Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:52:04
2017-07-11 05:10:37
Paweł Chudziak CANASTER
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:52:34
2017-07-10 23:29:33
Patrycja Ueberhan CZUDYNO DE REM Z
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 08:52:46
2017-07-10 23:28:57
Patrycja Ueberhan SOLALI
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:03:45
2017-07-10 22:59:32
Marcin Pakuła FAMIEBUR B
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:04:00
2017-07-10 22:52:00
Marcin Pakuła COCO CHANEL
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:04:21
2017-07-10 22:37:25
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:04:41
2017-07-10 22:33:33
Filip Wysoczański ROSSUM'S TRAVEL
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:04:56
2017-07-10 22:23:16
Marcin Bętkowski CAHIR
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:22:12
2017-07-10 22:20:14
Marcin Bętkowski BAILEY'S RJT
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
198 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:22:22
2017-07-10 22:17:36
Marcin Bętkowski CICERO Z
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
197 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:22:34
2017-07-10 22:14:59
Marcin Bętkowski MOERPUTTEN ARMANI
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
196 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:22:46
2017-07-10 22:10:46
Marcin Bętkowski CONAN MC MURPHY
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
195 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:22:58
2017-07-10 22:05:29
Marcin Bętkowski CASCARETTO
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
194 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 09:05:31
2017-07-10 22:02:50
Paulina Laskowska CANDY
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:43:35
2017-07-10 20:12:02
Hubert Ludwiczak HEYODINUS PP
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 13a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:44:04
2017-07-10 20:10:53
Hubert Ludwiczak HAYADINA PP
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:44:17
2017-07-10 20:07:05
Magdalena Ludwiczak ARINOS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:44:32
2017-07-10 20:02:09
Hubert Ludwiczak MISTER BEAN VANY HEIKE
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:44:45
2017-07-10 20:00:53
Hubert Ludwiczak MUJALLIN VD MALTAHOEVE
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
188 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:44:57
2017-07-10 19:59:40
Hubert Ludwiczak CAMPERA Z
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:45:09
2017-07-10 19:24:35
Hubert Ludwiczak VUINTANO Z
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:45:21
2017-07-10 19:16:57
Aleksandra Pacała STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:45:32
2017-07-10 19:16:13
Zofia Ćwik TETI
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:45:42
2017-07-10 19:15:32
Bartosz Gauza NORWICH
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
183 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:45:53
2017-07-10 19:15:05
Bartosz Gauza HUNTER
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:46:10
2017-07-10 19:14:18
Bartosz Gauza FERRARI
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:46:20
2017-07-10 19:13:31
Magdalena Ćwik KALMIA
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:46:34
2017-07-10 19:12:49
Magdalena Ćwik NAOMI II C
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:46:44
2017-07-10 19:12:17
Magdalena Ćwik CERTINA
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:46:59
2017-07-10 18:45:48
Małgorzata Zubrycka CASTIGO DE AMOR
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
177 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:47:09
2017-07-10 18:39:58
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
176 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:47:20
2017-07-10 18:39:20
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:47:31
2017-07-10 18:38:34
Magdalena Polczyk ARON
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:47:43
2017-07-10 18:37:57
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
173 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:47:54
2017-07-10 18:37:04
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:48:05
2017-07-10 18:35:33
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:48:15
2017-07-10 18:34:49
Aleksandra Grudzień TISSOT
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:48:25
2017-07-10 18:34:01
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:48:35
2017-07-10 18:33:06
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:48:45
2017-07-10 18:32:10
Jan Korczyński HASAN
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:49:02
2017-07-10 18:10:34
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:49:14
2017-07-10 18:10:06
Hanna Zywert KILIMANDŻARO
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:49:25
2017-07-10 17:59:31
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 22:54:40
2017-07-10 17:59:03
Anna Piwońska INVORIO
  • 2x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:49:46
2017-07-10 17:52:17
Mateusz Wojciechowski IMBIR W
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:50:01
2017-07-10 17:48:25
Mateusz Wojciechowski BRENDAN
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 22:54:52
2017-07-10 17:19:19
Luiza Rakowska HINTERA R
  • 2x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 22:55:02
2017-07-10 17:18:43
Luiza Rakowska JINTERA R
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:50:30
2017-07-10 17:17:37
Luiza Rakowska DALIA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:50:48
2017-07-10 15:53:17
Jakub Rawecki BIO
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:55:18
2017-07-10 15:50:58
Zuzanna Piątek SZAFIR
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:55:35
2017-07-10 14:25:18
Szymon Tamborski PRINZ PATTON
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:55:46
2017-07-10 14:24:21
Szymon Tamborski CHATEAU P
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:56:04
2017-07-10 14:02:09
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:56:17
2017-07-10 14:01:29
Dawid Rakoczy FAIR DEAL L
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:56:33
2017-07-10 13:59:15
Maria Goss ZARETINO
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:56:49
2017-07-10 13:58:02
Dawid Rakoczy LA NOBLESSE VULKAN L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:57:01
2017-07-10 13:43:28
Olga Kociałkowska ZARETINO
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 22:55:14
2017-07-10 12:54:19
Julia Janku BOLERO DUE
  • 2x 13/P/dwufazowy
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:58:22
2017-07-10 12:11:21
Aleksander Libera TAMINA XV
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:58:34
2017-07-10 12:05:46
Julia Wolny UMBRO
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 13/P/dwufazowy
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:58:55
2017-07-10 11:41:36
Kamila Bodetko GORDON
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:59:14
2017-07-10 09:30:25
Adam Nicpoń ELEANOR RUGBY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:59:31
2017-07-10 09:29:27
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 21:59:48
2017-07-10 09:26:54
Alicja Murakowska SATYR
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:00:04
2017-07-10 09:26:34
Alicja Murakowska FALLA
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:00:51
2017-07-10 09:05:18
Marta Gapska CADILLAC
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 13a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:01:04
2017-07-10 06:59:25
Zuzanna Duroł MAYBE ME
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:01:20
2017-07-10 06:13:14
Marianna Kołacka TAMBURYNEK
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:02:02
2017-07-10 06:12:27
Marianna Kołacka BOBI
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:02:19
2017-07-10 06:11:55
Olga Tuliszkiewicz PASJONATA AMIGO
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:02:37
2017-07-10 06:11:21
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:02:50
2017-07-09 22:43:36
Kamila Bodetko EX-DORADO G
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:03:07
2017-07-09 22:14:27
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 5/L/L - Licencyjny
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-12 17:20:58
2017-07-09 21:48:18
Piotr Matławski HELVETIA MK
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:03:26
2017-07-09 21:11:39
Agata Zielińska BARTONIA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:04:08
2017-07-09 21:05:37
Rafał Miszewski ONLY YOU
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:04:21
2017-07-09 21:04:20
Luiza Romanowska BONIEK
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:04:39
2017-07-09 21:03:23
Marta Romanowska GOOD DAY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:04:56
2017-07-09 21:02:22
Marta Romanowska BONIEK
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:05:13
2017-07-09 20:40:38
Agnieszka Nowak MATSON V
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:05:31
2017-07-09 20:05:29
Dominik Kozłowski BEL ESPRIT
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:06:03
2017-07-09 16:11:22
Julia Ziółkowska DAY DREAM II S
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
124 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:06:15
2017-07-09 15:31:29
Weronika Łopato GINGER 827
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:06:28
2017-07-09 15:30:35
Weronika Łopato BAJDER
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:06:39
2017-07-09 15:29:50
Justyna Łopato PRETTY CENTO
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:06:51
2017-07-09 15:28:59
Justyna Łopato GRAD
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:07:04
2017-07-09 14:21:03
Patrycja Czaplewska MONARIO
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 13a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 19:46:13
2017-07-09 14:04:27
Zuzanna Łukasiak NEVILLE II S
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:07:34
2017-07-09 13:58:57
Zuzanna Łukasiak CHRISTOBALDI
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:07:47
2017-07-09 13:25:56
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:08:04
2017-07-08 21:44:00
Dominika Kozłowska WIR
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:08:21
2017-07-08 21:18:11
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:08:48
2017-07-08 21:17:45
Łukasz Brzóska ROBIN B
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:08:34
2017-07-08 21:17:19
Łukasz Brzóska QUICK BARNETTO
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:09:02
2017-07-08 19:59:44
Weronika Kicińska CLINTARA
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
111 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:09:15
2017-07-08 18:49:32
Dominika Gardas HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:09:29
2017-07-08 17:24:12
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:09:43
2017-07-08 15:15:38
Monika Pasik MOJRA FAVO
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:09:59
2017-07-08 15:14:58
Monika Pasik DAAB STEP
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:10:25
2017-07-08 15:14:12
Monika Pasik CORSIMO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:10:12
2017-07-08 15:13:25
Monika Pasik COCA LIGHT SEMILLY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:10:39
2017-07-08 14:49:07
Oliwia Tauchert CELEBRA
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 5/L/L - Licencyjny
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:10:50
2017-07-08 14:48:35
Oliwia Tauchert CONCERTO R.Z.
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 5/L/L - Licencyjny
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:11:02
2017-07-08 14:39:14
Ryszard Piatek MARKIZA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:11:14
2017-07-08 14:38:33
Kornelia Gornicka BEL
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
101 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:11:39
2017-07-08 10:01:25
Magdalena Szymańska KWARTA
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 13:51:19
2017-07-08 09:52:52
Paulina Laskowska AVATAR S
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:12:41
2017-07-08 09:51:24
Miłosława Laskowska AVATAR S
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:13:08
2017-07-08 05:05:16
Oliwia Ziółkowska I-KATAR
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:13:29
2017-07-07 22:11:18
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:14:05
2017-07-07 21:01:41
Katarzyna Szczubiał TALENT CHARBONIERE
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:14:20
2017-07-07 20:12:48
Bartosz Czaprański ORLANDO B
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:14:37
2017-07-07 19:59:00
Julia Miszczyszyn CONFFETTI
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:14:51
2017-07-07 16:21:44
Maria Buzała CHOOPERS CREEK
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:15:33
2017-07-07 15:58:03
Filip Babiak COMPASS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:15:57
2017-07-07 15:57:38
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:16:15
2017-07-07 14:57:49
Anna Wiącek RAVEN
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:16:28
2017-07-07 14:51:40
Sławomir Klóska QUELLO
  • 1x 7/N/zwykły
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:16:40
2017-07-07 14:50:48
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:16:53
2017-07-07 14:49:41
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:17:05
2017-07-07 13:27:18
Renata Wójcik-Matelska NEVILLE S
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:17:17
2017-07-07 13:24:39
Renata Wójcik-Matelska LE COU COU
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:17:30
2017-07-07 13:23:54
Renata Wójcik-Matelska CORDESSO
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:17:44
2017-07-07 13:23:18
Marcin Matelski FEMME WV
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
81 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:17:57
2017-07-07 13:22:51
Marcin Matelski IRYDION
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:18:09
2017-07-07 13:22:18
Marcin Matelski LAGO DI LUGANO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:18:22
2017-07-07 13:21:13
Marcin Matelski KRONOS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:55:59
2017-07-06 21:55:44
Agnieszka Przybylska KORGAN
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:00
2017-07-06 21:33:13
Magdalena Dreger SELENA
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:10
2017-07-06 20:34:09
Joanna Kopania ANBAJ DU ROUET
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:20
2017-07-06 19:44:24
Julia Dunst WOLF'S MORITZ V
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:31
2017-07-06 18:47:27
Patrycja Zubko LORD VULKAN
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:43
2017-07-06 18:47:00
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:52:54
2017-07-06 18:06:18
Ewelina Derda HESTRI
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:03
2017-07-06 17:35:29
Maciej Kasperek PRADO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:18
2017-07-06 17:34:37
Maciej Kasperek ROGANO
  • 2x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 2x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:28
2017-07-06 17:32:38
Anna Bieńkowska SZOGUN
  • 2x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:37
2017-07-06 11:58:41
Agata Przybyszewska JUMPER
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:47
2017-07-06 11:58:12
Katarzyna Laskowska LITTLE CARTIER
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:53:57
2017-07-06 11:53:52
Katarzyna Laskowska LUCAS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:07
2017-07-06 10:35:11
Paulina Laskowska NANA PONYSPORT
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:16
2017-07-06 10:10:23
Anna Cepa PORTO "R"
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:27
2017-07-06 10:09:45
Beata Cholerzyńska RODERYK
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:36
2017-07-05 23:36:08
Adam Nicpoń RAPSODIA
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:45
2017-07-05 23:35:17
Adam Nicpoń ELEANOR RIGBY
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:54:54
2017-07-05 23:27:21
Adam Nicpoń GIRO DE LA LUNA
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:55:16
2017-07-05 23:26:37
Adam Nicpoń IVORY COAST
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:55:28
2017-07-05 23:24:19
Adam Nicpoń DIAMANT Z
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:39:32
2017-07-05 21:16:17
Paulina Rudzka CAMILLO SONG
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:39:42
2017-07-05 21:15:25
Bartosz Czaprański VASCO
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:39:51
2017-07-05 16:43:32
Angelika Ojczenasz NOWIKA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 6a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 13a/P1/P1 - el MPMK- Memoriał Stanisława Szurika
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:03
2017-07-05 16:41:39
Angelika Ojczenasz FOCUS
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:13
2017-07-05 16:40:50
Angelika Ojczenasz HIMALAJUS
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:24
2017-07-05 16:39:42
Angelika Ojczenasz CASQUELL
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:35
2017-07-05 13:28:54
Siarhei Kazlou ANGUILLA L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:45
2017-07-05 13:26:34
Siarhei Kazlou BUENO L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:40:55
2017-07-05 13:26:11
Siarhei Kazlou VALENTIN L
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:41:05
2017-07-05 13:22:40
Leszek Gramza GAUDI L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:41:15
2017-07-05 13:22:21
Leszek Gramza CASTILLA L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:41:27
2017-07-05 13:20:54
Dawid Skiba ASTIL L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:41:40
2017-07-05 13:20:11
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:41:51
2017-07-05 13:19:45
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:42:00
2017-07-05 10:57:07
Natalia Frelichowska FILHARMONIA KG
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:42:11
2017-07-04 23:07:34
Filip Kapała SALMIN
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 13:58:03
2017-07-04 22:29:17
Filip Wysoczański ARES
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:42:33
2017-07-04 20:57:10
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-18 22:54:19
2017-07-04 20:20:15
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 2x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 12/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
  • 1x 13/P/dwufazowy
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:18:53
2017-07-04 14:19:50
Wiktoria Kąkol WADERA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:55:38
2017-07-04 12:57:05
Martyna Piotrowska SPARTAKUS L
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 13/P/dwufazowy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:43:15
2017-07-04 12:54:04
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 21:43:26
2017-07-04 12:53:26
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:10:23
2017-07-03 23:33:30
Mikołaj Chilewski TISJAN
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:10:00
2017-07-03 23:33:01
Mikołaj Chilewski DOUBLE DIAMOND
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
  • 1x 15/C/Grand Prix zwykły z rozgrywką
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 21:55:48
2017-07-03 21:44:30
Paulina Frankiewicz LOTA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:09:20
2017-07-03 16:33:47
Zofia Dziewolska CATARINA 216
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:08:57
2017-07-03 15:31:03
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:08:34
2017-07-03 13:55:33
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:08:14
2017-07-03 12:29:37
Joanna Krzyżostaniak LACRIN
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:07:48
2017-07-03 12:29:11
Joanna Krzyżostaniak CHANTEL
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 4/L/L - el MPMK - Memoriał Stanisława Szurika
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:07:23
2017-07-03 12:28:40
Joanna Krzyżostaniak CONSOTHO II
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:07:02
2017-07-02 23:48:08
Karolina Waligórska CHICA'S BOY Z
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:06:27
2017-07-02 21:11:12
Natalia Puszkiewicz BISKWIT
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:05:43
2017-07-02 21:10:09
Martyna Dembska TOFFI
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 00:05:19
2017-07-02 10:45:29
Karolina Kiałka MARCO
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:05:43
2017-06-30 13:32:26
Ireneusz Kondratowicz FORREST GUMP
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:05:31
2017-06-29 20:30:54
Natalia Pacewicz LINDOR B
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:05:15
2017-06-29 20:28:27
Kinga Lewandowska LARIANT
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:04:57
2017-06-29 12:03:52
Łukasz Brzóska EL-SAHARA
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 13/P/dwufazowy
  • 1x 14/N/dwufazowy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:21:34
2017-06-28 14:42:18
Wiktoria Putz ASPENA
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 2x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-01 10:04:32
2017-06-27 12:46:38
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:09:33
2017-06-25 22:40:52
Aleksandra Mudry CALANTINO
  • 1x 7/N/zwykły
  • 1x 8/C/dwufazowy
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:19:14
2017-06-25 20:01:21
Angelika Pawlak FABER
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:11:35
2017-06-25 20:00:36
Angelika Teske GUIDO
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:19:29
2017-06-25 19:59:15
Nadia Mokra KOMPAN
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:19:54
2017-06-25 19:58:07
Amelia Górnicka BUBA
  • 1x 9/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:14:22
2017-06-25 19:57:33
Kornelia Gornicka KARA
  • 2x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:20:11
2017-06-25 19:56:43
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:20:26
2017-06-25 19:55:48
Amelia Górnicka JUBEL
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:23:50
2017-06-25 19:54:47
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 2x 5/L/L - Licencyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:20:44
2017-06-25 19:53:54
Aleksander Lauk LADY DREAM
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:20:59
2017-06-25 19:53:14
Aleksander Lauk ALDO
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 18:26:47
2017-06-25 19:52:27
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 2x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-10 22:21:15
2017-06-25 19:52:05
Jeroen Bronnenberg AKT
  • 1x 3/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
  • 1x 6/P/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 22:10:05
2017-06-19 11:57:07
Weronika Knajdek NANA PONYSPORT
  • 1x 1/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/miniLL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/LL/towarzyski - dokładności z trafieniem w normę czasu
  • 1x 11/L/towarzyski - dwufazowy- - o nagrody Sklepu Jeździeckiego Tornado
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Wioletta
2. Babiak Filip JKS Elcon Szczecin
2001 (J.)
O034130
10153034
3. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
4. Becker Katarzyna KJ Sokół Damasławek
5. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
6. Bieńkowska Anna Klub Jeździecki Cavallino
2005 (JM.)
Nr PZJ: O041488
7. Birk Marta Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
S
O009389
8. Bodetko Kamila JKS FER Więckowice
2000 (J.)
O024049
9. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
10. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
11. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
12. Buzala Maria KJ Dilmar
2000 (J.)
K014593
13. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O034621
14. Cepa Anna KS Idmar Krajkowo
2003 (JM.)
O036422
15. Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
1996 (MJ.)
O012869
16. Cholerzyńska Beata JUKS Mieczewo
S
O033784
17. Choynowski Rafał KJ Gołębin Stary
S
O000069
18. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
19. Ciecholewska Zofia KJ Classic Solec Kujawski
2004 (JM.)
O040245
20. Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1996 (MJ.)
O011243
21. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (Mł.)
O041069
22. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
23. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
24. Dembska Martyna bez przynależności klubowej
2000 (J.)
brak
25. Derda Ewelina Koniński KJ Sawanna
S
O001961
26. Dreger Magdalena KJ Stajnia z Kopytem
2003 (JM.)
O039346
27. Dunst Julia KJ Ranczo Kołata
2003 (JM.)
O033001
28. Duroł Zuzanna Stajnia Jarużun
2004 (JM.)
brak
29. Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno
S
O002754
30. Frankiewicz Paulina Atrium Swarzędz
S
O041602
31. Frelichowska Natalia KJ Oxer Inowrocław
S
O031899
32. Gapska Marta Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
1996 (MJ.)
O025871
33. Garbacz Natalia St. KJ Korona Wałcz
S
O018394
34. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
35. Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O006704
36. Gdaniec Mirosława SSOJ Jaszczółtowo
1996 (MJ.)
O025868
37. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
38. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
39. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
O035382
40. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
41. Gornicka Kornelia bez
S
brak
42. Goss Maria brak
S
brak
43. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
44. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
45. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
46. Jakubów Aleksandra BKS Kłos Budzyń
2000 (J.)
brak
47. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
48. Kąkol Wiktoria MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
49. Kaniewska Maja KJ Gołębin Stary
1998 (MJ.)
O009716
50. Kapała Filip Harmony Club Poznań
1996 (MJ.)
O027683
51. Kasperek Maciej Racocki KJ
S
O012017
52. Kazlou Siarhei KJ Agro-Handel Śrem
S
O041330
53. Kiałka Karolina MUKS Bielice
1999 (J.)
Brak
54. Kicińska Weronika KJ Cavallo Szczecin
1998 (MJ.)
O018672
55. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
56. Knajdek Weronika KJ Cavallino
2005 (JM.)
O035242
57. Kociałkowska Olga brak
2001 (J.)
brak
58. Kołacka Lena KJ Sokół Damasłwek
2008 (Mł.)
O040167
59. Kołacka Marianna KJ Sokół Damaslawek
2004 (JM.)
O040166
60. Kołaczyk Agata
O035382
61. Kondratowicz Ireneusz LKS Cwał Poznań
S
O003144
62. Kopania Joanna KJ Rancho Poznań
S
O001704
63. Korczyński Jan Profil Piła
S
Brak
64. Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice
O037720
65. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (JM.)
O037719
66. Kozłowska Dominika MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
67. Kozłowski Dominik KJ Cavallino
2002 (JM.)
O035240
68. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
69. Krzyżostaniak Joanna KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O000334
70. Kurpiński Daniel JKS Dako Galant Skibno
S
Brak
71. Kwiatkowska Klaudia KJ Sokół Damasławek
72. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
73. Laskowska Miłosława KJ Cavallino
S
BRAK
74. Laskowska Paulina KJ CAVALLINO
2001 (J.)
LZRWZJ/781/16
75. Laskowska Paulina KJ Cavallino
2001 (J.)
O031886
76. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
77. Lewandowska Kinga KJ Stajnia Jarużyn
2004 (JM.)
Brak
78. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
79. Ludwiczak Hubert Budzyński KS Kłos
S
O001944
80. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
81. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
82. Łazarczyk Agata Stajnia Gliszcz
83. Łopato Justyna KJ Dilmar
S
O019289
84. Łopato Weronika KJ Dilmar
S
O019291
85. Łukasiak Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O004361
86. Maślana Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
1998 (MJ.)
O022133
87. Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
S
O003420
88. Matławski Piotr BPK
S
Brak
89. Matławski Piotr bpk
S
brak
90. Meger Roman Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O003472
91. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
92. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
93. Miszczyszyn Julia Waldenbuch Stuttgart
2002 (JM.)
brak
94. Miszewski Rafał JKS Rywal Grudziądz
S
O025818
95. Mokra Nadia Budzyński KS Kłos
S
brak
96. Mudry Aleksandra WTK Hermanów
1996 (MJ.)
O010231
97. Murakowska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
1998 (MJ.)
O039805
98. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
O001086
99. Nicpoń Adam SK Ciekocinko
S
brak
100. Nowak Agnieszka LKS Cwał Poznań
S
O006186
101. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
brak
102. Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O000460
103. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2004 (JM.)
O038379
104. Pacała Aleksandra Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
brak
105. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
106. Pasik Monika LKJ Gałkowo
S
O003969
107. Pawlak Angelika brak
S
brak
108. Perlikowski Rafał SSOJ Jaszczółtowo
O006784
109. Piatek Ryszard bez
S
brak
110. Piątek Zuzanna bpk
S
brak
111. Pierzyńska Paulina KJ Abrasives Group
S
O034485
112. Piotrowska Martyna JKS Agro-Pol Trzebiatów
1996 (MJ.)
O011296
113. Piwczyńska Julia Stajnia Gliszcz
114. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
115. Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
S
O028673
116. Połczyńska Zofia KJ Sokół Damasławek
S
O001780
117. Przybyszewska Agata JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O027435
118. Puszkiewicz Natalia St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
S
O012080
119. Putz Wiktoria KJ Oxer Inowrocław
1999 (J.)
O028386
120. Racinowska Emilia KJ Dilmar
S
Brak
121. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
122. Rakowska Luiza St. KJ Gronówka
1999 (J.)
O021253
123. Rawecki Jakub BPK
S
brak
124. Rolewska Klaudia KJ Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O020881
125. Romanowska Luiza St. KJ Korona Wałcz
2001 (J.)
O026301
126. Romanowska Marta bpk
S
O012863
127. Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
2000 (J.)
O026694
128. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
129. Skotnicka Nicole KJ Dilmar
2000 (J.)
O023044
130. Skwarczyńska Sandra Pałucki Klub Jeździecki
S
brak
131. Starkowski Krystian JKS Fer Więckowice
S
O006986
132. Starzyńska Gabriela BKS Kłos Budzyń
2003 (JM.)
O045420
133. Suminska Ewa KJ Młyńska Struga
2001 (J.)
O026068
134. Świtalska Magda KJ Sokół Damasławek
135. Sygierycz Sandra
136. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
137. Szczepańska Małgorzata Brak
S
Brak
138. Szczubiał Katarzyna Profil Piła
S
brak
139. Szejner Jagoda KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
140. Szydłowski Igor KS Idmar Krajkowo
2003 (JM.)
O036423
141. Szymańska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
O036966
142. Tamborski Szymon bpk
S
O032669
143. Tauchert Oliwia St. J Baborówko
2003 (JM.)
O039358
144. Tchorzewska Monika KJ Abrasives Group
145. Teske Angelika Budzyński KS Kłos
2000 (J.)
brak
146. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
O037941
147. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (J.)
O034863
148. Waligórska Karolina LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
O021251
149. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
150. Wiącek Anna bpk
2001 (J.)
brak
151. Widzińska Viktoria KJ Sokół Damasławek
152. Wielicka Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2001 (J.)
O031032
153. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
154. Wojciechowski Mateusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002031
155. Wójcik-Matelska Renata KJ Dilmar
S
O004016
156. Wolny Julia KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O027711
157. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
158. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
S
O036964
159. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
160. Zielińska Agata Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O042536
161. Ziółkowska Ewa KJ Dilmar
162. Ziółkowska Oliwia KJ Dilmar
1997 (MJ.)
Brak
163. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
164. Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O023928
165. Zywert Hanna -
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

107

AKT SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
O:
B:
K007573 POL007590002602
2.

108

ALDO SP POL 1997 Wałach gniada F: Eskudo / Dido
M: Alga / Alert
O:
B:
K003968 616999610183097
3.

135

ANBAJ DU ROUET SP POL 2007 Wałach gniada/164 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Andora / Aloube Z
O: Joanna Kopania
B: Michał Rynowiecki
K015570 POL009610016307
4.

162

ANGUILLA L WESTF GER 2013 Klacz gniada F: Legendario Listo / Lord Pezi
M: Duffy / Dinard L
O: Jan Ludwiczak
B:
K022790 DE441411005913
5.

11

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares
M: A
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Jarząbek Bogdan
Brak 616013670100611
6.

73

APASJONATA CON AMORE Kuc Wal POR 2008 Wałach gniada/kuc: F: Casperhof's Freddy /
M: Bokkesprong Camelia /
O: Ryszard Kołacki
B: Alina Kujawa Kroll
K020178 POL013610111106
7.

10

ARES Kuc Conn POL 2000 Ogier gniada/kuc:148 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
8.

38

ARON SP POL 2009 Ogier kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Ambrozja / Gilette
O: Andrzej Głoskowski
B: Krzysztof Kluzowski
K014114 616009590088309
9.

192

ASPENA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/165 F: Grand Amour
M: Agawa
O: Rafał Putz
B: Piotr Czerniak
Brak
10.

167

ASTIL L HOL GER 2013 Ogier kasztanowata F: Baracuda / Baloubet D. Ro
M: Alida I / Casall
O: Jan Ludwiczak
B:
K022791 DE421000046813
11.

4

AVATAR S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Wałach kasztanowata/168 F: POWER PRINCE
M: AMISTINA
O: MIŁOSŁAWA LASKOWSKA
B: MIROSŁAW STANISZ STADNINA KONI DUROK
LKRWZJ/3496/17 09396
12.

14

BAILEY'S RJT KWPN POL 2007 Klacz bułana F: Unamien
M: Apallosa
O: RJT Sp zoo
B: Hans Dinks
284663
13.

85

BAJDER SP POL 2012 Wałach gniada/165 F: Dilmar
M: Bejra
O: Krzysztof Łopato
B: Roman Potempa
K021751 616009520122312
14.

224

Bangi F: Fred
M:
O:
B:
15.

2

BARON Wielkopolska POL 2009 Wałach siwa F: Czumak
M: Bagatela
O: Emilia Racinowska
B: Czerniejewo
Brak
16.

76

BARTONIA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Faust Z / Furioso
M: Balanga / Land Jonker S
O: Monika Zielińska
B: Małgorzata Staszczak
K021456 616007610161912
17.

241

Beagle W/V 2006 wałach kaszt F: Indorado / Corrado
M: Belfly / Carvallo
O:
B:
K012592
18.

230

BEAU BALOU han 2011 G bay F: Balou du Rouette
M: Silvetta/Silvio I
O: Aleksandra Lusina
B: GER
19.

43

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
20.

106

BEL KUC POL 2006 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
21.

81

BEL ESPRIT Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach /172 F: Barbur
M: Bataria
O: Ewa Kozłowska
B: Zenon Ławniczek
K020767 616009610175910
22.

187

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
23.

172

BELMONDO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma
O: Małgorzata Szczepańska
B: Ryszard Bąkowski
Brak 616009610204009
24.

53

BIO SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/165 F: Calato Kama /
M: Boliwia / Hejnał
O: Julia Rawecka
B: Kiempa
K017330 616009530059810
25.

184

BISKWIT WLKP POL 2005 Wałach gniada F: Granillis / Granus
M: Bina / Czuwaj
O: Piotr Serocki
B: Jacek Okrój
K021139 007610209905
26.

219

BLACK AND WHITE sp POL 2005 G grey F: Campari M
M: Bejbi / Lamb
O: Dorota Inkielman
B: Stanek Diter
K018500 POL009540042205
27.

71

BOBI KUC POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ryszar Kołacki
B:
brak 616999610323109
28.

236

BOLERO DUE KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc:147 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Maciej Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
29.

201

Bolter F:
M:
O:
B:
30.

237

BON ARCUS m 2002 j.gn F: Cross/ Arcus xx
M: Bona / Cynik
O:
B:
K021289 61600764012208
31.

78

BONIEK SP POL 2008 Wałach tarantowata F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Bony / Koderit
O: Grzegorz Romanowski
B: Łukasz Grzywniak
K020614 616009670145708
32.

121

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
33.

51

BRENDAN WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Brenda / Czynel
O: Mateusz Wojciechowski
B: SK Racot
K022060 616007610117312
34.

111

BUBA KUC POL 1111 Wałach gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: Aleksandra Lauk
B: nn
brak
35.

163

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
36.

68

CADILLAC WLKP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Celyna / Landor
O: Joanna Mielniczek
B: Adam Mróz
K022195 616007520060012
37.

199

CAFISSIMO Westfalska GER 2009 Wałach siwa F: CORNADO I /CORNET OBOLENSKY
M: CORTINA/CARERAS
O: ADAM SAŁACKI
B: STEFANIE KOLTHOF
K022472 DE441411499709
38.

13

CAHIR Oldenburska GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Corrado sohn
M: Klacz
O: RJT Sp zoo
B: Niemcy
448077
39.

193

CALANTINO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
O: Aleksandra Mudry
B: Linse Burkhardt
K020135 DE421000592610
40.

156

CAMILLO SONG HANN GER 2007 Wałach gniada F: Now or Never M/ Voltaire
M: Allegra Giulia/ Argentinus
O: Ewa Rudzka
B: Julia Christoffers
K011984
41.

26

CAMPERA Z Z NED 2012 Klacz gniada F: Cumano
M: Sky/Libertino
O: Jos Lansink
B: Winstel Michael
Brak
42.

5

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Paweł Chudziak
B:
K015189 DE481810267106
43.

19

CANDY KUC POL 2008 Wałach kasztanowata F: Carmana's Neptun / Breeton Dai
M: Czikita / Radiator
O: NADARZEWSKA
B: N
K018656
44.

239

Carabinier F:
M:
O:
B:
45.

197

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco-Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
46.

222

CARMEN SP POL 2004 Klacz ciemnogniada/165 F: Qumball / Kimball
M: Calisson / Konig Sobieski
O:
B:
K010604 POL009670002004
47.

255

CARY F:
M:
O:
B:
48.

212

Casaro old 2009 gn F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O:
B:
K019608
49.

18

CASCARETTO OLD POL 2009 Ogier gniada F: Cascari / Cassini I
M: Havima / Nurjev
O: Marta Dąbrowska
B: Małgorzata &Tomasz Siergiej
K014677 DE418180685109
50.

215

Cashivo HaB han 2012 Wałach siwa F: Casino / Capitol I
M: Chiva / Coriolan
O:
B:
K023551 DE481810026812
51.

216

Casito Von Der Wuhr austriacki gorącokrwisty AUS 2013 Wałach gn F: Cash and Carry / Cash
M: Ascara / Veneur Du Luc
O: Alfred & Elisabeth Reiter
B: Alfred & Elisabeth Reiter
K023550 040008610061713
52.

161

CASQUELL HOL GER 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Casall / Caretino
M: V-Nicoretta / Newton
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata Siergiej
K015237 DE421000330709
53.

35

CASTIGO DE AMOR HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cascadello I / Casall
M: S-Con Line / Con Air
O: Karolina Dulęba
B: Marc Henrik Madelaine
K023882 421000071313
54.

166

CASTILLA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Chelsea L / Albaran
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K022794 616009610024513
55.

177

CATARINA 216 OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Patrycja Dziewolska
B: Paul Schockemole
K020513 DE418184042811
56.

103

CELEBRA SP POL 2010 Klacz gniada F: World Star IV / World Cup I
M: Caryca / Harwest
O: Arleta Tauchert
B: -
K021061
57.

34

CERTINA WLKP POL 2011 Klacz gniada/166 F: Carry Son / Carry
M: Cersania / Aviano
O: Monika Tadych
B: Monika Tadych
K019881 616007610183311
58.

181

CHANTEL WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata/170 F: Arktos / Geronimo
M: Cystyna / Robin
O: Joanna Krzyżostaniak
B: Jakub Rogacki
K022566 616007610053013
59.

56

CHATEAU P SP POL 2009 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Cheers / Maram
O: PIB INFRA Sp. z o. o.
B: Magda Kostrzewska
K018277 616009520108609
60.

41

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
61.

183

CHICA'S BOY Z ZANG BEL 2006 Wałach ciemnogniada F: Chicago I Z / Caretano Z
M: Namira Z / Nabab De Reve
O: Małgorzata Waligórska
B:
K019342 Z546806
62.

119

CHOOPERS CREEK Westfalska POL 2003 Wałach gniada F: Cordobes II
M: Fantasie
O: Michał Buzała
B: Niemcy
K010702
63.

89

CHRISTOBALDI HOL GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cassian
M: Hyazinthe II
O: xxxx
B: Lill-Bonnhoff Ute
123469
64.

15

CICERO Niemiecka GER 2010 Wałach siwa F: Ogier
M: Klacz
O: RJT Sp zoo
B: Niemiec
2222788
65.

96

CLINTARA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: Caria / Castillo
O: PK
B: Montis Sp.z o. o.
K018833
66.

102

COCA LIGHT SEMILLY SF FRA 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Arko III
M: MONTANA DU PAS
O: MACIEJ PIETRAS
B: SEMILLY
BRAK 11111111 1111111111111
67.

9

COCO CHANEL SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: cassilio
M: chanel
O: Anna Pakuła
B: mańczak paula
616009530054313
68.

124

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
69.

120

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
70.

17

CONAN MC MURPHY DRP DEU 2012 Wałach kasztanowata F: Ogier
M: Klacz
O: RJT Sp zoo
B: Niemiec
23880
71.

104

CONCERTO R.Z. KWPN POL 2007 Wałach gniada F: Vittorio / Calippo
M: Nefine / Calvados
O: Arleta Tauchert
B: -
K014549
72.

247

CONCERTO R.Z. KWPN NED 2007 G bay F: Vittorio
M: Nefine
O:
B:
K014549
73.

118

CONFFETTI Oldenburg DEU 2011 Klacz kara/174cm F: Catoki
M: High Light 3
O: Adam Miszczyszyn
B: Bartosz Szewczyk
none 433332028111 none
74.

182

CONSOTHO II Niem. Spoty. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
75.

129

CORDESSO Westfalska POL 2013 Ogier gniada F: Cordess
M: Cleine Queena
O: Renata Wójcik Matelska
B: Robert i Agnieszka Michalak
Brak
76.

231

CORSA HOL POL 2010 Klacz kara F: -----
M: ------
O: -------
B: ------
------
77.

101

CORSIMO SWB POL 2012 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Caf Pippi Lotta / Pavarotti van de Helle
O: Monika Pasik
B: Henryk Bisztyga
K021595 752004041201160
78.

40

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
79.

138

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
80.

208

CYRYL SP POL 2007 Wałach gniada F: Vandamme
M: Cyranka
O: Jan Binkiewicz
B: Jan Binkiewicz
brak
81.

6

CZUDYNO DE REM Z ZANG BEL 2008 Wałach siwa F: Cap Kennedy / Cassini II
M: Dyne / Dianthus
O: Zbigniew Ueberhan
B:
K018191 25000108116511E
82.

100

DAAB STEP SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Kilian 38 /
M: osia / Marino
O: Paweł Maruda
B: Monika Pasik
K023539 616009600152113
83.

52

DALIA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Browar / Sebastian
M: Dąbrowa / Enjoy Plan
O: Robert Rakowski
B: SK Iwno Sp. z o. o.
K020297 616006610076511
84.

214

Dansa Vittoria han 2007 Klacz gn F: Donnersmarck / Davignon I
M: Gwen / Guenzel
O:
B:
K016239 DE431319805707
85.

229

Dassilio F:
M:
O:
B:
86.

245

DAY DREAM II S SP POL 2001 Wałach gniada F: Mason / Contango
M: Daniela II / Lombard
O: Żaneta Kaniewska
B: Przemysław Sarnowski
K007237 POL009530007001
87.

154

DIAMANT Z Zangersheide BEL 2013 Klacz gniada F: Diamant De Semilly
M: Rivanna I
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022716
88.

205

DILERKA F:
M:
O:
B:
89.

37

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O:
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
90.

211

Dolar F:
M:
O:
B:
91.

204

DOLINA SP POL 2012 Klacz gniada F: Romeo Des Vaux/
M: Droga/
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
brak
92.

75

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
93.

176

DOUBLE DIAMOND Oldenburger Springpferd Fohlen GER 2008 Wałach kasztanowata F: Diamant De Semilly
M: Quantum Pleasure
O: Lidia Chilewska
B: Annamarie Hartmann
K018435
94.

223

DRAHMA SP POL 2012 Klacz kara F: HARTLAND
M: DAMA
O: Marta Birk
B: Józef Gockowiak
K023154
95.

44

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
96.

98

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 433332138511
97.

249

Econ Z F:
M:
O:
B:
98.

64

ELEANOR RUGBY SP POL 2008 Klacz gniada F: Placido
M: Elba
O: Adam Nicpon
B: Edmud Lipkowski
Brak
99.

218

Eustoma F:
M:
O:
B:
100.

202

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
Brak
101.

74

EX-DORADO G LTU LTU 2008 Wałach siwa F: Ex Orbitant
M: Veterok
O: Arleta Bodetko
B: Ona Gutkauskiene
LTU005170064108
102.

179

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
103.

114

FABER SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Farina / Czad
O:
B:
K021102 616009640008112
104.

58

FAIR DEAL L HOL GER 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Adele X / Cassini II
O: Jerzy Cerba
B: Karl-Heinrich Pries
K021422 DE421000194812
105.

67

FALLA SP POL 2012 Klacz gniada/161 F: Song /
M: Fraszka / Niels
O: Alicja Murakowska
B: Alicja Murakowska
K023799 616009530206812
106.

8

FAMIEBUR B KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: quassimodo vd molendreef
M: po Heartbreaker
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Craool
528003201006709
107.

226

Famorkus KWPN 2010 ogier gn F: Whistler / Holland
M: Pamorka / Voltaire
O:
B:
K017108 528003201006937
108.

48

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
109.

128

FEMME WV KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Wizzerd WV / Indoctro
M: Oneve / Concorde
O: Ferdynant Szczepanik
B:
K018535 528003201010612
110.

31

FERRARI WLKP POL 2013 Ogier siwa/168 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Francesca / Landor
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K022853 616007520028513
111.

170

FILHARMONIA KG SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko
M: Finezja KG
O: Natalia Frelichowska
B: Grzegorz Komin
K020023
112.

209

Finez Du Rouet 2012 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du R
M: Fuzja
O:
B:
K020654 616009610059612
113.

221

Flirt F:
M:
O:
B:
114.

159

FOCUS OLD POL 2012 Ogier kara/170 F: Fidiy Of Colors / Le Tot De Semilly
M: Nanette / Calido I
O: Angelika Ojczenasz
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021995 DE418182536212
115.

250

Forest Gump F:
M:
O:
B:
116.

256

FULEDA WLKP POL 2005 Klacz gniada F: Lasko / Lennon
M: Frabosa / Komandor
O: Hanna Nowakowska
B: SK Pępowo
K015567 POL007610140305
117.

228

Funny Boy F:
M:
O:
B:
118.

165

GAUDI L HOL GER 2013 Ogier siwa F: Cayado / Clearway
M: Zita VIII / Canto
O: Jan Ludwiczak
B:
K022796 DE421000047413
119.

207

Gepard F:
M:
O:
B:
120.

84

GINGER 827 HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Cartani / Carthago
M: G-Chiara / Caletto I
O: Łopato Krzysztof
B: Gestuet Charlottenhof Schwaerzestresse 1
K015271
121.

210

GIRARD sp 2012 Wałach kaszt F: Kingsten / Aldatus
M: Gilette / Corofini
O: Tomasz Zdziubkowski
B: Genactiv Sp. z o.o.
K021983 616009640058712
122.

244

Girlfrend F:
M:
O:
B:
616009600246913
123.

152

GIRO DE LA LUNA KWPN POL 2011 Wałach siwa F: Van Gogh / Numero Uno
M: Chica De La Lune / Cassini I
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
Chica de la Lune / Cassini I 528003201110279 105AT23
124.

79

GOOD DAY SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marta Romanowska
B: Marta Romanowska
K017464 616999610169110
125.

57

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B: S. Van Der Beek
K021947 528003201107074
126.

240

Goran wał. F:
M:
O:
B:
127.

49

GORDON SP POL 2007 Wałach gniada/166 F: Ludger / Laptop
M: Gaisma / Gints
O: Arleta Bodetko
B: Sylwester Kosiński
K017400 POL009680051507
128.

87

GRAD MŁP POL 2009 Ogier siwa F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Grawitacja / Chef Supreme
O: Krzysztof Łopato
B: SK Ochaby
K014099 616006540115709
129.

242

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: Maram/
M: Gwadiana/
O: Agnieszka Skotnicka
B: Renata Wójcik-Matelska
brak POL007520060806
130.

225

Granat F:
M:
O:
B:
131.

198

Granit SP 2013 Wałach c.gn F: Casino - L / Cassiano
M: Grenlandia / Landos
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K023319 616009610104713
132.

194

GUIDO SP POL 1111 Wałach gniada F: x
M: x
O: Aleksandra Lauk
B: b
brak
133.

90

GUYLA FT KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Crespo VDL /
M: Ilona /
O: Małgorzata Szydłowska
B:
brak
134.

45

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
135.

21

HAYADINA PP KWPN NED 2012 Klacz ciemnogniada F: Emerald Van't Ruytershof / Diamant De Semilly
M: Udina / Gran Corrado
O: Stal Poppelaars
B: Stal Poppelaars
K022872 528003201205087
136.

97

HAZELHORST'S DIAMO New Forest Pony NLD 2005 Wałach gniada/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
K023254
137.

243

Helvetia MK sp POL 2013 Klacz siwa F: Rasch / Ramirado
M: Huanita / Good Luck
O: Marek Kucharski
B: Marek Kucharski
K024072 616009600246913
138.

246

HELVETIA MK SP POL 2013 Klacz siwa F: Rasch ex. Rekrut
M: Huanita
O:
B:
brak
139.

139

HESTRI KWPN NLD 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: Cantos / Contender
M: Vestri / Kroongraaf
O: Ewelina Derda
B: P. Pool
K021911 528003201204689
140.

20

HEYODINUS PP KWPN NLD 2012 Wałach siwa F: Mylord Carthago
M: Wędlina/Corrado
O: Stal Poppelaars & Jos Lansink
B: Stal Poppelaars
Brak
141.

160

HIMALAJUS TRAK LTU 2004 Wałach kasztanowata/170 F: Komfortas / Fordas
M: Huana / Verdenas
O: Angelika Ojczenasz
B:
K010091 LTU002520135504 103UM65
142.

30

HUNTER SP POL 2013 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco Blu
M:
O: Krzysztof Połczyński
B: SK Nowielice
brak
143.

95

I-KATAR Typ Szlachetny POL 2010 Wałach gniada/165 F: Turbud Quirinus
M: Turbud Izyda
O: Ewa Ziółkowska
B: Zbigniew Łoś
Brak
144.

169

IN GOMERA L WLKP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Vulkan L / Vulkano
M: Inwencja / Empik
O: Jan Ludwiczak
B: Helena Beym
K022798 616007610078813
145.

131

IRYDION SP POL 2012 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
Brak
146.

36

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
147.

153

IVORY COAST KWPN POL 2013 Klacz gniada F: Numero Uno /
M: Capitale 5 / Carthago
O: SK Ciekocinko
B: SK Ciekocinko
K022715 528003201308729
148.

110

JUBEL KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc: F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
brak
149.

143

JUMPER WLKP POL 2004 Ogier gniada F: Harwest / Indoctro
M: Juta / Burnus
O: Krzysztof Przybyszewski
B: Stanisław Kujawa
K009555 POL007611060404
150.

32

KALMIA WLKP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Faust Z /
M: Kalina /
O: Marcin Ćwik
B:
brak
151.

195

KARA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada F: nn/nn
M: nn/nn
O:
B:
K021103 616999610260505
152.

47

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc: F: -
M: -
O: Marta Klonowska - Brzeska
B: -
-
153.

196

KLARA-W SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
154.

112

KOMPAN SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: c
M: d
O: Mokra
B: e
brak
155.

46

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
156.

127

KRONOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Diarado/
M: Karmelowa Dama/
O: Żaneta Kaniewska
B: Andrzej Hermann
brak
157.

115

KWARTA SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/159 F: Junior /
M: Karlina / Kwakier
O: Małgorzata Szymańska
B: Majątek Ziemski Niwa
K020636 POL009670113606
158.

206

KWIRYN F:
M:
O:
B:
159.

60

LA NOBLESSE VULKAN L WESTF POL 2013 Ogier siwa F: Vulkan L / Vulkano
M: La Dame Blanche L / Cassiano / Cassini I
O: Jerzy Cerba
B: Jan Ludwiczak
K023757 616009610024713
160.

180

LACRIN SP POL 2013 Klacz gniada/170 F: Comandor / Contender
M: Loreen 73 / Caretino
O: Rafał Kiernikowski
B: Dariusz Juszczak
K022567 616009610084313
161.

109

LADY DREAM SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Califax / Calido I
M: Little Lady / Donzini
O:
B:
K021099 616009540017211
162.

82

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 cm F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
163.

190

LARIANT Wielkopolska POL 2005 Wałach ciemnogniada/167 F: Lwówek
M: Lawa
O: Lewandowska Dorota
B: Ogonowski Kazimierz
K015197
164.

130

LE COU COU OLD GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Renata Wójcik-Matelska
B:
K018361 DE418182092009
165.

213

Lexus F:
M:
O:
B:
166.

144

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K016799 POL009640013408
167.

137

LORD VULKAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vulkan L
M: Lili
O: Patrycja Zubko
B: Bartosz Szymborski
LKRWZJ/1932/17
168.

155

LOTA NN POL 2008 Klacz kasztanowata F: Kubuś
M: Liza
O: Przydanek Patrycja
B: Witt Hubert
K022742
169.

145

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Lantana / Come On
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K019442 616009640069910
170.

238

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
171.

132

LUGANO . POL 2011 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Marcin Matelski
B: .
Brak
172.

186

MARCO Wielkopolska POL 2008 Wałach gniada F: Azer
M: Miranda
O: Agnieszka Hildebrańska
B: Kozera Marek
Brak POL 007610111608
173.

105

MARKIZA SP POL 1111 Klacz ciemnogniada F: c
M: d
O: x
B: x
brak
174.

227

Markiza II F:
M:
O:
B:
175.

80

MATSON V BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Varoline / Cash
O:
B: Leo Vermeiren
K022985 056002W00301736
176.

69

MAYBE ME Wielkopolska POL 2010 Klacz kasztanowata/170 F: Mariot
M: Moja Księżniczka
O: Magdalena Kaczmarek-Duroł
B: Beata Kowalska
brak 616 007 52 01144 10
177.

24

MISTER BEAN VANY HEIKE BWP BEL 2012 Ogier gniada F: Cumano
M: Esmeralda Vany Heike/Nabab De Reve
O: Jos Lansink
B: Karel Boonen
Brak
178.

99

MOJRA FAVO TRAK POL 2013 Klacz ciemnogniada/167 F: Favoritas /
M: Malaruna / Arianin
O: Maciej Pietras
B: Maciej Pietras
K023538 POL732010064713
179.

88

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617 616009680020612
180.

232

MOULIN ROUGE G SP POL 2011 Klacz gniada F: Ekwador / Elvis
M: Malanda / Equador
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K018886 616009640030210 104RT40
181.

25

MUJALLIN VD MALTAHOEVE BWP BEL 2012 Wałach gniada F: Nabab De Reve
M: Habibi Van De Maltahoeve/Darco
O: Jos Lansink
B: CVOA De Maltahoeve
Brak
182.

146

NANA PONYSPORT Kuc Feliński POL 2007 Klacz bułana/kuc:141 F: Kajus GB
M: Nirwana
O: Karolina Kowalska
B: Barbara Guniewicz
K022346 013 57 03157 07
183.

33

NAOMI II C SP POL 2013 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Nancy / Concert
O: Marcin Ćwik
B: Marcin Ćwik
K022852 616009520028213
184.

3

NEVILLE II S SP POL 2012 Wałach gniada F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Stanisław Szurik
B: Stanisław Szurik
K022631 616009520028612
185.

126

NEVILLE S SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Leoville
M: Nestia S
O: Renata Wójcik-Matelska
B: Stanisław Szurik
Brak
186.

29

NORWICH WLKP POL 2013 Ogier siwa F: Corrado Boy / Corrado I
M: Niagara / Gaidar
O: Ireneusz Ćwik
B: Ireneusz Ćwik
K023436 616007520028413
187.

158

NOWIKA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Conte Grosso
M: Nowanta
O: Angelika Ojczenasz
B: Joanna Łuczaj
K022847
188.

77

ONLY YOU SP POL 2002 Wałach gniada F: Ignam/
M: Octet/
O: Rafał Miszewski
B: Krzysztof Pałyska
brak
189.

117

ORLANDO B SP POL 2011 Ogier kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
190.

72

PASJONATA AMIGO Kuc Wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Sylwia Kamińska
K018348 POL013610020809
191.

200

Paso Dobla 2012 F:
M:
O:
B:
192.

147

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
193.

140

PRADO WLKP POL 2007 Wałach gniada F: Le Voltaire / Voltaire
M: Parada / Czynel
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K011786 POL007610171207
194.

233

Predator 2008 j.gn F: Bajou Du Rouet
M: Piwonia
O:
B:
K021289 61600764012208
195.

86

PRETTY CENTO OLD GER 2002 Klacz gniada F: Cento / Capitol
M: Pretty Silvia / Silvio I
O: Krzysztof Łopato
B: Gestuet Lewitz
K016371 DE418180031902
196.

203

PRINCESSA F:
M:
O:
B:
197.

55

PRINZ PATTON SP POL 2010 Wałach gniada F: Cottonclub / Cantus
M: Pretty Women / Gracieux
O: Szymon Tamborski
B: Jan Szpak
K016936 616009640033210
198.

123

QUELLO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Quidam's Hero / Quidam's Rubin
M: Hana / Cantanis
O: Angelika Ojczenasz
B:
K019328 DE418180224511
199.

94

QUICK BARNETTO WEST GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Polydora / Polydor
O: Gabriel Waszkiewicz
B:
K023963 DE441410604211
200.

217

Quintello han 2011 Wałach siwa F: Quidam de Revel / Jalisco
M: Tonia I / Cassini I
O:
B:
K020475 DE421000154811
201.

150

RAPSODIA SP POL 2007 Klacz gniada F: Dżahil
M: Rani
O: krystyna wojciechowska
B: ewa husarska
K020634
202.

122

RAVEN WKPN NED 2002 Wałach gniada F: PLACIDO
M: Matka
O: Marian Nickel
B: Holandia
PZJ
203.

234

REBUS wlkp. POL 2009 G bay F: Faust Z / Furioso II
M: Rita / Landjonker S
O:
B:
K016308
204.

92

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
205.

39

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
206.

93

ROBIN B WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Elekt /
M: Ramona /
O: Gabriel Waszkiewicz
B: Aleksander Bressa
brak
207.

148

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy /
M: Rubież /
O:
B:
K014590 POL009610172107
208.

141

ROGANO WLKP POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Rogatywka / Landos
O: Krzysztof Mocek
B: SK Racot
K023329 616007610106313
209.

1

Rotella Star sp POL 2013 klacz siwa F: Otello/Winner
M: Rosa B / Rapsod
O: Krystian Starkowski
B: Hubert Starkowski
616 007 61 00123 13
210.

171

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Masini / Dixieland
M: Segasta / Special Power
O: Paweł Fortuniak
B: SK Kozienice Sp. z o. o.
brak
211.

66

SATYR SP POL 2001 Wałach kasztanowata F: CZYNEL
M: SUPRA
O: IRENEUSZ SIEKIERSKI
B: brak
K023798 POL 009 61 11350 01
212.

134

SELENA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/168 cm F: Landjonker S / Landjonker
M: Saxon Way / Professional
O: Izabela Dreger
B: Jerzy Jakubczak
K014244 POL009580118005
213.

7

SOLALI SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lasko
M: Sterczyna / Alagos
O: Zbigniew Ueberhan
B: Stefan Kierznowski
K015465 POL009670142707
214.

149

SPARTAKUS L Holsztyńska GER 2010 Wałach siwa F: Calido I
M: Irina VI/Capitol I
O: Martyna Piotrowska
B:
K018935
215.

125

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Stakkato / Spartan
M: Chacca-Diva / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K023735 DE431319602412
216.

27

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando /
M: Delilah /
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
brak
217.

54

SZAFIR SP POL 2007 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jakub Rawecki
B:
brak
218.

142

SZOGUN KUC POL 2004 Wałach siwa/kuc:137 F: ANGELO
M: SZAMPANKA
O: ALICJA HENDRYS
B: MIROSŁAW GŁODOWSKI
LKPZJ/67/17
219.

116

TALENT CHARBONIERE SF FRA 2007 Ogier gniada F: Diamant de Semilly SF
M: Girl IV SF/ Papillon Rouge SF
O: Pro- Hippika
B: Daniel Dairou
brak
220.

70

TAMBURYNEK Kuce I Konie Małe POL 2004 Wałach gniada/kuc:150 cm F: Bolero
M: Tina
O: Ryszard Kołacki
B: Ryszard Kołacki
K010453 POL 013 64 0007904
221.

61

TAMINA XV HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Andrzej Kramer
B:
K013340 DE421000403503
222.

220

Tancerz F:
M:
O:
B:
223.

28

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante /
M: Tritti /
O: Marcin Ćwik
B: Tomaszewska Anna
brak
224.

175

TISJAN Dansk Varmblod DEN 2005 Wałach kasztanowata F: Tiziano
M: U.N.
O: Lidia Chilewska
B: Kaj Jensen
K019509
225.

42

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
226.

185

TOFFI Typ Pogrubiany POL 2008 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Wojciechowski Marek
B: Wojciechowski Marek
brak
227.

168

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Ogier ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
228.

62

UMBRO SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Armitage / Argentinus
M: Urielle / Silvio I
O: Żaneta Wolny
B: Stanisław Marek Jóźwiakowski
K014687 616009610171309
229.

164

VALENTIN L HAN GER 2011 Wałach gniada F: Valentino / Now Or Never M
M: Sabrina / Sigular Joter I
O: Jan Ludwiczak
B:
K023937
230.

157

VASCO HAN GER 2011 Wałach kasztanowata F: Van Helsing / Valentino
M: Lucie / Le Primeur
O: Bartosz Czaprański
B:
K020881 DE431310523411
231.

253

Vossie F:
M:
O:
B:
232.

63

WADERA SP POL 2009 Klacz gniada F: Player /
M: World Lady /
O: Przemysław Kąkol
B: Zbigniew Rzepecki
brak
233.

113

WALENCJA SP POL 2003 Klacz siwa/kuc: F: x
M: z
O: Lauk
B: n
brak
234.

254

WESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Elf / Fanimo
M: Wegunda I / Noble Roi
O: Roman Meger i Adrian Burzych
B: Waldemar Bąk
K020686 6160096610376
235.

91

WIR WLKP POL 2003 Wałach gniada F: Figlarz
M: Wadera
O: Michał Podgórny
B: Piotr Podgórny
brak
236.

136

WOLF'S MORITZ V DRP GER 2007 Wałach siwa/kuc:140 F: Corado / Constantin
M: Mona / Brillant
O: Anna Dunst
B: Wolf Eduard Niemann
K018713 DE434340050807
237.

59

ZARETINO Polski Koń Szlachetny Połkrwi POL 2006 Wałach gniada F: Cajero
M: Zacna
O: Maria Goss
B: Anna Kierznowska
brak
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
50
SUM:
50.00
Chilewski Mikołaj Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
400
SUM:
400.00
Ćwik Magdalena Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
250
SUM:
250.00
Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Gauza Bartosz Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
100
SUM:
100.00
Kasperek Maciej Racocki KJ
400
SUM:
400.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
250
SUM:
250.00
Krywult Amelia bpk
50
SUM:
50.00
Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
100
SUM:
100.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
200
1500
SUM:
1700.00
Łopato Justyna KJ Dilmar
200
500
SUM:
700.00
Łopato Weronika KJ Dilmar
300
SUM:
300.00
Maślana Alicja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
400
SUM:
400.00
Matelski Marcin KJ Dilmar Kobylarnia
100
200
100
600
1000
SUM:
2000.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
600
500
SUM:
1200.00
Nicpoń Adam SK Ciekocinko
100
SUM:
100.00
Ojczenasz Angelika Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
300
300
500
SUM:
1100.00
Pasik Monika LKJ Gałkowo
100
250
100
SUM:
450.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
200
SUM:
200.00
Polczyk Magdalena Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Puszkiewicz Natalia St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
200
SUM:
200.00
Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
300
SUM:
300.00
Romanowska Marta bpk
300
300
SUM:
600.00
Rudzka Paulina KS Stangret Kielce
400
400
300
SUM:
1100.00
Szczubiał Katarzyna Profil Piła
50
SUM:
50.00
Zubrycka Małgorzata JKS Rywal Grudziądz
200
250
SUM:
450.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Wioletta
DILERKA (205)
2017-07-15
20
2017-07-15
2017-07-16
8
2017-07-16
26
Babiak Filip
JKS Elcon Szczecin
COMPASS (120)
2017-07-15
51
2017-07-16
20
BORN FREE (121)
2017-07-15
30
2017-07-15
23
2017-07-16
13
2017-07-15
29
2017-07-15
2017-07-16
1
2017-07-16
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
DUCATI (44)
2017-07-15
8
2017-07-15
20
2017-07-16
11
2017-07-16
Becker Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
Econ Z (249)
2017-07-16
25
2017-07-16
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
CAHIR (13)
2017-07-15
36
2017-07-15
39
2017-07-16
5
50
CICERO (15)
2017-07-15
2017-07-16
19
2017-07-16
37
2017-07-15
13
2017-07-16
14
2017-07-15
21
Bieńkowska Anna
Klub Jeździecki Cavallino
SZOGUN (142)
2017-07-16
15
2017-07-16
2017-07-16
4
Birk Marta
Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
DRAHMA (223)
2017-07-15
53
2017-07-15
2017-07-16
11
2017-07-16
Bodetko Kamila
JKS FER Więckowice
GORDON (49)
2017-07-16
12
2017-07-16
55
2017-07-16
2017-07-16
25
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
AKT (107)
2017-07-15
71
2017-07-15
54
CAREA (197)
2017-07-15
44
2017-07-15
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-07-15
22
2017-07-16
13
2017-07-15
ROBIN B (93)
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-15
76
2017-07-15
2017-07-15
6
2017-07-15
59
2017-07-15
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
PRINCESSA (203)
2017-07-15
6
2017-07-15
44
2017-07-16
19
2017-07-16
54
Buzala Maria
KJ Dilmar
2017-07-15
30
2017-07-15
9
2017-07-16
18
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (196)
2017-07-15
8
2017-07-15
1
Cepa Anna
KS Idmar Krajkowo
2017-07-15
78
2017-07-15
2017-07-15
Chilewski Mikołaj
Stowarzyszenie Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki
TISJAN (175)
2017-07-15
17
2017-07-15
9
2017-07-16
8
2017-07-16
7
2017-07-15
2
400
2017-07-15
2017-07-16
19
2017-07-16
13
Cholerzyńska Beata
JUKS Mieczewo
RODERYK (148)
2017-07-15
12
2017-07-15
3
Choynowski Rafał
KJ Gołębin Stary
2017-07-15
60
2017-07-15
55
2017-07-15
34
2017-07-15
15
2017-07-15
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
2017-07-15
36
2017-07-15
14
2017-07-16
25
2017-07-16
12
Granit (198)
2017-07-15
25
2017-07-16
4
2017-07-15
Ciecholewska Zofia
KJ Classic Solec Kujawski
Funny Boy (228)
2017-07-15
21
2017-07-15
25
2017-07-16
22
2017-07-16
Dassilio (229)
2017-07-15
23
2017-07-15
2017-07-16
20
2017-07-16
2017-07-16
Ćwik Magdalena
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
KALMIA (32)
2017-07-15
58
2017-07-15
56
2017-07-16
31
2017-07-16
50
2017-07-15
6
2017-07-16
1
250
2017-07-15
CERTINA (34)
2017-07-15
29
2017-07-15
16
2017-07-16
11
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (28)
2017-07-15
1
2017-07-15
2017-07-16
4
2017-07-16
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
MONARIO (88)
2017-07-15
10
2017-07-16
6
2017-07-15
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
ORLANDO B (117)
2017-07-15
11
2017-07-15
33
2017-07-16
23
2017-07-16
4
100
VASCO (157)
2017-07-15
18
2017-07-15
43
2017-07-16
7
2017-07-16
20
Dembska Martyna
bez przynależności klubowej
TOFFI (185)
2017-07-15
18
2017-07-15
13
2017-07-15
2017-07-16
3
2017-07-16
6
2017-07-16
Derda Ewelina
Koniński KJ Sawanna
HESTRI (139)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
30
2017-07-16
Dreger Magdalena
KJ Stajnia z Kopytem
SELENA (134)
2017-07-15
8
2017-07-15
19
Dunst Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-07-15
2017-07-15
Duroł Zuzanna
Stajnia Jarużun
2017-07-15
2017-07-15
Dziewolska Zofia
LKJ Abaria Iwno
2017-07-15
25
2017-07-15
19
2017-07-16
33
2017-07-16
9
Frankiewicz Paulina
Atrium Swarzędz
LOTA (155)
2017-07-15
27
2017-07-15
2017-07-15
Frelichowska Natalia
KJ Oxer Inowrocław
2017-07-15
27
2017-07-15
27
2017-07-16
13
2017-07-16
51
Gapska Marta
Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
2017-07-16
36
2017-07-15
8
2017-07-16
8
2017-07-15
Garbacz Natalia
St. KJ Korona Wałcz
EXPERT (179)
2017-07-15
22
2017-07-15
40
2017-07-16
21
2017-07-16
30
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2017-07-15
26
2017-07-15
47
Gauza Bartosz
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
NORWICH (29)
2017-07-15
8
2017-07-16
5
2017-07-15
HUNTER (30)
2017-07-15
74
2017-07-15
10
2017-07-16
14
2017-07-15
FERRARI (31)
2017-07-15
3
100
2017-07-16
2017-07-15
Gdaniec Mirosława
SSOJ Jaszczółtowo
2017-07-15
23
2017-07-15
36
2017-07-16
2017-07-16
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
Bolter (201)
2017-07-15
57
2017-07-15
2017-07-16
10
2017-07-16
38
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
BED BOY (43)
2017-07-15
34
2017-07-15
42
2017-07-16
14
2017-07-16
29
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
BON ARCUS (237)
2017-07-15
70
2017-07-15
2017-07-15
46
2017-07-16
33
2017-07-16
49
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
JUBEL (110)
2017-07-15
6
2017-07-15
22
BUBA (111)
2017-07-16
WALENCJA (113)
2017-07-15
15
2017-07-15
Gornicka Kornelia
bez
BEL (106)
2017-07-15
10
KARA (195)
2017-07-15
1
2017-07-15
Goss Maria
brak
2017-07-15
3
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
GAUDI L (165)
2017-07-15
4
2017-07-15
21
2017-07-15
2017-07-15
5
2017-07-15
2017-07-15
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
TISSOT (42)
2017-07-15
3
2017-07-15
57
2017-07-16
44
2017-07-16
24
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2017-07-15
15
2017-07-15
47
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-15
35
2017-07-15
24
2017-07-16
2017-07-16
Jakubów Aleksandra
BKS Kłos Budzyń
CYRYL (208)
2017-07-15
75
2017-07-15
11
2017-07-15
7
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-07-16
2017-07-16
53
Kąkol Wiktoria
MUKS Bielice
WADERA (63)
2017-07-15
32
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Kaniewska Maja
KJ Gołębin Stary
Casaro (212)
2017-07-15
13
2017-07-15
18
Kapała Filip
Harmony Club Poznań
SALMIN (171)
2017-07-15
30
2017-07-15
77
2017-07-16
42
2017-07-16
Kasperek Maciej
Racocki KJ
PRADO (140)
2017-07-15
1
400
2017-07-15
39
2017-07-16
30
2017-07-16
10
ROGANO (141)
2017-07-15
33
2017-07-15
13
2017-07-16
34
2017-07-16
15
2017-07-15
Kazlou Siarhei
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-15
28
2017-07-15
14
2017-07-15
BUENO L (163)
2017-07-15
66
2017-07-15
9
2017-07-15
2017-07-15
17
2017-07-15
64
Kiałka Karolina
MUKS Bielice
MARCO (186)
2017-07-15
10
2017-07-16
9
2017-07-16
38
Kicińska Weronika
KJ Cavallo Szczecin
2017-07-15
2
2017-07-15
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
QUELLO (123)
2017-07-15
35
2017-07-15
45
COCO GOLD (124)
2017-07-15
63
2017-07-15
16
STALUE (125)
2017-07-15
62
2017-07-15
2
250
2017-07-15
Knajdek Weronika
KJ Cavallino
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-16
6
2017-07-16
2017-07-16
Kociałkowska Olga
brak
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
5
Kołacka Lena
KJ Sokół Damasłwek
2017-07-15
4
2017-07-15
26
2017-07-16
4
2017-07-16
19
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damaslawek
2017-07-15
9
2017-07-15
23
2017-07-16
36
2017-07-16
9
BOBI (71)
2017-07-15
2
2017-07-15
11
2017-07-16
2
2017-07-16
16
Kołaczyk Agata
Goran (240)
2017-07-15
2017-07-15
14
2017-07-16
10
2017-07-16
Kondratowicz Ireneusz
LKS Cwał Poznań
2017-07-16
39
2017-07-16
32
Kopania Joanna
KJ Rancho Poznań
2017-07-15
49
2017-07-15
2017-07-16
Korczyński Jan
Profil Piła
HASAN (45)
2017-07-15
2
2017-07-15
2017-07-16
7
2017-07-16
Kosek Katarzyna
JKS Fer Więckowice
Girlfrend (244)
2017-07-15
59
2017-07-15
37
2017-07-16
29
2017-07-16
32
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2017-07-15
43
2017-07-15
Kozłowska Dominika
MUKS Bielice
WIR (91)
2017-07-15
15
2017-07-15
47
2017-07-16
2
2017-07-16
2
Kozłowski Dominik
KJ Cavallino
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Krywult Amelia
bpk
2017-07-15
30
2017-07-15
4
50
2017-07-16
1
2017-07-16
22
Krzyżostaniak Joanna
KJ Leśna Podkowa Rychlik
LACRIN (180)
2017-07-15
24
2017-07-16
16
2017-07-15
CHANTEL (181)
2017-07-15
20
2017-07-16
8
2017-07-15
2017-07-15
65
2017-07-15
2017-07-16
24
2017-07-16
35
Kurpiński Daniel
JKS Dako Galant Skibno
2017-07-15
22
2017-07-15
Kwiatkowska Klaudia
KJ Sokół Damasławek
2017-07-15
2017-07-15
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
2017-07-15
41
2017-07-15
19
2017-07-16
5
100
2017-07-16
15
LUCAS (145)
2017-07-15
28
2017-07-15
25
2017-07-16
8
2017-07-16
38
Laskowska Miłosława
KJ Cavallino
2017-07-15
33
2017-07-15
20
Laskowska Paulina
KJ CAVALLINO
2017-07-16
5
2017-07-16
16
CANDY (19)
2017-07-15
34
2017-07-15
2017-07-16
12
2017-07-16
Laskowska Paulina
KJ Cavallino
2017-07-15
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
ALDO (108)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
7
2017-07-15
52
Lewandowska Kinga
KJ Stajnia Jarużyn
LARIANT (190)
2017-07-15
2017-07-15
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2017-07-15
14
2017-07-15
21
2017-07-16
7
Ludwiczak Hubert
Budzyński KS Kłos
2017-07-15
63
2017-07-16
28
2017-07-15
43
2017-07-16
34
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
23
2017-07-16
2017-07-15
2017-07-15
40
2017-07-16
26
2017-07-15
20
2017-07-15
2017-07-16
11
2017-07-16
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2017-07-15
10
2017-07-15
8
2017-07-16
23
2017-07-16
CORSA (231)
2017-07-15
28
2017-07-15
4
200
2017-07-16
2017-07-15
16
2017-07-15
10
2017-07-16
34
2017-07-16
1
1500
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
2017-07-15
23
Łazarczyk Agata
Stajnia Gliszcz
Flirt (221)
2017-07-15
19
2017-07-15
2017-07-15
Łopato Justyna
KJ Dilmar
2017-07-15
20
2017-07-16
5
200
GRAD (87)
2017-07-15
31
2017-07-15
6
2017-07-16
1
500
Łopato Weronika
KJ Dilmar
2017-07-15
31
2017-07-15
15
2017-07-16
3
300
2017-07-16
6
BAJDER (85)
2017-07-15
31
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
15
Łukasiak Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2017-07-15
25
2017-07-15
4
2017-07-16
12
2017-07-15
2017-07-15
49
2017-07-15
53
2017-07-16
17
2017-07-16
14
Maślana Alicja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
Predator (233)
2017-07-15
35
2017-07-15
50
2017-07-16
26
2017-07-16
33
REBUS (234)
2017-07-15
8
2017-07-15
22
2017-07-16
1
400
2017-07-16
16
Matelski Marcin
KJ Dilmar Kobylarnia
KRONOS (127)
2017-07-15
26
2017-07-15
3
100
2017-07-16
2
200
2017-07-15
FEMME WV (128)
2017-07-15
5
100
2017-07-15
1
600
2017-07-16
2
1000
IRYDION (131)
2017-07-15
61
2017-07-15
48
2017-07-16
6
2017-07-16
4
2017-07-15
LUGANO (132)
2017-07-15
38
2017-07-15
2017-07-16
6
2017-07-16
46
Matławski Piotr
BPK
2017-07-15
51
2017-07-15
17
2017-07-15
Matławski Piotr
bpk
2017-07-15
2017-07-16
9
Meger Roman
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
WESTA (254)
2017-07-16
42
2017-07-16
27
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (238)
2017-07-16
14
2017-07-16
Milczarek Nina
Tuszyński KJ Garbówek
RISOTTO (39)
2017-07-15
4
100
2017-07-15
17
2017-07-16
21
2017-07-16
3
600
CYANDRA (40)
2017-07-15
1
500
2017-07-15
18
2017-07-16
22
2017-07-16
8
Miszczyszyn Julia
Waldenbuch Stuttgart
CONFFETTI (118)
2017-07-15
5
2017-07-15
Miszewski Rafał
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-15
21
2017-07-15
2017-07-16
52
2017-07-16
Mokra Nadia
Budzyński KS Kłos
KOMPAN (112)
2017-07-15
13
2017-07-15
19
Mudry Aleksandra
WTK Hermanów
CALANTINO (193)
2017-07-15
44
2017-07-15
21
2017-07-16
34
2017-07-16
Murakowska Alicja
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
SATYR (66)
2017-07-16
2017-07-16
FALLA (67)
2017-07-16
2017-07-16
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-07-15
61
2017-07-15
38
2017-07-16
28
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
RAPSODIA (150)
2017-07-15
32
2017-07-15
5
100
2017-07-16
Nicpoń Adam
SK Ciekocinko
2017-07-15
27
2017-07-15
12
2017-07-16
24
2017-07-15
37
2017-07-15
7
2017-07-16
10
2017-07-15
DIAMANT Z (154)
2017-07-15
6
2017-07-15
5
2017-07-16
7
2017-07-15
Nowak Agnieszka
LKS Cwał Poznań
2017-07-15
42
2017-07-16
2017-07-15
11
2017-07-16
2017-07-15
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
Vossie (253)
2017-07-16
7
2017-07-16
Ojczenasz Angelika
Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
NOWIKA (158)
2017-07-15
41
2017-07-16
45
2017-07-15
4
2017-07-15
FOCUS (159)
2017-07-15
10
2017-07-15
13
2017-07-16
2017-07-16
1
300
2017-07-15
HIMALAJUS (160)
2017-07-15
3
300
2017-07-15
2
500
2017-07-16
11
CASQUELL (161)
2017-07-15
6
2017-07-16
9
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team
2017-07-15
28
2017-07-15
4
2017-07-16
43
2017-07-16
Pacała Aleksandra
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-15
9
2017-07-15
12
2017-07-16
5
2017-07-16
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2017-07-15
24
2017-07-15
7
2017-07-16
10
2017-07-15
16
2017-07-15
23
2017-07-16
17
2017-07-16
6
2017-07-15
Pasik Monika
LKJ Gałkowo
2017-07-15
73
2017-07-15
19
2017-07-16
7
2017-07-16
11
2017-07-15
DAAB STEP (100)
2017-07-15
52
2017-07-15
11
2017-07-16
14
2017-07-16
3
100
2017-07-15
CORSIMO (101)
2017-07-15
32
2017-07-16
44
2017-07-15
1
250
2017-07-16
3
100
2017-07-15
2017-07-15
40
2017-07-16
35
2017-07-15
9
2017-07-16
7
2017-07-15
Pawlak Angelika
brak
FABER (114)
2017-07-15
8
2017-07-15
Perlikowski Rafał
SSOJ Jaszczółtowo
Famorkus (226)
2017-07-15
35
2017-07-16
Piatek Ryszard
bez
MARKIZA (105)
2017-07-15
31
2017-07-15
Piątek Zuzanna
bpk
SZAFIR (54)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Pierzyńska Paulina
KJ Abrasives Group
Quintello (217)
2017-07-15
12
2017-07-15
7
2017-07-16
39
2017-07-16
39
Piotrowska Martyna
JKS Agro-Pol Trzebiatów
2017-07-16
16
2017-07-16
27
Piwczyńska Julia
Stajnia Gliszcz
Tancerz (220)
2017-07-15
4
2017-07-15
3
2017-07-15
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2017-07-15
3
200
2017-07-15
15
Polczyk Magdalena
Tuszyński KJ Garbówek
ARON (38)
2017-07-15
2
2017-07-15
5
50
2017-07-16
18
2017-07-16
37
Połczyńska Zofia
KJ Sokół Damasławek
DUCIANO (98)
2017-07-15
38
2017-07-16
47
Przybyszewska Agata
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
JUMPER (143)
2017-07-16
21
2017-07-16
13
Puszkiewicz Natalia
St. Kujawsko-Pomorski KJ Bydgoszcz
BISKWIT (184)
2017-07-15
5
2017-07-15
62
2017-07-16
3
200
2017-07-16
26
Putz Wiktoria
KJ Oxer Inowrocław
ASPENA (192)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
2017-07-16
Racinowska Emilia
KJ Dilmar
BARON (2)
2017-07-15
54
2017-07-15
2017-07-16
23
2017-07-16
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
2017-07-15
26
2017-07-15
11
2017-07-15
59
2017-07-15
7
2017-07-15
2017-07-15
67
2017-07-15
1
300
2017-07-15
Rakowska Luiza
St. KJ Gronówka
DALIA (52)
2017-07-15
24
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Rawecki Jakub
BPK
BIO (53)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Rolewska Klaudia
KJ Gołębin Stary
2017-07-15
32
2017-07-15
Romanowska Luiza
St. KJ Korona Wałcz
BONIEK (78)
2017-07-16
25
2017-07-16
48
Romanowska Marta
bpk
BONIEK (78)
2017-07-15
9
2017-07-15
46
2017-07-15
2
300
2017-07-15
11
2017-07-16
2
300
2017-07-16
40
Rudzka Paulina
KS Stangret Kielce
2017-07-15
12
2017-07-15
3
400
2017-07-16
2
400
2017-07-16
4
300
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
ASTIL L (167)
2017-07-15
16
2017-07-15
2017-07-15
8
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-15
7
2017-07-15
18
2017-07-15
Skotnicka Nicole
KJ Dilmar
GRAFFA (242)
2017-07-16
12
2017-07-16
12
Skwarczyńska Sandra
Pałucki Klub Jeździecki
Bangi (224)
2017-07-16
21
2017-07-16
37
Starkowski Krystian
JKS Fer Więckowice
2017-07-16
9
2017-07-16
17
Starzyńska Gabriela
BKS Kłos Budzyń
KWIRYN (206)
2017-07-15
69
2017-07-15
9
Gepard (207)
2017-07-15
10
2017-07-15
Suminska Ewa
KJ Młyńska Struga
CAFISSIMO (199)
2017-07-15
79
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Świtalska Magda
KJ Sokół Damasławek
Dolar (211)
2017-07-15
2017-07-15
21
2017-07-16
2017-07-16
8
Sygierycz Sandra
Eustoma (218)
2017-07-15
72
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
22
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2017-07-15
55
2017-07-15
Szczepańska Małgorzata
Brak
BELMONDO (172)
2017-07-15
24
2017-07-15
2017-07-16
8
2017-07-16
Szczubiał Katarzyna
Profil Piła
2017-07-15
17
2017-07-15
2017-07-16
40
2017-07-16
4
50
Szejner Jagoda
KJ Sokół Damasławek
DOLINA (204)
2017-07-15
2017-07-15
6
2017-07-16
20
2017-07-16
31
Szydłowski Igor
KS Idmar Krajkowo
2017-07-15
2017-07-15
Szymańska Magdalena
bpk
KWARTA (115)
2017-07-15
1
2017-07-15
2017-07-16
3
2017-07-16
Tamborski Szymon
bpk
2017-07-15
50
2017-07-15
2017-07-15
19
Tauchert Oliwia
St. J Baborówko
CELEBRA (103)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
13
2017-07-16
2017-07-15
16
2017-07-16
Tchorzewska Monika
KJ Abrasives Group
Granat (225)
2017-07-15
39
2017-07-15
Teske Angelika
Budzyński KS Kłos
GUIDO (194)
2017-07-15
17
2017-07-15
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2017-07-15
9
2017-07-15
2017-07-16
3
2017-07-16
Ueberhan Patrycja
WTK Hermanów
2017-07-15
46
2017-07-15
29
2017-07-16
29
2017-07-16
40
SOLALI (7)
2017-07-15
14
2017-07-15
2017-07-16
28
2017-07-16
Waligórska Karolina
LKS Cwał Poznań
2017-07-15
58
2017-07-15
34
2017-07-16
31
Wawrzyniak Pola
Tuszyński KJ Garbówek
ISSOS (36)
2017-07-15
17
2017-07-15
22
2017-07-16
10
2017-07-16
6
DIMPLE (37)
2017-07-15
11
2017-07-15
2017-07-15
20
2017-07-16
15
2017-07-16
18
Wiącek Anna
bpk
RAVEN (122)
2017-07-15
13
2017-07-15
Widzińska Viktoria
KJ Sokół Damasławek
CARY (255)
2017-07-16
43
2017-07-16
15
Wielicka Roksana
Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
FULEDA (256)
2017-07-16
41
2017-07-16
41
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (210)
2017-07-15
5
2017-07-15
Lexus (213)
2017-07-15
15
2017-07-15
33
Wojciechowski Mateusz
KJ Agro-Handel Śrem
BRENDAN (51)
2017-07-15
2017-07-15
6
2017-07-16
5
2017-07-15
Wójcik-Matelska Renata
KJ Dilmar
NEVILLE S (126)
2017-07-15
80
2017-07-15
2017-07-16
41
2017-07-16
CORDESSO (129)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
24
2017-07-16
2017-07-15
14
2017-07-16
Wolny Julia
KJ Sokół Damasławek
UMBRO (62)
2017-07-15
68
2017-07-15
45
2017-07-16
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (10)
2017-07-15
45
2017-07-15
ANTAR (11)
2017-07-15
11
2017-07-15
14
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
KREON (46)
2017-07-15
56
2017-07-15
7
2017-07-16
36
2017-07-16
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-07-15
41
2017-07-15
10
2017-07-15
4
Zielińska Agata
Kujawsko Pomorski Klub Jeździecki
2017-07-15
18
2017-07-15
48
Ziółkowska Ewa
KJ Dilmar
2017-07-15
2017-07-15
7
2017-07-16
1
2017-07-16
Ziółkowska Oliwia
KJ Dilmar
I-KATAR (95)
2017-07-15
2017-07-15
18
2017-07-16
2017-07-16
32
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
2017-07-15
16
2017-07-15
CYKLON (138)
2017-07-15
42
2017-07-15
37
Zubrycka Małgorzata
JKS Rywal Grudziądz
2017-07-15
29
2017-07-15
2
200
2017-07-16
17
2017-07-16
2
250
2017-07-15
CARMEN (222)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
17
2017-07-16
Zywert Hanna
-
2017-07-16
18
2017-07-16
27
2017-07-16

Number of Riders: 165

Number of Horses: 237

The sum of prizes: 12 600.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl