Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
107 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:00:13
2018-06-21 23:58:30
Paula Myszka JASHIRA MK
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:00:32
2018-06-21 23:55:59
Wiesław Narloch LAFFLAMME KM
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 07:00:47
2018-06-21 23:55:16
Wiesław Narloch ARTEMOR KM
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
104 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:09
2018-06-21 21:44:36
Maria Padalak FORTUNA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
103 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:23
2018-06-21 21:43:08
Maria Padalak TIGRA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
102 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:37
2018-06-21 21:42:27
Hanna Padalak DEPAS CORRINUS P
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
101 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 21:56:52
2018-06-21 21:41:52
Hanna Padalak HERMIONA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
100 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 19:29:28
2018-06-21 19:17:59
Aleksandra Buczynska MESTENIO
  • 1x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
99 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 18:10:20
2018-06-21 18:00:17
Marcelina Detmer KALILA J
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
98 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 18:10:42
2018-06-21 17:58:52
Marcelina Detmer GINGER J
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
97 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:30:06
2018-06-21 17:17:31
Filip Falkiewicz TANGO
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
96 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:30:26
2018-06-21 17:15:57
Filip Falkiewicz COCO CHANEL
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
95 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:30:48
2018-06-21 17:02:34
Wiesław Narloch OLD SCHOOL LADY
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:02:13
2018-06-21 17:01:57
Wiesław Narloch FIONA
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
93 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:01:34
2018-06-21 16:30:07
Julia Puścikowska GRYF
  • 1x 10/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
92 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:01:47
2018-06-21 16:29:41
Karina Gdanietz LA SCALA L
  • 1x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
91 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:02:00
2018-06-21 16:25:47
Emilia Kuśnierz GRYF
  • 1x 10/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 17:02:28
2018-06-21 16:25:21
Marta Drywa LA SCALA L
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
89 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 12:38:19
2018-06-21 11:33:24
Zuzanna Leman NADIA
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
88 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:28:04
2018-06-21 10:13:35
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:11:36
2018-06-21 09:48:20
Ewa Olizarowicz HARLEY
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
86 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 10:12:00
2018-06-21 09:47:32
Ewa Olizarowicz FINEZJA
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
85 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:07:46
2018-06-21 07:48:41
Filip Falkiewicz SCHOCO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
84 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:08:00
2018-06-21 07:13:08
Anna Lenckowska TOPAZ
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
83 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:08:15
2018-06-21 07:10:08
Zuzanna Czub WENUS
  • 2x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
82 ENTRY ACCEPTED 2018-06-21 09:08:29
2018-06-20 14:52:04
Karolina Baranowska HOJANAS
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:39:07
2018-06-20 09:30:21
Agata Peterson BIANKA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 09:39:23
2018-06-20 09:18:48
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
79 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 07:04:29
2018-06-19 22:49:28
Oliwia Grzenkowska JANTAR
  • 2x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
78 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:02:42
2018-06-19 21:58:45
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
77 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 22:03:06
2018-06-19 21:58:18
Wiktoria Szymaniak JUKA J
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 21:53:01
2018-06-19 21:49:05
Dominika Steyer BASMA
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:06:24
2018-06-19 18:54:11
Zofia Danilewicz BELLE FEMME
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
74 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:06:44
2018-06-19 18:14:21
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:27:32
2018-06-18 23:28:09
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:27:46
2018-06-18 23:19:53
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:29:24
2018-06-18 22:08:30
Marcin Olszewski PIANOLA
  • 2x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 2x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:56:21
2018-06-18 21:41:12
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:56:41
2018-06-18 21:25:49
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:57:01
2018-06-18 20:51:37
Marcin Olszewski LIBERT
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:03:13
2018-06-18 20:00:08
Piotr Koper FANTAZJA
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:47:52
2018-06-18 18:05:06
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:12
2018-06-18 14:55:02
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:29
2018-06-18 13:25:03
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:44
2018-06-18 13:24:12
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:01
2018-06-18 13:12:03
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:17
2018-06-18 13:04:01
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:30
2018-06-17 23:19:31
Zofia Tocha PIEROT
  • 1x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:46
2018-06-17 22:29:48
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:04:43
2018-06-17 08:08:21
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:04:58
2018-06-17 08:07:31
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:14
2018-06-17 08:07:00
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:29
2018-06-17 08:06:31
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:53
2018-06-17 08:05:59
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:05
2018-06-17 08:05:30
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:24
2018-06-17 08:04:51
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:37
2018-06-17 08:04:10
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:09:07
2018-06-16 10:37:17
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:50:27
2018-06-16 10:35:42
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:50:52
2018-06-16 10:34:28
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:10
2018-06-15 14:24:10
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:31
2018-06-15 13:44:45
Adrianna Trzcińska MELISSA C
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:30:53
2018-06-14 10:26:48
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:09
2018-06-14 10:25:37
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:26
2018-06-14 10:08:24
Wiktoria Plewa KALINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:44
2018-06-14 10:07:26
Paulina Gajda MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-06-13 21:46:56
2018-06-13 21:41:34
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:44:30
2018-06-13 21:40:40
Emma Frąckiewicz GERONIMO
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:26:55
2018-06-13 14:09:55
Piotr Tauba ZORA
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:11
2018-06-13 14:09:01
Piotr Tauba CYCERA
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:29
2018-06-13 14:08:27
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:43
2018-06-13 14:07:56
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:23:02
2018-06-12 23:18:05
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 19:49:15
2018-06-12 14:51:47
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:13:21
2018-06-12 09:42:41
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:13:35
2018-06-12 09:41:46
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:23:26
2018-06-11 21:23:29
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:14:32
2018-06-11 18:22:58
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:14:46
2018-06-11 18:21:24
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
  • 2x 10/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:04
2018-06-11 17:38:22
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:16
2018-06-11 17:37:49
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:32
2018-06-11 17:36:02
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:46
2018-06-11 17:35:21
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:06
2018-06-10 20:42:18
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:24
2018-06-10 18:46:08
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:41
2018-06-10 18:41:53
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:58:41
2018-06-08 19:45:21
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 18:58:44
2018-06-08 13:24:06
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:49
2018-06-07 22:12:28
Katarzyna Sobczyk PHOENIX 03
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:52:06
2018-06-07 22:11:59
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:25:29
2018-06-06 20:14:12
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:25:47
2018-06-06 19:23:41
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 1x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:17:34
2018-06-06 09:34:15
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 19:55:37
2018-06-05 18:42:38
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-20 21:47:49
2018-06-05 16:11:50
Agata Andrukajtis POLA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 19:58:31
2018-06-04 22:40:03
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:14
2018-06-04 19:39:27
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:43
2018-06-04 18:18:26
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:56
2018-06-04 14:06:32
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
4 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 20:20:58
2018-06-04 10:24:00
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 3/LL/z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:23:20
2018-06-02 21:21:40
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-22 12:13:16
2018-05-29 19:12:34
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adach Miłosz kj Arpav
S
O003069
2. Andrukajtis Agata Kociewski Klub Jeździecki Polar
1999 (MJ.)
O037986
3. Baranowska Karolina SKJ Stajnia pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043736
4. Barowicz Martyna Brak
2000 (J.)
O028615
5. Buczynska Aleksandra VitaSport Brachlewo
2003 (JM.)
brak
6. Chojnacka Nadia BPK
2003 (JM.)
brak
7. Czub Zuzanna OJK Mierzeja
2006 (JM.)
brak
8. Dąbkowska Aleksandra Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
S
O015041
9. Dąbrowska Agata KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2008 (Mł.)
O044137
10. Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2003 (JM.)
O029091
11. Danilewicz Zofia BPK
2000 (J.)
brak
12. Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2000 (J.)
O039669
13. Drywa Marta bpk
2002 (J.)
brak
14. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
S
O007117
15. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
16. Frąckiewicz Emma BPK
2005 (JM.)
brak
17. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
18. Gajda Paulina Pomorska Liga Jeździecka
S
O022292
19. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
20. Gdanietz Karina bpk
2004 (JM.)
brak
21. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
22. Golicka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
509/16
23. Gołek Karolina Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
S
O010132
10145766
24. Grabińska Weronika Vita Sport Brachlewo
2000 (J.)
O040239
25. Grzenkowska Oliwia BPK
2004 (JM.)
O047347
26. Halama Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
S
O024362
27. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
28. Koper Piotr LKS Nadwislanin Kwidzyn
S
O027125
29. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
30. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
31. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (J.)
O024984
10113471
32. Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
S
O003240
33. Kuśnierz Emilia Bpk
2008 (Mł.)
Brak
34. Laskowska Emilia JKS Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
35. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
brak
36. Leman Zuzanna Brak
2004 (JM.)
28078/16
37. Lenckowska Anna Pomorska Liga Jezdziecka
2006 (JM.)
O039471
38. Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
2006 (JM.)
O036302
39. Maciejczyk Aleksandra VITASPORT BRACHLEWO
1999 (MJ.)
O038542
40. Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (JM.)
O034596
41. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
42. Myszka Paula LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025764
43. Narloch Wiesław Pomorska Liga Jeżdziecka
S
O002182
44. Narloch Wiesław Pomorska Liga Jeździecka
S
Nie wiem
45. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
46. Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
2001 (J.)
O028061
47. Olizarowicz Ewa JKS Rywal
S
O018652
48. Olszewski Marcin Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
S
O011251
49. Olszewski Marcin LKS Nadwiślanin
S
O011251
50. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
51. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
52. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
53. Pawlik Agnieszka Sopocki Klub Jeździecki
1997 (MJ.)
O022286
54. Peterson Agata Bpk
2006 (JM.)
Brak
55. Pietera Daniel Pomorska Liga Jeździecka
S
O023134
56. Plewa Wiktoria brak
2003 (JM.)
brak
57. Puścikowska Julia bpk
2008 (Mł.)
brak
58. Ratyński Bartłomiej KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O043450
59. Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2000 (J.)
O036305
60. Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
2004 (JM.)
O044142
61. Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
S
O027158
62. Szatkowski Kacper Kociewski KJ Polar
2003 (JM.)
O041256
63. Szczepańska Małgorzata BPK
S
Brak
64. Szostek Aleksandra LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O037496
65. Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2003 (JM.)
O043738
66. Tauba Piotr Jks Barłomino
S
O012981
67. Tauba Piotr JKS Barłomino
S
O012981
68. Tocha Zofia Niezrzeszony
2005 (JM.)
brak
69. Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
S
O003806
70. Trzcińska Adrianna KJ Black Horse Team
S
O024988
71. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
72. Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
S
O037684
73. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
74. Wróblewska Dagmara LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1998 (MJ.)
O029025
75. Wróblewski Daniel LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2000 (J.)
O025505
76. Wysokińska Agata BPK
2007 (Mł.)
Brak
77. Ziółkowska Julia KJ Turze
2003 (JM.)
O042403
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

49

ALCORA Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alida
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak
Brak
2.

64

ANTYGRAVITY Szlachetna Półkrew POL 2010 Klacz gniada F: Landor / Lacatraz
M: Askaria / Askari
O: Klaudia Maruszak
B: Adam Szwarc
K017374 616009520019910
3.

25

ARGENTA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz ciemnogniada F: LAMBADO
M: ANDALUZJA
O: Anna Krupska
B: Kosnowicz Lucjan
K007198
4.

52

ARGENTINA Z SP POL 2011 Klacz gniada F: Day Dream II S / Mason
M: Aura / Cordial
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K019771 616009530021811
5.

53

ASESOR SP POL 2014 Ogier kasztanowata F: Aravel II
M: Ashley S
O: Dagmara Wróblewska
B: SK Nad Wigrami
K025630 616009510134514
6.

74

ASHLEY S OLD GER 2003 Klacz kasztanowata F: Askari / Acord II
M: Pasadenia / Sadenio
O: Daniel Wróblewski
B:
K008432 DE418180181703
7.

14

ASTEJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Corvus Z
M: Alzacja
O: Michał Kowalski
B: Augustyniak Beata i Krzysztof
K025577 616009530022510
8.

54

BALOU SON OLD GER 2009 Wałach gniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Roseanne /
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019775 DE433330535309
9.

77

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dominika Steyer
B:
K013720 616999530249005
10.

73

BE BALOU HAN GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Wonderwall / Wilawander
O: Wioletta Wróblewska
B:
K016326 DE431310022406
11.

76

BELLE FEMME Wielkopolska POL 2001 Klacz kasztanowata F: Muster
M: Bianita
O: Agnieszka Rogalewska
B: Mieczysław Rosiński
brak
12.

42

BELMONDO SP POL 2009 Wałach gniada F: Concert
M: Birma
O: Małgorzata Szczepańska
B: Bąkowski Ryszard
Brak 616009610204009
13.

82

BIANKA SP POL 2006 Klacz gniada/165 F: Roland
M: Banisza
O: Aleksandra Furgo
B: Zawiślok Urszula
Brak POL 009 54 00284 06
14.

66

BRONISZ MŁP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Diabełek / Grey
M: Bonita / Łyk Szampana
O: Bartłomiej Ratyński
B: Józef Kmak
K020375 POL006550126208
15.

65

CALANDRIA OLD GER 2011 Klacz siwa F: Cebulon Blanc / Carthago
M: Majola / Just Spectacular
O: Klaudia Maruszak
B: .
K019773 DE418180005911
16.

24

CALIDA Hannover GER 2010 Klacz gniada/161 F: Catoki
M: Snow white
O: Anna krupska
B: Klaus below
K019373 De 431316772110 Brak
17.

55

CASPELLO HOL POL 2014 Ogier gniada F: Cascadello I / Casall
M: Parole I / Painter's Row
O: Krzysztof Zieliński
B: Krzysztof Zieliński
K025346 DE421000400314
18.

56

CASVELLE HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
O: Krzysztof Zieliński
B:
K019774 DE421000213711
19.

29

COLA CAO Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: Quite Capitol/Quidam de Ravel
M: Cool Lady/Caretano Z
O: Andrzej Dąbrowski
B: MONTIS SP.Z O.O.
K020854 DE441411167811
20.

57

COLANDRO HOL GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Com Air / Contender
M: K - Lina D / Leandro
O: Krzysztof Zieliński
B:
K024044 DE421000281610
21.

107

CONTESS F:
M:
O:
B:
22.

79

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
23.

70

CRAZY DAISY Niem.sport. GER 2013 Klacz kasztanowata F: Casdorff / Casall
M: Chakira / Con Sherry
O: Miłosz Adach
B:
K025057
24.

63

CRONOS HOL GER 2009 Wałach gniada/172 F: Contact Me / Carthago
M: Scandies Rose / Colman
O: Tomasz Piotrowicz
B: Kai Gerken
K015241 DE421000361709
25.

39

CYCERA OLD. POL 2013 Klacz gniada F: Cador
M: Laviva/Quality
O: KJ Barłomino
B: brak
K023449
26.

12

DANTE SP POL 2009 Wałach gniada F: Walon
M: Dania
O: Wiktoria Narloch
B: Jan Navus-Wysocki
K016613
27.

8

DARE DE LUX SP POL 2013 Ogier kasztanowata/165 F: Hermes de Lux
M: Darola/Cabrol
O: PIOTR OKOŃ
B: Piotr Okoń
K025894 616009530046213
28.

88

DARK PEARL REN GER 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol / Capitol I
M: Riverdance / Rupie Star
O: Paula Myszka
B: Josef Hüpen
K010599 DE443434023504 102YT21
29.

18

DEBIUT SP POL 2009 Wałach siwa/173 F: Fred
M: Dyplomacja
O: Krzysztof Grabiński
B: Weronika Kruk
K024257 009520061809
30.

100

DEPAS CORRINUS P Kuc Walijski NLD 2011 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Verona's Bo-Gi
M: Siepke's Evita
O: Łukasz Lesner
B: xxx
LKRWZJ/158/18
31.

71

EXEQUATOR Koń Pełnej Krwi Angelskiej GBR 2006 Wałach gniada/163 F: Tamayaz
M: Elly Fleetfoot
O: Brygida Rosiak
B: J.F. WRIGHT
K013953 8260GB45077257T
32.

58

F-CLARISSA Holsztyńska POL 2013 Klacz kasztanowata F: Catoki
M: Zabou I
O: Krzysztof Zieliński
B: Niemcy
K025344
33.

68

FANTAZJA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: Aravel II / Luron
M: Fazeta / Tepukei
O: Piotr Koper
B: Roman Barlik
K018464 12515
34.

86

FINEZJA Mały Koń POL 2006 Klacz F: NN
M: NN
O: Ewa Olizarowicz
B: NN
brak
35.

92

FIONA Wielkopolska POL 2010 Klacz siwa/166 F: Cedrus
M: Folli
O: Dariusz Seroka
B: Dariusz Seroka
K019607
36.

102

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada F: Gluckespilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Głowacki
K009439 POL007611152804
37.

32

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
38.

41

GERONIMO SP POL 2010 Wałach gniada F: Nn
M: Nn
O: Katarzyna Klimowicz
B: Romańczuk
Brak
39.

96

GINGER J Wielkopolska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Lotnik
M: Good Girl
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K023331
40.

36

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
41.

62

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
42.

91

GRYF Huculska POL 2001 Wałach gniada/mk: F: Wicher
M: Gala
O: Paulina Miszker
B: nn
brak
43.

87

HARLEY Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Wałach kasztanowata F: Santiego
M: Harfa
O: Ewa Olizarowicz
B: Ewa Olizarowicz
Brak
44.

99

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
45.

11

HOJANAS Koń Trakeński LTU 2014 Wałach gniada F: Gluosnis
M: Huta
O: Marek Baranowski
B: Žirgu Augintoju Asociacija
K024646 030619
46.

80

JANTAR Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/156 F: Day Dream II S
M: Junona
O: Małgorzata Grzenkowska
B: Robert Szulc
Brak POL010600275406
47.

105

JASHIRA MK SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Rasch/Ramirado
M: Juta/Silvio
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Nie wiem
48.

1

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo /
M: Vyvian / Farmer
O: Julia Krawczyk
B: Volders - Holandia
K025518 528003201402918
49.

16

JAWOR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Jenna
O: Dariusz Nowak
B: Grzegorz Maliszewski
K020958
50.

78

JUKA J SP POL 2010 Klacz kara/170 F: Karbon
M: Jazira
O: Monika Szymaniak
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern
K022951 616009600306110
51.

97

KALILA J SP POL 2011 Klacz gniada F: Landor
M: Kamelia J
O: Marek Detmer
B: Krzysztof Jędrzejewski
K021672
52.

43

KALINA Typ Pogrubiony POL 2014 Klacz kasztanowata/mk: F: Akant
M: Kafeteria
O: Gajda Paulina
B: Lipniewski Lucjan
brak
53.

48

KARTAGO KM Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Marino
M: Kalina
O: Daniel Pietera
B: Myszka Krzysztof
K023851
54.

45

KOLUMBIA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Rubin / Rabino
M: Korsyka / Santiego
O: Marcin Rogalewski
B: Szczęsna Sylwia
K016671 616009530291107
55.

21

KRAKEN XX POL 2008 Wałach kasztanowata/160 F: EXALTATION
M: KASTA
O: LEZNER FRANCISZEK
B: JAROSZOWKA
K022458 POL080000005644
56.

90

LA SCALA L Oldenburska POL 1995 Klacz gniada F: Landprinz
M: Anke II
O: Paulina Miszker
B: Niemcy
brak
57.

104

LAFFLAMME KM SP POL 2014 Wałach kara/165 F: Rasch ex Rekrut
M: Laguna
O: Paula Myszka
B: Paula Myszka
Nie wiem
58.

38

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
59.

69

LIBERT SP POL 2011 Ogier gniada F: Guffi
M: Lisa Sue
O: ...
B: ...
brak
60.

81

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
61.

35

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
62.

47

MELISSA C SP POL 2009 Klacz gniada F: Check In 2
M: Manga
O: Aleksandra Furgo
B: Arkadiusz Chmielak
K020471
63.

98

MESTENIO Konik Polski POL 2012 Wałach inna/mk: F: Onufry
M: Monika
O: Buczynska Regina
B: brak
brak
64.

46

MONTANA WLKP POL 2010 Klacz siwa F: Mariot
M: Mara
O: Gajda Paulina
B: Fryckowski Dariusz
brak
65.

17

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: SK Rzeczna
K025853 616009600117814
66.

51

MURZA Typ Kuc POL 2000 Wałach inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Pospieszny
B: Pospieszny
K017948
67.

15

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
68.

89

NADIA Konik Polski POL 2013 Klacz inna/mk:138 F: Hans
M: Nokia
O: Dorota Skrzypkowska
B: Kucykowo Kielpino
Brak
69.

26

NAGATO SP POL 2007 Wałach inna F: Karbon
M: Nauma
O: Katarzyna Wasilewska
B: SK Rzeczna
K022014 12736
70.

31

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
71.

50

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
72.

93

OLD SCHOOL LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz kasztanowata/169 F: New World
M: Obstawa
O: Dariusz Seroka
B: Justyna Bogusz
K025779
73.

60

OLZA SP POL 2009 Klacz gniada F: Evento
M: Olimpia
O: Marcin Lautenbach
B: brak
brak
74.

13

PANTA RHEI Polski Koń Szlachetny Półktwi POL 2009 Wałach gniada F: Carpediem
M: P-Hawaii-Hawajka
O: Agnieszka Pawlik
B: Zbigniew Wilski
K020068
75.

37

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
76.

67

PER PORTO Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach siwa F: Porto
M: Per Panna
O: Monika Wysokińska
B: Oświata Lingwista
Brak
77.

72

PIANOLA SP POL 2014 Klacz kara/168cm F: Concord
M: Petra
O: Tomasz Szostak
B: Andrzej Derlecki
K024640 616009530018414
78.

61

PIEROT KUC POL 1999 Wałach siwa/kuc: F: Jantar
M: Petra
O: Adam Tocha i Zofia Tocha
B: SK Plękity Sp. z o.o.
brak
79.

75

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
80.

5

POLA Mały Koń POL 2009 Klacz gniada/mk:148 F: Polar
M: Pestka
O: Agata Andrukajtis
B: Tomasz Szostak
K019481
81.

44

PRETTY GIRL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Cador/Catoki
M: Pretty Women/Gracieux
O: Marcin Rogalewski
B: Jan Szpak
K023465 616 009 64 00725 11
82.

19

ROKSANA SP POL 2005 Klacz gniada F: NN
M: NN
O: Karolina Gołek
B: Karolina Gołek
K020900 616007610065011
83.

23

SALSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz ciemnogniada/169 F: Homerus
M: Samba
O: Kamila Szatkowska
B: Goździor Ewa
K015932 POL009610085906
84.

85

SCHOCO SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/159 F: Almanzor L
M: Sydney
O: Katarzyna Falkiewicz
B: Wąsiakowska Katarzyna
Brak
85.

95

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992 616009600260014
86.

33

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
87.

101

TIGRA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/138 F: Figaro
M: Titania
O: Krzysztof Głodowski
B: Krzysztof Głodowski
K022969 POL 013640054608
88.

28

TIMUR EWITA DRP POL 2006 Wałach ciemnogniada/kuc:142 F: V.I.P. / Visconti
M: Tara Texass / Nando
O: Andrzej Dąbrowski
B: Wiesław Apanasewicz
K015066 POL013670111606
89.

84

TOPAZ Kuc Walijski POL 2008 Wałach kasztanowata/mk: F: ROSENHOF MASSINO
M: THALIA VON UDA
O: Arkadiusz Szóstak
B: Benz Romuald
K025107
90.

27

TOSKANIA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:118 F: TWIX
M: GASKONIA
O: Andrzej Dąbrowski
B: GRZEGORZ KOTWICKI
K014651 POL013640024405
91.

59

VALENTINA Hanowerska GER 2012 Klacz gniada F: Van Helsing
M: G
O: Granus As
B: Niemcy
K025150
92.

30

VERONA Oldenburska POL 2013 Klacz gniada/168 F: VALERON
M: FIORINI VAN DE NETHE / DARCO
O: Andrzej Dąbrowski
B: Marcus Stiekema - Niemcy
K025852 DE418182570913
93.

20

VILLA ROSA Wielkopolska POL 2011 Klacz siwa F: LANDOR
M: VISA
O: Jolanta Ziółkowska
B: Agnieszka Janus
K020698 616007520003011
94.

83

WENUS KUC POL 2008 Klacz srokata/kuc: F: Apel
M: Wika
O: Arkadiusz Szóstak
B: Jerzy Brzozowy
KO 25108 POL 013 66 11210 08
95.

40

ZORA OLD POL 2013 Klacz siwa F: Zacharov
M: Angie / Landgold
O: KJ Barłomino
B: brak
K023451
Rider Club
Competition
Prize
Dąbrowska Magdalena KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
250
300
SUM:
550.00
Detmer Marcelina Toruński Ludowy Klub Jeździecki
150
SUM:
150.00
Drywa Marta bpk
Rzeczowe
Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
200
SUM:
200.00
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
70
300
SUM:
370.00
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
300
SUM:
300.00
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
50
150
150
SUM:
350.00
Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
100
SUM:
100.00
Krupska Anna JKS Neksico Kędzierzyn
50
SUM:
50.00
Lezner Julia Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
Rzeczowe
Maruszak Lena KS AZS UWM Olsztyn
250
150
200
SUM:
600.00
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
100
500
400
SUM:
1000.00
Narloch Wiesław Pomorska Liga Jeżdziecka
200
SUM:
200.00
Nowak Klaudia JKS Neksico Kędzierzyn
50
SUM:
50.00
Olizarowicz Ewa JKS Rywal
Rzeczowe
Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
70
Rzeczowe
SUM:
70.00
Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
Rzeczowe
Rzeczowe
Peterson Agata Bpk
Rzeczow
Rzeczowe
Rogalewska Oliwia St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
50
300
SUM:
350.00
Rosiak Kornelia SKJ Stajnia pod Wierzbą
70
SUM:
70.00
Steyer Dominika SKJ Stajnia pod Wierzbą
300
SUM:
300.00
Szymaniak Wiktoria SKJ Stajnia Pod Wierzbą
100
200
SUM:
300.00
Tauba Piotr JKS Barłomino
Rzeczowe
Tocha Zofia Niezrzeszony
Rzeczowe
Tomaszewski Beniamin KJ Leśna Podkowa Damaszka
400
1300
400
1000
50
SUM:
3150.00
Wasilewska Katarzyna UKJ Neksico Karlino
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adach Miłosz
kj Arpav
2018-06-23
21
2018-06-23
2018-06-24
13
2018-06-24
Andrukajtis Agata
Kociewski Klub Jeździecki Polar
POLA (5)
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
Baranowska Karolina
SKJ Stajnia pod Wierzbą
HOJANAS (11)
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
19
Barowicz Martyna
Brak
MURZA (51)
2018-06-24
14
2018-06-24
16
Buczynska Aleksandra
VitaSport Brachlewo
2018-06-24
9
2018-06-24
15
Chojnacka Nadia
BPK
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Czub Zuzanna
OJK Mierzeja
WENUS (83)
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-24
24
Dąbkowska Aleksandra
Sportowy Klub Jeździecki VitaSport Brachlewo
ASTEJA (14)
2018-06-24
26
2018-06-24
26
Dąbrowska Agata
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
2018-06-23
2018-06-23
18
Dąbrowska Magdalena
KS AZS Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Olsztyn
2018-06-23
16
2018-06-23
10
2018-06-24
2
250
2018-06-24
4
300
VERONA (30)
2018-06-23
15
2018-06-23
2018-06-24
18
2018-06-24
Danilewicz Zofia
BPK
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
1
2018-06-24
1
Detmer Marcelina
Toruński Ludowy Klub Jeździecki
2018-06-23
2
150
2018-06-23
13
2018-06-23
12
2018-06-23
10
Drywa Marta
bpk
2018-06-24
5
Rzeczowe
Falkiewicz Filip
Otomiński Klub Jeździecki „Tabun”
SCHOCO (85)
2018-06-23
17
2018-06-23
2018-06-24
22
2018-06-24
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
TANGO (95)
2018-06-23
18
2018-06-23
4
2018-06-24
3
Frąckiewicz Emma
BPK
2018-06-23
26
2018-06-23
2018-06-24
23
2018-06-24
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-06-23
3
200
2018-06-24
12
2018-06-24
3
Gajda Paulina
Pomorska Liga Jeździecka
MONTANA (46)
2018-06-23
7
2018-06-23
21
2018-06-23
2018-06-24
10
2018-06-24
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-06-23
1
2018-06-23
1
Gdanietz Karina
bpk
2018-06-24
1
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
TEKILA (33)
2018-06-23
15
2018-06-23
14
2018-06-24
4
70
2018-06-24
10
PIPIN (75)
2018-06-23
2
300
2018-06-24
9
Golicka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
CONTESS (107)
2018-06-23
27
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
CONTESS (107)
2018-06-23
20
2018-06-23
2018-06-24
20
2018-06-24
2018-06-24
17
Gołek Karolina
Klub jezdziecki Neksico Kędzierzyn
ROKSANA (19)
2018-06-23
9
2018-06-23
9
2018-06-24
2018-06-24
Grabińska Weronika
Vita Sport Brachlewo
DEBIUT (18)
2018-06-23
10
2018-06-23
18
2018-06-24
18
2018-06-24
23
Grzenkowska Oliwia
BPK
JANTAR (80)
2018-06-24
1
2018-06-24
8
Halama Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Neksico Kędzierzyn
ARGENTA (25)
2018-06-23
14
2018-06-23
2018-06-24
8
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (35)
2018-06-23
1
300
2018-06-23
8
2018-06-24
11
Koper Piotr
LKS Nadwislanin Kwidzyn
2018-06-23
26
2018-06-23
2018-06-24
19
2018-06-24
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
NABAB (15)
2018-06-23
5
50
2018-06-23
3
150
2018-06-24
2
150
2018-06-24
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (36)
2018-06-23
17
2018-06-23
2018-06-24
9
2018-06-24
3
100
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2018-06-23
33
2018-06-23
6
2018-06-24
2018-06-24
Krupska Anna
JKS Neksico Kędzierzyn
CALIDA (24)
2018-06-23
5
50
2018-06-23
2018-06-24
Kuśnierz Emilia
Bpk
GRYF (91)
2018-06-24
Laskowska Emilia
JKS Barłomino
2018-06-23
1
2018-06-24
2
2018-06-23
15
2018-06-24
4
Lautenbach Marta
BPK
OLZA (60)
2018-06-23
24
2018-06-23
2018-06-24
13
2018-06-24
Leman Zuzanna
Brak
NADIA (89)
2018-06-24
2018-06-24
Lenckowska Anna
Pomorska Liga Jezdziecka
TOPAZ (84)
2018-06-24
2018-06-24
Lezner Julia
Otomiński Klub Jeżdziecki TABUN
KRAKEN (21)
2018-06-23
3
Rzeczowe
2018-06-23
22
2018-06-24
22
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
25
Maciejczyk Aleksandra
VITASPORT BRACHLEWO
ALCORA (49)
2018-06-23
1
2018-06-23
9
Maruszak Lena
KS AZS UWM Olsztyn
2018-06-23
12
2018-06-23
16
2018-06-24
2018-06-23
2
250
2018-06-23
12
2018-06-24
3
150
2018-06-24
5
200
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-06-23
4
100
2018-06-23
2018-06-24
3
500
2018-06-24
1
400
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-23
22
2018-06-23
2018-06-24
17
2018-06-24
Narloch Wiesław
Pomorska Liga Jeżdziecka
FIONA (92)
2018-06-23
1
200
2018-06-24
21
2018-06-23
30
Narloch Wiesław
Pomorska Liga Jeździecka
2018-06-23
2018-06-23
25
Narloch Wiktoria
PLJ
DANTE (12)
2018-06-23
11
2018-06-23
16
2018-06-24
MORWA (17)
2018-06-23
2
2018-06-24
4
Nowak Klaudia
JKS Neksico Kędzierzyn
JAWOR (16)
2018-06-23
2018-06-24
7
2018-06-24
5
50
Olizarowicz Ewa
JKS Rywal
FINEZJA (86)
2018-06-23
16
2018-06-23
14
HARLEY (87)
2018-06-23
4
Rzeczowe
2018-06-23
Olszewski Marcin
Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin Kwidzyn
LIBERT (69)
2018-06-23
2018-06-23
15
Olszewski Marcin
LKS Nadwiślanin
PIANOLA (72)
2018-06-23
18
2018-06-23
5
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
2018-06-23
4
70
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-23
2
Rzeczowe
2018-06-23
13
2018-06-24
9
2018-06-24
25
2018-06-24
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
TIGRA (101)
2018-06-23
13
2018-06-23
22
2018-06-23
2018-06-24
11
2018-06-24
9
2018-06-24
FORTUNA (102)
2018-06-23
5
Rzeczowe
2018-06-23
14
2018-06-23
2018-06-24
1
Rzeczowe
2018-06-24
10
2018-06-24
Parolczyk Agata
BPK
G'MEDYK (32)
2018-06-23
1
2018-06-23
19
2018-06-24
1
2018-06-24
16
2018-06-24
Pawlik Agnieszka
Sopocki Klub Jeździecki
2018-06-23
16
2018-06-23
2018-06-24
12
2018-06-24
Peterson Agata
Bpk
BIANKA (82)
2018-06-23
1
Rzeczow
2018-06-23
2018-06-24
2
Rzeczowe
2018-06-24
Pietera Daniel
Pomorska Liga Jeździecka
2018-06-23
9
2018-06-24
14
2018-06-24
Plewa Wiktoria
brak
KALINA (43)
2018-06-23
7
2018-06-23
2018-06-23
23
2018-06-24
21
2018-06-24
Puścikowska Julia
bpk
GRYF (91)
2018-06-24
Ratyński Bartłomiej
KJ Leśna Podkowa Damaszka
BRONISZ (66)
2018-06-23
8
2018-06-23
27
2018-06-24
12
Rogalewska Oliwia
St. KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-06-23
7
2018-06-23
7
2018-06-24
6
2018-06-24
8
2018-06-23
8
2018-06-23
5
50
2018-06-24
1
300
2018-06-24
7
Rosiak Kornelia
SKJ Stajnia pod Wierzbą
2018-06-23
4
70
2018-06-23
2018-06-24
2018-06-24
Steyer Dominika
SKJ Stajnia pod Wierzbą
BASMA (77)
2018-06-23
11
2018-06-23
2
300
2018-06-24
8
2018-06-24
2
Szatkowski Kacper
Kociewski KJ Polar
SALSA (23)
2018-06-23
11
2018-06-23
27
2018-06-24
7
2018-06-24
20
2018-06-23
Szczepańska Małgorzata
BPK
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
6
2018-06-24
24
Szostek Aleksandra
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
CRONOS (63)
2018-06-23
31
2018-06-23
Szymaniak Wiktoria
SKJ Stajnia Pod Wierzbą
JUKA J (78)
2018-06-23
3
100
2018-06-23
2018-06-24
1
200
Tauba Piotr
Jks Barłomino
2018-06-23
2018-06-24
Tauba Piotr
JKS Barłomino
CYCERA (39)
2018-06-23
1
2018-06-24
1
ZORA (40)
2018-06-23
2018-06-24
3
Rzeczowe
2018-06-24
Tocha Zofia
Niezrzeszony
PIEROT (61)
2018-06-23
1
2018-06-23
1
2018-06-24
4
Rzeczowe
Tomaszewski Beniamin
KJ Leśna Podkowa Damaszka
2018-06-23
2018-06-23
1
400
2018-06-24
1
1300
ASESOR (53)
2018-06-23
25
2018-06-23
1
2018-06-24
15
2018-06-24
1
2018-06-23
13
2018-06-24
6
2018-06-23
6
2018-06-23
2
2018-06-24
11
2018-06-24
2
2018-06-23
1
400
2018-06-23
2018-06-24
2
1000
2018-06-23
6
2018-06-24
6
2018-06-23
12
2018-06-23
10
2018-06-24
8
2018-06-24
2018-06-23
6
2018-06-24
5
50
Trzcińska Adrianna
KJ Black Horse Team
2018-06-23
2018-06-23
2018-06-24
7
2018-06-24
Twardowska Zuzanna
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-23
32
2018-06-23
Wasilewska Katarzyna
UKJ Neksico Karlino
NAGATO (26)
2018-06-23
6
2018-06-23
2018-06-24
4
70
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-06-23
17
2018-06-24
Wróblewska Dagmara
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-23
8
2018-06-23
11
Wróblewski Daniel
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-06-23
18
2018-06-23
3
2018-06-24
13
Wysokińska Agata
BPK
2018-06-23
2018-06-23
9
Ziółkowska Julia
KJ Turze
2018-06-23
9
2018-06-23
22
2018-06-24

Number of Riders: 77

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 8 230.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl