Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 07:09:14
2018-07-12 23:49:09
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:31:19
2018-07-12 22:19:19
Aleksandra Gagaryn CRACK S
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:21:59
2018-07-12 22:18:35
Anna Ślesicka SEKKO J
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:22:17
2018-07-12 21:23:35
Kornelia Kozlik CASKADA
  • 2x 8/Kuce 60-80/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:22:34
2018-07-12 21:18:38
Ewa Obiała NIKO
  • 1x 9/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:22:51
2018-07-12 21:17:34
Tadeusz Kozakiewicz KSELION
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 22:23:10
2018-07-12 21:16:56
Tadeusz Kozakiewicz ARABELLA
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 18:23:11
2018-07-12 17:33:46
Anna Krupska BORYS
  • 2x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 9/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 14:27:26
2018-07-12 14:07:55
Agnieszka Urbanowicz VISCONTI
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:33:10
2018-07-12 12:45:59
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 13:33:27
2018-07-12 12:45:38
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:51:50
2018-07-12 09:37:30
Kornelia Gornicka JUBEL
  • 2x 1/Kuce 60-80/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:52:03
2018-07-12 09:36:36
Amelia Górnicka WALENCJA
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:33:34
2018-07-12 09:36:09
Klementyna Cajske KLARA-W
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:33:51
2018-07-12 09:35:30
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:34:26
2018-07-12 09:34:50
Marta Bronnenberg GUIDO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 10:34:46
2018-07-12 09:34:16
Jeroen Bronnenberg CAREA
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 21:01:29
2018-07-11 20:56:59
Julia Wutkowska ALLURE DE RIVERLAND
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 21:01:08
2018-07-11 20:56:33
Martyna Gerke DUKAT
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:52:40
2018-07-11 16:32:24
Piotr Zielonka ORLANA
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:52:23
2018-07-11 16:31:46
Piotr Zielonka AVANKA
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 7/C/zwyky art.238.2.1
73 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-07-11 16:27:10
2018-07-11 15:35:50
Paweł Szycko DES DELOS
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:18:36
2018-07-11 12:39:05
Anna Grzybowska-Skrodzka WIZARD M
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:18:59
2018-07-11 12:37:53
Anna Grzybowska-Skrodzka C-DINETTE EX DINETTE
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 14:19:18
2018-07-11 08:59:48
Paulina Ślusarczyk FRUGO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:16:44
2018-07-10 16:38:14
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:17:12
2018-07-10 13:15:30
Anna Rozkosz BASKIL
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:17:39
2018-07-10 08:55:28
Martyna Horyd NEFRETETE
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:18:04
2018-07-10 07:34:59
Michał Pol TREASURE QUEEN Z
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 7/C/zwyky art.238.2.1
  • 1x 15/C/dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:13:47
2018-07-09 23:56:28
Marcin Orłowski MARITZA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:01
2018-07-09 23:54:40
Marta Orłowska MARCO
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:20
2018-07-09 23:54:05
Marta Orłowska GENESIS KG
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:14:53
2018-07-09 19:39:13
Iga Szostak RADON
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:15:05
2018-07-09 19:38:39
Iga Szostak NIL
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:50:49
2018-07-09 16:31:37
Alicja Olszewska LIBERT
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:15:46
2018-07-09 15:37:51
Zofia Tocha PIEROT
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:28:01
2018-07-09 08:35:32
Barbara Kościelska WIKING PP
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:28:46
2018-07-08 21:39:12
Krzysztof Zareba CZINGIS
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:29:03
2018-07-08 21:25:47
Piotr Kowalczyk ADEL
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:29:49
2018-07-08 20:23:22
Alicja Olszewska PAOLA
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 12:30:07
2018-07-08 11:00:35
Michał Kotarski BACARA
  • 2x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:32:01
2018-07-08 00:05:17
Aurelia Zdanowska CYNA
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:32:20
2018-07-07 22:20:28
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:32:34
2018-07-07 17:59:32
Aniela Spitulska EQUEENPASSION LEMON TREE
  • 1x 1/Kuce 60-80/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 8/Kuce 60-80/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 9/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:32:50
2018-07-07 17:58:53
Michalina Pazik GRYF POMORSKI
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:33:10
2018-07-07 17:58:00
Valeriia Chebotar SCYPION
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-08 09:33:25
2018-07-07 11:12:13
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 08:11:08
2018-07-06 20:45:31
Agata Piastowska LORESCA J
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 7/C/zwyky art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 08:11:27
2018-07-06 20:45:04
Agata Piastowska CAALISTENIA
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 09:09:50
2018-07-06 08:13:02
Łukasz Skowroński CORTINA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 07:32:32
2018-07-05 21:04:20
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 19:51:29
2018-07-05 12:16:06
Agnieszka Wrońska MON CHERIE
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:34:21
2018-07-05 12:02:50
Kinga Skowronek PORTOS
  • 2x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 2x 9/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:34:35
2018-07-05 12:01:36
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:34:49
2018-07-05 12:00:37
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:35:05
2018-07-05 11:59:30
Dominika Reszuta GAMBLE
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-06 14:51:07
2018-07-05 11:57:12
Wiktoria Konkol WEST
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:51:37
2018-07-05 11:56:04
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 16:35:57
2018-07-05 11:54:23
Marcelina Klasa CAMELOT
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 20:21:30
2018-07-04 17:40:31
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:54:25
2018-07-03 21:45:19
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:54:44
2018-07-03 21:43:52
Grzegorz Rychlik SOFIA
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:54:59
2018-07-03 21:10:17
Aleksandra Kończak GABI 2
  • 1x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 16:52:02
2018-07-03 21:07:53
Aleksandra Kończak BŁYSKAWICA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 22:53:46
2018-07-03 21:07:08
Dominika Bach CANION
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 7/C/zwyky art.238.2.1
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
  • 1x 15/C/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 19:52:01
2018-07-03 18:55:53
Paula Flaga CHOGORI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 18:54:55
2018-07-03 17:25:50
Natasza Wostal DOLCE VITA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-03 11:59:17
2018-07-03 08:23:48
Emilia Ramczyk DONHUAN
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 20:23:36
2018-07-02 20:19:01
Tomasz Pastwa SZABLON
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 20:23:56
2018-07-02 20:18:27
Tomasz Pastwa MOEL
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 20:24:22
2018-07-02 20:17:44
Natasza Wostal AVENIDO
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:48:06
2018-07-02 10:30:48
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 10:48:19
2018-07-02 10:30:21
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:53:47
2018-07-01 22:37:15
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:52:26
2018-07-01 18:25:40
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:18:22
2018-07-01 18:00:57
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 2x 10/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 18:18:38
2018-07-01 18:00:08
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 1x 2/Mini LL/dokładności bez rozgrywki art.238.1 1
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 07:16:18
2018-07-01 17:59:26
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 i 245.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:51:11
2018-07-01 16:52:24
Monika Gurazda O'KEY
  • 2x 4/L/zwyky art.238.2.1
  • 1x 5/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 2x 11/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P/dwufazowy art.274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:50:48
2018-07-01 13:48:58
Agnieszka Lemańczyk BARBÓR
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:50:32
2018-07-01 11:18:16
Izabela Woźniak ORBITAL
  • 1x 6/N/szybkości tab C art.239
  • 1x 7/C/zwyky art.238.2.1
  • 1x 15/C/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-02 07:50:07
2018-06-30 20:23:10
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1
  • 1x 4/L/zwyky art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bronnenberg Jeroen Budzyński KS Kłos
S
O006429
2. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos
S
O026923
3. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (JM.)
O034621
4. Chebotar Valeriia KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039773
5. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
6. Flaga Paula Brak
1999 (MJ.)
Brak
7. Gagaryn Aleksandra Pomorska Liga Jeździecka
1999 (MJ.)
O022907
8. Gawęda Julianna VITASPORT BRACHLEWO
2002 (J.)
O038545
9. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
10. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
11. Górnicka Amelia Budzyński KS Kłos
2005 (JM.)
O038501
12. Gornicka Kornelia .
S
O047118
13. Grzybowska-Skrodzka Anna JKS Senny Nowęcin
S
O037297
14. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
15. Kaczmarek Violetta Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
16. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2003 (JM.)
O043469
17. Klasa Marcela bpk
2005 (JM.)
brak
18. Klebba Natalia KJ Arpav
1999 (MJ.)
O021726
19. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
O043404
20. Kończak Aleksandra Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych KWIEKI
S
O007633
21. Kościelska Barbara KJ AS Dream
2004 (JM.)
O039081
22. Kotarski Michał Stajnia Tarant
S
Brak
23. Kowalczyk Piotr KJ Arpav
1999 (MJ.)
O031702
24. Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
S
O001405
25. Kozlik Kornelia Ukj karmen nieklonice
2007 (Mł.)
Brak
26. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
27. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (JM.)
O026920
28. Lemańczyk Agnieszka Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
2000 (J.)
O031933
29. Łobocka Emilia Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
30. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
31. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
32. Obiała Ewa Ukj karmen nieklonice
1999 (MJ.)
Brak
33. Olszewska Alicja Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
o025506
34. Orłowska Marta Sopocki KJ
S
O013234
35. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
36. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
37. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
1997 (MJ.)
O032468
38. Pazik Michalina KJ AS Dream
2002 (J.)
O035883
39. Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
S
O008330
40. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
41. Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
S
O025816
42. Rajnert Jacek Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
43. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
44. Reszuta Małgorzata kj La Scalla
S
Brak
45. Retzlaff Leoni BPK
46. Rogozińska Klaudia KJ Szary Michałowice
47. Rozkosz Anna KJ J.J. Darboven
2001 (J.)
O042667
48. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
49. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
50. Skowronek Kinga Bpk
2003 (JM.)
Brak
51. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
52. Ślesicka Anna KJ BERTYN
2000 (J.)
O027689
53. Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
2001 (J.)
O039824
54. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
55. Spitulska Aniela KJ AS Dream
2006 (JM.)
brak
56. Szycko Paweł KJ. GRODNO DWÓR
S
BRAK
57. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
58. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
59. Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
2003 (JM.)
O035505
60. Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
2003 (JM.)
O035505
61. Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
S
O013999
62. Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
2004 (JM.)
O027197
63. Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
S
0003917
64. Zdanowska Aurelia Pomorska Liga Jeździecka
2004 (JM.)
O042652
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ADEL KWPN NLD 2005 Wałach siwa/172 F: Silverstar
M: Pimarilla
O: Piotr Kowalczyk
B: Maatschap Jansen
K010130
2.

3

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
3.

62

AMARETTO INNA GER 2007 Wałach kasztanowata F: Asti Frizzante /
M: Golden Girl / Landadel
O: Marcin Orłowski
B:
K021806 DE481819081307
4.

88

ARABELLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Carey son
M: Alexis
O: Malec Mirosław
B: Berdowski Zdzisław
K025231
5.

69

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
6.

18

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
K025577 616009530022510
7.

22

AVENIDO WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Le Mistral /
M: Avia / Biskwit
O: Krzysztof Pastwa
B: Stanisław Laskowski
K021386 616007610102811
8.

53

BACARA Wielkopolska POL 01.05.2014 Klacz srokata/170 F: Celebes
M: Baza
O: Kamila Kotarska
B: Kamila Kotarska
Brak 616007640044514
9.

16

BARBÓR Małopolska POL 2005 Wałach gniada/165 F: Vis Versa
M: Barbadosa
O: Joanna Lemańczyk
B: SK Walewice
K013022 POL 006 59 0186 05
10.

68

BASKIL Wielkopolska POL 2011 Wałach gniada/163 F: Boliwar
M: Bukwa
O: Anna Alicja Rozkosz
B: Wiesław Gałązka
K021825 616 007 52 00399 11
11.

100

BLUE GREY F:
M:
O:
B:
12.

29

BŁYSKAWICA Typ Szlachetny POL 2000 Klacz inna F: .
M: .
O: Aleksandra Kończak
B: ..
K019857
13.

87

BORYS SP POL 2014 Wałach gniada/174 F: Biskwit
M: Batalia
O: Anna Krupska
B: NN
BRAK
14.

71

C-DINETTE EX DINETTE KWPN NLD 2008 Klacz gniada F: Cantos
M: Arine
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stadnina Nad Wigrami
K016540
15.

45

CAALISTENIA SP POL 2013 Klacz gniada F: Maaik
M: Caroline
O: Agata Piastowska
B: Marek Romanowski
K022902
16.

34

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
17.

78

CAREA SP POL 2012 Klacz gniada F: Chacco Fly / Chacco Blue
M: Carewna / Viscount
O:
B:
K021101 616009640026312
18.

91

CASKADA KUC POL 2007 Klacz siwa/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
Brak
19.

27

CHOGORI Pełna Krew Angielska GBR 2005 Klacz gniada/162 F: Millkom
M: Astral Cake
O: Marcin Kaszubowski
B: A. Buller
Brak
20.

101

CORLEONE GRANDE F:
M:
O:
B:
21.

44

CORTINA OLD POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Ashford
M: Cosima
O: łukasz skowroński
B: łukasz skowroński
K022355 DE433333024808
22.

93

CRACK S Oldenburski DEU 2006 Wałach gniada F: Converter
M: Caida S
O: Tomasz Gagaryn
B: -
K025636
23.

52

CYNA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Machandel
M: Cypia
O: Dorota Zdanowska
B: Agnieszka Rąbca
K014733
24.

96

CZAR F:
M:
O:
B:
25.

56

CZINGIS WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata/170 F: Likedeeler
M: Czacza
O: Krzysztof Zareba
B: SK Dobrzyniewo
K010923 11342
26.

35

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: SK Rzeczna
K023991
27.

73

DES DELOS Oldenburg POL 2007 Wałach ciemnogniada/173 F: DESPERADOS (HANN)
M: WERRA LADY(XX)
O: PAWEŁ SZYCKO
B: WITOLD PIETRZYK
BRAK DE 433330561708
28.

26

DOLCE VITA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Dżentelmen
M: Drachma
O: Patrycja Wostal
B: Wostal
K014425 POL 009530217708
29.

20

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
30.

50

EQUEENPASSION LEMON TREE Kuc Walijski POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Lemonshill Red Kite /
M: Millcroft Lyra / Cwrtyc A Dno Caradog
O: Anna Skrzeszewska-Walter
B:
K020554 826046010092742
31.

79

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
O:
B:
K018298 616009640071110
32.

32

FLORENTINA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus / Contender Son
M: Florencja / Contender Son
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539 POL007610179708
33.

70

FRUGO Wielkopolsk POL 2012 Wałach siwa/166 F: Boss
M: Finezja
O: Bartosz Ślusarczyk
B: Włodarczyk Bogdan
K020692
34.

30

GABI 2 Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Almanzor L
M: Gabi
O: Aleksandra Kończak
B: Marek Romanowski
K026173
35.

37

GAMBLE KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Cardento
M: Bakkertye/ Burggraaf
O: dariusz reszuta
B: Dariusz reszuta
k021041
36.

63

GENESIS KG SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Codec /
M: Glueckchen K / Metternich
O: Marta Orłowska
B: Grzegorz Komin
K021952 616009610175909
37.

49

GRYF POMORSKI WLKP POL 2006 Wałach siwa F: Biwak
M: Galanka/Bergamo
O: Magdalena Nosewicz - Pazik
B: .
K013949
38.

83

GUIDO . POL 1234 Wałach gniada F: mm
M: mm
O: ..
B: aa
11
39.

38

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
40.

33

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
41.

82

JUBELL Kuc Wal. POL 2004 Ogier siwa/kuc: F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Abberthome's Judith / Abberthome's Hello-Boy
O:
B:
K019226 616013670044104
42.

1

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Aroland PG
M: Kolumbia
O: Tatiana Gawęda
B: x
K016670
43.

97

KAMEL CASTRO F:
M:
O:
B:
44.

47

KARTAGO KM Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
O: Daniel Pietera
B: Myszka Krzysztof
K023851
45.

80

KLARA-W SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Kaja / Sir Neel
O:
B:
K021093 616009610108312
46.

89

KSELION SP POL 2012 Wałach siwa F: Cativo
M: Kasandra
O: Mirosław Malec
B: Mirosław Malec
K021735
47.

46

LORESCA J SP POL 2010 Klacz kara F: Lescribard L
M: Lordinella
O: Agata Piastowska
B: Kwiron Juszczak
K020941
48.

64

MARCO SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Contendor
M: Marsala
O: Marcin Orłowski
B: SK Racot
K013961
49.

65

MARITZA Czeska Gorącokrwista POL 2007 Klacz gniada F: Lordano
M: Mona Lisa
O: Orlowski
B: X
Xxxx
50.

14

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
51.

51

MILA FLY SP POL 28.05.2012 Klacz gniada/159 F: Chocco Fly
M: Mila Mar
O: Mariusz Kasprzak
B: Sławomir Polikowski
K023659
52.

23

MOEL Małopolska POL 2013 Wałach gniada F: Noel
M: Malia
O: Wostal
B: Marcin Kaszubowski
K024706
53.

41

MON CHERIE SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Carpediem / Coriano Z
M: Montana VI / Caletto I
O: Dariusz Reszuta
B: Wilski
K015456 616009530093809
54.

2

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
55.

90

NIKO Typ Szlachetny POL 2004 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Mirosław Nowak
B: Nn
616999640134704
56.

19

OKTAWA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/166 F: Madison
M: Oriola
O: Łukasz Klebba
B: SK Nowielice
K018337 616009640024910
57.

15

ORBITAL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Oriola
O: Izabela Woźniak
B: SK Nowielice
K017563
58.

54

PAOLA Oldenburska POL 2002 Klacz gniada F: Pro Savage
M: Wientraum
O: ...
B: Hans Abel
K019516
59.

39

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
k015455
60.

21

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
61.

58

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
62.

85

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
63.

40

PORTOS SP POL 2012 Wałach gniada F: Camelot
M: Pearl Night
O: Dariusz Reszuta
B: Dariusz Reszuta
Brak
64.

95

REWIA F:
M:
O:
B:
65.

48

SCYPION SP POL 2007 Ogier gniada F: BALOUBET DU ROUET
M: S - LANDDIVA
O: Anna Chabotar
B: Zbigniew Wilski
K012421 104QD58
66.

92

SEKKO J Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata/170 cm F: Karbon
M: Serwantka
O: Anna Ślesicka
B: Blg Consulting Bertrand Le Guern
K022448 616009600282011
67.

31

SOFIA SP POL 2011 Klacz gniada F: Sir Neel / Darco
M: Simone / Corland
O: Grzegorz Rychlik
B: Dahlke Antoni
K020954 616009610164911
68.

98

SPARTAN L WESTF GER 2007 Wałach siwa F: Satkatto Gold
M: Romira
O: malgorzata reszuta
B: ludwiczak
K011502
69.

24

SZABLON XX POL 2012 Wałach siwa F: San Moritz
M: Sztaluga Snow Kid
O: Patrycja Wostal
B: SK Widzów Anna Tyszko
K021310
70.

43

TEDDY BEAR Typ Szlachetny POL 2011 Wałach gniada/170 F: NN
M: NN
O: Maciej Wojtas
B: brak
K024194 616999530285711
71.

84

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
72.

66

TREASURE QUEEN Z ZANG POL 2010 Klacz gniada F: Treasure Z / Tlaloc La Silla
M: Warior Queen / French Buffet
O: Paweł Jarosz
B: Jan Kopeć
K018495 056015Z55847809
73.

81

WALENCJA KUC POL 2009 Klacz F: .
M: .
O: .
B: .
K019089
74.

57

WIKING PP KUC POL 2006 Wałach gniada F: V I P / Visconti
M: Willoway Miss Minx / Chiddock Fankino
O: Rafał Kościelski
B: .
K010983 POL01367011200611379105LU75
75.

72

WIZARD M SP POL 2006 Wałach gniada/mk: F: Kastello
M: Westa
O: Anna Grzybowska-Skrodzka
B: Stelmaszyk
K013815
Rider Club
Competition
Prize
Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
200
150
SUM:
350.00
Chebotar Valeriia KJ AS Dream
300
500
280
SUM:
1080.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
450
SUM:
450.00
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
40
SUM:
40.00
Kowalczyk Piotr KJ Arpav
100
70
SUM:
170.00
Kozakiewicz Tadeusz Ukj Karmen Nieklonice
200
SUM:
200.00
Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
250
SUM:
250.00
Orłowska Marta Sopocki KJ
370
250
SUM:
620.00
Orłowski Marcin Sopocki KJ
250
SUM:
250.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
60
100
SUM:
160.00
Pazik Michalina KJ AS Dream
70
SUM:
70.00
Piastowska Agata Sopocki Klub Sportowy
80
60
500
SUM:
640.00
Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
150
SUM:
150.00
Pol Michał KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
350
450
SUM:
800.00
Reszuta Dominika la scalla
80
340
100
SUM:
520.00
Retzlaff Leoni BPK
350
SUM:
350.00
Ślesicka Anna KJ BERTYN
70
200
SUM:
270.00
Ślusarczyk Paulina Jeździecki Klub Sportowy ewro
40
SUM:
40.00
Wostal Natasza Pomorska liga jeździecka
100
SUM:
100.00
Wostal Natasza Pomorska Liga Jeździecka
50
SUM:
50.00
Woźniak Izabela UKJ Neksico Kędzierzyn
100
SUM:
100.00
Wrońska Agnieszka KJ La Scalla
50
SUM:
50.00
Zareba Krzysztof Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
250
SUM:
250.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bronnenberg Jeroen
Budzyński KS Kłos
CAREA (78)
2018-07-14
15
2018-07-14
16
Bronnenberg Marta
Budzyński KS Kłos
GUIDO (83)
2018-07-14
19
2018-07-14
Cajske Klementyna
Budzyński KS Kłos
KLARA-W (80)
2018-07-14
2
200
2018-07-14
3
150
Chebotar Valeriia
KJ AS Dream
SCYPION (48)
2018-07-14
1
300
2018-07-14
1
500
2018-07-15
2
280
2018-07-15
7
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (18)
2018-07-14
2
2018-07-14
18
2018-07-15
19
2018-07-15
Flaga Paula
Brak
CHOGORI (27)
2018-07-14
10
2018-07-14
2018-07-15
4
2018-07-15
Gagaryn Aleksandra
Pomorska Liga Jeździecka
CRACK S (93)
2018-07-14
9
2018-07-14
Gawęda Julianna
VITASPORT BRACHLEWO
KAMAEL (1)
2018-07-14
20
2018-07-14
2018-07-15
7
2018-07-15
8
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-07-14
1
2018-07-14
21
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (84)
2018-07-15
2018-07-15
5
PIPIN (85)
2018-07-15
1
450
2018-07-15
4
Górnicka Amelia
Budzyński KS Kłos
2018-07-14
11
Gornicka Kornelia
.
JUBELL (82)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Grzybowska-Skrodzka Anna
JKS Senny Nowęcin
2018-07-14
17
2018-07-14
2018-07-15
2018-07-15
2018-07-14
15
2018-07-15
2
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (69)
2018-07-14
2018-07-14
Kaczmarek Violetta
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
2018-07-14
2018-07-14
21
2018-07-15
12
2018-07-15
12
Kasprzak Wanessa
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sport?w Konnych Kwieki
2018-07-14
7
40
2018-07-14
8
Klasa Marcela
bpk
CAMELOT (34)
2018-07-14
4
2018-07-14
2018-07-15
3
2018-07-15
Klebba Natalia
KJ Arpav
OKTAWA (19)
2018-07-14
2018-07-15
8
Klimczyk Lena
Bpk
DACYT (35)
2018-07-14
18
2018-07-14
26
2018-07-15
8
2018-07-15
Kończak Aleksandra
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych KWIEKI
2018-07-14
13
2018-07-14
19
2018-07-15
6
2018-07-15
15
GABI 2 (30)
2018-07-14
12
2018-07-14
20
2018-07-15
5
Kościelska Barbara
KJ AS Dream
2018-07-14
2018-07-14
16
Kotarski Michał
Stajnia Tarant
BACARA (53)
2018-07-14
1
2018-07-14
13
2018-07-15
1
2018-07-15
10
Kowalczyk Piotr
KJ Arpav
ADEL (55)
2018-07-14
3
100
2018-07-14
5
70
Kozakiewicz Tadeusz
Ukj Karmen Nieklonice
2018-07-15
16
2018-07-15
KSELION (89)
2018-07-15
3
200
2018-07-15
11
Kozlik Kornelia
Ukj karmen nieklonice
CASKADA (91)
2018-07-15
1
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
BORYS (87)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
2018-07-15
8
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (79)
2018-07-14
9
2018-07-14
3
250
Lemańczyk Agnieszka
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
BARBÓR (16)
2018-07-14
2018-07-14
8
2018-07-14
20
Łobocka Emilia
Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (3)
2018-07-14
16
2018-07-14
2018-07-15
9
2018-07-15
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (33)
2018-07-14
13
2018-07-14
10
2018-07-15
9
2018-07-15
10
Obiała Ewa
Ukj karmen nieklonice
NIKO (90)
2018-07-15
1
2018-07-15
8
Olszewska Alicja
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
PAOLA (54)
2018-07-15
10
2018-07-15
10
Orłowska Marta
Sopocki KJ
2018-07-14
12
2018-07-14
7
2018-07-15
1
370
2018-07-15
6
MARCO (64)
2018-07-14
7
2018-07-14
9
2018-07-15
3
250
Orłowski Marcin
Sopocki KJ
2018-07-14
23
2018-07-14
2018-07-15
1
250
MARITZA (65)
2018-07-14
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-07-14
11
2018-07-14
Pastwa Tomasz
Pomorska liga jeździecka
MOEL (23)
2018-07-14
12
2018-07-14
2018-07-15
14
2018-07-15
13
SZABLON (24)
2018-07-14
5
60
2018-07-14
10
2018-07-15
6
2018-07-15
4
100
Pazik Michalina
KJ AS Dream
2018-07-14
17
2018-07-14
18
2018-07-15
5
70
2018-07-15
Piastowska Agata
Sopocki Klub Sportowy
2018-07-14
14
2018-07-14
11
2018-07-15
4
80
2018-07-15
5
60
2018-07-14
6
2018-07-14
3
2018-07-15
9
2018-07-15
1
500
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jeździecka
2018-07-15
2
150
2018-07-15
Pol Michał
KJ w Dolinie Noteci R. K. Kuźnica Czarnkowska
2018-07-14
2
350
2018-07-14
1
450
2018-07-15
3
Rajnert Jacek
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konny
CZAR (96)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-14
14
Reszuta Dominika
la scalla
GAMBLE (37)
2018-07-14
14
2018-07-14
8
2018-07-15
14
2018-07-15
12
2018-07-14
15
2018-07-14
12
2018-07-15
4
80
2018-07-15
2
340
2018-07-14
4
100
2018-07-14
5
Reszuta Małgorzata
kj La Scalla
2018-07-14
3
2018-07-14
2018-07-15
7
2018-07-15
Retzlaff Leoni
BPK
BLUE GREY (100)
2018-07-15
2
350
Rogozińska Klaudia
KJ Szary Michałowice
REWIA (95)
2018-07-14
12
2018-07-14
2018-07-15
13
2018-07-15
Rozkosz Anna
KJ J.J. Darboven
BASKIL (68)
2018-07-14
7
2018-07-14
25
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
SOFIA (31)
2018-07-14
13
2018-07-14
2018-07-15
15
2018-07-15
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2018-07-14
22
2018-07-14
17
2018-07-15
7
2018-07-15
11
Skowronek Kinga
Bpk
PORTOS (40)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-14
9
2018-07-15
6
2018-07-15
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
CORTINA (44)
2018-07-14
2018-07-14
1
2018-07-14
24
2018-07-15
1
2018-07-15
17
Ślesicka Anna
KJ BERTYN
SEKKO J (92)
2018-07-14
4
70
2018-07-14
2
200
Ślusarczyk Paulina
Jeździecki Klub Sportowy ewro
FRUGO (70)
2018-07-14
6
2018-07-14
8
40
Sobczyk Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-07-14
10
2018-07-14
2018-07-15
18
2018-07-15
2018-07-14
19
2018-07-14
Spitulska Aniela
KJ AS Dream
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-15
1
2018-07-15
1
Szycko Paweł
KJ. GRODNO DWÓR
2018-07-15
11
2018-07-15
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (58)
2018-07-15
2018-07-15
12
Wojtas Maciej
Klub Jeździecki J.J.Darboven
2018-07-15
11
2018-07-15
Wostal Natasza
Pomorska liga jeździecka
AVENIDO (22)
2018-07-15
3
100
Wostal Natasza
Pomorska Liga Jeździecka
2018-07-14
6
50
2018-07-14
11
Woźniak Izabela
UKJ Neksico Kędzierzyn
ORBITAL (15)
2018-07-14
4
100
2018-07-14
2
2018-07-15
5
Wrońska Agnieszka
KJ La Scalla
2018-07-14
5
2018-07-14
6
50
2018-07-15
13
2018-07-15
Zareba Krzysztof
Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych
CZINGIS (56)
2018-07-14
1
250
2018-07-14
Zdanowska Aurelia
Pomorska Liga Jeździecka
CYNA (52)
2018-07-15
9
2018-07-15

Number of Riders: 64

Number of Horses: 75

The sum of prizes: 6 960.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl