Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
136 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 14:03:05
2017-06-15 14:01:33
Martyna Grabińska LUCKY STAR
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
135 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 14:02:31
2017-06-15 13:59:09
Julia Frydel RUSŁAN
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
134 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 13:08:54
2017-06-15 13:05:34
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 3/P/
133 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:50:54
2017-06-13 22:54:32
Juula Reinumägi FAIRY PRINCESS
  • 1x 2/L/
132 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:51:50
2017-06-13 22:49:28
Patrcia Schultze-Petzold MERLIN 1442
  • 1x 1/LL/
131 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:52:47
2017-06-13 22:44:55
Annette Christ CAARIMAAT
  • 1x 1/LL/
130 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:54:06
2017-06-13 22:42:55
Annette Christ MIGHTY VITALIS
  • 1x 2/L/
129 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:55:32
2017-06-13 22:41:10
Annette Christ RADIANTE DE FELICIDAD
  • 1x 3/P/
128 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:58:39
2017-06-13 22:30:50
Dr. Gero Karst DARVINIST
  • 1x 2/L/
127 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:56:35
2017-06-13 22:29:17
Dr. Gero Karst OSTPREUSSNS BUSCHRAUBER
  • 1x 3/P/
126 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:50:13
2017-06-13 22:21:25
Anke Schüler PIA
  • 1x 1/LL/
125 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 08:48:59
2017-06-13 22:17:21
Anke Schüler CONNY
  • 1x 1/LL/
124 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 22:10:16
2017-06-13 17:35:52
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 2/L/
123 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 16:02:53
2017-06-13 15:33:35
Jerzy Krukowski HARRISTOWN
  • 1x 1/LL/
122 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 16:01:54
2017-06-13 15:32:51
Jerzy Krukowski CRAFTY BUSINESS
  • 1x 1/LL/
121 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 15:31:26
2017-06-12 15:31:06
Jarosław Pawłowski ALDO
  • 1x 1/LL/
119 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Milena Jarowicz IN PERSONA
  • 1x 4/CIC*/
118 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Agnieszka Zuchniak ASTERA
  • 1x 4/CIC*/
117 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Sara Zdunczyk WINTER LAKE
  • 1x 4/CIC*/
116 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Anna Karpinska PACO
  • 1x 4/CIC*/
115 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Anna Karpinska SOLANDRIA
  • 1x 4/CIC*/
114 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Marta Orlowska MARCO
  • 1x 4/CIC*/
113 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Piotr Piasecki ORDA II
  • 1x 4/CIC*/
112 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Piotr Piasecki DESERT GENERAL
  • 1x 4/CIC*/
111 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Wlodzimierz Gieryszewski DINA
  • 1x 4/CIC*/
110 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Kamila Kozon FALLEN
  • 1x 4/CIC*/
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Wieslaw Bako WIDAM
  • 1x 4/CIC*/
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Pawel Warszawski FUKSJA
  • 1x 4/CIC*/
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Pawel Warszawski LUCINDA EX ANI 4
  • 1x 4/CIC*/
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Pawel Warszawski GARDA
  • 1x 4/CIC*/
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Helena Zagala CONTENDRO LADY
  • 1x 4/CIC*/
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Katarzyna Kokowska ROSALIE
  • 1x 4/CIC*/
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Julia Krawczyk PERSJA D
  • 1x 4/CIC*/
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Zofia Pogodzinska NAOMI
  • 1x 4/CIC*/
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Michalina Prowotorow FLEETING S
  • 1x 4/CIC*/
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Magdalena Majchrzak CZAKIR LP
  • 1x 4/CIC*/
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Natalia Klebba ARIANA
  • 1x 4/CIC*/
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:27
2017-06-11 21:34:27
Hanna Pogodzinska SENEGAL M
  • 1x 4/CIC*/
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Juula Reinumägi EISREVUE
  • 1x 4/CIC*/
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Ervi Kaasiku CENDORIA S
  • 1x 4/CIC*/
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Mirjam Möller POPEYE 74
  • 1x 4/CIC*/
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Georg Koch LUX 147
  • 1x 4/CIC*/
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Julia Elzanowska LUCKY COMEBACK
  • 1x 4/CIC*/
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Julia Slazak GANGES
  • 1x 4/CIC*/
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x 4/CIC*/
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Wiktoria Knap QUINTUS 134
  • 1x 4/CIC*/
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Wiktoria Knap DREN
  • 1x 4/CIC*/
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 21:34:26
2017-06-11 21:34:26
Leslaw Gerlaczynski HAMAN
  • 1x 4/CIC*/
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:21:00
2017-06-10 21:15:37
Justyna Stasiulewicz DIAMENT
  • 1x 1/LL/
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:20:24
2017-06-10 18:45:09
Zbigniew Talarczyk ARAMIS
  • 1x 2/L/
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:18:18
2017-06-10 14:20:17
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 2/L/
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:19:58
2017-06-10 13:23:35
Zofia Nawrot PASJA D
  • 1x 2/L/
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:17:40
2017-06-10 10:48:01
Rafał Okupny DIELEILA
  • 1x 2/L/
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:19:22
2017-06-09 23:58:57
Agata Żur ARGUS
  • 1x 2/L/
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:19:18
2017-06-09 23:30:26
Olga Wasilewska PION-A
  • 1x 1/LL/
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:17:06
2017-06-09 11:44:41
Marta Perquy JEDYNKA
  • 1x 2/L/
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:16:20
2017-06-09 11:44:13
Weronika Porębska MONT BLANC
  • 1x 2/L/
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:18:28
2017-06-09 08:26:46
Jagoda Tomaszewska NEVADA
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:15:51
2017-06-08 22:27:47
Martyna Ciegert BISZKOPT
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:18:05
2017-06-08 22:08:41
Włodzimierz Rudasz VARUNA
  • 1x 1/LL/
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:15:21
2017-06-08 21:52:20
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:30:14
2017-06-08 08:34:34
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 2/L/
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 13:07:17
2017-06-07 23:38:20
Agata Ciszek LIFT EWITA
  • 1x 3/P/
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:14:27
2017-06-07 23:14:18
Michał Zakrzewski TAMARYSZEK
  • 1x 1/LL/
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:14:01
2017-06-07 23:11:37
Michał Zakrzewski TANGES
  • 1x 1/LL/
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 16:13:22
2017-06-07 23:03:54
Michał Zakrzewski EŁZA
  • 1x 2/L/
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:18:16
2017-06-07 17:22:59
Paweł Spisak SZEJK
  • 1x 3/P/
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:17:57
2017-06-07 17:22:18
Paweł Spisak DONAR
  • 1x 2/L/
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:16:51
2017-06-07 17:21:48
Paweł Spisak CANTO AMICOR
  • 1x 2/L/
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:17:02
2017-06-07 14:58:02
Justyna Kociankowska GÓRALKA
  • 1x 2/L/
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 22:16:37
2017-06-07 14:57:39
Karina Dzięgielewska JOS
  • 1x 1/LL/
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:16:20
2017-06-07 13:22:32
Agnieszka Rąbca CA IRAH
  • 1x 3/P/
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:16:00
2017-06-07 13:21:45
Alicja Rotter WENDHETTA
  • 1x 2/L/
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:23:47
2017-06-07 09:58:50
Agnieszka Burzyńska NAVARRA
  • 1x 3/P/
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:24:32
2017-06-07 09:57:37
Aleksandra Czajka MADAME BUTTERFLY
  • 1x 2/L/
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:24:59
2017-06-06 22:47:11
Anna Sobańska FUCONA
  • 1x 3/P/
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:25:22
2017-06-06 09:50:28
Pauline Wieczorek CZARNINA
  • 1x 2/L/
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:37:29
2017-06-06 00:19:54
Katarzyna Dulian GYPSY
  • 1x 3/P/
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:37:07
2017-06-05 16:45:16
Joanna Banatkiewicz PRZEDŚWIT BARAŻ
  • 1x 3/P/
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:36:38
2017-06-05 14:02:44
Maria Gil BEN GUN
  • 1x 2/L/
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:36:10
2017-06-05 12:01:59
Katarzyna Kokowska KASTRO -P
  • 1x 1/LL/
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:35:53
2017-06-05 11:58:32
Oliwia Mycio DOKTOR
  • 1x 1/LL/
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:35:36
2017-06-05 11:58:03
Karolina Miś ROCK
  • 1x 1/LL/
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:35:18
2017-06-05 11:57:28
Wiktoria Klimczak EROIKA
  • 1x 1/LL/
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:34:37
2017-06-05 10:34:10
Maria Świtalska RODEZJA
  • 1x 2/L/
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 22:59:34
2017-06-05 09:44:05
Paulina Fieducik MILANO
  • 1x 1/LL/
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:33:26
2017-06-05 08:51:38
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 1/LL/
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:32:52
2017-06-05 08:50:59
Grzegorz Rychlik MAKAO H
  • 1x 1/LL/
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:27:26
2017-06-05 08:50:21
Grzegorz Rychlik CHERUBIN
  • 1x 2/L/
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:27:55
2017-06-04 20:41:01
Aleksandra Dudek CESIMA
  • 1x 1/LL/
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:28:27
2017-06-04 14:01:07
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 2/L/
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:28:48
2017-06-03 19:46:06
Patrycja Zubko CYKLON
  • 1x 3/P/
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:29:10
2017-06-03 17:44:24
Zofia Palczewska GRACIA
  • 1x 1/LL/
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:29:31
2017-06-03 17:42:04
Marta Zawada DEMARA
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:29:53
2017-06-03 17:41:29
Marta Zawada ANTYGRAVITY
  • 1x 3/P/
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:30:11
2017-06-03 15:46:27
Natalia Jakób ALDERON
  • 1x 2/L/
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 12:05:25
2017-06-03 11:27:29
Zuzanna Rudziejewska EMINOR
  • 1x 2/L/
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:26:33
2017-06-03 08:48:02
Paweł Warszawski HUMMER
  • 1x 3/P/
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:26:21
2017-06-03 08:47:38
Paweł Warszawski APORT
  • 1x 3/P/
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:08:22
2017-06-01 19:30:55
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 3/P/
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:08:56
2017-06-01 19:30:19
Marcin Orłowski AMARETTO
  • 1x 1/LL/
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 13:07:01
2017-06-01 11:53:43
Ksawery Śniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x 2/L/
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:10:28
2017-05-31 20:58:59
Jagoda Kazana SO-WIC
  • 1x 2/L/
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 21:11:25
2017-05-30 22:02:23
Julia Ślązak GANGES
  • 1x 4a/CIC*/MP Jun
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:22:33
2017-05-30 20:33:27
Natalia Jakób MIKRON
  • 1x 3/P/
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:54:30
2017-05-30 12:18:51
Julia Skwierawska JOLLY
  • 1x 1/LL/
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:54:02
2017-05-30 12:07:24
Zuzanna Lewandowska LILIENTHAL
  • 1x 1/LL/
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:53:25
2017-05-30 10:20:23
Milena Jarowicz IN PERSONA
  • 1x 4/CIC*/
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:53:03
2017-05-30 07:06:35
Maja Markanicz OLMAR
  • 1x 2/L/
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:52:42
2017-05-29 22:29:38
Alicja Kowalczyk CASANOVA
  • 1x 2/L/
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 15:08:47
2017-05-29 21:06:53
Łukasz Kaźmierczak PORTOS
  • 1x 3/P/
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:51:59
2017-05-29 15:50:13
Dagmara Wilczewska INSTYTUCJA
  • 1x 3/P/
  • 1x 4/CIC*/
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:51:37
2017-05-29 13:47:30
Katarzyna Jachlewska KILIMANJARO TS
  • 1x 3/P/
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:21:36
2017-05-29 12:28:16
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 2/L/
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 11:21:23
2017-05-29 12:27:35
Kamil Rajnert KOMTESSA
  • 1x 2/L/
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:50:45
2017-05-29 08:27:12
Milena Kot DIVAH
  • 1x 1a/LL-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., el. OOM - Kuce
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:50:25
2017-05-29 08:26:46
Milena Kot NEGRO AVHARRO
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:49:49
2017-05-28 23:17:17
Tomasz Pastwa AVENIDO
  • 1x 3/P/
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:49:29
2017-05-28 14:41:28
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x 1/LL/
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 13:06:45
2017-05-28 01:46:30
Agata Depczyńska DYREKTOR
  • 1x 3/P/
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:46:53
2017-05-27 19:50:38
Mikołaj Charpin DANCE BOY
  • 1x 2/L/
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:46:32
2017-05-27 18:24:46
Martyna Mitrowska BORYS
  • 1x 1/LL/
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:45:21
2017-05-27 14:48:41
Piotr Skierkowski BASTION
  • 1x 3/P/
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:45:03
2017-05-27 10:24:47
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:43:41
2017-05-27 10:22:47
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:43:17
2017-05-26 22:25:13
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:42:57
2017-05-26 22:24:58
Diego Pieniaszek LINTON
  • 1x 2a/L-el.OOM/M. Reg. Jun. Mł., eliminacje OOM - Duże Konie
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 20:42:05
2017-05-26 22:24:20
Dominik Pieniaszek FOR FUTURE
  • 1x 3/P/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banatkiewicz Joanna JKS Dako-Galant Skibno
2001 (J.)
O032765
2. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
3. Charpin Mikołaj Stow. SKJ Grobice
2002 (JM.)
O033574
4. Christ Anete
5. Christ Annette GER
S
brak
6. Ciegert Martyna PLJ
2002 (JM.)
O040922
7. Ciszek Agata Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O024481
10114786
8. Czajka Aleksandra SKJ Zastawno
2000 (J.)
O024882
9. Depczyńska Agata Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O001710
10. Dudek Aleksandra SKJ Sokolnik
S
O003099
11. Dulian Katarzyna Pomorska Liga Jeździecka
S
O014549
12. Dzięgielewska Karina Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O036256
13. Elzanowska Julia POL
1999 (J.)
10087836
14. Fieducik Paulina Klub Jeździecki Stado Ogierów
S
O004990
15. Frydel Julia JKS SENNY Nowęcin
2002 (JM.)
O035020
16. Gerlaczynski Leslaw POL
S
O002528
10069650
17. Gil Maria JKS DAKO GALANT SKIBNO
2002 (JM.)
O039066
18. Gillmaier Julia POL
2000 (J.)
O024867
10141677
19. Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O035171
20. Grabińska Martyna KJ Pegaz Reda
2001 (J.)
O032221
21. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
22. Jakób Natalia Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
2000 (J.)
brak
23. Jarowicz Milena POL
1998 (MJ.)
10104099
24. Kaasiku Ervi EST
S
10106845
25. Karpinska Anna POL
2000 (J.)
10143856
26. Karst Dr. Gero GER
S
brak
27. Kazana Jagoda Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2001 (J.)
O020469
28. Kaźmierczak Łukasz Sopocki KJ
S
O001045
29. Klebba Natalia POL
1999 (J.)
10141342
30. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
31. Knap Wiktoria POL
1999 (J.)
10093859
32. Koch Georg GER
S
10004211
33. Kociankowska Justyna Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2003 (JM.)
O038517
34. Kokowska Katarzyna POL
S
10010128
35. Kot Milena AKJ Trójmiasto
2002 (JM.)
O030673
36. Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2001 (J.)
O040270
37. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
38. Kozon Kamila POL
1999 (J.)
10152027
39. Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
S
O000895
40. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
LZRWZJ/4610/17
41. Majchrzak Magdalena POL
S
10089087
42. Markanicz Maja Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
1998 (MJ.)
O033985
43. Miś Karolina UKJ Karmen Niekłonice
2006 (Mł.)
O042379
44. Mitrowska Martyna SKJ Bobrowy Staw
2002 (JM.)
O036853
45. Möller Mirjam GER
S
10122670
46. Mycio Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
2005 (JM.)
O040933
47. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (J.)
O020258
48. Okupny Rafał Stowarzyszenie SKJ Grobice
2002 (JM.)
O037546
49. Orlowska Marta POL
S
10085829
50. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
51. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
52. Pastwa Tomasz KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
1997 (MJ.)
O032468
53. Pawłowski Jarosław KJ WALOR
S
O000485
54. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
55. Piasecki Piotr POL
S
10005248
56. Pieniaszek Diego KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O039628
57. Pogodzinska Hanna POL
2001 (J.)
10139603
58. Pogodzinska Zofia POL
1999 (J.)
10098199
59. Porębska Weronika Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2000 (J.)
O033580
60. Prowotorow Michalina POL
2001 (J.)
10139606
61. Rąbca Agnieszka Akademicki KJ Trójmiasto
S
O009817
62. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
63. Reinumägi Juula ,hb
S
jagv
64. Rotter Alicja Akademicki KJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
65. Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
S
0001688
66. Rudziejewska Zuzanna Brak
1998 (MJ.)
Brak
67. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
68. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
69. Schüler Anke Ger
1996 (MJ.)
brak
70. Schultze-Petzold Patrcia hg
S
brak
71. Skwierawska Julia JKS DAKO GALANT SKIBNO
2004 (JM.)
BRAK
72. Slazak Julia POL
1999 (J.)
10140280
73. Śniegucki Ksawery KS Gillmaier
S
O003263
74. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
75. Spisak Paweł Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
S
O000998
76. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
77. Świtalska Maria JKS Dako - Galant Skibno
2000 (J.)
O040289
78. Tomaszewska Jagoda JKS ,,Rywal Grudziądz
2003 (JM.)
PZJ o029190
79. Warszawski Pawel POL
S
10005196
80. Warszawski Paweł St. J Baborówko
S
O001113
81. Wasilewska Olga Pomorska Liga Jeździecka
2002 (JM.)
O038115
82. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (JM.)
O025065
83. Wilczewska Dagmara Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
S
O002964
84. Wostal Natasza KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2003 (JM.)
O035505
85. Zagala Helena POL
2000 (J.)
10134809
86. Zakrzewski Michał dako galant skibno
S
brak
87. Zawada Marta SKJ WJ Piaseccy Equestrian
2002 (JM.)
O033204
88. Zdanowska Aurelia AKJ Trójmiasto
2004 (JM.)
O042652
89. Zdunczyk Sara POL
2000 (J.)
10153858
90. Zubko Patrycja St. J Baborówko
S
O020587
91. Zuchniak Agnieszka POL
1999 (J.)
10144714
92. Żur Agata UKJ Karmen Niekłonice
2001 (J.)
O034564
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ALDERON Wielkopolska POL 2001 Wałach gniada F: Punkt
M: Alga
O: Aneta Wilczewska Jakób
B: Aneta Wilczewska Jakób
brak
2.

125

ALDO SP POL 1997 Wałach gniada F: Eskudo / Dido
M: Alga / Alert
O:
B:
K003968 616999610183097
3.

133

Amnerkojes Josi F:
M:
O:
B:
4.

49

ANTYGRAVITY SP POL 2010 Klacz gniada/163 F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Iga Zawada
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
5.

53

APORT MŁP POL 2011 Ogier siwa/164 F: Frazes / Sebastian
M: Awelana / Arcus
O: Bogusław Dąbrowski
B: Bogusław Dąbrowski
K020269 616006550053711
6.

6

ARGUS MAŁ POL 2009 Ogier kasztanowata F: Katon
M: Arabia
O: Sławomir Dziubiński
B: Podkańska-Dziubińska Katarzyna
K017768
7.

101

ARIANA PZHK 2007 Mare Chestnut F:
M: /
O: Ewelina Zolna
B: SK Janów Podlaski
12406 105RK80
8.

81

ASTERA PZHK POL 2006 Mare Grey F:
M: /
O: Adam Zuchniak
B: SK Nowielice
11756 105JN93
9.

69

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
10.

34

BEN GUN KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durello Top
M: Bunia
O: Gil Katarzyna
B: Gronet Dominik
K021760 616013640053309
11.

13

BISZKOPT SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: NN
M: Lemoniada
O: Mariusz Ciegert
B: -
K021809
12.

72

BORYS Xx Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach kasztanowata/160 F: GLIMMERMAN
M: BRUNILDE
O: AGATA MITROWSKA
B: KAZIMIERZ ROGOWSKI
K020947 POL030000002032
13.

24

CA IRAH WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Likwor / Agar
M: Centuria / Sedan
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017364 616007530115910
14.

115

CAARIMAAT INNA POL 2003 Klacz kara F: oj
M: ma
O: wl
B: ho
br
15.

23

CANTO AMICOR SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: kjlkjnalsjfd
M: kjokdaosjd
O: Paweł Spisak
B: fgdgh
brak
16.

62

CASANOVA Wlkp./trak. POL 2011 Ogier kara F: Etos
M: Casona
O: Stado Ogierów Starogard Gdański
B: Liski
K021086
17.

104

CENDORIA S PZHK POL 2007 Mare Bay F: LANDOR
M: CENTKA/MARINO
O: Herrevi Ltd
B: SZURIK STANISLAW, MATYLDZIN (POL)
POL009520029507 104II73
18.

44

CESIMA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emis
M: Ceramika
O: Aleksandra Dudek
B: Aleksandra Dudek
K023783
19.

43

CHERUBIN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Silver / Sixtus
M: Czanda / Windwurf
O: Beata Rychlik
B: Sylwester Kosiński
K016237 POL009680056406
20.

94

CONTENDRO LADY WESTF POL 2008 Mare Bay F: CONTENDRO I
M: RUBIN LADY/ROTSPON
O: Sven Zagala
B: Elzbieta Mallert
DE441411981308 104ZY81
21.

124

CRAFTY BUSINESS XX IRL 2011 Wałach gniada/166 F: BUSHRANGER
M: CHAMPION TIPSTER
O: MONIKA BARTOSZEWICZ, JERZY KRUKOWSKI
B: THOMAS CAHALAN & SOPHIE HAYLEY
BRAK
22.

46

CYKLON SP POL 2004 Wałach kasztanowata/163 F: Cisoń / Czubaryk
M: Cyranka / Genius
O: Patrycja Zubko
B: Aleksandra Nowak
K014793 POL009611535004
23.

15

CYNA Traken POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia / Pigmalion
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K014733 POL732010030707
24.

30

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos /
M: Czurina /
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
25.

100

CZAKIR LP PZHK POL 2002 Gelding Bay F: BARYTON (SP)
M: CZAMARA (WLKP)/RANKOR (WLKP)
O: Madgalena Majchrzak
B: Pawel Drobnik
10181 103RB67
26.

29

CZARNINA SP POL 2010 Klacz F: MADISON
M: CZURINa
O: elzbieta wieczorek
B: STADNINA KONI NOWIELICE
brak
27.

71

DANCE BOY Mecklenburger DEU 2009 Wałach kasztanowata F: Elite d'Olimpic
M: Lady
O: Agnieszka Ert-Eberdt
B: Ute Halfar
K020991
28.

118

DARVINIST INNA POL 2005 Klacz gniada F: oj
M: ma
O:
B: ho
brak
29.

48

DEMARA SP POL 2010 Klacz gniada F: Emar/
M: Durette Z/
O: Grzegorz Zawada
B:
K018078
30.

87

DESERT GENERAL GBR 2008 Gelding Chestnut F:
M: /
O: Wojciech Jusza
B: The National Stud
12734 105RI47
31.

1

DIAMENT Trakeńska POL 2012 Ogier kara F: EMIS
M: DELICJA
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
brak
32.

5

DIELEILA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Califax
M: D Nadia
O: Małgorzata Okupny
B: -
K018104
33.

67

DIVAH WLKP POL 2008 Klacz gniada/mk: F: Asyż/Hamlet Go
M: Dumka/Dłużnik
O: Marzena Kot
B: Agnieszka Rąbca
K011683
34.

36

DOKTOR KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: Nando
M: Dumka
O: Joanna Golec
B: I
PZJ
35.

76

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
36.

111

DREN PZHK POL 2003 Gelding Bay F: FIGLARZ (M)
M: DRACHMA (XX)/WOLVER HEIGHTS (XX)
O: Agnieszka Knap
B: SK MIECZOWNICA, MIECZOWNICA (POL)
11166 103HW94
37.

128

DYREKTOR Wielkopolska POL 06.02.2012 Ogier ciemnogniada/165cm F: Narvik
M: Dobrynka
O: Agata Depczyńska
B: Anna Tomaszewska
K021909 616007520029112
38.

20

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: ŁOSKOT
M: EMISJA
O: PAWEŁ SPISAK
B: DALMATA ALEKSANDER
BRAK
39.

51

EMINOR Małopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Devin du Maury
M: Emina
O: Agnieszka Rudziejewska
B: Janów Podlaski
Brak
40.

113

FAIRY PRINCESS Sporthorse EST 2009 Klacz gniada F: oj
M: ma
O: Anu Lomp
B: ho
brak
41.

89

FALLEN PZHK POL 2005 Gelding Bay F:
M: /
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
12738 105QA07
42.

99

FLEETING S PZHK POL 2001 Mare Chestnut F: POWER PRINCE (WESTF)
M: FOG DRIFT (XX)/COMPLIANCE (XX)
O: Stanisz Miroslaw SK Durok
B: STANISZ MIROSLAW, DUROK (POL)
11127 102YS53
43.

41

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539
44.

28

FUCONA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Izaurus / Contender Son
M: Fuksja / Contender Son
O: Henryk Święcicki
B: Henryk Święcicki
K018015 POL007610179408
45.

91

FUKSJA PZHK POL 2001 Mare Bay F: CONTENDER SON
M: FLAWA WLKP/ISLAND WLKP
O: Henryk Swiecicki
B: HENRYK SWIECICKI, BABORÓW (POL)
09043 102VZ26
46.

108

GANGES PZHK 2006 Gelding Chestnut F: CARETINO K
M: GABI/ELVIS
O: Beata Slazak
B:
POL009670048006 105FS58
47.

93

GARDA PZHK POL 2011 Mare Bay F:
M: /
O: SK Dobrzyniewo Sp z o.o.
B: SK Dobrzyniewo Sp z o.o.
616009610095511 105PJ48
48.

54

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
49.

10

GÓRALKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Klacz gniada F: Revel
M: Ghana
O: Agnieszka Kociankowska
B: Stadnina Koni Rzeczna
K015978
50.

32

GYPSY SP POL 2006 Wałach gniada/175 F: Etos
M: Gracja
O: Katarzyna Dulian
B: Zenon Brzozowski
K014444 POL 009 53 01771 06
51.

3

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
52.

112

HAMAN PZHK POL 2000 Gelding Bay F: HALICZ
M: UNKNOWN/UNKNOWN
O: Krzysztof Kazmierkiewicz
B: ZESPOL PALACOWO-HOTELARSKI W TRZESACZU, TRZESACZ (POL)
10850 102XV84
53.

123

HARRISTOWN XX GBR 2010 Wałach kasztanowata/166 F: BERING
M: SADLER'S WELLS
O: MONIKA BARTOSZEWICZ
B: JUDDMONTE FARMS LTD
BRAK
54.

52

HUMMER Małopolska POL 2012 Wałach kara F: Efekt
M: Hatta II/Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
K021497
55.

80

IN PERSONA PZHK 2011 Mare Chestnut F:
M: /
O: Zielonogórski Klub Jezdziecki Przylep-Lotnisko
B:
616007610114011 105MD50
56.

63

INSTYTUCJA Pełna Krew Angielska POL 2009 Klacz ciemnogniada/mk:160 F: Montbard
M: Inwazja
O: Dagmara Wilczewska
B: SK Moszna Sp. z o.o.
K019176 12486
57.

8

JEDYNKA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk
M: Janowa
O: Natalia Perquy
B: prywatny
K015758
58.

59

JOLLY Szlachetna Półkrew POL 2001 Wałach ciemnogniada F: quito mb
M: jamata
O: Zbigniew Stryjewski
B: zbigniew stryjewski
LPZJ2696/17
59.

11

JOS KUC POL 2002 Wałach inna/kuc:137,5 F: Kanclerz
M: Marjon's Jannine
O: Anna Izabela Dzięgielewska
B: Zdzisław Śniegucki
K007091
60.

64

KILIMANJARO TS TRK. POL 2011 Ogier F: Veloce de Favi
M: Kobrynia TS / Apogej
O:
B:
K018496
61.

66

KOMTESSA Niemiecki Koń Sportowy POL 2013 Klacz siwa/173 F: Levisto s Big Boy
M: Komediantka
O: Kamil Rajnert
B: SK Bielin
K023528 DE 456570207413
62.

127

LIFT EWITA Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach ciemnogniada/166 cm F: Gaetano
M: Labalanga Ewita
O: Ciszek Marek
B: Apanasewicz Wiesław
K010462 POL009670073002 103JQ48
63.

78

LINTON Wiolkopolska POL 2010 Ogier gniada F: heleris
M: lemioniada
O: Stado Ogierów Starogard Gdańśki
B: Stado Liski
K017466 616007600248210
64.

92

LUCINDA EX ANI 4 HOLST GER 2008 Mare Bay F: LIMBUS
M: UNO/CHELLO I
O: Wechta Sp. z o.o. SKA
B: WITTMAACK HOLGER, LANGENHORN (GER)
DE421000153608 104UU75
65.

107

LUCKY COMEBACK HOLST GER 2008 Gelding Bay F: LANDOS
M: UNDINE I/CONTENDER
O: Tomasz Elzanowski
B: FREITAG ANDREAS ALEXANDER, SIERKSRADE (GER)
K020826 DE 421000087408 104JW89
66.

131

LUCKY STAR SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Denetor
M: Laguna
O: Martyna Grabińska
B: Marek Lesner
K018654
67.

106

LUX 147 MECKL GER 2005 Gelding Other F: LUXOR V. GANSCHOW
M: BELLADONNA II/BLACK MAGIC BOY
O: Koch,Georg
B: Gestüt Ganschow
DE 427270065005 103IW39
68.

27

MADAME BUTTERFLY Oldenburska POL 2007 Klacz siwa F: My happy guest
M: P-Hawaii
O: Jacek Czajka
B: Wilska
K011651
69.

85

MARCO PZHK POL 2008 Gelding Bay F: CONTENDOR
M: MARSALA/LANDOS II
O: Marcin Orlowski
B:
POL009610216108 105EQ97
70.

77

MENCZESTER WLKP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Bakalar /
M: Magia / Atlas Bawaria
O: Marcin Pieniaszek
B: Mariusz Gauza
K021512 616007610218710
71.

114

MERLIN 1442 JVG POL 2004 Klacz dereszowata F: oj
M: ma
O: wl
B: ho
bkhg
72.

116

MIGHTY VITALIS INNA POL 2004 Klacz inna F: oj
M: ma
O: wl
B: ho
bra
73.

31

MIKRON Mały Koń POL 2007 Wałach gniada F: Stato King
M: Mirabelka
O: Arkadiusz Jakób
B: Jan Jurkiewicz
brak
74.

40

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Marcin Kaszubowski
K023117 616006530000711
75.

9

MONT BLANC Trakeńska POL 2010 Wałach kara F: K2
M: Malaruna
O: Tomasz Porębski
B: Maciej Pietras
K017589
76.

98

NAOMI PZHK POL 2008 Mare Bay F: BALDINI II
M: NINIWA/IZAN
O: Jaroslaw Pogodzinski
B: Michal Sanecki
616007600458208 105GO18
77.

26

NAVARRA Wielkopolska POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Naomi
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K022400
78.

68

NEGRO AVHARRO WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Likwor/Agar
M: Nowia/Papkin
O: Agnieszka Rąbca
B: Agnieszka Rąbca
K017458 616007530184910
79.

12

NEVADA SP POL 2003 Klacz gniada/163 F: Loxley
M: Niwka xx
O: Anna Tomaszewska
B: Anna Tomaszewska
PZJ KO08900
80.

55

OLMAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Maram
M: Olivia
O: Krzysztofa Markanicz
B: SK Prudnik
K018220 616009690136109
81.

86

ORDA II PZHK POL 2007 Mare Chestnut F: LOVE AFFAIR (HANN)
M: ORSINI AD (SP)/EMETYT (M)
O: Joanna Perzyna
B: WOJCIECH GORNICKI, SOCHACZEW (POL)
12420 104WH10
82.

130

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B:
K018002 616009610205310
83.

122

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
LKRWZJ/3533/17 616007530031411
84.

119

OSTPREUSSNS BUSCHRAUBER INNA POL 2013 Klacz tarantowata F: ojciec
M: matka
O:
B: ho
brak
85.

83

PACO PZHK POL 2010 Male Bay F: CONTENDOR
M: PALOMA/ESKUDO
O: Anna Karpinska
B: Marek Pietka
616007680038310 105IR43
86.

70

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara/165 F: Emetyt
M: Pandora
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
87.

4

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
O: Marek Nawrot
B: Dariusz Badaszko
K019847
88.

120

PIA INNA POL 2011 Klacz tarantowata F: ojciec
M: matka
O:
B: ho
brak
89.

7

PION-A Typ Szlachatny POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: IMPULS
M: PISANKA-A
O: Maciej Czinczol
B: Agata Adrjanowska
K015904 POL 999 60 03284 08
90.

65

PITAGORAS PKSPK POL 2010 Wałach siwa/165 F: Carlo Grande
M: Paranoja
O: Marzena Falarz
B: Krzysztof kuśpiel
LKRWZJ/1367/17 616 009 60 02 540 10
91.

105

POPEYE 74 WESTF GER 2002 Gelding Bay F: PIK LABIONICS
M: CLAUDI/CASSIS
O: Maltzahn, Jaspar Freiherr von
B: Heggelmann, Hubert & Gabi
DE 441411699602 104WP23
92.

126

PORTOS SP POL 2008 Wałach siwa F: Guidam
M: Petra
O: Agata Ciszek
B: ...
K018508 POL009610219308
93.

45

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
94.

33

PRZEDŚWIT BARAŻ SP POL 2010 Ogier ciemnogniada/167 F: Dresk / Przedświt XII-4
M: Beta / Leandro
O: Agnieszka Banatkiewicz
B: SK Kalników
K019179 616009630079610
95.

109

QUINTON 14 HANN GER 2008 Gelding Chestnut F: QUICKSILBER (BRDBG)
M: AZUMA (HANN)/AMERIGO VESPUCCI (XX)
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
K021121 DE431319664408 105EP82
96.

110

QUINTUS 134 DSP GER 2010 Gelding Chestnut F: QUATERMAN (BRAND)
M: HARMONIE (DSP)/HERALDIK (XX)
O: Michal Knap
B: Bernhard Pede
DE456570170910 105DZ61
97.

117

RADIANTE DE FELICIDAD INNA POL 2004 Klacz inna F: oj
M: ma
O: wl
B: ho
brak
98.

129

RED DREAM PRINCES BAW. GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall
M: Ronja
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
Brak
99.

37

ROCK KUC POL 2009 Ogier kara/kuc: F: Pietrek
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Anna Dogadalska
B: I
ZZJ
100.

39

RODEZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Regalia / Genius
O: Katarzyna Wojdylewska - Świtalska
B: Diter Staniek
K011760 616009540040705
101.

96

ROSALIE OLDBG AUT 2008 Mare Bay F: RUSH HOUR (ZW)
M: CANTATE (OLDBG)/CASSIUS CLAY (HOLST)
O: Katarzyna Kokowska
B: Dr. Manfred Meixner
DE433331649308 104KJ35
102.

132

RUSŁAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Widam
M: Rupia
O: Jan Jurkiewicz
B: Maciej Gołąbek
K020736 POL007610228008
103.

102

SENEGAL M PZHK 2009 Gelding Bay F:
M: /
O: Jaroslaw Pogodzinski
B: Moszna
616009690066909 105RK75
104.

57

SO-WIC Typ Szlachetny POL 2011 Wałach kara F: Somah- Geli
M: Wicara H.I. / Placido
O: Mieszko Wędrowski
B: Mieszko Wędrowski
K023251 616999530011411
105.

84

SOLANDRIA PZHK POL 2004 Mare Grey F:
M: /
O: Violetta Karpinska
B: Anna Malka
12065 105MP83
106.

75

SZABLON XX POL 2012 Ogier siwa F: San Moritz /
M: Sztaluga / Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310 616POL12007488T
107.

21

SZEJK SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Caliro/
M: Szanta/
O: Johanna Von und zu Gilsa
B: Mirosław Kaleta
K018009
108.

18

TAMARYSZEK KUC POL Brak Wałach gniada/kuc: F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
109.

19

TANGES Małopolski POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Chestnut park allthat jazz
M: Tamaria
O: Janów podlaski
B: Janów podlaski
Brak
110.

14

VARUNA Pełna Krew Angielska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Grand Presidium
M: Vedea
O: Jacek Krukowski
B: Bogdan Marek Tomaszewski
Brak
111.

25

WENDHETTA WLKP POL 2008 Klacz gniada/174 F: Malmo / Pigmalion
M: Werona / Baldram
O: Magdalena Rotte
B: Agnieszka Rąbca
K013957 POL007530219308
112.

82

WINTER LAKE PZHK POL 2011 Gelding Bay F:
M: /
O: Albert Zdunczyk
B: Mariusz Grabowski
616009640043611 105RG38
Rider Club
Competition
Prize
Elzanowska Julia POL
700
SUM:
700.00
Gillmaier Julia POL
300
SUM:
300.00
Knap Wiktoria POL
500
SUM:
500.00
Kowalczyk Alicja KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
50
SUM:
50.00
Krukowski Jerzy KJ Rakowiec Kwidzyn
50
SUM:
50.00
Mycio Oliwia UKJ Karmen Niekłonice
100
SUM:
100.00
Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
100
200
SUM:
300.00
Rudasz Włodzimierz Nadwiślanin Kwidzyn
70
SUM:
70.00
Skwierawska Julia JKS DAKO GALANT SKIBNO
50
SUM:
50.00
Spisak Paweł Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
250
SUM:
250.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
50
SUM:
50.00
Zakrzewski Michał dako galant skibno
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banatkiewicz Joanna
JKS Dako-Galant Skibno
2017-06-18
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NAVARRA (26)
2017-06-18
20
Charpin Mikołaj
Stow. SKJ Grobice
2017-06-17
11
Christ Anete
2017-06-17
12
Christ Annette
GER
CAARIMAAT (115)
2017-06-17
20
2017-06-17
23
2017-06-18
11
Ciegert Martyna
PLJ
2017-06-17
5
Ciszek Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2017-06-18
16
Czajka Aleksandra
SKJ Zastawno
2017-06-17
27
Depczyńska Agata
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
DYREKTOR (128)
2017-06-18
13
Dudek Aleksandra
SKJ Sokolnik
CESIMA (44)
2017-06-17
18
Dulian Katarzyna
Pomorska Liga Jeździecka
GYPSY (32)
2017-06-18
19
Dzięgielewska Karina
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JOS (11)
2017-06-17
Elzanowska Julia
POL
2017-06-18
1
2017-06-18
1
700
Fieducik Paulina
Klub Jeździecki Stado Ogierów
MILANO (40)
2017-06-17
9
Frydel Julia
JKS SENNY Nowęcin
RUSŁAN (132)
2017-06-17
7
Gerlaczynski Leslaw
POL
HAMAN (112)
2017-06-18
23
Gil Maria
JKS DAKO GALANT SKIBNO
BEN GUN (34)
2017-06-17
17
Gillmaier Julia
POL
2017-06-18
5
2017-06-18
3
300
Gontowiuk Katja
Zielonogórski KS Drzonków
ORDYNAT (130)
2017-06-18
22
2017-06-18
11
Grabińska Martyna
KJ Pegaz Reda
2017-06-17
16
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2017-06-18
9
Jakób Natalia
Kaszubskie stowarzyszenie promowania sportów konnych Kwieki
MIKRON (31)
2017-06-18
15
ALDERON (50)
2017-06-17
24
Jarowicz Milena
POL
2017-06-18
8
Kaasiku Ervi
EST
2017-06-18
24
Karpinska Anna
POL
PACO (83)
2017-06-18
25
2017-06-18
21
2017-06-18
10
Karst Dr. Gero
GER
DARVINIST (118)
2017-06-17
28
2017-06-18
14
Kazana Jagoda
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
SO-WIC (57)
2017-06-17
14
Kaźmierczak Łukasz
Sopocki KJ
PORTOS (126)
2017-06-18
4
Klebba Natalia
POL
ARIANA (101)
2017-06-18
13
2017-06-18
5
Knap Michał
ZKS Drzonków
2017-06-17
9
Knap Wiktoria
POL
2017-06-18
2
2017-06-18
2
500
DREN (111)
2017-06-18
9
Koch Georg
GER
LUX 147 (106)
2017-06-18
6
Kociankowska Justyna
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-06-17
30
Kokowska Katarzyna
POL
ROSALIE (96)
2017-06-18
12
Kot Milena
AKJ Trójmiasto
DIVAH (67)
2017-06-17
11
2017-06-17
1
2017-06-17
6
Kowalczyk Alicja
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-06-17
5
50
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
PAKIET (70)
2017-06-17
16
Kozon Kamila
POL
FALLEN (89)
2017-06-18
15
2017-06-18
6
Krukowski Jerzy
KJ Rakowiec Kwidzyn
2017-06-17
8
2017-06-17
4
50
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
ORION (122)
2017-06-17
10
Majchrzak Magdalena
POL
CZAKIR LP (100)
2017-06-18
11
Markanicz Maja
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
OLMAR (55)
2017-06-17
25
Miś Karolina
UKJ Karmen Niekłonice
ROCK (37)
2017-06-17
19
Mitrowska Martyna
SKJ Bobrowy Staw
BORYS (72)
2017-06-17
11
Möller Mirjam
GER
POPEYE 74 (105)
2017-06-18
3
Mycio Oliwia
UKJ Karmen Niekłonice
DOKTOR (36)
2017-06-17
2
100
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
2017-06-17
18
Okupny Rafał
Stowarzyszenie SKJ Grobice
2017-06-17
8
Orlowska Marta
POL
MARCO (85)
2017-06-18
8
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2017-06-18
12
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
2017-06-17
13
Pastwa Tomasz
KS Beniaminek 03 Starogard Gdański
AVENIDO (69)
2017-06-18
7
Pawłowski Jarosław
KJ WALOR
ALDO (125)
2017-06-17
6
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-06-17
Piasecki Piotr
POL
ORDA II (86)
2017-06-18
14
2017-06-18
20
Pieniaszek Diego
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
2017-06-17
2
LINTON (78)
2017-06-17
6
Pogodzinska Hanna
POL
SENEGAL M (102)
2017-06-18
26
2017-06-18
12
Pogodzinska Zofia
POL
NAOMI (98)
2017-06-18
16
2017-06-18
7
Porębska Weronika
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2017-06-17
Prowotorow Michalina
POL
2017-06-18
17
2017-06-18
8
Rąbca Agnieszka
Akademicki KJ Trójmiasto
CA IRAH (24)
2017-06-18
10
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2017-06-17
3
100
2017-06-17
2
200
Reinumägi Juula
,hb
2017-06-17
13
Rotter Alicja
Akademicki KJ Trójmiasto
2017-06-17
21
Rudasz Włodzimierz
Nadwiślanin Kwidzyn
VARUNA (14)
2017-06-17
3
70
Rudziejewska Zuzanna
Brak
EMINOR (51)
2017-06-17
12
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
2017-06-17
19
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-06-17
14
Schüler Anke
Ger
PIA (120)
2017-06-17
17
Schultze-Petzold Patrcia
hg
2017-06-17
10
Skwierawska Julia
JKS DAKO GALANT SKIBNO
JOLLY (59)
2017-06-17
5
50
Slazak Julia
POL
GANGES (108)
2017-06-18
10
2017-06-18
4
Śniegucki Ksawery
KS Gillmaier
2017-06-17
22
Sobańska Anna
St. J Baborówko
FUCONA (28)
2017-06-18
2
Spisak Paweł
Jeździecki Klub Sportowy Dako-Galant
SZEJK (21)
2017-06-18
1
2017-06-17
1
250
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
2017-06-17
15
Świtalska Maria
JKS Dako - Galant Skibno
RODEZJA (39)
2017-06-17
29
Tomaszewska Jagoda
JKS ,,Rywal Grudziądz
NEVADA (12)
2017-06-17
4
Warszawski Pawel
POL
FUKSJA (91)
2017-06-18
18
2017-06-18
4
GARDA (93)
2017-06-18
7
Warszawski Paweł
St. J Baborówko
HUMMER (52)
2017-06-18
5
APORT (53)
2017-06-18
3
Wasilewska Olga
Pomorska Liga Jeździecka
PION-A (7)
2017-06-17
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
2017-06-17
4
50
CZACZA (30)
2017-06-18
6
Wilczewska Dagmara
Gdyńskie Towarzystwo Hippiczne
2017-06-18
18
Wostal Natasza
KJ Stado Ogierów Starogard Gdański
SZABLON (75)
2017-06-17
7
2017-06-17
3
Zagala Helena
POL
2017-06-18
19
2017-06-18
9
Zakrzewski Michał
dako galant skibno
2017-06-17
7
TANGES (19)
2017-06-17
1
150
EŁZA (20)
2017-06-17
26
Zawada Marta
SKJ WJ Piaseccy Equestrian
DEMARA (48)
2017-06-17
1
2017-06-17
15
Zdanowska Aurelia
AKJ Trójmiasto
CYNA (15)
2017-06-17
Zdunczyk Sara
POL
2017-06-18
Zubko Patrycja
St. J Baborówko
CYKLON (46)
2017-06-18
17
Zuchniak Agnieszka
POL
ASTERA (81)
2017-06-18
Żur Agata
UKJ Karmen Niekłonice
ARGUS (6)
2017-06-17
20

Number of Riders: 92

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 2 570.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-032016-1, Cheval-Tech Krzysztof Kierzek)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl