Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:37:53
2018-07-27 10:02:14
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 10:38:15
2018-07-27 10:01:40
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:13:58
2018-07-26 23:33:52
Joanna Wiśniewska SAVERIO SZ
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:14:15
2018-07-26 23:05:34
Weronika Kołtowska DYM
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:14:33
2018-07-26 23:02:05
Sylwia Gierszewska JUKAR
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:14:53
2018-07-26 23:01:11
Oliwia Bielak ISTARIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 21:52:38
2018-07-26 21:10:52
Tomasz Miśkiewicz CORBELLA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 21:52:57
2018-07-26 21:07:01
Tomasz Miśkiewicz QUEENANKA LAZAR
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 21:53:17
2018-07-26 21:06:28
Tomasz Miśkiewicz DON VITO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 21:53:34
2018-07-26 21:06:00
Tomasz Miśkiewicz LAVERINO
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 21:53:50
2018-07-26 21:05:22
Tomasz Miśkiewicz CORDELLI
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 19:55:57
2018-07-26 15:47:27
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 19:56:17
2018-07-26 15:36:09
Aleksandra Fiwek COCODRILLO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 19:56:37
2018-07-26 15:25:29
Artem Abaimov URMEL 104
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 19:56:52
2018-07-26 15:24:43
Artem Abaimov LADY TDE
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 19:57:04
2018-07-26 15:24:20
Artem Abaimov CARABINIER S
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 11:43:23
2018-07-26 11:18:49
Zuzanna Sołtysińska MIRENA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:22:28
2018-07-25 22:49:13
Wiktoria Kawalec DYSKRECJA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:13:44
2018-07-25 22:12:58
Justyna Majewska JASKIER
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:14:01
2018-07-25 22:10:04
Tomasz Miśkiewicz JASKIER
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 22:14:26
2018-07-25 22:09:24
Justyna Majewska FINITO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 9/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:54:19
2018-07-25 21:07:17
Natalia Kwiatkowska EROTICA
  • 1x 9/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:04:40
2018-07-25 19:38:57
Pauline Wieczorek CAMPINO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:04:56
2018-07-25 19:38:06
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:05:15
2018-07-25 19:35:53
Jacek Bobik 2
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:05:54
2018-07-25 19:32:56
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:06:16
2018-07-25 19:31:56
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 13:09:29
2018-07-25 17:15:58
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 18:22:15
2018-07-25 15:33:48
Nina Tulisow GIGI
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 12/L/licencyjny
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 18:22:28
2018-07-25 15:32:06
Nina Tulisow RAFIA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 12/L/licencyjny
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:57:37
2018-07-25 09:03:53
Weronika Figurska LIBERT
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 21:54:34
2018-07-24 20:36:42
Marika Szablewska CYMES
  • 2x 8/Kuce 60-70/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 9/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:22:43
2018-07-24 19:18:09
Kamil Rajnert HORATA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 08:22:57
2018-07-24 19:17:43
Kamil Rajnert PITAGORAS
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 20:40:50
2018-07-23 21:54:40
Kornelia Polańska HARFA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 12/L/licencyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 20:41:07
2018-07-23 21:52:52
Klaudia Hodowaniec NEBASCO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 12/L/licencyjny
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 20:41:19
2018-07-23 21:49:38
Ewelina Kostrzewska HOP HOP SIMONI
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 20:41:31
2018-07-23 21:48:31
Maja Miętek SORBONA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 20:30:00
2018-07-23 18:23:10
Martyna Lenczewska WHITE QUEEN
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:57:55
2018-07-23 15:06:35
Lena Gabriel VIPER
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:45:27
2018-07-23 10:46:08
Iga Szostak PIANOLA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:45:38
2018-07-23 10:45:32
Iga Szostak RADON
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:45:59
2018-07-23 09:24:41
Gabriela Ślifińska BELISSIMA
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 9/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:46:15
2018-07-22 22:46:05
Aleksandra Grela PRIMERA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:46:35
2018-07-22 22:20:02
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:46:50
2018-07-22 22:19:36
Katarzyna Frydel ELITA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:47:02
2018-07-22 22:19:06
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:47:23
2018-07-22 18:14:30
Jan Kałabun LASSINI N
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 14:47:37
2018-07-22 17:44:29
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 15:29:26
2018-07-22 13:40:48
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 08:07:21
2018-07-21 19:27:47
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 08:07:39
2018-07-21 19:07:47
Julia Olejniczak BASTION
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-22 08:07:53
2018-07-21 12:58:39
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 08:22:46
2018-07-20 23:07:26
Natalia Garbacz EXPERT
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 7/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
  • 1x 15/C/zwykły art.238.2.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 08:23:00
2018-07-20 21:27:27
Marta Gapska WINDY BOY
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 20:03:52
2018-07-18 18:47:11
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 16:13:53
2018-07-18 14:37:55
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:15:12
2018-07-18 11:23:14
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:15:29
2018-07-18 10:56:44
Anna Kopeć SPARTAN
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:15:07
2018-07-18 10:55:11
Wiktoria Grabowska CORRASON ESPINADO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 12/L/licencyjny
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-18 12:15:59
2018-07-18 10:54:38
Anna Kopeć BARKO-FLY
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości art.239 ta. C
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 245.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 08:15:25
2018-07-18 10:53:38
Wiktoria Grabowska CASQUETTE 4
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:32:42
2018-07-17 11:32:31
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:29:33
2018-07-17 10:34:07
Katarzyna Klimowicz GERONIMO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:29:15
2018-07-17 10:33:21
Emma Frąckiewicz WITALIA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art. S1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 14:58:16
2018-07-16 21:26:08
Zofia Synoradzka OLSTAR
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:28:38
2018-07-16 09:38:50
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-17 18:28:21
2018-07-16 09:38:21
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bielak Oliwia bpk
2000 (J.)
brak
2. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
3. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
4. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
5. Figurska Weronika Brak
1999 (MJ.)
Brak
6. Fiwek Aleksandra Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
S
O012194
7. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
8. Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
S
O014378
9. Garbacz Natalia St. KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
O018394
10. Gierszewska Sylwia bpk
2000 (J.)
brak
11. Grabowska Wiktoria KJ Abrasives Group
2000 (J.)
O041436
12. Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O040907
13. Kaczmarek Violetta Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
14. Kałabun Jan Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O002534
15. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (JM.)
O043469
16. Kawalec Wiktoria Stajnia Tarant
2000 (J.)
Brak
17. Klimowicz Katarzyna BPK
S
Brak
18. Kołtowska Weronika bpk
S
brak
19. Kopeć Anna KJ Bonin
S
O019589
20. Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
S
O003352
21. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (MJ.)
O031702
22. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (J.)
O024984
10113471
23. Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O043778
24. Lenczewska Martyna Bpk
2005 (JM.)
-
25. Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
S
O015043
26. Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
2004 (JM.)
O034560
27. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
28. Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O007198
29. Narloch Wiktoria Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
S
O021043
30. Olejniczak Julia Klub Jeździecki J.J.Darboven
2001 (J.)
O046536
31. Płaczkowska Agnieszka Brak przynależności
S
O011406
32. Polańska Kornelia UKJ Bukowiec Świdwin
2003 (JM.)
O040906
33. Rajnert Kamil Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
O000801
34. Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
2005 (JM.)
O043777
35. Sołtysińska Zuzanna Grodno Dwór
1998 (MJ.)
brak
36. Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2003 (JM.)
O038931
37. Szablewska Marika UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (Mł.)
brak
38. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O041256
39. Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
S
O045680
40. Szostak Iga Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O029098
41. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
42. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
2.

30

BARKO-FLY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Barycza / Mywill
O: Jan Kopeć
B: Zdzisław Beredowski
K021193 616009640039912
3.

37

BASTION Wielkopolska POL 2012 Wałach kara/167 cm F: Aron
M: Baletka
O: Olejniczak Anna
B: Puchała Tadeusz
K024206
4.

81

BELLA DONNA KL gn F:
M:
O: Marcin Burakowsko
B:
104LT06
5.

46

BELLISSIMA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Louis /
M: Babia /
O: Iwona Ślifińska
B: Janusz Borowski
brak
6.

29

BELMONDO SP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma
O: Małgorzata Szczepańska
B: Bąkowski Ryszard
K026071 616009610204009
7.

7

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
8.

57

CAMPINO 1 POL 2012 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Dazzling Delight
O: -
B: -
K024277
9.

53

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
10.

5

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
O: Jacek Grabowski
B: Udo Meyer
K025334 DE421000165411 105KU89
11.

42

CENAR SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Lando
M: Celika
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K014731
12.

55

Chica 2 POL 2000 Klacz ciemnogniada F: xx
M: xx
O: Jacek Bobik
B: 2
2
13.

66

COCODRILLO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach gniada F: Rammstein
M: Crazy Coco
O: Aleksandra Fiwek
B: Wójtowicz Anna
K025436
14.

71

CORBELLA Westf. POL 2013 Klacz gniada F: Cordess / Clinton
M: Farina Du Laubry/ Chin Chin
O: Dariusz Miśkiewicz
B: Gestüt Gut Neuenhof
Brak
15.

68

CORDELLI Westf. POL 2013 Klacz siwa F: Cordess / Clinton
M: Winzerin As / Weinberg
O: Tomasz Miśkiewcz
B: Dr Alex Schürner , Gestüt Gut Neuenhof
K025211
16.

82

CORLEONE GRANDE F:
M:
O:
B:
17.

6

CORRASON ESPINADO SP POL 2009 Wałach siwa/170 F: Carry Son / Carry
M: Lea / Landos
O: Jacek Grabowski
B: Urszula Farysej
K015437 616009640055909
18.

18

CYMES KUC POL 2011 Wałach kara/kuc: F: Rondo'c Black Boy
M: Cytra
O: Ewelina Kostrzewska
B: Fabiszak Czesława
brak
19.

56

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
20.

25

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
21.

70

DON VITO SP POL 2013 Wałach gniada F: Vitalis
M: Dalia Z
O: D Miśkiewicz
B: D Miśkiewicz
K023883
22.

75

DYM SP POL 2001 Wałach siwa F: QUMBALL
M: DANA
O: Gadomska Bożena
B: Niemir Dariusz
brak
23.

61

DYSKRECJA SP POL 2014 Klacz siwa/mk:152 F: Dobry
M: Dianka
O: Wiktoria Kawalec
B: Jan Papierowski
Brak
24.

43

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Libretto
M: Edukacja
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K022385
25.

58

EROTICA KUC POL 2003 Klacz ciemnogniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kostrzewska
B: Helena Troyberg
K023747 999640005003
26.

35

EXPERT KWPN NED 2009 Wałach kara F: Ukato / Stakkato
M: Mylady / Burggraaf
O: Waldemar Garbacz
B:
K014548 528003200912407
27.

79

FILARKA F:
M:
O:
B:
28.

59

FINITO SP POL 2001 Wałach gniada F: Desant
M: Fatima
O: Iwona Marek
B: Stajnia REMA
brak
29.

28

GERONIMO SP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Klimowicz
B: Romańczuk
Brak
30.

13

HARFA SP POL 1999 Klacz ciemnogniada F: Cabrol /
M: Hrabianka /
O: Emilia Kostrzewska
B: Janusz Chłodnicki
K015415 POL999640014199
31.

15

HOP HOP SIMONI TS POL 2012 Klacz siwa F: Wille Moes /
M: Nouba Du Blequin /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Peter Simoni
K022088 208333201204801
32.

17

HORATA Małopolska POL 2012 Klacz siwa/173 F: Huzar
M: Horka
O: Małgorzata Garus
B: Stadnina koni Walewice
K022130 616006590203012
33.

44

HURYSSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Lando
M: Humoreska
O: Jan Jurkiewicz
B: Jan Jurkiewicz
K016581
34.

73

ISTARIA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz ciemnogniada/165 F: nn
M: nn
O: Joanna Grosicka
B: Gralak Miroslaw
brak 616999640083012
35.

60

JASKIER Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Elaborat
M: Jutrzenka
O: Justyna Majewska
B: Andrzej Staniewicz
K018030 POL007530032505
36.

36

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
O: Julia Krawczyk
B:
K025518 528003201402918
37.

74

JUKAR Koń Polski POL 2013 Wałach gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Joanna Grosicka
B: Binaś Katarzyna
brak
38.

41

LASSINI N WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Legenda / Landor
O: Jan Kałabun
B: Wojciech Nowak
K018481 616007520031811
39.

69

LAVERINO OLD. GER 2013 Klacz gniada F: L’ Aveu / Lawito
M: Sareca/ Sandro Boy
O: Anna Piwońska
B: Niemcy
K025962
40.

50

LIBERT BRAK POL 0000 Ogier kara F: Brak
M: Brak
O: Brak
B: Brak
Brak
41.

23

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/159 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Sławomir Polikowski
K023659
42.

62

MIRENA Wielkopolska POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bój
M: Magia
O: Zuzanna Sołtysińska
B: Ireneusz Koperski
brak
43.

26

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L /
M: Mazepa / Le Voltaire
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
44.

12

NEBASCO SP POL 2003 Wałach gniada F: Alcatras /
M: Nowalijka /
O: Ewelina Kostrzewska
B: Anna Krupska
K015414 POL009640002903
45.

54

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
46.

1

OLSTAR SP POL 2011 Ogier gniada F: Lord Star/Lord
M: Oleina/Cantanis
O: ---
B: ---
K021345
47.

48

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
48.

72

QUEENANKA LAZAR OLD. POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Quinto De B /Quinar Z
M: Po Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Edmund Lazarewicz
Brak
49.

47

RADON SP POL 2001 Wałach siwa/164 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tomasz Szostak
B:
K007066 POL999611113501
50.

32

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
51.

14

SORBONA SP POL 2011 Klacz gniada F: Windsor /
M: Salamanka / Windwurf
O: Marta Mirska-Miętek
B: Danuta Tarnowska
K025064 616009640069611
52.

31

SPARTAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Vandamme / Guidam
M: Space Girl / Calando V
O: Jan Kopeć
B: Andrzej Żejmo
K021192 616009610140812
53.

33

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
54.

80

VERSAILLES DU BUST sf Fr 2009 gn F: Versallies II
M: Rhodane
O: Marcin Burakowsko
B:
104LT06
55.

67

VISCONTI SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Le Voltaire
M: Ventura
O: Agnieszka Płaczkowska
B: SK Moszna
K005969 POL009690008200
56.

49

WHITE QUEEN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Hetman
M: Wiklana
O: -
B: Ewelina Nastuniak
K018633
57.

40

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
58.

27

WITALIA SP POL 2008 Klacz siwa F: Caliro/Calato
M: Walia/Jankes
O: Szkoła Jazdy Konnej Canter Paulina Schulz
B: Stawicka Irena
K016357 616009530047508
Rider Club
Competition
Prize
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
400
400
Puchar
SUM:
800.00
Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
200
290
SUM:
490.00
Frydel Katarzyna JKS Senny Nowęcin
450
200
500
290
350
SUM:
1790.00
Hodowaniec Klaudia UKJ Bukowiec Świdwin
100
SUM:
100.00
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
200
SUM:
200.00
Klimowicz Katarzyna BPK
Puchar
Kopeć Anna KJ Bonin
350
SUM:
350.00
Kostrzewska Ewelina UKJ Bukowiec Świdwin
50
130
SUM:
180.00
Kwiatkowska Natalia UKJ Bukowiec Świdwin
Puchar
Lenczewska Martyna Bpk
50
SUM:
50.00
Majewska Justyna Klub Jeździecki ARPAV
Puchar
Miętek Maja UKJ Bukowiec Świdwin
120
SUM:
120.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
250
SUM:
250.00
Miśkiewicz Tomasz LKS Nadwiślanin Kwidzyn
75
Puchar
SUM:
75.00
Płaczkowska Agnieszka Brak przynależności
50
SUM:
50.00
Ślifińska Gabriela UKJ Bukowiec Świdwin
Puchar
Synoradzka Zofia Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
50
SUM:
50.00
Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
Puchar
Szczepańska Małgorzata SSOJ Jaszczółtowo
Puchar
90
SUM:
90.00
Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
350
SUM:
350.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bielak Oliwia
bpk
ISTARIA (73)
2018-07-28
2018-07-28
18
2018-07-28
21
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
2018-07-29
1
400
2018-07-28
2
400
2018-07-29
4
Chica (55)
2018-07-28
8
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
1
Puchar
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (40)
2018-07-28
10
2018-07-28
16
2018-07-29
1
200
2018-07-29
1
290
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2018-07-28
4
2018-07-28
8
2018-07-29
11
2018-07-29
Figurska Weronika
Brak
LIBERT (50)
2018-07-29
14
2018-07-29
Fiwek Aleksandra
Wkj Lublin SJ Zawieprzyce
2018-07-29
8
2018-07-29
Frąckiewicz Emma
BPK
WITALIA (27)
2018-07-28
6
2018-07-28
2018-07-29
17
2018-07-29
Frydel Katarzyna
JKS Senny Nowęcin
CENAR (42)
2018-07-28
4
2018-07-29
1
450
2018-07-29
3
ELITA (43)
2018-07-28
3
200
2018-07-29
8
HURYSSA (44)
2018-07-28
1
500
2018-07-29
3
290
2018-07-29
2
350
Gierszewska Sylwia
bpk
JUKAR (74)
2018-07-28
3
2018-07-28
2018-07-28
Grabowska Wiktoria
KJ Abrasives Group
2018-07-28
18
2018-07-28
2018-07-29
2018-07-29
7
2018-07-28
2018-07-28
5
2018-07-29
4
2018-07-29
2
Hodowaniec Klaudia
UKJ Bukowiec Świdwin
NEBASCO (12)
2018-07-28
7
2018-07-28
3
100
2018-07-29
7
2018-07-29
1
Kaczmarek Violetta
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
2018-07-28
12
2018-07-28
11
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2018-07-28
1
200
Kawalec Wiktoria
Stajnia Tarant
2018-07-28
2018-07-28
3
2018-07-28
16
2018-07-29
6
2018-07-29
Klimowicz Katarzyna
BPK
2018-07-28
2018-07-28
2
Puchar
2018-07-29
4
2018-07-29
Kołtowska Weronika
bpk
DYM (75)
2018-07-28
1
2018-07-28
14
2018-07-28
Kopeć Anna
KJ Bonin
2018-07-28
6
2018-07-28
8
2018-07-29
10
SPARTAN (31)
2018-07-28
1
350
2018-07-28
6
2018-07-29
4
Kostrzewska Ewelina
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-28
6
50
2018-07-28
4
130
2018-07-29
3
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (38)
2018-07-28
15
2018-07-28
10
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2018-07-28
12
2018-07-28
2018-07-29
10
2018-07-29
Kwiatkowska Natalia
UKJ Bukowiec Świdwin
EROTICA (58)
2018-07-29
1
Puchar
2018-07-29
13
Lenczewska Martyna
Bpk
2018-07-28
13
2018-07-28
2018-07-29
12
2018-07-29
5
50
Majewska Justyna
Klub Jeździecki ARPAV
FINITO (59)
2018-07-28
1
2018-07-28
3
Puchar
2018-07-29
16
JASKIER (60)
2018-07-29
15
Miętek Maja
UKJ Bukowiec Świdwin
SORBONA (14)
2018-07-28
11
2018-07-28
2018-07-29
2
120
2018-07-29
2
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-28
2
250
2018-07-28
3
2018-07-29
6
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
JASKIER (60)
2018-07-28
15
2018-07-28
4
75
2018-07-29
2
Puchar
Miśkiewicz Tomasz
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-28
20
2018-07-28
15
2018-07-28
13
2018-07-28
7
2018-07-28
14
2018-07-28
7
2018-07-29
11
2018-07-28
2018-07-28
10
2018-07-28
2018-07-28
9
FILARKA (79)
2018-07-28
2018-07-28
17
2018-07-28
14
2018-07-28
8
Narloch Wiktoria
Pomorska Liga Jeździecka w Dziemianach
DANTE (25)
2018-07-28
17
2018-07-28
9
MORWA (26)
2018-07-28
16
2018-07-28
Olejniczak Julia
Klub Jeździecki J.J.Darboven
BASTION (37)
2018-07-28
20
2018-07-28
7
Płaczkowska Agnieszka
Brak przynależności
2018-07-29
11
2018-07-29
4
50
2018-07-29
Polańska Kornelia
UKJ Bukowiec Świdwin
HARFA (13)
2018-07-28
11
2018-07-28
9
2018-07-29
5
2018-07-29
3
Rajnert Kamil
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
HORATA (17)
2018-07-28
5
Ślifińska Gabriela
UKJ Bukowiec Świdwin
2018-07-28
5
2018-07-28
21
2018-07-29
2
Puchar
2018-07-29
10
Sołtysińska Zuzanna
Grodno Dwór
MIRENA (62)
2018-07-28
19
2018-07-28
Synoradzka Zofia
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
OLSTAR (1)
2018-07-28
5
50
2018-07-28
12
2018-07-29
9
Szablewska Marika
UKJ Bukowiec Świdwin
CYMES (18)
2018-07-29
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (32)
2018-07-29
3
Puchar
2018-07-29
9
Szczepańska Małgorzata
SSOJ Jaszczółtowo
2018-07-28
1
Puchar
2018-07-28
19
2018-07-29
3
90
2018-07-29
Szostak Iga
Kociewski KJ Polar
RADON (47)
2018-07-29
7
2018-07-29
5
PIANOLA (48)
2018-07-29
9
2018-07-29
8
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (56)
2018-07-29
5
CAMPINO (57)
2018-07-28
13
2018-07-28
5
2018-07-29
2
350
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-07-28
2
150
2018-07-28
2018-07-29
6
2018-07-29

Number of Riders: 42

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 5 095.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl