Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
233 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 10:39:23
2017-08-09 10:31:48
Alicja Szmajda DASTING
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
232 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 10:39:33
2017-08-09 10:26:47
Klaudia Bojakowska NOCNA PANI
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
231 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 22:52:56
2017-08-08 20:43:05
Greta Guźlak MARIOT
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
230 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:45:57
2017-08-08 13:20:36
Nikodem Pankau MULTUM IN PARVO
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
229 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:46:08
2017-08-08 13:03:23
Katarzyna Abramowska CRUSADER
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
228 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:46:19
2017-08-08 12:34:51
Mateusz Karczemny CHARLIE REGENT
  • 2x 3/SENIORZY/I półfinał
227 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:44:22
2017-08-07 21:01:12
Wiktoria Bonieckia IDOL
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
226 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:46:30
2017-08-07 15:38:30
Monika Święcka CLANET
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
225 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:42:29
2017-08-07 12:50:37
Nicole Popielas ABELLA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
224 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:42:42
2017-08-07 12:43:53
Martyna Dąbek GIRKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
223 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:42:53
2017-08-07 11:56:47
Emma Frąckiewicz BRANDY
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
222 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:43:03
2017-08-07 10:41:09
Irmina Szybka E-MAIL
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
221 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:43:15
2017-08-07 09:20:45
Viktoria Drewka CEZAR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
219 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:43:31
2017-08-07 09:05:22
Kaja Pietrzak GOPLANA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
218 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:46:40
2017-08-06 12:23:50
Monika Święcka OBLADA
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
217 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 17:25:58
2017-08-06 11:17:30
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
216 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 17:26:09
2017-08-06 10:47:00
Marcelina Detmer KALILA J
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
215 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 17:26:23
2017-08-06 10:46:28
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
214 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 09:20:34
2017-08-06 07:35:49
Martyna Zięba FILEJKA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
213 ENTRY ACCEPTED 2017-08-06 09:20:44
2017-08-06 00:38:21
Karol Jerzak KUKLIK
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
212 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 23:07:38
2017-08-05 18:57:04
Kinga Kozłowska ALABAMA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
211 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 23:07:49
2017-08-05 14:51:02
Jan Grzybowski DEMON JAN
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
210 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 08:11:36
2017-08-04 22:32:47
Dominika Kozłowska BELMONDO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
209 ENTRY ACCEPTED 2017-08-05 08:11:46
2017-08-04 22:08:04
Sławomir Ciuruś DESIRE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
208 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:25:30
2017-08-04 19:15:53
Jagoda Smuga ALGA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
207 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:25:40
2017-08-04 13:57:07
Aneta Piekarska SZIRAK
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
206 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:25:58
2017-08-04 13:44:21
Marta Ostrowska INWESTA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
205 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:08
2017-08-04 13:10:51
Zofia Teper EMIR
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
204 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:18
2017-08-04 12:46:04
Agnieszka Wujec WEZUWIUSZ
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
203 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:27
2017-08-04 12:39:28
Wiktoria Ryciak KALI
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
202 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:38
2017-08-04 12:30:08
Klaudia Bojakowska NOCNA PANI
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
201 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:48
2017-08-04 09:53:27
Oliwia Kubacka POLAK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
200 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:26:59
2017-08-04 09:50:16
Maja Poprawa KOBAL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
199 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:27:09
2017-08-04 08:48:04
Oliwia Gogolińska TANCERZ
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
198 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:27:19
2017-08-04 08:08:02
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska KARUSO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
197 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:27:32
2017-08-04 08:07:32
Katarzyna Dawidowska-Zawartowska FANTASY
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
196 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:27:42
2017-08-04 00:07:01
Alicja Zimna KSENA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
195 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:27:52
2017-08-03 21:31:35
Zuzanna Sobek MEDRESA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
194 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:28:04
2017-08-03 21:05:13
Julia Wyrozebski EOS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
193 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:28:16
2017-08-03 20:16:59
Alicja Frankiewicz LAGUNA B
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
192 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:28:30
2017-08-03 20:15:40
Alicja Frankiewicz CARLA ROSSI
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
191 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:28:42
2017-08-03 19:38:19
Paulina Pesta GABIŚ
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
190 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:28:53
2017-08-03 19:37:36
Jagoda Majewska LIMAN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
189 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:05
2017-08-03 19:37:19
Julia Jaremko TORA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
188 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:15
2017-08-03 19:36:52
Karolina Gradzik LUBLANA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
187 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:28
2017-08-03 16:57:45
Klaudia Reinert ANDORA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
186 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:37
2017-08-03 16:22:22
Olga Pietruszkiewicz DONNA Z
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
185 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:47
2017-08-03 15:30:02
Agata Łazarczyk FLIRT
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
184 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:29:57
2017-08-03 14:26:46
Alicja Flader FIRMINA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
183 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:30:08
2017-08-03 14:00:46
Karolina Bruzdowska RUSAŁKA
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
182 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:30:18
2017-08-03 13:18:38
Alicja Michalska PEGAZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
181 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:30:27
2017-08-03 12:25:32
Karolina Tkaczyk GORAN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
180 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:30:37
2017-08-03 00:22:23
Filip Wysoczański ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
178 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:30:56
2017-08-02 22:11:23
Zuzanna Sokołowska MAX
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
177 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:31:06
2017-08-02 22:10:31
Zuzanna Kowalczyk STERRE
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
176 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:31:16
2017-08-02 22:09:52
Aleksandra Jankowska RAFANTA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
175 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:31:25
2017-08-02 22:09:16
Patrycja Kiełbowicz HARMONY WAY
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
174 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:31:37
2017-08-02 22:08:43
Patrycja Kiełbowicz HAJDUK
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
173 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:31:47
2017-08-02 21:23:18
Maria Grott IRLANDIA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
172 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:32:01
2017-08-02 20:37:09
Natacha Mont-Jovet FAUNA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
171 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:32:12
2017-08-02 19:00:45
Katarzyna Kłosińska KAMEA L
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
170 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:30:04
2017-08-02 12:51:41
Kamila Kroplewska HICHOTKA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
169 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:30:15
2017-08-02 12:02:19
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
168 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:30:26
2017-08-02 11:49:59
Katarzyna Kubiak LASKANA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
167 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 15:30:36
2017-08-02 11:49:07
Katarzyna Kubiak COLUMBUS 64Z
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
166 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 21:28:04
2017-08-01 22:41:26
Dagmara Dolińska SELLANO BOY
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
165 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:25:42
2017-08-01 22:37:56
Klaudia Kamińska HARISA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
164 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:25:56
2017-08-01 21:17:35
Oliwia Werblińska CARMEN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
163 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:26:19
2017-08-01 20:59:38
Oliwia Werblińska VENTURA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
162 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:48:49
2017-08-01 10:15:42
Kinga Szwedo BISOU
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
161 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:49:01
2017-08-01 08:07:48
Zofia Teper CALYPSO
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
159 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:49:23
2017-07-31 19:16:17
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
158 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:49:38
2017-07-31 19:15:56
Patrycja Brzykcy MIRANDA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:47:41
2017-07-31 17:01:14
Łukasz Giełwanowski ROXY
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:47:54
2017-07-31 16:45:25
Wiktoria Wypych MECENAS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:04
2017-07-31 16:44:51
Magda Szkudlarek HORYZONT ZDARZEŃ
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:13
2017-07-31 16:44:04
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:25
2017-07-31 16:43:38
Wiktoria Perz GRAL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:35
2017-07-31 16:43:11
Dobrusia Pacyna KAJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:45
2017-07-31 16:42:27
Julia Kędzierska OLIWIER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:48:56
2017-07-31 16:41:58
Patrycja Grzegorowska ROMA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 17:49:06
2017-07-31 16:38:52
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:52:21
2017-07-30 20:51:44
Karolina Ottke ORESTES
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:52:31
2017-07-30 20:04:51
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:52:41
2017-07-30 15:30:27
Adrianna Wiśniewska QUINTUS 67
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:52:50
2017-07-30 15:29:53
Aleksander Dur TINA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:02:32
2017-07-28 17:24:19
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:02:45
2017-07-28 11:23:27
Natalia Sienkiewicz ULTANA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:02:54
2017-07-28 11:22:57
Natalia Sienkiewicz CZANTORIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:03
2017-07-28 09:16:14
Laura Ciepluch HIMERA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:11
2017-07-28 08:04:52
Roksana Galanciak GEWALIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:19
2017-07-28 00:10:00
Julia Słomkowska MR. CAIRO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:29
2017-07-27 23:46:35
Jowita Wawrzeńczyk DUNKIERKA
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:39
2017-07-27 23:34:49
Dominika Kwiatkowska I.DŻIGIT
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:48
2017-07-27 20:33:22
Dagmara Kanar JASPER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:03:56
2017-07-27 17:08:23
Julia Piwczyńska TANCERZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:06
2017-07-27 17:03:36
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:15
2017-07-27 13:38:30
Jagoda Kuszka SAMIRO "KA"
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:23
2017-07-27 13:37:40
Oliwia Jakubowska ENRICO PONY SPORT
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:34
2017-07-27 13:36:58
Kamila Czyż MILKA B
  • 2x 1/KUCE/I półfinał
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:43
2017-07-27 10:42:21
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:04:53
2017-07-27 09:59:45
Bogdan Maślanka KASTET
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 20:59:57
2017-07-26 16:24:59
Martyna Rzanny TALIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:00:05
2017-07-26 14:17:34
Maria Stefańska DEWIZA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:00:14
2017-07-26 14:13:29
Barbara Błaszak MOCNA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:00:24
2017-07-26 12:21:14
Anastazja Frołow JULA MUSICAL MYSTERY
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
122 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:26:32
2017-07-26 09:28:12
Kinga Będkowska JASYR
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:00:43
2017-07-25 22:26:28
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:00:53
2017-07-25 21:52:34
Katarzyna Pakuła MANTUS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:01:02
2017-07-25 20:56:41
Hanna Zywert KILIMANDŻARO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:01:11
2017-07-25 20:47:00
Kinga Ciszewska EBEN HAEZER
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
115 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:32:22
2017-07-25 12:01:42
Katarzyna Tobiszewska ZORBA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:01:47
2017-07-25 10:57:12
Magdalena Szablewska COLORADO
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:01:59
2017-07-25 09:48:10
Zuzanna Strzelczyk FAKIR
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:02:39
2017-07-24 22:23:22
Aleksander Komorek RUBENS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:02:48
2017-07-24 22:22:44
Katarzyna Wisłocka ZIRUSA H
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:02:58
2017-07-24 22:21:36
Jakub Pszczółkowski FALOSTYNA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:06
2017-07-24 22:21:04
Roksana Przybysz NARNIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:15
2017-07-24 22:20:03
Aleksander Komorek NESKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:24
2017-07-24 22:19:08
Maja Drobny NIWKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:33
2017-07-24 20:34:34
Anna Smolarek BAJOU
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:41
2017-07-24 20:32:35
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 2x 4/OPEN/I półfinał
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:03:51
2017-07-24 13:22:33
Weronika Jansen LOTNA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:01
2017-07-24 13:08:00
Marta Kotowicz MRÓWKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:09
2017-07-24 11:28:57
Roksana Latowska RUCOLA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:17
2017-07-24 11:03:11
Maria Dzioba ESTRADA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:25
2017-07-24 11:02:44
Roksana Latowska PEPE
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:36
2017-07-24 10:50:18
Marta Konarska SULIMA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:04:45
2017-07-24 10:49:15
Marta Konarska JACOB
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:05:09
2017-07-24 09:07:42
Oliwia Knopp POKER
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-07 14:43:47
2017-07-22 23:39:07
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:05:26
2017-07-22 20:15:20
Magda Madzińska BELL CARLO DZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:05:35
2017-07-21 20:29:27
Małgorzata Łastówka RALPH LAUREN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:05:43
2017-07-21 20:28:20
Robert Musiał AKR
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:05:52
2017-07-21 15:04:33
Alicja Poprawa KISS ME W
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:07
2017-07-21 12:19:11
Matthias Vulsteke NERO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:19
2017-07-21 12:18:30
Dominik Czarnota HEWELIA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:29
2017-07-21 12:17:52
Dominik Czarnota HENA
  • 2x 2/JUNIORZY/I półfinał
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:06:25
2017-07-21 11:44:42
Oliwia Pasiut DIUCORINA W
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:34:19
2017-07-21 11:20:35
Eliza Konopińska CELESTA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:06:42
2017-07-20 21:15:28
Paulina Pierzyńska QUINTELLO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:53:22
2017-07-20 20:45:10
Dominika Maciejewska DIEGO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-31 15:53:33
2017-07-20 20:06:36
Joanna Tomczuk ATILLA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:07:07
2017-07-20 20:06:16
Joanna Tomczuk FALUCKY D
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:07:27
2017-07-20 17:51:58
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:09:34
2017-07-20 15:04:19
Roksana Wielicka FULEDA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:09:46
2017-07-20 11:37:10
Ewa Machniewicz 168643 EQUEENPASSION LAVITA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:09:54
2017-07-20 11:16:00
Nina Szafrańska JASPER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:04
2017-07-20 10:06:33
Julia Szymańska FACELIA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:12
2017-07-20 10:03:04
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:34:29
2017-07-20 10:02:54
Katarzyna Tobiszewska ROSSELVI
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:31
2017-07-20 08:52:16
Julia Krasucka CHRICHNA OUISTREHAM
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:39
2017-07-19 21:50:26
Aleksandra Felska ATENA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:48
2017-07-19 17:08:22
Paweł Czerniewicz CHANEL
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-20 17:10:57
2017-07-19 12:08:51
Agata Madrak ROSA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:33:40
2017-07-19 11:20:49
Pola Kostrzewa GRACJA W
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:37
2017-07-19 11:13:24
Łucja Lipko CEKIN
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:34:02
2017-07-19 09:46:23
Patrycja Glabus WERDER
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-25 09:07:44
2017-07-19 09:31:47
Julia Janku BOLERO DUE
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:46
2017-07-18 19:32:50
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:34:38
2017-07-18 13:42:36
Joanna Tomczuk ARIADNA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:34:46
2017-07-18 13:40:57
Julia Wiese DORILLA W
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:34:59
2017-07-18 10:37:50
Renata Kotkiewicz NASZA MI
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:35:10
2017-07-18 10:37:14
Edyta Kotkiewicz WATRA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:35:21
2017-07-18 10:36:18
Edyta Kotkiewicz LEON
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:35:30
2017-07-18 01:42:28
Dominika Streich GRACJA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:26:42
2017-07-17 20:36:06
Katarzyna Ostapiuk PASTORAŁKA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:36:06
2017-07-17 11:27:44
Paulina Bonowicz HOKUS
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:36:15
2017-07-17 11:27:02
Grzegorz Bonowicz MACEDOŃCZYK
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 18:46:53
2017-07-16 11:43:58
Zuzanna Augustyniak GABON
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:34:41
2017-07-15 23:17:13
Emilia Grabiec JOKER
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:36:46
2017-07-15 13:08:41
Zofia Grzywińska EROIKA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:36:56
2017-07-15 13:07:54
Zofia Grzywińska EMI
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:37:05
2017-07-14 12:20:43
Wiktoria Mielnik BŁYSZCZEK
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:37:33
2017-07-12 14:33:03
Bartosz Florek CARAVELLA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:37:50
2017-07-11 21:41:27
Tomasz Mierzejewski IWIANO
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:38:36
2017-07-10 21:03:34
Nadia Kalisz NAJRA SUPERNOVA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:38:45
2017-07-10 16:25:02
Daria Krawczykowska GRANADA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:39:06
2017-07-09 12:40:52
Aniela Lipińska GENESIS
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:39:16
2017-07-08 13:08:50
Natalia Marcjan LUKAS
  • 2x 3/SENIORZY/I półfinał
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:39:34
2017-07-08 07:36:39
Patryk Górecki CONOR
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 04:05:04
2017-07-07 21:02:54
Ewelina Kluska AMADEUSZ
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-19 11:40:13
2017-07-06 14:04:07
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-02 08:26:52
2017-07-05 18:59:31
Marika Depner-Bratoszewska DIAVOJ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-01 13:49:57
2017-07-05 18:54:15
Nikola Maszner BARDASZ
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:26:56
2017-07-03 21:06:40
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 20:42:08
2017-07-01 11:27:29
Marta Sielatycka TORONTO
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:07:10
2017-06-30 23:01:05
Julia Wojtaś PRINCESS MATHILDA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:26:35
2017-06-30 22:25:35
Aleksandra Bohdziewicz JENEFER W
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:42:26
2017-06-26 18:10:18
Kordian Zieliński LOTOS
  • 1x 3/SENIORZY/I półfinał
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:42:56
2017-06-26 18:09:54
Celina Urbanowicz WENA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:44:28
2017-06-26 18:09:29
Dominika Siudzińska CINAMON
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:50:29
2017-06-26 18:09:06
Aleksandra Krawczyńska BRANDON
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:26:15
2017-06-25 19:56:02
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:52:37
2017-06-25 19:48:47
Natalia Witkowska TABAL
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 21:02:56
2017-06-25 19:48:01
Agnieszka Kozłowska ALEKSANDRIA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 21:28:15
2017-06-25 08:09:36
Aleksandra Walczak MANORA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:57:48
2017-06-25 08:08:58
Aleksandra Walczak BESTIOLA II
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 19:08:46
2017-06-23 22:38:37
Natalia Mikołajczak KACPER
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-04 20:34:56
2017-06-23 22:24:32
Dominika Byczkowska GARDEJA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:41:06
2017-06-23 20:48:21
Marta Telak MIRANDA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:40:34
2017-06-23 20:47:57
Marta Telak GIMBALL
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:15:01
2017-06-20 22:37:39
Gabriela Ratajska JAGIENKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:15:31
2017-06-20 22:36:51
Gabriela Ratajska PASJONATA LOTAR
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:15:52
2017-06-20 22:35:50
Gabriela Janiszewska HOTREX
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:16:47
2017-06-20 22:35:13
Gabriela Janiszewska CIA MALICA
  • 1x 4/OPEN/I półfinał
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:17:32
2017-06-20 22:34:31
Roksana Galanciak KORD
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:18:11
2017-06-20 22:33:50
Michalina Dańczak HELGA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 15:02:23
2017-06-20 22:33:11
Zuzanna Cieślak KARINA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:19:22
2017-06-20 22:32:36
Julia Chmaj GINARETTI H
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:19:54
2017-06-20 22:32:02
Julia Chmaj JUTRZENKA
  • 1x 2/JUNIORZY/I półfinał
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-08 11:44:47
2017-06-20 15:50:49
Daria Arkuszewska OLIWKA
  • 1x 1/KUCE/I półfinał
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. SZTAFETA
2. SZTAFETA
3. Ząbek Aleksandra OJ Heartland
2004 (JM.)
brak
4. Abramowska Katarzyna BPK (MAZ)
S
O024229
5. Arkuszewska Daria Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2006 (Mł.)
brak
6. Augustyniak Zuzanna KJ Michałówka
2002 (JM.)
O035134
7. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
8. Będkowska Kinga Stajnia Laredo
1996 (MJ.)
O029118
9. Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
2001 (J.)
brak
10. Bohdziewicz Aleksandra brak
2000 (J.)
brak
11. Bojakowska Klaudia GKJ Bogucin
2001 (J.)
brak
12. Bonieckia Wiktoria bez przynależności klubowej
2003 (JM.)
brak
13. Bonowicz Grzegorz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O040976
14. Bonowicz Paulina TKJK
2001 (J.)
O036886
15. Bruzdowska Karolina bzk
2004 (JM.)
brak
16. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
17. Byczkowska Dominika Toruński Klub Jazdy Konnej
2000 (J.)
brak
18. Chmaj Julia BPK
2003 (JM.)
Brak
19. Chmaj. Julia bpk
2002 (JM.)
20. Ciepluch Laura JKS Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
Brak
21. Cieślak Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
22. Ciszewska Kinga bpk
2001 (J.)
O040686
23. Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
S
O002150
24. Czarnota Dominik Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (J.)
brak
25. Czarnota. Dominik
26. Czerniewicz Paweł brak
S
brak
27. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (JM.)
4647/17AB
28. Dąbek Martyna JKS Czarna Podkowa-Gródek
2006 (Mł.)
brak
29. Dańczak Michalina BPK
2007 (Mł.)
brak
30. Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
S
O009145
31. Dawidowska-Zawartowska. Katarzyna KS Idmar Krajkowo
32. Depner-Bratoszewska Marika bpk
2003 (JM.)
O046135
33. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
34. Detmer. Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
35. Dolińska Dagmara KJ Michałówka
S
brak
36. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
37. Drewka Viktoria Kujawsko-Pomorski KJ
2004 (JM.)
0035154
38. Drobny Maja Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2007 (Mł.)
O042933
39. Dur Aleksander JUKS Mieczewo
S
O033783
40. Dzioba Maria JKRS Michelin
2003 (JM.)
brak
41. Felska Aleksandra St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
2001 (J.)
O035160
42. Flader Alicja Arkadia
2007 (Mł.)
Brak
43. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
44. Frankiewicz Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
O034687
45. Frankiewicz. Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
46. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
47. Galanciak Roksana BPK
2002 (JM.)
brak
48. Galanciak. Roksana bpk
2002 (JM.)
49. Giełwanowski Łukasz .
S
brak
50. Glabus Patrycja Toruński Klub Jazdy Konnej
2001 (J.)
brak
51. Gogolińska Oliwia ŁKJ
2004 (JM.)
O032674
52. Górecki Patryk bpk
2004 (JM.)
brak
53. Grabiec Emilia KJ Młyńska Struga
S
O012557
54. Gradzik Karolina Leśne Zacisze Tynwałd
2003 (JM.)
brak
55. Grott Maria Agrofood Grabowiec
1999 (J.)
O034636
56. Grzegorowska Patrycja KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2002 (JM.)
brak
57. Grzybowski Jan KJ Jarużyn
2005 (JM.)
BRAK
58. Grzywińska Zofia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2003 (JM.)
brak
59. Grzywińska. Zofia LKS Nadwiślani Kwidzyn
2003 (JM.)
60. Grzywna Magdalena BPK
S
Brak
61. Guźlak Greta bpk
1998 (MJ.)
brak
62. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
63. Janiszewska Gabriela bpk
2003 (JM.)
O039284
64. Jankowska Aleksandra bpk
1999 (J.)
brak
65. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
66. Jansen Weronika brak
2000 (J.)
brak
67. Jaremko Julia Leśne Zacisze Tynwałd
2002 (JM.)
O045285
68. Jerzak Karol KJ Dworek
S
O028717
69. Kalisz Nadia brak
2003 (JM.)
brak
70. Kamińska Klaudia brak
2001 (J.)
brak
71. Kanar Dagmara KJ Equest Łąck
2002 (JM.)
brak
72. Karczemny Mateusz brak
1996 (MJ.)
brak
73. Kędzierska Julia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
brak
74. Kiełbowicz Patrycja bpk
1999 (J.)
brak
75. Kiełbowicz. Patrycja bpk
1999 (J.)
76. Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
S
O044917
77. Kłosińska Katarzyna Toruński Ludowy Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
brak
78. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
S
O020888
79. Knopp Oliwia brak
2003 (JM.)
brak
80. Komorek Aleksander Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
O039785
81. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O042011
82. Konopińska Eliza Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
O036088
83. Kostrzewa Pola OJ Heartland
2006 (Mł.)
brak
84. Kotkiewicz Edyta Skok Agrofood
2003 (JM.)
O034079
85. Kotkiewicz Renata KJ Skok Agrofood
S
O014191
86. Kotkiewicz. Edyta Skok Agrofood Grabowiec
2003 (JM.)
87. Kotowicz Marta brak
2005 (JM.)
brak
88. Kowalczyk Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
89. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
1996 (MJ.)
O035473
90. Kozłowska Agnieszka JKS Rywal
2004 (JM.)
O040774
91. Kozłowska Dominika MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
92. Kozłowska Kinga Toruński KJK
S
O025172
93. Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O034631
94. Krawczykowska Daria KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O031067
95. Krawczyńska Aleksandra LKS Cwał Poznań
2004 (JM.)
O044698
96. Kroplewska Kamila SKOK-AGROFOOD
1998 (MJ.)
brak
97. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O037497
98. Kubiak. Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
99. Kulpa Krzysztof Ciechociński Klub Jezdziecki Bonanza
2000 (J.)
O023486
100. Kuszka Jagoda Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2001 (J.)
O027311
101. Kwiatkowska Dominika kj jeziorki osieczna
1999 (J.)
O025842
102. Laskowska Miłosława KJ Cavallino
S
BRAK
103. Latowska Roksana Jksr Michelin
2001 (J.)
Brak
104. Latowska. Roksana JKSR Michelin Włocławek
2001 (J.)
105. Lipińska Aniela Młyńska Struga
2001 (J.)
Brak
106. Lipko Łucja OJ Heartland
2000 (J.)
brak
107. Lisewska Agnieszka Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
brak
108. Łastówka Małgorzata Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
S
O033689
109. Łazarczyk Agata Stajnia Gliszcz
1997 (MJ.)
brak
110. Machniewicz Ewa BPK
2004 (JM.)
brak
111. Maciejewska Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
2002 (JM.)
O034085
112. Madrak Agata LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
BRAK
113. Madzińska Magda Brak
2000 (J.)
O045530
114. Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
2001 (J.)
Brak
115. Marcjan Natalia Klub Sportowy Dialog
1998 (MJ.)
O040139
116. Maślanka Bogdan bpk
S
O022341
117. Maszner Nikola bpk
2000 (J.)
O046128
118. Michalska Alicja bpk
2001 (J.)
brak
119. Mielnik Wiktoria bbk
2005 (JM.)
brak
120. Mierzejewski Tomasz JKS Challenger
S
PZJ: B(III) LZPZJ/166/17
121. Mikołajczak Natalia JKS Rywal Grudziądz
S
O025456
122. Mont-Jovet Natacha .
2004 (JM.)
O036944
123. Musiał Robert KJ Stado Kętrzyn
S
O039856
124. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
125. Ostapiuk Katarzyna JKS Senny Nowęcin
2002 (JM.)
O037295
126. Ottke Karolina TKJK
2000 (J.)
brak
127. Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
2003 (JM.)
brak
128. Pakuła Katarzyna Bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
129. Pankau Nikodem Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2003 (JM.)
brak
130. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2000 (J.)
brak
131. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
132. Perz Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2000 (J.)
brak
133. Pesta Paulina A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
S
O013152
134. Piekarska Aneta brak
2003 (JM.)
brak
135. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
136. Pietruszkiewicz Olga brak
2000 (J.)
brak
137. Pietrzak Kaja KJ KAJA Czosnowo
2005 (JM.)
O034646
138. Piwczyńska Julia stajnia Gliszcz
2000 (J.)
brak
139. Popielas Nicole JKS Czarna Podkowa-Gródek
2000 (J.)
brak
140. Poprawa Alicja bpk
2009 (Mł.)
brak
141. Przybysz Roksana Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2003 (JM.)
brak
142. Pszczółkowski Jakub Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2001 (J.)
O039784
143. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
144. Ratajska Gabriela bpk
2005 (JM.)
O036019
145. Ratajska. Gabriela bpk
2005 (JM.)
146. Reinert Klaudia PLJ
1999 (J.)
O028505
147. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
148. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
149. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
150. Ryciak Wiktoria bpk
2008 (Mł.)
brak
151. Rzanny Martyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (JM.)
O040773
152. Sacherski Dawid KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2001 (J.)
brak
153. Sielatycka Marta bpk
2000 (J.)
brak
154. Sienkiewicz Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
0023661
155. Sienkiewicz. Natalia Toruński Klub Jazdy Konnej
1998 (MJ.)
156. Siudzińska Dominika LKS Cwał Poznań
2003 (JM.)
O032998
157. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
158. Słomkowska Julia Aldragho
2001 (J.)
brak
159. Smolarek Anna Klub Jeździecki Nad StropnA
S
O027200
160. Smuga Jagoda Stadnina koni Arkadia
2005 (JM.)
Brak
161. Sobek Zuzanna Kujawsko-Pomorski KJ
S
O025116
162. Sokołowska Zuzanna brak
2001 (J.)
brak
163. Stefańska Maria KJ Oxer Inowrocław
1998 (MJ.)
brak
164. Streich Dominika Oxer Inowrocław
1997 (MJ.)
O021884
165. Strzelczyk Zuzanna niezrzeszony
2003 (JM.)
brak
166. Święcka Monika bez przynależności klubowej
S
O004390
167. Święcka. Monika bpk
168. Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
S
O005866
169. Szafrańska Nina Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
1999 (J.)
brak
170. Szkudlarek Magda KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2005 (JM.)
brak
171. Szmajda Alicja Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
2003 (JM.)
brak
172. Szybka Irmina KJ Janowice
2001 (J.)
O044404
173. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
174. Szymańska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O036966
175. Telak Marta bpk
S
O025536
176. Telak. Marta bpk
177. Teper Zofia Klub Jeżdziecki Michelin
2005 (JM.)
brak
178. Teper. Zofia JKSR Michelin Włocławek
2005 (JM.)
179. Tkaczyk Karolina UKS Military Kąck
2000 (J.)
O037692
180. Tobiszewska Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2000 (J.)
O029192
181. Tobiszewska. Katarzyna CKJ Bonanza
2000 (J.)
182. Urbanowicz Celina Ludowy Klub Sportowy Cwał
1996 (MJ.)
O032997
183. Vulsteke Matthias Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2002 (JM.)
brak
184. Walczak Aleksandra Dziki Zachód Centrum Rozrywki i Jazdy Konnej Zieleniewo/Kołobrzeg
2002 (JM.)
3951/17
185. Wawrzeńczyk Jowita brak
2004 (JM.)
O036991
186. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
187. Werblińska. Oliwia bpk
2000 (J.)
188. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
189. Wiese Julia Stajnia Jaruzyn
1997 (MJ.)
O031143
190. Wisłocka Katarzyna Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
1999 (J.)
brak
191. Wiśniewska Adrianna JUKS Mieczewo
S
O023264
192. Witkowska Natalia JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
Brak
193. Wojtaś Julia brak
2005 (JM.)
brak
194. Wujec Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
S
brak
195. Wypych Wiktoria KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2005 (JM.)
brak
196. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
197. Zięba Martyna Klub Jeździecki Dworek
2001 (J.)
O041584
198. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
199. Zieliński Kordian Ludowy Klub Sportowy Cwał
1996 (MJ.)
O013201
200. Zimna Alicja Stadnina koni Arkadia
2004 (JM.)
Brak
201. Żokowska Agnieszka Klub Jeździecki PAINT HORSE
2003 (JM.)
O031725
202. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

160

168643 EQUEENPASSION LAVITA Welsh Pony POL 2012 Klacz bułana/kuc:130 F: CARRWOOD SUNBIRD 75372
M: 147272 MILLCROFT LYRA
O: Machniewicz Marek
B: Ms. S. MOSIEZNY
Brak
2.

9

ABELLA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada/165 F: Absurd
M: zaspa
O: Izabela Lemańczyk
B: Izabela Lemańczyk
brak 007520079506
3.

152

AKR WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Czarczaf /
M: Agitacja / Hamlet Go
O: P. Mikuć
B: SK Liski
K020777 616007600221212
4.

21

ALABAMA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Bajou du Rouet
M: Airwalmo
O: Skonieczny Waldemar
B: Andrzej Szczepański
brak
5.

118

ALEKSANDRIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz gniada/165 F: NN
M: NN
O: Daria Kleinowska
B: NN
Brak 616999530287911
6.

27

ALGA Koń Mały POL 16.05.2011 Klacz gniada/mk:147cm F: NN
M: NN
O: Marek Smuga
B: Maria Plit
Brak
7.

110

AMADEUSZ SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Burgund
M: Arella
O: Ewelina Kluska
B: Bogumiła Metz
K008002 POL 009 60 00046 01
8.

49

ANDORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Punkt
M: Arabeska
O: Klaudia Reinert
B: Ireneusz Gębski
K020379
9.

99

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
10.

165

ATENA SP POL 2011 Klacz gniada F: Amant / Arcus
M: Agawa / Zestaw
O: Maciej Felski
B: Waldemar Świątkiewicz
K019651 616009520025811
11.

70

AVATAR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: POWER PRINCE
M: AMISTINA
O: MIŁOSŁAWA LASKOWSKA
B: MIROSŁAW STANISZ STADNINA KONI DUROK
LKRWZJ/3496/17 09396
12.

139

BAJOU NN POL 2010 Wałach siwa/175 F: NN
M: NN
O: Anna Smolarek
B: Anna Smolarek
K016408
13.

87

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Markies V
M: Barbara
O: Viola Sacherska
B: Jach Sebastian
brak
14.

79

BARDASZ Wielkopolska POL 2008 Wałach ciemnogniada/173 F: Vandamme
M: Basarinella
O: Marek Lewandowski
B: Ryczek Anna
K016105
15.

189

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
16.

150

BELL CARLO DZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Bella donna
O: Małgorzata Borowicka
B: Anna Stachowiak
Brak
17.

219

BELLO M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: For Leo
M: Bretonka
O: Jacek Kulpa
B: Gawroński Leon
K023619 616009520038212
18.

23

BELMONDO SP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma/ Grand De La Cour
O: Małgorzata Szczepańska
B: Ryszard Bąkowski
brak 616009610204009
19.

199

BESTIOLA II Małopolska POL 2009 Klacz kara/162cm F: Figlarz
M: Biga
O: Anna Walczak
B: Anna Walczak
brak 616006640052609
20.

180

BŁYSZCZEK KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc:120 F: Olaf
M: Bianka
O: Beata Smolarska
B: Olbrych Fryderyk
brak
21.

156

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
22.

82

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
23.

197

BRANDON KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc:128 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020442 616999610311206
24.

11

BRANDY SP POL 2012 Klacz gniada F: Maaik
M: Bagazja
O: Paweł Frąckiewicz
B: SK Pępowo
brak 616009610046712
25.

81

CALYPSO Polski Końszlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz ciemnogniada/162 F: Caretino K
M: Caliope
O: Emilia Teper
B: Haryk Łukasz
brak 616009610134912
26.

44

CARLA ROSSI SP POL 2010 Klacz gniada F: Izaurus
M: Cortesia
O: Mieszko Dąbrowski
B: -
-
27.

76

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/164 F: Qumball
M: Calisson
O: Oliwia Werblińska
B: Paulina Burdyka
brak POL 009 67 00020 04
28.

123

CEKIN Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach gniada/mk:160cm F: Drink
M: Cecora
O: Justyna Pyziołek
B: nn
brak
29.

42

CELESTA Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: For Leo
M: Cezarea
O:
B: Leon Gawroński
brak
30.

13

CEZAR SP POL 2001 Wałach gniada/160 F: Aplauz
M: Cytryna
O: Maciej Iżycki
B: Nowak Mieczysław
brak POL009520093501
31.

166

CHANEL SP POL 2007 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Agata Piastowska
B: Agata Piastowska
brak
32.

6

CHARLIE REGENT Pełna Krew Angielska POL 2011 Wałach kasztanowata F: Dźahar
M: Czakra
O: Klaudia Fabicka
B: Milewska Anna
K021925
33.

164

CHRICHNA OUISTREHAM Selle Francais Section A POL 2012 Klacz gniada F: FLAMENCO DE SEMILLY
M: GEROSA
O: KRASUCKA ŻANETA
B: DAVID AISSA
K022547
34.

208

CIA MALICA Holsztynska DEU 2009 Klacz gniada F: Caretino
M: Vivienn IV
O: Rafał Janiszewski
B: an
K016875
35.

196

CINAMON KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:145 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K018638 616999610274010
36.

2

CLANET HOL NED 2009 Wałach ciemnogniada/180 F: CLINTON I / CAROLUS I/ CAPITOL I
M: NEW ORIGIN/ CONTENDER/ CALYPSO II
O: Agata Janowska
B: Hol
Brak
37.

15

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada/166 F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B:
K016465 DE441413067809
38.

131

COLORADO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Newnobel
M: Cyrkówka
O: L. Szablewski
B: B.Jama
K016053
39.

72

COLUMBUS 64Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa F: Carthago Z
M: Istouar D’Amour
O: Katarzyna Kubiak
B:
K022510 404980021401 102MK90
40.

134

COMMA M kwpn DEU 2007 W gn F: Vleut kwpn / Quick Star
M: Pleasure M / Pleasant Wing
O: Agata Szmalec
B:
528003000702162
41.

183

CONOR XX POL 2002 Wałach gniada F: Professional (IRE)
M: Cortessa
O: Anna Górecka
B: Marian Pokrywka
brak
42.

4

CRUSADER HOL. GER 2002 Wałach siwa F: Colman
M: Nienora / Linaro
O: Katarzyna Abramowska
B: brak
K017174 DE421000068902
43.

101

CZANTORIA SP POL 2005 Klacz gniada F: Grikos
M: Czarina
O: Violetta Sienkiewicz
B: Jerzy Joskowski
K014315
44.

218

CZARODZIEJ Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Okruch
M: Cezarea
O: Promiński Tomasz
B: Promiński Tomasz
Brak
45.

16

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
46.

214

DASTING Trakeńska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Domra
O: Wojciech Laskowski
B: Mirosław Kulpiński
POL 732010043608
47.

22

DEMON JAN Kuc Walijski POL 2011 Wałach kara/kuc:125 cm F: Taurina's Gismore
M: De Linden's Sprinta
O: Jan Grzybowski
B: Tomasz Konieczka
brak 616013520056811 brak
48.

24

DESIRE Wielkopolska POL 2006 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Doria
O: Marlena Rakoczy
B: Marlena Rakoczy
K014703
49.

119

DEWIZA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Niels
M: Danina
O: Dorota Włodarczyk
B: Dorota Włodarczyk
brak
50.

74

DIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada F: Convoi
M: Diana
O: Marek Lewandowski
B: Stadnina Koni Nowa Wioska-Ewa Janiak
K017626
51.

124

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar/
M: Dębogóra/
O: Agata Gronowska
B: Stadnina Koni Iwno
K021136
52.

93

DIEGO Typ Pogrubiany POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Rafael
M: Dania
O: Dominika Steyer
B: Navus-Wysocki Jan
K022470 616999530282509
53.

155

DIUCORINA W SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Diucort
M: Dorilla W
O: Jan Pasiut
B: Renata Wójcik- Matelska
Brak
54.

50

DONNA Z Zengersheide POL 2003 Klacz kasztanowata F: Dutch Capitol
M: Fraga
O: Hanna Jagielska
B: Roman Barlik
Z-664903
55.

171

DORILLA W Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada F: Landor
M: Doris
O: Agnieszka Brzezińska- Wiese
B: Wójcik Renata
K019513 616 007 52 01087 09
56.

105

DUNKIERKA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:136 F: Hiram
M: Dora
O: Cegiełka Natalia
B: Haryk Łukasz
brak pol 013610268506
57.

12

E-MAIL SP POL 2000 Wałach siwa/170 F: Leandro
M: Emiza
O: Irmina Szybka
B: Janusz Strzechowski
K005968 009590041800
58.

122

EBEN HAEZER KWPN NLD 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: VERON
M: SANIKI
O: ALEKSANDR SARCHAU
B: G.J.BOM
K020619
59.

179

EMI Czysta Krew Arabska POL 2007 Klacz siwa/mk:147 F: Wito
M: Eroika
O: Zbigniew Grzywiński
B: Zbigniew Grzywiński
brak
60.

30

EMIR SP POL 2010 Wałach kasztanowata/171 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Eris / Rosselli
O: Anna Małkowska-Piotrowska
B: Marcin Królikowski
K018116 616009520111910
61.

112

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Drinck
M: Eza-Eris
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883
62.

178

EROIKA Czysta Krew Arabska POL 2003 Klacz siwa/mk:158 F: Addham
M: Euglena
O: Zbigniew Grzywiński
B: Agricola Farm
brak
63.

144

ESTRADA SP POL 2008 Klacz siwa F: Eremita
M: Klara
O: Wojciech Jakubowski
B: Wojciech Jakubowski
brak
64.

116

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
65.

163

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
66.

95

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel
M: Fabrina
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
brak
67.

162

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
68.

132

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Ogier gniada F: Browar
M: Fryga
O: Stadnina Koni Iwno Sp. z o. o.
B: Stadnina Koni Iwno Sp. z o. o.
brak
69.

135

FALOSTYNA Polski Koń Szlachetny POL 2007 Klacz gniada/mk:152 F: LOKIS
M: Flawiusz Fantazja
O: Anna Pszczółkowska
B: Wiśniewski Damian
brak 616009661954807
70.

38

FANTASY BWP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Catoki / Cambridge
M: Obella / Cassini II
O: Katarzyna Dawidowska-Zawartowska
B: Andrzej Kubik
K010514 BELW243436BWP
71.

67

FAUNA Kuc Feliński POL 2000 Klacz bułana/kuc:136 F: KROKIET
M: FIGRASZKA
O: Malwina Mont-Jovet
B: Wacław Czechowicz
K019789 616013540001600
72.

19

FILEJKA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc:145 F: Suseł
M: Figa
O: Stefan Jerzak
B: Stadnina Koni Plęlity sp. Z.O.O, Plękity 1, 14-330 Małdyty
K006437 08465
73.

52

FIRMINA KUC POL 2010 Klacz ciemnogniada/125 F: Belton
M: Firma
O: Świstowska Monika
B: Sabina Gibas
Brak 616013610207810
74.

51

FLIRT Wielkopolska POL 2010 Wałach izabelowata F: Brandon
M: Fascynacja
O: Lewandowska Władysława
B: Kacprzak Krystian
brak
75.

159

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
76.

45

GABIŚ WLKP POL 2009 Klacz gniada F: Barito
M: Gordonia
O: Roman Pesta
B: Dariusz Szpurek
Brak 616 007 61 00704 09
77.

5

GABON KUC POL 2007 Ogier gniada/kuc:140 F: Bonetto-D /
M: Gamza / Split
O: Jerzy Łukomski
B: Jerzy Łukomski
K020485 POL013610197007
78.

66

GARDEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Alek
M: Granda
O: Karolina Byczkowska
B: Klimek Marek
brak
79.

186

GENESIS Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Niels
M: Gwadiana
O: Dariusz Lipiński
B: Renata Wójcik-Matelska
Brak
80.

103

GEWALIA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz ciemnogniada F: NN
M: NN
O: Monika Fojtuch
B: NN
LKRWZJ/1059/16
81.

202

GIMBALL SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Qumball
M: Gitane de Furnes
O: Marta Telak
B: Władysław Łopuszyński
K015288
82.

211

GINARETTI H KWPN NLD 2001 Klacz gniada F: Andretti
M: Historie
O: Aneta Chmaj
B: H. Van De Heuvel
brak
83.

18

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
84.

10

GIRKA Kuc Pz POL 2000 Klacz ciemnogniada/kuc:126 F: GRAJEK
M: GASPA
O: Izabela Lemańczyk
B: SK Dobrzyniewo
brak 013611099800
85.

14

GOPLANA Typ Pogrubiony POL 2009 Klacz gniada F: KOŁCZAN
M: GALA
O: PIETRZAK RAFAŁ
B: PIETRZAK RAFAŁ
K022919 616999600367009
86.

55

GORAN SP POL 2003 Wałach kara/172 F: Markus/
M: Gracja/
O: Anna Tkaczyk
B: Zbigniew Piecuch
brak POL009520060703
87.

175

GRACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Stato King
M: Gwiazda
O: Dominika Streich
B: Paweł Koczan
K022262
88.

168

GRACJA W KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc: F: Top Ewita
M: Garda
O: Justyna Pyziołek
B: nn
brak
89.

88

GRAL SP POL 2003 Wałach gniada F: LURON
M: GAWRA
O: Narcyz Perz
B: Pałyska Krzysztof
brak
90.

185

GRANADA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/164 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Gafme / Pan Franek
O: Radosław Krawczykowski
B:
K016467 616007600284110
91.

64

HAJDUK Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Lotnik
M: Huta
O: Joanna Karmińska
B: Krzysztof Jędrzejewski
brak
92.

75

HARISA Małopolska POL 2006 Klacz siwa/173 F: Lancetnik
M: Hara
O: Marzena Kamińska
B: Rożek Jerzy
brak
93.

63

HARMONY WAY Kłusak GER 2007 Klacz gniada F: Titan way
M: Harmony Lady
O: Andrzej Krajewski
B: Leo Beckmann
brak
94.

209

HELGA KUV POL 2005 Klacz siwa/kuc:124 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Sebastian Bąk
B:
K020775 999590180102
95.

127

HENA Wielkopolska POL 2007 Klacz gniada F: Asyż
M: Harfa
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
96.

128

HEWELIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Hawana
O: Justyna Fryc
B: Burzyński Tomasz
brak
97.

69

HICHOTKA SP POL 2011 Klacz gniada/162 F: Hornet
M: Himalia
O: Anna Kroplewska
B: Wilczewski Robert
brak
98.

102

HIMERA Szlachetna Półkrew POL 26.03.2013 Klacz kasztanowata/165 F: Santiego
M: Hipoteka
O: Natalia Mikołajczak
B: Mieczysław Jarzembski
K023219
99.

176

HOKUS SP POL 2003 Wałach kasztanowata/171 F: NURJEV
M: HISZPANKA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Krzysztof Pałyska
POL 009 60 01864 03
100.

86

HORYZONT ZDARZEŃ Koń Mały POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Gironino/
M: Hepi/
O: Ilona Paleniczka
B: Barbara Kalmus
brak
101.

221

HRSEWOMEN F:
M:
O:
B:
102.

222

HRSEWOMEN F:
M:
O:
B:
103.

106

I.DŻIGIT Typ Szlachetny POL 2009 Wałach gniada/173 F: Dżentelmen
M: Islandia
O: Cegiełka Natalia
B: Roman Kaczmarek
K023279 616999530228609
104.

7

IDOL SP POL 2009 Wałach siwa F: Poligon
M: Ina
O: Tomasz Streich
B: Tomasz Streich
brak
105.

65

IRLANDIA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada/160 F: Jakobin
M: Ikona
O: Agnieszka Grott
B: Agnieszka Grott
K018972 POL 007 52 00368 05
106.

182

IWIANO WLKP POL 2005 Wałach siwa F: Aviano / Avero
M: Iga / Cekin
O: Tomasz Mierzejewski
B: Dariusz Miśkiewicz
K013873 POL007640000505
107.

147

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
108.

205

JAGIENKA Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc: F: Strayers Samson
M: Koekoekehof Jannique
O: Andrzej Gos
B: Zdzisław Śniegucki
brak
109.

158

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
110.

161

JASPER Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada/mk:149 F: Hejnał
M: Jogobela
O: Paweł Szafrański
B: Mariusz Kasprzak
brak
111.

107

JASPER SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Dżahil / Luron
M: Jaksa / Len
O: Joanna Tim-Kanar
B: Daria Hinca
K013741 POL009530001509
112.

78

JASYR Małopolska POL 2009 Wałach siwa/mk: F: Forest
M: Japa
O: Anna Stachura
B: Gospodarstwo Pomocnicze przy Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Macieja Rataja
brak 616 006 55 01453 09
113.

193

JENEFER W Szlachetna Półkrew POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Harper
M: Judysa
O: Marzena Kamińska
B: Ronaldo Kiecoń
brak 61600968200503
114.

58

JOKER SP POL 2008 Wałach kara F: Żupan
M: Juta
O: Emilia Grabiec
B: Gierczak Marek
K019657 POL009610053508
115.

121

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz jelena/kuc: F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B: J.Marsh
K022484 826046020142766
116.

212

JUTRZENKA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Winword / Neshad
M: Justa / Pistolet
O: Andrzej Gos
B: Andrzej Gos
K016962 POL007640020404
117.

200

KACPER Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Natalia Mikołajczak
B: NN
K022371 616999520226804
118.

89

KAJA SP POL 2005 Klacz siwa F: Alabaster/
M: Klarisa/
O: Ireneusz Pacyna
B: Krzysztof Michalak
brak
119.

32

KALI KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/137 F: Psik
M: Klausinka
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
K012430 Pol013530136706
120.

17

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
121.

68

KAMEA L Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/180cm F: Ever For Pleasure
M: Kreta
O: Jacek Kłosiński
B: Lebioda
brak
122.

213

KARINA Trakenska POL 2003 Klacz ciemnogniada F: WINWORD
M: Kadencja
O: Artur Poprawa
B: Andrzej Gos
12239
123.

37

KARUSO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Pengo / Hipovit
M: Kora / Kurant
O:
B:
K017614 616007610092210
124.

115

KASTET Wielkopolska POL 2004 Wałach kasztanowata F: Roselli
M: Kasandra
O: Bogdan Maślanka
B: Ryszard Szczęsny
K019298
125.

126

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: -
M: -
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: -
-
126.

153

KISS ME W KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc:126 F: Alibaba/
M: Kejs/
O: Marika Iwanek
B: Katarzyna Woźniak
K020827 616013610052109
127.

204

KORD Traeński POL 2010 Wałach siwa/mk: F: Naszad
M: Kocanka
O: Krzysztof Galanciak
B: Andrzej Gos
bak
128.

39

KSENA Wielkopolska POL 2013 Klacz siwa/165cm F: Santiego
M: Kama
O: Marcin Zimny
B: Mieczysław Jarzembski
Brak
129.

20

KUKLIK WLKP POL 2006 Wałach gniada F: Ałtaj / Silver
M: Kukułka / Agar
O: Stefan Jerzak
B: SK Liski
K010829 POL007600239206
130.

140

KWARTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/159 F: Junior /
M: Karlina / Kwakier
O: Małgorzata Szymańska
B: Majątek Ziemski Niwa
K020636 POL009670113606
131.

43

LAGUNA B SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Lawenda-B / Locomotion
O: Jacek Jakubczak
B: Wiesław Buchowiecki
K021753 616009690098412
132.

71

LASKANA OLD NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Contendro I
M: Lufthansa
O: Katarzyna Kubiak
B: .
K024127 418181004805
133.

174

LEON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Lulka
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
134.

141

LOTNA Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz kasztanowata/163 F: Life And Liberty
M: Wika
O: Marzena Kamińska
B: brak
brak
135.

194

LOTOS WLKP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Ilok
M: Brazylia
O: Franciszek Kurek
B: Franciszek Kurek
brak
136.

48

LUBLANA SP POL 2003 Klacz gniada F: Arion
M: Lukka
O: Klaudyna Grams
B: Grams
Brak
137.

187

LUKAS Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach siwa F: Fis
M: Laguna
O: Ewa Ignacak-Krupa
B: Ewa Ignacak-Krupa
K020883
138.

177

MACEDOŃCZYK Małopolska POL 2001 Wałach ciemnogniada/174 F: GLIMMERMAN
M: MISTERIA
O: Grzegorz Bonowicz
B: Marek Pijanowski
POL 006 67 00371 01
139.

25

MANORA Arabska Czysta Krew POL 2008 Klacz gniada/kuc:148cm F: Sansal
M: Maciejka
O: Anna Walczak
B: Anna Walczak
brak 623/2010
140.

125

MANTUS Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach kara/172 F: Lions Call
M: Marana
O: Katarzyna Pakuła
B: Aleksandra Żyłkowska
brak 616POL10006977T
141.

216

MARIOT Małopolska POL 2001 Wałach kasztanowata F: Top Gun AA
M: Markiza xo
O: Marcjanna Wiśniewska
B: Stadnina Koni Prudnik Sp.zo.o
brak
142.

60

MAX Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: First des termes
M: Maria
O: Maria Łysy
B: Jerzy Podlasek
brak
143.

85

MECENAS SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Wieczorek
B:
brak
144.

40

MEDRESA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/170 F: Barbur
M: Melita
O: Maja Przepierska
B: Stadnina Koni Pępowo Sp. Z O. O. Z/S w Gogolewie
K021620 616007610103910
145.

113

MILKA B Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: FALK
M: MAGIC
O: Zdzisław Kamola
B: Zbigniew Bedliński
Brak
146.

83

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski/
M: Masira/
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
brak 6160076100685
147.

201

MIRANDA SP POL 2001 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: Korys Markiza
O: Marta Telak
B: Marta Telak
K023024
148.

120

MOCNA KUC POL 1999 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Dorota Włodarczyk
B: nieznany
brak
149.

114

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556
150.

104

MR. CAIRO NN POL 2003 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maria Słomkowska
B: nn
brak
151.

142

MRÓWKA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc:129 F: NN
M: NN
O: Marzena Kamińska
B: brak
brak
152.

3

MULTUM IN PARVO Hanowerska GER 1997 Klacz ciemnogniada F: Metternich
M: Garbo
O: Rafał Pankau
B: Lindner Hildegard
brak
153.

184

NAJRA SUPERNOVA Arabokonik POL 2011 Klacz gniada/kuc:145 F: Faust
M: Najra
O: Marzena Kamińska
B: Karczmarczuk Anna
brak
154.

136

NARNIA Koń Mały POL 2010 Klacz gniada/mk:153 F: For Leo
M: Naliba
O: Krzysztof Kulpa
B: Leon Gawroński
K019332 616013520062710
155.

172

NASZA MI SP POL 2001 Klacz kasztanowata/169 F: Maram
M: Nebraska
O: Renata Kotkiewicz
B: Zubrzycka Joanna
K016724 616009661125810
156.

129

NERO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada F: Asyż
M: Neska
O: Karpiuk Łukasz
B: Karpiuk Łukasz
brak
157.

137

NESKA KUC POL 2004 Klacz bułana F: Alibaba
M: Niwka
O: Aleksandra Kwiatkowska
B: Gawroński Leon
K021849 POL013520044804
158.

138

NIWKA KUC POL 1998 Klacz bułana/kuc:143 F: SPLIT
M: Nina
O: Szczepan Bajerski
B: SK Dobrzyniewo
K007123 POL013520017298
159.

33

NOCNA PANI Szlachetna Półkrew POL 2007 Klacz gniada/160 F: Santiego
M: Nicole
O: GKJ Bogucin
B: brak
brak 616009520059007
160.

1

OBLADA SP POL 2008 Klacz siwa F: CLARIMO
M: LANTAAN
O: Waldemar Zientek
B: Heiko Buettner
K010787
161.

90

OLIWIER SP POL 2009 Wałach gniada F: HALOGEN
M: OCZARA
O: Justyna Kędzierska
B: Marek Strzyż
brak
162.

8

OLIWKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:137 F: Borysław
M: Orzechówka
O: Iwona Arkuszewska
B: Mariola Szarszewska
brak
163.

94

ORESTES SP POL 2005 Wałach kara F: LEONARDO DA VINCI
M: OSEINA
O: Janusz Ottke
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
brak
164.

148

OZZI Hucuł POL 2005 Wałach srokata/mk:133 F: Birat
M: ORKA II
O: Anna Ząbek
B: Sadłos
brak
165.

206

PASJONATA LOTAR KUC POL 2009 Wałach /kuc:130 F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: TIJD VLIJT'S LAVENDEL
O: Karolina Ratajska
B: -
brak POL616013610206709
166.

73

PASTORAŁKA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Helanis
M: Pika
O: Lazarewicz Edmund
B: Stadnina Koni Plękiety
K012233 616007600150706 104QU84
167.

54

PEGAZ WLKP POL 2001 Wałach srokata F: Elpar
M: Pesta
O: brak
B: brak
K006407
168.

145

PEPE Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach bułana/159 F: Nn
M: Popea
O: Sławomir Ziarniak
B: Sławomir Ziarniak
Brak
169.

149

POKER Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Witraż
M: Pigwa
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja Ducha
Brak
170.

192

PRINCESS MATHILDA Hackney-Pony POL 2013 Klacz kara/kuc:132 F: Prinzipal
M: Nicolas Princess
O: Marzena Kamińska
B: Lang. Georg
brak DE 484840324313
171.

154

QUINTELLO HOL GER 2011 Wałach siwa F: Quidam De Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O: Paulina Pierzyńska
B: Juergen Hattebuhr
K020475 DE421000154811
172.

96

QUINTUS 67 HOL GER 2003 Wałach gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: Baroness VIII / Reichsgraf
O: Aleksander Dur
B: Manfred Goettsche
K022915 DE421000022103
173.

62

RAFANTA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Grosz
M: Ratina
O: Karolina Rogowska
B: Stanisław Pałczyński
brak
174.

151

RALPH LAUREN Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure
M: Riposta / Spartakus
O: Łastówka Małgorzata
B: Marczak Przemysław
K017958
175.

91

ROMA WLKP POL 2007 Klacz gniada F: Doping/
M: Ryska/
O: Katarzyna Wieczorek
B: Krzysztof Poprawski
brak
176.

167

ROSA Wielkopolska POL 2005 Klacz gniada F: Radiator
M: Ratina
O: Adam Madrak
B: Kupniewska Helena
BRAK
177.

56

ROSSELVI SP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Rosselli / Luron
M: Romantyka / Regent
O: Joanna Tobiszewska
B: Grzegorz Orliński
K017673
178.

59

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
179.

84

ROXY SP POL 2013 Klacz gniada/165 F: First Fighter
M: Rapsodia
O: Łukasz Giełwanowski
B: Mateusz Tomczak
brak
180.

143

RUCOLA Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz kara/170 F: Perfect
M: Rena
O: Sławomir ziarnian
B: Sławomir ziarniak
Brak
181.

53

RUSAŁKA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Pamacs
M: Rawa
O: Justyna Bruzdowska
B: Mirowski Dariusz
brak POL013610030705
182.

111

SAMIRO KA Wielkopolska POL 2008 Wałach /155 F: Ramstein
M: Samanta
O: Zdzisław Kamola
B: Piotr Liberda
K015950
183.

188

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
184.

92

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
185.

26

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:158 F: Chellano's Boy/
M: Saxonia/
O: Dagmara Dolińska
B: Wroński Bartosz
brak POL007610112308
186.

61

STERRE Irish Cob NLD 2011 Klacz srokata/mk: F: Napoleon
M: Pressilla van Stoeterij Van Loo
O: Kinga Kornacka
B: Dhr. G.J.Scholing
brak
187.

146

SULIMA KUC POL 1995 Klacz kara/kuc: F: Suseł / Panter
M: Płocha / Margiel
O: Krzysztof Konarski
B:
K006316 POL013660608095
188.

28

SZIRAK KUC POL 2008 Wałach inna/kuc:125 F: Alf
M: Szajra
O: Marzena Kamińska
B: Armatowski Marek
brak
189.

198

TABAL Czysta Krew Arabska POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: Metropolis NA (US)
M: Tarnawa
O: Natalia Witkowska
B: Janów Podlaski
Brak
190.

117

TALIA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/165 F: Polonus
M: Tarnaka
O: Jarzembski Mieczysław
B: Jarzembski Mieczysław
Brak POL007520056909
191.

36

TANCERZ KUC POL 2006 Wałach kasztanowata/kuc: F: Promyczek
M: Tosca
O: Karolina Gogolińska
B: Trela ignacy
brak POL013660253906
192.

108

TANCERZ Wielkopolska POL 2004 Wałach gniada F: Paragon
M: Tancerka
O: Anna Kałmuczak
B: Kopydłowski Przemysław
brak
193.

97

TINA SP POL 2003 Klacz siwa/166 F: Silver Dream / Silbersee
M: Talia / Diament
O: Aleksander Dur
B: Władysław Gałęziowski
K019223 POL009570049903
194.

47

TORA WLKP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Grom
M: Tora
O: Roman Pesta
B: Katarzyna Niedźwiecka
Brak POL 007 60 00756 05
195.

191

TORONTO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach siwa F: Good Luck
M: Tarnina
O: Lidia Zalewa
B: Weselski Wiesław
brak
196.

100

ULTANA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Etos
M: Ultigra
O: Violetta Sienkiewicz
B: Diter Staniek
KO14102
197.

77

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:154 F: Araconit / Acord II
M: Venus / Carnute
O: Andrzej Wira
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
198.

173

WATRA Huculska POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: Lider
M: wolkowyja
O: Fundacja Ducha
B: Fundacja ducha
brak
199.

195

WENA SP POL 2002 Klacz gniada/164 F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Wera / Czad
O: Katarzyna Siudzińska
B:
K020797 POL009611205402
200.

169

WERDER Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/mk: F: Likus
M: Workuta
O: Dominika Gawlik
B: Bajerski Szczepan
brak
201.

31

WEZUWIUSZ Mały Koń POL 2004 Wałach gniada/mk:155 cm F: Psik
M: Werona
O: Bogdan Bujak
B: Bogdan Bujak
brak POL013530271904
202.

46

WIGOR 2006 G F:
M:
O:
B:
203.

203

WILLA NOVA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/176 F: Scandic / Solos Carex
M: Willa / Wilawander
O: Renata Michalska
B: Piotr Wiese
K015561 POL009590045704
204.

57

ZORBA WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Banita / Arcus
M: Zora / Zapał
O: Joanna Tobiszewska
B: Katarzyna Meger
K016568 POL007520041609
Rider Club
Competition
Prize
Błaszak Barbara KJ Oxer Inowrocław
300
SUM:
300.00
Bruzdowska Karolina bzk
500
SUM:
500.00
Ciuruś Sławomir Toruński Klub Jazdy Konnej
1500
SUM:
1500.00
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna KS Idmar Krajkowo
3000
SUM:
3000.00
Grzywińska. Zofia LKS Nadwiślani Kwidzyn
1000
SUM:
1000.00
Karczemny Mateusz brak
600
SUM:
600.00
Kluska Ewelina KJ Milord Falenty
900
SUM:
900.00
Kotkiewicz. Edyta Skok Agrofood Grabowiec
200
SUM:
200.00
Krasucka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1000
SUM:
1000.00
Laskowska Miłosława KJ Cavallino
1400
SUM:
1400.00
Lipińska Aniela Młyńska Struga
300
SUM:
300.00
Majewska Jagoda Leśne Zacisze Tynwałd
700
SUM:
700.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
2000
SUM:
2000.00
Pacyna Dobrusia KJ RE-CO Ostró Wlkp.
400
SUM:
400.00
Ratajska Gabriela bpk
700
SUM:
700.00
Ryciak Wiktoria bpk
1000
SUM:
1000.00
Stefańska Maria KJ Oxer Inowrocław
400
SUM:
400.00
Szablewska Magdalena KJ CAVALIER
2000
SUM:
2000.00
Teper. Zofia JKSR Michelin Włocławek
1500
SUM:
1500.00
Tobiszewska. Katarzyna CKJ Bonanza
600
SUM:
600.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
SZTAFETA
HRSEWOMEN (221)
2017-08-12
5
2017-08-12
7
2017-08-12
4
2017-08-12
6
SZTAFETA
HRSEWOMEN (222)
2017-08-12
1
2017-08-12
2017-08-12
2017-08-12
3
2017-08-12
2
2017-08-12
2017-08-12
2017-08-12
Ząbek Aleksandra
OJ Heartland
OZZI (148)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
Abramowska Katarzyna
BPK (MAZ)
2017-08-11
10
2017-08-12
12
2017-08-13
Arkuszewska Daria
Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
OLIWKA (8)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
6
2017-08-12
5
Augustyniak Zuzanna
KJ Michałówka
GABON (5)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (163)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Będkowska Kinga
Stajnia Laredo
JASYR (78)
2017-08-11
10
2017-08-12
1
2017-08-13
Błaszak Barbara
KJ Oxer Inowrocław
MOCNA (120)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
4
300
2017-08-12
1
Bohdziewicz Aleksandra
brak
JENEFER W (193)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Bojakowska Klaudia
GKJ Bogucin
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
8
Bonieckia Wiktoria
bez przynależności klubowej
IDOL (7)
2017-08-11
73
2017-08-12
1
2017-08-13
Bonowicz Grzegorz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
6
Bonowicz Paulina
TKJK
HOKUS (176)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
13
Bruzdowska Karolina
bzk
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
3
500
2017-08-12
1
Brzykcy Patrycja
bpk
MIRANDA (83)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Byczkowska Dominika
Toruński Klub Jazdy Konnej
GARDEJA (66)
2017-08-11
69
2017-08-12
1
2017-08-13
Chmaj Julia
BPK
2017-08-11
46
2017-08-12
52
2017-08-13
Chmaj. Julia
bpk
JUTRZENKA (212)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Ciepluch Laura
JKS Rywal Grudziądz
HIMERA (102)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Cieślak Zuzanna
bpk
KARINA (213)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Ciszewska Kinga
bpk
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Ciuruś Sławomir
Toruński Klub Jazdy Konnej
DESIRE (24)
2017-08-11
32
2017-08-12
1
2017-08-13
3
1500
Czarnota Dominik
Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
HENA (127)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Czarnota. Dominik
HEWELIA (128)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Czerniewicz Paweł
brak
CHANEL (166)
2017-08-11
10
2017-08-12
16
2017-08-13
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
MILKA B (113)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
25
2017-08-13
2017-08-12
21
Dąbek Martyna
JKS Czarna Podkowa-Gródek
GIRKA (10)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Dańczak Michalina
BPK
HELGA (209)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
10
2017-08-12
10
Dawidowska-Zawartowska Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
FANTASY (38)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
1
3000
Dawidowska-Zawartowska. Katarzyna
KS Idmar Krajkowo
KARUSO (37)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Depner-Bratoszewska Marika
bpk
DIAVOJ (74)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-08-11
50
2017-08-12
47
2017-08-13
Detmer. Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
7
Dolińska Dagmara
KJ Michałówka
2017-08-11
53
2017-08-12
44
2017-08-13
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (92)
2017-08-11
1
2017-08-12
43
2017-08-13
Drewka Viktoria
Kujawsko-Pomorski KJ
CEZAR (13)
2017-08-11
34
2017-08-12
1
2017-08-13
15
Drobny Maja
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NIWKA (138)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Dur Aleksander
JUKS Mieczewo
TINA (97)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Dzioba Maria
JKRS Michelin
ESTRADA (144)
2017-08-11
61
2017-08-12
1
2017-08-13
Felska Aleksandra
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
ATENA (165)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
7
Flader Alicja
Arkadia
FIRMINA (52)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Frąckiewicz Emma
BPK
BRANDY (11)
2017-08-11
44
2017-08-12
2017-08-13
Frankiewicz Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Frankiewicz. Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
7
2017-08-12
5
Galanciak Roksana
BPK
KORD (204)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Galanciak. Roksana
bpk
GEWALIA (103)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Giełwanowski Łukasz
.
ROXY (84)
2017-08-11
19
2017-08-12
1
2017-08-13
Glabus Patrycja
Toruński Klub Jazdy Konnej
WERDER (169)
2017-08-11
46
2017-08-12
52
2017-08-13
Gogolińska Oliwia
ŁKJ
TANCERZ (36)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Górecki Patryk
bpk
CONOR (183)
2017-08-11
46
2017-08-12
2017-08-13
Grabiec Emilia
KJ Młyńska Struga
JOKER (58)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
12
Gradzik Karolina
Leśne Zacisze Tynwałd
LUBLANA (48)
2017-08-11
64
2017-08-12
1
2017-08-13
Grott Maria
Agrofood Grabowiec
2017-08-11
55
2017-08-12
49
2017-08-13
Grzegorowska Patrycja
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
ROMA (91)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
12
Grzybowski Jan
KJ Jarużyn
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
3
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-12
31
Grzywińska Zofia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
EMI (179)
2017-08-11
68
2017-08-12
1
2017-08-13
Grzywińska. Zofia
LKS Nadwiślani Kwidzyn
EROIKA (178)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
2
1000
Grzywna Magdalena
BPK
2017-08-11
Guźlak Greta
bpk
MARIOT (216)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
25
2017-08-13
2017-08-12
21
Janiszewska Gabriela
bpk
2017-08-11
44
2017-08-12
24
2017-08-13
Jankowska Aleksandra
bpk
RAFANTA (62)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
16
Jansen Weronika
brak
LOTNA (141)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Jaremko Julia
Leśne Zacisze Tynwałd
TORA (47)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Jerzak Karol
KJ Dworek
KUKLIK (20)
2017-08-11
1
2017-08-12
42
2017-08-13
Kalisz Nadia
brak
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-12
31
Kamińska Klaudia
brak
HARISA (75)
2017-08-11
75
2017-08-12
1
2017-08-13
Kanar Dagmara
KJ Equest Łąck
JASPER (107)
2017-08-11
1
2017-08-12
69
2017-08-13
Karczemny Mateusz
brak
2017-08-11
10
2017-08-12
1
2017-08-13
4
600
Kędzierska Julia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
OLIWIER (90)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
10
Kiełbowicz Patrycja
bpk
HAJDUK (64)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Kiełbowicz. Patrycja
bpk
2017-08-11
1
2017-08-12
71
2017-08-13
Kluska Ewelina
KJ Milord Falenty
AMADEUSZ (110)
2017-08-11
1
2017-08-12
12
2017-08-13
3
900
Kłosińska Katarzyna
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
KAMEA L (68)
2017-08-11
17
2017-08-12
12
2017-08-13
Kmieciak Joanna
SKJ Gronówka
DIAVONA (124)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Knopp Oliwia
brak
POKER (149)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
PARYS (149)
2017-08-11
29
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
28
Komorek Aleksander
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NESKA (137)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
SULIMA (146)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
JACOB (147)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Konopińska Eliza
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
CELESTA (42)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
7
Kostrzewa Pola
OJ Heartland
GRACJA W (168)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
11
2017-08-12
11
Kotkiewicz Edyta
Skok Agrofood
WATRA (173)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
1
2017-08-11
1
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
LEON (174)
2017-08-11
2017-08-11
1
2017-08-11
2
2017-08-11
2
Kotkiewicz Renata
KJ Skok Agrofood
NASZA MI (172)
2017-08-11
34
2017-08-12
1
2017-08-13
Kotkiewicz. Edyta
Skok Agrofood Grabowiec
LEON (174)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
5
200
2017-08-12
5
Kotowicz Marta
brak
MRÓWKA (142)
2017-08-11
26
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
30
2017-08-13
2017-08-12
28
Kowalczyk Zuzanna
bpk
STERRE (61)
2017-08-11
29
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
28
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (15)
2017-08-11
34
2017-08-12
1
2017-08-13
8
Kozłowska Agnieszka
JKS Rywal
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Kozłowska Dominika
MUKS Bielice
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Kozłowska Kinga
Toruński KJK
ALABAMA (21)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Krasucka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
4
1000
Krawczykowska Daria
KJ Liljówka Stęszewko
GRANADA (185)
2017-08-11
34
2017-08-12
2017-08-13
Krawczyńska Aleksandra
LKS Cwał Poznań
BRANDON (197)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
25
2017-08-13
2017-08-12
21
Kroplewska Kamila
SKOK-AGROFOOD
2017-08-11
2017-08-12
24
2017-08-13
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Kubiak. Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
LASKANA (71)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
11
Kulpa Krzysztof
Ciechociński Klub Jezdziecki Bonanza
BELLO M (219)
2017-08-11
50
2017-08-12
51
2017-08-13
Kuszka Jagoda
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-08-11
60
2017-08-12
1
2017-08-13
Kwiatkowska Dominika
kj jeziorki osieczna
I.DŻIGIT (106)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Laskowska Miłosława
KJ Cavallino
2017-08-11
1
2017-08-12
9
2017-08-13
2
1400
Latowska Roksana
Jksr Michelin
PEPE (145)
2017-08-11
64
2017-08-12
52
2017-08-13
Latowska. Roksana
JKSR Michelin Włocławek
RUCOLA (143)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Lipińska Aniela
Młyńska Struga
GENESIS (186)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
5
300
Lipko Łucja
OJ Heartland
CEKIN (123)
2017-08-11
2017-08-12
64
2017-08-13
Lisewska Agnieszka
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-08-11
78
2017-08-12
2017-08-13
Łastówka Małgorzata
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2017-08-11
1
2017-08-12
44
2017-08-13
Łazarczyk Agata
Stajnia Gliszcz
FLIRT (51)
2017-08-11
17
2017-08-12
2017-08-13
Machniewicz Ewa
BPK
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
2017-08-12
31
Maciejewska Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
DIEGO (93)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Madrak Agata
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
ROSA (167)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Madzińska Magda
Brak
2017-08-11
46
2017-08-12
2017-08-13
Majewska Jagoda
Leśne Zacisze Tynwałd
WIGOR (46)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
3
700
Marcjan Natalia
Klub Sportowy Dialog
LUKAS (187)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Maślanka Bogdan
bpk
KASTET (115)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Maszner Nikola
bpk
BARDASZ (79)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
9
Michalska Alicja
bpk
PEGAZ (54)
2017-08-11
1
2017-08-12
2017-08-13
Mielnik Wiktoria
bbk
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
Mierzejewski Tomasz
JKS Challenger
IWIANO (182)
2017-08-11
54
2017-08-12
2017-08-13
Mikołajczak Natalia
JKS Rywal Grudziądz
KACPER (200)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Mont-Jovet Natacha
.
FAUNA (67)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
25
2017-08-13
2017-08-12
21
Musiał Robert
KJ Stado Kętrzyn
AKR (152)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
2
2000
Ostapiuk Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
2017-08-11
62
2017-08-12
1
2017-08-13
Ottke Karolina
TKJK
ORESTES (94)
2017-08-11
76
2017-08-12
1
2017-08-13
Pacyna Dobrusia
KJ RE-CO Ostró Wlkp.
KAJA (89)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
4
400
Pakuła Katarzyna
Bez przynależności klubowej
MANTUS (125)
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Pankau Nikodem
Klub Jeździecki Grodno-Dwór
2017-08-11
46
2017-08-12
66
2017-08-13
Pasiut Oliwia
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
JANKES (158)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
10
Perz Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
GRAL (88)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
13
Pesta Paulina
A Z S Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego
GABIŚ (45)
2017-08-11
34
2017-08-12
50
2017-08-13
Piekarska Aneta
brak
SZIRAK (28)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
QUINTELLO (154)
2017-08-11
1
2017-08-12
46
2017-08-13
Pietruszkiewicz Olga
brak
DONNA Z (50)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Pietrzak Kaja
KJ KAJA Czosnowo
GOPLANA (14)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
11
Piwczyńska Julia
stajnia Gliszcz
TANCERZ (108)
2017-08-11
1
2017-08-12
67
2017-08-13
Popielas Nicole
JKS Czarna Podkowa-Gródek
ABELLA (9)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
6
Poprawa Alicja
bpk
KISS ME W (153)
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
Przybysz Roksana
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
NARNIA (136)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Pszczółkowski Jakub
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
FALOSTYNA (135)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (99)
2017-08-11
71
2017-08-12
2017-08-13
Ratajska Gabriela
bpk
JAGIENKA (205)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2
700
2017-08-12
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
3
Ratajska. Gabriela
bpk
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
12
Reinert Klaudia
PLJ
ANDORA (49)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
14
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-08-11
44
2017-08-12
47
2017-08-13
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (82)
2017-08-11
34
2017-08-12
24
2017-08-13
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
EXEQUATOR (116)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Ryciak Wiktoria
bpk
KALI (32)
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
1
1000
2017-08-12
1
Rzanny Martyna
JKS Rywal Grudziądz
TALIA (117)
2017-08-11
74
2017-08-12
2017-08-13
Sacherski Dawid
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
Sielatycka Marta
bpk
TORONTO (191)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Sienkiewicz Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
CZANTORIA (101)
2017-08-11
15
2017-08-12
17
2017-08-13
Sienkiewicz. Natalia
Toruński Klub Jazdy Konnej
ULTANA (100)
2017-08-11
15
2017-08-12
1
2017-08-13
Siudzińska Dominika
LKS Cwał Poznań
CINAMON (196)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (188)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
6
Słomkowska Julia
Aldragho
MR. CAIRO (104)
2017-08-11
1
2017-08-12
67
2017-08-13
Smolarek Anna
Klub Jeździecki Nad StropnA
BAJOU (139)
2017-08-11
32
2017-08-12
24
2017-08-13
Smuga Jagoda
Stadnina koni Arkadia
ALGA (27)
2017-08-11
71
2017-08-12
2017-08-13
Sobek Zuzanna
Kujawsko-Pomorski KJ
MEDRESA (40)
2017-08-11
34
2017-08-12
2017-08-13
Sokołowska Zuzanna
brak
MAX (60)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Stefańska Maria
KJ Oxer Inowrocław
DEWIZA (119)
2017-08-11
1
2017-08-12
12
2017-08-13
5
400
Streich Dominika
Oxer Inowrocław
GRACJA (175)
2017-08-11
34
2017-08-12
24
2017-08-13
Strzelczyk Zuzanna
niezrzeszony
FAKIR (132)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Święcka Monika
bez przynależności klubowej
CLANET (2)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Święcka. Monika
bpk
OBLADA (1)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Szablewska Magdalena
KJ CAVALIER
COLORADO (131)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
1
2000
Szafrańska Nina
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki
JASPER (161)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Szkudlarek Magda
KJ RE-CO Ostrów Wlkp.
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
9
2017-08-12
9
Szmajda Alicja
Gminny Klub Jeździecki BOGUCIN
DASTING (214)
2017-08-11
64
2017-08-12
65
2017-08-13
Szybka Irmina
KJ Janowice
E-MAIL (12)
2017-08-11
44
2017-08-12
1
2017-08-13
Szymańska Julia
bpk
FACELIA (162)
2017-08-11
70
2017-08-12
1
2017-08-13
Szymańska Magdalena
bpk
KWARTA (140)
2017-08-11
46
2017-08-12
24
2017-08-13
Telak Marta
bpk
MIRANDA (201)
2017-08-11
34
2017-08-12
24
2017-08-13
Telak. Marta
bpk
GIMBALL (202)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Teper Zofia
Klub Jeżdziecki Michelin
CALYPSO (81)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Teper. Zofia
JKSR Michelin Włocławek
EMIR (30)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
1
1500
Tkaczyk Karolina
UKS Military Kąck
GORAN (55)
2017-08-11
76
2017-08-12
2017-08-13
Tobiszewska Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
2017-08-11
50
2017-08-12
2017-08-13
Tobiszewska. Katarzyna
CKJ Bonanza
ZORBA (57)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
5
600
Urbanowicz Celina
Ludowy Klub Sportowy Cwał
WENA (195)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
9
Vulsteke Matthias
Stowarzyszenie Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
NERO (129)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Walczak Aleksandra
Dziki Zachód Centrum Rozrywki i Jazdy Konnej Zieleniewo/Kołobrzeg
MANORA (25)
2017-08-11
27
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
21
2017-08-11
62
2017-08-12
1
2017-08-13
Wawrzeńczyk Jowita
brak
DUNKIERKA (105)
2017-08-11
27
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
2017-08-12
21
Werblińska Oliwia
bpk
VENTURA (77)
2017-08-11
49
2017-08-12
24
2017-08-13
Werblińska. Oliwia
bpk
CARMEN (76)
2017-08-11
34
2017-08-12
1
2017-08-13
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FULEDA (159)
2017-08-11
1
2017-08-12
24
2017-08-13
Wiese Julia
Stajnia Jaruzyn
DORILLA W (171)
2017-08-11
1
2017-08-12
52
2017-08-13
Wisłocka Katarzyna
Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza
COMMA M (134)
2017-08-11
10
2017-08-12
2017-08-12
11
2017-08-13
9
Wiśniewska Adrianna
JUKS Mieczewo
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Witkowska Natalia
JKS Rywal Grudziądz
TABAL (198)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Wojtaś Julia
brak
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
25
2017-08-13
2017-08-12
21
Wujec Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2017-08-11
2017-08-12
2017-08-13
Wypych Wiktoria
KJ RE-CO Ostrów Wielkopolski
MECENAS (85)
2017-08-11
1
2017-08-12
70
2017-08-13
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
2017-08-11
1
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-11
2017-08-12
1
2017-08-13
8
2017-08-12
5
Zięba Martyna
Klub Jeździecki Dworek
FILEJKA (19)
2017-08-11
64
2017-08-12
1
2017-08-13
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
BARTONIA (189)
2017-08-11
1
2017-08-12
2017-08-13
Zieliński Kordian
Ludowy Klub Sportowy Cwał
LOTOS (194)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
10
Zimna Alicja
Stadnina koni Arkadia
KSENA (39)
2017-08-11
1
2017-08-12
1
2017-08-13
Żokowska Agnieszka
Klub Jeździecki PAINT HORSE
MOLIA L (114)
2017-08-11
46
2017-08-12
1
2017-08-13
Zywert Hanna
-
2017-08-11
1
2017-08-12
9
2017-08-13
8

Number of Riders: 202

Number of Horses: 204

The sum of prizes: 20 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl