Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Regionalne Zawody Konne w skokach
Rzeczna, 30.06-01.07.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 21:32:26
2018-06-29 21:08:35
Remigiusz Wojciechowski PUENTA
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 19:50:17
2018-06-29 19:37:21
Izabela Macko ORGANIKA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 19:50:32
2018-06-29 19:36:43
Paulina Witkowska MALIVIA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 19:50:44
2018-06-29 19:35:45
Oliwia Bajer LUNA LOU
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 19:50:56
2018-06-29 15:46:24
Adam Gospodarczyk VIVARO
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 14:28:14
2018-06-29 11:59:53
Monika Finster PRADA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 14:28:27
2018-06-29 11:59:18
Monika Finster PAMELA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 09:14:27
2018-06-29 08:42:16
Katarzyna Koroblewska WERBUENK
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:08:48
2018-06-28 22:28:52
Iwona Oberlan SUNSET
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:09:07
2018-06-28 22:25:30
Iwona Oberlan MEMPHIS BLUE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:09:23
2018-06-28 22:22:50
Leszek Śmieszko VIVANT BELLA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 07:09:51
2018-06-28 22:18:37
Leszek Śmieszko LACARO
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:53:31
2018-06-28 21:46:26
Justyna Stasiulewicz WENEZJA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:53:48
2018-06-28 21:45:30
Justyna Stasiulewicz ARTEMOR
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 21:54:00
2018-06-28 21:30:50
Julia Dworczyk ROKI
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 19:51:11
2018-06-28 21:04:54
Oliwia Bajer CZEMPION
  • 2x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:32:46
2018-06-28 20:27:56
Weronika Ignatiuk OMEN
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:33:16
2018-06-28 20:19:50
Marek Wirth KAMERUN
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:33:29
2018-06-28 20:19:12
Wiktor Stysiński CELESTA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:33:41
2018-06-28 20:18:05
Kamila Markisz MARKIZA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:33:54
2018-06-28 20:17:13
Izabela Macko NIRWANA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:34:10
2018-06-28 20:16:42
Oliwia Bajer NIRWANA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 20:34:23
2018-06-28 20:15:10
Oliwia Świątkowska BAZIA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:40:14
2018-06-28 19:39:10
Magdalena Fras PRALINKA
  • 2x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:40:31
2018-06-28 19:38:26
Dominika Obrębska EXEDRO
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:40:47
2018-06-28 19:37:46
Zuzanna Buczkowska GRALA
  • 2x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:41:05
2018-06-28 19:05:05
Paulina Chojnowska CHERRY LADY
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:41:17
2018-06-28 19:04:45
Paulina Chojnowska GEJSZA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:41:28
2018-06-28 19:04:31
Witold Burzyński CINZANO
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:41:45
2018-06-28 19:04:16
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:41:57
2018-06-28 19:03:56
Paulina Chojnowska CZACZA
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:42:09
2018-06-28 19:03:33
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 19:42:21
2018-06-28 19:03:17
Agnieszka Burzyńska NOLAAN
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-29 14:29:51
2018-06-28 18:05:18
Martyna Sochocka CZAKO
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 18:06:16
2018-06-28 15:00:10
Edyta Łątkowska IRWIS
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 18:06:37
2018-06-28 14:58:50
Edyta Łątkowska HARICO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:45:24
2018-06-28 11:21:58
Alicja Soroka IRYS
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:45:47
2018-06-28 08:32:58
Hania Załęska BLASZKA
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:46:01
2018-06-27 22:11:05
Aleksandra Kajrewicz NIKIFOR J
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 21:25:10
2018-06-27 21:11:27
Julia Sistermann DOCENT J
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 21:25:25
2018-06-27 21:01:48
Oskar Lodowski WIR
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 21:25:42
2018-06-27 19:45:45
Karol Kuszilek HAMPER
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 20:40:30
2018-06-27 19:06:54
Konstancja Płoskonka PRINCE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 11:12:37
2018-06-27 10:18:19
Aleksandra Kamińska PEPE
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:10:53
2018-06-26 23:14:44
Małgorzata Pasternak HAPPY BOY
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:11:12
2018-06-26 23:13:41
Małgorzata Pasternak L CALVADOS SON
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:11:29
2018-06-26 23:12:44
Małgorzata Pasternak JANKES
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:11:43
2018-06-26 23:11:38
Adam Laszecki L CALVADOS SON
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:22:32
2018-06-26 20:17:49
Ewelina Zienowicz HOSSA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:22:48
2018-06-26 20:16:58
Paulina Filipek WERONA
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:23:11
2018-06-26 20:12:47
Ewelina Zienowicz HALEMBA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:23:38
2018-06-26 20:12:17
Nikola Zienowicz HALEMBA
  • 2x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:24:12
2018-06-26 17:14:22
Paulina Kozłowska CZARIS
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-28 14:46:32
2018-06-26 17:12:55
Paulina Kozłowska LUBICZ
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:24:37
2018-06-26 17:11:47
Marta Kozłowska CZARIS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:24:51
2018-06-26 16:02:50
Maja Sadowska HALLO
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-26 22:25:16
2018-06-26 13:21:20
Kaja Pietrzak LUISIANA
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 21:00:26
2018-06-24 13:15:10
Adrianna Trzcińska MELISSA C
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 21:00:57
2018-06-24 00:33:09
Daniel Andrzej Piechota CESARZ SOYMAX
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 21:02:04
2018-06-23 20:30:02
Julia Bejda LACHATI
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:17:31
2018-06-23 14:08:23
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-23 18:17:50
2018-06-23 14:07:23
Marcin Wnuczko BEAUTY C
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:49:49
2018-06-20 19:42:40
Łukasz Skowroński CORTINA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:50:27
2018-06-20 19:41:40
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 5/N/Szybkości art.239
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX
7 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:07:43
2018-06-19 15:08:34
Maria Drońska BASZMAG
  • 1x 1/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 21:02:16
2018-06-19 15:07:31
Zygmunt Droński NIOBE
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/LL/Z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-25 21:02:28
2018-06-19 15:06:37
Zygmunt Droński BASZMAG
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
  • 1x 10/P/Zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-27 07:12:00
2018-06-18 21:40:02
Maria Filipska EKSPLOZJA
  • 1x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/P/Zwykły z rozgrywką art.238.2.2 DERBY
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:28:43
2018-06-13 11:04:51
Anna Górska COLLARIO
  • 2x 3/L/Zwykły art.238.2.1
  • 2x 8/L/Dwufazowy art.274.5.3
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043963
2. Bejda Julia KJ BERTYN
2000 (J.)
O031160
3. Buczkowska Zuzanna Stajnia Szyldak
2004 (JM.)
brak
4. Burzyńska Agnieszka SKJ Zastawno
S
O021022
5. Burzyński Witold SKJ Zastawno
S
O021023
6. Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
2000 (J.)
O028694
7. Dworczyk Julia Klub Jeździecki Kamińskich
2003 (JM.)
brak
8. Filipek Paulina Brak
S
O035929
9. Filipska Maria bpk / LUB
S
O009825
10. Finster Monika Stajnia Gaja
1998 (MJ.)
brak
11. Fras Magdalena Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
brak
12. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
13. Górska Anna KJ Black Horse Team
S
O003325
10142807
14. Gospodarczyk Adam niezrzeszony
S
brak
15. Ignatiuk Weronika Sportowy Klub Jeździecki Baskil Rzeczna
2000 (J.)
Brak
16. Kajrewicz Aleksandra J.J. Darboven
2001 (J.)
O039500
17. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
1997 (MJ.)
O048490
18. Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
1998 (MJ.)
O024689
19. Kozłowska Marta bpk
2004 (JM.)
brak
20. Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
S
O045404
21. Kuszilek Karol Braniewski Klub Jeździecki Boston
2003 (JM.)
O038425
22. Laszecki Adam Baskil Rzeczna
S
O050094
23. Lodowski Oskar .
2004 (JM.)
brak
24. Łątkowska Edyta Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
S
O043430
25. Macko Izabela Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2001 (J.)
O038524
26. Markisz Kamila Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2002 (J.)
O035086
27. Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
O022760
28. Obrębska Dominika Stajnia Szyldak
2007 (Mł.)
28894/17
29. Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
S
O017371
30. Piechota Daniel Andrzej SKJ ,,REVEL
S
O003376
31. Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
2005 (JM.)
O034646
32. Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
2006 (JM.)
O048492
33. Sadowska Maja Brak
2001 (J.)
brak
34. Sistermann Julia G-ride
2005 (JM.)
Brak
35. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
36. Śmieszko Leszek KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
S
BRAK
37. Sochocka Martyna Klub Boreasz
S
O011228
38. Soroka Alicja Baskil Rzeczna
S
O019714
39. Stasiulewicz Justyna Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
S
O011480
40. Stysiński Wiktor Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O037247
41. Świątkowska Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
2004 (JM.)
O043434
42. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
43. Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
S
O020794
44. Witkowska Paulina Sportowy Klub Jeździecki Baskil Rzeczna
S
Brak
45. Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
S
O032560
46. Wojciechowski Remigiusz BPK
S
47. Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
2000 (J.)
O043967
48. Zienowicz Ewelina Bpk
S
O023664
49. Zienowicz Nikola bpk
2007 (Mł.)
Brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ARTEMOR TRAK POL 2011 Ogier kara F: Emis
M: Artika
O: MIROSŁAW KULPIŃSKI
B: MIROSŁAW KULPIŃSKI
K022756
2.

47

BAZIA XX POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Life and Liberty xx
M: Bazylissa xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
brak
3.

11

BEAUTY C KWPN NLD 2006 Wałach siwa F: Untouchable Z
M: Victoria-C
O: Aleksandra Furgo
B: J W L. Cuppers
K013478
4.

33

BLASZKA Pełna Krew Angielska POL 2001 Klacz gniada F: Aramus
M: Błachostka
O: Jerzy Przedpełski
B: Budwity
K013021
5.

50

CELESTA WLKP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Paquito Go
M: Cybata
O: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
B: Stado Ogierów Starogar Gdański Spółka z o.o.
brak
6.

15

CESARZ SOYMAX SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Life and Liberty
M: Cesarka
O: Daniel Andrzej Piechota
B: SK Rzeczna
K021645 616007600073009
7.

38

CHEOPS Wielkopolska POL 2005 Wałach kasztanowata F: Kołczan
M: Celinka
O: Witold Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K011538
8.

41

CINZANO Wielkopolska POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Colox Cup
M: Cicha Woda
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
9.

9

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
10.

6

COLLARIO Oldenburska GER 2013 Wałach gniada/176 F: Collado/Cassini I
M: Osaria/Argentinus
O: Anna Górska
B: Hubert Rump
K024279 DE433330254713
11.

10

CORTINA OLD POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Ashford
M: Cosima
O: łukasz skowroński
B: łukasz skowroński
K022355 DE433333024808
12.

39

CZACZA Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Czikita / Le Voltaire
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
13.

5

CZAKO WLKP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Kołczan
M: Czantoria
O: Martyna Sochocka
B: Martyna Sochocka
K019554 616007600287706
14.

18

CZARIS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: SOLARIS
M: CHIQITA
O: Felski Andrzej
B: Felski Andrzej
K022781
15.

53

CZEMPION Kuc Grupa A POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:105 F: NN
M: NN
O: Dorota Witkowska
B: Nieznany
Brak
16.

31

DOCENT J Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach ciemnogniada/173 F: Cruzeiro L
M: Damona
O: Justyna Sistermann
B: Wielkopolski Zwiazek Hodowców w Poznaniu
brak 616009610110510
17.

2

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz F: Viskis
M: Erynia
O: Maria Filipska
B: Maria Filpska
K016564
18.

45

EXEDRO Kuc Feliński POL 2010 Wałach gniada/kuc:135 F: Emir
M: Epoka
O: Alicja Jankowska
B: Wawrzuta Piotr
brak 616 013 57 00817 10
19.

42

GEJSZA Wielkopolska POL 2009 Klacz kara/mk: F: Kołczan
M: Gafme
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K018445 POL007600024609
20.

44

GRALA KUC POL 2013 Klacz srokata/kuc:148 F: NN
M: NN
O: Joanna Buczkowska
B: NN
brak
21.

19

HALEMBA Małopolska POL 2008 Klacz gniada/165 F: Bianko
M: Hutka
O: Ewelina Zienowicz
B: Pikul Wiesław
K013065 POL006550013408
22.

17

HALLO Trakeńska DEU 15.04.2011 Wałach ciemnogniada F: Hirtentanz
M: Isola Grande
O: Monika Stolarczyk
B: Dr. Hipp
Brak
23.

29

HAMPER Wielkopolska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Elekt
M: Hyrda
O: Maciej Kuszilek
B: Maciej Kuszilek
K023826 616007610196312
24.

24

HAPPY BOY SP POL 2006 Wałach kara F: Golden Boy
M: Hekabe
O: Alicja Bojar
B: SK Rzeczna
K019636
25.

35

HARICO Hanower GER 2014 Wałach gniada F: Carrico
M: Romina Rose
O: Edyta Łątkowska
B: Rafael Antkowski
Brak
26.

21

HOSSA Polski Koń Szlachetny POL 2013 Klacz gniada F: Colox Cup
M: Halemba
O: Ewelina Zienowicz
B: Ewelina Zienowicz
Brak
27.

36

IRWIS Wielkopolska Poch.trakeńskie POL 09.04.2012 Wałach ciemnogniada/173 F: OLIVIER
M: ILIADA
O: Edyta Łątkowska
B: Stadnina Koni Liski
K023701 616007600220612
28.

34

IRYS Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Trawers
M: Imulacja
O: Waldemar Soroka
B: Krystian Kliś
K013059
29.

23

JANKES WLKP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Elpar
M: Judea
O: Małgorzata Pasternak
B: SK Plekity
K008038 007530016300
30.

40

KALAHARI Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Colox Cup
M: Kra
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
K021895
31.

51

KAMERUN WLKP POL 2011 Ogier gniada F: Brzask xx
M: Kenia
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
K018868
32.

22

L CALVADOS SON SP POL 2013 Ogier gniada F: Calvados
M: Lady Jump I
O: Adam Laszecki
B: Jerzy Rogala
K023233
33.

57

LACARO Mecklenburg GER 2010 Wałach siwa F: LEVISONN
M: CHYENNE S
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
34.

13

LACHATI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: LANCER III
M: CHANTAL
O: JERZY BEJDA
B: JERZY BEJDA
K021715 DE441411166011
35.

4

LUBICZ Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada/172 F: SOLARIS
M: Lunia
O: Andrzej Felski
B: Andrzej Felski
K026046
36.

16

LUISIANA XX POL 2007 Klacz gniada F: ALYWAR
M: LOLITA
O: PRZEDPEŁSKI
B: PRZEDPEŁSKI
K013721 POL007000000524
37.

65

LUNA LOU OLD. POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Con Capitol
M: Lascana
O: Paulina Witkowska
B: Karol Janiszewski
Brak
38.

12

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
39.

66

MALIVIA XX POL 2008 Klacz gniada/169 F: Stato King
M: Marana
O: Paulina Witkowska
B: Aleksandra Żyłkowska
Brak
40.

49

MARKIZA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Colox Cup old.
M: Marka
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna Spółka z o.o.
K017398
41.

14

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471
42.

59

MEMPHIS BLUE Oldenburger GER 2013 Klacz gniada F: MEMPHIS
M: CHASPARA
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: SCHOCKEMOHLE
BRAK
43.

32

NIKIFOR J Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Karbon
M: Nagroda
O: Roman Kajrewicz
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
Brak
44.

48

NIRWANA SP POL 2005 Klacz gniada F: Revel KWPN
M: Nikandra xx
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spółka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
K017397
45.

37

NOLAAN Wielkopolska POL 2012 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Nevada/ Quamiro
O: Tomasz Burzyński
B: Tomasz Burzyński
brak
46.

67

ORGANIKA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Golden Boy
M: Oksana
O: Stado Ogierów Starogard Gdański Spolka z o.o.
B: Stadnina Koni Rzeczna
Brak
47.

62

PAMELA Wielkopolska POL 2012 Klacz ciemnogniada/163 F: Marino
M: Paloma
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616007600132512 brak
48.

25

PEPE SP POL 2011 Wałach bułana F: -
M: -
O: Aleksandra Kamińska
B: -
K025971
49.

63

PRADA SP POL 2014 Klacz kara/165 F: Alek
M: Plejada
O: Krzysztof Jaczewski
B: Krzysztof Jaczewski
brak 616009520074514
50.

46

PRALINKA Kuc Walijski POL 2011 Klacz srokata/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
brak
51.

28

PRINCE Typ Szlachetny POL 1998 Klacz siwa F: NN
M: NN
O: Alicja Jankowska
B: NN
K023993
52.

68

PUENTA sp 2011 kl gn. F: Gluosnis
M: Penelopa
O: Remigiusz Wojciechowski
B: Cezary Wojciechowski
616009600235011
53.

54

ROKI SP POL 2010 Wałach siwa F: Epistratos
M: Riwiera
O: Grzegorz Kamiński
B: Grzegorz Kamiński
brak
54.

60

SUNSET Holsteiner GER 2013 Wałach kasztanowata F: STANFOUR
M: RIVA I
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: BRAK
BRAK
55.

58

VIVANT BELLA Oldenburger GER 2013 Klacz gniada F: VIVANT VAN DE HEFFINCK
M: STARTINA
O: LESZEK ŚMIESZKO
B: SCHOCKEMOHLE
BRAK
56.

64

VIVARO Wielkopolska POL 2004 Wałach siwa F: Cewar
M: Visa
O: Alicja Bojar
B: Agnieszka Janus
brak POL 007 52 00670 04
57.

56

WENEZJA Trakeński POL 2010 Klacz kasztanowata/169 F: Emis
M: Wamba
O: Mirosław Kulpiński
B: Mirosław Kulpiński
K019903 POL732010069210
58.

61

WERBUENK Wielkopolska POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Kaliniec
M: Wesoła
O: Ewa Koroblewska
B: SK Rzeczna
K015710
59.

20

WERONA Wielkopolska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Kingsten
M: Wiki
O: Zofia Filipek
B: Zofia Filipek
K025825
60.

30

WIR SP POL 2003 Wałach gniada F: .
M: .
O: Edyta Lodowska
B: .
brak
61.

69

WOLICA xx PL 1999 kl c.g. F: Life and Liberty
M: Wiorsta
O: SK Rzeczna
B: SK Rezczna
Rider Club
Competition
Prize
Bajer Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
Rzeczowe
Rzeczowe
Bejda Julia KJ BERTYN
200
300
200
500
SUM:
1200.00
Burzyński Witold SKJ Zastawno
400
700
Rzeczowe
SUM:
1100.00
Chojnowska Paulina SKJ Zastawno
Rzeczowe
Finster Monika Stajnia Gaja
Rzeczowe
Rzeczowe
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
200
400
700
SUM:
1300.00
Górska Anna KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Gospodarczyk Adam niezrzeszony
Rzeczowe
Koroblewska Katarzyna SKJ Baskil Rzeczna
50
1000
SUM:
1050.00
Kozłowska Marta bpk
Rzeczowe
Kozłowska Paulina LKJ Gałkowo
50
50
100
200
SUM:
400.00
Laszecki Adam Baskil Rzeczna
Rzeczowe
Rzeczowe
Lodowski Oskar .
Rzeczowe
Rzeczowe
Macko Izabela Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
Rzeczowe
Rzeczowe
Markisz Kamila Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Oberlan Iwona KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
Rzeczowe
Pasternak Małgorzata Baskil Rzeczna
100
500
300
200
300
SUM:
1400.00
Pietrzak Kaja KJ J.J. DARBOVEN
100
500
1000
SUM:
1600.00
Płoskonka Konstancja BPK (Stajnia Szyldak)
50
Rzeczowe
SUM:
50.00
Sistermann Julia G-ride
Rzeczowe
Rzeczowe
Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
Rzeczowe
Śmieszko Leszek KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
100
400
SUM:
500.00
Soroka Alicja Baskil Rzeczna
100
SUM:
100.00
Stysiński Wiktor Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
Rzeczowe
Rzeczowe
Świątkowska Oliwia Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
Rzeczowe
Wirth Marek Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
300
300
SUM:
600.00
Witkowska Paulina Sportowy Klub Jeździecki Baskil Rzeczna
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Wnuczko Marcin KJ Black Horse Team
50
SUM:
50.00
Wojciechowski Remigiusz BPK
Rzeczowe
Załęska Hania MKJ Nenia w Pasłęku
300
SUM:
300.00
Zienowicz Ewelina Bpk
200
300
Rzeczowe
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajer Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
NIRWANA (48)
2018-06-30
14
2018-06-30
13
2018-07-01
14
2018-07-01
9
Rzeczowe
2018-07-01
1
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
3
Rzeczowe
2018-07-01
1
Bejda Julia
KJ BERTYN
LACHATI (13)
2018-06-30
3
200
2018-06-30
3
300
2018-07-01
3
200
2018-07-01
3
500
Buczkowska Zuzanna
Stajnia Szyldak
GRALA (44)
2018-07-01
14
2018-07-01
1
Burzyńska Agnieszka
SKJ Zastawno
NOLAAN (37)
2018-07-01
2018-07-01
Burzyński Witold
SKJ Zastawno
CHEOPS (38)
2018-06-30
15
2018-06-30
2
400
2018-07-01
2
700
2018-06-30
12
2018-06-30
12
CINZANO (41)
2018-07-01
12
Rzeczowe
2018-07-01
Chojnowska Paulina
SKJ Zastawno
CZACZA (39)
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
GEJSZA (42)
2018-06-30
15
2018-06-30
11
Dworczyk Julia
Klub Jeździecki Kamińskich
ROKI (54)
2018-06-30
14
2018-06-30
9
2018-06-30
Filipek Paulina
Brak
WERONA (20)
2018-06-30
2018-06-30
Filipska Maria
bpk / LUB
2018-06-30
2018-06-30
14
2018-07-01
12
2018-07-01
Finster Monika
Stajnia Gaja
PAMELA (62)
2018-06-30
7
Rzeczowe
2018-06-30
2018-07-01
1
Rzeczowe
PRADA (63)
2018-06-30
16
2018-06-30
16
2018-07-01
1
2018-07-01
15
Fras Magdalena
Stajnia Szyldak
2018-07-01
1
2018-07-01
1
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-07-01
2018-06-30
10
2018-06-30
4
200
2018-07-01
1
400
2018-07-01
2
700
Górska Anna
KJ Black Horse Team
2018-06-30
17
2018-06-30
2018-07-01
7
2018-07-01
5
50
Gospodarczyk Adam
niezrzeszony
VIVARO (64)
2018-07-01
4
Rzeczowe
Ignatiuk Weronika
Sportowy Klub Jeździecki Baskil Rzeczna
WOLICA (69)
2018-07-01
1
2018-07-01
1
Kajrewicz Aleksandra
J.J. Darboven
2018-06-30
10
2018-06-30
11
2018-07-01
14
2018-07-01
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
PEPE (25)
2018-07-01
2018-07-01
Koroblewska Katarzyna
SKJ Baskil Rzeczna
2018-06-30
5
50
2018-07-01
1
1000
Kozłowska Marta
bpk
CZARIS (18)
2018-06-30
3
Rzeczowe
Kozłowska Paulina
LKJ Gałkowo
LUBICZ (4)
2018-06-30
10
2018-06-30
5
50
2018-07-01
4
50
2018-07-01
CZARIS (18)
2018-06-30
7
2018-07-01
4
100
2018-07-01
5
200
Kuszilek Karol
Braniewski Klub Jeździecki Boston
HAMPER (29)
2018-07-01
14
2018-07-01
Laszecki Adam
Baskil Rzeczna
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-07-01
8
Rzeczowe
Lodowski Oskar
.
WIR (30)
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-06-30
1
Rzeczowe
Łątkowska Edyta
Klub Jeździecki Pałac Pacółtowo
HARICO (35)
2018-06-30
9
2018-06-30
18
IRWIS (36)
2018-06-30
6
2018-06-30
16
Macko Izabela
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
NIRWANA (48)
2018-06-30
2
Rzeczowe
2018-07-01
7
Rzeczowe
2018-06-30
17
2018-06-30
13
Markisz Kamila
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
MARKIZA (49)
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-06-30
8
Rzeczowe
2018-07-01
10
Rzeczowe
2018-07-01
Oberlan Iwona
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
2018-06-30
5
Rzeczowe
2018-06-30
13
SUNSET (60)
2018-06-30
16
2018-06-30
7
Obrębska Dominika
Stajnia Szyldak
EXEDRO (45)
2018-07-01
1
2018-07-01
1
Pasternak Małgorzata
Baskil Rzeczna
2018-06-30
11
2018-07-01
3
100
JANKES (23)
2018-06-30
17
2018-07-01
3
500
2018-06-30
6
2018-07-01
6
2018-06-30
8
2018-06-30
2
300
2018-07-01
2
200
2018-07-01
2
300
Piechota Daniel Andrzej
SKJ ,,REVEL
2018-06-30
18
2018-07-01
2018-07-01
6
Pietrzak Kaja
KJ J.J. DARBOVEN
2018-06-30
4
100
2018-06-30
1
500
2018-07-01
1
1000
Płoskonka Konstancja
BPK (Stajnia Szyldak)
PRINCE (28)
2018-06-30
17
2018-06-30
10
2018-06-30
2018-07-01
5
50
2018-07-01
2018-07-01
11
Rzeczowe
Sadowska Maja
Brak
HALLO (17)
2018-06-30
11
2018-06-30
2018-06-30
Sistermann Julia
G-ride
2018-06-30
8
Rzeczowe
2018-06-30
1
Rzeczowe
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (9)
2018-06-30
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
7
CORTINA (10)
2018-06-30
2018-06-30
19
2018-07-01
2018-06-30
2018-07-01
2018-07-01
5
Rzeczowe
Śmieszko Leszek
KJ PRYWATNY KLUB BRACI ROMANOWSKICH
LACARO (57)
2018-06-30
3
100
2018-06-30
1
400
2018-06-30
2018-06-30
2018-06-30
Sochocka Martyna
Klub Boreasz
CZAKO (5)
2018-06-30
7
2018-06-30
2018-07-01
13
2018-07-01
Soroka Alicja
Baskil Rzeczna
IRYS (34)
2018-06-30
9
2018-06-30
5
100
2018-07-01
Stasiulewicz Justyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Sokolnik
ARTEMOR (55)
2018-07-01
9
2018-07-01
WENEZJA (56)
2018-06-30
6
2018-07-01
Stysiński Wiktor
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
CELESTA (50)
2018-06-30
8
Rzeczowe
2018-06-30
15
2018-07-01
14
2018-07-01
13
Rzeczowe
Świątkowska Oliwia
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
BAZIA (47)
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-06-30
12
2018-07-01
1
2018-07-01
14
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
2018-06-30
14
2018-06-30
2018-07-01
8
2018-07-01
8
Wirth Marek
Sportowy Klub Jeździecki BASKIL
KAMERUN (51)
2018-06-30
13
2018-07-01
4
300
2018-07-01
4
300
Witkowska Paulina
Sportowy Klub Jeździecki Baskil Rzeczna
2018-06-30
6
Rzeczowe
MALIVIA (66)
2018-06-30
4
Rzeczowe
2018-06-30
2018-07-01
6
Rzeczowe
2018-07-01
10
Wnuczko Marcin
KJ Black Horse Team
2018-06-30
4
50
2018-06-30
8
2018-07-01
7
Wojciechowski Remigiusz
BPK
PUENTA (68)
2018-07-01
2
Rzeczowe
2018-07-01
6
Załęska Hania
MKJ Nenia w Pasłęku
BLASZKA (33)
2018-06-30
1
300
2018-06-30
2018-07-01
11
2018-07-01
Zienowicz Ewelina
Bpk
HALEMBA (19)
2018-06-30
2
200
2018-07-01
1
300
HOSSA (21)
2018-06-30
15
2018-06-30
1
Rzeczowe
2018-07-01
1
2018-07-01
14
Zienowicz Nikola
bpk
HALEMBA (19)
2018-06-30
11
2018-06-30
2018-07-01
1

Number of Riders: 49

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 10 200.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl