Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Jeździecka Majówka w Sopocie
Sopot, 19-20.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
175 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:12:58
2018-05-17 20:03:58
Aleksandra Pietrzak BRANCO
  • 2x 5/L/Licencyjny
174 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:27:31
2018-05-17 15:55:10
Łukasz Kaźmierczak CHARMANT BLUE
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
173 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-05-17 18:30:47
2018-05-17 15:54:43
Zoe Czako RIRONDINE
  • 2x 5/L/Licencyjny
172 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:31:03
2018-05-17 09:47:41
Zuzanna Niziołek CONAN 1
  • 2x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:13:05
2018-05-17 08:42:24
Katarzyna Frydel HURYSSA
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:13:22
2018-05-17 08:41:57
Katarzyna Frydel CENAR
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:02:38
2018-05-16 21:52:03
Julia Bisewska ICE ROSE W
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
168 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-05-16 22:00:48
2018-05-16 21:45:32
Piotr Tauba DARE DE LUX
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:29:18
2018-05-16 21:20:30
Anna Luszcz STAMFORD
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
166 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 22:04:39
2018-05-16 21:19:58
Dorota Spyra BELZEBUB
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:31:29
2018-05-16 21:18:53
Karolina Sloczynska CARAT
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
164 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:28:07
2018-05-16 21:16:54
Sandra Kawała DALEMIR
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:30:50
2018-05-16 20:27:09
Wiktoria Rezmer DAVIS
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
162 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:38:35
2018-05-16 20:06:44
Nicole Zablocki SIMBA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
161 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:31:39
2018-05-16 15:56:10
Lena Klimczyk DACYT
  • 2x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
160 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 21:57:15
2018-05-16 13:17:17
Paula Myszka DARK PEARL
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
159 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:32:14
2018-05-16 13:17:12
Julia Erbel VENTO
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
157 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:25:47
2018-05-15 22:03:20
Dariusz Reszuta WEST
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
156 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 07:13:45
2018-05-15 22:01:47
Dominika Reszuta PEARL NIGHT
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
155 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 07:14:20
2018-05-15 22:00:57
Dominika Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
154 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:32:56
2018-05-15 21:59:37
Marcela Klasa CAMELOT
  • 2x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
153 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:49:06
2018-05-15 21:42:17
Marta Rolbiecka ORINOKO
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
152 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 21:42:18
2018-05-15 21:36:26
Natalia Wilkowska IKAR
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
151 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:09:05
2018-05-15 19:44:48
Katarzyna Falkiewicz PŁENTA
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
150 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:17:27
2018-05-15 19:13:47
Maja Psiuk FURIOSA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
149 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 09:18:12
2018-05-15 19:13:06
Grzegorz Psiuk FURIOSA
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
148 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 20:08:44
2018-05-15 18:20:40
Daria Wasiołek CON CANTONIUS ZL
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
147 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 17:26:57
2018-05-15 17:18:18
Alicja Rotter WENDHETTA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
146 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:27:27
2018-05-15 15:23:12
Julia Karlsson HELIOS
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:23:19
2018-05-15 15:04:21
Zuzanna Czarnecka WIELEŃ
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:23:48
2018-05-15 14:40:50
Emilia Laskowska PAVAROTTI
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
143 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:24:06
2018-05-15 14:39:57
Emilia Laskowska LEONARDO
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
142 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:21:51
2018-05-15 09:35:39
Witold Burzyński KALAHARI
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
141 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 12:22:12
2018-05-15 09:35:23
Witold Burzyński CHEOPS
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
140 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 15:27:41
2018-05-15 08:17:04
Bartosz Goszczyński CARL 68
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
138 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 19:45:15
2018-05-14 18:06:57
Weronika Rudnicka RAMBO
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
137 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:56:37
2018-05-14 13:50:59
Karolina Hartman CULUMBUS
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:07
2018-05-14 13:14:49
Natalia Klebba OKTAWA
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
135 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:24
2018-05-14 12:23:16
Joanna Jagoda BOLOGNA
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
134 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:54:44
2018-05-14 10:52:03
Katarzyna Jachlewska NOTTING HILL DWERSE HAGEN
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
133 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:55:03
2018-05-14 10:12:14
Lena Karaszewska WERONKA
  • 1x 11/kuce 65-70/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
132 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:55:30
2018-05-14 09:14:12
Anna Reglińska PANCHO
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:55:46
2018-05-14 09:13:52
Anna Reglińska CASINO ROYAL
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:59:14
2018-05-13 22:33:50
Paulina Rybarczyk ROYAL CASSIN
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 08:59:45
2018-05-13 22:33:36
Paulina Rybarczyk VELCO SITTE
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 09:00:03
2018-05-13 19:09:43
Nina Gawkowska TRIPLE SPEED
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
127 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 20:29:11
2018-05-13 15:56:56
Agata Nowak CELESTO
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
125 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:49:43
2018-05-13 10:55:35
Zuzanna Piotrzkowska PION-A
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
124 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:50:09
2018-05-13 10:54:17
Olga Wasilewska ROKO
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
123 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:50:38
2018-05-12 20:07:42
Wiktoria Narloch MORWA
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 12:00:37
2018-05-12 19:46:17
Julianna Wojtal CANTANA
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
121 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:51:44
2018-05-12 14:45:15
Julia Karlsson MAGNUS
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
120 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:52:34
2018-05-11 22:09:35
Olga Mikołajun OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
119 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 17:55:15
2018-05-11 18:09:02
Zuzanna Grot NEW DAY
  • 2x 12/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
118 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:26:31
2018-05-10 22:34:58
Aleksander Lewandowski JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
117 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:27:44
2018-05-10 22:33:23
Aleksander Lewandowski GENTLY VAN DE DENNENHOEVE
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
116 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:54:01
2018-05-10 22:31:31
Aleksander Lewandowski CONTESSA 183
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
115 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:54:21
2018-05-10 21:37:19
Marta Łazorczyk ORION
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
114 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:54:41
2018-05-10 21:36:43
Marta Łazorczyk CHILLING ZAHIR
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
113 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 19:23:44
2018-05-10 12:45:59
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
112 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 19:23:56
2018-05-10 12:45:17
Sławomir Polikowski KANCLERZ
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 19:24:12
2018-05-10 12:44:11
Jacek Polikowski CATINA
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:26:52
2018-05-10 12:43:00
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
109 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:28:18
2018-05-10 12:42:22
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
108 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 21:29:38
2018-05-10 12:41:46
Jacek Polikowski CASSANO
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
107 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 21:36:05
2018-05-09 21:16:09
Maja Falkiewicz PRETTY WOMAN
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
106 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:21:58
2018-05-09 16:02:18
Julia Karpiusz SERWAL
  • 2x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 10b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
105 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:22:17
2018-05-09 14:46:10
Bartosz Goszczyński L-SERENA T
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
104 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:23:48
2018-05-09 14:45:28
Bartosz Goszczyński CHELSEA 163
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
103 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:24:04
2018-05-09 14:43:23
Bartosz Goszczyński AFIRA Z
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 09:19:12
2018-05-09 13:08:03
Roksana Smolarska TORA
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
99 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:25:55
2018-05-09 11:18:12
Zuzanna Golicka TEKILA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
98 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:26:15
2018-05-09 11:17:00
Zuzanna Golicka PIPIN
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
97 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 11:16:54
2018-05-09 11:16:22
Zuzanna Golicka KOLORADO-CHERRY D
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
96 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 18:26:42
2018-05-08 21:59:46
Karolina Klages SEKUNDO J
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
94 ENTRY ACCEPTED 2018-05-18 07:19:28
2018-05-08 21:25:04
Nikola Maszner ESENCJA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
93 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 19:45:54
2018-05-08 21:24:23
Nikola Maszner DIAVOJ
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
92 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:27:46
2018-05-08 16:58:44
Zofia Kwiatkowska W-COLINA I
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
91 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:28:20
2018-05-08 15:51:45
Lena Falkiewicz MELODIA
  • 2x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
90 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:28:36
2018-05-08 15:43:02
Filip Falkiewicz DOLCE VENTO
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:28:59
2018-05-08 15:42:38
Filip Falkiewicz TANGO
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
88 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:55:00
2018-05-08 15:42:18
Weronika Fryska GABURA
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
87 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:55:20
2018-05-08 15:42:02
Weronika Fryska COCO CHANEL
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
86 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 20:29:49
2018-05-08 15:37:22
Angelika Stromska GRAND PRIX
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
85 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:44:33
2018-05-07 23:12:13
Paweł Zieliński BRYLANT
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
84 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:37:21
2018-05-07 23:09:32
Julia Lewandowska GIOTTO
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
82 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:38:20
2018-05-07 21:13:34
Marta Lautenbach OLZA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
81 ENTRY ACCEPTED 2018-05-08 08:38:41
2018-05-07 21:10:27
Martyna Rogalewska WERONKA
  • 2x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
80 ENTRY ACCEPTED 2018-05-17 13:30:36
2018-05-07 20:32:26
Emma Kaszuba-Rakowska NEMO
  • 1x 10b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 11/kuce 65-70/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
77 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:06:54
2018-05-06 21:55:40
Maria Wintoch COTE D’OR
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
76 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:07:23
2018-05-06 20:09:48
Karolina Agaciak FORTUNA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
75 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:07:40
2018-05-06 18:59:50
Zuzanna Rogińska FABREGGIA S
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
74 ENTRY ACCEPTED 2018-05-05 20:23:09
2018-05-05 15:32:17
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
73 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:33:21
2018-05-05 11:31:28
Anna Woźniak JAY POWER
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
72 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:39:00
2018-05-04 21:10:01
Oliwia Kaszubowska DEPUTY 8
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
71 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 19:04:51
2018-05-04 17:41:58
Aleksandra Furgo ERA
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
67 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 19:08:22
2018-05-04 17:33:22
Aleksandra Furgo MAGNIFICO C
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
66 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 09:49:22
2018-05-04 09:20:46
Agata Parolczyk G'MEDYK
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
65 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 09:49:39
2018-05-04 09:18:03
Karolina Staroniewicz PIGMALION
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
64 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 09:49:53
2018-05-04 09:16:46
Karolina Staroniewicz NEW GEORGIA
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 08:44:22
2018-05-03 13:14:11
Wiktoria Aszyk GALIRO
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 12:35:00
2018-05-01 15:12:12
Zuzanna Gawęda NIKA EWITA
  • 2x 2/kuce 65-70/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 2x 11/kuce 65-70/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-10 13:56:23
2018-05-01 13:13:01
Julia Mattsson NARKOS
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:34:52
2018-04-30 16:23:02
Maria Malko HEYA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 13:08:17
2018-04-30 11:15:50
Jolanta Kowalczyk ZIRETTO
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 21:12:15
2018-04-29 18:49:23
Joanna Kozakiewicz GARY
  • 1x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 2/kuce 65-70/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:35:14
2018-04-29 13:57:34
Julia Krawczyk JASPERIEN
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 18:11:24
2018-04-29 11:03:46
Oliwia Chudzik PUMER FOR PLEASURE
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-29 10:35:05
2018-04-29 09:27:35
Maria Cimoszko-Zauliczna CANDY
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:49:08
2018-04-28 20:45:41
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
46 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:45:24
2018-04-28 20:44:59
Aleksandra Kozłowska GRAFFA
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 20:39:21
2018-04-28 20:09:21
Natalia Rodak CASINO
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 5/L/Licencyjny
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-28 20:49:23
2018-04-28 19:56:24
Bogdan Wróblewski PILLKALLEN HAVBEK
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-16 14:09:13
2018-04-28 18:23:19
Zofia Miąskowska I CAN
  • 1x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-07 21:10:31
2018-04-28 14:28:42
Anna Kwiatek-Makowska KASZTELAN
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 14:05:43
2018-04-27 12:51:21
Katarzyna Boguszewska-Socha JAKOBIN J
  • 2x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:55:38
2018-04-26 17:23:52
Monika Bartoszewicz KOMETA
  • 2x 3/Mini LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 07:22:48
2018-04-25 23:36:46
Zofia Połczyńska NEVILLE II S
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:26:33
2018-04-25 12:07:56
Monika Mrozińska CADY
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 19:04:18
2018-04-25 07:46:55
Amelia Migza TULIPAN
  • 1x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 19:04:32
2018-04-25 07:46:01
Pola Kwintkiewicz TULIPAN
  • 1x 1b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
  • 1x 10b/kuce 45-50/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 /towarzyski/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 19:09:12
2018-04-24 22:24:29
Artur Skalski TRE-RATINA Z
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 19:09:28
2018-04-24 22:23:29
Julia Szamp GALILEO
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:55:57
2018-04-24 22:07:55
Julia Osowiecka MARRY QUEEN
  • 2x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:56:07
2018-04-24 21:17:51
Katarzyna Jachlewska PHOENIX 03
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-14 14:56:25
2018-04-24 21:17:28
Katarzyna Jachlewska DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 08:44:40
2018-04-24 21:15:22
Iga Bernacińska HASAN
  • 2x 5/L/Licencyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:10:40
2018-04-24 20:57:08
Zofia Połczyńska DUCIANO
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:10:55
2018-04-24 20:55:29
Zofia Połczyńska HARD CASH
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 08:45:53
2018-04-24 11:41:23
Marcin Puścikowski GALON
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 09:49:01
2018-04-24 11:40:46
Marcin Puścikowski KUBIK
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-09 18:30:17
2018-04-24 09:40:30
Łukasz Skowroński CORTINA
  • 1x 4/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 13/LL/z trafieniem w normę czasu art.S1 /towarzyski/
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:08:40
2018-04-24 09:39:21
Łukasz Skowroński COLADO
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-13 11:56:25
2018-04-24 09:33:13
Katarzyna Piesik INDYKCJA
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-15 08:37:23
2018-04-24 01:30:12
Justyna Badaszko CONTENDRO WORLD
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/zwykły z rozgrywką art.238.2.2 GRAND PRIX o Puchar Zarządu SKJ Sopot
  • 1x 17/C/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:09:35
2018-04-23 21:45:37
Małgorzata Goetel HELIOS 155
  • 2x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 2x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:09:45
2018-04-23 21:40:20
Henryk Kozłowski GORDON
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:10:15
2018-04-23 21:17:23
Seweryn Skrzyniarz ATLAS BAVARIA SON
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:10:24
2018-04-23 21:16:26
Maja Stasik FUKS
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:10:36
2018-04-23 21:15:48
Martyna Dobrowolska LADY CORMINT
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 19:10:48
2018-04-23 21:15:12
Julia Bieganowska WIARUS
  • 1x 8/N/zwykły art.238.2.1 O Puchar Marszałka Senatu Pana Bogdana Borusewicza
  • 1x 9/C/zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 21:00:45
2018-04-23 20:56:05
Patrycja Kierznikiewicz CARMEN LG
  • 1x 6/L/dokładności z natychmiastową rozgrywką art 238.1.2 i 245.3
  • 1x 7/P/dwufazowy art 274.5.3 O Puchar Firmy GILLMET
  • 1x 14/L/dwufazowy art 274.5.6
  • 1x 15/P/o wzrastającym stopniu trudności z JOKEREM art.269 O Nagrodę M BANKU
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2002 (J.)
O040278
2. Agaciak Karolina Otomiński KJ Tabun
S
O040417
3. Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
2000 (J.)
O032628
4. Badaszko Justyna SKJ Sopot
S
O007146
5. Bartoszewicz Monika brak
S
brak
6. Bernacińska Iga SJ Turzyn
S
O015152
7. Bieganowska Julia JKS Tornado Szczecin
S
O004011
8. Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
brak
9. Boguszewska-Socha Katarzyna brak
S
brak
10. Chudzik Oliwia brak
2003 (JM.)
brak
11. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki Klub Jeździecki
S
O039477
12. Czarnecka Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2000 (J.)
O024992
13. Dobrowolska Martyna bpk
2003 (JM.)
O028065
14. Erbel Julia KJ Black Horse Team
2003 (JM.)
Brak
15. Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
S
O007117
16. Falkiewicz Filip Otominski Klub Jeździecki Tabun
12
17. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (Mł.)
-
18. Fryska Weronika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (J.)
O035968
10156120
19. Furgo Aleksandra Klub Jeździecki Black Horse Team
S
O000769
20. Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
2007 (Mł.)
O047345
21. Gawkowska Nina Jeździecki Klub Sportowy Ewro
1999 (MJ.)
O036675
22. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (J.)
O025765
23. Goszczyński Bartosz bpk
S
O000157
24. Iskierko Maja Sopocki Klub Jeździecki
O007028
25. Jachlewska Katarzyna Klub Jeździecki La Scalla
S
O003062
10139870
26. Jagoda Joanna St. VitaSport Brachlewo
S
O019056
27. Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O043456
28. Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O015052
29. Karpiusz Julia bpk
2000 (J.)
brak
30. Kaszuba-Rakowska Emma bpk
2005 (JM.)
O046721
31. Kaszubowska Oliwia bpk
2004 (JM.)
O044754
32. Kawała Sandra PLJ
1998 (MJ.)
O035507
33. Kierznikiewicz Patrycja Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O022248
34. Klages Karolina BLG Consulting
S
O037489
35. Klasa Marcela bpk
2005 (JM.)
brak
36. Klimczyk Lena Bpk
2004 (JM.)
Xxxxx
37. Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
2000 (J.)
O042669
38. Kozakiewicz Joanna bpk
2001 (J.)
brak
39. Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
2002 (J.)
O035523
40. Kozłowski Henryk JKS SENNY Nowęcin
S
O032557
41. Krawczyk Julia Sopocki KJ
2000 (J.)
O024984
10113471
42. Kwiatek-Makowska Anna Niezrzeszona
S
Brak
43. Kwiatkowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O031442
44. Kwintkiewicz Pola bpk
2005 (JM.)
brak
45. Laskowska Emilia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
1999 (MJ.)
O024995
46. Lautenbach Marta BPK
2005 (JM.)
Brak
47. Lewandowska Julia Sopocki Klub Jeździecki
2003 (JM.)
O036361
48. Lewandowski Aleksander OSK Lipce
2003 (JM.)
O041776
49. Lost Dorota PLJ
1997 (MJ.)
O024663
50. Luszcz Anna Bpk
2006 (JM.)
Brak
51. Łazorczyk Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
52. Malko Maria PLJ
S
brak
53. Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
2000 (J.)
O046128
54. Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2004 (JM.)
brak
55. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (J.)
O033657
56. Michalec Joanna BPK
57. Migza Amelia bpk
2006 (JM.)
brak
58. Mikołajun Olga Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015207
59. Mrozińska Monika Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O015032
60. Myszka Paula LKS Nadwiślanin
S
O025764
61. Narloch Wiktoria PLJ
S
O021043
62. Niziołek Zuzanna Bez przynależności klubowej
2007 (Mł.)
Brak
63. Nowak Agata bez przynależności klubowej
2002 (J.)
brak
64. Padalak Hanna Otomiński KJ Tabun
2003 (JM.)
O034991
65. Parolczyk Agata BPK
2004 (JM.)
brak
66. Piesik Katarzyna Fundacja Sportu i Oświaty
2000 (J.)
O039479
67. Pietrzak Aleksandra brak
2000 (J.)
O045182
68. Piotrzkowska Zuzanna niezrzeszony
2004 (JM.)
brak
69. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
70. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
71. Połczyńska Zofia SJ Turzyn
S
O001780
72. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
73. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (JM.)
O048957
74. Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
S
O001325
75. Reglińska Anna Klub Jeździecki ARPAV
2000 (J.)
O034383
76. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
77. Reszuta Dominika la scalla
1999 (MJ.)
O023149
78. Reszuta Maura kj la scalla
1997 (MJ.)
O023148
79. Rezmer Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
S
O022797
80. Rodak Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2001 (J.)
O050247
81. Rogalewska Martyna bpk
2005 (JM.)
brak
82. Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
S
O010033
83. Rolbiecka Marta Sopocki Klub Jeździecki
1999 (MJ.)
O
84. Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
2001 (J.)
O020468
85. Rudnicka Weronika Pomorska Liga Jeździecka
1998 (MJ.)
O031006
10124496
86. Rybarczyk Paulina Stadnina Koni Ciekocinko
S
O009731
87. Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
S
O036946
88. Skowroński Łukasz JKS Senny Nowęcin
S
O013756
89. Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
S
O036084
90. Sloczynska Karolina Bpk
2000 (J.)
Brak
91. Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
2001 (J.)
O030660
92. Spyra Dorota bpk
S
brak
93. Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
S
O035529
94. Stasik Maja bpk
2001 (J.)
O033319
95. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (JM.)
O039182
96. Szamp Julia Sopocki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O048302
97. Wasilewska Olga Pomorska Liga Jeździecka
2002 (J.)
O038115
98. Wilkowska Natalia Sopocki Klub Jeździecki
2007 (Mł.)
O049266
99. Wintoch Maria KJ Black Horse Team
2000 (J.)
O031453
100. Wojtal Julianna Bertyn Piastowo
2004 (JM.)
O038237
101. Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
S
O023847
102. Wróblewski Bogdan St. VitaSport Brachlewo
S
O000805
103. Zablocki Nicole UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
S
O023711
104. Zduńczyk Sara Pomorska Liga Jeździecka
2000 (J.)
O028652
105. Zieliński Paweł Brak
S
O022259
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

111

AFIRA Z ZANG POL 2009 Klacz siwa F: Ami Z / Air Jordan
M: Chanel Z / Cupido Flamingo Z
O:
B:
K015235 056015255750109 104ZC66
2.

95

ARIANA Małopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
O: Monika Zielińska
B: Stadnina Koni Janów Podlaski
K018476 12406
3.

67

ATLAS BAVARIA SON WESTF GER 2005 Wałach siwa/165 F: Atlas Bavaria
M: Vandalin
O: Seweryn Skrzyniarz
B: Peter Nagel-Tornau
K016277 DE441411951405
4.

62

BELZEBUB Pelna Krew Angielska POL 1998 Wałach ciemnogniada/165 F: demon club
M: bazylissa
O: katarzyna sroka
B: sk rzeczna
brak pol 980000004727
5.

138

BOLOGNA SP POL 2013 Klacz siwa F: Corrado Boy /
M: Bogini / Landor
O: Joanna Jagoda
B: Ireneusz Ćwik
K022539 616009520028313
6.

172

BRANCO SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Sir Neel / Darco
M: Barka / Jarabub
O: Łukasz Kaźmierczak
B: Łukasz Kaźmierczak
K009100 POL009640036804
7.

59

BRANDO GRAND SP POL 2008 Wałach siwa F: Grand De La Cour / Graf Grannus
M: Bandola / Arszenik
O: Malgorzata Reszuta
B: Zygmunt Jendrzejczyk
K015450 POL007520171108
8.

100

BRYLANT Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach siwa F: Grikos
M: Biafa
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K015645
9.

17

CADY HUN HUN 2010 Wałach kara F: Agropoint Cosmos
M: Igazgyongy
O: Design and Business sp. z o. o.
B: Beke Endre
K022392
10.

154

CAMELOT SP POL 2009 Wałach gniada F: dżentelmen
M: carrara
O: Dorota Szymankiewicz
B: szymankiewicz
K016149
11.

83

CANDY Oldenburg POL 2006 Klacz gniada/173 F: Cajero / Caretino
M: Illusion I I I / Lauries Crusador
O: Bogusława Cimoszko
B: Wilski
K010971 DE418181104506
12.

127

CANTANA SP POL 2010 Klacz siwa F: cantaris
M: coco chanel
O: Katarzyna Nazarewicz
B: Katarzyna Nazarewicz
K019229
13.

163

CARAT Wielkopolska POL 29.12.2003 Wałach siwa F: Cedrus
M: Campana
O: Katarzyna Sroka
B: Aneta Szwarc
Brak POL 007530025103
14.

141

CARL 68 Deutsches Sportpferd DEU 2010 Wałach siwa F: COLORIT
M: QUIN
O: Dirk Grusdas
B: Gerhard Friedrich
brak
15.

63

CARMEN LG SP POL 2006 Klacz gniada F: Cayetano L
M: Carrara N
O: Patrycja Kierznikiewicz
B: Agro-Mazury
K014311 616009530276006
16.

26

CASINO Oldenburg DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Canoso
M: Lolypop
O: Magda Cybulska
B: Brak
K022450
17.

134

CASINO ROYAL SP POL 2009 Wałach gniada F: Caliro / Calato
M: Casandra / Coriolan
O: Andrzej Regliński
B: Leszek Szymański
K015540 616009530066609
18.

52

CASSANO Holsztyńska GER 2011 Wałach gniada/170 F: CEFALO
M: WYANETA
O: Gospodarstwo Rolne Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070
19.

116

CATINA Holsztyńska GER 2010 Klacz gniada F: Clarimo
M: Moreen I
O: Sławomir Polikowski
B: Brak
Brak
20.

56

CELESTO SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Calato Kama
M: Celietta
O: Agnieszka Racka
B: Stadnina Koni Nowielice
K018551
21.

53

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado
M: Narina
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
brak
22.

112

CHELSEA 163 Oldenburska GER 2012 Klacz kasztanowata F: Check In
M: Kyera de Lune
O: Goszczyński Bartosz
B: .
K020378
23.

119

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
O: Marta Łazorczyk
B: Katarzyna Pawłowska
K015453 616009530201908
24.

54

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske
M: Chmura
O: Sławomir Polikowski
B: SK RACOT
K023755
25.

45

COCO CHANEL Szlachetna Półkrew POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Chanel / Alcado
O: Piotr Dębowski
B: Paula Mańczak
K024076 616009530054313
26.

70

COLADO OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: Cola /
M: Paola / Pro Savage
O: Łukasz Skowroński
B: Sprehe GmbH
K020578 DE433330673608
27.

169

CONAN 1 SP POL 2011 Wałach siwa F: Caliro
M: Casandra
O: Agnieszka Racka
B: Szymański
Brak
28.

5

CONTENDRO WORLD WESTF POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Rubina/ Rotspon
O: Elżbieta Mallert
B: Elżbieta Mallert
K020219
29.

121

CONTESSA 183 Oldenburg DEU 2007 Klacz gniada F: Contendro I
M: Argentina
O: Lewandowski Bartłomiej
B: Ralf Blanke
K017806
30.

71

CORTINA OLD POL 2008 Klacz ciemnogniada/170 F: Ashford
M: Cosima
O: łukasz skowroński
B: łukasz skowroński
K022355 DE433333024808
31.

98

COTE D’OR SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Carry Son
M: Hera XXXIV
O: Joanna Szałaś
B: Grzegorz Kerner
K018874
32.

159

DACYT SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Deportacja
O: Adam klimczyk
B: Xxxxx
Brak
33.

162

DALEMIR Wielkopolska POL 19.10.2004 Wałach gniada/170 F: Konig Sobieski
M: Drama
O: Izabela Kawała
B: Stadnina Koni Nowa Wioska
K013778 61600753036104
34.

61

DARK PEARL Reńska DEU 2004 Klacz ciemnogniada/170 F: Dutch Capitol
M: Riverdance
O: Myszka
B: Josef Hüpen
K010599
35.

161

DAVIS SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: FRED
M: DOROTHY
O: VST Group Ltd
B: STANISŁAW KRAJNIK
K014936 POL009520025709
36.

94

DEPUTY 8 OLD GER 2010 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Małgorzata Kaszubowska
B:
K024258
37.

47

DIAVOJ SP POL 2008 Wałach gniada F: Convoi / Contender
M: Diana / Romualdo
O: Marek Lewandowski
B: SK Nowa Wioska Ewa Janiak
K017626 616009530267508
38.

104

DOLCE VENTO SP POL 2010 Wałach gniada F: NIGHT CARRY
M: DOLCE VITA
O: Filip Falkiewicz
B: Wilska Paulina
K019420
39.

174

DOLMAN SP POL 2013 Wałach gniada F: Markies V
M: Dygresja
O: Henryk Siergiej
B: Rzeczna
brak
40.

11

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 Ogier ciemnogniada F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
O: Patrycja Wołowicz
B: ..
K025141
41.

75

DUCIANO OLD GER 2011 Wałach kara F: D'inzeo / Douglas
M: Quality Girl / Quality
O: Zofia Połczyńska
B:
K022850 DE433332138511
42.

93

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/166 F: Zahros R
M: Eligranta
O: Aleksandra Furgo
B: Bartosz Goszczyński
K024597 616009610202713
43.

173

ESENCJA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Charisma 115
M: Estyma
O: Marek Lewandowski
B: Ewa Fabińska
K016274
44.

96

FABREGGIA S SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Regiel / Arcus
M: Fabrina / Fabriano
O: Zuzanna Rogińska
B: Stanisław Szurik
K024409 009520029707
45.

97

FORTUNA SP POL 2004 Klacz gniada/168 F: Glückspilz
M: Falanga
O: Karolina Agaciak
B: Święcicki Henryk
K009439 FEI 103UU54
46.

66

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/176 F: Cassini Kama / Cassini I / Capitol I
M: Fulda /
O: Nikodem Stasik
B:
K014666 616009640093809
47.

150

FURIOSA SP POL 2012 Klacz gniada F: Marino
M: Frezja
O: xx
B: xx
K022754
48.

91

G'MEDYK KUC POL 2010 Wałach srokata/kuc:139 F: APEL
M: GWIAZDKA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: KORDULASIŃSKI ANDRZEJ
K020548 616013661480610
49.

46

GABURA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz kasztanowata/166 F: Burgund / Juriste
M: Gawona / Garantie
O: Piotr Dębowski
B: Marek Romanowski
K021514 616009600115411
50.

76

GALILEO SP POL 2008 Wałach gniada/166 F: CALIRO
M: GUERNICA
O: Agnieszka Szamp
B: Leszek Szymański
K023100 POL009530232208
51.

88

GALIRO SP POL 2007 Wałach siwa F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
O: Karolina Osiczko-Aszyk
B: Leszek Szymański
K016772 POL009530234207
52.

72

GALON SP POL 2010 Wałach siwa F: Rytm
M: Gandawa B
O: Marcin Puścikowski
B: Żuraw Stanisław
K016323
53.

85

GARY Typ Kuc POL 2002 Wałach gniada/kuc:145 F: NN
M: NN
O: Anita Kozakiewicz
B: NN
brak POL 999 53 01339 02
54.

122

GENTLY VAN DE DENNENHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2006 Klacz gniada F: TANGELO VAN DE ZUUTHOEVE
M: VANTANA D
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: DE PRINS B.V.B.A
K025777
55.

101

GIOTTO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Caliro
M: Groteska
O: szkoła Jazdy Konnej oświata-lingwista
B: brak
K016313
56.

68

GORDON S.P. POL 2005 Wałach gniada/175 F: CANTANIS
M: GRENADA
O: Henryk Kozłowski
B: Stadnina Koni Racot
K016472 616009610136805 104WZ93
57.

81

GRAFFA WLKP POL 2006 Klacz gniada F: MARAM
M: GWADIANA
O: Alicja Kalinka-Kozłowska
B: Renata Wójcik
K011175 11473
58.

74

HARD CASH KWPN NED 2012 Wałach ciemnogniada/162 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Jessy / Cavalier
O: Zofia Połczyńska
B:
K022410 528003201208227
59.

10

HASAN SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Hanoi / Turbud Quirinus
O: Jan Korczyński
B: SK Nowielice
K024476 616009640008912
60.

147

HELIOS Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2010 Wałach kasztanowata F: Colox Cup
M: Hawana
O: -
B: Tomasz Burzyński
K024045
61.

176

HERMIONA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Cento Sohn
M: Horsa
O: Barbara Padalak
B: Barbara Padalak
K020535 POL 009530025409
62.

87

HEYA SP POL 2014 Klacz gniada F: Salamon /
M: Henrietta / Turbud Quirinus
O: Maria Malko
B: SK Nowielice
K025578 616009640019214
63.

155

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 Wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
O: dariusz reszuta
B: holandia
K020857
64.

177

HOOK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Hingis
M: Hocza/ Czubaryk
O: Stanisław Iskierko
B: Marek Romanowski
K022159
65.

25

I CAN KWPN NLD 2013 Wałach gniada F: Canabis Z
M: Cirane B
O: Marian Miąskowski
B: Jeroen H.W. Verver
brak 528003201305552
66.

166

ICE ROSE W Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2014 Klacz siwa/167 F: Discar
M: Inez W
O: Adriana Bisewska
B: Jacek Wilczyński
brak 616009610025714
67.

152

IKAR SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus
M: Iskierka
O: Magdalena Wilkowska
B: B
K016484
68.

8

INDYKCJA Wielkopolska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Barbur
M: Inguri
O: Teresa Piesik
B: Stadnina Koni Pępowo Sp.z oo z/s w Gogolewie
K022317 616007610128609
69.

22

JAKOBIN J SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Karbon
M: Jawara
O: Katarzyna Boguszewska-Socha
B: BLG Consulting Bertrand Le Guern, Januszewo
brak POL 009 60 03287 08
70.

27

JASPERIEN KWPN POL 2014 Klacz gniada F: Biscayo
M: Vyvien
O: Julia Krawczyk
B: Holandia
K025518
71.

40

JAY POWER XX POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Special Power
M: Jaskra
O: Anna Woźniak
B: Marian Krukowski
Brak
72.

123

JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Belgisch Warmbloedpaard BEL 2009 Klacz gniada F: KASHMIR VAN SCHUTTERSHOF
M: REBBECA DE LA FERME DU BOIS
O: LEWANDOWSKI BARTŁOMIEJ
B: BVBA VERBELEN
K025776
73.

117

KANCLERZ SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Eskudo / Dido
M: Kalifornia / Louis
O: Sławomir Polikowski
B: Wacław Maciuszonek
K005956 POL009681018100 104AP17
74.

24

KASZTELAN SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Otill
M: Kaja
O: Anna Kwiatek-Makowska
B: Anna Kwiatek-Makowska
Brak
75.

108

KOLORADO-CHERRY D SP POL 2013 Ogier gniada F: CHERY CORDIAL
M: KARIERA
O: STEFAN DOMIENIKOWSKI
B: STEFAN DOMIENIKOWSKI
K023432
76.

126

KOMETA Wielkopolska POL 2004 Klacz gniada F: Sedan
M: Kaleta
O: Monika Bartoszewicz
B: brak
brak
77.

73

KUBIK SP POL 2010 Wałach gniada F: Aroland PG
M: Kurara po Numid xx
O: Rafał Buchholc
B: xx
K020575
78.

113

L-SERENA T Niem. Sport. GER 2011 Klacz gniada F: Skyflight / Skyman
M: Landliebe / Landstreicher
O:
B:
K024038 DE455870332811
79.

65

LADY CORMINT HOL GER 2011 Klacz ciemnogniada/167 F: Cornint /
M: Deichgrefin / Landlord
O: Edyta Dobrowolska
B:
K023756 421000245611
80.

144

LEONARDO Holsztyńska GER 2006 Wałach gniada F: Lavall I
M: Perle VII
O: Małgorzata Laskowska
B: Thomsen Christine
K014433 DE421000261506
81.

92

MAGNIFICO C SP POL 2011 Ogier gniada/173 F: Catoki
M: Manga
O: Arkadiusz Chmielak
B: Arkadiusz Chmielak
K022517 616 009 61 02444 11
82.

125

MAGNUS Trakeńska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Ajbek
M: Malwa
O: Maria Karlsson
B: Marek Przeczewski
K015263 POL732010019406
83.

13

MARRY QUEEN Oldenburska POL 2006 Klacz ciemnogniada/164 F: Quantum
M: Montana VI
O: Alicja Osowiecka
B: Andreas Kosicki
K012423
84.

105

MELODIA KUC POL 2011 Klacz gniada F: Harnmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Mżawka
O: Filip Falkiewicz
B: Filip Falkiewicz
K020505 616013530059811
85.

128

MORWA SP POL 2014 Klacz gniada F: Almanzor L
M: Mazepa
O: Wiktoria Narloch
B: Rzeczna
Brak 616009600117814
86.

82

NABAB SP POL 2011 Wałach gniada/175 F: MARKIES V
M: NIRWANA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: STADO OGIERÓW STAROGARD GDAŃSKI
K024599 616009600175011
87.

28

NARKOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach inna F: Grikos
M: Narusa
O: Julia Mattsson
B: Marek Lesner
brak
88.

42

NEMO Welsh Pony POL 2004 Ogier siwa/kuc: F: Barako
M: Polle Gru Naomy
O: Magdalena Wilkowska
B: Kiełbasińska-Wleklińska Magdalena
K014379
89.

79

NEVILLE II S SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/166 F: Leoville / Elan De La Cour
M: Nestia S / Romualdo
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 6160095200365
90.

89

NEW GEORGIA KUC POL 2013 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: SYDENHAM GEORGE 54053
M: NAJRA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: ANNA KARCZMARCZUK
K024742 616013640055613
91.

31

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita
M: Noemi Ewita
O: Tatiana Gawęda
B: Ryszard Łagowski
K011732 POL013660713404
92.

99

OLZA SP POL 2009 Klacz gniada F: Evento
M: Olimpia
O: Marcin Lautenbach
B: Brak
Brak
93.

153

ORINOKO SP POL 2010 Wałach inna/175 F: New World
M: Orieva
O: Magdalena Wilkowska
B: Michał Niczyporuk
K020385 616009530321210
94.

120

ORION Wielkopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/173 F: Lord Star
M: Orava
O: Marta Łazorczyk
B: Monika Gudalewska
K019713 616007530031411
95.

124

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN POL 2005 Wałach gniada/167 F: LANDO DH430 DK
M: TAYLOR O
O: Olga Mikołajun
B: J A M. Van Oers
K010838 103FB85
96.

135

PANCHO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Penni / Avero
O: Andrzej Regliński
B: SK Racot
K015121 616007610218809
97.

145

PAVAROTTI SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Vigaro
M: Palmira / Landacord
O: Małgorzata Laskowska
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023978 616009510254413
98.

156

PEARL NIGHT SP POL 2009 Klacz siwa F: night cary
M: p-veronique
O: dariusz reszuta
B: wilski zbigniew
k015455
99.

12

PHOENIX 03 SP POL 2011 Wałach gniada F: Colombo V
M: Piekna
O: Katarzyna Jachlewska
B: Tomasz Świątek
K024369
100.

90

PIGMALION Małopolska POL 2012 Wałach gniada F: AUDYTOR
M: PERŁA
O: ALICJA KALINKA-KOZŁOWSKA
B: Jerzy Orłowski
brak 616006580308912
101.

80

PILLKALLEN HAVBEK TRAK POL 2006 Klacz ciemnogniada/172 F: Havbek / Knecht
M: Piasina / Life And Liberty
O: Bogdan Wróblewski
B: Lidia Chomentowska-Fangrat
K010191 POL732010021306 104IG83
102.

130

PION-A Typ Szlachatny POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: IMPULS
M: PISANKA-A
O: Maciej Czinczol
B: Agata Adrjanowska
K015904 POL 999 60 03284 08
103.

109

PIPIN SP POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:157 F: CHERY CORDIAL
M: PIPI
O: Zuzanna Golicka
B: Stefan STUBBA
K014199 POL013530225808
104.

84

PUMER FOR PLEASURE SP POL 2009 Wałach kara F: For Pleasure
M: Pumara
O: Dagmara Skalska
B: Ewa Gotowska
Brak
105.

140

RAMBO Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Jegier
M: Renoma
O: Magdalena Rudnicka
B: Roman Jackiewicz
K011027 POL009530138706
106.

129

ROKO SP POL 2008 Wałach kara/172 F: Karbon
M: Rozi
O: Maciej Czinczol
B: Andrzej Felski
brak POL 009 60 04066 08
107.

107

SEKUNDO J SP POL 2010 Wałach gniada F: Karbon
M: Serwantka
O: Karolina Klages
B: BLG Consulting
K022085 616009600306210
108.

114

SERWAL Kuc Feliński POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: Luksus (kf) po Lubczyk (kf)
M: Sekwana (kf) po Huzar (kf)
O: D. Bednarska
B: E. Brejtfus-Piekło
brak 616013680098907
109.

160

SIMBA Wielkopolska POL 2005 Wałach gniada F: Mikron
M: Sisi
O: Zabłocki Marek
B: Zielińska Marta
Brak
110.

164

STAMFORD Pelna Krew Angielska POL 20.01.2010 Wałach ciemnogniada/mk: F: Who Knows
M: Sachmet
O: Slawomir Luszcz
B: Tomaszewski
Brak 616POL10006873T
111.

103

TANGO SP POL 2014 Wałach siwa F: ALCATRAZ
M: TĘCZA
O: FILIP FALKIEWICZ
B: CICHMIŃSKI SŁAWOMIR
K024992
112.

110

TEKILA SP POL 2009 Klacz gniada/162 F: player
M: tifany
O: zuzanna golicka
B: bosek ryszard
K020170 pol009580311109
113.

49

TORA Koń Mały POL 2003 Klacz siwa/mk: F: Hornmoor's Davey / Eyarth Harlequin
M: Telimena / Pigmalion
O: Beata Smolarska
B: Piotr Krzyżanowki
K018469 POL013530117703
114.

77

TRE-RATINA Z Zangersheide POL 2005 Klacz gniada F: Treasura Z
M: Daniela II / Lombard
O: Artur Skalski
B: Krystian Sarnowski
K015314 Z698005
115.

131

TRIPLE SPEED XX POL 2011 Wałach gniada/160 F: MyWill
M: Three Roses
O: Nina Gawkowska
B: Marek Szeszuła
K024216
116.

78

TULIPAN KUC POL 1997 Wałach gniada/kuc: F: Pers (m) po Perset (oo)
M: Traga (kuc) po Bukszpan (oo)
O: D. Bednarska
B: K. Woźniak
brak POL013530067897
117.

118

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier F: O'KEY
M: URODA
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013
118.

132

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco/ Darco
M: Insel Sitte / Major de la cour
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
K022682
119.

158

VENTO Pełna Krew Angielska POL 2010 Wałach siwa F: Lion's Call
M: Valea / Stato King
O: J.Erbel
B: Aleksandra Żyłkowska
K020594
120.

106

W-COLINA I Wurttemberger GER 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Top-Ten
O: Leszek Kwiatkowski
B: Michael Kahl
K022804 DE473730529806
121.

148

WENDHETTA TRK POL 2008 Klacz gniada F: Malmo / Pigmalion
M: Werona / Baldram
O: Magdalena Rotter
B: Agnieszka Rąbca
K013957 POL007530219308
122.

136

WERONKA KUC POL 2009 Klacz siwa/kuc: F: ww
M: bb
O: Tomasz Warzkiewicz
B: nn
K020029
123.

43

WERONKA NN POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Szkoła jazdy konnej Galoopka
B: nn
brak
124.

157

WEST SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: winston
M: wenecja
O: leonard konkol
B: leonard konkol
K025743
125.

64

WIARUS WLKP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Vascouel / Casco
M: Wektra / Rywal
O: Julia Bieganowska
B: Marek Markiewicz
K016850 616007640064507 104WD72
126.

146

WIELEŃ Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata/170cm F: Esaul
M: Wiewiórka
O: Zuzanna Czarnecka
B: Stadnina Koni Liski
K020326 616007600288609
127.

175

WINTER LAKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: HBC Lake Bid
M: Witara
O: Albert Zduńczyk
B: Mariusz Grabowski
K019448 616 009 64 00436 11
128.

86

ZIRETTO SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Libretto
M: Zarina
O: Urszula Kowalczyk
B: Zbigniew Kędzior
K024092 616009530245412
Rider Club
Competition
Prize
Osowiecka Julia LKS Nadwiślanin Kwidzyn
Rzeczowe
Aszyk Wiktoria Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Badaszko Justyna SKJ Sopot
150
300
SUM:
450.00
Bartoszewicz Monika brak
Rzeczowe
Bisewska Julia Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Rzeczowe
Boguszewska-Socha Katarzyna brak
Rzeczowe
Erbel Julia KJ Black Horse Team
Rzeczowe
Rzeczowe
Falkiewicz Filip otomiński klub jeździecki'' TABUN''
300
SUM:
300.00
Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Gawęda Zuzanna VitaSport Brachlewo
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Golicka Zuzanna Sopocki KJ
200
700
SUM:
900.00
Goszczyński Bartosz bpk
500
500
50
SUM:
1050.00
Karaszewska Lena Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Rzeczowe
Karlsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
450
SUM:
450.00
Karpiusz Julia bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Rzeczowe
Kaszuba-Rakowska Emma bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Kawała Sandra PLJ
200
SUM:
200.00
Klasa Marcela bpk
Rzeczowe
Klimczyk Lena Bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Kowalczyk Jolanta Jeździecki klub sportowy EWRO
300
300
SUM:
600.00
Kozakiewicz Joanna bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Kozłowska Aleksandra Sopocki Klub Jeździecki
200
550
200
SUM:
950.00
Kwintkiewicz Pola bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Lautenbach Marta BPK
Rzeczowe
Lewandowski Aleksander OSK Lipce
350
800
100
SUM:
1250.00
Maszner Nikola JKS Rywal Grudziądz
350
100
SUM:
450.00
Mattsson Julia Otomiński Klub Jeździecki Tabun
Rzeczowe
Rzeczowe
Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Migza Amelia bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Myszka Paula LKS Nadwiślanin
400
SUM:
400.00
Narloch Wiktoria PLJ
Rzeczowe
Niziołek Zuzanna Bez przynależności klubowej
Rzeczowe
Nowak Agata bez przynależności klubowej
Rzeczowe
Parolczyk Agata BPK
Rzeczowe
Rzeczowe
Piotrzkowska Zuzanna niezrzeszony
Rzeczowe
Rzeczowe
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
200
SUM:
200.00
Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
350
SUM:
350.00
Puścikowski Marcin Pomorska Liga Jeździecka
400
SUM:
400.00
Reszuta Dominika la scalla
300
150
SUM:
450.00
Rogalewska Martyna bpk
Rzeczowe
Rzeczowe
Rogińska Zuzanna KJ Młyńska Struga
200
SUM:
200.00
Rolbiecka Marta Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Rotter Alicja AKJ Trójmiasto
Rzeczowe
Skalski Artur Sopocki Klub Jeździecki
50
50
SUM:
100.00
Skrzyniarz Seweryn Niezrzeszony
300
500
SUM:
800.00
Smolarska Roksana Pomorska LJ w Dziemianach
350
SUM:
350.00
Spyra Dorota bpk
Rzeczowe
Staroniewicz Karolina Sopocki Klub Jeździecki
Rzeczowe
Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
350
SUM:
350.00
Wasilewska Olga Pomorska Liga Jeździecka
Rzeczowe
Rzeczowe
Woźniak Anna Otomiński Klub Jeździecki TABUN
Rzeczowe
Zablocki Nicole UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
Rzeczowe
Zieliński Paweł Brak
Rzeczowe
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Osowiecka Julia
LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
5
Rzeczowe
2018-05-20
32
Agaciak Karolina
Otomiński KJ Tabun
FORTUNA (97)
2018-05-19
7
2018-05-19
9
2018-05-20
2018-05-20
Aszyk Wiktoria
Sopocki KJ
GALIRO (88)
2018-05-19
16
2018-05-19
27
2018-05-20
4
200
2018-05-20
9
Badaszko Justyna
SKJ Sopot
2018-05-19
5
150
2018-05-19
4
2018-05-20
4
300
2018-05-20
3
Bartoszewicz Monika
brak
KOMETA (126)
2018-05-19
2
Rzeczowe
2018-05-19
Bernacińska Iga
SJ Turzyn
HASAN (10)
2018-05-19
2
2018-05-20
31
2018-05-20
Bieganowska Julia
JKS Tornado Szczecin
WIARUS (64)
2018-05-19
13
2018-05-19
6
2018-05-20
2
Bisewska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
2018-05-19
6
Rzeczowe
2018-05-19
2018-05-20
3
Rzeczowe
2018-05-20
Boguszewska-Socha Katarzyna
brak
2018-05-20
2
Rzeczowe
2018-05-20
Chudzik Oliwia
brak
2018-05-19
2018-05-19
Cimoszko-Zauliczna Maria
Sopocki Klub Jeździecki
CANDY (83)
2018-05-20
Czarnecka Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
WIELEŃ (146)
2018-05-19
41
2018-05-19
2018-05-20
22
2018-05-20
29
Dobrowolska Martyna
bpk
2018-05-19
2018-05-19
25
2018-05-20
35
2018-05-20
13
Erbel Julia
KJ Black Horse Team
VENTO (158)
2018-05-19
10
Rzeczowe
2018-05-19
2018-05-20
9
Rzeczowe
2018-05-20
Falkiewicz Filip
otomiński klub jeździecki'' TABUN''
TANGO (103)
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-19
7
2018-05-19
2
300
Falkiewicz Filip
Otominski Klub Jeździecki Tabun
2018-05-19
11
Falkiewicz Lena
Otomiński KJ Tabun
MELODIA (105)
2018-05-19
9
Rzeczowe
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Fryska Weronika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-05-19
25
2018-05-19
GABURA (46)
2018-05-19
25
2018-05-19
Furgo Aleksandra
Klub Jeździecki Black Horse Team
2018-05-19
24
2018-05-20
10
ERA (93)
2018-05-19
7
2018-05-20
6
2018-05-20
10
Gawęda Zuzanna
VitaSport Brachlewo
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Gawkowska Nina
Jeździecki Klub Sportowy Ewro
2018-05-19
6
2018-05-19
2018-05-20
30
Golicka Zuzanna
Sopocki KJ
2018-05-19
25
2018-05-19
27
2018-05-20
14
2018-05-20
PIPIN (109)
2018-05-19
2018-05-19
3
200
2018-05-20
2
700
TEKILA (110)
2018-05-19
29
2018-05-19
21
2018-05-20
35
2018-05-20
16
Goszczyński Bartosz
bpk
AFIRA Z (111)
2018-05-19
6
2018-05-19
1
500
2018-05-20
15
2018-05-20
1
500
2018-05-19
38
2018-05-19
2018-05-20
28
2018-05-20
2018-05-19
13
2018-05-20
5
50
CARL 68 (141)
2018-05-19
12
2018-05-19
7
2018-05-20
8
Iskierko Maja
Sopocki Klub Jeździecki
HOOK (177)
2018-05-20
26
2018-05-20
19
Jachlewska Katarzyna
Klub Jeździecki La Scalla
2018-05-19
22
2018-05-19
2018-05-19
Jagoda Joanna
St. VitaSport Brachlewo
BOLOGNA (138)
2018-05-20
25
Karaszewska Lena
Sopocki Klub Jeździecki
WERONKA (136)
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
2
Rzeczowe
Karlsson Julia
Sopocki Klub Jeździecki
MAGNUS (125)
2018-05-19
14
2018-05-19
2
450
2018-05-20
12
HELIOS (147)
2018-05-19
39
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
29
Karpiusz Julia
bpk
SERWAL (114)
2018-05-19
7
Rzeczowe
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Kaszuba-Rakowska Emma
bpk
NEMO (42)
2018-05-20
4
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Kaszubowska Oliwia
bpk
2018-05-19
12
2018-05-19
2018-05-19
4
2018-05-20
16
2018-05-20
Kawała Sandra
PLJ
DALEMIR (162)
2018-05-19
3
200
2018-05-19
Kierznikiewicz Patrycja
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
16
2018-05-19
23
2018-05-20
15
2018-05-20
22
Klages Karolina
BLG Consulting
SEKUNDO J (107)
2018-05-19
20
2018-05-19
2018-05-20
19
2018-05-20
Klasa Marcela
bpk
CAMELOT (154)
2018-05-20
4
Rzeczowe
2018-05-20
Klimczyk Lena
Bpk
DACYT (159)
2018-05-20
5
Rzeczowe
2018-05-20
7
Rzeczowe
2018-05-20
Kowalczyk Jolanta
Jeździecki klub sportowy EWRO
ZIRETTO (86)
2018-05-20
2
300
2018-05-20
3
300
Kozakiewicz Joanna
bpk
GARY (85)
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-19
1
Rzeczowe
Kozłowska Aleksandra
Sopocki Klub Jeździecki
GRAFFA (81)
2018-05-19
4
200
2018-05-19
1
550
2018-05-20
11
NABAB (82)
2018-05-19
40
2018-05-19
36
2018-05-20
3
200
2018-05-20
6
Kozłowski Henryk
JKS SENNY Nowęcin
GORDON (68)
2018-05-19
22
2018-05-19
23
Krawczyk Julia
Sopocki KJ
2018-05-19
22
2018-05-19
2018-05-20
18
2018-05-20
Kwiatek-Makowska Anna
Niezrzeszona
2018-05-20
15
2018-05-20
Kwiatkowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
11
2018-05-20
8
Kwintkiewicz Pola
bpk
TULIPAN (78)
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Laskowska Emilia
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
LEONARDO (144)
2018-05-20
33
2018-05-20
14
PAVAROTTI (145)
2018-05-20
16
Lautenbach Marta
BPK
OLZA (99)
2018-05-19
8
Rzeczowe
2018-05-20
17
2018-05-20
Lewandowska Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GIOTTO (101)
2018-05-19
19
2018-05-19
2018-05-19
21
Lewandowski Aleksander
OSK Lipce
2018-05-19
26
2018-05-19
16
2018-05-20
2
350
2018-05-20
1
800
2018-05-19
19
2018-05-19
30
2018-05-20
31
2018-05-20
13
2018-05-19
4
100
2018-05-19
38
2018-05-20
24
2018-05-20
Lost Dorota
PLJ
CORTINA (71)
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
Luszcz Anna
Bpk
STAMFORD (164)
2018-05-19
13
2018-05-19
Łazorczyk Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
35
2018-05-19
33
ORION (120)
2018-05-20
38
2018-05-20
Malko Maria
PLJ
HEYA (87)
2018-05-19
21
2018-05-19
2018-05-20
14
Maszner Nikola
JKS Rywal Grudziądz
DIAVOJ (47)
2018-05-19
1
350
2018-05-19
32
2018-05-20
21
2018-05-20
17
ESENCJA (173)
2018-05-19
31
2018-05-19
28
2018-05-20
4
100
2018-05-20
32
Mattsson Julia
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
NARKOS (28)
2018-05-19
2
Rzeczowe
2018-05-19
2018-05-20
3
Rzeczowe
2018-05-20
Miąskowska Zofia
Pomorska Liga Jeździecka
I CAN (25)
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-19
14
2018-05-20
13
2018-05-20
25
Michalec Joanna
BPK
DOLMAN (174)
2018-05-19
37
2018-05-19
2018-05-20
36
2018-05-20
Migza Amelia
bpk
TULIPAN (78)
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-20
1
Rzeczowe
Mikołajun Olga
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2018-05-19
2018-05-20
10
2018-05-20
7
Mrozińska Monika
Otomiński Klub Jeździecki Tabun
CADY (17)
2018-05-19
10
2018-05-20
11
2018-05-20
14
Myszka Paula
LKS Nadwiślanin
2018-05-19
25
2018-05-19
1
400
2018-05-20
24
2018-05-20
23
Narloch Wiktoria
PLJ
MORWA (128)
2018-05-20
8
Rzeczowe
2018-05-20
Niziołek Zuzanna
Bez przynależności klubowej
CONAN 1 (169)
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
Nowak Agata
bez przynależności klubowej
CELESTO (56)
2018-05-20
10
Rzeczowe
2018-05-20
Padalak Hanna
Otomiński KJ Tabun
HERMIONA (176)
2018-05-19
20
2018-05-19
10
Parolczyk Agata
BPK
G'MEDYK (91)
2018-05-19
5
Rzeczowe
2018-05-19
7
Rzeczowe
2018-05-20
2018-05-20
12
Piesik Katarzyna
Fundacja Sportu i Oświaty
2018-05-19
25
2018-05-19
34
Pietrzak Aleksandra
brak
BRANCO (172)
2018-05-19
5
2018-05-19
1
Piotrzkowska Zuzanna
niezrzeszony
PION-A (130)
2018-05-19
2018-05-19
3
Rzeczowe
2018-05-19
9
Rzeczowe
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CASSANO (52)
2018-05-19
34
2018-05-19
2018-05-20
20
2018-05-20
2018-05-19
18
2018-05-20
20
CHMARA (54)
2018-05-19
17
2018-05-19
15
2018-05-20
26
CATINA (116)
2018-05-19
4
200
2018-05-19
11
2018-05-20
6
Polikowski Sławomir
JKS Agro-Pol Trzebiatów
KANCLERZ (117)
2018-05-19
3
350
2018-05-19
2018-05-20
URUGWAJ (118)
2018-05-19
21
2018-05-19
18
2018-05-20
11
2018-05-20
7
Połczyńska Zofia
SJ Turzyn
2018-05-19
11
2018-05-19
2018-05-20
12
2018-05-20
DUCIANO (75)
2018-05-19
12
2018-05-19
20
2018-05-20
21
2018-05-19
25
2018-05-19
2018-05-20
18
2018-05-20
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
FURIOSA (150)
2018-05-19
23
Psiuk Maja
Sobieski Jumping Team
FURIOSA (150)
2018-05-19
18
2018-05-19
9
Puścikowski Marcin
Pomorska Liga Jeździecka
GALON (72)
2018-05-19
10
2018-05-19
8
2018-05-20
1
400
KUBIK (73)
2018-05-19
15
2018-05-19
2018-05-20
17
2018-05-20
Reglińska Anna
Klub Jeździecki ARPAV
2018-05-19
10
PANCHO (135)
2018-05-19
9
Reszuta Dariusz
La scalla
WEST (157)
2018-05-19
8
2018-05-19
39
Reszuta Dominika
la scalla
2018-05-19
15
2018-05-19
14
2018-05-19
2
300
2018-05-19
5
150
Reszuta Maura
kj la scalla
2018-05-19
13
2018-05-19
19
Rezmer Wiktoria
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (26)
2018-05-20
34
DAVIS (161)
2018-05-19
25
2018-05-19
35
2018-05-20
23
2018-05-20
34
Rodak Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
CASINO (26)
2018-05-19
20
2018-05-19
2018-05-19
2018-05-20
33
2018-05-20
Rogalewska Martyna
bpk
WERONKA (43)
2018-05-19
7
Rzeczowe
2018-05-19
1
Rzeczowe
Rogińska Zuzanna
KJ Młyńska Struga
2018-05-19
6
2018-05-19
19
2018-05-20
15
2018-05-20
5
200
Rolbiecka Marta
Sopocki Klub Jeździecki
ORINOKO (153)
2018-05-19
4
Rzeczowe
2018-05-19
3
2018-05-19
12
2018-05-20
2018-05-20
27
Rotter Alicja
AKJ Trójmiasto
WENDHETTA (148)
2018-05-19
3
Rzeczowe
2018-05-19
2018-05-20
9
2018-05-20
Rudnicka Weronika
Pomorska Liga Jeździecka
RAMBO (140)
2018-05-19
28
2018-05-19
26
Rybarczyk Paulina
Stadnina Koni Ciekocinko
2018-05-19
5
Skalski Artur
Sopocki Klub Jeździecki
2018-05-19
5
50
2018-05-20
5
50
2018-05-20
27
Skowroński Łukasz
JKS Senny Nowęcin
COLADO (70)
2018-05-19
9
2018-05-19
25
2018-05-20
18
2018-05-20
18
CORTINA (71)
2018-05-19
36
2018-05-20
37
Skrzyniarz Seweryn
Niezrzeszony
2018-05-19
3
300
2018-05-19
17
2018-05-20
3
500
Sloczynska Karolina
Bpk
CARAT (163)
2018-05-20
2018-05-20
Smolarska Roksana
Pomorska LJ w Dziemianach
TORA (49)
2018-05-19
25
2018-05-19
2
350
Spyra Dorota
bpk
2018-05-20
4
Rzeczowe
2018-05-20
Staroniewicz Karolina
Sopocki Klub Jeździecki
2018-05-19
11
2018-05-19
2018-05-20
1
Rzeczowe
2018-05-20
2018-05-19
16
2018-05-19
2018-05-20
16
2018-05-20
Stasik Maja
bpk
FUKS (66)
2018-05-19
24
2018-05-19
2018-05-20
13
2018-05-20
9
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (95)
2018-05-19
14
2018-05-19
2018-05-20
2018-05-20
1
350
Szamp Julia
Sopocki Klub Jeździecki
GALILEO (76)
2018-05-19
18
2018-05-19
2018-05-20
8
2018-05-20
Wasilewska Olga
Pomorska Liga Jeździecka
ROKO (129)
2018-05-19
2018-05-19
4
Rzeczowe
2018-05-19
5
Rzeczowe
Wilkowska Natalia
Sopocki Klub Jeździecki
IKAR (152)
2018-05-19
24
2018-05-19
2018-05-20
7
2018-05-20
Wintoch Maria
KJ Black Horse Team
2018-05-19
8
2018-05-19
2018-05-20
12
2018-05-20
17
Wojtal Julianna
Bertyn Piastowo
CANTANA (127)
2018-05-20
11
2018-05-20
30
2018-05-20
Woźniak Anna
Otomiński Klub Jeździecki TABUN
2018-05-19
17
2018-05-19
2018-05-20
6
Rzeczowe
2018-05-20
Wróblewski Bogdan
St. VitaSport Brachlewo
2018-05-19
22
2018-05-19
8
2018-05-20
2018-05-20
Zablocki Nicole
UKJ BUKOWIEC ŚWIDWIN
SIMBA (160)
2018-05-19
1
Rzeczowe
2018-05-19
Zduńczyk Sara
Pomorska Liga Jeździecka
2018-05-19
37
Zieliński Paweł
Brak
BRYLANT (100)
2018-05-19
6
Rzeczowe
2018-05-19
25

Number of Riders: 105

Number of Horses: 128

The sum of prizes: 10 400.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-082016-1, Sportowy Klub Jeździecki BASKIL)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl