Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
146 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:02:19
2017-09-14 22:58:51
Adrianna Szmulewicz MARIOT
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
145 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:21:19
2017-09-14 21:50:33
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:21:44
2017-09-14 21:43:06
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:21:55
2017-09-14 21:37:12
Katarzyna Szczubiał TALENT CHARBONIERE
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
142 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:22:04
2017-09-14 21:32:06
Bartosz Gauza KALMIA
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:22:13
2017-09-14 21:30:22
Małgorzata Zubrycka CADILLAC
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
140 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:22:23
2017-09-14 20:27:48
Julia Ziółkowska DAY DREAM II S
  • 1x 2/LL/dokładności
139 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:22:34
2017-09-14 20:27:32
Ewa Ziółkowska DAY DREAM II S
  • 1x 2/LL/dokładności
138 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:56:48
2017-09-14 18:36:19
Mirosława Gdaniec RIVANDER
  • 2x 1/miniLL/dokładności
137 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:56:58
2017-09-14 17:58:17
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
136 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:57:11
2017-09-14 17:23:13
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
135 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:57:21
2017-09-14 16:49:51
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
134 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:57:33
2017-09-14 16:49:19
Julia Klawitter FREZJA
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
133 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:57:43
2017-09-14 16:47:47
Wojciech Sopoński BARON
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:57:55
2017-09-14 16:28:22
Julia Mućko ALEX
  • 2x 1/miniLL/dokładności
131 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:58:32
2017-09-14 15:38:44
Bartosz Gauza JOBARAT
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:58:43
2017-09-14 15:37:02
Zofia Ćwik TETI
  • 2x 2/LL/dokładności
129 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:58:08
2017-09-14 15:36:28
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:58:52
2017-09-14 15:07:02
Daniel Zieliński QUIDAMS NOBLESSE
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
127 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 14:52:40
2017-09-14 14:44:22
Maria Kozłowska NEVER LOSE
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
126 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 14:52:49
2017-09-14 13:39:16
Marcin Joppek SID
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
125 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:31:11
2017-09-14 11:09:37
Inez Padowska FIKUS
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
124 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:31:23
2017-09-14 09:14:08
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:31:46
2017-09-14 09:12:43
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:32:03
2017-09-14 09:12:25
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
120 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:32:16
2017-09-14 07:56:59
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
119 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:42:49
2017-09-14 07:41:28
Julia Wawrzkowicz LUCKY BALOU
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
118 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 21:48:53
2017-09-13 23:29:36
Zuzanna Zakurzewska DORINA
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
117 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:38:28
2017-09-13 23:16:08
Józefina Siałkowska GOLDEN GIRL
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
116 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:38:37
2017-09-13 23:15:14
Marcelina Detmer CYTRA
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
115 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:38:53
2017-09-13 22:08:59
Amelia Rudnicka LIZA
  • 2x 2/LL/dokładności
112 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 13:32:25
2017-09-13 21:22:13
Agata Gietka ARPEGGIO
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x /P/zwykły
  • 1x /N/zwykły
111 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 14:52:58
2017-09-13 20:40:07
Klaudia Rogozińska CORRERO'S SON
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
  • 1x /P/zwykły
110 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:13:28
2017-09-13 18:51:57
Marta Cywińska WARS
  • 2x 1/miniLL/dokładności
109 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:13:38
2017-09-13 17:53:36
Natalia Antczak PRYMUS
  • 1x /miniLL/dokładności
  • 2x /LL/dokładności
108 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:45:40
2017-09-13 17:38:39
Aleksandra Nowak VOSSIE
  • 2x 1/miniLL/dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:45:50
2017-09-13 17:19:03
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 2x 2/LL/dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:06
2017-09-13 17:07:54
Anna Król HELTON
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
105 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:14
2017-09-13 17:06:36
Robert Falkowski GALAKTYKA
  • 2x 2/LL/dokładności
104 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:23
2017-09-13 16:59:47
Michalina Krzyżyńska CRISTIANO
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
103 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:30
2017-09-13 12:21:41
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
102 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:38
2017-09-13 12:21:24
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
101 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:46
2017-09-13 12:21:03
Joanna Krzyżostaniak JUWENTUS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
100 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:14:56
2017-09-13 12:20:37
Joanna Krzyżostaniak CONSOTHO II
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
99 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 14:53:15
2017-09-13 09:55:24
Pola Nadarzewska CANDY
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
98 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:15:15
2017-09-13 09:16:11
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
97 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:15:24
2017-09-13 09:15:52
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 20:15:36
2017-09-13 07:54:49
Katarzyna Wojewoda DEBIUT
  • 2x /LL/dokładności
  • 1x /L/dwufazowy - towarzyski
95 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:36:57
2017-09-12 23:19:14
Marcin Matelski LAGO DI LUGANO
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
94 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:04
2017-09-12 23:18:50
Marcin Matelski IRYDION
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
93 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:11
2017-09-12 23:17:32
Marcin Matelski ZAMORA
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
92 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:19
2017-09-12 23:15:31
Marcin Matelski MONTANA
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
91 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:28
2017-09-12 23:15:06
Marcin Matelski CORDESSO
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
90 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:38
2017-09-12 23:14:39
Renata Wójcik-Matelska CONCORD DE COEUR
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
89 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:45
2017-09-12 23:14:17
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:37:53
2017-09-12 23:13:50
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
87 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:38:00
2017-09-12 23:13:20
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
86 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:38:09
2017-09-12 23:12:57
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
85 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:38:15
2017-09-12 23:12:33
Weronika Kaniewska KRONOS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:38:23
2017-09-12 23:10:28
Weronika Kaniewska BIANCA W
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 14:41:21
2017-09-12 22:58:00
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
81 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 07:44:01
2017-09-12 22:56:19
Małgorzata Zubrycka BENTLEY
  • 2x 2/LL/dokładności
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:38:55
2017-09-12 22:55:44
Małgorzata Zubrycka GUSTIQUE
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 07:39:35
2017-09-12 21:00:13
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:26:21
2017-09-12 20:07:38
Weronika Skwarczyńska KASJER
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:26:29
2017-09-12 20:07:14
Sandra Skwarczyńska BANGI
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:26:36
2017-09-12 19:11:15
Jonasz Radowski COLORADO KG
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:26:52
2017-09-12 15:46:34
Julia Kasprzyk ARIA
  • 2x 2/LL/dokładności
68 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:27:07
2017-09-12 14:59:37
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 4/L/zwykły - regionalny
67 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:27:15
2017-09-12 14:20:50
Hanna Gorejko PRYMUS
  • 2x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
66 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:27:56
2017-09-12 10:00:51
Oliwia Wróblewska SZRON
  • 2x /LL/dokładności
65 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 07:02:29
2017-09-12 01:04:57
Marta Barzyk-Żywna BEJRA
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
64 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 20:28:11
2017-09-11 22:32:18
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
63 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 19:57:21
2017-09-11 22:10:21
Monika Wasik-Laskowska OLIVER LAKE
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
62 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 21:55:16
2017-09-11 21:27:03
Justyna Łopato SIR ALVAREZ
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
61 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 21:54:58
2017-09-11 21:26:44
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 21:54:43
2017-09-11 21:25:59
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 8/C/dwufazowy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:01:32
2017-09-11 16:28:02
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:01:41
2017-09-11 16:22:28
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x /L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:02:47
2017-09-11 12:23:25
Mateusz Ruskowski STAKOPEIA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:02:55
2017-09-11 12:22:56
Mateusz Ruskowski READY FOR PLEASURE
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:03:03
2017-09-11 12:22:18
Mateusz Ruskowski RABIOSA
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:03:12
2017-09-11 12:21:28
Mateusz Ruskowski CHIN QUEEN
  • 2x 2/LL/dokładności
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:03:20
2017-09-11 10:26:10
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 2/LL/dokładności
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:03:29
2017-09-11 10:25:42
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:58:18
2017-09-11 09:22:32
Marta Jakielska DE FACTO
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:04:10
2017-09-11 07:33:53
Maria Buzała CHOOPERS CREEK
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:29:04
2017-09-10 22:33:20
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 2x /LL/dokładności
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:22:45
2017-09-10 22:26:23
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:29:34
2017-09-10 19:54:20
Nicole Skotnicka GRAFFA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x /P/zwykły
  • 1x /N/zwykły
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:29:42
2017-09-10 18:07:51
Sandra Nowaczyk TULLAMORE DEW I
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x /P/zwykły
  • 1x /N/zwykły
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:29:49
2017-09-10 17:07:42
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 2/LL/dokładności
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:29:56
2017-09-10 16:38:32
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x /LL/dokładności
  • 1x /L/dwufazowy - towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:02
2017-09-10 16:38:07
Zofia Kaźmierczak INDI
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:10
2017-09-10 16:24:57
Antoni Wiśniewski EUZEBIO LP
  • 2x 1/miniLL/dokładności
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:17
2017-09-10 16:24:14
Agata Kowalik PRETTY WOMAN
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:24
2017-09-10 16:23:36
Mirosława Gdaniec MARKIZA II
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:31
2017-09-10 16:22:31
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:39
2017-09-10 15:07:29
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 1x /miniLL/dokładności
  • 2x /LL/dokładności
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:47
2017-09-10 12:21:30
Dominika Byczkowska GARDEJA
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 1x 2/LL/dokładności
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 07:30:54
2017-09-09 18:22:24
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 1x /miniLL/dokładności
  • 2x /LL/dokładności
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:04:18
2017-09-09 13:01:06
Hubert Łaszcz JAKADI NON STOP
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 17:04:27
2017-09-09 13:00:43
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 15:23:59
2017-09-09 11:27:00
Paulina Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 15:24:12
2017-09-09 11:26:41
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 15:24:24
2017-09-08 22:35:11
Roman Meger GALAKTYKA
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x /P/zwykły
  • 1x /N/zwykły
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-09 15:24:34
2017-09-08 21:44:22
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
  • 2x /P/zwykły
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 14:03:33
2017-09-08 13:51:54
Olga Pietruszkiewicz DONNA Z
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 14:03:19
2017-09-08 10:00:18
Włodzimierz Rudasz EVER FOR ACTION
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 2x 3/L/zwykły- towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 09:30:41
2017-09-08 09:17:11
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
  • 1x /P/zwykły
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 09:30:49
2017-09-07 18:22:14
Greta Guźlak SZRON
  • 1x 2/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 09:30:56
2017-09-07 07:24:22
Zuzanna Twardowska CRONOS
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-08 09:31:02
2017-09-07 07:23:51
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 2/LL/dokładności
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 09:01:39
2017-09-05 21:24:20
Judyta Koczorowska NERGAL
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:34
2017-09-05 21:23:26
Judyta Koczorowska BOSS
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:22:59
2017-09-05 21:22:50
Bogusz Dąbrowski FANTAZY L
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:22:31
2017-09-05 21:22:07
Bogusz Dąbrowski FRODO L
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:22:45
2017-09-04 18:57:43
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x /CC/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:22:52
2017-09-04 18:57:11
Andrii Pozdniakov CINCINATTI
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:06
2017-09-04 18:56:47
Andrii Pozdniakov CHELSEA
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x /L/dwufazowy - towarzyski
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:13
2017-09-04 18:56:14
Andrii Pozdniakov CASEMIRO
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:21
2017-09-04 16:56:44
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 1x 3/L/zwykły- towarzyski
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:23:27
2017-09-04 16:55:37
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:42:19
2017-09-04 11:02:27
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/miniLL/dokładności
  • 2x 2/LL/dokładności
  • 1x /miniLL/dokładności
  • 2x /LL/dokładności
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 13:42:26
2017-09-04 07:42:06
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 1x 4/L/zwykły - regionalny
  • 1x 6/P/zwykły
  • 1x /L/dwufazowy - regionalny
  • 1x /P/zwykły
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Marta Cywińska
2. Antczak Maja Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (JM.)
O032771
3. Antczak Natalia Cavallino
S
Brak
4. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
5. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
6. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
7. Barzyk-Żywna Marta Sekcja Jeździecka Turzyn
S
brak
8. Bernacińska Iga KJ Turzyn
S
I000222
9. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
10. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
11. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
12. Brzeska Blanka KJ Dilmar
2007 (Mł.)
brak
13. Byczkowska Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
2000 (J.)
brak
14. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O034621
15. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
16. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
17. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
18. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
19. Czernik Natalia KJ Wechta Rosnówko
S
O003422
20. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
S
O001430
21. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
22. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
23. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
24. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
25. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
26. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
O025868
27. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
28. Gietka Agata KJ Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O027614
29. Gorejko Hanna KJ Cavallino
S
Brak
30. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
31. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
32. Guźlak Greta bpk
1998 (MJ.)
brak
33. Jakielska Marta bpk
S
brak
34. Joppek Marcin JKS Rywal Grudziądz
S
O031799
35. Jurek Dominika Rancho Tomasz Goc
1997 (MJ.)
Brak
36. Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
2001 (J.)
O023043
37. Kasprzyk Julia Klub jazdy konnej joker Dzialowo
2003 (JM.)
O035159
38. Kaźmierczak Zofia Stajnia Złota Podkowa Żnin
2002 (JM.)
brak
39. Klawitter Julia bpk
2000 (J.)
brak
40. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
41. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
S
O006984
42. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
43. Kowalik Agata Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2003 (JM.)
O043739
44. Kozłowska Maria KJ Cavallino
2004 (JM.)
O035241
45. Król Anna KJ Profil
S
O019738
46. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
47. Krzyżyńska Michalina KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2005 (JM.)
O038239
48. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
49. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
50. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
51. Łaszcz Hubert Profil Piła
S
brak
52. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
53. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
54. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
55. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
56. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
57. Mućko Julia brak
1999 (J.)
brak
58. Nadarzewska Pola Klub Jeździecki Cavallino
2004 (JM.)
O041483
59. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
60. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
O041490
61. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
62. Padowska Inez KJ Wiecanowo
1998 (MJ.)
Brak
63. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
64. Pietruszkiewicz Olga brak
2000 (J.)
brak
65. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
66. Pozdniakov Andrii KJ DILMAR
S
0046228
67. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
68. Radowski Jonasz brak
2001 (J.)
brak
69. Rogozińska Klaudia Kj Szary Michałowice
1998 (MJ.)
brak
70. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
0001688
71. Rudnicka Amelia Cavallino
2004 (JM.)
brak
72. Ruskowski Mateusz LKS Nadwiślanin Kwidzyń
S
O002060
73. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
74. Skotnicka Nicole KJ Dilmar
2000 (J.)
O023044
75. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
76. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
77. Sopoński Wojciech bpk
S
brak
78. Szczubiał Katarzyna Profil Piła
S
brak
79. Szmulewicz Adrianna Stajnia Gliszcz
1999 (J.)
brak
80. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (JM.)
O037496
81. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
82. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
83. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
84. Urbaniak Eryk UKS Trojka
1997 (MJ.)
O027552
85. Wasik-Laskowska Monika bpk
S
brak
86. Wawrzkowicz Julia OJK Cavallino
2003 (JM.)
brak
87. Wiśniewski Antoni Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2006 (Mł.)
Brak
88. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
89. Wojewoda Katarzyna -
1996 (MJ.)
brak
90. Wróblewska Oliwia Stajnia Gliszcz
2002 (JM.)
brak
91. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
92. Zakurzewska Zuzanna brak
2016 (Mł.)
brak
brak
93. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
94. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
95. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
96. Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
S
brak
97. Ziółkowska Ewa KJ Dilmar
S
Brak
98. Ziółkowska Julia KJ Dilmar
2003 (JM.)
Brak
99. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

14

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
O: Jerzy Łukomski
B: August-Wilhelm Tirre
K015581 DE441410446709
2.

18

ALEX SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Weltino
M: brak
O: Katarzyna Kotlecka
B: brak
brak
3.

77

ARIA Wielkopolska POL 08.03.2010 Klacz kasztanowata F: Alek
M: Merta
O: Hanna Kasprzyk
B: Ewa Olizarowicz
K023684
4.

41

ARPEGGIO SP POL 2005 Wałach kasztanowata/163 F: Lumpi / Limelight
M: Atena / Grandios
O: Andrzej Ostrowski
B: Diter Staniek
K013109 POL009540042605
5.

9

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
6.

74

BANGI SP POL 2012 Wałach siwa F: Fred
M: Bursa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Pawłowska Małgorzata
brak 616009520103712
7.

17

BARON Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa F: Czumak
M: Bagatela
O: Emilia Racinowska
B: -
brak
8.

86

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
9.

2

BEJRA SP POL 2007 Klacz inna F: Franco
M: Biretka
O: Marta Barzyk-Żywna
B: Jan Kiliński
brak
10.

38

BENTLEY SP POL 2013 Wałach gniada F: Cordess
M: Brandy
O: Zawiślak Cezary
B: Zawiślak Cezary
brak
11.

66

BIANCA W HOL GER 2009 Klacz siwa F: Aragorn / Acorado
M: Vienna VIII / Clearway
O: Zaneta Kaniewska
B:
K021589 DE421000248409
12.

95

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
13.

53

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
14.

125

BOSS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Winer / Empik
M: Boliwia / Lap Bej
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K015741 616006610279508
15.

72

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
16.

8

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Celyna
O: Joanna M
B: Adam Mróz
K022195
17.

64

CALLAHAN 2 Hanowerska GER 2008 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: FLAIR
O: SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI
B: Niemcy
,
18.

4

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
19.

25

CANDY Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Czikita / Radiator
O: Jolanta Nadarzewska
B: Romanowski Marek
K018656 POL013600220308
20.

71

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
21.

131

CASEMIRO Deutsches Sportpferd GER 2012 Wałach gniada/168 F: CARTONI
M: ARABELLA
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: ANDRE HANISCH
BRAK DE455870293612
22.

28

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
23.

21

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
24.

49

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
25.

130

CHELSEA Deutsches Sportpferd GER 2013 Klacz kasztanowata/167 F: CHRISTIAN
M: MISS LIBERTY
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: SAPRIL EKO s.r.o
brak DE431310568813
26.

91

CHIN QUEEN Westfalska DEU 2013 Klacz gniada F: Chin Quin
M:
O: Roxette
B: Niemayer
Brak
27.

129

CINCINATTI Deutsches Sportpferd GER 2013 Ogier siwa/168 F: CELLESTIAL
M: LUNA D
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: KARSTEN DAEBLER
K023921
28.

75

COLORADO KG SP POL 2008 Ogier ciemnogniada/163 F: Concert
M: Wonder Girl
O: Kazimierz Gmys
B: Kazimierz Gmys
K021387 616009610286608
29.

52

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
30.

60

CONCORD DE COEUR HOL GER 2011 Wałach siwa F: Coupe De Coeur / Calido I
M: Zara XXVIII / Clarimo
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K020781 DE421000001511
31.

51

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
32.

59

CORDESSO Westfalska POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
O: Renata Wójcik Matelska
B: Robert i Agnieszka Michalak
Brak
33.

42

CORRERO' S SON SP POL 2007 Wałach siwa/167 F: Correro
M: Itaka
O: Elżbieta Rogozińska
B: Kalkowski Sławomir
brak
34.

47

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile
O: Monika Krzyżyńska
B: Leokadia Drozdowska
K021117 616009670022711
35.

123

CRONOS HOL. GER 2009 Wałach gniada F: Contact Me
M: Scandies Rose
O: Piotrowicz Tomasz
B: Gerken Kai
K015241 DE421000361709
36.

36

CYTRA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Lascadell/Landgraf I
M: Czukcza
O: Marek Detmer
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
37.

10

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contago
M: Daniela II
O: Żaneta Kaniewska
B: Przemysław Sarnowski
KOO7237
38.

22

DE FACTO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach inna/170 cm F: Tramal
M: Dagda
O: Józef Nikodem
B: Józef Nikodem
brak POL009520122406
39.

54

DEBIUT SP POL 2007 Wałach gniada F: Esauł
M: Drawa
O: -
B: Wojciech Gotowski
brak
40.

13

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
41.

103

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort
M: Dorilla W
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik- Matelska
Brak
42.

61

DIVA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ekwador
M: Diuna
O: Piotr Duda
B: Piotr Duda
Brak
43.

118

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
44.

119

DONNA Z Zengersheide POL 2003 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol
M: Fraga
O: Hanna Jagielska
B: Roman Barlik
Z-664903
45.

34

DORINA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata/brak F: Grafit
M: Doris
O: Anna Jermak
B: Renata Wójcik
brak brak brak
46.

15

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
O: AGNIESZKA NATALIA KLIMKIEWICZ
B: APANASEWICZ ALEKSANDRA
K017093 POL013670148308
47.

98

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 433332138511
48.

5

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
49.

48

ESCHNAPUR HAN POL 2000 Wałach kara/170 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
50.

109

EUZEBIO LP SP POL 2007 Wałach siwa F: Corofino
M: Larduc
O: Artur Wisniewski
B: Polska
Brak
51.

120

EVER FOR ACTION Hanowerska DEU 2004 Klacz kara F: earl
M: gala
O: zuzana koprowska
B: schliecker heinrich
brak
52.

138

EXPERT KWPN 2009 G black F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O:
B:
K014548
53.

70

FABER SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Farina / Czad
O:
B:
K021102 616009640008112
54.

126

FANTAZY L SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Corleolord L / Corleograf
M: Fiona L / Favory De Vitrac
O: Bogusz Dąbrowski
B: KJ Aleksander Elizówka
K019902 616009580270111
55.

63

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
56.

27

FIKUS Wielkopolskia Poch. Trakeńskie POL 2010 Wałach gniada F: Iphino
M: Frotka
O: Elżbieta Padowska
B: SK Liski
Brak
57.

121

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
58.

16

FREZJA Typ Uszlachetniony POL 2005 Klacz gniada F: Forman
M: Kalina
O: Monika Kołodko-Klawitter
B: -
brak
59.

127

FRODO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Rivera L / Raphael
M: Fiona L / Favory
O: Judyta Koczorowska
B: Tomasz Błotniak
K023322 616009580282612
60.

32

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
61.

114

GARDEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Alek
M: Granda
O: Karolina Byczkowska
B: Klimek Marek
brak
62.

81

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
63.

35

GOLDEN GIRL Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak 616 007 52 00506 12
64.

83

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
65.

104

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram/
M: Gwadiana/
O: Agnieszka Skotnicka
B: Renata Wójcik-Matelska
brak POL007520060806
66.

135

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
67.

67

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa F: BUSTIQUE
M: MODEPENDENCE
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804
68.

106

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco Fly
M: Hanoi
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
Brak
69.

45

HELTON SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Hanela / po Lavendel
O: Ryszard Bąkowski
B: SK Nowielice
K014481 616009640052809
70.

117

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
POL 009 60 01864 03
71.

113

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
72.

108

INDI Małopolska POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban
M: Indonezja
O: Aleksandra Kaźmierczak
B: Kaźmierczak
k1919812
73.

56

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
74.

96

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Nonstop / Darco
M: Orchidee van Wittenstein
O: Ryszard Bąkowski
B: BEL
brak
75.

19

JOBARAT KWPN NED 2010 Wałach ciemnogniada F: Stakatol
M: Mira G/ Cassini I
O: Bartosz Gauza
B: holandia
brak
76.

1

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
77.

50

JUWENTUS SP POL 2012 Ogier gniada/171 F: La Calidad / Lancer II
M: Jaksa / Drawid
O: Rafał Kiernikowski
B: Artur Cap
K021298 616009610088312
78.

7

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
79.

29

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
80.

73

KASJER Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Paszkwil
M: Kasa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Laskowski Przemysław
brak
81.

134

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: NN
M: NN
O: Marta klonowska - Brzeska
B: nieznany
brak
82.

69

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
83.

65

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Karmelowa Dama / Love Affair
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518
84.

31

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
85.

115

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
86.

37

LIZA Szlachetna Półkrew POL 05.02.2007 Klacz tarantowata/mk: F: Lombard
M: Karla
O: Magdalena Borowicz
B: Paprocki Łukasz
brak
87.

33

LUCKY BALOU Holsztyn GER 2009 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Rancune
O: Maciej Wawrzkowicz
B: Niemcy
brak
88.

107

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
89.

55

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
90.

30

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
91.

116

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
POL 006 67 00371 01
92.

3

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun AA
M: Markiza xo
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
93.

111

MARKIZA II SP POL 2010 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Mirabel
O: Emilian Perlikowski
B: Ireneusz Kmieć
K019108
94.

58

MONTANA SP POL 2008 Klacz siwa F: Mariot
M: .
O: Zofia Kowalska
B: .
Brak
95.

133

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
96.

124

NERGAL SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Nausica / Omen
O: SK Mieczownica
B: SK Mieczownica
K019081 616009610093811
97.

24

NEVER LOSE Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastelli
M: Nicoletta
O: Ewa Kozłowska
B: Wysoczański Jerzy
brak
98.

97

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Leoville
M: Nestia
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
Brak
99.

62

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
100.

88

NOREK WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Junus
M: Natilla
O: Eryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846
101.

11

OLIVER LAKE SP POL 2008 Wałach kara F: Baskir
M: Odrina
O: M.Wasik-Laskowska
B: P.Michalewski
brak
102.

84

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
103.

110

PRETTY WOMAN OLD POL 2004 Klacz gniada F: Pik Noir
M: Sinatra Gold
O: Agnieszka Kłopotek
B: Niemcy
Brak
104.

44

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: Kevin
M: Prima Vera
O: Natalia Antczak
B: Bednarz Monika
Brak
105.

79

PRYMUS SP POL 2010 Wałach gniada F: KEVIN
M: PRIMA VERA
O: NATALIA ANTCZAK
B: MONIKA BEDNARZ
BRAK
106.

100

QUASI DE KERGANE SF FRA 2004 Wałach kasztanowata F: Elan De La Cour / Vas Y Donc Longane
M: Guapa De Banville / Arpege Pierreville
O: Bartosz Adamus
B:
K018723 25000104363759H 102WX07
107.

23

QUIDAMS NOBLESSE Westfalska POL 01.05.2004 Klacz kasztanowata/169 F: Quidams Rubin
M: brak
O: Daniel Zieliński
B: DEU
103IM53
108.

94

RABIOSA SP POL 2011 Klacz siwa F: Otill/
M: Ready To Win/
O: Wiesław Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
K023588
109.

132

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
110.

93

READY FOR PLEASURE PKSP POL 2012 Klacz siwa F: Ever For Pleasure
M: Ready to Win
O: Mateusz Ruskowski
B: Wiesław Ruskowski
Brak
111.

78

RESPECT WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
K018519 616007520127709
112.

128

RIVA LOONA Holsteiner GER 2001 Klacz gniada F: CLAUDIO'S SON
M: MIRA I
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: PETERSEN CLAUS
K023925
113.

12

RIVANDER SP POL 2012 Klacz gniada F: Fred
M: Regata
O: Emilian Perlikowski
B: Emilian Perlikowski
Brak
114.

26

SID SP POL 2007 Wałach siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Springfield / Rutherford
O: Marcin Joppek/Partners Sp. z o. o.
B: A. Lauk
K010966 POL009610046607
115.

82

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17
M: Sisi Queen
O: Krzysztof Łopato
B: Stadnina Koni Ochaby sp. z o.o
brak 616009540116309
116.

92

STAKOPEIA HAN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Cassiopeia / Calypso II
O: Patrycja Gończewska
B: Günter
K013991 DE431312303008
117.

80

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalaka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
Brak
118.

122

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
brak
119.

6

TALENT CHARBONIERE SF FRA 2007 Ogier gniada F: Diamant de Semilly SF
M: Girl IV SF/ Papillon Rouge SF
O: Pro- Hippika
B: Daniel Dairou
brak
120.

20

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
121.

105

TULLAMORE DEW I SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Carpediem / Coriano Z
M: Thomasa / Casado
O: Jacek Nowaczyk
B: Zbigniew Wilski
K011288 616009530301507
122.

40

VOSSIE Deutsch Reit Pony POL 2012 Wałach kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Włodzimierz Goc
B: Bouwman MTS.
brak
123.

68

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
O: Lauk
B: n
brak
124.

136

WARS F:
M:
O:
B:
125.

137

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
126.

57

ZAMORA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Casall
M: .
O: Matelski Marcin
B: .
.
127.

39

ZAPARINA Oldenburska GER 2008 Klacz siwa F: Zapateado
M: Hauptstutbuch Charming Lotti
O: Tomasz Goc
B: Mike i Jeanette Otte
Brak
128.

112

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha
M: Zadyma / Marino
O: Emilian Perlikowski
B: Polska
K012093
Rider Club
Competition
Prize
Bonowicz Paulina TKJK
300
SUM:
300.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
300
SUM:
300.00
Gietka Agata KJ Młyńska Struga
400
SUM:
400.00
Kaniewska Weronika KJ Dilmar Kobylarnia
200
SUM:
200.00
Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
400
SUM:
400.00
Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
400
SUM:
400.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
180
SUM:
180.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
500
SUM:
500.00
Zieliński Daniel kj stajnia jarużyn
500
600
SUM:
1100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Marta Cywińska
WARS (136)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
Antczak Maja
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (112)
2017-09-16
6
2017-09-16
8
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
COMPASS (52)
2017-09-16
25
2017-09-16
27
2017-09-16
24
2017-09-16
9
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
2017-09-16
2017-09-16
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2017-09-16
7
2017-09-16
Barzyk-Żywna Marta
Sekcja Jeździecka Turzyn
BEJRA (2)
2017-09-16
2
2017-09-16
32
Bernacińska Iga
KJ Turzyn
HASAN (106)
2017-09-16
1
2017-09-16
28
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (113)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
1
Bonowicz Paulina
TKJK
2017-09-16
2
300
2017-09-16
22
HOKUS (117)
2017-09-16
11
2017-09-16
11
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (71)
2017-09-16
2017-09-16
Brzeska Blanka
KJ Dilmar
2017-09-16
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
5
Byczkowska Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
GARDEJA (114)
2017-09-16
17
2017-09-16
28
2017-09-16
28
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (69)
2017-09-16
2017-09-16
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-09-16
28
2017-09-16
12
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (13)
2017-09-16
25
2017-09-16
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
CERTINA (21)
2017-09-16
3
300
2017-09-16
8
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (20)
2017-09-16
1
2017-09-16
1
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
FANTAZY L (126)
2017-09-16
31
2017-09-16
8
FRODO L (127)
2017-09-16
15
2017-09-16
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
CYTRA (36)
2017-09-16
1
2017-09-16
28
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (9)
2017-09-16
13
2017-09-16
27
2017-09-16
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-09-16
10
2017-09-16
17
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
EXPERT (138)
2017-09-16
5
2017-09-16
15
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (7)
2017-09-16
19
2017-09-16
29
JOBARAT (19)
2017-09-16
15
2017-09-16
Gdaniec Mirosława
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
19
2017-09-16
19
Gerke Martyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-16
2017-09-16
Gietka Agata
KJ Młyńska Struga
2017-09-16
16
2017-09-16
2
400
Gorejko Hanna
KJ Cavallino
PRYMUS (79)
2017-09-16
2017-09-16
1
2017-09-16
28
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2017-09-16
2017-09-16
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (1)
2017-09-16
2017-09-16
Guźlak Greta
bpk
SZRON (122)
2017-09-16
1
2017-09-16
2
Jakielska Marta
bpk
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
28
Joppek Marcin
JKS Rywal Grudziądz
SID (26)
2017-09-16
9
2017-09-16
21
Jurek Dominika
Rancho Tomasz Goc
2017-09-16
28
2017-09-16
1
Kaniewska Weronika
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (65)
2017-09-16
21
2017-09-16
12
2017-09-16
3
200
2017-09-16
6
Kasprzyk Julia
Klub jazdy konnej joker Dzialowo
ARIA (77)
2017-09-16
2017-09-16
Kaźmierczak Zofia
Stajnia Złota Podkowa Żnin
INDI (108)
2017-09-16
17
2017-09-16
1
2017-09-16
46
Klawitter Julia
bpk
FREZJA (16)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Klimkiewicz Oliwia
KJ CAVALLINO
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
NERGAL (124)
2017-09-16
12
2017-09-16
26
BOSS (125)
2017-09-16
5
2017-09-16
10
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
RABKA (132)
2017-09-16
10
2017-09-16
18
NASZA MI (133)
2017-09-16
20
2017-09-16
Kowalik Agata
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki
2017-09-16
1
2017-09-16
50
2017-09-16
28
Kozłowska Maria
KJ Cavallino
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
43
Król Anna
KJ Profil
HELTON (45)
2017-09-16
7
2017-09-16
23
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
2017-09-16
1
400
2017-09-16
4
CHANTEL (49)
2017-09-16
13
2017-09-16
2017-09-16
24
2017-09-16
18
2017-09-16
11
2017-09-16
30
Krzyżyńska Michalina
KJ-Skok AgroFood-Grabowiec
2017-09-16
14
2017-09-16
13
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FABER (70)
2017-09-16
2017-09-16
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
LARIANT (115)
2017-09-16
1
2017-09-16
28
2017-09-16
1
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (81)
2017-09-16
46
2017-09-16
5
2017-09-16
Łaszcz Hubert
Profil Piła
2017-09-16
28
2017-09-16
10
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2017-09-16
15
2017-09-16
28
GRAD (83)
2017-09-16
7
2017-09-16
5
2017-09-16
6
2017-09-16
2
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2017-09-16
16
2017-09-16
3
400
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
LUGANO (55)
2017-09-16
20
2017-09-16
26
IRYDION (56)
2017-09-16
9
2017-09-16
ZAMORA (57)
2017-09-16
2017-09-16
MONTANA (58)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
26
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
4
2017-09-16
1
180
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (137)
2017-09-16
8
2017-09-16
20
Mućko Julia
brak
ALEX (18)
2017-09-16
25
2017-09-16
17
Nadarzewska Pola
Klub Jeździecki Cavallino
CANDY (25)
2017-09-16
1
2017-09-16
17
2017-09-16
1
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-09-16
2017-09-16
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
VOSSIE (40)
2017-09-16
17
2017-09-16
24
Olszewski Tomasz
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
2017-09-16
2
500
2017-09-16
3
Padowska Inez
KJ Wiecanowo
FIKUS (27)
2017-09-16
1
2017-09-16
3
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2017-09-16
2017-09-16
Pietruszkiewicz Olga
brak
DONNA Z (119)
2017-09-16
2017-09-16
1
2017-09-16
Połczyńska Zofia
KJ Sokół Damasławek
2017-09-16
1
2017-09-16
1
DUCIANO (98)
2017-09-16
21
2017-09-16
23
Pozdniakov Andrii
KJ DILMAR
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
CHELSEA (130)
2017-09-16
CASEMIRO (131)
2017-09-16
Przybylska Agnieszka
KJ Dilmar
RESPECT (78)
2017-09-16
6
2017-09-16
Radowski Jonasz
brak
2017-09-16
1
2017-09-16
4
2017-09-16
Rogozińska Klaudia
Kj Szary Michałowice
2017-09-16
14
2017-09-16
29
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-16
1
2017-09-16
9
2017-09-16
Rudnicka Amelia
Cavallino
LIZA (37)
2017-09-16
1
2017-09-16
28
Ruskowski Mateusz
LKS Nadwiślanin Kwidzyń
2017-09-16
28
2017-09-16
28
2017-09-16
22
2017-09-16
25
2017-09-16
11
2017-09-16
RABIOSA (94)
2017-09-16
3
2017-09-16
13
Siałkowska Józefina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-09-16
42
2017-09-16
1
Skotnicka Nicole
KJ Dilmar
GRAFFA (104)
2017-09-16
10
2017-09-16
9
Skwarczyńska Sandra
Pałucki Klub Jeździecki
BANGI (74)
2017-09-16
2017-09-16
Skwarczyńska Weronika
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KASJER (73)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
Sopoński Wojciech
bpk
BARON (17)
2017-09-16
1
2017-09-16
Szczubiał Katarzyna
Profil Piła
2017-09-16
4
2017-09-16
33
Szmulewicz Adrianna
Stajnia Gliszcz
MARIOT (3)
2017-09-16
17
2017-09-16
1
2017-09-16
2017-09-16
1
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (123)
2017-09-16
1
2017-09-16
44
Tracewicz Karolina
KJ Skok Agrofood
BRADOR (72)
2017-09-16
17
2017-09-16
6
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (123)
2017-09-16
8
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-09-16
23
2017-09-16
Urbaniak Eryk
UKS Trojka
NOREK (88)
2017-09-16
2017-09-16
Wasik-Laskowska Monika
bpk
2017-09-16
2017-09-16
7
2017-09-16
Wawrzkowicz Julia
OJK Cavallino
2017-09-16
1
2017-09-16
1
2017-09-16
1
Wiśniewski Antoni
Stowarzyszenie Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2017-09-16
2017-09-16
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
2017-09-16
16
2017-09-16
DIVA (61)
2017-09-16
1
2017-09-16
48
2017-09-16
2017-09-16
24
2017-09-16
Wutkowska Julia
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-16
4
2017-09-16
17
Zakurzewska Zuzanna
brak
DORINA (34)
2017-09-16
1
2017-09-16
17
2017-09-16
2017-09-16
28
2017-09-16
Zaleska Paulina
Klub Jeździecki Młyńska Struga
LUKIER (30)
2017-09-16
2017-09-16
2017-09-16
12
2017-09-16
13
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-09-16
22
2017-09-16
18
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-09-16
44
2017-09-16
16
2017-09-16
Zieliński Daniel
kj stajnia jarużyn
2017-09-16
1
500
2017-09-16
1
600
Ziółkowska Ewa
KJ Dilmar
2017-09-16
1
Ziółkowska Julia
KJ Dilmar
2017-09-16
1
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-09-16
27
2017-09-16
29
BENTLEY (38)
2017-09-16
48
2017-09-16
28
2017-09-16
14
2017-09-16
7

Number of Riders: 99

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 3 780.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl