Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:39:00
2017-09-05 20:15:15
Hanna Pawłowska FIDŻI
  • 1x 2/LL/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:39:10
2017-09-05 15:39:34
Klaudia Gawdzik SARACEN
  • 1x 1/mini LL/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:39:19
2017-09-05 08:12:50
Grażyna Niezgoda KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL
  • 1x 3/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:56:19
2017-09-03 20:02:00
Milena Kot NEGRO AVHARRO
  • 1x 3/L/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:56:27
2017-09-02 21:28:43
Magdalena Zajcew LOLITA
  • 1x 1/mini LL/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 15:02:57
2017-09-01 10:08:45
Jarosław Wygachiewicz HIDALGO CXI
  • 1x 2/LL/
77 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 15:03:13
2017-09-01 10:07:41
Jarosław Wygachiewicz GALA
  • 1x 4/P/
76 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 15:03:26
2017-09-01 10:05:58
Aleksandra Wójcicka MONSUN
  • 1x 2/LL/
75 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 08:40:43
2017-08-31 23:12:25
Julia Sopińska ORIESKA
  • 1x 4/P/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 08:40:50
2017-08-31 21:50:40
Łukasz Kaźmierczak BRONCO
  • 1x 3/L/
73 ENTRY ACCEPTED 2017-09-01 08:41:00
2017-08-31 21:48:51
Łukasz Kaźmierczak PORTOS
  • 1x 5/1*/
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 20:39:35
2017-08-31 14:55:55
Zuzanna Jankowska FIGURA
  • 1x 3/L/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 20:39:44
2017-08-31 14:55:22
Zuzanna Jankowska MAGIC BOY
  • 1x 3/L/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:39:12
2017-08-31 10:53:09
Michał Białkowski DUCH
  • 1x 2/LL/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 11:39:22
2017-08-31 10:50:23
Michał Białkowski DIKELEDI
  • 1x 2/LL/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-31 08:35:10
2017-08-30 21:40:45
Małgorzata Świderek-Baran EPIKUR
  • 1x 5/1*/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:03
2017-08-30 20:24:07
Marcel Ważyński GLADIATOR
  • 1x 4/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:11
2017-08-30 20:23:43
Magdalena Zajcew ŁOTR
  • 1x 3/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:19
2017-08-30 20:15:02
Zuzanna Skoneczna MARINA
  • 1x 2/LL/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:27
2017-08-30 20:12:03
Natalia Sysiak POLROSA
  • 1x 1/mini LL/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:56:03
2017-08-30 15:56:11
Magdalena Niesłuchowska CHICCO D'ORO K
  • 1x 3/L/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:34
2017-08-30 15:01:49
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 5/1*/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:04:41
2017-08-30 14:56:56
Ada Waszczuk FAWOREK
  • 1x 2/LL/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:05:11
2017-08-30 14:55:55
Michalina Prowotorow FLEETING S
  • 1x 5/1*/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:06:05
2017-08-30 14:55:29
Hanna Pogodzińska SENEGAL M
  • 1x 5/1*/
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:49
2017-08-30 14:54:17
Magdalena Adamska MERIDO
  • 1x 3/L/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:06:27
2017-08-30 12:02:43
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 4/P/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:51:59
2017-08-30 09:55:12
Zofia Dmuchowska SISI
  • 1x 3/L/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:52:12
2017-08-30 09:54:35
Antoni Baran VAINQUEUR DU ROUET
  • 1x 3/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:52:20
2017-08-30 09:53:55
Antoni Baran VERSUS
  • 1x 3/L/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:52:27
2017-08-30 09:48:29
Paulina Fieducik MILANO
  • 1x 3/L/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:52:35
2017-08-30 09:41:00
Magdalena Walewska Królikiewicz CYKLAMEN
  • 1x 3/L/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:52:43
2017-08-30 09:39:56
Ewa Schweitzer Wojcieszek ATALANTA
  • 1x 5/1*/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:07:32
2017-08-29 23:35:27
Martyna Kozon TOLEDO
  • 1x 3/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-09-04 08:11:53
2017-08-29 22:35:01
Julianna Fabijaniak KASZMIR
  • 1x 2/LL/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:10
2017-08-29 21:35:37
Aniela Konieczna BACARDI MK
  • 1x 2/LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:17
2017-08-29 19:22:50
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 5/1*/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:25
2017-08-29 13:52:48
Anna Kuligowska BŁYSK
  • 1x 2/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:35
2017-08-29 13:52:15
Anna Kibler -Matysiak KORA
  • 1x 2/LL/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:43
2017-08-29 13:51:43
Marta Jaroszewska ROSITAS
  • 1x 3/L/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:51
2017-08-29 13:04:13
Anna Róża Krukowska CERTUM
  • 1x 3/L/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:53:59
2017-08-29 12:21:40
Aleksandra Gierz LIVELLO
  • 1x 2/LL/
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:54:09
2017-08-29 12:02:47
Nikolina Czuchaj KORA
  • 1x 2/LL/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 20:54:18
2017-08-29 09:11:27
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 3/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:04:23
2017-08-29 04:30:28
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 3/L/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:02:37
2017-08-29 04:27:02
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 3/L/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 19:01:37
2017-08-29 04:22:48
Jerzy Krukowski DO WE LIKE HIM
  • 1x 2/LL/
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-30 18:59:44
2017-08-28 16:52:12
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 3/L/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:25:47
2017-08-28 11:20:19
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 3/L/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:26:22
2017-08-28 05:35:30
Weronika Krzyśpiak ELITA
  • 1x 5/1*/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:26:52
2017-08-27 14:46:07
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 4/P/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:21:33
2017-08-26 17:19:08
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 3/L/
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 21:56:34
2017-08-26 14:05:17
Julia Sobiepańska EVER FOR EVER
  • 1x 2/LL/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:21:51
2017-08-25 20:54:51
Jolanta Tarczyńska TANGER
  • 1x 5/1*/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:21:58
2017-08-25 20:54:32
Jolanta Tarczyńska ŻABKA
  • 1x 3/L/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:22:09
2017-08-25 13:21:19
Martyna Szwarc NATAN
  • 1x 2/LL/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 10:21:05
2017-08-25 08:37:32
Piotr Piasecki BACHUS BH II
  • 1x 3/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 10:21:13
2017-08-24 20:58:04
Zuzanna Kwaśniewska GILDZIA
  • 1x 2/LL/
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-25 10:21:23
2017-08-24 12:05:36
Aleksandra Pacek HAGIRIA
  • 1x 1/mini LL/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:22:17
2017-08-24 09:08:29
Piotr Piasecki PEREZ
  • 1x 3/L/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-26 18:22:37
2017-08-24 09:07:08
Piotr Piasecki ORDA II
  • 1x 5/1*/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:27:09
2017-08-24 08:50:34
Julia Witkowska KSENA
  • 1x 3/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:27:24
2017-08-24 08:48:14
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 4/P/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:08
2017-08-23 08:13:42
Marcin Kaminski PETER S COURT
  • 1x 3/L/
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:22
2017-08-22 22:28:45
Sara Zduńczyk WINTER LAKE
  • 1x 4/P/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:29
2017-08-22 21:36:25
Zofia Steczowicz MERLE
  • 1x 1/mini LL/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:36
2017-08-22 21:35:14
Patrycja Świetlik MARSYLIA
  • 1x 1/mini LL/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:43
2017-08-22 21:34:07
Joanna Durka DAMASZEK
  • 1x 4/P/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:49
2017-08-22 21:33:18
Maurycy Wyżykowski JACK BLACK
  • 1x 3/L/
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:09:55
2017-08-22 21:32:19
Natalia Kotyra MADRYT
  • 1x 3/L/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:10:03
2017-08-22 20:14:21
Magda Mirosz LAVER
  • 1x 4/P/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-28 14:27:38
2017-08-22 19:23:30
Sylwia Zarzycka-Cybulska RAMZES
  • 1x 4/P/
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:10:48
2017-08-22 11:43:42
Alicja Tropiło EX LADY
  • 1x 3/L/
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:59:01
2017-08-22 00:03:37
Julia Praga BEN-HUR
  • 1x 3/L/
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:59:15
2017-08-21 15:34:06
Dominika Dymińska BANDITA
  • 1x 5/1*/
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 07:59:21
2017-08-21 12:58:55
Ewa Kasińska ELVIS
  • 1x 3/L/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Magdalena UKS Akademia Jeździectwa
2002 (JM.)
O036225
2. Baran Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (JM.)
O025129
3. Białkowski Michał KJ Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
S
O002955
4. Charpin Mikołaj Stow. SKJ Grobice
2002 (JM.)
O033574
5. Czuchaj Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (JM.)
O043868
6. Dmuchowska Zofia BPK (MAZ)
1998 (MJ.)
O026437
7. Durka Joanna Stowarzyszenie SKJ Grobice
1997 (MJ.)
O027147
8. Dymińska Dominika LKJ Gabon Walewice
S
O003531
9. Fabijaniak Julianna KJ Aromer
2002 (JM.)
O032393
10. Gawdzik Klaudia KJ Szwadron Jazdy RP
2006 (Mł.)
0044546
11. Gierz Aleksandra Kj Aromer
2002 (JM.)
O028780
12. Jankowska Zuzanna UKS SJK PATATAJ
S
O003743
13. Jaroszewska Marta KJ Bingo
S
O003611
14. Kaminski Marcin milanowska fundacja na rzecz sportu i rekracji
S
O013245
15. Kasińska Ewa Bractwo Konne Św. Marcina
2002 (JM.)
O039638
16. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
17. Kibler -Matysiak Anna KJ Bingo
S
O032688
18. Konieczna Aniela KJ Aromer Józefin
2004 (JM.)
brak
19. Kotyra Natalia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O027148
20. Krukowska Anna Róża KJ Rakowiec Kwidzyn
2002 (JM.)
O040284
21. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O000895
22. Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
1997 (MJ.)
O025285
23. Kuligowska Anna KJ Bingo
S
O020277
24. Kwaśniewska Zuzanna AZS Politechnika Warszawska
2002 (JM.)
O022382
25. Niesłuchowska Magdalena KJ Aldragho Piaseczno
S
O004211
26. Niezgoda Grażyna KJ Uniglob Gozdów
S
O006208
27. Pacek Aleksandra KJ Dziecinów Sp. z o.o.
2002 (JM.)
O038244
28. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
29. Pawłowska Hanna LKJ Gabon Walewice
2002 (JM.)
O037401
30. Piasecki Piotr Klub Jeździecki Aromer
S
O000491
31. Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
S
O000491
32. Pogodzińska Hanna UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O013515
33. Praga Julia JKS Equita Świętochów
2002 (JM.)
O035142
34. Prowotorow Michalina Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O027470
35. Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
S
O009817
36. Rudziejewska Zuzanna Polski Polo Klub
1998 (MJ.)
O025134
37. Sobiepańska Julia JKS Salio
2000 (J.)
O028768
38. Sopińska Julia Klub Jeździecki Dziecinów
1999 (J.)
O013680
39. Steczowicz Zofia Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037425
40. Świderek-Baran Małgorzata KJ Aromer Józefin
S
O003195
41. Świetlik Patrycja Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O039864
42. Sysiak Natalia Bez Przyn Klub
2004 (JM.)
24666/16
43. Szwarc Martyna nz
S
O005618
44. Tropiło Alicja KJ Dziecinów Sp. z o. o.
2001 (J.)
O031302
45. Waszczuk Ada UKS Akademia Jeździectwa
2001 (J.)
O034584
46. Ważyński Marcel LKJ Gabon Walewice
S
O040073
47. Witkowska Julia SKJ Beckersport Raszyn
2005 (JM.)
O032986
48. Wójcicka Aleksandra UKS SJK PATATAJ
1996 (MJ.)
O026566
49. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
50. Wygachiewicz Jarosław Strzała Krubiczew
S
O041122
51. Wyżykowski Maurycy Stowarzyszenie SKJ Grobice
2003 (JM.)
O028338
52. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
53. Zajcew Magdalena LKJ Gabon Walewice
2000 (J.)
O022014
54. Zarzycka-Cybulska Sylwia JKS Sokóle
S
O003902
55. Zduńczyk Sara Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O028652
56. Zuchniak Agnieszka KJ Szwadron Jazdy RP
1999 (J.)
O024420
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

ASTERA SP POL 2006 Klacz siwa F: Liguster
M: Arieta
O: Agnieszka Zuchniak
B: SK Nowielice
K012308
2.

37

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
3.

36

BACARDI MK Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Nabucho du Serein
M: Bonita V
O: MK Stadnina Koni Filice
B: MK Stadnina Koni Filice
K023668
4.

59

BACHUS BH II SP POL 2011 Ogier ciemnogniada F: Elf
M: Bila BH
O: Magdalena Litaszewska
B: Bogna Hupa
K021963
5.

74

BANDITA M POL 2008 Wałach kara F: Awans
M: Błyskawica
O: Dominika Dymińska
B: Tomasz Drażba
K012306
6.

73

BEN-HUR XX POL 1999 Wałach gniada F: Freedom`s Choice
M: Belisama
O: Paulina Tonczak
B: SK Rzeczna
K007195 POL99966000509909154
7.

38

BŁYSK SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Leksykon
M: Babolna
O: Barbara Matysiak
B: Agata Tarasek
K019456
8.

10

BRONCO SP. POL 2011 Wałach siwa F: Talent Charboniere / Diamant de Semilly
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K023001
9.

22

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364 616007530115910
10.

44

CERTUM XX POL 1998 Wałach gniada F: Omen
M: Cymbarka
O:
B: hod
K006017
11.

50

CHESTER DRP GER 2000 Wałach gniada/kuc: F: Cocky Man/ Cocky Dundee
M: Dorina/Durello
O: Eliza Witkowska
B: Niemcy
K015343 DE441410851900
12.

21

CHICCO D'ORO K OLD. POL 2003 Wałach kasztanowata F: Cockpit
M: Ramona E
O: Magdalena Niesłuchowska
B: Niemcy
K007847
13.

43

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 Wałach gniada F: Bushranger
M: Champion Tipster
O: Monika Bartoszewicz, Jerzy Krukowski
B: Thomas Kahalan & Sophie Hayley
K023873
14.

68

DAMASZEK SP POL 2010 Wałach gniada F: Imequyl
M: Dekada
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K021698
15.

47

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite D' Olympic / Elite Donnerhall
M: Lady / Laptop
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991 427270508509
16.

41

DO WE LIKE HIM XX IRL 2010 Wałach gniada F: Beneficjal
M: Pattern Queen
O: Monika Bartoszewicz, Jerzy Krukowski
B: Owen Hickey
K023871
17.

27

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
18.

14

DUCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Pirat
M: Demona
O: Monika Bartoszewicz
B: Monika Bartoszewicz
K024270
19.

52

ELITA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Epoka
O: Mianowski Henryk
B: Mianowski Henryk
K010266
20.

75

ELVIS TRK POL 2009 Wałach gniada F: Viskis
M: Elegantka
O: Krzysztof Kulik
B: Krzysztof Kulik
K015965 POL732010040309
21.

49

EMINOR MŁP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
K015631
22.

16

EPIKUR SP POL 2004 Wałach gniada F: REVEL
M: EPOKA
O: BOGUSŁAW KONDEK
B: HENRYK MIANOWSKI
K123456
23.

4

EVER FOR EVER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach kasztanowata F: Erebus
M: Diatermia
O: Dominika Sobiepańska
B: Andrzej Lemański
K014106 POL 009590176206
24.

72

EX LADY SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Cooper / Cassini I
M: Elita / Tabun
O: Jakub Tropiło
B: Inez Lendo
K010521 POL009600203003
25.

23

FAWOREK KUC POL 1997 Wałach F: nn
M: nn
O: Jarosław Pogodziński
B: Krzysztof Jaworski
K005318
26.

76

FIDŻI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada F: Cisoń
M: Figa
O: Hanna Pawłowska
B: Stadnina Koni Walewice Sp. z o. o.
K013398 009590155908
27.

12

FIGURA SP POL 2004 Klacz kara F: Golden Boy
M: Fala
O: Jacek Jankowski
B: Stadnina Koni Rzeczna
K020145
28.

24

FLEETING S SP POL 2001 Klacz kasztanowata F: Power Prince
M: Fog drift
O: Igor Prowotorow
B: S. Stanisz
K010461
29.

7

GALA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: czynel
M: goplana I
O: x
B: PL
K016019
30.

60

GILDZIA Koń Mały POL 2005 Klacz gniada/136 F: Granit
M: Grenada
O: Ewa Muszyńska
B: Benz Romuald
K020730 POL01353012060512780
31.

17

GLADIATOR MŁP. POL 2008 Wałach siwa F: Nabucho Du Serein
M: Gladiola
O: Marcel Ważyński
B: Stadnina Koni Walewice
K021748
32.

61

HAGIRIA SP POL 2007 Klacz gniada/163 F: Grikos
M: Hajfa
O: Monika Pacek
B: Artur Kiempa
KO13814 POL009530053907
33.

42

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata F: Bering
M: Sadler's Wells
O: Monika Bartoszewicz, Jerzy Krukowski
B: Juddmonte Farms Ltd
K023872
34.

69

JACK BLACK XX POL 2010 Wałach kara F: Roulette
M: Jama
O: Anna Wyżykowska
B: Andrzej Walicki
K017681 616POL10006814T
35.

78

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL Belgijska Gorąca Krew POL 2010 Wałach gniada F: Boris van het Kluizebos
M: Valelaika van de Noordheuvel
O: Grażyna Niezgoda
B: Corneel Franken
K017739
36.

2

KASZMIR SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Kopka
B: NN
brak
37.

39

KORA SP POL 1996 Klacz tarantowata F: Bruk
M: Kaseta
O: Aneta Szymczak
B: Mieczysław Konkol
K019457
38.

46

KORA Typ Szlach. POL 2002 Klacz gniada/mk: F: Brak
M: Brak
O: KJ Aromer
B: Brak
K018138 POL999540112802
39.

51

KSENA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Fred
M: Karotka
O: Robert Witkowski
B: Rafał Putz
K020974 616009520045612
40.

45

LIVELLO Haflinger CZE 2003 Wałach kasztanowata/kuc:148 F: Stony SV
M: Lora
O: Katarzyna Gierz
B: Jan Bittala
K019025
41.

5

LOLITA Małopolska POL 2013 Klacz siwa F: Diokles
M: Loteria
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
brak
42.

18

ŁOTR MŁP. POL 2009 Ogier gniada F: Diabełek
M: Łysica
O: Stadnina Koni Walewice
B: Stadnina Koni Walewice
K021868
43.

70

MADRYT SP POL 2009 Wałach gniada/163 F: Imequyl
M: Marsylia / First des Termes
O: Iwona Kotyra
B: Iwona Kotyra
K019638 616009660558309
44.

13

MAGIC BOY XX POL 2000 Wałach gniada F: In Camera
M: Muddy's Girl
O: Jacek Jankowski
B: Mieczysław Mełnicki
K006372
45.

67

MARSYLIA MŁP POL 1999 Klacz siwa/158 F: First des Termes
M: Batuta
O: Dariusz Kotyra
B: Krzysztof Kraszewski
K020034
46.

26

MERIDO SP POL 1998 Wałach gniada F: Elmero/Ramiro Z
M: Mera/Anapolis
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Racot
K006666 616009660491898 08671
47.

66

MERLE HAFL GER 2004 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Abendsturm
M: Maiglockchem
O: Monika Steczowicz
B: De
K022777 DE434340246804
48.

8

MONSUN Typ Szlachetny POL 2000 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Aleksandra Wójcicka
B: NN
K020138
49.

58

NATAN Typ Szlachetny POL 1999 Ogier inna F: Denis
M: Neska
O: Martyna Szwarc
B: nn
K023855
50.

63

ORDA II SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Orsini AD
O: Joanna Perzyna
B: Wojciech Górnicki
K018118
51.

9

ORIESKA SP POL 2007 Klacz gniada F: Konig Sobieski
M: Oriola
O: Dariusz Sopiński
B: SK Nowielice
K010942
52.

62

PEREZ MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Berlin Bej
M: Palestra
O: Joanna Perzyna
B: PL
K022045
53.

64

PETER S COURT Pełna Krew Angielska POL 2004 Ogier gniada F: royal court
M: peter s princess
O: Marcin Kaminski
B: Żółkiewka
K011702
54.

20

POLROSA Małopolska POL 2007 Klacz kara F: pol
M: roksa
O: Jadwiga Wolniewicz
B: Jan Budzyk
111
55.

11

PORTOS SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son
M: Parilla
O: -
B: -
K018508 616009600276411
56.

53

RAMZES SP POL 2003 Wałach siwa F: Roland
M: Westa / Wytok
O: Sylwia Zarzycka-Cybulska
B: Piotr Marszałkowski
K014633
57.

40

ROSITAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Sword
M: Rosita
O: Marta Jaroszewska
B: SK Prudnik
K017271
58.

77

SARACEN KUC POL 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Gawdzik Adam
B: Brak
Brak
59.

25

SENEGAL M SP POL 2009 Wałach gniada F: Montbard
M: Sofia
O: Jarosław Pogodziński
B: SK Moszna
K015869
60.

28

SISI WLKP POL 2007 Klacz siwa F: Pink Floyd Hl
M: Sinjanna / Justin Damiro
O: Barbara Pawłowska
B: Karolina Ferenstein
K013271
61.

34

TOLEDO TRK. POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Tessa / Hamlet Go
O: Agnieszka Kozon
B: Adam Krysiak
K019369 POL732010049410
62.

29

VAINQUEUR DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wedeta / Aragonit
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K011881 POL009660250007
63.

30

VERSUS SP POL 2009 Wałach kasztanowata/171 F: Bajou du Rouuet
M: wedeta
O: Małgorzata Świderek-Baran
B: Małgorzata Świderek-Baran
K023408 616007661576409
64.

65

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Albert Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448 616 009 64 00436 11
Rider Club
Competition
Prize
Krzyśpiak Weronika KJ DZIECINÓW
350
SUM:
350.00
Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
450
SUM:
450.00
Piasecki Piotr KJ Aromer Józefin
600
SUM:
600.00
Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Magdalena
UKS Akademia Jeździectwa
MERIDO (26)
2017-09-10
14
Baran Antoni
KJ Aromer Józefin
2017-09-10
VERSUS (30)
2017-09-10
13
Białkowski Michał
KJ Szwadron Jazdy Rzeczpospolitej Polskiej
DUCH (14)
2017-09-10
8
Charpin Mikołaj
Stow. SKJ Grobice
2017-09-10
16
Czuchaj Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
KORA (46)
2017-09-10
12
Dmuchowska Zofia
BPK (MAZ)
SISI (28)
2017-09-10
21
Durka Joanna
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-09-10
2
Dymińska Dominika
LKJ Gabon Walewice
BANDITA (74)
2017-09-10
Fabijaniak Julianna
KJ Aromer
2017-09-10
10
Gawdzik Klaudia
KJ Szwadron Jazdy RP
SARACEN (77)
2017-09-10
2
Gierz Aleksandra
Kj Aromer
LIVELLO (45)
2017-09-10
5
Jankowska Zuzanna
UKS SJK PATATAJ
FIGURA (12)
2017-09-10
22
2017-09-10
18
Jaroszewska Marta
KJ Bingo
ROSITAS (40)
2017-09-10
Kaminski Marcin
milanowska fundacja na rzecz sportu i rekracji
2017-09-10
23
Kasińska Ewa
Bractwo Konne Św. Marcina
ELVIS (75)
2017-09-10
9
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
BRONCO (10)
2017-09-10
19
PORTOS (11)
2017-09-10
Kibler -Matysiak Anna
KJ Bingo
KORA (39)
2017-09-10
3
Konieczna Aniela
KJ Aromer Józefin
2017-09-10
7
Kotyra Natalia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MADRYT (70)
2017-09-10
6
Krukowska Anna Róża
KJ Rakowiec Kwidzyn
CERTUM (44)
2017-09-10
17
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-09-10
11
2017-09-10
12
2017-09-10
11
Krzyśpiak Weronika
KJ DZIECINÓW
ELITA (52)
2017-09-10
3
350
Kuligowska Anna
KJ Bingo
BŁYSK (38)
2017-09-10
9
Kwaśniewska Zuzanna
AZS Politechnika Warszawska
GILDZIA (60)
2017-09-10
1
Niesłuchowska Magdalena
KJ Aldragho Piaseczno
2017-09-10
4
Niezgoda Grażyna
KJ Uniglob Gozdów
2017-09-10
7
Pacek Aleksandra
KJ Dziecinów Sp. z o.o.
HAGIRIA (61)
2017-09-10
Pastwa Tomasz
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
AVENIDO (37)
2017-09-10
2
450
Pawłowska Hanna
LKJ Gabon Walewice
FIDŻI (76)
2017-09-10
4
Piasecki Piotr
Klub Jeździecki Aromer
TOLEDO (34)
2017-09-10
2
Piasecki Piotr
KJ Aromer Józefin
2017-09-10
10
PEREZ (62)
2017-09-10
1
ORDA II (63)
2017-09-10
1
600
Pogodzińska Hanna
UKS Akademia Jeździectwa
2017-09-10
6
Praga Julia
JKS Equita Świętochów
BEN-HUR (73)
2017-09-10
20
Prowotorow Michalina
Uczniowski Klub Sportowy Akademia Jeździectwa
2017-09-10
5
Rąbca Agnieszka
Akademicki KJ Trójmiasto
CA IRAH (22)
2017-09-10
4
200
Rudziejewska Zuzanna
Polski Polo Klub
EMINOR (49)
2017-09-10
15
Sobiepańska Julia
JKS Salio
2017-09-10
6
Sopińska Julia
Klub Jeździecki Dziecinów
2017-09-10
5
Steczowicz Zofia
Stowarzyszenie SKJ Grobice
MERLE (66)
2017-09-10
3
Świderek-Baran Małgorzata
KJ Aromer Józefin
EPIKUR (16)
2017-09-10
7
Świetlik Patrycja
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-09-10
1
Sysiak Natalia
Bez Przyn Klub
POLROSA (20)
2017-09-10
4
Szwarc Martyna
nz
NATAN (58)
2017-09-10
Tropiło Alicja
KJ Dziecinów Sp. z o. o.
EX LADY (72)
2017-09-10
Waszczuk Ada
UKS Akademia Jeździectwa
FAWOREK (23)
2017-09-10
2
Ważyński Marcel
LKJ Gabon Walewice
2017-09-10
7
Witkowska Julia
SKJ Beckersport Raszyn
CHESTER (50)
2017-09-10
9
KSENA (51)
2017-09-10
8
Wójcicka Aleksandra
UKS SJK PATATAJ
MONSUN (8)
2017-09-10
13
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-09-10
4
Wygachiewicz Jarosław
Strzała Krubiczew
GALA (7)
2017-09-10
6
Wyżykowski Maurycy
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-09-10
5
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
LOLITA (5)
2017-09-10
Zajcew Magdalena
LKJ Gabon Walewice
ŁOTR (18)
2017-09-10
3
Zarzycka-Cybulska Sylwia
JKS Sokóle
RAMZES (53)
2017-09-10
3
Zduńczyk Sara
Pomorska Liga Jeździecka
2017-09-10
8
Zuchniak Agnieszka
KJ Szwadron Jazdy RP
ASTERA (54)
2017-09-10
1

Number of Riders: 56

Number of Horses: 64

The sum of prizes: 1 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl