Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
248 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:55:14
2017-07-20 21:47:49
Maja Wolny WEZYR
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
247 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:55:30
2017-07-20 19:46:06
Julia Wutkowska CERSANIA
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
246 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:53:56
2017-07-20 19:09:51
Michał Pol MARIOT
  • 1x 27/N/dwufazowy
245 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:57:14
2017-07-20 17:13:31
Monika Reimann GOLD SHINE
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
244 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:07:12
2017-07-20 09:45:59
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
243 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:44:30
2017-07-19 22:23:49
Agata Włodarczyk LADY STAR
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
242 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:50:06
2017-07-19 22:22:23
Agata Włodarczyk UNIQUE
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
241 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:50:25
2017-07-19 22:21:16
Agata Włodarczyk ARTERIA
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
240 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:50:37
2017-07-19 22:04:52
Julia Machalewska ILEX
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
239 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:50:55
2017-07-19 22:04:10
Julia Machalewska AVINELLA S
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
238 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:51:05
2017-07-19 21:39:05
Dominika Szablewska DUMNA CLEAR
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
237 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 22:44:18
2017-07-19 21:37:13
Ewa Ziółkowska DAY DREAM II S
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
236 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:21:27
2017-07-19 16:55:21
Małgorzata Zubrycka CARMEN
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
235 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:21:37
2017-07-19 16:53:43
Małgorzata Zubrycka NEYTIRI
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
234 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:21:49
2017-07-19 16:44:47
Krzysztof Kulpa BELLO M
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
233 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:21:59
2017-07-19 16:44:03
Katarzyna Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
232 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:22:10
2017-07-19 16:43:08
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
231 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:22:20
2017-07-19 13:26:19
Monika Andrzejewska CATOKIS
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
230 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:22:30
2017-07-19 13:23:18
Waldemar Gaca COLINE
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
229 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:22:40
2017-07-19 12:42:34
Justyna Łopato SIR ALVAREZ
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
228 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:07:18
2017-07-19 10:06:58
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
227 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:07:29
2017-07-19 08:23:09
Marcin Mackiewicz I-AFRYKA
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
226 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:07:41
2017-07-19 08:22:16
Marcin Mackiewicz CYRANKA
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
225 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:07:52
2017-07-19 07:54:37
Józefina Siałkowska KALILA J
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
224 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:08:04
2017-07-19 07:53:31
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
223 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:09:38
2017-07-19 07:43:33
Jakub Jarecki LIBRETTO
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
222 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:11:14
2017-07-19 07:42:44
Krzysztof Wierzbicki ALHAMBRA
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
221 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:08:21
2017-07-18 23:01:46
Agata Łazarczyk FLIRT
  • 2x 1/LL/dokładności
220 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:08:33
2017-07-18 22:51:56
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
219 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:11:26
2017-07-18 22:38:33
Marta Sielatycka ARONIA
  • 2x 2/L/zwykły - towarzyski
218 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:11:37
2017-07-18 22:37:40
Marta Sielatycka TORONTO
  • 2x 2/L/zwykły - towarzyski
217 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:11:48
2017-07-18 21:17:57
Dominika Bach ROSA BELLA
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
216 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:11:59
2017-07-18 21:17:10
Dominika Bach RAY OF HOPE
  • 2x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 2x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
214 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:12:23
2017-07-18 20:49:22
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
213 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:12:35
2017-07-18 20:47:26
Zuzanna Łukasiak CINCINNATI
  • 2x 1/LL/dokładności
212 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:12:46
2017-07-18 20:44:33
Zuzanna Łukasiak NEVILLE II S
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
211 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:12:57
2017-07-18 20:43:56
Zuzanna Łukasiak DAVINELL Z
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
210 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:13:11
2017-07-18 18:14:53
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 2x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 21/L/zwykły - towarzyski
209 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 17:22:45
2017-07-18 12:19:33
Martyna Gerke KAMELIA J
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
208 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 10:09:02
2017-07-18 09:52:25
Julia Wolny UMBRO
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 10:09:24
2017-07-18 09:25:36
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:06:44
2017-07-18 08:08:55
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:07:42
2017-07-18 07:57:35
Patrycja Nowakowska AVATAR
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:07:08
2017-07-18 07:48:29
Luiza Rakowska JINTERA R
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:07:17
2017-07-18 07:47:44
Luiza Rakowska HINTERA R
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:07:26
2017-07-18 06:17:39
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz FERDINAND
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:07:34
2017-07-17 23:52:43
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
200 ENTRY CANCELED 2017-07-20 19:08:13
2017-07-17 23:23:55
Aleksandra Lewandowska OKTAN
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:07:52
2017-07-17 23:23:14
Martyna Sobieraj MALTA
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
198 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:08:01
2017-07-17 23:21:06
Karolina Szychulska ASESOR
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
197 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:08:10
2017-07-17 22:43:16
Milena Lisińska KALIFORNIA
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
196 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:08:20
2017-07-17 22:40:44
Milena Lisińska WENDY
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
195 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:08:31
2017-07-17 22:25:56
Roman Meger WESTA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
194 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:04
2017-07-17 22:16:08
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:14
2017-07-17 21:52:10
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:24
2017-07-17 21:14:34
Nicole Skotnicka GRAFFA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:33
2017-07-17 20:39:33
Magdalena Tabiś CHACCA
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:45
2017-07-17 20:37:55
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:09:54
2017-07-17 20:24:14
Sylvain Jakub Arquier ARAM - AS
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
188 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:04
2017-07-17 18:53:55
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:13
2017-07-17 18:53:29
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:22
2017-07-17 18:53:02
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:33
2017-07-17 18:52:30
Weronika Łopato BAJDER
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:42
2017-07-17 18:19:57
Magdalena Świtalska DOLAR
  • 2x 11/L/dwufazowy - towarzyski
183 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:10:51
2017-07-17 18:13:17
Dagmara Janowska CZAJKA
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 21/L/zwykły - towarzyski
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:01
2017-07-17 17:58:23
Tomasz Olszewski CERRANA S
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:10
2017-07-17 17:57:55
Tomasz Olszewski CAMAKO'S BOY JW
  • 1x 8/C/dwufazowy
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:25
2017-07-17 17:13:22
Aleksandra Lusina-Gołaś BE BALOU
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:34
2017-07-17 17:12:20
Aleksandra Lusina-Gołaś GERONIMO
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:44
2017-07-17 17:11:12
Zofia Ciecholewska FUNNY BOY
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
177 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:11:54
2017-07-17 17:11:03
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
176 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:04
2017-07-17 17:10:04
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:15
2017-07-17 17:09:16
Aleksandra Lusina-Gołaś CASTELLO
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:24
2017-07-17 17:08:54
Zofia Ciecholewska DASSILIO
  • 2x 1/LL/dokładności
173 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:33
2017-07-17 16:04:43
Maciej Czajka CAPRIS
  • 2x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:43
2017-07-17 15:57:47
Mikołaj Bajan COLLINO
  • 2x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:12:53
2017-07-17 15:57:19
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
  • 1x 29/CC/zwykły
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:13:03
2017-07-17 15:56:49
Agata Dahlke CORBIERE
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
  • 1x 29/CC/zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:13:12
2017-07-17 15:54:35
Agata Dahlke EULVE
  • 1x 27/N/dwufazowy
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:13:23
2017-07-17 15:10:24
Jan Szymczak KOPE
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:48:41
2017-07-17 14:48:19
Magdalena Olkuśnik MARIOT
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:48:27
2017-07-17 14:01:42
Magdalena Tabiś DANTE M
  • 2x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 2x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:49:05
2017-07-17 13:57:23
Marta Romanowska GOOD DAY
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:49:16
2017-07-17 13:56:30
Marta Romanowska BONIEK
  • 1x 27/N/dwufazowy
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:49:25
2017-07-17 13:55:48
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:49:35
2017-07-17 13:04:32
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:49:43
2017-07-17 13:03:48
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
160 ENTRY CANCELED 2017-07-18 14:33:05
2017-07-17 13:01:10
Dawid Skiba ASTIL L
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:02
2017-07-17 12:11:30
Monika Pasik MOJRA FAVO
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:11
2017-07-17 12:09:56
Monika Pasik FOR CAROLINE
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:21
2017-07-17 12:08:56
Monika Pasik DAAB STEP
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:31
2017-07-17 12:07:55
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:46
2017-07-17 12:06:36
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:01:40
2017-07-17 11:37:03
Joanna Krzyżostaniak ESCHNAPUR
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:01:52
2017-07-17 11:36:41
Joanna Krzyżostaniak JUWENTUS
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:02:04
2017-07-17 11:36:15
Joanna Krzyżostaniak LACRIN
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:02:17
2017-07-17 11:31:27
Filip Józwiak WINDSOR
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:02:29
2017-07-17 11:24:49
Filip Babiak DOSSIER S
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:02:40
2017-07-17 11:15:49
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
148 ENTRY CANCELED 2017-07-18 21:55:20
2017-07-17 09:24:03
Bartosz Gauza HUNTER
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:03:00
2017-07-17 09:23:32
Magdalena Ćwik KALMIA
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 12:03:10
2017-07-17 09:22:58
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:48:07
2017-07-17 08:41:01
Tomasz Nalazek BILBAO
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:50:56
2017-07-17 08:39:45
Marta Birk BILBAO
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:06
2017-07-17 08:38:50
Marta Birk DRAHMA
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:15
2017-07-17 00:28:26
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 19/CC/zwykły
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
  • 1x 29/CC/zwykły
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:24
2017-07-17 00:27:51
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
  • 1x 29/CC/zwykły
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:33
2017-07-16 23:35:11
Greta Guźlak SZRON
  • 2x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:43
2017-07-16 23:28:24
Katarzyna Wojewoda DEBIUT
  • 2x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:51:52
2017-07-16 22:21:51
Anna Hadrysiak SENATOR CASSINI
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:01
2017-07-16 22:21:31
Jan Kałabun CZAKO
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:11
2017-07-16 22:21:00
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:21
2017-07-16 21:40:15
Agnieszka Przybylska RESPECT
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:42
2017-07-16 21:17:13
Nadia Mokra KOMPAN
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:32
2017-07-16 21:16:42
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:52:52
2017-07-16 21:16:15
Amelia Górnicka JUBEL
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:02
2017-07-16 21:15:39
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:14
2017-07-16 21:15:09
Angelika Teske GUIDO
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:24
2017-07-16 21:14:35
Angelika Pawlak ALDO
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:33
2017-07-16 21:14:00
Aleksander Lauk LADY DREAM
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:42
2017-07-16 21:13:20
Aleksander Lauk FABER
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
126 ENTRY CANCELED 2017-07-17 11:53:14
2017-07-16 21:11:30
Joanna Słomka DIVA
125 ENTRY CANCELED 2017-07-17 13:52:41
2017-07-16 20:57:38
Piotr Zielonka AVANKA
124 ENTRY CANCELED 2017-07-17 13:52:58
2017-07-16 20:56:29
Piotr Zielonka ORLANA
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:51
2017-07-16 20:53:46
Piotr Zielonka CON CONTADOR
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:53:59
2017-07-16 20:52:39
Piotr Zielonka CADORO
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 19/CC/zwykły
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:54:09
2017-07-16 20:48:56
Kinga Ryszczyńska EDORAS
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:54:18
2017-07-16 19:33:57
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:54:28
2017-07-16 12:49:48
Julia Dunst SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:54:49
2017-07-16 12:49:35
Aleksandra Grzybkowska SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:54:59
2017-07-16 12:49:10
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:55:10
2017-07-16 12:41:18
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:55:31
2017-07-16 12:40:46
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 2x 2/L/zwykły - towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:55:41
2017-07-16 08:54:24
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:55:51
2017-07-15 23:14:59
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:56:00
2017-07-15 23:13:38
Maria Buzala CHOOPERS CREEK
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:56:09
2017-07-15 23:10:15
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 21:58:24
2017-07-15 14:04:57
Emilia Racinowska BARON
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
109 ENTRY CANCELED 2017-07-19 19:52:05
2017-07-14 23:26:18
Paula Myszka DARK PEARL
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:56:38
2017-07-14 23:17:44
Oliwia Klimkiewicz DRUHNA EWITA
  • 1x 1/LL/dokładności
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:56:51
2017-07-14 23:15:41
Kinga Kufel DRUHNA EWITA
  • 1x 1/LL/dokładności
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:09:14
2017-07-14 22:57:47
Aniela Lipińska GENESIS
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:57:10
2017-07-14 22:31:10
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 2x 1/LL/dokładności
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:57:21
2017-07-14 21:32:43
Magdalena Florkiewicz NOMINACJA
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:57:32
2017-07-14 19:56:05
Zuzanna Bajan WITO CORLEONE
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:57:43
2017-07-14 19:55:03
Zuzanna Bajan SALAMINA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:57:53
2017-07-14 19:53:49
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:50:20
2017-07-14 13:42:13
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 8/C/dwufazowy
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:50:30
2017-07-14 13:40:00
Marcin Matelski MONTANA
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:50:42
2017-07-14 13:39:34
Marcin Matelski IRYDION
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:50:51
2017-07-14 13:14:39
Marcin Matelski CALLAHAN 2
  • 1x 4/P/zwykły
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:51:02
2017-07-14 13:14:10
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:51:15
2017-07-14 13:13:37
Marcin Matelski KRONOS
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:51:24
2017-07-14 13:13:10
Renata Wójcik-Matelska DIVA
  • 2x 1/LL/dokładności
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:51:35
2017-07-14 13:12:43
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:52:03
2017-07-14 13:11:59
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 2/L/zwykły - towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:52:13
2017-07-14 13:11:25
Renata Wójcik-Matelska LE COU COU
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 16:52:25
2017-07-14 11:32:42
Weronika Skwarczyńska FANTAZJA
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:08:09
2017-07-14 11:32:04
Sandra Skwarczyńska BANGI
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 2x 21/L/zwykły - towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:08:39
2017-07-14 09:21:36
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 2x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:09:04
2017-07-13 18:30:08
Paulina Frankiewicz LOTA
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:09:29
2017-07-13 15:11:58
Leszek Gramza CHELSEA L
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:09:55
2017-07-13 15:10:45
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:10:14
2017-07-13 15:10:14
Dawid Skiba ZIRAY L
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:11:11
2017-07-13 15:09:34
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:11:32
2017-07-13 15:08:52
Leszek Gramza CASABLANCA L
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:11:49
2017-07-13 15:08:25
Leszek Gramza SANTORINI L
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:12:07
2017-07-13 15:07:28
Leszek Gramza GAUDI L
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 09:13:52
2017-07-13 15:07:01
Leszek Gramza CARATE L
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:12:43
2017-07-13 15:06:29
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:13:04
2017-07-13 15:04:35
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
75 ENTRY CANCELED 2017-07-19 08:33:49
2017-07-12 21:40:14
Tomasz Miśkiewicz CARTOCLINTON
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:13:40
2017-07-12 21:39:38
Tomasz Miśkiewicz ZET BLUE
  • 1x 18/C/zwykły
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:13:57
2017-07-12 21:39:03
Tomasz Miśkiewicz SOPHIA
  • 1x 19/CC/zwykły
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:14:12
2017-07-12 21:38:16
Tomasz Miśkiewicz HERA DE LUX
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:14:32
2017-07-12 21:35:46
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:14:58
2017-07-12 21:35:00
Tomasz Miśkiewicz DIARADO'S DREAM RJT
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
69 ENTRY CANCELED 2017-07-19 08:34:05
2017-07-12 21:21:27
Tomasz Miśkiewicz COLINERO
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:58:37
2017-07-12 19:20:22
Monika Mrozińska CADY
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 20/LL/dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 21/L/zwykły - towarzyski
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:15:51
2017-07-12 14:30:32
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 16/P/zwykły
66 ENTRY CANCELED 2017-07-17 17:19:57
2017-07-12 13:03:10
Martyna Kołodziejczak GOLDIKA
65 ENTRY CANCELED 2017-07-17 17:20:15
2017-07-12 13:01:00
Martyna Kołodziejczak CONTEST
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:16:48
2017-07-12 12:00:33
Kacper Kostecki VALENTINO RED WINE
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:17:06
2017-07-11 22:42:17
Olimpia Wołodkowicz CHOCCOLISSIMO GOLD
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:17:24
2017-07-11 22:41:03
Olimpia Wołodkowicz ANTARES
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:13:27
2017-07-11 22:09:49
Eduard Slobodeniuk LIBERATOR
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:18:05
2017-07-11 22:08:45
Eduard Slobodeniuk IMPERATOR
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:18:29
2017-07-11 22:07:10
Eduard Slobodeniuk CONTENDROS
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:18:47
2017-07-11 22:06:11
Eduard Slobodeniuk CONTINIA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:19:18
2017-07-11 22:04:23
Eduard Slobodeniuk BARCELONA G
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:19:36
2017-07-11 20:30:40
Zofia Synoradzka NEOVISTO 3
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:13:40
2017-07-11 20:06:07
Alan Miechowicz TARA
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:13:52
2017-07-11 20:05:05
Aleksandra Lewandowska FORTUNA
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:21:04
2017-07-11 18:54:26
Paulina Zaleska LUKIER
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:21:31
2017-07-11 18:53:51
Paulina Zaleska LANDCASTER
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:21:50
2017-07-11 17:42:08
Grzegorz Psiuk CRISTIANO
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:22:06
2017-07-11 17:41:19
Grzegorz Psiuk JONATON
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
49 ENTRY CANCELED 2017-07-18 12:54:46
2017-07-11 17:40:42
Grzegorz Psiuk GRAVIN
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:22:42
2017-07-11 17:40:02
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:22:59
2017-07-11 17:39:38
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:23:16
2017-07-11 17:39:10
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:23:33
2017-07-11 13:35:28
Jakub Jarecki EPOPEJA
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:23:52
2017-07-11 13:34:42
Jakub Jarecki LARUM
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:24:08
2017-07-11 13:33:39
Jakub Jarecki WARS
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
42 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:38:49
2017-07-11 13:32:54
Łukasz Troszczyński OLZA
41 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:39:11
2017-07-11 13:31:54
Jakub Jarecki LARINO
40 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:39:25
2017-07-11 13:31:12
Krzysztof Wierzbicki CORDOBA
39 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:39:38
2017-07-11 13:30:20
Łukasz Troszczyński CLAUDIA
38 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:39:51
2017-07-11 13:29:27
Krzysztof Wierzbicki CANOSSA
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:26:09
2017-07-11 13:27:12
Jakub Jarecki LAMPEDUSA
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
36 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:40:08
2017-07-11 13:26:32
Łukasz Troszczyński Q GULANA B
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:26:45
2017-07-11 13:24:46
Łukasz Troszczyński C UTOPIA
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:27:05
2017-07-11 13:23:15
Jakub Jarecki C BAS
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 7/N/dwufazowy
33 ENTRY CANCELED 2017-07-19 07:40:36
2017-07-11 13:14:06
Jakub Jarecki TENOR
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:27:52
2017-07-11 10:29:24
Paulina Kwiatkowska GRANDIOSO
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:28:10
2017-07-10 23:51:13
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 22/L/zwykły - regionalny
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:58:49
2017-07-10 23:10:11
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:28:57
2017-07-10 17:46:55
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:29:13
2017-07-10 17:44:55
Renata Kotkiewicz RABKA
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:29:29
2017-07-10 12:31:18
Filip Falkiewicz PŁENTA
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 17:07:35
2017-07-10 12:28:12
Filip Falkiewicz PORTOS
  • 1x 6/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 15/N1/el.MPMK – 6l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 25/C/el.MPMK - 6l. - dwufazowy; Memoriał Stanisława Szurika
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 13:10:24
2017-07-10 10:40:32
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
  • 1x 26/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 27/N/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:14:08
2017-07-09 23:07:27
Adam Nicpoń DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:42:33
2017-07-09 22:51:39
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:42:46
2017-07-09 22:50:42
Adam Nicpoń SHANGRI-LA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 28/C/zwykły z rozgrywką - Grand Prix KJ Dilmar
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:42:57
2017-07-09 22:48:38
Adam Nicpoń SAHILOU
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 5/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 14/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 24/P1/el.MPMK – 5l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 10:43:07
2017-07-09 22:44:30
Adam Nicpoń ELEANOR RUGBY
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:23:36
2017-07-08 21:02:38
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:23:48
2017-07-08 12:49:27
Weronika Knajdek NANA PONYSPORT
  • 2x 1/LL/dokładności
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:25:28
2017-07-03 20:59:41
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
  • 1x 11/L/dwufazowy - towarzyski
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:25:00
2017-07-03 09:41:28
Karolina Szychulska CABALLO
  • 1x 8/C/dwufazowy
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 20:41:29
2017-07-01 14:21:20
Zuzanna Kusy MALIBU
  • 1x 1/LL/dokładności
  • 1x 2/L/zwykły - towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:23:22
2017-06-29 20:30:15
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 2x 10/LL/dokładności z trafieniem w normę
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 21:24:01
2017-06-29 10:58:18
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 13/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
  • 2x 23/L/el.MPMK – 4l – z oceną stylu konia; Memoriał Stanisława Szurika
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:22:27
2017-06-28 16:15:30
Maja Grombala-Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:22:36
2017-06-28 16:14:11
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 2x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 2x 22/L/zwykły - regionalny
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:22:19
2017-06-27 21:07:21
Karolina Tracewicz RUBIN
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 16/P/zwykły
  • 1x 17/N/zwykły
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:59:17
2017-06-27 21:06:40
Karolina Tracewicz BRADOR
  • 2x 3/L/zwykły - regionalny
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 12/L/dwufazowy - regionalny - o nagrodę firmy JASZYM
  • 1x 16/P/zwykły
8 ENTRY CANCELED 2017-06-27 14:23:37
2017-06-26 10:21:42
Maja Stasik ATLAS BAVARIA SON
7 ENTRY CANCELED 2017-07-16 21:00:45
2017-06-26 10:21:09
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:35:20
2017-06-26 10:19:34
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 4/P/zwykły
  • 1x 7/N/dwufazowy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:33:36
2017-06-26 10:18:59
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 9/CC/dwufazowy
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-17 14:59:32
2017-06-26 10:18:19
Julia Bieganowska VERONA
  • 1x 7/N/dwufazowy
  • 1x 18/C/zwykły
  • 1x 27/N/dwufazowy
3 ENTRY CANCELED 2017-07-12 08:04:43
2017-06-26 10:17:40
Julia Bieganowska FARAMEE M
2 ENTRY CANCELED 2017-07-13 11:38:46
2017-06-24 23:42:55
Michalina Krzyżyńska ARCONTENDRA
1 ENTRY CANCELED 2017-07-17 22:02:07
2017-06-22 20:32:27
Anita Huminiłowicz ANACONDA CC
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andrzejewska Monika Dragon Gniezno
S
brak
2. Arquier Sylvain Jakub Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2002 (JM.)
LZRWZJ/4261/17
3. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
4. Bach Dominika Sopocki KJ
S
O003482
5. Bajan Mikołaj KJ Michałówka
S
O043637
6. Bajan Zuzanna bpk
S
O019287
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
9. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
10. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
11. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (J.)
O023478
12. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
K014593
13. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O034621
14. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
15. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
16. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
17. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
18. Czajka Maciej bpk
S
O032763
19. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
20. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
21. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
22. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
23. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
24. Florkiewicz Magdalena KJ Skok Agrofood
S
O002138
25. Frandzelska Wiktoria KJW
2000 (J.)
O033150
26. Frankiewicz Paulina Atrium Swarzędz
S
O041602
27. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
28. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
29. Gaca Waldemar LZS Lech Gniezno
S
O022807
30. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
31. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
32. Gerke Martyna JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
O031837
33. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
34. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
35. Grabowska Wiktoria KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata
2000 (J.)
O041436
36. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
37. Grombala-Falkiewicz Maja Otomiński KJ Tabun
S
O015042
-
38. Grzybkowska Aleksandra Agro-Handel Śrem
1996 (MJ.)
brak
39. Gurazda Monika KJ Pegaz Reda
S
O032375
40. Guźlak Greta bpk
1998 (MJ.)
brak
41. Hadrysiak Anna Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009842
42. Janowska Dagmara brak
1998 (MJ.)
brak
43. Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006299
44. Józwiak Filip JKSR Michelin
2001 (J.)
brak
45. Kałabun Jan Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
46. Klimkiewicz Oliwia KJ CAVALLINO
2004 (JM.)
O033535
47. Knajdek Weronika KJ Cavallino
2005 (JM.)
O035242
48. Kołaczyk Agata
O035382
49. Kostecki Kacper bpk
S
O003146
50. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
51. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
52. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
53. Kufel Kinga KJ Cavallino
1998 (MJ.)
brak
54. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
55. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jezdziecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
56. Kusy Zuzanna Melloni Horses
2000 (J.)
Brak
57. Kwiatkowska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O028471
58. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
59. Lewandowska Aleksandra Cavallo Szczecin
S
Brak
60. Lewandowska Aleksandra Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
O026345
61. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
62. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
63. Lisińska Milena JKS Rywal Grudziądz
S
0009798
64. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
65. Łazarczyk Agata Stajnia Gliszcz
1997 (MJ.)
brak
66. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
67. Łopato Weronika KJ Dilmar
S
O019291
68. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
69. Machalewska Julia JKS Rywal Grudziądz
1999 (J.)
O019043
70. Mackiewicz Marcin JKS U Robsonów
S
O026937
71. Madzińska Magda Brak
2000 (J.)
O045530
72. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
73. Matelski Marcin KJ Dilmar
S
O003420
74. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
75. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
76. Miechowicz Alan Contendros Barlinek
2004 (JM.)
Brak
77. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
78. Mokra Nadia Budzyński KS Kłos
S
brak
79. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
80. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
S
O003059
10103775
81. Nalazek Tomasz brak
S
brak
82. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
83. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
84. Nowakowska Patrycja KJ Dilmar
S
O011246
85. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
86. Olkuśnik Magdalena Stowarzyszenie Kujawsko-pomorski klub jeździecki
S
0009289
87. Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O009837
88. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
89. Pawlak Angelika brak
S
brak
90. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
91. Pol Michał SKJ Korona Wałcz
S
O025816
92. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
93. Przybylska Agnieszka KJ Dilmar
S
Brak
94. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
95. Psiuk Maja brak
2006 (Mł.)
brak
96. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
97. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
Brak
98. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (J.)
O021253
99. Reimann Monika UKJ Neksico Karlino
S
O025197
100. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
101. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
102. Romanowska Marta bpk
S
O012863
103. Ryszczyńska Kinga LKS Cwał Poznań
S
O045031
104. Siałkowska Józefina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O013761
105. Sielatycka Marta bpk
2000 (J.)
brak
106. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
107. Skotnicka Nicole KJ Dilmar
2000 (J.)
O023044
108. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
1996 (MJ.)
O036084
109. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
110. Skwarczyńska Weronika Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
111. Slobodeniuk Eduard Contendros Barlinek
S
0045874
112. Sobieraj Martyna Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O020459
113. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
114. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
115. Świtalska Magdalena KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
S
brak
116. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
117. Szablewska Dominika SKJ Narew Różan
2002 (JM.)
O034005
118. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
119. Szychulska Karolina KJ Młyńska Struga
1998 (MJ.)
O012293
120. Szymczak Jan WTK Hermanów
S
O006702
121. Tabiś Magdalena KJ Derby Budzistowo
S
O006639
122. Teske Angelika Budzyński KS Kłos
2000 (J.)
brak
123. Tracewicz Karolina KJ Skok Agrofood
S
O014194
124. Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O002068
125. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
126. Wierzbicki Krzysztof KS Nad Wigrami Mikołajewo
S
O006317
127. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
128. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
brak
129. Włodarczyk Agata KJ Oxer Inowrocław
2000 (J.)
O021223
130. Wojewoda Katarzyna -
1996 (MJ.)
brak
131. Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O027711
132. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
133. Wołodkowicz Olimpia bpk
1999 (J.)
O013447
134. Wutkowska Julia JKS Rywal Grudziądz
2001 (J.)
O031144
135. Zaleska Paulina Klub Jeździecki Młyńska Struga
1997 (MJ.)
O022443
136. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
137. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
138. Zielonka Piotr Jeździecki Klub Sportowy Senny
S
O022288
139. Ziółkowska Ewa KJ Dilmar
S
Brak
140. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
141. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

201

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
2.

124

ALDO SP POL 1997 Wałach gniada F: Eskudo / Dido
M: Alga / Alert
O:
B:
K003968 616999610183097
3.

27

ALHAMBRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Spartacus / Stakkato
M: Albuferia / Luron
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021490 616009510342112
4.

166

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B: Karl Heinrich Pries, Niemcy
K021006 DE421000193312
5.

181

ANTARES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Ogier gniada F: Action-Breaker
M: Antiqua/ Quidam de Revel s.f.
O: E C O- A B I Ewa Fabińska
B: Stadnina koni nad Wigrami
K023018 616009510252013
6.

192

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376 616007610116011
7.

65

ARAM - AS SP POL 2011 Wałach gniada F: Matam
M: Atena
O: Dorota Szeferska Arquier
B: Magdalena Rebell
KO18604 616009600202711
8.

30

ARONIA Wielkopolska POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Louis
M: Arktyka
O: Lidia Zalewa
B: Siębor Piotr
brak
9.

4

ARTERIA SP POL 2012 Klacz siwa F: Tjungske
M: Arabeska
O: Włodarczyk Dorota
B: Miś Tadeusz
brak
10.

56

ASESOR SP POL 2005 Wałach gniada F: Almanzor L / Acord II
M: Asturia / Dansing
O: Tomasz Szychulski
B:
K009313 POL009570077805 105EN86
11.

34

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
12.

214

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
13.

49

AVATAR SP POL 2002 Wałach gniada F: Dilmar
M: Avena
O: Patrycja Nowakowska
B: brak
brak 616009520000604
14.

6

AVINELLA S Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kara/168 F: Leoville
M: Avinell S
O: Zofia Machalewska
B: Stanisław Szurik
K024016 616009520043109
15.

69

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Dilmar
M: Bejra
O: Krzysztof Łopato
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
16.

159

BANGI SP POL 2012 Wałach siwa F: Fred
M: Bursa
O: Sandra Skwarczyńska
B: Pawłowska Małgorzata
brak 616009520103712
17.

185

BARCELONA G SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Ekwador/Elvis
M: BalandaG/Bajou Du Ronet
O: Roman Siwek
B: Artur Gołaś
KO21684
18.

140

BARON Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa F: Czumak
M: Bagatela
O: Emilia Racinowska
B: Czerniejewo
Brak
19.

208

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
20.

139

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
21.

74

BE BALOU OLD GER 2006 Wałach gniada F: Balou Bu Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O:
B:
K016326 DE431310022406
22.

141

BELL CARLO DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Bella donna
O: Małgorzata Borowicka
B: Anna Stachowiak
Brak
23.

12

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
24.

109

BILBAO SP POL 2011 Wałach tarantowata F: WILIAM
M: BAHAMA II
O: Ewa Dworska
B: Magdalena Żubka
K023153
25.

91

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
26.

136

BRADOR SP POL 2002 Wałach ciemnogniada/170 F: Labrador
M: Bażka
O: Karolina Tracewicz
B: Małgorzata Przybycień
K007349 009 53 00778 02 102NK02
27.

199

C BAS SP POL 2011 Wałach gniada F: Spartacus / Galina
M: Catillia / Eurocommerce Berlin
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018547 616009510354011
28.

198

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wizzerd WV / Indoctro
M: U Cassara / Utopie
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021007 616009510353911
29.

209

CABALLO KWPN NED 2007 Ogier kasztanowata/164 F: Ukato / Stakkato
M: Winadja / Roven
O: Tomasz Szychulski
B: E. Schep
K020113 528003000711104 105EN95
30.

224

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
31.

129

CADORO SP POL Brak Ogier gniada F: Brak
M: Brak
O: Henryk Eron
B: Brak
K015537
32.

108

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
33.

151

CALLAHAN 2 Hanowerska GER 2008 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: FLAIR
O: SEBASTIAN SZCZEPAŃSKI
B: Niemcy
,
34.

73

CAMAKO'S BOY JW SBS BEL 2008 Wałach gniada/168 F: Bamako De Muze / Darco
M: Flying Girl / Querlyhet Hero
O: Adam Olszewski
B: Jan Wuytack
K021586 056007000C44861 104TM94
35.

78

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
36.

222

Canossa SP POL 2012 Klacz gniada F: Quality Time / Quantum, C
M: Dinette / Cantos
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022785 616009510343112
37.

81

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
38.

86

CARATE L HAN GER 2011 Klacz kasztanowata F: Contagio / Colman
M: Wendi / Wendekreis
O: Jan Ludwiczak
B:
K022373 DE431310077311
39.

10

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
40.

167

CASABLANCA L SP POL 2011 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Colina L / Quinta Real
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K018968 616009610105411
41.

191

CASARIO DE SORE Z Zanger GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II
M: Normandie I
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K022676 25000112771396
42.

92

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
43.

79

CASTELLO II G SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus sp/ Aviano hol
M: Contessa hol/ Contact Me hol
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
616009640005913
44.

105

CASTIGO DE AMOR HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B: Marc Henrik Madelaine
K023882 421000071313
45.

17

CATOKIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Ina IV / Lesanto
O: Waldemar Gaca
B: Roman Siwek
K018857 616009640015410
46.

72

CERRANA S OLD GER 2012 Klacz kara F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Fanama / Freedom
O: Eliza Karpus-Chylińska
B: Baltic Sportpferde Alma Saul
K022487 433332179312
47.

219

CERSANIA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Aviano
M: Cyrana
O: Wutkowska Dorota
B: Monika Tadych
K020836
48.

107

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
49.

63

CHACCA Hanowerska GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-blue
M: Wonder mickey
O: Andrzej michalski
B: Paul benitt
Brak De 431310581010
50.

190

CHAMPAGNE DE TALMA S.F. FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
51.

163

CHELSEA L WESTF GER 2009 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K018980 DE441410634209
52.

180

CHOCCOLISSIMO GOLD HAN GER 2011 Ogier kasztanowata F: Concetto / Caletto I
M: Ginette / Ginsberg
O: Olimpia Wołodkowicz
B: Wilfried Gluesing
K020795 DE431310524211 105FV70
53.

138

CHOOPERS CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
54.

38

CINCINNATI HOL GER 2012 Wałach gniada F: Chin Champ
M: xx
O: xx
B: xxx
1234
55.

98

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
BRAK 11111111 1111111111111
56.

18

COLINE HOL GER 2009 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Messina / Alcatraz
O: Waldemar Gaca
B: Norbert Carl Schmalbach
K019640 DE421000198309
57.

82

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
K016524 DE418180190207
58.

103

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
59.

128

CON CONTADOR KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Con Air
M: Verona M
O: Henryk Eron
B: Stal Hendrix
K012738
60.

77

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K021094 616009640028911 105DW63
61.

183

CONTENDROS HOL GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Contender/Calipso II
M: N-Libertina
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
KO 14325
62.

184

CONTINIA MEKL. GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Continue/Contender
M: Diana/Duros
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
KO12128
63.

84

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
O: Antoni Dahlke
B: Jan Greve
K017227 528003000708053 103XC07
64.

155

CORDESSO Westfalska POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
O: Renata Wójcik Matelska
B: Robert i Agnieszka Michalak
Brak
65.

142

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
66.

97

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
67.

188

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Cecile / Carlos DZ
O: Grzegorz Psiuk
B: Polska
K021117 616009670022711
68.

227

CRISTIANO SP POL 2011 Wałach siwa/166 F: Falbrus / Aviano
M: Cecile / Carlos DZ
O: Jolanta Szydłowska
B: Grzegorz Psiuk
K021117 616009670022711
69.

23

CYRANKA WLKP POL 2007 Klacz gniada/178 F: Czarczaf
M: Cyntia
O: Marcin Mackiewicz
B: SK Liski
K013026 POL007600302207
70.

71

CZAJKA Wielkopolska POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Jakobin
M: Cykoria
O: Bożena Janowska
B: Włodzimierz Zębała
brak
71.

116

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Cytryna / Landjunker S
O: Jan Kałabun
B: Kaziemierz Szyling
K016433 616009520059810
72.

96

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
73.

32

DAMOCLES FROM SECEND LIFE Z ZANG BEL 2013 Wałach ciemnogniada F: Diamant De Semilly /
M: Catwalk Z / Caretano Z
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022718 056015Z55705513
74.

89

DANTE M SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly /
M: Dalia /
O: Andrzej Michalski
B: Andrzej Michalski
K023143 61600964024113
75.

80

DASSILIO SP POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cassilio / Cassini I
M: Dumka / Maram
O: Joanna i Piotr Ciecholewscy
B: Piotr Ciecholewski
K021258 616009520045712
76.

40

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Diamant Z (Quick Diam's)/
M: Avinell S/
O: Stanisław Szurik
B: Sranisław Szurik
brak
77.

8

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contago
M: Daniela II
O: Żaneta Kaniewska
B: Przemysław Sarnowski
KOO7237
78.

114

DEBIUT SP POL 2006 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
79.

29

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
80.

176

DIARADO'DREAM RJT OS DEU 2013 Ogier gniada F: Diarado's Boy o/ Diarado old.
M: Stakkara/ Stakkatol
O: Aleksandra Szeszycka
B: Gestut Lewitz
K023500 DE418185040313
81.

70

DOLAR SP POL 2004 Wałach siwa F: Rasputin
M: Dolina
O: Roman Świtalski
B: Hubert Kierznowski
brak
82.

211

DOLCE VENTO Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada/171 F: Night Carry /Carry
M: Dolce Vita /Limbus
O: Maja Grombala-Falkiewicz
B: Z.Wilski
K019420 616009530075310
83.

175

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z/ Duch Capitol hol.
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
K023883 616009530092613
84.

134

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
85.

45

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
86.

104

DOSSIER S SP POL 2010 Wałach siwa F: SILVER DREAM
M: DONWELTA S
O: XX
B: Stanisław Szurk
1 616009520036910
87.

112

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
88.

110

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
89.

143

DRUHNA EWITA DRP POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:139 F: V.I.P. EWITA
M: DALLY
O: AGNIESZKA NATALIA KLIMKIEWICZ
B: APANASEWICZ ALEKSANDRA
K017093 POL013670148308
90.

178

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 433332138511
91.

7

DUMNA CLEAR Szlachetna Półkrew POL 2002 Klacz gniada/163cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Duma
O: Robert Szablewski
B: Ewa Hauer
K022626
92.

130

EDORAS WLKP POL 2002 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Serenada / Talizman
O: Karolina Kozłowska
B:
K008574 POL007611052502
93.

207

ELEANOR RUGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido
M: Elba
O: Adam Nicpon
B: Edmud Lipkowski
Brak
94.

194

EPOPEJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Erynia / Palegro
O: SK Nad WIgrami
B: SK Nad Wigrami
K022588 616009510253113
95.

99

ESCHNAPUR HAN POL 2000 Wałach kara/170 F: Escudo I / Espri
M: Rabs Muecke / Rabino
O: Joanna Krzyżostaniak
B:
K010389 DE431311333300
96.

85

EULVE KWPN NED 2009 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: Ulive / Karandasj
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K023126 528003200914366
97.

60

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
K023983 056015Z55508213
98.

47

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
99.

126

FABER SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Farina / Czad
O:
B:
K021102 616009640008112
100.

61

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
101.

160

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
102.

158

FANTAZJA Mały Koń POL 2001 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Sandra Skwarczyńska
B:
brak
103.

37

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
104.

148

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
105.

52

FERDINAND KWPN NLD 2010 Wałach siwa F: Faldo/Furioso II
M: Volisa/Elmshorn
O: YBM Sp. z o.o
B: Holandia
K016837
106.

48

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
107.

28

FLIRT Wielkopolska POL 2010 Wałach izabelowata F: Brandon
M: Fascynacja
O: Lewandowska Władysława
B: Kacprzak Krystian
brak
108.

95

FOR CAROLINE SP POL 2010 Klacz siwa/174 F: Norton D'Eole / Cento
M: Fontbrune Du Defey / Digne Espoir
O: Maciej Pietras
B: Barbara Smajek-Małyszko
K018497 616009600269110
109.

41

FORTUNA SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme
M: Fiona
O: Aleksandra Lewandowska
B:
Brak
110.

217

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
111.

76

FUNNY BOY KUC POL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Falk/
M: Ksantia/
O: Joanna Ciecholewska
B: Piotr Ciecholewski
brak
112.

212

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
113.

169

GAUDI L HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cayado / Clearway
M: Zita VIII / Canto
O: Jan Ludwiczak
B:
K022796 DE421000047413
114.

144

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
115.

68

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof Schwaerzestresse 1
K015271
116.

25

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
117.

220

GOLD SHINE SP POL 2010 Wałach gniada F: Star Turn / Stedinger
M: Gwatemala / Ekwador
O: Daniel Reimann
B: Katarzyna Milczarek
K019835 616009640104210
118.

90

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
119.

1

Goran wał. F:
M:
O:
B:
120.

67

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
121.

62

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram/
M: Gwadiana/
O: Agnieszka Skotnicka
B: Renata Wójcik-Matelska
brak POL007520060806
122.

200

GRANDIOSO SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske
M: Grenlandia
O: Paulina Kwiatkowska
B: Stadnina Koni Racot
K017711
123.

123

GUIDO SP POL 1111 Wałach gniada F: x
M: x
O: Aleksandra Lauk
B: b
brak
124.

174

HERA DE LUX Westf GER 2013 Klacz siwa F: Hermes de Lux hol
M: La belle ren/Lancer 3 hol
O: M Błaszkiewicz
B: Alex Schurner - Niemcy
K023884 DE441411018013
125.

51

HINTERA R WLKP POL 2012 Klacz siwa F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Husaria / Ekwador
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022660 616007610026312
126.

22

I-AFRYKA WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Inblanco
M: Akcyza
O: Marcin Mackiewicz
B: Justyna Tuptyńska
brak
127.

16

I-KATAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Izyda
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
Brak
128.

5

ILEX WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/173 F: Faust Z / Furioso II
M: Itaka / Beyard D'elle
O: Zofia Machalewska
B: Małgorzata Staszczak
K019458 616007610235709
129.

182

IMPERATOR MEKL. GER 2013 Ogier gniada F: Numero Uno
M: Ina IV
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
KO 22838 427270301313
130.

171

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Inwencja / Empik
O: Jan Ludwiczak
B: Helena Beym
K022798 616007610078813
131.

36

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwonska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
132.

153

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: Bolshoi KWPN/ Favoritas xx
M: Iryda wlkp/ Iryda wlkp
O: Paulina Frankiewicz
B: Stadnina Koni Racot Sp. z o.o.
K022379 616007610117912
133.

50

JINTERA R WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux / Qruedo De Paulstra
M: Juda / Seret
O: Robert Rakowski
B: Robert Rakowski
K022659 616007610026412
134.

137

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
135.

189

JONATAN Małopolska POL 2010 Wałach siwa F: Ramzes
M: Julita / Divisor
O: MJT
B: Polska
K022561 616006590215810
136.

121

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
137.

100

JUWENTUS SP POL 2012 Ogier gniada/171 F: La Calidad / Lancer II
M: Jaksa / Drawid
O: Rafał Kiernikowski
B: Artur Cap
K021298 616009610088312
138.

57

KALIFORNIA SP POL 2012 Klacz gniada/168 cm F: Solaris/Stalypso/Stakkato
M: Kora/Ambasador/Piołun
O: Milena Lisińska
B: Milena Lisińska
brak
139.

24

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
140.

106

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
141.

44

KAMELIA J SP POL 2006 Klacz siwa/166 F: Helanis/Cantanis
M: Kanada/Maram
O: Marcin Gerke
B: Jędrzejewski Krzysztof
K018912 POL009520053506
142.

122

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
143.

119

KOMPAN SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: c
M: d
O: Mokra
B: e
brak
144.

87

KOPE Weg. Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Koppany / Burggraaf
M: Galans / Gressini
O: Szymczak Dariusz
B:
K019906 348199BK1006200
145.

149

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado/
M: Karmelowa Dama/
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
K021518 616009600138712
146.

164

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
147.

101

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Dariusz Juszczak
K022567 616009610084313
148.

125

LADY DREAM SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Califax / Calido I
M: Little Lady / Donzini
O:
B:
K021099 616009540017211
149.

2

LADY STAR SP POL 2010 Klacz gniada F: Imequyl
M: Landrette Z
O: Dorota Włodarczyk
B: Małgorzata Floryńska
K021436 616009520022310
150.

64

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
151.

197

LAMPEDUSA SP POL 2011 Klacz gniada F: Spartacus / Galina
M: Lansada / Lancer III
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K018544 616009510353511
152.

187

LANDCASTER WLKP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landjoker S/Landjonker
M: Lugana/Rab
O: Paulina Zaleska
B: Agnieszka Kamińska-Wawrzyniak
K012264 K012264
153.

221

LANDOSKA A SP POL 2008 Klacz gniada F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Landoska L / Landos
O: Agnieszka Męczyńska
B: Agnieszka Męczyńska
K018042 616009610218508
154.

15

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
155.

195

LARUM SP POL 2013 Wałach gniada F: Biscayo / Contendro I
M: La Coruna / Corland
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022577 616009510254013
156.

117

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada/168 F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
157.

157

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K018361 DE418182092009
158.

43

LIBERATOR MEKL GER 2013 Ogier gniada F: Calido
M: N-Libertina/Libertino I
O: Roman Siwek
B: Roman Siwek
K022839 427270301413
159.

26

LIBRETTO SP POL 2013 Ogier gniada F: Biscayo / Contendro I
M: Liberia / Livello
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K022578 616009510252313
160.

161

LOTA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Kubuś
M: Liza
O: Przydanek Patrycja
B: Witt Hubert
K022742
161.

135

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
162.

150

LUGANO DSP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Lord Z hol./ Lord hol.
M: Kosakenbrauf/ Kolibri mekl.
O: Marcin Matelski
B: Danny Arnold
K022639 456370005012
163.

186

LUKIER SP POL 2008 Wałach gniada/176 F: Iloczyn
M: Lambada
O: Paulina Zaleska
B: Karolina Ferenstein
K013157
164.

210

MALIBU SP POL 2009 Wałach gniada F: Landor
M: Milena po Cytrus
O: Karolina Mądry
B: Polska
K12345
165.

55

MALTA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada/167 F: Dżahil
M: Malina
O: Maria Kałużna
B: Stanisław Marks
K017338 12634
166.

88

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: Top Gun
M: Markiza
O: Marcjanna Wiśniewska
B: sk prudnik
KM2635
167.

94

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
168.

9

NANA PONYSPORT Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:141 F: Kajus GB
M: Nirwana
O: Karolina Kowalska
B: Barbara Guniewicz
K022346 013 57 03157 07
169.

202

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
170.

177

NEOVISTO 3 Hanowerska GER 2012 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Saiquiri
O: CSiR Equuleus
B: Niemcy
K023590 431316876012
171.

156

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
172.

11

NEYTIRI KUC POL 2011 Klacz siwa/kuc: F: Daj Cash/ Jakobin
M: Nektarynka/ Jantar
O: Joanna Rummel-Zubrycka
B: Joanna Rummel-Zubrycka
brak
173.

14

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
174.

145

NOMINACJA SP POL 07032007 Klacz gniada F: Landor/
M: Nastia
O: Magdalena Florkiewicz
B: Cwi Izabela i Marcin
K017079 POl009520014707
175.

93

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso
M: Nowanta
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847 616009670073112
176.

20

O'KEY SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kilian 38 /
M: Osama / Marino
O: Monika Gurazda
B: Karolina Ferenstein
K022680 616009600152213
177.

54

OKTAN Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada/174 F: Himen
M: Oktawia
O: Aleksandra Lewandowska
B: Maria Kałużna
K013104 POL 007 52 00965 07
178.

203

PŁENTA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada/165 F: Chery Cordial /Cordial
M: Parade HL /Las Minas
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K016489 616009530279412
179.

216

POKER Szlachetna Półkrew POL 2008 Wałach kasztanowata/173 F: NN
M: NN
O: Marcin Frandzelski
B: Marcin Łączny
K014101 616999520184308
180.

193

PORTOS Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach siwa/170 F: Carry Son /Carry
M: Parilla /Kaper
O: Filip Falkiewicz
B: Sławomir Cichmiński
K018508 616009600276411
181.

66

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
182.

21

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
183.

162

RABKA WLKP POL 2006 Klacz gniada/176 F: Lascadell
M: RÓŻDŻKA
O: Renata Kotkiewicz
B: SK Dobrzyniewo
K020314 007610175006
184.

204

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: Adam Nicpon
B: Ewa Husarska
Brak
185.

35

RAY OF HOPE SP POL 2013 Wałach gniada F: Casillio
M: Romantic Princess sp/ Denetor
O: Dominika Bach
B: Łukasz Lesner
K024013 616009530094813
186.

118

RESPECT SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert
M: Rakija
O: .
B: Magdalena Janiszewska
.
187.

33

ROSA BELLA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Rosa Fama / Fanimo
O: Mirosław Bach
B:
K012388 POL009670142607 104JV52
188.

53

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello sp/ Winner sp
M: Rosa B wlkp/ Rapsod sp
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
K024073 616007610012313
189.

213

RUBIN WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Ignam
M: Ratina
O: Karolina Tracewicz
B: Kupniewska Helena
K015082 POL 007 60 00829 02
190.

206

SAHILOU HAN POL 2012 Klacz gniada F: Calvaro Z / Caletto I
M: Samira III / Lansing
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K020626 DE431319856812
191.

147

SALAMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates / Corrado
M: Santini / Santos
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jan Sołtysiak
K021526 161009610161312
192.

132

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Selle Italiano ITA 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Beaumont D'Alme
M: Sandra Song Z
O: Anna Dunst
B: Torsello Rocco Giovanni
brak
193.

168

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
194.

225

Sardynia sp POL 2013 klacz gniada F: CHACCO-FLY old.
M: SANTINA sp/ Lavendel
O: Andrzej Michalski
B: Stadnina Koni Nowielice Sp.z o.o.
K024115 616009640004713
195.

115

SENATOR CASSINI Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio
M: Sonata N
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K020599 616009520039012
196.

205

SHANGRI-LA OLD GER 2009 Klacz siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Baronara / Balou Gu Rouet
O: SK Ciekocinko
B:
K020308 DE418184082709 104YC70
197.

19

SIR ALVAREZ SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Alvarez 17
M: Sisi Queen
O: Krzysztof Łopato
B: Stadnina Koni Ochaby sp. z o.o
brak 616009540116309
198.

173

SOPHIA GER GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso
M: Ramona/Lamb
O: J.Ciecholewska
B: Ger
K015668
199.

223

Sybilla sp POL 2013 klacz gn F: BISCAYO/ CONTENDRO I
M: S EASY FLY EX EASY FLY KWPN
O: Stadnina Koni Nad Wigrami
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K022579 616009510252913
200.

113

SZRON Wielkopolska POL 1996 Wałach gniada F: Rewizor
M: Szalka
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Adam Kraczkowski
brak
201.

42

TARA SP POL 2006 Klacz tarantowata/168 F: Nirkan
M: Terravita po Landos I
O: Daniel Miechowicz
B: Paduszyński
202.

111

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
O: Lidia Chilewska
B: Kaj Jensen
K019509
203.

31

TORONTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: Good Luck
M: Tarnina
O: Lidia Zalewa
B: Weselski Wiesław
brak
204.

170

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Lohmann
K022800 DE441410365213
205.

46

UMBRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Armitage / Argentinus
M: Urielle / Silvio I
O: Żaneta Wolny
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K014687 616009610171309
206.

3

UNIQUE SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/mk: F: Nintender
M: Ultigra
O: Dorota Włodarczyk
B: Staniek Diter
Brak 616009540098010
207.

179

VALENTINO RED WINE OLD POL 2013 Ogier gniada/169 F: Vagabond de la Pomme / Vigo D'Arsouilles
M: Fatima / Castilio
O: Roman Kostecki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K022876 DE418180227113
208.

83

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
209.

127

VERONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata/165 F: Turbud Quirinus /
M: Valencia / Compliment
O: Julia Bieganowska
B: Henryk Cieśla
K018832 616009640002608
210.

120

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
O: Lauk
B: n
brak
211.

196

WARS SP POL 2012 Wałach gniada F: Spartacus han/ Stakkato han
M: W Darla KWPN/ Warrant KWPN
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
616009510343412
212.

58

WENDY SP POL 2005 Klacz siwa F: Ever for Pleasure
M: Waikiki
O: Milena Lisińska
B: Remigiusz Makowski
brak
213.

59

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
214.

218

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: CASSINI KAMA
M: WYPRAWA
O: KONRAD JESSA
B: MIESZCZAŃSKI STANISŁAW
brak PL 616009640096609
215.

215

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
216.

102

WINDSOR Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Watson
M: Estrada
O: Jakubowski
B: Jakubowski
brak
217.

131

WINDY BOY WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Castiglione L / Contender
M: Wizja / Cedrus
O: Agnieszka Janus
B: Agnieszka Janus
K019512 616007520002911
218.

146

WITO CORLEONE SP POL 2013 Ogier gniada F: Michael Angelo F /
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B:
K022618 616009610014513
219.

133

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: Wolf Eduard Niemann
K018713 DE434340050807
220.

172

ZET BLUE SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Zeta Z / Zandor Z
O: Tomasz Miśkiewicz
B: Roman Barlik
K018976 616009610138310
221.

165

ZIRAY L HOL GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Chin Champ / Chin Chin
M: Fortuna VI / Caletto I
O: Jan Ludwiczak
B: Karl Heinrich Pries, Niemcy
K021005 DE421000194012
222.

13

ZIRUSA H KWPN NED 2004 Klacz kasztanowata/173 F: Indoctro
M: Irusa
O: Katarzyna Wisłocka
B: Holandia
brak 528210000554303
Rider Club
Competition
Prize
Bach Dominika Sopocki KJ
500
SUM:
500.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
400
SUM:
400.00
Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
350
SUM:
350.00
Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
250
SUM:
250.00
Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
75
SUM:
75.00
Jarecki Jakub KS Nad Wigrami Mikołajewo
125
SUM:
125.00
Łopato Weronika KJ Dilmar
400
SUM:
400.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
200
SUM:
200.00
Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav
50
SUM:
50.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
50
350
SUM:
400.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
600
370
SUM:
970.00
Olszewski Tomasz Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
100
150
SUM:
250.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
200
SUM:
200.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
110
500
400
170
SUM:
1180.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
130
175
SUM:
305.00
Slobodeniuk Eduard Contendros Barlinek
300
SUM:
300.00
Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo
130
300
SUM:
430.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
225
SUM:
225.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andrzejewska Monika
Dragon Gniezno
CATOKIS (17)
2017-07-23
Arquier Sylvain Jakub
Posadowskie Towarzystwo Jezdzieckie
2017-07-21
1
2017-07-21
7
2017-07-22
20
2017-07-22
2017-07-22
21
2017-07-23
2017-07-23
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
COMPASS (103)
2017-07-22
2017-07-22
15
2017-07-23
DOSSIER S (104)
2017-07-22
6
2017-07-22
8
2017-07-23
2017-07-23
Bach Dominika
Sopocki KJ
2017-07-22
6
2017-07-22
1
500
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-22
18
2017-07-22
17
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-22
Bajan Mikołaj
KJ Michałówka
COLLINO (82)
2017-07-23
Bajan Zuzanna
bpk
2017-07-22
2017-07-22
SALAMINA (147)
2017-07-21
6
2017-07-21
6
2017-07-22
13
2017-07-23
2017-07-21
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (61)
2017-07-23
2017-07-23
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
VERONA (127)
2017-07-21
11
2017-07-22
12
2017-07-23
WIARUS (215)
2017-07-21
11
2017-07-21
2017-07-22
4
2017-07-23
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
BILBAO (109)
2017-07-21
2017-07-23
DRAHMA (110)
2017-07-21
8
2017-07-21
22
2017-07-23
2017-07-23
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-21
2017-07-21
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2017-07-21
33
2017-07-21
2017-07-22
2017-07-22
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-07-21
17
2017-07-21
6
2017-07-22
17
2017-07-23
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (122)
2017-07-22
3
2017-07-22
11
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
TISJAN (111)
2017-07-21
2017-07-21
2017-07-22
11
2017-07-22
4
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-21
2017-07-21
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
2017-07-22
1
2017-07-22
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-21
1
2017-07-21
1
2017-07-23
2017-07-23
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (29)
2017-07-23
2017-07-23
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (106)
2017-07-21
14
2017-07-21
32
2017-07-22
30
2017-07-22
29
CERTINA (107)
2017-07-21
2
2017-07-22
2
2017-07-21
400
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (81)
2017-07-23
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-23
2017-07-23
EULVE (85)
2017-07-23
2017-07-23
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-07-21
3
2017-07-21
28
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (14)
2017-07-22
2017-07-22
2
2017-07-22
32
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-07-22
13
2017-07-22
3
2017-07-22
Falkiewicz Filip
Otomiński KJ Tabun
PORTOS (193)
2017-07-21
3
2017-07-22
6
2017-07-23
2017-07-21
350
PŁENTA (203)
2017-07-21
11
2017-07-21
10
2017-07-22
2017-07-22
7
2017-07-23
2017-07-21
Florkiewicz Magdalena
KJ Skok Agrofood
NOMINACJA (145)
2017-07-23
2017-07-23
Frandzelska Wiktoria
KJW
POKER (216)
2017-07-23
2017-07-23
Frankiewicz Paulina
Atrium Swarzędz
LOTA (161)
2017-07-21
2017-07-21