Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
73 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:27:32
2018-06-18 23:28:09
Daniel Wróblewski ASHLEY S
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:27:46
2018-06-18 23:19:53
Dagmara Wróblewska BE BALOU
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
71 ENTRY ACCEPTED 2018-06-19 10:29:24
2018-06-18 22:08:30
Marcin Olszewski PIANOLA
  • 2x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 2x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
70 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:56:21
2018-06-18 21:41:12
Kornelia Rosiak EXEQUATOR
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
69 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:56:41
2018-06-18 21:25:49
Miłosz Adach CRAZY DAISY
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:57:01
2018-06-18 20:51:37
Marcin Olszewski LIBERT
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
67 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 20:03:13
2018-06-18 20:00:08
Piotr Koper FANTAZJA
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:47:52
2018-06-18 18:05:06
Agata Wysokińska PER PORTO
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:12
2018-06-18 14:55:02
Bartłomiej Ratyński BRONISZ
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:29
2018-06-18 13:25:03
Lena Maruszak CALANDRIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
63 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:48:44
2018-06-18 13:24:12
Lena Maruszak ANTYGRAVITY
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
62 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:01
2018-06-18 13:12:03
Aleksandra Szostek CRONOS
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
61 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:17
2018-06-18 13:04:01
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:30
2018-06-17 23:19:31
Zofia Tocha PIEROT
  • 1x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:49:46
2018-06-17 22:29:48
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:04:43
2018-06-17 08:08:21
Beniamin Tomaszewski VALENTINA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
57 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:04:58
2018-06-17 08:07:31
Beniamin Tomaszewski F-CLARISSA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:14
2018-06-17 08:07:00
Beniamin Tomaszewski COLANDRO
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:29
2018-06-17 08:06:31
Beniamin Tomaszewski CASVELLE
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:05:53
2018-06-17 08:05:59
Beniamin Tomaszewski CASPELLO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:05
2018-06-17 08:05:30
Beniamin Tomaszewski BALOU SON
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:24
2018-06-17 08:04:51
Beniamin Tomaszewski ASESOR
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-17 21:06:37
2018-06-17 08:04:10
Beniamin Tomaszewski ARGENTINA Z
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 21:09:07
2018-06-16 10:37:17
Martyna Barowicz MURZA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:50:27
2018-06-16 10:35:42
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:50:52
2018-06-16 10:34:28
Aleksandra Maciejczyk ALCORA
  • 2x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:10
2018-06-15 14:24:10
Daniel Pietera KARTAGO KM
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:31
2018-06-15 13:44:45
Adrianna Trzcińska MELISSA C
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:30:53
2018-06-14 10:26:48
Oliwia Rogalewska KOLUMBIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:09
2018-06-14 10:25:37
Oliwia Rogalewska PRETTY GIRL
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:26
2018-06-14 10:08:24
Wiktoria Plewa KALINA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 10:31:44
2018-06-14 10:07:26
Paulina Gajda MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
41 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-06-13 21:46:56
2018-06-13 21:41:34
Małgorzata Szczepańska BELMONDO
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 21:44:30
2018-06-13 21:40:40
Emma Frąckiewicz GERONIMO
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:26:55
2018-06-13 14:09:55
Piotr Tauba ZORA
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
38 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:11
2018-06-13 14:09:01
Piotr Tauba CYCERA
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
37 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:29
2018-06-13 14:08:27
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 20:27:43
2018-06-13 14:07:56
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
35 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:23:02
2018-06-12 23:18:05
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
34 ENTRY ACCEPTED 2018-06-18 19:50:01
2018-06-12 18:43:20
Nikola Maszner HAPPY NIGHT
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
33 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 19:48:54
2018-06-12 18:42:42
Nikola Maszner DIAVOJ
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
32 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 19:49:15
2018-06-12 14:51:47
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
31 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:13:21
2018-06-12 09:42:41
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:13:35
2018-06-12 09:41:46
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
29 ENTRY ACCEPTED 2018-06-13 07:23:26
2018-06-11 21:23:29
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 6a/P-1/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
  • 1x 14a/N/z oceną stylu konia eliminacje do MPMK koni 5 - letnich
28 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:14:32
2018-06-11 18:22:58
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 2/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 11/Mini LL/dokładnosci bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:14:46
2018-06-11 18:21:24
Nadia Chojnacka NEW GEORGIA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
  • 2x 10/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:04
2018-06-11 17:38:22
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:16
2018-06-11 17:37:49
Magdalena Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
24 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:32
2018-06-11 17:36:02
Agata Dąbrowska TIMUR EWITA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-06-12 10:15:46
2018-06-11 17:35:21
Agata Dąbrowska TOSKANIA
  • 2x 1/Kuce/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1./towarzyski/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:06
2018-06-10 20:42:18
Katarzyna Wasilewska NAGATO
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
21 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:24
2018-06-10 18:46:08
Aleksandra Halama ARGENTA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-06-11 11:29:41
2018-06-10 18:41:53
Anna Krupska CALIDA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
19 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:58:41
2018-06-08 19:45:21
Kacper Szatkowski SALSA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-06-08 18:58:44
2018-06-08 13:24:06
Anna Chrzanowska BISQUIT R
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
17 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:51:49
2018-06-07 22:12:28
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
16 ENTRY ACCEPTED 2018-06-16 10:52:06
2018-06-07 22:11:59
Katarzyna Jachlewska DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
15 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:25:29
2018-06-06 20:14:12
Julia Lezner KRAKEN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 21:25:47
2018-06-06 19:23:41
Julia Ziółkowska VILLA ROSA
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-06-06 19:17:34
2018-06-06 09:34:15
Karolina Gołek ROKSANA
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
12 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 19:55:37
2018-06-05 18:42:38
Weronika Grabińska DEBIUT
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-06-09 13:52:52
2018-06-05 16:11:50
Agata Andrukajtis POLA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 19:58:31
2018-06-04 22:40:03
Wiktoria Narloch MORWA
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
9 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-06-04 21:21:46
2018-06-04 21:12:07
Milena Sikorska CHATMAN DIAMAND MARTENDONK Z
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
8 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:14
2018-06-04 19:39:27
Klaudia Nowak JAWOR
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 8/N/szybkości tabela C SPEED&MUSIC
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 Puchar Prezesa KJ Leśna Podkowa
6 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:43
2018-06-04 18:18:26
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
5 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:22:56
2018-06-04 14:06:32
Aleksandra Dąbkowska ASTEJA
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
4 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-06-04 21:23:08
2018-06-04 10:24:00
Agnieszka Pawlik PANTA RHEI
  • 2x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 2x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-06-04 21:23:20
2018-06-02 21:21:40
Wiktoria Narloch DANTE
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art.274.5.6
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/P/O wzrastającym stopniu trudności z JOKERE art.269
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 14:38:50
2018-05-30 14:51:48
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 4/L/dokładnosci z natychmiastową rozgrywką art.238.1.2 i 245.3
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 13/L/dwufazowy art.274.5.3
1 ENTRY ACCEPTED 2018-06-14 19:29:38
2018-05-29 19:12:34
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 1x 4/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 5/L/z oceną stylu konia - I eliminacja dla koni 4-letnich
  • 1x 12/LL/Z trafieniem w normę czasu S1 /towarzyski/
  • 1x 14/L/z oceną stylu konia - II eliminacja dla koni 4-letnich
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 0

Number of Horses: 0

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl