Juniperus
M: Jedlanka/Juni Bej
O: Bogusław Dąbrowski
B: Bogusław Dąbrowski
92.

211

JUSIS PZHK POL 2006 Mare Grey F: SPARTAKUS
M: JUTA/STELVIO
O: Remigiusz Makowski
B: REMIGIUSZ MAKOWSKI, OPYPY (POL)
104VY02
93.

201

KARINA D HANN GER 2007 Mare Bay F: KING KOLIBRI
M: RONJA/REALLY FABULOUS XX
O: Kamieth, Joachim & Anni
B: Diekmann, Birgit
105ID96
94.

519

KASTRO -P SP POL 2002 Wałach siwa F: Ron William
M: Kurrara-P
O: Rafał Hudziak
B: Iwona Parkitna
95.

525

KHARISMA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/170 F: GRAF STEPP
M: KARIATYDA
O: Mikołajczak
B: Śniegucki
11851
96.

310

KLASYKA SP POL 2009 Klacz gniada/164 F: Rubin
M: Kwinta
O: Justyna Kopko
B: Ryszard Szczesny
97.

312

KOLORADO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam S
M: Kapriola / Dłużnik
O: Joanna Laszuk
B: Mikolaj Staszczak
98.

330

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
99.

611

KORSYKA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer`s Samson / Wester Aikema`s Nando
M: Kometa / Kanclerz
O: Julia Gillmaier
B: Paweł Śniegucki
105EB05
100.

621

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
101.

123

LAPDANCE HOLST GER 2011 Mare Grey F: LARIMAR 7
M: IMPERIAL II/EXORBITANT XX
O: Taipale-Kovalainen, Krista
B: Eggert, Sönke
105RP39
102.

210

LASSBAN RADOVIX ISH IRL 2003 Gelding Black F: RADOLIN
M: AHERLOW VIXEN (ISH)/CASTLE FOX (ISH)
O: Anna Manczak
B: Messrs B&S Merrigan & L.Maloney
102RD43
103.

511

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
104.

406

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
105.

612

LISMAKEEGAN CHESTER Irish Sport Horse IRL 2008 Wałach kasztanowata F: Mohill Treble C
M: Lismakeegan Pressure
O: Katarzyna Król
B: Luke O'Connor
106.

552

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Lili
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
107.

212

LORETTA PZHK POL 2006 Mare Bay F: LORIO (HOLST)
M: LETYCJA (SP)/EFEZ (SP)
O: Mariusz Kleniuk
B: STADNINA KONI BIELIN SP.Z O.O., BIELIN (POL)
104TD13
108.

526

LOTOS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Huzar
M: Lotta
O: Michał Wolski
B: Michał Wolski
109.

116

LUCCHINO 3 HOLST GER 2006 Gelding Bay F: LANDOS
M: PARODIE VI/ESTEBAN XX
O: Schrade, Dirk
B: KRUSE-SOENKE KARL-ERNST, KOLLMAR (GER)
104BL50
110.

225

LUCINDA EX ANI 4 HOLST GER 2008 Mare Bay F: LIMBUS
M: UNO/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: WITTMAACK HOLGER, LANGENHORN (GER)
104UU75
111.

101

LUDWIG 257 Bad-Wü GER 2010 Gelding Bay F: LAUREL
M: PAULINE 66/PAGENO
O: Aldinger, Dieter
B: Aldinger, Cornelia
105PB15
112.

549

ŁOTR MŁP. POL 2009 Ogier gniada F: Diabełek
M: Łysica
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
113.

307

MAJOR Małopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: Frazes
M: Marsylia
O: Roman Klimkowicz
B: Iwona Kotyra
114.

613

MAŁY KSIĄŻE KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc:145 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Myra / Marsvogel
O: Sebastian Król
B: Paweł Binek
115.

117

MARCO PZHK POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: MARSALA/LANDOS II
O: Marcin Orlowski
B:
105EQ97
116.

407

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
117.

305

MIKRON KM POL 2007 Wałach F: Stato King
M: Mikrabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
118.

545

MODENA Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Szkrab
M: Mocca/Baryt
O: Denise Eglin
B: Aleksander Łój
119.

508

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario
M: Mona Jenilou
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
120.

104

MONIQUE GER 2000 Mare Grey F: BERGAMON
M: WHITNEY/WALDSTAR XX
O: Anders Frandsen
B:
104AM17
121.

544

MORIENTES Wielkopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor
M: Miss Malina
O: Adam Warmus
B: Andrzej Potaczek
122.

320

NAWIS MŁP POL 2004 Wałach gniada/164 F: Vis Versa / Iago C
M: Nastka / Askar
O: Agnieszka Przysada
B: SO Białka
123.

604

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
124.

615

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
125.

522

ORANIA KM POL 2011 Klacz gniada/kuc:146 F: Kolorado / Domingo
M: Olimpia / Juror
O: Agnieszka Kuś-Różycka
B: Antoni Cwajda
126.

119

ORDA II PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LOVE AFFAIR (HANN)
M: ORSINI AD (SP)/EMETYT (M)
O: Joanna Perzyna
B: WOJCIECH GORNICKI, SOCHACZEW (POL)
104WH10
127.

107

ORDYNAT PZHK POL 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Jerzy Gontowiuk
B: Helena Beym
105RP27
128.

108

PACO PZHK POL 2010 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: PALOMA/ESKUDO
O: Anna Karpinska
B: Marek Pietka
105IR43
129.

403

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
130.

533

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
131.

222

POKER PZHK POL 2009 Gelding Bay F: EFEKT (M)
M: PLECIONKA (M)/OREGON (XX)
O: Artur Spolowicz
B: SK Janow Podlaski Sp. z o.o.
104XE78
132.

214

POLA PZHK POL 2006 Mare Chestnut F: ARAVEL II (SP)
M: PAULI (SP)/ACCARAT (BAVAR)
O: Malgorzata Korycka
B: STANISLAW MARCHWICKI, SKOTNIKI (POL)
103XW44
133.

308

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
134.

326

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel / Peking
M: Granstina / Zatinus
O: Aleksandra Sypniewska
B: Antonius Kessing
135.

520

QUADRO M Hanowerska GER 2011 Wałach kasztanowata F: Quaid
M: K
O: Katarzyna Kokowska
B: H. Meyer
136.

102

QUEENY 88 OLDBG GER 2010 Mare Bay F: QUATTRO 7
M: IRISH ROSE 4/BALBOA
O: Spethmann, Jutta
B: Spethmann, Jutta & Michael
105IA22
137.

111

QUINTUS 134 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: QUATERMAN (BRAND)
M: HARMONIE (DSP)/HERALDIK (XX)
O: Michal Knap
B: Bernhard Pede
105DZ61
138.

610

RAMADAN SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Desant
M: Rahma
O: Hanna Koziej
B: Hanna Koziej
139.

218

RARASHEK DSP GER 2008 Gelding Chestnut F: RIVERO II (BAY)
M: ROMANZE (BAY)/RASSO (WESTF)
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
104YN63
140.

327

RED DREAM PRINCES BAW. GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
141.

550

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Regalia / Genius
O: Katarzyna Wojdylewska - Świtalska
B: Diter Staniek
142.

316

ROMINA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
143.

213

ROSALIE OLDBG AUT 2008 Mare Bay F: RUSH HOUR (ZW)
M: CANTATE (OLDBG)/CASSIUS CLAY (HOLST)
O: Katarzyna Kokowska
B: Dr. Manfred Meixner
104KJ35
144.

202

ROXANNA DWB DEN 2008 Mare Bay F: CAJO
M: CHATEL'S RAWINA/RAIMONDO
O: FRANK NYBOE ANDERSEN
B:
105GD15
145.

548

SACRAMENTO SP POL 2009 Wałach siwa F: Spartakus
M: Sisi
O: Grażyna Wyszkowska
B: Remigiusz Makowski
146.

208

SENIOR PZHK POL 2003 Stallion Chestnut F: RYTM HANN
M: SEGOWIA SP/GENIUS HANN
O: Marcin Kaminski
B: STADNINA KONI PRUDNIK, PRUDNIK (POL)
102YF73
147.

219

SHY BOY CZE 2008 Gelding Bay F: SCATER
M: SECRET TREASURE/DILUM
O: Pawel Sniegucki
B: Czech Republic
104KU53
148.

605

SISI WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Pink Floyd Hl
M: Sinjanna / Justin Damiro
O: Barbara Pawłowska
B: Karolina Ferenstein
149.

517

SO-WIC Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Somah- Geli
M: Wicara H.I. / Placido
O: Mieszko Wędrowski
B: Mieszko Wędrowski
150.

618

SOFIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel
M: Simone
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
151.

509

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: ATYLLA
M: SOJA
O: ALICJA CYBULSKA
B: SK JAROSZÓWKA
102UF12
152.

109

SOLANDRIA PZHK POL 2004 Mare Grey F:
M: /
O: Violetta Karpinska
B: Anna Malka
105MP83
153.

309

STERNTALER 67 HAN. DEU 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato
M: Natefka
O: Michał Knap
B:
154.

512

SUDARUSHKA XX POL 2001 Klacz kasztanowata/mk:157 F: .
M: .
O: Tomasz Olszewski
B: ROSJA
155.

516

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
156.

547

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
157.

128

SZEJK PZHK 2010 Gelding Bay F:
M: /
O: Johanna von Gilsa
B: Miroslaw Kaleta
105JE74
158.

203

TILDA V SWB SWE 2005 Mare Bay F: ORESTUS
M: GENEVIV/SWIFT
O: Maarit Cederberg
B: LIV & RAGNAR PETTERSSON (SWE)
103GH78
159.

521

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
160.

619

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/ok 172cm F: Ron Wiliam
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B.Parkitny
161.

505

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
162.

216

UKLON POL 2004 Gelding Chestnut F: SORBIE TOWER
M: UNIA/FREEDOMS CHOICE
O: Robert Nachotko & Szymon Nachotko
B: SK Jaroszowka
103JK72
163.

506

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
164.

503

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
165.

324

WÄÄKSYN OVERTÜRE Deutsches Sportpferde DEU 2010 Klacz gniada F: Contendro I
M: Orieta
O: Sonja Leskinen
B: Sonja Leskinen
166.

602

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys
M: Wizja
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
167.

539

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B:
168.

536

WENDHETTA WLKP POL 2008 Klacz gniada/174 F: Malmo / Pigmalion
M: Werona / Baldram
O: Magdalena Rotte
B: Agnieszka Rąbca
169.

301

WIDAM KPWN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Gidam
M: Iloltie
O: Wiesław Bako
B: Wiesław Bako
Rider Country
Competition
Prize
Aldinger Nicolai
1000
SUM:
1000.00
Böhe Stephanie
1300
750
SUM:
2050.00
Kaminski Jan
1700
SUM:
1700.00
Kiempa Mateusz
185
2200
SUM:
2385.00
Knap Wiktoria
135
SUM:
135.00
Orlowska Marta
135
SUM:
135.00
Slazak Julia
600
SUM:
600.00
Sniegucki Ksawery
450
SUM:
450.00
Spisak Pawel
750
SUM:
750.00
Sponagel Moritz
135
SUM:
135.00
Warszawski Pawel
1300
185
SUM:
1485.00
Zimmer Veronique
185
SUM:
185.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Aldinger Nicolai
QUEENY 88 (102)
2017-10-01
2
1000
2017-10-01
9
KARINA D (201)
2017-10-01
13
Andersen Rikke Nyboe
ROXANNA (202)
2017-10-01
16
Böhe Stephanie
2017-10-01
2017-10-01
3
1300
2017-10-01
3
750
Cederberg Noora
TILDA V (203)
2017-10-01
Christensson Ebba
2017-10-01
MONIQUE (104)
2017-10-01
Dul Marcel
2017-10-01
Fortuniak Roksana
GEA S (105)
2017-10-01
14
Gerlaczynski Leslaw
HAMAN (106)
2017-10-01
19
Gontowiuk Katja
ORDYNAT (107)
2017-10-01
15
Kaminski Jan
SENIOR (208)
2017-10-01
2
1700
JARD (207)
2017-10-01
14
Karpinska Anna
SOLANDRIA (109)
2017-10-01
21
PACO (108)
2017-10-01
18
Kiempa Mateusz
JAK CHEF (209)
2017-10-01
7
185
2017-10-01
1
2200
Klebba Natalia
ARIANA (110)
2017-10-01
Kleniuk Mariusz
LORETTA (212)
2017-10-01
9
JUSIS (211)
2017-10-01
11
Knap Wiktoria
2017-10-01
6
135
Kobiernik Daria
2017-10-01
Kokowska Katarzyna
ROSALIE (213)
2017-10-01
Korycka Malgorzata
2017-10-01
10
POLA (214)
2017-10-01
15
Kreft Jakub
CORRNERO (114)
2017-10-01
16
Leuwer Leoni
ESORAYA M (115)
2017-10-01
2017-10-01
11
Maciejewska Paulina
JANGCY L (215)
2017-10-01
12
Nachotko Szymon
UKLON (216)
2017-10-01
18
Orlowska Marta
MARCO (117)
2017-10-01
7
135
Pawlak Joanna
2017-10-01
10
Piasecki Piotr
2017-10-01
ORDA II (119)
2017-10-01
Prowotorow Michalina
2017-10-01
Rabca Agnieszka
CA IRAH (121)
2017-10-01
Siltakorpi Sanna
LAPDANCE (123)
2017-10-01
12
JAGIELLO (122)
2017-10-01
17
Slazak Julia
GANGES (124)
2017-10-01
4
600
Sniegucki Ksawery
2017-10-01
5
450
2017-10-01
13
RARASHEK (218)
2017-10-01
19
SHY BOY (219)
2017-10-01
20
Sobanska Anna
2017-10-01
Spisak Pawel
ADMIRAL (220)
2017-10-01
4
750
SZEJK (128)
2017-10-01
20
Spolowicz Artur
POKER (222)
2017-10-01
GRUBIANIN (221)
2017-10-01
17
Sponagel Moritz
2017-10-01
8
135
Swiderek-Baran Malgorzata
EPIKUR (223)
2017-10-01
Warszawski Pawel
2017-10-01
1
1300
2017-10-01
5
185
FRONTIERA (224)
2017-10-01
8
Zimmer Veronique
2017-10-01
6
185

Number of Riders: 37

Number of Horses: 169

The sum of prizes: 11 010.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl