Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 16:09:48
2017-07-15 02:39:53
Martin Rozynek CATTICK
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 16:10:37
2017-07-15 02:35:38
Martin Rozynek LEGOLAS
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
42 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 16:10:53
2017-07-15 02:35:20
Martin Rozynek CATOKI
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-15 16:11:09
2017-07-15 02:35:05
Martin Rozynek CANNES
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 08:35:07
2017-07-13 23:41:41
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 08:35:17
2017-07-13 23:40:57
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-14 08:34:56
2017-07-13 22:47:48
Wiktoria Nowak FUNKY FILLY VM
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:48:51
2017-07-13 20:33:22
Hubert Łaszcz JAKADI NON STOP
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:00
2017-07-13 20:04:33
Zuzanna Szklarz LITWINKA
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:09
2017-07-13 19:33:40
Michał Pol MARIOT
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:17
2017-07-13 19:29:28
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:25
2017-07-13 19:25:28
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:36
2017-07-13 19:24:58
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:44
2017-07-13 19:24:38
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:49:53
2017-07-13 18:30:25
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:50:02
2017-07-13 18:29:35
Izabela Bąk EMPATIA
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:50:09
2017-07-13 18:15:16
Sebastian Kryniewiecki CAŁKA
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:50:20
2017-07-13 17:37:34
Maciej Czajka CAPRIS
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:07:30
2017-07-12 21:24:27
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:07:38
2017-07-12 21:23:53
Agata Dahlke VANDAMME
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:07:46
2017-07-12 21:23:40
Agata Dahlke TYPIER
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:07:56
2017-07-12 21:23:25
Mikołaj Bajan COLLINO
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:05
2017-07-12 16:50:55
Maja Wolny WEZYR
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:14
2017-07-12 12:43:04
Wiktor Szała LANDOS 0027
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:22
2017-07-12 12:42:03
Dawid Skiba PARCO L
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:31
2017-07-12 12:41:40
Dawid Skiba CHACCO BLUE AS L
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 21:50:27
2017-07-12 12:41:14
Leszek Gramza SEWILLA L
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:46
2017-07-12 12:40:51
Leszek Gramza VERONA L
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:08:54
2017-07-12 09:25:49
Andrii Pozdniakov RIVA LOONA
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:09:10
2017-07-12 09:25:28
Andrii Pozdniakov CINCINATTI
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-13 09:09:19
2017-07-12 09:25:05
Andrii Pozdniakov CHECCO
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:16
2017-07-11 10:01:35
Dawid Rakoczy SANCZO
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
12 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:24
2017-07-11 10:01:13
Dawid Rakoczy HATOKI
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:32
2017-07-11 10:00:50
Dawid Rakoczy CONRALDIK IV
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:40
2017-07-11 10:00:30
Alicja Breitenbach INTI L
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:47
2017-07-11 10:00:13
Alicja Breitenbach ILLAPA L
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:19:55
2017-07-10 18:16:11
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 2x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:20:04
2017-07-10 17:57:35
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:20:23
2017-07-10 17:27:49
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-11 20:20:34
2017-07-08 18:26:14
Julia Brand LAJERO KG
  • 1x 1/L/dwufazowy - o Puchar Sołtysa Wsi Dziembówko
  • 1x 2/P/zwykły- o Puchar Przewodniczącego Gminy Kaczory
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:24:16
2017-07-02 23:00:13
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:23:37
2017-07-02 22:59:34
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 11:22:45
2017-07-02 22:59:18
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 4/N/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem - o Puchar Henryka Stokłosy
  • 1x 5/C/zwykły zrozgrywką - Grand Prix Kaczor o Puchar Przechodni Wójta Gminy Kaczory
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajan Mikołaj KJ Michałówka
S
O043637
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
5. Beckman Jan
6. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
7. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
8. Cerba Łukasz
9. Czajka Maciej bpk
S
O032763
10. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
11. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
12. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
13. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
14. Jach Sebastian
15. Kowal Stefan Przewodniczący Rady Gminy Kaczory
16. Łapacz Krzysztof
17. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
18. Łaszcz Hubert Profil Piła
S
brak
19. Nowak Wiktoria KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2000 (J.)
O043618
20. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
21. Pol Michał St. KJ Korona Wałcz
S
O025816
22. Pozdniakov Andrii KJ DILMAR
S
0046228
23. Rakoczy Dawid KJ Profil Piła
S
O000934
24. Robakowski Jan Sołtys Wsi Dziembówko
25. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
26. Rozynek Przemysław
27. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
28. Stokłosa Henryk
29. Stokłosa Łukasz
30. Szała Paweł
31. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
32. Szklarz Zuzanna Bpk
2002 (JM.)
Brak
33. Wolny Maja KJ Dilmar
1998 (MJ.)
O023178
34. Wolski Brunon Wójt Gminy Kaczory
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

Agata Dahlke F:
M:
O:
B:
2.

47

Anna Piwońska F:
M:
O:
B:
3.

37

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
4.

14

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
5.

6

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K011196 5280030600283
6.

4

CANNES SP POL 2011 Wałach siwa F: Carry Son / Carry
M: Cardina / Correro
O: Janusz Paprocki
B: Bolesław Danilewicz
K020222 616009640019411
7.

18

CAPRIS Hanowerska GER 2003 Klacz ciemnogniada F: Carbid
M: Surprise
O: Maciej Czajka
B: Roman Roszkiewicz
brak
8.

42

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
9.

3

CATOKI WESTF POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Coca Cola / Caretello B
O: Przemysław Rozynek
B:
K016735 DE441413011609
10.

1

CATTICK OS GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Catoki's Cannon
M: Lady Lewitz
O: Janusz Paprocki
B: Niemcy
K020270
11.

27

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
12.

31

CHECCO Oldenburg GER 2011 Wałach siwa/168 F: CHECKLAND
M: GINA
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: WERNER BRAND-KRUTH
K021031
13.

30

CINCINATTI Deutsches Sportpferd GER 2013 Ogier siwa/168 F: CELLESTIAL
M: LUNA D
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: KARSTEN DAEBLER
K023921
14.

23

COLLINO OLD POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Collina / Collin L
O:
B:
K016524 DE418180190207
15.

46

Dawid Skiba F:
M:
O:
B:
16.

50

Dawid Skiba F:
M:
O:
B:
17.

40

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
18.

16

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
19.

12

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Jan Jach
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
20.

15

FABIAN KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Opan / Peter Pan
M: Karinka / Visioen
O: Andrzej Szymański
B:
K022501 528003201000286
21.

38

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
22.

44

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B:
K021976 528003201006879
23.

7

FUNKY FILLY VM KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Cleano / Capitol I
M: Bueleen VM / Collin L
O: Paweł Kruszyk
B: J. Van Meever
K021527 528003201009728
24.

33

HATOKI SP POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Hiszpanka / Contendus
O: Jerzy Cerba
B: Stefan Rakoczy
K017873 616009610072909
25.

39

INVORIO KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwonska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
26.

8

JAKADI NON STOP BWP BEL 2009 Wałach gniada F: Nonstop
M: Orchidee van Wittenstein
O: Ryszard Bąkowski
B: BEL
brak
27.

54

Klaudiusz Jach F:
M:
O:
B:
28.

13

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
29.

41

LAJERO KG SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Cajero / Caretino / Caletto II
M: Larysa K / Graf Top / Graf Grannus
O: Julia Brand
B: Grzegorz Komin
K015386 POL009610254206
30.

25

LANDOS 0027 OLD GER 2000 Wałach gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Dorians Suesse / Dorian
O: Wiktor Szała
B:
K008752 DE433331513600 104OQ52
31.

2

LEGOLAS SP POL 2007 Wałach gniada F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Landfee I / Landcolt B
O: Grzegorz Spytek
B: Leszek Spytek
K016784 616009610223207
32.

45

Leszek Gramza F:
M:
O:
B:
33.

9

LITWINKA Wielkopolska POL 2009 Klacz siwa F: Aktyw
M: Liwia
O: Gos Andrzej
B: Gos Andrzej
Brak
34.

49

Malwina Łapacz F:
M:
O:
B:
35.

10

MARIOT HOL GER 2010 Wałach gniada/165 F: Rotmistrz
M: Milla Mar
O: Konrad Jessa
B: Niemiec
brak
36.

52

Martin Rozynek F:
M:
O:
B:
37.

11

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
38.

26

PARCO L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Potential / Pablo
M: Angie / Arpeggio
O: Jan Ludwiczak
B:
K013841 DE441410838607 104LG50
39.

51

Piotr Bąk F:
M:
O:
B:
40.

43

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
41.

29

RIVA LOONA Holsteiner GER 2001 Klacz gniada F: CLAUDIO'S SON
M: MIRA I
O: AGROSAD KONIE SPORTOWE
B: PETERSEN CLAUS
K023925
42.

32

SANCZO WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Sunny / San Juan
O: Jerzy Cerba
B: Fredrich Fundis
K011254 DE473730829405 103UU58
43.

19

SEWILLA L HAN GER 2011 Klacz kara F: Van Helsing / Valentino
M: Edda / Edgar
O: Jan Ludwiczak
B:
K019732 DE431316949611
44.

22

TYPIER KUC POL 2007 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Pietrek / Elpar
M: Tiffany / Lorostrom
O: Agata Dahlke
B: Antoni Dahlke
K011627 POL013610177607
45.

20

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
46.

21

VANDAMME KWPN POL 2002 Ogier ciemnogniada F: Guidam / Quidam De Revel
M: Roberlina / Hemmingway
O: Anotni Dahlke
B: Alie Wekema
K006519 0202715 POL01976
47.

28

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
48.

24

WEZYR SP POL 2009 Wałach siwa F: Cassini Kama
M: Wyprawa
O: Konrad Jesse
B: Mieszczański Stanisław
616 009 64 00966 09
49.

53

Wiktor Szała F:
M:
O:
B:
50.

5

ZANZIBAR T. KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Mikołaj
KJ Michałówka
COLLINO (23)
2017-07-16
3
2017-07-16
3
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (16)
2017-07-16
2
2017-07-16
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
FABIAN (15)
2017-07-16
2017-07-16
14
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2017-07-16
6
2017-07-16
Beckman Jan
2017-07-16
9
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2017-07-16
1
2017-07-16
6
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-07-16
2017-07-16
9
2017-07-16
2017-07-16
11
FLEUR (44)
2017-07-16
2017-07-16
4
Cerba Łukasz
2017-07-16
2
Czajka Maciej
bpk
CAPRIS (18)
2017-07-16
9
2017-07-16
8
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
ULILEN (20)
2017-07-16
6
2017-07-16
2
TYPIER (22)
2017-07-16
13
2017-07-16
7
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-07-16
8
2017-07-16
10
2017-07-16
5
2017-07-16
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-16
12
2017-07-16
15
2017-07-16
12
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (11)
2017-07-16
7
2017-07-16
7
2017-07-16
8
2017-07-16
13
2017-07-16
4
2017-07-16
17
2017-07-16
3
2017-07-16
14
Jach Sebastian
2017-07-16
1
Kowal Stefan
Przewodniczący Rady Gminy Kaczory
2017-07-16
Łapacz Krzysztof
2017-07-16
7
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (40)
2017-07-16
5
2017-07-16
11
Łaszcz Hubert
Profil Piła
2017-07-16
10
2017-07-16
16
Nowak Wiktoria
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-07-16
4
2017-07-16
12
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2017-07-16
2
2017-07-16
7
INVORIO (39)
2017-07-16
2017-07-16
Pol Michał
St. KJ Korona Wałcz
MARIOT (10)
2017-07-16
11
2017-07-16
18
Pozdniakov Andrii
KJ DILMAR
2017-07-16
2
2017-07-16
13
2017-07-16
2017-07-16
CHECCO (31)
2017-07-16
2017-07-16
Rakoczy Dawid
KJ Profil Piła
SANCZO (32)
2017-07-16
1
HATOKI (33)
2017-07-16
1
2017-07-16
5
Robakowski Jan
Sołtys Wsi Dziembówko
2017-07-16
10
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2017-07-16
5
2017-07-16
2017-07-16
9
2017-07-16
6
CATOKI (3)
2017-07-16
8
CANNES (4)
2017-07-16
14
2017-07-16
12
Rozynek Przemysław
2017-07-16
8
Skiba Dawid
KJ Agro-Handel Śrem
PARCO L (26)
2017-07-16
4
2017-07-16
3
2017-07-16
1
2017-07-16
9
Stokłosa Henryk
2017-07-16
3
Stokłosa Łukasz
2017-07-16
5
Szała Paweł
2017-07-16
4
Szała Wiktor
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-16
10
Szklarz Zuzanna
Bpk
2017-07-16
11
2017-07-16
Wolny Maja
KJ Dilmar
WEZYR (24)
2017-07-16
10
2017-07-16
Wolski Brunon
Wójt Gminy Kaczory
2017-07-16
6

Number of Riders: 34

Number of Horses: 50

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl