Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
92 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:15:27
2019-05-24 08:30:58
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
91 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 18:21:54
2019-05-23 17:45:59
Anna Grzybowska-Skrodzka LORESCA J
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 18:21:59
2019-05-23 17:44:56
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
89 ENTRY ACCEPTED 2019-05-23 18:22:03
2019-05-23 17:41:50
Anna Piotrowska DERESY
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:52:19
2019-05-22 21:43:17
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:09:40
2019-05-22 21:05:52
Iga Szostak MILANO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:09:45
2019-05-22 20:59:04
Zuzanna Golicka KOLORADO - CHERRY D
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
85 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:09:51
2019-05-22 20:57:10
Zuzanna Golicka CONTESS
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:09:56
2019-05-22 20:56:34
Zuzanna Golicka CARILO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
83 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:04
2019-05-22 20:54:47
Pola Stachura PASCAL JAN-PON
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
82 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:09
2019-05-22 20:54:14
Nadia Stachura MOLIN
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:14
2019-05-22 20:53:40
Aleks Andrzejewski-Hołub CASKADA
  • 2x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
80 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:19
2019-05-22 20:52:34
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
79 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:24
2019-05-22 20:52:03
Tadeusz Kozakiewicz PEPPER N
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:28
2019-05-22 20:51:33
Tadeusz Kozakiewicz BIRKUT
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:34
2019-05-22 19:33:28
Julia Rutkiewicz FANTASTA
  • 1x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:43
2019-05-22 19:32:08
Magdalena Rutkiewicz CHMURKA
  • 1x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:15:30
2019-05-22 18:36:53
Konrad Mański NOWITA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/LICENCYJNY
74 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 13:15:37
2019-05-22 18:02:34
Klaudia Mańska EŁZA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:10:59
2019-05-22 17:43:49
Zofia Nawrot PASJA D
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:11:04
2019-05-22 17:08:49
Paulina Pontus JAGODA
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
71 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:11:10
2019-05-22 16:50:49
Emilia Wenta WIKTORIO
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:11:16
2019-05-22 14:32:29
Natalia Rudol NADIR
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 14:23:20
2019-05-22 14:13:18
Weronika Fryska GABURA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:11:35
2019-05-21 23:06:44
Karolina Rosicka SAMBA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 07:11:40
2019-05-21 23:03:38
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
66 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 21:21:39
2019-05-21 21:17:28
Miłosz Adach CRAZY DAISY G
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
65 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:26
2019-05-21 20:07:38
Piotr Zielonka FORDROS
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:30
2019-05-21 20:05:51
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:33
2019-05-21 20:00:01
Hanna Suszek ARNIKA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:36
2019-05-21 19:59:04
Emilia Karska ARNIKA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:40
2019-05-21 19:58:16
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
60 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:44
2019-05-21 19:57:30
Alva Zwolińska Svensson LIZA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 20:44:47
2019-05-21 19:56:50
Zosia Suwała MAGGIE
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:17
2019-05-21 16:39:52
Marcin Puścikowski ANONIMA BELL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2019-05-21 19:50:21
2019-05-21 15:44:59
Wiktoria Kawalec DYSKRECJA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 21:40:22
2019-05-20 21:08:48
Aleksandra Buczynska MESTENIO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:25
2019-05-20 19:27:52
Irina Titova COSIDA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:30
2019-05-20 19:23:34
Irina Titova GEORGETTE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:33
2019-05-20 19:09:49
Anna Piwońska INVORIO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:37
2019-05-20 19:08:50
Anna Piwońska FAVORITA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/LICENCYJNY
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:42
2019-05-20 17:19:58
Julia Kulawińska CHIARA 289 EX IRIS
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:46
2019-05-20 17:18:20
Julia Kulawińska CASCH
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:51
2019-05-19 21:14:55
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:36:56
2019-05-19 20:25:21
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 19:20:12
2019-05-19 17:23:35
Anna Reglińska QUO VADIS
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 19:20:15
2019-05-19 16:03:40
Anna Reglińska EL SANTO
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 10:21:03
2019-05-18 21:21:49
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-05-19 10:21:06
2019-05-18 20:27:21
Wiktoria Sawicka KASJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 20:08:38
2019-05-18 20:02:21
Wiktoria Sawicka REMUS
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 12:57:26
2019-05-18 10:20:23
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-05-18 12:57:46
2019-05-18 10:16:56
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:45:47
2019-05-17 21:53:11
Włodzimierz Rudasz DON CICCIO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
35 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:45:51
2019-05-17 21:50:54
Marta Józefowicz WHISPER
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:45:57
2019-05-17 18:11:58
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:37:00
2019-05-17 15:28:56
Wiktoria Martyn OLA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-05-20 19:37:05
2019-05-17 15:28:23
Julia Drabjewska JAGA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:12
2019-05-17 15:22:43
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 11/L/LICENCYJNY
30 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:16
2019-05-17 13:18:33
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:21
2019-05-16 21:51:02
Agata Kołaczyk GORAN
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:25
2019-05-16 20:10:52
Zofia Tocha BALTAZAR
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:47:39
2019-05-15 23:56:06
Agata Piastowska C-DINETTE
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-05-16 13:47:42
2019-05-15 23:55:26
Agata Piastowska LEONARDO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:09:16
2019-05-13 09:37:56
Maria Bemong MERAAB ATHBAH
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 14:09:27
2019-05-13 09:36:40
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2019-05-13 07:11:30
2019-05-12 23:15:07
Włodzimierz Rudasz FESTO
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2019-05-12 17:22:30
2019-05-11 21:23:55
Lesław Gerlaczyński GAZA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 20:47:48
2019-05-10 20:11:45
Justyna Żywicka MAXYMA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2019-05-10 07:58:17
2019-05-10 06:08:48
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 20:47:10
2019-05-09 10:26:10
Klaudia Rogozińska REWIA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 14:32:43
2019-05-09 07:46:38
Wiktoria Narloch LAKMUS
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-05-24 14:32:48
2019-05-09 07:45:20
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:41
2019-05-08 22:33:39
Paulina Rutkowska MAXYMA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-05-09 09:10:25
2019-05-08 22:07:24
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:13:16
2019-05-08 14:11:10
Natasza Wostal SZABLON
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:13:18
2019-05-08 14:10:27
Natasza Wostal MOEL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-05-08 21:13:22
2019-05-08 14:09:31
Tomasz Pastwa WIKLIN
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-05-07 21:25:50
2019-05-07 12:00:33
Aleksandra Grela KORBA
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-05-17 22:46:48
2019-05-07 11:59:29
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:27:41
2019-05-06 12:31:33
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2019-05-22 21:11:24
2019-05-06 10:01:09
Julia Rojek HELENIKA B
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 8/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-05-25 08:51:01
2019-05-06 09:59:53
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 1/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 7/Kuce/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:27:52
2019-05-06 09:59:08
Michalina Pazik SERWUS
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-05-06 20:27:56
2019-05-06 09:58:21
Barbara Kościelska ALL NIGHT
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/P/zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-05-03 12:27:42
2019-05-03 08:38:22
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 10/L/dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adach Miłosz KJ Arpav
S
O003069
2. Andrzejewski-Hołub Aleks Ukj karmen niekłonice
2010 (Mł.)
Brak
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043736
4. Bemong Maria KJ Galiny
S
O039473
5. Buczynska Aleksandra Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2003 (J.)
brak
6. Burakowski Marcin Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
7. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
8. Drabjewska Julia Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
9. Flaga Paula Brak
1999 (MJ.)
Brak
10. Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
11. Gerlaczyński Lesław JKS Neksico Kędzierzyn
S
O002528
nie pamiętam
12. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
13. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
2000 (MJ.)
O034583
14. Grzybowska-Skrodzka Anna KJ Polonez Damnica
S
O037297
15. Józefowicz Marta Klub Jeździecki Młyńska Struga
S
O012571
16. Karska Emilia Ukj Neksico Kędzierzyn
2005 (JM.)
brak
17. Kawalec Wiktoria Stajnia Tarant
2000 (MJ.)
Brak
18. Kołaczyk Agata SJ Turzyn
2002 (J.)
O037464
19. Kończak Aleksandra Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych KWIEKI
S
O007633
20. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
21. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (MJ.)
O042669
22. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
23. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
24. Kulawińska Julia brak
2003 (J.)
O039339
25. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (MJ.)
O031933
26. Łuczak Zuzanna Kj As Dream
2002 (J.)
Brak
27. Mańska Klaudia JKS EWRO
2003 (J.)
O046717
28. Mański Konrad JKS EWRO
2005 (JM.)
O049272
29. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (JM.)
Brak
30. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
31. Nawrot Zofia Pomorska Liga Jezdziecka
1999 (MJ.)
O020258
32. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
33. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
34. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
35. Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
S
O008330
36. Piotrowska Anna Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O034588
37. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
38. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
39. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (MJ.)
O034383
40. Rogozińska Klaudia St. KS KJK Szary Michałowice
1998 (MJ.)
O026203
41. Rojek Julia KJ AS Dream
2002 (J.)
.
42. Rosicka Karolina KJ AS Dream
2003 (J.)
Brak
43. Rudasz Włodzimierz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O001688
44. Rudasz Włodzimierz Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O001688
45. Rudol Natalia BPK
S
O026893
46. Rutkiewicz Julia BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2007 (JM.)
brak
47. Rutkiewicz Magdalena BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2004 (JM.)
brak
48. Rutkowska Paulina Stajnia jeździec
S
Brak
49. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (J.)
Brak
50. Sawicka Wiktoria Brak
2003 (J.)
Brak
51. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
52. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
O050830
53. Stachura Nadia Ukj Karmen Nieklonice
2004 (JM.)
Brak
54. Stachura Pola Ukj karmen nieklonice
2008 (Mł.)
Brak
55. Suszek Hanna ukj neksico karlino
2005 (JM.)
brak
56. Suwała Zosia JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
57. Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
2003 (J.)
O038931
58. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O041256
59. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (J.)
O029098
60. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (J.)
O043738
61. Titova Irina bpk
S
O044985
10069183
62. Tocha Zofia J.J.Darboven
2005 (JM.)
O045407
63. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
64. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (J.)
O035505
65. Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
S
O022288
66. Zwolińska Svensson Alva JKS Neksico Kędzierzyn
2008 (Mł.)
brak
67. Żywicka Justyna Stajnia jeździec
2006 (JM.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ALL NIGHT SP POL 2011 Wałach gniada/164 F: Nightcarry
M: Aida HL
O: .
B: .
K021361 105OG30
2.

33

ALMAR Westfalska POL 2014 Gleiding chestnut/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
O: maria bemong
B: SK Galiny
none
3.

59

ANONIMA BELL NN POL 2013 Klacz gniada F: nn
M: po Ekwador
O: Marcin Puścikowski
B: Izabela Wilczyńska
K023626
4.

63

ARNIKA SP POL 2003 Klacz siwa/170 F: Alkatraz
M: Rumba
O: Aleksandra Halama
B: Artur szczerba
K016803
5.

43

BALTAZAR Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/162 F: Nimroy B
M: Barbi
O: Adam Tocha
B: Andrzej Derlecki
brak 616007530012710
6.

20

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
7.

58

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
8.

79

BIRKUT Malopolska POL 2015 Wałach siwa/169 F: Xxxx
M: Xxxx
O: Nowak Mirosław
B: Xxx
K022721 616006590024415
9.

35

C-DINETTE SP POL 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska - Skrodzka
B: Stadnina Koni Nad Wigrami
K016540
10.

64

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
11.

73

CARILO HOL GER 2012 Wałach gniada F: Crusander / Contender
M: Zemita / Corrado I
O: Zuzanna Golicka
B: Peter Nagel-Tornau
K022674 DE42000259512
12.

56

CASCH Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Nurjev
M: Casablanka
O: Ewa Kulawińska
B: Jerzy Cerba
K007762 09474
13.

76

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
K026979
14.

45

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
15.

55

CHIARA 289 EX IRIS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2001 Klacz kasztanowata F: Maramano
M: Ironia
O: Ewa Kulawińska
B: Jan Gołąbek
K017008 12262
16.

81

CHMURKA Czysta Krew Angielska POL 2009 Klacz kara/165 F: nn
M: nn
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
brak 616999530097497
17.

41

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
18.

3

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio/Cassini I
M: Chanel/Alcado/Adlantus As
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
19.

72

CONTESS Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz siwa F: Con Sherry /
M: Cibell / Cincinatti
O: Zuzanna Golicka
B: Zuchtgemeinschaft Schmiedeberg
K026045 DE456570294409
20.

52

COSIDA Holsteiner POL 2009 Klacz gniada/177 F: Cosido
M: Lenzia
O: Elżbieta Mallert
B: Lorzenzen ZG
K026908
21.

67

CRAZY DAISY G Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057 DE455870285413
22.

89

DERESY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Abou Zouz / Miswaki
M: Delta / Dawid
O: Karolina Siatkowska
B: .
K015448 POL009530147308
23.

37

DON CICCIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 Wałach gniada/- F: Alvaro
M: Dejavue
O: Marta Józefowicz
B: Wechta Sp. z o.o. Sp. J.
K027762
24.

95

DURANDO Z DRP OG sk.kn F:
M:
O:
B:
25.

60

DYSKRECJA SP POL 2014 Klacz siwa/mk:152 F: Dobry
M: Dianka
O: Wiktoria Kawalec
B: Jan Papierowski
Brak
26.

50

EL SANTO Hanover GER 2009 Ogier ciemnogniada/172 F: El Bundy
M: Rasa S
O: Andrzej Regliński
B: Jutta Schlichtig
K019931 DE431311335609
27.

19

EŁZA Małopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Łoskot
M: Emisja
O: Anna Mańska
B: Dalmata Aleksander
K023948
28.

2

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
29.

80

FANTASTA SP POL 2007 Wałach gniada F: DARWIN
M: FANY
O: Jakub Rutkiewicz
B: Jakub Rutkiewicz
BRAK POL 009530244607
30.

51

FAVORITA AES POL 2014 Klacz kasztanowata/169 F: Farezzo B / Arezzo VDL (Amant M)
M: Femme Fatale / Frappant
O: Anna Piwońska
B: Anna Piwońska
K027172 826002140873718
31.

31

FESTO SP POL 2013 Wałach gniada/172 F: Stilios /
M: Fiona /
O: Marek Detmer
B: Strąk Krzysztof
brak
32.

61

FORDROS SP POL X Wałach ciemnogniada/X F: X
M: X
O: Magdalena Cieplińska
B: X
X X
33.

94

GABI 2 Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Almanzor L
M: Gabi
O: Aleksandra Kończak
B: Marek Romanowski
K026173
34.

70

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/168 F: Burgund /Juriste
M: Gawona /Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600215411
35.

30

GAZA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Krater
M: Gardenia
O: Henryk Boroń
B: Henryk Boroń
K025949 616 009 64 00948 09
36.

53

GEORGETTE Hannoveraner POL 2013 Klacz gniada/170 F: Grey Top
M: Starlet
O: Elżbieta Mallert
B: Salvatore Basile
brak DE431313310513 DE431313310513
37.

42

GORAN SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Ramadan / Lirnik
M: Godella / Luron
O: Wojciech Kołaczyk
B: SK Prudnik
K014381 616009690135309
38.

17

HELENIKA B HOL POL 2015 Klacz gniada/164 F: .
M: .
O: .
B: .
. .
39.

47

HOJANAS TRAK LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Huta / Heleris
O: Marek Baranowski
B: Asociacija Žirgu Augintoju
K024646 030619
40.

91

ICEGIRL D NRPS BEL 2012 Klacz ciemnogniada F: Iceberg
M: Idorette P
O: Wiesława Piećko
B: Dingemanse Horses Ass
K022984
41.

54

INVORIO KWPN NED 2013 Wałach gniada/165 F: Lexicon / Voltaire
M: Pescara / Lennard
O: Anna Piwońska
B: B. J. Pier
K023388 528003201303775
42.

96

JAŚMIN wlkp 2015 wl siw F: Celebes
M: Jaga
O: Joanna Martyn
B:
43.

40

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon / Landor S
M: Jazira / Jape
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
44.

44

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
45.

69

KARMEN WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Cugnot
M: Kabała
O: Marta Łuczak
B: .
brak
46.

48

KASJA NN POL 2002 Klacz skarogniada/Brak F: NN
M: NN
O: Wojciech Drewek
B: Wojciech Drewek
Brak Brak
47.

71

KOLORADO - CHERRY D SP POL 2013 Wałach gniada F: Cherry Cordial / Cordial
M: Kariera / Sofix
O: Stefan Domienikowski
B: Stefan Domienikowski
K023432 616009530082613
48.

24

KORBA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 26.03.2006 Klacz siwa F: Wicher
M: Kora
O: Karolina Rybarczyk
B: Peplińska Monika Maria
Brak 009530043208
49.

77

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
50.

6

LAKMUS SP POL 2015 Wałach gniada/170 F: Markies V
M: Legumina
O: Runner Logistic
B: Rzeczna
Brak 616 009 60 00589 15
51.

36

LEONARDO WLKP POL 2014 Wałach kasztanowata/170 F: Almanzor / Acord II
M: Lady Black / Karbon
O: Agata Piastowska
B: SK Rzeczna
K027157 POL
52.

65

LIZA SP POL 2001 Klacz gniada/168 F: nn
M: nn
O: Anna Krupska
B: nn
brak
53.

87

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara/175 F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941 .
54.

66

MAGGIE Kuc Walijski POL 2008 Klacz gniada/kuc:121 F: NN
M: NN
O: Franciszek Suwała
B: NN
BRAK BRAK
55.

8

MAXYMA Wielkopolska POL 2004 Klacz kara/170 F: Lord Pit
M: Mara
O: Paulina Rutkowska
B: Paulina Rutkowska
Brak 007520003204
56.

32

MERAAB ATHBAH Czysta Krew Arabska USA 2008 Ogier ciemnogniada/mk: F: Sundance Kid V
M: DA Peace
O: Athbah Stud
B: Dolorosa Arabians
K024508
57.

5

MESTENIO Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk:- F: Onufry
M: Monika
O: Buczynska Regina
B: Stenka Leszek
brak 616011530138112
58.

15

MILANO Małopolska POL 2011 Wałach gniada/164 F: Noel
M: Malia
O: Marcin Psiuk
B: Kaszubowski Marcin
K023117 616006530000711
59.

26

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
60.

75

MOLIN KUC POL 2013 Wałach tarantowata/kuc: F: Monarcha
M: Amnezja
O: Nowak Miroslaw
B: Tomasz Dąbek
616 013 61 01119 13
61.

7

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
62.

85

NADIR SP POL 2014 Wałach gniada/170 F: Arcygraf
M: Nowina
O: Natalia Rudol
B: Janiak Marcin
xx xx
63.

18

NOWITA SP POL 2000 Klacz gniada F: Alfaro
M: Nadzieja
O: Anna Mańska
B: Spisak Lesław
K024990
64.

9

OLA Typ Pogrubiony POL 2004 Klacz siwa/160 F: NN
M: NN
O: Joanna Martyn
B: NN
Brak 999611504204
65.

21

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star / Lord
M: Oleina / Cantanis
O:
B:
K021345 616009530069011
66.

62

ORLANA SP POL 2010 Klacz kasztanowata/X F: X
M: X
O: Robert Nagórski
B: Robert Nagórski
X X
67.

74

PASCAL JAN-PON Kuc Walijski POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Durleyhall archimedes
M: Pasjonata amanda
O: Nowak Miroslaw
B: Jan pon przedsiebiorstwo
K026980
68.

82

PASJA D SP POL 2004 Klacz kara F: Sheridan
M: Perta
O: Marek Nawrot
B: Dariusz Badaszko
K019847
69.

78

PEPPER N Deutsches Pferd GER 2015 Ogier gniada/165 F: Xx
M: Xxx
O: Xxx
B: Xxx
K027378 DE 410100502915
70.

97

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
71.

4

PRIMERA SP POL 25.03.2002 Klacz kasztanowata/168 F: Rubin
M: Prakseda
O: Krzysztof Grela
B: Joanna Jagoda
K013777
72.

49

QUO VADIS Szlachetna Półkrew POL 2015 Wałach skarogniada/176 F: CARAMBOLE
M: Q GULANA B
O: Andrzej Regliński
B: Stadnina Koni nad Wigrami
BRAK 616 009 51 02371 15
73.

46

REMUS Typ Szlachetna POL 12.03.2010 Wałach srokata/160 F: Mustang N.M.K.
M: Roksana
O: Krzysztof Grela
B: Renata Kotarska
K018753 616999530164910
74.

28

REWIA WLKP POL 2014 Klacz gniada/164 F: Marino /
M: Reakcja /
O: Klaudia Rogozińska
B:
K026626 616007610204814
75.

90

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
76.

68

SAMBA . POL . Klacz siwa/162 F: .
M: .
O: .
B: .
Brak .
77.

22

SERWUS WLKP POL 2006 Wałach siwa/. F: Helanis / Cantanis
M: Sida / Dzięgiel
O: Magdalena Nosewicz-Pazik
B: A
K016286 POL007600156506
78.

25

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
79.

57

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
80.

39

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
81.

38

WHISPER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz gniada/171 F: Aston Martin
M: Winona II
O: Marta Józefowicz
B: Remigiusz Makowski
K027374
82.

27

WIKLIN SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: Clinsmann Jun. B
M: Wiktoria / Stato King xx
O: Tomasz Pastwa
B: Dariusz Miśkiewicz
K027280 616009530018315
83.

88

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
84.

86

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Adach Miłosz KJ Arpav
200
400
SUM:
600.00
Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
100
SUM:
100.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
400
SUM:
400.00
Fryska Weronika Otomiński KJ Tabun
50
100
50
SUM:
200.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
350
300
500
100
50
150
300
SUM:
1750.00
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
200
SUM:
200.00
Kościelska Barbara KJ AS Dream
50
150
SUM:
200.00
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
50
SUM:
50.00
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
25
SUM:
25.00
Kulawińska Julia brak
50
SUM:
50.00
Mańska Klaudia JKS EWRO
200
SUM:
200.00
Mański Konrad JKS EWRO
200
SUM:
200.00
Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
300
SUM:
300.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
150
50
SUM:
200.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Jeździecki
35
200
SUM:
235.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
50
50
50
100
100
SUM:
350.00
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
50
SUM:
50.00
Synoradzka Zofia KJ Polonez Damnica
50
250
SUM:
300.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia pod Wierzbą
50
SUM:
50.00
Titova Irina bpk
25
SUM:
25.00
Zielonka Piotr JKS Ewro Małoszyce
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
KJ Arpav
2019-05-25
2
200
2019-05-25
1
400
Andrzejewski-Hołub Aleks
Ukj karmen niekłonice
CASKADA (76)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (47)
2019-05-26
3
100
2019-05-26
Bemong Maria
KJ Galiny
2019-05-25
14
2019-05-26
25
ALMAR (33)
2019-05-25
14
2019-05-25
21
2019-05-26
1
2019-05-26
28
Buczynska Aleksandra
Stowarzyszenie VitaSport Brachlewo
2019-05-25
5
2019-05-25
23
2019-05-26
1
2019-05-26
22
Burakowski Marcin
Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2019-05-26
6
2019-05-26
12
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
2019-05-25
34
2019-05-25
CHEOPS (45)
2019-05-25
4
2019-05-26
2
400
Drabjewska Julia
Stajnia z Pasją Czyżkowo
JAŚMIN (96)
2019-05-25
26
2019-05-25
25
Flaga Paula
Brak
CHOGORI (41)
2019-05-25
22
2019-05-25
31
2019-05-26
3
2019-05-26
33
Fryska Weronika
Otomiński KJ Tabun
2019-05-25
24
2019-05-25
13
2019-05-26
7
50
2019-05-26
4
100
GABURA (70)
2019-05-25
15
2019-05-25
7
50
2019-05-26
17
2019-05-26
13
Gerlaczyński Lesław
JKS Neksico Kędzierzyn
GAZA (30)
2019-05-25
25
2019-05-26
12
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2019-05-25
1
350
2019-05-25
2
300
2019-05-26
10
2019-05-26
1
500
CONTESS (72)
2019-05-25
4
100
2019-05-25
2019-05-26
5
50
2019-05-26
CARILO (73)
2019-05-25
10
2019-05-25
7
2019-05-26
3
150
2019-05-26
3
300
Grela Aleksandra
VitaSport Brachlewo
2019-05-25
16
2019-05-25
3
200
2019-05-26
11
2019-05-26
9
KORBA (24)
2019-05-25
20
2019-05-25
34
2019-05-25
29
2019-05-26
44
2019-05-26
9
Grzybowska-Skrodzka Anna
KJ Polonez Damnica
2019-05-26
15
2019-05-26
4
2019-05-26
29
2019-05-26
28
Józefowicz Marta
Klub Jeździecki Młyńska Struga
WHISPER (38)
2019-05-25
12
2019-05-25
24
2019-05-26
32
2019-05-26
7
Karska Emilia
Ukj Neksico Kędzierzyn
ARNIKA (63)
2019-05-25
6
Kawalec Wiktoria
Stajnia Tarant
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Kołaczyk Agata
SJ Turzyn
GORAN (42)
2019-05-25
32
2019-05-25
26
2019-05-26
20
2019-05-26
Kończak Aleksandra
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych KWIEKI
GABI 2 (94)
2019-05-25
20
2019-05-25
13
2019-05-26
41
2019-05-26
23
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-26
1
2019-05-26
1
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2019-05-25
6
50
2019-05-25
14
2019-05-26
2
150
2019-05-26
16
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (86)
2019-05-26
5
50
2019-05-26
6
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
KSELION (77)
2019-05-25
9
2019-05-25
22
2019-05-25
1
2019-05-25
9
25
2019-05-25
BIRKUT (79)
2019-05-25
10
2019-05-25
11
2019-05-25
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (64)
2019-05-25
8
Kulawińska Julia
brak
2019-05-26
14
2019-05-26
14
CASCH (56)
2019-05-26
13
2019-05-26
8
50
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (20)
2019-05-25
26
2019-05-25
33
2019-05-25
2019-05-26
30
2019-05-26
18
Łuczak Zuzanna
Kj As Dream
KARMEN (69)
2019-05-25
14
2019-05-25
18
2019-05-25
28
2019-05-26
1
2019-05-26
35
2019-05-26
40
Mańska Klaudia
JKS EWRO
EŁZA (19)
2019-05-25
2
200
2019-05-25
11
2019-05-26
16
2019-05-26
12
Mański Konrad
JKS EWRO
NOWITA (18)
2019-05-25
31
2019-05-25
2019-05-26
1
200
2019-05-26
3
2019-05-26
2
Martyn Wiktoria
Stajnia z Pasją Czyżkowo
OLA (9)
2019-05-25
21
2019-05-25
22
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
LAKMUS (6)
2019-05-25
1
2019-05-25
2019-05-26
1
2019-05-26
MORWA (7)
2019-05-25
18
2019-05-25
7
2019-05-26
8
2019-05-26
11
Nawrot Zofia
Pomorska Liga Jezdziecka
PASJA D (82)
2019-05-25
19
2019-05-25
16
2019-05-26
17
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (58)
2019-05-25
1
300
2019-05-25
22
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
WIKLIN (27)
2019-05-25
25
2019-05-25
17
2019-05-26
20
2019-05-26
22
Pazik Michalina
KJ AS Dream
SERWUS (22)
2019-05-25
3
150
2019-05-25
19
2019-05-26
9
50
2019-05-26
21
Piastowska Agata
Sopocki Klub Jeździecki
2019-05-25
17
2019-05-25
8
2019-05-26
1
35
2019-05-26
4
200
2019-05-25
21
2019-05-25
28
2019-05-26
27
2019-05-26
Piotrowska Anna
Klub Jeździecki J.J. Darboven
DERESY (89)
2019-05-25
18
2019-05-25
29
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
2019-05-25
8
50
2019-05-25
6
50
2019-05-26
13
2019-05-26
4
50
INVORIO (54)
2019-05-25
4
100
2019-05-25
10
2019-05-26
9
2019-05-26
5
100
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
2019-05-25
13
2019-05-25
15
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2019-05-26
21
2019-05-26
8
Rogozińska Klaudia
St. KS KJK Szary Michałowice
REWIA (28)
2019-05-25
17
2019-05-26
10
2019-05-26
15
Rojek Julia
KJ AS Dream
2019-05-25
23
2019-05-25
4
2019-05-25
27
2019-05-26
1
2019-05-26
31
2019-05-26
19
Rosicka Karolina
KJ AS Dream
SAMBA (68)
2019-05-25
2019-05-25
1
2019-05-25
9
2019-05-26
1
2019-05-26
39
2019-05-26
37
Rudasz Włodzimierz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
FESTO (31)
2019-05-25
20
2019-05-25
2019-05-26
11
2019-05-26
Rudasz Włodzimierz
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2019-05-25
16
2019-05-25
16
2019-05-26
10
2019-05-26
18
Rudol Natalia
BPK
NADIR (85)
2019-05-26
27
2019-05-26
23
2019-05-26
Rutkiewicz Julia
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2019-05-26
1
2019-05-26
43
2019-05-26
34
Rutkiewicz Magdalena
BEZ PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
CHMURKA (81)
2019-05-26
1
2019-05-26
2019-05-26
42
Rutkowska Paulina
Stajnia jeździec
MAXYMA (8)
2019-05-25
14
2019-05-26
11
Sawicka Wiktoria
Brak
REMUS (46)
2019-05-25
1
2019-05-25
30
2019-05-26
26
2019-05-26
25
2019-05-25
11
Sawicka Wiktoria
Brak
KASJA (48)
2019-05-25
18
2019-05-25
24
2019-05-25
33
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2019-05-25
5
50
2019-05-25
23
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2019-05-25
1
2019-05-25
16
2019-05-25
8
2019-05-26
1
2019-05-26
38
2019-05-26
Stachura Nadia
Ukj Karmen Nieklonice
MOLIN (75)
2019-05-25
1
2019-05-25
32
2019-05-25
35
Stachura Pola
Ukj karmen nieklonice
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Suszek Hanna
ukj neksico karlino
ARNIKA (63)
2019-05-25
27
Suwała Zosia
JKS Neksico Kędzierzyn
MAGGIE (66)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Synoradzka Zofia
KJ Polonez Damnica
OLSTAR (21)
2019-05-25
5
50
2019-05-25
6
2019-05-26
2
250
2019-05-26
7
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (90)
2019-05-26
10
2019-05-26
26
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
MILANO (15)
2019-05-25
15
2019-05-25
18
2019-05-26
7
2019-05-26
10
PIANOLA (97)
2019-05-26
15
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia pod Wierzbą
JUKA J (40)
2019-05-26
6
50
2019-05-26
1
Titova Irina
bpk
COSIDA (52)
2019-05-25
12
2019-05-25
21
2019-05-26
17
2019-05-26
2019-05-25
3
2019-05-25
10
25
2019-05-26
29
2019-05-26
18
Tocha Zofia
J.J.Darboven
2019-05-25
2019-05-25
19
2019-05-26
16
2019-05-26
19
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2019-05-25
23
2019-05-25
20
2019-05-26
21
2019-05-26
19
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
SZABLON (25)
2019-05-25
12
2019-05-25
9
2019-05-26
6
MOEL (26)
2019-05-25
30
2019-05-25
24
2019-05-26
20
2019-05-26
24
Zielonka Piotr
JKS Ewro Małoszyce
FORDROS (61)
2019-05-25
2
2019-05-25
7
2019-05-26
4
2019-05-26
7
ORLANA (62)
2019-05-25
3
150
2019-05-25
5
2019-05-26
14
2019-05-26
Zwolińska Svensson Alva
JKS Neksico Kędzierzyn
LIZA (65)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
Żywicka Justyna
Stajnia jeździec
MAXYMA (8)
2019-05-25
1
2019-05-25
1
2019-05-26
24
2019-05-26
36

Number of Riders: 67

Number of Horses: 84

The sum of prizes: 5 635.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl